شنبه ۲۶ آبانساعت ۰۲:۲۶Nov 2018 17

صبحانه انلاین (sobhanehonline.com)

صبحانه انلاین 29 اسفند 1393 صبحانه انلاین 28 اسفند 1394 صبحانه انلاین 30 اسفند 1395 صبحانه انلاین 29 اسفند 1396 صبحانه انلاین 30 فروردین 1397 صبحانه انلاین 31 اردیبهشت 1397 صبحانه انلاین 31 خرداد 1397 صبحانه انلاین 31 تیر 1397 صبحانه انلاین 31 مرداد 1397 صبحانه انلاین 31 شهریور 1397 صبحانه انلاین 30 مهر 1397 صبحانه انلاین 1 آبان 1397 صبحانه انلاین 2 آبان 1397 صبحانه انلاین 3 آبان 1397 صبحانه انلاین 4 آبان 1397 صبحانه انلاین 5 آبان 1397 صبحانه انلاین 6 آبان 1397 صبحانه انلاین 7 آبان 1397 صبحانه انلاین 8 آبان 1397 صبحانه انلاین 9 آبان 1397 صبحانه انلاین 10 آبان 1397 صبحانه انلاین 11 آبان 1397 صبحانه انلاین 12 آبان 1397 صبحانه انلاین 13 آبان 1397 صبحانه انلاین 14 آبان 1397 صبحانه انلاین 15 آبان 1397 صبحانه انلاین 16 آبان 1397 صبحانه انلاین 17 آبان 1397 صبحانه انلاین 18 آبان 1397 صبحانه انلاین 19 آبان 1397 صبحانه انلاین 20 آبان 1397 صبحانه انلاین 21 آبان 1397 صبحانه انلاین 22 آبان 1397 صبحانه انلاین 23 آبان 1397 صبحانه انلاین 24 آبان 1397 
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۰:۰۴    
سحر قریشی با انتشار تصویری از خود در استوری اینستاگرام در حالی که دستش بانداژ شده است، خبر از وقوع تصادف در شب گذشته داد!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۴    
بنابر اعلام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارمندان و کارگرانی که زیر 3 میلیون تومان حقوق دارند، به طور متوسط 200 هزار تومان یارانه حمایتی می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۳۴    
پلیس تهران خبر آزار و اذیت کودکان توسط نگهبان یک پارک در محدوده میدان شوش را شایعه پراکنی دانست و اعلام کرد: اساس این خبر غیرواقعی و کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۹    
تصادف خودروی حامل سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان در یکی از بریدگی های غرب گرگان دچار حادثه و متاسفانه سبب فوت مدیرعامل سازمان و معاون وی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۱۹    
امروز در بازارهای جهانی قیمت نفت تحت تاثیر خبر کاهش 1.4 میلیون بشکه ای عرضه نفت در بازار افزایش یافت و 66.55 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۰۴    
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری چهار سارق زورگیر موتورسوار با بیش از 100 فقره زورگیری از افراد رهگذر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۳:۰۴    
گوجه در بازار امروز 5 شنبه 24 آبان ماه نایاب شد به طوری که هیچ بازار میوه و تره باری این خانواده سبزیجات را نداشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۹    
رئیس کل گلستان گفت: راننده تانکر حمل سوخت در پی تصادف خودروی حامل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی بازدداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۴    
خودرو حامل سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی کشور عصر امروز دچار حادثه شد و بر اثر این سانحه نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین درگذشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۴    
تصویری از حمید فرخ نژاد را که شمایلی شبیه به یک دلقک دارد، ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۳    
ماجرای صوری آدم ربایی درمشهد که کارآگاهان را درگیر رسیدگی به این پرونده کرد درحالی با اعلام رضایت شاکیان به پایان رسیدکه پس از رهایی گروگان،مشخص شداین داستان برای فرار ازپرداخت بدهی 6میلیونی بوده است!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۳    
به تازگی منابع آگاه خبر داده اند صادرکنندگان نفت روسیه در آستانه آماده شدن واشنگتن برای اعلام تحریم های بیشتر علیه مسکو، معامله گران غربی را تحت فشار گذاشته اند تا برای خرید نفت روسیه به جای دلار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۳    
اوپک در تازه ترین گزارش ماهانه خود برآوردش درباره تقاضای جهانی نفت خام را نسبت به برآورد ماه پیشین 70 هزار بشکه کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۸    
رئیس پلیس راه شمالی استان فارس اعلام کرد که حادثه واژگونی اتوبوس در محور شیراز - اصفهان ، به علت بی توجهی راننده به جلو، حادث شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۳    
رویترز به نقل از منابع آگاه اعلام کرد که تاجران ایرانی قصد دارند در یک مناقصه بین المللی 60 هزار تن برنج هندی از این کشور خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۸    
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در این روزها حدود 60 هزار تومان است در نتیجه تهرانی ها برای اخذ وام مسکن 100 میلیون تومانی به علاوه وام جعاله باید حدود 14.5 میلیون تومان هزینه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۳    
