شنبه ۱۶ فروردینساعت ۱۶:۵۲Apr 2020 4

زاهدانه (zahedaneh.ir)

 
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهریاری خاطرنشان کرد: رئیس جمهور باید به جای این قبیل اظهار نظرها وزرا را مدیریت کند تا مواردی که در ستاد عالی به تصویب می رسند به نحو مطلوبی اجرایی و عملیاتی شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
یگان های جنگ نوین قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور و گروه های جهادی سیستان و بلوچستان برای رفع آلودگی، ضدعفونی و گندزدایی از اماکن عمومی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
نادعلی نوری گفت: درسال گذشته تولید گوشت مرغ 10 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۰۶   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنان نوروزی رهبر معظم انقلاب و اشاره ایشان به توان کشور در مقابله با کرونا و اینکه کشور ظرفیّت مقابله ی با مسائل و چالشها را در هر سطحی دارا است با استقبال گسترده کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سلطانعلی میر با اشاره به اینکه باید لیبرالها و غربگراها از امریکای شارلاتان قطع امید کنند، بر لزوم توجه به تولید ملی برای تحقق شعار جهش تولید تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سردار امان الله گشتاسبی گفت: تمام امکانات و نیروهای بهداشتی، درمانی سپاه آماده ملحق شدن به کادر دانشگاه های علوم پزشکی استان هستند زیرا معتقدیم تنها با همراهی و همدلی می توانیم بر کرونا ویروس غلبه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۳۶    
علیم یارمحمدی گفت: برای تبیین شعار "جهش تولید" باید وابستگی به نفت را کاهش دهیم و از ظرفیت ها و مواد معدنی موجود درکشور استفاده بهتری صورت گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۲:۳۶    
حسینعلی شهریاری گفت: درحال حاضر نیز مشکل قانونی برای حمایت از تولید در کشور نداریم و تمامی قوانینی که برای حمایت از تولید داخل مفید بوده است را به تصویب رسانده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
درحالی که روز گذشته سفیر ایران در لندن از دادخواست پارلمان انگلیس برای رفع تحریم های آمریکا علیه ایران خبر داده بود امروز معاون وزیر بهداشت اعلام کرد که با وجود آنکه ایران هزینه خرید ماسک از انگلیس ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
پس از راه اندازی پویش سراسری #سین_هشتم_سلیمانی به منظور تکریم شهید والامقام سردار حاج قاسم سلیمانی، کاربران فضای مجازی از خانواده ها برای شرکت در این پویش دعوت کردند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
علیم یارمحمدی گفت: با خونسردی که در مردم دیده می شود با توجه به عطشی که در کشورهای دیگر مشاهده می شود ما سرآمد مقابله با کرونا ویروس درجهان هستیم و اگرمردم ما بیشتر هم رعایت کنند سربلندتر از این ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از ارزیابی و نظارت های روزانه تیم های سلامت در اردوگاه الغدیر زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مانور خودرویی اطلاع رسانی پیشگیری از کورونا ویروس با حضور 50 تیم عملیاتی و به پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در استان سیستان و بلوچستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده بسیج سپاه شهرستان زاهدان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا در زاهدان 124 هزار ماسک توسط گروههای جهادی این شهرستان تهیه و در بین مردم توزیع شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تمامی مسافران قطار راه آهن در بدو ورود به زاهدان از نظر علائم بیماری کرونا ویروس غربالگری شدند .
