چهارشنبه ۲۹ خردادساعت ۱۰:۲۳Jun 2019 19

جدیدترین‌های «سازمان بنادر و دریانوردی»

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: افراد زیادی در کشور به بندر چابهار و توسعه آن امید دارند، چرا که توسعه آن در راستای توسعه سواحل مکران است که مقام معظم رهبری و دیگر مسئولان کشوری نسبت به تحقق آن تاکید خاصی دارند.
مدیرعامل شرکت راه آهن با بیان اینکه بندر شهید رجایی زیرساخت های مناسبی در زمینه حمل و نقل ریلی دارد گفت: در جلساتی که روزهای پیش رو با همکاری سازمان بنادر و دریانوردی برگزار می شد، قراردادها و برنامه همکاری جدیدی میان دو دستگاه امضا می شود.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مازندران – علی جعفری گرجی به منظور تقویت و توسعه ترانزیت کالا از کشورهای CIS به افغانستان از طریق مناطق ویژه اقتصادی بندرامیرآباد و دوغارون، مدیر بندر امیرآباد در راس هیاتی از این منطقه بازدید کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در حالی دیماه سال گذشته معاون سابق دریایی سازمان بنادر و دریانوردی از توقیف یک فروند شناور تایدواتر توسط کویت به دلیل برخی اختلافات خبر داد که با گذشت حدود 6 ماه این شناور هنوز رفع توقیف نشده است.
دولت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۳:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اعلام خبر خارج شدن نفتکش های حادثه دیده از آب های تحت نظارت ایران، گفت: بر اساس بررسی های میدانی، هیچ گونه آلودگی دریایی مشاهده نشده و 23 نفر دریانورد خارجی حاضر در بندرعباس، در مرحله سپری تشریفات برای بازگشت به وطن هستند. ...
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به دنبال فراز و نشیب های زیادی که درپی استقرار پلیس در گمرک وجود داشت در یکی از تازه ترین اظهارنظرها، جانشین فرمانده ناجا آخرین وضعیت فعالیت پلیس گمرک را تشریح کرد. ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از موافقت اولیه سازمان بنادر و دریانوردی با جانمایی احداث مجموعه تفریحی مارینا پارک خزر در نوار ساحلی نوشهر خبر داد.
سند چشم انداز 20 ساله سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه "بندری"، "دریایی" و "مدیریت سواحل" تشریح شد.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۸    
به گزارش خبرگزاری تهران پرس ، حمید بعیدی نژاد در پستی توئیتری درخصوص امدادرسانی به نفتکش های آسیب دیده در دریای عمان توسط سازمان بنادر و دریانوردی ایران نوشت: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در سه ماه نخست سال جاری بالغ بر 7 میلیون تن کالا در بندر امام خمینی(ره) تخلیه و بارگیری شده که 26 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.
صبا ایران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: صبح پنجشنبه و پس از وقوع حادثه حریق برای دو نفت کش در آب های عمان واحد جست وجو و نجات دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بلافاصله وارد عمل شد و با نجات پرسنل و خدمه این دو نفت کش آنها را جهت ارائه خدمات مناسب و درمان احتمالی به بندر جاسک ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: صبح امروز و پس از وقوع حادثه حریق برای دو نفت کش در آب های عمان واحد جست وجو و نجات دریایی سازمان بنادر و دریانوردی بلافاصله وارد عمل شد و با نجات پرسنل و خدمه این دو نفت کش آنها را جهت ارائه خدمات مناسب و درمان احتمالی به بندر جاسک ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت ایمنی و تجسس دریایی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی مکلف است به هر ناوگانی که در آبهای کشورمان دچار سانحه شده کمک کند و از این رو صبح امروز چند شناور امداد و نجات ایرانی به کمک دو نفتکش سانحه دیده شتافتند.
