دوشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۱:۰۴Dec 2017 11

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

روزنامه قانون 3 فروردین 1395 روزنامه قانون 31 فروردین 1396 روزنامه قانون 1 اردیبهشت 1396 روزنامه قانون 31 خرداد 1396 روزنامه قانون 31 تیر 1396 روزنامه قانون 31 مرداد 1396 روزنامه قانون 31 شهریور 1396 روزنامه قانون 30 مهر 1396 روزنامه قانون 30 آبان 1396 روزنامه قانون 1 آذر 1396 روزنامه قانون 2 آذر 1396 روزنامه قانون 3 آذر 1396 روزنامه قانون 4 آذر 1396 روزنامه قانون 5 آذر 1396 روزنامه قانون 6 آذر 1396 روزنامه قانون 7 آذر 1396 روزنامه قانون 8 آذر 1396 روزنامه قانون 9 آذر 1396 روزنامه قانون 10 آذر 1396 روزنامه قانون 11 آذر 1396 روزنامه قانون 12 آذر 1396 روزنامه قانون 13 آذر 1396 روزنامه قانون 14 آذر 1396 روزنامه قانون 15 آذر 1396 روزنامه قانون 16 آذر 1396 روزنامه قانون 17 آذر 1396 روزنامه قانون 18 آذر 1396 روزنامه قانون 19 آذر 1396 روزنامه قانون 20 آذر 1396 
  ۷ دقیقه پیش    
هوای سرد تا روز چهارشنبه در اغلب مناطق کشور ماندگار است، همچنین روز سه شنبه تا پایان هفته دمای هوا در شمال شرق بین 5 تا 7 درجه و در شمال بین 3 تا 5 درجه کاهش می یابد.
  ۱۶ دقیقه پیش    
رییس جمهور قانون استفساریه تبصره (1) ماده واحده قانون ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان را برای اجرا به سازمان اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
  ۲۵ دقیقه پیش    
به تازکی فیزیکدانان با مطالعه دستگاه های اندازه گیری اتم، موفق به دنبال کردن بهتر آب و مواد معدنی و ساخت سیستم های جهت یابی شده اند.
  ۳۴ دقیقه پیش    
نیم فصل اول هفدهمین دوره لیگ برتر فوتبال در حالی به پایان رسید که پرسپولیس همانند فصل گذشته بهترین ها را به خود اختصاص داد.
  ۳۷ دقیقه پیش    
پرسپولیس موفق شد دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر را با پیروزی پشت سر بگذارد.
  ۵۵ دقیقه پیش    
بنابر گفته منابع آگاه ، مصر قرار است قراردادهایی را با روسیه در جریان سفر پوتین به این کشور برای ساخت نخستین نیروگاه هسته ای مصر امضا کند.
  ۱ ساعت پیش    
تحلیلگران بر این باورند که کره شمالی از افزایش محبوبیت و ارزش ارز دیجیتالی بیت کوین سود و پول زیادی را به دست آورده است.
  ۱ ساعت پیش    
وزارت کشور یمن وابسته به انصارالله از کشف اسناد و نقشه هایی خبر داد که رهبران نزدیک به علی عبدالله صالح برای سقوط صنعا تهیه کرده بودند.
  ۱ ساعت پیش    
انجمن مطبوعات خارجی هالیوود که مسئولیت برگزاری جوایز سینمایی گلدن گلوب را بر عهده دارد، نامزدهای هفتادوپنجمین دوره این رویداد سینمایی را در هتل بیورلی هیلتون اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش    
جیمز فرانکو در فیلم هنرمند فاجعه نشان داد که می توان داستان ساخت بدترین فیلم تاریخ سینما را تبدیل به فیلمی موفق و پرفروش کرد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس جمهور حرکت اهانت آمیز ترامپ درباره قدس را طرحی شوم علیه فلسطین و جهان اسلام دانست و از جهان اسلام خواست علیه این طرح بایستند.
  ۲ ساعت پیش    
عربستان سعودی اعلام کرد سینماهای عمومی در این کشور اوایل سال آینده دوباره باز می شوند.
  ۲ ساعت پیش    
سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تودیع و معارفه معاون هنری اش تاکید کرد ایران در جامعه جهانی نه با خودرویش که با فرهنگ و هنرش شناخته می شود.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه در مورد سفر اخیر بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس به تهران و هم چنین مباحث احتمالی که در جریان این سفر در ارتباط با موضوع نازنین زاغری مطرح شده است، گفت...
