سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۳۷Jan 2017 17

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

روزنامه قانون 30 آبان 1395 روزنامه قانون 30 آذر 1395 روزنامه قانون 1 دی 1395 روزنامه قانون 2 دی 1395 روزنامه قانون 3 دی 1395 روزنامه قانون 4 دی 1395 روزنامه قانون 5 دی 1395 روزنامه قانون 6 دی 1395 روزنامه قانون 7 دی 1395 روزنامه قانون 8 دی 1395 روزنامه قانون 9 دی 1395 روزنامه قانون 10 دی 1395 روزنامه قانون 11 دی 1395 روزنامه قانون 12 دی 1395 روزنامه قانون 13 دی 1395 روزنامه قانون 14 دی 1395 روزنامه قانون 15 دی 1395 روزنامه قانون 16 دی 1395 روزنامه قانون 17 دی 1395 روزنامه قانون 18 دی 1395 روزنامه قانون 19 دی 1395 روزنامه قانون 20 دی 1395 روزنامه قانون 21 دی 1395 روزنامه قانون 22 دی 1395 روزنامه قانون 23 دی 1395 روزنامه قانون 24 دی 1395 روزنامه قانون 25 دی 1395 روزنامه قانون 26 دی 1395 روزنامه قانون 27 دی 1395 روزنامه قانون 28 دی 1395 
  ۲ دقیقه پیش  
رئیس جمهور روسیه در سخنانی از تلاش ها برای مشروعیت زدایی از دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا پرده برداشت.
  ۱۱ دقیقه پیش  
این پیام توییتری ترامپ با عنوان گاف رئیس جمهور منتخب، به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
  ۲۳ دقیقه پیش  
روحانی گفت: پایه های برجام مستحکم است البته ما باید حواسمان نسبت به دولت های مقابل جمع باشد تا از این فضای به وجود آمده برای کشورمان استفاده کنیم.
  ۲۶ دقیقه پیش  
دبیر در ادامه افزود: موضوع دوم مربوط به هوشمند سازی شهر است که در سه محور فناوری اطلاعات، حمل و نقل ریلی و حمل و نقل غیر ریلی قرار می گیرد.
  ۲۶ دقیقه پیش  
شورای سه جانبه ملی با نگارش نامه ای از کمیسیون اجتماعی هیات دولت خواست تا هرچه زودتر برای بازگرداندن لایحه معیوب اصلاح قانون کار از مجلس شورای اسلامی اقدام کند.
  ۲۹ دقیقه پیش  
عبدالله ویسی سرمربی سپاهان موکدا اعلام کرد به هیچ وجه اجازه جدایی شجاع خلیل زاده را نخواهد داد.
  ۲۹ دقیقه پیش  
شعله های آتش به خیابان های اطراف سرایت کرده بود که با تلاش آتش نشانان اطفا شد.
  ۲۹ دقیقه پیش  
دادستان تهران در این جلسه با احصاء اهم سیاست های دادستانی تهران در ده عنوان، به تبیین این موارد پرداخت.
  ۲۹ دقیقه پیش  
عبدالله ویسی در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با نفت تهران اعلام کرد که علی کریمی، هافبک تیم دیناموزاگرب به ایران بازخواهد گشت
  ۴۱ دقیقه پیش  
یک عضو خانواده ابراهیم یزدی به ارایه توضیحاتی درباره روند درخواست ویزای پزشکی از آمریکا برای درمان وی پرداخت.
  ۴۱ دقیقه پیش  
در پی بالا رفتن آلاینده های جوی زنگ ورزش مدارس شهرستان های استان تهران در روزچهارشنبه 29 دی ماه تعطیل شد.
  ۴۴ دقیقه پیش  
رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
  ۴۷ دقیقه پیش  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر البرز از نقص فنی در تله کابین دیزین خبر داد و گفت: بیش از 20 نفر از شهروندان در تله کابین ها گرفتار شده اند.
