جمعه ۲۵ آبانساعت ۱۱:۱۹Nov 2018 16

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور (moghym.com)

پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1395 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 فروردین 1396 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 فروردین 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 اردیبهشت 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 خرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 تیر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 مرداد 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 31 شهریور 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 مهر 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 1 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 2 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 3 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 4 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 5 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 6 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 7 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 8 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 9 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 10 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 11 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 12 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 13 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 14 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 15 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 16 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 17 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 18 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 19 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 20 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 21 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 22 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 23 آبان 1397 پایگاه خبری ایرانیان خارج از کشور 24 آبان 1397 
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۸    
مقیم/ به دلیل تحریم ها آثار هنری بیتا وکیلی از فرودگاه لندن ترخیص نشده است و افتتاح نمایشگاهش به تعویق افتاد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۳    
مقیم/دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل گفت: آمریکا باید از مداخلات و بازی کثیف تروریستی خود در سوریه دست بردارد و مردم سوریه را با سیاست های غلط خود بیش از این آزار ندهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۸    
مقیم/دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل گفت: ترسی که ترامپ از تحریم ها نزد برخی کشورها ایجاد می کند، بزرگ تر از واقعیت تحریم است؛ بی تردید جنگ تحریم روانی آمریکا به نتیجه نخواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۳    
مقیم/فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: با رایزنی انجام شده 5 نفر از مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه که چندی پیش توسط عوامل نفوذی ربوده شده بودند آزاد شدند و به زودی به کشور منتقل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۸    
مقیم/معاون سیاسی وزارت امور خارجه ایران روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران ایتالیایی تاکید کرد: تهران به تعهداتش در چارچوب برجام عمل کرده و متقابلا از اتحادیه اروپا انتظار داریم در کنارعمل به تعهدات سیاسی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۳    
مقیم/وزیر ارتباطات با تاکید بر موضع ایران در استفاده صلح آمیز از فضای سایبری، گفت: در حال بررسی بیانیه سایبری پاریس برای پیوستن به آن هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۸    
مقیم/محققان چینی یک خورشید مصنوعی ساخته اند که دمای آن به 100 میلیون درجه سانتیگراد می رسد و می تواند هیدروژن را به انرژی تجدیدپذیر ارزان تبدیل کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۳    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه در پی وقوع آتش سوزی گسترده در ایالت کالیفرنیا، با مردم آمریکا و خانواده های مصیبت زده ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۵:۱۸    
مقیم/رئیس جمهور گفت: نسل معاصر این توفیق را داشته که در آشنایی با اندیشه، رفتار و شیوه زیست علمی علامه جعفری، تصویری جذاب و زیبا از اسلام و عالم مسلمان به خاطره ها بسپارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸    
مقیم/عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی از تلاش دشمن برای ضربه زدن به امنیت کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۳    
مقیم/رئیس کمیسیون عمران گفت: هفته آینده در جلسه ای ویژه برنامه های، اسلامی وزیر جدید راه و شهرسازی برای تکمیل پرژه های مسکن مهر و ساماندهی بازار مسکن را مورد بررسی قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۸    
