یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۷:۳۰Nov 2018 18

عصر مالی (financialtimes.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۵    
با انتشار گزارش پیش بینی سود بانک تجارت و بانک سینا برای سال 1396 ، به یکباره افق آروزهای سرمایه گذاران در گروه بانکی برای چندمین بار فرو ریخت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۹:۲۵    
شایعات نمی تواند معیار خرید و فروش باشد تنها معیاریست برای بررسی و تفحص بیشتر سهم . قبل از اینکه با شایعات بخرید تحقیق کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
طی روز جاری و تا قبل از بازگشایی بازار بورس شاهد اعلام پیغام ناظر مبنی بر ممنوع المعامله بیش از 32 نماد معاملاتی با توجه به اعلام پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 96 هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: بانک ها بخشنامه پیش پرداخت 10 درصدی ارز براساس نرخ علی الحساب 3 هزار و 600 تومانی برای واردات کالا را اجرا نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس فردا برای بررسی بودجه 96 در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
تا سال 2050 جهان احتمالا از آنچه که امروز مشاهده می شود، تغییر چشمگیری پیدا خواهد کرد و چشم انداز اقتصادی و مالی جهانی از این نظر مستثتی نخواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
روزهای گذشته ایران درگیر مجموعه ای از حوادث طبیعی بود که بیش از همیشه جامعه را نسبت به ضرورت وجود یک نهاد امدادی قوی و فراگیر آگاه کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
یک اقتصاددان بابرشمردن پیش شرط های استقلال بانک مرکزی گفت:عملیات بازار باز یاخرید اوراق قرضه دولتی از سوی این بانک برای تنظیم نرخ بهره،منجر به انتقال کسری دولت به ترازنامه بانک مرکزی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
درحالی کاهش سرانه مصرف لبنیات در کشورمان باعث نگرانی مسئولان کشورمان شده که حال و روز تولید کنندگان شیرخام نیز ناخوش است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از حضور طیب نیا برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان به کمیسیون اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس علت حذف قدیمی ترین نماد متوقف از بورس و ادامه توقف یک شرکت دیگر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی قیمت پایه انواع محصول پتروشیمی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مدیرعامل سایپا از برنامه افزایش 20 درصدی تولیدات سال آینده 6 و ادغام چند شرکت پرسی در یک زیرمجموعه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مدیرعامل بورس تهران درباره عرضه بلوک 49.8 درصدی سرمایه گذاری ملی ایران توسط بانک تجارت توضیح داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
در مجموع بازارهای اول، دوم، پایه و شرکت های کوچک و متوسط شاهد دست به دست شدن 4 هزار و 269 میلیون سهم به ارزش 15 هزار و 768 میلیارد ریال بودیم که این حجم معاملات بازار سهام ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
"رییس سازمان بورس گفت: امروز بازار سرمایه کشور فرصت های بسیار خوبی برای تامین مالی شرکت های دانش بنیان فراهم کرده است و دولت نیز می تواند با تخصیص بودجه در قالب ضمانت اتمام پروژه های علم محور ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
مدیر سابق نظارت سازمان بورس، تامین مالی بزرگترین پالایشگاه تولید بنزین در کشور و تامین مالی شرکت های دانش بنیان از طریق بازار سرمایه را از جمله اقدامات صورت گرفته در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۵    
مدیر عامل کارگزاری بانک آینده یکی از مهمترین دلایل افت بازار سهام را کمبود نقدینگی و حجم بالای عرضه ها برای تامین مالی دانست و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۵    
اطلاعیه 10 شرکت مهم از کدال در عصر مالی بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵    
تالارصادراتی بورس کالای ایران روز یکشنبه اول اسفند ماه میزبان عرضه 10 هزار تن گوگرد کلوخه، 6 هزار تن گوگرد پاستیلی و 100 تن گوگرد پودر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵    
"معاون اجرایی سازمان بورس برنامه های نهایی شده "ایران فاینکس 2017" را تشریح کرد و گفت: این نمایشگاه با حضور مقامات سیاسی، اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
