جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۹:۲۷Oct 2018 19

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

روزنامه قانون 3 فروردین 1395 روزنامه قانون 21 بهمن 1396 روزنامه قانون 31 اردیبهشت 1397 روزنامه قانون 31 خرداد 1397 روزنامه قانون 31 تیر 1397 روزنامه قانون 31 مرداد 1397 روزنامه قانون 31 شهریور 1397 روزنامه قانون 1 مهر 1397 روزنامه قانون 2 مهر 1397 روزنامه قانون 3 مهر 1397 روزنامه قانون 4 مهر 1397 روزنامه قانون 5 مهر 1397 روزنامه قانون 6 مهر 1397 روزنامه قانون 7 مهر 1397 روزنامه قانون 8 مهر 1397 روزنامه قانون 9 مهر 1397 روزنامه قانون 10 مهر 1397 روزنامه قانون 11 مهر 1397 روزنامه قانون 12 مهر 1397 روزنامه قانون 13 مهر 1397 روزنامه قانون 14 مهر 1397 روزنامه قانون 15 مهر 1397 روزنامه قانون 16 مهر 1397 روزنامه قانون 17 مهر 1397 روزنامه قانون 18 مهر 1397 روزنامه قانون 19 مهر 1397 روزنامه قانون 20 مهر 1397 روزنامه قانون 21 مهر 1397 روزنامه قانون 22 مهر 1397 روزنامه قانون 23 مهر 1397 روزنامه قانون 24 مهر 1397 روزنامه قانون 25 مهر 1397 روزنامه قانون 26 مهر 1397 روزنامه قانون 27 مهر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: کمک هزینه ازدواج یکی از تعهدات این سازمان است که به عنوان هدیه به بیمه شدگان اجباری واجد شرایط که تشکیل خانواده می دهند پرداخت می شود.
  ۴ ساعت پیش    
هافبک بلژیکی چلسی بار دیگر به احتمال جدایی خود از این تیم واکنش نشان داد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با مشخص شدن شکل و شرایط بسته حمایتی دولت از اقشار آسیب پذیر، بازنشستگانی که زیر 3 میلیون حقوق دریافت می کنند نیز بسته حمایتی را دریافت خواهند کرد.
  ۵ ساعت پیش    
یک کارشناس رسانه درباره ادعای آمریکا مبنی بر قطع اینترنت ایران گفت: اگر چنین عملی اتفاق بیفتد، اختلالات زیادی برای سایت ها و اپلیکیشن ها در جهان به وجود می آید.
  ۶ ساعت پیش    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اظهارکرد: مطمئنا به نظر می رسد جمال خاشقجی روزنامه نگار ناپدید شده عربستانی جان خود را از دست داده است.
  ۶ ساعت پیش    
به گزارش مرکز انرژی کلانیش، صادرات نفتی ایران در دو هفته اول ماه اکتبر با افزایش همراه بوده است.
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: برای مدیریت مصرف سوخت و تخصیص عادلانه سوخت به افراد جامعه در این مقطع زمانی باید به سمت سهمیه بندی سوخت برویم.
  ۶ ساعت پیش    
بهمن کامیار کارگردان و تهیه کننده سینما معتقدست با اتحاد صنوف سینمایی می شود جلوی ورود افراد غیرسینمایی با پول های مشکوک به سینما را گرفت.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر یک شرکت دانش بنیان گفت: بوروکراسی و تحریم برخی از ارگان ها در کشور آن چنان سخت است که تحریم های خارجی اثر چندانی ندارد و همه این موارد ناشی از عدم شفافیت قانون است.
  ۷ ساعت پیش    
مسئول روابط عمومی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بصره با اشاره به همکاری گسترده میان ایران و عراق برای تسهیل روند ورود زائران گفت که روزانه 5 هزار زائر ایرانی از مرزشلمچه وارد عراق می شوند
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون انرزی مجلس شورای اسلامی از بررسی فعال سازی کارت سوخت ها در جلسه روز یکشنبه این کمیسیون خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
محمدحسین صوفی دبیرشورای نظارت بر صداوسیما تعداد مدیران مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان در رده های مدیریتی و کارشناسی صداوسیما را اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش    
بعد از اعلام دو خودروساز بزرگ برای پیش فروش خودروهایشان، تب و تابی در میان دلالان خودرو برای فروش شکل گرفته و مصرف کنندگان واقعی وارد بازار خواهند شد.
