جمعه ۰۴ بهمنساعت ۰۲:۵۶Jan 2020 24

جدیدترین‌های «بنادر و دریانوردی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۴۲    
سازمان بنادر و دریانوردی که وعده اثرگذاری بنادر بر حوزه های پیرامونی را می داد، حالا جاده منتهی به بزرگ ترین بندر ایران با مشکلاتی ابتدایی دست و پنجه نرم می کند که ساعت ها ترافیک را بدنبال دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: تردد در مسیر دریایی بندرعباس به جزایر قشم و هرمز و بالعکس از صبح امروز پنج شنبه به دلیل شرایط نامساعد جوی متوقف شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بنادر و دریانوردی گفت: روند سرمایه گذاری در طرح های گردشگری دریا محور آسان تر و تسهیلات قانونی در اختیار سرمایه گذاران قرار می گیرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در نشستی با حضور محمد راستاد، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور، احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران و معاونین این سازمان در تهران؛ با صدور موافقت اصولی اجرای 134 اسکله تفریحی در استان و ارایه تسهیلات لازم به این منظور از سوی سازمان بنادر و دریا نوردی کشور ...
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی آمادگی برای ایجاد مکانیزم های مناسب برای بهره گیری از ظرفیت ها بندر انزلی را دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - با اعلام موافقت سازمان بنادر و دریانوردی برای ساخت 134 اسکله تفریحی در سواحل مازندرانی دریای خزر ، ساخت این سازه ها به صورت رسمی وارد فاز اجرایی شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران گفت: فاز سوم برنامه ریزی در بنادر استان مازندران در بحث دریایی ایجاد سفرهای بین المللی بین کشورهای آذربایجان و روسیه در دریای خزر است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- نماینده کمیته وجوه اداره شده سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از محل وجوه اداره شده این سازمان زمینه پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به فعالان عرصه گردشگری دریایی استان بوشهر فراهم شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت آب شیرین کن بندر چابهار به 5000 مترمکعب در روز افزایش می یابد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از تاکیدات وزیر راه، اقدام فوری در حوزه برقراری خطوط مسافری دریایی در نوار شمالی است و استفاده از کشتی های مسافری - باری در گیلان می تواند نتایج مثبتی در مسیر تعالی گردشگری به همراه آورد.
 معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی از پروژه سرمایه گذاری بندرانزلی بازدید کرد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: با توجه به تمایل بسیار زیاد متقاضیان دارای تحصیلات دانشگاهی اما فاقد هرگونه مهارت، برای اشتغال در مشاغل دریایی و بندری، خلاء آموزش های فنی و حرفه ای در این حوزه ها کاملا جدی است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با اتمام پروژه لایروبی کانال دسترسی بندر بوشهر تا اوایل سال آینده این بندر برای پذیرش کشتی های با ظرفیت 30 هزار تن آماده می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۷:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تمدید مجوز دستک رسوب گیر بندر صیادی بریس توسط سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد.
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام زمینه های فعالیت استارتاپ ها و شرکت های دانش بنیان در حوزه بندری، روند حمایت های این سازمان از فعالیت استارتاپ ها در حوزه بندری را تشریح کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
اولین قایق استاندارد غواصی کشور با حمایت تسهیلاتی صندوق توسعه دریایی و نظارت سازمان بنادر و دریانوردی و حمایت ها معاونت اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش به دست صنعتگران جزیره کیش تولید و به بهره برداری رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ارتقای توان عملیاتی و نقش لجستیکی بندر چابهار در اولویت برنامه های این اداره کل قرار دارد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۷    
85 میلیون دلار سرمایه گذاری هندی ها در چابهار مدیرکل توافقنامه ها و توسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی از نهایی شدن سرمایه گذاری حدود 85 میلیون دلاری هندی ها در بندر چابهار خبر داد ...
خلیج فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خلیج فارس: موافقت آمریکا با سرمایه گذاری هند در چابهارمدیرکل توافقنامه ها وتوسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی از نهایی شدن سرمایه گذاری حدود 85 میلیون دلاری هندی ها در بندر چابهار با کسب موافقت این کشور از آمریکا خبر داد.
کارشناس اقتصادی گفت: یکی از سازمان های پیشرو در خصوصی سازی و برون سپاری فعالیت ها به بخش خصوصی واقعی، سازمان بنادر و دریانوردی است.
رکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۱۶    
رکنا: مدیرکل توافقنامه ها وتوسعه بازار سازمان بنادر و دریانوردی از نهایی شدن سرمایه گذاری حدود 85 میلیون دلاری هندی ها در بندر چابهار با کسب موافقت این کشور از آمریکا خبر داد. رکنا: خبرهای مربوط به سرمایه گذاری در هند در حالی مطرح شده که اپل برای واردات کالاهای... ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۱:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هندی ها همواره یکی از مشتریان اصلی بندر چابهار برای سرمایه گذاری در بخش ها و زیربخش های آن بودند اما پس از خروج یکطرفه و غیرمنطقی ترامپ از برجام کار برای سرمایه گذاری کشورهای دیگر در ایران سخت شد ...
هرمز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از جابجایی حجمی نزدیک به 70میلیون تن انواع کالای نفتی و غیرنفتی در بنادر این استان و خدمات رسانی به 14 میلیون نفر سفر در پایانه های دریایی طی 9ماهه سال جاری خبر داد.
مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: این سازمان در نقشه راه هوشمندسازی بنادر کشور پیش بینی کرده است که از محل منابع داخلی خود در قالب وجوه اداره شده با همکاری سیستم بانکی کشور با اعطای تسهیلات کم بهره ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: پروژه شبکه توزیع برق به منظور افزایش ظرفیت خط انتقال در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی بارش های اخیر و وقوع سیل در استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرد: واردات و صادرات از طریق بنادر طبق روال عادی برقرار است و سیل اخیر هیچ آسیبی به بنادر استان های جنوبی وارد نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۵    
چابهار- ایرنا- 9 محموله کمک های انسان دوستانه خیران و کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان شامل پتو، روفرشی، چراغ شارژری، لوازم بهداشتی، پزشکی و دارویی، لباس گرم، کنسروجات، آب معدنی و سایر مواد خوراکی به مناطق سیلزده شهرستان های چابهار و کنارک ارسال شد. عکس: رستم کریمی
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی شهادت جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس و از کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان، "شهید علی قاسمی" را تسلیت گفت.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ارسال نهمین محموله کمک های انسان دوستانه بندر چابهار به مناطق سیل زده چابهار و کنارک خبر داد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تصمیم کلان کشور مبنی بر استقرار پلیس امنیت اقتصادی در مبادی ورودی مجاز کالا در بنادر ، آن را تحول بزرگ و مثبت در فرایند شفاف صادرات و واردات کشور ارزیابی و ابراز امیدواری کرد از این پس ...
قم فردا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا ، مدیرکل بنادر ودریانوردی هرمزگان گفت: هم اکنون رفت و آمد شناورهای مسافربری در مسیر بندرعباس به جزیره قشم متوقف شده است. الله مراد عفیفی پور افزود: رفت و آمد از بندرعباس به جزیره هرمز برقرار است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۳۳    
بندرعباس- ایرنا- نخستین محموله کمک های کارکنان و فعالان در بنادر و دریانوردی هرمزگان از منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی به روستاهای سیل زده بشاگرد و جاسک در شرق استان ارسال شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان گفت: تردد به جزایر قشم و لارک به دلیل وزش باد شدید و مواج بودن دریا متوقف شده است اما تردد به جزیره هرمز جریان دارد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۵    
به گزارش روابط عمومی، حیدر مجدنیا مسئول ایمنی و آتشنشانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر در اینباره گفت: در راستای اهداف تعیین شده سازمانی و همچنین بمنظور آمادگی هرچه بیشتر و بهتر نیروهای عملیاتیدر شرایط اظطرای، مانور عملیاتی اطفاء حریق در اداره بندر دیلم برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع سیل در روستاهای جنوب استان پارت دوم ماشین آلات راهسازی بندر چابهار به مناطق سیل زده اعزام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
انزلی- مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با تأکید بر اینکه موج شکن هیچ تأثیری در افزایش رسوب و کاهش آب ورودی تالاب انزلی نداشته است، گفت: این موضوع توسط مطالعات اثبات شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: بندر چابهار با توسعه زیرساختی و تجهیزاتی به بندری تاثیر گذار در ارتقای همکاری های اقتصادی کشورهای منطقه تبدیل شده است.
متالز نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده سازمان بنادر و دریانوردی ایران در سازمان بین المللی دریانوردی ضمن تشریح قانون الزام استفاده از سوخت کم سولفور در سال 2020 و تمامی چالش های پیش رو در این خصوص، اسامی کشور هایی از خاورمیانه که دارای پالایشگاه بوده و امکان تولید چنین سوختی را دارند اعلام کرد.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان اعلام کرد: تاکنون بیش از یک هشتم قرن خدمات مسافری دریایی در قالب یک طرح سازماندهی شده به هموطنان انجام شده است.
متالز نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ظرفیت انبارش کالای بندر چابهار به تناسب زیرساخت های ایجاد شده از قبیل اسکله ها و تجهیزات مدرن تخلیه و بارگیری با احداث انبارهای جدید و بازسازی 3 انبار موجود افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: زیرساخت های ارتباطی بندر چابهار بزرگترین بندر اقیانوسی کشور در راستای توسعه پوشش رادیویی سواحل استان به روز می شود.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت: با تمهیدات در نظر گرفته شده پیش از ورود سامانه بارشی و روانه شدن سیل اقدامات لازم در بنادر چابهار جهت جلوگیری از خسارت انجام شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بندرامیرآباد، رونق اقتصاد بندرامیرآباد را در گرو تقویت ارتباط راهبردی آن با دانشگاه ها برشمرد و در این راستا بر اساس سند چشم انداز 1404 کشور و راهبردهای سازمان بنادرودریانوردی به عنوان مرجع حاکمیتی دریایی و بندری ...
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: در پی وقوع سیل در روستاهای بلوچستان علاوه بر ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی، تیم های امداد و نجات و ماشین آلات بندر چابهار در مناطق سیل زده حضور یافتند.
مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام خبر برگزاری مانور ملی جستجو و نجات و مقابله با آلودگی دریای خزر در روز چهارشنبه 25 دی ماه در بندر امیرآباد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه مانور امداد و نجات دریایی فردا در بندر امیرآباد برگزار می شود، گفت: در این مانور سرعت عمل یدک کش ها، شناورهای دریابانی و شناور و بالگردهای امداد و نجات و ناجی سنجیده می شود.
ثبت نام بیست و هفتمین همایش های هماهنگی ارگان های دریایی کشور با میزبانی سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: با رونق صادرات از بندر چابهار، به طور همزمان 2 فروند کشتی کالای صادراتی در این بندر بارگیری شد.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی اعلام کرده که کشتی های ایرانی که برای انجام کارهای فنی در آب های داخلی خودمان تردد می کنند، تا شش ماه از این قانون معاف هستند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: از ابتدای سال تا کنون 69 میلیون تن کالا در بنادر استان تخلیه و بارگیری و ترانزیت شد.