جمعه ۲۷ فروردینساعت ۱۲:۴۳Apr 2021 16
جستجوی پیشرفته

شبکه ایران کالا (iktv.ir)

شبکه ایران کالا 24 فروردین 1397 شبکه ایران کالا 25 فروردین 1398 شبکه ایران کالا 2 فروردین 1399 شبکه ایران کالا 1 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 2 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 3 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 4 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 5 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 6 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 7 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 8 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 9 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 10 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 11 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 12 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 13 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 14 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 15 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 16 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 17 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 18 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 19 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 20 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 21 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 22 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 23 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 24 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 25 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 26 فروردین 1400 شبکه ایران کالا 27 فروردین 1400 
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
برنامه چشم انداز دیشب با حضور مدیرکل دفتر نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی، مدرس دانشکده کشاورزی تربیت مدرس و دبیر کمیسیون امنیت غذایی کشور به بررسی موضوع امنیت غذایی پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۷    
یکی از مهمترین خدمات بانک ها که مورد علاقه تمام اقشار جامعه قرار دارد وام و تسهیلات است. اما آیا این دو یک مفهوم را می رسانند و یا یا اینکه این مفاهیم با یکدیگر متفاوت است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۷    
برخورداری از ویژگی های شخصی به بهتر شدنِ شما و تعاملات تان با دیگران کمک می کند و از شما مدیر موفقی می سازد که دیگران برای آن احترام قائلند و از پیروی کردن از او احساس رضایت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
چند روز پیش بود که رئیس جمهور اعلام کرد مصوبه کارت اعتباری در هیات دولت نهایی می شود و پس از آن بانک ها می توانند برای مردم با پشتوانه سهام عدالت یا هر پشتوانه دیگری (مانند یارانه یا اوراق بهادار) ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اصناف از کمبود کپسول اکسیژن در بازار و فرآیند سخت مجوز واردات خبر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی اتحادیه مرغداران میهن از آزاد شدن صادرات تخم مرغ خبر داده اما گفته مرغداران بابت صادرات باید ضمانت نامه بانکی به مبلغ دو میلیارد و 800 میلیون تومان داشته باشند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
تولید انواع میوه خشک در جهان، قدمتی قابل توجه دارد که این امر با ورود انواع دستگاه های صنعتی و استفاده از خشک کن در کشورهای مختلف جهان، تحولی اساسی داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
گردانندگان سایت های شرط بندی با مراجعه به برخی از اشخاص کم اطلاع از قوانین با جلب رضایت آنان از طریق پرداخت وجوهی ناچیز کارت بانکی آن ها را در اختیار می گیرند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گفته وزیر راه و شهرسازی در اردیبهشت ماه اولین واحدهای مسکن ملی به متقاضیان تحویل داده می شوند که البته تکمیل آورده یکی از مهم ترین شروط است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۱۲   + ۴۵ سایت دیگر  
ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های کشور گفت: گرانی کرایه تاکسی پیش از مصوب شدن قیمت سال جدید، تخلف است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان نکات کلیدی برای درج اطلاعات در سامانه املاک را اعلام و بر اخذ مالیات از خانه هایی که در شهرهای بزرگ بیش از 120 روز خالی باشند، تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هرچند عبارات رهبر فروش و مدیر فروش اغلب به جای هم و معادل یکدیگر بکار میروند، اما تفاوت بسیاری میان این دو نقش وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
