پنجشنبه ۰۳ تیرساعت ۰۷:۳۲Jun 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین خبرهای شهرستان چاه بهار

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
، علی امامدادی جمعی مرزبانی جمهوری اسلامی در هجدهم مرداد 1370 در شهرستان باخرز از توابع استان خراسان رضوی متولد شد و سرانجام در 17 فروردین 1394 در حین پایش نوار مرزی در منطقه نگور
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ستوان یکم مهران اقرع جمعی مرزبانی جمهوری اسلامی در 18 خرداد 1371 در مشهد متولد شد و سرانجام در 17 فروردین 1394 در حین پایش نوار مرزی در منطقه نگور استان سیستان و بلوچستان به همراه جمع دیگری از نیروهای مرزبانی توسط گروهک جیش الظلم به شهادت رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهر نگور دشتیاری افزود: مسائل و مشکلات اقتصادی فشار زیادی روی مردم گذاشته است و مردم باید با انتخاب یک فرد تحول گرا موجبات ازبین رفتن گرانی را فراهم کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت شهر نگور دشتیاری افزود: مسائل و مشکلات اقتصادی فشار زیادی روی مردم گذاشته است و مردم باید با انتخاب یک فرد تحول گرا موجبات ازبین رفتن گرانی را فراهم کنند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
استان سیستان وبلوچستان ایرانشهر، راسک، شهر جدید تیس، گلمورتی، نگور، کنارک، خاش، شهر جدید رامشار. استان فارس شهر های آباده، شهر جدید صدرا، اوز، خنج، گله دار، لامرد، گراش.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۲۰    
، سرباز وظیفه شهید محمد احمدی النگ متولد 31 شهریور 1372 و اهل مشهد مقدس بود که 17 فروردین 1394 در حین پایش و کنترل نوار مرزی در منطقه نگور استان سیستان و بلوچستان، دلاورانه با اشرار مسلح درگیر شد و به فیض شهادت نائل آمد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
، راسک، شهر جدید تیس، گلمورتی، نگور، کنارک، خاش، شهر جدید رامشار. استان فارس شهرهای آباده، شهر جدید صدرا، اوز، خنج، گله دار، لامرد، گراش. استان قزوین شهرهای آبیک، اسفرورین، اقبالیه.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
سمنان آرادان سمنان بیارجمند سمنان دامغان سمنان شهر جدید ایوانکی سمنان کلاته خیج سمنان گرمسار سمنان میامی سمنان مهدی شهر سیستان و بلوچستان ایرانشهر سیستان و بلوچستان راسک سیستان و بلوچستان شهر جدید تیس سیستان و بلوچستان گلمورتی سیستان و بلوچستان
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
سیستان وبلوچستان شهرهای ایرانشهر، راسک، شهر جدید تیس، گلمورتی، نگور، کنارک، خاش، شهر جدید رامشار. فارس شهرهای آباده، شهر جدید صدرا، اوز، خنج، گله دار، لامرد، گراش.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۵۷ سایت دیگر  
زنجان شهرهای سلطانیه و صایین قلعه سمنان شهرهای آرادان، بیارجمند، دامغان، شهر جدید ایوانکی، کلاته خیج، گرمسار، میامی، مهدی شهر سیستان وبلوچستان شهرهای ایرانشهر، راسک، شهر جدید تیس، گلمورتی، نگور
استان سیستان وبلوچستان شهرهای ایرانشهر، راسک، شهر جدید تیس، گلمورتی، نگور، کنارک، خاش، شهر جدید رامشار. استان فارس شهرهای آباده، شهر جدید صدرا، اوز، خنج، گله دار، لامرد، گراش.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
شهرستان دشتیاری دارای یک شهر نگور و 2 بخش مرکزی به مرکزیت شهر نگور و باهوکلات به مرکزیت دمپگ و چهار دهستان(دهستان نگور، سندمیرثوبان،درگس و باهوکلات) است.
