شنبه ۲۸ مهرساعت ۱۹:۲۷Oct 2018 20

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی - ایمیدرو (news.imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 27 اسفند 1394 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 اسفند 1395 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 28 اسفند 1396 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 29 فروردین 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 اردیبهشت 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 خرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 تیر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 30 مرداد 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 31 شهریور 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 1 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 2 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 3 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 4 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 7 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 8 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 9 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 10 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 11 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 12 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 14 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 15 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 16 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 17 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 18 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 21 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 22 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 23 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 24 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 25 مهر 1397 سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی 28 مهر 1397 
  ۲ ساعت پیش    
به دلیل استقبال زیاد و درخواست مکرر مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار، برنامه اعلام عکس های رسیده به بخش مسابقه جشنواره عکس کیمیا با تغییر مواجه شده و در هفته اول آبان ماه نتایج اعلام می شود. ...
  ۳ ساعت پیش    
ایمیدرو در همایش hsee از 7 شرکت تابعه این ساز مان در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی تقدیر کرد. در این همایش همچنین سه نفر از برگزیدگان، لوح دریافت کردند.
  ۴ ساعت پیش    
معاون برنانه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو گفت: مدیران به موضوع HSEE به عنوان ضرورت و الزام نگاه کنند.
  ۶ ساعت پیش    
قایم مقام ایمیدرو در همایش HSEE (ممیزی عملکرد) اعلام کرد: تدوین دستورالعمل های مشخص، نظارت های مداوم و صحیح و به ویژه توجه به مقوله آموزش از جمله عوامل موثر در تحقق برنامه های بخش ایمنی معادن است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۴۸    
میزان استخراج مجتمع سرب و روی انگوران طی 6 ماهه نخست سال جاری، 45 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۸    
7 تن از مدیران واحدهای تحت پوشش ایمیدرو دارای سطح عملکرد مناسب ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) در همایش یک روزه (شنبه 28 مهر)، تقدیر می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸    
امروز در اولین کنفرانس بین المللی "مدیریت دانش با رویکرد توسعه" KM4D به ایمیدرو تندیس مدیریت دانش اهدا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۴۸    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از پهلوگیری کشتی 80 هزار تنی MT Prestigious برای بارگیری نفت کوره در اسکله منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷    
روشندلان ایمیدرو به مناسبت روز عصای سفید مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۷    
این روزها جشنواره های مختلفی برگزار می شوند تا جامعه و مردم را با چیزی، شغلی و یا پدیده ای آشنا سازند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۷    
وضعیت شاخص های بخش معدن نشان می دهد طی 5 ماه نخست امسال، به ترتیب 176 و 236 فقره گواهی کشف و پروانه اکتشاف صادر شده و فولاد خام در بین محصولات حوزه صنعت و معدن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۷    
شورای مواد معدنی استرالیا چشم انداز تقاضای زغالسنگ این کشور را مثبت پیش بینی کرد. دلیل این افزایش تقاضا رشد و ثبات اقتصادی چین و هند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۶    
ارزش صادرات بخش معدن وصنایع معدنی ایران در نیمه نخست امسال با رشد 9.5درصد به 5.1 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵    
میزان تولید آند و کاتد مس شرکت صنایع ملی مس ایران طی 6 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 82 و 70 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۰    
ایمیدرو طی سال های 92 تا 96، بیش از 156 میلیارد ریال برای توسعه ارتباط صنعت با دانشگاه از محل ماده 17 اساسنامه خود هزینه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۹    
براساس تفاهم نامه صورت گرفته میان طرح احیا و توسعه معادن کوچک مقیاس (شرکت تهیه و تولید مواد معدنی) با 2 تشکل معدنی، معادن سنگ تزئینی کوچک مقیاس توسعه می یابند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۳۸    
مجتمع فولاد میانه برای ارزیابی پیمانکار خدمات و تامین نیروی انسانی اورژانس و آتش نشانی آگهی فراخوان مناقصه داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۷    
