جمعه ۰۸ اسفندساعت ۱۹:۱۹Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

کارگر نیوز 29 اسفند 1396 کارگر نیوز 28 اسفند 1397 کارگر نیوز 29 اسفند 1398 کارگر نیوز 31 فروردین 1399 کارگر نیوز 31 اردیبهشت 1399 کارگر نیوز 31 خرداد 1399 کارگر نیوز 31 تیر 1399 کارگر نیوز 31 مرداد 1399 کارگر نیوز 1 شهریور 1399 کارگر نیوز 30 مهر 1399 کارگر نیوز 30 آبان 1399 کارگر نیوز 30 آذر 1399 کارگر نیوز 30 دی 1399 کارگر نیوز 30 بهمن 1399 کارگر نیوز 1 اسفند 1399 کارگر نیوز 2 اسفند 1399 کارگر نیوز 3 اسفند 1399 کارگر نیوز 4 اسفند 1399 کارگر نیوز 5 اسفند 1399 کارگر نیوز 6 اسفند 1399 کارگر نیوز 7 اسفند 1399 کارگر نیوز 8 اسفند 1399 
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در تازه ترین تغییرات در هلدینگ فرزانگان سعید چنگیز مدیرعامل فورج البرز شد
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
بازنشستگان حیرانند که یک میلیون و 500 هزار تومان را به کدام زخم زندگی بزنند که خدا را خوش بیاید .
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه روابط کار درباره محاسبه میزان اضافه کاری روزانه کارگران توضیحاتی داد.
  ۷ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از احیای تعاونی های اشتغالزا خبر داد و گفت: با ایجاد و گسترش مراکز نوآوری و توسعه تعاون بهره وری در تعاونی ها بالا می رود و زمینه تحقیق و توسعه و نوآوری در ...
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گفته توفیقی " اگر دستمزد فعلی در 1400، به میزان یک میلیون و950 هزار تومان افزایش یابد، تازه فقط تاثیر تورم 99 از میان برداشته شده و هیچ افزایش واقعی صورت نگرفته چراکه برای افزایش واقعی و بهبود سطح ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
افزایش قیمت زمین و مسکن در یکسال اخیر سبب شد تا خانه دار شدن کارگران به موضوعی سخت و رویایی تبدیل شود ...
  ۷ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
دبیرکل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه رقم 6 میلیون و 895 هزار تومانی که به عنوان هزینه ماهانه معیشت کارگران اعلام شده غیر از هزینه های مسکن و اجاره بها و درمان است و تنها بخش خوراکی ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نیرومحرکه ایران خودرو، از بهره برداری از خط تولید انبوه گیربکس شش سرعته با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، فردا نهم اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا با هدف تسریع و تسهیل در مشارکت متقاضیان خرید محصولات این گروه خودروسازی، به صورت همزمان دو طرح فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات خود را در قالب طرح "عید تا عید"(ولادت حضرت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق سازمان تأمین اجتماعی گفت: محاسبات حق بیمه و درصدهایی که برای حق بیمه در ابتدای تصویب قانون فعلی تعیین شده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی با 420 نفر از روسای ادارات و نمایندگی های تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدگاه ها و نقطه نظرات نمایندگان هر شهر درباره موضوعات مرتبط با استان و شهرستان را شنید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان شرکتی مخابرات در پاسخ به اظهارات مدیرعامل این شرکت می گویند: امیدواریم به این وعده ها عمل کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با انتشار پیامی میلاد نخستین گوهر تابان آسمان امامت و ولایت حضرت امام علی (ع) و روز پدر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با تأیید طرح اصلاح موادی از قانون سیاست کلی اصل 44، وکالت به عنوان کسب و کار به حساب می آید و از انحصار کانون وکلا خارج می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آنتونیو گوترش خواهان توقف آزار و اذیت کارگران در میانمار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگران از مشکلات در مراجعه به مراکز درمانی و سردرگمی خبر می دهند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
واگذاری ناموفق یک کارخانه کاشی سازی در اصفهان، با چالش های متعددی همراه بوده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
