دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۰:۳۶Jun 2018 18
 

روزنامه قانون (ghanoondaily.ir)

روزنامه قانون 3 فروردین 1395 روزنامه قانون 21 بهمن 1396 روزنامه قانون 31 اردیبهشت 1397 روزنامه قانون 1 خرداد 1397 روزنامه قانون 2 خرداد 1397 روزنامه قانون 3 خرداد 1397 روزنامه قانون 4 خرداد 1397 روزنامه قانون 5 خرداد 1397 روزنامه قانون 6 خرداد 1397 روزنامه قانون 7 خرداد 1397 روزنامه قانون 8 خرداد 1397 روزنامه قانون 9 خرداد 1397 روزنامه قانون 10 خرداد 1397 روزنامه قانون 11 خرداد 1397 روزنامه قانون 12 خرداد 1397 روزنامه قانون 13 خرداد 1397 روزنامه قانون 14 خرداد 1397 روزنامه قانون 15 خرداد 1397 روزنامه قانون 16 خرداد 1397 روزنامه قانون 17 خرداد 1397 روزنامه قانون 18 خرداد 1397 روزنامه قانون 19 خرداد 1397 روزنامه قانون 20 خرداد 1397 روزنامه قانون 21 خرداد 1397 روزنامه قانون 22 خرداد 1397 روزنامه قانون 23 خرداد 1397 روزنامه قانون 24 خرداد 1397 روزنامه قانون 25 خرداد 1397 روزنامه قانون 26 خرداد 1397 روزنامه قانون 27 خرداد 1397 روزنامه قانون 28 خرداد 1397 
  ۲ ساعت پیش    
بارش های زیر نرمال طی 11 سال گذشته و افزایش بیش از 2 درجه ای دمای ایران، رخداد پدیده تغییر اقلیم را در کشورمان ثابت می کند.
  ۲ ساعت پیش    
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درخصوص پیگیری وضعیت دانشجویان معترض در دی ماه سال گذشته گفت: مسئله این دانشجویان در دولت مطرح شده و پیگیر کارشان هستیم.
  ۲ ساعت پیش    
تست ها و آزمایش های وزارت بهداشت و ناجا برای تشخیص اعتیاد رانندگان کارایی ندارد و هر راننده ای می تواند با اقداماتی باعث منفی شدن جواب آزمایش شود.
  ۲ ساعت پیش    
محمود میرلوحی با اشاره به فعالیت های سیاسی شورای سابق شهر تهران در تخریب اعضای فعلی آن، آمار جدیدی از تخلفات صورت گرفته در دوره گذشته ارایه داده و خواستار سرعت بخشیدن به تصمیم قوه قضاییه درباره ...
  ۲ ساعت پیش    
دولت برزیل تمام تلاش خود را خواهد کرد که به شرکتهای برزیلی کمک کند تا در سایه تحریمهای آمریکا همچنان به تجارت خود با ایران ادامه دهند.
  ۴ ساعت پیش    
ازآنجایی که قرار است فعالیت جامعه روحانیت به سراسر کشور گسترش یابد نیاز است معاونت هایی تشکیل شده و شعب استانی تأسیس شود که مصطفی پورمحمدی به عنوان دبیرکل موقت این مسئولیت را عهده دار شده است.
  ۴ ساعت پیش    
فدراسیون بین المللی فوتبال قانون جدیدی را به خاطر سنگربان مسلمان مصری وضع کرد.
  ۴ ساعت پیش    
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: وقتی کولبری در مجلس به عنوان شغل مصوب می شود، به این معنا بوده که به رسمیت شناخته شده است.
  ۴ ساعت پیش    
یک متخصص کلیه گفت: کرفس حاوی آنتی اکسیدان ها و ترکیبات شناخته شده برای افزایش تولید ادرار است؛ اضافه کردن کرفس به وعده های غذایی به طور منظم می تواند به کاهش احتمال ابتلا به سنگ کلیه کمک کند.
  ۵ ساعت پیش    
اتحاد اقوام راهکار حفظ تمامیت ارضی ایران است و اگر ملت ایران بر حفظ هویت خود و لزوم یکپارچگی ملی به اجماع برسد، دشمن حتی اگر قصد شکستن یا ضربه وارد کردن به این تمامیت یا هویت را داشته باشد ...
  ۵ ساعت پیش    
وارد کردن اتهام واردات با ارز دولتی و فروش با نرخ ارز آزاد، موضوعی است که دولت باید با شفافیت به آن پاسخ دهد....
  ۵ ساعت پیش    
روز گذشته تعدادی از دانشجویان با لغو امتحانات و امتناع از شرکت در امتحانات پایان ترم به خاطر احکام صادره برای برخی دانشجویان دست به اعتراض زدند...
