پنجشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۴:۲۸Apr 2019 25

جدیدترین‌های «کشتیرانی»

آرمان پرس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایران اعلام کرده اگر استفاده از گذرگاه استراتژیک هرمز برایش ممنوع شود، این تنگه را می بندد. حدود یک پنجم نفت مصرفی جهان از تنگه هرمز می گذرد. تنگه هرمز یک مسیر حیاتی کشتیرانی است که تولیدکنندگان نفت خاورمیانه را به بازارهای آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و فراتر از آن متصل می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه برنامه ریزی شده است خط کشتیرانی بار و مسافر بین بندر چابهار و بندر صُحار عمان راه اندازی شود، گفت: این خط با همکاری سازمان بنادر توسط بخش خصوصی راه اندازی خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
ریاست نیروی دریایی چین به طور ضمنی هشدار داد آمریکا نباید به بهانه حق آزادی کشتیرانی در آب های بین المللی، حقوق سایر کشورها را نقض کند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
سیستان و بلوچستان- بندر چابهار از سرمایه گذاران در مباحث مربوط به تجارت دریایی که به افزایش تردد و ترافیک دریایی و بندری و راه اندازی خطوط کشتیرانی بینجامد با بسته های مناسب تشویقی استقبال می نماید.
برترین ها / انتخاب   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۴۰   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک مقام وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه در پی عدم تمدید معافیت های ایران توسط واشنگتن، از جمهوری اسلامی ایران خواست تا تنگه هرمز و باب المندب را باز نگه دارد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا خواستار تضمین آزادی حرکت کشتیرانی و حامل های انرژی از تنگه هرمز و باب المندب شد. به گزارش تابناک به نقل از فارس، یک مقام در وزارت امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت که واشنگتن خواستار تضمین آزادی حرکت کشتیرانی و حامل های انرژی در دو تنگه هرمز و باب المندب است. ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، یک مقام در وزارت امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت که واشنگتن خواستار تضمین آزادی حرکت کشتیرانی و حامل های انرژی در دو تنگه هرمز و باب المندب است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: براساس مقررات سازمان جهانی کشتیرانی از چند سال آینده کشتی ها حق ندارند مازوت یا نفت کوره استفاده کنند، اما کمتر از دو درصد نفت کوره ما حاوی گوگرد است.
هاژه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۰    
صنعت مد بعد از نفت، آلوده ترین صنعت دنیا است. میزان گاز گلخانه ای که صنعت مد تولید می کند از مجموع میزان گاز گلخانه ای صنعت کشتیرانی و هواپیمایی بیشتر است ...
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۶    
یک فروند کشتی جاسوسی انگلیس در قالب عملیات شناسایی نیروهای ناتو و برای به چالش کشیدن روسیه، وارد دریای سیاه شد. به گزارش پرس شیعه به نقل از اسپوتنیک ...
معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح مهم ترین اهداف و برنامه های بخش تجارت دریایی کشور در سال جاری، اظهار کرد: تامین سوخت کم سولفور، مقوله اینترنت اشیا و توسعه کشتیرانی داخلی مهم ترین مسائلی هستند که جهت رونق تجارت دریایی در سال 98 باید به آن توجه داشت.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بازدید معاون سازمان بنادر و کشتیرانی ایران و جمع خوانی کتاب 14 قصه 14 معصوم با حضور دانش آموزان دبستان دخترانه میثم در کتابخانه شهید مطهری(ره) بندرعباس
سازمان بنادر و دریانوردی   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۱    
در نشست مشترک محمد سعیدی؛ مدیرعامل و اعضای هیات مدیره کشتیرانی جمهوری اسلامی با محمد راستاد مدیرعامل و اعضای هیات عامل سازمان بنادر و دریانوردی، راهکارهای حمایتی و تشویقی برای جذب کالاهای ترانزیتی، ترانشیپی و صادرات مجدد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس؛ هادی حق شناس در تشریح جزئیات سفر هیئتی از سازمان بنادر و دریانوردی ایران به کشور ویتنام، اظهار داشت: این سفر سازمان بنادر و دریانوردی پیرو سفر سال گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی به ویتنام انجام شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
اطلاعات ارائه شده از سوی موسسات رهگیری خطوط کشتیرانی نشان می دهد مصر مانع عبور نفتکش های ایرانی از کانال سوئز نمی شود.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه هدف از سفر به ویتنام ایجاد زمینه های لازم برای توسعه همکاری های دریایی و بندری بین دو کشور بود، گفت: ویتنامی ها از افزایش حجم تجارت با ایران و پیشنهادات مطرح شده در راستای همکاری های دریایی و بندری استقبال کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
راستاد؛ معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر به ویتنام با معاون وزیر حمل و نقل این کشور دیدار و ضمن بررسی ظرفیت های تجاری و ارتباطی دو کشور بر توسعه همکاری های بندری و دریایی تاکید شد.