آنچه برای کارگران شاغل و بازنشسته اهمیت دارد، نه درصد افزایش مزد بلکه رقم ریالی افزایش است؛ فاصله دستمزد 99 و سبد توافقی محاسبه شده برای 1400 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از حمایت های زیرساختی این سازمان از طرح حذف دفترچه کاغذی بیمه تامین اجتماعی خبر داد و گفت: سازمان های بیمه گر برای حذف دفترچه های کاغذی بیمه و نسخه نویسی الکترونیک ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش از ارائه 15 خدمت درمانی رایگان به فرهنگیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
وترانو جدیدترین محصول شرکت ایران دوچرخ تولید و عرضه انبوه آن با مدل سال 1400 به بازار آغازشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول کارگری با بیان اینکه انتظار نداریم عقب افتادگی مزدی کارگران یکباره جبران شود، گفت: اگر در این چند سال عقب ماندگی مزد جبران می شد ابتکار خوبی بود و در همراهی و مشارکت بیشتر مردم در عرصه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با بیان اینکه کارگران خانواده های ما هستند و خواهان حفظ اشتغال موجود و ایجاد اشتغال پایدار هستیم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با اشاره به شیوع بالای مصرف مواد مخدر تریاک در بین کارگران از انعقاد تفاهم نامه هایی با وزارت تعاون ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
شورایعالی هماهنگی تشکلهای کارگری مخابرات ایران در نامه ای به وزیر کار، خواستار برقرار ماندن مزایای حق جذب شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی کارفرمایان از کارگران خود فرم تسویه حساب می گیرند بدون اینکه عیدی و مزایای مزدی بهمن و اسفند را پرداخت کرده باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) می گوید: تعاونی آب معدنی دنا و کارخانه قند یاسوج را به چرخه تولید بازمی گردانیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
براساس ماده 85 قانون تأمین اجتماعی، بیمه شده سازمان تامین اجتماعی باید چهار شرط را داشته باشد تا مستحق دریافت کمک هزینه ازدواج شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
آنطور که سخنگوی دولت گفته است امسال هم دستمزد کارگران مانند سال های گذشته در روزهای پایانی سال تعیین خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
استاندار خوزستان در ارتباط با آخرین وضعیت مجتمع کشت و صنعت هفت تپه، گفت: امیدواریم حکم صادره دستگاه قضا ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
شرکت ستاره ایران برای نخستین بار، به صورت تخصصی خدمات امداد و سرویس در محل را به مشتریان محصولات مرسدس بنز ارایه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
بیمه بیکاری به جای ایجاد آرامش برای افرادی که متاثر از بحران اقتصادی برخاسته از اَبربحران کرونا بیکار شده اند، باعث درد و رنج آن ها شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال کارگری در ارتباط با همسان سازی مستمری بازنشستگان گفت: نهاد تامین اجتماعی موظف است که مستمری های بازنشستگی، از کارافتادگی کلی و مجموع مستمری بازماندگان را متناسب با هزینه زندگی افزایش دهد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
فتح الله بیات معتقد است، تشکیل شورای اسلامی کار نه تنها به ضرر کارفرما نیست بلکه از ضررهای هنگفت آینده نیز جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان شمیرانات می گوید: ما بازنشستگان کارگری، در زمان اشتغال تابع قانون کار بودیم و حالا که بازنشست شدیم باید به اندازه کارگران شاغل عیدی بگیریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگری که روز گذشته در جریان حادثه سقوط در آسیاب سنگ شکن یک واحد صنعتی در سیرجان جان باخت، از کارگران خدماتی کارخانه فولاد سیر جان ایرانیان بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عصر روز گذشته، یک کارگر پیمانکاری عسلویه بر اثر استنشاق گاز سمی جان سپرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری لوشان در آستانه سال نو خواستار دریافت بخشی از مطالبات معوقه خود شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۴۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مواد اولیه تولید خودرو به شدت افزایش پیدا کرده است و این امر باید از سوی شورای رقابت مدنظر قرار گیرد تا قیمت های تعیین شده به زیان تولیدکننده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای پنج واحد درصد بخشودگی مالیات بر عملکرد سال 99 را برای واحدهای صنفی با درآمد مشمول مالیات کمتر از یک میلیارد ریال و واحدهای تولیدی پیش بینی کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیردفتر توسعه فرهنگ و هنر وزارت ارشاد گفت: در دو مرحله اول و دوم به ترتیب بیش از 423 میلیارد و 304 میلیارد تومان به هنرمندان و فعالان فرهنگی متقاضی وام کرونا پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۶۶ سایت دیگر  
