شنبه ۲۰ آذرساعت ۱۲:۱۷Dec 2016 10

عرش نیوز (arshnews.ir)

  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۱:۱۴  
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس گزارش ترکان درباره مقصران سانحه ریلی قطار سمنان را ناقص و غیرمنصفانه خواند و گفت: نماینده معاون اول رئیس جمهور در اعلام علت سانحه ریلی سمنان عجله کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۱:۱۴  
نماینده مردم دامغان و نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس دهم خواستار توجه بیشتر به بخش تولید شد و گفت: 82 درصد صنایع کشور راکد و یا نیمه تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۱:۱۴  
رئیس پلیس راه استان سمنان با اشاره به برفی بودن تمام گردنه های برف گیر استان سمنان گفت: تردد در این گردنه ها تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۱:۱۴  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به اهمیت توجه به نشاط آفرینی در مدارس این استان گفت: پیشتازان و فرزانگان استان سمنان افسران امید و نشاط مدارس می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۱:۱۴  
شناسه خبر: 1262644 سرویس: استانها 19 آذر 1395 - 14:44 آیت الله سید محمد شاهچراغی امام جمعه سمنان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۰:۱۴  
دادستان مرکز سمنان بااشاره به آخرین وضعیت پیگیری های پرونده سانحه قطار سمنان،از پیگیری قاطعانه دستگاه قضا در این پرونده خبردادوگفت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۵  
سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد که استان های واقع در شمال شرق کشور در دو روز آینده دچار افت دمای هفت تا 12 درجه ای می شوند که تمهیدات لازم باید اندیشیده شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۵  
پیروزی های پیاپی ارتش سوریه در شرق حلب در نتیجه فروپاشی سریع صفوف گروه های تروریستی و سرخوردگی و ناامیدی آنها ادامه دارد، نیروهای ارتش از چندین محور در تمام جهت ها به عملیات خود ادامه می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۵  
سفیر روسیه در کابل با اشاره به وجود برخی تماس ها میان مسکو و گروه طالبان افغانستان اعلام کرد گروه طالبان یک جنبش سیاسی در افغانستان است و حکومت افغانستان اگر صلح و آشتی می خواهد باید به صورت مستقیم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۵  
در نشستی که با عنوان تهدید آزادی بیان در عصر ترامپ در واشنگتن برگزار شده بود گردانندگان برنامه حتی حاضر نشدند به سخنان فردی در مورد حادثه 11 سپتامبر گوش دهند و با حرکتی تمسخرآمیز وی را مجبور به سکوت ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۵  
ارتش یمن در پاسخ به تداوم حملات عربستان، پایگاه های نظامی این کشور را هدف حملات توپخانه ای خود قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۹ - ۰۰:۱۵  
دادستان کل کشور گفت: در این چند روز بعضی نمایندگان مجلس آمدند و رئیس قوه قضائیه اسناد را به آن ها نشان داد. این حساب ها به نام قوه قضائیه است ولی یک ریال آن را کسی نمی تواند برداشت کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۲۳:۱۵  
نماینده ورامین از رفتار متناقض رئیس جمهور در ماجرای لغو سخنرانی برخی نمایندگان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۲۳:۱۵  
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: در خط مقدم جبهه های مقاومت، بسیج پزشکی حضور دارد از طرف دیگر بسیج کشاورزی نیز عملکرد خود را نشان داده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۲۳:۱۵  
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در جلسه شورای مرکزی این تشکل بر لزوم وحدت هرچه بیشتر جریانهای مختلف اصولگرا در انتخابات سال آینده تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
سخنگوی وزارت کشور گفت: با اعلام آمادگی آقای احمدی برای قبول تصدی معاونت سیاسی وزارت کشور، وی از هفته آینده کار خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
سوابق سردار غیب پرور رئیس جدید سازمان بسیج منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
یک منبع نظامی بلندپایه سوری از طرحی پرده برداشت که هدف از آن حضور نیروهای نظامی مصر در سوریه پس از آزادسازی کامل حلب است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبدیل واحد پولی کشور از ریال به تومان اثرات کوتاه مدت در بازارهایی مثل ارز دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
مسئول سابق بسیج خواهران کشور با بیان اینکه مقابله با فساد باید به ویژه از مجلس مطالبه شود، گفت: چرا یک کشاورز حقوق بخور و نمیر داشته باشد و برخی مدیران حقوق نجومی بگیرند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور حکمی سرتیپ غلامحسین غیب پرور را به سمت رئیس سازمان بسیج و جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج منصوب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
رئیس جمهور سوریه در مصاحبه ای با یک روزنامه گفت که با آزادسازی کامل حلب از دست تروریست ها و غربی ها هیچ برگ برنده ای باقی نمی ماند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
فرمانده سپاه قدس گفت: رمز پیروزی اسلام داشتن دو بال رهبری شایسته و مردمی آماده، آگاه به نیت دشمن و بصیر است و ملت ایران به واسطه داشتن این دو شرط شکست ناپذیرند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
