جمعه ۰۷ اردیبهشتساعت ۰۹:۴۰Apr 2018 27
 

دامپروری ایران - دامنا (damna.ir)

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه در کشور کمبود دام نداریم، گفت: باعرضه کنندگان گوشت اتمام حجت کرده ایم در صورت عدم کاهش قیمت ، میزان نامحدودی از این کالا را وارد بازار می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶    
رئیس موسسه تحقیقات واکسن وسرم سازی رازی از تلاش برای تولید صنعتی واکسن تب برفکی خبرداد و گفت : واکسن تب برفکی روغنی از اواخر سال آینده وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶    
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور تشویق تولید کنندگان به صادرات امسال دو هزار میلیارد ریال برای مشوق های صادراتی پیش بینی شده است تا کارخانه ها بتوانند تولیدات خود را صادر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
راه های گسترش تعاملات در دیدار رییسان دامپزشکی ایران و عراق بررسی و بر لزوم رفع مشکل صادرات فرآروده های دامی ایران به عراق تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع 3 کیلومتری معدوم می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱    
در پی شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در برخی نقاط کشور، قیمت تخم مرغ در مغازه های سطح شهر افزایش یافته و نرخ هر شانه از این محصول به 10 تا 12 هزارتومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۱    
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با بیان اینکه هفته قبل یک مورد آلودگی به آنفلوانزای پرندگان در قم گزارش و واحد آلوده معدوم شد، گفت: احتمال دارد مرغ های بومی شمال به این ویروس آلوده باشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲    
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی از اجرای طرح کاهش سن کشتار مرغ در سالن های مرغداری سراسر کشور خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح تولید برون گرا و ایجاد بسترهای صادراتی برای صنعت مرغداری کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳    
طرح ملی واکسیناسیون طیور روستایی کشور در برابر بیماری نیوکاسل با مشارکت سازمان بسیج سازندگی در 12 استان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش حدود 500 تا 1000 تومانی قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: سردی هوا و بازگشت زائران کربلا از جمله دلایل این امر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳    
سند همکاری موسسه واکسن و سرم سازی رازی و یک شرکت کره جنوبی برای تولید واکسن های جدید طیور در ایران امضا می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان امور عشایر ایران، از افزایش 100درصدی صادرات گوشت قرمز و دام عشایر در سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 700 هزار راس دام سبک به خارج از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳    
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس خبر داد و خواستار مداخله وزیر صنعت برای پرداخت خسارت دامداران منطقه شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳    
سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳    
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخمگذار از افزایش صادرات به افغانستان خبر داد و گفت: تا پایان مهرماه امسال، بیش از 29هزار تن تخم مرغ از کشور صادر شده که نسبت به سال قبل حدود 40درصد کاهش دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳    
دبیر انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را 6400 تومان خریداری می کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵    
دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
دبیرکل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار از توقف صادرات تخم مرغ به عراق به دلیل فرا رسیدن ایام اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
هزینه تولید مرغ در تابستان نسبت به بهار 17.15 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
عضو انجمن شرکت های زنجیره ای تولید گوشت مرغ گفت: عرضه مرغ در بورس کالا موجب می شود تا علاوه بر شفافیت قیمت، نقش واسطه ها کمتر شده و کیفیت محصول نیز افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
دبیر علمی سمپوزیوم هشدار مصرف آنتی بیوتیک ها گفت: با تلاش های صورت گرفته سال گذشته، کارگروه کاهش مصرف آنتی بیوتیک ها در بخش های دامپزشکی ، دامپروری و تولید دارو تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به دلایل افزایش 20 درصدی قیمت گوشت قرمز گفت: ذخیره استراتژیک محصولات پروتئینی کشور تامین شده و 200 هزار تن مرغ مازاد به کشورهای عراق ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
در حالی که وزارت صنعت، معدن و تجارت و تشکل های بخش خصوصی معتقدند که صادرات بی رویه دام زنده یکی از عوامل گرانی گوشت قرمز در بازار و نوسان آن بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵    
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی گفت: پارسال 80 هزار تن مرغ از ایران به دیگر کشورها صادر شد و ایران در ردیف یکی از کشورهای بزرگ منطقه در ردیف صادرات مرغ و تخم مرغ قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۷    
اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور روز شنبه در مرکز ملی تشخیص بیماری های طیور کشور واقع در روستای ' دوک ' شهرستان قائمشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل دامپزشکی خوزستان از تداوم ممنوعیت صادرات دام زنده سبک از بنادر خوزستان به کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۷    
معاون امور تولیدات دامی وزیر جهادکشاورزی گفت: تراز تجاری دام و طیور کشور از 15میلیون دلار سال 92 به 450 میلیون دلار در سال جاری افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار گفت: با توجه به آغاز خرید تضمینی تخم مرغ از هفته گذشته، تاکنون 60 محموله تخم مرغ به کشورهای عراق و افغانستان صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶    
رئیس انجمن علمی شتر کشور از کاهش 5.2 درصدی شترداری طی سال های اخیر در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷    
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، فراورده های لبنی و صنایع وابسته و همچنین نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان ششم آبان در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷    
مدیر سازمان تعاون روستایی تهران با بیان اینکه 90 درصد مطالبات دامداران این استان پرداخت شد، گفت: قرار است 4 پایانه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در تهران ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷    
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفند از الزامی شدن عرضه گوشت با تعیین کیفیت و برچسب های مجزا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۷    
برای صادرات تخم مرغ به بازارهای کشورهای همسایه باید دولت سیاست حمایتی پایداری را اجرا کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷    
تولید خاویار پرورشی امسال به سه تن می رسد که این میزان تولید با اهداف از پیش تعیین شده است، هماهنگی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷    
مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در شهرستان خمین با حضور وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان محلی عصر روز یکشنبه بهره برداری شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷    
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی از اجرای طرح کاهش وزن و سن کشتار مرغ های گوشتی از ابتدای آذرماه امسال در سراسر کشور خبرداد و گفت: در مرحله نخست حداکثر وزن مرغ گوشتی بین 1.8 تا 2 ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با بیان اینکه 50 درصد از مطالبات دامداران پرداخت شد، گفت: هنوز تصمیمی برای توقف طرح خرید توافقی شیر خام نداریم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
نخستین نمایشگاه تخصصی دام، طیور، آبزیان، مواد غذایی، تجهیزات کشاورزی و صنایع وابسته درمحل دائمی نمایشگاه ها و همایش های منطقه آزاد انزلی افتتاح و درمعرض دید عموم قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
مرکز آمار از افزایش 5.38 درصدی شاخص قیمت تولید مرغ در بهار امسال نسبت به فصل قبل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار، از آغاز خرید تضمینی تخم مرغ با نرخ پایه کیلویی 35 هزار ریال در پایانه های صادرتی کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸    
مرکز آمار ایران اعلام کرد:شاخص قیمت تولید کننده محصولات گاوداری های صنعتی در بهار 95 به عدد 215.45 رسید که 2.06 درصد کاهش نسبت به فصل قبل (زمستان 94 ) و 0 ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۹    
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: براساس برنامه پیش بینی شده در مدت 6 ماهه نخست امسال 40 هزار تن گوشت مرغ از کشورمان به بازارهای هدف صادر شد که 50 درصد هدف امسال تحقق یافت .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۹    
رئیس مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به روش علوفه دهی دستی در محیط های پرورش دام سنگین ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹    
رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان با بیان اینکه بز مورسیا اسپانیایی برای نخستین مرتبه وارد ایران شده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹    
رئیس شورای تأمین کنندگان دام ایران گفت: دلالان برای بالا بردن قیمت گوشت قرمز از ارائه و ورود دام زنده به کشتارگاه ها جلوگیری می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹    
رییس سازمان دامپزشکی کشور تدوین و تصویب قانونی برای پذیرش مسئولیت واحدهای تولیدی در قبال محصولات دامی را برای ارتقای تولید کیفی و سالم در کشور ضروری دانست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹    
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹    
دبیر ستاد کشوری ترویج مصرف تخم مرغ از افزایش تنوع تولید تخم مرغ غنی شده در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹    
معاون شرکت پشتیبانی امور دام از رضایت 90 درصدی کشاورزان از طرح قیمت تضمینی جوی دامی کل کشور در بورس کالای ایران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹    
رئیس اتحادیه مرکزی مرغداران مرغ تخمگذار گفت: صدور بی رویه مجوز مرغداری مرغ تخمگذار در دولت های گذشته این صنعت را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲    
