پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۸:۴۹Mar 2017 23

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

  ۵ ساعت پیش    
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، با اشاره به مسافرت های نوروزی، نسبت به اطمینان از سلامت تهیه و مصرف غذاهای بین راهی هشدار داد.
  ۶ ساعت پیش    
بخش آب سازمان ملل متحد شعار روز جهانی آب (دوم فروردین مصادف با 22 مارس) را در سال 2017" پساب، طلای خاکستری" اعلام کرد.
  ۶ ساعت پیش    
محمد عبدالرحیم گفت: دانشگاه الازهر، اسلام را دین محبت و صلح می داند و شیخ الازهر نیز تاکید کرده که شیعه و سُنی دو بال امت اسلام هستند و بارها به وحدت بین مسلمانان دعوت کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
در استان لرستان بیش از 107 بقعه متبرکه وجود دارد که در ایام نوروز زائران زیادی از سایر شهرها و استان های کشور را به خود جذب می کنند.
  ۷ ساعت پیش    
بهبود فضای کسب و کار و در نتیجه جذب سرمایه گذاران خارجی مهمترین اولویت صنعت خودرو در سال جدید است.
  ۷ ساعت پیش    
محققان در مرکز طراحی و مهندسی دریایی اروپا (BMT) و دانشگاه بریستول در بریتانیا یک پهپاد بال ثابت را توسعه دادند که می تواند مانند پرندگان به زمین فرود آید.
  ۷ ساعت پیش    
پژوهشگران ایرانی با شرکت در کارگاه آموزشی کاربردهای تابش سنکروترونی در پزشکی از ظرفیت های خطوط باریکه سنکروترون آزمایشگاه آلبای اسپانیا که با حمایت مالی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراهم شده ...
  ۷ ساعت پیش    
حدود 717 میلیون سال پیش، در زمین عصر یخ بندانی پدید آمد که وسعت بی نظیری از قطب تا مناطق استوایی داشته و سبب یخ زدن کل کره زمین شد.
  ۹ ساعت پیش    
پلیس متروپلیتن لندن از زخمی شدن 12 نفر در جریان تیراندازی در نزدیکی پل وستمینستر در مجاور ساختمان پارلمان انگلیس، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۳    
استاد اقتصاد دانشگاه با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید گفت: اصل در اقتصاد ما تولید ملی است و همه سازوکارهای دولت باید در این جهت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۲۶    
پلیس ترزا می نخست وزیر انگلیس را از محل حادثه تروریستی لندن دور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۱    
بر اساس گزارش ها از مرکز لندن، در مقابل ساختمان پارلمان بریتانیا در وست مینستر صدای تیراندازی شنیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۲    
مدیرکل ارتباطات و ناوبری شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از چک و سرویس تمام سیستم های کمک بازرسی فرودگاه های کشور خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۱۱    
بعد از مشاور امنیت ملی ترامپ ، وزیر دادگستری آمریکا و دفتر ترامپ ، اکنون کمیته تحقیق کنگره نشانه ای از ارتباط رئیس ستاد انتخابات ترامپ با روس ها یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۳    
در حال حاضر جمعیت بین 20 تا 29 سال کشور حدود 17 میلیون نفر و جمعیت بین 15 تا 29 سال کشور نیز حدود 24 میلیون نفر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۳    
هم پیمانان منطقه ای ایران در حاشیه جنوبی خلیج فارس ، این بار به طور جدی به اردن هشدار داده اند که چنانچه بیانیه پایانی نشست سران عرب علیه ایران باشد، موضعی تند خواهند گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۷:۲۷    
وزیر اقتصاد از نسبت 142 درصدی درآمدهای مالیاتی نسبت به نفت در بودجه سال 1395 خبر داد. این اتفاق برای اولین بار در تاریخ معاصر ایران رخ می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۸    
هر سال 22 مارس (2 فروردین ماه) به عنوان روز جهانی آب برای توجه بیشتر به اهمیت آب و مدیریت پایدار منابع آبی در سراسر جهان جشن گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۵    
انتشار گزارش تحولات اقتصادی ایران در 9 ماهه سال 95 چشم انداز بخش مسکن را برای فعالان این بخش در سال جدید امیدوارکننده کرده است
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۵    
نگاهی به اقتصاد 95
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۹    
کارشناس و استاد اقتصاد گفت: تولید ملی متکی بر ظرفیت های داخلی باعث رفاه پایدار و بهبود عمومی سطح زندگی مردم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۳    
فعالیت شرکت های نوپا در حوزه فناوری را می توان از مهم ترین اتفاقات سال های اخیر دانست که این موضوع در سطح جامعه حاشیه های متعددی نیز به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۳    
مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک در بخشنامه ای به گمرکات سراسر کشور حقوق گمرکی و سود بازرگانی کالاهای وارداتی در سال 1396 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۳    
علی فاضلی روز چهارشنبه افزود: اتاق ، برنامه راهبردی توانمندسازی اصناف و اعتمادسازی مردم را در سال جاری بر همین مبنا تنظیم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۰    
حمیدرضا بقایی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اینروزها مدام وعده و وعید می دهد که در صورت پیروزی در انتخابات چنین و چنان خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۷    
