دوشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۷:۲۲Sep 2019 16

جدیدترین‌های «بندر شهید رجایی»

خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس آمار رسمی طی مردادماه امسال تخلیه و بارگیری کالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) 34.2 درصد و عملکرد بندر شهید رجایی نیز نسبت به مردادماه سال گذشته 21.9 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۲۲:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
بندرعباس - امام جمعه بندرعباس از کارکنان بندر شهید رجایی به عنوان طلایه داران جبهه جنگ اقتصادی یا دشمنان خواست تا در کنار ایجاد شور حسینی در جامعه، بصیرت و معرفت عاشورایی را نیز ترویج کنند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۷    
عملکرد بندر شهید رجایی نیز در این مدت سه میلیون و 970هزار و 556 تن کالا بوده که شش درصد رشد را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد، در زمینه عملکردکانتینر نیز اقدام به حمل 15 هزار و 426 ( TEU) کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۰۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
بهنام داودی با اشاره به اجرای طرح پرداخت الکترونیکی عوارض در آزادراه قزوین- رشت و دو آزادراه دیگر کشور، اظهار کرد: پرداخت عوارض در آزادراه های قزوین – رشت، بندر شهید رجایی – بندر عباس و قطعه چهارم آزادراه ارومیه – تبریز به صورت الکترونیکی خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۸    
بندرعباس - ایرنا - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یک میلیون و 631 هزار و 256 کانتینر(TEU ) در 9 ماه سال جاری در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری شد که نشان دهنده رشد 32 درصدی حجم این عملیات در پیشرفته ترین بندرکانتیتری کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرا- با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان و تلاش های استکبار در جنگ اقتصادی با کشور، صادرات غیرنفتی از بزرگترین بندر تجاری ایران 15 درصد افزایش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - براساس اعلام مدیرکل بهره برداری آزادراه های کشور پرداخت عوارض در آزادراه بندرعباس - بندر شهید رجایی الکترونیکی می شود.
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اعلام خبر تخلیه و بارگیری 34 میلیون تن کالا در پنج ماهه امسال و ثبت رشد بیش از 7درصدی، گفت: با صادرات 16 میلیون تن کالای غیرنفتی از طریق بزرگترین بندر ایران، رشد 15 درصدی را شاهد بودیم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه صبح ساحل - فرمانده انتظامی هرمزگان: جزییات کشف 647 میلیاردی کالای قاچاق در هرمزگان - عضو هیات عامل سازمان بنادر: ساخت ترمینال 50 میلیون تنی مواد معدنی در بندر شهید رجایی روزنامه دریا - معاون بانک توسعه تعاون کشور: بخش تعاون سهم کمی از اشتغال کشور را دارد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۱:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
بهنام داوودی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران از اجرای طرح پرداخت الکترونیکی عوارض در قطعه چهارم آزادراه تبریز- ارومیه به همراه دو آزادراه دیگر خبر داد و افزود: پرداخت عوارض در سه آزادراه قزوین – رشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حسن زاده گفت: بزرگترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی کشور طی چند روزه آینده در بندر شهید رجایی با بخش خصوصی منعقد می شود
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: قرارداد با بخش خصوصی برای ایجاد بزرگترین ترمینال مکانیزه مواد معدنی کشور در بندرشهیدرجایی طی چند روز آینده منعقد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۲۰:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از انجام 2هزار کیلومتر عملیات آب نگاری (هیدروگرافی) در محدوده کانال دریایی و مسیر دسترسی به دو بندر شهید رجایی و خلیج فارس خبر داد.