محمدرضا نعمت زاده در حالی از پیگیری مشکلات "تپکو" در وزارت صنعت سخن گفت که مدت ها کارگران آن نسبت به سوء مدیریت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
معاون اقتصادی بانک مرکزی اعلام کرد: میانگین موزون نرخ سود بین بانکی در سه هفته نخست بهمن ماه به 18.9 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
شرکت صنایع سرما آفرین ایران در بودجه براساس عملکرد 9 ماهه تعدیل منفی 22 درصدی نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در پایان سال مالی منتهی به آذرماه 95 معادل 100 درصد آخرین پیش بینی سود هر سهم بودجه اش را محقق کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
شرکت زامیاد اولین بودجه سال مالی اسفند 96 را با تعدیل مثبت قابل توجهی منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۵    
گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو اولین بودجه سال آینده را با 60 درصد تعدیل منفی همراه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۵    
بانک تجارت نخستین پیش بینی درآمد 12 ماهه هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 96 را با سرمایه 45 هزار و 700 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
اعلام اولین سود 96 و تعدیل شرکت ها منجر به توقف نماد 20 نماد بورسی شد و با توجه به ادامه تعدیل ها ، باید منتظر موج دیگری از توقف نمادها در امروز و روزهای آینده بود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
کوره پاتیلی مجتمع فولاد سبا از زیر مجموعه های فولادمبارکه و با هدف افزایش تولید از 700 هزار به 1.6 میلیون تن ، به طور آزمایشی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل بانک صادرات در نامه ایی به سهامداران، درباره واگذاری سال گذشته توسعه نیشکر، دلایل زیاندهی و برنامه های آینده را اعلام کرد تا بازگشایی نماد این بانک نزدیکتر باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
بر اساس مصوبه هیئت دولت، حداقل سرمایه ایجاد موسسات بیمه مستقیم 100 میلیارد و موسسات بیمه اتکایی 250 میلیارد تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
بانک تجارت زمان و شرایط واگذاری 49.8 درصد قدیمی ترین شرکت سرمایه گذاری بورس ایران یعنی سرمایه گذاری ملی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
سیمان صوفیان با افزایش خیره کننده 12 هزار و 667 درصدی سود، شگفتی ساز شرکت ها در اولین درآمد سال سال مالی آینده شد و رکورد تازه ایی ثبت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۵    
امروز آخرین مهلت داد و ستد سهام حق تقدم زیرمجموعه سایپا بوده و نماد شرکت بورسی دارای صف فروش هم بسته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۰:۱۵    
دلایل افزایش 53 درصدی سود سال مالی آینده فولاد مبارکه و پیش بینی آینده بزرگترین شرکت بورس توسط یک کارگزاری بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۵    
شایعات نمی تواند معیار خرید و فروش باشد تنها معیاریست برای بررسی و تفحص بیشتر سهم . قبل از اینکه با شایعات بخرید تحقیق کنید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۵    
سی ام بهمن ماه آخرین روز انتشار گزارشات پیش بینی سال آینده شرکتهایی بود که سال مالی منتهی به 29/12 دارند. این گزارشات نشان می دهند که برنامه سال آتی شرکتها از نظر مدیران آنان چگونه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۵    
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: اختیار خرید و فروش معامله به بزرگتر شدن بازار سرمایه کمک می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۵    
نماد اتکای متعلق به بیمه اتکایی ایرانیان با معامله نزدیک به 11 میلیون ورقه به بیشترین حجم معاملاتی دست یافت و نماد غگلپا متعلق به شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان با خریدوفروش نزدیک به 2 میلیون ورقه به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۵    
حجم و ارزش معاملات آتی سکه در بورس کالای ایران طی هفته گذشته به ترتیب روی ارقام 73هزار و 642 قرارداد و ارزش 10 هزار و 183میلیارد ریال قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
با احتساب معاملات روز چهارشنبه 27 بهمن ماه، ارزش معاملات هفته منتهی به 27 بهمن، بازار فیزیکی بورس انرژی ایران از مرز 1،564 میلیارد ریال عبور کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
