سه شنبه ۰۱ مهرساعت ۱۴:۰۶Sep 2020 22

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

 
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سرو آباد گفت: با توجه به کمک دولت در پرداخت یارانه بیمه ای، ارزان و در دسترس بودن، این بیمه بهترین گزینه بیمه ای برای مردم شهرستان است.
  ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون اداره کل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: پروژه نسخه الکترونیک و حذف کامل دفترچه های کاغذی تأمین اجتماعی تا پایان سال 99 تکمیل می شود.
  ۲ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
معان توسعه منابع و مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری نوبت ششم بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر فردا (سه شنبه) خبر داد
  ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
حقوق شهریور ماه بازنشستگان فولاد همراه با افزایش حق عائله مندی واریز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
در شرایط شغلی کشور در بسیاری از موارد حق کارگران ضایع می شود، اما آنها هیچ نمی گویند. کارشناسان روابط کار تاکید دارند که این سکوت از رضایت نیست بلکه از ترس اخراج است.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک کارگر اگر بخواهد یک شام ساده ی کره و مربا بخورد باید شبی 30 هزار تومان هزینه کند؛ کرایه خانه های دو میلیون تومانی و هزینه های حمل و نقل و بهداشت را هم باید اضافه کنیم ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارگران در انتظار برگزاری جلسه شورایعالی کار با موضوع ترمیم مزد هستند.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فعالان صنفی بازنشستگان که در نشست روز گذشته با مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری شرکت داشته اند؛ می گویند: همه بودجه لازم برای همسان سازی تامین شده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین اهدافی که جوانان از اشتغال به تحصیل در دانشگاه دارند، امید به یافتن شغلی مناسب رشته تحصیلی و شان و شئونات آن هاست ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران گفت: اگر واقعا به دنبال ایجاد اشتغال هستیم باید مقتضیات دنیای جدید را بشناسیم و ماهیت تغییر شغل در دنیا را درک کنیم.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت بیش از سه دهه از تصویب قانون کار، ماده 7 قانون کار، همواره زمینه ساز مجادلات فراوان بین کارگران، کارفرمایان و دولت بوده است ...
  ۳ ساعت پیش   + ۶۵ سایت دیگر  
مدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۶   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون قضایی دادستان کل کشور درباره سرنوشت 2 هزار بنگاه تولیدی تملک شده توسط بانک ها گفت: تعداد قابل توجهی از این واحد ها به آشیانه پرندگان تبدیل شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
با توجه به پیگیری ها و سوالات بازنشستگان فولاد درخصوص متناسب سازی و همسان سازی حقوق بازنشستگان فولاد، روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد اطلاعیه ای در این خصوص صادر نمود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت دومین قسط از معوقات 8 ساله بازنشستگان صندوق فولاد و افزایش 50 درصدی حق عائله مندی این بازنشستگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
طبق مصوبه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران، در سال تحصیلی جدید تمامی دستیاران تخصصی و فوق تخصصی و فلوشیپ های گروه پزشکی تحت پوشش بیمه مسوولیت شغلی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۱    
مدیرکل تامین اجتماعی ایلام گفت: سامانه نام نویسی غیرحضوری "کارگاه و پیمان" به منظور متمرکزسازی اطلاعات هویتی کارگاه های سراسر کشور اجرایی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۱   + ۹۴ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس تأکید کرد: خودروی دنا به تعدای از نمایندگان که حوزه انتخابیه شان با تهران چند صد کیلومتر فاصله دارد، تعلق گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
منابع کارگری در پروژه قطار شهری اهواز از تعویق دست کم 15 ماه دستمزد حدود 200 کارگر بخش حراست، انبار و تاسیسات این پروژه خبر می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، گفت: مصوبه دولت در زمینه واگذاری 32 هزار میلیارد تومان سهام شرکت های دولتی به سازمان تامین اجتماعی در قالب رد دیون با ایراد مجلس مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح یارانه دستمزد که از سال گذشته در مناطق کم برخوردار کشور در حال اجراست، توانسته منجر به جذب 6 هزار و 752 نفر شغل اولی با سقف سنی 35 سال شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مشکل اصلی کارگران صرفا به کرونا برنمی گردد، مهمترین مشکلات از همان نگاهی نشات می گیرد که از سال 1369 به حوزه کار در کشور مسلط شده است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شهرستان اصفهان بر اجرای همسان سازی در سازمان تامین اجتماعی از سال آغاز برنامه ششم توسعه تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان با نماینده مردم شهرستان نائین در مجلس دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
کارکنان شهرداری دهدشت خواستار تعیین تکلیف وضعیت استخدامی خود از مسئولان سازمان شهرداری های کشور شدند و اینکه در چارچوب بخشنامه سال گذشته قراردادهای استخدامی آنها نباید تغییر کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در پیامی اینستاگرامی تصویب همسان سازی در هیات دولت را اطلاع داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شهرداری الوند می گویند: دوماه مزد معوقه مرداد و شهریور ماه پرداخت نشده و مشکلات درج عناوین شغلی کارگران در لیست بیمه ای نیز به قوت خود باقی ست!