پروژه جدید زغالسنگ پروده 4 طبس در لیست طرح های آماده شروع عملیات اجرایی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۷    
میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ کشور طی 6 ماهه نخست سال 97، بیش از 14 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۶    
مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: یک مدیر زمانی قادر به انجام تعهدات و وظایف خود است که هیات مدیره، مدیران و تمامی کارکنان با وی همراه باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۰۶    
نمایشگاه ماینکس 2018 با شعار "سربلندی ایران را از اعماق زمین می سازیم" افتتاح شد. هم زمان با این نمایشگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۰۶    
کمیته مشترک کارخانه های هند از رشد 6 درصدی تولید فولاد خام طی آوریل تا سپتامبر 2018 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۶    
میزان تولید کنسانتره فسفات اسفوردی طی 6 ماهه نخست امسال، 41 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۶    
"سیر تحولات بخش معدن و صنایع معدنی از سال 93 به این سو چگونه بوده است؟ در بخش اکتشاف چه تغییراتی رخ داده، بخش خصوصی چه جایگاهی در توسعه این حوزه ایفا کرده است و نقش ایمیدرو در این حوزه چیست؟"
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۳۳    
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو گفت: مدیران برگزیده بخش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) واحدهای تابعه سازمان معرفی و از آنها تقدیر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲    
بهرام سبحانی از سمت مدیر عاملی شرکت فولاد مبارکه استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۲    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس خبر داد: نیروگاه 235 مگاواتی سیکل ترکیبی هرمز آماده افتتاح است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: احداث مرکز توانبخشی سرپل ذهاب طی 7 ماه توسط سازمان دولتی، مثال زدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۳:۳۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاح 31 واحد مسکونی در روستای آبدالان ثلاث باباجانی گفت: در روزهای نخستین بعد از زلزله مردم سراسر کشور با عشق و علاقه برای خدمت رسانی در منطقه حاضر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۸    
مرکز جامع توانبخشی شهرستان سرپل ذهاب با سرمایه گذاری و اجرا توسط ایمیدرو، پنج شنبه این هفته با حضور مقامات رسمی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۷    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی گفت: در بحث استاندارد بخش معدن به لحاظ فنی و علمی، مسیر طولانی داریم و باید در این حوزه، کار بسیار جدی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۷    
رییس هیات عامل ایمیدرو در همایش"چشم انداز فلزات غیرآهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاهی به تولید و بازار" بر ضرورت تهیه نقشه راه فلزات غیرآهنی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۷    
مناقصه انجام زیرسازی، روسازی، ابنیه فنی و خط کشی محور چهار گنبد- امامزاده به طول 10 کیلومتر در سیرجان کرمان به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۷    
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: با انجام عملیات خاکی جدید، این معدن جزو 10 معدن بزرگ دنیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۷    
آگهی ارزیابی کیفی مشاوران فولاد کردستان با موضوع انتخاب مشاور جهت ارائه خدمات مهندسی و طراحی و همچنین همکاری در انتخاب پیمانکاران به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۰:۵۷    
آثار بیش از 300 عکاس حرفه ای کشور به جشنواره عکس معدن ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۱    
شرکت های معدن وصنایع معدنی حدود یک چهارم از سهم از ارزش 801 هزار میلیارد تومانی بورس تهران را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۱    
زغالسنگ، سنگ آهن و بوکسیت بیشترین میزان معدنکاری در جهان را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۴    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 5 ماهه نخست 97، بیش از 10 درصد آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۴    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 5 ماهه نخست 97، بیش از 10 درصد آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲    
دبیرخانه شورای دستگاه های نظارتی با ارسال نامه ای، از افزایش امتیاز ایمیدرو در سامانه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۲    
سه کارخانه آهن اسفنجی از مجموعه فولادهای استانی، در سال گذشته توسط شرکت ام ام ایی و با بهره گیری از تکنولوژی بومی "پِرِد" راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۹    
درگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری و زیرساخت های این منطقه آماده بهره برداری برای مخاطبین قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۹    
گزارش جدید انجمن جهانی فولاد نشان می دهد، طی 8 ماهه نخست سال 2018،در حالی که متوسط رشد تولید فولادخام به 4.8درصد رسیده بود، میزان رشد تولید فولاد در ایران به 21 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۹    
جمعی از مدیران، دبیران و خبرنگاران روزنامه گسترش صمت با رئیس هیات عامل ایمیدرو دیدار کردند. در این نشست مهدی کرباسیان به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۹    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: توجه به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۹    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 6 ماهه نخست سال 2018 میلادی، 5 درصد افزایش یافت. در همین حال قیمت فلز سرخ در ماه های اخیر رو به کاهش بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶    
آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران تامین سیم های خط 132 کیلوولت دو مداره پست 400 کیلوولت گلشن طبس- پست 132 کیلوولت زغالسنگ پروده طبس تجدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: یکی از پست های چهار گانه اسکله بندر پارسیان (پست اسکله فله خشک) تا پایان پاییز به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۳    
آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای ارزیابی کیفی سنگان با موضوع " اجرای عملیات حفاری و مغزگیری به روش وایرلاین به همراه احداث راه دسترسی و سکوی حفاری به متراژ 20 هزار متر" به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳    
تهاجم ناجوانمردانه بعثی ها و حامیان آن ها در 31 شهریور 59، آغازی بر حماسه ای مقدس در این سرزمین شد که از درون باورهای عمیق ملت شکل گرفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۷    
مجری طرح احداث زیربناهای معدن و صنایع معدنی در معادن بزرگ و مناطق معدنی از انتشار کتابچه مستندسازی طرح خاتمه یافته احداث باند دوم محور خواف - سلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۷    
شرکت زغالسنگ البرز مرکزی برای تامین سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان و همچنین خودروهای سواری در اختیار این شرکت مناقصه عمومی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
گروه 30 نفره مستندسازان دیداری سفری دو روزه از معادن گل گهر و کارخانه های فراوری آن منطقه داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
مستندسازان، خواهان همکاری بیشتری بخش معدن با رسانه هنر هستند. این بخشی از سخنان گروه فیلم سازان مستند است که در سفری به معادن گل گهر مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
ارزش صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی طی 5 ماهه نخست سال 97، معادل 12 درصد افزایش یافت. در همین مدت واردات این بخش با کاهش 29درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۸    
میزان تولید دانه بندی و کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 5 ماهه نخست 97 افزایش یافت. در این مدت تولید کنسانتره رشد 19درصدی پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، پیاده سازی مدیریت صحیح در مصرف آب و انرژی را عملیاتی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۸    
ایمیدرو فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران برای اجرای 3 پروژه زیربنایی معادن در حوزه راه سازی و برق رسانی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸    
دومین جشنواره عکس معدن (کیمیا) در خانه هنرمندان ایران با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با صنایع معدنی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مجمع عمومی عادی (سالانه) ایمیدرو اعلام کرد: تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی و انجام ماموریت های توسعه ای از ابتدا در شمار برنامه های این سازمان قرار گرفت و با تلاش های انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸    
مجمع عمومی سالانه ایمیدرو، پیش از ظهر امروز به اتفاق آرا و با حضور تمامی اعضا، گزارش عملکرد و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1396 را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸    
وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: ایمیدرو سازمانی پیشرو در اقتصاد مقاومتی است. این امر به سبب عملکرد این سازمان در جلب مشارکت بخش خصوصی در سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۴    
گروه مستندسازان طی امروز و روز گذشته از طرح ها و اقدامات شرکت گل گهر و همچنین گهر زمین دیدن کردند. نکته برجسته در این برنامه، اعلام اقدامات در حوزه مسوولیت اجتماعی از سوی مجموعه گل گهر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴    
بر اساس تفاهم نامه منعقده میان پست بانک و صندوق بیمه معدنی، صدور بیمه نامه معدنی از محل منابع صندوق توسعه ملی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴    
تولید طلا در استرالیا رکورد دو دهه اخیر را شکست. این کشور شاهد برهه ای تاریخی در تولید طلا است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴    
میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ کشور در ماه مرداد، 16 درصد رشد کرد. این در حالی است که تولید فولاد شرکت های بزرگ به مرز 8 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۴    
پیش جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه ایمیدرو با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد. جلسه مجمع عمومی سالیانه این سازمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، 24 شهریور ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲    
تفاهم نامه های واگذاری زمین برای احداث 2 کارخانه صنعت آلومینیوم با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰    
تفاهم نامه واگذاری زمین کارخانه های آلومینا و محصولات تخت آلومینیومی فردا امضا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از جذب 320 هزار میلیارد ریال منابع بخش خصوصی و غیردولتی برای تکمیل طرح های نیمه تمام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد که در پنج سال گذشته جذب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۰    
