سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۴۰Jan 2017 17

دنیای بانک (donyayebank.ir)

دنیای بانک 31 خرداد 1395 دنیای بانک 31 تیر 1395 دنیای بانک 31 مرداد 1395 دنیای بانک 31 شهریور 1395 دنیای بانک 30 مهر 1395 دنیای بانک 30 آبان 1395 دنیای بانک 30 آذر 1395 دنیای بانک 1 دی 1395 دنیای بانک 2 دی 1395 دنیای بانک 3 دی 1395 دنیای بانک 4 دی 1395 دنیای بانک 5 دی 1395 دنیای بانک 6 دی 1395 دنیای بانک 7 دی 1395 دنیای بانک 8 دی 1395 دنیای بانک 9 دی 1395 دنیای بانک 10 دی 1395 دنیای بانک 11 دی 1395 دنیای بانک 12 دی 1395 دنیای بانک 13 دی 1395 دنیای بانک 14 دی 1395 دنیای بانک 15 دی 1395 دنیای بانک 16 دی 1395 دنیای بانک 17 دی 1395 دنیای بانک 18 دی 1395 دنیای بانک 19 دی 1395 دنیای بانک 20 دی 1395 دنیای بانک 21 دی 1395 دنیای بانک 22 دی 1395 دنیای بانک 23 دی 1395 دنیای بانک 24 دی 1395 دنیای بانک 25 دی 1395 دنیای بانک 26 دی 1395 دنیای بانک 27 دی 1395 دنیای بانک 28 دی 1395 
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: در بازار سرمایه امروز سه شنبه 29 دیماه، شاخص فرابورس تهران با رشد 3.5 واحدی به رقم 835 واحد رسید و سبز شد ...
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: بعد از وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی این سوال در افکار عمومی مطرح است که ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام در غیاب آن مرحوم بر عهده چه کسی است؟
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان بیمه سلامت ایران، نسب به سودجویی بسیاری از شرکت های بیمه ای هشدار داد و گفت: پوشش خدمات دندانپزشکی با پرداخت 79 هزار تومان، دروغ است.
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: صدور هرگونه آگهی پیش فروش خودرو، بدون اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت ممنوع است.
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: رئیس جمهور گفت: امروز شاهد رشد اقتصادی 7.4 درصدی هستیم که در منطقه نظیری برای آن نمی شناسیم و در سطح جهان نیز نمونه ای وجود ندارد.
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: رییس اتحادیه طلا و جواهر شهرستان شهرکرد گفت: طلا فروشان خواستار تغییر نحوه قانونگذاری مالیات بر ارزش افزوده طلا هستند.
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: اینکه در دوره های اول و دوم، ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام برعهده رئیس جمهور بود، به نظر می رسد یک رویه است ...
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: مدیرعامل بانک ایران زمین صبح امروز سه شنبه 28 دیماه 95 با اعضای ستاد اجرایی طرح اوج ایران زمین دیدار کرد.
  ۱ ساعت پیش  
دنیای بانک: در جریان معاملات امروز(سه شنبه) بازار آزاد تهران، نرخ هر دلار آمریکا با 52 تومان کاهش، به 3862 تومان رسید، همچنین هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز، 2300 تومان گران شد.
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: روزنامه شرق در گفت و گو با مصطفی تاجزاده سیاست مدار اصلاح طلب، نوشت: آقای هاشمی فرزند زمان خودش بود و با تحولات خیلی خوب پیش رفت، کمتر سیاست مداری دیدم که تا این حد با مردم همراه باشد ...
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: بانک مرکزی در راستای ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه و تشویق سپرده گذاران به مشارکت در تجهیز و افزایش منابع قرض الحسنه بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی ...
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: عضو شورای رقابت گفت: با توجه به پایان سال مالی شرکت های خودروسازی و حضور مدیران ساپیا و ایران خودرو در کمیسیون صنایع، منتظر هستیم تا گزارشی از روند بازپرداخت تسهیلات به مجلس ارائه شود.
