شنبه ۲۴ آذرساعت ۱۸:۳۳Dec 2018 15

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی - ایمیدرو (news.imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 27 اسفند 1394 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 اسفند 1395 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 28 اسفند 1396 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 29 فروردین 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 اردیبهشت 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 تیر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 شهریور 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 آبان 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 3 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 5 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 6 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 7 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 10 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 11 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 12 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 13 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 14 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 17 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 18 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 19 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 20 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 21 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 23 آذر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 24 آذر 1397 
  ۸ ساعت پیش    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو از برنامه افزایش ظرفیت تولید زغالسنگ در کشور خبر داد. اردشیر سعد محمدی گفت: این برنامه در راستای طرح جامع فولاد اجرایی می شود.
  ۸ ساعت پیش    
فردا مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت برگزار می شود و به برگزیدگان جوایزی اهدا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۵:۳۱    
طی حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت خداداد غریب پور به عنوان معاون وزیر و رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۲:۵۸    
برنامه معرفی آثار برگزیده سینما حقیقت در بخش معدن و صنایع معدنی که شامگاه چهارشنبه با حضور سرپرست هیات عامل ایمیدرو و جمعی از مستندسازان برجسته کشور برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۲    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با بیان اینکه توسعه و پیشرفت پروژه های عمرانی در پارسیان شتاب گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۲    
معاون اول رئیس جمهور در آیین افتتاح پروژه های منطقه ویژه خلیج فارس گفت: توسعه مشارکت بخش خصوصی در تامین منابع انرژی از جمله آب و برق سبب حل مشکلات کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۰۹:۴۲    
معاون اول رئیس جمهور صبح امروز با حضور در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس 3 طرح را افتتاح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۲    
سه طرح با حضور معاون اول رییس جمهوری، فردا سه شنبه در منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۲    
ارزش صادرات محصولات معدنی طی 8 ماهه امسال 7 درصد افزایش یافت. در این مدت بیش از 6 میلیارد و 870 میلیون دلار از تولیدات این بخش روانه بازارهای صادراتی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۲    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران طی یک فراخوان برای خرید10 هزار تن نمک دانه بندی شده با ابعاد 2 تا 5 سانتی متر آگهی فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۱۲    
دوازدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت در پردیس سینمایی چارسو افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۲    
آگهی فراخوان مناقصه عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران برای احداث زیربناهای معادن(راهسازی و برق رسانی) در مهاباد و شاهرود تجدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲    
سرپرست هیات عامل ایمیدرو گفت: توسعه در هر صنعتی با کسب دانش فنی آن رخ می دهد. این قابلیت در کشور و به ویژه صنایع فولادی وجود دارد تا با توسعه همکاری های صنعت و دانشگاه در مسیر رفع وابستگی و عدم نیاز ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از معافیت 6 هزار صادرکننده کشورمان، از عرضه ارز حاصل از صادرات در سامانه نیما خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۴۲    
سرپرست هیات عامل ایمیدرو در دیدار با استاندار و نمایندگان کرمان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: نوسانات نرخ ارز و مسائل مرتبط به مابه التفاوت آن ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۲    
16 اثر برگزیده هنری بخش معدن و صنایع معدنی در دوازدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت از فردا یکشنبه اکران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۰:۱۲    
تولید شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 8 ماهه 97، حدود 3.2 درصد بیش از رقم مدت مشابه سال گذشته آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۱۲    
فولاد سپیددشت با تولید 63 هزار و 45 تن آهن اسفنجی در آبان ماه سال جاری، رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد. پیشرفت فیزیکی واحد فولادسازی این مجموعه بیش از 70درصد اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۲    
