جمعه ۰۴ بهمنساعت ۱۸:۱۹Jan 2020 24

زاهدانه (zahedaneh.ir)

  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۰۷:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: صادرات از استان به کشور افغانستان در 9 ماهه سال جاری، 77 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۷    
به همت تیم های بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیش از 164 هزار خانوار طی سه روز اجرای عملیات علیه ویروس فلج اطفال واکسینه شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند سازمان یافته و حرفه ای قاچاق و کشف 526 کیلو و 740گرم مواد افیونی در شهر زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مهمانسرای بانک ملی در زاهدان، ساعتی پیش دچار حریق شد
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان با اشاره به برگزاری رویداد استارتاپی تولید محتوا بسیج در استان گفت: در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۵۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 1350 تیم سلامت بصورت هماهنگ از 28 دیماه تا 4 بهمن بصورت خانه به خانه جهت اجرای واکسیناسیون فلج اطفال مراجعه می کنند
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۸    
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: شیر تولید شده در استان باکیفیت بوده و مصرف آن هیچگونه مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۸    
امام جمعه اهل سنت مینان سرباز گفت: افکار و راه وروش شهید جنگی زهی هیچوقت فراموش شدنی نیست و همیشه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان از 12 دی ماه تا 12 بهمن ماه همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین کنگره شعر آئینی انقلابی کوثر ناب را برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
راهپیمایی مردم ولایت مدار زاهدان در حمایت از اقتدار و صلابت نظام در برابر آمریکا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زاهدان گفت: انتظار مردم غیور ما که به عزت و کرامت خودشان حساس هستند از دولت و وزارت خارجه ما این است که با سفیر و دولت انگلستان با قدرت برخورد کند و این سفیر و عنصر نامطلوب را از کشور اخراج ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۲۸    
مدیریت امور آزمایشگاه های دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در خصوص پشتیبانی تشخیصی بیماری های عفونی ناشی از سیل در جنوب استان اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: مناطق سیل زده جنوب، استان با توجه به وسعت، نیازمند رسیدگی و توجه بیشتر است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مرحله نخست عملیات تکمیلی واکسیناسیون فلج اطفال از امروز به مدت یک هفته برای 470 هزار کودک زیر پنج سال سیستان وبلوچستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۶   + ۸۶ سایت دیگر  
شهاب حسینی بازیگر شناخته شده سینمای ایران معتقد است: اعلام انصراف از جشنواره فیلم فجر دامن زدن به افتراق جامعه شکن خودی و ناخودی است و این در حالی است که جامعه و مردم بیش از هر زمان دیگری به همبستگی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۶    
فرماندار زاهدان گفت: در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان زاهدان برنامه ها و مراسمات متتوعی که موجب نشاط و امید آفرینی می شود، برگزار می گردد
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۲:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در تماس هایی که خبرنگاران با بسیاری از خانواده های جان باختگان پرواز تهران-کیف داشتند، برخی از این عزیزان داغدیده حاضر به مصاحبه و یا اظهار نظری نشدند و علت آن را هم تهدید و برخی مسائل جانبی عنوان می ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
گاندو یکی از گونه هایی است که در طبقه آسیب پذیر قرار دارد و زیستگاه آن در ایران سیستان و بلوچستان است با توجه به وقوع سیل در این استان در ابتدا اخباری از هجوم این گونه به مناطق سیل زده منتشر و در ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۰۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
پنج روز از وقوع سیلاب سهمگین سیستان وبلوچستان گذشته و این روزها با فروکش کردن آب، تازه دارد معلوم می شود چه بر سر زندگی مردم این دیار آمده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۲۲:۵۶    
سیل در جنوب سیستان و بلوچستان در چند روز گذشته خسارات زیادی به بارآورده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس سیاسی گفت: دوره شاه مخلوع برای امریکایی ها یک دوره رویایی بوده است چراکه نفت و منابع و قدرت ایران را در اختیار خود داشتند
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
احمد گروهی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: آنچه که بر روی سنگ این شهید بزرگوار نوشته شده بنابر وصیت و با نظارت خانواده ایشان است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۷:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان گفت: همه ارگان ها پای کار آمده و در حال خدمت رسانی به مردم هستند که همین مسئله موجب وحدت در کشور نیز شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۲:۲۶    
