دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۱۸:۱۷Apr 2018 23

پایتخت ما (payetakhtema.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
در حالیکه وزیر جهاد کشاورزی دولت نهم ادعای “بهترین بودن در میان همتایان خود” را دارد و به گفته او “خودکفایی تنها در آن دوران واقعی بوده” ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
رییس جمهور با انتشار پیامی در صفحه رسمی اینستاگرام ریاست جمهوری از حق مردم برای انتخاب استفاده از چند شبکه اجتماعی همزمان حمایت کرد و نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
یک استاد دانشگاه با اشاره به دیدار جمعی از فعالان رسانه ای با ناطق نوری عنوان کرد: در این دیدار با آقای ناطق نوری گفته ام که ما برای شکست شما در سال 76 حداکثر تلاش خود را کردیم ولی از شما را شخصیتی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
بیش از 500 تن از نمایندگان پارلمان های فرانسه، بریتانیا و آلمان در نامه ای خطاب به همتایان آمریکایی خود خواستار پیگیری موضوع خروج ترامپ از توافق هسته ای و مهار رییس جمهور آمریکا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
اخبار منابع آگاه حاکی از این است که سعید مرتضوی بازداشت و به زندان معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران در پی اتفاق برخورد مأموران گشت ارشاد با یک دختر در پارک، پیشنهاد تشکیل کمیته دفاع از حقوق شهروندی در شورا را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر نمی توانم برخی از مسائل را مطرح کنم، گفت: مدل جدید ارزی که با انسجام تیم اقتصادی دولت اتخاذ شده، بهترین تصمیم ممکن در برهه کنونی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۵۶    
آیت الله مکارم شیرازی در واکنش به ابراز عقیده ای از سوی یکی از مدیران حوزوی مبنی بر به رسمیت شناختن قم به عنوان یک کشور مستقل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی درباره عملکرد گشت ارشاد گفت: نیروی انتظامی باید یک پایش درخصوص گشت ارشاد داشته باشد. امروز این گشت برای نسل جدید ما خوشایند و مثبت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
روزنامه نگار مشهور جهان عرب بر این باور است که سه سناریو پیش روی جنگ احتمالی ایران و اسرائیل وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: نباید براساس سلایق سیاسی افراد که گاه منتقد و معترض هستند آنها را از فعالیت های اجتماعی محروم کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
وزیر خارجه کشورمان در جمع خبرنگاران در نیویورک گفت: خروج آمریکا از برجام پیام خطرناکی برای جهان دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
ایران تهدید ترسناکی را متوجه دونالد ترامپ در صورت خروج از توافق هسته ای کرده است به طوری که خطر ایجاد جنگ جهانی سوم بین دو کشور بالا رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تذکر نماینده اصلاح طلب مردم تهران که به طور غیرمستقیم و بدو اشاره به نام کسی خواستار دفاع هیئت رئیسه از شان مجلس شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
نماینده مردم شیراز گفت: حمایت های بیش از حد و انحصارگونه نه تنها حمایت از کالای داخلی نیست بلکه کالای داخلی را زمین گیر و به دشمن ملت تبدیل کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور درباره تجمعات اخیر در بازارهای مرزی بانه گفت: مرزنشینان در تجمعات اخیر بانه شرکت نداشتند و یک عده تاجر و مغازه دار پشت این قضیه بودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
رییس شورای شهر تهران گفت: اگر فرد مطلوبی برای شهردار شدن پیدا نشود و بار دیگر به این منظور به من رجوع کردند، مخالفت نمی کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که جانبازان شهدای زنده هستند، گفت که امروز در شرایط اقتصادی نسبتا حساس کشور نیازمند روحیه فداکاری و از خود گذشتگی در راه انقلاب هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
سخنگوی دولت گفت: اصلاحیه قانون مدیریت خدمات کشوری از سوی دولت به مجلس ارسال شده است و مجلس در حال بررسی این اصلاحیه هاست. امیدواریم مجلس به بررسی این اصلاحیه ها اولویت دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
وزیر بهداشت از اعطای 500 بورسیه با اعمال تخفیف 50 درصدی برای دانشجویان افغان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
جانشین فرمانده کل قوا در ناجا پس از وصول و ملاحظه گزارش نیروی انتظامی از اتفاقات صورت گرفته در یکی از پارک های تهران توسط ماموران گشت ارشاد، در یادداشتی پی نوشت کرد: با توجه به گزارش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که روابط ایران و عراق از استحکام قوی و خاصی برخوردار است، گفت: روابط دو کشور تحت تاثیر شیطنت های مداخله جویانه قرار نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی تاکید کرد: در اجرای مصوبات کنگره سوچی تلاش هایی توسط روسیه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
