شنبه ۳۱ شهریورساعت ۱۴:۵۸Sep 2018 22

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور (moghym.com)

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 فروردین 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 خرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 تیر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 مرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 2 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 3 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 4 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 5 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 6 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 7 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 8 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 9 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 10 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 11 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 12 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 13 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 14 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 15 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 16 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 17 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 18 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 19 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 20 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 21 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 22 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 23 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 24 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 25 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 26 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 27 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 28 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 29 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 30 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 شهریور 1397 
  ۲۵ دقیقه پیش    
مقیم/در دیدار سفیر ایران در داکار با وزیر خارجه سنگال، آخرین وضعیت همکاری های دوجانبه دو کشور مورد بررسی قرار گرفت.
  ۳۵ دقیقه پیش    
مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: هنوز حدود 30 درصد رسوب کالا در انبارهای گمرک وجود دارد که باید به سرعت تصمیمات لازم برای حل موانع پیش رو و ترخیص این کالاها اتخاذ شود.
  ۱ ساعت پیش    
مقیم/وزیر امور خارجه گفت: ایران حامیان منطقه ای ترور و اربابان آمریکایی آنها را مسئول حملات اینچنینی میداند و برای حفاظت از جان ایرانیان، ایران قاطعانه و به سرعت پاسخ خواهد داد.
  ۱ ساعت پیش    
مقیم/مراسم سوگواری سالار شهیدان و یاران باوفایش از شب اول تا شب یازدهم محرم و ظهر عاشورا در شهر لاهه هلند برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
مقیم/سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: تیم تروریستی امروز اهواز 4 نفر بودند که جنازه 3 نفر در اختیار نیروهای امنیتی است و نفر چهارم نیز دستگیر شد.
  ۲ ساعت پیش    
مقیم/با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی سامانه راداری فرودگاه بین المللی بندرعباس افتتاح شد.
  ۲ ساعت پیش    
مقیم/درخواست تحقیق و تفحص از بانک مرکزی در جلسات هفته جاری مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۳ ساعت پیش    
مقیم/رییس جمهور در پیام های جداگانه ای به رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان فرا رسیدن سالروز استقلال ارمنستان را تبریک گفت.
  ۳ ساعت پیش    
مقیم/معاون سیاسی استاندار خوزستان از شهید شدن هشت نفر از نیروهای نظامی و مجروح شدن 20 نفر دیگر در حادثه تروریستی اهواز خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نیروهای مسلح ایران در اوج اقتدار هستند و آمادگی ایستادگی در مقابل هر تهدیدی را دارند.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با 31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس در جوار مرقد مطهر امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی آغاز شد.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/مراسم رژه نیروهای مسلح امروز در اهواز در حالی برگزار شد، که طی آن صدای تیراندازی به سمت مردم در آن گزارش شده است.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/همزمان با آغاز رژه نیروهای مسلح در کشور رژه شناورهای سطحی سبک و سنگین و زیرسطحی نیروهای ارتش و سپاه در آبهای خلیج فارس و دریایی عمان آغاز شد.