  ۵ ساعت پیش    
آقای علی عسگری؛ آیا پیام مخالف خوانی و مخالف بینی اکثریت نوجوانان و جوانان جامعه را درک کرده اید؟!
  ۵ ساعت پیش    
10نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به هیات رییسه مجلس، خواستار اعمال ماده 236 آیین نامه در خصوص ارجاع تخلفات قانونی بانک مرکزی به قوه قضاییه شدند.
  ۵ ساعت پیش    
اعلام می شود با دلالان ارز به طور جدی برخورد می شود، با این وجود این افراد به راحتی به فعالیت می پردازند و نبض بازار ارز را در دست دارند.
  ۵ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه برخی افراد بدون طی مراحل قانونی از کشور خارج شده اند، گفت: در صورت تصویب قانون، این افراد به محض بازگشت مشمول عفو عمومی می شوند.
  ۵ ساعت پیش    
تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز (دوشنبه) به وقت محلی آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از سفر به کازان برگزار کرد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس دیده بان شفافیت و عدالت از اعلام جرم علیه تعدادی از مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی در خصوص موسسات مالی و اعتباری خبر داد و مدعی شد ...
  ۶ ساعت پیش    
رئیس سابق اتاق بازرگانی تهران اعلام کرد: برخی از واردکنندگان مواد معدنی از دلار 4200 تومانی سوء استفاده کردند ...
  ۶ ساعت پیش    
وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شدن سایت ثبت سفارش این وزارتخانه را تکذیب کرد و ضمن تایید تخلف در ورود 6481 خودرو به گمرکات کشور، از پیگیری برای برخورد قانونی با متخلفان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
زلزله، چلگرد از توابع شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری را لرزاند
  ۶ ساعت پیش    
تهدید چین برای وضع تعرفه روی واردات نفت آمریکا به کسب و کاری لطمه خواهد زد که در دو سال اخیر رونق پیدا کرده است و اکنون حدود یک میلیارد دلار در ماه ارزش دارد.
  ۶ ساعت پیش    
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از موافقت قوه قضائیه با طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
امکان حذف مگس های سفید وجود ندارد و همیشه این آفت بوده است ولی با اقدامات صورت گرفته تعداد آن محدودتر شده است.
  ۷ ساعت پیش    
متاسفانه نام دارو های شادی بخش که امروزه در کشور به مواد مخدر صنعتی و شیمیایی گفته می شود خود محرکی برای مصرف این مواد از سوی نوجوانان و جوانان است.
  ۷ ساعت پیش    
اخیراً دو سند به دست ما رسیده که نشان می دهد ثبت سفارش هایی برای واردات خاک برای بستر خواب گربه و همچنین سطل آشغال از آلمان با دلار 4200 تومانی صورت گرفته است.
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر اینکه مسئولان نباید اجازه دهند که قبح پیش فروش نوزادان به عنوان اقدامی برخلاف شرع و وجدان ریخته شود به آسیب شناسی این قبیل معضلات پرداخت.
  ۷ ساعت پیش    
گاهی اوقات می شنویم که یک معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته است خب در اینجا بنده وظیفه دارم به عنوان یک همکار و عضوی از خانواده آموزش و پروش پیگیر حقوق شان باشم.
  ۷ ساعت پیش    
برای رفع تبعیض حقوق بازنشستگان سنوات مختلف که عمدتاً برای شاغلان از سال 88 به بعد ایجاد شده، نسخه هایی پیچیده شده است چرا که عقب ماندگی 65 درصدی حقوق بازنشستگان نسبت به نرخ تورم را در دولت های قبلی ...
  ۷ ساعت پیش    
یک روزنامه چاپ ترکیه از تحویل جنگنده های اف . 35 به آنکارا از سوی آمریکا ظرف روز های آینده خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه می گوید: مشخص نیست که سرور های تلگرام طلایی در کدام کشور است و این نوع تلگرام فیلتر نمی شود.
  ۸ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت، گفت: در حال حاضر با کمبود 57 قلم داروی وارداتی مواجه هستیم، اما در زمینه دارو های ژنریک و برند ژنریک، کمبود جدی نداریم.
  ۸ ساعت پیش    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست اخیر کابینه این رژیم گزارشی را در مورد آخرین رایزنی های ضد ایرانی خود با مقامات کشورهای دیگر جهان ارائه کرد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طبق اعلام وزیر صنعت، معدن و تجارت افزایش قیمت خودرو ناشی از افزایش قیمت قطعات باید حدود 9.6 درصد باشد.
