شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۸:۰۶Jul 2018 21

تبریزمن (tabrizeman.ir)

تبریزمن 29 اسفند 1394 تبریزمن 30 اسفند 1395 تبریزمن 28 اسفند 1396 تبریزمن 31 فروردین 1397 تبریزمن 31 اردیبهشت 1397 تبریزمن 31 خرداد 1397 تبریزمن 1 تیر 1397 تبریزمن 2 تیر 1397 تبریزمن 3 تیر 1397 تبریزمن 4 تیر 1397 تبریزمن 5 تیر 1397 تبریزمن 6 تیر 1397 تبریزمن 7 تیر 1397 تبریزمن 8 تیر 1397 تبریزمن 9 تیر 1397 تبریزمن 10 تیر 1397 تبریزمن 11 تیر 1397 تبریزمن 12 تیر 1397 تبریزمن 13 تیر 1397 تبریزمن 14 تیر 1397 تبریزمن 15 تیر 1397 تبریزمن 16 تیر 1397 تبریزمن 17 تیر 1397 تبریزمن 18 تیر 1397 تبریزمن 19 تیر 1397 تبریزمن 20 تیر 1397 تبریزمن 21 تیر 1397 تبریزمن 22 تیر 1397 تبریزمن 23 تیر 1397 تبریزمن 24 تیر 1397 تبریزمن 25 تیر 1397 تبریزمن 26 تیر 1397 تبریزمن 27 تیر 1397 تبریزمن 28 تیر 1397 تبریزمن 29 تیر 1397 تبریزمن 30 تیر 1397 
  ۱۵ دقیقه پیش    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، تنقیح قوانین، نظارت و واگذاری پروژه های سینمایی به بخش خصوصی را از جمله راهکارهای ایجاد شفافیت مالی در سینما و تبدیل آن به صنعتی سوده دانست.
  ۱ ساعت پیش    
مالک باشگاه تراکتورسازی با اشاره به مذاکرات با کریمی گفت: آدم حداقل اگر می خواهد به تیم دیگری برود، تماس می گیرد و از خرید بلیت هواپیما تشکر می کند!
  ۲ ساعت پیش    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه بیش از 65 درصد محصولاتی همچون تسبیح، مهر و.... در مشهد از کشورهایی مانند هندوستان و چین وارد می شود، گفت: پارچه چادری هم واردات از سوییس است.
  ۲ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و تاکید کردند: امریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: ترامپ و نتانیاهو تلاش می کنند با نمایش های سخیف، پروژه ایران هراسی را تکرار کنند اما امروز حتی در میان متحدان خود نیز تنها و منزوی هستند.
  ۳ ساعت پیش    
نایب رییس مجلس، آخرین نشست نمایندگان سران سه قوه برای بررسی مشکلات موسسات مالی را تشریح کرد.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کردستان گفت: در درگیری مسلحانه بامداد امروز( شنبه ) در مرزهای شهرستان مریوان بین گروه های تروریستی و معاند با نیروهای نظامی کشورمان ...
  ۳ ساعت پیش    
یوسف کرمی به عنوان مدیر فنی تیم های تکواندو شهرداری تبریز معرفی شد.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از نتیجه بررسی های کمیسیون متبوعش درخصوص وضعیت استخدامی معلمان حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
بازار خودروهای وارداتی این روزها در سکوت به سر برده و خرید و فروش زیادی در این بازار دیده نمی شود.
