چهارشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۲۳Oct 2017 18

دنیای بانک (donyayebank.ir)

دنیای بانک 30 اسفند 1395 دنیای بانک 31 فروردین 1396 دنیای بانک 31 اردیبهشت 1396 دنیای بانک 31 خرداد 1396 دنیای بانک 31 تیر 1396 دنیای بانک 31 مرداد 1396 دنیای بانک 31 شهریور 1396 دنیای بانک 1 مهر 1396 دنیای بانک 2 مهر 1396 دنیای بانک 3 مهر 1396 دنیای بانک 4 مهر 1396 دنیای بانک 5 مهر 1396 دنیای بانک 6 مهر 1396 دنیای بانک 9 مهر 1396 دنیای بانک 10 مهر 1396 دنیای بانک 11 مهر 1396 دنیای بانک 12 مهر 1396 دنیای بانک 13 مهر 1396 دنیای بانک 14 مهر 1396 دنیای بانک 15 مهر 1396 دنیای بانک 16 مهر 1396 دنیای بانک 17 مهر 1396 دنیای بانک 18 مهر 1396 دنیای بانک 19 مهر 1396 دنیای بانک 20 مهر 1396 دنیای بانک 21 مهر 1396 دنیای بانک 22 مهر 1396 دنیای بانک 23 مهر 1396 دنیای بانک 24 مهر 1396 دنیای بانک 25 مهر 1396 دنیای بانک 26 مهر 1396 
  ۶ ساعت پیش    
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی صبح تهران؛ دنیای اقتصاد، ایرار اقتصادی، جهان اقتصاد، اقتصاد پویا، تجارت، شروع، فرصت امروز، صمت، جهان صنعت، هدف و اقتصاد، فناوران، کسب و کار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۶    
سیزدهمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع تحقیقات مقدماتی، با حضور معاونان دادستان و سرپرستان نواحی، سرپرستان دوایر نظارت بر زندان دادسرای تهران و دادیاران تحقیق سه ناحیه از دادسرای تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۵۳    
قائم مقام سابق بیمه سرمد به تازگی فعالیت خود را در بیمه رازی آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۵    
در بازارهای فرابورس امروز با معامله 242میلیون ورقه به ارزش 121میلیارد تومان در 95هزار نوبت، آیفکس 1.4 واحد افت کرد و در ارتفاع 929 واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۳    
حجم و ارزش معاملات آتی سکه روز گذشته در بورس کالای ایران به 11 هزار و 964 قرارداد و ارزش معاملات نیز به یک هزار و 758 میلیارد ریال رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به پیش بینی وزش باد شدید در تهران از آماده باش پلیس راهور در معابر خبر داد و هشدارهایی را به شهروندان ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۱    
بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه تا کنون در 8 وب سایت معتبر خارجی و وب سایت های برخی دانشگاه های داخلی نمایه گذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۸    
شرکت کارت اعتباری ایران کیش با همکاری پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، گروه صنایع فناوری اطلاعات و دانشکده مهندسی صنایع پژوهشنامه ای با عنوان مدیریت تأمین خدمات پرداخت منتشر کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۲    
مرکز تحقیقات و بررسی های اقتصادی اتاق ایران، چهل ونهمین و پنجاهمین شماره چکیده آمارهای اقتصادی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۹    
امروزه طیفی از حوزه های مختلف علوم اجتماعی از جامعه شناسی (جامعه شناسی اقتصادی) و تاریخ (تاریخ اقتصادی) گرفته تا انسان شناسی (انسان شناسی اقتصادی) و جغرافیا (جغرافیای اقتصادی) به بررسی و تجزیه و ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۶    
هادی حق شناس، کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به وجود حدود چهار میلیون و 700 هزار خانه خالی در ایران، می گوید: در رکود فعلی بازار مسکن ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷    
سامانه پیامکی استعلام اصالت گوشی تلفن همراه برای اجرای طرح رجیستری راه اندازی شده و در حال فعالیت است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۸    
خدمات تخصصی بازار سرمایه در اولین سوپر مارکت خدمات مالی کشور ارائه شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۹    
وزیر اقتصاد با اعلام دیدار و مذاکره با 9 وزیر اروپایی و آسیایی در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهانی، گفت: اظهارات اخیر ترامپ تاثیری بر همکاری های خارجی ایران نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: طی 10 سال گذشته، بالغ بر 3 میلیون تسهیلات قرض الحسنه در سراسر کشور توسط این بانک پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶    
