شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۸:۳۸Jul 2018 21

دنیای بانک (donyayebank.ir)

دنیای بانک 30 اسفند 1395 دنیای بانک 29 اسفند 1396 دنیای بانک 31 فروردین 1397 دنیای بانک 31 اردیبهشت 1397 دنیای بانک 31 خرداد 1397 دنیای بانک 1 تیر 1397 دنیای بانک 2 تیر 1397 دنیای بانک 3 تیر 1397 دنیای بانک 4 تیر 1397 دنیای بانک 5 تیر 1397 دنیای بانک 6 تیر 1397 دنیای بانک 7 تیر 1397 دنیای بانک 8 تیر 1397 دنیای بانک 9 تیر 1397 دنیای بانک 10 تیر 1397 دنیای بانک 11 تیر 1397 دنیای بانک 12 تیر 1397 دنیای بانک 13 تیر 1397 دنیای بانک 14 تیر 1397 دنیای بانک 15 تیر 1397 دنیای بانک 16 تیر 1397 دنیای بانک 17 تیر 1397 دنیای بانک 18 تیر 1397 دنیای بانک 19 تیر 1397 دنیای بانک 20 تیر 1397 دنیای بانک 21 تیر 1397 دنیای بانک 22 تیر 1397 دنیای بانک 23 تیر 1397 دنیای بانک 24 تیر 1397 دنیای بانک 25 تیر 1397 دنیای بانک 26 تیر 1397 دنیای بانک 27 تیر 1397 دنیای بانک 28 تیر 1397 دنیای بانک 29 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۹    
بسیاری از کارشناسان فعال در حوزه تکنولوژی به کاربران توصیه می کنند در صورتی که دسترسی به پریز برق دارند، از پاوربانک استفاده نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴    
محققان امنیتی در مورد یک ویروس جدید به کاربران تلفن های هوشمند اندرویدی هشدار می دهند، این ویروس توسط مجرمان اینترنتی برای خواندن پیام ها و سرقت اطلاعات بانکی مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۴    
طبق گزارش جدید یک شرکت مشاوره منابع طبیعی، اوپک تا سال 2040 همچنان نقش مهمی در بازار نفت ایفا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه باید شیب رویش واحدهای تولیدی رو به افزایش باشد و از ریزش حتی یک واحد هم جلوگیری کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۹    
در پرداخت های حقوقی این مؤسسه موردی ذکر شده که نشان می دهد صد میلیارد تومان به حساب فردی واریز شده است و در توضیح گفته شده این رقم در ازای حقوق 30 سال این کارمند به صورت پیشاپیش و یک جا اکنون پرداخت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۱۴    
شهرهای سوئیسی و آسیایی در صدر گران ترین شهرهای جهان برای زندگی قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹    
دادستان انتظامی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور از ارسال آخرین اخطار کتبی به بانک ها و موسسه های اعتباری خبر داد که هنوز اطلاعات مورد نیاز را به این سازمان نفرستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۹    
مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اهتمام دولت برای ایجاد اشتغال در روستاها، گفت: پرداخت تسهیلات مربوط به اشتغالزایی در روستا با جدیت دنبال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴    
وزیر اموراقتصادی و دارایی گفت: کار بانک ارائه خدمات به مردم است نه خرید و فروش ملک و پیگیری های ما در چند ماه گذشته موجب شد بانک ها 4400 میلیارد تومان از اموال مازاد خود را بفروشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۹    
در روزهای اخیر مطلبی مبنی بر دریافت هدیه و وام میلیاردی توسط دو مجری تلویزیون از یکی از موسسات مالی اعتباری منتشر شده است که واکنش هر دوی آنها را در پی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۵۹    
وزیر امور خارجه دولت احمدی نژاد و فردی با هویت ح.ص ، به گزارش روز گذشته یکی از روزنامه ها درباره تخلفات در موسسه مالی ثامن الحجج واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۹    
بیمارستان شهید ستاری قرچک با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رییس ستاد اجرای فرمان امام(ره)، مدیر عامل بنیاد برکت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۴    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: در راستای کاهش هزینه ها، مدیریت نیروی انسانی و ارتقای کیفیت خدمات، ادغام برخی شعب و فروش املاک مازاد تملیکی بانک در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۴    
هفتمین رویداد تخصصی بین المللی نوآوری و فناوری نمایشگاه اینوتکس 2018 در حوزه تکنولوژی و نوآوری در ایران با حضور مرکز توسعه فناوری های مالی بانک انصار در محل نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران (بوستان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹    
مدیر عامل بانک ملّی ایران در تماس با رئیس و کارکنان شعبه نعمت آباد این بانک که روز گذشته مورد سرقت مسلحانه قرار گرفته بود، از تلاش همکاران شعبه برای حفظ اموال بانک و مردم تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۹    