قانون - مسئول برنامه سلامت نوروزی وزارت بهداشت با اشاره به انجام بیش از 823 هزار مورد بازرسی بهداشت در سراسر کشور، از کشف و معدوم سازی 1200 تن مواد غذایی فاسد و غیر بهداشتی خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۵    
قانون - سخنگوی مرکز اورژانس کشور تعداد کل ماموریت های انجام شده در طرح سلامت نوروزی توسط اورژانس پیش بیمارستانی را 51 هزار و 111 ماموریت عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۵    
وزیر بهداشت، در مورد روند اجرای طرح تحول سلامت و مشکلات و چالش های پیش روی این طرح، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۲    
رئیس جمهوری ترکیه با اشاره به تنش های پیش آمده میان این کشور و اروپا، گفت که آنکارا پس از برگزاری همه پرسی در ترکیه، در روابط خود با اروپا تجدید نظر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
وکیل خانواده هاشمی از عدم کاندیداتوری محسن هاشمی در انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۶    
نماینده سابق مجلس در نامه ای خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری جبهه انقلاب نکاتی را یادآور شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۰    
قاضی آمریکایی که دونالد ترامپ او را برای محلق شدن به قضات دادگاه عالی ایالات متحده به کنگره معرفی کرده است...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۷    
سخنگوی شورای نگهبان در یادداشتی به ارائه توضیحاتی درباره سخنان امروز رهبر انقلاب در حرم رضوی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴    
رئیس جمهور دقایقی پیش وارد استان خراسان جنوبی شد+ برنامه ها
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به جزییات امدادرسانی نوروزی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۴۲    
یادگار امام در نوروز امسال برنامه ای برای سفر به بوشهر ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۴    
رئیس جمهوری چین در جریان دیدار با نخست وزیر اسرائیل خواستار تحقق هرچه زودتر صلح میان اسرائیل و فلسطین شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۸    
نخست وزیر لبنان با تاکید بر عمیق بودن روابطش با عربستان، ادعاهایی واهی علیه ایران و دولت سوریه مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۱۵    
نخستین جلسه دولت در سال جدید به تقسیم کار ملی برای جهش در تولید داخلی و افزایش اشتغال اختصاص خواهد یافت و گزارش پیشرفت کار به طور منظم به اطلاع مردم عزیز و رهبری معظم خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۸    
وزیر کشور فرانسه بعد از یک رسوایی مالی از مقام خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۹    
فغانی داور بین المللی فوتبال و پسر وزیر ورزش و جوانان با حضور در فرمانداری تهران در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۰    
سخنگوی نماینده ویژه سازمان ملل در امور سوریه، دستور کار پنجمین دور مذاکرات ژنو درباره حل بحران سوریه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۷    
استاندار خراسان جنوبی جزئیات سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی را اعلام کرد و گفت: در این سفر 15 پروژه افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۴    
با همکاری و تعامل پلیس و سایر دستگاه ها، تلفات تصادف در شهرهای استان گیلان در نوروز امسال به صفر رسیده و میزان تصادفات در جاده های استان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۲۴    
ترتیب چیدمان این اولویت های دفاعی نشان می دهد که "افزایش تولید موشک" در طی 5 سال پیش رو، اولویت اول دفاعی کشور است و پس از آن، "تقویت پدافند هوایی" در رده دوم، قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۸    
سخنگوی ارتش آمریکا اعلام کرد، ارتش ایالات متحده متوجه شده که اقدام کره شمالی در پرتاب یک موشک با شکست مواجه شده و موشک ظرف چند ثانیه پس از پرتاب منفجر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۳:۴۵    
قانون - براساس قانون تغییر ساعت رسمی کشور مصوب سال 1386 مجلس، ساعت رسمی کشور در ساعت 24 اول فروردین هر سال یک ساعت جلو کشیده می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۳:۲۴    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه ای با روزنامه وال استریت ژورنال مدعی شد که ایران در سال گذشته دو بار به نقض برجام ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۲:۴۵    
قانون - دو روز مانده به بازی تیم ملی فوتبال کشورمان با تیم ملی قطر ، کارلوس کی روش سرمربی تیم کشورمان از مصاحبه با خبرنگاران اعزامی خودداری کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۲:۲۱    
قانون - دو جوان از نیروهای حشد شعبی عراق در گفت وگو با تسنیم از اینکه در میدان نبرد با تروریسم تکفیری حضور دارند و باب جهاد در پی فتوای آیت الله العظمی سیستانی مرجعیت عالی شیعه در عراق به رویشان باز ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۹    
این در حالی است که بنا به برخی اخبار قرار بود رییس جمهور روز دوم فروردین برای بازدید از استان هرمزگان به این خطه سفر کند ولی منابع خبری مدعی شدند به علت فشارکاری این سفر کنسل شده است!