ثبت نام متقاضیان آزمون استخدامی بانک تجارت به منظور تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات در سمت بانکدار (متصدی دریافت و پرداخت -تحویلدار) و متصدی امور اداری آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار با اشاره به اینکه دستمزد باید به گونه ای تعیین شود که هم اشتغال حفظ شود و هم مشکل کارگران حل شود گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۴۰ سایت دیگر  
تعیین سبد معیشت کارگران اولین قدم برای تعیین حداقل مزد است که روز گذشته با محاسبه رقم 6 میلیون و 895 هزارتومانی برای این سبد مهمترین گام برداشته شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول کارگری اصلاح ترکیب اعضای شورای عالی کار را خواستار شد و گفت: اگر حداقل دستمزد کارگران 100 درصد هم افزایش پیدا کند باز هم با رقم واقعی سبد هزینه معیشت کارگران فاصله دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده کارگران در کمیته تخصصی تعیین سبد معیشت گفت: بعد از 6 جلسه در این کمیته، سبد معیشت یک خانوار کارگری به میزان 6 میلیون و 895 هزار تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار معتقد است تعیین هزینه سبد معیشت کارگران زمانی موثر و کارگشا است که بتواند در افزایش سطح معیشت کارگران و حقوق و دستمزد آنها اثرگذاری لازم را داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۴۳ سایت دیگر  
در بیست و دومین جشنواره تکریم خیرین مدرسه ساز کشور، از بانک آینده قدردانی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
عدد اقلام خوراکی تنها 2 میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده که این نگران کننده است و باعث می شود کارگران در آینده با بحران روبرو شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ارتباطات ایران خودرو به دنبال آن است تا با برقراری ارتباط حرفه ای با رسانه ها وتاثیر گذاری بر افکار عمومی علاوه بر کمک به پویایی صنعت ، خبرنگاران را در انجام وظایف رسانه ای خود همراهی نماید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
محموله کمک های انسان دوستانه هلدینگ آتیه صبا و شرکت های تابعه از طرف صندوق بازنشستگی کشوری با دو تریلی به منطقه زلزله زده شهر سی سخت ارسال شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری آموزشی در راستای توسعه رویکرد سفارش محور، سازمان آموزش آموزش فنی وحرفه ای کشور و مرکز آموزش تحقیقات صنعتی ایران تفاهم نامه همکاری آموزشی منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکت تراورس یک ماه از مطالبات معوقه کارگران واحد نگهداری را پرداخت کرد اما کارگران هنوز یک و نیم ماه دستمزد و چندین ماه حق بیمه تامین اجتماعی سال جاری را طلبکارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: توقف صدور دفترچه کاغذی براساس قوانین برنامه ششم توسعه، قانون بودجه سال جاری و دستور ریاست محترم جمهوری اجرا شده و با این کار امکان رفع دغدغه هزینه درمان بیماران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مسابقه طراحی خودرو مفهومی مدیران خودرو که از 21 آبان ماه 1399 آغاز شده بود در 10 بهمن ماه 1399 به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه مشکلات قشر کارگر باید با مذاکره، گفت وگو و پیگیری رفع می شود، گفت: کارگران بدانند اولویت مسئولان فراهم کردن زمینه رفاه و آسایش آن ها است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مهمترین نگرانی حال حاضر کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت تپه و سایر کارگرانی که در این واحد مشغول کارند، این است که مطالبات معوقه خود را قبل از مشخص شدن مالکیت مجتمع دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
معلمان و مربیان غیررسمی سال های1400-1392 شاغل در مدارس دولتی در راستای رفع بی عدالتی و تبعیضات ناروا در حوزه مصوبات و قوانین تبدیل وضعیت قبل و پس از سال 1392 بیانیه ای را صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
