شنبه ۲۹ مهرساعت ۱۵:۳۰Oct 2017 21

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

روزنامه قانون 3 فروردین 1395 روزنامه قانون 31 فروردین 1396 روزنامه قانون 1 اردیبهشت 1396 روزنامه قانون 31 خرداد 1396 روزنامه قانون 31 تیر 1396 روزنامه قانون 31 مرداد 1396 روزنامه قانون 31 شهریور 1396 روزنامه قانون 1 مهر 1396 روزنامه قانون 2 مهر 1396 روزنامه قانون 3 مهر 1396 روزنامه قانون 4 مهر 1396 روزنامه قانون 5 مهر 1396 روزنامه قانون 6 مهر 1396 روزنامه قانون 7 مهر 1396 روزنامه قانون 8 مهر 1396 روزنامه قانون 9 مهر 1396 روزنامه قانون 10 مهر 1396 روزنامه قانون 11 مهر 1396 روزنامه قانون 12 مهر 1396 روزنامه قانون 13 مهر 1396 روزنامه قانون 14 مهر 1396 روزنامه قانون 15 مهر 1396 روزنامه قانون 16 مهر 1396 روزنامه قانون 17 مهر 1396 روزنامه قانون 18 مهر 1396 روزنامه قانون 19 مهر 1396 روزنامه قانون 20 مهر 1396 روزنامه قانون 21 مهر 1396 روزنامه قانون 22 مهر 1396 روزنامه قانون 23 مهر 1396 روزنامه قانون 24 مهر 1396 روزنامه قانون 25 مهر 1396 روزنامه قانون 26 مهر 1396 روزنامه قانون 27 مهر 1396 روزنامه قانون 28 مهر 1396 روزنامه قانون 29 مهر 1396 
  ۷ دقیقه پیش    
در این چند ماه اخیر، اگر اندکی در تهران، ام القرای جهان اسلام، پیاده روی کرده باشید،روزانه، عده ای از مردم، از پیر و جوان و زن و مرد را حتما دیده اید که با پلاکاردهایی در دست...
  ۱۳ دقیقه پیش    
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف خودروی دانش آموزان در کرمانشاه خبر داد و گفت: متاسفانه 1 نفر در این حادثه فوت شده است.
  ۲۵ دقیقه پیش    
واردات افسارگسیخته بنزین که صادق آبادی، معاون جدید وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از آن با تعبیر بی نظمی در واردات بنزین یاد کرده، مورد انتقاد معاون جدید زنگنه قرار گرفت.
  ۴۳ دقیقه پیش    
مدیر مرکز حوادث مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از سقوط دو ختران جوان از پل چمران اصفهان خبر داد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
وزیر صنعت، از همه دستگاه هایی که در ایجاد و یا رفع نشدن مشکلات صادرات غیرنفتی نقش داشته اند، گله و شکایت کرد و گفت: دردناک است که 30 سال مشکل صادرات داریم.دیوار یارانه های صادراتی اکنون طاقچه هم نیست.
  ۵۲ دقیقه پیش    
از آنجایی که امروز بخش بزرگی از دستاوردهای سیاسی از جمله برجام مدیون علم و دانش است و در پشت صحنه بسیاری از موفقیت های سیاسی علم و دانشی وجود دارد که حاصل فعالیت های همین وزارتخانه است...
  ۵۲ دقیقه پیش    
افت تولید مسکن را باید در رکود کلان اقتصادی و عدم تقاضای موثر جستجو کرد،اما ظاهرا این طرح که از سال گذشته توسط وزارت راه و شهرسازی اجرایی شد تا حدودی در برنامه ریزی های خود دچار اشتباه شده اشت.
  ۱ ساعت پیش    
زنگ پایان عمر داعش از عمق میدان نبرد.