  ۴ ساعت پیش    
مقیم/رژه نیروهای مسلح به میزبانی سپاه پاسداران با سخنرانی علی لاریجانی رئیس مجلس در بندرعباس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
مقیم/حدود یک ماه مانده به زمانی که ایالات متحده قرار است تحریم های جدید خود بر علیه ایران را اعلام کند وظاهرا آب مورد نیاز آسیاب آنها بخوبی در جریان نیست و به این دلیل به جنگ دروغ های رسانه ای روی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
مقیم/علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش جهت شرکت و سخنرانی در آیین رژه 31 شهریورماه نیروهای مسلح سال جاری وارد بندرعباس شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
مقیم/ساعت رسمی کشور از ساعت 24 امشب 30 شهریورماه، یک ساعت به عقب کشیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
مقیم/رئیس مجلس با بیان اینکه مردم استان هرمزگان از دیرباز در دفاع از انقلاب پیشقدم بوده اند، گفت: باز هم روحیه دفاع از منافع کشور در مناطق مختلف استان هرمزگان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰    
مقیم/پوستر انگلیسی حمال طلا به کارگردانی تورج اصلانی در آستانه اکران آن در بخش رقابتی اصلی جریان های نو در جشنواره بوسان کره جنوبی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۰    
مقیم/در حادثه واژگونی یک کشتی در تانزانیا 40 نفر کشته و 250 فرد دیگر نیز مفقود شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۵۶    
مقیم/پس از برگزاری نشست هیأتی از فرماندهان وزارت جنگ رژیم صهیونیستی در مسکو، روسیه گزارش تل آویو درباره انهدام هواپیمای روس در سوریه را نپذیرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۴۱    
مقیم/نماینده آمریکا در سازمان ملل به تشریح محورهای سخنان هفته آینده ترامپ در مجمع عمومی و شورای امنیت سازمان ملل پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۴    
مقیم/مشاور امور بین الملل رئیس مجلس تاکید کرد: رؤیای مداخله جویانه آمریکا و امارات در مورد کلید خوردن مذاکره موشکی ایران هرگز تعبیر نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۷:۰۵    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با رد ادعای نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت: تاکید می کنم، از سوی جمهوری اسلامی ایران هرگز درخواست ملاقاتی با ترامپ مطرح نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۹    
مقیم/روابط عمومی وزارت امور خارجه به انتشار یک متن توهین آمیز واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۵    
مقیم/ هرساله در روز عاشورا کمپینی تحت عنوان he is hussain در اقدامی منظم و برنامه ریزی شده در کشورهای انگلستان، ایتالیا، آلمان، نروژ، و هلند به صورت گسترده برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۷    
مقیم/شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان با انتشار بیانیه ای ادعای سفیر آمریکا در مورد خروج این شرکت از ایران را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۰    
مقیم/دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: روابط تهران و بغداد راهبردی است و اعمال فشارهای کاخ سفید به مقامات سیاسی و پارلمانی عراق، نمی تواند این روابط مستحکم را تخریب کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۰    
مقیم/جشنواره انیمیشن فیلم است ضمن معرفی فیلم های حاضر در بخش رقابتی 2018 اعلام کرد، فیلم افتتاحیه این جشنواره میرای خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۴    
مقیم/کریستوفر نولان به واسطه بهره گیری از تکنولوژی در فیلمسازی با دریافت جایزه پیشگام از گروه سرگرمی دیجیتال تجلیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۱۵    
مقیم/وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از بررسی پرونده یک کلاهبرداری پیامکی ارزش افزوده به ارزش 22 میلیارد تومان خبر داد و گفت: وجوه اخاذی شده به مردم بازگردانده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۹    
مقیم/محققان در یک شرکت دانش بنیان دانشگاه آزاد واحد البرز موفق به طراحی، ساخت و صادرات ردیاب خودرو شدند. این ردیاب منجر به بالا رفتن امنیت خودرو می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۹    
مقیم/مشاور وزیر و مدیرکل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت، گفت: دیپلماسی سلامت در حوزه تجهیزات پزشکی در ایران چشم انداز روشنی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۳    
مقیم/مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر کیفیت هوای تهران با شاخص 49 در شرایط پاک قرار دارد، از سالم بودن هوای تهران طی روز جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۲    
مقیم/نیروی انتظامی با صدور بیانیه ای هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۶    