تعدادی از معلمان و مربیان غیررسمی سال های 91 تا ابتدای 1400 از دقایقی پیش مقابل مجلس جمع شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان سخت و زیان آور مشهدی می گویند: توقع داریم احکام جدید و پرداخت مابه التفاوت، در اسفند عملی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸    
پرداخت حقوق کارگران خدماتی شهرداری طبس در استان خراسان جنوبی سه ماه به تاخیر افتاده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بیمه ای سازمان تأمین اجتماعی ساعت 9 الی 11 سه شنبه 5 اسفند با حضور در مرکز پاسخگویی تلفنی 1420 به سوالات مردمی پاسخ می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
بی احتیاطی بزرگترین عامل شکل گیری حوادث ناشی از کار در گزارش های بازرسین اعلام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال جاری 338 هزار نفر از مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی وام قرض الحسنه دریافت کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه امسال 20 هزار میلیارد تومان برای متناسب سازی حقوق بازنشستگان پرداخت شد، گفت: برای افزایش قدرت خرید کارمندان دولت در سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
پرستاران کشور با پیوستن به یک کمپین سراسری، خواستار اجرای قانون تعرفه گذاری شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی "سیرجان" از سقوط مرگ بار کارگری به داخل دستگاه سنگ شکن یکی از شرکت های صنعتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین قوانینی که هیچگاه خوانش دقیقی از آن به نظام رفاهی نامتوازن مبتنی بر تزاید نابرابری ایران، عرضه نشد، قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی مصوب سال 83 است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
هیچ پایگاه داده جامعی در ارتباط با نوع زندگی و سکونت طبقه ی کارگر در دست نیست؛ نمی دانیم چند درصد کارگران شاغل و بازنشسته فاقد خانه شخصی هستند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو نسبت به استفاده غیر مجاز از جافندکی از سوی برخی دارندگان خودرو که سبب بروز آتش سوزی در قسمت داشبورد و کنسول وسط خودروها می شود، هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۶۵ سایت دیگر  
با تولید خانواده موتور کم مصرف سه استوانه ایرانی، علاوه بر کاهش 25 درصدی میزان تولید گاز های گلخانه ای، صرفه جویی کلی یارانه سوخت برای شمارگان تولید یک میلیون و 200 هزار دستگاهی در یک دوره پنج ساله ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
چرا حقوق یک مدیر دولتی باید به اندازه دستمزد یکسالِ یک کارگر باشد؟ قانونی کردن این ماجرا، واقعاً به معنای رسمیت بخشیدن به فاصله طبقاتی در اجتماع است و از مجلسی که با شعار حمایت از محرومان سر کار ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
برای دومین فصل متوالی روند نزولی نرخ بیکاری فرانسه ادامه یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۳    
هزینه سبد معیشت کارگران برای سال 1400 مبلغ 68٫950٫596 ریال با هدف اجماع و رعایت سه جانبه گرایی تعیین شد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
عضو شورای عالی کار گفت: عدد سبد معیشت برای سال 1400 به میزان 6 میلیون و 895 هزار تومان تعیین شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل درمان تامین اجتماعی استان تهران گفت: مراجعه کنندگان با ارائه کارت ملی، جلد دفترچه و افراد زیر 18 سال با ارائه شناسنامه می توانند خدمات مورد نیاز خود را در مراکز درمانی دریافت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کارگران مجموعه شهرداری الوند از عملکرد مسئولان استان قزوین و شهرستان البرز انتقاد کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در اولین روزهای توقف صدور دفترچه های کاغذی شرایط بسیار امیدوارکننده ای داریم و همکاری خوبی از سوی مراکز درمانی طرف قرارداد در شروع این برنامه صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدعلی آقازاده در توییتی با تقدیر از دولت و مسئولان موثر در رفع موانع تولید در هپکو گفت: همانگونه که در یک ماه قبل قول دادم آخرین مانع هپکو با اقدام دولت رفع و هپکو از قید و بند بدهی بیش از 1000 ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
