چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۲۳:۲۳Aug 2018 15

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

روزنامه قانون 3 فروردین 1395 روزنامه قانون 21 بهمن 1396 روزنامه قانون 31 اردیبهشت 1397 روزنامه قانون 31 خرداد 1397 روزنامه قانون 31 تیر 1397 روزنامه قانون 1 مرداد 1397 روزنامه قانون 2 مرداد 1397 روزنامه قانون 3 مرداد 1397 روزنامه قانون 4 مرداد 1397 روزنامه قانون 5 مرداد 1397 روزنامه قانون 6 مرداد 1397 روزنامه قانون 7 مرداد 1397 روزنامه قانون 8 مرداد 1397 روزنامه قانون 9 مرداد 1397 روزنامه قانون 10 مرداد 1397 روزنامه قانون 11 مرداد 1397 روزنامه قانون 12 مرداد 1397 روزنامه قانون 13 مرداد 1397 روزنامه قانون 14 مرداد 1397 روزنامه قانون 15 مرداد 1397 روزنامه قانون 16 مرداد 1397 روزنامه قانون 17 مرداد 1397 روزنامه قانون 18 مرداد 1397 روزنامه قانون 19 مرداد 1397 روزنامه قانون 20 مرداد 1397 روزنامه قانون 21 مرداد 1397 روزنامه قانون 22 مرداد 1397 روزنامه قانون 23 مرداد 1397 روزنامه قانون 24 مرداد 1397 
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی دولت آلمان امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، تلاش ها برای بازسازی سوریه برای برلین اولویت محسوب نمی شود زیرا درگیری ها در این کشور عربی همچنان ادامه دارد.
  ۵ ساعت پیش    
لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان با وجود کاستی ها و نقاط قوت آن، پس از حدود 7 سال به تصویب مجلس رسید و حالا برای اجرایی شدن منتظر تایید شورای نگهبان است.
  ۵ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر فرمودند: در قضیه ی برجام، بنده اشتباه کردم اجازه دادم که وزیر خارجه ی ما با آن ها صحبت کند، ضرر کردیم.
  ۵ ساعت پیش    
یک مقام ارشد کاخ سفید به رویترز اعلام کرد که عدم آزادی کشیش آمریکایی موجب تشدید تحریم های واشنگتن علیه آنکارا خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی دولت از آنجایی که در صدد اجرای خواسته ها و مواضع دولت است، نقش بسیار مهمی را در چگونگی عملکرد دولت ایفا می کند و به دلیل اینکه باید خواسته ها و اهداف دولت را به مرحله اجرا درآورد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر اقتصاد گفت: امکان ترخیص به صورت نسیه و با اخذ ضمانتنامه بانکی در گمرکات سراسر کشور فراهم آمده است. ...
  ۶ ساعت پیش    
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به تازگی مصوبه تبدیل به وزارتخانه را به شرط حذف یک معاونت از مجلس گرفته و تفاهم نامه ایجاد شغل برای 190 هزار نفر در گردشگری و صنایع دستی را با اعتباری ...
  ۶ ساعت پیش    
قائم مقام رئیس شورای گفت وگو اظهار داشت: در چند هفته اخیر به دلیل اینکه کشور درگیر مسائل حاد اقتصادی بوده و جلسات اورژانسی و فوری به طور مستمر در نهادهای مختلف کشور برگزار می شد علی رغم تصویب جدول ...
  ۷ ساعت پیش    
جمشید مشایخی که از یک ماه گذشته در بیمارستان بستری است، بعد از پشت سر گذاشتن یک عمل جراحی، اکنون شرایط جسمانی خوبی دارد و فقط برای تقویت بیشتر در بیمارستان به سر می برد.
  ۷ ساعت پیش    
یک عضو شورای شهر تهران گفت: موضوع مصوبه اخیر مجلس در خصوص منع به کارگیری بازنشستگان و اینکه آیا شامل حال شهردار تهران می شود، روز یکشنبه بررسی می شود.
  ۷ ساعت پیش    
برآوردها حاکی از آن است که دست کم رقمی بین 800 هزار تا یک میلیون نفر از اتباع افغانستانی ساکن ایران در تدارک مهاجرت از ایران بوده و در آینده ای نزدیک راهی اروپا خواهند شد. ...
  ۷ ساعت پیش    
صرافی یکی از بانک ها در خیابان فردوسی که سال ها به عنوان یکی از کانال های بانک مرکزی نقش توزیع ارز در بازار را بر عهده داشت، در روزهای گذشته پلمب شده است!
