یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۳:۵۲Oct 2018 21

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 14 آذر 1396 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 خرداد 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 تیر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 مرداد 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 شهریور 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 مهر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 آبان 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 دی 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 بهمن 1396 خبرگزاری صدا و سیما 1 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 1 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 2 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 3 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 4 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 5 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 6 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 7 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 8 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 9 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 10 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 11 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 12 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 13 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 14 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 15 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 16 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 17 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 18 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 19 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 20 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 21 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 22 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 23 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 24 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 25 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 26 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 27 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 28 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 29 آذر 1396 خبرگزاری صدا و سیما 30 آذر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۵    
38 ورزشکار مرد و زن در دیواره ورزشگاه 15 هزار نفری سردار آزادگان رقابت های خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۴۰    
ماموران انتظامی در محور آشخانه به گرگان به یک دستگاه کامیون مشکوک و موفق به کشف37 هزار لیتر سوخت قاچاق شدند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۲۰:۱۰    
سایت آنلاین ماهی در شهرهای تهران، شیراز، تبریز و مشهد انواع ماهیان جنوب را عرضه می کند که به صورت اینترنتی قابل خرید و ارسال است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۵    
مشاور امور بین الملل رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتش نوشته است: محمد بن سلمان ولیعهد عربستان، نسخه بروز شده و موتور محرکه تفکر وهابیسم جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۸:۰۰    
نخستین دهیار زن در این شهرستان به پیشنهاد شورای اسلامی روستای بهادران و تایید دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد انتخاب و حکم وی صادر شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر درباره وزش باد شدید، مواج شدن خلیج فارس، سرما و ایجاد گردوخاک از فردا تا یکشنبه آینده هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۶:۵۵    
معاون صنایع دستی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: هنرمندان و صنعتگران استان اردبیل سالانه یک میلیون مترمربع ورنی و گلیم تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۶:۲۰    
فراخوان اسناد، شناسایی پیمانکار و مناقصه طرح زیرگذر چهارراه رسالت، خیابان آیت اله حیدری شهر ایلام هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۶:۱۵    
در سومین نذر کتاب کتابخانه زهرائیه نجف آباد حدود چهار هزار جلد کتاب بین 130 دبستان این شهرستان در قالب طرح سفیران دانایی توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۶:۰۵    
آثار دو نقاش نجف آبادی در نمایشگاه نقاشی بوی بادام در حاشیه بیست و دومین کنفرانس سالیانه کشور های عضو کنوانسیون منع سلاح های شیمیایی در لاهه هلند به نمایش گذاشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۵:۴۵    
ماموران از یک دستگاه اتوبوس که از جنوب کشور عازم تهران بود، هزار و 650 قلم انواع قرص، آمپول و پودرهای بدنسازی قاچاق به دست آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۵:۳۰    
فدراسیون ورزش های همگانی با همکاری برج میلاد دومین دوره مسابقات بین المللی پله نوردی تهران را برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۵    
تعداد بسیار کمی از خسارت دیدگان زلزله 23 اردیبهشت ، در چادر به سر می بردند که با تأمین منازل استیجاری سامان یافتند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۵۰    