  ۷ ساعت پیش    
تریاک با میزان 56،3 درصد رتبه نخست و خانواده کانابیس، شیشه و هرویین به ترتیب رتبه های دوم تا چهارم ماده مخدر مورد مصرف افراد معتاد را در کشور دارند.
  ۷ ساعت پیش    
رییس پلیس فتا تهران بزرگ با بیان اینکه جرایم سایبری نسبت به سال گذشته 50 درصد افزایش داشته گفت: به تازگی سایتی با عنوان "کمک به کودکان بهشت" اقدام به سرقت اطلاعات و کلاهبرداری از عده بسیاری کرده است
  ۷ ساعت پیش    
مرزنشین بی نوا به سببِ سیاست گذاریِ آشفته که خواسته یا نخواسته کارکردی جز توزیع رانت ندارد، بی نواتر از آن زمانی است که طرح تخصیصِ 1500 لیتر بنزین به هر خانوار کلید خورد.
  ۷ ساعت پیش    
وزارت نفت با بستن تمام روزنه های تخلف و فرار، زمینه را برای فروش نفت از مسیری شفاف مهیا کرده تا دیگر بار به بهانه شرایط سخت شاهد ظهور بابک زنجانی ها و بروز رانت در این کالای استراتژیک کشور نباشیم.
  ۷ ساعت پیش    
معاون جدید برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراهای شهرداری با بیان اینکه در تدوین سه برنامه توسعه کشور نقش اساسی داشته است ...
  ۷ ساعت پیش    
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: حجم مبادلات تجاری با چین در سال 2018 به میزان 10 درصد و در ارتباط با دیگر کشورهای حوزه شرق آسیا 12 درصد رشد داشته است.
  ۷ ساعت پیش    
سرپرست وزارت تعاون گفت: شناسایی افرادی که واجد شرایط دریافت بسته های حمایتی می شوند، انجام داده ایم.درباره ارزش و مبلغ این بسته ها و استمرار ارایه آن در هفته آینده جلسه ای برگزار خواهد شد و جزییات ...
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه چین کاهش نرخ یوان به عنوان ابزاری در مناقشات تجاری را رد کرد و به آمریکا نیز هشدار داد که به قانون بازار و واقعیات عینی احترام گذاشته و مساله نرخ ارز را سیاسی نکند.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان، درباره خائن خواندن رئیس جمهوری و رئیس مجلس شورای اسلامی از سوی یک نماینده می گوید: در صورت توهین به رؤسای قوا، دادستان کل کشور باید وارد عمل شود.
  ۸ ساعت پیش    
محققان در یک مطالعه جدید روی عوامل نهفته در خطر ابتلا به بیماری ام اس به بررسی نقش میکروبیوم روده پرداختند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برخورد قاطعانه با اخلالگران اقتصادی و حمایت از سرمایه گذاری پایدار را مهمترین محور برگزاری بیست و چهارمین جلسه کمیته قضایی شرق کشور در بندرعباس اعلام کرد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهوری فرانسه گفت که تا روشن شدن وضعیت پرونده خاشقچی، سفرهای سیاسی به عربستان از جمله سفر وزیر اقتصادش به کنفرانس داووس صحرا را تعلیق کرده است.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس جمهوری روسیه گفت که ایران همواره به برجام و تعهداتش پایبند بوده و سیاست تحریمی آمریکا اشتباهی بزرگ است که اعتماد به دلار را از بین می برد.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر خارجه آمریکا حمله مرگبار اخیر علیه مقام های ارشد افغانستان در استان قندهار در جنوب این کشور را محکوم کرد.
  ۸ ساعت پیش    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی جاده های کشور در طرح ترافیکی ویژه اربعین را تشریح کرد.
