یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۲۳:۲۹Oct 2018 21

شبکه اینترنتی آفتاب (aftabir.com)

شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1393 شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1394 شبکه اینترنتی آفتاب 30 اسفند 1395 شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1396 شبکه اینترنتی آفتاب 31 فروردین 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 اردیبهشت 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 خرداد 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 تیر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 مرداد 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 شهریور 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 1 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 2 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 3 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 4 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 5 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 6 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 7 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 8 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 9 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 10 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 11 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 12 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 13 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 14 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 15 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 16 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 17 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 18 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 19 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 20 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 21 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 22 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 23 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 24 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 25 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 26 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 27 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 28 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 29 مهر 1397 
  ۱۱ دقیقه پیش    
معارض برجسته عربستانی ساکن لندن گفت که مساله قتل جمال خاشقجی به استعفای ولیعهد سعودی منجر خواهد شد.
  ۱۱ دقیقه پیش    
آزادکار سنگین وزن تیم ملی کشتی ایران با پیروزی در دیدار رده بندی رقابتهای جهانی 2018 مجارستان به مدال برنز دست یافت.
  ۲۳ دقیقه پیش    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: برای هرنوع گفت وگویی که بتواند منجر به خدمت رسانی به جامعه ایرانیان مقیم کانادا شود، آمادگی داریم اما ظاهراً دولت کانادا آمادگی لازم برای پیشبرد جدی روابط را ندارد.
  ۳۲ دقیقه پیش    
صدراعظم آلمان از توقف فروش تسلیحات نظامی به عربستان سعودی خبر داد.
  ۳۲ دقیقه پیش    
حسن یزدانی با پیروزی در دیدار رده بندی وزن 86 کیلوگرم رقابتهای قهرمانی جهان در بوداپست مجارستان به مدال برنز رسید.
  ۳۲ دقیقه پیش    
قائم مقام کمیته امداد گفت: نقش آفرینی حاکمیتی کمیته امداد به عنوان نهادی مردمی باید روز به روز تقویت شود.
  ۴۲ دقیقه پیش    
کشتی گیر وزن 86 کیلوگرم کشورمان به مدال برنز رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان دست یافت.
  ۵۱ دقیقه پیش    
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: تهران بیش از 23 هزار کلاس فرسوده هم دارد.
  ۱ ساعت پیش    
دولت آمریکا نگران این است که ایران بتواند با کمک های روسیه تحریم های واشنگتن را دور زده و نفت خود را در بازار جهانی عرضه کند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر خزانه داری آمریکا گفت کشور های خواهان معافیت از تحریم های نفتی علیه ایران، باید بیش از زمان باراک اوباما خرید از ایران را کاهش دهند.
  ۱ ساعت پیش    
محمود معزی پور، سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد صبح دیروز درگذشت تا کشتی ایران در کمتر از چند روز، دومین چهره خاص خود را از دست بدهد.
  ۱ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: روزنامه شهرآرا در ویژه نامه اش به مناسبت سالگرد درگذشت فرامرز شکرخواه موزیسین، نوازنده، مدرس و سازنده تار و سه تار، نوشته ای از یونس شکرخواه منتشر کرده است که در زیر می خوانید.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران خواستار قانونی شدن جایگاه نهاد شورایاری ها شد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: امنیت ایران و اروپا به هم وابسته است و همکاری ایران و فرانسه بعنوان دو کشور قربانی تروریسم، نقش فراوانی در تامین امنیت و آرامش در منطقه و اروپا دارد.
  ۱ ساعت پیش    
دولت به منظور تداوم اجرای اصلاحات نظام اداری، نحوه اجرای دوره دوم این برنامه را به تصویب رساند.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه هر یک از دستگاه های مرتبط باید وظایف خود را در حوزه آسیب دیده های اجتماعی برعهده بگیرند ...
  ۲ ساعت پیش    
رییس جمهور با بیان اینکه در شرایط جنگ اقتصادی و تهدید به تحریم، هدف اصلی بدخواهان ایران جلوگیری از صادرات و حضور کشورمان در اقتصاد جهانی است، خاطرنشان کرد: در این میدان، صادرکنندگان امین ...