پلیس راهور تهران بزرگ موارد نقص معاینه فنی وسایل نقلیه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۳    
تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران، روز چهار شنبه 23 آبان ماه، میزبان دادوستد 18 هزار تن گندم خوراکی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۸    
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار وتصاویر بدل اندازان طلا از شهروندان خواست تا آن ها را شناسایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۳    
در معاملات امروز بازار، بهای نفت و طلا با نوساناتی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۳    
پسری که به اتهام آزار و اذیت دو کودک دستگیر شده در بازجویی ها مدعی شد خودش در کودکی قربانی تعرض شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۸    
واردات نفت کره جنوبی از ایران در ماه اکتبر، برای دومین ماه متوالی از پیش از اجرایی شدن تحریم های ایران در 5 نوامبر، صفر باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۳    
گروه خودرویی در چهارمین هفته آبان ماه معاملات پر حجمی را پشت سر گذاشت و سهامداران در بازار با توجه به رشد قیمتی سهم ها در این گروه و قطعه سازان تمایل بیشتری به خرید داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۸    
سرلشگر جعفری با اشاره به سرنوشت گروگان های ایرانی در اختیار گروهک تروریستی جیش الظلم، گفت: 5 نفر از مرزبانان آزاد شده و هم اکنون در اختیار دولت پاکستان هستند و به زودی عملیات مبادله انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۸    
قیمت دلار در صرافی ها امروز به رقمی کمتر از 12 هزار تومان رسیده است و در کانال یازده هزار تومانی در نوسان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۳۳    
آخرین آمار از جرائم اینترنتی در انگلستان نشان می دهد که "سوءاستفاده از کامپیوتر" در سال گذشته 30 درصد کاهش یافته اما نتیجه گیری ها نشان می دهند که اقدامات متقلبانه مربوط به جرائم سوءاستفاده از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۸    
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنجشنبه 24 آبان ماه، 3 میلیون و 800 هزار تومان شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۸    
شایعه فروش نفت ایران در برابر دریافت غذا از عراق تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۴۸    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: قاتل ملیکا دختر 5 ساله فلاورجانی به قصاص محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲    
کارشناسان اقتصادی معتقدند: تحولات بازار ارز وتأثیر آن بر انتظارات تورمی و سرعت گردش پول از عوامل رشد نقدینگی است بنابراین اگر بتوانیم نرخ ارز را در بازار مهار کنیم تاحدودی انتظار تورمی را مهار خواهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۷    
شعله قهرمانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۷    
آمارهای گمرک کره جنوبی نشان می دهد میزان واردات نفت این کشور از ایران در ماه اکتبر صفر بوده است، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 1.7میلیون بشکه بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۲    
طی هفت ماه ابتدای امسال 267 هزار تن موز به ارزش 237 میلیون دلار به کشور وارد شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 35.77 درصد در وزن و 24.24 درصد در ارزش کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۷    
مدیرعامل بیمه آتیه سازان حافظ با اشاره به اینکه بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی پایان آبان به اتمام می رسد، پیشنهادی جدید برای بیمه تکمیلی این افراد پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس میزان افزایش حقوق کارگران و کارمندان در سال آینده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۲    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه خدمت سربازی برای فارغ التحصیلان رشته حقوق حذف نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۷    
سخنگوی سازمان غذا و دارو از افتتاح بزرگترین کارخانه تولید داروهای ضد سرطان خاورمیانه و بخش بیوتکنولوژی یک گروه دارویی ایرانی در پنجم آذر ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۰۲    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: مسئولان در شرایط کنونی تمام تمرکز خود را برای خرید هواپیماهای نو گذاشته اند و دیگر خرید هواپیماهای دست دوم در دستور کار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۷    