  ۸ ساعت پیش    
بررسی آمارها نشان می دهد که در 6 ماهه نخست امسال 12 میلیارد و 951 میلیون و 259 هزار و 649 دلار کالا به کشورهای همسایه صادر شد که در مقایسه با مدت مشابه پارسال از نظر ارزشی به طور میانگین 27 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۲    
رئیس انجمن دفاتر مسافرتی کشور گفت: باتوجه به اینکه برخی از کشورهای اروپایی دغدغه درج نشدن مهر ویزای ایران در پاسپورتشان داشتند، در حال حاضر این موضوع برای آنها عملیاتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۲    
معاون اول رئیس جمهور گفت: ما تجربه چهل ساله را داشته ایم و مدیرانی داشتیم که به صورت کوپنی کشور را و اقتصاد را اداره کردند و الان هم در کشور حضور دارند و مدیرانی هستند که می توانند کمک کار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۲۰:۰۲    
در ارتباط با پرونده حادثه تروریستی اهواز افرادی به دادسرا احضار شدند و از آنان تحقیق به عمل آمده است و برای تعدادی قرار صادر شد و هم اینک یک نظامی در بازداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۵۲    
سخنگوی ستاد اربعین گفت: سفرهای اربعین رو به افزایش است، بطوریکه خروج از مرزها از روزی 2 هزار نفر به 5 هزار نفر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۴۲    
روزنامه فرانسوی فیگارو نوشت: هیات بیعت عربستان به دنبال تعیین جانشینی برای ولیعهد سعودی و تدارک برای عزل محمد بن سلمان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۳۱    
پس از دستگیری چهار مضنون یکی از عوامل درگیری با محیط بانان گلستانی دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۶    
توصیه به دختران این است که با فرا گرفتن فنون و علوم در وضعیتی قرار بگیرند که نیاز به مهریه نداشته و با درج شروط ضمن عقد، حقوق کاملا مساوی با مردان و شوهران خود به دست آورند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۵۶    
مدتی است وضع به صورتی درآمده که کارگرانی که بازنشسته می شوند به جای سنواتشان، معادل آن نوشابه دریافت می کنند تا در سطح شهر بفروشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۸:۴۶    
خبرها حاکی از اتخاذ یک سیاست جدید مبنی بر قطع همکاری سازمان صدا و سیما با عادل فردوسی پور است؛ سیاستی که مدیران این مجموعه را با وضعیت بغرنجی روبرو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰    
باشگاه روبین کازان به علت رعایت نکردن فیرپلی مالی با محرومیت سنگینی توسط یوفا رو به رو شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۰    
یازده تن از سناتورهای دموکرات در نامه ای به دونالد ترامپ و سازمان ترامپ خواستار انتشار کامل داد و ستدهای تجاری رئیس جمهوری آمریکا و خانواده او با عربستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۵۰    
منابع آگاه از کشته شدن یکی از 15 مظنون به قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در یک تصادف مشکوک و ساختگی خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۵    
سمی ترین صادرات عربستان که بر آمریکا و کل جهان تأثیر گذاشته -افراط گرایی-، محمد بن سلمان کارهایی انجام داده که امید زیادی را به وجود آورده، اما اکنون دستان دولت وی به خون جمال خاشقجی آلوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۴    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: سامانه کارت سوخت به بازسازی و به روز شدن نیاز داشته که البته هزینه هایی دارد، اما دولت این هزینه ها را متقبل و بازگشت کارت سوخت رقم می خورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۹    
آیا واقعاً می خواهند آنقدر تاخیر کنند تا زمان مذاکرات مزدی آخر سال برسد؟ آیا قانون و یکی از مهم ترین اسناد قانونی کشور که دستاورد تاریخی طبقه ی کارگر است تا آن اندازه بی ارزش است که می خواهند از ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۴    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح نحوه بهره مندی دانش آموختگان برتر دانشگاهی، دانش آموختگان فناور و دانش آموختگان برتر ایرانی غیرمقیم از تسهیلات خدمت وظیفه عمومی تخصصی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف لاشه یک توله پلنگ در دهانه تونل سد تنظیمی مارون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷    
آزمون قضاوت سال 97 روز جمعه 27 مهرماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷    
مشاور رییس فدراسیون فوتبال در امور فرهنگی و اجتماعی می گوید مشکلاتی در ورزشگاه آزادی برای حضور بانوان وجود دارد که باید بر طرف شود و به همین دلیل از بازی ایران برابر بولیوی به عنوان یک آزمون استفاده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۲    
عضو مجمع نمایندگان استان گلستان با ابراز تاسف از شهادت و زخمی شدن سه محیط بان این استان، گفت: اگر محیط بان به بیسیم مجهز بود به شهادت نمی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۴۷    
عضو کمیسیون عمران مجلس از کاهش قیمت مسکن با آغاز تحریم های آمریکا در آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
مدیر کل بازرسی استانداری تهران با بیان اینکه رشوه و زیرمیزی بالاترین درصد تخلفات در سازمان ها و ادارات است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۷    