  ۲ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از کشف و توقیف حدود 400 هزار جلد کتاب طی یک عملیات ضربتی با همکاری پلیس امنیت در روز گذشته (شنبه 28 مهرماه) در پایتخت خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه عربستان مدعی شد کشته شدن خبرنگار سعودی یک اشتباه بوده و ولیعهد این کشور از آن اطلاعی نداشته است.
  ۲ ساعت پیش    
این هفته و در حساس ترین دیدار لیگ قهرمانان یوونتوس در اولدترافورد مهمان منچستریونایتد خواهد بود و به نظر می رسد امره جان هافبک مرکزی بیانکونری نمی تواند در این دیدار تیمش را همراهی کند.
  ۲ ساعت پیش    
رییس کل بانک مرکزی طی احکامی جداگانه، مدیرکل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری و نیز مدیرکل مقررات، مجوزهای بانکی و مبارزه با پولشویی را منصوب کرد.
  ۲ ساعت پیش    
فرماندار تهران با تاکید بر لزوم افزایش مشارکت مردمی در جهت کاهش آسیب های اجتماعی افزود: برابر قانون برای هر یک از دستگاه ها وظایفی تعریف شده که باید در مسیر کاهش آسیب های اجتماعی وظایف خود را به ...
  ۲ ساعت پیش    
آزادکار وزن 61 کیلوگرم تیم کشتی ایران به عنوان پنجمی رقابتهای جهانی 2018 بوداپست مجارستان رسید.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعملیات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران از آمادگی کامل کارکنان و تجهیز امکانات این شرکت برای سوخت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
مجلس شورای اسلامی بمنظور بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی روز شنبه آینده جلسه علنی خواهد داشت .
  ۲ ساعت پیش    
اعضای کنگره آمریکا در رابطه با تصمیم رییس جمهوری این کشور مبنی بر خارج شدن از پیمان هسته ای با روسیه، اختلاف نظر دارند.
  ۲ ساعت پیش    
سرمربی تیم گل گهر سیرجان گفت: با وجود اینکه در رقابت فوتبال دسته یک کشور دارای بهترین خط حمله هستیم اما بدترین خط دفاع را داریم که باید این مشکل بزرگ را حل کنیم.
  ۲ ساعت پیش    
رییس تیم انست جمعیت هلال احمر استان خوزستان از توزیع 10 هزار ماسک بین زائران به دلیل طوفان شدید در منطقه چزابه خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
کشتی گیر وزن 92 کیلوگرم کشورمان هم از صعود به دیدار پایانی باز ماند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ضمن انتقاد شدید از بانک مرکزی، بازار ثانویه ارز را ناکارا دانست و اعلام کرد: عاملی که موجب شد بورس ارز تاسیس نشود مقاومت های سنتی در بدنه بانک مرکزی بود.
  ۳ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: سیف الله داد، ابراهیم حاتمی کیا، هما روستا، ژیلا مهرجویی، مرتضی شایسته، ابراهیم گلستان، عبدالله اسکندری و ساموئل خاچیکیان از هنرمندان متولد مهر ماه هستند.
  ۳ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: پیروان آیین باستانی مندایی در کنار رودخانه فرات در بغداد پایتخت عراق غسل تعمید می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
آزادکار وزن 92 کیلوگرم تیم کشتی ایران با قبول شکست برابر حریف نامدار آمریکایی در دیدار نیمه نهایی در رسیدن به فینال ناکام ماند.
  ۳ ساعت پیش    
نمانده مردم مشهد تاکید کرد: دژپسند که به عنوان وزیر پیشنهادی اقتصاد از سوی دولت به مجلس معرفی شده امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی حضور یافت.
  ۳ ساعت پیش    
رییس جمهوری ترکیه گفت که روز سه شنبه نتیجه تحقیقات کشورش درباره قتل خبرنگار سعودی را بیان می کند.
  ۳ ساعت پیش    
قیمت بلیت بازی پرسپولیس و السد قطر در بازارسیاه به 10 میلیون تومان رسید.