شرکت توانیر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۳    
جلسه بررسی شاخص های امور برق ناحیه جنوب سیستان و بلوچستان با حضور مدیر عامل، قائم مقام و معاونین شرکت توزیع نیروی برق این استان و مدیران امور و ادارات برق شهرستان های راسک، سرباز، چابهار، نگور، اسپکه، نیکشهر، ایرانشهر، فنوج، قصرقند و کنارک برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۷    
حدفاصل پست نگور تا رودیک ها (شامل روستاهای بالاد-پتار-رودیک صاحبداد-رودیک مولاداد-رودیک مولامحمود- رودیک کریم بخش-سماچ ملامحمود-سماچ میرو-کالبر-سماچ کرگ- نیمه جنوبی شهرک کچ-کالبر-کچ بهرام-کچ هوت- کچ وشدل-کرمبل بخشی-کرمبل خداداد-نیلگ ) حدفاصل پست
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۰:۵۷    
حدفاصل پست نگور تا شهرک صنعتی نگور(شامل تمام کارخانه ها واقع در شهرک صنعتی نگور
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گفتنی است، شهید" بهمن شهرکی" از کارکنان هنگ مرزی نگور شهرستان زابل در درگیری با اشرار و قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به درجه رفیع شهادت نائل آمد.#
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گفته وی، ساخت 20 چمن مصنوعی برای جوانان ورزشکار جلوه دیگری از نمود تحقق مسوولیت اجتماعی سازمان منطقه آزاد بود که در این راستا بخش هایی از بلوچستان همچون باهوکلات، پیرسهراب، نگور، پلان، سندمیرثوبان، مرکزی و کنارک دارای زمین چمن مصنوعی شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
حالا مدیر آب و فاضلاب دشتیاری با بیان اینکه عملیات اجرایی شبکه آبرسانی نگور از سرگرفته شده، می گوید: آبرسانی به مردم شهر نگور مرکز شهرستان دشتیاری در حال حاضر به وسیله چندین حلقه چاه از منابع آب زیرزمینی تأمین می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۰۰    
به عنوان نمونه از مجتمع مس سرچشمه و تاسیسات بندری چاه بهار می توان نام برد که نه تکنولوژی مناسبی داشته و نه مطالعات اقتصادی روی آن انجام میشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۱    
: باتوجه به وضعیت شبکه آب شرب شهر نگور، مرکز شهرستان دشتیاری، و رشد جمعیت قسمت هایی از شهر، نیاز به توسعه شبکه شهری جهت تامین آب آن مناطق داشت که با پیگیری های صورت گرفته منجر به تامین اعتبار و عقد قرارداد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
شهرستان دشتیاری دارای یک شهر نگور و 2 بخش مرکزی به مرکزیت شهر نگور و باهوکلات به مرکزیت دمپگ و چهار دهستان(دهستان نگور، سندمیرثوبان،درگس و باهوکلات) است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
هارولد روسل ، هاینگ نگور و تیموتی هاتن در شاخه نقش مکل مرد و 9 بازیگر زن از جمله جنیفر هادسن و لوپیتا نیونگو در اولین حضور جدی در یک فیلم بلند سینمایی جایزه اسکار نقش مکمل زن را به خانه بردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۰۰:۰۶    
، بندرعباس نیز ملزم به تاسیس این تشکیلات و حوزه اقتصادی اتاق تجارت بندرعباس، لنگه، جزیره قشم، میناب، جاسک و چاه بهار
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
، داخلی، دندانپزشک، پزشک عمومی، دستیار دندانپزشک، پرستار، ماما و دیگراعضای بسیج جامعه پزشکی شیراز در 10 روز برگزار شد، افزود: این اردو در مناطق محروم و کم برخوردار شهرستان های چابهار و دشتیاری استان سیستان و بلوچستان از جمله منطقه نگور
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
، حسن کیخا اظهار کرد: ساعت 20 شب 22 فروردین ماه سال جاری افراد ناشناس با یک دستگاه خودرو پژو 405 در حد فاصل "روستای آبادان "بخش دامن شهرستان ایرانشهر به سمت خودروی شخصی 2 مرزبان هنگ مرزی نگور
