سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۷:۴۷Feb 2020 18

تبریزمن (tabrizeman.ir)

تبریزمن 29 اسفند 1394 تبریزمن 30 اسفند 1395 تبریزمن 28 اسفند 1396 تبریزمن 29 اسفند 1397 تبریزمن 31 فروردین 1398 تبریزمن 31 اردیبهشت 1398 تبریزمن 31 خرداد 1398 تبریزمن 31 تیر 1398 تبریزمن 31 مرداد 1398 تبریزمن 1 شهریور 1398 تبریزمن 30 مهر 1398 تبریزمن 25 آبان 1398 تبریزمن 30 آذر 1398 تبریزمن 30 دی 1398 تبریزمن 1 بهمن 1398 تبریزمن 2 بهمن 1398 تبریزمن 3 بهمن 1398 تبریزمن 4 بهمن 1398 تبریزمن 5 بهمن 1398 تبریزمن 6 بهمن 1398 تبریزمن 7 بهمن 1398 تبریزمن 8 بهمن 1398 تبریزمن 9 بهمن 1398 تبریزمن 10 بهمن 1398 تبریزمن 12 بهمن 1398 تبریزمن 13 بهمن 1398 تبریزمن 14 بهمن 1398 تبریزمن 15 بهمن 1398 تبریزمن 16 بهمن 1398 تبریزمن 17 بهمن 1398 تبریزمن 18 بهمن 1398 تبریزمن 19 بهمن 1398 تبریزمن 20 بهمن 1398 تبریزمن 21 بهمن 1398 تبریزمن 22 بهمن 1398 تبریزمن 23 بهمن 1398 تبریزمن 24 بهمن 1398 تبریزمن 25 بهمن 1398 تبریزمن 26 بهمن 1398 تبریزمن 27 بهمن 1398 تبریزمن 28 بهمن 1398 
  ۱۰ ساعت پیش    
همایش ملی توسعه دیجیتال مارکتینگ برای دومین بار در تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۵:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
قیمت دلار در معاملات روز یکشنبه بازار آزاد ایران و همزمان با شروع نشست 6 روزه گروه ویژه اقدام مالی در پاریس به بالاترین حد در 9 ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
نامزدهای انتخابات مجلس به ویژه در شهرهای و استان های کوچک که در حال ولخرجی برای رسیدن به کرسی های سبز پارلمان هستند، درست مثل وام گیرندگان هستند و بعد از پیروزی قسط اول آنها فراخواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
منادی به خوبی مجلس را می شناسد، چرا که حضور 12 ساله در این نهاد مهم کشور در کسوت نماینده مجلس و معاون پارلمانی دانشگاه آزاد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: نمایشگاه فروش بهاره ویژه سال نو در نیمه دوم اسفند ماه سال جاری به مدت 10 روز در محل دائمی نمایشگاه های بین ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی نسبت به فاصله گیری جامعه امروزی از ارزش های انسانی و اسلامی هشدار داد و گفت: متاسفانه در حال حاضر از هر 3 ازدواج ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
تولیدکنندگان نمونه حوزه کشاورزی آذربایجان شرقی در بخش های زراعت، باغبانی، آب و خاک و صنایع تبدیلی در آییینی با حضور مقام های استانی تجلیل شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۲    
برای همه جهانیان مشخص است که در این منطقه صلح و ثبات بدون مشارکت ایران ممکن نیست. همواره به دنبال امنیت در این منطقه بودیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۲    
به نظر می رسد در صورت تداوم روند کنونی 6 نماینده این حوزه در مجلس آینده از چهره های ثابت و مشهور خواهدبود تا نامزدان جدیدالورود!