  ۹ ساعت پیش    
حکم قصاص قاتل کودک هشت ماهه به نام بنیتا قلعه نویی، سحرگاه امروز اجرا شد.
  ۹ ساعت پیش    
جزئیات پذیرش اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از کلید خوردن طرح استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش در واکنش به مصوبه مجلس گفت: بسیاری از حق التدریس ها و آموزشیاران شرایط استخدامی را دارند، اما برگزاری آزمون خیال ما را راحت خواهد کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
حکم قصاص محمدرضا ثلاث باباجانی که ماموران ناجا را به شهادت رساند، سحرگاه دوشنبه اجرا شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
قرار است تمامی نازل ها در سراسر کشور به سیستم توزیع سوخت و پرداخت همزمان مجهز شوند تا شهروندان بتوانند از طریق خدمات بدون کارت یا با وارد کردن کارت های بانکی خود و حتی از طریق موبایل ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: نزدیک سه سال است که در سطح ریاست جمهوری با دولت عراق درباره حذف روادید مذاکره می کنیم، اما طرف مقابل آمادگی لازم را ندارد لذا "ویزای اربعین" امسال حذف نخواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی دولت در توئیتی نوشت: واریز حقوق بجز تأمین بودجه نیازمند صدور احکام حقوقی جدید ازجانب دستگاه ها است.
  ۱۰ ساعت پیش    
نادر مرادزهی، کارگر بی شناسنامه ی بلوچ است که به علت نداشتن اوراق هویت، او را به اردوگاه اتباع خارجی می برند. صد هزار بی شناسنامه ی بلوچ در شرایط مشابهی هستند و از حقوق مدنی و اجتماعی محرومند.
  ۱۰ ساعت پیش    
سفیر آمریکا در کانادا می گوید بسته ای حاوی پودری سفیدرنگ و یک نامه تهدیدآمیز دریافت کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
قانون - ائتلاف متجاوز عربی امروز (یکشنبه) حملات جدیدی را به فرودگاه الحدیده یمن صورت داد، این در حالی است که وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن، وابسته به انصارالله ...
  ۱۰ ساعت پیش    
بر اساس تمهیدات صورت گرفته از سوی دولت، هیچ برنامه ای برای واردات با نرخ ارزی دیگری غیر از آنچه در مصوبات دولت آمده ...
  ۱۰ ساعت پیش    
واتس اپ فهرستی از تعدادی گوشی و سیستم عامل ارائه کرده و می گوید برنامه گپ مذکور دیگر بر روی این محصولات قابل اجرا نخواهد بود.
  ۱۰ ساعت پیش    
محققان یک سیستم هوش مصنوعی ساخته اند که قادر است حرکات را قبل از اتفاق افتادن پیش بینی کند.
  ۱۰ ساعت پیش    
زاها حدید معمار مشهور هتل عجیب و غریبی را در ماکائوی چین طراحی کرده که از نظر ظاهر و مواد به کار رفته برای ساخت، نمونه ای منحصر به فرد محسوب می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی از ساخت ماهواره در این دانشگاه خبر داد
  ۱۰ ساعت پیش    
محققان انگلیسی با افزودن ریشه هویچ و چغندر قند سیمان را تقویت کرده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون سابق نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تاکنون 203طرح کلان در معاونت به تصویب رسیده و 100 طرح در حال اجراست.
  ۱۰ ساعت پیش    
تستی جدید با کمک بررسی بزاق دهان فرد نشان می دهد او دچار فرسودگی شغلی است یا خیر.
