سه شنبه ۰۶ تیرساعت ۱۶:۳۴Jun 2017 27

پایتخت ما (payetakhtema.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۳۳    
خواندن اشعار سیاسی جنجالی میثم مطیعی مداح قبل از نماز عید فطر علیه رئیس جمهور و برجام باعث شد این مداح در کانون نقدها و طنز های شبکه های اجتماعی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان به اشعار وحدت شکن در نماز عید فطر تهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
خطیب نماز عیدفطر مشهد گفت:فضای مجازی عین فضای حقیقی است، فضای بازی که نه نوامیس مردم، نه دختر، نه پسر و نه فرهنگ و فکر اسلامی مردم امنیت ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود صاحبان تریبون در پی وحدت آفرینی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
رئیس ستاد اقامه نماز جمعه تهران گفت:ما همانطور که از دانشجویانی که پیش از خطبه های نماز جمعه سخنرانی می کنند درخواست ارائه متن سخنان شان را نداریم از مداح نماز عید فطر هم چنین درخواستی نداشته ایم و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
رسانه های سعودی در ادامه شیطنت های اخیر خود علیه کشورمان، روز گذشته در خبری مدعی شدند مقامات امنیتی عربستان، سه ایرانی را به اتهام دست داشتن در فعالیت های ضد امنیتی در این کشور دستگیر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه درباره حواشی نماز عید فطر، گفت: من از این موضوع بی اطلاعم و ستاد اقامه نماز جمعه تهران باید پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۸:۰۳    
برخی از فعالان سیاسی و رسانه ای اصلاح طلب و اصولگرا به شعرخوانی یکی از مداحان در مراسم نماز عیدفطر مصلی تهران واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۷:۳۳    
معاون امنیتی استان تهران از شناسایی توهین کنندگان به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۶:۳۳    
رییس جمهور گفت: روزه در ماه مبارک رمضان تنها فرو بستن دهان از خوردنی ها و آشامیدنی ها نیست و چه اینکه نماز و روزه ای مقبول است که به واسطه آن تجاوزی به مال مردم انجام نشود و دهانی به بدگویی و دشنام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۵:۳۳    
رهبر انقلاب تاکید کردند: آتش به اختیار به معنای کار فرهنگیِ خودجوش و تمیز است و به معنای بی قانونی و فحاشی و طلبکار کردن مدعیان پوچ اندیش و مدیون کردن جریان انقلابی کشور نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در سایت خود درباره توهین عده ای به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس نوشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
طبق استفتائات به عمل آمده از محضر مراجع عظام تقلید، خیرین خداجوی میهن اسلامی می توانند مبلغ فطریه خود را به منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و غیرکلاهبراری اختصاص دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
محسن هاشمی گفت: مسئولان به جای کشاندن اختلافات به جامعه مسائل را در جلسات گفت و گو کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
رئیس رسانه ملی با اشاره به ویژگی های بخش خبری 20:30 ضمن تشکر از رویکرد این بخش خبری، گفت: پیشتر این بخش را با بسته های خبری جذاب و البته آمیخته به طنز می شناختیم ولی گاهی می بینیم این بخش وارد حواشی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
مدیرکل روابط عمومی مجلس شورای اسلامی گفت: مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب طبق روال قانونی و قبلی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت: شعارهایی که علیه رییس جمهور، رییس مجلس، معاون اول رییس جمهور و نایب رییس مجلس در روز قدس سر داده شد را محکوم می کنم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
وکیل ادمین های کانال های تلگرامی بازداشت شده گفت: من به عنوان وکیل به همراه خانواده های این افراد اعتقاد داریم که ظرفیت های قانونی لازم برای حل این مشکل در داخل وجود دارد و ما از این ظرفیت ها می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
احمد توکلی نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی در کانال تلگرامی خود با واکنش نسبت به اتفاقات روز قدس نوشت: تا دیرنشده عقلای دلسوز دو جناح فکری برای تفاهم بکنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
وزیر رفاه دولت نهم بر این عقیده است که فضای مجازی و رسانه ها باعث شده است مردم نسبت به مسائل آگاه تر شوند و به همین دلیل دیگر کسی نمی تواند نسبت بی اخلاقی ها همانند گذشته موضع سکوت در پیش بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۳    
نامش روز قدس است. روز وحدت و همبستگی مسلمانان. اما در همین روز عده ای شعار نفاق سر می دهند. به رئیس جمهور قانونی کشور با پشتوانه 24 میلیون رای توهین می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۶:۱۸    
رییس جمهور با بیان اینکه مردسالاری تفکری سنتی ولی غیردینی است، تاکید کرد: در تفکر اسلامی مردها هیچ امتیازی نسبت به خانم ها ندارند و باید تفکر سنتی را کنار بگذاریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۶:۱۸    
رییس جمهوری کشورمان با انتشار روایتی از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره ناملایمت هایی که به او شده بود، نسبت به حواشی مراسم روز قدس و سر دادن شعارهایی علیه خود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۳    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۳    
