یکشنبه ۳۱ تیرساعت ۰۱:۵۸Jul 2018 22

زاهدانه (zahedaneh.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲    
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل بر انعقاد یک سند بین المللی در ممنوعیت تملک، ساخت و تولید، آزمایش، انتقال، استقرار، مدرن سازی و استفاده از سلاح های هسته ای تحت هر شرایطی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲    
یکی از مراجع تقلید با اشاره به بالا بودن میزان تعطیلات در کشور گفت: کشورهای پیشرفته چنین تعطیلاتی ندارند و یکی از مشکلات مملکت و حوزه های علمیه این تعطیلات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۲    
وزارت تجارت بین المللی بریتانیا در دستورالعمل جدید به صادرکنندگان اعلام کرد، نام شرکت های ایرانی را از فهرست مراقبت های ویژه خود حذف کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۰:۰۲    
برخی شهروندان زاهدانی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده باید به وعده وعیده های زمان انتخابات خود جامع عمل بپوشاند، گفتند: از رئیس جمهور آینده بهبود وضع اقتصادی و معیشت مردم را خواستاریم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۷    
مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر در حالی برگزار شد که شروعی منظم داشت اما پس از اهدا جام مسابقه ربودن جام از یکدیگر آغاز شد!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۱۷    
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد که رئیس جمهور کشورش دستور داده تا بررسی کنند که آیا لغو تحریم های ایران طبق برجام در راستای منافع ملی آمریکا بوده است یا خیر.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۰۲    
جدیدترین آمار صندوق بین المللی نشان می دهد وضعیت ایران به لحاظ بیکاری در جهان در سال های 92 تا 95 با 13 پله نزول بدتر شده است و رتبه کشورمان از 29 به 16 رسیده است که به معنای بدتر شدن وضعیت بیکاری در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۷:۵۲    
آمارهای مرکز آمار نشان می دهد به مدت 12 فصل متوالی رشد ارزش افزوده بخش مسکن منفی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۷:۳۷    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار جمعی از فرماندهان و کارکنان ارتش تأکید کردند: برای یک کشور بدترین موقعیت این است که مسئولین کشور از اخم و تهدید و تشر دشمن بترسند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۷    
فاطمه هنوز خواب بود به منزلی که در فاصلۀ پنجاه یا شصت متری کانتینر بود رفتیم و نماز صبح را خواندیم. نمازم که تمام شد دوستم با صدای بلندگفت: بیا ببین چه خبر شده؟
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۸    
سامی وارد بازداشتگاه شد و با لبخند معنی داری گفت: شپش ها سراغ ما هم اومدن!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۳    
هر 8 نفرمان پشت جیب لندرور نشستیم. چهار نفر روی صندلی های مقابل هم و چهار نفر همکف ماشین نشستیم...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۳:۰۸    
شب گذشته برنامه تلویزیونی خندوانه میزبان آزاده صمدی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۴۸    
دبیرعلمی کنگره خدمات آزمایشگاهی ایران، پرهیز از استعمال دخانیات، افزایش فعالیت بدنی و کاهش کالری مصرفی را از راهکارهای مهم پیشگیری از سکته های قلبی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۸    
دبیر انجمن چاقی: تاکنون هیچ داروی کاهش وزنی وارد بازار نشده و این تبلیغات تنها فریبکاری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۴۷    
ملت از برجام غیر خسارت و سختی معیشت و تحریم و از دست دادن تأسیسات هسته ای و تورم و رکود و... چیزی ندیده اند که باید حفظ آن را مهم ترین مسئله خود بدانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۲۷    
11 اردیبهشت، روز کارگر و گوش کارگران پُر از وعده های تلنبار شده. حکایت وعده ها، شده مثال مهریه که کی داده ، کی گرفته ؛ولی امسال در آستانه انتخابات، کارگران باید منتظر شنیدن وعده های چرب تری باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۱:۰۸    
رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در استان تهران گفت: نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها، اول اردیبهشت به هیئت های اجرایی اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۵۳    
کیک 100 کیلویی سفارشی برای جشن قهرمانی پرسپولیس
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۳    