وزیر نیرو با اشاره به پیگیری وضعیت رود هیرمند از سوی وزارت خارجه، از ارسال یادداشت اعتراضی ظریف به مقامات افغانستان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
بطحایی گفت: به زودی دو پیام رسان داخلی را برای استفاده های این وزارت خانه و مدارس معرفی می کنیم؛ به دنبال ایجاد انگیزه برای دانش آموزان و والدین جهت خروج از تلگرام و پیوستن به شبکه های پیام رسان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
معاون حقوقی رییس جمهور گفت:ماموران نیروی انتطامی مامور اجرای قانونند و نباید مبادرت به نقض قوانین و در راًس آن نقض اصول قانون اساسی از جمله اصول 22 و 36 کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر خروج آمریکا از برجام، تاکید کرد: امیدوارم طرف مقابل سر عقل بیاید و کاری نکند که هم خودش و دیگران را به دردسر بیندازد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۷    
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت:سخنانِ خطبه های نماز جمعه یکی از محترمینِ صاحب تریبون را می خوانم که در باره کلیپ منتشر شده ماجرای برخورد نامناسب اخیر گشت ارشاد با یک دختر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
رئیس جمهور تاکید کرد: نمی دانم چرا بعضی ها از شبکه های اجتماعی بدشان می آید، از این که مردم اطلاعات داشته باشند بدشان می آید می گویند مردم اطلاعات نداشته باشند تا شب راحت بخوابند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
معاون اول رییس جمهور گفت: مدتی است القا می شود که جمهوری اسلامی ایران در حال فروپاشی است در حالیکه مردم پای نظام ایستاده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
فاطمه سعیدی گفت: اگر روزگاری هر کس با هر سطح فرهنگی و اجتماعی به خود اجازه می داد به واسطه لباسی که بر تن دارد با مردم هر نوع برخوردی را انجام دهد امروز دیگر آن دوران گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
معاونت زنان و امور خانواده نهاد ریاست جمهوری درباره پیگیری پرونده اسید پاشی تبریز گفت: پیگیر پرونده هستیم و در این خصوص نامه ای هم به رئیس قوه قضائیه نوشته ام.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جامعه از دیرباز نشان داده است که تمایل به اصلاح طلبی دارد قطعا در انتخابات آینده چهره ای را انتخاب می کند که وجهه اصلاح طلبی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی با اشاره به طرح تشدید مجازات اسیدپاشی در مجلس شورای اسلامی گفت: ما با این طرح موافقیم و با نمایندگان در تصویب طرح همکاری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
کیم جونگ اون رهبر کره شمالی اعلام کرد که این کشور آزمایش های هسته ای و موشکی را تعلیق و یک مرکز آزمایش هسته ای را در شمال این کشور تعطیل خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۷    
معاون اجرایی شورای شهر تهران در تشریح تخلفات شهرداری سابق گفت: براساس گزارشی که به دست من رسیده، در مدیریت شهری گذشته 670 ملک به افراد خاص واگذار شده بود که تاکنون 60 مورد از آنها مسترد شده است و اگر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۲    
سخنگو و رئیس کمیته سیاسی حزب کارگزاران سازندگی ایران عنوان کرد: ما باید پیش از اینکه متولدین دهه 60 وارد چرخه کار شوند، کشور را تجهیز می کردیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۲    
رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد که با توجه به درخواست شهرداری برای آماده سازی شرایط اجرای طرح ترافیک 97، اجرای این طرح از نیمه اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۲    
جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دستها روی ماشه و موشک ها آماده شلیک است، گفت: اگر دشمن بخواهد بر این سرزمین اراده شومی کند، موشک ها شلیک خواهد شد تا هر دشمنی را به خاک مذلت بنشاند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۲    
امام جمعه موقت تهران خواستار هوشیاری مردم و مسئولان در مساله نفوذ شد و گفت: سربازان امام زمان (عج) نباید تنها به دنبال کشف شبکه های نفوذ باشند و باید تهاجمی عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
سیدعباس عراقچی با وزیر امور خارجه سوئد دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