  ۵ ساعت پیش    
شهید رجایی در سال 59 آمد در تلویزیون و گفت بنزین را باید گران کنیم. یک شبه بنزین 3 برابر شد ولی مردم به دولت اعتماد داشتند. الان اینطور نیست. ما چه کرده ایم با مردم؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۰    
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ضمن مخالفت با اظهارات تاسف بار وزیر آموزش و پرورش، گفت: دولت مردان را دعوت می کنیم حساب شده حرف بزنند و به آنچه که در حیطه تخصص آنها نیست وارد نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۴    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با اشاره به کمبود آب در استان گفت: اگر مسئله بحران آب دغدغه عمومی نباشد و مصرف آن را مدیریت نکنیم، با مشکل مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۴    
منوچهر متکی درنامه ای سرگشاده به ولی الله سیف، رییس بانک مرکزی پشت پرده انتشار اخباری علیه خود در روزنامه شرق و نقش مقامات پنهان بانک مرکزی در این باره را برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۴    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در حال تحقیق در مورد جو تبریز برای دادن پاسخ نهایی به مسئولان باشگاه تراکتورسازی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۰:۱۸    
بازیکن تیم ملی ایرلند با عقد قراردادی دو ساله به تیم تراکتورسازی تبریز پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۴۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: باید یاد و خاطره مرحوم عالی نسب را گرامی داشت زیرا به عنوان سمبل صنعتگران دهه 40 و 50 بودند و همواره در کنار انقلاب حضور داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۴۴    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در روایات و احادیث اسلامی هم آمده است که ماندگاری جوامع تنها با تاجران و صنعتگران محقق می شود لذا اگر این نگاه را بپذیریم باید کاری کنیم که تمام امور کشور به صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۴    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با گرامیداشت ایامی همچون هفته کرامت، روز صنعت و معدن و میلاد حضرت امام رضا (ع) گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۹    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال تقویت ارتباط با تشکل های اقتصادی در دستور کار دستگاه های اجرایی کشور قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۴۴    
فعال صنعت و تجارت آذربایجان با اشاره به اینکه برخی شرکت ها در یک شب ارز دولتی دریافت کردند گفت: نباید اینقدر پول در کشور چاپ شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۲۹    
امینی گفت: مسلما نمایندگان آذربایجان نسبت به اظهارات بطحایی واکنش نشان خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۹    
مدیران ارشد اقتصادی کشور دور یک میز مسائل و مشکلات اقتصادی استان های شمالغرب کشور را بررسی و راهکارهای عملیایی ارائه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۴    
کارگران گسترش آهن راه در اعتراض به حقوق معوقه، کاهش ضریب سختی کار و عدم تسویه مطالباتشان از طرف کارفرمای سابق این شرکت شب گذشته را در ساختمان راه آهن تبریز سپری کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۹    
همایش ویژه گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۴    
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون با بیان اینکه شرایط برای نمایندگی فوتسال کشورمان در بازی های آسیایی قابل قبول نیست، گفت: انتظار بیشتری از مسوولان شهری داریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۹    
احسان علیخانی در واکنش به حواشی چند روز گذشته نوشت: جملات زهرآگین است که از دیروز به سمتم سرازیر می شود. یک راه حل ساده این بود: سکوت کنم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بابیان اینکه کارگران انقلابی ترین طبقه جامعه ایران هستند تصریح کرد: اجازه نمی دهیم تحریم به زندگی و معیشت مردم آسیب بزند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۹    
احمد کامدار و علی پورمحمد به ماشین سازی اضافه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۶:۴۴    
صدیف بدری در خصوص اتهام رشوه به یکی از نمایندگان مجلس در خصوص طرح تحقیق و تفحص از شهرداری گفت: این نماینده باید با سند و مدرک این اتهام را ثابت کند و نام این نماینده را افشا کند و یا باید از تمامی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این وزارتخانه از فعالان عرصه تولید به خصوص در بخش روستایی و عشایری حمایت می کند و آمادگی دارد با ارائه تسهیلات کم بهره کمک حال این قشر تلاشگر و خدوم جامعه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۴    