  ۷ ساعت پیش    
دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت، خبر ارسال نامه قالیباف به سران قوا را تایید کرد.
  ۷ ساعت پیش    
به هر حال مسئولان مختلف در این شبکه حضور دارند و ما هم تصمیم گرفتیم مانند مسئولان به این شبکه ورود پیدا کنیم.
  ۸ ساعت پیش    
متاسفانه دغدغه ها، اهداف و عملکرد بخش قابل توجهی از صاحب منصبان و سیاست ورزان معطوف به چگونگی حفظ جایگاه ها و منافع شخصی است.
  ۸ ساعت پیش    
کاظم جلالی در مورد حزب جدیدی که اطرافیان علی لاریجانی در حال تاسیس آن هستند، گفت: نه روح آقای دکتر لاریجانی از حزب خبر دارد و نه من.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیات مرکزی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراها بر ضرورت اصلاح قانون انتخابات شوراها جهت رفع تعارضات قانونی تاکید کرد.
  ۸ ساعت پیش    
نصر: معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: برعکس کشورهای توسعه یافته، سرطان معده در کشورهای جهان سوم در حال افزایش است و بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی و کاهش فقر در کاهش سرطان نقش موثری دارد.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی شورای نگهبان از تایید کلیات طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در هیات عمومی شورای نگهبان خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رییس موسسه علوم و امنیت بین الملل با بیان این که دولت آمریکا به جای رسیدگی به نگرانی هایش درباره برجام تصمیم گرفت با ایران مقابله کند گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر ضمن اعلام اینکه قیمت سکه یک میلیون تومان حباب دارد، به خریداران طلا و سکه توصیه کرد که در خرید طلای خام یا طلای آب شده و سکه بیشتر دقت کنند و مواظب عرضه های تقلبی و ...
  ۸ ساعت پیش    
ایلام-فرودگاه ایلام نسبت به کنسل شدن پرواز امروز ایلام-تهران و اعتراض مسافران این فرودگاه توضیحاتی ارائه کرده است.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس خانه معدن آذربایجان شرقی گفت: افرادی در محدوده معدن طلای ورزقان اقدام به سرقت رگه های طلا دار کرده اند. ...
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: باید در برجام توازنی بین تعهدات و مزایا وجود داشته باشد، اگر تعهدات خود را انجام دهیم ولی مزایایی نباشد ادامه برجام معنا ندارد و ممکن است از تعهدات بکاهیم.
  ۹ ساعت پیش    
هر چند ترکیه این روزها از لحاظ اقتصادی بواسطه فشارهای آمریکا حال و روز چندان مساعدی ندارد اما واکنش مردم این کشور به اقدامات واشنگتن حکایت از اتحاد ملی آنها دارد. ...
  ۹ ساعت پیش    
وزیر نیرو گفت: پرونده خاموشی تابستان سال 1397 بسته شده و از 19 مردادماه خاموشی نداشته ایم.
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: به شهرداری ها این فرصت داده شده تا بتوانند از فاینانس داخلی، خارجی و همچنین اسناد اوراق مشارکت در مسیر تجهیز و نوسازی شبکه ریلی درون شهری استفاده کنند.
  ۹ ساعت پیش    
یک مسؤل بخش نوروسایکوتراپی کشور با تشریح اینکه براساس شاخص های جهانی در جدیدترین آمارها، تهران ششمین شهر پراسترس جهان گزارش شده است ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام اینکه پاداش ها و مطالبات گندم کاران پرداخت شد و فردا (پنج شنبه) یارانه این ماه پرداخت می شود گفت ...
  ۹ ساعت پیش    
وزیر ورزش و جونان گفت که مشکل کی روش با فدراسیون فوتبال در حال حل شدن است. او هم چنین تاکید کرد که برخی طلب های مطرح شده برای استقلال و پرسپولیس ادعاهایی است که باید اثبات شود.
  ۹ ساعت پیش    
یارانه بگیران می توانند ساعت 24 فردا پنجشنبه همزمان با 25 مردادماه یارانه خود را دریافت کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
ساری - معاون میراث فرهنگی کشور گفت: 23 اثر میراث طبیعی و تاریخی در فهرست آثار جهانی و یونسکو ثبت شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رییس کل بانک مرکزی گفت: همانطور که از ابتدا گفته ایم، در نرخ ارز دخالت نمی کنیم و بازار در این خصوص تصمیم می گیرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
دستیار سابق رئیس جمهور آمریکا در کتابی که به تازگی منتشر شده، نوشت: دونالد ترامپ به زنان زیبا وابستگی دارد و ترجیح می دهد زن زیبای بی تجربه برای او کار کند و نه یک زن باتجربه و کمتر جذاب .