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: در جریان بررسی لایحه برنامه ششم توسعه، پرداخت مطالبات بازنشستگان پیش از موعد تامین اجتماعی تصویب شد.
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: پس از سال ها مذاکره در خصوص برنامه هسته ای ایران و لغو تحریم های ظالمانه مالی و اقتصادی، سرانجام توافق جامع هسته ای در تاریخ 26 دی ماه 1394 بین ایران و گروه کشورهای 1+5 نهایی و اجرایی ...
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: رییس کمیته تحریم های گروه بین المللی حمایت و جبران خسارت در یکسالگی برجام گفت: بانک ها، شرکت های بیمه اتکایی و موسسات مالی اشتهای بسیار کمتری نسبت به زمان قبل از تحریم برای پذیرش ریسک حمل ...
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: معاون مسکن و ساختمان وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه با ثبات سیاسی-اقتصادی در کشور باید منتظر رونق نسبی در بازار مسکن طی سال های آینده بود ...
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: چهارمین گزارش سه ماهه اجرای برجام از سوی وزارت امور خارجه کشورمان دوشنبه شب به کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس ارایه شد.
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: تازه ترین قابلیت های سامانه جامع امور گمرکی و پنجره واحد تجارت فرامرزی با حضور وزیر اقتصاد ...
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: نخست وزیر انگلیس در سخنرانی امروز خود استراتژی بریتانیا برای خروج از اتحادیه اروپا را تشریح کرد.
  ۲ ساعت پیش  
دنیای بانک: رئیس گروه تجاری سامسونگ کره جنوبی، امروز روز طولانی را در دادگاه پشت سر خواهد گذاشت، زیرا دادگاه باید تصمیم بگیرد که آیا وی باید به اتهام ارتشاء در پرونده رسوایی فسادی که دولت کره جنوبی ...
  ۳ ساعت پیش  
دنیای بانک: وصول مطالبات معوق با فرمان اجرایی ولی الله سیف، کلید خورده است، اما از 800 هزار میلیارد تومان نقدینگی خلق شده در 4 سال گذشته، بخش اصلی آن اساسا وارد اقتصاد نشده که اکنون قابل تسویه باشد.
  ۳ ساعت پیش  
دنیای بانک: بیمه گران حمل و نقل جهانی پوشش کامل نفت کش های ایران را از سر می گیرند.
  ۳ ساعت پیش  
دنیای بانک: گروه ایرباس قصد دارد تا پایان سال جاری میلادی نمونه اولیه ای از یک خودروی خودران پرنده را برای فرار از ترافیک شهرها به پرواز دربیاورد.
  ۴ ساعت پیش  
دنیای بانک: بانک مرکزی به منظور ایجاد وحدت رویه، شناسایی و ثبت دقیق رویدادهای مالی و در نتیجه ارتقای شفافیت صورت های مالی مؤسسات اعتباری ...
  ۴ ساعت پیش  
دنیای بانک: شرکت بیمه "ما" در راستای تحقق یکی از سیاست های اصلی خود در خصوص مشتری مداری و پرداخت به موقع و دقیق خسارت، در یک پرونده بالغ بر دو میلیارد ریال خسارت پرداخت کرد.
  ۴ ساعت پیش  
دنیای بانک: معاون حقوقی وزارت امور خارجه گفت: برخلاف آنچه که تصور می شود باید تأکید کنم که ما درباره هیچ موضوعی غیر از موضوعات هسته ای مذاکره نکرده ایم.
  ۴ ساعت پیش  
دنیای بانک: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پس از مسائل تحریم، حل مسائل بانکی و تسهیل در حمل و نقل دریایی و هوایی با قاره آفریقا، اولویت نخست دولت است.
  ۴ ساعت پیش  
دنیای بانک: یک شرکت مدیریت کلمه رمز در آمریکا اعلام کرده در سال 2016 میلادی 123456 هنوز هم یکی از پرمصرف ترین کلمات رمز در سال گذشته میلادی بوده است.
