یکشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۵:۴۹Dec 2017 17

دنیای بانک (donyayebank.ir)

دنیای بانک 30 اسفند 1395 دنیای بانک 31 فروردین 1396 دنیای بانک 31 اردیبهشت 1396 دنیای بانک 31 خرداد 1396 دنیای بانک 31 تیر 1396 دنیای بانک 31 مرداد 1396 دنیای بانک 31 شهریور 1396 دنیای بانک 30 مهر 1396 دنیای بانک 1 آبان 1396 دنیای بانک 1 آذر 1396 دنیای بانک 2 آذر 1396 دنیای بانک 3 آذر 1396 دنیای بانک 4 آذر 1396 دنیای بانک 5 آذر 1396 دنیای بانک 6 آذر 1396 دنیای بانک 7 آذر 1396 دنیای بانک 8 آذر 1396 دنیای بانک 9 آذر 1396 دنیای بانک 10 آذر 1396 دنیای بانک 11 آذر 1396 دنیای بانک 12 آذر 1396 دنیای بانک 13 آذر 1396 دنیای بانک 14 آذر 1396 دنیای بانک 15 آذر 1396 دنیای بانک 17 آذر 1396 دنیای بانک 18 آذر 1396 دنیای بانک 19 آذر 1396 دنیای بانک 20 آذر 1396 دنیای بانک 21 آذر 1396 دنیای بانک 22 آذر 1396 دنیای بانک 23 آذر 1396 دنیای بانک 24 آذر 1396 دنیای بانک 25 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۷    
با توجه به ارتقا سامانه تلفن بانک ایران زمین، سامانه مزبور امروز 25 آذر 1396 تا ساعت 18 با اختلال مواجه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۱    
دومین دوره باشگاه مشتریان بانک ایران زمین تا 24 اسفند ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۳۰    
سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه اعلام کرد:دولت قصد ندارد راسا در بازار ارز مداخله کند. در این اطلاعیه تصریح شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۱    
معاون اول رییس جمهور صدور ضمانتنامه 500 میلیون یورویی موضوع قرارداد نظام بانکی و دنسکه بانک دانمارک را به وزارت اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۳    
پیشتر زمزمه های انتخاب محمد نهاوندیان به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصاد هم مطرح شده بود. به دنبال این شایعات برخی نمایندگان مجلس از اینکه برخی افراد دوتابعیتی قرار است به عنوان وزرای اقتصادی معرفی شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۰    
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی گفت: فردی کلاهبردار که اقدام به درج آگهی فروش ویژه بلیت سفر به کیش در سایت دیوار و کلاهبرداری از شهروندان مشهدی می کرد دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۰    
ارائه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی از طریق بستر تلفن همراه با کد دستوری #1420*44* فراهم شده است و بیمه شدگان و مستمری بگیران این سازمان می توانند با شماره گیری آن خدمات دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۴    
حسگر عکاسی دوربین های گوشی های هوشمند دچار ضعفی است که در قالب یک نابهنجاری کوچک ظاهر می شود و از آن می توان به عنوان ابزار شناسایی هویت استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۱    
عضوکمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون اکثریت صندوق های بازنشستگی کشور در آستانه بحران و ورشکستگی هستند که به همین سبب از بودجه دولتی تامین منابع می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۸    
دادستان تهران با بیان اینکه دولتهای خارجی نسبت به برخی پرونده ها از جمله احمدجلالی، موضع گیری حمایتی خاصی دارند، گفت: این قبیل پرونده هازیاد است و وزارت خارجه باید آنها را اطلاع رسانی کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۵    
اولین پروژه ی ساختمانی تامین مالی شده توسط صندوق زمین و ساختمان ، با ابتکار عمل گروه مالی بانک مسکن ، امروز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۰    
مدیرعامل بانک مسکن با بیان این که در صندوق های زمین و ساختمان ریسک ساخت و سازهای مشارکتی مبتنی بر اعتماد مردم حذف می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۰    
محمد ابراهیم مقدم، مدیر عامل بانک تجارت، طی پیامی به مناسبت فرا رسیدن هفته پژوهش، بر رویکرد این بانک در حمایت از پژوهشگران تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۸    
مشاور رئیس اتاق تعاون گفت: سونامی نوسان نرخ ارز که تأثیر مستقیم و انکارناپذیر در فرآیند فعالیتی بنگاه های اقتصادی به خصوص بنگاه های تولیدی و تأمین کننده مواد اولیه چرخه تولید داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۵    
بانک کشاورزی در نظر دارد 129 دستگاه انواع اتومبیل مازاد بر نیاز خود را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۱۲    
بر اساس اعلان قبلی شرکت بورس در حالی قرار بود از امروز معاملات در بازار سهام با سامانه جدید انجام شود، که در روز نخست رونمایی از این سامانه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۹    
رئیس اداره کل آموزش بانک سپه پژوهشگر برتر نظام بانکی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۳    
