شنبه ۲۷ مردادساعت ۱۹:۲۰Aug 2018 18

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی - ایمیدرو (news.imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 27 اسفند 1394 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 اسفند 1395 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 28 اسفند 1396 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 29 فروردین 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 اردیبهشت 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 تیر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 1 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 2 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 3 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 6 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 7 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 8 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 9 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 10 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 13 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 14 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 15 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 16 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 17 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 20 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 21 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 22 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 23 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 24 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 27 مرداد 1397 
  ۴ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصادی تاکید کرد: در شرایط فعلی توسعه اقتصادی با رویکرد پایدار سازی رشد در بخش معدن و صنایع معدنی می تواند در اقتصاد کلان کشور اثرگذار باشد چراکه ارزش افزوده ای که این حوزه ایجاد می کند ...
  ۵ ساعت پیش    
ارزش صادرات معدنی و صنایع معدنی تا پایان تیر ماه امسال از 3.7 میلیارد دلار عبور کرد. صادرات این بخش با رشد 21درصدی همراه شد.
  ۹ ساعت پیش    
میزان تولید فولاد خام کشور طی 4 ماهه نخست سال سال جاری، 17 درصد رشد یافت. این در حالی است که طی این مدت واردات فولاد با کاهش محسوسی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۷    
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: جلسات تخصصی برای بررسی احیای معادن کوچک 2 استان سمنان و هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۷    
میزان تولید آند و کاتد مس طی 4 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 65 و 62 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۱۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از رایزنی با شرکت های شناخته شده از کشورهای اوکراین، سوئد، چین و استرالیا با رویکرد انتقال تکنولوژی به بخش معدن و صنایع معدنی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو امروز نشستی صمیمی با خبرنگاران برگزار کرد. مهدی کرباسیان ابتدا با قدردانی از همکاری رسانه در جهت توسعه معدن و صنایع معدنی ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۱    
شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در نظر دارد نسبت به تجدید ارزیابی کیفی خدمات حفاظتی و انتظامات، مناقصه عمومی یک مرحله ای برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۱    
مدیر عامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس خبر داد: واحد گاز نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز به ظرفیت 160 مگاوات برق در این منطقه در آستانه افتتاح است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۳    
فراخوان جذب سرمایه گذار طرح احداث کارخانه تولید پترولیوم کک از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۱:۵۸    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موفق به کسب دانش فنی اندازه گیری میزان خلوص داروهای فرآوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو از گشایش اعتبار جدید برای طرح زغالسنگ پروده طبس خبر داد. این ال سی مربوط به بلوک سه پروده 4 طبس است که از نیمه دهه 80 متوقف مانده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: در دوران تحریم نباید در مسیر صادرات بخش معدن و صنایع معدنی به ویژه فولاد مانعی ایجاد شود. این بخش در عین حال جایگاه والایی در توسعه و اشتغال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۰    
اخبار فلزات: میزان صادرات فولاد شرکت های بزرگ کشور در ماه تیر، 21 درصد و طی چهار ماه سال 13درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۳۹    
دبیر دومین جشنواره ی ملی عکس معدن خبر داد که این رویداد نیمه دوم آبان ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۳    
میزان صادرات فولاد شرکت های بزرگ کشور در ماه تیر، 21 درصد و طی چهار ماه سال 13درصد افزایش یافت
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۵۳    
17 مرداد بهانه ای برای ارج نهادن به تلاش های قشری بی ادعا است که اطلاع رسانی به موقع و انعکاس حقایق را رسالت اصلی خود می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۴    
دومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت ملی مس ایران برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایجاد اشتغال، رفاه حداقلی برای مردم و توسعه، یکی از مصادیق امر به معروف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۲    