وزیر امور خارجه که به منظور حضور در اجلاس بین المللی صلح پایدار سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: پیامبر اکرم (ص) فرمودند من میان شما دو چیز را باقی می گذارم: کتاب خدا و عترتم را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
مشاور شهردار تهران با اعلام اینکه شورای شهر با اجماع کامل به نجفی رأی داد و تصور می کنم شهردار آینده، چنین رأیی را با این اجماع به دست نخواهد آورد، تاکید کرد: بیماری در کنار فشارها ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
یک منبع آگاه درباره نظر سید محمد خاتمی نسبت به طرح شهردار شدن محمدرضا عارف گفت: رئیس دولت اصلاحات با شهرداری عارف کاملا مخالف است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
پنجاه و نهمین نشست فوق العاده شورای اجرایی سازمان منع سلاح های شیمیایی در مقر این سازمان در لاهه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید از سوال خود از وزیر کشور و فرماندهان ناجا در جلسات آتی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس طی روزهای آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
امام جمعه مشهد تاکید کرد: بزرگترین توطئه ای که امروز دشمن دارد، توطئه کشیدن سفره دین از پای مردم است. سپاه نگذارد دشمن سفره دین را از زیر پای مردم بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
مدیرکل بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی با بیان اینکه علت وقوع سانحه بالگرد نفت فلات قاره تا دو هفته دیگر اعلام می شود، گفت: گزارش نهایی دلایل سقوط هواپیمای آسمان هشتم اردیبهشت منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۲    
یک عضو فراکسیون امید مجلس با هشدار نسبت به بروز علائم یک جامعه آنومیک در سال گذشته، نسبت به عقب ماندن جریان اصلاحات از مطالبات مردمی ابراز نگرانی کرد و با طرح انتقادهایی نسبت به این فراکسیون ازجمله ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
زهرا ساعی، نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی می گوید در نظرسنجی هایی که صورت می گیرد و یا صحبت هایی که انجام می شود می توان فهمید که پیام رسان های داخلی نتوانسته آن اعتماد لازم را در جامعه بوجود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
این تصور که افزایش فشارها موجب تسلیم ایران خواهد شد، در مورد ایران نتیجه نداد و در مورد کره شمالی هم نتیجه نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
سعید جلیلی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی چهارشنبه در دانشگاه آزاد مریوان حاضر شد و با دانشجویان و مردم این شهر دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
ارتش عربی به دلیل اختلاف دیدگاه کشورهای عربی تشکیل نخواهد شد و هدف رئیس جمهوری آمریکا از طرح آن کسب منافع اقتصادی و دور کردن هزینه های جنگ از اقتصاد آمریکا است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
به اعتقاد محسن طاقدار، اگر رانندگان وانت، تاکسی و آژانس ها یک روز کار نکنند به لحاظ معیشتی دچار مشکل خواهند شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
وزیر بهداشت با بیان اینکه خطر بی سوادی مدرن جامعه ما را تهدید می کند، گفت: مدرک می دهیم و کمیت را زیاد می کنیم، این خطر علم طب را هم تهدید می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۴۴    
روز سه شنبه؛ جهانبخش محبی نیا مشغول صحبت درباره یک طرح در مجلس بود. میان دو جمله اش سکوت کرد تا نفسی بگیرد، صدای مجلس از رادیو پخش مستقیم می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۴    
رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: قوه قضاییه اهتمام ویژه ای به رسیدگی به پرونده های مهم ملی و پرونده هایی که اطراف آنها اصحاب ثروت و قدرت بوده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۴    
دبیر مجمع نمایندگان تهران با بیان این که انتقادها نسبت به انفعال این مجمع و شورای 51 نفره امید در جریان استعفای شهردار پایتخت را قبول ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۴    
چگونه کسانی به خود اجازه میدهند اسباب و تصاویر و اسرار زندگی مردم را به اسم امنیت و مسئولیت در این حیطه بکاوند و سپس گزیده ای از این اسناد و برخی از این اسرار یا تصاویر شخصی را در شبکه های عمومی در ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۴    
در پی ابلاغیه معاون اول رئیس جمهوری در خصوص مهلت یک هفته ای همه دستگاه های دولتی برای کوچ به پیام رسان های داخلی، سعید لیلاز تحلیلگر سیاسی در این باره یادمی نویسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۷:۱۴    
