یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۰:۱۳Dec 2018 16

پایگاه خبری دشت حر (dashtehoor.ir)

  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۰:۵۵    
دشت حر: مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان ثلاث باباجانی با حضور معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۲۰:۵۵    
دشت حر: نماینده مردم کرمانشاه در خانه ملت گفت: زلزله زدگان استان از وضعیت موجود گله مندند و پولی که دولت داده فقط کفاف سیمان و میلگردها را می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۹    
دشت حر: مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه گفت: عمده این 5511 زمین لرزه؛ پس لرزه های زلزله 7.3 ریشتری ازگله و در محدوده تازه آباد ثلاث باباجانی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۰:۲۳    
دشت حر: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: با تلاش صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی، 83 درصد تسهیلات اشتغالزایی به مبلغ 72 میلیارد ریال و پیش بینی 135 فرصت شغلی جذب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۲    
دشت حر: استاندار کرمانشاه گفت: با پیگیری های صورت گرفته، بیمارستان صحرایی ثلاث باباجانی در آبان ماه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۰:۴۷    
دشت حر: مسئول شبکه لرزه نگاری کرمانشاه گفت: بعد از زلزله 7٫3 ریشتری 21 آبان سال گذشته در ازگله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی، تاکنون پنج هزار و 234 پس لرزه در استان ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۷    
دشت حر: آموزش و پرورش شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی در رابطه با تصویر کلاس درس در فضای باز در یکی از روستاهای این شهرستان، جوابیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۷    
دشت حر: رئوف محمدی مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی در این نشست به تشریح عملکرد مجموعه آموزش و پرورش شهرستان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۲۳:۳۵    
دشت حر: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ثلاث باباجانی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان به تشریح عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۲۲:۳۰    
دشت حر: مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ثلاث باباجانی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۲۲:۳۰    
دشت حر: به همت خیران؛ 10 مهدکودک روستایی و شهری در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۸    
دشت حر: اخطاریه زیست محیطی به شهرداری تازه آباد ثلاث باباجانی در خصوص دفن غیربهداشتی پسماندها صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۴۸    
دشت حر: 340 پس لرزه در ادامه زلزله 5٫9 ریشتری شهر تازه آباد ثلاث باباجانی تا امروز رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۲۴    
دشت حر: فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی گفت: تصاویر منتشر شده در فضای مجازی درباره تخریب بیمارستان شهر تازه آباد در زلزله 25 تیر ماه امسال صحت ندارد و مربوط به یک منزل مسکونی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۸    
دشت حر: امروز زمین لرزه ای با قدرت 3.4 ریشتر تازه آباد ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۸    
دشت حر: مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان از امام جمعه پاوه بخاطر اقدامات فرهنگی و پیگیری کردن مسائل و مشکلات مردم منطقه اورامانات، تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۸    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، در اوایل هفته آینده به طور نسبی دمای هوای استان کرمانشاه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۲:۵۸    
دشت حر: معاون امور عمرانی استاندار کرمانشاه گفت: پاییز امسال کشاورزان این منطقه می توانند با استفاده از آب سد ازگله، اراضی دیم خود را به سیستم آبی تجهیز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۲۱:۰۰    
دشت حر: بنابر اعلام موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، بزرگ ترین این پس لرزه ها ساعت 22 و 27 دقیقه پنجم تیرماه به بزرگی 4.8 ریشتر در حوالی تازه آباد ثلاث باباجانی و در عمق 10 کیلومتری زمین روی داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۲۱:۰۰    
دشت حر: سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی از برگزاری کلاس های آموزشی تب کریمه کنگو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۰۱:۰۰    
دشت حر: فرمانده انتظامی ثلاث باباجانی از توقیف 58 دستگاه وسیله نقلیه متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: این وسایل نقلیه در راستای طرح ارتقاء اجتماعی توقیف و روانه پارکینگ شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۰۰:۰۰    
دشت حر: شب گذشته پس از وقوع زلزله 4 و 8 دهم ریشتری؛ بلافاصله جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان به ریاست فرماندار تشکیل شد و پس از پایان این جلسه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۰    
دشت حر: زمین لرزه ای به بزرگی 4/8 ریشتر تازه آباد ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۸:۵۹    
دشت حر: نهمین شورای اشتغال شهرستان ثلاث باباجانی به ریاست صادق خدادادی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۸:۵۹    
دشت حر: مأمورین یگان اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ثلاث باباجانی با تلاش شبانه روزی و گشت و کنترل های مستمر در مناطق حوزه استحفاظی، موفق به توقیف دو اکیپ شکارچی در مناطق میرآباد و دره شهیدان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۱:۰۱    
