چهارشنبه ۲۲ آبانساعت ۰۸:۳۹Nov 2019 13

دنیای بانک (donyayebank.ir)

دنیای بانک 30 اسفند 1395 دنیای بانک 29 اسفند 1396 دنیای بانک 29 اسفند 1397 دنیای بانک 31 فروردین 1398 دنیای بانک 31 اردیبهشت 1398 دنیای بانک 29 خرداد 1398 دنیای بانک 31 تیر 1398 دنیای بانک 31 مرداد 1398 دنیای بانک 1 شهریور 1398 دنیای بانک 1 مهر 1398 دنیای بانک 1 آبان 1398 دنیای بانک 2 آبان 1398 دنیای بانک 3 آبان 1398 دنیای بانک 4 آبان 1398 دنیای بانک 5 آبان 1398 دنیای بانک 6 آبان 1398 دنیای بانک 7 آبان 1398 دنیای بانک 8 آبان 1398 دنیای بانک 9 آبان 1398 دنیای بانک 10 آبان 1398 دنیای بانک 11 آبان 1398 دنیای بانک 12 آبان 1398 دنیای بانک 13 آبان 1398 دنیای بانک 14 آبان 1398 دنیای بانک 17 آبان 1398 دنیای بانک 18 آبان 1398 دنیای بانک 19 آبان 1398 دنیای بانک 20 آبان 1398 دنیای بانک 21 آبان 1398 
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل مؤسسه خانه کتاب، از معرفی 446 اهل قلم تهرانی و شهرستانی به بانک صادرات ایران، برای دریافت وام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: با اقداماتی که در بهینه سازی ترکیب منابع داشتیم حجم سپرده ها به نسبت سال قبل رشد خوبی داشته و در بخش سپرده های اصلی، ما از 180 هزار میلیارد تومان عبور کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
جشن بله سورون2 به مناسبت چهار میلیونی شدن تعداد کاربران بله و همچنین فرا رسیدن چهارمین سالگرد راه اندازی این اپلیکیشن برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با واگذاری بخش سهام بانک رفاه کارگران در بورس پس از پایان تنفس 5 ساله موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی نسبت مطالبات غیر جاری به کل تسهیلات پرداختی (NPL) بانک ملی ایران را در مقایسه با متوسط نظام بانکی خیلی خوب عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۳۹ سایت دیگر  
به منظور جلب رضایت مشتریان و افزایش مزیت ها و ارتقاء انعطاف پذیری در ارائه خدمات نوین بانکی، نسخه نرم افزار همراه بانک سینا به روز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با تاکید بر توجه ویژه این بانک به اهالی فرهنگ و جامعه دانشگاهی کشور،گفت: به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به آحاد جامعه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت پدیسار انفورماتیک در راستای معرفی محصول زیست بوم ارتباط با مشتریان خود به نام “پدیکال” ، به شرکت های پرداخت، سمیناری را با حضور جمعی از مدیران این شرکت و شرکت های پرداخت یار برگزار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی طی دیدار با مدیرعامل بیمه تجارت نو در جریان کارنامه کاری این شرکت قرارگرفت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
حسن روحانی در جلسه شورای اداری استان کرمان با اشاره به اینکه حقوق ها در سال آینده افزایش خواهد یافت، از ارایه بسته حمایتی برای اقشار کم درآمد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
تعداد شعب بانک های کشور از 23 هزار و 549 شعبه در پایان سال گذشته به 23 هزار و 111 شعبه در آبان ماه سال جاری رسیده که حاکی از جمع آوری 438 شعبه در هشت ماهه سال جاری است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون فنی بیمه البرز ضمن تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان کشته شدگان زلزله شهرستان های میانه، ترکمنچای، سراب و حومه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
پرداخت خسارت به زیان دیدگان تحت پوشش بیمه کوثر پس از چهار روز از وقوع زلزله در استان آذربایجان شرقی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مراسم “زنگ بیمه” امروز 19 آبان در استان سیستان و بلوچستان با حضور مقامات استانی ، شهردار، رئیس آموزش و پرورش، رئیس شورای هماهنگی استان ، مدیر منطقه ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
شرکت بیمه "ما" با هدف ترویج و توسعه فرهنگ بیمه و آشنایی کودکان و نوجوانان با انواع بیمه همزمان با اجرای طرح "زنگ بیمه" ، اقدام به تهیه و تدوین کتاب "زندگی دوباره" ، خاص گروه سنی الف و ب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
نبود خبر جدیدی از پیشرفت در روند حصول توافق تجاری بین چین و آمریکا و وضعیت هنگ کنگ، بیشتر شاخص های بورسی را در مسیر نزولی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
وب اپلیکیشن جدید سرمد به نشانی http/webapp.sarmadins.ir راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