مدیر عامل بورس تهران تاکید کرد: شرکت ها از جمله فولاد مبارکه برای پیشبرد اهداف خود نیاز به تأمین و جذب منابع مالی دارند و بازار سرمایه محل مناسبی برای این کار است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
بانک صادرات در حالی اقدام به انتشار عملکرد پیش بینی 9 ماهه خود به بازار سهام کرده که با ساختن زیان 753 ریالی به ازای هر سهم، تا 282 درصد از زیان برآوردی در بودجه امسال را محقق ساخته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۵    
هفت شرکت حاضر در بازار سهام پیش بینی های سال 96 خود را امروز در سایت کدال منتشر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۵    
بازار محصولات فولادی که مدتی است در پی رکود تقاضا روند نزولی به خود گرفته است، هفته پیش به دلیل مقاومت برخی تولیدکنندگان در ارائه محصول و پیشنهاد آهن آلات در نرخ هایی بالاتر از متوسط بازار ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۵    
علت توقف نماد ایران خودرو به رغم تعدیل 14 درصدی سود در اعلام اولین سود 96 مشخص شد اما بازگشت به بورس آن منوط به ارایه توضیحات و ارایه یک گزارش به جا مانده از قبل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۵    
علی علوی دانشجوی دکتری مدیریت صنعتی
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵    
تامین سرمایه آرمان در تلاش است تا در نیمه اول سال آینده برای اولین بار، اوراق صکوک بین المللی ایرانی را در یکی از بازارهای مالی اروپایی عرضه کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵    
در داد و ستدهای روز شنبه شاخص کل بورس توانست با رشدی 409 واحدی از نیمه کانال 77هزار واحد عبور کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۵    
شرکت باما اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396/12/29 (حسابرسی نشده) منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۵    
شرکت نوش مازندران اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396/12/29 (حسابرسی نشده) منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۵    
شرکت ایران دارو اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396/12/29 (حسابرسی نشده) منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۵    
در معاملات روز جاری ، اکثر خودرویی ها معاملاتی کم حجم اما متعادل و مثبت را تجربه می کنند که در این میان گروه قطعه ساز و نمادهایی همانند خکمک ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵    
مدیرعامل سیتروئن گفت: ما مطابق عرف و قوانین بین المللی با شرکای ایرانی خود قرارداد بستیم و مشکلی از این بابت نداریم اما اگر با فشار آمریکا ورود دیگر رقبای ما به بازار ایران محدود شود ما از این موضوع ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵    
پیوندی گفت: پالایشگاه ستاره خلیج فارس پروژه ای عظیم و استثنایی بود که تغییرات مرتب مدیریتی بزرگترین آفت این مجموعه بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵    
شرکت کاشی اصفهان ( کاصفا ) از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران از تاریخ 03 /12 /1395 به بازار پایه فرابورس ایران منتقل خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۵    
شرکت سیمان سفید نی ریز پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 96 را با سرمایه 50 میلیارد ریال به صورت حسابرسی نشده اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵    
مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات با اعلام نادرست بودن منطق لغو عرضه های اولیه تا شب عید با هدف ثبات بازار، خواهان تجدید نظر در این موضوع شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵    
در پایان معاملات امروز، 3 شرکت برای برگزاری مجمع و تصمیم گیری درباره افزایش سرمایه و انتخاب هیات مدیره، از بورس خارج می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل بورس کالا از توافق با هند برای صادرات قیر از طریق بورس کالا خبر داد و گفت: متقاضی خرید قیر می تواند در بورس هند به طور مستقیم تابلو بورس کالای ایران را ببیند و از همانجا اقدام به خرید کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۵    
کارگزاری آبان معاملات سهام 7 صنعت خودرو، حمل و نقل ، سرمایه گذاری، پالایشگاهی، شیمیایی، تجهیزاتی و برقی و غذایی را برای هفته جاری پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۵    