سرپرست هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در دیدار با مسئولان برگزاری جشنواره سینما حقیقت اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۱۲    
مجتمع مس شهر بابک از ابتدای سال جاری تا ابتدای آذر ماه، شاهد رشد شاخص های تولیدی شد. در این مدت میزان تولید مس محتوا بیش از 15درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۱۲    
4 اثر هنری در بخش معدن و صنایع معدنی در دوازدهمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت معرفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۲:۴۲    
سرپرست هیات عامل ایمیدرو در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (ایران متافو) از ابلاغیه وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص بازگشت ارز حاصل از صادرات به سامانه نیما خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۲    
سرپرست هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران تاکید کرد: این سازمان باید بر روی پروژه های اولویت دار و با نرخ بالای بازگشت سرمایه، تمرکز پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۳۷    
شرکت فولاد آذربایجان موفق به دریافت گواهینامه استاندارد محصول اجباری اتحادیه اروپا (CE) برای محصولات تولیدی خود شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۷    
میزان تولید فولاد خام کشور طی 7 ماهه سال جاری، 18 درصد افزایش یافت. در این مدت تولید آهن اسفنجی و محصولات فولادی نیز با رشد قابل توجه مواجه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۷    
تیم کوهنوردی ایمیدرو برای اولین بار بر فراز بلندترین قله استان قم به ارتفاع 3200 متر از سطح دریا ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۳:۳۷    
آفریقای جنوبی 78 درصد از ذخایر جهانی منگنز را در اختیار دارد از اینرو، در سال گذشته میلادی 5.3میلیون تن از این ماده معدنی را تولید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۷    
مرکز پژوهش های مجلس، ضرورت اجرای 8 اقدام را برای ارتقای استانداردهای زیست محیطی در فعالیت های معدن پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۶    
نشریه منطقه ویژه اقتصادی لامرد با موضوع رویدادهای "لامِرد" در 8 ماه نخست امسال منتشر شد. عملیات اجرایی انتقال گاز و امضا تفاهم نامه احداث واحد 160 هزار تنی محصولات آلومینیومی را می توان از مهم ترین ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۰    
تولید جهانی مس طی 8 ماه 2018 با رشد سه درصدی همراه شد. در این مدت قاره افریقا به عنوان پیشتاز تولید عمل کرد در حالی که امریکای شمالی، افت تولید را پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۳۱    
شرکت ملی صنایع مس ایران در هشت ماهه نخست امسال، 202هزار و 501 تن آند و 158هزار و 455 تن کاتد مس تولید کرده است که این میزان تولید نسبت به برنامه امسال به ترتیب از رشد 19 آند و 12 درصدی کاتد برخوردار ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۱    
آمارهای تولید مهرماه امسال محصولات معدنی و صنایع معدنی حاکی از رشد دو رقمی محصولات این حوزه دارد. کنسانتره آهن، گندله، آهن اسفنجی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۱    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان از طرح احداث بندر با ظرفیت تخلیه و بارگیری40 میلیون تن کالا در منطقه پارسیان خبر داد و گفت: در فاز نخست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل شرکت آلومینای ایران از آغاز راه اندازی فاز نخست طرح آلومینیوم جاجرم از ماه دی امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۰    
با تعیین برنده مناقصه احداث آب شیرین کن منطقه ویژه اقتصادی لامِرد، عملیات اجرایی این پروژه برای تامین آب شرب و صنعتی مورد نیاز کوتاه مدت صنایع مستقر در این منطقه به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۰    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: میزان تولید فولاد ایران طی 10 ماهه 2018 میلادی، 19 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۰    
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان اقدامات سه گانه این مجتمع را در زمینه تامین آب اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۹    
جمشید ملارحمان سرپرست ایمیدرو از آغاز نصب نخستین کارخانه تولید آهن اسفنجی به روش ایرانی پِرِد، در چین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۷    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران، خرید 100 تن کربن فعال مورد نیاز کارخانه طلای زرشوران را به مناقصه گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۷    
سرپرست هیات عامل ایمیدرو گفت: در شرایط جدید، باید به دنبال رفع چالش های صنعت فولاد باشیم و همایش فولاد، بستر مناسبی برای این مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۷    
معاون برنامه ریزی و توانمند سازی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: ایمیدرو اکنون 32 طرح در دست اجرا دارد که طبق بر آوردها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۲۹    
اسامی فیلم های بخش مسابقه فیلم های مستند معدن و صنایع معدنی ایران دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۹    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی طی 7 ماهه امسال 54 درصد افزایش یافت. تولید این شرکت در مهر ماه نیز با رشد 238درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۵۹    
آیین اختتامی دومین نمایشگاه ملی عکس معدن با حضور رییس خانه معدن ایران، رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی، رییس پیشین هیات عامل ایمیدرو و جمعی از هنرمندان عرصه عکاسی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۹    
