شنبه ۳۰ تیرساعت ۲۲:۳۹Jul 2018 21

عرش نیوز (arshnews.ir)

مهمترین خبرهای عرش نیوز بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹    
امتحانات نهایی دانش آموزان در شرایطی از روز گذشته آغاز شده است که بازار فروش سوالات امتحانی در شبکه های مجازی آغاز به کار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹    
لیگ ملت های والیبال درحالی قرار است از فردا آغاز شود که تیم ایران در نخستین بازی خود در این مسابقات به مصاف فرانسه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹    
پارک فناوری پردیس معاونت علمی از سوی بنیاد ملی نخبگان و مرکز تعاملات بین المللی معاونت علمی، برترین پایگاه کشور در جذب ایرانیان متخصص خارج از کشور انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹    
نخستین درمان سلامت برای هر بیمار غذای سالم و طبیعی است و دومین درمان سلامت، شناخت درد است، همچنین داروی شما، غذای شما است. بنابراین اگر داروی خوب باشد ولی تغذیه خوب نباشد، دارو اثر نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۰۹    
شهردار مهدی شهر گفت: نخستین جشنواره ملی گل های داوودی ایران به میزبانی مهدی شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۹    
در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۹    
در حالی دولت از حل چالش های سامانه ارزی نیما خبر می دهد که فعالان بخش خصوصی هنوز مدعی مشکلات بسیار این سامانه برای صادرکنندگان هستند که لازم است این ابهامات از سوی دولت پاسخ داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۹    
جریان صدر حضور آمریکا در عراق را مردود و غیرقابل قبول دانست و با اشاره به روابط ثابت خود با جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: جریان صدر تن به فشارهای آمریکا نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۹    
در حالی که روزنامه جوان از یک تفاهم نامه میان تئاتر شهر تهران و پاریس پرده برداشته است؛ به نظر می رسد عامل این تفاهم راهی دفتر مدیریت تئاتر شهرداری تهران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۰۹    
ولی دم پسر جوانی که توسط شرور معروف پایتخت(وحید.م) به قتل رسید، درخواست خود را مبنی بر قصاص متهم اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸    
جسد مردی که دچار فساد نعشی شده و چند روز از مرگش می گذشت در خانه مجردی کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸    
در حالی که فدراسیون تکواندو پیشنهاد مدیریت فنی تیم های ملی را به هادی ساعی داده بود اما در روزهای گذشته با ذوالقدری مذاکره کرد که این مسئله واکنش پرافتخارترین ورزشکار ایران در المپیک را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸    
از سوی دبیرخانه جشنواره رسانه های دیجیتال سلامت، فراخوان شرکت در این جشنواره منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۸    
موضوع انتقال اداره کل راه و ترابری استان سمنان به مرکز این استان و ادغام آن با اداره کل مسکن و شهرسازی با دستور رئیس جمهور متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از برگزاری نشست این کمیسیون برای بررسی طرح سوال از رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
ماندگاری ایران در برجام اروپایی نیازمند ارائه حداقل 5 تضمین عملی و واقعی در بخش قراردادهای خودرویی ایران با کشورهای اروپایی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
مواضع اخیر رئیس جمهور فرانسه نشان می دهد که مقامات کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا، کماکان بر روی امانوئل ماکرون در راستای پیشبرد اهداف تقابلی خود با ایران حساب باز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
یکی از مصاحف قدیمی و حائز اهمیت در ایران که منسوب به امیر المومنین(ع) است در شورای عالی قرآن، مورد تحقیق قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
رئیس شورای شهر چهارم گفت: در آستانه سومین ماه سال 97هستیم در حالی که همچنان خط 7 راه اندازی نشده و ابهامات و دلایل سیاسی پشت آن همچنان عامل بسته شدن این خط با اهمیت در حمل ونقل عمومی پایتخت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
رییس بیمارستان مسیح دانشوری، جایگاه ایران در حوزه پیوند اعضا در آسیا را ممتاز خواند و گفت: در آسیا هیچ کشوری به اندازه ایران در حوزه پیوند اعضا پیشرفت نکرده حتی در یکی از کشورهای غرب آسیا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۸    
سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور طی نامه ای به وزارت صنعت و شورایعالی فضای مجازی مشکلات مرتبط به ثبت سفارش را مطرح کرد و خواستار مستثنی کردن واردات نرم افزار از فرآیند ثبت سفارش شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۳:۰۸    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: شهرداری ها مجوزی برای دفن زباله های صنعتی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از مسئولان دوتابعیتی و دارای گرین کارت، جزئیات جدیدی از هویت مدیران دولتی و غیردولتی را که دارای تابعیت مضاعف هستند، منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
