یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۶:۱۱May 2019 26

زاهدانه (zahedaneh.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۴    
یک جانباز و غواص 8سال جنگ تحمیلی، گفت: 8سال دفاع مقدس، دست های بزرگی را به ما آموخت و دستاوردهای زیادی برای مردم و کشور به ارمغان آورد که باید این دستاوردها به نسل جدید انقلاب انتقال پیدا کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۱۴    
مسابقات تیراندازی اهداف پروازی(تراپ) به مناسبت ماه مبارک رمضان در زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۴    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: طی روز گذشته، 850نفر در حوزه شهرستانهای تحت پوشش این دانشگاه مورد غربالگری فشارخون قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۴    
در بین افراد مستعد شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان طرح غربالگری فشار خون انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۵    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: حل مشکلات معیشتی مردم باید به عنوان یک اولیت توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولان پیگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: آزادی خرمشهر کاری خارق العاده بود که شگفتی همگان را در برداشت چرا که به عقیده پنجاه کشوری که ارتش عراق را برای این حمله حمایت کرده بودند ملت ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۱۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
میز خدمت بی منت در مصلی قدس زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۰۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بر اثر برخورد دو دستگاه پژو در بولوار خلیج فارس مرکز استان سیستان وبلوچستان، 4نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۴۰    
نماینده فرمانده سپاه پاسداران و مسئول بسیج حقوقدانان استان قم، گفت: سوم خرداد، نقطه عطفی در تاریخ جنگ تحمیلی ایران اسلامی به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد و سالروز آزاد سازی خرمشهر قبور شهدا در گلزار شهدای زاهدان غبار روبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۰    
محفل انس با قرآن کریم در حسینیه شهیدان میرحسینی تیپ نیروی مخصوص 110 سلمان فارسی سیستان و بلوچستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: 20عنوان برنامه به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر طی چهار روز در استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۰    
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: دفاع مقدس موجب عزت و سربلندی ملت ایران شد، همین دفاع مقدس و رشادت رزمندگان اسلام بود که موجب عزت و سربلندی ما شده و دشمنان را از خیال خام خود مایوس ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: به منظور توسعه سواحل مکران، بستر سازی مناسب برای رشد و توسعه بخش های مختلف حوزه بهداشت و درمان باید در اولویت قرار بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر واژگونی یک وانت حامل اتباع خارجی در حوزه شهرستان خاش، هشت نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: طرح استعداد یابی استعدادهای خلاق در رشته های مختلف فرهنگی هنری استان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: کابل های برق سه فاز جان یک شهروند زاهدانی را در شهرک صنعتی گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نخستین انجمن عکاسی نوجوانان کشور، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان راه اندازی شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۰۵    
ساکنان بولوار معلم، دانش و خیابان های اطراف این منطقه، از عدم اتصال شبکه گاز شهری در این قسمت از کلان شهر زاهدان، گلایه مند هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۰۶    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: براثر برخورد یک دستگاه زانتیا با تیر چراغ برق، 2 نفر در این شهرستان، مصدوم شدند .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۶    
امام جمعه موقت زاهدان گفت: ابر قدرت فقط خدا و ملتی که خدا را دارند هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۶    
سرپرست فرمانداری زاهدان گفت: با توجه به جلسات و برنامه ریزی های صورت گرفته، مقرر شد روز قدس، مردم در مسیر میدان آزادی تامصلی قدس این شهرستان را به عنوان مسیر راهپیمایی روز قدس طی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۶    
مدیر تبلیغات اسلامی زاهدان گفت: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته، بالغ بر 650برنامه در قالب 27برنامه محوری در مساجد و هیئت های مذهبی زاهدان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: در طی سال گذشته قریب به 9 هزار نفر بر اثر حوادث جاده ای، در نقاط مختلف استان کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
