جمعه ۳۰ شهریورساعت ۲۲:۴۹Sep 2018 21

صبحانه انلاین (sobhanehonline.com)

صبحانه انلاین 29 اسفند 1393 صبحانه انلاین 28 اسفند 1394 صبحانه انلاین 30 اسفند 1395 صبحانه انلاین 29 اسفند 1396 صبحانه انلاین 30 فروردین 1397 صبحانه انلاین 31 اردیبهشت 1397 صبحانه انلاین 31 خرداد 1397 صبحانه انلاین 31 تیر 1397 صبحانه انلاین 31 مرداد 1397 صبحانه انلاین 1 شهریور 1397 صبحانه انلاین 2 شهریور 1397 صبحانه انلاین 3 شهریور 1397 صبحانه انلاین 4 شهریور 1397 صبحانه انلاین 5 شهریور 1397 صبحانه انلاین 6 شهریور 1397 صبحانه انلاین 7 شهریور 1397 صبحانه انلاین 8 شهریور 1397 صبحانه انلاین 9 شهریور 1397 صبحانه انلاین 10 شهریور 1397 صبحانه انلاین 11 شهریور 1397 صبحانه انلاین 12 شهریور 1397 صبحانه انلاین 13 شهریور 1397 صبحانه انلاین 14 شهریور 1397 صبحانه انلاین 15 شهریور 1397 صبحانه انلاین 16 شهریور 1397 صبحانه انلاین 17 شهریور 1397 صبحانه انلاین 18 شهریور 1397 صبحانه انلاین 19 شهریور 1397 صبحانه انلاین 20 شهریور 1397 صبحانه انلاین 21 شهریور 1397 صبحانه انلاین 22 شهریور 1397 صبحانه انلاین 23 شهریور 1397 صبحانه انلاین 24 شهریور 1397 صبحانه انلاین 25 شهریور 1397 صبحانه انلاین 26 شهریور 1397 صبحانه انلاین 27 شهریور 1397 صبحانه انلاین 28 شهریور 1397 صبحانه انلاین 29 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۱:۰۱    
معاملات گروه خودرویی در تالار بورس با روند مثبت صورت گرفت و هر روز شاهد صف خرید برای سهم های این گروه بودیم و خبر هایی مبنی بر سود 200 تومانی سایپا دیزل در سال جاری و آینده موجب شده تا شوق سهامداران ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۰:۰۱    
یکی از محصولاتی که در رویداد معرفی محصولات جدید اپل باوجود انتظار کاربران، رونمایی نشد پد شارژر بی سیم موسوم به آی پاور بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۶    
وزیر نفت گفت: کمیته مشترک وزارتی نظارت بر توافق اوپک و غیراوپک از نظر حقوقی صلاحیت تصمیم گیری درباره تعیین یا توزیع سهمیه ها را ندارد و تنها نظارت و بررسی می کند و تصمیم ها تنها در نشست وزیران نفت و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۰    
آخرین آمار ها نشان می دهد که رقم بدهی خارجی در 4 ماهه ابتدایی سال به رقم 10 هزار و 668 میلیون دلار رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۵    
تصویری از محمد علیزاده در حال کمک برای تهیه و توزیع غذای نذری در خانه پدری اش را ببینید. این خواننده سال گذشته هم در خانه پدرش برای کمک به پخت و توزیع غذای نذری حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۰    
رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق گفت : در حال حاضر ظرفیت صادرات برای انرژی های تجدیدپذیر بسیار گسترده شده و هیچ محدودیتی نیز برای داوطلبان این بخش وجود ندارد و باید گفت که تاکنون ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۴۵    
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از اجرای طرح های ویژه به مناسبت بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: موتورسیکلت ها و خودرو های مزاحم اطراف مدارس توقیف می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۰    
70 درصد مایحتاج لوازم التحریر کشور در آستانه بازگشایی مدارس تامین شده و با ورود پتروشیمی ها در این صنعت خودکفا خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۰    
نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزارت نفت کارگروه هایی در وزارتخانه ایجاد کرده تا برای مشکلاتی که در فروش نفت ایجاد می شود، تدابیر لازم را بیندیشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۰    
شمار ثروتمندان در منطقه آسیا-اقیانوسیه بیش از سایر نقاط جهان رو به افزایش است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۴۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به حل سه مشکل فرهنگیان گفت: 120 امتیاز سختی کار که از فیش حقوقی فرهنگیان کسر شده بود، برگردانده شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۰    
احمد ایراندوست با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: شب عاشورا با سید مجید بنی فاطمه س. و مداحی زیبا اجرتون با اقا سید الشهدا (ع)
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۰    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: واژگونی پژو 405 بامداد امروز در حوالی بندر ماهشهر خوزستان، 7 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۵    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تلاش داریم سیاست های جبرانی ترمیم حقوق رادر بودجه سال آینده پیگیری کنیم تا انتظارات جامعه بازنشستگان تا حدی رفع شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۰    
