جمعه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۵۳Oct 2018 19

پیشامد (pishaamad.ir)

پیشامد 31 مرداد 1397 پیشامد 31 شهریور 1397 پیشامد 1 مهر 1397 پیشامد 2 مهر 1397 پیشامد 3 مهر 1397 پیشامد 4 مهر 1397 پیشامد 5 مهر 1397 پیشامد 6 مهر 1397 پیشامد 7 مهر 1397 پیشامد 8 مهر 1397 پیشامد 9 مهر 1397 پیشامد 10 مهر 1397 پیشامد 11 مهر 1397 پیشامد 12 مهر 1397 پیشامد 14 مهر 1397 پیشامد 15 مهر 1397 پیشامد 16 مهر 1397 پیشامد 17 مهر 1397 پیشامد 18 مهر 1397 پیشامد 19 مهر 1397 پیشامد 20 مهر 1397 پیشامد 21 مهر 1397 پیشامد 22 مهر 1397 پیشامد 23 مهر 1397 پیشامد 24 مهر 1397 پیشامد 25 مهر 1397 پیشامد 26 مهر 1397 پیشامد 27 مهر 1397 
  ۱ دقیقه پیش    
پیشامد- اتاق تهران با ارسال طرحی به هیات دولت برای مدیریت سوخت، پیشنهاد داد تا نرخ بنزین آزاد شده و در مقابل، یارانه 250 هزار تومانی به هر خانوار ایرانی با مکانیزم واریزی به کارت یارانه اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۲    
پیشامد - روابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه ای فهرست داروخانه های عرضه کننده شیرخشک های رژیمی و غذاهای ویژه سراسر کشور و قیمت مصوب مصرف کننده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۲    
پیشامد- مراسم بزرگداشت حاجیه خانم آمنه سلامه ، مادر شهیدان مغنیه عصر امروزدر تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۲    
پیشامد- معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: همه صادرکنندگان و واردکنندگان از اول مهرماه با تعرفه های جدید و طبق ارز سامانه نیما که به موجب آن نرخ برابری دلار معادل 8000 تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۲    
پیشامد- در سال 2017 ترکیه سومین کشور بزرگ واردکننده نفت ایران بوده و وابستگی زیادی به نفت ایران دارد بنابراین تلاش می کند تا برای ادامه خرید نفت از ایران از آمریکا معافیت تحریمی بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۵۲    
پیشامد - خبرگزاری رسمی هلند (ای ان پی) اعلام کرد: این کشور به دلیل پرونده جمال خاشقچی روزنامه نگار و منتقد آل سعود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
پیشامد- اراک- دور رفت مسابقات فوتبال روی میز لیگ برتر کشور با شناخت تیم های برتر در اراک پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
پیشامد- رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: هرکس با دشمنان انقلاب دوستی و همپیمانی داشته باشد از آنهاست و کسانی که دل به آمریکا و غرب میسپارند از مسلمانان نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
پیشامد- یک استاد دانشگاه اصلاح طلب با بیان اینکه دولت روحانی بعد از برجام تمام شد، تصریح کرد: دولت از تز اقتصادی، مناسبات اجتماعی و فرهنگی تهی و پایان یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
پیشامد- وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: ظرف هفته آینده شکایت های مشتریان شرکت وارد کننده خودروی مفتاح رهنورد بررسی و گزارش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
پیشامد - رئیس امور قراردادهای شرکت نفت فلات قاره،با اشاره به امضای قرارداد طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت میدان های سیوند، اسفند و دنا در این شرکت گفت:مناقصات مربوط به2طرح دیگر در حال اقدام است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۲    
پیشامد- مدیرعامل بانک عامل بخش کشاورزی گفت: هیچ محدودیتی از نظر منابع برای پرداخت تسهیلات به متقاضیان زیر بخش مکانیزاسیون کشاورزی وجود ندارد و این تسهیلات ظرف 48 ساعت پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱    
پیشامد- عضو هیأت رئیسه فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: جابجایی وزرا تغییری را در کلیت کابینه ایجاد نمی کند و لازم است تا خرد جمعی کابینه دچار تغییر شود و قطعا مجلس این جابجایی وزرا در کابینه را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱    
پیشامد- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از افتتاح نیروگاه 500 مگاواتی هریس تا قبل از پیک سال 98 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱    
پیشامد- مدیرعامل توانیر با تأکید بر اینکه در شرایط جنگ اقتصادی، استفاده بهینه از داشته ها و امکانات از اهمیت بیشتری برخوردار است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱    
پیشامد- اعضای تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت های جهانی، بامداد امروز (پنج شنبه) راهی کشور مجارستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۱    
