جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۱۹Jun 2017 23

سازمان توسعه و نو سازی معادن و صنایع معدنی - ایمیدرو (news.imidro.gov.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۵۶    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: گندله سازی مبارکه به عنوان نخستین کارخانه گندله سنگ آهن شرق کشور، تولید آزمایشی را آغاز کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۶    
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 2 ماه نخست امسال، 48 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۷    
چین تولید فلزات غیرآهنی را در 5ماهه نخست سال2017 افزایش داد. در این مدت تولید مس، روی و سرب با رشد مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۷    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 2 ماه نخست سال 96، 43 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۷    
طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی کاشان از سوی هیات دولت به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۶    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در 2 ماه نخست امسال، 13 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مجتمع فسفات اسفوردی طی ماه های فروردین و اردیبهشت 96 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۶    
مهدی کرباسیان رییس شورای سیاستگذاری جشنواره ملی عکس معدن شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۶    
ایمیدرو برای احداث دیوار محوطه سایت، ساختمان های نگهبانی و سیل بند طرح تیتانیوم کهنوج آگهی تجدید فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۰۶    
سازمان برنامه ریزی و مدیریت کشور گزارشی درباره جایگاه و سهم اشتغال بخش معدن در اقتصاد منتشر کرد. این گزارش مربوط به دوره 55 ساله 1335 تا 1390 است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۶    
وب سایت بی پی گلوبال از کاهش 6.2 درصدی تولید جهانی زغالسنگ در سال گذشته میلادی خبرداد. این میزان برابر با تولید 67سال پیش است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۱    
مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی خبر داد: بودجه اختصاص یافته از محل منابع داخلی ایمیدرو برای زیربناهای معادن در سال گذشته(1395) بی سابقه بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۵    
اکبر عالمی به عنوان رییس هیات داوران جشنواره ملی عکس معدن و صنایع معدنی شد. این جشنواره از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۵    
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو از تدوین برنامه های این سازمان در راستای مدیریت اصولی آب و حامل های انرژی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۵    
ایمیدرو و شرکت ملی پتروشیمی با هدف تسریع در روند جذب سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تا پایان خرداد، واحد آهن اسفنجی فولاد شادگان به تولید محصول می رسد و پس از آن نیز مشعل کارخانه آهن اسفنجی فولاد میانه هم روشن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: واگذاری 5 طرح و مجتمع زیرمجموعه این شرکت به بخش خصوصی در مرحله بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۵    
ارزش طرح هایی که تا پایان نیمه اول سال 1396 وارد مدار تولید می شوند از یک میلیارد دلار عبور می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۵    
وب سایت متال جانکشن (Metaljunction)، از پیش بینی افزایش سهم تولید جهانی فولاد هند از 5.4درصد در سال 2017 به 7.7درصد در سال 2021خبر داد. این کشور در عین برنامه متنوعی برای افزایش تقاضای فولاد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۵    
نخستین جشنواره ملی عکس معدن با اهدای نشان کیمیا به عکاسان برتر بخش معدن از سوی ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۵    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: میزان صادرات تولیدات صنایع مستقر در این منطقه طی سال 95 در مقایسه با سال قبل از آن با 22 درصد افزایش به بیش از یک میلیارد دلار افزایش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۵    
شرکت فولاد خوزستان سال گذشته با تولید 3 میلیون و600 هزار تن شمش فولادی رکورد تولید سالیانه از ابتدای راه اندازی این شرکت را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۵    
رییس هیات عامل ایمیدرو در گفت و گو با نشریه بیزنس یر (The Business Year) گفت: شرکت های خارجی با سرمایه گذاری در بخش معدن، ارزش افزوده بالایی به دست می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۵    
مدیر عامل مجتمع آلومینای ایران گفت: بخش معدن و صنایع معدنی، قابلیت افزایش قابل توجه اشتغال را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۴۶    
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گزارش عملکرد این بخش را در نیمه دوم سال قبل در حوزه های سرمایه گذاری،بین الملل و بازرگانی ارائه کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۱۶    
