جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۴۵May 2021 14
جستجوی پیشرفته

کارگر نیوز (kargarnews.ir)

کارگر نیوز 29 اسفند 1396 کارگر نیوز 28 اسفند 1397 کارگر نیوز 29 اسفند 1398 کارگر نیوز 30 اسفند 1399 کارگر نیوز 31 فروردین 1400 کارگر نیوز 1 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 2 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 3 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 4 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 5 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 6 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 7 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 8 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 9 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 10 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 11 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 12 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 13 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 14 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 15 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 16 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 17 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 18 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 19 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 20 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 21 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 22 اردیبهشت 1400 کارگر نیوز 23 اردیبهشت 1400 
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
علیرغم آنکه پرداخت تسهیلات کرونا با هدف حمایت از صاحبان کسب و کارهای آسیب دیده پیش بینی شد اما گزارشها حاکی از آن است که تنها بخشی از متقاضیان به استقبال از این وام رفته و موفق به دریافت آن شدند و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
اصلاحات پارامتریک یعنی کاستن از حقوق و مزایای بازنشستگان و اگر روزی برسد که مبنای محاسبه مستمری افزایش یابد و به بیست سال برسد و حقوق هر بازنشسته به نصف ارزش ریالی امروز تقلیل یابد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر، برنامه پیش فروش 4 محصول خود را از شنبه 25 اردیبهشت ماه به مدت سه روز اجرا می گذارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۲۷ سایت دیگر  
به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز می رساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو طرح پیش فروش محصولات (حداکثر 12 ماهه) را اجرا خواهد نمود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۲۶ سایت دیگر  
در کشورمان شاخصی برای افزایش کیفیت خودروها وجود دارد که گزارش ماهیانه و سالیانه سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
گروه بهمن طی بخشنامه ای شرایط فروش فوری خودرو دیگنیتی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شماری از کارگران بخش خدمات شهری شهرداری سراوان در استان سیستان و بلوچستان به روند دریافت نکردن چندین ماه حقوق خود اعتراض کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: در نشست مشترک استاندار اردبیل با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با افزایش تعداد سهیمه یارانه ای بیمه کارگران صنعت ساختمان موافقت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت های خودروساز گروه بهمن مطابق با گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، برترین رتبه های رسیدگی به شکایات مشتریان در سال 99 را به خود اختصاص دادند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
کارخانه قند قهستان در شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی، با تلاش مستمر سرمایه گذاران در سال جاری احیا و راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی نوشت: به علت کمبود نیروی پرستار در دوران کرونا حدود 24 هزار نیروی پرستار استخدام و بیش از 50 درصد به حقوق پرستاران و کادر نظام سلامت اضافه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از کارگران شرکت کشت و صنعت میرزا کوچک خان واقع در شهرستان خرمشهر در استان خوزستان خواستار تشکیل نهاد صنفی برای پیگیری مطالبات خود هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
نشست هیئت رئیسه فدراسیون کارگری با محور تاسیس ساختمان فدراسیون کارگری و دو رویداد جهانی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مالک کارخانه سبلان پارچه اعلام کرد که 1200 نفر برای اشتغال در کارخانه سبلان پارچه دعوت شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امکان سفارش برخط بیمه مسئولیت پرستاری فراهم شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات هیات مدیره انجمن صنفی کارگران سنگ کار و کاشی کار استان قم هفته آینده برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نام گذاری یک دهه با عنوان دهۀ سالمندی سالم توسط سازمان ملل متحد، تلاشی برای شکل دهی به یک همکاری جهانی، هم راستا با اهداف توسعۀ پایدار 10 سال قبل است که دولت ها، جوامع مدنی، آژانس های بین المللی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فرش با اشاره به موافقت دولت با اصلاح آئین نامه اجرایی قانون بیمه قالی بافان، بافندگان فرش و شاغلان صنایع دستی شناسه دار، درباره این آئین نامه توضیحاتی داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش وپرورش با صدور اطلاعیه ای در مورد حذف برخی از بندهای احکام کارگزینی فرهنگیان اطلاع رسانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان جامعه کارگری در دیدار با محمد شریعتمداری وی را یکی از نزدیکترین وزیران چند دوره اخیر به جامعه کارگری دانستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بررسی جریان اشتغال و بیکاری در سال گذشته بیانگر کاهش یک میلیون نفری شاغلان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه اگر شعار امسال را به جای بنرهای بالای ادارات و کارخانه ها در عملکرد مسئولان ببینیم تاثیرگذاری بهتری در حمایت از تولید داخلی و حفظ امنیت شغلی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