پیشامد- پس از پیوستن کاپیتان تیم ملی والیبال ایران به لیگ دسته یک ترکیه، اکنون دو تن دیگر از ملی پوشان به این لیگ پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پیشامد -یک مقام ارشد دولت آمریکا روز گذشته اعلام کرد که واشنگتن به دنبال افزایش فشار تحریم ها علیه ونزوئلا است اما با توجه به وضعیت متزلزل شرکت ملی نفت ونزوئلا و تولیدات آن معتقد است نیازی چندانی به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پیشامد - طی مراسمی با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین و شهردار منطقه تاریخی سارایوو، نهال دوستی دو کشور در پارک سفرا در سارایوو کاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پیشامد- پژوهشگران چینی قصد دارند تا سال 2020، یک ماه مصنوعی را به آسمان پرتاب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پیشامد - فضاپیمای بدون سرنشین گالیله 18 اکتبر سال 1989 با هدف مطالعه مشتری و قمرهایش به فضا پرتاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پیشامد- دبیرکل جمعیت رهپویان تصریح کرد: نیازمند یک بازبینی دقیق در قانون انتخابات و تحزب هستیم. اگر احزاب قدرتمند و دولت سایه وجود داشته باشند، اثرات مثبت خود را در کشور خواهد گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۱    
پیشامد- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به نظر مجمع تشخیص درباره لایحه cft گفت: مجمع تشخیص در چارچوب وظایف قانونی خود عمل می کند و باید اجازه دهیم در صحن مجمع بحث شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- بلومبرگ در گزارشی به ادامه صادرات غلات آمریکا به ایران باوجود تحریم ها پرداخت و نوشت از دلایل این اقدام کاهش همکاری های بین المللی در تحریم های علیه ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: اشاعه فرهنگ اسلامی در جامعه بایستی از طریق گسترش فعالیت های قرآنی دنبال شود تا بتوان بیش از پیش جریان معنویت را در میان نسل جوان برقرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رویارویی اخیر آمریکا با ایران اظهار داشت: این رویارویی، اولین رویارویی نیست اما ویژگی های خاصی دارد و هدف آن آینده منطقه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما خطاهای برجام را قبل از اینکه در مرحله اولیه خود به نتیجه برسد، طی نامه ای به آقای روحانی عنوان کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قراردادهای خارجی تعداد زیادی از شرکت های خارجی معطل و بر زمین مانده است، باید دیپلماسی اقتصادی در این زمینه فعال شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- رئیس سازمان بیمه سلامت ایران، از پوشش 40 میلیونی افراد تحت پوشش بیمه سلامت در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۱    
پیشامد- مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: مقرر شد زیرمجموعه های بانک ها از طریق سازمان خصوصی سازی واگذار شوند که در آینده ای نزدیک سازوکار این واگذاری مشخص می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۱    
پیشامد- رئیس شورای مرکزی جمنا با بیان اینکه عده ای خیال می کنند آمریکا، خدای جاودانه روی زمین است، اظهار داشت: گاهی، اتفاقی به دست خود آن ها رخ می دهد که خارج از اراده آن هاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۱    
به گزارش پیشامد ، پنجمین کنگره سراسری جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، صبح امروز(پنجشنبه 26 مهرماه) با حضور شخصیت های سیاسی اصول گرا در تالار تفاهم برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
پیشامد - درجلسه امروز هیئت دولت که به ریاست حجت الاسلام روحانی رییس جمهور برگزار شد، سازمان اداری و استخدامی کشور گزارشی در مورد راه اندازی سامانه ثبت حقوق و مزایا به هیئت وزیران ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
پیشامد- سخنگوی شورای نگهبان درباره اینکه آیا لایحه CFT در دستور جلسه این هفته شورای نگهبان بررسی می شود؟ گفت: بعید است فردا وقت کنیم وارد ماهیت شویم زیرا مصوبات قبل را هم داریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
پیشامد- عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: مجلس به آقای شریعتمداری که در وزارت صنعت، معدن و تجارت ضعیف و بی تدبیر عمل کرده، برای وزارتخانه دیگری رای نخواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
پیشامد- فرمانده کل ارتش با بیان اینکه سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در خط مقدم مبارزه با هجمه فرهنگی دشمنان قرار دارد، گفت: هرچه زمان می گذرد، برکت وجودی این سازمان بیشتر احساس می شود
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