حمید بقایی معاون اجرایی دولت دهم صبح سه شنبه به منظور دفاع از خود در برابر اتهامات وارده در دادگاه کیفری 2 شعبه 1057 استان تهران حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۶    
مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مبین وان کیش در ارتباط با اپلیکیشن "بله" گفت: "بله" یک دستاورد ملی و قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۳    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران خواستار تک نرخی کردن نرخ ارز برای تقویت ثبات بازار شد و گفت: ارز از تلاطم های بازار تاثیر می پذیرد و لازم است دولت تکلیف ارز را مشخص کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۳    
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین گفت: از2هزار430 دفتر زیارتی رسمی، تنها 3 شرکت مجاز به دریافت مدارک زائرین اربعین جهت اخذ و ارایه ویزا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۰    
طبق اعلام شرکت شاپرک، در شهریورماه سال جاری کارتخوان فروشگاهی با سهم 87.90 درصدی، بیشترین تعداد تراکنش را در بین سایر ابزارهای پذیرش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۷    
معاون فنی و اجرایی شرکت سرمایه گذاری ایرانگردی و جهانگردی گفت: بازنشستگان می توانند از تخفیف 50 درصدی اقامت در هتل ها و اقامتگاه های ایرانگردی و جهانگردی سراسر کشور استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۴    
سند برنامه همکاری بین وزارتخانه های خارجه ایران و ازبکستان توسط وزیران دو کشور امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۱    
عضو شورای هماهنگی بانک های دولتی با بیان اینکه اگرچه در گذشته نرخ سود بالا، تنها عامل تعیین کننده برای انتخاب بانک در سپرده گذاری ها بود، اما اکنون، ریسک، حرف اول را در گزینش سپرده می زند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۲    
یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: افتتاح فولاد میانه قطعا در بخش اشتغالزایی این منطقه اثرات مثبتی خواهد گذاشت و برای تعداد زیادی به صورت مستقیم و غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۲    
عضو کمیسیون بودجه مجلس، گفت:تحریم های آمریکا علیه سپاه روی کاغذ می ماند، چراکه فرماندهان سپاه اموالی ندارند که آمریکایی ها بتواند آن را مصادره کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۹    
چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و سرمایه گذاری از روز دوشنبه 8 آبان ماه به مدت 4 روز در جزیره کیش، برگزار خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۵    
شرکت های مطرح در اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی از جمله نهادهای عمومی غیر دولتی، سازمان ها و موسسات خیریه و تمام صندوق های بازنشستگی باید هر چه سریع تر نسبت به ارائه اطلاعات در ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۲    
از ابتدای هفته تاکنون شاخص سهام حدود 847 واحد صعود کرده است. روندی که دیروز نیز با آغاز به کار بازارهای جهانی و جهش قیمت کالاها تقویت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
بانک مسکن 13 کارمند روشندل دارد که اغلب آنها در واحدهای تلفنخانه و مرکز ارتباط با مشتریان بانک مشغول به کار هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
چین پیشنهاد کرده است حداکثر پنج درصد از سهام آرامکوی عربستان سعودی را مستقیما خریداری کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
وزیر نفت از آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای مذاکره با همه شرکت های نفتی از جمله شرکت های آمریکایی به منظور مشارکت در پروژه های نفت و گاز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
با تسهیلات بانک صنعت و معدن ظرفیت تولید بخش انرژی (برق) کشور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۸    
دلار آمریکا بدون تغییر با ثبات همراه است و سکه تمام با روند افزایشی به یک میلیون و 321 هزار تومان در بازار امروز - سه شنبه - رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۸    
بعد از توقف تعیین تکلیف و پرداخت وجوه سپرده گذاران فرشتگان از سوی موسسه کاسپین دلیل این موضوع توقیف اموال توسط قوه قضاییه اعلام شد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۵    
طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی به دلیل قوی شدن ارزش دلار از صعود بازماند اما تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه و شبه جزیره کره کمک کرد قیمت این فلز ارزشمند ثابت بماند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰    