رئیس سرپرستی منطقه 4 بانک شهر با اشاره به عاملیت این بانک در برگزاری دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی بوشهر، از توزیع بیش از 5 هزار بن کارت در این نمایشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
مراسم اختتامیه چهارمین جایزه ملی و مردمی "یحیی" ویژه محیط بانان سراسر کشور با میزبانی و حمایت بانک تجارت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۵:۰۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی، از احتمال اجرای افزایش نرخ حامل های انرژی در قالب بودجه سال آتی خبر داد و گفت: گرانی سوخت، لزوما مصرف را کاهش نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۵۱    
در راستای ترویج فرهنگ استفاده از بانکداری الکترونیک و به منظور تسهیل در فعالیت های بانکی هموطنان، امکان پرداخت اقساط تسهیلات بانک سینا با کارت های شتابی در اینترنت بانک فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۸    
سردخانه 12 هزار تنی به آیین خزر سپید که با مشارکت و حمایت مالی بانک کشاورزی احداث شده است، با حضور وزیر جهاد کشاورزی در رشت افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۵    
در صورتی که توتال فرانسه مجبور شود به علت تحریم های جدید علیه ایران از پروژه های مهم گاز این کشور خارج شود، غول انرژی چین، سی ان پی سی سهام توتال را تصاحب خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۵    
تفاهم نامه همکاری در سامانه کشوری کسب و کار به کسب و کار(سککوک) بین صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک و یک شرکت توسعه تجارت الکترونیک امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۲    
کدال با انتشار اطلاعیه آخرین تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره بانک ملت را اعلام و مدیرعامل این شرکت را به سهامداران معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۲    
رئیس پژوهشکده پولی و بانکی از دستور رئیس جمهور برای اصلاح نظام بانکی خبر داد و گفت: اوضاع نظام بانکی اکنون خاص است و نگرانی هایی در رابطه با آن وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مجلس برای حمایت از خودروسازان شروطی دارد، گفت: ارتقاء ایمنی خودروها، نخستین شرط است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۶    
در پایان معاملات روز جمعه درحالی که به نظر می رسد لایحه کاهش مالیات شرکتی،حمایت کافی قانون گذاران را برای تصویب به دست آورده، هر سه شاخص مهم وال استریت در مقادیر رکوردی بسته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۶    
پازوکی می گوید: 40 درصد از فعالیت های اقتصادی ایران دچار فرار مالیاتی است و به همین دلیل کشور ایران در ردیف بزرگ ترین کشورهای دنیا از حیث فرار مالیاتی قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۰    
با وجود تاکیدات بر یکسان سازی نرخ ارز و جریان فراهم شدن زمینه های لازم برای اجرای این سیاست و از سوی دیگر تعیین بودجه 100 میلیارد تومانی برای تعهدات ناشی از آن در سال بعد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۰    
در بازار نخستین روز هفته، دلار آمریکا تغییر قیمتی نداشت و سکه تمام با کاهش 2000 تومانی یک میلیون و 411 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۳۰    
رئیس کمیته امداد دلیل تأخیر این سازمان را در ارسال کمک خیرین به زلزله زدگان کرمانشاه اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۷    
بنابر اظهارات معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حالی که کدملی ظرفیتی برای شناسایی درآمدهای خانوار و تعریف نظام مالیاتی است، از آمادگی برای شناسایی این درآمدها بر اساس کدملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۷    
متولیان صدور کارت بازرگانی می گویند، پشت پرده کارت بازرگانی یک بار مصرف مشخص است و اسناد وکالت نامه ها و صلح نامه در گمرک وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۱۸    
خطیب موقت جمعه تهران: اصلاح اقتصاد کشور با تکیه بر تقوی انجام پذیر است؛ این وعده الهی و نص صریح قرآن است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۹    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از امروز، شنبه 25 آذرماه در سایت لبیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۴:۰۹    
یک اقتصاددان و صاحب نظر پولی با بیان اینکه ضعف های نظام بانکی، یک شبه برطرف نمی شود، افزود: اگر موسسات مالی در یک اقتصاد، سالم باشند، اینطور نیست که برآیند این موسسات در نظام بانکی مثبت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۵۴    
در بازارهای فرابورس امروز شنبه 25 آذرماه 408میلیون ورقه به ارزش 1101میلیارد تومان در 42هزار نوبت، داد و ستد شد و در نهایت آیفکس 13.7 واحد رشد کرد و در ارتفاع 1056واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۶    