پیشامد- دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه عده ای در سال 88 آشوب کردند و در محاربه با نظام مرتکب قتل شدند، گفت: آیا این اقدامات غیر از دستور، فریاد و فرمان کروبی و موسوی انجام شد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۱    
به گزارش پیشامد ، درباره آخرین وضعیت اجرای سامانه جامع روابط کار گفت: در حال حاضر سامانه ثبت دادخواست کارگران به صورت الکترونیکی فقط در شهر تهران در دسترس قرار دارد و کارگرانی که با تشکیل پرونده در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۱    
پیشامد- حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: تصویرسازی غلط مهمترین کار امروز دشمن برای اغوای افکار عمومی جهان و ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۱    
پیشامد- جمعی از نخبگان علمی کشورمان صبح امروز با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۱    
پیشامد- وحید خلیلی اردلی
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۱    
پیشامد- رئیس جمهور و رئیس هیأت امنای صندوق نوآوری و شکوفایی در حکمی علی وحدت را به عنوان عضو و رئیس هیأت عامل این صندوق منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد -ناپدید شدن 'جمال خاشقچی' عقلانیت جامعه بین المللی در خصوص حمایت از استبداد عربستان را زیر سوال می برد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد -با توجه به بیانات رهبر معظّم انقلاب اسلامی، در زمینه نابودی اسرائیل در 25 سال آینده نشست علمی فروپاشی اسرائیل؛ چرا و چگونه؟ با حضور صاحبنظران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد- دومین کمیسیون مشترک همکاری های دفاعی جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی در شهر پرتوریا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد- رئیس جمهور فردا با جمعی از اقتصاددانان کشور دیدار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد- معاون هماهنگی و برنامه ریزی امور حقوقی دستگاه های اجرایی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در خصوص شمول قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در نامه ای بر این موضوع تاکید کرد که شهرداران مشمول قانون ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد- ح.ط متهم اصلی اختلاس در بانکرینگ بوشهر به همراه برخی از هم دستانش بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱    
پیشامد- قیمت خودروهای تولید داخل در بازار امروز نسبت به روز گذشته تغییر چندانی نداشت و تغییرات قیمت اغلب خودرو بین 500 هزار تا یک میلیون تومان بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- در پی تدوین الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت،حضرت آیت الله خامنه ای دستگاه ها، مراکز علمی، نخبگان و صاحب نظران را به بررسی عمیق ابعاد مختلف سند تدوین شده و ارائه نظرات مشورتی فراخواندند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- رئیس جمهور در پیامی به افتتاحیه نهمین دوره مجلس دانش آموزی، تاکید کرد: ملت ایران با داشتن جوانان توانمند و استعدادهای درخشان، قله های رفیع علم و دانش و توسعه را هدف قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد -رئیس جمهور با بیان اینکه اگر امروز نقصی از مدیران گرفته می شود و نقدی به آنها وارد است، باید بپذیریم به نوعی نقد بر دانشگاه است، گفت: دانشگاه نقش مهمی برای آینده و مدیریت جامعه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وقتی درآمد ناشی از فروش نفت با نرخ جدید ارز به ریال تبدیل شود، آن افزایش درآمد کمک خوبی به دولت است برای خروج از بن بست دیونش؛ این دست در جیب مردم کردن است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: برای بی اثر کردن تحریم خرید نفت، باید تولید و فروش فرآورده های نفتی و پتروشیمیایی در دستور قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- نمایندگان معمولا شخصا دست به تدوین و پیش نویس قوانین می زنند، در صورتی که مشابه سایر کشورها سازمانی یا گروهی باید پیش نویس قوانین را تنظیم کند تا تخصصی تر و کارشناسی تر طرح ها نوشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه برای نفت، مشتریان جدیدی پیدا کردیم، گفت: هنوز هم از صادرکنندگان دولتی، خصوصی و شبه دولتی بابت بازگشت ارز گله مندیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو، در نامه ای به مدیران عامل شرکت های تولیدی، وارداتی و پخش دارو، خواستار توجه به نحوه عرضه دارو در سطح داروخانه های کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- تولید نفت اوپک در سپتامبر، 132000 بشکه افزایش یافته و به 32761000 بشکه در روز رسیده، اگرچه هنوز 650000 بشکه در روز از رکورد تولید تاریخی آن که در اکتبر 2016 ثبت شد، کمتر است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- در حالی که ارزش تولید سالانه نفت که برترین منبع انرژی جهان است به 1.7 تریلیون دلار می رسد، تعجبی وجود ندارد که بازار سیاه آن هم پر رونق باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- محققان دانشگاه "جانز هاپکینز" با استفاده از سلول های بنیادی یک بافت شبکیه چشم ساختند که علت دید رنگی چشم را مشخص می کند و می تواند برای درمان بیماری های چشمی مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۰    
