دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۹:۲۶Dec 2018 17

پیشامد (pishaamad.ir)

  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۴    
پیشامد -دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در شرایط تحریم باید در خصوص به کارگیری مدل های سازنده بیندیشیم، این هنر کارآفرینان و مسئولان است که تخریبهای غیرسازنده ترامپ را به فرصت های سازنده تبدیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۴    
پیشامد- رئیس کمیسیون کشاورزی در پاسخ به اینکه دولت قانون خرید تضمینی محصولات کشاورزی را نقض کرده است و چرا دولت برای قوانین تصویبی خودش ضمانت اجرایی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۴    
پیشامد- براساس بخشنامه بانک مرکزی،صادرکنندگان مکلف به ارائه تعهد برگشت ارز هستند و بانک مرکزی مکلف است صرفاً برای واردات کالا و خدمات صادرکنندگانی تامین ارز کند که نحوه بازگشت ارز آنها به چرخه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- در گذشته ای نه چندان دور، تهران یکی از قطب های فوتبال ایران و تیم های تهرانی از ارکان این فوتبال بودند؛ تیم هایی که حالا از آنها هیچ اثری باقی نمانده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- کارشناس والیبال بر این باور است که والیبال نیاز به آرامش دارد و باید هرچه زودتر از بلاتکلیفی خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- حکم انتصاب محمد بنا در حالی از سوی سرپرست فدراسیون کشتی صادر شد که گویا اعضای شورای فنی بر خلاف اعلام فدراسیون، اطلاعی از این موضوع نداشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- رئیس کمیسیون عمران مجلس از جلسه این کمیسیون با وزیر امور خارجه خبر داد و گفت: جلسه کمیسیون عمران با ظریف به منظور بررسی صادرات خدمات نظام مهندسی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد - عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه آخوندی به جای فرافکنی و تهمت زدن به منتقدین بهتر است اسنادش را به قوه قضاییه بدهد، گفت: نمی توان با شانتاژ بازی زبان منتقدین را بست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با بیان اینکه تفکر لیبرالی از دوران مشروطیت بارها با شکست روبه رو شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد - پژوهشگران دانمارکی در بررسی جدیدی دریافتند که خشونت در محل کار، می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد - محققان یک استارتاپ هلندی یک حسگر چشمی تولید کردند که قادر به اندازه گیری گلوکز موجود در اشک چشم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد - هلگا اشمیت معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز ( دوشنبه ) پیش از نشست وزرای خارجه کشورهای عضو اتحادیه اروپا ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- اراک- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی گفت: 38 هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی، مرحله اول بسته حمایتی دولت را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد - رئیس جمهور گفت: ملت ما پاسخ آمریکا را در روز 22 بهمن امسال خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۴    
پیشامد- حمایت از خودکفایی در تولید گندم، سالانه موجب جلوگیری از خروج بیش از 23 هزار میلیارد تومان از سرمایه کشور شده،در حالیکه تنها نیمی از این مبلغ بابت خرید گندم به کشاورزداخلی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد- صندوق های پژوهش و فناوری بازوی اجرایی صندوق نوآوری و شکوفایی هستند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد - سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: مکانیسم مالی اروپا به دلایل مختلفی با کُندی مواجه است و توقع ما این است که این تعهد خود را هرچه سریعتر عملیاتی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد- سرپرست سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی گفت: نقشه راه معدن و صنایع معدنی تدوین شده است، این در کنار منابع انسانی می تواند در پیشبرد اهداف معدن و صنایع معدنی موثر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد - شروع معاملات هفتگی بازارهای نفت با نگرانی معامله گران از کاهش احتمالی تولید نفت اوپک، با صعود یک درصدی قیمت همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد - اتحادیه سراسری مرغداران کشور در نامه ای به رئیس جمهور، از تصویب قیمت 9800 تومان برای هرکیلوگرم مرغ در سازمان حمایت، انتقاد کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد - رئیس سازمان استاندارد از پایان یافتن موازی کاری دستگاه های اجرایی در تدوین مقررات استاندارد خبر داد و گفت: در آینده نزدیک این موازی کاری که به دغدغه فعالان اقتصادی تبدیل شده، برطرف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد- معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: قرار است شبکه انتقال مالی بین چند بانک کوچک اروپایی که مراوده کمتری با آمریکا دارند با چند بانک ایرانی شکل بگیرد که هنوز عملیاتی نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۱:۱۴    