اتحادیه اروپا، ایران را به دلیل صادرات فولاد ارزان قیمت به این منطقه متهم به دامپینگ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از امضای قرارداد شرکت صنایع شیر پگاه ایران با چهار شرکت خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۵    
به گزارش عصر مالی به نقل از گاردین در سال 2016 عدم قطعیت در عرصه سیاست خارجی کشورهای جهان و به طور خاص خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و انتخاب ترامپ ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۵    
یکی از موضوعات اصلی برای خرید خودرو ، موضوع خرید خودرو بارمصرف سوخت کمتر و کیفیت بالاتر است ،اماچند سالی است که ترافیک های طولانی و خسته کننده شهرهای بزرگ موجب شده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۵    
دختر حسن جوهرچی:کسانی راکه درفضای مجازی علیه پدرم می نویسندبه پلیس معرفی می کنم
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و رایزن جهانی طرح CPI سازمان ملل ضمن تشریح مسیر راهبری بهبود وضعیت شهرها هوشمندسازی و تاب آوری (Resilience) را دو مولفه کلیدی در فرایند ساخت شهرهای فردا عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
شرکت پتروشیمی پردیس در طرح توسعه 1 میلیون تنی اوره ، حدود 1800 میلیارد تومان سرمایه گذاری نموده است که 274 میلیون یورو بصورت ارزی و 759 میلیارد تومان بصورت ریالی بوده است این طرح تا شهریور ماه گذشته ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
انتشار برخی اطلاعات ؛ تحلیل ها و گمانه زنی ها درباره معاملات بلوکی سرمایه گذاری ملی ایران در شرایطی صورت می گیرد که نشر دهندگان این تحلیل ها بیشتر با ارزیابی های نادرست اولیه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
برنامه ریز دولتی چین اعلام کرد که پکن تا پایان سال 2016 میلادی بیش از 7.92 تریلیون یوان معادل 1.15 تریلیون دار سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ و مهم انجام داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
شرکت آلومینیوم چین موسوم به "چالکو" پیش بینی کرد که عوامل مختلفی موجب افزایش قیمت جهانی کالاهایی مثل آلمینیوم، مس و میلگرد در سال 2017 میلادی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
شایعات نمی تواند معیار خرید و فروش باشد تنها معیاریست برای بررسی و تفحص بیشتر سهم . قبل از اینکه با شایعات بخرید تحقیق کنید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۵    
رئیس کل بانک مرکزی درباره اهداف سفر خود به دو کشور عمان و کویت گفت: در جریان سفر به این دو کشور به دنبال افزایش روابط میان بانک های دو کشور هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۵    
بورس کالای ایران پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 96 را 395 ریال در نظر گرفته که 20 درصد از EPS سال جاری بیشتر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۵    
مدیرعامل پالایشگاه شازند اراک گفت: در این رابطه با شرکت تاپسو دانمارک و اکسنس فرانسه وارد مذاکره شدیم که بنزین را به یورو 5 ارتقا دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۵    
آمارها از نرخ بازدهی در بازارهای مختلف طی سه سال گذشته (1394- 1392) نشان می دهد که سود بازار سرمایه سرآمد همه بازارها بوده اما سهم بازار سرمایه از تامین مالی اقتصاد تقریبا 6.7 درصد است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۵    
"وزیر نفت با بیان اینکه امسال سال طلایی پتروشیمی های کشور است افزود: طرح چندین واحد تولید اتان به اتلین و پلی اتلین به ظرفیت 9 میلیون تن و به ارزش 6 میلیارد دلار درکشور به اجرا در آمده که برخی از ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۵    
وزیر تعاون با اشاره به برگزاری نمایشگاه صندوق های بازنشستگی پیشران توسعه اظهار داشت: این نمایشگاه فرصت خوبی برای معرفی صنایع ما بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۱۵    
جدیدترین آمارها نشان می دهد که در ماه گذشته 25 کد سهامداری برای نوزادان در کشور صادر شده است که تهرانی ها بیشترین صدور کد سهامداری را در این مدت به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
رایزنی بین ذوب آهن و راه آهن برای حل مشکل در حال انجام است و به تازگی برای برطرف ساختن مانع موجود، راه آهن تلاش های لازم را انجام می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