امانی عضوشورای شهرتهران، بر این عقیده است که نجفی در 7 ماه مدیریت شهری عملکرد بسیار موفقی داشته و توانسته بسیاری از مشکلات مانند مشکلات مالی و غیره را که از دوران مدیریتی سابق برجای مانده بود را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
سبحانی نیا نماینده سابق مجلس، بر این عقیده است که در دسترس نبودن مرتضوی هیچ توجیهی ندارد و فقط نشان دهنده ضعف قوه قضاییه و سایر دستگاه های مسئول در این مسئله است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
رئیس جمهور گفت: ارتش با آنکه سیاست را خوب می فهمد در بازی های سیاسی وارد نشده و به دستور امام بخوبی عمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: تمام اقشاری که نیازمند دریافت ارز هستند، در تصمیم گیری های کارگروه مربوط به توزیع ارز مدنظر قرار گرفته اند و در حال حاضر مشکلی در تامین و توزیع ارز نداریم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
رضا اردکانیان گفت: کاهش ذخایر سدها روی مصرف شرب اثر می گذارد. کاهش ارتفاع سدهایی که نیروگاه برق دارند طبیعتا ما را با کاهش تولید برق در تابستان روبرو می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد: فعلا هیچ طرح استیضاحی در مجلس نسبت به وزرا مطرح نیست. البته از استیضاح وزرای جهاد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید مجلس گفت: مردم سعی می کنند با اتکا به این بهانه ها صدای خود را به گوش مسئولان برسانند و امیدوارم مسئولان این صدای مردم را بشنوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
دولت در بخشنامه ای دستگاههای دولتی، قوای سه گانه و نهادهای عمومی غیر دولتی را موظف کرد که ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ این بخشنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۴    
یک عضو هیات رییسه فراکسیون امید از جمع آوری بیش از 80 امضاء برای نامه ای در انتقاد نسبت به اظهارات خلاف شان و اهانت آمیز یکی از نمایندگان مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴    
محمد هاشمی می گوید: وضعیت کشور در دولت های نهم و دهم به مراتب بدتر بود، اما هیچ کدام از گروه هایی که امروز منتقد دولت هستند، در آن زمان نه تنها نقدی روا نمی داشتند، بلکه بشدت حمایت هم می کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴    
کرر شنیده ایم عده ای در چند سال اخیر در نقد جریان اصلاحات می گویند: چرا تحلیلگران اصلاح طلب پس از گذشت چند سال از عمر دولت روحانی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴    
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون امید به تشریح برخی الزامات و تصمیمات اتخاذ شده در آخرین جلسه این فراکسیون پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴    
رئیس جمهوری چه روحانی باشد چه احمدی نژاد و یا هرکس دیگری، اختیارات وی باید برای مردم کاملا روشن و شفاف شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴    
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه هرگونه جناح بازی در وزارت اطلاعات گناه است، گفتند: در وزارت اطلاعات یک جناح وجود دارد و آن، جناحِ انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴    
اگر امروز در برخی از سایت ها می خوانیم که فلان آقا از کشور خارج شده است، به پیش رفتن تحقیقات برمی گردد؛ چرا که برخی متهمان فهمیده اند که در حال نزدیک شدن به آن ها هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۴    
یک عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس از طرح 2 سوال از وزرای دادگستری و کشور درمورد علت عدم دستگیری سعید مرتضوی خبر داد و گفت که این 2 طرح سوال تقدیم هیات رییسه مجلس شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۲۱:۴۴    
معاون رئیس جمهور گفت: جریان ها و گروه های سیاسی نباید دولت را کنار بگذارند بلکه آنها باید به یاری دولت بشتابند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
دبیر کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران از آیین نامه طرح ترافیک خبرنگاران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
سخنگوی سازمان غذا و دارو با تاکید بر این که قیمت گذاری در حوزه دارو و تجهیزات پزشکی در اختیار بازار نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون ولایی در توضیح جلسه امروز فراکسیون نمایندگان ولایی با حضور فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه تلگرام از اوایل اردیبهشت ماه بسته می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
دستیار ویژه رئیس جمهور با انتقاد از حذف بند خسارت معنوی در لایحه تامین امنیت زنان توسط قوه قضاییه، خواستار توجه به خسارات معنوی برای قربانیان جرایم اعماز زن و مرد شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
