سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۱۱:۲۶Jul 2020 14

تیتر امروز (titreemroz.ir)

 
تیتر امروز 1 فروردین 1396 تیتر امروز 28 اسفند 1397 تیتر امروز 27 اسفند 1398 تیتر امروز 31 فروردین 1399 تیتر امروز 31 اردیبهشت 1399 تیتر امروز 31 خرداد 1399 تیتر امروز 1 تیر 1399 تیتر امروز 6 تیر 1399 تیتر امروز 7 تیر 1399 تیتر امروز 8 تیر 1399 تیتر امروز 9 تیر 1399 تیتر امروز 10 تیر 1399 تیتر امروز 11 تیر 1399 تیتر امروز 13 تیر 1399 تیتر امروز 14 تیر 1399 تیتر امروز 15 تیر 1399 تیتر امروز 16 تیر 1399 تیتر امروز 17 تیر 1399 تیتر امروز 18 تیر 1399 تیتر امروز 20 تیر 1399 تیتر امروز 21 تیر 1399 تیتر امروز 22 تیر 1399 
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین رییس پلیس پایتخت در تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده انفجار و حریق در کلینیک سینا در خیابان شریعتی تهران، از بازداشت 12 نفر در این خصوص خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی کشور با اشاره به اینکه کرونا فرصتی برای توسعه مشاغل خانگی است گفت: سقف وام برای مشاغل خانگی به 50 میلیون تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۰۱ سایت دیگر  
دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات اکبر طبری و دیگر متهمان به ریاست قاضی بابایی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
زن جوان که با ورود به آرایشگاه های زنانه گوشی های تلفن همراه مشتری ها را سرقت می کرد، آن ها را به دوستش می داد تا مقابل پاساژ علاء الدین بفروشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران معتقد است برای طرح سوال از رئیس جمهور و یا استیضاح باید همه جوانب سنجیده شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم با همفکری و همراهی همه نمایندگان بسته اقتصاد مردمی را برای تحول اقتصادی به نفع مردم در پنج محور در دستورکار خود دارد که ذیل هر محور مجموعه ای از طرح ها و ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: پژوهشگران شواهد محکمی ارائه کرده اند که نشان می دهد یک جهش جدید در ژنوم SARS-CoV-2 ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
برای پسر ها دوران خدمت سربازی گاهی شبیه به یک توقف است. محیا راد می گوید: چهار نفر از من خواستگاری کردند. هر چهار نفر هم یک نیت مشترک داشتند؟! معافیت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
افزایش روز افزون قیمت طلا موجب گشته بسیاری از مردم به فکر سرمایه گذاری از طریق خرید و فروش طلا بیفتند. در این میان به واسطه ی گران شدن هر گرم طلا، خرید طلای ظریف به شدت رواج یافته است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با دو فوریت طرح مالیات بر خانه های خالی موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ویروس کرونا در شرایطی بر همه ابعاد جامعه ایرانی سایه افکنده که قریب به 40 روز تا آغاز ماه محرم مانده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
محمد قوچانی که سابقا اصلاح طلب تلقی می شد و حالا در کارگزاران سازندگی مشی اعتدالی را پیشه کرده، در مقاله ای به مردم توصیه کرده که هر خبری را فوروارد نکنند و به فکر آرامش روان خودشان باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
اولین جلسه دادگاه مدیران بانک مرکزی از جهت گره خوردن این پرونده با پرونده ارزی هفت تپه و امید اسدبیگی و شرکایش، بسیار پرخبر بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار تهران حدود 18 هزار و 300 تومان است و برخی گزارش ها از استان های جنوبی از رسیدن قیمت این ماده غذایی به 19 هزار تومان حکایت دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
یادداشت جعفر بلوری در روزنامه کیهان پر از طعنه و کنایه به مخالفان قرارداد ایران و چین است، در بخشی از یادداشت، نویسنده به احمدی نژاد لقب حقیر را اعطا می کند!