برگزیدگان دومین نمایشگاه عکس معدن، طی مراسمی با حضور فعالان بخش معدن و صنایع معدنی موفق به دریافت نشان کیمیا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۳۰    
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزرات صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ تحریمی نمی تواند فعالیت بخش معدن را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۰    
سرپرست هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: اکتشاف، حذف بروکراسی های سازمانی و بهرمندی از ظرفیت های دانشگاهی و بخش خصوصی از اصلی ترین برنامه های ما در سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۳۰    
تولید زغالسنگ در هند طی 7 ماهه سال 2018(آوریل تا اکتبر )،10.4 درصد افزایش یافت. این کشور از سال 2013 به این سو رشد 110 میلیون تنی تولید این ماده سیاه را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۹    
میزان تولید کنسانتره و دانه بندی سنگ آهن شرکت های بزرگ طی 7 ماهه امسال به ترتیب 18 و 12 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۹    
آمارها نشان می دهد طی 7 ماه گذشته 24. 21 میلیون تن گندله سنگ آهن توسط شرکت های بزرگ، تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۹    
جمشید ملارحمان، سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، پیامی به مناسبت دریافت حکم سرپرستی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۳:۵۸    
جمشید ملارحمان با حکم وزیر صنعت معدن و تجارت، به عنوان سرپرست ایمیدرو منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۵۸    
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک اعلام کرد: مجموعه گردشگری این مجتمع، قطب گردشگری معدنی کشور می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۵۸    
6 معدن کوچک طلا و مس در راستای طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس توسعه می یابند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۶    
میزان تولید مجتمع فروکروم سبزوار طی 7 ماهه سال 97، 120 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۶    
آیین اختتامیه دومین نمایشگاه عکس معدن دوشنبه 28 آبان ماه با حضور معاون وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی و رییس سابق هیات عامل ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۱    
میزان تولید مجتمع سرب نخلک طی 7 ماهه امسال، با رشد جهشی مواجه شد به طوری که رقم رشد به 190 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۱    
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام کرد: برای دستیابی به اهداف توسعه ای سنگان، نیازمند برداشت سالانه 120 میلیون تن باطله هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۰    
هنرمندان به ارایه دیدگاه های خود درباره نمایشگاه عکس معدن پرداختند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۰    
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی سال97، حدود 10 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۰۲    
ارزش صادرات محصولات معدنی طی 7 ماهه امسال 6 درصد افزایش یافت. این در حالی است که وزن صادرات این بخش با کاهش 9درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۱:۳۱    
ارزش صادرات محصولات معدنی طی 7 ماهه امسال 6 درصد افزایش یافت. این در حالی است که وزن صادرات این بخش با کاهش 9درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۹    
عضو هیات عامل ایمیدرو گفت: بورس کالا در سال های گذشته توانسته با طراحی ابزارهای مالی، زمینه تامین مالی صنایع را فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۹    
فروش جهانی سیمان طی 10ماه نخست سال 2018 میلادی 85 میلیون و 230هزار تن به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۵۷    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 7 ماهه سال 2018 میلادی، 4.4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۷    
مجتمع فولاد میانه در نظر دارد احداث سوله آهن اسفنجی مجتمع فولاد میانه را از طریق مناقصه دو مرحله ای با ارزیابی کیفی و فنی به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۰:۵۴    
امروز جمعه، دومین نمایشگاه ملی عکس معدن با 45 اثر برگزیده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۹    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، خدمات محیط زیست و بهداشت حرفه ای به واحد های صنعتی و معدنی را با 20 درصد تخفیف ارائه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۱۹    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولیدکننده بخش معدن در تابستان امسال به عدد 324.7 رسید که نسبت به شاخص بهار 12.4 درصد و تابستان پارسال 46.2 درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۹    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 7 ماهه 97، حدود 7 درصد بیش از مدت مشابه سال قبل، آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۶:۱۳    
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، دلایل حضور در جشنواره ملی عکس معدن را اعلام کرد. مدیر روابط عمومی این شرکت تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۱۳    
افزایش پروژه های بخش زیرساخت و تولید در هند، تقاضای سنگ آهن و فولاد این کشور را افزایش داد به طوری که طی ماه آوریل تا سپتامبر2018، میزان واردات این کشور از صادرات پیشی گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۱۳    
کارگردانان و تهیه کنندگان 40 فیلم مستند، متقاضی شرکت در بخش مسابقه فیلم های مستند معدن و صنایع معدنی ایران دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۲    