خریداران ژاپنی نفت ایران در واکنش به فشارهای واشنگتن و ابهام نسبت به موفقیت دولت ژاپن برای دریافت معافیت از تحریم ها، نفت مورد نیاز خود را از منابع دیگر تامین می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۰    
شیلا خداداد با انتشار این عکس ایم عاشوا و تاسوعا را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۵    
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران از حذف خودروی پراید از چرخه سیستم سرویس مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰    
62 ساله و راننده اتوبوس خط مترو صادقیه-میدان صنعت است. عباس عمرانی در ایام محرم، ایام ماه مبارک رمضان و همچنین ایام عزاداری فاطمیه اعلامیه هایی در اتوبوسش نصب می کنند تا مسافرانی که اسامی مرتبط با ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۰    
ساعت رسمی کشور از ساعت 24 سی ام شهریور یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۵    
در تناقض شدید با آن چه اقتصاددانان پیش بینی کرده بودند،به نظر می رسد سرمایه گذاران تاثیر منفی جنگ تجاری بر بازارها را کمتر تلقی کرده اند؛بطوریکه سهام آسیا به دنبال رشد سهام جهانی، بالا رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۵    
مأموریت بیمه تأمین اجتماعی، تضمین معاش و خدمت سلامت کسانی است که قادر به فعالیت بوده و در دوران اشتغال با پرداخت حق بیمه، در تأمین آینده خود و خانواده شان مشارکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۰    
زمزمه ها حاکی از بازگشت دوباره کوپن به اقتصاد ایران است، اما این بار با شکلی متفاوت که الکترونیکی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۵    
براساس بخشنامه ای که به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شده، ورود ارز به صورت اسکناس به داخل کشور بدون محدودیت و مطابق مقررات بانک مرکزی و مقررات مبارزه با پولشویی مجاز است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۴۵    
به نظر می رسد که نوکیا قصد دارد در آینده ای نزدیک از یک گوشی هوشمند مخصوص بازی رونمایی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۰    
برای سالم ماندن لپ تاپ خود با این روش آن را تمیز کنید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۵    
معاون پژوهشی موسسه تحقیقات علوم دامی کشور گفت: سه نژاد گوسفند، چهار نژاد بز و چهار نژاد گاو کشور در خطر انقراض قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵    
بلومبرگ به نقل از یک مقام آمریکایی که رهبری مذاکرات با فولکس واگن را به عهده داشت خبر داد که این خودروساز بزرگ تقریباً تمام فعالیت های خود در ایران را پایان خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۵    
موسسه First Orion، عرضه کننده خدمات شناسایی شماره تلفن و مسدودکننده مزاحمین تلفنی پیش بینی کرده است که سال آینده حدود نیمی از تماس های تلفنی از سوی کلاه برداران و جاعلان انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۰    
مرداد ماه امسال تولید انواع کامیون به طور میانگین 33.3 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۰    
محمد فاضلی می گوید: یک عده ای می گویند به داد برسید. همه بدبخت می شویم و باید همه مهاجرت کنند و فلات مرکزی ایران خشک می شود. اینها کجا مطالعه شده و با چه سناریویی این حرف ها را زده اند؟
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۹    
در حالی عملکرد بودجه امسال نشان می دهد که فعلا بودجه عمرانی توانسته سهم خود و حتی مازاد بر آن را دریافت کند که ادامه این روند تا حدی مبهم است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۵    
تجارت سنگ های قیمتی یکی از عرصه های فعالیتی پرسود به شمار می رود که با وجود گردش بالای مالی این حوزه در جهان سهم ایران بسیار ناچیز برآورد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۰    
زلزله به قدرت 4.5 ریشتر بخش سومار در غرب استان کرمانشاه را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۵    
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: باتوجه به نظر کارشناسان پلیس، دلیل اصلی تصادف محور کاشان - نطنز تغییر مسیر ناگهانی تانکر سوخت حامل گازوئیل بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۰    
جدول زیر،تعداد ایرانی هایی را نشان می دهد که در ترکیه اقدام به خرید خانه کرده اند. در میان مردم منطقه، عراقی ها علاقه بیشنری برای خرید ملک نسبت به سایرین دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۵    