  ۴ ساعت پیش  
دنیای بانک: وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا از روز پنجشنبه (30 دیماه) پس از پایان روز معاملاتی، برابر با 13 میلیون ریال تعیین می شود.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: ادامه نگرانی ها در خصوص مازاد عرضه جهانی نفت به دلیل افزایش تولید آمریکا و تردیدها در مورد وفادار ماندن تولید کنندگان عضو و غیر عضو اوپک به توافق کاهش تولید موجب شد تا قیمت نفت امروز کاهش ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: یک فعال اقتصادی کشور چین گفت که از زمان لغو تحریم ها علیه ایران به دنبال توافق هسته ای و اجرای برجام ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: دور جدید حذف یارانه ها از دیماه آغاز شد تا تصمیم جدید دولت برای حذف یارانه 3 میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها عملیاتی شود.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: روابط ایران و هند در یک سال گذشته و در پسا برجام و با رفع محدودیت های ناشی از تحریم ها در زمینه های مختلف بویژه در بخش های انرژی ،اقتصادی و تجاری به سرعت گسترش یافته است.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: نیکلاس مادورو رئیس جمهوری سوسیالیست ونزوئلا روز دوشنبه گفت که دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا قربانی یک 'کارزار نفرت' جهانی است و او نمی تواند بدتر از باراک اوباما باشد.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: در جریان معاملات امروز سه شنبه 28 دیماه، شاخص بورس تهران 196.21 واحد رشد کرد و در رقم 79 هزار و 280 واحد بسته شد ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: بانک مرکزی در بخشنامه ای دستورالعمل جدید ناظر بر شرکت های لیزینگ که با توجه به شرایط و اقتضائات برهه کنونی تدوین شده است، برای اجرا به به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: رئیس جمهوری فرانسه قاطعانه در واکنش به انتقادات دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا از اتحادیه اروپا، گفت: اتحادیه اروپا نیازی به نصیحت خارجی که بگوید چه کاری را انجام دهد، ندارد.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: جهان در حال استفاده از مزایای بسیاری است که اینترنت اشیا ارائه می دهد. با این حال، همراه با این مزایا تهدیدهای بزرگی از حملات DDoS و رخنه در داده ها نیز وجود دارد و اینترنت اشیا هدفی ایده ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: به گفته یک کارشناس بازار ارز در پی نوسان نرخ ارز در هفته های اخیر، معاملات مختلفی از جمله معاملات فردایی در سبزه میدان با حجمی بالا و بدون هیچ آمار شفاف ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: برگزاری مناقصه های نفتی در زمستان 94 برنامه ریزی شد، برنامه ای که گویی تا زمستان امسال به خواب زمستانی رفت و در دل این یک سال ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: در حالی که قیمت جهانی طلا چند هفته ای است که شیب صعودی یافته است، آمارها از رشد میزان تولید داخلی این محصول خبر می دهند.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: طلای جهانی روز سه شنبه تحت تاثیر تقاضا برای دارایی مطمئن در آستانه سخنرانی نخست وزیر انگلیس درباره روند خروج این کشور از اتحادیه اروپا، به بالاترین سطح در بیش از هفت هفته گذشته صعود کرد.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان بازدید از سامانه جامع گمرک ایران با اشاره به اقدامات مهم خانواده وزارت اقتصاد در راستای مقابله با فساد گفت که در این زمینه 100 دستاورد وجود دارد که طی ...
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: نهمین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی با خبرنگاران داخلی و بین المللی روز سه شنبه (28 دی) از ساعت 16 آغاز می شود.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: همه زنان کارگر و کارمندی که 20 سال سابقه خدمت داشته باشند بدون هیچ محدودیت سنی می توانند درخواست بازنشستگی کنند.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: نماینده مردم تهران در مجلس با بیان این که بانوان شاغل با 20 سال سابقه خدمت و بدون محدودیت سنی می توانند بازنشست شوند گفت: بازنشستگی این افراد براساس پرداخت حق بیمه توسط آنان است.
