دوشنبه ۰۴ مهرساعت ۰۰:۵۶Sep 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تخریب»

قم پرس   ۲۵ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محسن منصوری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: عناصر اصلی هسته های اولیه تجمعات امشب تهران کاملا سازماندهی شده، آموزش دیده و با برنامه به دنبال ایجاد اغتشاش در تهران بودند ...
فرارو   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در بیانیه ای با محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور، آورده است: مردم شریف ایران مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و هیچ گاه خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند. ...
رئیس جمهور روسیه به تازگی اعلام کرده هر تهدیدی علیه تمامیت ارضی کشورش را به شدیدترین شکل پاسخ خواهد داد.
مهرصبا   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ، مردم میانه پس از برپایی نماز جمعه در محکومیت اهانت به ساحت مقدسات و هتک حرمت به حجاب بانوان و تخریب اماکن عمومی و تعرض به نیروی انتطامی راهپیمایی کردند و توهین به ساحت قرآن کریم را محکوم کرده و با سردادن شعار لبیک یا حسین انزجار خود را از توهین ...
دانا   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) در اعتراض به اقدامات اخیر اغتشاشگران در اهانت به مقدسات و تخریب اموال عمومی و رفتار هنجارشکنانه آشوبگران در میدان انقلاب با حضور گسترده و میلیونی مردم برگزار شد.
تیتر برتر   ۴ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در بیانیه ای با محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور، آورده است: مردم شریف ایران مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و هیچ گاه خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند. ...
آقای خبر   ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، بعد از یک هفته اقدامات هنجارشکنانه عده ای از اغتشاشگر و اراذل اوباش و انجام اقداماتی نظیر آتش زدن پرچم ایران، هتک حرمت به ارزش های اسلامی، حمله به امام زادگان و اماکن مقدسه ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
امروز همزمان با سراسر کشور، مردم اردبیل نیز در تجمعی، اقدامات اخیر اغتشاشگران مبنی بر برهم زدن امنیت و آرامش کشور، توهین به ساحت پیامبر اسلام(ص) و قرآن و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
نبض بازار   ۴ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی از تخریب 219 دستگاه خودپرداز، به آتش کشیدن 11 شعبه بانک و گزارش سرقت از 2 شعبه در اغتشاشات اخیر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
امروز همزمان با سراسر کشور، مردم اردبیل نیز در تجمعی، اقدامات اخیر اغتشاشگران مبنی بر برهم زدن امنیت و آرامش کشور، توهین به ساحت پیامبر اسلام(ص) و قرآن و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
عصر اترک   ۵ ساعت پیش   + ۱۳۷ سایت دیگر  
وزارت کشور در اطلاعیه ای در واکنش به حوادث روزهای اخیر تصریح کرد: پیگیری مطالبات و خواسته ها حتی اگر به حق باشد، آنگاه که با ابزار خشونت، تخریب و وحشت پراکنی عمومی صورت بگیرد خلاف عقل و قانون خواهد بود و در پرتوی انگیزه و هدف توجیه نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
یکی از مراجع تقلید اهانت به مقدسات را محکوم و با تمجید از روحیه انقلابی مردم ایران تاکید کرد که بر مسؤولان لازم است به خواسته های مردم گوش دهند و مشکلات آن ها را حل کنند.
الف   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اغتشاشات اخیر در تهران به تجهیزات شهری از ایستگاههای اتوبوس ها تا مخزن های پسماند صدمه زد و شهرری به عنوان منطقه 20 شهرداری تهران از این حیث مصون نماند. ...
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
در حمله مجدد هوایی ارتش ترکیه به شمال استان دهوک، یک پل استراتژیک تخریب و برق چند روستای این استان قطع شد.
حوزه   ۶ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
دشمنان بدانند مردم شریف ایران اسلامی همیشه مدافع اصل نظام و انقلاب بوده و هستند و نسبت به مقدسات خود حساسیت دارند لذا وضع اینگونه افراد از صف مردم جداست و هیچگاه مردم خواهان تخریب بیت المال و اهانت به مقدسات و ایجاد ناامنی نیستند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- جمعیت زیادی از مردم تبریز در قالب دسته های عزاداری امروز همزمان با سراسر کشور ضمن اعلام انزجار از آشوبگری عده ای اغتشاشگر که در روزهای گذشته به تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات دست زدند، اقدامات ضد انسانی، ضد اسلامی و ضد اخلاقی معاندان را محکوم کردند.