  ۱۰ ساعت پیش    
با وجود درخواست دولت سوریه از ایران برای حضور مستشاری در این کشور، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی مداخله جویانه گفت که ایران باید از تمام سوریه خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۱    
علاوه بر این 64 هزار و 500 دستگاه پیش فروش و 45 هزار دستگاه پیش فروش گروه خودرویی داریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۱    
رئیس سازمان بهزیستی، از موافقت با تخصیص اعتبارات لازم برای پوشش تعداد بیشتری از نیازمندان خبر داد و گفت: به محض پرداخت اعتبار حمایت افراد جدید انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۲    
برگزاری نشست ویژه مجلس برای بررسی گرانی ها در این هفته، منتفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۷    
رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی با بیان این که موضع اخیر رنو مبنی بر باقی ماندن در ایران علی رغم تحریم های آمریکا، تاثیرات مثبتی بر دیگر شرکت ها دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۰۷    
وارثان صاحبان سهام عدالتی که در 10 سال گذشته فوت شده اند، می توانند از 16 تیر سود و اصل سهام این افراد را دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۵    
رییس پلیس فتای تهران بزرگ از برخورد با سایت های قمار و شرط بندی نتایج مسابقات جام جهانی فوتبال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۲    
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه ها در تهران 12.5 درصد بوده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۴۶    
به دلیل عدم اجرای قانون پیش فروش ساختمان، یک کلاهبردار با اخذ 80 میلیارد تومان از متقاضیان پیش خرید مسکن در دو بنگاه املاک منطقه گیشا در تهران، بدون تحویل واحدها گریخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۳۴    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: وضعیت دو نفر مبتلا به این بیماری در ثلاث باباجانی رو به بهبودی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۲۸    
مردی که تصور می کرد برادرش با همسرش رابطه دارد، هرچند نتوانست در دادگاه این رابطه را ثابت کند، اما او را کشت و به اتهام قتل برادرش محاکمه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۹    
رییس سازمان بازرسی کشور از ورود این سازمان به بازار سکه، ارز، مسکن و خودرو خبر داد و گفت: ان شاءالله مردم به زودی نتیجه ورود سازمان بازرسی به این بازار ها را احساس می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۰    
باید 2.6 دهم میلیارد متر مکعب سهم آب دریاچه را بدهیم اما الان در دریاچه 2.2 میلیارد متر مکعب آب هست. بقیه آب ها کجاست؟ چرا باید 290 میلیون متر مکعب آب پشت سدها باشد که مازاد بر میزان تعریف شده برای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۳    
در حوزه وسیع و گسترده تجهیزات و ملزومات پزشکی، در برخی موارد با گران فروشی و عدم تامین به موقع ملزومات و تجهیزات پزشکی روبرو هستیم و برای برخورد با تخلفات باید شاهد همکاری نزدیک تر وزارت بهداشت و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۱۳    
رئیس قوه قضاییه در یکی از جلساتی که با اعضای کانون وکلا داشتند صراحتاً اعلام کردند که بنده موافق این موضوع نیستم؛ اما قانون است و باید آن را اجرا کنیم و شما برای اجرای آن چه پیشنهادی دارید؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
رئیس سازمان بازرسی خبرداد:متاسفانه سایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت(صمت) هک شد و حدود 5 هزار خودرو مدل بالا و گران قیمت وارد کشور شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
پس از کمبود و گرانی به وجود آمده در تامین بطری بسته بندی در صنایع غذایی مرتبط، هرچند مشکل کمبود تا حد زیادی به دلیل کوتاه کردن دست متخلفان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
در دنیا به یک چاه آب همانند چاه نفت نگاه می کنند اما در ایران قیمت هر لیتر آب شرب شهری سه ریال بوده و ایران در زمره کشورهای با قیمت پایین خدمات آبفا قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
یک متخصص گوش، حلق و بینی خیس شدن کانال گوش را یکی از علل عفونت گوش خواند و گفت: اولین قدم برای درمان عفونت گوش شناگر، تخلیه عفونت و تمیز کردن کانال گوش است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
با وجود این که عوامل زیست محیطی، تغییرات آب و هوایی و کمبود بارش کافی نقشی به سزا در فروسایی زمین و پیشروی بیابان ها دارند اما در برخی موارد فعالیت های انسانی را نیز باید در زمره این گروه قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
کشورهای متحد آمریکا، حالا در زمینه تجارت علیه این کشور دست در دست یکدیگر قصد دارند اعمال تعرفه های واشنگتن را در سازمان تجارت جهانی به چالش بکشند اقدامی که بیانگر زیاده خواهی های ترامپ در عرصه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: شرط حذف کنکور این است که آموزش و پرورش بتواند آزمون های استاندارد را برای سه سال آخر دوره دبیرستان برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
نوربخش گفت: افرادی که مشاغل خانگی دارند، با معرفی صنوف مربوطه تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار خواهند گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۱۵    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی دلایل صعودی شدن قیمت طلا و ارز را تشریح کرد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۹    
