پنجشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۴:۲۱May 2019 23

اطلاع رسانی ایران خودرو (ikcopress.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل ایساکو از جایگزینی منابع جدید تامین قطعات یدکی در شرایط تحریم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو از سال 92 تا پایان سال 97 سهام شرکت های زیان ده و کم بازده خود را به ارزش 10 هزار و 942 میلیارد ریال به فروش رسانده و واگذاری سهام سایر شرکتهای زیان ده و کم بازده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو در اطلاعیه ای، اظهارات منتشر شده در برخی از رسانه ها مبنی بر خرید زمینی درکوهک چیتگرتوسط این شرکت را خلاف واقع دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲   + ۷۸ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از اجرای تمامی تعهدات معوق تا پایان امسال و حتی تا زمستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سیستم فروش گروه صنعتی ایران خودرو با به کار گیری به روزترین برنامه ضد ربات (captcha) در مراحل مختلف ثبت نام امنیت کاربران را به حداکثر رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل ساپکو اعلام کرد: بومی سازی تولید قطعات پیشرفته خودرو و کاهش 40درصدی ارزبری موجود، نیاز به حدود 1800 میلیارد تومان نقدینگی دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو از مشتریان خواست تا برای نام نویسی در فروش فوری روزانه محصولات این شرکت صرفا به پایگاه فروش اینترنتی این شرکت مراجعه کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۳۱ سایت دیگر  
تحویل خودروهای مشتریان ایران خودرو، طبق نوبت و بر اساس اولویت ثبت نام صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
افزایش ناگهانی قیمت خودرو در روزهای گذشته و ایجاد روند نزولی با نظارت نهادهای مرتبط برعملکرد سایت های فروش اینترنتی، بازارسازی و قیمت گذاری توسط دلالان و سودجویان را به اثبات رساند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۲   + ۴۵ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو از پانزدهم فرودین ماه تا نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری نزدیک به 40 هزاردستگاه خودروسواری و وانت تولیدکرده است و انتظار می رودروند تولیددر روزهای آینده بهبودیابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو درراستای ایفای مسئولیت های اجتماعی،آمادگی نوسازی 10 هزار دستگاه تاکسی فرسوده شهر تهران در سال جاری را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور حمایت از زنان سرپرست خانوار و کارآفرین استان سیستان و بلوچستان و همچنین حمایت از مشاغل خرد استان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج فرهنگ کار در جامعه گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۲    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی به مناسبت 11 اردیبهشت ضمن تکریم مقام شامخ شهدای جامعه کارگری این روز را به کارکنان شریف و زحمتکش کشور بویژه همکارانش در گروه صنعتی ایران خودرو تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، در راستای افزایش رضایت ذی نفعان خود، سامانه هوش تجاری را در این شرکت اجرایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
طبق آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتهی به اسفندماه 97، محصول پژو 2008تولیدی ایران خودرو به عنوان نخستین و تنها خودروی داخلی 5 ستاره شناخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در دومین روز فروش فوری تنظیم بازار در سال 98، دو محصول پارس سال بنزینی و پژو 206 صندوقدار (وی 8) را در روز 27 فروردین ماه عرضه می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
در خدمات رسانی ایران خودرو به هموطنان سیل زده، تعدادی از نمایندگی های خدمات پس از فروش این شرکت فراتر از وظایف و مسئولیت های خود در حوزه خدمات خودرویی عمل کرده و به یاری هموطنان سیل زده شتافتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۲۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تامین نیاز بازار و عرضه خودرو به مشتریان واقعی خود، برنامه فروش های فوری موسوم به فروش تنظیم بازار را با عرضه دو محصول پرطرفدار از دوشنبه هفته جاری آغاز می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