  ۱۰ ساعت پیش    
این روزها بر اساس تصمیم جدید مسئولان شهرداری و بی تفاوتی مسئولان وزارت ارشاد، مجموعه تئاترشهر توسط دستفروشان و چادرهای فروش مواد غذایی و محصولات دیگر احاطه شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب طرح کودک همسری حداقل سن ازدواج برای دختران به 16 سال افزایش می یابد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: هیچ تغییری در زمینه تامین داروهای کشور رخ نخواهد داد و نباید در مردم ایجاد نگرانی کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
در پی اعلام رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه مبنی بر تبدیل دلار آمریکا به لیر ترکیه، گروهی از مردم آدانا کاغذهایی به شکل دلار را به آتش کشیدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک مقام مسئول در کمیته امداد توضیحی درباره خبر منتشره مبنی بر خرید 11 هزار سکه توسط قائم مقام این نهاد ارائه کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران افزود: انحصار بازار خودور که دست خودروسازهاست و مردم مجبور هستند که خودور را با هر قیمت و کیفیتی از خودروسازان ایرانی بخرند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۸    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: در ایران 18 میلیون نفر دچار کم تحرکی و 9 میلیون نفر دچار توده بدنی بالا هستند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۴    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه حدود 6 هزار خودرو در زمان بسته شدن سامانه ثبت سفارشات وارد کشور شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۱    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از ترور یکی از ماموران انتظامی شهرستان روانسر خبرداد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۷    
رئیس جمهوری: راه حل بحران یمن، جنگ و تجاوز نیست بلکه مصالحه، مذاکره، توافق و راه حل سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۱    
اکوفارس: رئیس پلیس پایتخت به خبر تلخ و در عین حال عجیب، دیپورت اشتباهی یک جانباز اعصاب و روان به افغانستان که به مرگ این جانباز ختم شده، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۸    
گمرک ایران در بخشنامه ای نامه بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه 28 در خصوص جلوگیری از ترخیص، ابطال اظهارنامه ها و اعاده به خارج 258 ردیف ثبت سفارش خودرو را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۵    
جهانگیری: دانشگاه ها امروزه باید بتوانند نقش واقعی خود را ایفا کنند و به کانون حل و فصل مشکلات تبدیل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۳    
معاون اجرایی مرکز بهداشت سیستان و بلوچستان در بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت میرجاوه گفت: با نظارت بازرسان بهداشت محیط از ابتدای سال 97 حدود 24 تن مواد غذایی غیرقابل مصرف از سطح مراکز عرضه مواد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۰    
یک عضو کمیسیون کشاورزی در مورد حضور کشتی های چینی در آب های جنوب کشور و صید غیر استاندارد ماهی های این منطقه گفت: تاکنون گزارش مستندی در این رابطه به دست ما نرسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۲۱    
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: زوجین با معضلات و مشکلات پس از طلاق هیچ آشنایی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۷    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، با بیان اینکه 200 نوع بیماری روانی وجود دارد یادآور شد که در آینده این بیماری ها در رده اول بیماری هایی که هزینه سنگینی را بر دوش دولت ها تحمیل می کند، تبدیل خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۲    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به وجود شیرابه های فاضلاب در تمام رودخانه های شمال کشور از اخطارهای متعدد این سازمان به وزارت کشور و فرمانداری ها برای عدم مدیریت پسماند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۰۱    
مذاکره کننده سابق هسته ای ایران با بیان اینکه ترامپ باید از تکرار تجربه شکست خورده فشار و تحریم برای مذاکره با ایران دست بردارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۸    
واژه بندر تداعی کننده نام بوشهر در ایران است؛ سرزمینی با قدمتی چند هزارساله که در کنار خلیج نیلگون همیشه فارس آرمیده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۵    
نظام بانکی از مهم ترین بخش ها در اقتصاد یک کشور به شمار می رود. عملکرد نظام بانکی می تواند در بخش های دیگر اقتصاد کشور نیز موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۳    
عضو فراکسیون تولید و اشتغال در مجلس می گوید قانون اقتصادی برکشور حاکم نیست و آمارها نشان می دهد که سال گذشته 10 میلیارد دلار سفر خارجی داشته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۳۱    