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که طی ماه های اخیر هواداران استقلال، تراکتور و سپاهان، قهرمانی های پرسپولیس را تحت حمایت وزیر، کم ارزش و حتی به طعنه و کنایه اسنپی تلقی کرده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رسایی نوشت: یکی از عوامل پدیده شوم بی حجابی و شل حجابی، فراموشی غیرت در مردان جامعه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
دکتر حریرچی تکه ای از پیژامه منزل خود را به ماسک تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
آمیتا باچان که بسیاری از او به عنوان بزرگترین بازیگر بالیوود یاد می کنند به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
روابط عمومی و ارتباط با رسانه علی نیکزاد در واکنش به خبری که در آن ادعا شده بود علی نیکزاد، نایب رییس مجلس مطرح کرده یخچال خانه او خالی است می گوید ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عباسی نوشت: تشکیل وزارت غذا تنها راه حل مشکل تداخل وظایف نهادهای حوزه کشاورزی و تجارت در تامین مایحتاج مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
احمد حسین زادگان گفت: اقتصاد و معیشت همراه با سلامت مردم در مقابله با کرونا باید حفظ شود، اما در صورتی که ضرورت ایجاب کند صیانت از جان مردم در اولویت است و تصمیمات لازم اتخاذ می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پروش مازندران از بزرگترین مدرسه در حال ساخت در استان بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی مازندران از محکومیت و تعطیلی 2 موسسه غیر مجاز درمانی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور و فشار اقتصادی بر دوش مردم تاکید کرد که باید از امید بستن به کدخدا دست کشید و بر جوانان و ظرفیت های اقتصادی کشور تکیه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
واکنش اینستاگرامی محسن افشانی به شکایت همسرش از او به اتهام ضرب وجرح و تهدید به انتشار تصاویر خصوصی: من جنگ رو ترجیح می دم...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی از آخرین وضعیت برخی تصرفات قانونی، حریق و طرح تنفس سخن گفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
هرچند جلسه امروز نمایندگان به دلیل دیدار با رهبر انقلاب فقط دو ساعت علنی بود اما حواشی این دو ساعت هم کم نبود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مسئول آزمایشگاه آندرولوژی وعضو هیئت علمی پژوهشکده رویان درباره اقدامات اولیه برای درمان ناباروری زوج ها که در ابتدا به بررسی اسپرم می پردازد، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
بالاترین مرجع قضایی ترکیه روز گذشته رای نهایی خود را پیرامون تغییر کاربری ایاصوفیه صادر کرد و از این پس ایاصوفیه در ترکیه به عنوان مسجد شناخته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
حتما این کلیپ عزاداری لاکچری در لواسان را دیده اید، خیلی ها ماجرا را نکوهش کرده اند، اما آیا واقعا عزاداری دیگران به ما ربطی دارد؟ در این مطلب درباره این موضوع حرف می زنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
چه دوستش داشته باشیم و چه نه، او از اساطیر فوتبال ماست، حواسمان نیست که او را حذف کرده اند، علی دایی را، ظاهرا در این ماجرا هم پای آقازاده ها در میان است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: مردم تا زمانی که به صورت رسمی و قطعی راه اندازی پروازهای خارجی اعلام نشده بلیت آن را از سایت هایی که آن را تبلیغ می کنند نخرند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
امیرحسین ثابتی، مجری و فعال رسانه ای اصولگرا از مخالفان قرارداد ایران و چین انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
این که یک سلبریتی خودش را در یک فیلم زشت کند، شجاعت می خواهد و نگاهی حرفه ای به بازیگری، در همین سینمای خودمان کسی مثل گلزار هست که حاضر به ریسک نمی شود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مصاحبه احمدی نژاد با بهمن بابازاده بازتاب زیادی داشته، نقد و نظرات در این رابطه را بخوانید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شاید در این روز های کرونایی باشگاه رفتن یکی از دغدغه های فکری خیلی ها باشد. ما در این مطلب چند حرکت ورزشی را برای شما آورده ایم که بتوانید به راحتی در منزل ورزش کنید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