ایمیدرو موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001:2008 طی ممیزی نهایی سیستم مدیریت کیفیت، از سوی شرکت معتبر DQS آلمان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: موسسه پژوهشی مشترک ایمیدرو و دانشگاه تهران در حال حاضر 11 طرح معدنی و صنایع معدنی در مراحل پایان یافته تا درحال مذاکره دارد. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۰۰:۱۶    
طی نظرسنجی انجام شده در تلگرام ایمیدرو، با هدف مشخص کردن اولویت های دولت دوازدهم در بخش معدن بین مخاطبان این بخش، از میان 5 گزینه شامل ایجاد شرایط مساعد برای همکاری های بین المللی ، توسعه زیرساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۶    
انجمن جهانی فولاد ، ایران را چهاردهمین کشور تولید کننده فولاد جهان معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۱:۱۶    
ایمیدرو برای فروش 6000 تن کنسانتره ایلمنیت طرح تیتانیوم کهنوج آگهی تجدید فراخوان مزایده عمومی یک مرحله ای داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۶    
مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت 51 درصدی واحد فولاد سازی این طرح استانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت : این سازمان در دولت یازدهم 240 هزار میلیارد ریال طرح در دستور کار داشت و تا پایان سال گذشته بیش از 85 درصد این برنامه فعال شد و برخی به افتتاح رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۶    
گزارش عملکرد ایمیدرو در بخش فاینانس خارجی و داخلی طرح های بخش معدن و صنایع معدنی در 6 ماهه دوم سال گذشته اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان 7 هدف کلان را طی 5 سال آینده در برنامه خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۶    
شاخص قیمت تولیدکننده بخش معدن در فصل زمستان 95 نسبت به فصل پاییز، 2.8 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۶    
سایت انجمن جهانی فولاد میزان تولید فولاد ایران در چهارمین ماه 2017 میلادی (آوریل) را حدود 15درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۰:۳۴    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان در دولت یازدهم، 10 اقدام مهم را به عنوان نخستین های بخش معدن و صنایع معدنی به سرانجام رساند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۳۴    
مراسم بزرگداشت هفته معدن و هشتمین گردهمایی سالانه مهندسی معدن با حضور تشکل های معدنی و دانشجویان دانشکده مهندسی معدن دانشگاه تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۴    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در ماه فروردین 96، 19 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴    
عملکرد چین در ماه آوریل در دوبخش مس و آلومینیوم رکوردی متفاوت را به ثبت رساند و آمارها نشان می دهد این کشور مسیر افزایش تولید مس و آلومینیوم را در پیش گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۴    
میزان تولید فولاد خام کشور در نخستین ماه سال 96، 15 درصد رشد یافت. در همین حال تولید محصولات فولادی ایران نیز 17درصد رشد پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۳۴    
همایش گرامیداشت آغاز هفته معدن روز دوم خرداد در سالن آمفی تئاتر دانشکده مهندسی معدن پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۳۴    
مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی 10 اقدام مهم برای ارتقای سطح شاخص های زیست محیطی منطقه انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۴    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی حضور پر شکوه و حماسی مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۹:۳۴    
حجت الاسلام و الملسمین دکتر حسن روحانی در نخستین گفت و گوی مستقیم تلویزیونی با مردم پس از پیروزی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری با قدردانی از ملت ایران گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۶:۰۴    
مشعل طرح آهن اسفنجی فولاد شادگان یکشنبه گذشته با حضور مهدی کرباسیان رئیس هیات عامل ایمیدرو و مقامات استانی با استفاده از فناوری ایرانی پرد روشن شد تا اشتغال و درآمدزایی را برای منطقه شادگان خوزستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۵:۳۴    
حضور پرشور و حداکثری ملت سرافراز و بزرگ ایران زمین در انتخابات، شگفتی دیگر خلق کرد و بار دیگر در حماسه ای پرشکوه و بی بدیل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی نخستین ماه سال 96، 64 درصد رشد یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۴    
وب سایت پلاتس در گزارشی به سرمایه گذاری ایتالیا و آلمان در ساخت تجهیزات فولادی در ایران پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۹    
فناوری ایرانی احیای مستقیم، هزینه سرمایه گذاری و احداث کارخانه های تولید آهن اسفنجی را کاهش می دهد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۹    
موسسه پژوهشی و آموزشی مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و رئیس دانشگاه تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۹    
مدیر عامل شرکت تامین و توسعه زیرساخت های شرق ایران گفت: برای ایجاد توسعه پایدار محیط زیست در محدوده صنایع معدنی سنگان، 25 هزار اصله نهال کاشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۹    
رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم راه اندازی گرم کارخانه آهن اسفنجی فولاد شادگان، گفت: تا پایان امسال، تمامی واحدهای آهن اسفنجی طرح های استانی فولاد راه اندازی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۹    
گروهی از کارکنان ایمیدرو در سفر به شهرستان بافق (استان یزد) از مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی و منطقه حفاظت شده آن ناحیه دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۹    
نخستین نشست هم اندیشی فرصت های همکاری جمهوری اسلامی ایران با کشورهای آمریکای لاتین در حوزه معدن و صنایع معدنی پس فردا (دوشنبه) 25 اردیبهشت ماه 96 در ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۹    
نخستین کارخانه آهن اسفنجی به روش ایرانی فردا با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، جمعی از مقامات استان خوزستان و نمایندگان مجلس راه اندازی می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۰۸:۲۹    
میزان تولید معادن مس جهان طی نخستین ماه 2017 میلادی، 7.8 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۵۹    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: بخش معدن و صنایع معدنی با گشایش های انجام شده پس از برجام، آماده جهش برای توسعه در دولت دوازدهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۴۷    
میزان صادرات فولاد کشور طی فروردین 96 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 83 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۴۱    
نرخ تورم تولیدکننده بخش معدن در چهار فصل منتهی به زمستان سال گذشته 4.1 درصد کاهش یافت. این در شرایطی است که در یکسال منتهی به زمستان 92 این شاخص رشد 31درصدی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱    
مجری طرح تیتانیوم خبر داد: عملیات اجرایی این طرح از امروز 19 اردیبهشت ماه آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۴۱    
گزارش نهایی طرح توجیه فنی و اقتصادی بوکسیت گینه کوناکری از سوی ایمیدرو و وزیر معادن گینه کوناکری با حضور رییس بندر کوناکری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۹:۱۱    
ظرفیت تولید گندله سنگ آهن در سال های 92 تا 95 برابر با 45درصد رشد پیدا کرد و به 32 میلیون تن رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، در دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۲:۴۱    
ظرفیت تولید کنسانتره سنگ آهن در کشور طی دولت یازدهم با رشد 54درصدی همراه شد. این رشد اقدامی برای ایجاد ارزش افزوده بخش معدن در داخل کشور است. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۱    
ایمیدرو طی 2 سال اخیر (94 و 95)، 483 دوره آموزشی برای معادن بخش خصوصی در حوزه کارگری و کارشناسی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۱    
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه نظارت بر معادن کشور باید دائمی باشد از پیگیری وزارت راه و شهرسازی برای حل مسکن حادثه دیدگان معدن زمستان یورت خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۱    
خط تولید کنسانتره سرب از باطله های معدن نخلک در هفته های آتی افتتاح می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۱    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: برای ذخایر جدید معدنی، 21 فقره گواهی کشف درخواست شده است. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۷:۲۴    
معدن زغالسنگ گلیران در ناحیه البرز مرکزی با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، استاندار مازندران ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات استان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۲۴    
معادن زغالسنگ سه ناحیه اصلی کشور، 400 دستگاه گاز سنج به ارزش 20 میلیارد ریال به صورت رایگان دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۲:۲۴    
تیم های نجات شرکت های بزرگ زغالسنگ کشور برای امدادرسانی عازم معدن زغالسنگ آزادشهر شدند. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۸:۵۴    
با نهایت تاثر و تألم عمیق و فراوان ضایعه درگذشت و بروز حادثه دلخراش، ناگوار و جانگداز در یکی از معادن خصوصی زغالسنگ آزاد شهر در استان گلستان را به عموم هموطنان عزیز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۹    
مدیر عامل منطقه ویژه خلیج فارس از انعقاد یک قرارداد سرمایه گذاری حدود 1002میلیارد ریالی در حوزه صادرات مواد نفتی با یک شرکت داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۹    
نخستین طرح سرمایه گذاری خارجی در صنایع معدنی (حوزه فولاد) با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۹    
مرکز تولیدی و خدماتی شرکت دانیلی پرشیا Danieli Persia در شهرک صنعتی اشتهارد امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۹    
ایمیدرو برای فروش 6 هزار تن کنسانتره ایلمنیت طرح تیتانیوم کهنوج فراخوان برگزاری مزایده داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۹    
ایمیدرو برای اجرای برخی زیرساخت های طرح تیتانیوم کهنوج آگهی فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۹    