سرایدار جوان که درپی مشاجره بر سر بستن یک پیچ، تعمیرکار آسانسور را به قتل رسانده بود درحضوربازپرس دادسرای جنایی تهران جزئیات حادثه راتشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۲۸    
در ادامه تعطیلی واحدهای تولیدی کشور در دولت حسن روحانی، شرکت زاگرس خودرو بروجرد هم که به عنوان بزرگ ترین کارخانه خصوصی خودروسازی کشور فعالیت می کرد تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۷    
وزیر خزانه داری آمریکا مدعی شد این کشور به دقت ایران را زیر نظر دارد و تحریم های بیشتری را ضد ایران اعمال خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۷    
در این خبر با کشورهایی که بیشترین نیرو را در داعش دارند آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۷    
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی سی ام فروردین به مسائل مختلف ورزش به ویژه فوتبال اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲    
نرخ بیکاری شناخته شده ترین و به یقین پرکاربردترین شاخص بازار کار در اکثر کشورها است. این نرخ به عنوان یکی از شاخص های اصلی در بازار کار تصویری از وضعیت اشتغال در کشور را نمایان ساخته و نشان دهنده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۲    
دیروز در صف بربری، شاطرعباس بلندبلند می گفت: من نانوا هستم؛ رئیس جمهور نیستم! گله داشت از ملت که چرا این همه در صف نانوایی، زبان به گلایه از مشکلات باز می کنند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۲    
در نبردهای جدید منطقه خصوصا در جریان مقابله با گروه های تکفیری در عراق و سوریه، شاهد استفاده گسترده این تروریست ها، از خودروهای انتحاری هستیم که در بسیاری از موارد نیز خودروهای مذکور زره پوش هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۷    
سخنرانی آقای آخوندی وزیر راه و شهرسازی در صحن مجلس
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۰۷    
صبح امروز با حضور دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه از 55 طرح اقتصاد مقاومتی، مردم یاری، عمرانی و اشتغالزایی در شهرستان زاهدان و بخش کورین بازدید به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۵۲    
یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه همه در تحقق اقتصاد مقاومتی مسئول هستند، می افزاید: اما نقش مردمی اقتصاد مقاومتی بسیار رنگ تر از نقش دولتی آن است و از آنجا که خانواده مهم ترین نهاد در جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۳۷    
مدیر عامل، مالک و سرمایه گذار شرکت هواپیمایی تفتان ایر از کلیه مردم و روحانیون بابت بی توجهی خلبان به فریضه نماز عذر خواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۲    
گویا قرار نیست به این زودی ها خط تولید پراید متوقف شود و حداقل تا پایان دولت یازدهم روند تولید آن ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۵۷    
با آغاز فصل تازه اجراهای زنده موسیقی، 12 کنسرت موسیقی توانستند نظر مخاطبانشان را جلب کنند و تمام بلیت هایشان را به فروش برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۷    
کسی که وارد عرصه ی سیاست میشود، باید مثل یک شطرنج باز ماهر هر حرکتی را که می کند، تا سه تا چهار تا حرکت بعد از او را هم پیش بینی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۴۲    
درحالی مسئولان دولت یازدهم از رئیس جمهور تا وزرا و معاونان اخیرا مدعی ایجاد سالانه 700 هزار شغل در این دولت شدند که گزارش مرکز آمار ایران خلاف ادعای مسئولان را اثبات کرده و نشان می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۷:۲۷    
حال با پایان سال 95، سالی که به عنوان اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل نامگذاری شده لازم است دولت به عنوان قوه مجریه و مسئول ترین قوه در تحقق اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۴۲    
آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور مسئولان و چهره های مختلف تشکیل و مانند همیشه مباحث حول محورهایی پیش رفت که درنوع خود در تشکیل جلسه برای جلسه تقریبا کم نظیر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۵۷    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با بیان اینکه عطاری ها فقط محل عرضه فرآورده های خام گیاهی هستند، گفت: مردم باید داروی مورد نیاز خود را فقط از داروخانه ها تهیه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۴۷    
همزمان با نزدیک شدن به دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، فعالیت های رسانه ملی، اعتراض منتقدان را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۲    