مدرس حوزه دارالعلوم مسجد مکی زاهدان گفت:هم اکنون سپاه در بلوچستان درکنار مردم سیل زده است و این کم لطفی است که یک اتفاق سهوی را به پای تمام خدمات یک نهاد خدمتگذار و انقلابی بگذاریم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس شوراهای حل اختلاف سیستان و بلوچستان گفت: 26 هزار و 357 فقره پرونده در 9 ماه سالجاری در شوراهای حل اختلاف این استان مختومه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ایستگاه های بارانسنجی از 15 ایستگاه باران سنجی استان بیش از 100 میلی متر باران گزارش شده که معادل بارش های یک سال زراعی استان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۶    
فرماندار شهرستان زاهدان گفت : با توجه به بارندگی های چند روز اخیر در شهرستان زاهدان هیچ گونه خسارت مالی و جانی گزارش نشده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیلاب در جنوب این استان ارتباط بیش از 500 روستا را قطع کرده بود که با تلاش های صورت گرفته بخشی از ارتباط برقرار شده ولی حدود 350 تا 400 روستا همچنان در محاصره سیل ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۱۱۸ سایت دیگر  
نه در مقام وزیر خارجه که به عنوان یک هم وطن شانه به شانه همه ایرانیان، داغدار اندوه بزرگی هستم که وطن را فرا گرفته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سفیر انگلیس در تهران به دلیل تحریک و ساماندهی تحرکات مشکوک در مقابل دانشگاه امیرکبیر برای ساعاتی بازداشت و سپس آزاد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲۱ سایت دیگر  
علیرضا معاف در یادداشتی نوشت: محال است اجازه دهیم جنایت پیشگانی که حاج قاسم را ترور شخص کردند، حاجی زاده را ترور شخصیت کنند، پهپادهای آمریکا بدن مطهر حاج قاسم را اربا اربا کردند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۱۰۶ سایت دیگر  
حداقل عیدی کارگران در پایان سال 98 معادل 3 میلیون و 34 هزار تومان و حداکثر عیدی نیز معادل 4 میلیون و 550 هزار و 647 تومان است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
علی هاشمی ملی پوش وزنه برداری کشورمان پس از بازی های المپیک توکیو جراحی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۰۷:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: تا ظهر روز گذشته از مرکز تحقیقات هواشناسی استان در بلوار خلیج فارس شهر زاهدان بیش از 48 میلی متر باران گزارش شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۶    
سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از سرمایه گذاری بالغ بر 417 هزار میلیون ریالی در بخش معدن استان از ابتدای سال جاری خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۶:۲۶   + ۴۳ سایت دیگر  
ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی در آسمان تهران و مشخص شدن دلیل حادثه که شلیک پدافند هوایی تهران گزارش شد نکات قابل توجهی دارد که نباید از آنها غفلت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ورود سامانه بارشی جدید به استان سیستان و بلوچستان، مردم شهرستان زاهدان نیز با مشکلاتی روبرو شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زاهدان گفت: یکی از برکات شهادت سردار سلیمانی این بود که همه مردم با هر فکر و ذهنیتی که داشتند به صحنه آمدند و به تعبیر مقام معظم رهبری این حضور چشمگیر نشان داد که انقلاب همچنان زنده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۳:۳۵    
فرمانده قرارگاه منطقه ای قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: وقتی خبر شهادت قاسم میرحسینی را شنیدیم هیچ کس جرات نداشت این خبر را به حاج قاسم سلیمانی بدهد چون ایشان ارادت خاصی به شهید میرحسینی داشت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۵    
مراسم گرامیداشت سردار قاسم سلیمانی و سالگرد شهادت سردار قاسم میرحسینی در زاهدان برگزار شد
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۵    
نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان گفت: از زندگی شهید سلیمانی باید درس گرفت و بر ما لازم است تا برای تحقق اهداف وی تلاش کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۵    
مراسم گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی در زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
سردار حاجی زاده گفت: همزمان با عملیات موشکی سپاه علیه مواضع تروریست های آمریکایی در پایگاه عین الاسد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
جعفری گفت: مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج در نظر دارد موضوع سومین بازی فاخر این مجموعه را به روایت رشادت های سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی اختصاص دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۵    
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: اولین اقدام سپاه که پایگاه آمریکایی عین الاسد در عراق را نشانه رفت، ضربه سختی به آمریکایی ها بود اما مردم ایران به دنبال ضربات مهلک تر و سخت تر به امریکای جنایتکار هستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سامانه بارشی از روز جمعه وارد این استان می شود که قوی تر از سامانه قبلی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۵    
فیلمی بسیار جالب از پیش بینی رهبر انقلاب در مورد آینده کشور قریب 30 سال پیش در کنار سردار سلیمانی را ببینید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف بیش از 25هزارلیتر سوخت قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی تانکر دار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۲:۳۵    