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۱    
مستند نگین نگور روایت زندگی شهید مرزبان رضا حسینی چهکند است که طی مراسمی در پاسگاه مرزی شهید قوچانی خراسان جنوبی رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
، بیمارستان نیروی دریایی کنارک نیز پیگیری شده و در حال نهایی شدن و در قصرقند نیز مرکز جامع سلامت پیش بینی شده است که با توجه به مشکلات زیاد منطقه این مجموعه کوچک نمی تواند جوابگو باشد به همین سبب قرار است برای این نقطه نیز یک بیمارستان 64 تختخوابی ساخته شود اما امیدوارم به سرنوشت بیمارستان پلان
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
بهار ؛ قرارداد بسته می شود و مفاد هرچه باشد اجرا میگرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
، بیمارستان نیروی دریایی در کنارک نیز پیگیری شده و کارهای عمرانی اش در حال نهایی شدن است، در قصرقند نیز مرکز جامع سلامت را ایجاد کردیم و تجهیزات هم دارد اما مشکلات خیلی زیاد است و این مجموعه کوچک نمی تواند جوابگو باشد که در آنجا نیز یک بیمارستان 64 تختخوابی قرار است ساخته شود اما امیدوارم به
پرسش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
، ممکن است به تحولات توسعه ای مهمی در چاه بهار و تمام جنوب سیستان و بلوچستان منجر شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ " محمدرضا میرصادق بیان داشت: در پی شکایت شهروندان و اداره برق شهرستان دشتیاری مبنی بر سرقت کابل های برق یکی از مناطق شهرستان" نگور" دستگیری سارق یا سارقان بلافاصله در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ا نگور در فصل تابستان سوغاتی خوب برای کسانی است که به قزوین سفر می کنند و در فصول سرد کشمش های این انگورها برای خرید، چشم نوازی می کنند و از طرفی سرکه ها و شیره های مختلف از عصاره همین انگورهای شیرین، می تواند گزینه مناسبی برای سوغاتی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
وی با اشاره به سهمیه احداثی در شهرستان های سیستان و بلوچستان افزود: زاهدان یکهزارو 545 واحد، سراوان یکهزار، سیرکان 75، میرجاوه 72، سیب وسوران122، مهرستان 61، زهک 28، کنارک 100، نیکشهر 150، دلگان100، زرآباد 50 و نگور 50 واحد مسکن است.
فرهیختگان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۹:۵۹    
، امام جمعه اهل سنت و مدیر حوزه علمیه سلمان فارسی نگور گفت: امام حسین(ع) برای سلطنت، حکومت و ملک گیری قیام نکردند، بلکه برای سربلندی اسلام و حمایت از دینی که جدشان گرفته بودند، قیام کردند.
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
: مجوز ساخت بیمارستان محلی در نگور گرفته و اقدامات لازم انجام خواهد شد و در کنار آن تجهیز و احداث مراکز جامع سلامت در زرآباد و کهیری را داریم.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۲۲    
، سرهنگ پاسدار محمدعلی پوراحمدیان، در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت حوزه نگور گفت: فعالیت های پایگاه های مقاومت باید مسجد محچر بلشد و مسجد را اصل فعالیتشان قرار دهند.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۸:۱۷    
، سروان حسینی فرمانده حوزه نگور در این کارگاه گفت: احیای پایگاههای مقاومت و مساجد از اصلی ترین برنامه های بسیج است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
حاکم بوشهر بعد از این تاریخ حکمران کل بندر ها و جزایر خلیج فارس بود و قلمرو وی تا بلوچستان و بندر چاه بهار
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۲:۳۵    