بورس کالای ایران در گزارشی ،آمار مبادلات انجام شده در سه ماهه پایانی سال 95 را منتشر کرد که طی آن بخش فلزات و محصولات معدنی در رتبه اول و دوم در ارزش و حجم مبادلات قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۰:۱۹    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از ایجاد بیش از 4800 شغل در بخش معدن و صنایع معدنی توسط این سازمان طی سال 96 خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۴:۱۹    
مجله متال بولتن از افزایش تولید مس چین به بالاترین میزان 15 ماه گذشته خبر داد. رشد قیمت در سه ماهه اول 2017 شرکت های چینی را ترغیب به افزایش تولید کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۹    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان طی 4 سال گذشته، بیش از 690 هزار متر حفاری اکتشافی انجام داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۹    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: بیشترین اکتشاف معادن در دولت تدبیر و امید انجام شد. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نسوازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۰    
8 کشور به عنوان برترین تولیدکنندگان لیتیوم معرفی شده اند. تولید جهانی این ماده با ارزش معدنی در سال 2016 با 12 درصد رشد نسبت به سال گذشته به 35 هزار تن افزایش یافت. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۰:۰۹    
فولادسازان کشور طی سال 95 با افزایش 11 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه سال 94، بیش از 18.4 میلیون تن فولاد خام تولید کردند. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
مدیر مجتمع پتاس خورو بیابانک از برنامه کلنگ زنی 3 واحد تولیدی در این منطقه توسط مقامات دولتی خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۳۰    
ارزش صادرات بخش معدن و صنایع معدنی در حالی که در سال گذشته به بیش از 7 میلیارد دلار رسید، زنجیره فولاد نیز شاهد رکورد شکنی صادرات شد. در سال 1395 شرکت های فولادی بیش از 6 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۰    
مجری طرح ایجاد زیربنای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی از تعریف 10 طرح جدید زیربنایی معدنی در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۰    
عملیات آماده سازی و تجهیز معدن زغالسنگ بلوک 4 پروده 4 آغاز شد. در همین حال عملیات محوطه سازی زون 5 بلوک 3 پروده شرقی نیز تا نیمه اردیبهشت شروع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۳۰    
سایت انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد ایران در سه ماه نخست و همچنین ماه سوم 2017 میلادی(مارس) به ترتیب 12.7درصد و 18درصد افزایش یافت. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۰    
مرکز ملی آمار چین از افزایش 10.9 درصدی تولید آلومینیوم این کشور در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد. این کشور در عین حال صادرات آلومینیوم را نیز افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۵:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در یک نشست مطبوعاتی به ارایه عملکرد بخش صنعت و معدن پرداخت و از رشد در صادرات، ارایه تسهیلات، پوشش بیمه ای و همچنین فعال شدن طرح های ناتمام خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۰    
خدمات اجتماعی شرکت طلای زرشوران از سوی مسوولان شهرستان تکاب در استان آذربایجان غربی مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۰    
3 شرکت بزرگ معدنی طی 12 ماهه سال 95، میزان تولید گندله سنگ آهن را 52 درصد افزایش دادند. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت های گل گهر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۰    
معدنکاران بخش زغالسنگ چین در راستای بهره مندی از افزایش قیمت این ماده معدنی، میزان تولید خود را در ماه مارس به 300میلیون تن افزایش دادند. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: ایمیدرو برای انجام برنامه جدید اکتشاف در 4 سال گذشته، بیش از 4540 میلیارد ریال سرمایه صرف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو با صدور حکمی، محمد رضا احمدی را به عنوان مجری طرح احداث زنجیره فولاد در استان کردستان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۰    
مدیرعامل شرکت چینالکو(Chinalco) از افزایش تقاضای مس در چین در راستای حمایت از قیمت این ماده معدنی خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۳۰    
میزان تولید شرکت فروکروم سبزوار طی سال گذشته، 7 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مجتمع فروکروم سبزوار از ابتدای فروردین تا پایان اسفند 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۰    
نخستین اجلاس بین المللی فناوری معدنکاری در ایران، روزهای 20 و 21 تیر ماه جاری در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۰۰    
مدیر منطقه صنایع انرژی برپارسیان گفت: امسال 650 میلیارد ریال در حوزه های بندری و اسکله این منطقه سرمایه گذاری می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۰    
نتایج رتبه بندی کیو اس دانشگاه های برتر حوزه معدن حاکی از برتری دانشگاه های امریکا استرالیا و کانادا است. ...
مشاهده نتایج بیشتر...