جمعه ۱۰ تیرساعت ۲۳:۵۳Jul 2022 1
جستجوی پیشرفته

نافع (nafee.ir)

  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: تیم فوتبال شهرداری همدان اعتبار و آبروی این شهر است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۹ - ۰۷:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
سلطان کلاهبرداری بانکی در ایران چه کسی است؟ وی نخستین کسی است که در نظام بانکی ایران کلاهبرداری کرد و به همین دلیل پدر کلاهبرداری بانکی لقب گرفت و شیوه شگفت انگیزی هم برای کلاهبرداری داشت و نامش هژبر ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ملایرگفت: تنها حمام تاریخی و خزینه ای فعال شهرستان ملایر در روستای علمدار علیا ازبه زودی مرمت می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
هیأت داوران این مسابقه متشکل از آقایان: محمد جواد کبودر آهنگی، شهرام کرمی، محمد بحرانی، علی پاکدست و خانم زهرا صبری پس از مشاهده و ارزیابی آثار حاضر در این بخش آراء خود را به شرح زیر اعلام میدارند:
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
هیأت داوران این مسابقه متشکل از آقایان: حسین صفی، عباس جمشیدی فر و سرکار خانم بهناز مهدیخواه پس از مشاهده و ارزیابی آثار حاضر در این بخش آراء خود را به شرح زیر اعلام میدارند:
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی پزشکی قانونی استان همدان گفت: 2 نفر در این استان طی 24 ساعت گذشته به علت سقوط در داخل رودخانه و شنا در استخر غرق شدند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به روز پایانی رسید و در آخرین روز 14 نمایش اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان پس از پنج روز اجرای نمایش در بخش های مختلف به ایستگاه پایانی رسید.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان در رابطه با روند آماری خودکشی و نزاع در استان، اظهار کرد: متأسفانه این رویه در استان همدان رو به افزایش است ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تاثیر یادگیری آموزش به واسطه اجرای تئاتر که یک نمایش زنده است بسیار مفید و تاثیر گذار خواهد بود چنانچه در کشور های پیشرفته از طریق تئاتر به آموزش ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
12 نمایش صحنه ای و 6 نمایش خیابانی در چهارمین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان اجرا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
تحقق عدالت فرهنگی همان هدفی است که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای نیل به آن سفرهای استانی را در پیش گرفته و سفر وی به همدان مصداق بارز این کلیدواژه مهم است که برای مردمان دیار الوند دلخوشی بزرگی ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۳    
این برنامه ی تلویزیونی سه شخصیت اصلی به نام مل مل و گلی و بزباش دارد که به زبان کودکانه درباره مسائل مختلف صحبت می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان با بیان اینکه انجماد فرهنگی موجود در برخی اقشار موجب عدم بهره مندی از مواهب طبیعی و صنعت بزرگ گردشگری می شود ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس گروه ستاد ساماندهی امور جوانان استان همدان گفت: برنامه محوری و تدوین اهداف میان و بلندمدت لازمه کار دستگاه های اجرایی مسوول در بحث ساماندهی امور جوانان برای اثربخشی فعالیت ها در سطح جامعه است.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهار از آغاز برداشت دانه های روغنی کاملینا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند گفت: کشتی گیر نوجوان نهاوندی صاحب مدال برنز مسابقات آسیایی قرقیزستان شد.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
روند جهانی شدن هندبال همدان وعده دوره فعلی ریاست هیات، شاید در همان شروع به کار تعبیر شعارگونه داشت اما با گذشت سه سال با تمرکز بر برنامه استعدادسازی به ثمر نشست و حالا هندبالیست های دختر و پسر این ...