پیشامد- اراک- استاندار مرکزی گفت: اجرایی شدن مصوبات کارگروه کاهش آلودگی هوای اراک به طور پیگیرانه و جدی در دستور کار قرار دارد و در این زمینه نباید تعللی صورت پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- دادگاه بین المللی دادگستری لاهه چند روز پس از پیروزی حقوقی ایران در پرونده مغایرت تجدید تحریم های آمریکا با عهدنامه مودت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب گفت: آقای روحانی برای اینکه بتواند جلسات مستمر خود با اصلاح طلبان را توجیه کند، می خواهد جلسه با اصول گرایان را ترتیب دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- طرح پارلمان اصلاحات در جلسه روز چهارشنبه شورای مرکزی حزب همبستگی ایران اسلامی بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- فراکسیون زنان مجلس طی نامه ای به رئیس جمهور خواستار معرفی حداقل یک زن به عنوان وزیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- هندی ها رسما اعلام کردند در دوران تحریم نمی توانند واردات نفت از ایران را صفر کنند و وادرات از ایران را تنها کمی کاهش خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- قیمت طلا در آخرین روز کاری بازارهای جهانی، یک روز پس از اینکه بیشترین افزایش روزانه را در 2 سال گذشته ثبت کرد، 7.04 دلار کاهش یافت و به 1217.05 دلار در هر اونس رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- مدیرعامل سایپا در مورد نوسازی ناوگان فرسوده تجاری گفت: با اقدامات انجام شده پیش بینی می شود به زودی 8 هزار دستگاه خودروی سنگین وارد ناوگان حمل و نقل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیئت وزیران در خصوص تامین هزینه بیمه درمان تکمیلی ایثارگران شاغل و بازنشسته را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- رئیس اتحادیه طلا و جواهر، اختلاف قیمت سکه طرح جدید و قدیم در بازار را ناشی از رفتارهای هیجانی خریداران و بالا بودن تقاضا دانست و گفت: سکه طرح جدید با نرخ های هفته گذشته، همچنان حباب دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- معاون اول رییس جمهور تصویب نامه هیات وزیران در خصوص اصلاح آیین نامه اجرایی بند (ه) تبصره بند 5 قانون بودجه سال 1397 کل کشور درباره صدور اسناد خزانه اسلامی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- رئیس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک نوزادبا انتقاد از صدور مجوز برای واردات دو میلیون قوطی شیرخشک رگولار گفت: به جای این، باید از تولید حمایت کنند تا اگر کمبودی هست، با تولید داخل تامین شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- دبیرکل اوپک اعلام کرد اکنون عرضه نفت در بازارهای جهانی مطلوب است و احتمال عرضه مازاد در سال 2019 میلادی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- اطلاعات موثق نشان می دهد که در چهار ماهه نخست امسال از 15.5 میلیون لیتر بنزین تولیدی پالایشگاه ستاره خلیج فارس تنها 0.9 درصد آن یورو 4 بوده و باقی آن بنزین معمولی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- اراک- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اراک از حضور سفیر ازبکستان در اراک به منظور شناسایی ظرفیت های اقتصادی استان مرکزی طی روزهای 22 و 23 مهرماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- گروهی از پژوهشگران دانشگاه تگزاس به احتمالا فراوان با کشف یک مولکول جدید، یک درمان جدید برای نارسایی قلبی که به سبب اختلال در تنظیم کلسیم به وجود می آید، یافته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱    
پیشامد- رئیس مجلس گفت: ورزشکاران قهرمان کاروان "خودباوری و امید" سرافرازانه با تلاش و همت خویش و با اتکا به خداوند توانستند بر رقبا پیروز گشته و طنین انداز سرود پیروزی و فتح شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱    
پیشامد- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: با همکاری اعضای کنگره طب نظامی امکان مداوای مجروحین درگیری های منطقه، که با تجاوز به یمن و جنایات رژیم صهیونیستی و تروریست ها بوجود آمده است، فراهم خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱    