پیشامد - یک مقام مسئول گفت: راهکاری که می تواند مسیر گذر از اقتصاد مبتنی بر منابع به اقتصاد دانش بنیان را تسهیل کند، کارآفرینی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- آمارها نشان می دهد هر 8 ثانیه یک نفر جان خود را در اثر دیابت از دست می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- حمید اعتباریان تهیه کننده سینما از ساخت سن پطرزبورگ 2 بر اساس فیلمنامه ای از پیمان قاسم خانی در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: اروپایی ها غلام حلقه به گوش آمریکا هستند و خیال خامی است اگر تصور کنیم با ما همراهی می کنند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- مراسم تودیع و معارفه رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد -رئیس سازمان خصوصی سازی گفت:دربودجه 97 قرار بود 4500 میلیارد تومان بفروشیم، امّا حدود 60درصد آن محقق شده است. نماینده دزفول هم گفت: دولت سالانه 14 میلیارد تومان به شرکت هفت تپه یارانه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: بیش از 250 هزار شغل با حمایت این سازمان از سال 92 تاکنون ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- رئیس اتاق تعاون در نشست مشترک با رئیس سازمان ملی استانداردن ملی استاندارد تسریع و تسهیل در فرایندهای استانداردسازی را از این سازمان خواستار شد و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: تا پایان این هفته، به 12 هزار نفر از 48 هزار خریدار خودروهای خانواده رنو اطلاع می دهیم که مشمول دریافت این خودروها تا پایان سال می شوند و برای مابقی خریداران ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از سفر وزیر جهاد کشاورزی و هیئت همراه به استان آذربایجان غربی همزمان با سفر رییس جمهوری و هیئت دولت به استان در روز دوشنبه 28 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۴۴    
پیشامد -دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: ما چاره ای نداشتیم جز اینکه قیمت لبینات را افزایش دهیم، مسئولان به خواسته های صنایع لبنی بی توجه بودند و کارخانه ها هم روز به روز ضرر می کردند و چاره ای جز این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- فرمانده نیروی هوایی ارتش با رئیس سازمان بسیج مستضعفین دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- اراک- مشاور معاون توسعه نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: برنامه ریزی برای فرهنگ سازی و گسترش کتابخانه های عمومی در مناطق محروم و کم برخوردار و همچنین نقاط آسیب خیز کشور در دستور کار است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین از عدم همکاری های بین المللی در مسیر مبارزه با مواد مخدر ابراز تاسف کرد و گفت: مبارزه با مواد مخدر یک مسئولیت جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- محمد دهقان و زهره الهیان با اکثریت آرای اعضای شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی به ترتیب به عنوان دبیرکل و قائم مقام این جمعیت انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- عضو فراکسیون ولایی با بیان اینکه باید از سیطره دلار خارج شویم، گفت:جای تاسف دارد که بانک مرکزی و وزارتخانه های اقتصاد و امورخارجه هنوز به جمع بندی لازم برای انعقاد پیمان های پولی نرسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- رئیس کل بانک مرکزی از راه اندازی بازار معاملات آزاد نقدی وحواله ارز،مبتنی بر سازوکار حراج در آینده نزدیک خبرداد و گفت: این بازار با هدف کشف قیمت ارز و تسهیل تامین نیازهای مردم ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- موافقتنامه پاریس که وزارت امور خارجه ، وزارت نفت و سازمان محیط زیست به دنبال تصویب آن هستند،به گفته کارشناسان می تواند مانع توسعه صنعت نفت شده و صدمات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور وارد کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- رئیس اتاق تعاون با اشاره به انتظار فعالان بخش تعاون مبنی بر تسهیل فرایندها، گفت: انتظار داریم این سازمان در بخش های مختلف تحت تاثیر مصلحت اندیشی و فشارهای سیاسی قرار نگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- وضع تحریم در مورد 17 نفر از مقامات سعودی از سوی آمریکا موجب شد سهام عربستان سعودی، بیشترین افت خود در یک ماه را تجربه کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- منابع آگاه اعلام کردند: شرکت پالایشگاهی ژاپن، فوجی اویل، پس از به دست آوردن معافیت از تحریم های ضد ایرانی آمریکا، از ماه ژانویه واردات نفت خود از ایران را از سر می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۴    