دشت حر: ماموستا ملا احمد شیخی با اشاره به حضور تشیع و تسنن در کنار هم به هنگام زلزله آبان سال گذشته، گفت: در حادثه زلزله؛ شاهد وحدت عملی بین تشیع و تسنن بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۰۰:۰۰    
دشت حر: ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه بر حمایت از هنرهای ارزشی در جامعه تاکید کرد و گفت: هنری ارزشمند است که در راستای اتحاد، تعالی و دفاع از مظلوم بکار گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۰۰    
دشت حر: مدیر آموزش و پرورش ثلاث باباجانی گفت : آمار اعلام شده شرکت کنندگان کنکور به آموزش و پرورش؛ نشان از رشد 57 درصدی دواطلبان در شهرستان ثلاث باباجانی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۰۰    
دشت حر: مدیر گروه آموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به شروع فصل گرما و بومی بودن بیماری سالک در مناطق زلزله زده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۲۱:۰۰    
دشت حر: رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گفت: در شهرستان ثلاث باباجانی که کانون زلزله غرب کشور در آبان ماه سال گذشته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۰    
دشت حر: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اولین مورد ابتلای انسانی به بیماری تب کریمه کنگو را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۰:۵۶    
دشت حر: دولت با امهال تسهیلات پرداختی به زلزله زدگان و کشاورزان خسارت دیده استان کرمانشاه موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۰:۵۶    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، امروز و فردا نواحی مرزی استان کرمانشاه کم و بیش غبار آلود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۱    
دشت حر: مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور آحاد مردم و مسئولین شهرستان ثلاث باباجانی در مسجد جامع شهر تازه آباد برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۱    
دشت حر: انفجار یک گلوله توپ جنگی باقی مانده از دوران جنگ تحمیلی در روستای مرزی شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی موجب جان باختن یک نفر و مصدوم شدن پنج نفر از اعضای یک خانواده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۲    
دشت حر: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی به جو استان از اواسط هفته جاری خبر داد و گفت: بارش با وزش باد نسبتاً شدید و احتمالاً رگبار تگرگ پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۲    
دشت حر: مدیر پرستاری استان کرمانشاه گفت: تضمینی برای جذب افراد آموزش دیده در مراکز غیرمجاز آموزش کمک پرستاری وجود ندارد و دانشگاه علوم پزشکی در قبال تبلیغات این مراکز غیرمجاز، مسئولیتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۱:۰۰    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، شرایط ناپایدار در استان کرمانشاه تا روز جمعه سبب رگبار تگرگ و آبگرفتگی معابر عمومی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۰:۰۰    
دشت حر: سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در اربیل از آغاز فعالیت بازارچه مرزی شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی با عراق از روز پنج شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۰    
دشت حر: صبح امروز یک نفر بر اثر اصابت رعدوبرق در یکی از روستاهای شهرستان ثلاث باباجانی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۰    
دشت حر: مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه با اشاره به زلزله های صبح امروز (اول خرداد) که در “ازگله” از توابع شهرستان ثلاث باباجانی رخ داد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۷    
دشت حر: سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل، از توافق با عراق برای از سرگیری فعالیت بازارچه مرزی شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۷    
دشت حر: فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: حمله دو پلنگ در یکی از روستاهای این شهرستان به گله، سبب تلف شدن 400 رأس دام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۷    
دشت حر: مدیر مخابرات منطقه کرمانشاه گفت: با توجه به اشکالات موبایل؛ از تهدید زلزله به عنوان یک فرصت استفاده کردیم و طی 2 ماه پس از زلزله در مسیرهای جاده ای از کرمانشاه به سمت سرپل ذهاب و ثلاث ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۷    
دشت حر: معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از اختصاص 5 درصد از سهمیه کنکور به دانش آموزان مناطق زلزله زده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۷    
دشت حر: آسو درویشی دانش آموز جوانرودی به مسابقات کشوری قرآن و عترت راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۲    
دشت حر: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف 105 رأس دام قاچاق به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۲    
دشت حر: معاون آموزش و پژوهش نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه گفت: بر اساس فرمان مقام معظم رهبری تمام خدماتی که به طلبه های اهل تشیع ارائه می شود باید طلبه های اهل تسنن نیز از آن بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۳    
دشت حر: استاندار کرمانشاه با اشاره به بیکاری بالای استان، گفت: در این شرایط نیمی از نیروی کار مناطق زلزله زده، غیربومی است که مسئولان مربوطه باید رسیدگی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۲    