  ۵۶ دقیقه پیش  
قانون - حجت الاسلام حسن روحانی در ابتدای نهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه از ملت ایران برای حضور و شرکت در مراسم تشییع و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر و قدردانی کرد و گفت ...
  ۱ ساعت پیش  
دود آلودگی به چشم همه می رود و آلودگی ، جنسیت ، گرایش فکری و سیاسی ، سطح دانش و آگاهی و... را نمی شناسد.
  ۱ ساعت پیش  
آشوراده تنها جزیره ایرانی دریای خزر در شرقی ترین بخش جزیره میانکاله، چون جواهری می درخشد. جواهری که بسیاری از سودجویان چشم طمع به آن دوخته اند.
  ۱ ساعت پیش  
مطابق اساسنامه مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی، تعیین رییس هیات موسس و هیات امناء بر عهده هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی است.
  ۲ ساعت پیش  
قانون - حجت الاسلام حسن روحانی در ابتدای نهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه از ملت ایران برای حضور و شرکت در مراسم تشییع و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر و قدردانی کرد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش  
قانون - حجت الاسلام حسن روحانی در ابتدای نهمین نشست خبری خود با اصحاب رسانه از ملت ایران برای حضور و شرکت در مراسم تشییع و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی تشکر و قدردانی کرد و گفت ...
  ۳ ساعت پیش  
در استان البرزمالک خودرو آمریکایی به 650 میلیون تومان جریمه شد.
  ۳ ساعت پیش  
معاون وزیر خارجه گفت: باید تأکید کنم که ما درباره هیچ موضوعی غیر از موضوعات هسته ای مذاکره نکرده ایم.
  ۳ ساعت پیش  
لایحه ای در کنگره آمریکا ارائه شده که ممکن است قراردادهای میان ایرباس و بوئینگ برای فروش هواپیماهای مسافربری به ایران را محدود کند.
  ۳ ساعت پیش  
زمین لرزه ای با 4.8 در مقیاس امواج درونی زمین، کارزون در استان فارس را لرزاند.
  ۳ ساعت پیش  
گزارش پنجمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان تهران حکایت از معدوم سازی 3 تا 4 میلیون مرغ تخم گذار آلوده به آنفلوآنزای مرغی دارد که موجب افزایش مقطعی قیمت تخم مرغ در استان تهران شده است.
  ۴ ساعت پیش  
متورم شدن بیش ازپیش بحران در سرزمین های فلسطینی و تداوم خشونت درخاورمیانه،طرف های درگیردربحران رابه آنچنان بن بستی کشانده که اگرجامعه بین المللی راهی برای برون رفت ازآن پیدا نکند ...
  ۴ ساعت پیش  
برخلاف بسیاری که تصوردارند،نبود هاشمی می تواند فضا را علیه جریان اعتدال و اصلاحات تندتر کند، معتقدیم که این نگاه واقعی نیست
  ۴ ساعت پیش  
نفت برنت به 55 دلار و77 سنت رسید.
  ۴ ساعت پیش  
واشنگتن در صدد است یک ساختمان کنسولگری بزرگ به وسعت 200 هزار متر مربع با هزینه ای بالغ بر 600 میلیون دلار در اربیل منطقه کردستان عراق احداث کند.
  ۴ ساعت پیش  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با اشاره به تصمیم کمیته 5 نفره برای بازگشایی زاینده رود گفت: پیش بینی می شود تا اواخر روز جمعه زاینده رود در شهر اصفهان جریان یابد.
  ۴ ساعت پیش  
دادسرای فرهنگ و رسانه برای مدیرمسئول نشریه رمزعبور به اتهام انتشار مذاکرات غیر علنی محاکم دادگستری، قرار مجرمیت و جلب به دادرسی صادر کرد.
  ۴ ساعت پیش  
قرار است نخست وزیر بریتانیا امروز (سه شنبه) با تشریح طرح 12 بندی خروج کشورش از اتحادیه اروپا، بگوید که این خروج به صورت کامل انجام می شود و اینگونه نخواهد شد که نیمی از کشورش در این نهاد بماند و نیمی ...