گیتی آنلاین   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
لیدر های اغتشاشات پل خواجو که افراد را به تخریب اموال عمومی ترغیب می کردند، دستگیر شدند.
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه دشمن با جنگ رسانه ای و شناختی به میدان آمده است، گفت: وقتی دشمن دست به تخریب می زند، در برابر آن سلاحی جز تبیین نداریم و باید به درستی از این ظرفیت بهره ببریم.
خانه مداحان اهل بیت علیهم السلام، اقدام اغتشاشگران و آشوبگران علیه امنیت ملی و تخریب اموال عمومی و شخصی را محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ و مراسم عزاداران نبوی در تبریز نخستین پایتخت تشیع به مناسبت سالروز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)برگزار شد. امت رسول الله(ص) در تبریز همچنین در طول مسیر مرگ بر آشوبگر، منافق مسلح اعدام باید گردد ، بیزاؤلماغا حاضیروخ، خامنه ای سربازیوخ (ما برای مُردن حاضریم ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: تخریب اموال عمومی، توهین به مقدسات و زیر سوال بردن امنیت عمومی جامعه گناهی نابخشودنی است و مردم اجازه این رفتارهای ساختارشکنانه را نخواهند داد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
مردم سنندج در اعتراض به آشوب های خیابانی اغتشاشگران، هتاکی به مقدسات دین اسلام و تخریب اموال عمومی فردا راهپیمایی می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش    
امت رسول الله (ص) در تبریز با عزاداری و سردادن شعار بسیجی لر جان وِیر ولایته قان ویر ، ما ملت محمدی فدائیان حیدریم و مرگ بر منافق اقدام آشوبگران در تخریب و آسیب به اموال عمومی را محکوم کردند و خواستار برخورد با آشوبگران و فتنه گران شدند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا - نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انقلاب اسلامی با قدرت به مسیر خود ادامه می دهد گفت: اقدامات هنجارشکنانه و تخریب اموال عمومی کار مزدوران دشمن است.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا افغانستان – رئیس دفتر سابق ریاست جمهوری افغانستان در زمان حامد کرزی می گوید که امریکا برای مهار و تخریب منطقه عمدا افغانستان را در چنین وضعیتی قرار داده است. ...
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از گذشت تقریبا سه سال از حوادث تلخ آبان 98 که منجر به کشته شدن تعدادی از هموطنان و همچنین تخریب ده ها بانک،فروشگاه و ساختمان شد، شهریور 1401باز هم شاهد سناریوی تکراری اغتشاشگران هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت دومین امام شیعیان امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ عزاداران نبوی با حضور پرشور و گسترده مردم و مسوولان در همدان برگزار و شرکت کنندگان هرگونه اقدام غیرقانونی، آشوب، اغتشاش و تخریب اموال عمومی را محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۵۰    
همدان - ایرنا - امام جمعه ملایر گفت: آشوبگران و اغتشاشگران که در ناآرامی های اخیر در آتش فتنه دمیده و به اموال عمومی خسارت زدند باید محاکمه و خسارات وارده به مردم را جبران کنند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
جمعی از روحانیون در رشت در محکومیت اقدامات اغتشاشگران در هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم، آتش زدن مساجد و بی حرمتی به بانوان محجبه رشت و تخریب اموال عمومی در مسجد آیت الله شفتی تجمع کردند.
هشدار نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش هشدارنیوز به نقل از مهر، اغتشاشگران در جریان آشوب هایی که توسط معاندان در خارج و عده ای فریب خورده در داخل به راه انداختند 56 مکان دولتی و عمومی و 27 خودرو دولتی و مردمی را در مناطق مختلف مازندران به آتش کشیدند و تخریب کردند. ...