مقیم/میلیونها دلداده سرور و سالار شهیدان در روز عاشورا با حضور در کربلای معلی به عزاداری و سوگواری پرداخته اند و نیروهای امنیتی عراق نیز تدابیر ویژه ای برای سلامت جان عزاداران به عمل آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۰:۵۰    
مقیم/واکنش محمد جواد ظریف به اظهارات یک مقام آمریکایی درباره انعقاد پیمان با ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۰:۴۴    
مقیم/رئیس جمهور ترکیه طی پیامی به مناسبت روز عاشورا، واقعه کربلا را یادآور نیاز مسلمانان به محبت و اتحاد به جای تفرقه و دشمنی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۶:۴۶    
مقیم/ مراسم شب عاشورای سرور شهیدان ابا عبدا... الحسین (ع) و اصحاب وفادارش با اقامه نماز جماعت، قرائت زیارت عاشورا و با حضور جمعی از ایرانیان مقیم ژاپن و تعدادی از عاشقان اهل بیت ( ع ) از کشورهای ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۵    
مقیم/نمایندگی دائم کشورمان در این نامه از جامعه بین المللی خواسته شده است در مقابل اقدامات لجام گسیخته و تهدید هسته ای رژیم صهیونیستی موضعی قوی اتخاذ کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۴۵    
مقیم/با شدت گرفتن جنگ تجاری دونالد ترامپ با چین، صنعت صادرات گاز طبیعی آمریکا در معرض تهدید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۹    
مقیم/اکنون که منافع اروپا و آمریکا در ناتو، پیمان آب و هوایی پاریس و از همه مهمتر برجام در تضاد قرار دارد، به نظر می رسد که فاصله اروپا و آمریکا در زمینه مالی بیشتر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۶    
مقیم/وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه خود جمهوری اسلامی ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۳۰    
مقیم/حامد سلیمان زاده پژوهشگر و مدرس سینما در اکراین درباره سینمای شاعرانه ایران در دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۲۱    
مقیم/یکی از عوامل انفجار تروریستی سال 2013 سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۱۵    
مقیم/نخست وزیر پاکستان که به عربستان سفر کرده است با پادشاه این کشور دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۶    
مقیم/خبرنگار فیگارو در صفحه توییتر خود خبر داد که رئیس جمهور فرانسه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک با همتای ایرانی خود دیدار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۱:۰۳    
مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در دیدار با رئیس سازمان انرژی اتمی چین بر همکاری در خصوص تولید و ساخت راکتورهای کوچک و متوسط در ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۰:۵۷    
مقیم/دستیار ویژه رئیس و مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی، گفت: تحریم به بازیچه ای در دست حاکمان کاخ سفید تبدیل شده است که تبعات آن گریبان اقتصاد، تجارت و سیاست در آمریکا را خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۰:۵۰    
مقیم/رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: انتظار ایران از انگلیس ایفای یک نقش موثر و فنی در پروژه نوسازی راکتور آب سنگین اراک و لزوم تشویق شرکت های انگلیسی برای وارد شدن به بازار ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۰:۴۱    
مقیم/معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان در حاشیه شصت و دومین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین با رئیس کمیسیون انرژی اتمی فرانسه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۲:۰۸    
مقیم/ حمله مهاجمان با خودرو به عزاداران مراسم تاسوعای حسینی در مسجدی در شمال غرب لندن و تلاش تعدادی معاند برای اختلال در برنامه سوگواری مرکز فرهنگی امام رضا (ع) واکنش و انتقاد فعالان مدنی انگلیس را ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۵۱    
مقیم/بررسی و تحلیل داده های اداره کل هواشناسی استان تهران نشان داد: در روزهای "چهارشنبه" و "پنج شنبه" مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی در بعضی از ساعات در سطح استان تهران به خصوص در نیمه شمالی افزایش ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۵    
مقیم/ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد که سقوط هواپیمای این کشور در سوریه تاثیری بر توافق پوتین و اردوغان درباره ادلب نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۳۹    
مقیم/شورای اروپا پس از نشستی یک دیپلمات هلندی را به عنوان فرستاده جدید در امور خاورمیانه معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۳    
مقیم/نشست مشترک کنسولی جمهوری اسلامی ایران و انگلیس به ریاست مدیرکل کنسولی وزارت امور خارجه کشورمان و مدیرکل مهاجرت وزارت کشور انگلیس در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۷    