میزان تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ طی 3 ماهه نخست 97، بیش از 68 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت، معدن و تجارت از رونمایی نقشه راه توسعه معدن و صنایع معدنی در آینده نزدیک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۵    
وزیر صنعت معدن و تجارت نخستین کارخانه تولید کنسانتره از سنگ آهن های کم عیار هماتیتی را در زرند کرمان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۰۴    
ایمیدرو آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران برای احداث زیربناهای معادن را تجدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۳    
در سه ماهه نخست امسال 126 پروانه بهره برداری معدنی صادر شده است. در این مدت تعداد پروانه های اکتشافی به 235 و گواهی کشف معدنی به 101 فقره رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۳    
کشورهای شیلی و پرو نیمی از 20معدن بزرگ مس جهان را در اختیار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: نخستین کارخانه فرآوری سنگ آهن هماتیتی کم عیار در کشور، شنبه با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در جلال آباد زرند استان کرمان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۸    
دنیای معدن - دومین جشنواره ملی عکس معدن، پاییز سال جاری و در نیمه دوم آبان ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۲    
دنیای معدن - در حال حاضر زون های اکتشافی بَزمان در سیستان و بلوچستان و نیز مَلوند در خراسان جنوبی، به ترتیب مستعد سرمایه گذاری در بخش "طلا" و "سرب و روی" هستند که با تجمیع زون ها و تبدیل آن ها به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۲    
دنیای معدن - تولید شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 3 ماهه نخست 97 با رشد بیش از 10. 6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۶    
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در گزارشی عملکرد یک سال گذشته خود را به تفکیک دوره های مختلف تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۹    
مرکز تخصصی و کارگاه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در شهرستان فردوس با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۸    
انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد خام ایران طی 6 ماهه نخست 2018 میلادی، 25.8 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۱    
دنیای معدن - مدیر عامل آلومینای ایران از آغاز لاینینگ طرح "آلومینیوم جاجرم" خبر داد. به گفته تورج زارع این عملیات مهمترین بخش از نصب دیگ های احیا است که از اواخر هفته گذشته آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۰    
فراخوان شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره فیلم مستند ایران سینماحقیقت منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۶:۰۱    
آگهی فراخوان مناقصه عمومی مناقصه عمومی یک مرحله ای راهبری خدمات فوریتهای پزشکی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۳    
ایمیدرو به منظور شناسایی پتانسیل های معدنی سیلیس کشور آگهی فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۷    
دنیای معدن - معاون طرح های توسعه و صنایع معدنی ایمیدرو، خواهان تداوم رشد تولید طلا در زرشوران شد و تاکید کرد: این شرکت امسال می تواند رکورد جدید تولید طلا را ثبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۸    
نخستین نشست مدیران تضمین کیفیت سیستم های مدیریتی ایمیدرو، شرکت های تابعه و وابسته با محوریت مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۴:۰۸    
فراخوان شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت شنبه آینده 6 مرداد 97 منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۳    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 3 ماهه نخست امسال، 20 افزایش یافت. در این مدت تولید دانه بندی سنگ آهن نیز 22درصد افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۱    
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در اطلاعیه ای از انعقاد توافق نامه ای در راستای حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۶    
دنیای معدن - مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی گفت: طی سال 96، بیش از 680 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۴    
حدود 5700 نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم با اجرای 3 طرح تکمیلی توسط ایمیدرو و بخش خصوصی، در زنجیره فولاد کردستان ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۴    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی گفت: تا یکی دو سال آینده، سنگ آهنی برای صادرات نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
سفر یک روزه جمعی از فیلم سازان مستند به شهر تاریخی تبریز و دیدار از معدن مس سونگون ، با هدف آشنایی بیشتر و ترغیب فیلم سازان در ساخت فیلم های تخصصی حوزه معدن و صنایع معدنی از جمله اهداف ایمیدرو و مرکز ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در جریان بازدید مستندسازان از معدن مس سونگون گفت: برنامه ریزی برای تولید مشترک 5 تا 10 اثر مستند در حوزه معادن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۵۶    
دنیای معدن - با پایان یافتن مرحله ثبت نام شرکت ها و برگزاری سمینار توجیهی، ششمین دوره فرایند جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور 55 شرکت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۱    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: طرح های اکتشافی در استان کردستان با قوت ادامه می یابد. وی همچنین حضور ایمیدرو در طرح های استان را نوید بخش موفقیت طرح ها دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کار اکتشافی بزرگی را در سراسر ایران انجام دادیم که مبتنی بر ژئوفیزیک هوایی بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۰    