محسنی اژه ای گفت: برادر رییس قوه قضاییه مورد سؤال بود، رییس قوه دستورداد؛ "هیچ ملاحظه ای درباره برادر من نکنید ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۱:۱۵  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حال حاضر قضاوتی در زمینه عملکرد دولت در اقتصاد مقاومتی نمی کنیم اما در دی ماه و بهمن ماه گزارش خود را از فعالیت های دولت در زمینه اقتصاد مقاومتی به گوش مردم می ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۵  
براساس موادی از لایحه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که به تصویب هیئت وزیران رسید، واحد پول ایران، تومان و برابر با 10 ریال تعیین شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۵  
علی اصغر احمدی از انتصاب خود به عنوان معاون سیاسی وزارت کشور اظهار بی اطلاعی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ - ۰۰:۱۵  
کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به اظهارات و مواضع حاشیه ساز صادقی و مطهری گفت: این گونه افراد را نباید جدی گرفت، چرا که روش برادر حاتم طائی را برای شهرت طلبی در پیش گرفته اند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۵  
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام استرآبادی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۵  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: امضای لایحه آزادسازی سهام عدالت توسط رئیس جمهور و ارسال آن تا پایان امسال به مجلس در انتظار نظر نهایی مقام معظم رهبری است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۵  
نماینده اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت:آقای روحانی، به قول خودتان ملاک تورم جیب مردم است ولی وضعیت جیب های ملت شعارهای شما را تأیید نمی کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۵  
عضو هیئت نظارت بر برجام تأکید کرد: اعضای این هیئت اتفاق نظر دارند اگر مصوبه تمدید تحریم ها از سوی رئیس جمهور آمریکا امضا شود نقض برجام است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۱:۱۵  
نمایندگان تشکل های دانشجویی در حضور رئیس جمهور خواستار توجه جدی تر دولت به وضعیت معیشتی مردم، مقابله آنان با روحیه اشرافی گری و همچنین عدم خوش بینی به آمریکا شدند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
مراسم روز دانشجو با حضور رئیس جمهور در دانشگاه تهران با حواشی همراه بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: حل مشکلات اقتصادی هزاران بار آسان تر از مشکلات حوزه امنیتی و دفاعی است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
حسن روحانی رئیس جمهور امروز در دانشگاه تهران بودجه عمرانی سال 91 را به غلط 10 تا 11 هزار میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: بسیار خوشحالم که برای چهارمین بار خداوند به من توفیق داد تا در روز 16 آذر روز دانشجو و روز دانشگاه بین دانشجویان باشم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خطاب به روحانی گفت: شما رئیس جمهور خوبی نبودید چون انقلابی نبودید، چون به مذاکره با آمریکا خوشبین بودید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
استاندار سمنان اثرگذاری در آرای مردم را خلاف عدالت دانست و با اشاره به اینکه آرای مردم را حق الناس می دانم گفت: حتی در رأی خانواده خود هم دخالت نمی کنم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
در حالی حسن روحانی رئیس جمهور امروز بار دیگر ادعای ایجاد بیش از 2میلیون شغل خالص در دولتش را تکرار کرده که گزارش رسمی مرکز آمار ایران خلاف این ادعا را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۷ - ۰۰:۱۵  
نماینده رهبر معظم انقلاب در شورای عالی امنیت ملی گفت: اهداف نظام از پذیرش برجام، تجربه اندوزی مردمی و تاریخی بود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۰۱:۱۵  
بدعهدی های آمریکایی ها در قبال برجام تمامی ندارد، این بار نیز اعضای کنگره آمریکا که از همان ابتدا مخالف شکل گیری توافق هسته ای بودند ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۵  
یک شبکه خبری اعلام کرد با پیشروی های سریعی که ارتش سوریه طی روز یکشنبه انجام داد 70درصد مناطق شرق حلب از کنترل تروریست ها خارج شده و تنها مناطق محدودی در کنترل آنها باقی مانده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۰۰:۱۵  
هیئت دولت به سعید محمدزاده به عنوان رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران رأی اعتماد داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
معاون نظارت دیوان عالی کشور از تایید حکم اعدام بابک زنجانی در دیوان عالی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
گروه تروریستی داعش از همه سرکردگان نظامی و امنیتی خود خواسته است که به عراق بروند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
معاون فرهنگی دانشگاه تهران از قطعی شدن حضور رئیس جمهور در مراسم 16 آذر امسال دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
جسد متلاشی شده زنی در لاین تندرو شرق به غرب پل الغدیر یافت آباد کشف شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
دادستان سمنان با اشاره به این مطلب که احتمال دستگیری افراد بیشتری در خصوص حادثه برخورد دو قطار وجود دارد گفت: اتهام مقصر اصلی حادثه سمنان قتل غیرعمد است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
مامور کمیته ویژه بررسی حادثه قطار سمنان، مقصران اصلی این سانحه را معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