امروز 15 آذرماه، دوازدهمین سالگرد سقوط هواپیمای C-130 و اصحاب رسانه است. در این حادثه تعدادی از اهالی رسانه و خبرنگاران و عکاسان به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۳۰    
بیش از چهار تن اقلام خوردنی، آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی در داراب جمع آوری و معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۰    
قریب 5 هزار جشن به مناسب سالروز میلاد حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) در شهرهای مختلف استان در سطح مساجد و هیئات مذهبی برگزارشد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۳:۵۴    
سیدحمیدرضا برقعی شاعر آیینی در کتاب شعر "رقعه" شعر بسیار زیبایی در وصف نبی اکرم صلی الله علیه و آله سروده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۵    
سامانه کیف پول هوشمند برای سهولت دسترسی شهروندان به خدمات الکترونیکی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از تعطیلی مدارس و دانشگاه های 13 شهرستان استان، فردا پنجشنبه در پی پیش بینی وقوع گرد و غبار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۵    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: 7 ماهه سال 96، آمار تلفات ناشی از تصادفات محور های روستایی لرستان 63 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۴۵    
مهارت پخل بافی (سبد کاهی) د رفهرست آثار معنوی کشور به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۰    
بسیاری از حیوانات به دلیل این که با یک خدا یا الهه نسبت داشته اند مقدس انگاشته می شوند. برخی حتی پرستش شده و از آن ها به شدت مراقبت می شود و برخی دیگر نیز به روش هایی وحشتناک قربانی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۱:۳۰    
فیس بوک برای نخستین بار اپلیکیشن پیامرسان مخصوص کودکان زیر 13 سال ساخته که والدین می توانند برآن کنترل داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۹    
وزیرخارجه کشورمان در توییتی به حکم اخیر دادگاه عالی آمریکا برای اعطای قانون منع مهاجرتی ترامپ علیه 6 کشور چاد، لیبی، سوریه، ونزوئلا، یمن و ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۳۸    
وزیر خارجه آمریکا نه تنها در محتوا و نحوه بازطراحی وزارت خارجه با ترامپ زاویه دارد بلکه این دو در سطوح کلان تر و در سیاست خارجی هم دچار شکافی عمیق هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۰    
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: متاسفانه آراء کمیته انضباطی فدراسیون بنا به مصلحت دست های پشت پرده صادر شد نه اتفاقات بازی هفته دهم!
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۹:۳۵    
انتظار برای بهره برداری از طرح مجتمع فرهنگی هنری دوگنبدان مرکز شهرستان نفت خیز گچساران 13 ساله شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۷:۲۷    
صفحه منتسب به سردار سلیمانی برای اولین بار ویدئویی از سخنان آیت الله جوادی آملی درباره ایشان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۶:۵۵    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: این توافق متعلق به یک یا دو کشور نیست، بلکه یک قطعنامه سازمان ملل متحد است و ما انتظار داریم همه طرف ها همچنان به طور کامل به آن احترام بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۰۱:۳۰    
وزیر بهداشت: بارها اعلام شده که صد هزار پرستار کم داریم چون فشار زیادی بر دوش پرستاران است، امیدواریم بتوانیم مجلس و دولت متقاعد کنیم تا خدمات بیشتری ارائه دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۵    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: شکست داعش و جریان تکفیر صرفاً شکست تروریسم نبود بلکه به معنای باز شدن راه برای تمدن اسلامی در جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۵۵    
سارا هاکبی سندرز Sarah Huckabee Sanders سخنگوی کاخ سفید گفت:ترامپ فردا درباره موضوع قدس صحبت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۳۵    
معاون دبیر کل جبهه مردمی آزادسازی فلسطین گفت اگر سفارت آمریکا به قدس منتقل شود ما با جنایت قرن مواجه خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۳۵    
زمین لرزه ای به بزرگی سه و هفت دهم ریشتر امشب هجدک راور را لرزاند
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۲۵    
یک قطار مسافری با یک قطار باری در شهر دوسلدورف آلمان برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز، تلویزیون دولتی عربستان گزارش داد، ملک سلمان پادشاه عربستان به ترامپ اعلام کرد انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۱۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما جان کانیرز عضو دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا که متهم به تعرض جنسی است، اعلام بازنشستگی کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۳:۰۰    
معاون دبیر کل جبهه مردمی آزادسازی فلسطین گفت اگر سفارت آمریکا به قدس منتقل شود ما با جنایت قرن مواجه خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۵    
بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهرآیین با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در منطقه لواسان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۳    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۰    