با تلاش شبانه روزی کارشناسان شرکت تام ایران خودرو در روزهای تعطیل نوروز 98، کارخانه فولادسازی بردسیر در تاریخ 16 فروردین ماه، به رکورد تولید روزانه 12 ذوب متوالی دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۴:۰۶   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و شبکه فروش شرکت ایران خودرو از آغاز طرح فروش فوری تنظیم بازار در سال 98 از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۹:۰۶    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: اگر صنعت خودرو نداشتیم، مجبور بودیم سالانه 22 میلیارد دلار صرف واردات خودرو کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۷:۰۶   + ۴۲ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور ایفای مسئولیت اجتماعی برای خدمات رسانی به هموطنان سیل زده علاوه بر ارائه خدمات وظیفه ای بیش از 100 اکیپ ویژه به استان های گلستان، لرستان ، خوزستان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
اکیپ های ویژه امدادی حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو، تا بازگشت مناطق سیل زده خوزستان و لرستان به شرایط عادی، در این دو استان حضور خواهند داشت و به امدادرسانی به هموطنان ادامه خواهند داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو در آخرین روز از بازدیدهای کشوری خود که به منظور پایش، نظارت و تسریع در امور مشتریان صورت گرفت، امروز با حضور در نمایندگی های شهرهای رشت، آستانه، لاهیجان، لنگرود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۲۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگی 2304الیگودرزباتوجه به سیلاب های شدیددر منطقه لرستان علاوه برخدمات امدادرسانی به خودروها، آمادگی خودرا جهت اسکان مسافران نوروزی در محدوده این شهر اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۲ - ۱۷:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
هم زمان با بازدیدهای نظارتی تیم مدیریتی خدمات پس از فروش ایران خودرو از روند اجرای طرح جشنواره خدمات نوروزی این شرکت، شهرهای کرمان، رفسنجان، مهریز و یزد میزبان مدیران ارشد این شرکت شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۶    
مدیران ارشد شرکت ایساکو به منظور نظارت و تسریع در خدمت رسانی به مسافران نوروزی از نمایندگی های مجاز ، ناوگان امدادجاده ای وسایر مراکز خدماتی این شرکت از محور های مواصلاتی در شهر های اهواز ، شوش ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۷ - ۱۲:۰۶    
با گذشت هفت روز از اجرای جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو و در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی، امدادگران این شرکت به 1343 خودروی غیر ایران خودرویی در شهرها و جاده های کشور خدمات ارائه دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی وقوع حادثه سیل در مناطق مختلف کشور ، با دستور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو علاوه بر 90 اکیپ مستقر در طرح امداد نوروزی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۲۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
25 اکیپ اختصاصی و تجهیز شده جهت خدمات امدادی به هموطنان آسیب دیده در سیل به شهرهای شیراز، خرم آباد، پلدختر و یاسوج اعزام و به صورت ویژه خدمات امدادی ارائه می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۹    
مدیران حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو، امروز به همکاران خود در استان گلستان پیوستنن تا با برنامه ریزی جامعی روند یاری رسانی و امداد به این مردم را تسهیل کنند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو درراستای مسئولیت های اجتماعی و با توجه به وقوع سیل در مناطق شمالی کشور ، ناوگان ویژه خدمات رسانی خود را به این مناطق اعزام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۶:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تیم مدیریتی شرکت ایساکو در سومین روز از سال نو، پس از بازگشت از استان سیستان و بلوچستان، ازنمایندگی های کشیک در استان های کرج ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۷    
گروه صنعتی ایران خودرو، که از بیست و ششم اسفند ماه سال 97 جشنواره خدمات نوروزی خود به مدت 21 روز برای خدمت رسانی ویژه به مشتریان در ایام تعطیلات نوروزی آغاز کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۸   + ۲۰ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور نوسازی ناوگان شبکه حمل و نقل فرودگاه بین المللی داکار درسنگال، 50 دستگاه تاکسی سمند ال ایکس دیگر در سال 2019 به رانندگان این شبکه تحویل داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) جشنواره خدمات نوروزی خود را از روز یک شنبه 26 اسفند آغاز می کند. این جشنواره به مدت 21 روز و تا 17 فروردین ماه سال 98 ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به طرح سوال از سوی برخی متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوری روزانه ایران خودرو، این خودروساز اعلام کرد پایگاه فروش اینترنتی ایران خودرو هیچ گونه نقص فنی ندارد و مشکلات احتمالی به دلیل تعداد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۰۴   + ۳۹ سایت دیگر  