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در راستای ارتقای توانمندی ها و توسعه شایستگی های معلمان برنامه سنجش صلاحیت و توسعه شایستگی حرفه ای منابع انسانی (معلمان) ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کانون کارگران ساختمانی استان کردستان در نامه ای خواستار حذف آزمون کتبی فنی و حرفه ای برای کارگران ساختمانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یک کارگزار مخابرات روستایی که در هفته های قبل دچار برق گرفتگی شده، به سختی در حال درمان است. کارگزاران می گویند از همه مزایای رسمی ها محرومیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به پایین آمدن سطح رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط های کاری هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی، گفت: بیمه بیکاری پرداخت شده به این افراد برابر 55 درصد حقوق شان است که علاوه بر آن، به ازای هر فرزند 10 درصد حداقل دستمزدشان نیز به آن ها پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صیادی کل کشور گفت: صید ترال وجود دارد و تخلفاتی هم صورت می گیرد، اما خطر صید غیرمجاز و اجرای طرح اعطای مجوز به 40 هزار شناور جدید به مراتب بیشتر از صید ترال است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
یک فعال کارگری راه اندازی مشاغل خرد و کسب و کارهای خانگی در روزهای کرونایی را برای تقویت معیشت و درآمدزایی بیشتر خانواده ها پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران کشور با اشاره به اینکه کارگران در مشکلات معیشتی گرفتار شده اند گفت: درخواستمان از دولت این است که با برگزاری جلسه شورای عالی کار فکری برای کارگران کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت حل اختلاف کارگری درباره اینکه بیشترین میزان شکایت کارگران در هیأت های تشخیص چه موضوعی است گفت:بیشترین گلایه کارگران درباره پرداخت ناقص حق بیمه یا عدم پرداخت بیمه و یا درباره حقوق است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
همسان سازی حقوق یک و نیم میلیون بازنشسته ی صندوق کشوری، در سال جاری نیاز به 10 هزار میلیارد تومان اعتبار دارد؛ این اعتبار قرار است از مهرماه صرف اجرای همسان سازی و ارتقای دریافتی بازنشستگان شود ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مازیار گیلانی نژاد می گوید: کارگران باید در جریان آخرین وضعیت سهام شستا در بورس قرار بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو برای مشتریانی که حواله وانت آریسان با "موعد تحویل مهرماه" در اختیار داشته ولی امکان تسویه حساب برای آنها مقدور نمی باشد، محصولات جایگزین معرفی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۱   + ۸۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) با اشاره به پروژه ارتقای موتور XU گفت: تا اواخر مهر ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۴   + ۶۲ سایت دیگر  
نمایندگان دادستان کل کشور و گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران، در بازدید از پارکینگ مرکزی ایران خودرو ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
در دو حادثه جداگانه، دو کارگر ساختمانی حین انجام کار بر اثر سقوط از ارتفاع کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
کارگران خطوط ابنیه فنی راه آهن از تاخیر چند ماهه پیمانکار ان در ارائه لباس و کفش ایمنی به کارگران انتقاد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
هم اندیشی روسای تشکل های صنفی کارگری استان گیلان با اعضای مجمع نمایندگان این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
کارگران سایت مدیریت پسماند اهواز شش ماه مطالبات مزدی پرداخت نشده؛ دارند. این کارگران که تعدادشان به حدود 120 نفر می رسد چندین بار به شرایط موجود اعتراض کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به آمار شکایات کارگری در سه سال گذشته اظهارکرد: شکایات واصله از سال 1396 تا 1397 فقط 3.4 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال انتشار مطلبی با عنوان مطالبات مزدی کارگران آب معدنی داماش پرداخت نشد/ معوقات حق بیمه نگران کننده است ، مدیرعامل آب معدنی داماش توضیحاتی را جهت تنویر افکار عمومی ارسال کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کانون انجمن های صنفی تکنسین های دارویی سراسر کشور به بهانه حذف اسامی داروخانه ها از دستورالعمل وزارت بهداشت برای مصرف واکسن آنفلوآنزا گفت: کادر درمان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