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استعفا به نظر من معنا ندارد. ما از آغاز آمدیم به مردم وعده ای داده ایم و پای وعده و قول خود تا پایان خواهیم بود و آنچه وعده دادیم تلاش می کنیم. هیچوقت در ذهنم استعفا مطرح نبوده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۷    
در سال 95 بالاترین رشد اقتصادی دنیا را داشتیم، یعنی 12.5 درصد. بدلیل اینکه برجام اجرا شد و روابط بانکی با دنیا برقرار کردیم. صادرات نفت ما افزایش یافت و زندگی مردم بهتر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۱:۰۷    
دولت آمریکا فقط نسبت به ما نااهل نیست بلکه با کل بشریت نااهل است. در این شرایط از توافق خارج شدند و تحریم حداکثری را اعمال کردند اما به اهدافشان نخواهند رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در مورد هواپیمای اوکراینی یک اشتباه موردی رخ داد. آنقدر عجیب و غریب بود که انسان باورش نمی شد و اگر کسی به من می گفت، باور نمی کردم. همین الان هم باورش سخت است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اینکه در حوادث آبان ماه، چند نفر کشته شده اند، آمارش در اختیار پزشکی قانونی کشور است و می توانند اعلام کنند و مشکلی نیست اما آمار واقعی آنچه اعلام شده با آنچه در رسانه ها اعلام می شود فاصله زیادی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دولت در انتخابات هیچ دخالتی ندارد و روحانی هم هیچ لیستی ندارد و امیدواریم مردم به بهترین شکل در انتخابات شرکت کنند و با یک مجلس خوب مواجه باشیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی آذربایجان شرقی از صدور حکم قطعی و جریمه یک میلیارد و 820 میلیون تومانی محتکر برنج در مراغه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، جایزه های جدیدی را با عنوان جایزه ماه و سال به مولفان، مترجمان، تصویرگران و پدیدآورندگان کتاب های کودک و نوجوان اهدا می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از بازگشایی راه دسترسی 100 روستا طی 24 ساعت گذشته در استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست هلال احمر استان از ورود یک فروند بالگرد هلال احمر جهت توزیع نان در روستاهای محصور در برف شهرستان های میانه هشترود و چاراویماق خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اگر ملاک در انتخاب نماینده غیر از اصلحیت، کثرت اقلام تبلیغاتی و هزینه های گزاف تبلیغی باشد نتیجه آن هیزم ندامتی می شود که دودش به چشم مردم می رود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار مرکزی بناب گفت: امسال برای اجرای طرح های عمرانی در روستاهای شهرستان 63 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس گروه پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: سامانه بارشی جدیدی امشب وارد استان می شود و نواحی جنوبی و کوهستانی را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون باز آفرینی شهری و مسکن اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 60 درصد ثبت نام کنندگان طرح مسکن ملی در استان تایید صلاحیت شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: تلاش نیروهای راهداری برای بازگشایی راه ارتباطی 270 روستای استان همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تاکید بر اینکه شایعه ورود کرونا به تبریز واقعیت نداشت، گقت: امروز تهمت ها باید هزینه گزاف داشته باشد و کسی که این شایعه را به وجود آورده با پرداخت هزینه های گزاف دیگر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به تلاش مجموعه دست اندرکار برگزاری انتخابات مجلس یازدهم در استان برای تسهیل اخذ آرای شهروندان اعلام کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۶:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مجید باویلی تبریزی که سهام دار و رئیس هئیت مدیره شرکت آهنگری تراکتور سازی است، به عنوان هیئت مدیره انجمن سازندگان خودرو انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان جهادکشاورزی استان از صادرات 310 میلیون دلاری محصولات کشاورزی از استان در 10 ماهه سالجاری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۳    
عکاسی از فقر، عکاس را گریبان گیر فقر عکاسی کرده و فقیر را چهره ای ملکوتی کرده است. فقر پدیده زشت اجتماعی ست که تغییر ماهیت داده و به فرشتگان و عرفا نسبت داده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی آذربایجان شرقی از آغاز پذیرش تکمیل ظرفیت مجدد در دوره های کاردانی فنی، کاردانی حرفه ای ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه بارش برف هفته گذشته موجب بسته شدن راه بیش از 1500 روستای استان شده بود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در 25 نقطه از شهر تبریز میوه شب عید شامل سیب و پرتغال توزیع خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۸    
متفکرآزاد از ورود خود به مناقشه قره باغ سخن به میان آورد و افزود: دیپلماسی و فشار مردمی می تواند موجب نجات قره باغ گردد زیرا با برقراری دولت جعلی در قره باغ مخالفیم!
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز با بیان اینکه به دنبال بروز خشونت در نوجوانان، آسیب اجتماعی نیز ایجاد می شود، گفت: قطع رابطه با نزدیکان و دوستان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از اجاره خانه های تاریخی تبریز فقط برای کاربری های فرهنگی هم چون موزه، گالری عکس ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: عملیات برف روبی و بازگشایی راه ارتباطی مسدود شده از برف خلخال به اسالم از صبح روز شنبه آغاز می شود .
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به عنوان فردی که تنها تکیه گاه سیاسی خود را رای مردم دانسته و همواره از بازی های جناحی و سیاسی پرهیز کرده ام، عرض می نمایم؛ شعار من ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۵۲    
در کشوری که مهد شعر و شاعری است جای بسی تاسف دارد که شاعران این مملکت آن قدر غرق در مشکلات شده اند که حتی نمی توانند کمترین خواسته خود - یعنی چاپ اشعار - را به علت گرانی کاغذ عملی سازند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار تبریز از اشتغال هزار و 400 نفر در پروژه های قطار شهری تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۷    
کاش در هر کوی و محلی و خانه ای، یک چاه ویژه منتهی به کانال های متصل به سفره های زیرزمینی وجود داشت، نه چاه های شهرداری منتهی به فاضلاب شهری!
