سه شنبه ۲۳ مردادساعت ۲۰:۵۰Aug 2018 14

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 27 شهریور 1396 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 خرداد 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 تیر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 مرداد 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 مهر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 آبان 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 دی 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 بهمن 1396 خبرگزاری صدا و سیما 1 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 1 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 2 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 3 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 4 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 5 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 6 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 7 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 8 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 9 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 10 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 11 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 12 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 13 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 14 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 15 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 16 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 17 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 18 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 19 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 20 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 21 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 22 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 23 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 24 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 25 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 26 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 27 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 28 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 29 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۵    
مسئول اداره منابع طبیعی سرفاریاب از کشف و ضبط کوره و بشکه های تولید زغال در بخش سرفاریاب خبرداد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۱    
سفیر مجارستان در ایران در دیدار با مدیرعامل گروه توسعه معادن شهر حمایت دولت مجارستان را از تولید مشترک اتوبوس درون شهری در ایران مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۸    
ساری - دو نمایش از مازندارن به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۱    
رئیس پلیس راه استان ایلام از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم جانمایی نصب دوربین های هوشمند کنترل سرعت در جاده های برون شهری استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۰    
عدل هاشمی پور اظهار داشت: با پیگیری مسئولان استانی 8 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه ورزش در دوشهرستان چرام و بهمئی اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۷    
یاسوج- ایرنا- 15 مدرسه عشایری کهگیلویه و بویراحمد با اعتباری افزون بر یک میلیارد ریال تا اوایل مهر سال جاری به همت اتاق بازرگانی یاسوج هوشمندسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۲:۲۱    
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از کشف چهار هزار و 366 قلم ظروف آشپزخانه قاچاق به ارزش یک میلیارد و 250 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۲:۱۷    
سوانا دانغیان داوربین المللی کشورمان که جهت حضور در مسابقات کاپ آسیا به کشور هند اعزام شده بود موفق گردید فینال انفرادی بانوان را قضاوت نماید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۱    
جلسه ای به منظور هم اندیشی و سرعت بخشیدن به تخصیص 50 هزار میلیارد تومان برای رونق تولید در سال جاری با توجه به تجربه موفق سال گذشته با حضور رییس کل بانک مرکزی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۶    
پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ "صلاح الدین آشتی" مترجم و زبان شناس مهابادی گفت: ترجمه کامل هر دو جلد کتاب شرفنامه ی بدلیسی از زبان فارسی به کردی در یک هزار و 250 صفحه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۰    
اختصاصی دی اسپورت کادر فنی قشقایی شیراز جهت دیدار با مس نوین کرمان اسامی لیست 19 نفره خود را اعلام کرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۴    
نمایندگان پینگ پنگ ایران برای مسابقات انتخابی المپیک جوانان مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۰۰    
قایق تیم 22 نفره دراگون بوت بانوان هرمزگان عصر امروز هنگام تمرین در دریا شکست و دچارآبگرفتگی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۹    
خبرگزاری آریا - شورای برنامه ریزی استان موضوع ساماندهی شهرکهای صنعتی، صنوف غیر مجاز و واحدهای آلاینده استان تهران را مورد بررسی قرار داد و تاکید کرد که 11 شهرک صنعتی غیر مجاز و 110 هزار واحد صنفی غیر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۵۰    
پدرام سلطانی: ما پیشنهاد کردیم تا یکی از جلسه کمیته گواهی مبدا در ایران و تهران برگزار شود که مورد استقبال قرار گرفت، البته چون جلسات سال 2018 را تنظیم کرده اند و به ترتیب چین و هند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۰    
به گفته بسیاری از کارشناسان، رفراندوم ضمانت اجرایی نخواهد داشت و تنها نتیجه آن دامن زدن به گرایش های استقلال طلبانه در میان کردهای عراق خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۲۸    