دومین جشنواره ملی عکس معدن، روز جمعه 18 آبان ماه جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۴۲    
یک کارشناس اقتصادی در خصوص عوامل موثر در توسعه بخش معدن کشور گفت: تامین مالی معادن با تشکیل کنسرسیوم بزرگ معدنی، تفکیک نقش دولت و بخش خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۴۲    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران طی دو فراخوان برای خرید3200 تن آمونیاک با خلوص 21 درصد و 660 تن گلوله فلزی فورج آگهی تجدید فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۴۱    
معاون و قائم مقام ایمیدرو از بخش خصوصی دعوت کرد در طرح های معدن و صنایع معدنی در بخش تولیدی و به ویژه اکتشاف معادن، تولید آلومینا و کک نفتی مشارکت کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۱۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه کانمین 2018 اعلام کرد: عمده اکتشافات معدنی در ایران سطحی بوده است و انتظار می رود سازمان هایی همچون زمین شناسی و ایمیدرو اکتشافات عمیق را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۰:۳۹    
شرکت ملی صنایع مس ایران طی مهرماه جاری با رشد 25درصدی در تولید مس کاتدی موفق به ثبت رکورد بی سابقه تولید 22 هزار و 286 تن از این محصول شد. در این مدت همچنین زنجیره مس شاهد رشد تولید بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۷    
میزان تولید طلای موته طی 6 ماهه نخست امسال، 4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۴    
کارکنان ایمیدرو طی دو نوبت، دوره آموزشی قوانین رسیدگی به تخلفات اداری را گذراندند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۴    
مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد: واحدهای "فولاد سازی" سپیددشت و قائنات از نخستین مجموعه های 7 طرح فولادی هستند که سال آینده در مدار تولید قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۲    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از برگزاری سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد (TDEM) و کاربرد آن در اکتشاف مواد معدنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۲    
میزان تولید فولاد خام ایران طی 9 ماهه سال 2018 میلادی، 20 درصد افرایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۸    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، برای شناسایی پیمانکار واجد شرایط جهت انجام امور خدمات عمومی و پشتیبانی، از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای آگهی فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۲۸    
طراحی، ساخت و راه اندازی تیکنر خمیری در مقیاس بنچ و پایلوت در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸    
دهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور با عنوان اینوکس کیش 2018 و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران مناقصه عمومی یک مرحله ای برای "خرید36000 تن آهک کلوخه ای فله ای" مورد نیاز این شرکت را تجدید فراخوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۲    
شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برای ارزیابی کیفی پیمانکار، فراخوان عمومی مناقصه یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۲    
شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، اجاره و بهره برداری از هتل 5 ستاره بین المللی خلیج فارس را به مزایده می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۲    
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای زرشوران با موضوع " طراحی، تامین قطعات، تجهیزات و نصب و راه اندازی سیستم اعلان و اطفاء حریق در شرکت طلای زرشوران" مجددا به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰    
مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل ایمیدرو، طی پیامی با عنوان یک پیکره، یک صدا و هدفی واحد در معدن و صنایع معدنی از مجموعه کارکنان ایمیدرو و فعالان معدن و صنایع معدنی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه ای با استعفای مهدی کرباسیان از ریاست هیات عاملی ایمیدرو موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۵۰    
مدیراکتشاف ایمیدرو خبر داد: از سال 93 تاکنون 66 هزار کیلومتر مربع پهنه اکتشافی به بخش خصوصی واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۰    
به دلیل استقبال زیاد و درخواست مکرر مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار، برنامه اعلام عکس های رسیده به بخش مسابقه جشنواره عکس کیمیا با تغییر مواجه شده و در هفته اول آبان ماه نتایج اعلام می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۰    
ایمیدرو در همایش hsee از 7 شرکت تابعه این ساز مان در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی تقدیر کرد. در این همایش همچنین سه نفر از برگزیدگان، لوح دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۲۰    
معاون برنانه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو گفت: مدیران به موضوع HSEE به عنوان ضرورت و الزام نگاه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۰    
قایم مقام ایمیدرو در همایش HSEE (ممیزی عملکرد) اعلام کرد: تدوین دستورالعمل های مشخص، نظارت های مداوم و صحیح و به ویژه توجه به مقوله آموزش از جمله عوامل موثر در تحقق برنامه های بخش ایمنی معادن است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸    
میزان استخراج مجتمع سرب و روی انگوران طی 6 ماهه نخست سال جاری، 45 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۸    
7 تن از مدیران واحدهای تحت پوشش ایمیدرو دارای سطح عملکرد مناسب ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) در همایش یک روزه (شنبه 28 مهر)، تقدیر می شوند.
مشاهده نتایج بیشتر...