لیست واحدهای منتخب بانک ملی ایران به منظور ارائه خدمات بانکی به مودیان مالیاتی اعلام شد. واحدهای منتخب ادارات امور شعب تهران و البرز و همچنین تعدادی از شعب سایر استان ها حسب توافقات صورت گرفته با ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۹    
رییس کل جدید بیمه مرکزی گسترش چتر حمایتی بیمه برای کاهش هزینه های مردم را اولین برنامه خود اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۹    
رئیس بانک سرمایه گذاری اروپا اعلام کرد که سرمایه گذاری در ج.ا.ایران الگوی کسب و کار این بانک را دچار مخاطره خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۹    
دبیر کل بانک مرکزی از حتمی بودن عرضه گواهی پیش فروش سکه در بورس خبر داد و گفت: زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری لازم در حال آماده سازی است و بزودی این گواهی عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۹    
بانک سامان اعلام کرد فروش ارز مسافرتی در این بانک ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۹    
خلاصه برنامه های تولید و اشتغال دولت در سال 1397 از سوی سازمان برنامه و بودجه اعلام و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۴    
رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی در فرآیند اطلاع رسانی، همواره به دنبال شفاف سازی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۱۵    
محمد ابراهیم تحسیری، مدیرعامل شرکت بیمه معلم در نامه ای به اداره نظارت بر ناشران بورسی زمان پرداخت سود سهامداران در سال گذشته را اعلام و تاکید کرد که این شرکت سود سهامداران حقوقی را از ابتدای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۴    
مجمع عمومی عادی سالیانه بیمه آسیا با حضور82/49 درصد سهامداران، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بیمه آسیا ،نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۴    
در پایان معاملات امروز چهارشنبه 27تیرماه در بازار فرابورس تهران 252میلیون ورقه به ارزش 203میلیارد داد و ستد شد و در نهایت آیفکس 1.11. واحد رشد کرد و در ارتفاع 1210واحد قرار گرفت و سبز باقی ماند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۹    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در راس هیاتی با حضور در شعبه اسکان ضمن بازدید از این شعبه با همکاران دیدار و از تلاش های آنها قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۹    
بانک صادرات ایران با اعطای بالغ بر سه هزار و 300 میلیارد ریال وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه در بهار امسال، حدود 22 هزار نفر را به خانه بخت فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۴    
در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی نشریه سامان جایزه برترین مصاحبه را ازآن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۴    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با تاکید بر جایگاه هدف گذاری و برنامه ریزی در سازمان های توسعه یافته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۹    
با مجوز بانک مرکزی و به منظور افزایش بهره وری و بهینه سازی شبکه شعب بانک اقتصادنوین، باجه چهارراه رسولی زاهدان از روز دوشنبه یکم مرداد ماه 1397 به شعبه شریعتی زاهدان منتقل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۴    
نسخه جدید اپلیکیشن موبایلت با افزودن امکانات جدید جدید برای سیستم عامل هایiOS و اندروید، در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۹    
نشریات بانک سپه در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در چهار بخش سرمقاله، مقاله، خبر و صفحه آرایی رتبه اول را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۴    
بانک قرض الحسنه مهرایران در راستای حمایت از کالای ایرانی و ارتقاء حقوق مصرف کننده با شرکت سهامی فرش ایران تفاهمنامه همکاری امضاء کرد تا متقاضیان بتوانند با برخورداری از تسهیلات قرض الحسنه این بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۴    
دیپلم افتخار سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در سطح ملی به اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۴    
اولین رویداد نوآوری های دانش آموزی کشور با عنوان ایده بازار دانش آموزی با مشارکت مالی بانک مسکن و شرکت خدمات کارآفرینی بانک مسکن در شهرستان بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۴    
مهدی احمدی اعلام کرد: مانده سپرده صندوق پس انداز مسکن یکم در پایان خردادماه امسال معادل 70 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته که نشان از استقبال متقاضیان برای دریافت این تسهیلات ارزان قیمت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۹    
