دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۲:۴۴Jun 2018 18
 

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی - ایمیدرو (news.imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 27 اسفند 1394 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 اسفند 1395 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 28 اسفند 1396 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 29 فروردین 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 اردیبهشت 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 1 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 2 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 5 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 6 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 7 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 8 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 9 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 12 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 13 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 18 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 19 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 20 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 21 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 22 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 23 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 27 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در جلسه پایش طرح های زنجیره فولاد کشور اعلام کرد: راه اندازی و پیشرفت طرح های نیمه تمام با رویکرد همگرایی و هم افزایی دولت و بخش خصوصی محقق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۲    
ایمیدرو برای شناسایی پیمانکار جهت احداث زیربناهای معادن در 4 منطقه فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵    
سمینار آموزشی ارائه گزارش نتایج اکتشافات معدنی و تخمین ذخایر و منابع معدنی روز ششم تیر ماه از سوی ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵    
در راستای دستیابی به تولید 55 میلیون تن فولاد در چشم انداز 1404، بخش خصوصی از طرح های آماده افتتاح زنجیره فولاد تا پایان سال جاری بهره برداری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۶    
میزان تولید آند و کاتد مس طی 2 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 39 و 28 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۵    
میزان صادرات واحدهای بزرگ فولادی کشور طی ماه اردیبهشت 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 36 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور در طرح های میدکو در استان کرمان اعلام کرد: با اقدامات انجام شده طی سال های اخیر زنجیره فولاد در حال تکمیل شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۰۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در حاشیه بازدید از مجتمع فولادی بردسیر- میدکو گفت: مدیریت موثر در فولاد بردسیر ، نگرانی های تامین آب در این مجموعه را برطرف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۴    
رئیس هیات عامل ایمیدرو صبح امروز یکشنبه 20 خرداد از واحد احیا و فولادسازی یک میلیون تنی بردسیر دیدن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۴    
عملیات بهره برداری، استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن سنگ آهن سنگان با برگزاری مناقصه عمومی 2 مرحله ای به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۴    
دولت آمریکا اواسط اردیبهشت ماه در خصوص اعلام مواضع خود درباره برجام، خروج خود از این تفاهم نامه را اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۴    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 2 ماهه نخست سال 97، 9.7 درصد آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۱:۳۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو در کنفرانس سرمایه گذاری چین و در آستانه سفر رییس جمهوری به آن کشور اعلام کرد: 5 میلیارد دلار از فاینانس 20 میلیارد دلاری بین ایران و چین در بخش معدن و صنایع معدنی ایران صرف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۳۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ساختار طرح مهدی آباد همتراز با استانداردهای جهانی است. مهدی کرباسیان تصریح کرد: طرح مهدی آباد در بخش های مطالعات زمین شناسی، تجهیز و بهره برداری معدن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۲    
قرارداد احداث کارخانه جدید فرآوری و استحصال طلای زرشوران با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، بین شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و مشارکت کاهنربا و فولادتکنیک امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۲    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 2 ماهه نخست سال 2018، 4.8 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۱    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: امسال با راه اندازی طرح های جدید کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی، یک گام دیگر به سمت توازن در زنجیره فولاد نزدیک می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۱    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی ماه نخست سال 97، 30 درصد رشد یافت. این رشد در پی افتتاح های سال گذشته به دست آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو خواستار اجرای الگوی زیست محیطی معدن روی مهدی آباد در سایر طرح ها و شرکت های معدنی تابعه ایمیدرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰    