بازار مسکن سردرگم است این را فعالان بازار مسکن در پاسخ به سئوالات متعدد در خصوص وضعیت بازار بر زبان می آورند و معتقدند هنوز در شرایط تازه بازار خود را پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۲    
بالاترین نرخ بیکاری در سال 97 متعلق به کرمانشاه با نرخ 16.4 درصد و پایین ترین نرخ بیکاری در سال 97 متعلق به همدان با 6.5 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲    
دبیر انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان سنگ آهن ایران مهمترین مشکل داخلی مربوط به صادرات سنگ آهن را نواقص سامانه نیما عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان فارس گفت: واژگونی اتوبوس در محور شیراز- اصفهان 16 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت صمت از سیاستگذاری ستاد تنظیم بازار برای کاهش قیمت لاستیک و مرغ خبر داد و درباره قیمت خودرو گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۲    
شرکت هواپیمایی آسمان با داشتن 39 درصد تأخیر در پروازهای خود و 23 درصد تأخیرهای کل پروازهای داخلی مهر ماه، رکورددار تأخیر در پروازهای این ماه به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۱۷    
قیمت نفت خام که دیشب توانسته بود 2 درصد از سقوط سنگین خود را جبران کند، روز پنج شنبه تحت فشار عرضه بیش از حد، افت خود را از سر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۲    
در پی روند نزولی قیمت دلار در روزهای گذشته، یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران علت این نوسانات را مسائل سیاسی می داند و معتقد است که پارامترهای اقتصادی تاثیر چندانی در کاهش یا افزایش نرخ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۲    
در حالی که طی ماه های اخیر هزینه های ساخت مسکن ناشی از جهش قیمت زمین و همچنین رشد شدید قیمت مصالح و تجهیزات ساختمانی تحت تاثیر نوسانات اقتصادی اخیر ناشی از شوک های ارزی تغییر کرد و با افزایش شدید ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۷    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ تصمیمی برای افزایش قیمت خودرو از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت اتخاذ نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۲    
عملکرد صادراتی محصولات عمده صنایع تبدیلی در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۳۲    
بررسی فایل های آماده فروش در بازار آپارتمان های مسکونی مناطق مختلف شهر تهران نشان می دهد: مشاوران املاک به ویژه در مناطق مصرفی شهر تهران برای گرم نگه داشتن بازار معاملات در آگهی های خود به ترغیب ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۴۵    
دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از بازداشت یکی از معاونین اداره آموزش و پرورش شهرستان مانه و سملقان خراسان شمالی به اتهام اختلاس پنج میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۰    
غزل شاکری، بازیگر سریال "شهرزاد" عکس متفاوتی از خود در حال دوچرخه سواری در کشور کنیا منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از اول هفته تا کنون شاهد کاهش 13 درصدی قیمت طلا و سکه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
بانک ها امروز هر دلار آمریکا را تا 12 هزار و 510 تومان خریدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
ستاد مدیریت محله شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد که اخبار مربوط به وقوع تجاوز در مهدکودک یکی از سراهای محله این نهاد صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۳۰    
رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی با اشاره به چالش هایی که جریانی مرموز ایجاد می کند گفت: مثلاً به خاطر اینکه در زیست شناسی برخی لغات فرنگی را به فارسی معادل سازی کرده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۱۵    
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف 2 خودرو در قرچک خبر داد و گفت: در این حادثه 2 نفر کشته و 4 تَن مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۰    
روسیه طرح پیشنهادی امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه برای کنترل و مدیریت جهانی شبکه اینترنتی را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۰    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از لغو 54 مجوز، تعلیق مجوز 137 دفتر خدمات مسافرت هوایی و 310 سایت غیر مجاز در نیمه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۰۰    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: یک شعبه از دانشگاه تربیت مدرس به منظور تحصیل دانشجویان سوریه ای در این کشور راه اندازی می شود .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۰    
زمین لرزه هایی به بزرگی 3.7 و 3.4 ریشتر مردهک از توابع شهرستان عنبرآباد در جنوب استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۰    