با افزایش تیراژ تولید روزانه و بازگشت رونق به خطوط تولید گروه صنعتی ایران خودرو، این خودروساز تعداد تحویل روزانه خودرو به مشتریان را به طور متوسط به بالای 1800 دستگاه رساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۱:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
دومین کتاب عملکرد پایدار و مسئولیت های اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو با موضوع گزارش عملکرد این خودروساز در حوزه های اجتماعی و محیط زیست در سال 96 رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۴   + ۵۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو پس از صدور مجوز اختصاص 20 درصد از تولیدات روزانه خود به فروش فوری از سوی وزارت صمت، تعداد 5هزار و 700دستگاه خودرو را به صورت فوری از سی ام بهمن، در هشت روز، به فروش رسانده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دی ماه سال جاری، رکورد امتیاز شاخص رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش توسط ایران خودرو شکسته شد و این شرکت باز هم در بین خودروسازان داخلی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این شرکت از هر ایده ای که درباره طراحی خودرو توسط دانشگاهیان ارائه شود، استقبال و برای همکاری اعلام آمادگی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه همکاری اقتصادی با استانداری خراسان رضوی، شرکت ایران خودرو خراسان به عنوان معین اقتصادی بخش احمدآباد شهرستان مشهد تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
با رونق تولیددر زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو، تعداد تولید روزانه این خودروساز در روز چهارم اسفندماه از مرز دوهزار و 100 دستگاه عبور کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با هدف تعدیل قیمت خودرو در بازار آزاد و رسیدن به حداقل قیمت بازار آزاد خودرو در بازه هفته نخست بهمن ماه، برنامه فروش 20 درصدی تولید روزانه را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو طی اطلاعیه ای اعلام کرد; سایت ایکو پرس به نشانی www.ikcopress.ir تنها پایگاه رسمی اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو)، برای محصولات صادراتی و مونتاژی ایران خودرو کشور آذربایجان، دوره های آموزشی فنی و تخصصی برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۲۰:۴۹   + ۷۱ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرواعلام کرد : همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۹:۴۹   + ۳۱ سایت دیگر  
قیمت پژو 207 صندوقدار اتومات با نظر و نظارت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و براساس قیمت تمام شده این محصول ، برای تمامی مشتریان 79 میلیون و 900 هزار تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۶۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: با افزایش تیراژ تولید، تحویل خودرو به مشتریان به روزانه بیش از هزارو پانصد دستگاه رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو( ایساکو) ازابتدای بهمن ماه سال جاری طرح همراه با مشتریان رابا هدف اعتماد سازی دوسویه در نمایندگی های مجاز این خودرو ساز را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۲۴   + ۴۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با اخذ استاندارد های لازم برای حضور در بازارهای رقابتی درگام اول، خودروی دنا تولیدی مشترک کارخانه ایران و جمهوری آذربایجان درنفت چاله را به بازار اواکراین صادر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
پس از طی شدن مراحل کیفی از ماه آینده تولید پژو پارس دنده اتوماتیک در کارخانه مشترک خودرو سازی ایران و جمهوری آذربایجان در نفت چاله تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۲:۰۲   + ۳۵ سایت دیگر  
هم زمان با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی طرح پیش فروش ویژه محصولات ایران خودرو از روز دوشنبه پانزدهم بهمن ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر تضمین کیفیت فرآیند و محصول ایران خودرو گفت: حفظ دستاوردهای کیفی در سال جاری و استمرار ارتقای کیفیت محصولات از راهبردهای اصلی گروه صنعتی ایران خودرو است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) گفت: در صورت فراهم سازی زیرساخت های لازم درکشور، موتور دیزل ملی سواری در مدار تولید قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