دو تن از محیط بانان مجتمع معدنی باریت و سرب و روی مهدی آباد از سوی رییس هیات عامل ایمیدرو مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۳    
یک شرکت چینی برای ساخت یک کارخانه جدید الکترود گرافیتی به صورت سرمایه گذاری مستقیم اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۳    
فیلم محیط زیستی روی سبز بیابان در آستانه روز جهانی محیط زیست در ایمیدرو نمایش داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۶    
شرکت "یو ام ام سی "از بزرگترین شرکت های معدنی روسیه، آمادگی خود را برای همکاری با بخش های مختلف معدنی و صنایع معدنی ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۷    
معاون برنامه ریزی و توانمندی ایمیدرو گفت: موفقیت یک مجموعه سازمانی، به کل افراد آن وابسته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۷    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی چهارماهه نخست سال2018،تولید فولاد خام ایران و جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب27.6 درصد و 4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۷    
قرارداد ساخت ترمینال تمام مکانیزه مواد معدنی با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، بین سازمان بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و یک شرکت خصوصی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۷    
ظرفیت تولید فولاد چین تا سال 2025 به کمتر از یک میلیارد تن می رسد. این کشور از سال 2016 تاکنون 120 میلیون تن از ظرفیت تولید را کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۷    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو در پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن اظهار کرد: اگر می خواهیم جایگاه خود را ارتقا دهیم باید نگاه به این بخش تغییر کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۶    
شرکت ولوو در جلسه ای با کرباسیان، مدل همکاری 200 میلیون یورویی برای تامین ماشین آلات معدنی ارایه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۶    
مجری طرح تیتانیوم کهنوج از آغاز عملیات ساخت بخش فونداسیون کارخانه کنسانتره این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو، در نشست با مدیران انجمن سنگ ایران، الزامات توسعه این بخش را برشمرد. مهدی کرباسیان تاکید کرد: صدور مجوز دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی، اجرایی کردن مصوبات شورای سیاست گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۴    
تولید کنسانتره مس کشور طی ماه نخست سال 97، رشد 15 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۴    
رئیس هیات عامل ایمیدرو، با صدور احکامی جداگانه مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو و همچنین سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۲:۲۳    
چین با تولید 780هزار تن گرافیت توانست در صدر تولیدکنندگان این ماده معدنی در سال 2017 قرار گیرد. این کشور در عین حال 35درصد مصرف جهانی را در اختیار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۰:۵۳    
قانون بودجه سال 97 کل کشور برای سازمان های توسعه ای از جمله ایمیدرو، تسهیلات مختلفی در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۳    
مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو اعلام کرد: عملیات اجرایی بیش از 3.6 میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی تا پایان امسال آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸    
مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو ، برترین واحدهای تابعه این سازمان در بخش بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸    
در نشست مدیران ایمیدرو آیین تجلیل از علی اصغر عرفانیان ، اولین مجری معدن سنگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۸    
ارتباط و ارتباطات از قدیمی ترین مفاهیمی هست که انسان در سایه آن به ادامه حیات پرداخته و در تعامل با همنوع خویش به توسعه دست یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۸    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: شرکت ها از امسال می توانند انجام مسوولیت های اجتماعی را به صورت ردیف بودجه انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۸    
رییس هیات عامل گفت: تامین زیرساخت های سنگان نیاز به تسهیلات ویژه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۸    
میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ کشور طی ماه فروردین 97، 23 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۸    
باند دوم جاده جاده خواف-سلامی در محدوده مجتمع معدنی سنگان با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو و نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۴    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان در نخستین ماه سال 2018 به رغم کاهش مکرر سال 2017، افزایشی شد. پیش بینی ها نیز نشان از روند رو به رشد قیمت این فلز می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: یک میلیارد دلار برای تکمیل زنجیره فولاد در استان کردستان سرمایه گذاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۳    