سردار غیب پرور در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج استان مرکزی با اشاره به لزوم وجود شور، نشاط و امید در جامعه، گفت: انقلاب اسلامی ما را زنده کرد و برای انقلابی بودن باید خادم مردم باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۸:۱۲    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۸    
بر اساس اعلام سازمان مدیریت میادین و میوه و تره بار، قیمت میوه در میادین به دو گروه درجه یک و دستچین قیمت گذاری و عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۳    
رئیس دانشگاه آزاد بنا دارد از محل شهریه های دانشجویان، سرمایه گذاری میلیاردی شخصی انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۸    
نابسامانی در تنظیم بازار خرده فروشی سال هاست که باعث تحمیل هزینه های گزاف بر سفره مردم خصوصا اقشار ضعیف شده و در این سال ها هم طرح و برنامه ای مدون برای اصلاح این ساختار معیوب ارایه نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۳    
مدیرکل بیمه سلامت استان کردستان گفت: در حال حاضر طبق آخرین آمارهای موجود از میان یک میلیون و 540 هزار نفری جمعیت استان کردستان یک میلیون و 150 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۸    
از حدود یک هفته پیش در خبرها داشتیم مسئولان باشگاه پرسپولیس باب مذاکره با برانکو ایوانکوویچ برای تمدید بلند مدت قراردادش را باز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۲۳    
مدیرکل امور اداری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به ابلاغ ضریب افزایش 10 درصدی حقوق معلمان به استان ها، زمان اعمال این افزایش حقوق در سال 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۸    
تولید مشترک خودرو توسط خودروسازان داخلی و شرکای غربی یکی از وعده های مهم پسابرجامی بود که نه تنهاجامه عمل نپوشید، بلکه اکنون مسئولان اجرایی طرح چنین شرطی برای خارجی ها را علنا تکذیب می کنند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۸    
اسطوره باشگاه پرسپولیس گفت: در تماس تلفنی که با مهدی طارمی داشتم او از من عذرخواهی کرد و گفت اشتباه کرده در بازی با الریان آن گونه پنالتی زده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۸    
فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری کلاهبردار 80 میلیارد ریالی که با ارائه مدارک جعلی از شرکت ها و موسسات ،تسهیلات کلان مالی گرفته بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۸    
رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: هنوز در اتاق کار رهبر انقلاب همان موکت ساده چندین سال قبل وجود دارد و سران کشورهای مختلف نیز در همان جا به ملاقات می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۲۸    
جدیدترین آمار درباره اعتبار گذرنامه ها در دنیا نشان می دهد که ایران به رده 98 دنیا سقوط کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۳    
فرمانده نیروی زمینی گفت: 2 قبضه سلاح انفرادی ایرانی را در اختیار قسمت های مربوطه گذاشتم تا با ژ3 مقایسه شود و اگر بهتر بود، به سمت آن می رویم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۳    
رئیس اسبق رسانه ملی گفت: اصلاح طلبان اشتباه می کنند که همه ی تخم مرغ های خود را در سبد آقای روحانی می گذارند، پایه های مسئولیتی آقای روحانی کاملا لرزان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۲:۲۳    
خبر دیدار صبح روز شنبه اصلاح طلبان با رئیس جمهور، از تسلیم روحانی در مقابل خواست آنها برای وجود کاندیدای پوششی حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۳    
اعلام نکردن میزان مشارکت و تعداد رأی دهندگان در رفراندوم قانون اساسی ترکیه باعث گسترش اختلافات میان مخالفان و موافقان اصلاح قانون اساسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۸    
قهرمان پرش ارتفاع بانوان ایران گفت: متأسفانه مسئولان بندر ترکمن فکر می کنند ورزشکار مانند اسب است! که هر طور بخواهند با او رفتار کنند و به مسابقه ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۲۲    
گاف عملیاتی بزرگ این بمب آن است که باید توسط هواپیمای سی 130 حمل شود که شناسایی و شکار آن برای بسیاری از سامانه های پدافند هوایی حتی با قدمت 50 سال هم کاری بسیار سهل و آسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۷    
یک فعال اقتصادی با بیان اینکه در سیستان وبلوچستان حمایت چندانی از سرمایه گذار نمی شود، گفت: چرا به خاطر عدم حمایت دولت و مدیریت برنامه ریزی نشده برخی مدیران و مسئولان مردم باید شاهد تعطیلی و ورشکستگی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۷    