پیشامد- علیرغم اعتراضات فعالان اقتصادی و صادرکنندگان طی روزهای گذشته،بانک مرکزی بالاخره دستورالعمل نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات را باتغییرات جزئی نسبت به آنچه در رسانه ها اعلام شده بود، ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد- سخنگوی کمیسیون اصل90 در تبیین علت انحصار دولت در خودروسازی گفت:برخی نمی خواهند ایران خودرو و سایپا از دولتی بودن خارج شود و لذا مافیا ایجاد کرده اند که ریشه در دستگاه های اجرایی مختلف دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد- عضو هیات نمایندگان اتاق ایران گفت: اگر متغیر تورم رو به افزایش باشد به جای افزایش نیروی کار سرمایه خود را افزایش می دهند همین موضوع بر نرخ بیکاری می افزاید. بر عکس همین موضوع نیز صادق است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد - رئیس سازمان چای کشور با اشاره به تسویه مطالبات چایکاران، گفت: تولید برگ سبز چای نسبت به سال گذشته 3 تا 4 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد- مشاور ارشد سازمان بین المللی حمل و نقل جاده ای (ایرو) ایران را الگوی موفق در دو پروژه الکترونیکی کردن کنوانسیون تیر (eTIR) میان ایران و ترکیه و اینتر مودال (حمل و نقل ترکیبی) دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد- انتقال روزانه 50 تا 60 هزار بشکه نفت خام میدان های نفتی کرکوک به پایانه جیهان، با خط لوله کرکوک-جیهان از سرگرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد- خریداران ارز طی روزهای گذشته با چند گزینه جدید از سوی صراف ها برای فروش ارز مواجه می شوند که از جمله آن، دارا بودن کارت ملی، کارت بانکی و سیم کارت به نام فرد متقاضی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۸:۱۴    
پیشامد -پروانه ساخت فیلم سینمایی بی حسی موضعی به نویسندگی و کارگردانی حسین مهکام و تهیه کنندگی حبیب رضایی صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- زیست شناسان "دانشگاه کالیفرنیا، لس آنجلس"(UCLA) می گویند آسیب های وارده به سر تاثیرات منفی بر سلول های فردی و ژن ها می گذارد که می تواند منجر به اختلالات شدید مغزی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- تفاوت در مواضع مقام ها و نهادهای دولت ترامپ درباره قتل خاشقچی نشانه هایی از ناهمگونی در سیاست ها در ساختار سیاسی آمریکا به ویژه کاخ سفید و نهادهای امنیتی بروز می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- رسانه های غربی در بازتاب سفر اخیر برهم صالح رئیس جمهوری عراق به ایران نوشتند: عراق به فاصله کمتر از دو هفته از بازگشت تحریم های ضدایرانی آمریکا، به دنبال ارتقای روابط خود با تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- پیشکسوت دو تیم استقلال و سپاهان معتقد است سپاهان از شانس زیادی برای قهرمانی برخوردار است اما نباید این تیم را از الان قهرمان دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- تیم ملی بسکتبال قطر که هفته آینده طی دو دیدار تدارکاتی میزبان تیم ملی ایران است، تمرینات آماده سازی خود را بدون بازیکنان لژیونرش پیگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- محمد بنا به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: در جلسه عصر امروز، طرح ساماندهی زندانیان و کاهش جمعیت کیفری زندان ها مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: قرار بر این شد که کارگروهی برای اصلاح لایحه CFT در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد -عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نظارت مجمع تشخیص مصلحت بر اجرای سیاست های کلی نظام در زمان حیات مرحوم هاشمی رفسنجانی نیز اعمال می شد و این مساله امر تازه ای نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- سفیر ایران در روسیه گفت: کمیسیون مشترک دولتی ایران و روسیه در عرصه اقتصادی است و در چارچوب آن کمیته فرهنگی هم ایجاد و آغاز بکار کرد که دستاورد مهمی است که به توسعه روابط فرهنگی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۴۴    