خبرهایی از جشن میلاد پیامبر اکرم(ص)، مراسم استقبال از کماندار نوجوان جزیره کیش، همایش نماز و فضای مجازی ومعاملات تالار بورس کیش را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۵۰    
معاون دبیر کل جبهه مردمی آزادسازی فلسطین گفت اگر سفارت آمریکا به قدس منتقل شود ما با جنایت قرن مواجه خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما شبکه تلویزیونی الجزیره گزارش داد شورای امنیت سازمان ملل متحد بر اجرای قطعنامه های این شورا درباره یمن و در راس آنها اجرای قطعنامه 2216 این شورا تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۰    
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل: نیروهای امنیتی میانمار در قتل عام افراد بزرگسال و کودکان و تجاوز به زنان و دختربچه ها همدست بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از نیویورک؛ سفرای کشورهای فرانسه ، انگلیس و سوئدخواهان پایان یافتن بحران یمن شدند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۵    
سوگند رحمانی کماندار نوجوان المپیکی کشور در میان استقبال مسولان و مردم کیش وارد جزیره شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما مصر اعلام کرد در صورتی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برنامه اش را برای به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی عملی کند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۳۰    
آیت الله خامنه ای: غالباً تصوّر می شود که امام صادق علیه السّلام بر روی یک منبر می نشست و چهار هزار نفر جمع می شدند. اما این جوری نبوده ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از آسوشیتدپرس از قدس اشغالی، کنسولگری آمریکا در قدس اشغالی به دلیل نگرانی از ناآرامی ها درباره تصمیم احتمالی این کشور برای انتقال سفارت به قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۵    
رییس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور گفت: 88 درصد درخواست های مردم از سامانه سامد (سامانه ارتباط مردم و دولت) در حوزه اشتغال و تسهیلات است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۵    
سپاه قدس و جمعیت هلال احمر گیلان برای هرگونه حادثه احتمالی به حالت آماده باش درآمدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۵    
زلزله ساعاتی پیش شهر کومله از توابع لنگرود را لرزاند اما خسارتی برجای نذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۰    
رئیس اتحادیه اسکیت روسیه: تصمیم کمیته بین المللی المپیک درباره ممنوعیت این کشور از حضور در المپیک توهین آمیز است و به المپیک ضربه می زند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۰    
8 دستگاه تخصصی پزشکی جدید با حضور معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر امروز در بیمارستان ولی عصر بیرجند نصب و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۲۰    
آیت الله خامنه ای: وقتی نام پیامبر اعظم را می آوریم، کأنه شخصیت همه ی بندگان صالح و برجسته و شخصیت امیر مؤمنان و ائمه (علیهم السّلام) در این وجود مقدس، متبلور و مجسم است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر گزارش داد: اردن خواستار تشکیل جلسه اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی برای بررسی تصمیم ترامپ درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از لندن؛ اسکاتلند یارد اعلام کرد امروز دو مرد 21 و 27 ساله را در دو عملیات جداگانه در محله وولیچ در جنوب لندن به ظن دست داشتن در عملیات تروریستی بازداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از باکو؛ دومین اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان اکو در باکو پایان یافت. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد: نیروهای یمنی پنج فروند موشک زلزال 1 به محل تجمع مزدوران دشمن سعودی در شمال و جنوب صحرای میدی شلیک کردند. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۰    
کریمی کشتی گیر محبوب این روزهای کشورمان گفت: فکر نمی کنم مسائل کشور ما و ورزش مان به امثال نتانیاهو ربطی داشته باشد و با اینکه من سررشته ای از مسائل سیاسی ندارم، اما این حرف ها را نپسندیدم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۰    
سخنگوی طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه: مرحله دوم طرح ثبت مشخصات گوشی های تلفن همراه از چهاردهم آذر آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۱۰    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی: 7 دهم درصد از بودجه عمومی کشور در برنامه ششم توسعه باید در اختیار صدا و سیما قرار گیرد
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۸    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد: صالح الصماد، رئیس دفتر سیاسی جنبش انصار الله یمن خواستار متوقف شدن حملات کشورهای متخاصم و ورود به یک گفتگوی برابر میان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۵    
ایام ولادت نبی اکرم (ص) ، فرصتی برای مرور درس های زندگی رحمت للعالمین است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۰    
بودجه صدا و سیما اوایل انقلاب یک درصد بودجه عمومی صدا و سیما بود اما کنون با وجود بیش از 64 شبکه داخلی و بین المللی فقط 35 صدم درصد است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما خبرگزاری فرانسه از واشنگتن به نقل از وزارت دفاع آمریکا؛ پنتاگون گزارش داد: حضور نظامی آمریکا در سوریه تا هر زمانی که لازم باشد ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۰    