بعد از مطالبه گری های فراوان، مشکل بدهی های هپکو حل شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شرکتی های بخش درمان می گویند: علیرغم بحران کرونا، به معیشت ما رسیدگی نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری سی سخت از افزایش مشکلات خود در جریان زلزله چند روز گذشته شهر سی سخت خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان گفت: صرفه جوئی ناشی از حذف دفترچه های درمانی، برای افزایش کمی و کیفی خدمات درمانی هزینه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با تکمیل طرح 3070 اقدامی اصولی برای ارتقاء سامانه های الکترونیکی سازمان تأمین اجتماعی صورت می گیرد و با توسعه این خدمات استعلام مکاتباتی سایر دستگاه ها از تامین ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
کرونا بحرانی 4 برابر بزرگتر از بحران اقتصادی سال 2009 در جهان ایجاد کرده که در سال 2020 درآمد کارگران جهان را 3.7 تریلیون دلار کاهش داده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تصریح کرد که موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان غیر قابل بازگشت است و حتی در دولت بعد نیز ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تشریح جزییات حمایت از کسب و کارها در دوران کرونا، از ایجاد بیش از 85 هزار فرصت شغلی در بخش روستایی طی دوسال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با ابراز امیدواری از تصویب رقم سبد معیشت کارگران در جلسه امروز کمیته دستمزد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
کارگران زیرزمینی یا کارگران غیررسمی, یا عیدی ندارند یا مطابق مصوب قانون کار عیدی دریافت نمی کنند, تعداد این کارگران زیاد است که به خاطر عدم نظارت بر قانون همواره حقشان پایمال است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: با توجه به بررسی هایی که در حوزه روابط کار انجام دادیم، دریافتیم که چند قانون وجود دارند که نیازمند بازنگری هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
امروز جلسه ی دیگری از شورای عالی کار برای تعیین و بررسی سبد معیشت کارگران برگزار می شود. کارگران چشم انتظار هستند تا در جلسه امروز عدد و رقم سبد معیشت نهایی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۷۵ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست 5 ساعته مجازی با مدیران ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور تاکید کرد: شفافیت راه بی بازگشت این وزارتخانه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
در یک سمت فعالان کارگری و نمایندگان کمیسیون اجتماعی و فراکسیون کارگری مجلس از ضرورت افزایش متناسب با تورم و گرانی حقوق کارگران می گویند و در سمت دیگر هم نمایندگان کارفرمایان از ضرورت توجه به مشکلات ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
درحالی نمایندگان کارگری اعتقاد دارند که اجرای ماده 7 قانون کار می تواند باعث کاهش انعقاد قرادادهای موقت شود که هیچ کس در کشور به فکر اجرای این ماده قانونی و حفظ منافع کارگران نیست.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فعالیت هایی که در گروه خودروسازی سایپا دنبال می شود بسیار دلگرم کننده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
کمپین زمستانی شرکت مدیران خودرو از ابتدا هفته با شعار همراه همیشگی در کلیه نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش ( 150 نمایندگی مجاز ) در سرتاسر کشور از شنبه 25 ام بهمن آغاز گردیده و تا 6 ام اسفند ماه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۸   + ۵۴ سایت دیگر  
طبق مصوبه کمیته خودرو، در صورت مراجعه مشتریان محصولات ایران خودرو برای سرویس اولیه خودرو حداکثر تا پنج ماه و دست کم پیمایش هزار کیلومتری، امکان بهره مندی از شرایط گارانتی محصول فراهم خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
کارفرمایان برخی کارگاه های کوچک؛ کارگران را تهدید به عدم تمدید قرارداد در سال بعد می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری از تصویب تهاتر بدهی هپکو به بانکها با بدهی دولت به تامین اجتماعی در جلسه هیات وزیران خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دموکرات ها پیشنهاد داده اند طی چهار سال حداقل سطح دستمزد دو برابر شود.
مشاهده نتایج بیشتر...