طرح یک میلیون تنی گندله بیجار دو سال آینده به بهره برداری می رسد. محمد کلانتری مدیر عامل صبانور امروز در مراسم طرح کلنگ زنی گندله بیجار که حضور وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر امروز خود به استان کردستان عملیات اجرایی کارخانه تولید آهن اسفنجی شرکت ذوب آهن(فولاد گستر الماس) در سقز را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۵    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار برای خرید 1000 (یک هزار) تن سیانید سدیم قرصی با خلوص 98 درصد مورد نیاز کارخانه طلای زرشوران از طریق مناقصه عمومی یک ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۹    
ایمیدرو در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تدوین نظام نامه پیوست فناوری در قراردادهای انتقال فناوری را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۹    
بیش از 30 مستندساز امروز از مجتمع مس سونگون دیدن می کنند. این برنامه به صورت مشترک بین ایمیدرو و مرکز گسترش سینمای مستند علمی و تجربی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۱    
شبکه جهانی سحر عصر امروز گفت و گوی زنده با رئیس هیات عامل ایمیدرو انجام می دهد. این برنامه به 4 زبان منطقه ای پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۱    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 3 ماهه نخست سال 2018 میلادی، 7درصد افزایش یافت این در حالی است که طی ماه های گذشته، مس روند نزولی قیمت را تجربه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۰:۵۱    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مجمع عمومی سالیانه صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی(سال 96) گفت: ثبت افزایش سرمایه صندوق، حمایت از معادن کوچک، توسعه معادن روستایی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۱    
کارخانه پارس فولاد سبزوار، روز گذشته به رکورد جدید تولید آهن اسفنجی دست یافت. این رکورد فراتر از ظرفیت اسمی این کارخانه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۰    
دنیای معدن - میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ طی 3 ماهه نخست امسال، 17 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۵    
دنیای معدن - مدیر اکتشاف ایمیدرو از انجام بزرگ ترین عملیات ژئوفیزیک هوابرد در پهنه های قروه و بیجار در استان کردستان خبر داد. این برنامه برای شناسایی ذخایر پنهان فلزی منطقه انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۴    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: جشنواره اینوماین می تواند بستری مناسب برای تجاری سازی ایده های ارزش آفرین را فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۱    
رئیس دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه با همه ظرفیت آماده پیگیری ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۵    
با پایان یافتن جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی از 10 ایده برتر تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۲۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو از آمادگی این سازمان برای حمایت از ایده های نوآورانه در بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۱    
برگزیدگان نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی تا ساعتی دیگر با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور معرفی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۵    
دنیای معدن - معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو برگزاری نخستین "جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی" را مقدمه ای بر افزایش خلاقیت و نوآوری ها در این بخش دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۵    
دنیای معدن - رییس هیات عامل ایمیدرو در نشست با اعضای سندیکای صنایع آلومینیوم ایران تاکید کرد: تولید آلومینیوم در کشور نیاز صنایع داخلی به این فلز را برطرف می کند و در عرضه کمبودی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: اختصاص بخشی از بودجه برای انجام امور خیرانه به شرکت های تابعه ایمیدرو ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۲    
برنامه زمان بندی نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی که در روزهای 23 و 24 تیرماه سال جاری برگزار می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۱    
عملیات ساخت مجتمع توانبخشی معلولان و سالمندان در شهر جدید بهارستان استان اصفهان فردا چهارشنبه، با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۱    
سرپرست مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از اختصاص 1890 میلیون ریال تسهیلات برای راه اندازی و ایجاد مرکز تخصصی و کارگاه آموزشی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استان خراسان جنوبی (شهرستان فردوس) ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۷    
اسحاق جهانگیری بمنظور افتتاح و رونمایی از چند پروژه عمرانی و حضور در شورای اداری امروز سه شنبه وارد اصفهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۰۰:۰۱    
پروژه توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا در اصفهان روز سه شنبه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۸    
مدیر اکتشاف ایمیدرو گفت: این سازمان استاندارد نویسی گزارش های اکتشاف را بومی سازی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۰    
سرپرست مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از آغاز اجرای دوره های آموزش ایمنی کار برای کارگران و مهارتی و تخصصی برای سطوح کارشناسی و بالاتر معادن بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۰    