  ۳ ساعت پیش    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: مشکلاتی که امروز به ویژه در حوزه اقتصادی با آن روبرو هستیم، عمدتا محصول ضعف مدیریت کسانی است که با یک ائتلاف نیم بند دولت را اداره می کنند.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر امور بین الملل و سازمان های تخصصی وزارت جهاد کشاورزی از درج نام جمهوری اسلامی ایران در فهرست کشورهای مجاز به صادرات محصولات کشاورزی با منشاء گیاهی به ویتنام خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
باکو سال آینده میلادی میزبانی نشست کمیته وزارتی اوپک و غیر اوپک را بر عهده خواهد داشت.
  ۳ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون شوراها گفت: مواردی به عنوان پیشنهاد در جلسه امروز کمیسیون شوراها درباره اصلاح قانون انتخابات مجلس مطرح شد که رای نیاورد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از اعترافات جدید متهم پرونده اسیدپاشی در منطقه باغ فیض خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
دو نماینده کشورمان در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان در مجارستان رقبای خود را شناختند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر خارجه عربستان اعلام کرد: نمی دانیم خاشقجی چگونه کشته شده و جسد وی کجاست!
  ۴ ساعت پیش    
وزیر جهاد کشاورزی از افزایش تولید و رشد 6 درصدی خرید تضمینی گندم در سال جاری خبر داد و گفت که در زراعت کلزا هم با تولید 340 هزار تن در سال جاری رکورد تولید پس از 10 سال شکسته شد.
  ۴ ساعت پیش    
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال، ابعاد دیگری از حادثه قتل نویسنده منتقد سعودی را منتشر کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
مراسم چهارمین سالگرد ارتحال رئیس اسبق مجلس خبرگان رهبری در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران بر حفظ اموال شهرداری تهران و صیانت از آن تأکید کرد وگفت: در تهیه فهرست املاک شهرداری های مناطق و ارائه آن به سازمان املاک تسریع شود.
  ۴ ساعت پیش    
به منظور جابجایی سریع تر زائرین در ایام اربعین حسینی (ع) یک رام قطار مسافری ریل باس در مسیرخرمشهر – شلمچه و بالعکس حرکت خواهد داشت.
  ۴ ساعت پیش    
وینیسیوس جونیور در تیم های پایه رئال مادرید عملکرد مناسبی داشته و از روی ضربه ایستگاهی در دیدار مقابل سلتاویگو موفق به گلزنی شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل حج و زیارت مازندران از واژگونی ون حامل زائران ایرانی پیاده روی اربعین خبر داد و گفت: 11 مازندرانی مصدوم شدند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه آلمان از همکاری نزدیک با اتحادیه اروپا و گروه هفت برای تصمیم درباره اقدامات بعدی در رابطه با قتل خبرنگار سعودی خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
مسابقات پاراکانو قایقرانی قهرمانی آسیا با کسب شش مدال طلا و دو نقره برای پاروزنان معلول ایران به پایان رسید.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران از قطع برق این مرکز به دلیل بدهی خبر داد و گفت: با این اقدام 40 هزار نمونه زیستی که با هزینه های زیاد تهیه و به عنوان سرمایه ملی محسوب می شوند ...
  ۴ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: رئیس سازمان امور مالیاتی از افزایش هشت درصدی درآمدهای مالیاتی و وصول 53 هزار میلیارد تومانی آن خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه آلمان به آمریکا درباره عواقب خارج شدن از پیمان منع موشک های هسته ای میان برد هشدار داد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران با اشاره به اینکه ترویج مسئولیت اجتماعی پشتوانه بزرگی برای کشور محسوب می شود ، گفت: برقراری مسئولیت اجتماعی به دولت و سازمانها در جهت پیشرفت کمک می کند.
  ۴ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با ارائه آماری از خدمات اورژانس کشور در طول سفر اربعین، به برخی از توصیه های بهداشتی در طول سفر برای زائران اشاره کرد.
  ۴ ساعت پیش    
مجمع انتخاباتی رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد در حالی ظهر فردا در هتل المپیک آغاز می شود که حاشیه های آن از امروز آغاز شده است.
