دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۲۰:۲۵Jun 2018 18
 

پایتخت ما (payetakhtema.ir)

پایتخت ما 27 اسفند 1394 پایتخت ما 30 اسفند 1395 پایتخت ما 1 فروردین 1396 پایتخت ما 31 فروردین 1397 پایتخت ما 31 اردیبهشت 1397 پایتخت ما 1 خرداد 1397 پایتخت ما 2 خرداد 1397 پایتخت ما 3 خرداد 1397 پایتخت ما 4 خرداد 1397 پایتخت ما 5 خرداد 1397 پایتخت ما 6 خرداد 1397 پایتخت ما 7 خرداد 1397 پایتخت ما 8 خرداد 1397 پایتخت ما 9 خرداد 1397 پایتخت ما 10 خرداد 1397 پایتخت ما 11 خرداد 1397 پایتخت ما 12 خرداد 1397 پایتخت ما 13 خرداد 1397 پایتخت ما 14 خرداد 1397 پایتخت ما 15 خرداد 1397 پایتخت ما 16 خرداد 1397 پایتخت ما 19 خرداد 1397 پایتخت ما 20 خرداد 1397 پایتخت ما 21 خرداد 1397 پایتخت ما 22 خرداد 1397 پایتخت ما 23 خرداد 1397 پایتخت ما 24 خرداد 1397 پایتخت ما 25 خرداد 1397 پایتخت ما 26 خرداد 1397 پایتخت ما 27 خرداد 1397 پایتخت ما 28 خرداد 1397 
  ۵ ساعت پیش    
رئیس جمهور در جلسه ساماندهی بازار و بررسی نوسانات اخیر در قیمت برخی کالاهای مورد نیاز مردم تاکید کرد ...
  ۵ ساعت پیش    
دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: نامه این جنبش به دادستان تهران درباره ویلای مصادره ای لواسان امروز رسانه ای خواهد شد.
  ۵ ساعت پیش    
وزارت صنعت، معدن و تجارت هک شدن سایت ثبت سفارش این وزارتخانه را تکذیب کرد و ضمن تایید تخلف در ورود 6481 خودرو به گمرکات کشور، از پیگیری برای برخورد قانونی با متخلفان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
در دیدار رییس سازمان مبارزه با فساد جمهوری آذربایجان و معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه بر تبادل تجارب قضایی و حقوقی دو کشور تاکید شد.
  ۵ ساعت پیش    
ایران می داند که روسیه و عربستان قادر به وتو هستند اما هشدار داده که چنین اقدامی منجر به از بین رفتن انسجام توافق 2016 خواهد شد که کمک کرد قیمت های نفت بیش از دو برابر شود.
  ۶ ساعت پیش    
یک رسانه اسرائیلی در گزارشی با اشاره به اعتراضات اخیر در اردن و دریافت کمک های نقدی از کشورهای خلیج فارس که در نهایت این کشور را مجبور به پذیرش درخواست های متعدد کشورهای کمک کننده خواهد کرد ...
  ۶ ساعت پیش    
یک عضو هیات رییسه مجلس با بیان اینکه شبکه های داخلی به اصطلاح رقیب تلگرام اشتهای صد میلیاردی و کمک دولتی پیدا کرده اند گفت که فیلترینگ به جای ساماندهی آشفتگی شبکه های اجتماعی را در پی داشته است.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر نیرو با بیان اینکه خشک سالی یک پدیده موقتی است و باید با آن مقابله کرد اما کم آبی یک پدیده مستمر است که باید با آن زندگی کرد و سازگار بود،گفت:تا این لحظه واردات آب نداشته ایم.
  ۶ ساعت پیش    
محمود میرلوحی با اشاره به فعالیت های سیاسی شورای سابق شهر تهران در تخریب اعضای فعلی آن، آمار جدیدی از تخلفات صورت گرفته در دوره گذشته ارایه داده و خواستار سرعت بخشیدن به تصمیم قوه قضاییه درباره ...
  ۶ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور از نهایی شدن توافق با وزارت کار در زمینه بیمه شرکت های دانش بنیان خبر داد و گفت: آئین نامه اجرایی بیمه شرکت های دانش بنیان در هفته جاری ابلاغ می شود.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل سیاسی وزارت کشور در نشستی خبری به ارائه گزارشی از جلسه امروز کمیسیون ماده 10 احزاب پرداخت.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه برخی واردکنندگان می خواهند تجهیزات پزشکی که سال گذشته وارد کرده اند را با ارز بالاتر به فروش رسانند ...