سیمان خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سیمان خبر و به نقل از روابط عمومی هلدینگ فارس و خوزستان، محموله کلینکر صادراتی شرکت سیمان آبیک به وزن 43هزارتن بوده و از بندر شهید رجایی بندر عباس به مقصد کشور بنگلادش اعزام شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۹ - ۰۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از جابجایی 650 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتینری ایران و مثبت شدن تعداد کانتینرهای ترانشیپی در این بندر طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 650 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی جابجا شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- جابه جایی کانتینر در بندرشهید رجایی به عنوان بزرگترین بندر کانتیری ایران در پنج ماه نخست امسال به مرز 650 هزار تی ای یو (TEU) رسید.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار با مدیران ارشد بندر نینگبو؛ چهارمین بندر برتر دنیا، به توانمندی ها و ظرفیت های بنادر کشورمان اشاره و اعلام کرد: بنادر ایران از آمادگی کامل برای جذب سرمایه گذار خارجی برخوردارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۳    
تهران- ایرنا- سمانه و سمیه حسن زاده تنها زنان حاضر در پروژه جرثقیل های عظیم کانتینر بَر در بندر شهید رجایی هستند. آنها از روزهای سخت همراهی شان با این پروژه می گویند. روزهایی که سرمایش استخوان خردکن بود و گرمای 48 درجه اش تمام بدن را خشک می کرد ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس آمارهای موجود حدود 90 درصد واردات و 85 درصد صادرات کشور از طریق بندرها انجام می شود که این آمار نشان دهنده نقش بسزای حمل و نقل دریایی در توسعه اقتصادی کشور است که در این میان بندرها هرمزگان به ویژه بندر شهید رجایی که از آن به عنوان قلب تپنده اقتصاد ایران یاد می شود ...
پول نیوز   ۱۳۹۸/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۲    
نام شخص حقوقی اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان - شهید رجائی کد فراخوان 3,212,677 - سه میلیون و دویست و دوازده هزار و ششصد و هفتاد و هفت تاریخ آخرین به روز رسانی 3 / 6 / 1398 - سوم شهریور ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت تعداد دفعات بازدید 9 - نه نوع انتشار فراخوان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: یک شرکت نفتی در بندرشهید رجایی بندرعباس به دلیل نداشتن پروانه فعالیت 140 میلیون و 740 هزار تومان جریمه شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۶:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس موسسه غدیرشناسی گفت: غدیر یک روز نیست بلکه باید از آن به عنوان ایام غدیر یاد کرد، ایام چشم دل گشودن و با همه وجود بیدار شدن، روز بیعت و حمایت از ولایت است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۸    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: افزون بر 82 درصد صادرات مواد معدنی کشور از طریق بندر شهید رجایی صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۶    
بندرعباس- ایرنا - مدیر کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان گفت: 79 میلیون و 189 هزار تن کالای نفتی و غیرنفتی تا پایان بهمن امسال در بندر شهید رجایی بندرعباس تخلیه و بارگیری شد که در همسنجی با سال گذشته هشت درصد رشد داشته است.
هرمز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با اعلام خبر جابجایی بیش از 27 میلیون تن کالا در چهار ماه نخست امسال گفت: صادرات نفتی و غیرنفتی به خارج از کشور از طریق این بندر، رشد 11٫7 درصدی داشته است.
15 دستگاه جرثقیل دروازه ای کانتینربر ساخت ایران، در بندر شهید رجایی به بهره برداری رسید
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اعلام تازه ترین آمار از عملیات کانتینری در بزرگترین بندر ایران گفت: از ابتدای سال تاکنون، حدود 518 هزار TEU کانتینر در بندر شهید رجایی تخلیه و بارگیری شد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا الله یار، اظهار کرد: طرح توسعه فاز سوم بندر شهید رجایی را در دستور کار قرار داده ایم که تاکنون پیشرفت مناسبی هم داشته است. وی افزود: پس از افتتاح این فاز، قابلیت پهلوگیری کشتی های کانتینری نسل هفتم دنیا با ظرفیت 18 هزار و 400 TEU وجود دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۱    
تهران- ایرنا- رییس پلیس امنیت اقتصادی از استقرار این پلیس تخصصی در بندر شهید رجایی خبر داد و گفت: پلیس برای کمک به گمرک برای جلوگیری از قاچاق کالا به زودی در بندر خرمشهر مستقر می شود.