فردا سه شنبه گروهی از فیلم سازان سینمای مستند، به مدت دو روز از معادن و صنایع معدنی شرکت گل گهر دیدن می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۰    
بسیار خرسندم از مدیریت در سازمانی که امسال توانست با دریافت لوح تقدیر و تندیس از رئیس جمهوری محترم، به عنوان سازمان نمونه و برتر دولتی معرفی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۰    
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک میزان تولید پتاس این مجتمع طی 5 ماهه نخست سال 97، افزون بر 213 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۰    
معرفی شدن ایمیدرو به عنوان سازمان نمونه و دستگاه برتر و همچنین دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره شهید رجایی از ریاست محترم جمهوری را به همه همکاران ارجمند تبریک می گویم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۰    
هزینه های اکتشاف مواد معدنی در استرالیا به بالاترین میزان از سال 2013 افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۹    
معرفی شدن ایمیدرو به عنوان سازمان نمونه و دستگاه برتر و همچنین دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره شهید رجایی از ریاست محترم جمهوری را به همه همکاران ارجمند تبریک می گویم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۵:۰۹    
آگهی عمومی ارزیابی کیفی مشاوران جهت انجام خرید خدمات مشاوره "طراحی و پیاده سازی نرم افزار و داده های سامانه اطلاعات مکان مبنای (GIS) تحت وب اکتشافی ایمیدرو" به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۹    
سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در بخش برگزیدگان دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۹    
مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی صبح امروز شنبه با حضور رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران برای خرید 100 تن کربن به صورت مناقصه یک مرحله ای عمومی، فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران برای خرید36000 تن آهک کلوخه ای فله ای مورد نیاز این شرکت مناقصه عمومی یک مرحله ای برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۴    
گروهی از مستندسازان کشور هفته آینده از معادن سنگ آهن گل گهر دیدن می کنند. این برنامه در راستای معرفی توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۴    
مدیرآموزش، پژوهش و فناوری ایمیدروخبر داد: این سازمان دوره آموزشی DATA MINE برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴    
ایمیدرو در طرح توانمندسازی اکتشاف، فراخوان تجدید مناقصه یک مرحله ای تامین نیروی انسانی خدمات و پشتیبانی برای انجام امور مربوط به آبدارچی و راننده، داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۴    
ایمیدرو آگهی فراخوان شناسایی پتانسیل های معدنی سیلیس کشور را تجدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۴    
مجموعه اقدامات ایمیدرو و واحدهای تابعه در حوزه مسئولیت های اجتماعی اعلام شد. این اقدامات با هدف توجه به محیط اجتماعی مناطق معدنی و صنایع معدنی، رعایت اخلاق حرفه ای کار، امور زیست محیطی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۳    
تامین مالی 12 پروژه فولادی از سوی بانک صنعت و معدن انجام شد. ارزش این تعداد پروژه به 2.5 میلیارد یورو می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۰:۰۳    
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای به همراه ارزیابی کیفی عملیات فنس کشی منطقه ویژه اقتصادی کاشان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: طرح تولید کلرید کلسیوم و هیدروکسید منیزیوم چرخه تولید محصولات در مجتمع پتاس را کامل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۰    
مناقصه عمومی یک مرحله ای شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران با عنوان "طراحی، تامین قطعات، تجهیزات و نصب و راه اندازی سیستم اعلان و اطفاء حریق" دوباره به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد که تا پایان سال دو کارخانه بزرگ در حوزه آلومینیوم و مس راه اندازی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۲۸    
دهکده نمکی خور و بیابانک با حضور رئیس هیات ایمیدرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۷    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: راه اندازی کارخانه فرآوری تولید کنسانتره سرب مجتمع نخلک حاصل توجه به اصل 44 قانون اساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۶    
سود خالص بزرگترین فولادساز چین، بائو استیل، در نیمه نخست سال 2018میلادی 62درصد رشد نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۶    
رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: 18میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی در حال اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۷    
مراسم احداث پروژه کلرید کلیسیم و هیدروکسید منیزیم و همچنین افتتاح فاز نخست دهکده نمکی در خور و بیابانک شنبه با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۲    
نقشه راه معدن وصنایع معدنی با هدف ارتقای وضعیت بخش معدن وصنایع معدنی توسط محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن وتجارت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۱:۲۲    
شرکت ملی صنایع مس ایران گزارش برنامه و عملیات اکتشافی در کشور را همزمان با هفته دولت اعلام کرد. این اقدامات، شناسایی محدوده های مستعد کانی سازی پورفیری را در اولویت قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۲    
مجتمع سنگ آهن سنگان مناقصه عمومی یک مرحله ای با موضوع تهیه، خرید، طبخ و توزیع سه وعده غذای گرم برای کارکنان این مجموعه را به فراخوان گذاشت.
مشاهده نتایج بیشتر...