مقیم/فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دشمنان ما ضعیف تر از هر زمان دیگری شده اند اظهارداشت: آمریکای ترامپ ضمن انزوای بین المللی تمام دستاوردهای دروغین آمریکا در عرصه حقوق بشر را نابود کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۰۳    
مقیم/ مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا گفت: رژیم صهیویستی وعده امنیت و رفاه به شهرک نشینان داده بود اما صدها موشک جهاد اسلامی یک تهدید بزرگ برای رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۳    
مقیم/معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با هدف رایزنی با مقامات ایتالیایی درخصوص روابط دوجانبه، وارد رم شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۸    
مقیم/رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: از اول هفته تا کنون شاهد کاهش 13 درصدی قیمت طلا و سکه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۳    
مقیم/تیم کشتی فرنگی امید ایران در رقابت های قهرمانی زیر 23 سال جهان در کشور رومانی با کسب 4 مدال برنز به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۸    
مقیم/با همکاری بنیاد ملی بازی های رایانه ای ، شتاب دهنده آواگیمز ، موسسه ملی توسعه تحقیقات پزشکی ایران (نیماد) و دانشگاه صداوسیما ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۳    
مقیم/ قهرمان سلیمانی، رایزن فرهنگی ایران در فدراسیون روسیه با اعضای انجمن اسلامی دانشجویان مسکو دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۵۸    
مقیم/کمیته برگزاری مراسم ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در نیجریه تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۸    
مقیم/کارگاه آموزشی با محوریت تبیین نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در پاریس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۸    
مقیم/رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با هدف مقابله با زمین خواری، 120 پرونده مربوط به این موضوع در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۲۰    
مقیم/محمد شیری بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون کشورمان این جمعه مهمان آی فیلمی ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۵    
مقیم/ زاپاتیستا گروهی مبتنی بر ساختارهای مردمی و بومی است که نام این گروه در تاریخچه حرکت ها و شورش های مردمی آمریکا ریشه دوانده است. هیسپان تی وی در مستندی به معرفی این گروه پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۰    
مقیم/برنامه از قلم افتاده (Under reported) ضمن بررسی بحث های مطرح شده اخیر درخصوص ملک بن سلمان به بررسی جرایمی که وی از زمان به قدرت رسیدن در عربستان مرتکب شده است، می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۵    
مقیم/شبکه پرس تی وی با نگاهی به موضوع افزایش تعداد افراد بی خانمان در بریتانیا به بررسی برنامه های فیلیپ هاموند، وزیر اقتصاد این کشور برای حل این معضل می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۰:۰۰    
مقیم/انتخابات برزیل و آینده در انتظار این کشور با پیروزی اخیر بولسانارو، عنوان موضوعی است که در برنامه این هفته شکاف اقتصادی (Economic Divide) مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۵۵    
مقیم/فرمانده نیروی دریایی ارتش با برخی فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۵    
مقیم/سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص اظهارات محمدجواد ظریف درباره پولشویی به ارائه توضیحاتی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۵    
مقیم/فرمانده نیروی دریایی ارتش از اعزام ناوگروه نداجا به ایتالیا در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۳۰    
مقیم/معاون سیاسی وزارت امور خارجه گفت: آمریکا با اقدام یکجانبه و غیرقانونی خود در خروج از برجام هم قطعنامه شورای امنیت را نقض کرده و هم دیگران را به نقض آن تشویق یا حتی مجبور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۲۰    
مقیم/حسین جابری انصاری با ولید المعلم وزیر خارجه سوریه در دمشق دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
مقیم/دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: زمان مذاکره و عادی سازی روابط با صهیونیست های کودک کش به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۵۵    
مقیم/مشاور امور بین الملل رهبر معظم انقلاب گفت: سیاست ها و دیدگاه های آمریکا در برابر جریان بزرگ مقاومت، نهادینه سازی گفتمان سازش است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۲:۴۵    
مقیم/نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: برخی کشورهای اسلامی مثل عربستان نه تنها موضوع فلسطین را در صدر اولویت های خود نمی دانند بلکه به کمک آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال حذف آن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۵    
مقیم/ معاون اول رئیس جمهور گفت: سیاست های کلی اصل 44، قانون اساسی و سیاست های دولت در این راستا است تا بخش خصوصی میدان دار اقتصاد کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۸:۱۵    
