یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۰:۵۷Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

نافع (nafee.ir)

نافع 29 اسفند 1394 نافع 30 اسفند 1395 نافع 1 فروردین 1396 نافع 1 فروردین 1397 نافع 29 اسفند 1398 نافع 1 فروردین 1399 نافع 1 فروردین 1400 نافع 29 اردیبهشت 1400 نافع 1 خرداد 1400 نافع 2 تیر 1400 نافع 1 مرداد 1400 نافع 1 شهریور 1400 نافع 2 شهریور 1400 نافع 4 شهریور 1400 نافع 5 شهریور 1400 نافع 6 شهریور 1400 نافع 7 شهریور 1400 نافع 8 شهریور 1400 نافع 9 شهریور 1400 نافع 10 شهریور 1400 نافع 11 شهریور 1400 نافع 12 شهریور 1400 نافع 13 شهریور 1400 نافع 14 شهریور 1400 نافع 15 شهریور 1400 نافع 17 شهریور 1400 نافع 18 شهریور 1400 نافع 19 شهریور 1400 نافع 20 شهریور 1400 نافع 21 شهریور 1400 نافع 22 شهریور 1400 نافع 23 شهریور 1400 نافع 24 شهریور 1400 نافع 25 شهریور 1400 نافع 26 شهریور 1400 نافع 27 شهریور 1400 نافع 28 شهریور 1400 
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: امروز با وجود حضور دشمن در کشورهای منطقه ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشاور فرماندار ویژه ملایر در امور بانوان از افتتاح دومین پارک بانوان همزمان با دومین روز هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان گفت: 400 ویژه برنامه متنوع در قالب 48 عنوان گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد اربعین استان همدان گفت: این استان سهمیه حضور 643 زائر برای مراسم پیاده روی اربعین امام حسین (ع) در کشور عراق را دریافت کرده است که تاکنون 631 نفر نامنویسی کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست هیات ورزش های همگانی استان همدان گفت: مجموعه ورزش همگانی استان در اجرای موفق کمپین آگاهی بخشی ایران تندرست همچنان پیشتاز کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
"مجید فرجی" با رای اکثریت اعضای مشورتی اسلامی شهر به عنوان شهردار ملایر انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی، محمد حسین پور به عنوان شهردار تویسرکان معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که با تغییرات آب وهوایی و کاهش مدت زمان تابش آفتاب، بیشینه دمای هوا در بیشتر نقاط استان در 2 روز گذشته، سه تا چهار درجه سانتیگراد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی استان همدان گفت: بر اساس بازرسی های انجام شده از مراکز خدماتی، صنایع، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی منتخب استان در یک هفته گذشته ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیر حج و زیارت استان همدان از سهیمه 650 نفری همدان در اربعین حسینی 1400 خبر داد و گفت: امروز آخرین مهلت تکمیل ثبت نام زائران اربعین حسینی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره انجمن اولیا و مربیان اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار همدان گفت: در شرایط کنونی که استان همدان با بحران کم آبی مواجه است، با برنامه ریزی دقیق و راهبردی مشکل کم آبی این استان گره گشایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پنجشنبه شب پس از شرکت در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان، از مرکز آموزشی درمانی فرشچیان سینا شهر همدان دیدن کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
دبیر سی وسومین جشنواره تئاتر استان همدان با اعلام زمان برگزاری این دوره جشنواره، گفت: سی و سومین جشنواره تئاتر استان 26 الی 28 آبان 1400 در همدان برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک همدان گفت: عملیات ساخت بزرگترین مخزن بتنی نگهداری آب مدیریت شهری با هدف جمع آوری آب های سطحی و بکارگیری در فضای سبزهمدان به پایان رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
برداشتن محدودیت سنی واکسیناسیون کرونا برای افراد بالای 18 سال و رایگان شدن خدمات باوری در همدان، از جمله دستاوردها و خبرهای خوش وزیر بهداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهر همدان گفت: افزایش محسوس واردات واکسن طی یک ماه گذشته ثابت کرد که اولویت و اراده دولت سیزدهم مقابله برای ریشه کنی کرونا و انجام واکسیناسیون برای حفظ سلامت مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
انرژی پاک و توجه به محیط زیست یکی از مسائلی است که در قرن حاضر به آن تاکید می شود و تولید برق بی سیم یکی از مواردی است که باعث تولید این نوع انرژی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۷:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر همدان گفت که مرد میانسالی براثر سقوط در عمق چاه 40 متری، جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت بعد از ورود به همدان با حضور در یادمان شهدای دانشگاه علوم پزشکی به مقام شهدا ادای احترام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: از فردا افراد بالای 18 سال در همدان با مراجعه به مراکز واکسیناسیون می توانند واکسن کرونا را دریافت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت که به منظور ایجاد فرهنگ مصرف بهینه آب، پویش مهرواره آب در سطح استان آغاز