بر اساس طرحی که اداره برق در نظر دارد قرار است مصرف انرژی در کشور به صورت کارتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۰    
عضو هیات علمی دانشکده تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه عسل مخصوص افراد دیابتی وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شیروان گفت: مسمومیت بر اثر گازگرفتگی در یکی از تالارهای شیروان، ساعتی پیش 13 نفر از شهروندان را روانه بیمارستان امام خمینی(ره) این شهر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵    
بخشدار چترود گفت: دو معلم که در منطقه چترود تدریس می کردند، هنگام برگشت به کرمان بر اثر تصادف جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۱۵    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه کیش از سوء استفاده مجرمین سایبری از عواطف انسان دوستانه افراد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۴۵    
فرمانده پلیس راه شرق استان تهران گفت: برف و مه غلیظ محور هراز را درنوردید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۰    
در جریان معاملات بازار سرمایه، شاخص بورس با افت 1217 واحدی، 181 هزار و 994 واحد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۰    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: کلاهبردار میلیاردی که با وعده های مختلف 80 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده و متواری شده بود، در مخفیگاهش در یکی از شهرهای شمالی کشور دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۳۰    
تصادف در جاده جوادآباد ورامین 5 مصدوم و 2 کشته برجا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۵    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان از برخورد سواری پراید با کامیون در اتوبان زنجان - تبریز خبر داد و گفت:: در این حادثه یک نفر کشته و 3 تن مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۵    
مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروی شهر تهران از اجرای مرحله دوم طرح کاهش آلودگی هوا از شنبه 26 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۵    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به برخی اعمال جراحی زیبایی نامتعارف و منتسب به حیوانات گفت: تعداد اعمال جراحی زییایی نامتعارف در کشور ما نسبت به اکثر کشورهای دنیا بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۰    
برنامه امتحانات نهایی تمام رشته های تحصیلی دوره های متوسطه (نظری، فنی و حرفه ای) و پیش دانشگاهی و پایه دوازدهم دوره دوم متوسطه برای دی ماه سال تحصیلی 98-1397 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۰۰    
یک میلیون بافنده در کل کشور وجود دارد اما فقط 320 هزار نفر از بیمه تأمین اجتماعی برخوردارند، این در حالی است که 95 درصد فرش ایرانی به خارج صادر می شود و این قشر نیازمند حمایت بیش تری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۵    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی با بیان اینکه گوجه فرنگی هر کیلوگرم 11هزار تومان گلخانه ای است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۵    
عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: علت وجود فساد اقتصادی در کشورهای مشابه ایران در جهان، به دلیل انحصاری بودن اقتصاد در دست بخش دولتی است که این انحصار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۴۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه 277 شورای عالی کار ضمن اشاره به اینکه به وعده و قول هایی که تاکنون داده پاییند است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۱۵    
معاون امور صنایع وزیر صنعت گفت: قیمت نهایی خودروها شنبه و یکشنبه هفته آینده و با در نظر گرفتن همه جوانب کار از جمله قیمت های تمام شده خودروسازان و حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۰    
گروهی از کلاهبرداران با هک یکی از حساب های کاربری گوگل در توئیتر پیامی درباره قرعه کشی بیت کوین را به اشتراک گذاشتند تا ارز مجازی کاربران را سرقت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۰۰    
رئیس پژوهشکده غدد درون ریز و متابولیسم ایران با اشاره به اینکه اختلال عملکرد تیرویید در زنان شایع تر از مردان است، گفت: تشخیص کم کاری و پرکاری تیروئید با انجام آزمایش های خون ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۴۵    
تصاویری از قبوض گاز در رسانه های مختلف منتشر شد که نشان می داد شرکت ملی گاز ایران رقمی حدود 15 درصد به بدهی گذشته قبوض گاز افزوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۰    
رویترز مدعی شد ایران و عراق توافقی کرده اند که بر اساس آن عراق در قبال دریافت گاز از ایران موادغذایی و کمک های بشردوستانه به تهران ارسال میکند!