مدیر اکتشاف ایمیدرو، دستیابی به ذخایر جدید و افزایش ذخایر معدنی کشور را از دستاوردهای برنامه اکتشافی ایمیدرو عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۷    
با خروج آمریکا از برجام و شرایط اقتصادی جدید در کشور؛ چه شرایطی در حوزه معدن و صنایع معدنی ایران رقم خواهد خورد و در این شرایط چه راهکارهای را باید در شمار برنامه ها قرار داد؟ این سوالی است که در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۷    
مجتمع سنگ آهن سنگان، تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن را از دکتر شریعتمداری دریافت کرد. این مجتمع همچنین به عنوان صنایع فلزی و غیرفلزی برتر نیز شناخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: زمینه ورود بخش خصوصی برای توسعه و اکتشاف معادن عمیق مهیاست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۷    
دنیای معدن - معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو اعلام کرد: یکی از روش های اجرای برنامه "احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک" ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۲    
مستندسازان عرصه فیلم و سینما به منظور آشنایی با ظرفیت و جدیدترین اقدامات بخش معدن و صنایع معدنی در نخستین سفر؛ 26 تیرماه جاری از مجتمع مس سونگون دیدن می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۲    
مهلت ارسال ایده به نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی تا 18 تیرماه سال جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۳    
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، ضرورت برنامه ریزی برای توسعه اکتشاف معادن فلزی را مورد تاکید قرار داد. به گفته وی در حالی که معادن فلزی سهم 12 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۳    
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: در کارگروه احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، بر موضوع فرآوری تمرکز شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو اظهار کرد: تا کنون 5 طرح آهن اسفنجی از 7 طرح استانی فولاد افتتاح شده و تا پایان سال جاری 2 طرح آهن اسفنجی و یک طرح فولادسازی نیز به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۳    
کتاب "عملکرد و اهداف ایمیدرو" با نگاهی به اقدامات سال 1396 و برنامه های آینده، همزمان با روز صنعت و معدن، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم روز ملی صنعت و معدن از افزایش ظرفیت های تولید طی 4 دهه گذشته سخن گفت و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۰:۴۱    
معاون اول رئیس جمهور، جریانی مرکب از اسرائیل، آمریکا و سعودی ها را مسبب آن دانست که ایران از روند رو به رشد اقتصادی باز ماند و گفت: آنها می خواهند ارتباط دولت و بخش خصوصی را بر هم بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۰۹:۴۷    
تهران- ایرنا- رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: این سازمان پارسال با مشارکت بخش خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۳    
همایش اطلاع رسانی و رونمایی "طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس" فردا 10 تیرماه جاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت ملی فولاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۳    
نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی مورد استقبال ایده پردازان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۵۱    
اخبار فلزات: روز صنعت و معدن فرصتی شد تا ابتدا نگاهی به مسیر پیموده شده سال های اخیر داشته باشیم. تجربه های گذشته نشان می دهد نزدیکی بدنه حاکمیت با بخش خصوصی بهترین راه حل برای برطرف شدن چالش های پیش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۳:۲۵    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نرخ دلار برای واردات مواد معدنی و ماشین الات و مواد اولیه این بخش را 4200 تومان اعلام کرد و تاثیر سیاست جدید ارزی مبنی بر واریز ارز حاصل از صادرات مواد معدنی را تشریح ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۸    
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: ارزش صدور بیمه نامه های معدنی صادر شده طی سال 96، 420 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۷    
مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو با بیان اینکه در حال حاضر تصویب نقشه راه معدن و صنایع معدنی در مراحل پایانی قراردارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۰:۰۳    
مدیر مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد گفت: تمام تجهیزات فاز نخست کارخانه فرآوری روی تا پایان سال وارد معدن می شود. وی تاکید کرد: در هفته های آتی، عملیات نصب تجهیزات اصلی کارخانه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۳    
ایمیدرو با هدف ارایه دستاوردهای برنامه اکتشاف، واگذاری بلوک های اکتشافی را آغاز کرد. امروز با حضور خبرنگاران، 9 بلوک اکتشافی در پهنه آباده- جازموریان به 7 شرکت بخش خصوصی واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۷:۰۰    
دنیای معدن - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تاکنون190 هزار کیلومتر مربع از برنامه اکتشاف 270 هزار کیلومتر مربعی آزاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۲    
فراخوان ارسال آثار مستندسازان بخش معدن و صنایع معدنی به زودی اعلام می شود. این فراخوان در گام نخست با هدف جذب و چمع آوری مستندهای شاخص در این حوزه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۷:۰۰    
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای - نوبت اول اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران در نظر دارد مناقصه: 1-درزگیری و لکه گیری جاده اصلی تهران – گرمسار به شماره 200974572000009 ...
مشاهده نتایج بیشتر...