جمعه ۲۷ مردادساعت ۰۲:۰۰Aug 2017 18

دنیای بانک (donyayebank.ir)

دنیای بانک 30 اسفند 1395 دنیای بانک 31 فروردین 1396 دنیای بانک 31 اردیبهشت 1396 دنیای بانک 31 خرداد 1396 دنیای بانک 31 تیر 1396 دنیای بانک 1 مرداد 1396 دنیای بانک 2 مرداد 1396 دنیای بانک 3 مرداد 1396 دنیای بانک 4 مرداد 1396 دنیای بانک 5 مرداد 1396 دنیای بانک 6 مرداد 1396 دنیای بانک 7 مرداد 1396 دنیای بانک 8 مرداد 1396 دنیای بانک 9 مرداد 1396 دنیای بانک 10 مرداد 1396 دنیای بانک 11 مرداد 1396 دنیای بانک 12 مرداد 1396 دنیای بانک 13 مرداد 1396 دنیای بانک 14 مرداد 1396 دنیای بانک 15 مرداد 1396 دنیای بانک 16 مرداد 1396 دنیای بانک 17 مرداد 1396 دنیای بانک 18 مرداد 1396 دنیای بانک 19 مرداد 1396 دنیای بانک 20 مرداد 1396 دنیای بانک 21 مرداد 1396 دنیای بانک 22 مرداد 1396 دنیای بانک 23 مرداد 1396 دنیای بانک 24 مرداد 1396 دنیای بانک 25 مرداد 1396 دنیای بانک 26 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۱:۰۲    
معاون اقتصادی استاندار خراسان رضوی تاکید کرد: آقای زارع صفت باید سازوکاری تعریف کند که هر چه سریع تر مجمع قانونی سهامداران برگزار شود، چرا که باید کار پدیده به دست متولیان پدیده بازگردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۷    
دفتر سخنگوی ناجا اعلام کرد: به دستور قضائی دادسرای رسیدگی به جرایم پولی و بانکی، تمامی شعبات مؤسسه اعتباری حافظ در استان ها پلمب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
میزان بدهی خانوارهای آمریکایی در سه ماه دوم سال جاری میلادی، با رسیدن به مرز 13 تریلیون دلار به بیشترین رقم در 9 سال اخیر رسید؛ ضمن اینکه وام مسکن همچنان بیشترین سهم را به خود اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
با ابلاغ بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، حق بیمه نامه شخص ثالث افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۷    
بیماری مقابل ما روی تخت خوابیده که دقایقی قبل، سکته کرده و در راه انتقال به بیمارستان دچار سانحه شده و کمرش هم آسیب دیده است و ما در اتاق عمل فهمیده ایم او تنگی نفس هم دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۲    
دکتر نیلی به عنوان دستیار ویژه رییس جمهور در امور اقتصادی و دبیر ستاد هماهنگی اقتصادی منصوب شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۳۲    
از حجم بالای معوقات گرفته تا مؤسسات غیرمجاز، نظام بانکی کشور با چالش های زیادی دست و پنجه نرم می کند. تا جایی که برخی کارشناسان اعتقاد دارند مسائل بانکی، اصلی ترین چالش اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۷    
معاونت برنامه ریزی و سرمایه های انسانی بانک صادرات ایران، از برگزاری2962 دوره آموزشی طی سال 95 در بانک صادرات خبر داد و تصریح کرد: در راستای ارتقای سطح دانش شغلی کارکنان این بانک ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۲۷    
شعبه میدان پونک بانک ملی ایران مورد بازسازی قرار گرفت و افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۱۸    
دو اهرم کاهشی و یک اهرم افزایشی باعث شد که قیمت اونس طلا تا بعدازظهر روز چهارشنبه تغییر چندانی نکند. اونس طلا در اولین معاملات روز گذشته با قیمت 1271 دلار معامله شد و خرید و فروش این فلز گرانبها تا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۸    
معاون طرح های آماری و آمارهای ثبتی مرکز آمار ایران می گوید: آمارهای ساخت و ساز علائم خروج از رکود در بخش ساختمان را تایید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۰:۰۳    
تعدادی از بازیکنان پرسپولیس تهران تمام پست های اینستاگرام شان را پاک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۳    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: بدگویی، تهمت و دروغ ها علیه مسوولان به ویژه بانوان که کمر خدمت برای مردم بسته و همه دانش و تجربیات خود را در این مسیر عرضه کرده اند، بسیار مایه تاسف است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۳    
در ابلاغیه حسن روحانی آمده است: در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران به پیوست قانون اصلاح ماده 86 قانون مالیات های مستقیم که در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ بیست و هفتم تیرماه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۵۳    
نیروی انتظامی از پلمب کلیه شعب مؤسسه مالی حافظ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۴۸    
بهای معاملات نفت در اواسط ژوئیه به طرز چشمگیری افزایش یافت و شاخص جهانی نفت برنت نیز بالاتر از 50 دلار در هر بشکه ثابت ماند اما قیمت نفت هنوز برای رسیدن به 60 دلار تا پایان سال جاری میلادی راه زیادی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۳    