مقیم/رایزن فرهنگی عراق در ایران گفت: چهار هزار دانشجوی عراقی در 48 مرکز آموزش عالی ایران تحصیل می کنند که حضور آنان نشانه ارتباط قوی بین این 2 کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۲۵    
مقیم/جشنواره بین المللی فیلم قرطاج با نمایش سه اثر سینمایی و مستند از ایران، از 12 تا 19 آبان ماه در تونس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۰۰    
مقیم/نمایندگان دفتر یونسکو در یونان در دیدار با رایزن فرهنگی ایران در این کشور، خواستار ایجاد ارتباط ویژه با دفتر یونسکو در ایران برای انجام همکاری های تحقیقاتی و برگزاری نشست های علمی مشترک شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۵    
مقیم/از سوی وابستگی فرهنگی ایران در نخجوان، تندیس و لوح سپاس هنرمندان نخجوانی حائز رتبه در سومین جشنواره بین المللی نقاشی نوروزی در منطقه آزاد بین المللی تجاری و اقتصادی ارس ایران، اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۵    
مقیم/مسئولین شبکه یک تلویزیون ارمنستان با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در این کشور برنامه ای در خصوص معرفی ایران و ایرانیان موفق حاضر در ارمنستان تهیه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۵    
مقیم/اولین همایش بین المللی مانگای اسلامی به همت رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن و با شرکت آثار هنرمندانی از کشورهای ژاپن، ایران، فیلیپین، آمریکا، آلمان، مالزی و اندونزی در توکیو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۴    
مقیم/به مناسبت سالروز تولد علامه اقبال و با همکاری خانه فرهنگ ایران در کویته پاکستان، مراسم بزرگداشتی با عنوان روز اقبال در کالج اسلامی پسران شهر کویته برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۴    
مقیم/با همکاری خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در کویته، نمایشگاه عکس و هنر خوشنویسی با موضوع حرم مطهر رضوی در حسینیه مرکزی امام حسن مجتبی (ع) شهر جیکب آباد برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۹    
مقیم/رایزنی فرهنگی ایران در زیمبابوه، نشست تخصصی میلاد النبی(ص) با موضوع اسلام رحمانی و همزیستی مسالمت آمیز ادیان و مذاهب را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۴    
مقیم/رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با تأکید بر اهمیت تقویت تعاملات و ارتباطات با نمایندگان مجلس، گفت: تعامل با نمایندگان مجلس با هدف همفکری و استفاده از ظرفیت های موجود فرهنگی ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۹    
مقیم/موسیقی ایران با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در شبکه آرم نیوز ارمنستان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۴    
مقیم/دبیرخانه واتیکان طی نامه ای رسمی از سوی پاپ فرانسیس از اهدای تابلوهای خوشنویسی سوره حضرت مریم (س) به ایشان توسط بانوی خوشنویس ایرانی، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۹    
مقیم/کارگاه آموزشی ایران شناسی و آشنایی با زبان و ادبیات فارسی در انجمن ایرانیان مقیم بمبئی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۴    
مقیم/دوره های جدید آموزش آزاد زبان فارسی از سوی رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در بلگراد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۹    
مقیم/چهارمین جشنواره بین المللی فیلم مهرگان اول آذرماه با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در کابل برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۲۴    
مقیم/رایزنی فرهنگی ایران در اوگاندا، بیش از 300 جلد کتاب درسی تعلیمات دینی به مجتمع آموزشی امام صادق (ع) کامپالا اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۹    
مقیم/آه که چقدر زود دلتنگ یار شده ام و حالا که تصاویر لحظات ماندگار، ناب و پرمغز این سفر عشق را مرور می کنم، بی اختیار آسمان دلم ابری و غرق لحظه ای می شود که روبروی عمود 1452 بر آستان جانان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۴    
مقیم/دستاوردهای فرهنگی ایران با هماهنگی رایزنی فرهنگی کشورمان در هشتمین جشنواره فرهنگی دانشجویان دانشگاه شیمی پکن به نمایش گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۷    
مقیم/یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: آقای ظریف یا راست می گوید یا دروغ؛ اگر راست می گوید که عده ای در داخل کشور مشغول پولشویی هستند، همین امروز مجموعه اطلاعات خود را در رسانه ها منتشر کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۱۸    
مقیم/برنامه این هفته پرس بعلاوه (Press plus) به بررسی ابعاد و اشکال مختلف نژادپرستی در دنیای اینترنت و فضای مجازی می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۸    
مقیم/برنامه هنری ایران شبکه پرس تی وی، مخاطبان این شبکه را به تماشای اماکن و بناهای تاریخی استان ایلام دعوت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۳    
مقیم/سوژه مهاجرت و چالش هایی که برای مهاجران در پی دارد همیشه برای مستدسازان جذابیت داشته است. هیسپان تی وی به سراغ یکی از این مستندها رفته تا داستان چند جوان افغانستانی را به تصویر کشد که رویای ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۵۸    