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از 6 میلیون راس دام سبکی که در 6 ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲    
معاون امور بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت : مجوز واردات معادل 6 درصد نیاز داخلی گوشت قرمز به منظور تامین نیاز بازار صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲    
کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور براین باورند که موفقیت طرح تحول سلامت جز با تعامل تنگاتنگ با سازمان دامپزشکی کشور میسر نمی شود و در این زمینه تخصیص اعتباراتی از محل این طرح برای سازمان یادشده را ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲    
رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از دپوی گوشت قرمز گاوی و گوسفندی توسط سودجویان خبر داد و گفت: این افراد سوجو با فروش محصولات دپو شده در دهه اول محرم و نیز اربعین حسینی همانند عید سعید قربان از ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال 40 نوع باقیمانده دارویی را با نمونه گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر، ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲    
رئیس اداره امور مراتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از اجرای طرح مدیریت چرا و کنترل دام در مراتع قشلاقی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان ادامه دارد،گفت: مطالبات دامداران هنوز تسویه نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲    
وزیر جهاد کشاورزی اظهار امیدواری کرد، با توسعه نژاد گاو سیمنتال در کشور به دلیل بهره وری بالاتر در تولید شیر و گوشت دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت در کشور نداشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲    
نخستین مجتمع پرورش نژاد دو منظوره سمینتال کشور، با ظرفیت دو هزار راس در آبیک به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲    
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: این سازمان در 6 ماهه نخست امسال 10 هزار مجوز بهداشتی صادرات دام برای نزدیک به 67 کالا صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲    
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار از کاهش 43 درصدی صادرات تخم مرغ در 5 ماهه امسال خبر داد و گفت: در صورت عدم تخصیص یارانه برای صادرات این کالا، کاهش صادرات ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱    
مدیرعامل یک شرکت کشت و دام گفت: روس ها از صادرات محصولات لبنی به این کشور استقبال کرده و بر این اساس قرار است، پس از فراهم شده شرایط ، نسبت به صادرات محصولات اقدام شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱    
معاون وزیر جهادکشاورزی در امور دام تاکید کرد : حمایت از صادرات لبنیات و مرغ و تخم مرغ در اولویت است تا استمرار داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰    
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی از تصویب بسته تشویقی دولت برای صادرات مواد لبنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰    
رییس سازمان دامپزشکی کشور می گوید، هیچ دستوری برای توقف صادرات دام زنده سبک نداشته ایم و صادرات در این بخش کماکان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۰    
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون 80هزارتن شیرخام از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت: دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از عرضه 50 هزار راس دام با قیمت 14 هزار تومان در هر کیلوگرم در میادین ویژه عید قربان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به آشفته بازار ذرت دامی، گفت: 200هزارتن تخم مرغ مازاد داریم که باید از صادر شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی استان تهران، از قیمت بین 135 تا 140 هزارریالی دام زنده در آستانه عید سعید قربان خبر داد و توصیه کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۵    
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی از اجرای بسته کامل صنعت شیر در کشور خبر داد و گفت: یکی از محورهای این بسته ، توزیع شیر رایگان در مدارس است که از مهرماه انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۷    
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار استان تهران از کاهش قیمت تخم مرغ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۵    
مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۶    
در حالی که حدود 20 روز تا عید قربان باقی مانده است، رئیس مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه بدون محدودیت دام زنده به قیمت مناسب در میادین میوه و تره بار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۶    
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون7هزارتن شیرخام به ارزش 10میلیاردتومان به صورت توافقی از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت:دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۸    
دستاورد ترویجی ̋جایگزینی بتافین به جای متیونین درجیره بوقلمون های بومی در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور ̋ معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۸    