فضای مجازی طی سال های اخیر پر از تصاویر نامتعارف و حتی عکس های شخصی کاربران شده است. در این میان نوجوانان و جوانان تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا توجه عموم را در چنین فضایی به خود جلب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۲    
با این روش طب فشاری فشارخون شما در کمتر از پنج دقیقه کاهش پیدا کرده و به میزان طبیعی باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۲۲    
واردات بیش از 740 تن مسواک در سال 95،تنها بخش کوچکی از واردات بی رویه ای است که با اتخاذ تدابیر لازم می توان با اتکای به ظرفیت های تولید داخلی از بروز این پدیده ناهنجار اقتصادی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۷:۵۷    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۷:۴۷    
سخنگوی دستگاه قضا گفت: در قضیه صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه مبلغ 8هزار و سیصد میلیارد تومان معوقه فقط متعلق به 31 نفر است که وام گرفته اما پس نداده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۵۲    
برخی برندهای شکلات حاوی سرب و کادمیوم بوده و عامل ابتلا به سرطان و کاهش هوش در کودکان می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۴۲    
بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از امروز به مدت 5 روز انجام می شود و این مدت در صورت نیاز 5 روز دیگر تمدید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۲۲    
اسیدهای چرب پلی اشباع نشده اُمگا-6 می تواند منجر به بروز رفتار تنبلی، بخصوص در زنان، شده و همچنین در بروز دیابت نقش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۲    
خبرنگاران مشرق، در جست وجوی اخبار و تحلیل ها، به نکات ویژه ای برمی خورند که کمتر موردتوجه تحلیل گران و مخاطبین قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۲    
سکسکه کوتاه مدت معمولاً ناشناخته است اما در صورتی که سکسکه طولانی مدت باشد یا به شکل مکرر رخ دهد، می تواند خطرناک بوده و منجر به سکته قلبی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۲    
جانشین فرمانده کل ارتش گفت: روزانه هزاران پرواز در اطراف ما در حال انجام است، تمامی این تحرکات و پروازها در حال رصد شدن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۵۲    
یکی از برنامه های پربیننده تلویزیون در ایام مناسبتی ماره رمضان پخش مجموعه های تلویزیونی است که رسانه ملی با تولید سریال های مختلف به استقبال ماه رحمت و مهربانی رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۲    
وزیر کار وعده افزایش یارانه فقرا در کارزار انتخاباتی را فریب کاندیداها تعبیر کرده و گفته بود که 200 تومان در جیب فقرا می گذارند و چند برابر آن را از جیب آنها برمی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۲    
باتوجه به اینکه فروش سینماها در 2 سال اخیر رقمی بالاتر از قبل دارد و این امر روند سالن سازی ها را تقویت کرده، لازم است به تحلیل شرایط امروز با نگاهی به آینده و آسیب های پیش رو پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۵:۰۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقادات در زمینه عدم ایجاد شفافیت پیرامون تعریف رجل سیاسی و مذهبی گفت: مجلس قبل در این زمینه مصوبه داشت اما شورای نگهبان رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۲    
روحانی در سفر سال 93 خود به سیستان وعده های بسیاری به مردم داد، در حالی به روزهای پایانی عمر دولت یازدهم نزدیک می شویم که سخنان دولتمردان نشان می دهد قریب به اتفاق این وعده ها عملیاتی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۳۲    
بافت شهری استان کهگیلویه و بویراحمد سنتی، قومی و قبیله ای است به همین دلیل هر مراسم جشنی و یا عزایی که برگزار می شود افراد مختلفی از طایفه های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۱۲    
فرمانداری شهرستان اسلامشهر در روزهای اخیر اقدام به چاپ و نصب بنرهای تبلیغاتی حسن روحانی با مضمون "نگاه ها در کشور باید معطوف به انتخابات باشد"، کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۲    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با ابراز نگرانی در خصوص افزایش آمار بیکاران در کشور عنوان کرد: بر اساس آخرین آمار گرفته شده از تعداد بیکاران در کشور بیش از 5 میلیون می باشد که این نرخ بیکاری در کشور بسیار ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۲    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های سیاسی کشور که صبح امروز در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۳:۲۲    