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی ادعای صادرات هر گونه گوشت قرمز را از استان تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح اتصال پتروشیمی تبریز به خط اتیلن غرب در میاندوآب امروز پنجشنبه با حضور رییس دفتر رییس جمهوری افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
تنها 6.7 ثانیه برای تغییر حالت سقف در سرعت 50 کیلومتر بر ساعت، زمان لازم است. این آمار؛ رکورد سریع ترین عملیات تغییر وضعیت اتوماتیک سقف برای یک خودروی کانورتیبل تا کنون را در اختیار ونتیج 2021 رودستر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
قابل پیش بینی بودن برف یعنی اینکه می شود آن را مدیریت کرد و جلوی فاجعه را گرفت دقیقا کاری که در استان گیلان انجام نشده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۲    
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آذربایجان شرقی با انتشار لیست نهایی خود نشان داد از انسجام، دوراندیشی و تدبر و تخصص لازم برای تشکیل یک ائتلاف بی چون و چرا برخوردار نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۷    
به دنبال پیگیری های مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس، خط اتیلن 154 کیلومتری غرب کشور به عنوان مهمترین پروژه خوراک صنایع پتروشیمی آذربایجان، در عرض دو سال از کلنگ زنی به تبریز رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی گفت: این استان میزبان طرح های سرمایه گذاری از 6 کشور جهان از جمله سرمایه گذارانی از چهار کشور اروپایی است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سازمان ملل به خاطر تاکید بر اهمیت حضور زنان در عرصه علوم، مهندسی و ریاضیات در سال 2016 قطعنامه ای را تصویب و از آن سال به بعد 11 فوریه را روز جهانی زنان و دختران در علم نامگذاری کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۳۷    
فرماندار شهرستان تبریز در خصوص آخرین وضعیت انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو با خبرنگاران رسانه های گروهی به گفتگو پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت فوتبال سیرجان از شناسایی فردی که سرنگ های مشکوک را در رختکن تیم تراکتور انداخته بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس پلیس اگاهی آذربایجان شرقی گفت: اعضای یک باند چهار نفره برداشت های غیرمجاز از حساب های بانکی به صورت اسکیمر در تبریز شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عملیات شرکت پالایش نفت تبریز گفت: بنزین آیزومریت به عنوان محصول نوآورانه این پالایشگاه لوح زرین چهارمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۷    
آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در حالی برگزار شد که فیلم پوست برداران ارک عنوان بهترین موسیقی و بهترین فیلم هنرو تجربه را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در حالی برگزار شد که فیلم خورشید مجید مجیدی عنوان بهترین فیلم را از آن خود کرد و دو فیلم روز صفر و شنای پروانه بیشترین سیمرغ را گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان اردبیل گفت: جاده خلخال – اسالم به علت بارش شدید برف همراه با کولاک و یخبندان شدید تا اطلاع ثانوی مسدود است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در پیامی از حماسه حضور مردم بصیر و انقلابی استان در راهپیمایی چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب قدردانی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۲    
برفی که از روز گذشته تبریز را فرا گرفته، در کنار معضلات خدماتی، سیستم حمل ونقل عمومی را نیز مختل کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان غربی گفت: 34پروژه سرمایه گذاری خارجی در استان درحال فعالیت است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با بیان این که سرلشکر محسن رضایی سخنران اصلی مراسم 22 بهمن تبریز است، گفت: به علت بارش برف و برودت شدید هوا ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: پایاب سدگیوی سه هزار و 70 هکتار هکتار اراضی زراعی و باغی در شهرستان کوثر را آبیاری می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۴:۰۷    
مدیرعامل موسسه مکنا از برگزاری دومین رویداد چهارفصل کار و کسب در سی ام بهمن ماه جاری در تبریز خبر داد و گفت: در این رویداد تلاش می کنیم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
در نهمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی تعداد 157 طرح گازرسانی با سرمایه گذاری 792 میلیارد ریال در آذربایجان شرقی افتتاح و کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر، سه واحد تولیدی و در شهرک صنعتی شهید سلیمی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شعر و موسیقی آذربایجان شرقی با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مشخص و معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی از آمادگی کامل این استان برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: همه امکانات لازم برای برگزاری باشکوه این انتخابات فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال آذربایجان شرقی گفت: بالای 88 درصد از واجدین شرایط برای کارت ملی هوشمند ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: حجم سرمایه گذاری در حوزه های مختلف بخش کشاورزی استان طی ماه های اخیر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ملاقات مردمی شهردار منطقه پنج تبریز با شهروندان مجتمع جماران برگزار و مشکلات این محله بررسی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۴۳ سایت دیگر  