برای امروز ارز مسافرتی با نرخ حدود 13 هزار تومان برای هر یورو در بانک ها عرضه می شود. همچنین بانک ها هر دلار را 10 هزار و 800 تومان و هر یورو را تا 12 هزار و 600 تومان می خرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۷    
شاید نام علیرضا استکی برای آن هایی که شب و روزشان با اخبار ورزشی می گذرد، یک مفهوم داشته باشد؛ امیرعلی اکبری و مشت های سنگین او به فایترهای نامدار جهان!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۲    
اصلاح قانون مهریه نباید با پایمال شدن حقوق زنان همراه باشد. زنان سا ل هاست شاهد تضییع حقوقشان در جامعه هستند
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۷    
بازار بورس می تواند محل تجمع نقدینگی سرگردان کشور باشد؛ بنابراین نیاز به تقویت آن وجود دارد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۷    
کارگردانانی که در دهه 60 با تلویزیون کار می کردند با مجموعه صداوسیمایی روبه رو بودند که بدنه ای قوی و مدیریتی فارغ از سلیقه ها داشت
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۷    
شهردار تهران در واکنش به اتهام انجام شنود در شهرداری تهران گفت: شاید کثیف ترین اتهامی که در طول خدمت خود شنیده ام، اتهام شنود بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۲    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش 200 تومانی نرخ مرغ خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به کیلویی 9800 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
امیدواریم هرچه زودتر این افراد راه را بر سودجویان ببندند و نگذارند که آن ها به نام اصلاحات و به کام محافظه کاران جولان دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
در برخورداری از حق آموزش در مقاطع تحصیلی برای افراد دارای سابقه محکومیت قطعی کیفری به جرائم سازمان یافته، قاچاق انسان، محاربه و جاسوسی مستثنی هستند
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۷    
بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران در شرایط کنونی امری لازم الاجر است و نباید با آن مخالفت شود
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۲    
به نظر مسئولان ایرانی باید از این فرصت استفاده کنند و فضا را به نوعی علیه این کشور کنند تا سران سعودی نتوانند از زیر مسئولیت این جنایت فرار کنند
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل بورس کالا با اشاره به سهم حدود 16 درصدی معاملات پتروشیمی ها در بورس کالا از طریق تعاونی ها، گفت: در 6 ماهه نخست امسال 2.4 میلیون تن محصول توسط تعاونی ها در بورس کالا خریداری شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۷    
بیش از 65 هزار دانش آموز با نیاز ویژه و بیش از 100 دانش آموز در طیف اتیسم در کشور داریم که در مدارس عادی تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲    
اخیرا آماری اعلام شد که بر اساس آن حدود 10 تا 12 میلیون نفر در ایران از VPN و فیلترشکن استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی سازمان غذا و دارو نسبت به عرضه داروهای بدون نسخه و حتی برخی از داروهای اعصاب و روان در برخی سوپرمارکت ها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
نایب رئیس کانون بازنشستگان شهرستان تهران بر این باور است که دولت اخلالگران اقتصادی را با بازنشستگان و کارگران اشتباه گرفته است
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۶    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی معتقد است؛ نمی توانیم در خصوص قوانین مهریه با این استدال که برابری بین زن و مرد ایجاد کنیم، تغییری به وجود آوریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان از نابسامانی های نرخ ارز در کوتاه مدت سود بردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۱    
معاون وزیر نفت جزئیات امضای دومین IPC (قرارداد جدید نفتی) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۹    
ران شهرداری قزوین یک دستفروش را در خیابان سپه، مود ضرب و شتم قرار داده اند؛ شهرداری قزوین اعلام کرده این برخوردها مورد تایید ما نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴    
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: یک دستگاه خودرو لامبورگینی قاچاق به ارزش 240 میلیارد ریال در شیراز کشف و توقیف شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۴    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: می توانیم با بازیکنان با استعدادی که داریم و کادر فنی خوب خود آسیا را تکان دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۹    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیمش نمایش خوبی مقابل بولیوی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۴    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: حدود 70 درصد مدارس کشور مقاوم و 30 درصد آن ها تخریبی و فرسوده هستند که باید برای اصلاح آن ها اقدام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۳    
جزئیات آماری 1350 بنگاه مشکل دار کشور نشان می دهد که 1200 واحد معادل 87 درصد این بنگاه ها، خصوصی هستند و فعالیت 15 درصد کل بنگاه های مشکل دار نیز متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۲    
متاسفانه دولت ها هیچ گاه ارزشی برای احزاب قائل نبودند و وقتی انتقادیا پیشنهادی ازطرف احزاب صورت می گیرد، به آن توجهی نمی کنند....