پزشکی و قبولی در این رشته شاید آرزوی صدها هزار نفر از جوانانی باشد که هر سال گزینه های الف و ب و ج و د را در کنکور سیاه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از پیشنهاد اصلاحیه ثبت سفارش واردات خودرو به کمیسیون زیربنایی هیات دولت خبر داد و گفت: تغییرات بر اساس این اصلاحیه به هیات دولت گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۴    
سخنگوی دولت تاکید کرد: آنچه در مورد برجام در ذهن آمریکاست و خوابی که ترامپ می بیند تعبیر درستی ندارد و دنیا مواضع ایران را تایید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۸    
اعضای کانال رسمی این بانک در تلگرام می توانند از 15 مهرماه سال جاری با تکمیل فرم ثبت نام که لینک آن در کانال و سایت اینترنتی این بانک قرار خواهد گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۶    
بانک آینده در راستای توجه به نیازهای مشتریان و ارزش آفرینی هرچه بیشتر برای آنها، طرح بیمه رایگان سپرده گذاران را از 22 مهرماه در شعب عملیاتی کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۶    
اولین دوره قرعه کشی جوایز کانال تلگرام بانک ملت، روز شنبه 22مهرماه در ساختمان مرکزی این بانک برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۱    
شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز سه شنبه برای چندمین روز متوالی بر روی نوار افزایشی خود حرکت کرد و طلا هم خوش درخشید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۸    
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اینکه ثبات خوبی در اقتصاد ایران به وجود آمده است، گفت: تاکنون 25 میلیارد دلار فاینانس خارجی جذب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۹    
رییس پلیس فتای تهران از شهروندان درخواست کرد تا رمز کارت های بانکی خود را افشا نکنند و خود از دستگاه های کارتخوان استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۹    
مدیر شعب استان تهران موسسه کوثر از رشد 112 درصدی خدمات اینترنت بانک موسسه کوثر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۶    
رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: برای اشتغال به 100 هزار نفر وام دادیم که نتیجه آن کاهش 10 هزار نفری افراد تحت پوشش کمیته امداد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳    
عملکرد شعب هر بانک و بویژه بانک های تخصصی در مناطق مختلف کشور تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی و صنعتی آن مناطق دارند و می تواند چهره استان ها و در مجموع کشور را دگرگون کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳    
ضمن برگزاری مراسم سی و نهمین مرحله قرعه کشی حساب های قرض الحسنه پس انداز (ریالی و ارزی) بانک سپه با حضور نظار قانونی برندگان آن مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳    
یکی از نیازهای اساسی زائران در کشور عراق دسترسی به پول و خدمات بانکداری است که خودپردازها می توانند پاسخگوی بخش عمده ای از نیازهای زائران به خدمات بانکی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰    
یک هفته پس از انتصاب اعضای هیئت مدیره هما، مدیرعامل این شرکت، سعید قادری را به سمت سرپرست بازرگانی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰    
شرکت انتقال داده های آسیاتک با نماد "آسیاتک" در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۷    
عضو شورای فقهی بانک مرکزی با اشاره به وضعیت این شورا پس از آنکه قرار شد به عنوان یکی از ارکان بانک مرکزی اداره شود، افزود: بانک مرکزی در حال رایزنی برای انتخاب و معرفی افراد به شورای نگهبان است
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۷    
مددجویان نهادهای حمایتی با سهم 76 درصدی، بالاترین مشارکت را در ثبت شماره شبا بانکی خود در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۱    
تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه ای به رئیس مجلس خواستار لغو دستورالعمل بررسی تراکنش های بانکی و حساب شخصی اشخاص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۸    
عضو هیات مدیره بانک رفاه گفت: بر اساس گزارش بانک مرکزی سهم بازار بانک رفاه در حوزه ارزی و بین المللی ارتقا یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۸    