مدیر کل امور مرزی وزارت کشور از آزادی سعید براتی یکی از سربازان ربوده شده در مرز میرجاوه که سال گذشته در درگیری با اشرار ربوده شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بخش صنعت نیاز به مراقبت ویژه ای دارد و باید تسهیلات موردنیاز آن را تامین کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۸    
کار تحقیقات و کار بررسی ها زمان بر است و متناسب با پیشرفت کار هر مقام ومسولی که نیاز باشد احضار می شود و از رییس کل و مدیر و معاون وزیر و حتی لازم باشد از وزیر تحقیقاتی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۳    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ضمن بیان اینکه ایجاد یک صندوق سرمایه گذاری را در دستور کار قرار داده ایم اعلام کرد: از طریق این صندوق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر 33 هزار معلم تربیت بدنی در کشور داریم که با توجه به استقرار پایه دوازدهم حدود 4 هزار نیروی دیگر کم داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۴۱    
سفیر ایران در لندن گفت:در اسناد حقوقی مصوب بین ایران و شوروی سابق اصلا توافقی نسبت به تقسیم پنجاه درصدی دریای خزر به عمل نیامده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۰    
رییس موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران با انتقا از رویکرد شهردار به مسائل اجتماعی گفت: سندِ آسیب شناسی شهرها در بخش اجتماعی و فرهنگی توسط دولت به تصویب رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۷    
سرپرست شرکت آب منطقه ای تهران گفت: ریزش های جوی فروردین و اردیبهشت کمک کرد تا ذخایر تقویت شود و تابستان را با همکاری مردم بدون مشکل جدی سپری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۵    
رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور از وجود یکهزار کلاس خشتی و گلی در کشور خبر داد و گفت: مقاوم سازی مدارس فرسوده نیازمند اعتبار 5 هزار و 700 میلیارد تومانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۸    
ریحانه پارسا می گوید: وقتی برای نقش لیلا انتخاب شدم، بسیاری از دوستان خودم که برای این نقش تست داده بودند، آنچنان واکنش منفی نشان دادند که انگار من مقصر انتخاب نشدن آن ها هستم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۳۴    
این استاد حقوق بین الملل دانشگاه تهران با بیان اینکه سهم مالکیتی 50 درصدی برای ایران در دریای خزر هیچ وقت وجود نداشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۲۵    
تهران- روزنامه قانون امروز- چهارشنبه- با درج مطلبی با عنوان رویش شبانه پرستارهای خانگی !به موضوع رونق بازار کار نگهداری سالمندان و کودکان در خانه می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۱۳    
عضو کارگری شورای عالی کار از گرو قرار دادن امنیت شغلی کارگران در مجادله بین قطعه سازی ها و خودروسازی ها انتقاد کرده و گفت: وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۱۳    
مصرف آدامس به عنوان یکی از تنقلاتی که بیشترین طرفدار را دارد، باعث شده شاهد عرضه آدامس های تقلبی در بازار کشور باشیم که با نام برندهای معروف جهانی به فروش می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۱۲    
تیمی از محققان توانستند با استفاده از یک فرایند هوشمند کورکومین را قادر به نابودی سلول های سرطانی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۱۶    
یک کارگردان تئاتر با گله از وضعیت اجاره تماشاخانه های خصوصی گفت: یک نمایش مگر چقدر سود دهی دارد که بخش عمده ای از درآمدش را باید به سالن دارها پرداخت کند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۵    
محمد عبادی دوبلور پیشکسوت عرصه تلویزیون و سینما، امشب در سن 71 سالگی، به دلیل ایست قلبی در بیمارستان درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۲:۴۴    
کرمانشاه- فرماندار روانسر از ترور یکی از پرسنل ناجا در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۲    
مقام های پکن از بعضی مفاد بودجه دفاعی جدید آمریکا به شدت انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی وزارت خارجه: هیچ حق و حقوقی از ایران در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر سلب نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۵۵    
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشست شورای هماهنگی روسای مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۳۸    
به گزارش خبرنگار ایرنا، سورنا ستاری روز سه شنبه در شورای اداری کرمانشاه که در استانداری این استان برگزار شد، با اشاره به ظرفیت های منابع عظیم ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۸    
تبریز - اگر بخشی از علل نارسایی های اقتصادی در ایران به علت فشارهای خارجی یا عملکرد نادرست مسئولان باشد، بخش دیگری به تعدای از سودجویان فرصت طلب بازمی گردد که نمونه بارز آن محتکرین هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۱    
تهران- ایرنا- بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید روز سه شنبه با 60 هزار تومان افزایش نسبت به دیروز به سه میلیون و 916 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۷    