کارگران هفت تپه در انتظار بهبود اوضاع هستند. آن ها می گویند: در مدیریت دولت باید اوضاع مان نسبت به قبل بهتر شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارگران مدت موقت نفت منطقه ویژه پتروشیمی در اعتراض به اجرا نشدن طرح طبقه بندی مشاغل تجمع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بازنشستگان مشهدی ضمن تشکر بابت اجرای متناسب سازی دور دوم، خواستار پرداخت بدهی های دولت به سازمان تامین اجتماعی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کارگران کارخانه پارس پامچال از تاخیر در پرداخت معوقات مزدی خود انتقاد دارند. به گفته کارگران، پرداخت حقوق کارگران در گرو وصول دو میلیارد و 400 میلیون تومان پول وثیقه شده کارخانه از یک نهاد دولتی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون انرژی از رسیدگی به وضعیت محاسبه حقوق کارکنان رسمی نفت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان تأمین اجتماعی جمهوری اسلامی ایران به منظور خدمت رسانی به ایرانیان خارج از کشور از طریق آزمون و مصاحبه تخصصی کارگزار جذب می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش، گفت: اخباری که به صورت نادرست در برخی شبکه ها منتشر می شود مبنی بر اینکه ما فرصت معلمی را برای اقشاری، خاص کرده ایم یا اقشاری را محروم کرده ایم، به هیچ وجه صحت ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 17 از واگذاری غرفه های رایگان به اقشار نیازمند و زنان سرپرست خانوار در این منطقه جنوبی پایتخت در روزهای دوشنبه و پنجشنبه بازار خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی از ارائه پیشنهاداتی درباره اصلاحیه نحوه اجرای بیمه کارگران ساختمانی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
بنا بر اعلام وزیر کار، حق مسکن 450 هزار تومانی در هیات دولت تصویب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در سال 1399، بیش از 99 درصد از پرونده های ارجاعی از سوی این شرکت به ایران خودرو، با رضایت ذی نفعان، مختومه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو شرایط تبدیل خودرو هایما اس5 را به سایر محصولات اعلام نمود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین گزارش ارزشیابی کیفی خودرو که ماهیانه از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران منتشر می شود سطح کیفی دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ در اسفند سال گذشته 5 ستاره کیفی است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیر آموزش موسسه کار و تامین اجتماعی از برگزاری کارگاه نیازسنجی آموزشی با حضور مدیران و کارشناسان موسسه و اداره کل توسعه منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ادارات کل استان ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر کار گفت: امکان حصول تفاهم بر سر مزد منطقه ای و مزد موضوعی هم وجود دارد. چنین ظرفیتی در قانون کار پیش بینی شده اما از آنجا که سال گذشته پایه های اطلاعاتی درستی وجود نداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بخشی از معوقات مزدی کارگران شهرداری کوت عبدالله پرداخت شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران گفت: سال گذشته 429مورد مرگ و میر ناشی از حوادث کار به مراکز پزشکی قانونی استان تهران ارجاع شد که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال 98، شش درصدکاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان سمنان از برخورد بدون اغماض با مقصران حادثه معدن طزره گفت: با عوامل سهل انگار در حادثه معدن طزره برخورد شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
افزایش 43 درصدیِ اعتراضات مطرح شده در هیئت های تشخیص دعاوی کار بابت حقوق معوق، نشان از وخیم تر شدنِ اوضاع کارگران در ایران دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حقوق کارگران گاهی آرام آرام و گاهی شتابان ریزش می کند؛ تا جایی کل ساختمان آن فرو بریزد و به مخروبه تبدیل شود؛ این آروزی عده ای است که بر موج رسانه ای غیرشرعی جلوه دادنِ قانون کارسوار شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت، ضمن تحسین دستاوردهای ایران خودرو در توسعه محصول و خودکفایی گفت: نگاه این خودروساز به موضوع توسعه تغییر کرده و وقتی خودروهایی را طراحی کرده که هم تراز خودروهای روز جهانی است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون جهش تولید مجلس با بیان اینکه سایپا به سمت تولید خودروهای باکیفیت و مقاوم حرکت می کند، گفت: سایپای نوین سیاستی برای تولید خودروهای باکیفیت و مقاوم در کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