  ۱ ساعت پیش    
اینکه از امروز انتقادهای فراوانی برای انتصاب غلامی در فضای حقیقی و مجازی به راه افتاده است، بی شک حاشیه های فراوانی را در آینده ایجاد می کند
  ۱ ساعت پیش    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: هیات عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی به دستور رهبر انقلاب تشکیل شد.
  ۱ ساعت پیش    
شهردار تهران در حالی در خصوص بدهی های دولت به شهرداری تهران تشکیک ایجاد می کند که بیان می کند هزینه شهر تهران کم است و باید شهروندان این هزینه را بپردازند.
  ۱ ساعت پیش    
دکترین سیاسی و دفاعی ایران مبتنی بر ساخت و استحکام درونی نظام اسلامی است و مباحث بیرونی روی آن تاثیر نمی گذارد ...
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی هیات رییسه مجلس اعلام کرد که غلامی و اردکانیان به عنوان وزرای پیشنهادی علوم و نیرو به مجلس معرفی شدند.
  ۱ ساعت پیش    
یکی از شرکت های زیرمجموعه سازمان اقتصادی کوثر طی قراردادی با طرف فرانسوی قرار است تا ظرف 3 سال آینده 13 هزار رأس گوسفند مولد برای پرواربندی و تامین گوشت کشور وارد کند.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اصلاحات ظاهری در عربستان برای بزک کردن چهره حکومت سعودی است و تغییر ساختاری پشت آن نیست.
  ۱ ساعت پیش    
به دنبال انتقادهای همزمان باراک اوباما و جورج بوش از سیاست های دولت فعلی آمریکا، کاخ سفید در بیانیه ای مدعی شد که هدف اظهارات این دو رییس جمهور سابق آمریکا، دونالد ترامپ نبوده است.
  ۲ ساعت پیش    
نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروهای انتظامی و بسیج مردمی می توانند بلایی بر سر دشمنان بیاورند که حتی فرصت گریه کردن را هم نخواهند داشت.
  ۲ ساعت پیش    
اگر CAS دلایل طارمی و باشگاه را بپذیرد شاید پرسپولیس صاحب این شانس شود که از محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی فرار کند.
  ۲ ساعت پیش    
در 11 سال گذشته هرگز پیش نیامده که مهدی رحمتی در استقلال باشد، اما داربی را از دست بدهد.
  ۲ ساعت پیش    
جایزه بهترین فیلم بیست ودومین جشنواره بین المللی فیلم بوسان کره جنوبی به فیلم سد معبر ساخته محسن قرایی رسید.
  ۲ ساعت پیش    
پلیس آلمان به دنبال مردی است که در یکی از محله های مونیخ با چاقو به مردم حمله کرده و سپس از صحنه جرم گریخته است.
  ۲ ساعت پیش    
محسن رضایی با انتشار توئیتی نسبت به راه حل مشکل اقتصاد حرف جالبی را مطرح کرد.
  ۲ ساعت پیش    
متاسفانه در فصول بهار و پاییز هوا رو به اعتدال میره که این اعتدال هوا باعث ترشح هورمون خواب در بدن میشه.
  ۲ ساعت پیش    
تعلیق عضویت سپنتا نیکنام ، عضو شورای شهر یزد که با نظر شورای نگهبان و حکم دیوان عدالت اداری همراه شد، موضوعی است که می توان از دو منظر قانونی و شرعی مورد ارزیابی قرار داد.
  ۲ ساعت پیش    
ناامن بودن جاده ها، عدم نظارت پلیس راهنمایی و رانندگی و خلاء و نقص اساسنامه اردوهای دانش آموزی از عوامل حادثه دانش آموزان هرمزگانی بود که موجب به وجود آمدن این اتفاق شد.
  ۲ ساعت پیش    
بافل فرزند جلال طالبانی رئیس جمهور پیشین عراق و از رهبران اتحادیه میهنی کردستان این کشور در گفتگو با شبکه فرانس 24 ،همه پرسی را اشتباه بزرگ مسعود بارزانی اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش    
روز به روز باید در کارها بهتر باشیم و توقف نداشته باشیم، حفاظت باید سلامت تشکیلات را افزایش دهد، خوشبختانه سازمان قضایی نیروهای مسلح از سلامت خوبی برخوردار است.