مهاباد- ایرنا- درخت زرد آلو در روستای لج شهرستان مهاباد در آخرین روزهای تابستان شکوفه داد و موجب تعجب مردم این روستا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۰۵    
بابلسر - فرمانده انتظامی بابلسر از انهدام یک باند فروش مواد مخدر و کشف 13 کیلوگرم تریاک در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۰    
مشهد- ایرنا- جمعی از مادران و کودکان مشهد عصر دوشنبه در اعتراض به جنایات دولت و ارتش میانمار نسبت به مسلمانان این کشور، مقابل پارک ملت مشهد تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۲۵    
شیراز- 13 برگزیده چهارمین جشنواره بین المللی داستان کودک انگشت جادویی مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۱    
شهرکرد – ایرنا –استاندار چهارمحال و بختیاری بر ایجاد کنسرسیوم شهرک شیدا در این استان تاکید کرد و آن را به عنوان یک راهبرد مدیریتی برای این شهرک توریستی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۸    
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از خبرنگار فرهنگی ، کتاب دلیران پارسا تلاشی است از گروه فرهنگی هنری شهید در راستای آشنایی نوجوانان و جوانان با سبک زندگی شهدا برای مبارزه با شیطان و نفس شیطانی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۳    
معاون فرهنگی و مطبوعاتی فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشکیل اتحادیه چاپخانه داران تنها راه رفع مشکل این صنعت در استان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۶    
خبرگزاری آریا- رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه در رابطه با فعالیت برخی رستوران های متخلف گزارشاتی به شورای شهر رسیده است، گفت: در صورت بررسی و تایید موارد تخلف ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۹    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گلستان گفت: تا اول مهر ماه امسال 80 کلاس جدید تحویل آموزش پرورش استان گلستان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۸    
رئیس مرکز امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: حکیمه نصیری بانوی شرکت کننده رشته حفظ کل قرآن کریم از مازندران در چهلمین دوره مسابقات کشوری قرآن سازمان اوقاف عنوان نخست را از آن خود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری مهر: امیریه نام محله ای در حاشیه شهریار است. اما این محله با تمامی محله های شهریار تفاوت دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۱    
تیم یزد در جشنواره بازی های بومی و محلی شرق کشور بر سکوی قهرمانی ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۰    
به همت اداره کل آموزش پرورش استان کرمان بین سه هزار دانش آموز نیازمند روستاهای عنبرآباد در مقطع ابتدایی کتاب درسی رایگان به ارزش 400میلیون ریال توزیع میشود .
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۳    
تهران – ایرنا – مجمع عمومی سازمان ملل در جریان نشست های سالانه خود همواره با بحران هایی روبرو بوده است اما ناظران بر این باورند جدی ترین بحران هفتاد و دومین گردهمایی رهبران جهان در سالجاری دونالد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۰    
با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان یزد،فرماندار بافق کتابخانه عمومی محمد مفیدی بافق بازگشایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۰    
منابع مخالف حکومت سعودی از جزئیات طرح چهارگانه برای تغییر سیاسی، فرهنگی، دینی و رسانه ای در عربستان و شیخ نشین ها و به طور کلی دین زدایی و غربی سازی این کشورها پرده برداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۰    
غار کلدر از نخستین زادگاه های انسان های هوشمند است که برای اولین بار موفق به مهاجرت به قاره اروپا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۱    
مدیرکل امور عشایر فارس از توزیع 20 هزار تن علوفه بین عشایران مناطق قشلاقی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۱    
تیم فوتبال شهرداری فومن فردا به مصاف کیمیا فرآیند قم می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۶    
دبیر اجرایی اولین گردهمایی مدیریت منابع انسانی گفت: مجموعه ای از دستاوردها و شکست ها می تواند زمینه ساز موفقیت های بسیار و رشد منابع انسانی در راستای اهداف شرکت ها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۶    
گرگان - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان شیلات با اشاره به رشد آبزی پروری در دولت یازدهم گفت: میزان تولیدات این بخش سال گذشته به یک میلیون و 90 هزار تن رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴    
تبریز - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آغاز فصل اول کاوش باستان شناسی قلعه تاریخی شهر اوجان در شهرستان بستان آباد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درمورد فعالیت های سازمان زیباسازی در طرح استقبال از مهر گفت: مدارس محروم و چند مدرسه استثنایی به مبلمان متناسب با فضای مدارس تجهیز می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱    
پیشرفت 65درصدی مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی استان قم؛ پروژه ای در انتظار اعتبار و نگاه ویژه مسوولان استان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۲    
خبرگزاری آریا - معاون شهردار منطقه 19 از تدارک خدمات سلامت محور در خانه های سلامت منطقه برای بیش از 1400 شهروند منطقه خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰    
صدا و سیمای مرکز لرستان همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و ماه محرم چند ویژه برنامه رادیویی و تلویزیونی را روی آنتن خواهد برد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۷    
گرگان – ایرنا – رییس هیات دوومیدانی گلستان گفت: دختران دونده استان در پایان رقابت های دو و میدانی لیگ امید که در تهران برگزار شد، موفق به کسب 3 مدال رنگارنگ شامل 2 طلا و یک نقره شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۴    