دوره آموزشی بیمه های عمر و سرمایه گذاری برای نمایندگان شعب آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
شعبه جدید بیمه سامان در غرب تهران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: پنج واحد برای فروش آنلاین طلا؛ از وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه کسب و کار در فضای مجازی مجوز گرفته اند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۲   + ۵۲ سایت دیگر  
دارندگان کارت های بانک صادرات ایران می توانند با دریافت رمز یکبار مصرف از طریق نرم افزار ریما با مراجعه به سایت بانک صادرات ایران یا اپلیکیشن صاپ ، تراکنش های پولی خود را در بستری امن انجام دهند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان این که انتشار اخباری مبنی بر افزایش قیمت بنزین شایعه و گمانه زنی است تصریح کرد: در صورت ابلاغ هر تصمیمی در این باره، موضوع از سوی این شرکت اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۴۵ سایت دیگر  
اشتغال زایی، جوان گرایی و محرومیت زدایی سه ضلع مثلث کارآفرینی فولاد بافت
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
بانک ملت 30 هزار میلیارد ریال اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) را به متقاضیان عرضه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۷   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس گروه مالی گردشگری اعلام کرد: این گروه در یک دوره 10 ساله برای بیش از ده هزار نفر از جوانان کشور اشتغال پایدار ایجاد کرده است .
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
بانک تجارت به منظور امنیت پرداخت و کاهش مخاطرات ناشی از برداشت های غیر مجاز از مشتریان خود خواست در اسرع وقت در تراکنش های تجارت کارت خود از رمز های پویا(یک بار مصرف) استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره امور شعب استان خراسان جنوبی با حضور حبیب اله رشید ارده معاون منابع انسانی ، فرهاد معقول مدیر امور شعب منطقه دو کشور ، محمد رضایی رئیس اداره کل سرمایه انسانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز جشنواره همراه بانک تجارت، نسخه جدید این اپلیکیشن ویژه سیستم عامل اندروید با امکانات جدید ارائه شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۶۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز سه شنبه بیست و یکم آبان ماه 98 بدون تغییر نسبت به روز گذشته 42 هزار ریال قیمت خورد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت:اقدامات بانک قرض الحسنه مهر ایران برای اشتغال مناطق محروم قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
کارشناسی تعیین خسارت اتومبیل در شعب تخصصی پرداخت خسارت اتومبیل بیمه ایران در تهران بزرگ و برخی استان ها با استفاده از اپلیکیشن کارشناسی الکترونیک خسارت و به طور دیجیتالی و الکترونیکی انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۹۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در جلسه اتاق تعاون ایران با حضور روسای اتاق های تعاون، بازرگانی و اصناف، از آماده شدن طرح گام (گواهی اعتبار مولد) به منظور حل بخشی از مشکل سرمایه در گردش واحدهای تولیدی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده شرکت ایران کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر دارنده چکی که از طرف بانک صادر شده است (مانند چک های تضمیتی) ادعا نماید که چک را مفقود کرده تکلیف پرداخت وجه آن چیست و در صورت مراجعه به دادگاه خسارات دادرسی قابل مطالبه است یا خیر؟
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۶:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیر شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری بانک ایران زمین در مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
بیمه میهن برنامه ملی زنگ بیمه در مدارس زنجان را با هدف آشناسازی دانش آموزان با مفاهیم بیمه ای و همگانی سازی صنعت بیمه کلید زد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان بر لزوم ترویج فرهنگ بیمه ای در جامعه تاکید کرد و گفت: با وجود اینکه در چند دهه اخیر اقدامات مطلوبی در راستای معرفی و تبلیغ بیمه و جزییات آن در جامعه شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فرآیند ثبت نام متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن در تمامی شهرهای جدید از جمله شهرهای اطراف تهران، هفت تا هشت روز دیگر آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