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۶    
رویترز مدعی است 20 قایق تندروی ایرانی به فاصله نزدیک این ناو آمدند و حین عبور در تنگه هرمز حضور پیدا کردند و خدمه ناو نیز حالت اضطراری گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۶    
بنده هیچ وقت در انتخابات دخالت نمی کنم و حتی نمی گویم به چه کسی رای بدهند؛ تنها در یک جا دخالت می کنم آن هم وقتی ست که عده ای بخواهند جلوی رای مردم بایستند و رای آنها را بشکنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۳    
تنها صفحه ای که متعلق به شخص دکتر ظریف است و تحت نظارت ایشان اداره می شود: jzarif_ir
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۵۹    
قانون - بیتا سحرخیز در پست اینستاگرامی خود درباره کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر تهران توضیحاتی داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۴    
در روز دوم ثبت نام انتخابات شوراها، از مشاور مرحوم هاشمی تا یک بازیگر تلویزیون و همچنین حسین الله کرم و برخی نمایندگان سابق مجلس همچون مجید نصیرپور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۴۰    
کشف 9 میدان گازی، چهار میدان نفتی و یک مخزن نفتی جدید یکی از دستاوردهای دولت یازدهم به شمار می رود که میزان نفت درجای این میادین 6.5 میلیارد بشکه و گاز درجای آنها 62.5 تریلیون فوت مکعب برآورد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷    
رئیس جمهور با ارسال پیامکی به شهروندان ایرانی، نوروز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷    
نماینده خمینی شهر با بیان این که انتظارها از فضای پسابرجامی محقق نشده است ، گفت: انتظاری که از دیپلماسی دولت یازدهم و شخص ظریف در سال گذشته برآورده نشد و وزارت خارجه در سال 95 نمره قبولی کسب نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با انتقاد ازوضعیت فعالیت احزاب در کشورعنوان کرد: دیدگاه درستی در خصوص فعالیت تشکل های سیاسی وجود ندارد چرا که اسیر تفکر فردگرایی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۷    
تیم فوتبال پرسپولیس که امسال مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است، از همین حالا برای فصل آینده هم دست به کار شده و قرارداد اکثر بازیکنان خود را با نظر برانکو ایوانکوویچ تمدید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۴    
ایران تحت نظام فعلی اش اصلی ترین تهدید برای اسراییل است، خواه توافق هسته ای وجود داشته باشد خواه نباشد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۸    
حسین الله کرم با حضور در فرمانداری تهران برای شرکت در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۵    
رییس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه پایان سال 95 پایان رکود در بازار مسکن است، افزود: در سال 96بازار مسکن وارد رونق می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۵    
خودکفایی در تولید گندم،افزایش قیمت کالاهای اساسی، سرمازدگی باغات مرکبات شمال و شیوع گسترده آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در کشور از جمله مهمترین رخدادهای حوزه کشاورزی ایران در سال 95 بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۲    
مرکز فرهنگی گلزار شهدای تهران در ایام نوروز آماده ارائه خدمات به زائران شهدا از سراسر کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۲    
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از افزایش قیمت مرغ به 7950 تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۲۲    
وزیر ارتباطات گفت: برای ارسال پیامک از سوی رییس جمهوری هیچ هزینه ای به دولت تحمیل نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۹    
محسن هاشمی، پسر ارشد آیت الله هاشمی رفسنجانی در گفتگویی اندکی از خصوصی های زندگی خانوادگی شان را بازگو کرده است
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۶    
بقایی در کانال تلگرامی خود از ارائه لیست مستقل در انتخابات آتی شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۵۸    
⁣⁣نشریه استاد الدوحه در شماره امروز خود در گزارشی مفصل و سراسر اشتباه به ارزیابی شرایط تیم ملی فوتبال ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۳:۱۳    
کاپیتان آبی و اناری پوشان اعتراف کرد این باشگاه تلاش فراوانی انجام داده تا توانسته او را به سفر به کاتالونیا متقاعد کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۸:۵۹    
بعد از آنکه مقارن با تحویل سال نو شمسی ، ترزا می نخست وزیر انگلیس طی پیامی سال نو را تبریک گفت ، بوریس جانسون وزیر امور خارجه انگلیس نیز به وی پیوست و با تبریک این رویداد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۰۱:۴۷    
دو تن از صداپیشگان مجموعه کلاه قرمزی در پست های اینستاگرامی جداگانه ای مدیران صداوسیما را به باد انتقاد گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۵۰    
محمود احمدی نژاد در آستانه سال نو به میان مردم آمد وی در یکی از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۵۰    