استاندار هرمزگان گفت: دستگاه های دولتی و مناطق آزاد که اقداماتی را در حوزه سواحل، جزایر و بنادر استان هرمزگان انجام داده اند، ملزم به دریافت مجوز برای فعالیت از سوی سازمان بنادر و دریانوردی هستند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هادی حق شناس متولد 1346 در بندرانزلی و کارشناس ارشد اقتصاد است. نمایندگی مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی و معاونت سازمان بنادر و دریانوردی کشور از جمله سوابق حق شناس است. منبع : باشگاه خبرنگاران
اقتصاد آنلاین / با مردم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، در جلسه صبح امروز هیئت دولت، هادی حق شناس به عنوان استاندار جدید گلستان انتخاب و تصویب شد. حق شناس تا پیش از این معاون سازمان بنادر و کشتیرانی کشور و نماینده سابق مردم استان گیلان در مجلس شورای اسلامی بوده است. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۵    
مدیرکل سازمان بنادر و دریانوردی استان مازندران اعلام کرد که حدود 70 درصدی سرمایه گذاری در بندر امیراباد در حوزه صنعتی است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی به همراه اعضای شورای هماهنگی حمل و نقل استان هرمزگان به کمپین بسیج ملی فشارخون پیوستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بندر شهید رجایی و بنادر تابعه آن در زمینه تخلیه کالاهای اساسی از کشتی ها و ارسال سریع آن به بازارهای داخلی کارنامه موفق و دستاوردهای خوبی داشته اند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تمدید مرحله چهارم مجوز بهره برداری از اسکله اختصاصی فولاد خوزستان واقع در بندرامام با تأیید اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و برابر با الزامات و مقررات ملی و بین المللی، توسط سازمان بنادر و دریانوردی طی خردادماه سال جاری صورت گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از مهم ترین دستاوردهای هدفگذاری شده این سازمان، افزایش سهم ایران از صنعت بانکرینک ( سوخت رسانی به کشتی ها ) در منطقه خلیج فارس به میزان 5.5 میلیون تن در سال است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در نشست فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در بندرعباس، بر تقویت و توسعه همکاری های دو مجموعه تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون وزیر راه و شهرسازی پس از بازدید و ارزیابی وضعیت موجود بندر شهید باهنر، بر سرعت بخشی به توسعه این پایانه مهم صادراتی تاکید کرد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۵    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از بندر شهید باهنر بازدید کرد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تسریع بخشیدن به توسعه پایانه های صادراتی بندر شهید باهنر ضرورت دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، آئین یادبود زنده یاد حافظ دوم "محمد بهادری" در بندرعباس برگزار شد. به گزارش ایسنا، منطقه خلیج فارس ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: در مورد سند چشم انداز 20 ساله سازمان بنادر و دریانوردی سیاست های آن بابت ایجاد یک شهر لجستیکی اعلام شده است و با تدوین اهداف بنا شد سرمایه گذاران هدایت شوند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۶    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: احداث و بهره برداری از بندر خمیر باعث کمک به افزایش عملکرد معادن منطقه، رونق بخشی به تولید و صادرات فرآورده های مواد معدنی و افزایش راندمان تجارت محلی و منطقه ای می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: احداث و بهره برداری از بندر خمیر باعث کمک به افزایش عملکرد معادن منطقه، رونق بخشی به تولید و صادرات فرآورده های مواد معدنی و افزایش راندمان تجارت محلی و منطقه ای می شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در دیدار نماینده ویژه وزارت حمل و نقل ونزوئلا از تشکیل کمیته تخصصی مشترک همکاری های بندری و دریایی بین دو کشورخبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان بر لزوم نظارت بیشتر سازمان بنادر و دریانوردی بر فعالیت های این حوزه در استان تأکید کرد و گفت: با توجه به بروز حوادث اخیر در انبارهای کالاهای موجود در بنادر و همچنین برای برخی شناورها در بنادر استان، نیاز است سازمان بنادر و دریانوردی، نظارت های دقیق تری در این حوزه داشته باشد.
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی از تصویب راهکارهای حمایتی سازمان بین المللی دریانوردی (IMO) برای اجرای یکپارچه الزامات محدودسازی میزان گوگرد موجود در سوخت کشتی ها خبر داد.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۴    
در این میان هادی حق شناس علیرغم آنکه پیش بینی می شد در انتخابات مجلس شورای اسلامی حضور یافته و از سمت خود در معاونت سازمان بنادر و دریانوردی کشور استعفا دهد، اما با توجه به اتفاقات دوره گذشته و رد صلاحیت در انتخابات پس از استعفا، برای حضور در عرصه انتخابات ریسک نکرد و به شایعات پایان داد. ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تبدیل بنادر کشور به بنادر سبز بر اساس پارامترهای زیست محیطی از طرح های سازمان بنادر و دریانوردی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۲:۲۱    
معاون بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: 59 موج شکن مردمی برای بهبود کیفیت و ارائه خدمات به نهاد هایی از جمله شیلات واگذار می شود.
بازتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۲   + ۳۴ سایت دیگر  
با افزایش ورود کشتی های حامل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) ، میزان تخلیه ماهانه از مرز یک میلیون و 625 هزار تن گذشته است. به گزارش بازتاب به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی ...
اقتصاد آنلاین / تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۱۴ - ۱۰:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، مطابق آمار سازمان بنادر و دریانوردی اردیبهشت ماه سال گذشته یک میلیون و 140 هزار و 156 تن کالای اساسی در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شد. این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال 96 بالغ بر 17.1 درصد رشد منفی را نشان می داد ...
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۴۹    
پنجمین دوره مسابقات فوتبال سالنی سازمان بنادر و دریانوردی ( جام رمضان) با حضور 10 تیم شرکت کننده در سه گروه آغاز شد و با قهرمانی صندوق بازنشستگی به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل توافقنامه ها و توسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی از ابلاغ تعرفه های خدمات بندری و دریایی بنادر بازرگانی به بنادر کشور خبر داد و اعلام کرد: تعرفه های خدمات بندری و دریایی پس از کار کارشناسی گسترده به تصویب رسید و جهت اجرا به کلیه بنادر ابلاغ شد.
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بخش خصوصی در زمینه احداث زیر ساخت های بندری و خشکی امکان سرمایه گذاری رادارد.
راهبردهای بخش بندری در حوزه های مختلف "توسعه اقتصادی"، " تسهیل تجارت و توسعه ترانزیت" و "ایمنی، امنیت و محیط زیست دریایی"، "مسئولیت پذیری، پایداری مالی، توسعه اقتصادی، هماهنگی" و "نظام حکمرانی" بر اساس چشم انداز 20 ساله فعالیت های سازمان بنادر و دریانوردی تشریح شد.
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: بخش خصوصی از فرصتی که سازمان بنادر و دریانوردی در حوزه سرمایه گذاری در بنادر کوچک فراهم کرده است، باید استفاده کند.
راهبردهای بخش دریایی در حوزه های مختلف " تسهیل تجارت و توسعه ترانزیت" و "ایمنی، امنیت و محیط زیست دریایی"، "مسئولیت پذیری، پایداری مالی، توسعه اقتصادی، هماهنگی" و "نظام حکمرانی" بر اساس چشم انداز 20 ساله فعالیت های سازمان بنادر و دریانوردی تشریح شد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به اهمیت سامانه اطلاعات مکانی سواحل و بنادر GIS ، گفت: این سامانه ، به لحاظ برنامه ریزی مدیریتی و تسهیل تصمیم گیری و سیاستگذاری در سواحل و بنادر جنوب کشور ...
باز خبر   ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۰۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس به تشریح جزئیات انتخاب مدیرکل جدید بنادر و دریانوردی هرمزگان پرداخت.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
منصور آرامی عضو هیئت عامل و معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع سازمان بنادر و دریانوردی کشور برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس از حوزه مرکزی هرمزگان از سمت خود استعفا داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه برای حضور پلیس در گمرکات توافقنامه سه جانبه بین نیروی انتظامی، سازمان بنادر و دریانوردی و گمرک کشور امضا شده است، گفت: این توافقنامه از طریق وزارت کشور برای رئیس جمهور ارسال شده است و با دستور دولت و تصویب آن، پلیس در گمرکات حضور خواهد داشت.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از ارسال طرح مطالعات احداث راهگذر سرپوشیده در بندر شهید حقانی به سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد و گفت: این طرح پس از تصویب نهایی، برای جذب سرمایه گذار، اکران میشود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت:با رویکرد و برنامه های زمان بندی شده، همه طرح های توسعه بنادر بدون توقف درحال اجرا است. به گزارش ایسنا، محمد راستاد در اختتامیه مجمع عمومی سالانه انجمن کشتیرانی و خدمات وابسته ایران، تاکید کرد:به رغم تهدیدات و ایجاد شرایط سخت و ویژه ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بر اساس توافق صورت گرفته بین رئیس جمهوری ایران و نخست وزیر عراق، لایروبی اروندرود بعد از ماه مبارک آغاز می شود. ...