شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۸:۵۰Oct 2019 19

تبریزمن (tabrizeman.ir)

تبریزمن 29 اسفند 1394 تبریزمن 30 اسفند 1395 تبریزمن 28 اسفند 1396 تبریزمن 29 اسفند 1397 تبریزمن 31 فروردین 1398 تبریزمن 31 اردیبهشت 1398 تبریزمن 31 خرداد 1398 تبریزمن 31 تیر 1398 تبریزمن 31 مرداد 1398 تبریزمن 1 شهریور 1398 تبریزمن 1 مهر 1398 تبریزمن 2 مهر 1398 تبریزمن 3 مهر 1398 تبریزمن 4 مهر 1398 تبریزمن 5 مهر 1398 تبریزمن 6 مهر 1398 تبریزمن 7 مهر 1398 تبریزمن 8 مهر 1398 تبریزمن 9 مهر 1398 تبریزمن 10 مهر 1398 تبریزمن 11 مهر 1398 تبریزمن 13 مهر 1398 تبریزمن 14 مهر 1398 تبریزمن 15 مهر 1398 تبریزمن 16 مهر 1398 تبریزمن 17 مهر 1398 تبریزمن 18 مهر 1398 تبریزمن 19 مهر 1398 تبریزمن 20 مهر 1398 تبریزمن 21 مهر 1398 تبریزمن 22 مهر 1398 تبریزمن 23 مهر 1398 تبریزمن 24 مهر 1398 تبریزمن 25 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۳    
برای پیشگیری از این جرائم تصمیم به راه اندازی طرح ساماندهی موتور سیکلت سواران گرفته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تبریز گفت: در اجرای پروژه ها باید به حساسیت های شهروندان توجه شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۳    
اجرای طرح "زوج و فرد" در هسته مرکزی کلانشهر تبریز جهت ساماندهی تردد خودروهای شخصی، از 15 ماه جاری وارد فاز عملیاتی شده و محدوده بازار تاریخی را نیز در بر می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
طرح توسعه ورزش دانش آموزی با امضای تفاهم نامه ای بین شهردار تبریز و مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به صورت رایگان در مدارس این شهر اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به هدف گذاری 30 میلیارد دلاری در تبادلات تجاری ایران و ترکیه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۳    
تفاهمنامه همکاری آموزشی مشترک سازمان آتش نشانی کلانشهر تبریز با شرکت سایپا آذربایجان با حضور مدیران ارشد هر دو سازمان امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۳    
نشست خبری هفته جهانی غذا با شعار جهانی "رفتار ما آینده ما را می سازد، رژیم غذایی سالم برای دنیای بدون گرسنگی" و همچنین با عنوان ملی "اصلاح الگوی تغذیه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۸    
مدیر موسسه بین المللی الف در حضور دبیر دومین جشنواره تئاتر "الف" امروز (چهارشنبه) از برگزاری این جشنواره طی روزهای 9 الی 14 آذرماه 98 در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مالک باشگاه علم و ادب تبریز از بی مهری های متعدد در حق این تیم انتقاد کرد و گفت: نمی دانیم برخی ها از باخت تیم چه سودی می برند که نمی گذارند مشکلات مان حل شود!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
درخواست شرکت مس آذربایجان از زیرمجموعه های شرکت ملی مس ایران برای معافیت مالیاتی احداث جاده دو بانده خواجه به ورزقان در کمیسیون اقتصاد دولت به تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
شفیعی از استقبال اهالی رسانه استان برای شرکت در دهمین دوره نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری آذربایجان شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
داروی گیاهی ضدسرطان بر پایه گیاه زردچوبه توسط پژوهشگران و محققان دانشکده علوم طبیعی دانشگاه تبریز تولید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۹:۲۸    
هافمن تندیس زرین برند محبوب را در ششمین جشنواره ملی برند محبوب به انتخاب مصرف کننده دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۳    
در گذشته بیش از 90 درصد انتظارات و خواسته های مردم عمومی و مربوط به عمران و آبادانی منطقه و روستاها می شد و اهالی و بزرگان و کیشی لر ، خواسته، مصلحت و نیاز عموم مردم را بر خواسته خود ترجیح می دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
شهردار تبریز از روند اجرایی ایستگاه میدان کهن خط یک قطار شهری تبریز واقع در سه راه امین بازدید و بر تسریع در اتمام عملیات تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تیم والیبال شهرداری تبریز به جز هزینه های بیهوده هیچ گونه پیشرفتی برای ورزش آذربایجان شرقی ایجاد نکرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق بازرگانی تبریز در واکنش به خبر منتشره در خصوص کشف و توقیف انبار برنج منتسب به وی در مراغه گفت: برنج ها را به صورت قانونی و با ثبت و قبض، انبار کرده ام و احتکاری در کار نیست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه تبریز گفت: دومین آکادمی بین المللی یوراس EURAS فردا با حضور رئیس اتحادیه دانشگاه های اوراسیا به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۳    
عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز گفت: در طول سالیان گذشته کارهای بسیار ارزشمندی در سازمان ورزش شهرداری تبریز انجام شد که متاسفانه به یکباره در مظان کم لطفی و اتهام قرار گرفته و از بین رفتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۸    
واگذاری امتیاز سهمیه تیم والیبال شهرداری تبریز عاملی برای از بین رفتن نشاط شهروندان می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۳    
نباید فریب مظلوم نمایی تروریست جنگ افروز را خورد که برای همبستری با قدرت، روزی به بسترچرچیل و امپراطوری بریتانیا می رفتند و یا به حجله روسیه تزاری و امروزنیز مزدور آمریکا می شوند
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۵۸    
سازمان آرامستانهای شهرداری تبریز در نظر داردبه استناد مجوز صادره از شورای محترم سازمان،خدمات دفن متوفیان در حوزه استحفاظی سازمان آرامستانهای شهرداری کلانشهر تبریز را از طریق مناقصه عمومی مطابق شرایط ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
خیلی از اعضای شورای شهر تبریز با رای این ورزشکاران در شورا حضور یافته اند و اکنون با این تصمیم خیانتی بزرگ به رای آنان می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۸    
نمایش خوابمردگی به کارگردانی فرهنگ روشنی، پس از اجراهای موفق در تهران، این بار در شهر تبریز به روی صحنه خواهد رفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی گفت: قبض کاغذی برای هیچ مشترک ثابتی صادر نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۳    
عضو شورای اسلامی کلانشهر تبریز، خواستار تعیین وضعیت قرارداد پرسنل بلاتکیف سازمان ورزش شهرداری تبریز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال جاری به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۸    
سازمان جدید فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری که با ادغام دو سازمان بوجود آمده و الان تحت مدیریت یک روحانی سرشناش تبریزی اداره می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۶۴ سایت دیگر  
معاون شعب و توسعه بازاریابی بانک شهر با اشاره به استراتژی جدید در اجرای برنامه های این بانک گفت: افزایش منابع با کیفیت ،کاهش قیمت تمام شده پول و افزایش درآمد غیرمشاع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۲۸    
محمد فرج قلی زاده در جلسه عنی شورای شهر خطاب به شهین باهر گفت: آقای شهردار! برخی از سازمان ها به حال خود رها شده و تمام امور آنها به بدترین شکل اداره می گردد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل بنیاد حمایت از جامعه نابینایان استان گفت: بیکاری یکی اصلی ترین معضل قشر نابینایان در آذربایجان شرقی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
لایحه شهرداری تبریز مبنی بر تجویز واگذاری امتیاز سهمیه تیم والیبال شهرداری تبریز به شرکت اسپوتا آذر درنای ارومیه مورد بررسی اعضا قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۸    
همزمان در یکصد روستای شهرستان ورزقان پروژه عمران روستایی اجرا می شود. از سمت خواجه که وارد ورزقان می شوید، همه روستاها و مسیر ارتباطی شهرستان به کارگاه عمرانی تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز از ایجاد کلکسیون گیاهان دارویی در ایستگاه تحقیقاتی و آموزشی خلعت پوشان این دانشگاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی ضمن گلایه از تعلل در اجرای برخی پروژه های عمرانی شهرستانی، گفت: افکار عمومی تعلل یک پروژه عمرانی به مدت 10 سال یا بیشتر را قبول نمی کند و مسئولان باید برای تسریع در اتمام ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: نرخ بیکاری در آذربایجان شرقی در بدترین شرایط 12 درصد است و این به دلیل وجود فرصت های شغلی نیست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی ایرج شهین باهر، شهردار تبریز، حسین عالی باف به عنوان مدیرعامل شرکت عمران و توسعه آذربایجان، منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
پیش فروش جدید محصولات ایران خودرو از صبح روز یکشنبه 21 مهرماه جاری آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۹:۱۵    
معاون اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی گفت: ایران کمبود پول و سرمایه ندارد. آنچه در جذب سرمایه گذار خارجی مهم است و بایستی در اولویت قرار بگیرد نه میزان سرمایه گذاری بلکه سبک و تکنولوژی ای است که ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ملی پوشان تفنگ و تپانچه ایران برای حضور در اردوی آمادگی دوشنبه راهی هانوفر می شوند