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی امروز 27 تیر ماه 1397 از مراکز دانشگاهی و مدارس آموزش و پرورش شهرکرد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۲    
انجمن نجوم آیاز تبریز اعلام کرد در نظر دارد به مناسبت هفته جهانی فضا، سومین دورۀ مسابقه کشوری داستان نویسی علمی تخیلی و نقاشی با عنوان رویای کهکشانی من را برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر حجم وسیعی از محصول خوراکی وارداتی کشور را محصول تراریخته تشکیل داده است و باید قبول کنیم که نمی توان و نباید در مقابل فناوری مقابله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات وزیرآموزش و پرورش مبنی بر ممنوعیت آموزش به زبان محلی در مدارس گفت: طبق قانون اساسی زبان قومیت ها باید تدریس شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با سوء استفاده از عنوان هنری خوانندگی و دادن وعده ازدواج اقدام به فریب و آزار و اذیت دختران جوان کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ادامه واگذاری شرکت سرمایه گذاری شستا تا پایان سال جاری خبر داد و گفت: 60 شرکت دیگر شستا تا پایان امسال واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۵    
از بامداد امروز (ساعت یک بامداد پنج شنبه 28 تیر 1397) دولت ترکیه حالت فوق العاده در این کشور را برای بار هشتم تمدید نکرد و وضعیت در این کشور به حالت عادی بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۳۰    
طالب نژاد گفت: آتش نشانان داوطلب نیروهای حرفه ای آتش نشانی بوده که به صورت داوطلب جهت انجام فعالیت های ایمنی آتش نشانی انتخاب می شوند
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۵    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم رفع موانع موجود در راه اندازی کسب و کار تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۴    
وزیر اطلاعات گفت: وزارت اطلاعات تا به امروز با صدها مورد فساد اقتصادی مبارزه کرده است که نمونه بارز آن کشف فساد اقتصادی به ارزش 21 هزار میلیارد تومان در طول یک سال گذشته توسط سربازان گمنام امام زمان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۰:۲۱    
هفته سوم لیگ برتر فوتسال با پیروزی تیم مس سونگون مقابل شهروند ساری آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۶    
عباس الیاسی سرپرست باشگاه ظهر امروز با حضور در هتل محل اقامت تیم در تهران با سرمربی ولزی تیم دیدار و گفتگو کرد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۶    
عضوکمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: 35 تا 40 میلیون قطعه مرغ بر اثرآنفلوانزای مرغ تلف شده اند که این موضوع در بلند مدت کمبود مرغ در بازار را رقم زده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۶    
معاون بازسازی و مسکن روستایی کشور با بیان این که امسال دولت برای 200 هزار واحد مسکونی، سهمیه مقاوم سازی مسکن روستایی کشور اعتبار گذاشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۶    
بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، در تست پزشکی پیش فصل حاضر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۳۱    
ترانه علیدوستی برای کاهش مصرف برق پیشنهادی در توییتر مطرح کرد. او به کسانی که توییتش را می بینند پیشنهاد کرد که مدتی تمام وسائل برقی اطراف خود را خاموش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۲۶    
شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از احتمال کمبود و قطعی آب در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۹:۱۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان این که رسیدگی به پرونده جنایات آل سعود در قالب کمیته حقیقت یاب به طور جد در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۶    
نماینده خلخال و کوثر در واکنش به سخنان وزیر آموزش و پرورش درباره ممنوعیت آموزش به زبان محلی در برخی مدارس کشور گفت: آقای وزیر بهتر است به وظیفه خودشان در برابر اصل 15قانون اساسی عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۶    
تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر امروز به تبریز باز می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۱    
فرد متهم که 40 ساله و فاقد سابقه کیفری است، پس از اقدام مجرمانه خود بلافاصله دستگیر و هم اکنون با قرار بازداشت در زندان به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز (چهارشنبه) وارد تبریز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۷:۱۶    
اهمیت زبان ملی و زبان های قومی و محلی در طول تاریخ آنقدر فراوان بوده است که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران یک اصل بر آن در نظر گرفته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۰    