مهندس راستاد؛ معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در جریان سفر به ویتنام با مقامات کشتیرانی ملی این کشور دیدار و در جلسه ای با حضور مقامات این بندر ظرفیت های تجاری و ارتباطی دو کشور بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 88 زرهی سیستان و بلوچستان گفت: ارتش امروز در حفظ تمامیت ارضی کشور، دفع تجاوزات در مرزها، پاکسازی میادین مین گذاری شده و گلوله های عمل نکرده در دوران جنگ، مقابله با تروریست های دریایی و تامین امنیت کشتیرانی کشور و بسیار موارد دیگر موفق عمل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۵۶    
فرماندار بندرخمیر با اشاره به مشارکت سازمان بنادر و کشتیرانی در حوزه گردشگری گفت: با توجه به توریستی بودن شهرستان مقرر شده قایق هایی با ظرفیت 10 تا 12 نفر با تسهیلات صفر درصد در اختیار تعاونی های گردشگری و افراد علاقه مند به این حوزه جهت استفاده در حوزه گردشگری قرار گیرد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیر ایران در عمان گفت: ظرف دو هفته آینده یک خط کشتیرانی دیگر بین ایران و عمان نیز شروع به کار خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در مسقط با اشاره به افزایش پروازها بین ایران و عمان از 20 به 48 پرواز در هفته گفت ظرف 2 هفته آینده یک خط کشتیرانی دیگر نیز بین 2 کشور برقرار می شود.
ثلاث   ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
موقعیت جغرافیایی، ارتباطی، استراتژیکی منحصر به فرد شهرستان کنگان به لحاظ همجواری با استانهای فارس و هرمزگان و دسترسی به آبهای آزاد و قرار گرفتن در گذر آبهای قابل کشتیرانی و برخوردار از امتیاز حمل و نقل دریایی از ظرفیت های بالای این شهرستان محسوب می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سعید زرندی روز سه شنبه در نشست فعالان اقتصادی استان البرز اظهار داشت: آمریکا با حربه تحریم ها قصد داشت به اقتصاد جامعه ما ضربات مهلکی وارد کند، اما خوشبختانه اکنون شرایط کشورمان قابل مدیریت کردن است. ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۳    
اخیراً سازمان بنادر و دریانوردی از تفکیک خدمات بندری و دریایی در سال جاری خبر داده اما یکی از اعضای انجمن کشتی رانی این تعرفه ها را مطلوب شرایط فعلی خطوط کشتیرانی نمی داند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۰۲:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
آمریکا تحریم های بیشتری علیه شرکت های کشتیرانی که نفت ونزوئلا را حمل می کنند اعلام کرد و چهار شرکت کشتیرانی و 9 کشتی را در لیست سیاه قرار داد.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۲۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین_ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان گفت : در راستای بازاریابی های صورت پذیرفته و آمادگی کامل بندر چابهار بعنوان بندری با تخفیفات ویژه در تعرفه های وارده بر کشتی و کالا و با قابلیت تخلیه و بارگیری انواع کالاها و پذیرش کشتی های سایز بزرگ در کوتاهترین زمان و ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۹:۰۱    
مدیرعامل شرکت کشتیرانی والفجر خبر داد: در این شرکت جابجایی مسافر دریایی 12 درصد و جابه جایی خودرو 37 درصد در ایام نوروز افزایش داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آمارهای اولیه ورود نفتکش ها از منابع کشتیرانی و صنعتی نشان داد هند نسبت به سال مالی گذشته که از ماه مارس شروع می شود، 5 درصد بیشتر از ایران نفت خریده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
آمریکا با اعلام تحریم های بیشتر علیه بخش نفت ونزوئلا اعلام کرد، در این راستا چهار شرکت کشتیرانی که اقدام به جابه جایی نفت ونزوئلا می کردند را به همراه 9 کشتی تحریم کرده است.