این روزها شکست سنگین کاسبان دلواپس در انتخابات ریاست جمهوری اخیر چنان مشاعر آنان را مختل کرده است که نهایت تلاش خود را به کار گرفته اند که رویدادهای مختلف کشور را از دهلیز تاریخ برگیرند و آن چنان که ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۳    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس از درخواست تشکیل کمیته حقیقت یاب به منظور بررسی ابعاد ماجرای اهانت به رییس جمهوری، معاون اول رییس جمهوری و نایب رییس مجلس شورای اسلامی در روز جهانی قدس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۳    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری نسبت به حواشی روز قدس و توهین به رئیس جمهور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۳    
منتخب مردم تهران در انتخابات شورای شهر با تاکید براینکه تفاوت سلیقه ها و نظرات میان مسئولان نباید منجر به اختلاف در جامعه شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۳    
دادستان کل کشور گفت :قرار است دادستانی تهران و دادسرای تهران به مساله توهین به رییس جمهور ورود پیدا کنند و وزارت کشور و نیروی انتظامی مستندات خود را ارائه دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۳    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گروه های خودسر که تحت حمایت برخی نهادها و کانون ها هستند، هزینه های زیادی را به کشور وارد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۳    
دادستان دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به پرونده شهرداری تهران در این دیوان گفت که پیش از انتخابات رای اولیه ای برای شهردار تهران صادر شده بود که با رفع موانع موضوع منتفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۳    
رییس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: 150 گروه از غروب امروز شنبه (مصادف با 29 ماه رمضان) برای رویت هلال ماه شوال در مناطق مختلف کشور اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۳    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در بریتانیا تاکید کرد: برخی محافل و مراکز تندرو در آمریکا از ترامپ رئیس جمهور این کشور خواسته بودند که به هر ترتیبی جلوی این تصمیم را بگیرد اما آمریکا تحت فشار کشورهای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۳    
دادستان تهران از پیگیری موضوع توهین به رییس جمهور در دستگاه قضایی خبرداد و گفت: امروز من یک نامه ای به فرماندهی پلیس تهران بزرگ و معاون وزیر اطلاعات نوشتم و درخواست کردم که نسبت به شناسایی عوامل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۳    
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اهانت های صورت گرفته به رییس جمهوری و نایب رییس مجلس در جریان راهپیمایی روز قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۳    
در پی اهانت به رییس جمهوری اسلامی ایران در راهپیمایی روز قدس، حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن اعتراض به این نوع رفتارها بر نیاز کشور به وحدت و همگرایی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور به توهین های علیه روحانی در روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
نماینده مردم تهران گفت که در مجلس پیگیر توهینی که به رییس جمهور صورت گرفته، خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
معاون رفاه اجتماعی وزارت رفاه با اظهار تاسف از توهین عده ای قلیل به رئیس جمهور در مراسم امروز روز جهانی قدس اظهار داشت : توهین کنندگان به رئیس جمهور دغدغه فقر و بیکاری و مشکلات مردم را ندارند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
سخنگوی فراکسیون امید گفت: هتک حرمت منتخبین ملت،حربه انحصارطلبانی است که وحدت ملی را برنمی تابند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
سخنگوی دولت در خصوص حاشیه های بوجود آمده در راهپیمایی روز قدس گفت: بی احترامی به رییس جمهور اهانت به جمهوریت نظام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بزرگان اصولگرا مرزبندی خود را با عناصر خودسر مشخص کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
مصطفی معین در یادداشتی در اینستاگرام به توهین علیه روحانی در راهپیمایی روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
مرعشی خواستار برخورد با متخلفان و وحدت شکنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به حواشی راهپیمایی روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۳    
معاون حقوقی رئیس جمهور، شعار علیه رئیس جمهور منتخب ملت و توهین به او را ایستادن در برابر جمهوریت نظام و شعار علیه ملت ایران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۱۳    
گروه بین المللی اقدام مالی (FATF) که اقدامات تنبیهی علیه ایران را به مدت یک سال متوقف کرده بود، روز جمعه اعلام کرد که با توجه به پایبندی تهران به تعهدات خود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۱۳    
نائب رییس مجلس شورای اسلامی شعارهایی که علیه رییس جمهور در روز قدس سرداده شد را آزمایش بزرگی برای دادستان تهران دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۱۳    
نماینده مردم تهران تاکید کرد: جا دارد بزرگان انقلاب و ائمه محترم جمعه در روشنگری شجاعانه موضع خود را نسبت به چنین رفتار انحرافی اعلام کنند تا جماعتی بنام انقلابیگری، فحاشی را در ایام مقدس ترویج نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۱۳    