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که مجموع صادرات غیرنفتی آذربایجان شرقی به سوریه در سال قبل 12 میلیون دلار بود، این رقم در نیمه نخست امسال به 13 میلیون دلار افزایش یافته که نشان دهنده رشد بیش از 2 برابری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۱۵    
به جرأت می گویم؛ اغلب مدیران برای بازگرداندن جایگاه اداری نمایندگان بویژه نمایندگان منتقد کراهت نشان داده و مقاومت می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
ریاست جمهوری فرانسه نسبت به عملیات نظامی احتمالی ترکیه در سوریه ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش "طرح توسعه گلخانه های کشور" با حضور معاون باغبانی وزیر جهاد کشاورزی و مدیران باغبانی سازمان های جهادکشاورزی کل کشور امروز (چهارشنبه) در منطقه آزاد ارس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در کشور ما ازدواج های خویشاوندی علت اصلی کم شنوایی است و حدود 60 تا 70 درصد کودکان کم شنوای ما والدینی دارند که با هم خویشاوند هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با روز ملی روستا و عشایر ، نشست ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آذربایجان شرقی صبح دیروز به ریاست مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در روستای ایوق شهرستان سراب برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه سرمایه انسانی اداره کل بهزیستی استان آذربایجان شرقی گفت: در حالیکه 10درصد جمعیت کشور معلول هستند سهمیه 3 درصدی برای اشتغال و جذب آنها در ادارات ناچیز است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
شهرستان اهر با تولید سالانه بیش از 140 هزار تن میوه سردرختی از قطب های مهم تولید میوه در آذربایجانشرقی به شمار می رود که باغداران سیب آن امسال، مشتری برای خرید محصول شان ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
چند جوان در تبریز موفق شده اند یک سیستم تشخیص چهره با دقت و سرعت عمل فوق العاده بالایی را برای اولین بار در کشور راه اندازی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: 4 گرگاس در روستاهای اطراف شهر تسوج شهرستان شبستر معدوم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۲۲:۱۵    
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی به مناسبت هفته دامپزشکی عصر امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی از کاهش 78 درصدی کانون تب برفکی در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
برای نخستین بار ارتباط یکی از ژن های موثر در بیش فعالی کودکان توسط محققان دانشگاه علوم پزشکی تبریز شناسایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۱۵    
رئیس هیئت گلف آذربایجان شرقی به مناسبت برگزاری مسابقات "مینی گلف قهرمانی کشور" در تبریز امروز (سه شنبه) در جمع خبرنگاران به تشریح میزبانی این رقابت ها پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 8 فرهنگی-تاریخی تبریز گفت: بازارچه صنایع دستی دروازه استانبول ( ایستانبول قاپیسی) واقع در هسته مرکزی این شهر به زودی تکمیل و آماده بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون آذربایجان شرقی گفت: مشارکت زنان در اهدای خون در آذربایجان شرقی زیر چهار درصد و مشابه میانگین کشوری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
یگان های زرهی ارتش ترکیه در راستای آمادگی برای انجام عملیات در شمال سوریه، وارد خاک این کشور شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: اعمال تحریم ها، افزایش سرمایه گذاری و انتقال تکنولوژی به داخل کشور را پدید می آورد
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
با قوت گرفتن شایعاتی مبنی بر طرح سئوالاتی از سوی برخی اعضای شورای اسلامی شهر بناب از شهردار، این سئوال در ذهن بسیاری از همشهریان نقش بسته است که آیا شهردار بناب استیضاح می شود؟!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۵    
تبریز باید در حوزه فرهنگ، یک تریبون ویژه در پایتخت کشور داشته باشد تا از آن طریق به نتیجه برسد و در غیر این صورت همان آش و همان کاسه خواهد شد!!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
خرس قهوه ای (Ursus Arctus) بزرگ جثه ترین گوشتخوار ایران و گونه در معرض تهدید در سطح جهان است که دامنه کوه های سهند و جنگل های ارسباران آذربایجان شرقی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۰    