  ۲ ساعت پیش    
اسامی نامزدهای بخش پژوهش هشتمین دوره انتخاب آثار برتر ادبیات نمایشی ایران در دو بخش تالیف و ترجمه اعلام شد.
  ۲ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگای 6 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، امروز مرز عراق و کرمانشاه - حوالی ازگله را لرزاند.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی ناجا گفت: پلیس گزارشی در خصوص وجود دستمال های توهم زا و روانگردان نداشته است.
  ۳ ساعت پیش    
در لایحه بودجه سال 1397 یارانه نقدی نان در جداول و تبصره ها نسبت به امسال کاهش 50 درصدی داشته است که به گفته یک مقام مسئول در وزارت کشاورزی، دولت برای پیشگیری از تحقق بودجه ها و یارانه های تصویب شده
  ۳ ساعت پیش    
آخرین حمایت آمریکا اقدام خبیثانه رییس جمهور آن کشور یعنی انتخاب بیت المقدس قبله نخست مسلمانان جهان به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی بود
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی قوه قضائیه درباره ماجرای فاضل لاریجانی گفت:جرمی برای فاضل در آن پرونده احراز نشد و شما می خواهید قبول بکنید یا نکنید.
  ۳ ساعت پیش    
بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده، مردم اوکراین در مقایسه با مردم سایر کشورهای اروپایی از پایین ترین سطح کیفیت زندگی برخوردار هستند.
  ۳ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بابیان اینکه فرانسه از سیاست های اسرائیل برای مقابله با ایران حمایت می کند، بار دیگر مدعی شد، ایران می خواهد حضورش در سوریه را تقویت کند اما اجازه آن را نخواهیم داد.
  ۳ ساعت پیش    
منابع محلی از وقوع انفجار در متروی نیویورک در آمریکا خبر دادند.
  ۴ ساعت پیش    
قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و علی اصغر مونسان رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی در حالی نسبت به بودجه 97 اعتراض کرده اند که طبق روال بودجه ریزی...
  ۴ ساعت پیش    
محسنی اژه ای معاون اول و سخنگوی دستگاه قضا در مراسمی با عنوان بررسی کارنامه عملکرد قوه قضاییه به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در این دانشگاه حضور یافت .
  ۴ ساعت پیش    
رئیس جمهور روسیه در سفری از پیش اعلام نشده، وارد سوریه شده و با همتای سوری اش دیدار و دستور خروج نیروهای روسیه از سوریه را صادر کرده است.
  ۵ ساعت پیش    
قانون - شورای عالی بیمه درمصوبه جدید خود، پوشش بیمه ای داروهای او تی سی یا بدون نسخه از ابتدای دی ماه را حذف کرد. ...
  ۵ ساعت پیش    
زنانی که به صورت علنی رئیس جمهوری آمریکا را به سواستفاده جنسی متهم کرده اند اینبار قرار است در یک نشست خبری که امروز (دوشنبه) برگزار می شود از کنگره بخواهند تا این اتهامات را مورد بررسی قرار دهد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر دفاع اقدام سردمداران کاخ سفید در به رسمیت شناختن قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیستی را فتنه ای عمیق برای تضییع حقوق مردم مسلمان فلسطین دانست و گفت ...
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت کشور به اظهارات اخیر فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ مبنی بر احصا حدود 23 نوع آسیب اجتماعی از سوی بسیج و سپاه و همچنین ایجاد گشت های جلوگیری از وقوع سرقت و برخورد با اراذل و اوباش ...
  ۵ ساعت پیش    
شهردار تهران درباره انتصاب مدیرعامل آتش نشانی و تقاضای خانواده آتش نشانان پلاسکو توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۵ ساعت پیش    
به گفته قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر به طور میانگین 75 درصد کشفیات جهانی تریاک، 61 درصد کشفیات مرفین ...
  ۵ ساعت پیش    
شاهدان عینی در تماس های مکرر اینترنتی و تلفنی از برهنه کردن و بازداشت مسافران ایرانی توسط مأموران فرودگاه بلگراد صربستان خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش    
هم اکنون برخی کلینیک های ترک اعتیاد جهت بازداشتن معتادان از تداوم مصرف مخدرها، از الکل استفاده می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه سازوکار شناسایی 3 گروه از افراد مستحق دریافت یارانه نقدی را تشریح کرد.