در حالی که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پایبندی ایران به توافق هسته ای را تایید نکرده، به نظر می رسد هندی ها برای توسعه بندر چابهار به تردید افتاده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۵    
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 10 سنت، معادل 0.17 درصد کاهش به 57 دلار و 72 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۳    
بر اساس بخشنامه سازمان مالیاتی، گواهی پرداخت مالیات انتقال سهام برای بدهکارانی که بدهی خود را پرداخته اند، مجاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی علت نوسانات اخیر نرخ ارز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۴    
محمد بارکیندو دبیرکل اوپک گفت: کشورهای اوپک از سال 2014 میلادی به بعد به دلیل نصف شدن قیمت نفت، بیش از یک تریلیون دلار متضرر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۳    
بانک کشاورزی در همایش بزرگ تجارت ایران و عراق که روز یکشنبه 23 مهر سال جاری در محل اجلاس سران آغاز شد مشارکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۰    
دبیر کانون انبوه سازان با بیان این که بازده سرمایه در بخش مسکن پایین تر از نرخ تورم است گفت: به محض اجرای قانون مالیات های مستقیم سرمایه ها از این بخش فرار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۷    
به منظور آشنایی نوجوانان با فعالیت های روزانه بانک ها، جمعی از دانش آموزان مجتمع آموزشی طاهره با حضور در شعبه فلکه صادقیه بانک اقتصادنوین از نزدیک با فرآیند ارایه خدمات بانکی آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۷    
دلار دولتی بارهم به روند رو به رشد خود ادامه داد و 3424 تومان قیمت خورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۷    
یک کارشناس مسکن گفت: سیستم مالیات در بخش مسکن نیازمند اصلاحات و بازنگری جدی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴    
بانکها و موسسات خصوصی توانسته اند نقش خود در کمک به رشد و توسعه تولید و اقتصاد کشور را به خوبی ایفا نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴    
یکی از مدیران سازمان امنیت سایبری انگلستان از رشد روزافزون حملات سایبری اظهار نگرانی کرده است و بر این باور است که این مساله به اندازه تروریسم در جهان خطرناک است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۴    
قرار است قابلیت جدیدی به جدیدترین نسخه اندرویدی پیام رسان واتس اپ افزوده شود که درصورت تغییر شماره تلفن همراه کاربر، این اپلیکیشن بطور خودکار دوستان وی را از این تغییر آگاه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱    
فروش قطره ای اینترنت آن هم به شیوه ای که اکنون در ایران اجرا می شود تقریبا در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱    
اختلالات در روند عرضه نفت، نرخ بالای پایبندی اوپک به توافق کاهش تولید، فصل توفان های قدرتمند و تهدید آمریکا برای وضع تحریم های جدید علیه ایران در چند ماه اخیر به خوش بینی نسبت به رشد قیمت های کمک ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۸    
شرکت های بزرگ در قالب مسوولیت های اجتماعی سعی می کنند بخش های از درآمد و عایدی خود را به جامعه تخصیص دهند تا مرحم زخمی از جامعه باشند و هرکدام بخشی از مشکلات جامعه را پوشش می دهند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۵    
آسان خرید محصول مشترک بانک تجارت و شرکت ایران کیش در سومین نمایشگاه بین المللی تراکنش کشور ITE معرفی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از یکسان سازی تمامی فیش های حقوقی بازنشستگان تحت پوشش این صندوق در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۹    
میزان گوگرد بنزین تهران و در نتیجه آلودگی هوای این شهر به دلیل غیراستاندارد بودن بنزین در یک ماه اخیر مانند الاکلنگ از سوی سازمان های زیربط بالا و پایین می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تعیین اعضای هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰    
رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: برای کمک به صادرکنندگان حدود دو میلیارد دلار تسهیلات از منابع صندوق اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۰    
معاون سازمان بورس و اوراق بهادار از شروع به کار اولین صندوق ارزی در بازار سرمایه در هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۷    
مهدی کرباسیان گفت: باید در نظر داشته باشیم که اکثر معادن کشور در مناطق محروم هستند و اگر یک معدن فعال شود اشتغال مناسبی در آن منطقه ایجاد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵    