روح اله خدارحمی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی که بازدید از شعب و مدیریت ها و آگاهی از آخرین وضعیت پیشرفت طرح ها را در اولویت برنامه های کاری خود قرار داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۴    
در سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی، بانک شهر در بخش تبلیغات، ارائه آثار و کارشناسان برتر، برگزیده و حائز رتبه شناخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸    
اوراق اجاره شرکت سایپا از طریق شرکت واسط مالی اسفند یکم (با مسئولیت محدود) با نرخ سود علی الحساب 18 درصد سالانه در فهرست نرخ های بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۸    
ثروت مدیرعامل آمازون، جف بزوس حالا از جمع ثروت بیل گیتس، موسس مایکروسافت و لری پیج، موسس گوگل هم بیشتر شده است. ثروت او برای اولین بار به 150 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم انتصاب سرپرست جدید مرکز روابط عمومی این وزارتخانه گفت: با وجود اقدمات بسیار بزرگ برای کاهش تورم به زیر 10 درصد اما نتوانستیم آن را به مردم اطلاع دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳    
دبیرکل اتاق ایران می گوید: اتاق بازرگانی به همراه وزارت صنعت فقط متولی صدور کارت بازرگانی هستند و اگر تخلفی با استفاده از این کارت ها انجام شد نمی توان صادرکننده کارت را مقصر دانست همان گونه که اگر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۸    
رئیس کانون انجمن های صنفی کارگری رانندگان سواری: مشکل اصلی صنف رانندگان سواری و کرایه امنیت شغلی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۲۳    
معاون اقتصادی رییس جمهوری گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسه با هیات دولت تاکید داشتند که در میدان اقتصادی میانداری با دولت است و همه قوا و نهادها همکاری لازم را خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۸    
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ضمن هشدار به تولیدکنندگان و واردکنندگان لوازم خانگی گفت: مردم گرانفروشی و فروش اجباری چندمحصول (فروش سبدی) را به سازمان های تعزیرات، حمایت و صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۳    
امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت، طلا و فلزات اساسی کاهش داشتند، اما ارزش سهام بازارهای بورس آمریکا، اروپا و تا حدودی آسیا و قیمت محصولات کشاورزی با افزایش قیمت مواجه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۰۸    
هیات دولت غلامرضا سلیمانی امیری را به عنوان گزینه پیشنهادی رئیس کل بیمه مرکزی تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۵۸    
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز چهارشنبه 27 تیر ماه 97 با افت 4.1 واحدی به رقم 107هزار و 776واحدی رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۸    
معاون وزیر اقتصاد از احتمال کاهش نرخ مالیات بر اشخاص حقوقی خبر داد و گفت: وزیر اقتصاد با این اقدام موافق هستند و ما مصمم به انجام آن هستیم البته نهایی شدن اش به مصوبه دولت و مجلس نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۳    
مدیر گروه بانکداری الکترونیک پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی از طراحی نخستین نمونه آزمایشگاهی ارز رمزنگاری شده در پژوهشکده پولی وبانکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۳    
روز چهارشنبه، در حالی که ارائه چشم انداز قوی اقتصاد آمریکا از سوی رییس فدرال رزرو باعث شد وال استریت رشد کند، سهام آسیایی بالا رفت و با افت ین در برابر دلار، نیکی ژاپن جهش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۳    
علی رغم نگرانی از افزایش تنش های تجاری و بالا رفتن قیمت نفت، صندوق بین المللی پول پیش بینی رشد اقتصادی امسال جهان را، در 3.9 درصد بدون تغییر نگاه داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۸    
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم دربخشنامه ای به دانشگاه ها نحوه و زمان تسویه حساب وام های دانشجویی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۴۸    
پس از این که شب گذشته اظهارات رییس فدرال رزرو باعث تقویت دلار شد، قیمت طلا نزدیک به پایین ترین سطح یک ساله خود رسید. کارشناسان معتقدند اکنون وقت خوبی برای خرید است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۳    
تعداد کل شعب داخل کشور شبکه بانکی در پایان خرداد ماه 1397 نسبت به پایان اسفند ماه 1396، 0.6 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۲۸    
سارق مسلحی که با فشنگ های مشقی وارد بانک ملی در محدوده نعمت آباد شده بود با اقدام سریع پلیس قبل از فرار بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۸    