  ۴ ساعت پیش  
بانک مرکزی نرخ رسمی 18 ارز از جمله پوند و یورو را افزایش داد.
  ۴ ساعت پیش  
در ادامه غافلگیری های سریال معمای شاه این بار نوبت پخش یکی از آهنگ های ستار از تلویزیون رسید.
  ۴ ساعت پیش  
بانو کرمی، تلخنامه ای را باز کرد و گفت زمانی که همسرش شهید شد و او به روند حفاظتش اعتراض کرد، در عذری بدتر از گناه گفتند، تصور کن همسرت در تصادف کشته شده است!
  ۴ ساعت پیش  
فوتبال ایران پر از اظهارنظرهای عجیب و غریب است، شاید بسیاری از سرمربیان ما نمی دانند که گاهی چه حرف هایی می زنند
  ۵ ساعت پیش  
امیرحسین 16 ساله، روز 21 فروردین ماه امسال یکی از جنجالی ترین جنایات را رقم زد و دختر 6 ساله افغانی به نام ستایش قریشی را که همسایه شان بود، در ورامین به خانه شان کشاند و به طرز فجیعی کشت.
  ۵ ساعت پیش  
احمد مسجد جامعی پس از اینکه موضوع استعفایش در صحن شورای شهر بررسی نشد به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرد.
  ۵ ساعت پیش  
نیمی از کارکنان رسانه ها و 40 درصد مدیران مسئول رسانه ها زن هستند.
  ۵ ساعت پیش  
یکی از غفلت های بارز در ایجاد شکاف در جامعه به حوزه فضاهای شهری بر می گردد که در سال های گذشته، شکاف طبقاتی در شهر را بیشتر کرده است
  ۵ ساعت پیش  
با افزایش جمعیت و فراگیر شدن تب ادامه تحصیل و به عبارتی مدرک گرایی در کشور طی سال های گذشته، اکثریت افراد به ویژه جوانان تنها راه را فراگیری علوم یا تحصیلات تکمیلی دانستند
  ۵ ساعت پیش  
این روزها شبکه های اجتماعی به ابزاری برای نمایش ثروت تازه به دوران رسیده هایی تبدیل شده که بی هیچ هم و غمی، عکس های ضیافت های آنچنانی خود را برای چند لایک ناقابل به اشتراک می گذارند.
  ۵ ساعت پیش  
وزیر ورزش و جوانان از اینکه تا هفته آینده تکلیف انتخابات یک فدراسیون دیگر مشخص خواهد شد، ابراز خوشحالی کرد. او همچنین ابراز امیدواری کرد فدراسیون فوتبال مشکل کی روش و برانکو را هر چه سریع تر حل کند.
  ۵ ساعت پیش  
دور جدید حذف یارانه ها از دیماه آغاز شد تا تصمیم جدید دولت برای حذف یارانه 3 میلیون نفر دیگر از پُردرآمدها عملیاتی شود.
  ۵ ساعت پیش  
یک عضو هیات رییسه مجلس خبرگان تعیین جانشین آیت الله هاشمی رفسنجانی در مجلس خبرگان را منوط به هماهنگی این مجلس، شورای نگهبان و وزارت کشور جهت برگزاری انتخابات میاندوره ای دانست.
  ۵ ساعت پیش  
ستاد انتخابات استان تهران دقایقی پیش رسماً آغاز به کار کرد.
  ۵ ساعت پیش  
رییس شورای شهرتهران در مورد دلیل عدم مطرح شدن استعفای مسجدجامعی توضیحاتی را ارایه کرد.
  ۵ ساعت پیش  
علیرضا جهانبخش، سال 2017 را به بهترین شکل ممکن شروع کرد. در حالی که سال 2016 برای او با افت وخیزهای زیادی همراه بود.