بکار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان از اشتغال بکار 372 نفر از کارآموزان مهارت آموخته کارگاه های آموزشی_تولیدی مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری 18 متهم در نتیجه اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت که 213 هزار تن انواع نهاده دام و طیور از ابتدای سال تاکنون در این استان توزیع شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون اشتغال و مشارکت های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت که 15 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی با اعتبار دولتی و کارمزد چهار درصد از ابتدای سال جاری تاکنون برای ایجاد فرصت های شغلی به ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست تویسرکان گفت که پرونده قضایی برای شکارچی 2 قطعه کبوتر در منطقه سوری این شهرستان تشکیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
آیین تقدیر از جنگلبانان و همیاران طبیعت استان همدان روز چهارشنبه، همزمان با پنجمین دوره جشنواره ملی روز جنگلبان و با حضور جمعی از مسئولان محلی در اداه کل منابع طبیعی استان برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی رزن گفت: بیش از 95 درصد رازیانه کشور در شهرستان رزن تولید می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
فرودگاه همدان که از قبل از کرونا هم پروازهایش یا تعطیل بود یا کاهش یافته بود، با آمدن کرونا کلا پروازی ندارد و از پروازهای اربعین نیز سهمی ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: با توجه به احتمال بالای بازگشایی مدارس در مهر ماه، برای جلوگیری از هر گونه گره ترافیکی و اخلال در تردد خودروها ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: در پی تغییرات دمای هوا، سرعت لحظه ای وزش باد در برخی از نقاط استان همدان طی 24 ساعت آینده در بعد از ظهر افزایش می یابد و در برخی از نقاط به 60 کیلومتر در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان از رفع موانع سه واحد تولیدی استان خبر داد و گفت: این واحدها در مسیر فعالیت خود با موانعی مواجه بودند که در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی و گره از ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان از رفع تصرف بستر و حریم رودخانه آبشینه خبر داد و گفت: این مساله پس از ارائه طرح از سوی شرکت آب منطقه ای همدان در شورای تأمین و اثبات غیرقانونی بودن تصرفات و با ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: به استناد ماده 6 قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: با اقدامات انجام شده بزودی 250 لیتر آب شرب با کیفیت در هر ثانیه از سد کلان به شبکه توزیع و مصرفی شهر ملایر اضافه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان همدان از اعزام هفت موکب در ایام اربعین به کربلا خبر داد و گفت: این موکب ها با 260 خادم از 28 شهریور تا هفتم مهر با استقرار در شهر کربلا به زائران حسینی(ع) خدمت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
موسس نخستین کلینیک خصوصی باروری و ناباروری غرب کشور در همدان از اجرای طرح تحقیقاتی درمان ناباروری با سلول بنیادی در همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت همدان از واکسیناسیون رانندگان تاکسی های اینترنتی 30 سال به بالا در همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان همدان با بیان اینکه تعداد 85 نوزاد مبتلا به پی کی یو(PKU) یا بیماری فنیل کتونوری در این استان شناسایی و تحت مراقب های درمانی ویژه این سازمان قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت که هنوز دستورالعمل و بخشنامه ای مبنی بر لغو محدودیت تردد شبانه(ساعت 22 تا سه بامداد) به پلیس راهور ابلاغ نشده و تا زمان اعلام رسمی و کتبی موضوع از طریق ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان همدان گفت که 60 پایگاه پویش مردمی مشق احسان برای جلب مشارکت خیران و دستگاه های اجرایی با همکاری گروه های جهادی و مشارکت های مردمی مستقر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فامنین( از توابع استان همدان) گفت که ماموران یگان حفاظت محیط زیست، گوشت 2 راس قوچ وحشی را در یک واحد مسکونی روستانی این شهرستان کشف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کمپین ایران تندرست در حالی همزمان با سراسر کشور در همدان آغاز شده که هدف از اجرای این طرح تقویت سلامت مردم در اوج پیک پنجم کرونا است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان همدان از پیشنهاد پنج گزینه برای تصدی استانداری همدان به وزارت کشور خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور از انجام 350 عمل کاشت حلزون شنوایی در مرکز کاشت حلزون شنوایی غرب کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: درس شناخت محیط زیست به دانشجویان رشته های مختلف دانشگاهی در دانشگاه ملایر به عنوان آزمونه (پایلوت) کشوری تدریس می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: با اجرای طرح های مبارزه با سرقت از سوی پلیس آگاهی 30 دستگاه خودروی سرقتی در این استان کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بستن