سرپرست کاروان مردمی حسینیه شهید جهانزاده زاهدان گفت: شب گذشته بیش از 500 نفر از حسینیه شهید جهانزاده زاهدان به مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید سلیمانی اعزام شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی زاهدان گفت: پیشنهاد کمیسیون فرهنگی شورا مبنی بر تغییر نام بلوار رسالت زاهدان به نام سردار بزرگ اسلام و انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی مطرح شد و مورد تایید اعضا ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۵    
صبح امروز مردم همیشه در صحنه زاهدان با تجمعی پرشور با رهبر معظم انقلاب و شهید قاسم سلیمانی تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: آن دسته از دانشجویان ، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی که به صورت داوطلبانه آمادگی حضور در مراسم تشیع پیکر شهید قاسم سلیمانی را دارند، به کرمان اعزام می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته جمعی از اصلاح طلبان تندرو از جمله محمدرضا خاتمی، سعید حجاریان، مصطفی تاجزاده، پروانه سلحشوری، مسعود باستانی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۵    
درپی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، شهر زاهدان با پرچم سیاه عزا و عکسهای این شهید مزین شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی و 2 نفر دیگر، بر اثر حادثه رانندگی در محور زاهدان- خاش جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۱    
یک کارشناس مسائل سیاسی و بین المللی گفت: پاسخ ایران به شهادت سردار سلیمانی معقول و کوبنده خواهد بود و همین که آمریکایی ها به تکاپو و ترس افتاده اند و به گفته خودشان کابوس می بینند نشان دهنده ضعف و ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۶:۲۱    
مردم شهیدپرور زاهدان با حضور گسترده در نمازجمعه برای شهید حاج قاسم سلیمانی عزاداری کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سرباز گفت: سردار سلیمانی افتخار می کرد در راه حق و حقیقت شهید شود که به آرزوی خود رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۱    
امام جمعه زاهدان گفت: جبهه مقاومت سرداران بزرگی را تربیت کرده تا جای شهیدانی همچون سردار قاسم سلیمانی را پرکنند و اینگونه اقدامات باعث می شود حرکت جبهه مقاومت سریع تر و ضربه آن کوبنده تر شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آئین اختتامیه شصت و چهارمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان (آسوریک) در زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: سینمای کشور در چند دهه گذشته با نشان دادن چهره غیرواقعی از استان، به سیستان و بلوچستان و مردم خوب و خونگرمش بدهکار است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عصر امروز ریاست سازمان سینمایی در نشستی صمیمی با اصحاب رسانه و مطبوعات استان سیستان و بلوچستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور سینمایی کشور گفت: این سازمان از ساخت فیلم درباره استان سیستان و بلوچستان حمایت می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۲۱ سایت دیگر  
استراماچونی مدعی است از آنجایی که همچنان مفاد بند های مذاکره، متن نامه ها و موضوع پیش شرط ها قبل از توافق لو می رود، مذاکره انجام شده در دوحه را به رسمیت نمی شناسد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: اصلاح ساختار در بودجه 99 اعمال نشده و این لایحه یک کپی برداری از بودجه سال های قبل است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: ازامروز شرایط برای رگبار باران و جاری شدن روان آب در جنوب استان، به ویژه شرق دریای عمان فراهم است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
کاربران شبکه های اجتماعی باردیگر #پروژه_انتخاباتی_FATF را ترند توییتر فارسی کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مرحله دوم توزیع جهیزیه به دستور مقام معظم رهبری میان زوج های جوان در جنوب شرق کشور انجام شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ایرانشهر گفت:حضرت زینب(س) با صبر و مقاومت و موقعیت ممتاز خودشان توانستند بار سرپرستی و پرستاری اسرای کربلا را به دوش بکشند و از آنها مراقبت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
افشین پیروانی مستعدترین گزینه برای جانشینی گابریل کالدرون در صورت فسخ قرارداد این مربی آرژانتینی خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۸:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
می توان گفت امروزه کافئین به یک خوراکی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره افراد بدل شده است، اما چه میزان مصرف روزانه آن معقول است؟
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۷:۴۳   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: بیش از سه میلیون مسافر در هشت ماهه سال جاری در این استان با وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای جابجا شدند که این میزان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۷:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
بادبان خورشیدی SIASAIL-I که توسط یک موسسه اتوماسیون تحت آکادمی علوم چین ساخته شده، بسیاری از فناوری های کلیدی در مدار را تأیید کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۰۷:۴۳   + ۶۳ سایت دیگر  