راز دو سر بریده شده و سوخته در خیابان شیخ بهایی با تلاش ماموران اداره دهم پلیس آگاهی و بازپرس جنایی پرونده فاش شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۹:۳۳    
رئیس جمهور قانون موافقتنامه بین ایران و ارمنستان در مورد استفاده مشترک از دروازه مرزی نوردوز – مغری را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی ودارایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۳    
برای مشاهده صفحه یک روزنامه ها در اندازه واقعی و بزرگ تر روی آن کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۰:۰۳    
برای مشاهده صفحه یک روزنامه ها در اندازه واقعی و بزرگ تر روی آن کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۵۳    
رییس کل بانک مرکزی در نامه ای از مدیران عامل بانک ها خواست در سال جاری نیز همانند گذشته و با احساس مسئولیت بیشتر، تأمین مالی بنگاه های اقتصادی را در اولویت قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
در بازارهای فرابورس ایران 171 میلیون ورقه به ارزش 74 میلیارد تومان در 24 هزار نوبت داد و ستد شد و در نهایت شاخص فرابورس در ارتفاع 918 واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر تحول آفرینی از طریق ایجاد رقابت گفت: اراده مشترک برای حل مسایل اقتصادی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
مبلغ چک های برگشتی از بالغ بر 138 هزار میلیارد ریال در خردادماه سال جاری به 130.6 هزار میلیارد ریال در تیرماه کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۳    
دادستان عمومی و انقلاب اراک از کشف اختلاس 600 میلیون تومانی از یکی از کارمندان تأمین اجتماعی استان مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸    
همزمان با برگزاری نشست مدیر عامل بانک صادرات ایران با خبرنگاران از 2 محصول جدید در حوزه خدمات و بانکداری الکترونیکی تحت عناوین؛ "خودپرداز" و "اسکنر"رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸    
شرکت سرمایه گذاری توسعه صنعتی ایران با 240 هزار و 15 سهامدار در پایان تیر 96 در صدر بزرگترین شرکت بورسی از نظر تعداد سهامدار ایستاد و ایران خودرو با 145 هزار و 667 سهامدار و توسعه معادن روی ایران با ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸    
عضو هیأت رئیسه اتاق تعاون ایران با اشاره به دلایل عدم تحقق سهم25درصدی تعاون از اقتصاد گفت:در حالی که اقتصاد دولتی روز به روز فربه تر می شود،دو رکن خصوصی و تعاونی اقتصاد در حال کوچک شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۸    
عضو هیئت مدیره سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: در حال حاضر بیش از 9 هزار واحد تولیدی در کشور داریم که حدود 15 درصد این واحدها راکد هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۱۳    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، صندوق های جسورانه را راهکاری برای حمایت از دانش بنیان ها در بورس دانست و گفت: بازار سرمایه می تواند نقش موثری در تامین مالی شرکتهای با فناوری بالا داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۸    
چین واردات زغال سنگ، سنگ آهن، سرب و غذاهای دریایی از کره شمالی را ممنوع کرد؛ کارشناسان برآورد کرده اند اقتصاد کره شمالی از تحریم های جدید حدود یک میلیارد دلار زیان ببیند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۸    
کمیسیون حمل ونقل اتاق ایران گزارشی درباره روند شاخص های عملکرد لجستیکی (LPI) در ترکیه و ارائه توصیه های مهم برای ایران پرداخته و شش پیشنهاد برای توسعه این صنعت در ایران ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۶:۰۳    
رئیس جمهور فرانسه و ترکیه در یک تماس تلفنی درباره حل سیاسی بحران سوریه باهم گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۵۸    
بانک مسکن امکان گزارش گیری لحظه ای از وضعیت پرداخت اقساط به صورت آنلاین و مجازی را برای تسهیلات گیرندگان این بانک فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۸    
اقتصاد ایران، اقتصادی بانک محور است و بخش های مختلف آن برای تامین حساب در گردش و منابع پروژه های خود به بانک ها وابسته هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۳    
معاون امور استان های صداوسیما از راه اندازی رسمی شبکه ایران کالا با هدف حمایت از تولید و اشتغال داخلی و رونق کسب و کار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۴۸    
دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور با ارسال لوح سپاس از نقش ارزشمند بانک صادرات ایران برای تشکیل کنسرسیوم پرداخت تسهیلات به شرکت بین المللی توسعه صنعت گردشگری پدیده شاندیز تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۸    
پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: لوریس چکنواریان آهنگساز برجسته کشورمان در بازدید از موزه بانک سپه گفت: روز بازدید از موزه این بانک روز پرافتخاری برای من است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۳۸    
با استفاده از سامانه 727 بانک سینا، انجام خدمات متنوع بانکی در ساعات مختلف شبانه روز فراهم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۸    
براساس گزارش بودجه خانوار سال 95، متوسط هزینه خانوار شهری با 11.4 درصد افزایش به 39 میلیون و 300 هزار تومان رسیده که خوراکی ها و مسکن، آب ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۳    
بانک ملی ایران اعلام کرد: ظرف سه ماه اخیر این بانک برای رفع مشکلات کارگران گروه ملی فولاد اهواز، بیش از 1250 میلیاردریال پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۳    
بانک مرکزی امروز (چهارشنبه) نرخ برابری 39 ارز عمده را اعلام کرد که بر اساس آن قیمت 22 ارز از جمله دلار آمریکا نسبت به دیروز افزایش و قیمت 15 ارز دیگر همچون یورو و پوندانگلیس کاهش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۸    
در بازار امروز - چهارشنبه - سکه تمام طرح جدید با افزایش 6000 تومانی یک میلیون و 219 هزار تومان قیمت دارد. دلار آمریکا نیز با افزایش چهار تومانی 3817 تومان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۱۸    
محمد جواد ظریف تاکید کرد: ایران تنها کشور منطقه است که امنیتش را تنها از درون کشور و از مردم می گیرد و با لبخند و اخم دیگران خوشحال و مضطرب نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۸    
شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران، در پایان معاملات امروز چهارشنبه 25 مردادماه با رشد 45.59 واحدی روی رقم 81 هزار و 741 واحد ایستاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۸    
درحالی حدود 40 روز از انتصاب مدیرعامل موسسه نور گذشته و وی طی تصمیمی عجیب برکنار می شود که ظاهرا این تغییر به دلیل اختلاف هیات مدیره با مدیرعامل در خصوص برخی از جریان ها به ویژه پیگیری پرونده های ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۸    
بیل گیتس، مدیرعامل مایکروسافت، 64میلیون سهم از سهام خود در مایکروسافت را وقف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۸    
پس از آنکه مدیریت تمپ بانک روسیه اقدام به برقراری روابط کارگزاری با بانک مرکزی و سایر بانک های بزرگ ایرانی کرده، ارتباط این بانک با سوئیفت قطع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۳    
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 22 سنت، معادل 0.4 درصد افزایش به 51 دلار و 2 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۱۳    
با ابلاغ قانون اصلاح ماده 86 قانون مالیاتهای مستقیم از سوی رئیس جمهور، حق التدریس در موسسات آموزش عالی مشمول مالیات 10 درصد شد و مالیات حقوق اشخاص حقیقی نیز با نرخ ده درصد حداکثر تا پایان ماه بعد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳    
بانک رفاه در طرح کرامت 96 به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی تسهیلات پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳    
درحالی که رییس سازمان توسعه تجارت میزان افزایش واردات خودرو در چهار ماهه ابتدای امسال را 30 درصد اعلام کرده است، رئیس فدراسیون واردات از افزایش 43 درصدی واردات خودرو در این مدت خبر می دهد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۳    
فروش نقدی پژو 301 وارداتی به صورت سی بی یو در حالی آغاز شده که براساس قرارداد مشترک ایران خودرو و پژو نخست می بایست با آغاز خط تولید سهم داخلی سازی محصولات مشترک مشخص و سپس روند فروش آنها در بازار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۸    
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت از پیچیده شدن پرونده واگذاری کارخانه آزمایش به دلیل بدهی سنگین به بانک ملت و نیز عدم تمایل بخش خصوصی برای خرید آن در شرایط پیش آمده فعلی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۸    
دوره های آموزشی با همت مرکز آموزش و توسعه بیمه رازی در راستای اهداف و سیاست های راهبردی شرکت و به منظور افزایش سطح فنی و ارتقای دانش کارشناسان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۳    
مجمع عمومی عادی سالانه شرکت توسعه و عمران اراضی کشاورزی روز چهارشنبه 25 مرداد با حضور مدیرعامل بانک کشاورزی در سالن شهید اکبری بانک کشاورزی برگزار و طی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۵۳    
پایگاه بسیج خواهران پست بانک ایران با نام "کوثر" طی مراسمی و با حضور مهندس مهدیون فرمانده مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر صباغی عضو هیأت مدیره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۸    