مکران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۲۲:۲۸    
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از بخش های مختلف بندر شهید رجایی با هدف بررسی مسائل کارگری، بازدید کرد. دکتر عباس میرزاد طی این بازدید در جریان آخرین وضعیت شاغلین و شرایط سختی کار کارگران منطقه ویژه شهید رجایی قرار گرفت. وی در دیدار ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران درباره دپو گوشت های وارداتی در بندر شهید رجایی بندرعباس توضیحاتی را ارئه داد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان جهت گیری جدید توسعه در هرمزگان را مبتنی بر ظرفیت های دریایی و شیلاتی اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۰۰:۰۱    
باحضور وزیرراه وشهرسازی،15 دستگاه ترانستینر تولیدشده توسط یکی از شرکت های ایرانی در هرمزگان به بهره برداری رسید و تحویل دو شرکت ترمینال اپراتوری بندرشهیدرجایی شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
فریدون همتی که از صبح تا عصر امروز همراه محمد اسلامی بود در نشست ستاد راهبردی اقتصادی مقاومتی هرمزگان خواسته دیگر استان را اولویت در احداث راه های جدید در شهرستان بشاگرد در شرق هرمزگان، لزوم پیگیری جدی توسعه بندر شهید رجایی و بندرلنگه داشت که تاکید کرد دولت به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۰    
ایرنا - بندرعباس - محمد اسلامی وزیر راه وشهرسازی در سفر خود به استان هرمزگان ضمن شرکت در مراسم پیوست یک فروند شناور مسافری در قشم، در مراسم تحویل 15 دستگاه جرثقیل مخصوص صفافی به دو شرکت بهره بردار در بندر شهید رجایی حاضر شد. عکاس/نادر ناصری
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - با حضور وزیر راه و شهرسازی 15 دستگاه جرثقیل مخصوص صفافی به دو شرکت بهره بردار در بندر شهید رجایی تحویل داده شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای افزایش توان و پتانسیل بندر شهید رجایی به عنوان پیشرفته ترین و بزرگ ترین بندر کانتینری ایران در زمینه عملیات بندری، عملیات ساخت 15دستگاه ترانستینر(جرثقیل ساحلی ویژه صفافی کانیتنر) به پایان رسید و با حضور وزیر راه و شهرسازی و بهره گیری از دانش و توان فنی شرکت های ایرانی به بهره برداری رسید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دو خواهر دوقلوی ایرانی به عنوان اولین بانوان مهندس برق توانستند جرثقیل های دروازه ای کانتینربر لاستیکی ساحلی را در خاورمیانه و در بندر شهید رجایی طراحی کنند.
موج   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با وزیر راه و شهرسازی از 15 کانستینر با ارزش 21 میلیون یورویی در بندر شهید رجایی بهره برداری شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی عصر امروز از 15دستگاه ترانستینر با سرمایه 21 میلیون یورویی بهره برداری شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تجهیز بندر شهید رجایی به 60 دستگاه ترانستینر و ساخت 15 دستگاه ترانستینر توسط بخش خصوصی با اعتبار 280 میلیارد تومان از مواردی بود که امروز در مراسم افتتاح 15 دستگاه ترانستینر در بندر شهید رجایی با حضور وزیر راه و شهرسازی اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی، 15دستگاه ترانستینر تولید شده توسط یکی از شرکت های ایرانی در هرمزگان به بهره برداری رسید و تحویل دو شرکت ترمینال اپراتوری بندر شهید رجایی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی، 15دستگاه ترانستینر تولید شده توسط یکی از شرکت های ایرانی در هرمزگان به بهره برداری رسید و تحویل دو شرکت ترمینال اپراتوری بندر شهید رجایی شد.
15 دستگاه ترانستینر تولید ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی در بندر شهید رجایی آغاز به کار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی عصر امروز پانزده دستگاه ترانستینر (جرثقیل ساحلی ویژه صفافی کانیتنر) در بندر شهید رجایی بندرعباس به بهره برداری رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - با حضور وزیر راه و شهرسازی، 15دستگاه ترانستینر تولید شده توسط یکی از شرکت های ایرانی در هرمزگان به بهره برداری رسید و تحویل دو شرکت ترمینال اپراتوری بندر شهید رجایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- 15 دستگاه ترانستینر (جرثقیل ساحلی ویژه صفافی کانتینر) عصر سه شنبه با حضور وزیر راه وشهرسازی به صورت رسمی تحویل 2 شرکت ترمینال اپراتور بندرشهید رجایی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
در راستای افزایش توان و پتانسیل بندر شهید رجایی به عنوان پیشرفته ترین و بزرگ ترین بندر کانتینری ایران در زمینه عملیات بندری، عملیات ساخت 15دستگاه ترانستینر(جرثقیل ساحلی ویژه صفافی کانیتنر) به پایان رسید و با حضور وزیر راه و شهرسازی و بهره گیری از دانش و توان فنی شرکت های ایرانی به بهره برداری رسید ...
همسو نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبر نگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،الله مراد عفیفی پور مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز یک فروند شناور 158 نفره ساخت ایران و همچنین 15 دستگاه ترانس تینر ایران با حضور وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در ...