پیشامد- رئیس اتاق بازرگانی ایران و عراق با اشاره به امکان پوشش ریسک تجار ایران و عراق با استفاده از ساز و کار بورس کالا، گفت: عرضه مستمر محصولات باکیفیت ایرانی در بازار این کشور ادامه می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- با حکم وزیر نفت، مسعود کرباسیان عضو هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران شدتا گام نخست برای معرفی وی به عنوان مدیر عامل این شرکت برداشته شده باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت اطلاعات اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج)،یکی از بزرگترین شبکه های دلالی و اخلال گر محصولات پتروشیمی را متلاشی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- بررسی هلدینگ پتروشیمی پتروفرهنگ زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان نشان می دهد برخی افراد هم زمان عضو هیات مدیره چند شرکت پتروشیمی هستند که نیازمند نظارت بیش تر نهادهای نظارتی از جمله مجلس شورای ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- نایب رئیس سندیکای صنعت برق با تأکید بر اینکه عربستان نمی تواند به این سرعت جایگزین ایران برای فروش برق به عراق شود، گفت: ایران نباید فرصت تبدیل شدن به هاب انرژی در منطقه را از دست بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد -نشست علمی مذاکرات بدفرجام در تاریخ معاصر ایران با حضور موسی فقیه حقانی، حجت الاسلام محمّدصادق ابوالحسنی و مسعود رضایی در مؤسسه فرهنگی- پژوهشی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- رئیس فراکسیون امید مجلس، وزیر بهداشت و دبیرکل حزب اتحاد ملت برای عرض تسلیت در منزل مرحوم سیدتقی نوربخش رئیس فقید سازمان تامین اجتماعی حضور یافتند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد - امیر دریادار سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز با محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد - تصویبنامه هیات وزیران در خصوص مجاز بودن برگزاری گردهمایی بین المللی حقوق کودک توسط وزارت دادگستری تا سقف هزینه مبلغ دو میلیارد و پانصد میلیون ریال ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: کمیسیون تاکنون به 14 استان کشور سفر کرده و در جریان طرح های ویژه، ظرفیت ها و پتانسیل های این استان ها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- مطالعه جدید پژوهشگران نشان می دهد ساختار مغز دانش آموزان دبیرستانی با فوتبال بازی کردن تغییر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۱۴    
پیشامد- نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش های مجلس در نشست غیرعلنی توجه به بخش صنعت از جمله خودروسازی، ایجاد رونق در حوزه اقتصادی و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۴    
پیشامد- یک کارشناس مسکن با تاکید بر ضرورت تصویب طرح الحاق یک ماده به قانون مالیات های مستقیم در کمیسیون عمران مجلس گفت: اجرای مالیات بر عایدی سرمایه علاوه بر مقابله با سوداگری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۵:۱۴    
پیشامد-دبیر انجمن قطعه سازان خودرو کشور گفت: در جلسه روز گذشته که با حضور فعالان بخش خودرو و وزیر صنعت برگزار شد، از وزیر خواسته شد تا هر چه زودتر در مورد آزادسازی قیمت خودرو تصمیم گیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۴    
پیشامد- یک مقام آگاه در بانک مرکزی با اشاره به آغاز فرایند اتصال بانک های خارجی به سامانه پیام رسان مالی ایرانی، گفت: بانک مرکزی در حال ایجاد و استقرار بسترهای دیگر ارتباطات مالی در جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۴    
پیشامد- دستور رئیس جمهور برای برخورد مالیاتی با سوداگران منجر به ارائه پیشنهاد سازمان مالیاتی برای اخذ مالیات از فعالیت های سوداگری بازار سکه، ارز و خودرو شد اما طبق گفته رئیس این سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۴    
پیشامد- مهمترین نکته نامه شورای نگهبان به مجلس درباره اشکالات لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم این است که این اشکالات، اساساً غیرقابل اصلاح است زیرا هر دو راهکار برطرف کردن آنها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- سردار غیب پرور با بیان اینکه بسیج به عرصه انرژی خورشیدی ورود پیدا کرده است، گفت: بسیج ساخت 3 هزار واحد نیروگاهی 5 کیلوواتی انرژی خورشیدی را این هفته آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ضمن محکوم کردن تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به غزه، گفت: نتانیاهو به پایان خط رسیده و مقاومت فلسطین بی تردید صهیونیست ها را متوقف و پشیمان خواهد ساخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- لغو موافقت کلی برای ثبت سفارش و واردات کلیه کالاهای مستعمل مشمول استاندارد اجباری، به گمرکات اجرایی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