تجربه تلخ خصوصی سازی شرکت های بزرگی مثل هفت تپه و گروه ملی صنعتی در خوزستان باعث شده مردم این استان نگران تکرار این روند در شرکت های بزرگ دیگری در استان شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فردا آخرین مهلت کسب و کارهای فاقد بیمه برای ثبت نام جهت دریافت وام کروناست،با این حال بررسی های میدانی خبرنگار مهر نشان می دهد تعداد کمی از بنگاههای ثبت نام کرده موفق به اخذ این وام شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ابراز امیدواری کرد: با اختصاص خط اعتباری 4000 میلیارد ریالی این صندوق به تعاونی های جوانان، زنان و توان یابان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
باتدوین آیین نامه جدید مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی و فعالیت 28 شرکت حقوقی در کل کشور، حدود 2279 نفر از مشاوران حقیقی که پیش از این در قالب مشاوران حفاظت فنی و خدمات ایمنی فعالیت داشتند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان کردستان، گفت: بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند از خدمات همه پزشکان، دندانپزشکان و ماما ها استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شماری از کارگران پیمانکاری پالایشگاه آبادان، صبح امروز (یکشنبه 30 شهریورماه) با تجمع مقابل دفتر مرکزی پالایشگاه خواستار اصلاح اجرای طرح طبقه بندی مشاغل خود شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت بهمن دیزل به عنوان یک شرکت خصوصی در حوزه تولید خودروهای تجاری و مسافری با برنامه ریزی و تدوین استراتژی مناسب توانست بحران ناشی از تحریم ها را پشت سر بگذارد که بومی سازی محصولات شیلر حاصل این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
نفرات رزرو برندگان فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله سوم بر روی وبسایت ایران خودرو قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که هدف بلندمدت باید محو مشاغل سخت و زیان آور باشد، در کوتاه مدت باید مواظب بود ناعدالتی شغلی افراد را به سمت این مشاغل سوق ندهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صیادی خوزستان عنوان کرد: افرادی با شناورهای بی هویت اقدام به خرید محصولات شیلاتی می کنند که این در نهایت می تواند کنترل بر فعالیت صیادان غیرمجاز را سخت کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
فرج کمیجانی از اجرای همسان سازی از مهرماه خبر داد و گفت: معلمان بازنشسته مهرماه اضافات همسان سازی را دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل درمان غیرمستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان در راستای تسهیل دسترسی بیمه شدگان تامین اجتماعی به خدمات و مراقبت های تشخیصی و درمانی مورد نیاز از کلیه پزشکان و دندانپزشکان دعوت به همکاری ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری فارس گفت: باتوجه به پرداخت 10 درصدی حق بیمه توسط دولت یک هزار نفر از زنان سرپرست خانوار شهر شیراز و کوار از خدمات و مزایای صندوق بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فتح الله بیات درباره سامانه جامع روابط کار و کارآیی آن برای پرداخت بیمه بیکاری می گوید: اولا این سامانه پیچیده است و کارگران نمی توانند با آن کار کنند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محسن باقری گفت: قرار نیست شکایت ابطال مزد را پس بگیریم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از پرداخت 4 هزار و 400 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به واحدهای کسب و کار طی یک و نیم ماه اخیر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس اورنگ (مدیرکل تامین اجتماعی شهرستان های استان تهران) با فرهاد بشیری (نماینده مردم شهرستان پاکدشت در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی) دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