تقوی نژاد با اشاره به تدابیر دولت برای اصلاح قانون مالیات ها، عنوان داشت: تدابیری در اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم درنظر گرفته شد که مهمترین آنها به خروج معافیت ها از حالت عمومی و تمرکز آن در حوزه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
شورای نگهبان دو ایراد به ماده 54 برنامه ششم گرفت که ایراد اول مصرف یک درصد از فروشی است که از معادن دریافت می شود و منبع مصرف آن را به جای استان ها در خزانه دانست و مورد دوم نیز ایرادی بود به ترکیب ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
در گروه غذایی نمادهای غشهد، غسالم و غشصفها صف خرید و نمادهای غدیس، غالبر، غگلپا، غشاذر، غمینو و غفارس مثبت و پرتقاضا ظاهر شدند همچنین نمادهای تولید فیبر ایران با توجه به تعدیل پیش بینی درآمد و حق ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۵    
در جریان بازار امروز چهارشنبه 27 بهمن ماه شاخص کل نیز تحت تاثیر معاملات مثبت در نمادهای مارون ، هرمز ، شاوان و وملل نزدیک به 9 واحد رشد کرد و آیفکس به رقم 849 واحد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۵    
در آخرین روز کاری هفته شاخص کل با رشدی 189 واحدی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۵    
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اولین پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1396/12/29 (حسابرسی نشده) منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۵    
شرکت لیزینگ ایرانیان پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1395/12/30 دوره 6 ماهه (حسابرسی شده) دوره منتهی به 1395/06/31 منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۴۵    
در جریان معاملات روز سه شنبه 26 بهمن ماه 95 در بازار فیزیکی بورس انرژی ایران کالاهای متانول پتروشیمی شیراز و فن آوران ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
ویرایش دوم سند "اهداف و سیاست های توسعه صنعت خودرو در افق 1404" سال 1393 به تصویب وزارت صنعت، معدن و تجارت رسیده و به خودروسازان داخلی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
بعد از عضویت سازمان بورس و اوراق بهادار در آیسکو، نمایندگان سازمان برای اولین بار در این نشست مهم – که یکی از 4 کمیته اصلی آیسکو است و روسا و نایب رئیسان کشورهای عمان، غنا، تونس، آفریقای جنوبی، کویت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵    
شرکت داروسازی سبحان انکولوژی که اولین و پیشرفته ترین کارخانه تولیدکننده داروهای ضدسرطان در ایران می باشد، در سال 81 تاسیس گردید. این شرکت، حدود 200 قلم دارو در زمینه درمان سرطان تولید می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵    
بازارهای اروپا در روز سه شنبه با توجه به ارزیابی گزارشات درآمدی گروهی از شرکت های بزرگ توسط سرمایه گذاران، عملکرد یکسانی نداشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵    
قیمت نفت در روز سه شنبه با توجه به افت 2 درصدی که در روز گذشته داشت و با توجه به حمایتی که از سمت تلاش های اوپک شد، افزایش یافت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵    
در پی عرضه سهام فروشگاه رفاه توسط بانک ملت که شنبه گذشته انجام شد، این بانک از ترکیب سهامداری فروشگاه رفاه خارج شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۲:۱۵    
در جلسه اخیر این شورا که شامگاه سه شنبه برگزار شد، اعضای شورای پول و اعتبار از بانک مرکزی خواستند نسبت به یافتن راهکارهای مناسب برای اصلاح ساختار ترازنامه ای بانک ها و تدبیر چالش های موجود در نظام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۵    
شرکت فرآورده های سیمان شرق اطلاعات و صورت های مالی میاندوره ای 3 ماهه منتهی به پایان آبان ماه 95 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۵    
شرکت پتروشیمی آبادان اولین پیش بینی درآمد هر سهم 12 ماهه منتهی به پایان اسفند ماه سال 96 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۵    
افزایش قیمت نفت و محصولات پتروشیمی ، رشد بهای جهانی مس به 6100 دلار ، ادامه روند افزایشی قیمت روی و نزدیک شدن به مرز 3000 دلار ، بهای بیش از 90 دلاری سنگ آهن ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۳۵    
شایعات نمی تواند معیار خرید و فروش باشد تنها معیاریست برای بررسی و تفحص بیشتر سهم . قبل از اینکه با شایعات بخرید تحقیق کنید.
مشاهده نتایج بیشتر...