6 کارگردان بازار مرغ با آسیب شناسی وضعیت حادث شده برای این کالا طی ماه های اخیر، راهکارهای پیشنهادی خود برای جلوگیری از بحران های مشابه را ارائه کردند
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گزارش رسمی درباره عملکرد سیاستی دولت در بخش مسکن، از مردودی سیاست گذار در تحقق 4 هدف کلیدی مرتبط با عرضه مسکن ارزان حکایت دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
چین بزرگترین بازار و شانگهای گران ترین بازار کالاهای لوکس جهان شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سال 1311 شمسی، اولین کارخانه آرد قزوین به همت حاج صادق ماشین چیان در یک بنای سه طبقه که روزگاری جزو بنا های بسیار معظم و باشکوه قزوین به شمار می آمد، راه اندازی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۴۷    
قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با ثبات نسبی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام تهران گفت: تا ساعت 9 صبح امروز پنجشنبه 26 فروردین 1400 آمار ورودی به مراکز عرضه عمده گوشت مرغ به 922 تن رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پاندمی کووید-19 تاثیرات منفی زیادی روی نیروی کار جهان داشته است. میلیون ها شغل را نابود کرده و باعث افزایش نرخ بیکاری شده که 14برابر بیشتر از بحران اقتصادی یک دهه پیش است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
پس از دریافت ناگهانی هزینه 30 هزار تومانی پیامک های بانکی از سوی بانک شهر در تاریخ شانزدهم فروردین سال جاری که اطلاع رسانی کاملی در مورد آن صورت نگرفته بود و نارضایتی هایی را به دنبال داشت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۷۷ سایت دیگر  
تخفیف عدم خسارت در بیمه شخص ثالث و حوادث راننده، متعلق به مالک وسیله نقلیه است و مالک می تواند آن را به وسیله نقلیه دیگر منتقل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۴۳ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران 10 میلیون و 530 هزار تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نرخ دلار در صرافی های رسمی با قیمت 24 هزار و 95 تومان معامله می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۲    
زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که ما بخواهیم چندین ساعت از هر 24 ساعت آن را در محل کارمان به گونه ای سپری کنیم که از آن لذت نبریم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
اظهارنظر اخیر دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو مبنی بر اینکه قیمت گذاری دستوری خودرو طی سال های اخیر، علاوه بر تولیدکننده، مصرف کننده را نیز متضرر کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مجموعه فولاد مکران که در مراحل نخست و دوم احداث آن، یک واحد تولید آهن اسفنجی، دو واحد گندله سازی، یک واحد فولادسازی و یک واحد نوردسازی پیش بینی شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
جذب مشتری جدید برای یک شرکت بسیار هزینه بردارتر از حفظ مشتری های موجود است و شرکت های دوراندیش با ایجاد باشگاه مشتریان و ارائه خدمات ویژه به مشتریان سابق خود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
راندمان نیروگاه های حرارتی ایران سال گذشته با رشد بیش از چهاردهم درصدی از 56/ 38درصد به 39درصد افزایش یافته است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس صنعت خودرو در خصوص اما و اگر های عرضه خودرو در بورس کالا، توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز و مرغ امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۱۲   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: تا زمان ورود انبوه میوه های نوبرانه، کمبودی در توزیع نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۷   + ۱۸ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه میزان ترخیص روغن از گمرک افزایش یافته بازار چشم انتظار توزیع آن است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۲    
یکپارچگی ارضی و تشکیل یک حکومت واحد در ایران بعد از اسلام، شکوفایی علمی، فرهنگی و هنری، اقتدار نظامی و اخراج استعمارگران اروپایی از جزایر ایرانی همگی بخشی از ویژگی های خاص دوره صفوی است که سبب تمایز ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۷    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون اظهارات حسن روحانی مبنی ضرورت ادامه مذاکرات وین و روزهای پرنوسان بورس بر پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت انواع نهاده های دامی امروز نسبت به روز گذشته بدون تغییر خاصی عرضه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