شنیده ها حاکیست ساعت حدود 9:30 صبح روز شنبه (13مهر) یک کارگر شرکت ریخته گری تراکتورسازی تبریز در حین کار بر اثر یک حادثه جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور گفت: لباس های جدید تیم فوتبال این باشگاه هفته هفتم لیگ برتر رونمایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۵    
اما اکنون که دم دم های رفتن تان است و شاید تا پایان سال در این استان باقی نمانید لحظه ای به یاد این تیم نمی افتید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۴۵    
طبق-مصوبه شیوه نامه امور سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، سرمایه گذار می تواند با وجود 50 درصد پیشرفت پروژه، 30 درصد سهم خود و با 80 درصد پیشرفت پروژه نیز 50 درصد از سهم خود را پیش فروش کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۰    
مسعودی ریحان گفت: حوادث جاده ای با آموزش شهروندی، توانمندسازی راه ها و تولید خودروهای استاندارد قابل کنترل است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تبریز گفت: تا یک ماه آینده قرارداد ایجاد سیستم جامع کنترل ترافیک در تبریز راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
پورهاشم هرچند در خط اول کوهستان دور پایانی بعد از کسب 4 امتیاز بدلیل خطا حذف شد، اما اختلاف 14 امتیازی وی با نفر دوم خیالش را برای کسب پیراهن کوهستان راحت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مقاوم سازی و بهسازی مسکن از جمله راهبردهای بنیادین تامین امنیت زندگی در در مواجهه با حوادث طبیعی در طول سال های گذشته محسوب می شود که آذربایجان شرقی در ارتباط با آن گام های ارزنده ای برداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: 430 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی و شرکت های مسافربری زائران اربعین حسینی را در استان جابجا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی، پروژه آزادراه تبریز_سهند را از مهم ترین و اولویت دارترین پروژه های استان قلمداد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۲:۴۶    
نخستین مرکز استارتاپی منطقه آذربایجان که در آن کلیه فعالیت های مربوطه در یکجا انجام خواهد شد عصر امروز در تبریز آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۲۱:۴۶    
حمید پورهاشم با حفظ پیراهن کوهستان خود در این مرحله، یک دور مانده به پایان تور، سلطان کوهستان سی و چهارمین دوره تور بین المللی دوچرخه سواری ایران - آذربایجان لقب گرفت،
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۹:۰۱    
امیدواریم شهردار محترم تبریز فکری به حال ما کارمندانی کند که بعد از 4 سال فعالیت در این سازمان، الان 4ماه برای دریافت حقوق و تعیین و تکلیف قرارداد، نگاه مان به دست حاج آقا دوخته شده است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۰۱    
با توجه به نامه نگاری های متعدد انجام شده و بی توجهی مسئولین، تصور می شود مشکلات این منطقه بدلیل پایین شهر بودن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز از پروژه های در حال اجرا و قابل افتتاح منطقه5 بازدید و دستورات لازم را برای حل برخی مشکلات صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۱    
باید شأن جامعه، سنت ها و قوانین جاری در حوزه ورزشی رعایت شده و دوباید شأن جامعه، سنت ها و قوانین جاری در حوزه ورزشی رعایت شده و دوچرخه سواری بانوان کماکان تداوم داشته باشد زیرا یک اصل مهم در تندرستی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۶    
مرحله چهارم به عنوان مرحله ماقبل آخر تور در رده بندی انفرادی و تیمی دوچرخه سواران تاثیر بسیار زیادی دارد که از این رو بر حساسیت این دور افزوده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رکابزنان دیگر تیم های حاضر علی الخصوص تیم ملی کشورمان در راستای جبران نتایج دور اول و دور دوم، تمام تلاش خود را در مسیر اورمیه به تبریز، تبریز به سرعین و سرعین به تبریز به کار خواهند شد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
برخی از بازیکنانم توانایی بازی در چندین پست را دارند و در صورت نیاز تیمی، آن را از درون تیم رفع می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۲    
دو روز است که مطالبی پیرامون ممانعت از برگزاری جلسه رونمایی از کتاب یک شاعره جوان تبریزی در فضای مجازی و محافل ادبی مطرح می شود که حواشی زیادی را به وجود آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با بیان اینکه احیا و گسترش عمل به فریضه زکات واجب و مستحبی، برنامه ریزی مدون و عمومی می طلبد، گفت: 1600 روستای استان مشمول زکات هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