معاون پژوهشی موسسه علوم دامی کشور از برنامه ریزی برای ثبت جهانی گاو سیستانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۷    
براساس گزارش مرکز آمار ایران، وزن گوشت قرمز تولیدی انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های کشور طی سال 1394 جمعاً 476 هزار تن است که سهم گوشت گاو و گوساله بیش از سایر انواع دام بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۷    
معاون تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی مثبت شدن تراز تجاری دام و طیور را یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۷    
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از کاهش و متعادل شدن قیمت ذرت با واردات این محصول درکشور خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۹    
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی گفت: به دلیل جلوگیری نکردن از خروج دام زنده، قیمت گوشت گوسفند بازهم افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۹    
قائم مقام معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: میانگین قیمت هر کیلو دام زنده گوسفند در کشور یازده هزار تومان و دام سنگین نیز حدود 9 هزار تومان است که هیچگونه افزایش قیمتی نداریم و نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۹    
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نخستین سرمایه گذار خارجی در بخش تولید عسل پس از اجرای برجام امروز وارد کشور شد و بررسی های خود را در این زمینه آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۹    
رییس هیات مدیره انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی کشور گفت: از عرضه مرغ در بورس کالا استقبال می کنیم زیرا از زمان ورود این محصول به بورس کالا علاوه بر شفافیت قیمت ها ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۵    
رییس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی دلیل افت 6 هزار ریالی قیمت گوشت مرغ در سه روز گذشته را کاهش میزان تقاضا اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۵    
رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از وارد شدن شوک تدریجی به بازار گوشت قرمز خبر داد و گفت: طی یک ماه و نیم گذشته شاهد افزایش 4000 تومانی قیمت گوشت گوسفندی بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶    
معاون امور دام وزارت جهادکشاورزی ازطراحی دو بسته تشویقی برای توسعه صادرات در بخش دام وطیور خبر داد .
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶    
رئیس اتحادیه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور گفت: بنا داریم در برنامه ششم توسعه صادرات خوراک دام، طیور و آبزیان را به یک میلیون تن در سال افزایش دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶    
مردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶    
رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران پس از تشریح مشکلات تولید و صادرات در کارخانه های خوراک دام، طیور و آبزیان از تشکیل کنسرسیومی برای صادرات خوراک دام خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶    
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از وزارت جهادکشاورزی خواست واحدهای غیرمجاز تولید خوراک دام را یک آفت در بخش کشاورزی بداند و با آنها مقابله کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲    
در سه ماهه اول سال 95 به میزان 880/799/22 دز جهت کنترل و پیشگیری از بیماریهای واگیردار طیور در واحدهای پرورشی گوشتی مصرف گردیده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲    
دانشمندان حوزه مواد غذایی در تلاش هستند تا همبرگر با گوشت آزمایشگاهی بسازند اما نتیجه کار آنها طعم مصنوعی یا بسیار گران بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰    
گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی مصرف گوشت مرغ در کشور دو میلیون تن در سال است، ولی با زیرساخت های ایجاد شده، زمینه تولید دو و نیم میلیون تُن گوشت سفید در کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰    
دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار گفت:در سه روز اخیر روزانه 30 الی 40 تن تخم مرغ به بازارهای هدف صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰    
4 تن و 500 کیلوگرم پشم شتر در نهبندان قطب پرورش شتر خراسان جنوبی تولید می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: به منظور حفظ مراتع لار و بهبود وضع آن و افزایش ظرفیت تولید علوفه امسال و همزمان با آغاز فصل چرای دام تمهیدات لازم در نظر گرفته شد و اقدامات ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
در حالی که برخی از کارشناسان معتقدند که به دلیل صادرات بی رویه دام زنده و کاهش عرضه آن، قیمت این محصول در بازار طی هفته های آینده افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: خودکفایی در تولید محصولات دامی نظیر گوشت قرمز مهمترین رویکرد این وزارتخانه است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه دام زنده نداریم، گفت: سالانه 40 هزارتن گوشت مازاد وارد می شود و دام روی دست دامدار مانده است.
مشاهده نتایج بیشتر...