مشاور رئیس جمهوری از برنامه دولت برای مشارکت سایر بانک ها علاوه بر بانک مسکن در اجرای برنامه بازآفرینی شهری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۳    
رئیس کل سازمان خصوصی سازی در خصوص میزان سود تقسیمی مربوط به سال مالی 96 شرکتهای سرمایه پذیر گفت: با توجه به مجامع برگزارشده پیش بینی می شود امسال سود بیشتری میان مشمولان سهام عدالت نسبت به سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
بدلیل ایجاد اختلال در هسته معاملاتی فرابورس ایران، در حال حاضر امکان دادوستد سهام در این بازار ممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۳    
وزیر اقتصاد با اعلام فروش 4400 میلیارد تومان از اموال مازاد بانک ها، از دستور رئیس جمهور برای جلوگیری از افزایش هزینه های جاری دولت و همچنین گزارش روزانه پرداخت های خزانه از طریق وزارت اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۳    
سارق مسلحی که با فشنگ های مشقی وارد بانک ملی در محدوده نعمت آباد شده بود با اقدام سریع پلیس قبل از فرار بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۸    
درآمدهای ارزی بانک رفاه تا نیمه خرداد سال جاری به رشد 1.7 برابری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۸    
یک نماینده مجلس در برآوردی شگفت انگیز از اثر هیچ بر بازار نفت پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۳    
در نیمه نخست سال جاری میلادی حملات بدافزاری به منظور استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده نسبت به نیمه دوم سال گذشته سه برابر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۸    
با وجود اینکه طرح انتشار اوراق سکه در بازار سرمایه مدتی است متوقف شده و برخی گمانه زنی ها درباره منتفی شدن آن وجود دارد، دبیرکل بانک مرکزی می گوید که این طرح همچنان پابرجاست و روی میز قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۳    
شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ برای اعمال خاموشی های برنامه ریزی شده امروز جدول جدیدی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۳    
مستاجران در حال ترک تهران هستند ، این خبری است که چندی پیش از زبان نایب رییس اتحادیه املاک شنیده شد و البته گپ و گفت با مستاجران نیز به خوبی این موضوع را تایید می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۳    
معاون وزیر دارایی روسیه از رایزنی این کشور با بانک توسعه گروه بریکس برای دریافت وامی به ارزش یک میلیارد دلار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۳    
سود خالص حاصل از فعالیت بخش بین الملل بانک تجارت در سال 1396 نسبت به سال 1395 به رشد 130 درصدی رسیده و این رشد حاکی از پیشرفت 300 درصدی سود خرید و فروش ارز و 100 درصدی حواله های ارزی وارده و صادره ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۸    
بیمه مرکزی می گوید به شکایت های احتمالی شهروندان رسیدگی و شرکت بیمه گر را مکلف به پرداخت خسارت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۳    
بانک ملی ایران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود اقدامات مهم و گسترده ای در نحوه طراحی، بازسازی و اداره ساختمان های تحت مدیریتش انجام داده تا حداقل تبعات منفی زیست محیطی را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۳    
قیمت های نفت صبح امروز(چهارشنبه) در پی افزایش ناگهانی موجودی انبارهای نفت خام آمریکا در هفته گذشته کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۸    
بانک قرض الحسنه مهر ایران طی انعقاد تفاهمنامه ای با کمیته امداد امام خمینی (ره) تا سقف 200 میلیون ریال در مقابل اخذ یک ضامن معتبر به معرفی شوندگان این نهاد تسهیلات قرض الحسنه پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۰۳    
سازمان حج و زیارت لیست کالاهای ممنوعه برای حجاج را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۸    
معاون وزیر ارتباطات از اصلاح تعرفه اینترنت و آزادسازی این تعرفه ها تا پایان تابستان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۸    
شورای پول و اعتبار در جلسه عصر دیروز خود، به شنیدن و بررسی گزارش جامع بانک مرکزی در خصوص چالش های نظام بانکی کشور، چگونگی تأمین مالی تولید و نیز تحولات مرتبط با بازار ارز پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۸    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید دادستان می تواند به عنوان مدعی العموم به پرونده خریداران عمده سکه ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۳    
بانک مرکزی در پاسخ به انتقادات مطرح شده در خصوص تخصیص ارز رسمی به برخی شرکت ها اعلام کرد: اولویت بندی کالاهای مشمول ارز رسمی در اختیار بانک مرکزی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸    