بازنشستگان خواستار روشن شدن دقیق معادلات هستند: چه کسانی مشمول افزایش 75 درصدی یا 100 درصدی شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت در واکنش به اعتراضات اخیر کارکنان رسمی نفت نسبت به نحوه افزایش حقوق و دستمزدها در سال جاری، گفت: محدودیت های پیش آمده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
بخشنامه ثبت و بروزرسانی اطلاعات کارکنان دستگاه های اجرایی در سامانۀ پاکنا (بخشنامه شماره 7279 مورخ 19/2/1400 سازمان اداری و استخدامی کشور) توسط جمشید انصاری، معاون رییس جمهوری ابلاغ شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با اشاره به پرداخت نشدن تفاوت افزایش مستمری اردیبهشت با فروردین ماه 1400، در مستمری ماه جاری ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم هفتم دو کارگر معدن طزره که روز 11 اردیبهشت ماه بر اثر حادثه کار کشته شدند، فردا چهارشنبه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
به نظر می رسد قیمت غیررسمی نان در سطح شهر تهران و برخی شهرهای دیگر تا پنجاه درصد افزایش قیمت داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان فولاد که بارها به صندوق فولاد مراجعه کرده اند، خواستار اجرای همسان سازی و بهبود معیشت خود شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان از حمایت قوه قضاییه برای جلوگیری از تعطیلی یک کارخانه بزرگ با 750 کارگر در کرمان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
پرسنل قراردادی شهرداری قروه نسبت به تبعیض مزدی در مجموعه شهرداری اعتراض دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گفت: راه اندازی تشکل های کارگری باعث می شود تا با نگاه بهتری به مشکلات کارگران توجه شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به رئیس جمهوری، از وی خواست که شرایطی فراهم شود از بازنشستگان از کارافتاده سازمان تامین اجتماعی که قادر به تامین معیشت خود نیستند، حمایت شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش، گفت: از مجموع انتصاباتی که در این دوره انجام شده، 36 درصد مربوط به افراد بازنشسته بوده که باید برای آنها جایگزین جذب می کردیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
حسب انجام بازرسی از ادارات کل تامین اجتماعی غرب و شرق تهران بزرگ مشخص شد در مجموع مبلغ بیش از 8 هزار میلیارد ریال پیرامون پیمان های محاسبه نشده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
امروز برای سومین روز پیاپی، جمعی از فرهنگیان کارنامه سبز مقابل مجلس، تجمع اعتراضی برگزار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارگران شرکت های هلدینگ داروگر با رسال نامه ای به رئیس قوه قضاییه از وی برای حل مشکلات خود کمک خواستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده اراک در طرح سوال از وزیر آموزش و پرورش، گفت: اگر ملاک تسویه حساب فرهنگیان ارزش افزوده صندوق قرار گیرد به جای 30 الی 40 میلیون معلمان چند صد میلیون دریافتی خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا و شرکت کفش ملی موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
تولیدکنندگان واقعی و زحمتکشان واقعی باید مالیات بپردازند و سهم خود را بیش از آنچه نصیب برده اند، ادا کنند اما یک درصدی ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گرما زدگی بر اثر افزایش تعریق و به دنبال آن از دست دادن رطوبت مورد نیاز و افزایش دمای بدن بروز می کند. تغذیه، لباس مناسب و دسترسی به آب خنک در زمان کار نقش موثری در پیشگیری از گرمازدگی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
براساس نتایج حاصل از پایش ملی محیط کسب وکار بخش تعاون در زمستان 1399، رقم شاخص ملی بخش تعاون، 5.87 (نمره بدترین ارزیابی 10 است) محاسبه شد که نشان دهنده بدتر شدن وضعیت کسب و کار نسبت به فصل گذشته (رقم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
کمال اطهاری گفت: یارانه دادن، بازتوزیع نیست؛ این پول نفتی است که ما از جهان می گیریم و تقسیم می کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
با شیوع کرونا, تعدادی از کارفرمایان با سوءاستفاده از این فضا اقدام به بیکاری کارگران کردند و علاوه بر گسترش فقر در بین کارگران این روزها شاهد این هستیم که "بیکاری"بیشترین سهم کارگران از کرونا بوده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
یک کارشناس حوزه کار معتقد است اگر مدیریت کارخانه ها بر اساس نظام شایسته سالاری به افراد سپرده شود داستان شرکتهایی مثل هفت تپه اتفاق نمی افتد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس اتحادیه بوفه داران سینما و مجامع عمومی تهران گفت: شیوع کرونا و تعطیلی سینما و مراکز تفریحی و ورزشی باعث ورشکستگی بوفه داران شده و حداقل هزار نفر از فعالان این صنف تاکنون بیکار شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از چهار ماه افزایش متوالی، نرخ بیکاری ترکیه به نزدیکی 13 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نتایج یک پژوهش نشان می دهد که بیشترین تعداد حادثه شغلی در سال گذشته مربوط به سقوط کردن و لغزیدن بوده و مردان بیش از زنان در معرض حوادث و آسیبهای شغلی قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی کار وزارت کار گفت: حادثه معدن طزره در کارگاه استخراج رخ داد و چون این بخش در دست پیمانکار بوده، بررسی های میدانی آغاز و تا پایان هفته زوایای حادثه مشخص خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۰۲   + ۱۰۵ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در سال گذشته بدلیل کاهش 2.8 درصدی نرخ مشارکت اقتصادی، 9.6 درصد بوده است. همچنین در این سال بیش از یک میلیون نفر از جمعیت شاغلین کشور کاسته شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه بهمن از طرح های توسعه ای در روند تولید و برنامه صادرات در بهمن دیزل خبر داد و گفت: افزایش کیفیت و جلب رضایت مشتری الویت گروه بهمن است و قطعا کیفیت را فدای تولید نمی کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