مقیم/نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: در شرایط حساس کنونی کشورها باید از سوریه برای اعاده حاکمیت خود و بازسازی آن حمایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۱    
مقیم/ سفیر ایران در ژاپن با تورو میزوتانی رئیس جدید خبرگزاری کیودو در محل این خبرگزاری دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۵    
مقیم/سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان منع سلاحهای شیمیایی گفت: ایران در چارچوب اجرای برجام به تعهدات خود عمل کرده است و اکنون منتظر بقیه طرفها است که پیشنهادات اقتصادی عملی خود را ارائه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۳    
مقیم/ شبکه پرس تی وی، شکست مذاکرات میان آمریکا و کانادا برای تغییر پیمان تجارت آزاد آمریکای شمالی (نفتا) را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۷    
مقیم/ مجموعه تلویزیونی قفسی برای پرواز برای پخش از کانال انگلیسی شبکه آی فیلم، به زبان انگلیسی دوبله شده و از 29 شهریور روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۴    
مقیم/ برنامه آی گشت به تهیه کنندگی فرهاد مختاری، به زودی از شبکه آی فیلم روانه آنتن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۸    
مقیم/ شبکه آی فیلم، پنجشنبه شب، همزمان با عاشورای حسینی رأس ساعت 21 فیلم سینمایی عصر روز دهم را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۴۲    
مقیم/ شبکه آی فیلم در برنامه خارج از کادر به سراغ تهیه کننده سریال مختارنامه رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۶    
مقیم/ برنامه هالیوود کات هیسپان تی وی که به پشت پرده و حقایق پنهانی فیلم های هالیوودی می پردازد، در ادامه موضوع نژادپرستی در قاب هالیوود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۳۳    
مقیم/ مستند محرم در یزد (Muharram in Yazd) همزمان با تاسوعا و عاشورا از شبکه پرس تی وی پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۷    
مقیم/ برنامه این هفته ایران امروز (Iran Today) ضمن بررسی حمله موشکی سپاه ایران به مقر حزب تروریستی دموکرات کردستان در اقلیم کردستان عراق، به مرور اقدامات ایران در مبارزه مستمر با تروریسم می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۰    
مقیم/یافته های برآمده از رساله دکتری دانشجوی گروه فیزیک دانشگاه رازی کرمانشاه در قالب مقاله ای با عنوان فازهای ابررسانائی در گرافین تک لایه پوشیده از لیتیم - Superconducting Phases in Lithium ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۰    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ادعاهای وزیر خارجه مراکش نه تنها از اصالت برخوردار نیست بلکه بازتکرار اتهامات ایران ستیزانه کسانی است که خواستار انشقاق و تفرقه در جهان اسلام هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۹    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه در پی درگذشت تعدادی از هموطنان بر اثر حادثه تصادف در کاشان، با خانواده های قربانیان آن حادثه همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۱    
مقیم/معاون اول رییس جمهور کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان در حادثه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت که شب گذشته رخ داد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۶    
مقیم/سخنگوی وزارت کشور از ارسال استعلام وزارت کشور ازدیوان محاسبات کشور و معاونت حقوقی ریاست جمهوری به منظور اعلام صریح نظرات آنها درباره شمولیت شهرداران درقانون منع به کارگیری بازنشستگان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۷    
مقیم/ به همت وابستگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در استانبول و از سوی مؤسسه فرهنگی و انتشاراتی کوثر کتاب قیام مهدی منتظر ما اثر سید حسین آقایی، به زبان ترکی استانبولی ترجمه و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴    
مقیم/ همزمان با ایام سوگواری محرم، مراسم عزاداری امام حسین (ع) و یاران باوفایش، در دو مسجد امام علی(ع) بیشکک و اهل بیت(ع) لنینسکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۴    
مقیم/ شمارگان دوم و سوم از دور دوم انتشار فصلنامه پژوهشی، علمی، ادبی و فرهنگی ادب از سوی رایزنی ایران در افغانستان چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۲۱    
مقیم/ مراسم عزاداری و سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران باوفایش با حرکت هیأت عزادار در محل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۹    
مقیم/ نمایشگاه نقش وزارت امور خارجه در دفاع مقدس افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۹    