احسان سلطانی می گوید: چهار عامل تورم سازِ اساسی، نرخ تورم از تابستان 98 تا امروز را افزایش داده است؛ یک- افزایش 140-150 درصدی نرخ ارز، دو- حذف ارز دولتی 4200 تومانی برای کالاهای اساسی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳۱ سایت دیگر  
براساس گزارش ارزیابی کیفی خودروهای سواری تولیدی در مردادماه سال جاری، محصول پژو 2008 ایران خودرو تنها خودرویی است که پنج ستاره کیفی را کامل کسب کرده است اما از سوی دیگر خودرو تک ستاره در این بررسی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بانک ملی آب معدنی داماش را علی رغم آنکه تولیداتش دارای مشتری خوب در بازار است در حالت بلاتکلیفی نگاه داشته. نه حاضر است آن را واگذار کند و نه نقدینگی مورد نیازش برای ادامه حیات را تامین می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۰۰ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، توسعه و نوآوری شرکت صنعتی نیرومحرکه با اعلام این خبر گفت: در مرحله نخست عرضه محصولات ایران خودرو با گیربکس شش سرعته جدید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
سایپانیوز : مدیرعامل سایپا گفت: این گروه خودروسازی قصد دارد نگاه به بیرون از مرزها و وابستگی به شرکت های خارجی را تا حد امکان قطع کند تا در آینده با مشکلاتی نظیر بدعهدی و عدم همکاری این شرکت ها مواجه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور مجلس و دولت سازمان تامین اجتماعی، از بررسی طرح مستثنی شدن بانک رفاه کارگران از سقف مجاز تملک سهام بانک های تجاری غیردولتی در جلسه کمیسیون جهش تولید و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی خبر ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۵۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت حقوق شهریورماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق تا عصر امروز (شنبه 29 شهریور) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
برخی گزارش های میدانی حاکی از این است که شاغلین اشتغال ناقص به طور کامل حقوق و مزایا دریافت نمی کنند و برخی کارفرمایان از شرایط پیش آمده بازار کار سوءاستفاده می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی گفت: سقف وام اشتغالزایی مددجویان این نهاد حمایتی از 200 به 500 میلیون ریال افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس و هیات مدیره انجمن صنفی کارگری کارگران شرکت ایران پوپلین به نیابت از کارگران این کارخانه در مخالفت با واگذاری این واحد نساجی به بخش خصوصی نامه سرگشاده ای خطاب به آیت الله رئیسی نوشتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
شورای اجرایی فناوری اطلاعات با اعلام اجرایی شدن مقدمات حذف کاربری دفترچه های کاغذی درمان، نسبت به سوءاستفاده کلاهبرداری بیمه ای با ترفند کارت هوشمند بیمه هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
کارگران کارخانه نساجی پاکان واقع در جنوب شرق تهران ماه هاست معوقات مزدی طلبکارند. به گفته کارگران، کارخانه از خودروسازی ها طلب انبوه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
یک بازنشسته سایر سطوح با انتقاد از تاخیر در اصلاح همسان سازی گفت: فرمول ها شفاف نیست و نمی دانیم چگونه عدالت بیمه ای رعایت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نرخ رشد سالانه سهم ارزش تراکنش های آنلاین در فروردین امسال نسبت به ماه مشابه سال گذشته رشد 184 درصدی و در اردیبهشت و خرداد به ترتیب 232 و 246 درصد رشد را شاهد بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از اقدامات مهمی که ایساکو طی دو سال گذشته در راستای رضایتمندی مشتریان انجام داده کاهش نمایندگی های ضعیف (از نظر رتبه) و ارتقای آنها است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