کسب وکارها و دستگاه های اجرایی، نهادها، سفارتخانه ها، خبرگزاری ها، سایت های خبری، روزنامه ها و سایر عرضه کنندگان خدمات عمومی اگر در اتصال به VPN دچار مشکل هستند، به زیرساخت اطلاع دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی می گوید که اقدام ترامپ در خروج آمریکا از برجام نه تنها در بیت المقدس که در پایخت های عربی نیز با تمجید روبه رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تواضع و مردم دوستی را از ویژگی های مرحوم طباطبایی برشمرد و افزود: نوع تعامل مرحوم حجت الاسلام طباطبایی با سربازان مانند برخوردشان با سرداران سپاه بود و تبعیضی در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
شب در خردادماه طول کوتاهی است، بنابراین روزه داران بهتر است، اندکی پس از صرف افطار بسیار ساده و سبک مثلاً 30 دقیقه بعد اقدام به صرف شام کنند و تا پیش از خوابیدن 2 لیوان چای کم رنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
دبیر انجمن سم شناسی و مسمومیت های با تشریح مسمومیت با قارچ در 5 استان غربی کشور به دلایل و همچنین علائم اینگونه مسمومیت های مرگبار پرداخت و گفت: اینگونه قارچ ها، در اثر پختن، کبابی و یا آب پز کردن ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
فهرست تیم ملی فوتبال ترکیه برای 3 بازی تدارکاتی از جمله دیدار با ایران را اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
رئیس پلیس پایتخت جزئیات دستگیری شرورترین اوباش کشور در کمتر از 24 ساعت از زمان قتل را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۳    
در سده اخیر علی رغم کم توجهی شاعران به شعر توحیدی، پرداختن به ماه مبارک رمضان همچنان به عنوان یکی از رگه ها و جریان های اصلی شعر نیایشی در جریان شعر معاصر حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۳    
اجرای آزمایشی استفاده از سامانه ردیاب خودرو از ابتدای خرداد در 15 استان آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳    
رهبر معظم انقلاب فرمودند: ماه رمضان در هر سال قطعه ای از بهشت است که خدا در جهنم سوزان دنیای مادی ما آن را وارد می کند و به ما فرصت می دهد که خودمان را بر سر این سفره ی الهی در این ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳    
شرکت توتال فرانسه در بیانیه ای اعلام کرد: در صورتی که از آمریکا معافیت تحریمی خاص دریافت نکنیم، قادر به ادامه کار در پروژه پارس جنوبی نخواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۳    
رژیم سعودی با دنباله روی از آمریکا ،10 نفر از مسئولان جنبش مقاومت حزب الله لبنان را در فهرست تروریسم ادعایی خود قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۳    
وقوع سیل در دو روز گذشته در شهرستان میامی بیش از 20 میلیارد ریال به مزارع و زیرساخت های این شهرتان خسارت زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
برخی نمایندگان مجلس با انتقاد از بررسی با تاخیر سوالات خود از وزرای دولت می گویند: "ساز و کار مجلس ایراد دارد و سبب محدود شدن ابزار نظارتی مجلس می شود".
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
وزیر راه و شهرسازی به تصمیم آمریکا برای ممنوعیت فروش هواپیما به ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با اشاره به راه حل های عملی برای رفع نگرانی های ایران درباره برجام گفت که اینها موارد ملموس، عملی و خوشبختانه خیلی عملیاتی و سریع هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
جامعه قرآنی کشور در نخستین روز ماه مبارک رمضان با رهبر معظم انقلاب دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل پیشگیری های وضعی معاونت اجتماعی و پیشیگیری از جرم قوه قضاییه گفت: برای درگاه های پرداخت اینترنتی آن دسته از کسب و کارهای اینترنتی که نماد اعتماد الکترونیک ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مشاور وزیر بهداشت درباره گرانی قیمت دارو توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
جسد پسر جوان در حالیکه سه روز از مرگش می گذشت و نایلونی روی سرش کشیده شده بود، در منزل مجردی وی کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: پیش بینی ما این است که رؤیت هلال ماه مبارک رمضان در روز چهارشنبه به راحتی صورت گیرد و روز پنج شنبه، اول ماه مبارک رمضان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مربی پرسپولیس با بیان اینکه هافبک این تیم از برد سرخپوشان خوشحال بوده است، گفت: از روی یک عکس نمی شود در مورد محسن مسلمان قضاوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
با وجود اختلاف بین برخی چهره های دولتی از یکدیگر به نظر می رسد رئیس جمهور هم به این اختلاف ها ورود کرده و پاسخ گلایه را با گلایه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
بررسی اسناد موجود در پرونده ثبت سفارشهای فاقد اعتبار نشان می دهد، به غیر از 6481 ثبت سفارش شائبه دار که از سوی دولت تایید شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