با این که ورود کامیون ها و خودروهای سنگین به معابر شهری ممنوع است اما بسیار مشاهده شده که این نوع از خودروها وارد منطقه مهرشهرزاهدان شده و در نقاط مختلف این قسمت از شهر زاهدان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: آمریکا و اسرائیل جز خیانت به کل دنیا هیچ کاری نکرده اند، با خروج ایران از برجام ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی مردم نمازگزار زاهدانی در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
با پیگری صورت گرفته از سوی شرکت گاز سیستان و بلوچستان، ساکنان مهر شهر زاهدان تا سه ماه آینده گاز دار می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷   + ۲۱ سایت دیگر  
صبح فردا سرلشکر سلامی برای ترسیم آخرین وضعیت منطقه و افشای پشت صحنه تحرکات آمریکایی ها برای نمایندگان مجلس سخنرانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
مراتع سیستان، با اجرای عملیات پخش سیلاب، جانی دوباره به خود گرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
مدیر منابع طبیعی و آبخیزداری نیمروز گفت: در راستای بهره گیری از سیلاب موجود در منطقه سیستان، 3هزار و 700هکتار از اراضی مرتعی این شهرستان، با عملیات پخش سیلاب آبیاری شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
دو فرد سیستانی گرفتار در سیلاب کویر شهداد کرمان به کمک جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان به زاهدان بازگشتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: طرف حساب نیروهای شرکتی بیمارستان میرجاوه، خود شرکت و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
رئیس هیئت وزنه برداری سیستان و بلوچستان گفت: مسابقات قهرمانی وزنه برداری کشور، با حضور وزنه برداران 10استان و به میزبانی زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
یکی از مراجع تقلید با اشاره به بالا بودن میزان تعطیلات در کشور گفت: کشورهای پیشرفته چنین تعطیلاتی ندارند و یکی از مشکلات مملکت و حوزه های علمیه این تعطیلات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۶۲ سایت دیگر  
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل بر انعقاد یک سند بین المللی در ممنوعیت تملک، ساخت و تولید، آزمایش، انتقال، استقرار، مدرن سازی و استفاده از سلاح های هسته ای تحت هر شرایطی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
وزارت تجارت بین المللی بریتانیا در دستورالعمل جدید به صادرکنندگان اعلام کرد، نام شرکت های ایرانی را از فهرست مراقبت های ویژه خود حذف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
برخی شهروندان زاهدانی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده باید به وعده وعیده های زمان انتخابات خود جامع عمل بپوشاند، گفتند: از رئیس جمهور آینده بهبود وضع اقتصادی و معیشت مردم را خواستاریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی برگزار شد که شروعی منظم داشت اما پس از اهدا جام مسابقه ربودن جام از یکدیگر آغاز شد!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور کشورش دستور داده تا بررسی کنند که آیا لغو تحریم های ایران طبق برجام در راستای منافع ملی آمریکا بوده است یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جدیدترین آمار صندوق بین المللی نشان می دهد وضعیت ایران به لحاظ بیکاری در جهان در سال های 92 تا 95 با 13 پله نزول بدتر شده است و رتبه کشورمان از 29 به 16 رسیده است که به معنای بدتر شدن وضعیت بیکاری در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۷:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
آمارهای مرکز آمار نشان می دهد به مدت 12 فصل متوالی رشد ارزش افزوده بخش مسکن منفی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۷:۳۷   + ۱۵۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فاطمه هنوز خواب بود به منزلی که در فاصلۀ پنجاه یا شصت متری کانتینر بود رفتیم و نماز صبح را خواندیم. نمازم که تمام شد دوستم با صدای بلندگفت: بیا ببین چه خبر شده؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سامی وارد بازداشتگاه شد و با لبخند معنی داری گفت: شپش ها سراغ ما هم اومدن!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
هر 8 نفرمان پشت جیب لندرور نشستیم. چهار نفر روی صندلی های مقابل هم و چهار نفر همکف ماشین نشستیم...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
شب گذشته برنامه تلویزیونی خندوانه میزبان آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۸   + ۵۴ سایت دیگر  
دبیرعلمی کنگره خدمات آزمایشگاهی ایران، پرهیز از استعمال دخانیات، افزایش فعالیت بدنی و کاهش کالری مصرفی را از راهکارهای مهم پیشگیری از سکته های قلبی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر انجمن چاقی: تاکنون هیچ داروی کاهش وزنی وارد بازار نشده و این تبلیغات تنها فریبکاری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ملت از برجام غیر خسارت و سختی معیشت و تحریم و از دست دادن تأسیسات هسته ای و تورم و رکود و... چیزی ندیده اند که باید حفظ آن را مهم ترین مسئله خود بدانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