مرحله دوم یارانه معیشتی امروز10 دی ماه واریز می شود و آن دسته از افرادی که یارانه نقدی دریافت نمی کردند و مشمول یارانه حمایتی هم نشدند، از امروز می توانند با مراجعه به در سامانه hemayat.mcls.gov ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شصت و چهارمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با افتتاح سینما تک زاهدان، گالری عکس های راه یافته به جشنواره و یک رونمایی از کتاب آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۵:۴۴    
یک کارشناس سیاسی سیستان و بلوچستان گفت: حماسه 9 دی نشان داد که مردم از تفرقه، اغتشاش، آشوب و درگیری بیزار، متنفر و روی گردان هستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۴:۱۴    
وزیر سابق اطلاعات گفت: برنامه ریزی فتنه 88 را امریکایی ها از سالهای قبل انجام داده بودند و زمانی که این فتنه اتفاق افتاد دنیای استکبار طعم قدرت جمهوری اسلامی را چشید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
شاید وقتی فتنه گران سال 88 پس از انتخابات آن سال در کشور آشوب کردند، به این فکر نمی کردند اقدامات آنها علاوه بر اثرات سیاسی- اجتماعی، چه عواقب اقتصادی ای را بر کشور تحمیل می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مراسم محوری بزرگداشت 9 دی با حضور پرشور مردم شیعه و سنی زاهدان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رییس فدراسیون فوتبال به دلیل بیماری از سمتش در این فدراسیون کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس جدیدترین تحقیق انجام شده در کد های اندروید 11، مشخص شده است که احتمالا در این سیستم عامل از محدودیت ضبط ویدئو خبری نخواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۷:۴۴    
میانگین سن طلاق در زنان 32 و در مردان 37 است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سیستان و بلوچستان در آستانه فرا رسیدن حماسه با شکوه 9 دی میثاق امت با ولایت بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
آیت الله محامی نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه زاهدان و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت از مردم برای حضور در ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۴    
اجتماع بزرگ مردمی بزرگداشت حماسه 9دی در مسجد جامع زاهدان برگزار می شود
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ظهر امروز پیکر شهید مدافع وطن ستواندوم امیر درویشی ادیمی در زاهدان تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۴    
امام جمعه اهل سنت سرباز گفت: 9 دی مانند لکه ننگی بر پیشانی دشمنان نظام و اغتشاش گران تا ابد برجای ماند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۴    
عناوین روزنامه های امروز را در لینک زیر ببینید روزنامه های روز
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۲۲:۴۴    
معاون امور اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: قانون برای دفاتر اسناد رسمی و دفتریاران بسیار سخت گیرانه تر شده است و نتیجه آن نیز کم شدن جرائم بوده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تماشاخانه ی سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با هدف شادی آفرینی و اجرای برنامه های فرهنگی مهمان کودکان و نوجوانان سیستان و بلوچستان است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۱۱:۴۴    
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: دستاوردهای چهل ساله نهضت سواد آموزی، علم و دانش ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۷ - ۰۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
با تلاش شبانه روزی پلیس 19 نفر از عاملان سرقت های به عنف و مسلحانه در جنوب شرق کشور دستگیر و 22 فقره سرقت کشف شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زاهدان گفت: حضور باشکوه، هوشمندانه، مومنانه و مقتدرانه مردم مسلمان ایران در محکومیت فتنه سال 88 که در دفاع از ایران اسلامی و رهبری بود درواقع مشت محکمی بر فرق سر و دهان یاوه گویان و ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۲۲:۴۵   + ۲۴ سایت دیگر  
درحالی که طی هفته های گذشته، رسانه های ضدانقلاب با برنامه ریزی های گسترده درصدد تشویق مردم به حضور در خیابان ها بودند تا با هدایت عواملشان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۱۵:۴۵    
مدیر کل آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک سیستان وبلوچستان گفت: قانون باید پیمانکاران را به اجرای کامل استانداردها، ایمنی و آزمایش مصالح ساختمانی ملزم کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۵ - ۰۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون امورصنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: از ابتدای سال تا پایان آبانماه 1398 تعداد 58 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 992 میلیارد ریال در استان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ربع پهلوی، حقارت و وطن فروشی رو از پدرانش به ارث برده است!
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از صادرات بالغ بر 636 میلیون دلاری از گمرکات و بازارچه های مرزی استان در مدت 8 ماهه سال جاری خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...