  ۵ ساعت پیش  
رییس سازمان محیط زیست با تاکید بر این که در آینده نزدیک 10 میلیون موبایل پسماند خواهیم داشت، گفت: با استفاده از فناوری های سبز باید اقدام به بازیافت این پسماندها کنیم.
  ۵ ساعت پیش  
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران از لزوم گسترش سیستم هوشمند شهر خبر داد.
  ۵ ساعت پیش  
وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان بازدید از سامانه جامع گمرک ایران با اشاره به اقدامات مهم خانواده وزارت اقتصاد در راستای مقابله با فساد گفت که در این زمینه 100 دستاورد وجود دارد که طی 100 روز آتی ...
  ۵ ساعت پیش  
معاون علمی وفناوری رییس جمهور با تاکید بر اینکه من همواره به اقتصاد نفتی می تازم، گفت: ما در تلاش هستیم تا به جوانان بیاموزیم که به جای نگاه کردن به شغل های دولتی، کارآفرین باشند.
  ۵ ساعت پیش  
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارایه گزارش سه ماهه چهارم وزارت امور خارجه در مورد اجرای برجام به این کمیسیون خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
اعطای تسهیلات به بخش های خصوصی، تعاونی و بنگاه های اقتصادی متعلق به موسسات عمومی غیردولتی برای تولید و توسعه سرمایه گذاری های دارای توجیه فنی، مالی و اقتصادی.
  ۶ ساعت پیش  
قانون - پیکر زنده یاد رکن الدین خسروی برای خاکسپاری به ایران منتقل می شود. به گزارش قانون به نقل از ایسنا ...
  ۶ ساعت پیش  
با یک تبصره انحلال شوراها رقم می خورد و حد اقل اختیارات مردم از آنها گرفته می شود.در بودجه سالیانه یک تبصره گذاشته شده و این تبصره در بودجه دولت به معنای انحلال شوراها است.
  ۶ ساعت پیش  
تمامی معاونان شهرداری تهران نیز با حضور در صحن علنی شورا، شهردار تهران را همراهی کردند.
  ۶ ساعت پیش  
برخی منابع دلیل قطعی آب را مشکل در شبکه برق این نیروگاه و بقیه نیروگاه ها در حومه شرقی حلب می دانند اما برخی ساکنان، نظام سوریه را به "بهانه تراشی" متهم می کنند.
  ۶ ساعت پیش  
وی با بیان این که دولت ها با درونی کردن هزینه ها باید از تحمیل آن به یک جامعه و ملت جلوگیری کنند، افزود: کشورهایی موفق هستند که بتوانند همه افراد را موظف کنند تا هزینه های خود را به دیگر تحمیل نکنند.
  ۶ ساعت پیش  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وی که به سبب رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به عقب افتاده بود توسط کمیسیون عمران خانه ملت در دستور کار قرار داد.
  ۶ ساعت پیش  
بر اساس این تصمیم، تردد خودروهای دیزلی در کلیه جاده های پایتخت به استثنای بزرگراه های سراسری که از خارج از اسلو شروع می شوند و از درون پایتخت می گذرند، ممنوع اعلام شده است.
  ۷ ساعت پیش  
هوای تهران با شاخص124در شرایط ناسالم برای گروه های حساس جامعه (سالمندان،کودکان و نوزادان،زنان باردار،بیماران قلبی ریوی) قرار دارد.
  ۷ ساعت پیش  
بر اساس اعلام مدیر امور سینماهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، پیش فروش بلیت ها در تهران از ساعت 8 صبح جمعه اول بهمن ماه آغاز می شود و ساعت 12 شب دوشنبه 4 بهمن ماه به پایان خواهد رسید.
  ۷ ساعت پیش  
کدام شهر کم ترین و بیشترین تسهیلات بانکی را پرداخت کرده است؟
  ۷ ساعت پیش  
روز یک شنبه ( 26 دی ماه) تجمع گسترده سپرده گذاران در مقابل ساختمان مرکزی موسسه اعتباری کاسپین باعث بسته شدن خیابان سرو شرقی منطقه سعادت آباد تهران شد.