درپی حادثه غمناک زلزله آذربایجان شرقی که بامداد 17 آبان رخ داد، مدیرعامل بیمه تجارت نو ضمن ابراز تاثر و همدردی با هموطنان حادثه دیده بر ارزیابی و پرداخت سریع خسارت تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۷۱ سایت دیگر  
این روزها شاهد انواع کلاهبرداری در فضای مجازی هستیم اما یک نمونه از این کلاهبرداری ها که متاسفانه قربانیان زیادی هم داشته ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۳۳   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: حجم نفت درجای میدان کشف شده 53.3 میلیارد بشکه است که نام جدید آن نام آوران است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی حسب دستور ریاست جمهوری درخصوص عملکرد تأمین ارز بابت واردات کالاهای مورد نیاز کشور و همچنین وضعیت رفع تعهدات ارزی واردکنندگان در 5 ماهه اول سال 1397، اطلاعیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
با هدف ارتقای سطح خدمت رسانی و بهینه سازی شبکه شعب بانک اقتصادنوین، شعبه خمینی شهر (کد 1391) این بانک به محل جدید منتقل شد و با همان نام پیشین به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری از طرح دولت برای کمک ماهانه به 18 میلیون خانوار ایرانی خبر داد و گفت: جزییات طرح در روزها و هفته های آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز دوشنبه 20 آبانماه 98 با افزایش 1148 واحدی به رقم 303 هزار و 943 واحد صعود کرد و سبز شد. در بازار فرابورس هم شاخص 22 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
جلسه مدیران شرکت پرداخت نوین و روسای پلیس فتا تهران در راستای تعامل و افزایش امنیت خدمات پرداخت برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۵۷ سایت دیگر  
معاونت امور اعتباری بانک ملی ایران به همراه کارشناسان اعتباری به صورت حضوری پاسخگوی تولیدکنندگان خواهند بود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نخستین کنگره اروانکولوژی با حمایت بانک رفاه به مدت سه روز از پانزدهم الی هفدهم آبان ماه سالجاری در محل هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره مجوز خرید و فروش آنلاین طلا گفت: مجوز این فعالیت را ما نمیدهیم ولی اعلام شده 5 فرد حقیقی مجوز از صنعت و معدن و کسب و کارهای مجازی دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که انتشار سیگنال های ضد و نقیض از مذاکرات تجاری میان آمریکا و چین موجب شده تا سرمایه گذاران محتاطانه عمل کنند، قیمت طلا امروز افزایش داشت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 55 سنت معادل 0.9 درصد کاهش به 61 دلار و 96 سنت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۲:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با بررسی اولویت دار طرح مستثنی شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک های تجاری غیردولتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
آمارهای بانک مرکزی از افزایش 26.9 درصدی مانده سپرده ها و 21.7 درصدی مانده تسهیلات بانکی در پایان تیر 98 نسبت به مقطع مشابه سال قبل حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۱۴ سایت دیگر  
همایش پدافند غیرعامل با محوریت پدافند رسانه ای، اقتصادی و زیستی امروز با حضور مدیران ارشد بانک ملی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۳۸ سایت دیگر  
سهامداران بانک قرض الحسنه مهرایران در مجمع فوق العاده اخیر بانک با افزایش سرمایه 10 هزار میلیارد ریالی این بانک موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی در خصوص کارکرد رمز دوم پویا گفت: رمز دوم یکبار مصرف فقط 60 ثانیه اعتبار دارد و می تواند امنیت تراکنش های اینترنتی را افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
تیم ملی کبدی جوانان جمهوری اسلامی ایران با حمایت بانک صادرات ایران راهی نخستین دوره مسابقات قهرمانی جوانان جهان در جزیره کیش شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس پلیس فتای تهران خبر منتشر شده تحت عنوان هک حساب های بانکی را تکذیب کرد و گفت: ادعای هک و نفوذ به سیستم بانکی صحت ندارد و دلیل برداشت غیر مجاز از حساب برخی شهروندان، کلاهبرداری فیشینگ بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۴۴ سایت دیگر  
هیات وزیران با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای جبران خسارت و بازسازی بخش های آسیب دیده ناشی از زلزله در استان آذربایجان شرقی موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
صبح امروز در استان گلستان با حضور جمعی از مسئولان کشوری، نظامی و همکاری مسئولان آموزش و پرورش استان و مدیران بیمه کوثر زنگ بیمه به صدا درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۰    