یشامد - ماموران گمرک سه محموله جدید قاچاق آرد، گاز فندک و سیب زمینی را کشف و ضبط کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه امروز در کمیسیون عمران مجلس آغاز می شود؛ در صورت تصویب و ارسال این طرح به صحن علنی و تصویب نهایی ، برقرار شدن این مالیات سوداگری در مسکن را مهار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- رئیس انجمن تحقیقات راینولوژی ایران، با اشاره به آمار بالای جراحی بینی در کشور، گفت: اکثریت متقاضیان جراحی زیبایی بینی، افراد زیر 20 سال هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- حجت الاسلام علی کمساری معاون فرهنگی موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی(ره) ضمن تشریح آخرین وضعیت فیلم سینمایی فرزند صبح تاکید کرد اصلاحات این فیلم صرفا ساختاری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- رئیس انجمن روماتولوژی ایران با اشاره به بی توجهی وزارت بهداشت به درد و رنج 7 هزار بیمار گرفتار پوکی استخوان شدید و شکستگی مهره گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- مدیر کل دفتر صادرات گمرک گفت: ارزش صادرات غیر نفتی کشور از اول سال تاکنون از 30 میلیارد دلار بیشتر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۴:۱۴    
پیشامد- با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی، علی عسگری معاون توسعه مدیریت و منابع این وزارتخانه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۴    
پیشامد- معاون اول رئیس جمهور در پیام تبریکی به معاون نخست وزیر عمان فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۴    
پیشامد- اراک- 86 هزار هکتار اراضی مستعد کشت گیاهان دارویی در استان مرکزی شناسایی شده که می توان سالانه 1600 تن انواع گیاهان دارویی از آن برداشت کرد، اما این ظرفیت درآمدزا و اشتغالزا مغفول مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۴    
پیشامد- عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خطاب به ظریف، گفت: با مطالب نپخته و نسنجیده آبروی ایران را بردید و اگر امیدی هم به خارج شدن از لیست سیاه FATF وجود داشت با این اتهام زشت و ناروا از بین رفت
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۴    
پیشامد- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از کاهش 70 درصدی قدرت خرید مردم خبر داد و گفت: دولت ستاد پدافند غیرعامل اقتصادی را راه اندازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۴۴    
پیشامد- نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: لایحه دولت در خصوص مبارزه با پولشویی که اخیرا به مجلس ارائه شد لایحه ضعیفی بود که توسط ما در کمیسیون قضایی اصلاح و تقویت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- نمایندگان مجلس معتقدند، برخی دولتمردان به بهانه بررسی CFT با حمله به نهادهای کشور با رمز پولشویی، می کوشند به آنها برچسب زده تا منافع حیاتی مردم را با منافع جریانی خود گره بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- نماینده مردم تهران در مجلس از تهیه طرح مجلس برای اجباری شدن 6 ساعت مشاوره و آموزش قبل از ازدواج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: سه شنبه هفته جاری با هدف بررسی راهکارهای مناسب برای مقابله با تحریم های مالی و نظام بانکی در کمیسیون تشکیل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- بر اساس اصل 72 قانون، مجلس نمی تواند قوانینی وضع کند که با اصول و احکام مذهب رسمی کشور یا قانون اساسی مغایرت داشته باشد؛ تشخیص این امر هم بر عهده شورای نگهبان گذاشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- گروهی از پژوهشگران آلمانی، روشی ابداع کرده اند که به تشخیص باکتری های غذا کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- پژوهشگران آمریکایی، نوعی پوشش هوشمند ابداع کرده اند که می تواند آسیب های وارد شده به ساختارهای فلزی را نشان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۱:۱۴    
پیشامد- محققان دانشگاه "نیویورک" با استفاده "هوش مصنوعی" یک شبکه عصبی ساختند که می تواند اثر انگشت های جعلی بسازد
مشاهده نتایج بیشتر...