  ۵ ساعت پیش    
منابع خبری از به صدا درآمدن آژیرخطر در سرزمین های اشغالی خبر می دهند.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگی و هنری اردوها و فضاهای پرورشی از مشارکت بالغ بر 9 میلیون دانش آموز در انتخابات شوراهای دانش آموزی و تغییر در اهداف شوراها خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
منابع محلی از انفجار خودروی بمب گذاری شده در ادلب و کشته شدن دست کم 4 نفر خبر دادند.
  ۵ ساعت پیش    
معاون قوانین مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نامه رئیس شورای عالی استان ها با اعلام این که انتخاب افراد بازنشسته یا بازخرید شده به عنوان شهردار ممنوع است تاکید کرد که شهردار فعلی تهران باید استعفا دهد
  ۵ ساعت پیش    
خونه به خونه در خانه مقابل تیم شاهین بوشهر متوقف شد.
  ۵ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عنوان کرد: نمایندگان از ظریف سوالاتی را در مورد تغییر ساختار در وزارت خارجه بیان کردند.
  ۵ ساعت پیش    
گلر آلمانی بارسا پس از مصدومیت مسی با درخشش خود 3 امتیاز بازی برابر سویا را حفظ کرد.
  ۵ ساعت پیش    
کادرفنی پرسپولیس 20 بازیکن این تیم را برای دیدار برگشت مقابل السد قطر اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج اساتید کشور از بازدید هزار استاد دانشگاه از مراکز ویژه علمی و فناوری کشور خبر داد و گفت: این رقم تا پایان سال حداقل به 3هزار نفر خواهد رسید.
  ۵ ساعت پیش    
دوره شناخت منطقه عملیات با حضور دانشجویان دوره بیست و نهم دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
امید عالیشاه بعد از گفتگو با سرمربی پرسپولیس به فهرست نفرات اردوی پیش از بازی اضافه شد.
  ۶ ساعت پیش    
فراخوان رسمی هشتمین آیین اعطای تندیس فداکاری دانشجویان ایران از امروز آغاز و ثبت نام آزاد برای عموم تا 20 آبان ماه ادامه خواهد داشت و دهه دوم آذرماه، زمان اجرای این آیین خواهد بود.
  ۶ ساعت پیش    
واترپلوئیست های جوان ایران صبح فردا دوشنبه برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا عازم ازبکستان می شوند.
  ۶ ساعت پیش    
دکتر منصورغلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در "نشست تعاملی ساختار های پژوهشی و فناوری کشور با شبکه علمی و فناوری نیروی انتظامی" گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
همراه اول نسبت به تماس با شماره های بین الملی ناشناس توسط مشترکین این اپراتور هشدار داد.
  ۶ ساعت پیش    
حمیدرضا نعیمی، کاظم هژیرآزاد و حبیب دهقان نسب بازیگران اصلی نمایش رسول هستند که قرار است هم زمان با اربعین حسینی و ماه صفر در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد اجرا شود.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت زائران ایرانی بر اثر تصادف اتوبوس در حله عراق خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
حسین سراج زاده، رئیس انجمن جامعه شناسی ایران گفت: انقلاب اسلامی یک نقیض بزرگ برای نظریه سکولار شدن جامعه جدید تفسیر شد و موجب شد نظریه سکولار شدن بازبینی شود.
  ۶ ساعت پیش    
نایب ریس اتاق بازرگانی اظهار داشت: اگر مروری بر آمار بانکی کشور داشته باشیم در 5 سال دولت روحانی حجم نقدینگی 3.5 برابر شده و پایه پولی 2 ...
  ۶ ساعت پیش    
نخستین پوستر فیلم سینمایی گرگ بازی به کارگردانی عباس نظام دوست و تهیه کنندگی محمدعلی نجفی در آستانه اکران عمومی رونمایی شد.