وزیر کشور در نامه ای به معاون امنیتی دستور رسیدگی به حواشی امروز را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۱۳    
وزارت کشور درباره راهپیمایی مردم در روز جهانی قدس و برخی حواشی تلخ که توسط عده معدودی رقم خورد، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۱۳    
نایب رییس فراکسیون امید نسبت به اهانت های صورت گرفته علیه رییس جمهوری و نایب رییس مجلس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
خطیب موقت جمعه تهران تاکید کرد: عملیات موشکی در حقیقت پیامی به رژیم صهیونیستی و دوستان امریکا در منطقه است که برنامه موشکی ایران شعار و شوخی نیست و ما در عرصه امنیت کشور با کسی شوخی نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
رییس جمهور همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، همراه و همگام با مردم مومن و انقلابی تهران در راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: کسانی که از تروریست ها حمایت می کنند باید تاوان بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
وزیر آموزش و پرورش گفت: آن برداشتی که فکر کنند مساله همراه با خشونت و موارد مشابه است چنین چیزی مورد نظر مقام معظم رهبری نبوده بیشتر بحث هشدار دادن به همه مردم و گروه ها و روشنفکران را مدنظر داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
وکیل علی مطهری از در اختیار داشتن اسناد سازمان یافته بودن برخی توهین ها خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
نماینده مردم تهران با انتقاد از رفتار افرادی که به رییس جمهور و نائب رییس مجلس گفت: ارزش های انقلاب با توهین های سخیف و زشتی که به رییس جمهور شد، هیچ نسبتی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
برخی از فعالان سیاسی و مسئولان دولتی نسبت به توهین صورت گرفته به برخی مقامات ارشد در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور چشمگیر مردم روزه دار تهرانی و مسئولان نظام برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه توهین به رییس جمهور در راهپیمایی امروز خودجوش نبود، گفت: دکتر روحانی خود نیز به خوبی با چنین پدیده ای آشناست و خوب می دانند که چنین اقداماتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور تاکید کرد: وحدت شکنی در روز قدس همگامی با تلاش های بی وفقه اشغالگران قدس است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
حسینعلی امیری گفت: مفهوم فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان رییس حاکمیت درباره آتش به اختیار به هیچ وجه ایجاد بی نظمی و بی قانونی در جامعه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
در مراسم روز قدس به رییس جمهور توهین شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
معاون رییس جمهور تاکید کرد: توهین به رییس جمهور در روز قدس پاسخ ناشایست افراط گرایان است به انتخابات عقلایی و اعتماد ملت به نظام جمهوری اسلامی ایران.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
مشاور رییس جمهور در و اکنش به توهین کنندگان به حجت الاسلام روحانی آنها را به بازخوانی نظر صریح رهبر معظم انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین فرا خواند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
نماینده مردم تهران توهین به رییس جمهور منتخب در روز قدس را با فلسفه این روز در تعارض دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
نایب رییس مجلس از تقاطع چهارراه ولیعصر به جمع راهپیمایان روز قدس پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
مطهری گفت: پیام این راهنمایی این است که مردم دنیا و مسلمانان و بخصوص اعراب بدانند که دشمن آنها اسرائیل است، نه ایران. بنابراین راهپیمایی های روز قدس در دنیا آثار مثبت فراوانی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۵:۴۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به عملیات تروریستی استان هلمند افغانستان ضمن محکوم کردن این اقدام سبعانه با ملت دوست، خانواده قربانیان و دولت آن کشور ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۵:۴۲    
رییس جمهور واگذاری اقتصاد به مردم و بخش خصوصی را ضروری خواند و با تاکید بر اینکه همه باید به بخش خصوصی امنیت بدهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۵:۴۲    
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست های تکفیری در سوریه گفت: امروز پاسداران وقتی می خواهند یک موشک به سمت داعش شلیک کنند از طرف فرماندهی کل قوا دستور می رسد جایی را بزنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۵:۴۲    
وکیل علی مطهری از صدور کیفر خواست برای آمران حمله به نائب رییس مجلس در شیراز خبر داد و گفت: پرونده این افراد به دادگاه نظامی استان فارس ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۵:۴۲    
یک عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار نسبت به تبدیل اعتراضات مردمی سپرده گذاران موسسات اعتباری به بحران امنیتی هشدار داد و خواستار ورود شورای عالی امنیت ملی برای حل این مشکل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۲    
نیروهای امنیتی عراق از تخریب یک مسجد تاریخی در شهر موصل به وسیله گروه تروریستی داعش خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۲    