دومین دوره مسابقات فوتبال حبابی قهرمانی کشور به میزبانی شهر تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۱    
حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور گفت: پرونده مالی موسسه اعتباری ثامن الحجج 120 جلد است که قاضی باید همه آن ها را مورد بررسی قرار دهد و یا موضوع بابک زنجانی همینطور است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۰    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: حجاج ایرانی از خرید در بازارهای عربستان خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۵    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: برخی از شرکت ها که دارای برند و ثبت شده نیز هستند از گذشته در زمینه پیش فروش خودرو تخلفاتی انجام داده اند واکنون نیز از این بازار آشفته سوء استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۰    
هفدهمین نمایشگاه خودرو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۵    
یک دستگاه خودروی سواری پیکان که به شکل زیبایی آینه کاری شده است در نمایشگاه خودروی شیراز توجه علاقمندان به خودرو را جلب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۰    
نایب رییس مجلس، گفت:تصور نمی کنم که ایران با روسیه درباره تبادل نفت در برابر غذا توافقی کرده و اقدامی انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۶    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای بطحایی به جای اینکه به مشکلات حاد مدارس غیر استاندارد و مطالبات فرهنگیان رسیدگی کند و مدارس کپری و کانکسی را درست کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۶    
ساعت کار ادارات در آذربایجان شرقی تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۱    
شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای برنامه احتمالی خاموشی های برق شهرهای آذربایجان شرقی به جز تبریز ، آذرشهر و اسکو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۱    
موارد تخلف پرونده مالی ثامن الحجج موردهای عجیب نیز دارد؛ پرداخت های میلیاردی به دو مجری تلویزیونی با عناوین هدیه و تبلیغات!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۶    
سومین جلسه هیات اجرایی منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی در دانشگاه فنی و حرفه ای تبریز به بررسی وضعیت اقتصاد دانش بنیان و مسیر های رشد سریع ان در آذربایجان شرقی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۶    
دبیر اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه اعلام کرد که ایرانی ها در رتبه اول توریسم ترکیه هستند و هشت برابر آسیای میانه به این کشور سفر می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۶    
شرکت توزیع برق تبریز با انتشار برنامه ای جدید از تداوم خاموشی های احتمالی برنامه ریزی شده در این کلانشهر برای روز چهارشنبه27 تیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۰:۰۱    
کاروان تیم تراکتورسازی پس از اردویی 15 روزه در کشور ترکیه دقایقی پیش وارد کشورمان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۶    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: دولت حمایت های خوبی می کند، به طوریکه سال گذشته 44 میلیارد تومان میزان وصولی از بیمه شدگان بوده که دولت دو برابر این مبلغ را پرداخت کرده و به عبارتی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۵۶    
مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ به مسئولان باشگاه گسترش فولاد اعلام کرد که سیستم روشنایی این ورزشگاه باید اصلاح شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۶    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با بیان اینکه امسال3 هزار فرهنگی از سیستم آموزشی بازنشسته خواهند شد، گفت: موضوع هایی که امسال در حوزه نیروی انسانی مطرح می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۴۶    
پیشکسوت موسیقی عاشیقی گفت: حمایت های معنوی موسیقی عاشیقی را ماندگارتر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۴۶    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: خط قرمز آقای بطحایی مهم نیست و خط قرمز ما قانون اساسی است که وزیر محترم آموزش و پرورش با چنین اظهارات ناپخته ای از آن عبور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۱    
تیم ملی دوچرخه سواری کشور در شهر تبریز اردو زده و خود را برای حضور در مسابقات آسیایی آماده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۴۱    
مسعود پزشکیان، نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 26 تیر 1397 در جشن ملی و مراسم تجلیل از دست اندرکاران تدوین و تصویب قانون افراد دارای معلولیت حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۶    