دشت حر: آرش لهونی فرماندار شهرستان جوانرود اعلام کرد: بارش تگرگ 110 میلیارد ریال به باغات و مزارع شهرستان خسارات وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۲    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان کرمانشاه در این هفته حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۳:۲۶    
دشت حر: رئیس ستاد معین بنیاد مسکن استان کردستان مستقر در ثلاث باباجانی گفت: 21 روستای شهرستان ثلاث باباجانی در جریان زلزله سال گذشته بیش از 50 درصد خسارت دیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۷    
دشت حر: با حضور وزیر نیرو، سد مخزنی شهدای ازگله در شهرستان ثلاث باباجانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۷    
دشت حر: با افتتاح سد شهدای ازگله توسط وزیر نیرو، آبرسانی به بیش از 900 هکتار از اراضی دشت ازگله در شهرستان ثلاث باباجانی که افتتاح قطعه اول طرح عظیم گرمسیری است، آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۷    
دشت حر: فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از کشف دو دستگاه خودرو که به سرقت رفته بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۷    
دشت حر: مدیرکل بنیاد حفظ آثار استان کرمانشاه از بهره برداری از یادمان شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی تا پایان شهریور امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۰    
دشت حر: شایسته است برخی نمایندگان بجای صرف انرژی خود برای دخالت در انتصابات، همت و توان خود را مصروف قانونگذاری، پیگیری مطالبات مردم، همراهی دولت و استاندار در برنامه ریزی برای توسعه استان نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۹    
دشت حر: صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی با اعلام اینکه مدیران پروازی نمی خواهیم، گفت: مدیرانی که در شهرستان نیستند و تردد میکنند یک ماه فرصت دارند نسبت به استقرار در مرکز شهرستان اقدام کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۹    
دشت حر: امروز شنبه 1 اردیبهشت 97، زلزله ای به بزرگی 3.3 ریشتر تازه آباد ثلاث باباجانی را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۹    
دشت حر: مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه از اجرای طرح ساماندهی مبادلات مرزی در سه بازارچه مرزی شیخ صله، شوشمی و تیله کوه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۸    
دشت حر: با حضور مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه، مراسم تودیع و معارفه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی در فرمانداری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۸    
دشت حر: آخرین نرخ بیکاری استان کرمانشاه در حالی روند کاهشی را نشان می دهد که همچنان 10.5 درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۶    
دشت حر: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی طی پیامی سالروز مبعث رسول اکرم (ص) را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۶    
دشت حر: استاندار کرمانشاه گفت: منطقه اورامانات ظرفیت های بزرگی برای توسعه گردشگری و توسعه بخش خدمات دارد و یکی از محورهای توسعه استان نیز بخش خدمات است که باید به شکوفایی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۰    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، سامانه بارشی حاکم بر جو منطقه تا روز سه شنبه به تناوب سبب بارش باران در سطح استان کرمانشاه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۰    
دشت حر: فرماندار ثلاث باباجانی گفت: در روزهای آینده، مرکز چشم پزشکی و دندانپزشکی با حضور تیم مجرب پزشکی به صورت رایگان در شهرستان مستقر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۶    
دشت حر: ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی، اهدای جهیزیه به زوج های جوان شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی توسط سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه را قابل تقدیر دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۴    
دشت حر: توسط سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، 180 سری جهیزیه به زوج های شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۲ - ۱۹:۳۴    
دشت حر: یک تیم 30 نفره درمانی از دانشگاه علوم پزشکی قزوین به شهرستان های زلزله زده ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب و قصر شیرین در استان کرمانشاه اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۳    
دشت حر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان بازسازی منازل مسکونی مناطق زلزله زده را از جمله وظایف این نهاد دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۰:۳۳    
دشت حر: بر اساس پیش بینی های هواشناسی، سامانه ای ناپایدار از بعدازظهر سه شنبه تا روز پنجشنبه جو منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۳    
دشت حر: سرپرست شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران از آبگیری سد ازگله در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد و گفت: در 2 ماه آینده این سد بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۳    
دشت حر: مسئول شبکه لرزه نگاری استان کرمانشاه گفت: از زمان وقوع زلزله 7.3 ریشتری بیست و یکم آبان ماه در ازگله تا پایان سال 1396، 2690 پس لرزه در استان کرمانشاه ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۵ - ۱۷:۳۳    