مقیم/شبکه آی فیلم فارسی فیلم سینمایی نفس را پنجشنبه شب ساعت 21:00 به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۳    
مقیم/فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: عناصر خارجی نمی توانند تامین کننده امنیت مطلوب در اقیانوس هند باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۸    
مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی اسلامی کسب مقام علمی و پرافتخار قهرمانی جهان در المپیاد دانش آموزی نجوم و اختر فیزیک توسط فرزندان ملت را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۳    
مقیم/دستیار ویژه رئیس مجلس درامور بین الملل با اشاره به اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران، آن را اثبات کننده اقتدار ایران خواند و گفت: دشمنان منطقه، نقش سازنده ایران در منطقه را هدف گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۲۳    
مقیم/رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت جایگاه معاونت نظارت مجلس، گفت: این معاونت یکی از خلأهای مجلس را جبران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۸    
مقیم/رئیس مجلس گفت: در زمان جنگ سختی هایی برای دولت و مردم سوریه وجود داشت و امروز از لحاظ سیاسی سختی های جدیدی وجود دارد اما همانطورکه مقاومت در زمان جنگ جواب داد، در این مرحله نیز نتیجه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۱۳    
مقیم/سخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر سیاسی نبودن تصمیمات این شورا، گفت: شورای نگهبان نگرانی در مورد قضاوت ها ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۸    
مقیم/نائب رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و سوریه گفت: جمهوری اسلامی ایران حامی سوریه در مقابله با تروریسم بوده و در مسیر کمک به امنیت و ثبات منطقه همواره در کنار سوریه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۸    
مقیم/رئیس دفتر رئیس جمهور طی حکمی علی اکبر اسماعیل آبادی را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و تحول اداری نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۳    
مقیم/وزیر کشور گفت: تمامی مصوبات جلسه قبلی شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۸    
مقیم/معاون حقوقی رئیس جمهور با تاکید بر لزوم رصد و تهیه گزارش از آثار بازگشت تحریم ها، گفت: ثبت دقیق آثار بازگشت تحریم ها به یافتن راهکارهای مقابله با آنها و ثبت برای آیندگان کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۳    
مقیم/ معاون اول رئیس جمهور گفت: امسال 100 میلیون دلار برای مهار ریزگردهای خوزستان اختصاص داده شده تا هرچه سریعتر شاهد حل این معضل باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۸    
مقیم/با حضور معاون اول رئیس جمهور، فاز اول طرح احیای 550 هزار هکتاری زمین های کشاورزی استان خوزستان با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۳    
مقیم/کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به اجرای قانون عدم به کارگیری بازنشستگان تاکید کرد که فدراسیون فوتبال یک نهاد غیر دولتی است و دولت و مجلس نباید دخالتی در امور این فدراسیون داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۸    
مقیم/سفیر اسبق ایران در رومانی گفت: اگر ایران به این نتیجه برسد که تعلل اروپا بیشتر از حد معمول شده است، قطعا راه های دیگری را دنبال خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۲    
مقیم/عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی به همراه وزیر صمت امروز در جلسه ای دو ساعته با صادرکنندگان، راهکارهای بازنگری و تسهیل بازگشت ارز صادراتی را بررسی و مقرر کردند اصلاحیه تا فردا ابلاغ شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۹:۲۷    
مقیم/معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه گاهی غصه می خورم که سیاست ها را با هزینه های زیاد و بازدهی کم اجرا می کنیم، گفت: 18 هزار میلیارد تومان از محل تسعیر ارز به اشتغال اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۴۶    
مقیم/ دکتر شبنم اودوم تحلیل گر مسائل خاورمیانه ترک در مصاحبه با ایرنا، تحریم آمریکا علیه ایران را فرصت خوبی برای ارتقای سطح همکاری های اقتصادی و بهانه مناسبی به منظور توسعه ارتباطات فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۲۱    
مقیم/مسئولیت پذیری، عشق و تعهد به کار و توقع منطقی از جمله مشخصه های نیروی کار ژاپنی است که باعث شده تا تولیدات این کشور با نام ساخت ژاپن آوازه ای جهانی داشته باشند ویژگی هایی که توجه به آن می تواند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۱    
مقیم/عضو شورای رهبری و مسئول روابط امور داخلی حزب دموکرات کردستان عراق تاکید کرد: روابط ایران و کردستان عراق به لحاظ پیوستگی فرهنگی کم نظیر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۱۱    
مقیم/رئیس جمهور در جلسه شورای عالی اجتماعی کشور، تقویت امید به آینده و تلاش برای تحکیم و تقویت اطمینان و امنیت خاطر برای مردم را در حوزه رفع نگرانی ها از آسیب های اجتماعی، مورد تأکید قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۸:۰۱    