ماراتن ثبت نام نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به شکل بی سابقه و با ثبت نام بیش از هزار نفر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۲    
به گزارش زاهدانه به نقل از
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۴۲    
آمار گمرک نشان می دهد سال گذشته بیش از 2 هزار تن قفل آویز به کشور وارد شده است!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۲    
اندازه خروجی سینما در اقتصاد کشور ما هیچ چیز نیست، سینمای ما در سینمای اجتماعی و کمدی خلاصه شده است آن هم نه آن کمدی که در همه جای دنیا رایج است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۲    
هزاران نفر از مخالفان و موافقان دونالد ترامپ در شهرها و ایالت های مختلف این کشور در تظاهرات روز مالیات به خیابان ها ریخته و با هم درگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۲    
روند صعودی پرسپولیس از دو سال و نیم پیش آغاز شد و با کمترین اعتصاب و احکام مخرب فیفا جلو آمد تا در نهایت سه هفته مانده به پایان مسابقات لیگ برتر، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۲    
درحالی در آخرین جلسه شورای عالی کار حداقل دستمزد کارگران 930 هزار تومان تعیین شد که هیئت وزیران حداقل حقوق کارمندان را 1میلیون و 35 هزار تومان تعیین کرد که حدود 105هزار تومان دستمزد کارکارگران از ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۱:۲۲    
وزیر اسبق آموزش و پرورش گفت: طبق گفته نمایندگان مجلس فرصت و اسناد کافی از سوی مسئولین صندوق ذخیره به هیئت تحقیق و تفحص مجلس داده نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۲    
در سایه عدم نظارت مسئولین بر شبکه های مجازی بازار فروشگاه های اینترنتی در جنوب شرق همچنان داغ است و اینبار پای طالع بینان نیز از این فروشگاه ها سردر آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۲    
تمام وقت همسرم صرف گذراندن در شبکه های اجتماعی و پرداختن به بازی های آنلاین شده بود به گونه ای که چهار سال زندگی مشترکمان را فدای لایک های مجازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۲    
تبلیغ چهره حقیقی روحانی در حالی با پول بیت المال صورت می گیرد که بر اساس قانون هیچ نامزدی حق استفاده از بیت المال برای تبلیغات انتخاباتی را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۰:۰۲    
حسن روحانی روز گذشته پس از ثبت نام برای انتخابات ریاست جمهوری کشور طی اظهاراتی گفت: هَوو های برجام نمی توانند سرپرست خوبی برای آن باشند!
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۲    
خبر جان باختن تعدادی از هم وطنان عزیز در استان های آذربایجان موجب تأثر و تألم خاطر همگان شده است. اینجانب ضمن عرض تسلیت به بازماندگان این حادثه از تمام بسیجیان استانهای آذربایجان می خواهم از تمام ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۲    
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: تعداد داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری تا ساعت 14 امروز به 1361 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۵۲    
تیم فوتبال پرسپولیس که در هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داده بود پس از هشت فصل توانست این عنوان را تکرار کند و دوباره قهرمان شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۳۲    
وی که به اعتقاد همفکران و حامیانش بزرگ ترین رقیبش کارنامه ضعیفش به خصوص درزمینهٔ اقتصاد است، برای جمع آوری آرای اقشار ضعیف جامعه که درواقع بزرگ ترین ضربه را در دولت وی متحمل شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۲    
عضو سابق کمسیون امنیت ملی مجلس گفت: قول های 100 روزه دولت پس از 1400 روز محقق نشد و می گویند ما چنین قولی به مردم نداده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۷:۴۲    
گرچه اصلاح طلبان می کوشند که دست کم بخش های اصلی آن ها در حمایت از روحانی یکصدا باشند، اما همچنان در این اردوگاهِ سیاسی، یک نوع سردرگمی آشکار وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۲    
حضرت ایت الله خامنه ای با صدور پیامی ضمن تسلیت حادثه مصیبت بار سیل در استان های آذربایجان شرقی و غربی تأکید کردند: وظیفه فوری مسئولان ذیربط، کمک به آسیب دیدگان و کاستن از رنج و اندوه آنان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۲    
با فعال شدن تماس صوتی تلگرام کلاهبرداران و سودجویان نیز دست به کار شده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...