11 اردیبهشت، روز کارگر و گوش کارگران پُر از وعده های تلنبار شده. حکایت وعده ها، شده مثال مهریه که کی داده ، کی گرفته ؛ولی امسال در آستانه انتخابات، کارگران باید منتظر شنیدن وعده های چرب تری باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران گفت: نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها، اول اردیبهشت به هیئت های اجرایی اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
کیک 100 کیلویی سفارشی برای جشن قهرمانی پرسپولیس
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
سرایدار جوان که درپی مشاجره بر سر بستن یک پیچ، تعمیرکار آسانسور را به قتل رسانده بود درحضوربازپرس دادسرای جنایی تهران جزئیات حادثه راتشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
در ادامه تعطیلی واحدهای تولیدی کشور در دولت حسن روحانی، شرکت زاگرس خودرو بروجرد هم که به عنوان بزرگ ترین کارخانه خصوصی خودروسازی کشور فعالیت می کرد تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر خزانه داری آمریکا مدعی شد این کشور به دقت ایران را زیر نظر دارد و تحریم های بیشتری را ضد ایران اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در این خبر با کشورهایی که بیشترین نیرو را در داعش دارند آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی سی ام فروردین به مسائل مختلف ورزش به ویژه فوتبال اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نرخ بیکاری شناخته شده ترین و به یقین پرکاربردترین شاخص بازار کار در اکثر کشورها است. این نرخ به عنوان یکی از شاخص های اصلی در بازار کار تصویری از وضعیت اشتغال در کشور را نمایان ساخته و نشان دهنده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دیروز در صف بربری، شاطرعباس بلندبلند می گفت: من نانوا هستم؛ رئیس جمهور نیستم! گله داشت از ملت که چرا این همه در صف نانوایی، زبان به گلایه از مشکلات باز می کنند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در نبردهای جدید منطقه خصوصا در جریان مقابله با گروه های تکفیری در عراق و سوریه، شاهد استفاده گسترده این تروریست ها، از خودروهای انتحاری هستیم که در بسیاری از موارد نیز خودروهای مذکور زره پوش هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنرانی آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی در صحن مجلس
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز با حضور دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه از 55 طرح اقتصاد مقاومتی، مردم یاری، عمرانی و اشتغالزایی در شهرستان زاهدان و بخش کورین بازدید به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه همه در تحقق اقتصاد مقاومتی مسئول هستند، می افزاید: اما نقش مردمی اقتصاد مقاومتی بسیار رنگ تر از نقش دولتی آن است و از آنجا که خانواده مهم ترین نهاد در جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر از کلیه مردم و روحانیون بابت بی توجهی خلبان به فریضه نماز عذر خواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
گویا قرار نیست به این زودی ها خط تولید پراید متوقف شود و حداقل تا پایان دولت یازدهم روند تولید آن ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
با آغاز فصل تازه اجراهای زنده موسیقی، 12 کنسرت موسیقی توانستند نظر مخاطبانشان را جلب کنند و تمام بلیت هایشان را به فروش برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
کسی که وارد عرصه ی سیاست میشود، باید مثل یک شطرنج باز ماهر هر حرکتی را که می کند، تا سه تا چهار تا حرکت بعد از او را هم پیش بینی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۲   + ۵۱ سایت دیگر  
درحالی مسئولان دولت یازدهم از رئیس جمهور تا وزرا و معاونان اخیرا مدعی ایجاد سالانه 700 هزار شغل در این دولت شدند که گزارش مرکز آمار ایران خلاف ادعای مسئولان را اثبات کرده و نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
حال با پایان سال 95، سالی که به عنوان اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده لازم است دولت به عنوان قوه مجریه و مسئول ترین قوه در تحقق اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۲   + ۴۶ سایت دیگر  
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه عطاری ها فقط محل عرضه فرآورده های خام گیاهی هستند، گفت: مردم باید داروی مورد نیاز خود را فقط از داروخانه ها تهیه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با نزدیک شدن به دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، فعالیت های رسانه ملی، اعتراض منتقدان را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
سردار غیب پرور در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان مرکزی با اشاره به لزوم وجود شور، نشاط و امید در جامعه، گفت: انقلاب اسلامی ما را زنده کرد و برای انقلابی بودن باید خادم مردم باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان مدیریت میادین و میوه و تره بار، قیمت میوه در میادین به دو گروه درجه یک و دستچین قیمت گذاری و عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۳   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد بنا دارد از محل شهریه های دانشجویان، سرمایه گذاری میلیاردی شخصی انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