  ۶ ساعت پیش    
عضو کیمسیون صنایع و معادن مجلس گفت: خودروسازان ایرانی طرف قرارداد با خودروسازان فرانسوی، برخی خصولتی ها و برخی مدیران دولتی فرصت طلب خودرویی داخلی ...
  ۶ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش گفت: گاهی اوقات می شنویم که یک معلم مورد ضرب و شتم قرار گرفته است خب در اینجا بنده وظیفه دارم به عنوان یک همکار و عضوی از خانواده آموزش و پروش پیگیر حقوق شان باشم.
  ۶ ساعت پیش    
نایک به اعتراض ایرانی ها در مورد عدم تامین کفش های بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه پاسخ داده و گفته که شایعات مطرح شده گمراه کننده است.
  ۶ ساعت پیش    
دبیرکل جامعه اصناف و بازار تاکید کرد: دولتی که چوب لای چرخش برود دیگر نمی تواند در دنیا حرکت کند، ممکن است آقای روحانی صد در صد مقابل جناح ما باشد ولی عنوان یک عضو ملت نهایت کمک خودمان را باید در ...
  ۶ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون ماده 10 احزاب گفت: اگر تجمعات به طور منظم و با رعایت قانون از سوی مجری قانون و تجمع کنندگان برگزار شود می توان گفت یکی از پایه های قانون اساسی اجرا شده است.
  ۶ ساعت پیش    
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی درخصوص پیگیری وضعیت دانشجویان معترض در دی ماه سال گذشته گفت: مسئله این دانشجویان در دولت مطرح شده و پیگیر کارشان هستیم.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بند و تبصره هفت لایحه بودجه مبنی بر جداسازی منابع درمان تامین اجتماعی گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
عضو بنیاد باران گفت و گو می گوید: فشار روانی علیه دولت مسأله مهم تری را یادآوری می کند و آن اینکه نظام حکومتی کشور دچار دوپارگی است.
  ۶ ساعت پیش    
کسانیکه باید بازار را کنترل و مدیریت کنند، سکوت کرده اند! اما دلیل سکوت آن ها جای بحث دارد. آیا سکوت کرده اند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهند؟ و مردم را عصبانی کنند و به خیابان ها بیاورند؟
  ۶ ساعت پیش    
نشست خبری رییس سازمان دیدبان شفافیت و عدالت پیش از ظهر امروز با موضوع اعلام جرم دیدبان شفافیت و عدالت علیه مسئولان فعلی و سابق بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با حضور جمعی از کارشناسان حقوقی و بانکی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۱:۱۲    
با توجه به نظام انتخاباتی که ما داریم بیش از آنکه از خدا و مردم حساب ببریم از شورای نگهبان، اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و عوامل اجرایی می ترسیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۱:۱۲    
در حالی خیابان های “شهران”، “پیامبر”، “میدان قیام” و “مولوی” فروریزش را تجربه کردند که به گفته مدیر بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۱:۱۲    
جنبش عدالتخواه دانشجویی طی نامه ای از دادستان تهران خواستار بازپس گیری ویلای لواسان از سرلشکر فیروزآبادی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۱:۱۲    
رییس سازمان بازرسی کشور از ورود این سازمان به بازار سکه، ارز، مسکن و خودرو خبر داد و گفت: ان شاءالله مردم به زودی نتیجه ورود سازمان بازرسی به این بازارها را احساس می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۱    
این روزها دلواپسان همان کسانی که در 88 برای ورود ناحق احمدی نڑاد به پاستور از هر تلاش و دسیسه ای دریغ نورزیدند تا معجزه هزاره سوم برای بار دوم رییس جمهور شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
برای ایران، اسد عمدتا یک متحد قابل اعتماد در هرگونه دگیری احتمالی در آینده با اسرائیل قلمداد می شود. حزب الله لبنان هم چنین جایگاهی نزد ایران دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور طی یک تماس تلفنی با محترم اینچه قائم مقام وزیر کشور ترکیه گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
روزنامه اسرائیلی هاآرتص با اشاره به اینکه کیفیت زندگی روزمره در قطر بعد از محاصره توسط عربستان و سه کشور عربی دیگر تغییر نکرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: 18 هزار دستگاه اتوبوس درون شهری طی 4 سال نوسازی می شوند و شرکت نفت 82 هزار دلار از محل صرفه جویی سوخت بابت نوسازی پرداخت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
رئیس شورای شهر تهران گفت: نزدیک به دو سال است که تعرفه ها افزایش نیافته و با توجه به کاهش ساخت و ساز و براساس نرخ تورم این افزایش تعرفه به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
در هفته های اول با مهربانی و محبت پیام می دانند مبنی بر اینکه عدم تصویب قوانین مرتبط با fatf همراهی با شهدا است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، شناسایی” عوامل نفوذی که در نهادهای انقلابی، با نقاب انقلابی گری عملا فرمایشات رهبری را بی اثر می کنند”، را مورد تاکید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۱    