رییس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه سازگاری با کم آبی نیازمند بازنگری اساسی در نظام زندگی ایرانیان است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۷:۱۶    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از شناسایی و پلمب یک انبار احتکار برنج در یک منزل مسکونی در شهرستان جیرفت خبر داد و گفت: یک متهم در این رابطه بازداشت شده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اینکه بارورسازی ابرها هیچ تاثیری بر افزایش بارش های کشور ندارد، گفت: بارورسازی ابرها صرفا جنبه تبلیغاتی و روانی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۱    
خسرو سینایی فیلمنامه نویس، کارگردان و آهنگساز متولد 29 دی ماه 1319 در ساری، فارغ التحصیل کارگردانی و فیلم نامه نویسی از آکادمی هنرهای نمایشی و رشته تئوری موسیقی از کنسرواتوار وین است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۷    
تهران- ایرنا- خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران گفت: 52 درصد از معاملات شهرداری در سال 95 و نیمه نخست سال گذشته به روش ترک تشریفات و بدون مناقصه واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۳    
تهران- ایرنا- سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: نودمین مرحله پرداخت یارانه نقدی در ساعت 24 پنجشنبه (بیست و پنجم مردادماه) به حساب سرپرستان خانوارها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۶:۱۸    
پلیس برلین از ارسال نامه های تهدیدآمیز حاوی یک پودر سفید برای سفارتخانه های آمریکا و اسرائیل در پایتخت آلمان خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۰    
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس کمبود نیرو و عدم رعایت استاندارد نسبت ضریب پرستار به تخت بیمارستانی را دلیل اصلی اجرای ناقص قانون بهروری دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۴۹    
با اتفاقات کنونی، مردم تکیه گاهی جز نمایندگان ندارند و می گویند که مجلس برای ملت چه کار کرده اما برخی ها هم جایگاه مجلس را نمی دانند، آن ها نمی دانند که مجلس در این سال ها تضعیف شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۵    
کرج - ایرنا- فرمانده انتظامی البرز اعلام کرد که اعضای باند کلاهبرداری خانوادگی که با شگرد خاص از طعمه های خود مبلغ 20 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، دراین استان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۸    
رییس سازمان توسعه تجارت از احتمال تغییر در لیست کالاهای اساسی و همچنین احتمال حذف مابه التفاوت ارزی برای خودرو خبر داد و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۳:۳۵    
اتحادیه بین المللی انجمن های ریاضی جهان با پیشنهاد کمیته بانوان انجمن ریاضی ایران، روز تولد مرحوم "مریم میرزاخانی"، سوم ماه می (13 اردیبهشت) را روز جهانی زن در ریاضیات نامگذاری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۵    
مرضیه برومند می گوید: اگرچه دوست داشته شادپیمایی (کارناوال) جشنواره تئاتر عروسکی همچون سال گذشته در حد فاصل تالار وحدت تا تئاترشهر برگزار شود اما به دلیل شرایط حساس کنونی امکان پذیر نیست و در بوستان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۱    
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان مهم دیروز مقام معظم رهبری در تشریح وضعیت کشور علی الخصوص در حوزه اقتصاد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۴    
ترابی می گوید: مدیریت شهری مکان، روز و ساعت برگزاری کنسرت خیابانی در بوستان ها را مشخص کند، ما آماده ایم اما نظری پاسخ می دهد: ما طی نامه ای به معاون هنری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۱:۰۳    
نخست وزیر عراق اعلام کرد که پایبندی این کشور به تحریم ها علیه ایران تنها مختص به عدم معامله با دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۲۳    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: گران فروشی درحوزه دارو به عنوان یک کالای استراتژیک چیزی جز عدول از قانون نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۵    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر نمی تواند به منزله تقسیم آب و بستر در دریای خزر باشد البته این دغدغه وجود دارد که اگر مجوزی در حوزه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۹:۴۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت:بطری آب نیم لیتری در تهران هزار تومان است در حالیکه آب باکیفیت که از سد لار در تصفیه خانه پنجم تهران تصفیه می شود لیتری 6 ریال است. 782802006850640.jpg ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۵:۱۹    
کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر امروز پس از 21 سال گفت وگو و بدون مباحث تحدید حدود بستر و زیربستر و تعیین خطوط مرزی در آکتائوی قزاقستان به امضای روسای جمهور پنج کشور ساحلی رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...