یک فعال کارگری می گوید: کار کودکان بیش از آن چیزی است که به صورت دستفروشی در خیابان یا مواردی مثل کولبری در مرزها می بینیم و دولت و سایر قوا ملزم به اندیشیدن تمهیدات حمایتی برای رفع کار کودکان هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
در کشور ما در سه دهه اخیر به شکل قارچ گونه ای بر تعداد بیمارستانهای خصوصی افزوده شد. رشد فزاینده این بیمارستان ها از یکسو دسترسی همگانی به خدمات درمانی و عدالت در سلامت عمومی را به خطر انداخته و از ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیرکل نامنویسی و حساب های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: عناوین شغلی بیمه شدگان این سازمان به روز رسانی شده و در سایت این سازمان در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۳۳ سایت دیگر  
با توقف مزایده فروش کارخانه ماهی تن بندرعباس، کارگران این کارخانه آرامش خود را بازیافتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی امروز پایان می پذیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان استان مرکزی گفت: حقوق پایان مهر ماه براساس طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان کشوری در نامه به وزیر کار از مزایده شرکت های زیرمجموعه صندوق کشوری انتقاد کرده و اعلام کردند باید سرمایه های بازنشستگان حفظ و صیانت شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
یک فعال بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام کرد که ابهام عبارت "قوانین مربوطه" با ذکر (افزایش تا درصدی از حقوق شاغلین بعد از تأثیر متناسب سازی) که در بند "ب" ماده 12 قانون برنامه ششم توسعه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رانندگان کد 8 شهرستان مریوان در اعتراض به رسمیت شناخته نشدن فعالیت های خود توسط رانندگان فعال در خطوط محل کار آنها، مقابل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر مریوان و حومه تجمع کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
صندوق بازنشستگی فولاد ایران امکان مشاهده معوقات بازنشستگان خود را در سایت صندوق فراهم ساخت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
منابع کارگری در استان آذربایجان شرقی از مرگ و مصدومیت 4 کارگر بر اثر گازگرفتگی در مخزن روغن سوخته خبر می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این هفته نیز در مجلس حاضر می شود تا به سوالات 9 نماینده پاسخ دهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مراسم اهدای جوایز قرعه کشی طرح یاری به برندگان، با حضور مدیران عامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه و صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین رئیس هیات مدیره بانک صادرات برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید گفت: تاکنون 126 میلیارد تومان وام به تولیدکنندگان لوازم مقابله با کرونا پرداخت شده که 100 میلیارد تومان آن پرداخت به تعاونی ها بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
در سال های گذشته سیاست های شتاب زده و ناسنجیده ای در حوزه منابع انسانی حوزه های بهداشت و درمان به آزمون گذاشته شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
با احتساب مابه التفاوت حق مسکن، کارگران حداقل بگیر بدون فرزند و بدون سابقه این ماه باید 3 میلیون و 11 هزار تومان دریافتی داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مهمترین مطالبه جمعی بازنشستگان عمل به ماده 96 و افزایش پایه مستمری براساس هزینه های زندگی است که اگر این مطالبه برآورده شود، دیگر چندان نیازی به همسان سازی نخواهد بود!
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۲۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بازدید از خطوط تولید، مرکز تحقیقات و نوآوری و محصولات جدید گروه سایپا گفت: حرکتی که در سایپا در عرصه تکیه بر توان داخلی آغاز شده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت بر ضرورت هم افزایی ظرفیت ها، دانش و فناوری تمام بخش های کشور از جمله صنایع دفاعی برای تعمیق ساخت داخل و کاهش وابستگی های صنعتی در سال جهش تولید تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...