حالا توسعه سواحل مُکران و بندر چاه بهار و راه اهن و مبادلات بین المللی و جاده ابریشم و ترانزیت کالا و صنعت وشیلات و انرژی خورشیدی و بادی بعنوان دیگر پتانسیل های سرزمین سیستان و بلوچستان بجای خودمحفوظ که همه ان ها نیز از
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۳۵    
، دادگاه، دادسرا، اجرای احکام و مراکز ثبت اسناد و زندان های استان سیستان و بلوچستان در شهرستان های زاهدان زابل ایرانشهر چابهار سراوان خاش کنارک جالق نیکشهر سوران زهک فنوج مهرستان بمپور قصرقند گلمورتی راسک میرجاوه نگور
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۰    
، امام جمعه و رئیس مدرسه سلمان فارسی و مفتی اهل سنت شهرستان نگور مولانا عبدالرحمن عارفی و امام جمعه و مدیر مدرسه دارالعلوم مجددیه
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: این زمین لرزه در 59 کیلومتری پیشین و 85 کیلومتری نگور به وقوع پیوست. بخش پیشین از توابع شهرستان سرباز سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
.96، عرض جغرافیایی: 25.58 و عمق زمین لرزه: 28 کیلومتر رخ داد نزدیک ترین شهرها: 59 کیلومتری پیشین (سیستان و بلوچستان) 85 کیلومتری نگور (سیستان و بلوچستان) 86 کیلومتری پلان (سیستان و بلوچستان) نزدیکترین مراکز استان: 448 کیلومتری زاهدان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۷    
: خط انتقال از سد "شیرگواز" تا پمپ "نگور" به فرسودگی 90 درصد رسیده است و پیمانکار تمام ایام برای جوشکاری آن هزینه می کند اما به سرانجام نرسیده است و با روند فعلی نخواهد رسید؛ چرا به جای جوشکاری همیشگی، یک راه حل اساسی برای این مشکل اندیشیده نمی شود؟
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی چابهار با بیان اینکه تعداد پرونده های پنج مرکز در نقطه شهری محلات مختلف چابهار و یک مرکز در نگور شهرستان دشتیاری و یک مرکز در پلان و یک مر کز در پیرسهراب فعال خواهندشد،
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۰    
، نشانی دادگستری زاهدان، نشانی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان سیستان و بلوچستان ، نشانی دادگاه خانواده، نشانی دادگاه کیفری، نشانی دادگاه حقوقی، نشانی شورا های حل اختلاف استان گلستان، نشانی دادگاه ها، دادسرا ها و دادگستری های شهرستان های زاهدان
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
: مهم ترین پروژه های بهره برداری دهه فجر شامل بهره برداری از دیوار حفاظتی شهر نگور و بهره برداری از مرغ داری 20 هزار قطعه ای با اشتغال پایدار 17 نفر است؛
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
، چهار پروژه زاهدان ناحیه یک، سه پروژه نیکشهر، یک پروژه زاهدان ناحیه 2، یک پروژه قصرقند، 2 پروژه هیرمند، یک پروژه مهرستان، چهار پروژه زهک، یک پروژه اسپکه، 2 پروژه دلگان، 10 پروژه زابل، 2 پروژه هامون، یک پروژه نیمروز، یک پروژه (نیمروز، هامون، زابل)، 6 پروژه چابهار، 6 پروژه بمپور، 10 پروژه راسک
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ - ۰۸:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
، یکی از مرزبانان کشورمان به نام جمشید دانایی فر که در تاریخ 17 بهمن ماه 1392 به همراه 4 سرباز دیگر در منطقه مرزی نگور چابهار توسط اشرار منطقه ربوده شده بود، توسط تروریست ها به شهادت رسید.
رشت 20   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۱۱۱ سایت دیگر  
، یکی از مرزبانان کشورمان به نام جمشید دانایی فر که در تاریخ 17 بهمن ماه 1392 به همراه 4 سرباز دیگر در منطقه مرزی نگور چابهار توسط اشرار منطقه ربوده شده بود، توسط تروریست ها به شهادت رسید.