شرکت همگام خودرو، در راستای ارتقای خدمات کیفی و کمی تعمیرات تخصصی خودرو در تعمیرگاه های مرکزی ایران خودرو و افزایش رضایتمندی مشتریان اقدام به راه اندازی مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس اتوماتیک در تعمیرگاه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۸   + ۸۴ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: ایران خودرو خود را مکلف به اجرای قوانین و ضوابط ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت می داند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۳۷   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل دربازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو اعلام کرد: بررسی های کارشناسی نشان می دهدکه تمامی نهاده های تولیددرصنعت خودروسازی در بیشتر موارد حتی بیش از 100 درصدافزایش قیمت را تجربه کرده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۱۴:۳۷   + ۲۱ سایت دیگر  
در راستای تکریم مشتریان ، مدیران گروه صنعتی ایران خودرو از مشتریانی که مشکل دارند ، دعوت کردند تا در نشستی مسایل خودرا به صورت حضوری مطرح کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۷    
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، پروژه ملی فولادسازی بردسیر کرمان با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۷   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو برای نخستین بار در صنعت خودرو کشور موفق شد تا سیستم کنترل پایداری الکترونیکی (ESC) را به منظور مطابقت با استانداردهای 85 گانه، بر روی محصولات دناپلاس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل از شماره گذاری و تحویل 63 دستگاه اتوبوس درون شهری به سازمان اتوبوسرانی شهر شیراز و تکمیل تعهدات قراردادی ایران خودرو دیزل به این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۶:۴۱   + ۵۶ سایت دیگر  
معاون مدیر عامل دربازاریابی و فروش ایران خودرو در پی اظهار نگرانی برخی مشتریان درخصوص افزایش قیمت تعهدات فروش قطعی محصولات اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) در دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی، تندیس برنزین سه ستاره دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در فراخوانی از تمامی قطعه سازان کشور دعوت کرد تا درداخلی سازی قطعات پیشرفته خودرو (های تک)، این خودروساز را در مسیر خودکفایی کامل تولید خودرو یاری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو ضمن تشکر از اعتماد مشتریان گفت :برنامه فروش مشارکت درتولید دی ماه محصولات این شرکت ، با فروش 20 هزار دستگاه خودرو درمدت یک روز پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۸   + ۹۹ سایت دیگر  
با توجه به افزایش تقاضای بازار برای خودروهای پرتیراژ گروه صنعتی ایران خودرو و براساس مجوز کسب شده ازسوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، این گروه صنعتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل از آغاز بازسازی و نوسازی اتوبوس های فرسوده ناوگان حمل و نقل شهری شهرداری کلانشهرهای سطح کشور در این شرکت خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، ایساکو، در سومین نمایشگاه بین المللی خودرو شهر آفتاب با برگزاری تور مجازی از طریق عینک های واقعیت مجازی مشتریان خود را با خدمات نوین و قابل ارائه در نمایندگی ها بیش ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۴   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید محصول پژو 301 به صورت مستقل و بدون حضور شریک خارجی و با تکیه بر توانمندی قطعه سازان کشور در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سومین نمایشگاه بین الملی خودرو با حضور معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خوردو و جمعی از مدیران صنعت خودروسازی کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با شعار جهاد خودکفایی در تولید قطعات پیشرفته خودرو و با نمایش قطعات ساخت داخل محصولات در سومین نمایشگاه بین المللی خودرو ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه حمایت از شتاب دهنده ها و مراکز نوآوری درحوزه فن آوری های وابسته به صنایع خودرو با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فن آوری ریاست جمهوری و مهندس هاشم یکه زارع مدیرعامل گروه صنعتی ایران ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی وفروش ایران خودرو از تولید و عرضه محصولات 207 و دناپلاس با سقف پانوراما در آینده ای نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۲۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ساپکو گفت: این شرکت برنامه های جامعی جهت افزایش عمق خودکفایی قطعات و مجموعه ها درزمینه طراحی و مهندسی، فرآیند تولید و مواد اولیه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور قائم مقام ارشد مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، خودروی سفیر محصولات ایران خودرو در مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه تعویض شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۲:۴۴   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو طی نامه ای، سیاست های انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال پیکان را به مدیر عامل این باشگاه فرهنگی ورزشی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد؛ این گروه در راستای تکریم مشتریان به تمامی تعهدات خود در فروش قطعی محصولات پایبند است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین نتایج اعلام شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در پایان آبان ماه سال جاری، امتیاز شاخص رضایت مشتریان ایران خودرو از خدمات پس از فروش، به عدد 753 رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۶:۴۴   + ۵۵ سایت دیگر  
درراستای اعلام مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر آگاه سازی افکارعمومی وارائه اطلاعات به مردم فهرست اعضای هیات مدیره این گروه صنعتی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۹۲ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو فروش وپیش فروش آذر ماه برخی محصولات خود را از روز دوشنبه 26 آذر آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگی های خدمات پس از فروش ایران خودرو، همچنان در دو شیفت صبح و عصر آماده ارائه خدمات هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران و رییس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: امیدواریم شرکت ایران خودرو بتواند با عرضه محصول خوب و با کیفیت و کار خوب، آبروی ایران و اسلام و باعث افتخار ایرانیان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مهندس هاشم یکه زارع،مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو، مسعود وثوق به سمت عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت تهیه و توزیع قطعات و لوازم یدکی ایران خودرو- ایساکو- منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو از توسعه و تولید نسل جدید موتورهای ملی موسوم به EF7 پلاس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۸:۱۲   + ۴۸ سایت دیگر  
قیمت گذاری چهار محصول ایران خودرو با توجه به رنج قیمت رقابتی و وجود رقبای کافی در بازار از مدت ها قبل، مشمول قیمت گذاری شورای رقابت نبوده و همچون گذشته توسط خودرو ساز صورت گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۲   + ۴۷ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو تعدادی از محصولات خود را از روز شنبه 17 آذرماه به صورت تحویل فوری 15 روزه عرضه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت روز جهانی معلول، مدیریت مسئولیت پذیری اجتماعی به همراه تعدادی از کارکنان شرکت ایران خودرو، از مجتمع توانبخشی امام علی(ع) بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
نسخه جدید اپلیکیشن ایساکو با امکانات جالب و جذاب برای تسهیل در ارائه خدمات پس از فروش، در دسترس مشتریان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
با امضای مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، چادر فرهنگی اجتماعی هیوای ایران خودرو در اختیار این کانون قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
کارشناسان و پرسنل فنی ایران خودرو تولید سمند را در جمهوری آذربایجان با موفقیت به پایان رساندند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نخستین خودرو پژو 301، محصول جدید ایکاپ با همکاری شرکت ساپکو و سازندگان و با بیش از 60 درصد داخلی سازی، تولید شده که این امر افتخاری برای صنعت و اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت تولید خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو که از روز 21 تا 24 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو درحالی کار خود را از بیست و یکم آبان ماه آغاز می کند که شرکت ساپکو همراه با 102 سازنده زنجیره تامین ایران خودرو با رویکردی جدید در نمایش قطعات ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در ارزشیابی مهرماه 97 خودروهای ساخت داخل، محصول اچ30 کراس با ارتقا سطح کیفی موفق به کسب سه ستاره کیفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام کرد: عرضه خودروهای این شرکت با هدف تامین نیاز بازار ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۸:۳۶   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران خودرو اعلام کرد که خرید و فروش حواله خودروهایی که در قرارداد آنها امکان صلح وجود ندارد غیر قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۷:۳۶   + ۲۰ سایت دیگر  
امدادخودروایران با راه اندازی سیستم وب-اپ امکان اعزام امدادگر بدون دریافت آدرس از امدادخواه و از طریق لوکیشن را فراهم آورد.
مشاهده نتایج بیشتر...