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: مردم به هیچ عنوان نگران کالاهای اساسی نباشند زیرا ذخیره سازی به موقع کالاهای اساسی خانواده ها در سطح استان انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۲ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رزمایش گروههای جهادی در راستای مقابله با بیماری کرونا در شهرستان زاهدان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۶:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: تعرفه واردات ماسک و لباس پزشکی صفر شد
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با هماهنگی هایی که با وزارت بهداشت انجام گرفته بیش از 23 هزار نفر از بسیجیان سراسر استان در کنار کادر بهداشت و درمان آماده خدمت رسانی به مردم عزیز استان ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر گروه سلامت خانواده دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بر رعایت اصول بهداشتی و تغذیه ای برای جلوگیری از انتقال کرونا ویروس در نوزادان و کودکان شیرخوار تاکید کرد
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
پویا ناظران در خصوص چرایی بی فایده بودن قرنطینه به معنای منع اجباری تردد نوشت.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور، هموطنان عزیز به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، از سفرهای غیر ضرروی اجتناب کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر آرامستان های شهرداری رشت در گفتگو با 8دی در واکنش به انتشار شایعاتی مبنی بر اشباع شدن قبرستان های گیلان و دفن اجساد روی هم، گفت: خیر؛ اصلا چنین چیزی نیست ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
گویا “جعفرزاده” که مدت ها از مدافعان دولت بوده حالا که از صندلی بهارستان در مجلس یازدهم جا مانده دیگر اعتمادش به دولتی ها و وزاری دولت نیز از بین رفته که آمار غیرواقعی خود را موثق تر از آمار مراجع ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی که سرعت شیوع ویروس کرونا در گیلان افزایش یافته و استان در وضعیتی قرمز و با کمبود تخت های بیمارستانی، امکانات پزشکی و بهداشتی مواجه است، بیمارستان سیار سپاه در رشت برپا شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۲۱:۳۶   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان از آغاز فعالیت بیمارستان سیار سپاه در محوطه بیمارستان رازی رشت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: مردم عزیز از مراجعه غیرضروری به بیمارستان ها برای عیادت خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۴:۰۶    
موزه منطقه ای جنوب شرق کشور و موزه پست زاهدان با معماری دیدنی در مرکز استان سیستان و بلوچستان قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره پیشگیری و مقابله با بحران شهرداری زاهدان گفت: به منظور کنترل شیوع و اپیدمی کرونا ویروس، پارک ملت زاهدان تعطیل و قرنطینه شد
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۲:۰۶    
یک کارشناس مذهبی گفت: تا زمانی که پدر و مادر زنده اند برای شادی و رضایت آنها بکوشیم و اگر از دنیا رفته اند بازهم نباید فراموش شوند و دعای خیر پدران می تواند برای خوشبختی انسان موثر باشد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 16 بیمار با حال عمومی مناسب از بیمارستان ترخیص شده اند
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۰:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
نخستین مورد فوت بیمار با آزمایش کرونای مثبت عصر دیروز در زاهدان اتفاق افتاد
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۶    
دبیر ستاد استانی مدیریت کرونا گفت: یک سال برای حفظ سلامت خود و دیگران از خیر مسافرت نوروزی بگذریم
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیجیان گروه جهادی شهید محمدزاده در سیستان و بلوچستان برای حضور در خط مقدم جبهه مقابله با ویروس کرونا وارد میدان شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۶    
مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری زاهدان از ادامه روند ضدعفونی سطح شهر با الویت هسته ی مرکزی و مسیرهای پرتردد در پی شیوع کرونا ویروس در زاهدان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۶    
رییس اداره صنعت،معدن و تجارت کنارک از تشکیل پرونده تخلف برای یک مرکز عرضه کالاهای پزشکی و بهداشتی در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: تجربه ثابت کرده که امریکایی ها و غربی ها درهیچ بحرانی برای کمک به دولت جمهوری اسلامی و مردم ایران صادق نبودند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: افراد تاثیرگذار فرهنگی و معتمدین جامعه باید پیش قدم شوند و برای جلوگیری از ورود بیماری کرونا به مرحله بحرانی و غیر قابل کنترل ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان، کمک های مردمی به مناسبت هفته احسان و نیکوکاری به صورت غیرحضوری و اینترنتی دریافت می شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از فراهم شدن کیت های آزمایش کرونا در استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: اتوبوس اتباع پاکستانی که اشتباها وارد پایانه مسافربری زاهدان شده بود، به سمت پایانه مرزی میرجاوه هدایت شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از آغاز طرح فروش فوق العاده کالاهای اساسی به مناسبت عید نوروز در فروشگاههای زنجیره ای سراسر استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی شهرداری زاهدان گفت: نیروهای شهرداری برای نابود کردن ویروس کرونا و ضدعفونی معابر شهری، تنها از وایتکس رقیق شده استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۱۳:۳۰    
معاون خدمات شهری شهردای زاهدان گفت: بیش از 20 اکیپ مجهز به امکانات و مواد ضد عفونی کننده در تمامی مناطق پنجگانه شهری و با دستورالعمل شبکه بهداشت نسبت به عملیات ضد عفونی سطح شهر اقدام خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم به صورت کامل تامین شده و به وفور در بازار وجود دارد و مشکلی در تامین کالا وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در حالی که رسانه های انگلیسی تلاش می کنند آمار مبتلایان و فوت شدگان رد اثر کرونا در ایران را بیشتر از واقعیت نشان بدهند، اما آمارهای جهانی، شفافیت ایران در آماردهی را تأیید می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرها حکایت از این دارد که بی بی سی فارسی توسط سعودی ها خریداری شده و این شبکه مدعی بی طرفی در کنار دو شبکه لندن نشین دیگر جنگ کرونایی را علیه ایران راه انداخته و هدایت می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف زاهدان گفت: مردم باید بدانند که در حال حاضر کالا در بازار زیاد است و خریدهای کاذب و هیجانی باعث برخی التهابات در بازار شده است و قطعا این وضعیت تا روزهای آینده رفع خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: با تغذیه مناسب و تعادل در استفاده از غذاها می توان بسیاری از بیماری های عفونی را مهار کرده و مانع از بروز آنها شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
عامل جعل فایل صوتی به نام معاون وزیر بهداشت بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: حال عمومی 2 بیمار مبتلا به کرونا رضایت بخش است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان از مردم درخواست می شود از مراجعات غیر ضروری به ادارات ثبت احوال خودداری کنند .