میزان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۰   + ۱۱۱ سایت دیگر  
، یکی از مرزبانان کشورمان به نام جمشید دانایی فر که در تاریخ 17 بهمن ماه 1392 به همراه 4 سرباز دیگر در منطقه مرزی نگور چابهار توسط اشرار منطقه ربوده شده بود، توسط تروریست ها به شهادت رسید.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
، کنگان، عسلویه، دیلم، گناوه، ریگ (استان بورشهر) 3- بنادر آبادان، خرمشهر، ماهشهر، هندیجان، دشت آزادگان (استان خوزستان) 4- بندر چابهار (استان سیستان وبلوچستان) 5- شهرهای ماکو، خوی، سلماس، پلدشت، سردشت، پیرانشهر، اشنویه (استان آذربایجان غربی) 6- شهرهای مریوان، بانه
ساعت24   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۷:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
، کنگان، عسلویه، دیلم، گناوه، ریگ (استان بورشهر) 3- بنادر آبادان، خرمشهر، ماهشهر، هندیجان، دشت آزادگان (استان خوزستان) 4- بندر چابهار (استان سیستان وبلوچستان) 5- شهرهای ماکو، خوی، سلماس، پلدشت، سردشت، پیرانشهر، اشنویه (استان آذربایجان غربی) 6- شهرهای مریوان، بانه
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
حاکم بوشهر بعد از این تاریخ حکمران کل بندرها و جزایر خلیج فارس بود و قلمرو وی تا بلوچستان و بندر چاه بهار
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
: این سوخت قاچاق در پوشش وسیله حمل پوفک و چی توز به مقصد چاه بهار بارگیری شده بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مهران اقرع در 18 خرداد 1371 متولد شد؛ وی در 17 فروردین 1394 به همراه هفت نفر از کارکنان مرزبانی در منطقه نِگور سیستان و بلوچستان توسط گروه جیش العدل مظلومانه به شهادت رسید. انتهای پیام/
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
، نگور، کنارک از ابتدای فروردین تا پایان آذر، شهرستان های نیکشهر، فنوج، قصرقند، بنت و اسپکه از اول فروردین تا پایان مهر، شهرستان های ایرانشهر، دلگان، سرباز، راسک، بزمان، زابل، هیرمند، زهک
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۷:۰۵    
بنا به اعلام شرکت برق استان، به علت توسعه شبکه، برق منطقه نگور چابهار امروز ، پانزدهم دی ماه از ساعت 6 تا 8 و از ساعت هشت و 30 تا 10 و 30 دقیقه صبح قطع می شود .................
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۲    
، نگور، کنارک از ابتدای فروردین تا پایان آذر، شهرستان های نیکشهر، فنوج، قصرقند، بنت و اسپکه از اول فروردین تا پایان مهر، شهرستان های ایرانشهر، دلگان، سرباز، راسک، بزمان، زابل، هیرمند، زهک،
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
، نگور، کنارک از ابتدای فروردین تا پایان آذر، شهرستان های نیکشهر، فنوج، قصرقند، بنت و اسپکه از اول فروردین تا پایان مهر، شهرستان های ایرانشهر، دلگان، سرباز، راسک، بزمان، زابل، هیرمند، زهک،
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۰۰    
شهید علی اکبر مودی 22 دیماه 1362 در منطقه مهران و شهید رضا حسینی چهکند 17 فروردین 1394 در منطقه مرزی نگور چابهار در درگیری با اشرار مسلح ، به درجه رفیع شهادت رسیدند. در ادامه دیدارها از جانبازان معزز عباس مجوبی فر و رستم خوری نیز دیدار بعمل آمد.
مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: همزمان با 5 دی ماه، سالروز حادثه دلخراش زلزله بم دوره امدادونجات در تصادفات جاده ای RTC زیرنظر اساتید آتش نشانی شهرداری تهران برای آتش نشانان منطقه آزاد، شهرداری های کنارک و نگور برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
، پلان، کنارک، زرآباد و نگور دشتیاری تاکید کرد و افزود: حوزه بهداشت ودرمان جنوب سیستان و بلوچستان مشکلات زیادی دارد که با سایر نقاط کشور کاملا متفاوت و محروم تر از هر جایی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
: ماموران انتظامی شهرستان دشتیاری هنگام گشت زنی در جاده "نگور" یک دستگاه کامیونت مشکوک و آن را متوقف کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
، اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان دشتیاری هنگام گشت زنی در جاده "نگور" یک دستگاه کامیونت مشکوک و آن را متوقف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
: ماموران انتظامی شهرستان دشتیاری هنگام گشت زنی در جاده "نگور" یک دستگاه کامیونت مشکوک و آن را متوقف کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۰:۳۸    
اتصال چاه بهار به بندرانزلی و تکمیل کریدور فوق در آینده نزدیک به موازات خط ریلی در حال احداث محور فوق می تواند بسترساز تحول در امر ترانزیت بار و کالا باشد و علاوه بر ایجاد درآمد قابل توجه ارزی اقتدار منطقه ای ایران
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
گودرزی گفت: مرزداران هنگ مرزی نگور موفق شدند در بازرسی از 2 منزل مسکونی ضمن دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر و توقیف یک دستگاه خودرو تویوتا لندکروز، یک تن و 451 کیلو و 200 گرم تریاک را کشف کنند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
...عمران چاه بهار، تاسیس مرکز مشاوره، طرح کاشت آناناس، دریافت مرکز رشد اقماری وابسته به مرکز رشد اراک، برگزاری یادواره شهدای گمنام و ادامه ساخت یادمان شهدای گمنام و ... نام برد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
طاهره مرادی با بیان اینکه یک معلم سرا در بخش (نگور) را بازسازی و تعمیر کردیم، افزود: در بحث تجهیزات این معلم سرا نیز ورود خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور برق شهر نگور در جنوب سیستان و بلوچستان بیان کرد: طبق برنامه پیش بینی شده تا پایان سال پنج کیلومتر دیگر از شبکه سیمی برق این منطقه با اعتباری حدود 112 میلیون تومان به کابل خودنگهدار تبدیل خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
، نگور، کنارک از ابتدای فروردین تا پایان آذر، شهرستان های نیکشهر، فنوج، قصرقند، بنت و اسپکه از اول فروردین تا پایان مهر، شهرستان های ایرانشهر، دلگان، سرباز، راسک، بزمان، زابل، هیرمند، زهک،
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بهار امام علی شماره 4 5435332973 ایرانشهر منطقه 08 چاه بهار
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بهار امام علی شماره 4 5435332973 ایرانشهر منطقه 08 چاه بهار
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
او پیش از مرگ 1357 جلد کتاب کمک آموزشی و آمادگی کنکور برای دانش آموزان روستای نگور منطقه دشتیاری با تلاش اعضای مؤسسه خیریه دست یاری به دشت یاری جمع آوری و ارسال کرده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ "صیاد اربابی گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران کلانتری 11 شهید بهشتی شهرستان دشتیاری در حین کنترل خودرو های عبوری در محور" چابهار-نگور" به یک دستگاه وانت بار مشکوک و آن را متوقف کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۳:۳۶    
؛ سرهنگ صیاد اربابی گفت: در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران کلانتری 11 شهید بهشتی شهرستان دشتیاری در حین کنترل خودرو های عبوری در محور" چابهار-نگور" به یک دستگاه وانت بار مشکوک و آن را متوقف کردند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۲:۱۱    
، حسینی فرمانده حوزه نگور گفت: امروزه وظیفه ما در بسیج حفظ آرمان ها و ارزش های امام و انقلاب است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۱    
، فرمانده حوزه شهیده ثنا پردل نگور گفت: عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون شهدایی است که برای حفاظت از این آب و خاک از جان خود گذشتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با بیان اینکه امروز خوشبختانه ظرفیت بندر چاه بهار
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
: شهرداری نگور به استناد بند 24 ماده 55و ماده 100 قانون شهرداری ها نسبت به جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در داخل محدوده قانونی و حریم شهر اقدام کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
، شهرستان دشتیاری به مرکزیت شهر نگور با 2 بخش مرکزی به مرکزیت شهر نگور و باهوکلات به مرکزیت دمپگ و چهار دهستان(دهستان نگور
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
تنها سه پروژه محدود صدور گاز ایران به ترکیه و صدور گاز و برق ایران به عراق و پروژه ترانزیت کالای هند از چاه بهار به افغانستان وجود داشت و جز این هیچ فعالیت مشترک اقتصادی با کشورهای جهان در ایران وجود نداشت.