سازندگان موبایل که مدت هاست بسیاری از محصولات خود را بدون هدفون روانه بازار می کنند، می خواهند شارژر را نیز از جعبه گوشی حذف کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
روح الله زم سرشبکه آمدنیوز که روزی فکرش را نمی کرد پای گفتگو با 20:30 بنیشیند امروز با این بخش خبری مصاحبه کرد و بدون تعارف زوایای دیگری از فعالیت های خود را افشا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
روزی روزگاری در این مُلک، سریال باکیفیتی مثل دائی جان ناپلئون از تلویزیون ملی پخش می شد، به بهانه ی تولد ناصر تقوایی مطلبی درباره این سریال ماندگار داریم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
لباس کاراکترهای سریال ها و فیلم ها هم الگو می سازد و هم در خودش چیزهایی دارد که با نگاهی دقیق تر متوجه اش می شویم، در این مطلب لباس کاراکترهای سریال هم گناه را بررسی کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۸۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: بستر توزیع کالا های اساسی با کالابرگ، کارت الکترونیکی و یا سایر روش های مشابه در کشور فراهم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
روز گذشته برخی کاربران فضای مجازی با انتشار تصویری از شهردار تهران در یکی از فروشگاه های زنجیره ای از قُرق این فروشگاه برای خرید کردن حناچی خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
دادگاه محاکمه شماری از مدیران سابق بانک مرکزی به ریاست قاضی مسعودی مقام رئیس مجتمع ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه پرسپولیس با کنایه به منفی شدن تست کرونای بازیکنان استقلال نوشت: تعداد کرونایی ها آب می رود اما استقلال دست از سر این ویروس برنمی دارد؛ معضل بسته بودن مرزهای ترکیه
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حسین دهباشی؛ فعال رسانه ای از نحوه مصاحبه رضوانی، خبرنگار بخش خبری 20:30 با روح الله زم سرشبکه آمدنیوز انتقاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به محدودیت هایی که کشور های دیگر برای ادامه حیات اقتصادی جامعه ایجاد کرده اند، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
این روز ها بحث سوال از روحانی و استیضاحش داغ است، سوال و استیضاحی که حتی اصولگرایان هم بی ثمر توصیفش می کنند. در این مطلب به ماجرا های پشت پرده این استیضاح پرداخته ایم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه خراسان زوایای پرونده یک محکوم که 5 بار به خاطر شرب خمر حد بر او جاری شده و 20 محکومیت قطعی در جرایم دیگر هم داشته را بررسی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۲۴ سایت دیگر  
زن جوان که هراسان و اشک ریزان وارد کلانتری شده بود ، درباره ماجرای تلخی که زندگی اش را به هم ریخته بود به کارشناس اجتماعی کلانتری قاسم آباد مشهد توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۸   + ۴۱ سایت دیگر  
چند روز قبل که فضای مجازی از خبر ممنوعیت واردات گوشی های بالای 300 یورو به کشور پر شد، بازار به این اتفاق واکنش نشان داد و قیمت گوشی ها به شکل سرسام آوری بالا رفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مازندران مدیرکل دامپزشکی مازندران اظهار کرد که، بیماری تب 3 روزه در گاو یک بیماری ویروسی نادر بوده که مشترک بین انسان و حیوان نیست و به راحتی به درمان پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس مازندران تأکید کرد که بسته اجرایی تحولی آجر به آجر استراتژی تحولی توسعه مشارکت های مردمی با رویکرد جمع سپاری و مشارکت گروهی در امر مدرسه سازی است و نگاه به ترویج این فرهنگ ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تیترامروز به نقل از ایسنا، عضو هیات علمی گروه میکروبیولوژی دانشگاه مازندران گفته که، بر اساس برخی نظریه هایی که در مقالات زیرنظر سازمان WHO منتشر شده، ممکن است فرد ناقل ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
فالگیران غیربومی با گفتن "می خوای فالتو بگیرُم" در خیابان های شهر آمل جولان می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در دهمین هفته پویش در راستای اجرای پروژه های رفع موانع و محدودیت های تولید، پروژه افزایش توان عملی تولید نیروگاه شهیدسلیمی نکا به ظرفیت 23 مگاوات توسط وزیر نیرو به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران کووید 19 در کشور به 248 هزار و 379 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: درخصوص مسکن من به عنوان رئیس جمهور اعتراف می کنم یک عقب ماندگی در دولت یازدهم داشتیم زیرا برخی طرح های مسکن عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