  ۲ ساعت پیش    
اتاق اصناف ایران خواستار ممانعت از صدور برگه تشخیص تا پایان سال 95 شد.
  ۳ ساعت پیش    
در تک بازی عقب افتاده از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور، عصر امروز پرسپولیس و نفت تهران از ساعت 16:45 در ورزشگاه آزادی رو در روی هم می ایستند.
  ۳ ساعت پیش    
همانطوری که رهبری فرمودند سیاست جمهوری اسلامی ایران همکاری با همه کشورها به استثنای رژیم غاصب صهیونیستی که آنها را به رسمیت نمی شناسیم، است ...
  ۳ ساعت پیش    
به مشکلات و مسائل نظام بانکی در ایران باید از دیدگاهی نو نگریست؛ به مشکلات نظام بانکی می توان از زاویه فناوری نگاه کرد زیرا موضوع بانکداری بدون توجه به مقوله فناوری قابل انجام نیست.
  ۳ ساعت پیش    
بی شک سخنانی که احمدی نژاد به زبان می آورد سال هاست به وسیله مردم بیان می شود و نهادهای مسئول واکنش چندانی به این اعتراض ها نشان نمی دهند و همچنان روندی را در پیش گرفته اند که ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان در کنفرانس منع اشاعه هسته ای گفت: ایران بند به بند توافق هسته ای را اجرا کرده است و آژانس بین المللی انرژی اتمی هم آن را تایید می کند.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به موضوع فیلم قهرمانان کوچک ، گفت: سینمای کودک موضوع نویی را تجربه می کند.
  ۳ ساعت پیش    
یک نماینده ارشد مجلس سنا می گوید قانونگذاران آمریکایی مشغول تدوین طرحی هستند که در صورت تصویب به قوه مقننه آمریکا اختیارات جدیدی جهت نظارت بر توافق هسته ای ایران اعطا می کند.
  ۳ ساعت پیش    
حمید درخشان سرمربی تیم فوتبال نفت تهران روز گذشته در کنفرانس خبری اش اعلام کرد که تیم دوم نفت در برابر پرسپولیس قرار خواهد گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
به گفته رئیس مجلس در جلسه با اعضای شورای شهر تهران، این خیابان در راستای طرح الحاق خیابان مردم به محوطه مجلس شورای اسلامی که با همراهی وزارت مسکن تهیه شده بود ...
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون عمران از جهش قیمت پرواز عتبات عالیات به 3 میلیون تومان خبر داده است.
  ۳ ساعت پیش    
مقامات روسیه و اتحادیه اروپا در جریان نشست مشترکی در مسکو بار دیگر بر لزوم حفظ توافق هسته ای با ایران تأکید کردند.
  ۳ ساعت پیش    
متهمان ردیف دوم و سوم پرونده موسوم به فساد نفتی همانند بابک زنجانی به ایستگاه آخر نزدیک شدند.
  ۴ ساعت پیش    
پیروزی استقلال در برابر نسای قائمشهر هرچند که منجر به صعود استقلال شد اما نکته جالبی داشت که سبب کری هواداران پرسپولیس شده است.
  ۴ ساعت پیش    
رؤسای جمهور روسیه و ترکیه درباره تحولات اخیر در پرونده سوریه گفتگوی تلفنی کردند.
  ۴ ساعت پیش    
معرفی برخی آژانس هایی که اصلاً فروش پرواز عتبات ندارند، از یک طرف و ادعای تکمیل صندلی برخی پروازهای اربعین و فروش با نرخ های بالاتر از سوی دیگر، از مشکلاتی است که زوار حسینی با دفاتر هواپیمایی دارند.