پرونده تخلف مالی تعاونی ثامن الحجج به عنوان اولین پرونده بررسی قضائی مؤسسات مالی و اعتباری غیرمجاز، بیش از 9 جلسه است که در دادگاه کیفری یک تهران به ریاست قاضی باقری در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۳    
در مباحث اسلامی، فساد به انحراف معنوی یا اخلاقی از مبانی گفته می شود. فساد شامل اعمال متعددی از جمله رشوه و اختلاس است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۸    
رییس کمیسیون طلا و جواهر گفت: هر چند با تحویل سکه های پیش فروش در روز جاری پیش بینی می شد این سکه ها وارد بازار شود و حباب کاهش یابد اما در عمل این اتفاق نیفتاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۸    
بانک گردشگری با صدور اطلاعیه ای رسمی در سامانه کدال از لغو برگزاری مجمع صاحبان سهام خود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۸    
رییس هیات مدیره کارخانجات دارویی بایرافلاک از بانک صنعت و معدن به خاطر تلاش در راستای تامین مالی این مجموعه قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۳    
خدمات حضوری در زمینه امور ارزی در قالب میز خدمت، از روز شنبه مورخ 30 تیر ماه 1397 در محل ساختمان فردوسی بانک مرکزی ارایه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۳    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، از بررسی طرح دو فوریتی ممنوعیت واگذاری نامحدود سکه در قوه مقننه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی می گوید، هدف از توقف تخصیص ارز دولتی رصد ایرادات تخصیص ارز در گذشته است و با گذشت حداکثر 10 روز دولت مجددا تخصیص ارز را به کالاهای وارداتی با رفع ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۳    
رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، توضیحاتی پیرامون تشکیل بازار ثانویه ارز ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۸    
شعب بانک کشاورزی استان بوشهر تا نیمه تیرماه سال جاری مبلغ 60 میلیارد و 676 میلیون ریال ضمانتنامه برای متقاضیان بخش های مختلف اقتصادی صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۲۳    
بانک ملی ایران در سال 96 و سه ماه ابتدای امسال سه هزار و 392 میلیارد ریال از املاک مازاد ملکی و تملیکی خود را تعیین تکلیف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۸    
طبق مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه بیمه آسماری سود تحقق یافته سال مالی 96 به ازای هر سهم 174ریال بوده که مبلغ 155 ریال بصورت سود تقسیمی به سهامداران تخصیص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۳    
جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر این هفته با حضور معاون مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که مردم از مسکن مهر استقبال نکردند از تحت فشار مالی قرار داشتن مسکن مهر پردیس خبر داد و گفت: برای اتمام مسکن مهر پردیس 2500 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۴۳    
براساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران میانگین مصرف ماهانه مواد پروتئینی خانوارهای ایرانی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۳۸    
وزیر راه و شهرسازی از لغو موقت پروانه 65 شرکت حمل ونقل بار خبر داد و با اشاره به توافق با وزارت نفت، گفت: بر اساس توافق صورت گرفته با وزیر نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۸    
رییس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان طلا و جواهر خبر داد: قیمت سکه در ادامه روند نزولی که طی دو - سه روز اخیر در پیش گرفته 62 هزار تومان کاهش یافت اما هنوز نسبت به قیمت طلا حدود 480 هزار تومان حباب ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که سردار آزمون را در اردوی بعدی تیم ملی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۸    
ارزش پول پاکستان در برابر دلار 22 درصد ارزش خود را از ابتدای سال جاری میلادی از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۳    
گمرک ایران اعلام کرد: ترخیص کالای صدور قطعی برگشتی منوط به بازپرداخت وجوه دریافتی، اعاده امتیازات استفاده شده وجوایز صادراتی بابت صدور کالا است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۸    
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی درباره راهکارهای جلوگیری از احتمال احتکار گوشی هایی که با ارز دولتی وارد شده اند، از رهگیری گوشی در فرآیند واردات از گمرک تا عرضه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۸    
رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که با توجه به جلسات متعدد و برگزار شده با حضور مسئولان و دست اندرکاران ...
مشاهده نتایج بیشتر...