  ۷ ساعت پیش  
اخیراً فیلمی توسط یکی از ساکنان فوعه منتشر شده که در آن، صورت کودک 2 ساله ای که در نتیجه حملات خمپاره ای تروریست ها مجروح شده است،
  ۷ ساعت پیش  
بر طبق آمار کلی پدران این افراد نسبت به همسران خود سلطه گری نشان داده و آنان را تحت خشونت های خانگی و جسمی قرار داده اند
  ۷ ساعت پیش  
اکنون یک سال پس از روز اجرا، توافق هسته ای با ایران موثر و کارآمد بوده و منجر به افزایش امنیت منطقه ای و جهانی شده است.
  ۷ ساعت پیش  
سفر نخست وزیر سوریه به تهران به دنبال سفر هفته گذشته دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران به سوریه و دیدار وی با مقامات عالی این کشور انجام می شود
  ۷ ساعت پیش  
هر دلار آمریکا با افت یک ریالی نسبت به دیروز 32,369 ریال، هر پوند انگلیس با 150 ریال افزایش قیمت 39,090 ریال و هر یورو با رشد 84 ریالی 34,425 ریال تعیین ارزش شد.
  ۸ ساعت پیش  
از سوی دیگر چینی ها نمی خواهند روابط خود را به دلایل تجاری با دولت جدید آمریکا از هم اکنون تیره کنند.
  ۸ ساعت پیش  
آقای مطهری لابد خبر ندارد صدام با شهرهای مرز جنوب و غرب کشور چه کرد!
  ۸ ساعت پیش  
رهبر معظم انقلاب اسلامی با شجاعت، استحکام و اقتدار الهی در مقابل مستکبرین ایستاده اند و به وعده الهی ایمان دارند.
  ۸ ساعت پیش  
کنسرت مذکور که بنا به برنامه ریزی قبلی قرار بود در تاریخ اول بهمن ماه انجام شود انجام نخواهد شد. با عذرخواهی از پیشگاه شما عزیزان و امید دیدار در فرصتی دیگر
  ۸ ساعت پیش  
انتخابات این استان و جمعی از فرمانداران در سالن جلسات استانداری تهران برگزار شد و این ستاد به طور رسمی کار خود را آغاز کرد.
  ۸ ساعت پیش  
نماینده ولی فقیه فضای عمومی در سطح جامعه و مسئولان را در مسیر راه اندازی حجِ آینده عقلانی و حکیمانه توصیف و ابراز امیدواری کرد راه برای انجام حجی آبرومندانه و با عزت باز شود.
  ۸ ساعت پیش  
از آنجایی که آیت الله هاشمی رفسنجانی امام جمعه تهران بوده، این نام گذاری بی مناسبت نیست و از سوی دیگر نامگذاری این اتوبان به نام رسالت مصوبه ندارد.
  ۸ ساعت پیش  
سازمان ملل متحد در پیامی بمناسبت سالگرد اجرایی شدن توافقنامه هسته ای از عزم راسخ طرفین بر اجرای این توفقنامه ابراز خرسندی کرد و خواستار ادامه پایبندی همه طرفین در اجرای مفاد آن شده است.
  ۸ ساعت پیش  
وی با صدور بیانیه ای، در توضیح انصراف خود گفت: بعد از تامل بسیار، تصمیم گرفتم همین جا در نیویورک به دنبال فرصت های دیگری باشم و به همین دلیل از پذیرفتن منصب پیشنهادی در دولت آینده واشنگتن ...
  ۸ ساعت پیش  
ارکستر نیلپر به رهبری نوید گوهری در حالی در جشنواره موسیقی فجر به اجرا پرداخت که یک ساعت از برنامه اعلام شده عقب بود و همین موضوع سبب شد هنرمندان بارها از مخاطبان عذرخواهی کنند.