معاون صادرات و امور بین الملل ایران خودرو، از برنامه توسعه صادرات قطعه خودرو خبر داد و گفت: صادرات قطعه از جمله قطعات یدکی و ریخته گری به بازارهای فعلی و جدید ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مطابق سیاست های گروه صنعتی ایران خودرو، 30 درصد از این رقم تولید به خودروهای جدید ازجمله تولید 50هزار دستگاه محصول تارا، دنا توربواتومات و 207 پانوراما اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
افزایش ایمنی خودروهای تولید داخل همواره یکی از مسائل مهم صنعت خودروسازی در دهه اخیر بوده است و در این میان سایپا توانسته است با معرفی شاهین ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
دبیر انجمن خودروسازان ایران اظهار داشت: وقتی بانک مرکزی تورم بخشی را 14 درصد اعلام می کند به این معنا است که افزایش ها و حتی کاهش های قیمت ارز در آن منظور شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: تامین اعتبار طرح همسان سازی صورت گرفته است و منتظر نهایی شدن دستورالعمل اجرایی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
روسای کانون های بازنشستگان کرج و هشتگرد در اطلاعیه ای اعلام کردند که مستمری اردیبهشت ماه تمامی بازنشستگان 1.5 برابر مستمری اسفند ماه است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۸۷ سایت دیگر  
زمان بندی پرداخت حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی در اردیبهشت 1400 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معلمان کارنامه سبز سراسر کشور با تجمع مقابل مجلس خواهان روشن شدن وضعیت استخدام خود شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شماری از کارگران پیمانی واحد ترابری شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی که بدنبال مشکلات صنفی خود هستند، به نمایندگی از سایر کارگران روز گذشته با مراجعه به ساختمان مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی عملکرد سال 1399 و برنامه های سال 1400 شرکت دخانیات با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بازنشستگان کردستانی با اعلام تشکر از مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، خواستار صدور سریع تر احکام حقوقی اردیبهشت ماه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
کارکنان رسمی نفت از دقایقی پیش مقابل مقابل ستاد مرکزی مناطق نفت خیز جنوب در اهواز تجمع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: احکام جدید بازنشستگان و مستمری بگیران در اجرای مرحله دوم طرح متناسب سازی صادر و از امروز (بیستم اردیبهشت ماه) پرداخت آن ها هم زمان با حقوق ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
حدود 12 هزار و 500 نفر متقاضی دریافت بیمه بیکاری در استان قم ثبت نام کردند و فقط هشت هزار و 950 نفر واجد شرایط شناخته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: تعداد تشکل های کارگری و کارفرمایی استان در مقایسه با سه سال گذشته از رشد 26 درصدی برخوردار شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
هفت معدنچی گرفتار شده در سیلاب در روستای اریان بخش روداب شهرستان سبزوار با تلاش گروه های امدادی نجات پیدا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بیمه حوادث انفرادی برای دریانوردان برقرار شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد اقدام های سازمان تامین اجتماعی توییتی را منتشر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کارگران شهرداری کوت عبدالله همچنان از عدم پرداخت معوقات مزدی خود انتقاد دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بخشنامه ممنوعیت تغییر سمت، شغل یا فعالیت کارکنان قراردادی با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری ابطال شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه خواستار رفع مشکلات مدیریتی صنایع غذایی کیوان همدان و بازگشت این کارخانه به مسیر تولید ظرف یک ماه آینده شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معلمان نگران طولانی شدن روند تصویب لایحه رتبه بندی هستند و نمی دانند آیا به وعده ها عمل خواهد شد یا خیر؟
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵    
یک کارگر میانسال مشهدی به دلیل ریزش آوار جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران اظهار داشت: هر زمان مدیریت سطح کلان دچار این به هم ریختگی می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس گفت: هفته آینده برای موضوع مدیریت هفت تپه تصمیم گیری می شود و احتمالا مدیریت آن را وزارت اقتصاد یا سازمان تامین اجتماعی برعهده می گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
کارکنان رسمی نفت از دقایقی پیش مقابل مجلس شورای اسلامی، تجمع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی در انتظار صدور فیش مستمری اردیبهشت ماه خود هستند. احکام ماه جاری پیش از این صادر شده بود.
مشاهده نتایج بیشتر...