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۰    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوان معتادی خبر داد که چند روز پیش به خاطر نرفتن به کمپ ترک اعتیاد مرتکب قتل شده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۵    
رئیس اتحادیه آجیل گفت: در صورتی که قیمت میانگین پسته صادراتی را 12 دلار در نظر بگیریم قیمت عمده این محصول معادل 180 هزار تومان می شود که با در نظر گرفتن سود 10 درصدی خرده فروشی قیمت آن در بازار به ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی با تکذیب ممنوعیت خروج برخی اقلام از بنادر امارات به مقصد ایران در پی تحریم آمریکا، تصریح کرد: صادرات و واردات طبق روال قبل در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۰    
مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک از خروج سه صندوق مادر از لیست شرکت های قابل واگذاری به بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش اسمی سهام عدالت عموم مشمولان معادل 532 هزار تومان است که با احتساب چهار برابر شدن این ارزش، این سهم برای هر مشمول حدود 2 میلیون و 200 هزار تومان ارزش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۵    
این روز ها عکاسی فرمالیته برای بسیاری از زوج های جوان، کلمه ای ناشناخته و ناملموس نیست؛ مدل خاصی که هزینه های گزاف به خانواده ها تحمیل می کند و هر روز رواج بیشتری می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۵    
فروش کفش 31 میلیون تومانی، لاکچری دست ساز آمریکایی در یکی از سایت های فروش آنلاین را ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۰    
رئیس اتحادیه باغداران استان تهران با بیان اینکه بخشی از پرتقال های موجود در بازار به طور غیر طبیعی رنگ آمیزی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۰    
هیات وزیران در جلسه امروز خود به بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور از کلیات بودجه سال 98 پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۹    
محمد محمدی قیداری مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: مادر و دختر نوجوان آسیب دیده تا زمان روشن شدن تکلیف، در خانه امن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۹    
شبکه آمریکایی فاکس نیوز طی گزارشی از حضور پررنگ ایران در نمایشگاه تجاری بغداد نوشت: تحریم های آمریکا علیه ایران اهمیت این نمایشگاه و بازار عراق را برای شرکت های ایرانی دوچندان کرده است .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۴    
رئیس اتحادیه میوه و سبزی با اشاره به افزایش قیمت موز، گوجه و خیار در بازار گفت: این افزایش قیمت ها مقطعی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۴    
رئیس اتحادیه فروشندگان دل، جگر و قلوه گفت: صادرات بی رویه و قاچاق دام زنده، سبب کمبود آلایش دام در بازار و رکود این صنف وابسته به دام، شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۹    
طبق پیشنهاد رئیس کل بانک مرکزی و تائید رئیس جمهور، علی طیب نیا به عضویت شورای پول و اعتبار درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۹    
بدهی بانک های خصوصی، غیردولتی و موسسات اعتباری به بانک مرکزی، با توجه به پایه پولی234 هزارو 510 میلیارد تومانی در پایان شهریور ماه، معادل یک سوم پایه پولی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۴    
صندوق بین المللی پول اعلام کرد:امسال و سال آینده میلادی و در پی بازگشت تحریم ها علیه ایران رشد اقتصادی این کشور منفی شود و تورم بسته به نحوه اجرای تحریم ها به 35 الی 40 درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۴    
با نزدیک شدن به مهلت انقضای شش ماهه تحویل سکه های پیش فروش شده با سررسید یکماهه، ثبت نام کنندگان باید پیش از اتمام مهلت خود با مراجعه به شعب بانک ملی و پرداخت ما به التفاوت، سکه خود را دریافت کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...