  ۵ ساعت پیش  
دنیای بانک: معاون علمی وفناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه من همواره به اقتصاد نفتی می تازم، گفت: ما در تلاش هستیم تا به جوانان بیاموزیم که به جای نگاه کردن به شغل های دولتی، کارآفرین باشند.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: متأسفانه سعودی ها با سیاست های اشتباه خود موجب شدند که تمام کشورهای منطقه هزینه این اقدامات را بدهند و حالا به جای اصلاح سیاست های خود و ...
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: صندوق بین المللی پول روز سه شنبه در گزارشی، رشد اقتصادی هند را در سال مالی جاری 6.6 درصد پیش بینی و اعلام کرد مبارزه دولت هند با پول سیاه باعث کاهش رشد اقتصادی این کشور شده است.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: پنج سند همکاری ایران و سوریه در حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری ایران و عماد خمیس نخست وزیر سوریه امضا شد.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: این سازمان هیچ تماس تلفنی برای دریافت کارت هوشمند سلامت با بیمه شدگان و بازنشستگان نداشته است.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت: گزارش چهارم وزارت خارجه درباره نحوه اجرای برجام صبح امروز به این کمیسیون واصل شد.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: دولت یازدهم درحالی از افزایش سرمایه گذاری خارجی خبرمی دهد که نمایندگان مجلس می گویند که به دلیل برجای ماندن تحریم های بانکی و همچنین نوسان نرخ ارز ...
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افزایش 9 درصدی مبایعه نامه ها از افزایش 5 درصدی صدور پروانه های ساختمانی در 6 ماه نخست سال خبر داد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: رییس شعبه آمل و کارشناس بازاریابی استان مازندران از دو مجموعه شرکت لبنیاتی هراز و شرکت تولید کالباس توکا در شهرک صنعتی این استان دیدار کردند.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: مهدی تقوی گفت: گر برجام نبود همچنان تحریم ها ادامه پیدا می کرد. یعنی نمی توانستیم کالا دریافت کنیم. بانک های خارجی هم در روابط مالی مسئله ایجاد می کردند.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی مجلس، گفت: ساماندهی سهام عدالت مستلزم هماهنگی میان دولت و شورای عالی اصل 44 است ...
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: عضو هیات مدیره پدیده شاندیز با اعلام قول مساعد مدیرعامل بورس برای صدور مجوز گشایش اتاق مبادلات سهام گفت: با راه اندازی اتاق ثبت سهام، بیش از 100 هزار سهم بلاتکلیف و غیرقانونی به ثبت رسید.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: مسعود خوانساری می گوید اتاق تهران با تشکیل بنیاد امین الضرب و اعطای نشان امین الضرب به کارآفرینان برتر و فعالان بخش خصوصی، جایزه نوبل اقتصادی بخش خصوصی را راه می اندازد.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: خارج از اینجا خشم زیادی وجود دارد؛ خشم شرکت های چندملیتی را هدایت می کند؛ خشم نسبت به سیاستمداری که نسبت به وعده های انتخاباتی خود خیانت می کند و خشم نسبت به نخبگان جهانی با میلیاردها ...
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: کارشناس بازار سرمایه گفت: در حال حاضر تحلیل تکنیکال به عنوان مدینه فاضله برخی معامله گران بازار عنوان می شود که اتکای صرف به چنین تحلیل هایی در بازار سرمایه اشتباهی فاحش و گمراه کننده است.
  ۶ ساعت پیش  
دنیای بانک: نائب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از پلمپ دفاتر مشاوران آیت الله هاشمی رفسنجانی که یک روز پس از برگزاری مراسم هفتمین شب درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام ...
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: مدیرعامل بیمه اتکایی امین از تحقق سود هر سهم این شرکت در پایان سال مالی 95 خبر داد و گفت: این میزان سود بالاتر از میزان پیش بینی شده است.