پسر جوانی در تیراندازی خونین در خیابان اشراقی تهران از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۴ - ۰۰:۱۵  
درحالی هنوز مردم منتظر اعلام نتایج برخورد دولت با مدیران نجومی بگیر هستند که باخبر شدیم مدیرعامل معزول بانک صادرات که جزو مدیران نجومی بگیر بود به تازگی مدیر یک مؤسسه اعتباری شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸  
نیروهای ارتش سوریه توانستند امروز در ادامه عملیات تمام عیار خود در جبهه حلب منطقه الشیخ سعید واقع در جنوب غربی حلب را از لوث تروریست های تکفیری پاکسازی کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸  
معاون حقوقی رئیس جمهور به نمایندگی از دولت ایران در مراسم بزرگداشت فیدل کاسترو شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸  
وزیر انرژی عربستان گفت، اوپک به دستیابی به توافق کاهش تولید نزدیک است و ریاض با فریز تولید ایران در سطح تولید قبل از تحریم ها موافقت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸  
رنجبرزاده از قرائت گزارش دیوان محاسبات در باره حقوق های نجومی در جلسه یکشنبه آینده پارلمان خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸  
وکیل مدافع محمود صادقی جزئیات مطرح شده از سوی موکلش در جلسه بازپرسی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۸  
مراسم ویژه شهادت امام رضا(ع) همچنان در حرم منور رضوی برپا است و زائران آماده برپایی شام غریبان آن حضرت می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۸  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سانحه تأسف بار ریلی اخیر در سمنان، پاسخگویی وزیر راه و شهرسازی به مجلس در این زمینه را خواستار شد و گفت: سیستم ریلی کشور باید پالایش شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۸  
معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور ترکیه توان نابودی دولت بشار اسد را ندارد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۸  
بلومبرگ از توافق اعضای اوپک در نشست امروز برای کاهش 1.2میلیون بشکه ای تولید روزانه نفت این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۸  
نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در چارچوب عملیات آزادسازی نینوا موفق شدند یک محله و یک روستا را آزاد کنند و 26 تروریست داعشی را به هلاکت برسانند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۰:۰۸  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان با اشاره به آخرین وضعیت پرونده حادثه برخورد 2 قطار در هفت خوان سمنان و با بیان اینکه آزمایشات برای تعیین هویت 7 جان باخته سانحه قطار سمنان در حال انجام است ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۸  
تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه حرم و حریم باید یک آستان تلقی شده و فرهنگ میزبانی نسبت به زائران تقویت شود، گفت: آن چنان باید عمل شود که گویا فضای حرم و حریم یک فضا است، ایران اسلامی باید آهنگش ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۸  
دلالان ارز در میدان فردوسی نرخ فروش دلار را در حال حاضر تا 3940 تومان افزایش داده اند، در عین حال صرافی ها دلار را 3930 تومان می فروشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۸  
مشخصات و جزئیات فنی دستاوردهای جدید نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که امروز رونمایی شدند، منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۸  
سازمان پزشکی قانونی کشور از احراز هویت 34 نفر از اجساد حادثه تصادف دو قطار در سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۰ - ۰۰:۰۸  
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت حجت اسلام شاهرخی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۸  
اسامی 4 تن دیگر از شهدای شناسایی شده حادثه تروریستی حله اعلام شد که تعداد این شهدا به 38 تن رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۹ - ۲۳:۰۸  
نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی های سریع خود در جبهه شرق حلب برای ورود به محله الشعار و پاکسازی کامل آن از لوث تروریست های تکفیری آماده می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در مورد برخی پرونده ها نیز دروغ های عجیب و غریب می شنویم گفت: در حالی که میلیونها پرونده در دستگاه قضایی، روند طبیعی خود را طی می کند ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان با اشاره به تخریبی بودن درصد زیادی از مدارس این شهرستان گفت: 48 درصد مدارس سمنان تخریبی و فرسوده هستند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس تصمیمات اخیر این کمیسیون برای نظارت بیشتر بر قراردادهای نفتی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت مرحوم محمدتقی مروت برگزار و بر تبدیل این مراسم به مانوری علیه دشمنان قرآن تأکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
با وجود وضعیت ناخوشایند معارضان سوری تحت حمایت آمریکا در حلب، اوباما درباره طرح ارسال تسلیحات سنگین به سوریه اقدامی نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
چند روز دیگر به هشتم آبان خواهیم رسید و 8 آبان امسال با سال های گذشته یک تفاوت اساسی دارد. قرار است ایران، 15 میلیارد دلار بابت جریمه قرارداد کرسنت در دادگاه لاهه محکوم شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
پژوهشگر الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در سلسله جلسات بررسی چالشهای نظام برنامه ریزی کشور در دانشگاه صنعتی شریف به تفصیل عقبه تاریخی تشکیل و تثبیت حکومت اسلامی را بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۰  