مقیم/ سخنگوی وزارت خارجه با خانواده قربانیان طوفان های سهمگین در آمریکا، فیلیپین و چین ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۴    
مقیم/رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر شهیدان والامقام محمدعلی، جمشید و علی اصغر اعتدال پور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱    
مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت جمعی از هم وطنان در سانحه تصادف و آتش سوزی اتوبوس مسافربری با تانکر حامل مواد سوختی در محور کاشان - نطنز را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۸    
مقیم/رئیس جمهور در پیامی، وقوع حادثه تلخ و دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت در محور نطنز – کاشان که منجر به جان باختن و مصدومیت عده ای از هموطنان عزیز شد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۵    
مقیم/فرمانده پلیس راه کشور از اعزام تیم ویژه ای از کارشناسان پلیس راه به محل حادثه تصادف و حریق اتوبوس و تریلی در نطنز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۵    
مقیم/عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با تأکید براینکه در شرایط جنگ اقتصادی باید سفرای توانمند و معتقد به همسایگان و حوزه آسیا انتخاب شوند، گفت: برخی سفرا بخاطر کهولت سن توان کار ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۰    
مقیم/سخنگوی وزارت کشور از تامین و ساخت 630 واگن برای متروی تهران توسط کنسرسیوم ایرانی-چینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۴    
مقیم/رییس شورای شهر تهران گفت: حسین(ع) نه به یاری کوفیان نیاز داشت نه به آب، او بدنبال هدایت آنها بود
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۸    
مقیم/رئیس مرکز اورژانس تهران از ارائه خدمات به 196 تن در ورزشگاه آزادی در حین برگزاری مسابقه فوتبال تیم های پرسپولیس و الدحیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۴:۱۵    
مقیم/یکی از کارکنان انتظامی شهرستان ساوجبلاغ به علت سانحه رانندگی در حین خدمت فوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۷    
مقیم/معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش از افتتاح یک هزار و 700 پروژه آموزشی و پرورشی در کشور همزمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۱۵    
مقیم/وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در صورت محرز شدن احتکار کالا از سوی افراد و با تشخیص محاکم تعزیراتی، این کالاها در شبکه های معین توزیع و با قیمت تثبیت شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۹    
مقیم/پویش نذر پاکیزگی در راستای جمع آوری زباله در مراسم مذهبی تاسوعا و عاشورای حسینی، به همت تشکل رفتگران طبیعت و با همکاری شهرداری همدان کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۶    
مقیم/وزیر امور خارجه با بیان اینکه روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی می کنند، گفت: سفر نیویورک فرصت بسیار خوبی برای دیپلماسی کشور در بالاترین سطح ریاست جمهوری است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۳    
مقیم/جانشین معاون تبلیغات و روابط عمومی نیروی هوایی ارتش گفت: همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس رژه مشترک هوایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بر فراز آبهای نیگون خلیج فارس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۱    
مقیم/واژگونی اتوبوس توریستی در همدان، 10 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۵    
مقیم/اجلاس بین المللی سالمندی و چالشهای پیش رو با حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف هفته اول آبان ماه امسال در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۹    
مقیم/جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد سه شنبه باریکه غزه را هدف حملات موشکی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: نشست سران دو کشور روسیه و ترکیه و اعلام توافق حاصل شده پیرامون چگونگی حل و فصل مسئله ادلب در سوریه گامی مهم و اساسی در زدودن بقایای تروریست ها در سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۴    
مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی در حکمی حسین میرمحمدصادقی را به عنوان معاون قوانین مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۹    
مقیم /استقلال در بازی برگشت برابر السد به تساوی دو بر دو دست یافت و از صعود به مرحله بعد بازماند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۴۳    
مقیم/پرسپولیس با پیروزی 3 بر یک مقابل الدحیل به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۲:۳۳    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه از احتمال دیدار وزرای امور خارجه 1+4 در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...