استاندار تهران گفت: خبرهایی مبنی بر پیش فروش نوزاد در شهر تهران به ما رسیده است، اما این مساله در شورای اجتماعی استانداری بررسی نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
واردکننده واکسن آنتی بادی هپاتیت B (ایمنوگلوبولین) درباره کمبود این واکسن در بازار گفت: تغییر نرخ ارز و نحوه تخصیص ارز این مشکل را به وجود آورد و کمبود دارو نیز خارج از کنترل ما بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
روز جمعه خبر تجاوز به تعدادی از دختران ایرانشهری در تریبون نمازجمعه ایرانشهر مطرح شد که پس از انتشار این خبر فرماندار ایرانشهر از دستگیری یک نفر از عاملان و پیگیری این ماجرا داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
روزنامه کیهان نوشت: یک عضو فراکسیون امید از تهیه طرحی دوفوریتی برای عفو مجرمان و محکومان امنیتی-سیاسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
ما پیگیر صدور حکم برای دانشجویان هستیم و اگر لازم باشد از وزیر دادگستری و اطلاعات سؤال خواهیم کرد که چرا دانشجویانی که آزادشده اند و مشکلشان حل شده بود برایشان پرونده سازی می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
محمود صادقی به سخنان اخیر امام جمعه مشهد در خطبه عیدفطر که به نمایندگان هشدار داده بود با تصویب FATF نامشان به عنوان وطن فروش در تاریخ ثبت نشود، در توئیتر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
روز گذشته تعدادی از فعالان سیاسی با نوشتن نامه ای خطاب به مسوولان عالیرتبه نظام خواستار بازنگری در تصمیمات اساسی و مذاکره مستقیم با امریکا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۱    
قبل از اینکه میثم مطیعی باز هم به سبک سال گذشته قبل از خطبه های نماز عید فطر به شعرخوانی بپردازد، هوادارانش در فضای مجازی و توییتر درباره آنچه خواهد خواند، آنونس داده بودند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص مطرح شدن استیضاح وزیر نفت گفت: یکی از نقطه های جذاب برای دشمنان ما وزارت نفت است که تضعیف آن به نفع کشور نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
پروانه سلحشوری عضو کمیسیون اجتماعی بر این عقیده است که زمانی که هنوز اجازه ورود بانوان به ورزشگاه ها داده نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی می گوید: حزب الله یا سوریه نمی توانند با جنگ به نتیجه برسند بلکه باید با صلح و دوستی مسائل را حل و فصل کنند و ایران نیز نباید به خاطر حمایت از جنبش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی از هشدار علم الهدی به مجلس درباره تصویب FATF انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
عضو حزب کارگزاران سازندگی گفت: حرکت های تندروها خودجوش نیست. از مراکزی هدایت می شود، کسانی که وظیفه کنترل دارند خودشان هدایت کننده برخی تندروی ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۱    
بزرگ بودن زمین در فوتبال باعث می شود شما تجربه ای را از سر بگذرانید که مختص راهپیمایی های سیاسی است. تظاهرات و شعار دادن در این مقیاس یا ابداع شعار و پخش های زنده بازهم به این ورزش خصلت سیاسی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم تهران گفت: برجام معاهده ای تحت راهبری های مقام رهبری بود امروز هم دستورات و اوامر ایشان در خصوص برجام اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در صورت تاخیر مجلس، شورای عالی انقلاب فرهنگی در مورد سهمیه پنج درصدی ایثارگران در کنکور تصمیم خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از گرفتن مبلغی به عنوان ورودی از شهروندان برای تماشای فوتبال در فضاهای باز شهری انتقاد کرد و از شورای شهر و شهرداری خواست که به این مساله ورود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
رئیس شورای شهر از لزوم افزایش تاب آوری شهر تهران در برابر بروز حوادث و سوانح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران با اشاره به شناسایی 18 هزار کارگر ساختمانی من غیر حق و قطع بیمه آنها گفت: در سال جاری رفع همپوشانی های بیمه ای در گروه هایی نظیر بازنشستگان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست یکی از تولید کننده های عمده زباله های پلاستیکی را کشاورزان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
عضو کمیته ملی پیشگیری و کنترل بیماری های غیرواگیر وضعیت مصرف میوه، سبزیجات، ماهی و... در ایرانیان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
وزرای جهاد کشاورزی و اقتصاد با حضور در جلسات علنی سه شنبه و چهارشنبه این هفته مجلس به شش سوال اسدلله عباسی و جواد کریمی قدوسی نمایندگان رودسر و مشهد پاسخ می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسکوت ماندن طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع باید در صحن علنی مجلس مطرح شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۴۲    
مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح تاکید کرد: هرگاه آمریکایی ها فشاری آورده اند، این فشارها جهت معکوس به خود گرفته و آنها نتیجه ای از تلاش هایشان نگرفته اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۲    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس درباره دریافت پیامک های تهدیدآمیز گفت: موافقان لایحه با آن پیامک ها تبدیل به موافق نمی شدند، مخالفان هم که از ابتدا مخالف بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۴:۱۲    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: شیوه نامه واگذاری 5000 خودرو به فرزندان ایثارگران تهیه و سهمیه هر شهر تا سقف 5000 تاکسی در اختیار بنیاد شهید قرار داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۱    
فرشاد مومنی گفت: هم ذخیره دانایی و هم ذخیره سرمایه انسانی کشور در سطحی است که در صورت بازنگری بتوانیم تهدیدهای خروج آمریکا از برجام را خنثی کنیم و به سمت جریان پایداری و مطمئن توسعه حرکت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۱    
طرح پیاده راه سازی آیینی خیابان 17 شهریور از سال 1391 و بدون مصوبه شورای شهر تهران در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی یکی از مهمترین عوامل و عناصر شرافت و کرامت جامعه اسلامی و امت اسلامی را اتحاد و رفع اختلاف ها دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۴:۴۱    
نسل دوم اصلاحات با رویکردی متفاوت از اصلاح طلبان نسل اول به صحنه آمده است تا ڑنرال های کهنسال فکر نکنند که برای همیشه اریکه دار معرکه اصلاح طلبی در ایران هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در سه روز آینده به سبب وزش باد شدید احتمال گرد و خاک در برخی نقاط استان های ایلام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۱۱    
مراسم باشکوه نماز عید سعید فطر، صبح امروز با حضور ملت و مردم در مصلای امام خمینی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۱    
رهبر انقلاب گفتند: یکی از عادت هایی که میان برخی از مردم رواج دارد و باید کنار گذاشته شود، سفرهای تفریحی و غیرضروری به خارج از کشور است/ایشان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۱    
به اعتقاد محققان به اندازه گستره اقلیمی کشور با تنوع ژنتیکی که دارد، در حال حاضر بدون توجه به این تنوع اقدام به واردات ارقام کشاورزی می شود که با وضعیت اقلیم و خشکسالی های متوالی کشور سازگار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۱    
یک روانشناس با بیان اینکه جای مراکزی تحت عنوان “تاب آوری” در ایران خالی است، گفت: مراکزی که متشکل از متخصصین در این زمینه باشند می توانند به ایجاد تاب آوری در جامعه کمک کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۱    
سید محمود علوی وزیر اطلاعات و عضو خبرگان رهبری در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۱    
معاون اول رییس جمهور در پیام هایی جداگانه به همتایان خود در کشورهای اسلامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به دولت ها و ملت های مسلمان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۱    
امام جمعه مشهد گفت: اگر به وسیله دشمن در تنگنای اقتصادی قرار گرفتیم، این باعث نشود که افراد در اصناف و اقشار گوناگون به دلیل این تنگنای اقتصادی مقابل نظام بایستند و بر ضد آن اعتصاب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۱    
دبیرکل جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که ساحل غربی یمن به باتلاقی بزرگ برای متجاوزان و طمعکاران تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
انتقاد درونی از جریان اصلاح طلب هر روز گسترده تر می شود. یکی از دلایل آن عملکرد نهادهای انتخابی است که یا با پشتوانه جریان اصلاح طلب برگزیده شده اند یا نمایندگان جریان اصلاح طلب اداره آنها را برعهده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
در رای گیری مجمع عمومی سازمان ملل متحد، 120 کشور به قطعنامه پیشنهادی سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه عرب با عنوان محکوم کردن اقدامات غیر قانونی رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی و تداوم اشغالگری رای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
یک عضو حزب کارگزاران تاکید کرد: رئیس جمهور باید با مقام معظم رهبری و روسای قوای دیگر درباره رفتار نیروهای تندرو به گفت وگو بنشیند تا مشکلات برطرف شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
رییس جمهور در پیام های جداگانه ای عید سعید فطر عید پاداش نیکوکاران و سرافرازی در آزمون بندگی در راه حق تعالی را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
با بالا رفتن قیمت نفت در پی خروج آمریکا از توافق هسته ای و جنگ لفظی ایران و رییس جمهور آمریکا بر سر این موضوع یک کارشناس انرژی در واشنگتن گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احضار وی به دادسرا طی ترتیبات قانونی صورت نگرفته و شاکی و متن شکایت مشخص نیست گفت که رئیس مجلس دستور داده شاکی مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل یادداشت اعتراضی در رابطه با ورود تروریست ها از اقلیم کردستان به ایران به دولت محلی این اقلیم تحویل داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