  ۶ ساعت پیش    
روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نوشت که عربستان سعودی ارتشی را با هدف مقابله با منتقدان دربار در توئیتر تشکیل داده است.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون واردات گفت: تجار ایرانی به فروشندگان خارجی بدهکار هستند و آبروی آنها باید حفظ شود کالاها از گمرک ترخیص می شود اما ما هنوز پول فروشندگان را نداده ایم و قدرت خرید اعتباری و چانه زنی را از ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیریت مجموعه ورزشی انقلاب ضمن تایید اخطارهای سازمان آتش نشانی، در رابطه با برخی اقدامات جهت شناسایی نقاط حادثه خیز این مجموعه و رسیدگی به وضعیت آنها توضیح داد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان بر ضرورت افزایش بودجه پارک علم و فناوری استان تاکید کرد.
  ۶ ساعت پیش    
اداره کل راه آهن تایوان اعلام کرد: در پی خارج شدن یک قطار سریع السیر از ریل تاکنون دست کم 17 نفر کشته و 101 نفر دیگر زخمی شده اند.
  ۷ ساعت پیش    
یو اس نیوز نتایج رتبه بندی منطقه ای دانشگاهها را با عنوان بهترین دانشگاههای جهان 8 آبان ماه اعلام می کند.
  ۷ ساعت پیش    
مدافع ایرانی تیم فوتبال ترابوزان اسپور ترکیه می گوید تلاش می کند بهتر از این شود.
  ۷ ساعت پیش    
سید محمد بهشتی طی مراسمی در راستای اجرای قانون منع به کارگیری مدیران بازنشسته با سازمان میراث فرهنگی خداحافظی می کند.
  ۷ ساعت پیش    
محققان دانشگاه کلورادو بر این باورند که گوش کردن به سروصدای ناشی از شکسته شدن یخ ها و برخورد آنها با یکدیگر سرنخ هایی برای پی بردن به تغییرات آب و هوایی در اختیار ما قرار می دهد.
  ۷ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش گفت: نمی گویم فعالیت های فردی ارزشی ندارد اما آنچه ارزشش بالاست این است که یاد بگیریم در کنار یکدیگر زندگی کنیم، ورزش کنیم و درس بخوانیم.
  ۷ ساعت پیش    
شیوه نامه تاسیس، عملکرد و ارزیابی مراکز تحقیقاتی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد به واحدهای دانشگاهی مجری رشته های علوم پزشکی ابلاغ شد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر نوآوری وزارت ارتباطات از تدوین بسته حمایت از صادرات کالاهای فناوری اطلاعات و ارتباطات خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
منابع سوری از انفجار خودرو بمب گذاری شده در ادلب در شمال غرب سوریه که بر اثر آن 15 نفر کشته و زخمی شدند، خبر دادند.
  ۷ ساعت پیش    
رییس اتاق بازرگانی گفت: متاسفانه رویکرد برخی مدیران بانکی به تولید با نگاه ریالی و دلار است و نگاه آنها این است که مانند دلالان سودهای بالا کسب کنند.
  ۷ ساعت پیش    
عزت الله اکبری با شکست حریف ژاپنی خود به یک چهارم نهایی رسید.
  ۷ ساعت پیش    
دبیر اندیشکده فرهنگ در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت فراخوان رهبری برای استفاده از توانمندی نخبگان در برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های کشوری را نوعی حکم حکومتی و ضمانت اجرایی برای تدوین سند تهیه ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری از بیکاری حدود 200 نفر از کارگران شاغل در کارخانه ّبرفاب خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری و جمع آوری 123 معتاد متجاهر و 68 خرده فروش موادمخدر خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالاً جلسه رأی اعتماد به چهار وزیر پیشنهادی دولت شنبه (پنجم آبان ماه) برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
پادشاه اردن از تصمیم اردن برای پایان دادن به الحاقیه های قرارداد صلح با رژیم صهیونیستی که به صهیونیستها اجازه استفاده از اراضی الباقوره و الغمر را می داد، خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
کتاب وحشت، ترامپ در کاخ سفید نوشته باب وودوارد با ترجمه علی سلامی از سوی انتشارات مهراندیش منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش    
ایلان ماسک اعلام کرده در نرم افزار خودروهای الکتریکی این شرکت قابلیتی را ارائه می کند که دمای کابین خودرو را به عابران نشان می دهد. این قابلیت حالت سگ نام گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...