دشت حر: استاندار کرمانشاه عملکرد دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را در رسیدگی به زلزله زدگان درخشان و مطلوب ارزیابی کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۴ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: پیش بینی های هواشناسی از ورود سامانه ای ناپایدار به جو استان کرمانشاه حکایت دارد که هوای استان را در روزهای پایانی هفته بارانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه گفت: با کمک خیرین، عملیات احداث 300 واحد اصطبل و محل نگهداری دام در روستاهای زلزله زده شهرستان ثلاث باباجانی آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: صادق خدادادی فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی در جلسه شورای اداری، گفت: ثلاث باباجانی شهرستانی محروم و مرزی است که جدیدا زلزله هم محرومیت آن را دو چندان کرده و نیازمند توجه ویژه و جدی مسئولان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: دکتر مرتضی بانک نماینده ویژه رئیس جهمور در جلسه شورای اداری ثلاث باباجانی، گفت: شهرستان های ثلاث باباجانی و جوانرود از شهرستان های محروم کشور هستند که نیاز به توجه ویژه به آنها است و مسائل و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه، دکتر مرتضی بانک، دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی وارد شهرستان ثلاث باباجانی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۳    
دشت حر: ماموستا ملا احمد شیخی امام جمعه ثلاث باباجانی در شورای اداری شهرستان ثلاث باباجانی که با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۲:۳۳    
دشت حر: مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان گفت: در سالگرد زلزله استان کرمانشاه؛ هزار و 700 واحد مسکن شهری و روستایی در شهرستان ثلاث باباجانی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کردستان به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۲۱:۳۳    
دشت حر: مراسم تودیع و معارفه مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ثلاث باباجانی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۳    
دشت حر: وزش باد، نفوذ غبار و رگبار پراکنده باران، مهمترین پدیده های جوی استان کرمانشاه در ایام نوروز پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۳۳    
دشت حر: مدیرکل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه گفت: با حمایت دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کتابخانه های عمومی شهرستان های اورامانات در سال 96 به کتاب های ویژه اهل سنت تجهیز شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۷:۳۳    
دشت حر: طی احکام جداگانه ای از سوی استاندار کرمانشاه، دو بخشدار در شهرستان های استان تغییر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در نشست اجلاس منطقه ای ائمه جماعات کشور که در سرپل ذهاب برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه از بروز گرد و غبار در نقاط مرزی استان و همچنین کاهش محسوس دمای هوا طی روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: استاندار کرمانشاه در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله زده گفت: متاسفانه مدیران بانک ها درک نمی کنند که مردم زلزله زده هنوز در کانکس و زیر چادر هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: مدیرکل استاندارد کرمانشاه، اسامی تعدادی از فرآورده ها و محصولات خوراکی غیر استاندارد که در 2 هفته اخیر از سطح بازارهای این استان جمع آوری شده اند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۳۳    
دشت حر: فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی از توقیف 63 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۸:۳۳    
دشت حر: دکتر پویان احمدی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان ثلاث باباجانی در پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۳    
دشت حر: جلسه کارگروه اشتغال به ریاست صادق خدادادی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در ثلاث باباجانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۳    
دشت حر: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه گفت: فرمانداران شهرستان های زلزله زده استان باید رسیدگی و ساماندهی مسائل بهداشتی را به عنوان یک اولویت کاری دنبال کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: کمک های اهدایی بانک ملت با حضور مدیر شعب استان کرمانشاه و سرپرست آموزش و پرورش شهرستان ثلاث باباجانی، به دبستان ابتدایی مولوی این شهرستان اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: صادق خدادادی فرماندار ثلاث باباجانی در خصوص اظهارات شهاب نادری نماینده اورامانات در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۳    
دشت حر: فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: اهدای جهیزیه به 185 زوج در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۷:۳۳    
دشت حر: تیمی از پزشکان خیّر در اقدامی خداپسندانه طی 3 روز به ارائه خدمات رایگان پزشکی در شهرستان زلزله زده ثلاث باباجانی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۲:۳۴    
دشت حر: آیت الله علماء امام جمعه کرمانشاه گفت: رسیدگی و بازسازی مناطق زلزله زده باید اولویت برنامه های عمرانی استان باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۴    
دشت حر: ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه، گفت: مردم منطقه اورامانات در طول چهار دهه گذشته با حکمت و هوشیاری حرکت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۴    
دشت حر: با همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان ثلاث باباجانی، مراسم میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز زن با حضور مسئولین و بانوان شهرستان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...