امروز در تالار بورس کیش 29 میلیون و 944 هزار سهم داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۲:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما وزیر امور خارجه آلمان هشدار داده هر گونه اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی خطرناک خواهد بود و می تواند باعث عمیق تر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر؛ محمد ششم، پادشاه مغرب با ارسال پیامی به دونالد ترامپ ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما مدیرکل MI5 (ام ای فایو ) سازمان امنیت داخلی انگلیس گفت : از آغاز امسال تا کنون 9 حمله تروریستی در این کشور کشف و خنثی شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل مخالف هرگونه اقدام یکجانبه در مسئله قدس اشغالی است، موضوعی که می تواند باعث تضعیف راه حل تشکیل کشور مستقل فلسطینی شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم؛ محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین خواهان دخالت پاپ واتیکان، ولادیمیر پوتین ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۰    
در هشتمین جلسه کارگروه اشتغال استان آخرین وضعیت طرح های اشتغالزایی فراگیر و روستایی بررسی و چند طرح اشتغالزایی مشاغل خانگی و افزایش این وام برای متقاضیان انفرادی در شهرها تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد: ریاست جمهوری مصر به ترامپ هشدار داد با انتقال سفارت واشنگتن از تل آویو به قدس اوضاع خاورمیانه را پیچیده تر نکند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۵۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دانلود
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۵    
مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با حضور پرشور مردم در مسجد خاتم الانبیاء جزیره کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین روز سه شنبه با امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه تلفنی گفتگو کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰    
معاون وزیر خارجه روسیه گفت کره شمالی به دنبال گفتگوی مستقیم با آمریکا است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد: شش فروند جنگنده بمب افکن روسیه پایگاه های تروریست های داعش را در استان دیرالزور سوریه هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین؛ اسامه القواسمی سخنگوی جنبش فتح گفت ترامپ به محمود عباس اعلام کرد که قصد دارد فردا سفارت واشنگتن را به قدس منتقل کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۴۰    
رئیس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال گفت: سرپرست و بدنساز تیم شهرداری تبریز تا زمان تشکیل کمیته انضباطی حق نشستن روی نیمکت این تیم را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۵    
امام جمعه موقت تهران:برخی از کشورهای به ظاهر مسلمان مانند عربستان با همراهی اسرائیل و آمریکا به ریشه های نظام اسلامی در دنیا ضربه می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۵    
یمنی ها به دعوت دبیر کل جنبش انصارالله و برای تبریک به نیروهای امنیتی و انصارالله به دلیل پیروزی بر توطئه ائتلاف متجاوز در صنعا تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۳۰    
زلزله ساعتی پیش گیلان 4 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۲۰    
امام جمعه اهل سنت کیش در مراسم جشن میلاد پیامبر اکرم (ص) گفت: اتحاد شیعه و سنی در کیش تجلی وحدت ناگسستنی مسلمان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با همتای مصری خود گفتگوی تلفنی برقرار کرد تا درباره تصمیمش برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل ازرویترز؛ ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در گفت و گوی تلفنی با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین حمایت خود را درباره از سرگیری گفتگوهای سازش ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۵    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در نشست خبری مشترک با رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق گفت:حشدالشعبی مایه افتخار و ضامن حفظ ثبات عراق است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۱۰    
عبدالباری عطوان کارشناس سرشناس عرب گفت ائتلاف متجاوز سعودی با تلاش برای ایجاد فتنه در صنعا مسئول مرگ علی عبدالله صالح است
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۰    
زنگ همیار کتاب با هدف اجرای طرح پایتخت کتاب ایران در مدارس قزوین به صدا در آمد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۰    
سی و یکمین کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی امروز در آستانه ولادت پیامبر رحمت در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۱:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز، پادشاه اردن به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هشدار داد هر گونه تصمیم برای انتقال سفارت آمریکا به شهر اشغالی قدس پیامدهای خطرناکی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۰:۵۵    
یک میلیون و 894 هزار تن پیاز، سیب زمینی و گوجه فرنگی در طرح استمرار در کشور تولید شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۲۰:۵۵    
محدودیت ترافیکی برای کامیون و تریلرها در مسیر بجنورد به مشهد و بجنورد به جنگل گلستان و بالعکس از امشب تا جمعه شب اعمال می شود