تاجگردون؛ منتخب مردم گچساران به رد اعتبارنامه اش از سوی نمایندگان مجلس یازدهم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان کرونا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در روزهای اخیر و در پی افزایش شمار مبتلایان به بیماری کووید 19، اخباری مبنی بر اعمال مجدد محدودیت ها در کشور منتشر شد و برخی ادارات و اماکن ورزشی محدودیت هایی را برای تردد افراد اعمال کردند و از روز ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وکیل مدافع روح الله زم از اعتراض نسبت به رای صادره از سوی دادگاه بدوی در خصوص موکل خود مبنی بر اعدام خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
کرونا رکورد زده و آمار فوتی ها به دویست نفر در روز رسیده، پیکی که در استان های عموما سُنی نشین اتفاق افتاده احتمالا تا حدی هم متاثر از مراسمات عید فطر است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
کوئیک آر پلاسِ سایپا را زیر 100میلیون قیمت گذاشته اند، با توجه وضعیت خودروسازی و این تورمی که وجود دارد، احتمالا جزو خودرو های محبوب و پرفروش خواهد شد، مطلب زیر در این باره است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
خبر بازیگر شدنِ بهنام بانی کمی عجیب بود، خواننده ای که در موقعیت اصیل خودش تثبیت نشده و به یک عرصه دیگر وارد شده ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیر گروه بیماری های عفونی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت : اگر چه شدت بیماری کرونا در کودکان کمتر از سایر گروه های سنی است ، ولی خطر انتقال این ویروس از آنها به افراد مسن چندین برابر است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
دکتر ابراهیم قادری گفت: افرادی که در بیمارستان بستری و تست کرونا از آنها گرفته می شود در صورت مثبت بودن تست اقدامات لازم برای آنها انجام و در صورت فوت هم با پروتکل های بهداشتی اقدامات دفن و خاکسپاری ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با وجود آنکه تقریبا تمامی متخصصان عفونی بر لزوم استفاده از ماسک، حضور نیافتن در مراسم و تجمعات غیرضرور و در خانه ماندن تاکید دارند، همچنان برخی مردم مازندران این موضوع را رعایت نمی کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: امکان ابتلای مجدد به بیماری کرونا در افراد بهبود یافته به خصوص بیمارانی که نقص سیستم ایمنی دارند، وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
در فضای مجازی حرف و حدیث درباره قرارداد همکاری 25ساله ایران و چین زیاد است، اما واقعیت ماجرا چیست؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بستری بیماران کرونایی در بیمارستان های بابل که از اواخر هفته گذشته روند افزایشی به خود گرفته بود، در حال حاضر با سرعت بیشتری شتاب گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۷۲ سایت دیگر  
دبیر شورای نگهبان گفت: باید صمیمانه از مردم بابت خنثی سازی تمامی فتنه ها از جمله فتنه های 78 و 88 تشکر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۲۴ سایت دیگر  
دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد شایعه ی واگذاری بخش هایی از سواحل جزیره کیش به چینی ها را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به افزایش آمار شیوع کرونا در کشور از ممنوعیت برگزاری مجالس عزا و عروسی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور درباره تصمیمات تازه دولت درباره سهام عدالت توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۳۷ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط سال تحصیلی آینده اظهار کرد: تصمیم گیری نحوه فعالیت مدارس در مناطق زرد با شورای مدارس و در چارچوب ضوابط اعلام شده از سوی آموزش وپرورش خواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی اعتبارنامه منتخب مردم گچساران را رد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی دولت به طرح سوال از رییس جمهور از سوی نمایندگان مجلس یازدهم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۱۵۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و جانباختگان کرونا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲    
زمایش هورمون پرولاکتین هم برای مردان انجام می شود و هم برای زنان. اگر شما مشکل بینایی، سردرد و سختی نعوذ یا خشکی واژن دارید این آزمایش برای شما لازم است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲    