مدیرعامل بیمه کوثر به همراه مدیران برنامه ریزی توسعه و پایش عملکرد، حقوقی و بازرسی و امور نمایندگان از سرپرستی استان آذربایجان شرقی بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۴۳    
رئیس سازمان حج و زیارت از سلامت زائران ایرانی حاضر در عربستان خبر داد و با توجه به نشر برخی اخبار در خصوص فوت 30 زائر در شبکه های مجازی، از هموطنان خواست به اینگونه مطالب اطمینان نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۸    
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز همچنان بلاتکلیف است و ما امیدواریم آقای کرباسیان به طور شفاف در این رابطه با مردم صحبت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۳    
شاخص بورس کشورهای آسیایی با فروکش کردن تنش میان آمریکا و کره شمالی به روند صعودی خود ادامه داد؛ در عین حال آمار امیدوار کننده اقتصاد آمریکا موجب جهش ارزش دلار در برابر ارزهای اصلی جهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۳    
بیت کوین در روز دوشنبه به رکورد جدیدی دست یافت و به لطف تقاضای بالای ژاپن به توالی افزایش قیمت های خود از آخر هفته پیش ادامه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۴    
برداشت بی پاسخ 28 میلیارد تومان از صندوق بازنشستگان شهرداری، موضوع داغ دیروز شورای شهر بود که خیلی زود در شبکه های اجتماعی، واکنش های شدیدی را به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۹    
مشاور عالی سازمان سنجش از انتخاب رشته بیش از 50 درصد پذیرفته شدگان آزمون سراسری 96 خبر داد و گفت: فرصت تمدید شده انتخاب رشته کنکور ساعت 24 امروز چهارشنبه 25 مرداد ماه جاری پایان می پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۹    
وزارت امور خارجه آمریکا با طرح ادعاهایی علیه کشورمان بار دیگر به شهروندان آمریکایی درباره سفر به ایران هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۴    
سخنگوی دبیرکل سازمان ملل گفت: هرکاری لازم باشد برای حفظ برنامه جامع اقدام مشترک انجام می دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۴    
بانک پاسارگاد برای دهمین سال متوالی، از نفرات برتر آزمون سراسری سال 1396 تقدیر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۴    
رییس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا با اشاره به شکل گیری فعالیت های غیرقانونی در قالب شرکت های هرمی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۹    
نرم افزار موبایلی همراه بام بانک ملی ایران تحت سیستم عامل اندروید با هدف تسریع و تسهیل در امور بانکی مشتریان، به روزرسانی و برای به خدمت گیری از آن عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۹    
"اوربیت کارت" که باریک ترین ردیاب بلوتوثی دنیاست، به شما کمک می کند تا کیف پول گمشده خود را بیابید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۹    
رئیس کمیته هنری شورای شهر تهران جزئیات تخلف هتل 25 طبقه در محله دزاشیب را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۹    
طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی پس از دو روز کاهش در شرایطی که سرمایه گذاران منتظر گزارش آخرین نشست سیاست پولی بانک مرکزی آمریکا بودند، اندکی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۹    
نفت در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر کاهش ذخایر نفت آمریکا افزایش یافت، با این همه بازار به دلیل استمرار اشباع عرضه تحت فشار منفی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۴    
در حالیکه وزارت صنعت، معدن و تجارت حسب وظیفه قانونی خود برای ساماندهی واردات خودرو وارد عمل شده و ثبت سفارش جدید برای واردات این محصول را تا زمان اصلاح مقررات متوقف کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۴    
مدیرعامل بیمه ایران معین می گوید برجام نقطه عطفی برای صنعت بیمه بود و با این توافق می توانیم ریسکهای بزرگ را از کشور خارج کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۴    
قیمت نفت در چند روز گذشته تحت تاثیر کاهش نرخ پایبندی اوپک و نگرانی ها نسبت به مازاد عرضه مستمر، کاهش یافته است اما روند تحکیم بازار همچنان ادامه دارد و نشانه هایی وجود دارد که پیش بینی ها نسبت به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۹    
در ادامه انتقادها و واکنش ها به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا پیرامون حادثه تروریستی شارلوتزویل و کوتاهی او در محکوم کردن نژادپرستان عامل آن ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۹    
سخنگوی دبیر کل سازمان ملل در واکنش به رویکردهای اخیر دولت آمریکا در رابطه با برجام گفت: از نظر دبیر کل این سازمان برجام یکی از برجسته ترین دستاوردهای دیپلماتیک برای حفظ صلح و امنیت جهان بوده و باید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۹    