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۲    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای مسیرهای دهگانه راهپیمایی روز جهانی قدس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۲    
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: امروز اگر معابر کولبری در کردستان باز هستند، این امر تنها با مسئولیت و دستور وزیر کشور انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۴۲    
رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریست های تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۲    
وزیر نفت توضیحاتی در خصوص کاهش قیمت نفت و تصمیمات اوپک در این راستا ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۲    
به مناسبت ماه مبارک رمضان، جمعی از استادان، نخبگان علمی و پژوهشگران دانشگاه ها، عصر چهارشنبه با مقام معظم رهبری دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۲    
روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای با تشریح بخشی از جزئیات عملیات موشکی ضد تروریست های تکفیری تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۲    
رییس جمهور با تاکید بر پیگیری موضوع بیمه والدین شهدا افزود: خانواده معظم شهدا در پیشگاه خداوند جایگاه بسیار بالایی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۲    
نشست گروه ویژه اقدام مالی در حالی در اسپانیا آغاز به کار کرده است که انتظار می رود این گروه بین المللی مانند سال گذشته درباره محدودیت های معاملاتی با ایران تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۲۲:۴۲    
یک روزنامه آمریکایی با بررسی مصوبه سنا برای وضع تحریم های جدید علیه ایران و روسیه نوشت: طرح تحریمی سنا یک مانع قانونی جدی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
معاون حقوقی رییس جمهور گفت: در حال حاضر همه باید رقابت های انتخاباتی و پرونده انتخابات را کنار بگذارند و پرونده رفاقت، همکاری و همراهی را بگشایند و اگر انتقادی هم است باید با رعایت اصول اخلاقی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
وزارت کشور در اطلاعیه ای درباره وضعیت دو قایق صیادی در اختیار عربستان اعلام کرد: قایق های مذکور صرفاً صیادی بوده و بر اثر امواج دریا جابجا گردیده اند که در حوزه آبهای دریای عمان و خلیج فارس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
مشاور رییس جمهور درباره برخی گمانه زنی ها مبنی بر احتمال شهردار تهران شدن خود گفت: اگر پیشنهادی به من بشود، به آن فکر می کنم. من هنوز در این باره فکر جدی نکرده ام.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
سخنگوی دولت گفت: شرایط اداری کشور به ما شاید این اجازه را ندهد که به زودی چندین وزارت خانه را با یکدیگر ادغام کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
وزیر راه و شهرسازی گفت: ادغام وزارت خانه ها بستگی به تصممیم دولت دارد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این که هدف از حمله موشکی سپاه تنبه داعش بود، تاکید کرد که این حمله موشکی بنابر قانون با تصمیم شورایعالی امنیت ملی و تایید رهبری قابل انجام بوده و در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
ستون نویس روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: مانند دهه 1940، که آمریکایی ها و شوروی ها می دانستند آلمان ها به زودی شکست خواهند خورد اما برای به دست آوردن غنایم بیشتر از این جنگ برای دوران پس از ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
وکیل متهمین پرونده کانال های تلگرامی گفت: برای اعلام وکالت در پرونده یکی از مدیران کانال های تلگرامی بازداشت شده مراجعه کردم که رییس محترم مرجع قضایی اجازه وکالت را صادر نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
رییس جمهور با دعوت از همه مردم ایران برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
پادشاه عربستان در پی رای گیری در هیئت بیعت، ولیعهد قبلی این کشور را برکنار و پسرش را ولیعهد کرد؛ اقدامی که از قبل هم قابل پیش بینی بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۵:۰۷    
رئیس جمهور گفت: پرتاب موشک از سوی سپاه به طرف سران تروریست های داعش با تصمیم شورای امنیت ملی و بسیار به جا و درست بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۷    
دادستان دیوان محاسبات کل کشور با اشاره به صدور حکم انفصال از خدمت برای شهردار مشهد و ابلاغ آن به وی و وزارت کشور گفت که تقاضای اعاده دادرسی از سوی صولت مرتضوی امروز ارائه شده و با پذیرش این تقاضا از ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۷    
شبکه بلومبرگ با اشاره به روابط خوب پادشاهی عمان با ایران، گزارش داد: دولت ترامپ برخلاف رییس جمهور پیشین آمریکا که از این روابط برای پیشبرد مذاکرات با ایران استفاده کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۷    
رهبر انقلاب بر لزوم اعتماد نکردن به آمریکایی ها تاکید کردندو گفتند: باید از ورود نیروهای امریکایی به عراق به بهانه آموزش و مسائل دیگر جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۲۱:۳۷    
نخست وزیر عراق تاکید کرد: اقدام تروریستی اخیر در ایران تاکیدی بر این است که تروریسم همه را مورد هدف قرار می دهد پس لازم است همه اقدامات و همکاری های بیشتری با یکدیگر انجام بدهیم تا تروریست ها را از ...
مشاهده نتایج بیشتر...