ویتامین D چیست؟ ویتامین D که به عنوان ویتامین نور خورشید هم شناخته می شود، توسط بدن و زمانی که در معرض نور آفتاب قرار گرفته باشد، ساخته می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
پیگیری های نشان می دهد مقامات وزارت ارتباطات مخالف این تصمیم هستند. وزیر ارتباطات عصر دیروز در توییتر نوشت: ممنوعیت واردات تلفن همراه دارای سه ایراد جدی است ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه جام جم در یادداشتی به ویدئوی صف خرید برای دلار 22هزارتومانی در تهران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
این روزها توافق بیست وپنج ساله ایران و چین تبدیل به موضوعی داغ در محافل داخلی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
هر ساعت از شبانه روز که شبکه3 را بگیرید، احتمال قابل توجهی وجود دارد که با تصویر محمدحسین میثاقی روبه رو شوید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: فقط آقایان می توانند از موتورسیکلت های برقی استفاده کنند و برابر قانون استفاده از این وسیله نقلیه نیازمند دارا بودن گواهینامه است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در میان تصاویری که از روزهای اولیه اجباری شدن استفاده از ماسک در مترو تهران منتشر شده، این عکس، سوژه کاربران مجازی شده ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دوست داشتن، موضوعی بسیار پیچیده و در عین حال ساده است؛ گاهی به اشتباه کسانی را دوست داریم که نمی توانیم در کنارشان آرامش داشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دهمین جلسه رسیدگی به اتهامات 21 متهم کلان ارزی به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
موقع تنظیم این مطلب هنوز خبر ممنوعیت ورود گوشی های با ارزش بالای 300یورو به ایران، نیامده بود و این مطلب درباره خصوصیات فنی آیفون12 است، گوشی که شاید هیچوقت به ایران نرسد!
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۲   + ۷۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه اداره کل مقررات صادرات و واردات ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
طرح تأیید نشده ایجاد منطقه آزاد تجاری مازندران، به دلیل پنهان کاری در تشریح جزئیات، سبب افزایش چشمگیر قیمت مسکن و زمین در مناطقی از این استان شد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
پس از پیدا شدن یک مورد مشکوک به طاعون خیارکی در منطقه مغولستان داخلی چین، مراکز بهداشتی این ناحیه به حالت آماده باش درآمدند؛ طاعون خیارکی همان مرضی است که پاندمی مرگ سیاه را به وجود آورد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۶۲ سایت دیگر  
واضح است که عادل دوست دارد برگردد، به ملاحظه کاری ها و سکوت ممتد این ماه هایش دقت کنید، او می خواهد خودش را حفظ کند، اما آیا مخالفانش می گذارند؟
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال بازگرداندن اعتماد مردم به نظام سیاسی عراق هستیم . این عبارتِ کوتاه (اما مهم) بخشی از سخنان عمار حکیم رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار روز یکشنبه با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در این ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به این زیرنویس های لوس تلویزیون که ملت از صاحب خانه هایشان تشکر می کنند، توجه نکنید. در زمین واقعیت برخی صاحب خانه ها حتی طلب دلار از مستاجر بخت برگشته می کنند!
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یک ماهی از شروع صید کیلکا در دریای خزر می گذرد و به گفته صیادان اوضاع صید خوب و رضایتبخش نیست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
پس از آنکه فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی از سوی مردم رعایت نشد، متاسفانه روز به روز بر میزان افراد مبتلا به ویروس کرونا در مازندران اضافه می شود به طوری که در حال حاضر 589 بیمار مبتلا به ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت استان مازندران با بیان اینکه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی جزو حقوق شهروندی و وظیفه همه مردم است، گفت: با توجه به افزایش بیماران در مازندران ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
با افزایش تعداد بستری بیماران کرونایی در مازندران، 5 شهر استان در حالت قرمز قرار گرفتند.
مشاهده نتایج بیشتر...