  ۴ ساعت پیش    
خبر اعتراض ملی پوشان تیم فوتبال زنان دانمارک، به تبعیض در پرداخت دستمزد های ورزشکاران مرد و زن به سرعت در سراسر جهان پیچید.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از ورود واگن های جدید به خطوط مترو خبر داد و گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته تا پایان هفته آینده واگن های وارد خطوط 3 و4 می شوند.
  ۴ ساعت پیش    
دولت منطقه کردستان از بیانیه وزارت خارجه آمریکا، توقف درگیری ها در مناطق مورد منازعه و گفت وگوی فوری و بدون پیش شرط با بغداد استقبال کرد.
  ۴ ساعت پیش    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به دنبال به دست آوردن حمایت قدرت های بزرگ جهان از منطقه کردستان عراق است.
  ۴ ساعت پیش    
تهدیدهای تلفنی و مکتوب تروریستی که ساعت یک بامداد امروز(شنبه) تخلیه بیش از2000 نفر از ساختمان ام گ او بزرگترین دانشگاه روسیه در مسکو را در پی داشت، دروغ اعلام شد.
  ۴ ساعت پیش    
پسرنوجوانی که پس ازبررسی مخفیانه گوشی تلفن همراه مادرش، متوجه رابطه پنهانی او با مرد بیگانه ای شد، پدرش را با خبرکرد.
  ۵ ساعت پیش    
برخی از اعضای شورای فنی کشتی آزاد به دنبال سپردن پست سرمربی گری تیم ملی به رییس فدراسیون هستند!
  ۵ ساعت پیش    
مطابق اعلام وزارت راه و شهرسازی 37هزار مسکن مهر در سراسر کشور با پیشرفت فیزیکی 30درصدی راکد است.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس اداره آمریکای شمالی وزارت خارجه کره شمالی، در نشست خلع سلاح هسته ای مسکو، آمریکا را به پاسخ هسته ای تهدید کرد.
  ۵ ساعت پیش    
وزارت خارجه آمریکا روز جمعه از دولت عراق خواست تنش ها در نزدیکی کرکوک را کاهش دهد.
  ۵ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفته است که احتمالاً بخشی از جلسه فردای مجلس به صورت غیرعلنی برگزار شود.
  ۵ ساعت پیش    
اردیبهشت سال 94 و درست در روزهایی که ملی پوشان بیشتر رشته های ورزشی در تلاش برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو بودند...
  ۵ ساعت پیش    
مرد جوانی که چند روز پیش کودک دو ساله را در یک جنایت هولناک به قتل رسانده بود، به تشریح روز جنایت پرداخت.
  ۵ ساعت پیش    
مسؤولان امنیتی افغان می گویند، دو راکت صبح امروز (شنبه) به نزدیکی مقر نظامی بین المللی در مرکز کابل اصابت کرده است.
  ۶ ساعت پیش    
اگرچه بانک مرکزی گام هایی آهسته برای ارز تک نرخی برداشته و حذف ارز مسافرتی، افزایش آرام نرخ ارز رسمی و تغییرات ارز مبادله ای را انجام داده، اما فرمان راه اندازی بورس صادر نشده است.
  ۶ ساعت پیش    
رویکردهای مثبتی نسبت به حضور زنان و خانواده ها در ورزشگاه ها وجود دارد اما حضور زنان به عنوان تماشاگر با پیش شرط هایی برای مناسب سازی ورزشگاه ها و فراهم کردن شرایط سالم و امن برای آنها همراه خواهد ...
  ۶ ساعت پیش    
عوارض گمرکی برای گوشی در حد پنج درصد است و تاثیری در بازار ندارد. ظرف هشت روز آینده نیز برندهایی را که دیگر نمی توان از گوشی های قاچاقشان استفاده کرد اعلام می کنیم.
  ۶ ساعت پیش    
یکی از سوءمدیریت ها در چند سال گذشته تصویب اجرای پروژه ای بود که سالانه حجم زیادی از بودجه عمرانی شهر را بلعیده؛ اما هنوز در مقدمات کار مانده است.