به دنبال تداوم نگرانی ها از کمبود عرضه جهانی با تحریم نفتی ایران در ماه نوامبر، با پنجمین کاهش هفتگی میزان ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت خام 2 درصد جهش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۰    
داده های اولیه از تعداد قراردادهای خرید و فروش مسکن شهر تهران حاکی از آن است که معاملات در شهریورماه نسبت به ماه مشابه سال قبل 45 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۵    
تصویری از سحر دولتشاهی و امیر جدیدی در فیلم سینمایی عرق سرد ساخته سهیل بیرقی را ببینید. اکران این فیلم در فصل پاییز در سینماهای سراسر کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۴۵    
یک کارشناس اقتصادی گفت: متقاضیان مسکن قدرت خرید کافی برای خرید ندارند و وام هایی هم که برای آن ها تخصیص داده می شود کفاف خرید مسکن را نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۳:۳۰    
یک مقام مسئول گفت: همه ساله عشایر بخش زیادی از دام پرواربندی خود را در ایام حسینی عرضه خواهند کرد و کمبودی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۱    
ارزش صادرات کفش ایران به دو کشور عراق و افغانستان و سهم این دو کشور از کل صادرات کفش ایران از سال 1393 تا 5 ماهه نخست سال 1397 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۱:۴۶    
رئیس اتحادیه کفاشان دستدوز، گفت: قیمت کفش های دست دوز در بازار بیش از 20 درصد افزایش قیمت یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۱    
فرودگاه پیام کرج که از سال ها پیش به عنوان یکی از فرودگاه های غیر مسافری ایران فعالیت می کرد، سرانجام پس از دوران طولانی گمانه زنی به صف فرودگاه هایی پیوست که می توانند مسافران هوایی را نیز جابجا ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۱    
نماینده مجلس گفت: با کسانی که واحدهای مسکونی خود را احتکار کرده اند، برخورد و از آنها مالیات دریافت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۶    
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا گفت: شهروندان هرگز فریب تبلیغات افراد سودجو در فضای مجازی را نخورند و اگر قصد کمک کردن به نیازمندان را دارند، حتما از طریق مراکز معتبر مانند کمیته امداد اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۰    
قیمت طلا امروز 4.6 دلار افزایش یافت و به هر اونس 1202 دلار معامله شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۰    
بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اسکناس های جدید 100 و 200 یورویی از ماه می سال آینده جایگزین اسکناس های فعلی خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۰    
در حالی برای برخی شرکتهای واردکننده که با اخذ نمایندگی از خودروسازان چینی، اقدام به واردات قطعات می کنند، مجوز تولید صادر می شود که آنها، اقدام به تولید خودرو در یک کارخانه دیگر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۰    
مرکز آمار رشد 1,7 درصدی محصول ناخالص داخلی با نفت و 1.9 درصدی محصول ناخالص داخلی بدون نفت را برای سه ماهه اول امسال (1397) برآورد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۸    
در حالیکه مهدی پازوکی کارشناس اقتصادی، پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی (FATF) را به نفع اقتصاد ایران می داند، اما مجید شاکری معتقد است که مشکل کشورها برای مبادله اقتصادی با ایرانFATF نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۳    
اکنون که منافع اروپا و آمریکا در ناتو، پیمان آب و هوایی پاریس و از همه مهمتر برجام در تضاد قرار دارد، به نظر می رسد که فاصله اروپا و آمریکا در زمینه مالی بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۸:۰۳    
رویترز به نقل از یک منبع آگاه که نخواسته نامش فاش شود اعلام کرد زنگنه در اجلاس اوپک الجزیره که آخر این ماه برگزار می شود، شرکت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۴۸    
خربزه کیلویی یک تا 3 هزار تومان در بازار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۳    
مالباختگان موسسه سکه ثامن مراقب فریب ثانویه افراد سودجو و کلاهبردار باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۳    
براساس بخشنامه ای که به گمرکات سراسر کشور ابلاغ شده، ورود ارز به صورت اسکناس به داخل کشور بدون محدودیت و مطابق مقررات بانک مرکزی و مقررات مبارزه با پولشویی مجاز بوده و انجام تشریفات گمرکی با رعایت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۳    
پایین بودن کیفیت خودرو های داخلی، از معضلاتی است که تقریبا اکثریت قریب به اتفاق مشتریان و متقاضیان خودرو بر روی آن اتفاق نظر دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۳    