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز شنبه 25 آذر ماه 96 با افزایش 1322 واحدی روی رقم 94 هزار و 606 واحد ایستاد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۵۱    
یک شرکت ژاپنی حقوق کارمندان و کارکنان خود را به ارز دیجیتالی بیت کوین پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۸    
وزارت امور خارجه فرانسه شواهد ادعایی واشنگتن مبنی بر اینکه ایران موشک های شلیک شده از سوی یمن به عربستان را تامین کرده، تائید نکرد و گفت که سازمان ملل باید در این زمینه نتیجه گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۸    
شهربانو منصوریان، قهرمان ووشوی جهان که بیش از 30 مدال جهانی و آسیایی دارد، طی حکمی از سوی مرتضی اکبری، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به عنوان "سفیر مهر ایران" منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۲    
معاون ایمنی و پیشگیری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به نقض برخی مسائل ایمنی در پاساژ علاء الدین از پلمب این پاساژ در صورت عدم توجه به اخطارهای آتش نشانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۹    
دوره آموزشی مبارزه با پولشویی به منظور آشنایی و اجرای دستورالعمل های مبارزه با پولشویی در حوزه صنعت بیمه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۶    
دغدغه خاموشی در دوره اوج مصرف پس از تمام شدن هر تابستان قوت می گیرد و طبق روال برنامه ریزی و اجرای برنامه ها زودتر استارت می خورد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۶    
فروش بیمه کوثر بدون احتساب رشته های ثالث و درمان در هشت ماهه سال96، 60درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۶    
باراک اوباما لباس بابانوئل پوشید و در واشنگتن با دانش آموزان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۳    
یکی از مباحث مهمی که هرسال بعد از تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس بین مردم دهان به دهان می شود احتمال افزایش قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۳    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران ضمن ارزیابی سیاست های مالیاتی در لایحه بودجه سال آینده، گفت: اگر پول حاصل از لغو معافیت های مالیاتی صرف اقدامات ضروری مثل ایجاد اشتغال برای اقشار کم درآمد و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۰    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار جهانی و داخلی پرداخت و تصریح کرد که با ثبات و کاهش نسبی بازار ارز قیمت ها در بازار داخلی طلا و سکه با ثبات همراه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مشکل مالکیت دولتی یکی از چالش های صنعت خودرو از گذشته بوده است. در این زمینه دولت باید سهمش را از مالکیت خودروسازی به صفر برساند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۷    
گمرک ایران واقعیت های ماجرای واردات خودروهای لوکس به نام زنان روستایی را تشریح و بار دیگر با رد ادعاهای یک نماینده مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۲۴    
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با ابطال یک مقرره، سازمان خصوصی سازی را مکلف به اعلام فراخوان عمومی با اطلاع رسانی مناسب در هنگام واگذاری شرکت های دولتی به بخش خصوصی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۲    
نایب رئیس اتاق بازرگانی در خصوص قیمت ارز در بودجه سال آینده و روند تک نرخی کردن آن گفت: در چند سال اخیر قرار بوده ارز تک نرخی شود اما این زمان چه وقتی فرا می رسد هنوز معلوم نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۲    
به رغم آنکه واردکنندگان خودرو صرفاً دارای سهم پنج درصدی در بازار خودرو کشور می باشند اما متاسفانه تغییرات فراوان در دستورالعمل های دولتی زمینه تضییع حقوق مصرف کنندگان و ایجاد نا امنی در بازار سرمایه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۹    
شرکت مخابرات ایران با انتشار جدولی تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت را بعد از تصویب مدل اینترنت غیرحجمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۹    
سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران موسوم به بام طی سال 2017 میلادی در میان عبارات بیشتر جست و جو شده در اینترنت توسط ایرانیان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۶    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح وضعیت بازار جهانی و داخلی پرداخت و تصریح کرد که با ثبات و کاهش نسبی بازار ارز قیمت ها در بازار داخلی طلا و سکه با ثبات همراه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۶    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درآمد اصلی دولت در بودجه سال آینده از محل مالیات های مستقیم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۶    