وزیرامورخارجه کشورمان در اجلاس وزیران امور خارجه عضو اکو با اشاره به تلاش ها برای مقابله با گروه های تروریستی از جمله داعش در منطقه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس گفت که طبق اظهارات رئیس سازمان محیط زیست وزارت اطلاعات و برخی دستگاه ها درباره جاسوس بودن فعالان بازداشت شده محیط زیست درباره جاسوس بودن فعالان بازداشت شده محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۲۰:۱۵    
یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار تامین برای متهم باید موجب حضور متهم در دادگاه شود، گفت که مرتضوی باید شجاعت این را داشته باشد که خودش را معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: بر اساس جمع بندی اعضای شورا فرایند انتخاب شهردار همانند 7 ماه گذشته بوده و تغییری نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
رییس فراکسیون حقوق شهروندی مجلس با اشاره به همزمانی ناخوشایند خروج کاوه مدنی از کشور و ناپدید شدن سعید مرتضوی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
مسعود پزشکیان در انتهای نشست علنی مجلس که به طرح سوال علیرضا محجوب و نادر قاضی پور از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اختصاص داشت به حواشی ایجاد شده در جریان طرح سوال ها واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تاکید بر اینکه ارتش و سپاه ، “محاسبه ناپذیری” چگونگی پاسخگویی خود به تهدید و تعرض عملی محتمل را به واقعیت غیرقابل انکار اردوگاه دشمنان تبدیل کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره شروط جدیدی که از سوی شورای نگهبان برای رجل سیاسی ابلاغ شده است، گفت: اگر ابهامی در مورد رجل سیاسی وجود دارد مجلس باید آن را برطرف کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
مشاور امنیت ملی باراک اوباما سیاست های ترامپ در حل مشکلات خاورمیانه را مورد استهزا قرار داد و نسبت به خروج آمریکا از توافق هسته ای هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
بر اساس بیانیه ای که پس از مذاکرات رییس جمهور روسیه و صداعظم آلمان منتشر شد، دو کشور برای از سر گیری روند سیاسی سوریه از جمله گفت وگو در چارچوب مذاکرات ژنو و آستانه توافق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۴۵    
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ترکیه برای جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک کشور همسایه مسلمان و دوست، از جایگاه بسیار مهمی برخوردار است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۵    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور گفت:احتمال دارد امسال نیز یک سری حوادث و تهدیدات اتفاق بیافتد، بنابراین باید نگاه مان به عنصر تهدید، آسیب و روند مقابله با آن پیش دستانه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۵    
حسینعلی حاجی دلیگانی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تأیید این ادعا می گوید: من اطلاع دارم که روحانی سفت و سخت مقابل فیلترینگ تلگرام ایستاده و حتی برای این مسأله گوش بعضی ها را هم پیچانده است!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۵    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب در خصوص گمانه زنی های مطرح شده برای وقوع جریان سیاسی سوم در کشور گفت: برخی مطرح می کنند امکان وقوع جریان سوم در کشور وجود دارد و دلیل آن هم عدم اقبال اصلاح طلبان در میان مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۵    
زرآبادی، نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی، بر این عقیده است که ما نوع برخورد و تحمل سلایق مختلف را نداریم و همین موضوع باعث می شود تا به جای جذب نخبگان کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۵    
بالاخره این حکمرانان هم محصول همین جامعه هستند. آقای روحانی در بین ما رشد کرده است. اگر نمی تواند بیاید و با ما گفت و گو کند به این دلیل است که مادرش و نهاد آموزشی او به او گفت و گو کرده را یاد نداده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۸:۴۵    
نماینده ارومیه در جریان سوال از وزیر بهداشت تاکید کرد: شما که نماینده انحصاری یک شرکت آمریکایی تولید لنز عینک هستید که صاحبان آن صهیونیست ها هستند طبیعی است که رفتار را دارید وزیری که خودروی پورشه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۲۱:۴۶    
حمله آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه اقدامی تجاوزکارانه و برای روحیه دادن به تروریست های شکست خورده بود / آمریکا و برخی کشورهای غربی نمی خواهند که اوضاع سوریه به ثبات دائمی برسد ...
مشاهده نتایج بیشتر...