با آغاز آیین ملی "زنگ بیمه" در مدارس کشور؛ بیمه پارسیان صبح امروز در مدارس استان یزد زنگ بیمه را به صدا درآورد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
صبح امروز 19 آبان با هدف فرهنگ سازی درمیان دانش آموزان؛ آئین “زنگ بیمه” مدارس توسط مشاور عالی مدیرعامل بیمه تجارت نو و مدیریت روابط عمومی در دبستان های دخترانه و پسرانه امام حسن مجتبی (ع) استان قم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: به رییس بانک مرکزی دستور دادم تا تمام پول هایی که در 6 ماه اول سال گذشته پرداخت کرده را اعلام کند و در این زمینه اخیرا نامه آن را به من داده و از ایشان خواستم که نامه را منتشر کند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
بانک ملی ایران در نیمه نخست سال جاری بیش از 16 هزار فقره تسهیلات خرید دین به منظور حمایت از صاحبان کسب و کار پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
محمد وطن پور با تصمیم جدید هیئت مدیره شرکت تامین سرمایه سپهر به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۳۳ سایت دیگر  
صبح امروز دکتر غلامرضا سلیمانی، رییس کل بیمه مرکزی با حضور در یکی از دبستان های تهران، زنگ بیمه را با هدف فرهنگسازی و تعمیم فرهنگ بیمه به صدا در آورد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور در گرو فرهنگ سازی است و بیمه مرکزی با همکاری شرکت های بیمه این مأموریت را در تمامی سطوح سنی و اجتماعی دنبال خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
بیمه سامان زنگ بیمه را از 19 آبان (امروز) در مدارس استان البرز به صدا در آورد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
وقوع زلزله اخیردر برخی نقاط استان آذربایجان شرقی، علاوه بر خسارات مالی به هموطنان عزیز این خطه از کشور اسلامی ایران، منجر به جان باختن و مصدومیت جمعی از هم میهنانمان شد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
زنگ بیمه " صبح امروز با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت بیمه "ما" و هیات همراه به صورت نمادین در مدارس استان فارس به صدا درآمد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
به منظور رصد و شناسایی تخلفات در کسب و کارهای اینترنتی سه سناریوی تخلف دیگر برای سامانه پایشگر هوشمند تا پایان سال طراحی و اجرایی می شود که مهمترین آنها پایش فیشینگ و دزدی مشخصات حسابهای کاربری ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
جی پی مورگان کماکان بزرگ ترین بانک آمریکایی باقی مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۰    
قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل ثابت مانده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۹۹ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه کمتر از دو ماه دیگر رمزهای دوم کارت های بانکی یکبار مصرف می شود، مشتریان باید برای دریافت آن به بانک مربوطه خود مراجعه کنند و اقدامات لازم را انجام دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور فنی و مستمریهای سازمان تامین اجتماعی گفت: اگر افراد در زمان بازنشستگی، آورده بیشتری داشته باشند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی جزییات ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
با نصب اپلیکیشن 60 بانک ملی ایران، می توانید هر 60 ثانیه، یک رمز یکبار مصرف اول یا دوم برای کارت بانکی خود دریافت کنید و با اطمینان از امنیت حساب، رمزتان را فریاد بزنید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز یکشنبه نوزدهم آبان ماه 98 بدون تغییر نسبت به روز گذشته 42 هزار ریال قیمت خورد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران به مدیرعاملی دکتر محمدعلی سهمانی موفق شده در نیمه نخست امسال به حرکت خود در مسیر سودآوری ادامه دهد به گونه ای که این بانک در نیمه نخست پارسال به زیان خالص 10 هزار و 788 میلیارد و 90 ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
سهامداران حقیقی شرکت ملی کشت و صنعت و دامپروری پارس با نماد زپارس می توانند جهت دریافت سود سهام سال مالی منتهی به 30 آذرماه 1397 به شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۴۱ سایت دیگر  
تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش معدن نسبت به فصل قبل (تورم فصلی) در فصل تابستان 1398 به 3,5 درصد رسید که در مقایسه با همین اطلاع در فصل بهار 1398، 13.4 واحد درصد کاهش دارد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با تقدیر از اقدامات بانک ملی ایران در راستای پیاده سازی بانکداری دیجیتال، تاکید کرد که اثر این اقدامات باید در ترازنامه بانک دیده شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون پشتیبانی، املاک و ساختمان بانک شهر گفت: در راستای اجرای بخشنامه های ابلاغی وزارت اقتصاد و امور دارایی و توجه به سیاست های بانک مرکزی ، فروش املاک مازاد این بانک سرعت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
در راستای اجرای قانون مبارزه با پولشویی و با توجه به الزام بانک مرکزی مبنی بر منع ارایه خدمات به حساب های فاقد شناسه شهاب مشتریان حقیقی و حقوقی از سوی بانک ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۰   + ۹۸ سایت دیگر  
روابط عمومی بانک مرکزی در اطلاعیه ای اعلام کرد که بانک ها و موسسات اعتباری در راستای ارتقاء سطح امنیت تراکنش های بدون حضور کارت در اینترنت، امکان دریافت رمز دوم پویا را فراهم کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا مدعی شد که با درخواست چین برای لغو بخشی از تعرفه های وارداتی موافقت نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۸۷ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین توانیر از ارائه کارت شناسایی برق که روی آن شناسه 13 رقمی برق مشترکان درج شده است، به این مشترکان در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بیست و چهارمین جلسه پدافند غیرعامل بانک صادرات ایران، به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غیرعامل (8 لغایت 14 آبان ماه) برگزار و طی آن از اقدامات این بانک به عنوان یکی از سازمان های پیشرو در حوزه پدافند ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۴۴ سایت دیگر  
یکی از سهم های پرپتانسیل بازار سرمایه که در شرایط کنونی می توان انتظار رشد قیمت برای آن متصور بود سهام بانک ملت است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی در پیامی در خصوص زلزله روز جمعه در شمال غرب کشور تاکید کرد که شرکت های بیمه در کمترین زمان ممکن برای پرداخت خسارت بیمه گذاران زلزله آذربایجان شرقی اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک رفاه کارگران در پانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع جنگ رسانه ای و مسئولیت روابط عمومی به انتخاب هیأت داوران از مجموعه بانک ها و موسسات مالی مفتخر به دریافت نشان ویژه شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در یادداشتی به اظهارات رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران درباره اجازه تاسیس بانک های غیردولتی پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۴۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز شنبه هجدهم آبان ماه 98 بدون تغییر نسبت به روز پنج شنبه گذشته 42 هزار ریال قیمت خورد ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
روابط عمومی بیمه آسیا در اطلاعیه ای ضمن ابراز همدردی با حادثه دیدگان زلزله در شهرستان های میانه و سراب، اعلام کرد کارشناسان بیمه آسیا در استان آذر بایجان شرقی جهت کمک رسانی، بررسی و ارزیابی خسارت ها ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
ستاد رسیدگی به زلزله زدگان استان آذربایجان شرقی با دستور مدیرعامل بیمه اسیا جهت کمک رسانی و همچنین بررسی و ارزیابی خسارت های بیمه گذاران این شرکت تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
در اختتامیه پانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و شانزدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، بانک رفاه کارگران موفق به دریافت لوح برتر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
آمارهای منتشر شده در سالنامه آماری بیمه مرکزی نشان می دهد که تعداد نمایندگان بیمه عمر فعال در سال 97 در کشور با 33.3 درصد رشد به 28 هزار و 344 نماینده رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
در پی وقوع زلزله در شمال غرب کشور، مدیرعامل بانک ملی ایران دستور داد از همه امکانات برای کمک رسانی به هموطنان آسیب دیده در این حادثه به کار گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۸ سایت دیگر  
بانک سینا از مشتریان خواست با توجه به اجرایی شدن رمز دوم یکبار مصرف کارت از اول دیماه جاری، جهت فعالسازی این خدمت به شعب بانک مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دکتر عبدالناصر همتی گفت: بیش از 30 بانک، فعال سازی رمز پویا را شروع کرده اند، اما به دلیل هوشمند نبودن خیلی از موبایل ها، اجباری کردن استفاده از رمز پویا در حال حاضر مقدور نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...