مرداد ماه امسال تولید انواع اتوبوس 63.6 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۴۸    
احکام شرعی در خصوص خواستگاری، عقد و ازدواج در ماه محرم و صفر را در این گزارش بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۳    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: بر اثر واژگونی پژو 206 و برخورد آن با گاردریل در محور پونل به رضوان شهر، 4 مسافر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۵:۰۳    
تغییر مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان و مطرح شدن برخی اسامی برای تصدی این پست در فضای مجازی مطرح است، هر چند اعضای کمیسیون آموزش این موضوع را رد می کنند، اما زمزمه های تغییر مدیریت صندوق به گوش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۸    
در حال حاضر حدود 56 هزار میلیارد تومان اسکناس و سکه رایج بین مردم و شبکه بانکی در حال گردش است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۳    
بورس تهران در روزهای گذشته شاهد صف های خرید و فروش لحظه ای بود، گویی نوسان گیران بورسی، بازار را در دست گرفته اند و کسی با هدف بلندمدت در بورس سرمایه گذاری نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۷    
تولید نفت عراق با وجود ظرفیت بالقوه که به حداکثر هفت میلیون بشکه در روز می رسد، در 10 سال آینده تنها رشد اندکی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
معاون فنی و عملیات سازمان اورژانس کشور گفت: شب گذشته بر اثر برخورد صاعقه، یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲    
سرپرست پلیس امنیت عمومی درخصوص ساعت عزاداری هیئت ها، برخورد با رانندگانی که آلودگی صوتی ایجاد می کنند و همچنین مراسم قمه زنی در ملاعام خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۷    
آمریکا بدون توجه به مخالفت عمومی بین المللی و داخلی اعلام کرد که از 24 سپتامبر 10 درصد عوارض گمرکی دیگر را بر 200 میلیارد دلار کالای صادراتی چین به آمریکا اجرا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۷    
یک استاد دانشگاه علت نا آرامی بازار سکه و ارز را تشریح کرده و به ارتباط آن با تحریم ها اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۷    
سخنگوی سازمان آتش نشانی هشدار ها و توصیه های ایمنی را برای تاسوعا، عاشورا و شام غریبان ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
با فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تقاضا برای خرید کالاهای اساسی افزایش می یابد که این امر در نوسان قیمت این محصولات تاثیر بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۵    
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: در پی تصادف زنجیره ای، 11 نفر مصدوم شدند و یک نفر جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۰    
نایب رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت: حجم معاملات مسکن نسبت به سال گذشته کاهش 30 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۳۰    
اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی کرد تولید نفت هفت منطقه بزرگ شیل این کشور در اکتبر 79 هزار بشکه در روز رشد کرده و به 7.6 میلیون بشکه در روز صعود خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۵    
کارشناسان اقتصادی معتقدند رکود تورمی حاکم بر بازار مسکن در نیمه دوم امسال تداوم خواهد یافت اما شیب افزایش قیمت ها نسبت به نیمه نخست سال جاری آرام تر خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۱    
مدیریت یک اقتصاد کار بسیار دشوار و پیچیده ای است و مطابق نظر کارشناسان و تحلیلگران، نیازمند سه فاکتور کارشناسی مالی، تجربه واقعی جهانی و شهامت سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۱    
در برخی از محور های استان های اردبیل، مازندران و گیلان بارش پراکنده باران و مه گرفتگی را شاهد هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۱    
کانون ثبت پتنت ایران علاوه بر حمایت 90 درصدی از ثبت بین المللی اختراعات از شرکت های دانش بنیان تا زمان تجاری سازی اختراعات آنها پشتیبانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۶    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تشریح جزئیات پرونده تخلف فروش آنلاین سکه از سوی یک سایت در فضای مجازی، گفت: به مردم اخطار می دهیم خرید و فروش سکه در فضای مجازی نداشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۲    
تحلیلگران می گویند فضای مطلوب تر در بازار طلا به نفع پلاتین خواهد بود که امسال ضعیف ترین عملکرد را در فلزات گروه پلاتین (پی جی ام) داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۰:۰۰    