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
همزمان با شیوع ویروس کرونا در قم و دیگر نقاط کشور جمعی از طلاب حوزه علمیه برای کمک به پرستاران و یاری بیماران وارد بیمارستان های اختصاص یافته به این بیماری شدند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
با انتشار خبر شیوع ویروس کرونا در ایران موجی از اخبار مخرب، یاس آور و ناامید کننده از سوی فیک نیوزهای سعودی، منافقین و سلطنت طلبانِ ضد انقلاب در فضای مجازی شکل گرفت و در بستر توییتر ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: برای حفظ جان مردم باید بازی های لیگ برتر فوتبال فعلا تعطیل شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سعیدی تلاش برای ایجاد حس امید در جامعه را جهاد دانست و خاطرنشان کرد: در فضایی که مردم در بیمارستان از ترس مبتلا شدن به کرونا گریه می کردند جا داشت چنین حرکاتی را اجرا کنیم تا بگوییم این ویروس ترسی ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: درحال حاضر بیش از 15 واحد تولید کننده صنایع فلزی در زاهدان مشغول به فعالیت می باشند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
باند احتکار ماسک که از بهاییان برخی مناطق مرکزی کشور هستند شناسایی و متلاشی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۶ - ۰۰:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
پروازهای ایران به چین در حالی متوقف شده است که این پروازها از استانبول به شانگهای چین برقرار است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز در مراسمی پیکر پاک شهید استواریکم احمد رحمانی فر، بر دستان مردم زاهدان تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: اگر کشوری به دنبال توسعه باشد، راه رشد و بالندگی یک نظام از دریچه مهندسین آن کشور می گذرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۲۰:۰۰    
مدرس حوزه دارالعلوم مسجد مکی زاهدان گفت: با آمیخته شدن خون شهدای مرزبان تشیع وتسنن با هم، وحدت ملت ایران محکم تر و پایدارتر شده و دشمنانی که به دنبال تفرقه بودند را دلسرد خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: تیم بهداشتی برای عدم ورود افراد مشکوک به علائم بیماری کرونا در درب ورودی نمایشگاه کتاب زاهدان مستقر شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
قائم مقام وزارت بهداشت گفت: باور غلطی وجود دارد که هر کس مبتلا به کرونا شود می میرد! اصلا ممکن است بعضی ویروس را بگیرند و نفهمند و مثل یک سرماخوردگی ساده خوب شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۰   + ۹۱ سایت دیگر  
اصولگرایان برای فهرست واحد انتخابات مجلس که دوم اسفندماه برگزار می شود، به لیست واحد رسیدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: 54 هزار و 730 واحد خون در 11 ماهه امسال از سوی مردم خیر و نوعدوست این استان اهدا شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
برخی کارشناسان درباره این رویه رئیس جمهور معتقدند که روحانی نگران تاثیرگذاری رای و ظرفیت منفی خود روی لیست موسوم به یاران روحانی است و در عین حال تمایل دارد که مجلس آینده، مجلسی مورد حمایت او باشد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۰۰    
دبیر اسبق فدراسیون شطرنج ایران گفت: متاسفانه مسابقات بین المللی شطرنج چابهار بسیار بی کیفیت بود و به هیچ عنوان در شان کشور ایران، دهه مبارک فجر و شطرنج ایران نبود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۵:۳۰    
با گذشت سه روز از آغاز فرایند تبلیغات انتخابات، برخی بی اخلاقی های سیاسی آغاز شده و تعدادی از بنرهای نامزدها به صورت کامل تخریب و یا پاره شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۰۰    
امام جمعه اهل سنت مهرستان گفت: انتخابات بایدعادلانه باشد وهیچ ربطی به فرقه، حزب یا گروهی ندارد و همه کاندیداها باید جنبه ملی انتخابات را درنظر بگیرند و بدانند امنیت و عزت مملکت از هر نگاه قومی و حزبی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۰    
حادثه رانندگی در اطراف زاهدان یک کشته و دو زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد مارانی از بهره برداری هزار و 408 پروژه عمرانی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۰:۰۰   + ۴۸ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دو گروه هستند که امروز مشکل ایجاد می کنند، کسانی که باورهای انقلابی خود را از دست داده اند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۹۵ سایت دیگر  
فهرست کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در تهران نهایی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه موقت زاهدان گفت: هر کسی که شرایط قانونی حضور در انتخابات را دارد واجب شرعی است که در انتخابات شرکت کند یعنی خدای ناکرده اگر در انتخابات شرکت نکرد به یک امر واجب عمل نکرده است