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۲    
جوانان برای فعالیت در احزاب از آینده خود می ترسند، زیرا زمانی که بخواهند ازدواج کنندیا مشغول به کاری شوند، به دلیل اینکه کارکرد احزاب در جامعه وحاکمیت جا نیفتاده مشکلاتی خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۷    
معاون توسعه ورزش قهرمانی وحرفه ای وزارت ورزش وجوانان با اعلام خبر معرفی سرپرستان فدراسیونهای هاکی، ناشنوایان، قایقرانی و چوگان گفت: برای رعایت بی طرفی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۷    
رییس قدراسیون فوتبال ایران در رابطه با حضور بانوان برای تماشای بازی ایران و بولیوی صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دولت پاکستان بی درنگ تمامی امکانات و اقدامات لازم را برای آزاد سازی نیروهای مرزی جمهوری اسلامی ایران و دستگیری تروریست های شرور به کار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۷    
متاسفانه احزاب درکشور امتحان خوبی را نسبت به عملکردشان پس نداده اند که باعث عدم اعتماد مردم نسبت به آن ها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۶    
همزمان با روز جهانی غذا (24 مهر ماه)، مناظره ای با عنوان "محصولات دستکاری شده بخوریم/نخوریم!؟ " در تالار شهید شایان مهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۵۱    
رئیس شورای عالی استان ها طی نامه هایی جداگانه به روحانی، جهانگیری و نوبخت خواستار تخصیص 100 درصدی بودجه سال 97 شورای عالی استان ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۶    
حجالاسلام والمسلمین احمد مازنی گفت: تنازعات و اختلافات کسانی که ذیل نظام جمهوری اسلامی، جناح های مختلفی را تشکیل داده اند، از مرز منافع جناحی عبور کرده و منافع ملی را هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۲    
با دستور اخیر بانک مرکزی برای لغو معافیت صادرکنندگان به عراق و افغانستان که ارز خود را در بازار ثانویه عرضه نمی کردند، دیگر استثنایی برای عدم عرضه ارز ناشی از صادرات غیرنفتی به این بازار وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۷    
پادشاه عربستان امروز (سه شنبه) با وزیر امور خارجه آمریکا دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۷    
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: جمهوری اسلامی آمادگی هرگونه عملیات مشترک با ارتش پاکستان برای دستگیری اشرار و آزادسازی گروگان ها را دارد و ما این قضیه را پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۷    
رئیس پلیس تهران بزرگ از دستگیری 85 دلال ارز و پلمپ 12 شرکت لیزینگ خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۷    
رئیس سازمان حج و زیارت از پرداخت 100 دلار ارز مسافرتی در قالب دینار عراقی به مسافران اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۷    
رسانه های خارجی از موافقت رئیس جمهوری سوریه با سفر به جمهوری کریمه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
سفرای جدید ایران در پنج کشور اسپانیا، رومانی، کویت، بنگلادش و سیرالئون تعیین شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۱۲    
سازمان یونسکو هر سال با هدف تشویق دانشمندان جوان کشورهای در حال توسعه به تحقیق در خصوص ذخیره گاه های زیست کره جایزه ای را با عنوان دانشمند جوان انسان و کره مسکون (MAB) اعطاء می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۷    
چند کشور برای برگزاری بازی دوستانه با تیم امید ایران اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۲    
ربیعی در نشست فرهنگ کار در سازمان های ایرانی به بیان دلایل و راهکارهای تغییر و افزایش بهره وری در شرایط بحران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲    
در مصوبه شورای مرکزی حزب اسلامی ایران زمین قرارشده درجهت سالم سازی مجلس شورای اسلامی آینده، افرادی که دراین دوره به وظایف شان خوب عمل نکرده اند شناسایی و به مردم معرفی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲    
وقتی دفاع از تحزب می کنیم منظور فقط داشتن پروانه فعالیت حزبی نیست. اتفاقا همین پروانه های فراوان نشانه ای از ضعف تحزب است و بدون تعارف هر عضویتی هم نشانه حزبی بودن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۲    
متاسفانه درکشور احزاب فقط در زمان انتخابات فعال می شوند وبعدازانتخابات کار احزاب تمام می شود . وی گفت: وقتی سران کشور و نمایندگان مجلس نگاهی به کارکرد احزاب ندارند، مردم هم به احزاب بی اعتماد می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از مرگ 86 عابر پیاده در تصادف های رانندگی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
مدیر تنظیم بازار خراسان رضوی گفت: علت افزایش قیمت مرغ اعتصابات و مشکلات حمل و نقل خصوصا حمل ونقل نهاده ها است.
مشاهده نتایج بیشتر...