  ۶ ساعت پیش    
دولت آلمان که چندی پیش یادداشت تفاهم درباره فروش 3 زیر دریایی به اسرائیل را به علت اتهامات فسادی که به نخست وزیر و مشاوران وی وارد بود به حال تعلیق در آورد تحت شرایط سختی با این معامله موافقت کرد.
  ۷ ساعت پیش    
اسفند 1395 بود که وزارت ورزش در آیین نامه ای شرایط احراز صلاحیت داوطلبین روسای فدراسیون های ورزش را در 18 ماه و 17 تبصره تدوین کرد.
  ۸ ساعت پیش    
سال ها از روزی که علی دایی در کنفرانس مطبوعاتی پرسپولیس و سپاهان درباره محسن قهرمانی افشاگری هایی را انجام داده بود می گذرد اما ظاهرا علی دایی تصمیم ندارد آن اتفاقات را فراموش کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۲:۱۵    
قائم مقام رئیس بیمارستان مسیح دانشوری عنوان کرد: ایران به دلیل همجوار بودن با کشورهای پرخطر به لحاظ درگیری با بیماری سل همواره در معرض خطر قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۲:۰۰    
یک روانپزشک گفت: 20 تا 40 درصد از افراد مبتلا به ام اس در طول بیماری خود دچار تغییرات شخصیتی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۱۵    
قانون - سازمان فضایی ژاپن یک غار بزرگ زیر سطح کره ماه کشف کرده که به تایید سازمان های فضایی آمریکا و روسیه می تواند برای ایجاد یک پایگاه انسانی در این قمر مناسب باشد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۰    
دیشب سیارکی به اندازه یک اتوبوس از کنار زمین گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۰    
رصدهای ثبت شده توسط کاوشگر کاسینی نشان می دهند که حلقه A زحل دارای هفت قمر است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۳۰    
یک مخترع نیوزلندی دوچرخه ای ساخته که با پدال زدن می توان روی آب حرکت کرد. یادگیری نحوه استفاده از "Manta5" کمی پیچیدگی دارد؛ اما به راحتی می توان آن را کنترل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵    
گوگل اعلام کرده به آن دسته از هکرهایی که بتوانند نقص های برترین برنامه های اندروید را پیدا کنند، پول پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰    
با آغاز طرح رجیستری گوشیهای وارداتی تلفن همراه از امروز، نحوه شناسایی موبایل قاچاق را بشناسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۱    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با تاکید بر اجماع حزب های کوچک، گفت: سیاسیون از ترس رد صلاحیت در انتخابات، تمایلی برای عضویت در احزاب ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۳:۱۲    
رییس جمهور ونزوئلا گفت یک "کمپین بی رحم" علیه کشورش فعالیت می کند و "از جانب واشنگتن، بوگوتا و مادرید، علیه انقلاب بولیواری" ترتیب داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۳:۰۰    
رئیس کل سابق سازمان نظام پزشکی ایران، گفت: سالانه در حدود 100 هزار نفر به تعداد بیماران مبتلا به سرطان در کشورمان افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۵۱    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه نباید به جذب نیرو در آموزش و پرورش به سادگی نگریست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۴۲    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران گفت: در صورت اثبات نبود ایمنی درخط 7 مترو شهرداری و شورای شهر باید از فعالیت این خط جلوگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۳۰    
جمالی گفت: قطعا مشکلات باقیمانده وزارت نیرو با حضور اردکانیان حل خواهد شدو در این راستا دولت و مجلس نیز باید کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۱۲    
بیش از دویست هزار خانوار در ایران از راه ماهیگیری امورات خود را می گذرانند شغلی که با توجه به سختی های بسیار و حوادث ناگوار و تلخ در بی توجهی مسئولان در حال ادامه بقای خود است و هنوز با امید روزهای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۰    
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی در سال گذشته با هدف پاسخگویی سریع به بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و کارفرمایان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۱:۵۱    
در بستر این نابسامانی ها شاهد وقایعی همچون فروش کودکان، فروش کلیه و حتی اعضایی همچون قرنیه چشم هستیم و در بستر این وقایع است که عده ای به اشرافیت می روند و همزمان هویت انسانی جوانان طبقه پایین را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۰    