معاون اقتصادی رئیس جمهور تاکید کرد: حجم تجارت میان ایران و اتحادیه اروپا هم در حوزه صادرات و هم در واردات مستمرا درحال افزایش است و من افق پیش روی همکاری های اقتصادی ایران و اتحادیه اروپا را مثبت و ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۷    
رییس کل گمرک ایران از افزایش درآمدهای گمرکی از 10 به 33 هزار میلیارد تومان از محل اخذ حقوق ورودی، سود بازرگانی، عوارض و مالیات بر ارزش افزوده کالاهای وارداتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۷    
اوراق قرضه اوراق قابل معامله ای است که نشان دهنده مبلغی وام با بهره معین که همه یا اجزای آن باید در موعد یا مواعد معینی مسترد شده و شرکت سهامی عام می تواند تحت مقررات قانونی این اوراق را منتشر کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۲    
مهدی پورقاضی رییس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی تهران مدعی شده، نرخ ارز 3500 تومانی که در لایحه بودجه 97 دیده شده برای جلب نظر یک عده پوپولیست در نظر گرفته شده است تا به این لایحه حمله نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۹    
گزارش اتحادیه جهانی مخابرات نشان می دهد که جایگاه ایران در شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات با رشد 5.04 واحدی مواجه شده و کشور را چهار پله ارتقا داده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۶    
نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا، نظارت بر عملکرد شرکت های بیمه در حوزه مطالبات معوق را راهکار مناسبی برای کاهش ریسک نقدینگی آنها عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۶    
با ثبت رشد 2 درصدی و نشستن بر ارتفاع 1042واحد، بازدهی امسال شاخص فرابورس ایران(آیفکس) به 19 درصد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۳    
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با 0.28 درصد افزایش به 1256 دلار و 44 سنت رسید. افزایش نرخ بهره معمولا موجب پایین آوردن قیمت طلا می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۳    
قیمت هر بشکه نفت برنت در پایان معاملات روز جمعه با 8 سنت، معادل 0.8 درصد کاهش به 63 دلار و 23 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۳    
گمرک ایران از کشف محموله طلای قاچاق از 4 تبعه ترکیه که قصد ورود به ایران داشتند خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۰    
یک متخصص در مطالعات استراتژیک اقتصادی با اشاره به ممنوعیت بیت کوین در چین و تبدیل ایران به یک بازار مناسب برای بازاریابان این حوزه هشدار داد: حتی اگر بانک مرکزی هم مجوز داد، بیت کوین نخرید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۷    
گزارش مرکز آمار حاکی است ، طی سال های اخیر سهم افراد دارای تحصیلات دانشگاهی از کل بیکاران رو به افزایش بوده و طی 15 سال اخیر این سهم 4 برابر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۴    
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه رشد شاخص بورس حبابی نیست، گفت: با توجه به عوامل مختلف، این روزها شاهد افزایش حجم و ارزش معاملات در بازار سهام هستیم که بخشی از آن به دلیل سرریز شدن سپرده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۴    
صنعت بیمه در ایران طی سال های اخیر و به علت تحریم های بین المللی دسترسی اندکی به بازارهای بین المللی داشته و نتوانسته از پیشرفت های اتفاق افتاده در حوزه دانش فنی و تکنولوژی بهره کافی را ببرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۴    
دادگاهی در نیویورک یک شهروند ایرانی-کانادایی را به جرم ادعایی تلاش برای دور زدن تحریم های ایران به تحمل 32 ماه زندان محکوم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۸    
مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا بر عدم افزایش قیمت خودروی سراتو و عرضه با شرایط قبلی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۵    
صرافی های غیرمجاز، در حالی این روزها تنفس در هوای آلوده چهارراه استانبول تا فردوسی را سخت تر می کنند که نهادهای نظارتی دارای ابزار اجرایی، باید واکنش سریعتری نسبت به فعالیت آنها داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۲    
کارشناس ارشد اقتصادی شش برنامه اجرایی و محوری برای مقابله اقتصادی با موج جدید تحریم های آمریکا علیه ایران تدوین و پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۹    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه برخی چالش های نظام بانکی را نمی توان مطرح کرد، گفت: وضعیت فقر و رفاه مردم اکنون یکی از چالش های جدی اقتصاد ایران است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۹    
رئیس کل بیمه مرکزی با بیان اینکه مذاکرات خوبی برای سرمایه گذاری خارجی با 10 شرکت برتر بیمه جهان انجام شده است، از 2 تقاضای مهم شرکت های آلمانی و ایتالیایی برای خرید شرکت های بیمه کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۹    