کمربند ایمنی توسط تمامی سرنشینان خودرو آمار متوفیان سوانح جاده ای را بیش از 66 درصد کاهش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان از ارسال 305 اثر به دبیرخانه هنرواره ملی خوشنویسی مشق سرخ در همدان خبر داد و گفت: این رویداد هنری مورد استقبال هنرمندان کشور قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: خانواده ها در کاهش استرس فرزندان و آماده سازی آنان برای ورود به مدرسه کمک کنند و متناسب با ترس ها و نگرانی هایشان به ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای استان همدان از جذب 31 نفر از کارآموزان مهارت آموخته کارگاه های آموزشی_تولیدی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید مدنی شهرستان همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: 34 هزار نوآموز این استان از ابتدای آغاز طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی پیش از ورود به مدرسه (اول تیرماه) مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: 6 پاسگاه محیطبانی استان همدان مجهز به پنل های خورشیدی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: با توجه به بحران کم آبی بیش از 42 میلیارد تومان برای تامین آب شرب روستاهای نهاوند اختصاص یافت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، آیت الله شهید سیداسدالله مدنی را ذخیره معنوی و فرهنگی برای کشور دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت که تقاطع غیرهمسطح(پل روگذر) تختی به منظور اجرای علت فنی و بهسازی از فردا(یکشنبه) تا پایان تعمیرات فنی و مهندسی مسدود می شود که رانندگان وسایط نقلیه برای ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری 4 سارق مسلح و کشته شدن یک تن از آن ها در درگیری با ماموران در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اثر هنری فاخر منبت کاران ملایریبرای حضور در نمایشگاه جهانی اکسپو 2021 دبی روز شنبه در آیینی با حضور فرماندار و جمعی از فعالان و هنرمندان هنرصنعت مبل و منبت، رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر اینکه اشتغالزایی و ایجاد فرصت های شغلی مولد و پایدار به عنوان اولویتی مهم باید به یک پروژه محوری در کشور تبدیل شود، گفت: وزارت علوم در دوره جدید مدیریتی خود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت که آیت الله شهید مدنی یک مجتهد انقلابی بود که در عرصه های اجتماعی نیز فعالیت بسیار گسترده و چشمگیری داشت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
تمبر یادبود شهید محراب آیت الله سیداسدالله مدنی روز شنبه همزمان با چهلمین سالگرد شهادت وی و در جریان برگزاری کنگره ملی بزرگداشت این عالم ربانی در همدان رونمایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
توسعه ورزش شهروندی همدان طی سال های گذشته با حمایت های مجموعه مدیریت شهری به صورت ساختارمند شکل گرفته، اما سهم دستگاه های اجرایی برای رشد و اعتلای آن همچنان ناچیز و کم اثر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم ملایر با کسب 120 امتیاز عنوان قهرمانی مسابقات پرس سینه کاپ آزاد کشور که با حضور 80 ورزشکار در چهار رده سنی برگزار شد را از آن خود کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر گفت: جمهوری اسلامی ایران مذاکرات فرسایشی و بدون نتیجه نمی خواهد، ایران به شرطی مذاکرات برجام را شروع می کند که نتیجه بخش و در راستای رفع تحریم ها باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه مجمع نمایندگان برای انتخاب استاندار با اجماع نسبی به دولت نظر مشورتی دهند گفت: انتظار مردم این است اجماع نسبی در مجمع رخ دهد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر از پیش بینی جمع آوری یک میلیارد و 800 میلیون تومان در اجرای طرح احسان حسینی ملایر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت و بازرسی شورای شهر همدان با بیان اینکه تیم داری حرفه ای به صلاح سازمان فرهنگی شهرداری نیست گفت: باید تیم داری را به سمت وسوی ورزش محلات و شهروندی سوق دهیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
شهید مدنی به پیاده روی اربعین تقید بسیار داشتند، در آن دوران یکی از دو قافله معتبر که طلاب علاقه مند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره تنیس روی میز استان همدان با اشاره به برگزاری مسابقات هوپس منطقه 6 کشور گفت: به منظور انتخاب بازیکنان هوپس دختر و پسر برای حضور در مسابقات منطقه 6 کشور دو دور مسابقه استانی برگزار می ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: در راستای حمایت از سلامت انسان ها، مرکز واکسیناسیون تجمیعی هلال احمر در قالب طرح سلامت یاران آغاز به کار خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر نهاوند گفت: مجید یوسفی نوید با هفت رای موافق به عنوان شهردار نهاوند به استانداری همدان معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: تمهیدات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در استان همدان اندیشیده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان همدان از باغداران خواست از روش های ایمن برای گردو تکانی استفاده کنند تا شاهد مرگ و مجروح شدن آنها نباشیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای استان همدان از جذب مستقیم 110 نفر از مهارت آموختگان فنی و حرفه ای شهرستان های بهار و کبودرآهنگ در بازار کار خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