انتشار خبر خوش تغییر کاربری خانه تاریخی نیکدل در قلب محله تاریخی مقصودیه تبریز، سبب خوشحالی دوستداران میراث فرهنگی آذربایجان شرقی و طرفداران عمومی سازی کاربری بناهای تاریخی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی گفت: بیمارستان تخصصی 640 تختخوابی کودکان مردانی آذر توسط بانی خیر این بیمارستان وقف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
با وجود رکود سنگین در بازار مسکن، تمایل به ساخت و ساز در تبریز بسیار زیاد است چراکه سود حاصل از ساخت و فروش مسکن بیش از دوبرابر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
پیست اسکی پیام مرند به عنوان قدیمی ترین پیست منطقه آذربایجان، فرصت بزرگی برای رونق گردشگری زمستانی در این منطقه به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه ماشین آلات و مواد اولیه چوب از سه شنبه تا جمعه 12 مهر از ساعت 15 تا 21 برای بازدید متخصصان، علاقه مندان به این صنعت و عموم مردم در سالن شهریار نمایشگاه بین المللی دایر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری تبریز 18 تبصره را یا اجرا نکرده و یا ناقص اجرا کرده است. اگر بناست این تبصره ها اجرایی نشوند شورای شهر برای چه آنها را مصوب می کند؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۲    
برای آتش نشانان اولین اولویت ، تامین آسایش و امنیت جانی گرفتارشدگان است. با این اوصاف به نظر می رسد فردی که چنین مطالبی را بیان می کند آتش نشان نباشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۸    
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: طرح بسندگی هنوز وجود خارجی ندارد. طرحی که قرار بود اجرا شود در راستای حفظ هویت کودکان مناطق دو زبانه بود تا برچسب دیرآموزی به آنها وارد نشود!
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۲۱:۴۸    
عصر امروز سالن همایش های هتل گسترش تبریز شاهد برگزاری اولین نشست از سلسله نشست های چهار فصل کار و کسب با محوریت عارضه یابی، درمان و توسعه بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۸    
تامین امنیت شغلی و آرامش آتش نشانان که ایثار، فداکاری و از جان گذشتگی همیشه طلایه دار توصیف صفات شان بوده، بایستی در اولویت کاری همه مدیران شهری باشد
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه سراب وعده های جدید نفلینی را مورد اشاره قرار داد و با انتقاد از وعده های بی عمل در طول سال های اخیر خواستار توقف این وعده ها شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
نگرانی بسیاری، این است که انحصاری که اسنپ دنبال می کند، سرانجام همه کسب و کارهای اینترنتی را ببلعد و آنکه بیش از همه ضرر خواهد کرد مردم هستند که مصرف کنندگان این محصولاتند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به گزارش گمرک ایران و ستاد نظارت گمرک استان، شرایط لازم برای عرضه کالای همراه مسافر در منطقه خداآفرین وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
دبیر فدراسیون گلف کشور گفت: مسابقات قهرمانی کشور با حضور تیم های 17 استان در رده سنی آزاد از 19 الی 23 دی ماه سال جاری در تبریز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز گفت: هنرمندان مومن و انقلابی باید به مسائل جاری جامعه حساس بوده و با قلم و هنر خود آموزه های دینی را در جامعه تبیین و نشر دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار تبریز منع تیم داری شهرداری تبریز را نافی کمک این مجموعه به ورزش حرفه ای ندانست و تاکید کرد: شورای شهر و شهرداری تبریز می تواند با اختصاص ردیف های خاص، به ورزش حرفه ای کمک کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
چندی پیش یک کانال تلگرامی با انتشار تصاویری، خبر از ساخت و ساز غیر مجاز مجاور کلیسای تاریخی سیر ارومیه خبر داد که اهالی و گردشگران منطقه کوه سیر از ارگان های مختلفی مانند اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
در انتخابات مجلس اول، آمدیم و ترکیبی درست کردیم در مقابل جریان کاندیداهای چریک فدایی و مجاهدین که کاندیدای آن ها از تبریز موسی خیابانی بود. آزادی کامل بود و آن ها هم کاندیدا داشتند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون آذربایجان شرقی بر ضرورت فرهنگ سازی برای مشارکت بیشتر اهدا کنندگان خون واجد شرایط به منظور اهدای پلاکت به ویژه پلاکت فریزیس و سلول های بنیادی تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...