حمید گودرزی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: یه روز خوب با اقا امیر خلیلی گل
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۵    
بررسی و تحلیل داده های اداره کل هواشناسی استان تهران نشان داد: در روزهای "چهارشنبه" و "پنج شنبه" مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی در بعضی از ساعات در سطح استان تهران به خصوص در نیمه شمالی افزایش ابر و ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۵    
براساس بخشنامه مدیر کل صنایع فلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت به انجمن صنایع لوازم خانگی ایران "تصمیم گیری بر تعیین قیمت کالا و خدمات بر عهده تولیدکنندگان بوده و اعلام آن در سامانه 124 و با نظارت سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۰    
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: مراسم روز جهانی جهانگردی در ایران برگزار نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۰    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: در اثر برخورد یک دستگاه تریلر با خودروی سواری پراید 4 نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۰    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان از دستگیری فردی که از طریق یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به کلاهبرداری نموده بود، خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در صورت محرز شدن احتکار کالا از سوی افراد و با تشخیص محاکم تعزیراتی، این کالاها در شبکه های معین توزیع و با قیمت تثبیت شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۰    
بانک "جی پی مورگانگ" هشدار داد به دلیل سیستم تجاری خودکار فعلی، بحران مالی اقتصادی بعدی می تواند در سال2020 اتفاق بیافتد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۰    
یک مقام مسئول با بیان اینکه برای جلوگیری از ورود گوشت تنظیم بازاری با نرخ آزاد به بازار، سهمیه گوشت هیئت ها یکجا تحویل نمی شود،گفت: در این ایام مواردی از فروش گوشت دولتی با نرخ آزادگزارش شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۰    
روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری می گوید: براساس قانون آزادسازی نرخ بلیت هواپیما، سازمان هواپیمایی کشوری هیچ نرخ تثبیتی را نمی تواند برای شرکت های هواپیمایی تعیین کند و اگر قیمتی مشخص شده ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۰    
بزرگراه باکو – آستارا تا مرز جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه طی مراسمی با حضور الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۵    
بررسی های میدانی نشان می دهد برای خرید موتورسیکلت صفر کیلومتر چقدر باید هزینه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۰    
رئیس کلانتری 116 مولوی از دستگیری دزدی که وانت نیسان را با 4000 کیلوگرم بار برنج ربوده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۰    
مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم گفت: با افزایش نرخ ارز، بسیاری از پروازها صرفه اقتصادی ندارد و حتی به نقطه سر به سر نیز نمی رسد؛ این مساله شرکت های هواپیمایی را دچار چالش های جدی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۵    
معاون امداد و نجات هلال احمر استان تهران از تصادف زنجیره ای در آزادراه قم- گرمسار خبر داد و گفت: تاکنون 4 مصدوم به مراکز درمانی اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۱:۳۴    
در پی کلاهبرداری یک سایت خرید و فروش اینترنتی سکه و طلا که به گفته مال باختگان، از حدود 3000 نفر از این طریق کلاهبرداری شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۹    
محدودیت های ترافیکی راه های کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۹    
سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای نحوه برگزاری کنکور دکتری سال آینده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۴    
اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه پیش بینی افزایش ابر، رگبار، رعد و برق و تندباد را در سطح استان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۴    
سکه ثامن به عنوان دروازه تجارت الکترونیک و خرید و فروش آنلاین سکه و طلا با صدور اطلاعیه ای رسما اعلام ورشکستگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۴    
رئیس اتحادیه طلافروشان تبریز از تعطیلی بازار طلا تبریز از ظهر امروز 26 شهریور تا روز شنبه 31 شهریور ماه به دلیل ایام سوگواری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۴    
پسر 19 ساله به دانشگاه نرسیده به کام مرگ فرو رفت.
مشاهده نتایج بیشتر...