بانوی پرافتخار ورزش دوچرخه سواری همدان از سوی فدراسیون به عنوان مربی تیم ملی دختران کشور منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند علیه سه تن از مدیران دستگاه های اجرایی این شهرستان اعلام جرم کرد و گفت: با این افراد برخورد قضایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر همدان گفت: اعضای شورا موافق حضور تیم شهرداری در لیگ دسته یک فوتبال کشور هستند منتهی باید در چارچوب قوانین و تامین بودجه منطقی برای اداره امور تیم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: فردی که اقدام به شکار 2 قلاده روباه و انتشار تصاویر آن در فضای مجازی کرده بود به تحمل 91 روز حبس تعزیری محکوم شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره ورزش و جوانان همدان گفت: کوهنوردان شهر مریانج از توابع این شهرستان موفق به فتح قله مرتفع آرارات در کشور ترکیه شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شهیدمدنی عالمی بود که سا ل های مبارزه با طاغوت را با شجاعتی بی نظیر و سرسختی پشت سر گذاشت و لحظه ای در این راه تردید نکرد تا آنجا که امام خمینی (ره) ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه شهیدمدنی توجه ویژه ای به یتیمان داشت گفت: راه اندازی موسسه دارالایتام مهدیه از ابتکارات این شهید بزرگوار بود که با گذشت 50 سال ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره ورزش و جوانان نهاوند از دعوت رکاب زن نهاوندی به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی نهاوند گفت: در سال زراعی جاری 230 هکتار به کشت گیاهان دارویی شهرستان افزوده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان همدان از درگذشت محسن احمدی قمی از پزشکان این مجموعه به دلیل ابتلا به کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
معاونت امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: واکسیناسیون در استان همدان، روند خوبی دارد، 34 درصد از جمعیت هدف واکسیناسیون حداقل دُز اول واکسن را دریافت کردند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: از ابتدای شروع فصل گرم تاکنون, 10 میلیون مشترک برق مشمول طرح برق رایگان شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: مرد 58 ساله در لالجین شهرستان بهار به علت ریزش آوار در درون چاه جان باخت.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: طرح هر خانه یک سلامتگر با هدف مشارکت دادن دانش آموزان در پیشگیری از شیوع کرونا در این استان اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نزدیکان آیت الله مدنی با تاکید بر اینکه این شهید بزرگوار عملگرا بود و صادق و نصایح ایشان بر دل می نشست گفت: احساسات پاک شهید باعث شده بود مردم به سمت ایشان جذب شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
استان همدان در کشت گیاه گلرنگ با یک هزار و 870 هکتار سطح زیر کشت رتبه نخست کشور را دارد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با تاکید بر اینکه محدودیت های تردد همچنان پابرجا است گفت: روزانه بیش از 700 دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت های کرونایی در این شهرستان جریمه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: تعداد پایگاه های تجمیعی واکسیناسیون کرونا در این شهرستان به منظور دسترسی آسان شهروندان به این مراکز افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان گفت: به منظور شناسایی مصرف کنندگان واقعی، مدیریت مطلوب توزیع سوخت و صیانت از حقوق شهروندان تاکنون 95 درصد از ماشین آلات کشاورزی این استان پلاک گذاری شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت که بیشینه دمای هوا در سطح مناطق مختلف استان از امروز و با توجه به کاهش میزان رطوبت، یک تا سه درجه سانتی گراد افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که سالن ورزشی صخره نوردی مجاور بیمارستان بعثت شهر همدان برای استفاده با هدف بستری و ارائه خدمات مطلوب و مناسب به بیماران کرونایی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۱۲۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور در نامه ای خطاب به دادستان های کل کشور بر تلقی برگ سبز خودرو صادره از شرکت های تولیدی به عنوان سند مالیکت تأکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس علوم پزشکی استان همدان از واکسیناسیون 90 درصد افراد بالای 80 سال در استان خبر داد و گفت: میانگین واکسیناسیون این افراد در کشور 84 درصد بوده در حالی که در استان همدان 94 درصد است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: شادمانی مردم مهمترین دستاورد از درخشش کاروان کشورمان در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو ژاپن بود که با غیرت و اقتدار ملی پوشان ایران اسلامی به دست ...
مشاهده نتایج بیشتر...