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت احوال سیستان وبلوچستان گفت: تمامی افراد بالای 18 سال که شناسنامه آنان مفقود شده و می خواهند در انتخابات شرکت کنند، شناسنامه آن ها تا 30 بهمن ماه صادر و تحویل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مراسم راهپیمایی 22 بهمن 98 همزمان با اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۹:۰۷   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان اطلاعات سپاه گفت: به لطف الهی و به کارگیری شگرد های حرفه ای و ابزار های پیچیده اطلاعاتی، اشراف خوبی بر چرخه شبکه سازی و نفوذ دشمن در بستر فضای مجازی پیدا کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مراسم راهپیمایی 22 بهمن 98 همزمان با سراسر کشور و همزمان با اربعین شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جعفر دولتی مقدم گفت: لحظه ورود امام خمینی(ره) به خاک میهن اسلامی در 12 بهمن سال 1357 شیرین ترین خاطره طول دوران زندگی ام است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از مردم شیعه و سنی پایتخت وحدت ایران گفتند: فردا همه می آییم تا تماشایی ترین روز تاریخ انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
مسیرها و محدودیت های ترافیکی راهپیمایی 22 بهمن ماه در زاهدان اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۷    
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: مقارن شدن چهلم سردار دلها، سردار سلیمانی با 22 بهمن افتخار بزرگی برای ملت ایران است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۹    
همزمان با دهه مبارک فجر جشنواره کسب و کار و مهارت آموزی به مدت ده روز در دبیرستان هیئت امنایی ام البنین(س) زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زاهدان گفت: مردم با انتخاب ها و معیارهای درست و نه با نگاههای حزبی، گروهی، قبیله ای و جناحی افراد شایسته را انتخاب کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۰۲:۰۹    
نماینده ولی فقیه در سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: مجلس ریل گذار حرکت توفنده انقلاب است و ما باید کسانی را به مجلس بفرستیم که این ریل گذاری را به درستی انجام دهند و به این ترتیب حرکت گام دوم سریع ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۱۸:۳۹    
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، مزار شهدای گمنام شهرستان زاهدان غبارروبی و عطر افشانی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: نماز برترین منظر اظهار عبودیت و بندگی است و انسان در نماز بندگی خود را برای خدا نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
از آغاز دهه مبارک فجر و همزمان با نزدیک شدن به ایام اربعین شهادت حاج قاسم سلیمانی، #فجر_سلیمانی به عنوان کلید واژه اصلی جریان انقلاب در فضای مجازی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۲:۴۰    
پنجمین سالانه ملی و کارگاه گرافیک رضوی با هدف تولید محتوای فاخر با موضوع سیره رضوی در زاهدان آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۰۷:۱۰    
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: انقلاب برای ایران یک نعمت بزرگ بود نعمتی اسلامی، دینی که خداوند با حضور مردی بزرگ به نام امام خمینی(ره) به مردم هدیه داد و باید شکر این نعمت را به جا بیاوریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۰    
با فرارسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، شهر زاهدان آذین بندی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ترددهای غیرقانونی به داخل خاک پاکستان و بالعکس برای مبادله سوخت قاچاق یکی از مهمترین نگرانی های ما در حوزه سلامت استان سیستان وبلوچستان است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: خدمات و پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب اسلامی آنقدر گسترده و ارزنده است که نمی توان در یک یا چند جمله آنها را خلاصه کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۰۱:۴۰    
جانشین ناحیه ویژه سپاه زاهدان گفت: دمیدن روح انقلابی گری در جامعه،فیض بردن از معنویت شهیدان و زنده نگاه داشتن یاد شهدا از والاترین اهداف برگزاری این یادواره است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از آماده باش تیم های بهداشتی مستقر در پست های مراقبت مرزی برای کنترل بیماران تنفسی و مقابله با کرونا ویروس احتمالی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۸:۴۰    
یکی از قدیمی های شهر زاهدان گفت: شاید بهترین روزهای زندگی من، همین روزهای انقلاب اسلامی ایران بود و خاطراتش نیز برای من شیرین است چرا که چنان شور و شعفی در جوانان وجود داشت که می توانست خانه هم ظالمی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: لطیف ترین و رقیق ترین تجربه های وجودی و دریافت های خاص انسانی با شعور شاعرانه عرضه می شوندو نماد انسانیت انسان روح و فهم شاعرانه است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۰    
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: کسانی که با این معامله ننگین همراهی می کنند، دشمن اسلامند و باید بدانند که مردم بیدار مسلمان هیچ گاه فریب این بازی دشمنان را نخواهند خورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امام روح دریا گونه ای داشت و شجاعت ایشان مثال زدنی بود چرا که تنها از خدای خود می هراسید وهیچ کس نمی توانست دل ایشان را بلرزاند.
مشاهده نتایج بیشتر...