مراجع عظام تقلید نیز فرا رسیدن سال نو را به رییس جمهور تبریک گفته، از زحمات و خدمات مجموعه دولت در سال گذشته تشکر و برای خدمت بیشتر دولت به مردم، بویژه طبقات محروم آرزوی توفیق کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۴۷    
رئیس ستاد انتخابات کشور از ثبت نام 16 هزار و 375 نفر در نخستین روز انتخابات شوارها در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۴۴    
سرانجام فشارهای رسانه ای پاسخ داد و بدنبال افشاگری های چندین غول رسانه ای آمریکایی کنگره ناچار شد تا رئیس پلیس فدرال این کشور را برای پاسخگویی در مورد رابطه تیم انتخاباتی ترامپ با روس ها فراخواند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۱۸    
قانون - آلن ایر، سخنگوی فارسی زبان سابق وزارت خارجه آمریکا در حساب فیس بوک خود عکسی از سفره هفت سین امسال این وزارت خارجه منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۴۸    
دیوید راکفلر یکی از ثروتمندان ذینفوذ آمریکایی امروز صبح درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۴۲    
قانون - رییس جمهوری در گفت وگویی تلفنی با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرا رسیدن سال 1396 هجری شمسی را به معظم له تبریک گفت. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۲۱    
امروز نخستین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شروع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۱۵    
دولت آلمان اظهارات اردوغان در تشبیه اقدامات برلین به نازی ها را غیر قابل قبول خواند و اعلام کرد در صورتیکه فشارهای ترکیه ادامه یابد، برلین واکنش نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۹:۰۹    
رییس جمهوری در نخستین ساعات آغاز سال نو در مجتمع خدمات بهزیستی و توانبخشی شهدای هفتم تیر حضور یافت و در فضایی صمیمی با معلولان و کارکنان این مرکز دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۸:۵۱    
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۴۶    
رئیس جمهوری در پیام نوروزی سال 1396 گفت: سال جدید، سال اشتغال بیشتر برای جوانان ما خواهد بود؛ ما باید تلاش بیشتری را انجام دهیم و کمبودها را جبران کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۶:۳۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی ، با آرزوی سالی همراه با برکت، امنیت و رفاه برای مردم ایران و مسلمانان جهان، سال جدید را سال اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۲:۴۹    
محمود احمدی نژاد هنوز تصور می کند که رئیس جمهور است. او به شیوه روسای جمهوری مقابل دوربین نشست و کنار خود نیز حمیدرضا بقایی را نشاند تا علاوه بر پیام نوروزی ، فعالیت انتخاباتی نیز داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۲:۰۴    
حتما باید منابع بودجه هایی که در ستاد انتخاباتی نامزدها هزینه می شود شفاف باشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۳۴    
ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا لحظاتی پیش در سراسر کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۱۶    
رهبر معظم انقلاب ساعت 15 یکم فروردین 1396 در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا (ع) سخنرانی خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۱۳    
سال 95 با تمام خوبی ها و بدی هایی که داشت رو به پایان است و در یک نگاه سعی داریم رویدادهای مهم این سال به مرور کنیم
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۱:۰۷    
قانون - از جمله خبرهایی که در نوروز بسیاری مشتاق دانستن درباره اش هستند و سعی می کنند، آگاهی به روزی از آن داشته باشند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۸    
کاربران پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR با شرکت در نظرسنجی انتخاب مهم ترین جمله رهبر انقلاب در سال95 را انتخاب کردند
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۲    
محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه، در پیامی توییتری فرا رسیدن نوروز را به همه هموطنان ایرانی در سراسر گیتی شادباش گفت و برای همگان در سال جدید آرامش و کامروایی آرزو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۵۲    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه دیوان محاسبات به وظایف خود به شکل گزینشی عمل کرده، از آماده سازی طرح استیضاح رییس این سازمان در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۴۹    
امروز نخستین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شروع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۱۰:۲۸    
امروز نخستین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شروع شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۹    
دلیل استفاده نادرست از عنوان مهندس برای ایشان، فعالیت و مطالعات بسیار در زمینه فناوری اطلاعات است!!!
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۲۱:۱۹    
ارتش و نیروهای مسلح سوریه ساختمان شرکت برق در محله جوبر در شرق پایتخت را از تروریست ها بازپس گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...