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: بانک اقتصادنوین با تسهیل شرایط ارایه خدمات مورد نیاز مشتریان در حوزه های مختلف زمینه را برای رونق اقتصادی کشور فراهم کرده که این مهم موجب بهره مندی بیشتر مشتریان بانک اقتصادنوین از خدمات ...
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران از مجتمع صنعتی ماموت بازدید و با مدیرعامل، اعضاء هیأت مدیره و جمعی از سهامداران اصلی شرکت مذکور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت روند آشتی ملی و بازسازی سوریه باید همزمان با دوره انتقال سیاسی در این کشور باشد.
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: مدیرعامل هلدینگ مالی، بانکی و سهام صندوق بازنشستگی کشوری، فرآیند تخصیص سهام بیمه ملت به بازنشستگان کشوری را اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: به نقل از تلویزیون العربیه، ولید فارس، مشاور امور غرب آسیای رئیس جمهور منتخب آمریکا در گفتگو با العربیه در پاسخ به این پرسش که دلیل موضع گیری های بحث برانگیز دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب ...
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: در دو سوی اقیانوس اطلس پوپولیست ها بیدار شده اند، آن هم در جوامعی که کمتر کارشناسی انتظار آنان را می کشید ...
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: سرانجام مشخص شد که گوشی گلکسی اس 8 سامسونگ 15 آوریل روانه بازار می شود. این شرکت امیدوار است با عرضه گوشی یاد شده خاطره تلخ آتش سوزی گوشی گلکسی اس 7 را از اذهان بزداید.
  ۷ ساعت پیش  
دنیای بانک: خسرو خواجه حسنی مدیر عامل بانک گردشگری اعلام کرد : جرائم بدهکارانی که تا پایان سال اقدام به واریز اصل و سود متعلقه نمایند بخشیده می شود.
  ۸ ساعت پیش  
دنیای بانک: دختر 28 ساله ای که حتی موهایش را برای درست کردن کلاه گیس به دختر 5 ساله مبتلا به سرطان هدیه می دهد، آسان نیست ...
  ۸ ساعت پیش  
دنیای بانک: کارنامه هشت ساله اوباما در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۸ ساعت پیش  
دنیای بانک: اولین همایش بزرگ بیمه های زندگی بیمه ملت با حضور بیش از 160 نفر از نمایندگان بیمه ملت توسط استاد حمید امامی از مدرسان برتر صنعت بیمه در تاریخ 27/10/95 در شهر تهران برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: وزیر امور اقتصاد و دارایی افزایش نرخ ارز را برای درآمدزایی دولت کذب دانست و گفت: قیمت مناسب برای ارز باید در عین تورم زا نبودن مشوق صادرات نیز باشد.
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: جشنواره همراه خانواده بیمه ملت از تاریخ 95/11/01 آغاز و تا تاریخ 96/01/31 برای خریداران بیمه های زندگی، تخفیفاتی را در رشته های حوادث، آتش سوزی ...
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: مدیر عامل شرکت بیمه حافظ از حمایت مالی و معنوی این شرکت از همایش بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران خبر داد.
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: دقیقاً یک سال پیش، 16 ژانویه 2016، اتحادیه اروپا، چین، فرانسه، آلمان، روسیه، انگلستان، ایالات متحده امریکا و ایران اجرای طرح اقدام جامع مشترک در خصوص برنامه هسته ای ایران را آغاز کردند.
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: 'جواد انصاری' سفیر جمهوری اسلامی ایران در سنگاپور روز سه شنبه در یک سالگی اجرای توافق برنامه جامع اقدلم مشترک (برجام) ...
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا، در بیانیه خود در سالگرد اجرای برجام تاکید کرد که گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در تایید پایبندی ایران به تعهدات خود ...
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مقاله ای برای روزنامه ال پاییس اسپانیا بر حفظ توافق هسته ای با ایران تاکید کرد ...
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: معاون وزیر امور خارجه روسیه: بیشتر کشورها، ارزیابی مثبتی در خصوص اجرای توافق هسته ای ایران دارند.