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: پیشکسوتان به جای مطرح کردن انتقادات خود در رسانه ها بیایند و از نزدیک صحبت کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۰  
نهمین نشست شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی در حالی به کار خود پایان داد که حمله عربستان به یمن را به عنوان جنایت جنگی خوانده بر لزوم احترام به حاکمیت و تمامیت ارضی عراق تأکید داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۰  
فیلمی مانند سیانور که یکی از ضرورت ها درسیاستگذاری ها و اولویت بندی موضوعات درتولیدات عرصه فرهنگی – هنری بشمار می رود، چرا در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، مورد بی مهری قرار می گیرد؟
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۰  
سفیر ایران در روسیه از مذاکره برای لغو کامل روادید میان دو کشور که احتمالاً از سال آینده در دستور کار قرار خواهد گرفت، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۰  
استاد دانشگاه گفت: در یکسال گذشته پس از برجام هیچ گشایشی در زندگی مردم ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۰  
رئیس سازمان بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به فعالیت بیش از 40 هزار پایگاه مقاومت بسیج در جوار مساجد کشور، اجرای برنامه های مختلف در راستای افزایش حضور جوانان در مساجد را خواستار شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۲۲:۱۰  
وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت: هدف همه ما باید حفظ آرامش، کمک به ورزش و جوانان و پیشبرد برنامه ها باشد و قطعاً رواج شایعاتی همچون تغییر معاونان تنش زا خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۲:۰۳  
رهبر معظم انقلاب سیاست های کلی انتخابات را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده، ابلاغ کردند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۲:۰۳  
مشاور سابق امنیت ملی و نماینده پارلمان عراق تاکید کرد که در جریان عملیات آزادسازی موصل، هر نیرویی غیر از نیروهای عراقی دشمن محسوب شده و به سمت آن آتش گشوده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۲:۰۳  
معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان سمنان از مشاهده چهار قلاده یوزپلنگ آسیایی در پارک ملی توران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۳  
رئیس فدراسیون فوتبال مردم را برنده اصلی دیدار ایران مقابل کره جنوبی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه دانست و گفت: در این بازی هم تیم ملی به پیروزی رسید و هم فرهنگ عاشورا حفظ شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۳  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از برتری تیمش مقابل نفت تهران ابراز خوشحالی کرد و گفت که هیچ بازیکنی را تنبیه نمی کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۳  
تیم فوتبال استقلال در هفته هشتم لیگ برتر مقابل سیاه جامگان به برتری رسید تا نخستین پیروزی خارج از خانه در کارنامه تیم منصوریان ثبت شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۳  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از معرفی متخلفان در ضرب و شتم دانش آموزان به مراجع قضایی در صورت احراز تخلف آنها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ - ۰۱:۰۳  
تیم فوتبال پرسپولیس با برتری مقابل نفت تهران موفق شد بار دیگر به صدر جدول رده بندی لیگ برتر بازگردد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۰  
دادستان تهران اخبار منتشر شده مبنی بر بازپس گیری باشگاه راه آهن را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۰  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس سیاست سوریه، ایران و روسیه برای مقابله با گروه های تروریستی را دائمی و غیر قابل تغییر خواند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۰  
در حالی که محورهای شهرک قدسیا در نزدیکی دمشق شاهد آرامش نسبی است، درگیری بین نیروهای ارتش سوریه و گروههای مسلح در شهرک الهامه در حومه شمال غربی این شهر، تشدید شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۰  
سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مراسم موسیقی مورد انتقاد شهر قُم را کُنسرت موسیقی ندانست و گفت: این مراسم به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد اما برخی حاضران با پوششهای نامناسب رفتاری خلاف شئونات ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۰  
نایب رئیس اتاق بازرگانی تهران در واکنش به اظهارت معاون صدر اعظم آلمان در خصوص به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی برای توسعه روابط اقتصادی با ایران گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۸:۰۰  
عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای عصر امروز از تحریریه و بخش های مختلف باشگاه خبرنگاران پویا بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۰  
استاندار سمنان گفت: 766 واحد در سطح استان سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک های عامل معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۰  
امام جمعه دامغان با بیان اینکه کسبه این شهرستان باید بازوی تحقق اقتصاد مقاومتی باشند، گفت: قاچاق کالا بزرگترین ضربه را به اقتصاد مقاومتی و بازار اسلامی می زند.
مشاهده نتایج بیشتر...