  ۹ ساعت پیش  
تنها حدود دو ماه دیگر تا پایان سال 95 باقی مانده است، سالی که انگار از ابتدا برای وزارت بهداشت از بابت بیمه سالی خوشی نبود و طلب های وصول نشده زیادی را روی دست این وزارتخانه گذاشته و از همه مهم تر ...
  ۹ ساعت پیش  
ارنست مونیز وزیر انرژی آمریکا، در بیانیه خود در سالگرد اجرای برجام تاکید کرد که گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی در تایید پایبندی ایران به تعهدات خود ...
  ۹ ساعت پیش  
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مقاله ای برای روزنامه ال پاییس اسپانیا بر حفظ توافق هسته ای با ایران تاکید کرد.
  ۹ ساعت پیش  
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: طرح تفکیک آب شرب از بهداشتی نهایتا تا پنج ماه دیگر تعیین تکلیف می شود.
  ۹ ساعت پیش  
درحالی که طی هفته های اخیر شایعاتی درباره احتمال حضور یکی از وزرای ارشاد دولت مدعی اصلاحات به عنوان رئیس کتابخانه ملی شنیده می شد، احمد مسجدجامعی روز گذشته با استعفا از شورای اسلامی شهر تهران ...
  ۱۰ ساعت پیش  
عملیات لوله کشی پروژه احداث تاسیسات ذخیره سازی و اندازه گیری میعانات گازی همزمان با دریافت تمامی تجهیزات بخش پایپینگ EPC1 شامل اقلام پایپینگ، اتصالات و فلنج ها آغاز شد
  ۱۰ ساعت پیش  
نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که خواستار دیدار با رییس جمهوری منتخب آمریکا است.
  ۱۰ ساعت پیش  
همه زنان کارگر و کارمندی که 20 سال سابقه خدمت داشته باشند بدون هیچ محدودیت سنی می توانند درخواست بازنشستگی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۰:۰۲  
آزادسازی شهر موصل از دست گروه تروریستی داعش یک امر قطعی و نهایی است و دیر یا زود محقق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۴۷  
علیرضا افتخاری و اجرای زنده پس از سال ها غیبت
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۵  
نصرالله طلایی ، دبیر شورای صنفی نمایش درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۳  
اکثر مناطق واقع در بخش شرق موصل آزاد شده است و تا آزادسازی کامل این بخش فقط پنج منطقه باقی مانده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۰  
شهرهای تبریز در تاریخ 27 دی ماه و تهران از 29 دی ماه تا 15 بهمن ماه سال جاری میزبان ماه فرهنگی ژاپن خواهند بود
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۷  
همگان باید با اتخاذ اقدامات سیاسی و رشد و توسعه و خدماتی بازگشت اقشار مختلف جامعه در صف ملی را تضمین کنند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۷  
احتمالا بسیاری از طرفداران فوتبال با تام دیویس بازیکن 18 ساله تیم فوتبال اورتون آشنا هستند، بازیکنی که چند ماه پیش با این تیم قراردادی 5 ساله بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۱  
قانون رفع موانع تولید تلاشی برای سر پا نگه داشتن بنگاه ها بود اما می خواهیم همه کمک ها منطقی باشد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۲  
هلی شات که آسمان تهران را به هم ریخته بود در پشت بام یکی از خانه های مسکونی تهران فرود آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۲  
این رویه نوعی بی اعتنایی به حقوق افراد عادی و بی توجهی به حقوق بشر همان استبداد است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۵  
در حالی که قرار بود امروز آندو تیموریان بازیکن نیم فصل اول ماشین سازی به باشگاه استقلال برود اما با رفتن رضا افتخاری از محل باشگاه استقلال و حضورش در مسابقات فوتسال این قضیه منتفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۲  
برجام تمام تلاش خود را صورت دادیم اما ممکن است یک طرف در اجرای برجام خللی وارد کند اما این مسأله با اصل برجام، متفاوت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۲  
برجام در کشور ما تصویب نشده بلکه دولت مجاز به اجرای آن شده است
مشاهده نتایج بیشتر...