حجم وام ها و سپرده های دولتی در شبکه بانکی با روندی کاهشی پیش رفته است، تغییری که ریشه بخشی از آن را می توان در اجرایی شدن دستورالعمل تمرکز حساب های دولت در بانک مرکزی و خروج آن از بانک ها جستجو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۴    
بانک مرکزی قیمت خرده فروشی برخی اقلام خوراکی را در هفته سوم مرداد اعلام کرد که بر منبای آن قیمت میوه و سبزی های تازه حدود 5 درصد کاهش قیمت داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۴    
گسترش مدرک گرایی و رشد قارچ گونه مراکز علمی و آموزشی که ساده انگارانه انواع مدارک تحصیلی حتی دانشگاهی را صادر می کنند، یک عامل زمینه ساز تخلفات علمی در کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
برای مشاهده صفحه یک روزنامه ها در اندازه واقعی و بزرگ تر روی آن کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۰:۰۴    
برای مشاهده صفحه یک روزنامه ها در اندازه واقعی و بزرگ تر روی آن کلیک کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۹    
گروه طالبان در نامه ای سرگشاده به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از وی خواسته است که نظامیان کشورش را از افغانستان خارج کند و این گروه را مجبور نکند که دست خود را به سوی رقیبان واشنگتن دراز کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۴    
دسترسی یکی از بانک های روسیه به دلیل همکاری با ایران و قرار گرفتن در لیست تحریم های آمریکا، به سوئیفت قطع شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۴    
دوازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات همدستان بابک زنجانی با اخذ دفاعیات از متهم ردیف سوم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۱۴    
براساس تحلیل شبکه اجتماعی اینستاگرام، شاخص تاثیرگذاری محتوای صفحه رسمی بانک تجارت در این شبکه از ابتدای فعالیت این صفحه تاکنون، رشد چشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۹    
آگهی به همین نزدیکی بانک ملی ایران توانست عنوان آگهی برتر سوم روزنامه های سراسری کشور را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۴    
در بازارهای فرابورس امروز سه شنبه، 185 میلیون ورقه به ارزش 103 میلیارد تومان در 23 هزار نوبت، داد و ستد شد و در نهایت آیفکس 0.1 واحد افت کرد و در ارتفاع 918 واحد قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۹    
سناتور روس اعلام کرد احتمال دارد کشورش برای ثبات بخشیدن به اوضاع کنونی برجام، خواستار برگزاری نشست ایران و 1+5 شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۰    
دوازدهمین جلسه محاکمه همدست بابک زنجانی در حالی پایان یافت که ماجرای واریز پول به حساب متهم در روز صفر، ارتباط با مجموعه نفت در حد پمپ بنزین و خادمی حرم امام رضا از جمله حواشی این دادگاه بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۳۵    
نماینده دموکرات مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه درباره خروج از توافق هسته ای به دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۵    
یک کارشناس انگلیسی اعلام کرد برای بسیاری از کشورها نظیر ایران کشورهای عضو شوروی سابق بیت کوین می تواند منبعی برای تولید ثروت و ایجاد فرصت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۰    
کارشناس بانکی گفت: سیستم بانکی نقش اصلی در به حرکت درآوردن چرخه پس انداز، سرمایه گذاری، تولید، اشتغال و افزایش درآمد دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۵    
رئیس حوزه خوزستان بانک شهر از صدور50هزار کارت شهروندی با عنوان "اروند کارت" برای ساکنان منطقه آزاد اروند خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۵    
وزیر اقتصاد دولت یازدهم در واپسین لحظات حضور در پاستور، وزیر بعدی را میراث دار مشکلات اقتصادی که ریشه ساختاری و بنیادین دارند، دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۰    
جلسه ارتباط مستقیم تلفنی با مدیران بانک شهر، این هفته با حضور معاون اعتبارات برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
فرمانده انتظامی استان گلستان از کشف پرونده بیش از 11 میلیارد تومانی جرایم اقتصادی و اخلال در نظام تولیدی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۰    
در سال 2016 میلادی کلاهبرداران موفق شدند تا 650 میلیون روبل از حساب دارندگان کارت های اعتباری در روسیه برداشت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۵    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معرفی نشدن وزیر علوم را نباید تبدیل به یک چالش کرد، در پیش بینی گفت که احتمالا 90 درصد وزرای پیشنهادی از مجلس رای اعتماد می گیرند.
مشاهده نتایج بیشتر...