گلستان ما   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرم استان گلستان در روز رحلت پیامبر بزرگ اسلام، دسته روی کردند و در پایان اغتشاشات و آشوب های اخیر که موجب کشته شدن و شهادت مردم و نیروهای امنیتی و تخریب اموال عمومی کشور شد را، محکوم کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
انزلی - ایرنا - دادستان بندرانزلی از رفع تصرف بیش از 20 مورد اراضی تالابی این شهرستان خبر داد و گفت: از ابتدای امسال گزارشات متعددی مبنی بر تصرف و احداث بنا در بستر و حریم تالاب به دستگاه قضائی گزارش شد که با همکاری متولیان امر با تخریب بنا، اراضی به وضعیت سابق بازگشت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
در ناآرامی های چند روز گذشته 12 شعبه بانکی تخریب شده و 219 دستگاه خودپرداز آسیب دیده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
جمعیت قابل توجهی از معترضین که هیجانات نوجوانی و جوانی خود را با تخریب نشان می دهند دهه هشتادی ها هستند که مسئولین با مسدود سازی اینترنت، بزرگترین سرگرمی آنان را گرفته اند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - حجت الاسلام ملک آبادی ازحجاب به عنوان ابزاری برای اغتشاشگران برای تخریب اموال عمومی و دولتی نام برد و گفت: اغتشاشگران ثابت کردند با اصل اسلام و نظام مخالف هستند.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
یک منبع آگاه امنیتی گفت: با هوشمندی نیروهای امنیتی و همکاری مردم و حتی معترضین حوادث اخیر، بیش از یک هزار و 200 نفر از عوامل اغتشاشات اخیر شناسایی و برخی از آنها دستگیر شده اند. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره نوجوانان بازداشت شده در روزهای اخیر گفت: جمهوری اسلامی رافت بسیاری در مقابل این افراد نشان می دهد و مطمئن باشید که مجلس هم پیگیر وضعیت این افراد است و جای نگرانی وجود ندارد و افرادی که دخل و تصرف داشته اند به زودی تعیین تکلیف می شوند.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
اتحاد خبر: تصاویر این گزارش از شهرهای رشت، شیراز، اصفهان، سنندج، کرج، قزوین، زنجان، یزد، تبریز، قم، بندرعباس و همدان عکاسی شده است.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس گفت: تشویق به تخریب ،اغتشاش و غارت اموال مردم در همه جای دنیا محکوم است و دستگاه قضا کشور نیز موظف است جلوی اینگونه رفتارهای غرض ورزانه را بگیرد.
آنا / ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی بانک های دولتی از سرقت اموال 2 شعبه بانک در اغتشاشات اخیر خبر داد و گفت: 12 شعبه بانک نیز نیز توسط اغتشاشگران تخریب شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۰۲    
انتظار مردم از دستگاه قضایی و فراجا برخورد شدید و قاطع با هنجارشکنان اتفاقات اخیر در مازندران است.
عصر امروز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: متاسفانه در اغتشاشات به 43 دستگاه اتوبوس و 54 ایستگاه اتوبوس آسیب و زیان دیده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۲    
نخست وزیر پاکستان گفت اهداف گروه های تروریستی در افغانستان را ناامن و بی ثبات کردن و تخریب این کشورجنگ زده دانست .
برترین ها / آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
حمیدرضا محمدی وکیل پایه یک دادگستری در خصوص نقش افرادی همچون علی کریمی در اعتراضات اخیر کشور بیان کرد: پرونده این فرد اکنون تشکیل شده است و باید به اتهام این افراد رسیدگی شود.
اقتصاد ایران: سخنگوی وزارت امور خارجه در پی کاهش روابط دیپلماتیک از سوی کی یف، به دولت این کشور توصیه کرد از تاثیر پذیری از طرف های ثالث که به دنبال تخریب روابط دو کشور هستند اجتناب نماید.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان: 739 اغتشاشگر دستگیر شدند/ شناسایی یک تیم خرابکار غیربومی در طی چند روز گذشته اموال عمومی توسط این افراد تخریب شد و سلاح های سرد و گرم زیادی توسط پلیس کشف و ضبط شد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۵۴   + ۳۹ سایت دیگر  
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان در اطلاعیه ای از دستگیری تعدادی از عناصری که قصد تخریب اماکن عمومی و اموال مردم در زاهدان را داشتند خبر داد. بنا به گزارش دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی استان ...
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۳۰   + ۱۱۵ سایت دیگر  
ارتش تخریب اموال عمومی و اختلال در امنیت مردم و کشور و هجمه به حافظان امنیت را به شدت محکوم کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۰:۰۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نارضایتی های انباشته در وجود مردم، زمینه مساعدی برای شعله ور شدن آتشی بود که با جرقه کوچکی از قبیل آنچه در واقعه اخیر رخ داد. تجمع و اعتراض را می توان کار مردم و حق مردم دانست ولی کشتن این و آن و تخریب اموال عمومی را نمی توان به کسانی که قصد اعتراض و اصلاح دارند نسبت داد. ...