ساری - رئیس دانشکده بهداشت ساری، با بیان اینکه سالانه 12.6 درصد مرگ و میز ناشی از محیط ناسالم کار رخ می دهد گفت: 101 بیماری با محیط زندگی ارتباط دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۰    
مدیرکل ساماندهی مشاغل و صنایع شهرداری تهران با بیان این که ساماندهی کودکان کار وارد مرحله جدیدی شده است، از تشکیل قرارگاهی برای رسیدگی به وضعیت کودکان متکدی و شبه متکدی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۴    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارس آباد از پیش بینی برداشت 12 هزار تن پنبه در سالجاری در شهرستان پارس آبادخبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۰۳    
مدیر کل آموزش و پرورش استان چهار محال وبختیاری گفت : جشن شکوفه ها با حضور بیش از17 هزار کلاس اولی در استان برگزار می شود
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۷    
مسئول امور استان های انجمن دارت کشور گفت: شهرستان گرمسار در تاریخ های 28 و 30 شهریور ماه میزبان دارت اندازان استان های مختلف کشور در مسابقات دارت قهرمانی کشور در بخش آقایان و خانم ها خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۵    
صدا وسیمای فارس به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه های خاصی تدارک دیده و پخش می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۵    
خرم آباد - مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حال حاضر بیش از هفت هزار نفر در نوبت دریافت تسهیلات ازدواج در این استان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۳    
شهرکرد- ایرنا- هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای چهارمحال و بختیاری از اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در شهرستان لردگان استان چهارمحال و بختیاری به 3 بیمار نیازمند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۷    
بسیاری از افراد سیگاری برای در امان ماندن از زیان های دخانیات اقدام به ترک آن می کنند؛ اما برای جلوگیری از ابتلا به سرطان ریه، باید اقدامات دیگری نیز انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۵    
موسسه ملل قرار است بر اساس سپرده مشتریان نسبت به پرداخت بخشی از سپرده آن ها اقدام کند تا سرانجام پس از حل شدن همه مشکلات باقی مانده سپرده مردم به آن ها پرداخت شود
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خراسان جنوبی از اجرای عملیات آسفالت حفاظتی میکرو سرفیسینگ در محور های ارتباطی استان خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴    
مشهد- ایرنا- رئیس هیات ورزشهای جانبازان و معلولان خراسان رضوی گفت: بانوان خراسانی در رقابتهای تیرو کمان جهانی که 22 تا 26 شهریور جاری در چین برگزار شد خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۸    
دبیر هیأت دو و میدانی همدان گفت: بانوی همدانی درمرحله نهایی رقابت های دو و میدانی لیگ امید بانوان بر سکوی دوم مسابقات ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۷    
برگزیدگان بیست و هشتمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در بخش های مختلف، با حضور ریاست این سازمان، معاون صنایع دستی و رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی تجلیل شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۵    
خیلی ها دوربین های آنالوگ یاشیکا را از بچگی شان و قبل از به بازار آمدن دوربین های دیجیتال به یاد دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۷    
سرویس استان ها - معاون محتوایی مرکز ملی فضای مجازی کشور گفت: 23 میلیون نفر در کشور مشغول فعالیت در بازی های رایانه ای هستند که تنها 5 درصد این بازی ها بومی است. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۹    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از تخصیص اعتبار ویژه برای تعمیر و تجهیز کانون های فرهنگی مساجد با حمایت استانداری خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۱۱    
کریمی گفت: امروز در ایران 23 میلیون گیمر داریم که طی تحقیقات برآورد شده در روز 80 دقیقه بازی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۲    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال وبختیاری گفت: اولین موزه مشارکتی چهارمحال وبختیاری ثبت و بهره برداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰    
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰    
انسان ها از هزاران سال پیش تا به امروز از نوشیدن چایی لذت برده اند، اما دم کردن چایی به گونه ای که بهترین طعم و عطر حاصل شود کاری تخصصی و دشوار است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۴    
مدیرکل بهزیستی لرستان گفت: بهزیستی برای درمان افراد "تی اس" تسهیلات پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۲    
گروه استان ها _خوزستان_ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق به ارزش بیش از چهار میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۵۱    
شبکه های سیما همزمان با فرارسیدن ماه محرم، با تدارک چهار مجموعه تلویزیونی به استقبال عزاداری سید الشهدا (ع) می روند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۴    
یک جراح فک و صورت در پاسخ به این پرسش که آیا درمان خانگی به ویژه استفاده از میخک در تسکین درد دندان مؤثر است یا خیر، گفت: استفاده از میخک نه تنها تاثیر عمیقی در رفع دندان درد ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۲    
سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از رونمایی سامانه جامع مهندسی در این شرکت خبرداد. به گزارش خبرگزاری موج ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۴    
محققان موفق به توسعه یک ساعت به نام Aircon Watch شدند که می تواند با خنک کردن تنها قسمتی از بدن مانند مچ دست،تمام بدن را خنک کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۲    
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت : 95 کیلوگرم مواد مخدر از یک خودرو در محدوده شهرستان خواف در جنوب این استان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل فرصت بسیار مناسبی برای افشای جنایت های آمریکا است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۰    