  ۵ ساعت پیش    
پلیس شهر برلین آلمان از کشف مقادیری مهمات در یکی از بازارهای کریسمس این شهر خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت دفاع افغانستان با اشاره به اینکه ایران همواره از طالبان شکایت داشته گفت: ایران می تواند با آموزش نیروهای مسلح افغان قوای مسلح افغانستان را یاری کند.
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست شبکه دامپزشکی سرپل ذهاب، از استقرار اکیپ درمانی اداره کل دامپزشکی استان لرستان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
در لایحه بودجه سال 97 اعتبار پیشنهادی برای نهادهای حمایتی کمیته امداد، بهزیستی و وزارت رفاه نسبت به سال قبل افزایش یافته است.
  ۶ ساعت پیش    
دو فیلم سینمایی جدید از 22 آذرماه روانه چرخه اکران می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
نمایش شرقی غمگین به کارگردانی سعید زارعی از سوم دی ماه سال جاری در تماشاخانه شهرزاد روی صحنه می رود.
  ۶ ساعت پیش    
فیلم های کوتاه روتوش ، نگاه موفق به کسب جوایزی از جشنواره ی لهستان شدند.
  ۷ ساعت پیش    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که دولت در لایحه بودجه 97، 23 هزار میلیارد تومان برای هدفمندی یارانه ها در نظر گرفته که در صورت تصویب پیشنهاد دولت ...
  ۷ ساعت پیش    
قاضی زاده گفت: دولت اعتباری در بودجه برای وزارت بهداشت در نظر می گیرد، من اعتماد می کنم بعد آن مبلغ تخصیص داده نمی شود.
  ۷ ساعت پیش    
اشغالگران هرگز روی آرامش به خود نخواهند دید و راهی جز ترک این سرزمین ندارند و مسلمانان جهان هیچ گاه اجازه نمی دهند بخشی از پیکره جهان اسلام از آن جدا شود.
  ۷ ساعت پیش    
دود و آلودگی، نفس شهروندان را به شماره انداخته و بسیاری از افراد به ویژه در فصل پاییز و زمستان با مشکل تنگی نفس مواجه هستند.
  ۷ ساعت پیش    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: دعوت نامه های ما مرتب برای رئیس جمهور ارسال می شود اما حضور وی در جلسات به دلیل محدودیت های امنیتی امکان پذیر نیست.
  ۷ ساعت پیش    
مشاور عالی سازمان سنجش کشور زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت کنکور سال 96 را اعلام کرد.
  ۷ ساعت پیش    
سعید نجاریان، عضو هیات رییسه فوتسال در گفت و گو با قانون از بررسی حرفه ای گری در فوتبال خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
عباس ترابیان در گفتگو با قانون مواردی را پیرامون فوتسال مطرح کرد.
  ۷ ساعت پیش    
بازیکنان لیگ ترکیه در حمایت از فلسطین متحد شدند.
  ۷ ساعت پیش    
قانون فیلم دانکرک را با دنیای امروز فوتبال مقایسه می کند
  ۷ ساعت پیش    
علاوه بر عفونت های ادراری، دومین مشکلی که در دیابتی ها ایجاد می شود، مختل شدن کار سیستم عصبی خودکار مثانه است.
  ۸ ساعت پیش    
یک مقام مسئول بانکی از اجرای طرحی برای اعتباردهی به صندوق های قرض الحسنه خانوادگی خبرداد و گفت: بانک، معادل آورده صندوق خانوادگی، منابع گذاشته و متقاضی باید اقساط را ظرف 22 ماهه پرداخت کند.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران گفت: هنوز در سرشماری های نفوس و مسکن اطلاعات دقیقی در زمینه معلولیت در کشور اخذ نمی شود که با هیچ دلیلی قابل توجیه نیست.
  ۸ ساعت پیش    
از مهلت اخطار دیوان عدالت اداری به شرکت ملی گاز فقط 24 ساعت باقی مانده است تا بند آبونمان از قبوض گاز حذف و هزینه آن به مشترکان عودت داده شود ...