مدیر پسماندهای پزشکی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با بیان اینکه سازمان محیط زیست مرجع نظارت بر بی خطرسازی پسماند در بیمارستان هاست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۱:۱۲    
در حالی قراردادهای موقت در بین نیروی کار به دلیل خلاء های قانونی روز به روز در حال افزایش است که امروز حدود 13 میلیون و 350 هزار نفر از کارگران با قرارداد موقت کار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۰:۵۱    
یکی از روزنامه های ژاپن امروز(جمعه) نوشت، امپراتوری این کشور احتمالا اواخر مارس 2019 از این سمت کناره گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۲    
موزه شیکاگو اعلام کرده نقاشی منتسب به رنوار که در برج دونالد ترامپ نصب شده، اصل نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۰:۲۱    
وزیر خارجه سوئد اذعان کرد در سطوح عالی سیاسی، قربانی آزار جنسی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۰:۱۲    
تابعیت رابطه ای سیاسی، حقوقی و معنوی است که فردی را به دولتی مرتبط می سازد؛ به طوری که حقوق و تکالیف اصلی وی، از همین رابطه ناشی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۰:۰۰    
آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده سوییت در تهران طی مهر ماه 96 می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۸:۳۰    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس زمان معرفی وزرای پیشنهادی نیرو و علوم از سوی دولت به مجلس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۸:۲۱    
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: باند فرودگاه تبریز به دلیل ترکیدگی لاستیک هواپیما مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۵    
سخنگوی طرح رجیستری گوشی تلفن همراه از آغاز فاز نخست این پروژه از امروز 28 مهرماه با پایش کل شبکه اپراتورهای موبایل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۵    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اگر آمریکایی ها برجام را به درستی اجرا می کردند و به تعهداتشان پایبند بودند، شرایط دیگری پیش می آمد، الان طبیعتاً نمی توانیم به آنها اعتماد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۷:۱۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اگر کنگره آمریکا بخواهد نظریه ترامپ را اجرا کند، توافق هسته ای بر هم خورده و نقض برجام صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۴    
ایران و ازبکستان همچنین می توانند در حوزه نفت و گاز و فناوری های مورد نیاز این حوزه با یکدیگر همکاری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۴:۵۱    
سرپرست وزارت علوم درباره معرفی گزینه نهایی این وزارت خانه گفت: حوزه وزارت علوم شخصیت برای وزیر شدن کم ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۸    
معاون اول رییس جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان مبتکر اتحاد جهانی علیه خشونت و افراطی گری، گفتگو و مذاکره را بر مبنای منافع مشترک و راهبرد برد-برد تنها مسیر حل و فصل بحران های جهانی و منطقه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۴:۴۵    
طبق گزارش سازمان بهداشت جهانی،تبلیغات دخانی برای هدف قرار دادن دختران رو به افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۱    
شبکه نسیم در حال تدارک برنامه ای به تهیه کنندگی جواد فرحانی است که اکبر عبدی به عنوان مجری-بازیگر در آن حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۸    
سرپرست سازمان اورژانس کشور با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته در کشور 56 حادثه ویژه رخ داده است گفت: در این حوادث 16 نفر فوت کردند، 217 نفر به مراکز درمانی منتقل و 48 نفر نیز به صورت سرپایی درمان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۷    
در جریان سخن رانی ریچارد اسپنسر، یک حامی معروف راست افراطی در آمریکا در دانشگاه فلوریدای این کشور، مخالفان نژادپرستی تظاهرات گسترده ای برپا کرده و با راستگرایان افراطی درگیر شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...