  ۹ ساعت پیش  
دنیای بانک: وزیر امور خارجه آمریکا ضمن تاکید بر پایبندی کشورش به توافق هسته ای ایران، برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) را ضامن امنیت همه دنیا دانست و مدعی شد بدون برجام، کشورها امنیت نخواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰  
دنیای بانک: در جریان معاملات امروز دوشنبه 27 دیماه شاخص فرابورس تهران با رشد 5 واحدی به رقم 831 واحد رسید و سبز باقی ماند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰  
دنیای بانک: رییس اداره تامین مالی و سرمایه گذاری بانک توسعه صادرات گفت: عملکرد سال های اخیر در بخش اعتبار خریدار رقمی نزدیک به دو میلیارد دلار می رسد که بیانگر قدرت مالی و شعاع عملیاتی ابزار اعتبار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰  
دنیای بانک: سی و یکمین جشنواره بزرگ حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک رفاه کارگران با اعلام جوایز بزرگ این دوره آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰  
دنیای بانک: شرکت بیمه دانا درزمینه پدافند غیرعامل در بین شرکت های بیمه کشور رتبه نخست را به دست آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰  
دنیای بانک: وزیر امور خارجه انگلیس ضمن دفاع از توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 تاکید کرد که این کشور به اجرای توافق ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۵  
دنیای بانک: امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از ساختمان ستاد مرکزی بانک حکمت ایرانیان و بیمه حکمت بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۵  
دنیای بانک: رییس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به ضرورت جذب مشارکت عمومی به منظور کاهش آسیب های ناشی از بحران های طبیعی گفت: پوشش بیمه ای تمام منازل مسکونی کشور در برابر بحران های طبیعی ضروری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۵  
دنیای بانک: عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:یکی از مشکلات سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در ایران نوسان نرخ ارز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۵  
دنیای بانک: کارگاه آموزشی پیشگیری از سرقت با همکاری مدیریت شعب خراسان رضوی، حراست و پلیس پیشگیری با حضور کارکنان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰  
دنیای بانک: بانک ملی ایران در استان مرکزی تاکنون مبلغ 740 میلیارد ریال تسهیلات به 59 طرح اقتصادی مربوط به صنایع کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۱۰  
دنیای بانک: محسن ملکی طی حکمی از سوی مدیرعامل بانک ایران زمین به عنوان معاون مدیر شعب استان های این بانک منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۰۰  
دنیای بانک: تارنمای رادیو سوئد امروز دوشنبه اعلام کرد 'استفان لوفون' نخست وزیر این کشور 23 و 24 بهمن ماه به ایران می آید تا در زمینه روابط تجاری، همکاری های دوجانبه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۵  
دنیای بانک: پایگاه خبری الف نوشت: قیمت های نازل، تمیزی خودروها، رفتار مناسب رانندگان، روش مدرن و به روز ارتباط با مشتریان و .. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۵۰  
دنیای بانک: ارزش پوند در شروع بازار مبادلات ارزی صبح روز دوشنبه و در آستانه اظهارات نخست وزیر انگلیس مبنی بر خروج سخت کشورش از اتحادیه اروپا، بار دیگر در برابر دلار آمریکا و یورو کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۵  
دنیای بانک: سرپرست مدیریت شعب اردبیل منفی گفت: لازمه منفی شدن آمار مطالبات تا پایان سال اتخاذ راهکارهای عملیاتی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۴۵  
دنیای بانک: موسسات غیرمجاز به تنهایی می توانند عامل محرک و تشنج در بازار پول باشند، این ماجرا حتی می تواند بعد از اینکه مجموعه ای از آنها تحت نظارت بانک مرکزی نیز قرار می گیرند ادامه داشته باشد چراکه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۵  
دنیای بانک: نخستین دوره آموزش بانکداری بین الملل عمومی به منظور تربیت و آموزش نیروهای شعب ارزی ثامن در مرکز آموزش موسسه اعتباری ثامن آغاز شد.
مشاهده نتایج بیشتر...