، ضمن حضور در آئین شروع عملیات اجرایی طرح ریل گذاری راه آهن چاه بهار به زاهدان
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
، نگور، کنارک از ابتدای فروردین تا پایان آذر، شهرستان های نیکشهر، فنوج، قصرقند، بنت و اسپکه از اول فروردین تا پایان مهر، شهرستانهای ایرانشهر، دلگان، سرباز، راسک، بزمان، زابل، هیرمند، زهک
خبرگزاری پلیس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ "صیاد اربابی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت : در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پاسگاه "نوبندیان" در حین کنترل خودرو های عبوری در محور" چابهار-نگور" به یک دستگاه کامیونت مشکوک و آن را متوقف کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
قاسمی ادامه داد: خوشبختانه در شهرهای کنارک، زرآباد، نگور، قصرقند و نیکشهر آب شرب بدون بحث جیره بندی و بطور کامل بصورت شبانه روزی از طریق شبکه توزیع در اختیار مردم قرار می گیرد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در شهرهای کنارک، زرآباد، نگور، قصرقند و نیکشهر آب شرب بدون بحث جیره بندی و بطور کامل بصورت شبانه روزی از طریق شبکه توزیع در اختیار مردم قرار می گیرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۵    
، خط ترانزیت کالا از بندرعباس و چاه بهار به کشورهای آسیای میانه افتتاح شد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
: این طرح با هدف ارائه برق مطمئن و پایدار و رفع مشکل ضعف ولتاژ 50 خانوار روستای شاهک بازار قصرقند توسط امور برق شهرستان نگور انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ابتدا رئیس مجلس به چاه بهار رفت و از فرودگاه در حال احداث این شهر دیدن کرد. این فرودگاه 2400 هکتار مساحت دارد و قرار است در مرحله نخست 400 هکتار از آن ساخته شود که در حال حاضر فقط 30 درصد از آن پیشرفت فیزیکی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۲    
، این خانوارها در دو روستای پاسگاه و نگور بخش های بِنت و مرکزی این شهرستان مستقر هستند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
، پلان و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، 6 دهستان و 438 روستا تشکیل شده است. 48
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، بندر صیادی بریس با جمعیت بیش از 6 هزار نفر از توابع شهرستان دشتیاری و محدوده نوار ساحلی چابهار به گواتر واقع شده و فاصله آن از نگور مرکز شهرستان دشتیاری 44 کیلومتر و تا شهر چابهار 60 کیلومتر است.
سازمان شیلات ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۶    
به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، در این بازدید از فعالیت های شیلاتی شهرستان قصرقند، منابع آبی پارک و پیشمونت شهرستان نگور، شرکت آرمان جنوب(تحفه) در شهرک صنعتی چابهار و بازار آبزیان شهرستان چابهار بازدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان دشتیاری دارای یک شهر نگور و 2 بخش مرکزی به مرکزیت شهر نگور و باهوکلات به مرکزیت دمپگ و چهار دهستان(دهستان نگور، سندمیرثوبان،درگس و باهوکلات) است.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۰۲    
، ایران، مصر، هندوستان و حبشه می باشد و مهم ترین نواحی رویش آن در ایران لار، بندرعباس، میناب، مکران و چاه بهار است. ترکیبات مهم
، مقرر شد ساخت و تکمیل بیمارستان درقصرقند، نگور و پلان و تامین کادر تخصصی مورد نیاز( پزشک و پرستار و...) در اولویت دستور کار سال جاری باشد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۴    
، حسینی فرمانده حوزه مقاومت نگور در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: این رژه با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس توسط بسسجیان این حوزه و با حضور فرماندار شهرستان دشتیاری درسطح شهر نگور برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مولوی عارفی امام جمعه شهر نگور نیز در این دیدار گفت: وحدت، انسجام و همدلی ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس باعث شکست دشمن و پیروزی ملت ما شد. انتهای پیام/

Pages