رئیس جمهور آمریکا در تازه ترین توئیت خود بار دیگر علیه توافق هسته ای ایران موضع گیری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرد که برای خواندن جواد یساری در فیلم دشمن زن هیچ مجوزی صادر نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
دبیر شورای ارتقای آگاهی عمومی، اطلاع رسانی و افکار سنجی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه می گوید این نهاد قصد دارد یک فیلم سینمایی با حمایت از کالای ایرانی بسازد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
قطع مصرف دارو و یا تغییر در میزان و زمان مصرف داروها، بدون مشورت با پزشک معالج و یا دکتر داروساز، کار نادرستی است که می تواند باعث بروز اختلال در روند درمان و کاهش اثر بخشی داروها شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
سخنگوی آتش نشانی تهران از ریزش آوار منزل سه طبقه و حبس دو مرد در زیر آوار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
پاداش مدال آوران بازی های آسیایی در حالی اعلام شد که این بار باید هزینه بیشتری برای پرداخت این پاداش ها صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۳    
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه هر استارتاپ و کسب وکار نوپایی در نخستین مرحله از چرخه عمر خود باید از "دره مرگ" عبور کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۰۴    
به همت دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج اولین دوره تربیت راهنمایان سواد فضای مجازی در شاهرود برگزار می گردد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
سپاه انصار تاکنون توانسته به شکل مناسبی از جان مسئولان کشور و اماکن حساس و حیاتی کشور حفاظت کند. در حدود 30سال گذشته هیچ عملیات ترور موفقی در حوزه کاری سپاه انصار انجام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از نشست فوق العاده اعضای این کمیسیون با رئیس مجلس طی امروز در راستای ساماندهی بازار ارز خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
سخنگوی وزارت خارجه درباره مهار فعالیت های منطقه ای ایران از سوی ترامپ گفت: توافق جدیدی میان ایران و اروپا نداریم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
عبادی، مدیر پروژه کتاب چغک با اشاره به روند نگارش این کتاب می گوید: واقعه 9 و 10 دی ماه 1357 در مشهد در تاریخ انقلاب اهمیت خاصی دارد، بسیاری آن را همسنگ واقعه میدان ژاله می دانند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
مرد میانسال در یک نزاع توسط پسرش دچار سوختگی شد و جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۳    
علیرضا جهانبخش پس از آقای گلی در لیگ فوتبال هلند در جشن کسب این عنوان در باشگاه AZ شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
بررسی تحلیل موضوع تلگرام و واکنش به این مسئله نشان می دهد که دولت حداقل مخالف مسدودسازی این پیام رسانی خارجی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
درحالی ستاد مبارزه با قاچاق کالا حجم قاچاق پوشاک را سالانه 2.6میلیارد دلار برآورد می کند که این حجم از قاچاق معادل بیکاری 260 هزار کارگر ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
رئیس جمهوری آمریکا شب گذشته با حمله دوباره به برجام گفت این توافق در شرایطی امضا شد که ایرانی ها در خیابان ها شعار مرگ بر آمریکا سر می دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
نویسنده کتاب خاطرات سفیر با اشاره به تجربه زندگی در اروپا، معتقد است که مردم غرب تشنه آشنایی با اسلام و حتی خدا هستند. او در این گفت وگو با دیداری که چندی پیش با رهبر انقلاب داشت، اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات توانبخشی با تخفیف 30 درصدی به مراجعان مراکز توانبخشی در سراسر کشور، در روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
سال گذشته خیرین ایران اسلامی با کمک های نقدی خود زمینه آزادی ده هزار و 679 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
مدیرعامل باشگاه استقلال پس از تمدید قرارداد سرمربی آلمانی آبی پوشان صحبت هایی انجام داد که عجیب بود و تعجب شفر را هم در پی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
یک متخصص مغز و اعصاب از ابتلای حدود 10 درصد از افراد بالای 70 سال به آ لزایمر خبر داد و گفت: حدود 6 درصد از اشخاص بالای 65 سال دچار اختلال حافظه هستند که از این میان 4 درصد از آنها آلزایمر دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: پایگاه امدادی کویر در جاده جندق – معلمان راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
حزب ندای ایرانیان در پیامی به روحانی تأکید کرد که هنوز سازوکار ویژه ای برای تحقق وعده جذب دستیاران جوان به دوراز تأثیرات منفی روابط شخصی به ارگان های ذی ربط ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
صدر اعظم آلمان بار دیگر در سخنرانی بر ضرورت عدم لغو شدن توافق هسته ای با ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
مهم ترین دغدغه تولیدکنندگان، واردات بی رویه و قاچاق بود و درخواست ها و پیشنهادهایی در خصوص اصلاح قوانین و حذف موانع در بخش تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