پیشامد - عضو هیات رئیسه مجلس گفت: طرح مبارزه با مفاسد اقتصادی به کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ارجاع شد تا این کمیسیون، گزارش جدیدی را در این خصوص به صحن مجلس ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱    
پیشامد-عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی، گفت: دولت و اصلاح طلبان حلقه مدیریتی محدودی دارند، به همین دلیل به جای معرفی گزینه های جدید، گزینه های موجود را جابجا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱    
پیشامد- رئیس جمهور قانون حفاظت و بهره برداری از منابع ژنتیکی کشور را برای اجرا به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۱    
پیشامد- جاده قدیم سومین فیلم از سه گانه های منیژه حکمت است که به بررسی مسائل و مشکلات زنان در جامعه و خانواده می پردازد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰    
پیشامد- آژانس بین المللی انرژی در گزارش ماهیانه خود هشدار داد که در سایه تحریم های آمریکا علیه ایران و کاهش صادرات نفت ونزوئلا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰    
پیشامد- روزنامه تایمز چاپ لندن روز جمعه گزارش داد: پس از واکنش شدید کشورهایی که به خرید نفت ایران وابسته هستند، دولت آمریکا مجبور شده است تا معافیت هایی را علیه صادرات نفت ایران مدنظر قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۰    
پیشامد- تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان ایران با غلبه بر کره جنوبی راهی فینال بازیهای پاراآسیایی 2018 جاکارتا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: دشمنان اگر تصمیم به تجاوز به خاک مقدس ایران داشتند، قبل از ورود به معرکه آخرین عکس یادگاری خود را بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست سراسری مجمع نمایندگان ادوار 26 مهرماه در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- دولت می تواند با توجه به کاهش صادرات نفت در تابستان امسال و آیین نامه ماده 12 قانون رفع موانع تولید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت به ارائه توضیحاتی درباره چگونگی عضویت مجتبی خسروتاج معاون وزیر در هیأت مدیره کشتیرانی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- پژوهش های جدید نشان می دهد بیمارانی که از دارونماها استفاده می کنند، حتی با وجود اطلاع از بی اثر بودن آنها، باز هم بهبود می یابند!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۰    
پیشامد- اخترشناسان آمریکایی برای اولین بار توانستند لحظه تولد یک ستاره دوتایی را به ثبت برسانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- نماینده سابق مجلس با بیان اینکه روحانی با برخی از وزرا دارای ملاحظاتی است، گفت: یکی از آنها شریعتمداری است که رئیس ستاد انتخاباتی روحانی بوده و احساس دِین و وام داری نسبت به او دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- اسامی برخی از نمایندگانی که در مخالفت با لایحه CFT رأی منفی دادند و اسامی نمایندگان غایب در جلسه بررسی این لایحه منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- عضو سابق شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به کنگره 6 مهرماه این حزب، گفت: طیف الیاس حضرتی افرادی را عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی کرده است که حتی یک روز هم عضو عادی حزب نبوده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- جمعیت افرادی که به دلایلی از جمله رکود شغلی یا پیدا نکردن شغل، کمتر از 44 ساعت در هفته کار می کنند به 2 میلیون و 435 هزار نفر رسید که 99 هزار و 800 نفر، افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است کاهش نرخ ارز، بازار دلالان صنعت خودرو و خرید و فروش را کساد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- وزیر راه و شهرسازی گفت: تاکنون 400 هزار خانوار در صندوق پس انداز مسکن عضو شده اند که نشان از استقبال مردم از این تسهیلات است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- بررسی های اخیر نشان می دهد که صادرات نفت ایران بسیار بیشتر از آمارهای اعلام شده از سوی برخی مراکز ردیابی تانکرهای نفتی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- مشکلات پرداخت بدهی پیمانکاران با اسناد خزانه بعنوان اوراقی بهادار قابل معامله در بورس، همواره نارضایتی بخش خصوصی را به دنبال داشته که اکنون دولت چند راهکار را برای حفظ قدرت آن مصوب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۰    
پیشامد- پتروشیمی ها همچنان برای خروج معاملات خود از بورس کالا اصرار دارند و اکنون به بهانه فروش بلندمدت، زمزمه خروج تمامی محصولات خود از این بازار رقابتی را فریاد می زنند.
مشاهده نتایج بیشتر...