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی از 21 تا 23 آذر در مرکز نمایشگاه های بین المللی در جزیره کیش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۶    
مشاور اقتصادی رئیس جمهور با برشمردن نه زیرساخت لازم برای تحقق رشد اقتصادی پایدار، گفت:تورم 20درصدی، بیکاری 12درصدی، رشد 3.8 درصدی و ضریب جینی 42 درصدی شاخصه بلندمدت اقتصاد ایران هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۶    
دبیرکل بانک مرکزی در نامه ای به احمد توکلی با بیان اینکه تکلیف سپرده گذاران موسسه ثامن الحجج در روزهای آینده مشخص خواهد شد، گفت: استعفای دسته جمعی،بر اساس نظر و دستور دادستان صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۰۰    
بلاتکلیفی در ثبت سفارش واردات خودرو و زمزمه تغییرات تعرفه ای سبب شده تا سایت فروش بسیاری از واردکنندگان خودرو بسته شده و دیگر، خبری از شرایط فروش متنوع نباشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۷    
معاون پیشین مدیر امنیت ملی در دفتر برنامه ریزی علم و فناوری کاخ سفید، برجام را مبنایی برای رژیم منع گسترش سلاح های هسته ای دانست و گفت نباید اجازه دهیم یک دیوانه، آن را خراب کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۴    
یک مقام ارشد انگلیسی در هشداری به مردم و کاربران اعلام کرده است که با سرمایه گذاری و خرید و فروش به ارز دیجیتالی بیت کوین ممکن است همه پولشان را از دست بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۱    
طی شش ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل هشت کالای صنعتی و پنج کالای معدنی در میان کالاهای منتخب صنعتی و معدنی با رشد منفی روبرو بودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل دفتر بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: میزان تسهیلات پرداختی ساخت واحدهای مسکن مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، به 400 میلیون ریال در شهرها و 300 میلیون ریال در روستاها افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۵    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نشان داده به شدت دنبال این است که بر اساس افکار و عقاید خود تصمیم بگیرد و عمل کند و در این راه ابایی از مخالفت و بی توجهی به نظرات هم پیمانان و متحدان سنتی ایالات ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۳    
بانک سینا برای تسهیل در بازار کار و رونق بخش اقتصادی انواع ضمانت نامه ها را در اسرع وقت صادر می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۲۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، گفت: ارتباطی میان تورم در بازار مسکن و تقدیم لایحه بودجه 97 به مجلس وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: روش دولت در حذف یارانه نقدی پردرآمدها را نیازمند بازنگری است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۱۲    
نایب رییس مجلس،جزییات آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای پیگیری مشکلات موسسات مالی را تشریح کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۰:۰۳    
صنعت بیمه نیازمند فکر و ایده های نو است و باید با نوآوری و محصولات جدید و ترکیب پرتفوی مناسب نیازهای مردم را تامین نماید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۵۴    
آخرین نشست کمیته بازار آزاد آمریکا در سال جاری میلادی با اینکه از تداوم روند انقباضی تا سال 2020 میلادی حکایت داشت؛ اما اثرگذاری نرمالی روی بازارها بروز نداد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۸    
کنگره آمریکا در مصوبه پنجشنبه خود هرگونه فروش هواپیما به ایران را مشروط به ارائه گزارش مالی فروش به کنگره دانست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۵    
درآمد وزارتخانه ها و مؤسسات دولتی در لایحه بودجه سال آینده 56 هزار و 862 میلیارد تومان تعیین شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۲    
مدیرعامل بانک شهر با تاکید بر حمایت بی وقفه این بانک از توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی در کلان شهرها ، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۰    
محمدباقر نوبخت روز پنج شنبه به انتقاد از نرخ دلار در بازار پرداخت و به نقل از رئیس جمهور گفت: آقای روحانی اصلا و به هیچ عنوان افزایش نرخ ارز را بر نمی تابد و از افزایش آن بسیار مکدر است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی محترم دولت با ادبیاتی منسوخ خبر داده اند، خاطر مبارک ریاست محترم جمهوری از افزایش نرخ ارز مکدر شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۰۹:۱۸    
دولت ژاپن امروز شنبه اعلام کرد که به طور یکجانبه تحریم های تازه ای را علیه شماری از شرکت های کره شمالی اعمال کرده است تا این کشور را برای توقف برنامه تسلیحاتی اتمی تحت فشار اقتصادی بیشتری قرار دهد.
مشاهده نتایج بیشتر...