مدیر کل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی، حفظ سطح ایمنی دریانوردی و ارتقای سطح پیشگیری و مقابله با آلودگی دریایی ناشی از فعالیت شناورها و تأسیسات فراساحلی در آّب های تحت حاکمیت و صلاحیت کشور را از رئوس اهداف و برنامه های این اداره کل در سال 98 عنوان کرد.
صدای ایران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
کلاویا گوپته در اس اند پی گلوبال نوشت: اطلاعات منابع کشتیرانی و رصد فعالیت تانکرها نشان می دهد صادرات نفت ایران که تحت فشار تحریم های آمریکا کاهش شدیدی یافته بود، در نتیجه افزایش تقاضا از ناحیه چین و کره جنوبی به میزان پیش از تحریم ها نزدیک شده است ...
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۷    
بنا بر آمار منابع کشتیرانی و رهگیری نفتکش ها، با وجود تحریم آمریکا، صادرات نفت ایران به واسطه تقاضای چین و کره جنوبی، به سطح قبل از تحریم های آمریکا نزدیک شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۹:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
آمار منابع کشتیرانی نشان می دهد صادرات نفت ایران که از اواخر سال میلادی گذشته هدف تحریم های آمریکا قرار گرفت، با تقاضا از سوی چین و کره جنوبی، نزدیک به سطح پیش از تحریم ها بهبود پیدا کرده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نشست پیگیری مشکلات بندر و کمربندی غیرهمسطح فریدونکنار با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۹:۵۲   + ۳۷ سایت دیگر  
آمارهای دریافتی از منابع کشتیرانی و رهیابی موقت نفتکش ها نشان داد صادرات نفت ایران بهبود یافته و به سطح پیش از تحریم ها نزدیک شده و این بهبود ناشی از تقاضای پایدار از سوی چین و کره جنوبی بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1398 دیدار و گفت و گو کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۸:۲۶    
مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1398 دیدار و گفت و گو کردند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 21 فروردین ماه 1398 دیدار و گفت و گو کردند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
کتر علی لاریجانی در دیدار با مدیرعامل و مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز کارکنان و مدیران کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران در حمل و نقل دریایی کشور کار مجاهدانه انجام می دهند.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۲:۲۰    
فرمانده مرزبانی و دریابانی جمهوری اسلامی ایران گفت: همکاری مشترک ایران و عراق منجر تعمیق امنیت کشتیرانی در آبراه اروندرود شده است.
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
آمریکا می خواهد در خلیج فارس از نظر نظامی، سیاسی و استراتژیک برتری داشته باشد؛ این یعنی عدم اجازه به ایران برای استفاده از تنگه هرمز جهت کشتیرانی در این تنگه. این همچنین بخشی از استراتژی های آمریکا برای کنترل ایران و مجبور کردن او به قبول روابط بهتر با آمریکا در آینده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۱/۱۰ - ۱۴:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین - رامین بیات ؛ غشاذر با توجه به نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف شده بود و برای رفع تعلیق اقدام به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی کرد و به تابلوی معاملات بازگشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - وزیر امور کشتیرانی پاکستان گفت: طرح راه اندازی خط کشتیرانی مسافری میان بنادر کراچی و بندرعباس برای تسهیل در سفر زائران پاکستانی به اماکن مقدس ایران را به زودی آغاز می شود.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کشتیرانی دریای خزر براساس عملکرد 12 ماهه برای سال مالی منتهی به 1397/12/29 مبلغ 2،885،457 میلیون ریال درآمد داشته که نسبت به مدت مشابه دوره گذشته 102 درصد رشد داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
خرمشهر - سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: با توجه به کاهش دبی آب رودخانه ممنوعیت کشتیرانی در خرمشهر لغو شد و با تدابیر اندیشیده شده خطری شهر را تهدید نمی کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل کشتیرانی والفجر از اضافه شدن شناور ایران - هرمز 14 به خط مسافری بندر لنگه_ کیش خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا با صدور هشدار به بخش های کشتیرانی و نفت جهانی برای اجتناب از نقض تحریم ها علیه کره شمالی، از شناسایی 263 مورد تحویل محصولات نفتی به صورت انتقال کشتی به کشتی به کره شمالی در سال 2018 خبر داد.
الف   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایالات متحده آمریکا دو شرکت کشتیرانی چینی را به اتهام نقض تحریم های کره شمالی، به فهرست تحریم های خود اضافه کرد.