با افزایش سطح تجاری کشور چین علیرغم همه گیری ویروس کرونا، قیمت فلز آلومینیوم در بازارهای جهانی به بیشترین میزان سه سال گذشته افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که قیمت هر بسته 700 گرمی خرمای رطب در مبدا تولید 11.5 هزار تومان است، در بازار 30 تا 50 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۷    
اگر طی روزهای آینده نرخ خرید تضمینی گندم افزایش نیابد سطح کشت گندم کاهش یافته و وارد کننده این محصول خواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۵:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک ملت موفق شد به عنوان نخستین بانک کشور، سامانه همراه بانک خود را به سامانه صیاد بانک مرکزی متصل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرادپور گفت: سازمان حسابرسی به طور مستمر حساب های بانک ها را بررسی می کند و در صورت تخلف عدم رعایت سود مصوب با آن ها برخورد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۵:۱۷    
برنامه چشم انداز دیشب با حضور مدرس دانشگاه کشاورزی تبریز، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس و معاون سابق وزارت جهاد سازندگی به بررسی اهمیت غذایی و سفره خانوار پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
دراین گزارش قیمت اقلامی که اغلب برای افطار مصرف می شود را گردآوری کرده ایم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۲    
تغییر و تحول در درون سازمان و بین کارکنان به هر شکلی که باشد در ابتدا با مقاومت افراد مواجه می شود که درهم شکستن این مقاومت ها نیازمند هوشیاری زیادی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۷    
یکی از شاخص های غیر رسمی اقتصاد ایران که بیانگر حال و روز شرایط حاکم بر کشور است، شاخص های مرتبط با بازار مسکن تلقی می شوند اما متاسفانه به دلیل ضعف آمار و اطلاعات در کشور قادر به مشاهده برخط شاخص ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی هشدار داد که ممکن است به زودی شاهد سرکوب استفاده از ارزهای مجازی در کشورهای مختلف جهان باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ثبت نام اولین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400 آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه در خصوص نحوه سود سازی شرکت ها در بازار سرمایه توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گیلان پور گفت: مصوب شده است از امروز دوباره مرغ قطعه بندی شده را در فروشگاه ها داشته باشیم و انتظار می رود دوباره فضای بازار عادی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عمیدی گفت: نظارت بر شرکت های پذیرفته شده در چندین مرحله صورت می گیرد، اما این نظارت هنوز کافی نیست و قانون در این رابطه باید تکمیل شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مقدم گفت: تفکر نادرست سبب شد که نتوانیم به ظرفیت بالای تولید نفت دست پیدا کنیم، زیرا پول نفت نظام محاسباتی ما را تغییر داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
در راستای افزایش تولید سنگ آهن دانه بندی برای تامین خوراک کارخانه های ذوب و فولادسازی داخل، تولید سنگ آهن دانه بندی سنگان تا 6/ 2 میلیون تن طی امسال افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
قیمت ماهی امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس و اوراق بهادار از راه اندازی مرکز ارتباط نهادهای مالی خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با توجه به تعطیلات اجباری اصناف در راستای کنترل شیوع ویروس کرونا، فعالان اقتصادی این بخش از دولت تقاضا دارند تا به ازای این تعطیلات حداقل مشمول معافیت های بیمه ای و مالیاتی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: هم اکنون قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری 10 هزار تومان است که با نرخ مصوب 4 هزار تومان فاصله دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۱۲   + ۳۰ سایت دیگر  
با فرارسیدن ماه رمضان بازار اقلام اساسی نیز بروزرسانی شده و قیمت های جدید توسط اتحادیه ها اعلام شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی با بیان اینکه در صورتی که توزیع کالا در شبکه صورت گیرد، صف تشکیل نمی شود، گفت: فروشگاه های زنجیره ای فرصت مناسبی برای توزیع کالاهای اساسی با قیمت مصوب دولت هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۷    