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک از رشد 160درصدی تولید پتاس در این مجموعه طی سال 96 خبر داد. علی علوی نایینی همچنین گفت: ایمیدرو زمینه حضور بخش خصوصی در این بخش را فراهم آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۴۳    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در نشست عملکرد شرکت فولاد مبارکه در سال 96 و بررسی برنامه های سال 97 این مجموعه، گفت: فولاد مبارکه به منظور حضور منسجم در بازارهای جهانی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۳    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با مدیران روابط عمومی شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی گفت: روابط عمومی ها با انعکاس اقدامات و دستاوردهای سازمانی می توانند نقش موثر در تقویت روحیه امید عامه مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۱۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو در جلسه با مدیران شرکت ملی مس تاکید کرد: در برنامه های توسعه نقش معادن کوچک در تامین خوراک صنعت مس افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو تسهیلات جدید برای بخش معدن کرمانشاه را تشریح کرد. این تسهیلات شامل اجرای برنامه اکتشافی، استمهال بدهی معدنکاران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۷:۴۲    
رییس هیات عامل ایمیدرو از تمدید تسهیلات ارائه شده به معدنداران و کارخانه داران مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد و گفت: مواد اولیه واحدهای تولیدی و صنعتی این مناطق را تامین می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۰:۱۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از نهایی شدن طرح جامع زغالسنگ پس از بازنگری و بررسی های متعدد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۱۲    
فاز نخست مسکن مددجویان زیرپوشش بهزیستی در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۵    
مدیرعامل صندوق توسعه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی گفت: انتظار داریم با اختصاص اعتبار مصوب به معادن کوچک و متوسط، تحول و شوک مثبتی در بخش معدن اتفاق بیفتد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: حمایت از معادن کوچک و متوسط جزو سیاست های اصولی ایمیدرو در سال 97 است. این برنامه با هدف توسعه اشتغال و درامدزایی برای مناطق کم برخوردار اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۴    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو اظهار کرد: مدل های سرمایه گذاری مشترک در بخش معدن و صنایع معدنی نیازمند استراتژی ها و سیاست های شناور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۳    
جمعی از کارشناسان ایمیدرو از کارخانه ها و طرح های مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر دیدن کردند. در این برنامه فهرست طرح هایی که در سال جاری به بهره برداری می رسد اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۹    
معاون ایمیدرو گفت: نگه داشتن سهم تولید ایران در سال های آینده، نیازمند تغییر نگرش همه جانبه، سرمایه گذاری و دویدن است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۹    
حفظ نظام و امنیت در جمهوری اسلامی با سربازان گمنام امام زمان (ع) گره خورده است،
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۹    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: کارآفرینان بخش خصوصی و نهادهای سرمایه گذار به بخش معدن و صنایع معدنی به عنوان بخش سودآور ورود پیدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۹    
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری دقایقی پیش کارخانه آهن اسفنجی فولاد سبزوار را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۹    
تا ساعاتی دیگر، کارخانه آهن اسفنجی طرح فولاد سبزوار توسط رئیس جمهور افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵    
میزان تولید فولاد خام و محصولات فولادی کشور طی 12 ماهه سال 96، به ترتیب 19 و 9 درصد رشد یافت. در این مدت کل صادرات زنجیره فولاد از 9.2 میلیون تن عبور کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۲    
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو تاکید کرد: برای توسعه برنامه چشم انداز، نیاز به تکمیل زنجیره ارزش جهانی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۱    
کارخانه آهن اسفنجی طرح فولاد سبزوار آماده افتتاح رسمی شد. این کارخانه جزو پروژه هایی است که ایمیدرو آن را در دولت یازدهم فعال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۰    
مدیرعامل مجتمع سنگ آهن جلال آباد گفت: کارخانه فرآوری سنگ آهن هماتیتی کم عیار این مجتمع تا پایان اسفند 96، بیش از 432 هز ار تن محصول تولید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۰    
تولید آهن اسفنجی ایران در ماه مارس سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 47درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۲    
روز جهانی کارگر تقارنِ زیبایی با نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری پیدا کرده است. سال حمایت از کالای ایرانی می تواند نقطه عطف و آغازی دوباره در راستای اهتمام به جایگاه کارگران عزیز باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۲    
بر اساس شواهد موجود، قیمت های جهانی روند کاهشی قابل توجه ای نخواهد داشت از این رو بهبود بازار فولاد را تا 3 سال آینده شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۰۲    
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو از سهم 22درصدی بخش معدن و صنایع معدنی درکل صادرات کشور در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۲    
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد، معتقد است: با توجه به اینکه چرخه تولید فولاد به سمت قراضه می رود مزیت معادن سنگ آهن کاهش می یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۲    
صنعت فولاد را می توان یکی از بنیان های مهم اقتصاد در هر کشوری برشمرد، به گونه ای که حتی مصرف سرانه فولاد به عنوان شاخصی به منظور ارزیابی صنعتی بودن یک کشور مطرح است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۵:۳۰    