مراسم پایانی نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار در دالبی تئاتر هالیوود برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: در سال جاری 90 واحد تولیدی راکد مستقر در شهرک های این استان به مدار تولید بازگشته اند که این تعداد 10 درصد واحدهای دوباره بازگشته به چرخه تولید کشور ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مورد تغییر مکان شورا از عمارت ساعت به خانه هنرمندان، گفت: تعطیلی خانه هنر و در اختیار گذاشتن این مکان برای برگزاری جلسات شورا اقدام مناسبی نیست ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
برای نخستین بار در کشور 2 واحد به نژادی سریع و تحقیقات بیماری حبوبات در موسسه تحقیقات کشاورزی با 900 میلیون تومان هزینه کرد به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۴:۵۲    
رئیس دانشگاه تبریز امروز (یکشنبه) در جمع خبرنگاران به مناسبت دهه مبارک فجر به ارائه عملکرد و آخرین دستاوردهای علمی و آموزشی این مرکز علمی پرداخت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تقاضای عمومی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به وجود 14 هزار زن سرپرست خانوار در استان، گفت: در طرح اشتغال زایی برای این بانوان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
با حضور مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی، پروژه های مخابراتی شهرستان بناب به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
پروژه های مخابراتی شهرستان عجب شیر در هشتمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۷    
شهردار باسمنج از انتشار فراخوان نامه ای به سردار دل ها برای عرضه دل نوشته ها و حرف دل های مردم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای همزمان و بی وقفه 24 پروژه در حوزه راه سازی استان، گفت: تمام تلاش خود را برای تسریع در بهره برداری از پروژه های نیمه تمام استان به کار بسته ایم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۰۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به اهمیت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه آزاد ارس بر توانمندی این منطقه آزاد برای فراهم کردن زمینه موفقیت همکاری کشورمان با اتحادیه اقتصادی اوراسیا تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۵    
کلیه رویدادهای استان باید پیوست فرهنگی داشته باشند زیرا جامعه به یک باور عمومی رسیده که به آثار هنری اهتمام داده شود
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: ماموران یگان حفاظت این اداره در تالاب بین المللی کانی برازان این شهرستان 2 شکارچی متخلف را دستگیر کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت بر حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: براساس بررسی های میدانی و پایش های انجام شده در سطح تالاب ها و زیستگاه های استان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی از پیشرفت 90 درصدی مطالعات مستندسازی و تهیه طرح مرمت بناهای تاریخی روستای چراغیل آذرشهر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با بیان اینکه به رای قضایی و قانون تمکین می کنیم، گفت: خانه هنر جزو آثار ملی ثبت شده است و با بازپس گیری آن، یک اثر ارزشمند را از فهرست آثار حذف نکنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات مناسب ستاد تنظیم بازار استان در راستای کنترل قیمت کالاهای اساسی، گفت: در نتیجه اقدامات این ستاد، قیمت کالاها در استان ما در مقایسه نقطه به نقطه، 4 ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل گفت: آتش سوزی در جنگل های حاشیه رودخانه مرزی ارس در شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز بطور کامل مهار شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با دهه فجر طرح شبکه آبیاری 550 هکتار از زمین های کشاورزی پایاب سد حاجیلارچای با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه تولید خودرو نسبت به سال گذشته 3 برابر شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۰    
در حالیکه در حوزه انتخاباتی تبریز به غیر از پزشکیان اصلاح طلبی برای رقابت با اصولگرایان نمانده کاندیداهای اصولگرایان مملو از نامزد تایید صلاحیت شده برای رقابت با یکدیگر چه کارهایی که نکرده و وعده ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضورخانواده معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان و شهروندان انقلابی یادواره شهدای کوی ولی امر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون آب و آبفای وزیر نیرو گفت: تعداد تصفیه خانه های آب شهری در کشور به همت تلاشگران این صنعت پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی 6 برابر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۷:۳۵    
همزمان با ششمین روز دهه فجر و با حضور استاندار آذربایجان شرقی بیش از 150 پروژه حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۵:۵۰    
همگام با جشن های پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، محموله کمک های غیرنقدی کارکنان گروه ماشین سازی تبریز در قالب دو دستگاه خودروی خاور و نیسان به زلزله زدگان سراب و میانه ارسال شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: نیروی هوایی ارتش در پیروزی انقلاب اسلامی نقش بی بدیلی ایفا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه آذربایجانشرقی گفت: در یکسال گذشته در مجموع بیش از 1284 میلیارد ریال برای اجرا و بهره برداری 1290 پروژه مخابراتی استان سرمایه گذاری شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره و مدیر امور بازرگانی شرکت حمل و نقل ترکیبی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: کشتیرانی کشور در صدد است ایجاد دفتر در تبریز و مراغه به منظور هماهنگی با شرکت های حمل و نقل بین ...
مشاهده نتایج بیشتر...