  ۸ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از سیاست گذاریهای اقتصادی و بودجه بندی از تصمیم دولت بر قطع پرداخت یارانه نقدی کل کشور به جز اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
شکار و تاریکی، از متن فرانسوی آن به فارسی برگردانده شده است. کتاب، یک داستان معمایی پر از حس تعلیق است و به قول معروف از آن کتاب هایی است که وقتی شروع کنی دلت می خواهد یک نفس تا پایان آن را بخوانی.
  ۹ ساعت پیش    
گروهی از هنرمندان در رشته های مختلف بدون ترس از کپی شدن کارهایشان و به دنبال پیدا کردن فضایی جدید، نمایشگاهی متفاوت برگزار می کنند.
  ۹ ساعت پیش    
شب گذشته (یکشنبه) مراسم اعطای جوایز نوبل 2017 با حضور پادشاه سوئد برگزار شد و کازوئو ایشی گورو نویسنده انگلیسی مدال نوبل ادبیات را به گردن آویخت.
  ۹ ساعت پیش    
جمشید مشایخی، مهدی هاشمی، مسعود جعفری جوزانی، رسول صدر عاملی، ناصر طهماسب، کیومرث پوراحمد و داریوش مهرجویی متولدین آذر ماه سینمای ایران هستند؛تولدت شان مبارک.
  ۹ ساعت پیش    
سارا سالار از داوری جایزه احمد محمود انصراف دارد.
  ۹ ساعت پیش    
در هفته پیش رو عواید کنسرت پوریا اخواص و سپهر شهبازی، گروه چریکه و وحید تاج به بازماندگان زلزله غرب کشور تعلق خواهد گرفت و گروه دلیار در یک روز با دو خواننده متفاوت دو کنسرت ویژه بانوان برگزار خواهد ...
  ۹ ساعت پیش    
مشاور رئیس مجلس گفته است که لاریجانی در مسائل سیاسی با وی مشورت نمی کند.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان بهزیستی کشور جزئیات واگذاری فرزندخواندگی در سامانه تازه تأسیس بهزیستی را اعلام کرد.
  ۹ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: پیشنهاد دولت برای افزایش عوارض خروج از کشور از 75 به 220، 330 و 440 هزار تومان به ازاء تعداد سفرها مورد مخالفت نمایندگان مجلس قرار می گیرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
از آغاز ثبت نام کسر خدمت فرزندان ایثارگران تاکنون بیش از 110 هزار نفر برای استفاده از این قانون در دفاتر پلیس 10+ ثبت نام کرده اند و امروز آخرین مهلت ثبت نام این افراد برای استفاده از قانون کسر خدمت ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش کشور گفت: سازمان سنجش علاقه ای به حذف کنکور ندارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
بررسی لایحه بودجه نشان می دهد دولت درامد 1100 میلیارد تومانی را از محل دریافت عوارض خروج از کشور مسافران پیش بینی کرده است که نسبت به سال قبل رشد حدود 200 درصدی داشته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس از پرداختی های نجومی به عنوان مستمری در صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرلشکر محمد باقری رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت:انگلستان که کفتار پیر استعمار است، با کوچ دادن یهودیان به فلسطین تلاش کرد که تمرکزی از یهود را ایجادکند و این توطئه ای بود که اسم آن را هولوکاست گذاشتند.