مقیم/معاون اول رئیس جمهور گفت: شرکت های بزرگی مثل فولاد خوزستان تنها تحمیل کننده عوارض نباشند و باید به محیط پیرامون خود نیز رسیدگی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۷:۵۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت: خوشبختانه استان خوزستان و اهواز یکی از کانون های امن منطقه و از مناطق در حال توسعه است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۶    
مقیم/رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به ضرورت اجرای طرح رتبه بندی معلمان گفت: از تمام امکانات و ظرفیت های مجلس برای تصویب و تامین اعتبار لایحه رتبه بندی معلمان استفاده می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۰    
مقیم/رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی گفت: عمده ترین وظیفه سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی اجرای قانون موافقت نامه فرهنگی و برنامه مبادلات فرهنگی است چراکه در دنیای امروز گفت وگو و تعامل فرهنگی می ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۵۰    
مقیم/در دیدار رایزن فرهنگی ایران با رییس آرشیو ملی اندونزی، جنبه های همکاری مشترک میان دو کشور در حوزه آرشیو ملی و مبادله اسناد و نشر، مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۰    
مقیم/واحد درسی تاریخ فرهنگی ایران به عنوان یکی از واحدهای انتخابی دوره کارشناسی ارشد، از سال تحصیلی جاری در دانشگاه بلگراد صربستان تدریس می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۵    
مقیم/ورزشگاه اختصاصی باشگاه فولاد خوزستان با نام فولاد آره نا با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۵    
مقیم/مدیرکل اتباع تأمین اجتماعی گفت:قوانین مرتبط با بیمه اتباع خارجی در راستای تأمین حقوق انسانی اتباع مقیم ایران نیاز به بازنگری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
مقیم/تحریم هایی که آمریکا این همه برای آن در بوق و کرنا کرد و وعده داده بود سخت ترین نظام تحریمی را بر ایران در 13 آبان اعمال کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۳:۱۰    
مقیم/192 نفر از اتباع خارجی در استان خراسان جنوبی بیمه تأمین اجتماعی هستند. که بیشتر آنها اتباع کشور افغانستان می باشند .
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۴    
مقیم/رادیو سراسری آمریکا(ان پی ار)به نقل ازتحلیلگران آمریکایی اعلام کرد، تحریم هایی که دولت 'دونالد ترامپ' به امید فلج کردن اقتصاد ایران علیه این کشور اعمال کرده است، شاید موثر باشند اما ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۹    
مقیم/تارنمای 'یوتی وی' چین که اخبار حوزه انرژی را منتشر می کند در گزارشی تحلیلی، تحریم های آمریکا علیه ایران را کاغذی توصیف کرد و نوشت ممنوعیت خرید نفت چیزی نیست که جهان آن را بپذیرد به همین دلیل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۹    
مقیم/باگذشت یک هفته از آغاز دور دوم تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران؛ مقامات؛ صاحب نظران و رسانه های خارجی با اذعان به توانمندی جمهوری اسلامی ایران برای گذر از این دوره جدید تحریمی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۴    
مقیم/رئیس جمهوری فرانسه با یبان اینکه رئیس جمهوری آمریکا پذیرفت که کشورهای دیگر در توافق هسته ای 1+5 با ایران بمانند، در باره جایگزینی یورو به جای دلار گفت: یورو نمی تواند جایگزین دلار شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۴    
مقیم/سی وهفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول، 19 آبان ماه با شرکت بیش از 800 ناشر داخلی و خارجی از جمله جمهوری اسلامی ایران گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۹    
مقیم/شورای عالی مسلمانان زیمبابوه با انتشار بیانیه ای اعمال تحریم های ناعادلانه از سوی آمریکا علیه مردم ایران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۴    
مقیم/محسن آشوری، وابسته فرهنگی ایران در حیدرآباد هند به منظور دیدار با اساتید گروه زبان فارسی دانشگاه ایفلو و نیز آشنایی با فعالیت های آن، از این دانشگاه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۹    
مقیم/رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزاری همایش بانوان قرآن پژوه را مصداق بارز امر به معروف و نهی از منکر دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۹    
مقیم/آیین گرامیداشت سالروز تولد علامه اقبال لاهوری با حضور منیب اقبال و اقبال صلاح الدین نوه های این شاعر بزرگ از سوی خانه فرهنگ ایران در لاهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۳۳    
مقیم/اولین جلسه از سری کارگاه های آموزشی روش تحقیق و نگارش پایان نامه با عنوان کارگاه تحقیق نگاری علمی، در محل اتاق ایران دانشگاه کابل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۸    
مقیم/دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی که در دمشق به سر می برد، با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۲:۳۳    
مقیم/رییس شورای راهبردی روابط خارجی ایران در نشست علمی مجمع صلح پاریس، گفت: تحریم های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران می تواند در اجرای طرح های محیط زیستی کشورمان اختلال جدی به وجود آورد
مشاهده نتایج بیشتر...