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی دستور ویژه ای به دادستان مرکز استان داد تا نسبت به بررسی قطعی شهرک های صنعتی اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۱    
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با خروج شرکای سایپا از همکاری مشترک، کار تولید برخی محصولات کمی سخت می شود اما؛ با مدیریت مناسب این سختی را نیز طی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۶    
رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی در عکس العمل به خبر ممنوعیت آموزش به دانش آموزان با زبان محلی به نقل از وزیر آموزش و پرورش گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۱    
دو رکابزن ملی پوش استان در حاشیه برگزاری اردوی تیم ملی جاده در تبریز به تشریح شرایط اردوهای تیم ملی پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶    
نایب رییس مجلس، نشست امروز ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با دستورکار مقابله با تحریم ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۱    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان این که وزارت آموزش و پرورش برای تصمیم گیری در خصوص ممنوعیت آموزش زبان مادری در مدارس اختیاری ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۶    
از طرفی این خودرو به دلیل نداشتن کابین سامانه های گرمایشی، تهویه مطبوع، رفاه برای سرنشینان و سایر امکانات اقتصادی تمام شده و مصرف انرژی کمتری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۱    
جدیدترین محصول سایپا مبتنی بر مگاپلتفرم SP100 در هفدهمین نمایشگاه خودرو شیراز معرفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۶    
معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: 260 هکتار از جنگل ها و مراتع آذربایجان شرقی در چهار حادثه مختلف طی هفته گذشته در آتش سوخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۱    
به گزارش تبریزمن، رییس دولت سابق آمریکا در سفر به کنیا به روستای “کوگِلو” زادگاه پدرش رفت. او در این روستا در مراسم گشایش یک مرکز فرهنگی – ورزشی که با سرمایه خواهر ناتنی اش راه اندازی شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۶    
به گزارش تبریزمن، مردم فرانسه دیروز همزمان با بازگشت تیم ملی فوتبال این کشور به پاریس در این شهر جشن برپا کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۶    
دعوای سازمان پدافند غیرعامل و وزارت ارتباطات درباره طبقه نهم وزارت ارتباطات چیست
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۱    
تراکم فروشی شهر، وارد آرامستان های تبریز شده و ولع درآمدزایی، قبرها را کیپ تا کیپ کنار هم چیده است. برای چند دقیقه قدم زدن بین عزیزان فقیدتان، ناگزیرید پا روی سنگ قبر عزیزانِ دیگری بگذارید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۶    
نماینده ارومیه گفت: ما به شدت پیگیر این موضوع هستیم که سریعا تدریس زبان ترکی در مدارس شروع شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۶    
نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس گفت: اگر مردم ارسباران هم از دولت انتظار یاری رساندن نداشته باشند این دولت است وظیفه دارد به مشکلات و درخواست های مردم رسیدگی کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۶    
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز گفت: به حضور دو رکابزن بومی تیم شهرداری تبریز در اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا افتخار می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۶    
امام جمعه تبریز اولین کسی بود که با زمان شناسی و درک شرایط اولین واکنش قاطع و جدی را به سخنان وزیر آموزش و پرورش داد تا نشان دهد مردم ناراضی از سخنان بطحایی تنها نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۱    
در موضوع مستند اخیر بیراهه بررسی شورای نظارت نشان داد که پخش این برنامه بدون هماهنگی با قوه قضائیه بوده است؛ از این جهت به سازمان تذکر لازم داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۶    
فقط در همین تیر ماه، 563 نفر سر صحنه تصادف، جان خود را از دست داده اند! این خبر را پلیس راهور ناجا اعلام می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۲۶    
دومین مرحله از طرح سراسری دستگیری اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۱    
کنفرانس مطبوعاتی روسای جمهوری آمریکا و روسیه لحظاتی پیش آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۰:۰۱    
گوشی های هوشمند ما بین یک تا دو کیلووات ساعت در سال برق مصرف می کنند. براساس مشاهده ، فیلترشکن باعث شده سرعت خالی شدن باتری دوبرابر بشه
مشاهده نتایج بیشتر...