کارآفرینان و مدیران، حتی اگر موفق هم باشند، ممکن است گرفتار دام ها و اشتباهاتی شوند که بر موفقیت آنان در آینده تأثیرگذار خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
تجربه بحران بازار خودرو طی سال های 98 و 99، اندوخته ای گران بها برای مواجهه با سال 1400 است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۳۲    
مدیر تولیدی گز کرمانی گفت: محصولات ما منحصر به فرد است، واحد ما با بهره گیری از کارشناسان زبده اقدامات گسترده ای را انجام داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
در حالی که قطعه فروشی مرغ در گرانی اخیر متهم اصلی بود و وزیر جهاد طی دو نامه به استانداران و وزیر صمت در خواست مقابله با آن را کرده بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۵۲    
اگر نگران پرداخت حقوق آدم های درجه یک هستید، کاملا اشتباه میکنید، همانطور که کارآفرین هایی مثل شما معنی حضور در کسب وکار را از نو ساخته اند، کارمندهای درجه یک هم به کار و شغل نگاه جدیدی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۳۴ سایت دیگر  
مشاهدات میدانی بازار گوشت حاکی از آن است قیمت گوشت در هفته های اخیر روند کاهشی نداشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
دولت مدعی شده که بانک مرکزی بزرگترین بدهکار به آن بوده و از عوامل کسری بودجه است، این در حالی است که به اذعان دولتی ها و البته آمار رسمی، دولت بزرگترین بدهکار بانکی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
یکی از ظرفیت های ویژه اقتصادی ایران، موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در مسیر کریدورهای بین المللی حمل ونقل بار و مسافر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۳۷   + ۵۱ سایت دیگر  
اولین طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو در سال 1400 ازامروز آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۷۳ سایت دیگر  
در جلسه امروز هیئت وزیران میزان افزایش ضریب حقوق کارمندان و بازنشستگان در سال 1400 تعیین شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
مدیران بانکی توضیح داده اند که سود این وام 18 درصد است و افراد با این وام می توانند از فروشگاه های خاص و تحت پوشش طرح خریداری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که تاثیر نوسانات نرخ ارز در بزرگترین صنایع تا سفره کوچک مردم مشهود است اما گویا کاهش نرخ اسکناس امریکایی بر هیچ صنعت و کالایی کارساز نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۵۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، ایران در آستانه ورود به قرن جدید هنوز به یک سوال اساسی پاسخ نداده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۲    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه ایران کالا، زمانی، یکی از مدیران هارلی دیویدسون (از تولیدکنندگان موتور سیکلت های قدرتمند در جهان و با سابقه ی بیش از یک قرن فعالیت) در نمایشگاهی یکی از مدیران هوندا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
در ایران شرکت ها ، کارخانجات و تولید کنندگان گوناگونی در صنعت فعال هستند که برای رشد کسب و کار خود و برندینگ محصولات و خدمات خود نیاز با تبلیغ دارند .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
علمداری گفت: کسانی که قبلا از تسهیلات مسکن استفاده کرده اند، می توانند مجدد از این تسهیلات نیز بهره مند شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی اطلاعات میدانی از بازار مسکن تهران بیانگر آن است که عرضه واحدهای مسکونی ملکی و اجاره ای در سال جدید بیشتر از گذشته شده و این امر می تواند زمینه کاهش قیمت مسکن را مهیا کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
منطقه ویژه خلیج فارس با ایجاد زیرساخت های مناسب و تسهیل در امر تولید و صادرات، به رغم تحریم ها و شیوع کرونا، طی سال 99 شاهد جهش در تولید و صادرات بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو همزمان با آغاز موج چهارم کرونا در کشور، طرح ارائه خدمت در محل مشتریان را همچنان با جدیت دنبال می کند و به عنوان یک شرکت خدماتی، بدون تعطیلی در کنار هموطنان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