یک عضو پارلمان اروپا پیشنهاد داده است که می توان برای حفظ توافق هسته ای با ایران دفتر اتحادیه اروپا در تهران را تاسیس کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
بنابر پڑوهش های تازه متخصیین حوزه ساختمان وزارت راه و شهرسازی،مرکزعالی پڑوهش ها و بانک مرکزی بیش از شش سال سرمایه های انبوه سازان در بخش ساختمان قفل شده بود که این معضل اسارت سرمایه های مردم خساراتی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۱۱    
نمایشگاهی در تهران اقدام به انتشار تصاویر به یادماندنی ادوار جام جهانی در قالب نقاشی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۱    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان تا مهر ماه تصویب و اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۱    
عضو شورای شهر در انتقاد به عدم حضور زنان در بیلبورد جدید میدان ولیعصر در خصوص جام جهانی گفت: زیباترین اقدام این است که بیلبورد شبانه جمع شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۴۱    
مشاور اقتصادی معاونت زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می گوید: مسئله پیوستن به FATF یا قانون مبارزه با پولشویی چندی است که از سوی جامعه بین المللی پس از دو سال تنفس به ایران و ایجاد بازنگری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۴۲    
ناامیدی به معنای تسلیم در برابر بد خواهان است/ نقد را می پذیریم اما تخریب، آدرس غلط دادن و نا امید کردن مردم است/رسانه ها و اهل آن امانتداران مردم هستند/ قادریم بر جنگ روانی دشمن فائق شویم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۴۲    
چهارشنبه شب آخرین افطاری رییس جمهور با اصحاب رسانه کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۴۲    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان بر پخش بازی های تیم ملی در جام جهانی در فضاهای عمومی نظیر پارک ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۴۲    
رئیس جمهوری سوریه از حقایق پشت پرده جبهه جنوب و نقش مخرب صهیونیست ها، روابط با ایران و سوریه، مقاومت لبنان و حامیان مردم سوریه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۴۲    
وزیر امور خارجه تاکید کرد: کشورهای غربی کمتر تحت تاثیر این گونه جوسازی ها قرار بگیرند و خودشان هم وارد این جوسازی ها نشوند و با سیاست مستقلی نسبت به جمهوری اسلامی تصمیم بگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۴۲    
دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: دولت با تعیین اماکنی برای برگزاری تجمعات اعتراضی به دنبال این است که امنیت اجتماعات تامین شود و این اجتماعات به اغتشاش کشیده نشود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۲    
وزیر نیرو تاکید کرد: چیزی حدود 27 درصد به طور میانگین بارش های ما در سراسر کشور کمتر شده است و در استان هایی نظیر سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، بوشهر و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: برنامه حمایت غذایی از اقشار آسیب پذیر در کنار سبد غذایی هر ماه ادامه دارد و تعطیل بردار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۲۰:۱۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:در هر صورت تخلف صورت گرفته و توضیحات شما هم اشکال عدم اجرای قانون را رفع نکرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۲    
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه از تلاش مترو برای تکمیل طرح مقاوم سازی ایستگاه متروی قیطریه دربرابر حمله بیوشیمایی و اتمی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۲    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از تقدیم طرح دو فوریتی به هیات رییسه خبر داد که در آن عفو عمومی، تخفیف برخی مجازات ها و مصونیت ایرانیان مقیم خارج از کشور از تعقیب قضایی پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۲    
شهردار تهران در مراسم معارفه معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام گفت: اولویت اتمام پروژه های نیمه تمام است و خوشبختانه من با جزئیات کار در تهران آشنا هستم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۲    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: قبل از تعیین اماکنی برای برگزاری تجمعات اعتراضی باید حق اعتراض توسط حاکمیت به رسمیت شمرده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۹:۴۲    
با وجودی که متقاضیان فاز 5 مسکن مهر پردیس می گویند هم چنان واحدهای آنها قفل و زنجیر است، پیمانکار این پروژه خبر داد که تا دو هفته ی آینده با دریافت 8 میلیارد تومان، روند تکمیل واحدها را آغاز می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...