نابسامانی در تنظیم بازار خرده فروشی سال هاست که باعث تحمیل هزینه های گزاف بر سفره مردم خصوصا اقشار ضعیف شده و در این سال ها هم طرح و برنامه ای مدون برای اصلاح این ساختار معیوب ارایه نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان گفت: در حال حاضر طبق آخرین آمارهای موجود از میان یک میلیون و 540 هزار نفری جمعیت استان کردستان یک میلیون و 150 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
از حدود یک هفته پیش در خبرها داشتیم مسئولان باشگاه پرسپولیس باب مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای تمدید بلند مدت قراردادش را باز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ ضریب افزایش 10 درصدی حقوق معلمان به استان ها، زمان اعمال این افزایش حقوق در سال 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
تولید مشترک خودرو توسط خودروسازان داخلی و شرکای غربی یکی از وعده های مهم پسابرجامی بود که نه تنهاجامه عمل نپوشید، بلکه اکنون مسئولان اجرایی طرح چنین شرطی برای خارجی ها را علنا تکذیب می کنند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲۳ سایت دیگر  
اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: در تماس تلفنی که با مهدی طارمی داشتم او از من عذرخواهی کرد و گفت اشتباه کرده در بازی با الریان آن گونه پنالتی زده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 80 میلیارد ریالی که با ارائه مدارک جعلی از شرکت ها و موسسات ،تسهیلات کلان مالی گرفته بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: هنوز در اتاق کار رهبر انقلاب همان موکت ساده چندین سال قبل وجود دارد و سران کشورهای مختلف نیز در همان جا به ملاقات می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
جدیدترین آمار درباره اعتبار گذرنامه ها در دنیا نشان می دهد که ایران به رده 98 دنیا سقوط کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی گفت: 2 قبضه سلاح انفرادی ایرانی را در اختیار قسمت های مربوطه گذاشتم تا با ژ3 مقایسه شود و اگر بهتر بود، به سمت آن می رویم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اسبق رسانه ملی گفت: اصلاح طلبان اشتباه می کنند که همه ی تخم مرغ های خود را در سبد آقای روحانی می گذارند، پایه های مسئولیتی آقای روحانی کاملا لرزان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
خبر دیدار صبح روز شنبه اصلاح طلبان با رئیس جمهور، از تسلیم روحانی در مقابل خواست آنها برای وجود کاندیدای پوششی حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
اعلام نکردن میزان مشارکت و تعداد رأی دهندگان در رفراندوم قانون اساسی ترکیه باعث گسترش اختلافات میان مخالفان و موافقان اصلاح قانون اساسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
قهرمان پرش ارتفاع بانوان ایران گفت: متأسفانه مسئولان بندر ترکمن فکر می کنند ورزشکار مانند اسب است! که هر طور بخواهند با او رفتار کنند و به مسابقه ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
گاف عملیاتی بزرگ این بمب آن است که باید توسط هواپیمای سی 130 حمل شود که شناسایی و شکار آن برای بسیاری از سامانه های پدافند هوایی حتی با قدمت 50 سال هم کاری بسیار سهل و آسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال اقتصادی با بیان اینکه در سیستان وبلوچستان حمایت چندانی از سرمایه گذار نمی شود، گفت: چرا به خاطر عدم حمایت دولت و مدیریت برنامه ریزی نشده برخی مدیران و مسئولان مردم باید شاهد تعطیلی و ورشکستگی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فضای مجازی طی سال های اخیر پر از تصاویر نامتعارف و حتی عکس های شخصی کاربران شده است. در این میان نوجوانان و جوانان تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا توجه عموم را در چنین فضایی به خود جلب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
با این روش طب فشاری فشارخون شما در کمتر از پنج دقیقه کاهش پیدا کرده و به میزان طبیعی باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۲   + ۲۶ سایت دیگر  
واردات بیش از 740 تن مسواک در سال 95،تنها بخش کوچکی از واردات بی رویه ای است که با اتخاذ تدابیر لازم می توان با اتکای به ظرفیت های تولید داخلی از بروز این پدیده ناهنجار اقتصادی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۷   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی دستگاه قضا گفت: در قضیه صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه مبلغ 8هزار و سیصد میلیارد تومان معوقه فقط متعلق به 31 نفر است که وام گرفته اما پس نداده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۲   + ۵۹ سایت دیگر  
برخی برندهای شکلات حاوی سرب و کادمیوم بوده و عامل ابتلا به سرطان و کاهش هوش در کودکان می شوند.
مشاهده نتایج بیشتر...