فولاد خراسان در سال گذشته با بیش از 7240 میلیارد تومان فروش، 63درصد رشد درآمد را محقق کرد. بر پایه این گزارش، معادل 912میلیارد تومان از این مبلغ در اسفند سال گذشته حاصل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۵۳ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان این که مردم نگران تأمین مرغ با نرخ مصوب نباشند گفت: مصوب شده است از فردا دوباره مرغ قطعه بندی شده را در فروشگاه ها داشته باشیم و انتظار می رود دوباره ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۴۲   + ۵۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سازمان هدفمند سازی یارانه ها، یارانه ماه رمضان، ساعت 24 امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسیر قانونی برای اصلاح بودجه مسدود نیست گفت: اگر دولت لایحه ای بدهد، امکان تغییر آن وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۲۲    
روزنامه های اقتصادی امروز به موضوعاتی همچون ابلاغ بخشودگی جرایم مالیاتی، افزایش شاخص کل بورس پرداختند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۱:۱۲    
مدرس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: کشاورز باید جماعتی متمول و متمکن در کشور باشد تا قدرت مانور داشته باشد، یکی از راه های حل مشکلات، کشاورزی قراردادی است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۴۷    
صنعت نساجی را می توان یکی از صنایع تحول آفرین در زندگی بشر دانست. حتی با در نظر نگرفتن اینکه پوشاک یکی از سه نیاز اساسی انسان ها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۲   + ۵۳ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، توزیع گوشت قرمز به قیمت تمام شده با همکاری شرکت پشتیبانی امور دام کشور آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
تولید نفت ایران در ماه مارس (اسفند و فروردین) 137 هزار بشکه در روز افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون گمرک گفت: کالا هایی که 85 درصد آن ها مرتبط با تولید است، مبنای محاسبه گمرکی آن ها نرخ ارز ETS یا نرخ حاشیه بازار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
فهیمی در خصوص انتخابات شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت که بزرگترین انتخابات اقتصادی کشور محسوب می شود، توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۷    
قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا در روند معاملات امروز بازار خودرو تغییراتی را تجربه کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان پولی گفت: در شرایط فعلی کاهش نرخ سود، هم به افزایش پایه پولی و هم به افزایش ضریب تکاثری می انجامد که نتیجه آن افزایش رشد نقدینگی و تشدید نرخ تورم خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
براساس اعلام مجمع جهانی اقتصاد، دانشگاه هاروارد، ایالات متحده برترین مدرسه کسب و کار جهان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بازرگانی خارجی شرکت بازرگانی دولتی ایران از انجام عملیات تامین 7.5 میلیون تن کالای اساسی در سال 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران از تشدید رکود بازار ناشی از بسته بودن طلافروشی ها خبر داد و گفت: پیش بینی می شود رکود و کاهش قیمت ها تا پایان ماه رمضان ادامه داشته باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع مس شهید باهنر مهلت استفاده از حق تقدم سهام را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
یک طرح پژوهشی دانشگاهی در زمینه احیای معادن کوچک و متوسط در ایران، 82 راهکار برای رفع چالش های عمده پیش روی آن پیشنهاد داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۲۲   + ۲۰ سایت دیگر  
خسارت تعطیلی واحدهای صنفی دارای بیمه نامه توقف کسب و کار ناشی از پاندمی و اپیدمی پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
هم اکنون قیمت دلار 24 هزار و 950 تومان، قیمت یورو 29 هزار و 400 تومان و درهم امارات 6 هزار و 850 تومان اعلام شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۵۲   + ۳۴ سایت دیگر  
یک کارشناس خودرو با اشاره به این که بازار خودرو در شرایط حاضر منتظر و راکد مانده از حباب 30 درصدی قیمت خودروهای خارجی خبر داد و در مورد بازگشت احتمالی رنو به ایران گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۷    
رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران با انتقاد از تصمیم گمرک مبنی بر عدم تعیین درصد تعرفه واردات گفت: در حالی که فعالان این حوزه به مرکب، یووی و مقوا نیاز دارند اما چون تعرفه ها هنوز مشخص نشده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۶:۳۷   + ۲۷ سایت دیگر  
در پی اعلام خبر افزایش قیمت خودرو برای سه ماه نخست سال 1400، بسیاری از کارشناسان و فعالان صنعت خودرو این اقدام را در مدیریت بازار خودرو بی تاثیر دانسته و از آن به عنوان راهی برای استفاده دولت از ...
مشاهده نتایج بیشتر...