میزان تولید و استخراج مجتمع فسفات اسفوردی طی سال 96 افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۰    
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گفت: تقاضای آلومینیوم چین تا سال 2020 نسبت به عرضه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۸:۵۸    
رویترز نوشت: ایران به رغم تهدیدات ترامپ، در حال نهایی کردن 2 میلیارد یورو سرمایه گذاری شرکت های اروپایی برای پروژه های مس و فولاد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۱    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: میزان تولید آلومینیوم ایران در اوایل سال آینده، 70 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۱    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی سه ماهه نخست سال 2018، تولید فولادخام ایران و جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب 47درصد و 4.1درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
مدیر صنایع معدنی ایمیدرو گفت: حوزه های مناسبی برای سرمایه گذاری در صنعت آلومینیوم فراهم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۲۲    
آفریقای جنوبی با تولید 5میلیون و 300هزار تن منگنز در رتبه نخست تولید این ماده معدنی در سال2017 قرارگرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۸    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو در کنفرانس بین المللی آلومینیوم ایران از برنامه سرمایه گذاری 6 میلیارد دلاری ایمیدرو به منظور ارتقا زنجیره آلومینیوم کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۷    
مدیرعامل شرکت آلومینای جاجرم از افتتاح فاز نخست طرح تولید آلومینیوم این مجتمع با ظرفیت 40 هزار تن تا پایان مهر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۶:۴۷    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران بستر مناسبی را برای همکاری شرکت های داخلی و خارجی فراهم آورده تا بتوانند اقدام به مذاکره و عقد قرارداد در جهت توسعه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۷    
آزمایشگاه محیط زیست و بهداشت حرفه ای، مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موفق به دریافت گواهینامه بالاترین سطح ارایه خدمات بهداشت حرفه ای در کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۷    
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی سال 96، 58 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۴۷    
شرکت ریوتینتو طی انتشارگزارش تولید سه ماهه نخست سال 2018، از رشد 48 درصدی تولید مس تصفیه شده در این شرکت خبر داد. تولید بوکسیت و آلومینا ریوتینتو با رشد اما شمش آلومینیوم با افت همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو طی مراسمی از مهدی ثقفی به پاس تلاش های وی در طول مدت عضویت در هیات عامل ایمیدرو قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۰:۱۸    
مدیر مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد از ورود تجهیزات سنگ شکن کارخانه فرآوری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۸    
ایمیدرو برای مناقصه جمع آوری آسانسورهای فعلی و طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی سه دستگاه آسانسور مسافر بر جدید تجدید فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۱۹    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی سال 96، 18 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۶:۱۲    
جلسه انتخاب برندگان فراخوان اکتشافی بلوک های 15 گانه آباده جازموریان امروز با حضور نمایندگان شرکت های متقاضی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۲    
میزان تولید اغلب محصولات معدنی شرکت های بزرگ طی سال 96 با افزایش همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۲    
دبیر صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی ایمیدرو اعلام کرد: گزارش ارسالی این سازمان درباره اجرای منشور حقوق شهروندی به وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۲    
مدیر عامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری گفت: مجموعه فولادسازی سفیددشت با پیشرفت63 درصدی کل پروژه، به عنوان پیشتاز پروژه های فولادسازی در مجموعه هفت طرح استانی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۲    
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی سال96، 12 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: بیش از 9 میلیارد دلار محصولات بخش معدن و صنایع معدنی در سال 96 صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۰    
ارزش تولیدات مواد معدنی کانادا رشد 11 درصدی را در سال 2017 به ثبت رساند و به 43 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰    
مدیرعامل طرح فولاد سبزوار از ثبت رکورد تولید آهن اسفنجی این واحد خبر داد. این کارخانه اکنون در انتظار افتتاح رسمی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۴    
مناقصه پیش ارزیابی بین المللی انتقال بوکسیت گینه تا 31 اردیبهشت سال جاری تمدید شد و متقاضیان می توانند آمادگی خود را برای شرکت در این مناقصه به صورت مکتوب اعلام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۱    
تولید جهانی نقره در سال 2017 به 25هزار تن رسید که نسبت به سال پیش از آن شاهد کاهش تولید700تنی بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۰۷:۵۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: فعالیت در معادن زیرزمینی در دستور کار سال 97 ایمیدرو قرار دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...