روابط عمومی موسسه اعتباری نور از موج گسترده هجمه از سوی سایت ها و کانال های ضد انقلاب و مخرب برای ایجاد تشویش عمومی و مخاطره مردم با هدف ایجاد اخلال و اشکال در نظام پولی و مالی کشور خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۹    
معاون طرح و برنامه موسسه اعتباری نور، این موسسه در چارچوب تهیه برنامه های میان مدت و بلندمدت خود، طرح ارایه خدمات جامع به مشتریان را در قالب سوپرمارکت مالی تهیه و تدوین نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۰    
روز گذشته خبرگزاری ها از افزایش حجم و رشد مثبت معاملات مسکن در نیمه اول مهرماه در مقایسه با ماه مشابه سال قبل خبر دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۷    
یکی از پایدارترین مکانیزم های مدیریت بازار ارز، مکانیزم حراج معکوس است. ایده اصلی این روش از فروش گل در کشور هلند گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۴    
آمریکایی ها ضرب المثل معروفی در مورد دولت هایی دارند که پس از پیروزی در انتخابات قدرت را به دست می گیرند؛ در هنگام مبارزات انتخاباتی می توان شعر گفت، ولی پس از پیروزی در انتخابات باید نثر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۵    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی می گوید: بلیت های فروخته شده از سوی برخی از سایت های اینترنتی غیرمجاز برای پروازهای مربوط به اربعین، اعتبار لازم را ندارند و مشکلات زیادی برای زائران به وجود می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۲    
نایب رئیس کمیسیون خصوصی سازی، رقابت و سلامت اداری اتاق ایران می گوید: صنعت بیمه در رقابت پذیری همه ابعاد اقتصاد کارساز است؛ اما ساختار این صنعت در این رقابتی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
یک مطالعه در کشورهای اروپایی درست قبل و در طول دوره رکود انجام شده است که نشان می دهد، هر یک درصد افزایش نرخ بیکاری باعث کاهش 0.5 درصدی میزان مرگ و میر شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
باوجود تلاش های فدرال رزرو به نظر نمی رسد افزایش 2درصدی تورم در آمریکا محقق شود. جانت یلن رئیس فدرال رزرو این عدم افزایش را یک راز دانسته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد طرح بزرگ پوشش درمانی دولت باراک اوباما موسوم به اوباماکِر که او نتوانست آن را لغو کند به دلیل کاستی ها به گذشته تعلق دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۷    
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: انتظار ما از دولت این است که بحث ارز را با و واقعیت های اقتصاد و بحث تورم داخلی و خارجی مدیریت کند چرا تک نرخی کردن ارز عامل مهمی در ثبات اقتصادی ما است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۴    
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران گفت: براساس قول های داده شده این وجوه بزودی تامین اعتبار و پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱    
شبکه تلویزیونی 'ان.اچ.کی' ژاپن گزارش کرد وزیر امور خارجه این کشور به همتای ایرانیش گفته است که توکیو حمایت خود را از توافقنامه برجام ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۳    
برای مشاهده صفحه یک روزنامه ها در اندازه واقعی و بزرگ تر روی آن کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۳    
صفحه نخست روزنامه های اقتصادی صبح تهران؛ دنیای اقتصاد، ایرار اقتصادی، جهان اقتصاد، اقتصاد پویا، تجارت، شروع، فرصت امروز، صمت، جهان صنعت، هدف و اقتصاد، فناوران، کسب و کار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۷:۰۲    
در بازارهای فرابورس امروز 333 میلیون ورقه به ارزش 163 میلیارد تومان در 97 هزار نوبت،داد و ستد شد و در نهایت آیفکس همانند دیروز در ارتفاع 930 واحد قرار گرفت و درجا زد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۰    
شاخص بورس کشورهای آسیای به بیشترین رقم از سال 2007 میلادی به بعد رسید؛ اما یورو در مقابل دلار 2 دهم درصد سیر نزولی گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که واقعی کردن نرخ ارز تاثیر منفی کوتاه مدت در اقتصاد دارد اما درنهایت آثار مثبتی به دنبال خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۷    
وزیر نفت کاهش خرید نفت ایران توسط مشتری های آسیایی را تکذیب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...