موسی عصمتی در سروده ای میلاد مبارک امام زمان(عج) را به همه مسلمانان جهان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
رئیس بخش مصر باستان موزه لوور با اشاره به اینکه ایرانیان در دوره هخامنشی حضور پررنگی در مصر داشتند به تشریح فرعونی پرداخت که ایرانی بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۱    
شانزدهمین جشنواره گلاب و گل با نام رایحه محمدی در فرهنگسرای اشراق برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
با نظر مربیان تیم های لیگ برتری، تیم منتخب هفته سی ام و پایانی لیگ هفدهم مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
کمی از محل فاصله گرفته بودیم که وسوسه شدم و مسیرم را به سمت اتوبان امام علی تغیر دادم و زمانیکه که با اعتراض این پسر مواجه شدم، در یک مکان خلوت در اتوبان توقف کرده و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
هنگام پری معده همچنین گرسنگی نباید استحمام کرد و خوردن و نوشیدن در حمام و بلافاصله بعد از خروج از حمام زیان آور است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
براساس اعلام مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، دستگاه های دولتی از امروز باید تلگرام را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات عوامل گروهک تروریستی داعش در حمله به مجلس شورای اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
رئیس هیأت بوکس استان سمنان گفت: چهار بوکسور سمنانی در رقابت های انتخابی تیم ملی به میزبانی قم شرکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۵۸    
معاون اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دشمنان درصدد تشدید مشکلات اقتصادی کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دلیل عدم حضور وزیر بهداشت در برخی از جلسات هیئت دولت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸    
مدیر طرح ملی تکاپو از قاچاق 8 میلیارد دلاری پوشاک خبر داد و گفت: در حالی تنها 500 هزار نفر در این صنعت مشغول به کار هستند که با افزایش تولید پوشاک حدود 1میلیون شغل می توان ایجاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸    
وزیر خارجه کشورمان برای حضور در نشست سه جانبه ایران، روسیه و ترکیه، تهران را به مقصد مسکو ترک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸    
توصیفات امام حسین(ع) درباره علی اکبر(ع)، نقلِ رجزخوانی علی اکبر(ع) و اظهار اشتیاق نسبت به ملاقات و همراهی با ایشان پس از مرگ یا در قیامت مواردی است که در فرای از زیات ناحیه مقدسه می خوانیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
رئیس جمهور با اشاره به اینکه آمریکا هر چه زودتر از منطقه خارج شود زیرا امنیت منطقه علی الخصوص عربستان را ایران حفظ می کند درباره فواید بین المللی و جهانی برجام گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
ماجرای طبس؛ حکایت یک تجاوز؛ اما شکست خورده از سوی آمریکا است. امروز پنجم اردیبهشت ماه، سالروز حمله بی فرجام آمریکا به خاک ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: مذاکره مجدد در مورد پایان دوره محدودیت فعالیتهای صلح آمیز هسته ای ایران به معنای نابودی برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
با کاهش سود تسهیلات مسکن صندوق پس انداز یکم از 9.5 به 8 درصد در مناطق شهری و از 8 به 6 درصد در بافت های فرسوده طبق مصوبه شورای پول و اعتبار میزان اقساط ماهانه تسهیلات 160میلیونی خانه اولی ها به ترتیب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
بیانات رهبر انقلاب در دیدار دست اندرکاران همایش حکیم تهران (نکوداشت مرحوم آقاعلی مدرس زنوزی) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
پسری که 6 زن را مورد تجاوز قرار داده بود، در زندان رجایی شهر کرج اعدام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
کارشناس طب سنتی با بیان اینکه هرچقدر کودک اجابت مزاج بهتری داشته باشد, خوش اخلاق تر است، گفت: ماساژ بدن کودکان بسیار در رشد آنها مؤثر است مخصوصاً ماساژ بدن نوزادان با روغن بادام شیرین یا بنفشه بسیار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: 180 هزار زن سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
دبیرکل مجمع شهرهای جاده ابریشم گفت: کنفرانس شهرداران جاده ابریشم در استان سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۵۲    
شرایط بد اقتصادی وضعیت باشگاه ها را به خصوص در فوتبال بغرنج کرده و سرمایه سوزی در این رشته ورزشی را تسریع داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری فردشرور و تحت تعقیب توسط ماموران بخش انتظامی بسطام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان با بیان اینکه حداقل پنج اثر این استان قابلیت ثبت جهانی دارد، گفت: چشمه علی دامغان در سال 97 ثبت جهانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
نماینده ولی فقیه در استان سمنان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در تمام صحنه های انقلابی و مقابله با دشمنان در صف اول قرار داشته است.
مشاهده نتایج بیشتر...