  ۱۰ ساعت پیش    
سید جلال ملکی گفت: ساعت 23 و 32 دقیقه شب گذشته، آتش سوزی در یک کارگاه نجاری واقع در خیابان خلازیر، خیابان پاییزان به نیرو های سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
پخش سری جدید برنامه ی دورهمی مهران مدیری از این هفته با تیم جدید و تغییر هنرمندان آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۵۶    
باید مجوزها برای فعالیت کتب کمک آموزشی توسط آموزش و پرورش صادر شود اما این عدم تحرک لازم باعث ایجاد مافیا شده و سالانه صدها میلیارد تومان سود به این بنگاه های اقتصادی وارد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۷    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد این اتحادیه معتقد است که بیت المقدس باید پایتخت دو دولت فلسطینی و اسرائیلی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۹    
یکی از دیپلمات های ارشد آمریکایی می گوید که قدس همیشه پایتخت اسرائیل بوده و خواهد ماند و ترامپ معتقد است تصمیم درستی در این خصوص گرفته و از نظرش برنخواهد گشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۲۰    
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم بانک های بزرگ علیه ایران ادامه دارد، گفت: تحریم ها همچنان برقرار است و غربی ها به دنبال توسعه سند برجام به حوزه های امنیتی و موشکی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۷    
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه رئیس جمهور ترکیه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۴    
سناتور برنی سندرز بار دیگر استعفای رئیس جمهور آمریکا را خواستار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۹    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات چگونگی بررسی لایحه بودجه 97 در مجلس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۵۳    
مستندات لایحه بودجه 97 نشان می دهد دولت افزایش قطعی قیمت حامل های انرژی را کلید زده و درآمد 17 هزار میلیارد تومانی از این محل پیش بینی کرده است؛ اما بنا به متن تبصره 18 ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۴۴    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: تغییر روش بودجه ریزی، شفاف سازی بودجه و عدم تمرکز آن از ویژگی های لایحه بودجه سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۵    
پیامک های تبلیغاتی در برهه ای از زمان به معضل بسیاری از مشترکان اپراتورها تبدیل شده بود و در شرایطی که با مسدود شدن پیامک ها با سرشماره های تبلیغاتی...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۲۳    
مرد جوان که درطمع رسیدن به پول ها و گردنبند طلای یک زن سالخورده، با طرح نقشه ای او را کشته بود، صبح دیروز از زندان قزل حصار کرج به شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافت وپای میزمحاکمه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۱۷    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن یادآوری بدعهدی های آمریکا در قبال تعهدات بین المللی، از اروپا خواست با همراه شدن با آمریکا در تضعیف برجام اشتباه گذشته خود را تکرار نکند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۸    
تصمیم وزارت جهادکشاورزی در ممنوع کردن واردات برنج، واردکنندگان را ترغیب کرده از همین حالا در بازار خودی نشان دهند و با کم کردن جریان عرضه برنج به بازار، زمینه را برای افزایش قیمت فراهم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۸:۰۸    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: مسیر پرداخت سود به مشمولان در حال طی شدن است و در زمان لازم اطلاع رسانی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۱:۵۹    
شرکت امنیتی فینوتی(Fynoti) فناوری ارائه کرده که با کمتر از 20 دلار وظیفه امنیت خانه را بر عهده می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۱:۴۴    
دستگاه اتاقک سمپاش تحقیقاتی در دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد طراحی و ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۱:۲۹    
محققان کشور کفی فوق هوشمندی را عرضه کردند که قادر به اصلاح الگوی حرکتی در کودکان و دانش آموزان است، ضمن آنکه در صورت گام برداشتن ناصحیح به فرد هشدار خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۱:۱۴    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، بر لزوم ایجاد تسهیلات برای افزایش ثبت بین المللی اختراعات ملی تاکید کرد و گفت: در حال حاضر کمتر از 10 درصد اختراعات ملی، ثبت جهانی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۰:۵۹    
دولت اردن قصد دارد در صحراهای این کشور یک شهر فناورانه بسازد و بخشی از جمعیت پایتخت را به آنجا سوق دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۰۰:۴۴    
محققان از هیدروژل و باکتری نوعی جوهر زنده برای پرینتر سه بعدی ساخته اند که در قابلیت درمان سوختگی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۱    
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از برسی طرح جامع مدیریت شهری و همچنین اصلاح قانون شورا های اسلامی کار در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۱:۴۱    
بنیامین نتانیاهو گفت: امروزه کشورهای عربی دیگر اسرائیل را دشمن خود نمی دانند بلکه ما را متحدی ضروری در برابر ایران می بینند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۱:۳۸    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از ورود ستاد مبارزه با قاچاق کالا به موضوع عرضه هویج های جنجالی آمریکایی در فروشگاه های شهروند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۹    
کانون دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های سراسر کشور با ابلاغ اطلاعیه ای به کاریابی های سراسر کشور از آغاز شناسایی کاریابی های غیر مجاز فعال در فضای مجازی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۲۰    
برندگان نوبل 2017 امروز جوایز خود را طی مراسمی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۵۳    
سخنان مجری پیشین شبکه فاکس نیوز درباره ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا را بار دیگر در معرض یک رسوایی جنسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۹:۳۸    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه گفت: قدس نور چشم مسلمانان است و آن را به دولت کودک کش قاتل، غارتگر و اشغالگر تقدیم نمی کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...