فرماندار بافق گفت: پروژه بین المللی منارید در سبز دشت بافق آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۷    
شهرکرد- ایرنا- بارش باران شامگاه یکشنبه در منطقه شیخ علیخان زردکوه بختیاری، 350 خانوار عشایر کوچرو را همراه با 7 هزار راس دام سبک غافلگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۹    
قزوین- انجمن سینمای جوانان استان قزوین در پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کرمانشاه شبدیز خوش درخشید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸    
نقی کریمیان امروز در گفت وگو با خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: از آغاز طرح های دریا تاکنون 62 نفر در دریای مازندران غرق شدند. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲    
خبرگزاری آریا - مجری طرح های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از پیشرفت 80 درصدی عملیات اجرایی احداث پل های تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های امام رضا(ع) و شهید نجفی رستگار(ثامن) خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۳۲    
خبرگزاری آریا - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران کمبود دسترسی شهروندان به امکانات حمل و نقل عمومی را مهم ترین عامل بروز ترافیک و در پی آن شدت گرفتن آلودگی هوا در پایتخت دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۷    
آمریکا از ابتدای انقلاب تاکنون با تولید فیلم و سریال جریان ایران هراسی را ادامه داده، اما در این مدت سینمای ایران با بی توجهی به تولید آثار ضدآمریکایی، دست بسته نظاره گر هجمه آثارضدایرانی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۰    
شهرکرد- ایرنا- دومین دوره مسابقات جام ملی سرعت پهپادها روز دوشنبه با حضور 58 تیم از سراسر کشور به میزبانی دانشگاه شهرکرد آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۵    
آئین افتتاح 11مدرسه درشهرستانهای باغملک وصیدونبا حضور استاندار خوزستان ، رضا رضایی مدیر کل نوسازی مدارس خوزستان برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۷    
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف محموله کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال در محور یاسوج – لردگان، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۱    
مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با توجه به اینکه پرستاران نقش جامعه نگری دارند مجاز به ارائه خدمات به بیماران از سطوح پیشگیری تا درمان و درنهایت توانبخشی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۳۱    
سرپرست معاونت گردشگری وصنایع دستی استان یزد از برقراری پرواز بین دو شهر تاریخی یزد و شیراز خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۱۵    
محققان رباتی به نام تارزان ساخته اند که از محصولات کشاورزی عکاسی می کند تا کشاورزان بتوانند از سلامت آنها مطلع شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۵    
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان جنوبی، عباس لامعی اظهارکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۴    
کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان خمینی شهر، به مناطق محروم اصغرآباد برای ارائه خدمات درمانی به مردم اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۹:۰۲    
پیام شاه محمدی ورزشکار سقزی با دعوت فدراسیون کشتی از روز دوم مهرماه در اردوی بسترسازی تیم های پایه کشتی آزاد نونهالان کشور در استان خوزستان حضور خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۲    
فرمانده نیروی انتظامی الیگودرز از کشف 2 هزار لیتر بنزین و سه تن زغال قاچاق به ارزش 620میلیون ریال در ایست وبازرسی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱    
کتابفروشی اسلامیه، یک مغازه پیر و خسته در خیابان 15 خرداد است. این مکان 150 سال است که چراغش را برای مشتری های کتابخوان خودش روشن نگهداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بویین زهرا گفت : عملیات کشت کلزا در اراضی کشاورزی این شهرستان آغاز شده و ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۹    
مدیر شیلات و آبزیان سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: اجرای سامانه جدید فیلتراسیون مناسب درآبیاری تحت فشار، افزایش تولید 4 هزار تنی آبزی پروری در استان را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۴۱    
برترین ها - ترجمه از هدی بانکی: گردو یک از خوراکی های بسیار ساده ای است که برای سلامتی تان فوق العاده مفید است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۵    
اتحاد خبر: مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر از راه اندازی سامانه یکپارچه حفاظت و بهره برداری منابع آب و امور مشترکان در بوشهر خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۷:۲۶    
300 واحد شالیکوبی مورد نیاز مازندران با پراکنش مناسب در مدت 5 سال مدرن خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۶:۰۰    
طبق نتایج یک تحقیق جدید، زنان مبتلا به دیابت که به طور منظم چای یا قهوه حاوی کافئین می نوشند در مقایسه با زنانی که هرگز کافئین مصرف نمی کنند، عمر طولانی تری خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۵:۵۶    
مصرف غذاهای ناسالم می تواند منجر به بروز مشکلات سلامت و حتی مرگ زودهنگام در طولانی مدت شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۳    
تاناکوراهای مجازی هم از راه رسید! کانال های تلگرامی و صفحه های اینستاگرامی که کفش و پوشاک دست دوم عرضه می کنند، پدیده تازه فضای مجازی هستند. قیمت ها هم البته چیزی از قیمت اجناس نو کم ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶    
یاسر نژادی متخصص ارتوپدی و جراح استخوان و مفاصل در گفت وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس ، در خصوص ویژگی های کفش مناسب ...