به دلیل مشکل در مسیر پرداخت رقم قرارداد به شرکت دارای حق پخش بازی های جام جهانی فوتبال، پخش زنده بازی ایران و اسپانیا از تلویزیون در گرو همکاری سریع بانک مرکزی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۱۸    
35 درصد افرادی که در سن باروری هستند از طریق بیماری های عفونی دچار نازایی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۷:۰۰    
متاسفانه ما در میان احزاب و چهره های سیاس عضو شورای عالی، افراد، کنشگران و دبیران کلی را داریم که بسیار در عرصه کنشگری فعال هستند اما منش اصلاح طلبی ندارند
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۵۱    
رئیس سازمان بازرسی با انتقاد از وضعیت خرید و فروش سکه گفت: هفت میلیون و ششصد هزار ثبت نام سکه داشتیم که 50 نفر، پنج درصد این سکه ها را در اختیار دارند و هر سکه ای یک میلیون سود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۸    
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور طی یک تماس تلفنی با محترم اینچه قائم مقام وزیر کشور ترکیه گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۸    
نکته کلیدی سخنرانی ترامپ و پومپئو درباره خروج از برجام که از دید بسیاری از ناظران مخفی مانده، این است که دولت عزم یک مذاکره دیگر را دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۴۲    
بر اساس گزارش های منتشر شده، دولت هند در پاسخ به تعرفه های اعمال شده بر روی واردات آلومینیوم و فولاد توسط آمریکا به طور متقابل بر روی واردات 30 نوع کالای آمریکایی تعرفه اعمال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۶    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: طرح اصل 27 قانون اساسی یا همان طرح ساماندهی تجمعات توسط تعدادی از نمایندگان در کمیسیون مطرح شده و کلیات آن نیز رای آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۳    
اینکه منطقه ای دورافتاده بخواهد تبدیل به استان شود خود نیازمند مطالعات کارشناسانه ای است که باید تمام ابعاد این قضیه در ابتدا سنجیده شود
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۳۳    
تا رسیدن به استان 15 خرداد فاصله ای نمانده است؛ این را سید حسین نقوی حسینی نماینده ورامین و پیشوا می گوید. اولین بار در آخرین ماه های دولت دهم بود که اعلام شد ورامین یک قدم تا استان شدن فاصله دارد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۲۴    
درحالی خیابان های شهران ، پیامبر ، میدان قیام و مولوی فروریزش را تجربه کردند که به گفته یک مدیر دولتی هیچ اقدام پیشگیرانه برای رفع این معضل اندیشیده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۹    
قانون - جزئیات پرونده کودک هشت ساله ای که روز پنج شنبه براثر نزاع خانوادگی توسط پدر به قتل رسیده، در حال بررسی است. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۹    
ایالات متحده آمریکا و همچنین نهادهای اطلاعاتی و امنیتی بریتانیا در خصوص سفر شهروندان خود به روسیه و دیدن مسابقات جام جهانی در ورزشگاه های این کشور هشدار داده اند .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۶:۰۰    
مهاجم تیم ملی کشورمان درباره شرایط تیم ملی در روسیه گفت: ما کاملاً آمادگی یک بازی خوب را داریم و می خواهیم در دو بازی بعدی هم مثل بازی اول شگفتی ساز شویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۷    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از جزئیات آماری کنکور سراسری سال 97 و افزایش تعداد داوطلبان نسبت به سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۷    
برخی کاربران فضای مجازی برای مقابله با گرانی ها پویشی راه اندازی کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۴    
عدم نیاز به مراجعه حضوری برای صدور و تمدید دفترچه هم اکنون در بسیاری شعب آغاز شده و تا هفته تامین اجتماعی شرایطی را ایجاد خواهیم کرد که دفترچه ها به درب منازل ارسال و نیازی به مراجعه به شعب نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲    
مربی تیم ملی فوتبال ایران با تمجید از عملکرد بازیکنان این تیم مقابل مراکش، تاکید کرد که بازیکنان و کادر فنی آماده هستند تا یک بازی جنگنده و همدل را مقابل اسپانیا و پرتغال ارائه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲    
مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کازرون می گوید: مسقف کردنِ موزه روباز موکول می شود به زمانی که بحث ثبت جهانی بیشاپور به پایان رسیده باشد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۳۶    
بزرگ بودن زمین در فوتبال باعث می شود شما تجربه ای را از سر بگذرانید که مختص راهپیمایی های سیاسی است. تظاهرات و شعار دادن در این مقیاس یا ابداع شعار و پخش های زنده بازهم به این ورزش خصلت سیاسی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۱    
یک تحلیگر اقتصادی با بیان اینکه پیوستن به FATF با برنامه اجرایی فعلی پذیرفته شده از سوی ایران، تحریم های آمریکا علیه کشورمان را گزنده تر می کند، بر ضرورت بازمذاکره با این نهاد تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، شناسایی" عوامل نفوذی که در نهادهای انقلابی، با نقاب انقلابی گری عملا فرمایشات رهبری را بی اثر می کنند"، را مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۹    
حدود 50 نفر از مردم ایرانشهر در اعتراض به تعرض انجام شده به تعدادی از دختران این شهرستان در مقابل فرمانداری تجمع کردند و خواهان اشد مجازات برای ربایندگان شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...