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از اجرای 14 نمایش در نخستین روز این رویداد بزرگ خبر داد و گفت: این نمایش ها در بخش های کودک، نوجوان و خیابانی اجرا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس تعاون روستایی شهرستان همدان گفت: از اول تیر خرید گندم در چهار مرکز انجام می شود که پیش بینی می کنیم 13 تا 15 هزار تن خریداری شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: 109 کودک کار و خیابانی از سال گذشته تاکنون شناسایی و ساماندهی شدند که 90 نفر از آنان پسر و 19 نفر دختر بودند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون عمرانی استاندار همدان گفت: اجرای پروژه 100 هکتاری نهضت ملی مسکن پس از ارائه نقشه اجرایی آغاز می شود و معارض مابقی زمین 680 هکتاری نیز در حال حل شدن است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بهداشت محیط شهرستان همدان از تعطیلی یک استخر به دلیل استمرار تخلف خبر داد و گفت: 95 درصد استخرهای همدان وضعیت مطلوبی دارند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس بر طرح دو فوریتی با سه ماده به منظور کنترل اجاره بها تمرکز دارد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه پوشیدن لباس یکسان و متناسب در مدارس اثرات مثبت روحی و روانی زیادی برای دانش آموزان و جامعه دارد گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
شهردار همدان اولویت و اهتمام مدیریت شهری را تکمیل پروژه های نیمه تمام به ویژه تقاطع غیرهمسطح سردار همدانی و غدیر دانست و گفت: تکمیل پروژه تقاطع غیرهم سطح سردار همدانی به صورت جدی آغاز شده است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری یک زمین خوار و کشف زمین خواری 40 میلیارد ریالی در شهر همدان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
کتاب کاروان عشق به شرح حال مختصر و ذکر اشعاری از 78 شاعر و مداح استان همدان پرداخته که در جای خود منبع و تذکره قابل اعتنایی به شمار می رود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشکده علوم پزشکی اسدآباد از پذیرش مقاله پژوهشی کرونای اسدآباد در دو کنگره بین المللی آمریکا و ترکیه خبر داد و گفت: شهرستان اسدآباد در حال حاضر وضعیت خوبی را از لحاظ کنترل کرونا دارد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: افتتاحیه بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان 31 خردادماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در این شهرستان و طبق هماهنگی با دستگاه قضایی، شبکه اخلال در حوزه آرد و نان ملایر کشف و متلاشی شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی تویسرکان از دستگیری سارق حرفه ای کابل های برق و مخابرات، یک خریدار اموال مسروقه و کشف 19 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
محمد رمضان پور دبیرکل جمعیت سفیران رضوی از آغاز بکار این مجموعه همزمان با ولادت امام رضا علیه السلام خبر داد .
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا با بیان اینکه بیشترین میزان واکسن ترزیقی در سنین 5 تا 12 سال متعلق به رزن و فامنین است گفت: خانواده ها نسبت به واکسیناسیون فرزندان خود در این سنین اقدام کنند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان همدان گفت: مرد میانسال بر اثر بی احتیاطی در استفاده از قرص برنج دچار مسمومیت شده و جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: شاخص بهره مندی و برخورداری جمعیت ساکن در شهر ملایر از خدمات شبکه فاضلاب 46 درصد است که میانگین این شاخص در سطح استان حدود 75 درصد می باشد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ورزشکار تهرانی عنوان قهرمانی اولین دوره مسابقات تنیس روی میز جام امام رضا (ع) به مناسبت ولادت با سعادت امام هشتم به میزبانی همدان را کسب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
چهل و دومین دوره رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام تختی با عنوان مرحله چهارم چرخه انتخابی تیم ملی در حالی جمعه شب در شهر تنکابن استان مازندران به پایان رسید که آزادکاران منتخب استان همدان موفق به ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری همدان گفت: عملیات سمپاشی بهاره درختان با هدف دفع آفات گیاهی و حفظ سلامت و شادابی درختان در سطح معابر، فضاهای سبز و بوستان های شهری همدان آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان همدان از افزایش تعرفه آب مشترکان پرمصرف خبر داد و گفت: طبق مصوبه هیات وزیران تعرفه آب مشترکان پرمصرف افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: در راستای دانش بنیان کردن محصولات کشاورزی، مرکز پردیس نوآوری و فناوری های کشاورزی این استان هفته آینده طی انعقاد تفاهم نامه پنج جانبه ای با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و معاون ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان گفت: 12 باشگاه رسمی و دارای مجوز در 2 بخش کوهپیمایی و کوهنوردی و همچنین صعودهای ورزشی این استان مشغول فعالیت هستند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گشت های روزانه و مشترک سازمان جهاد کشاورزی استان همدان روز گذشته از 247 واحد صنفی و نانوایی در سطح این استان نظارت و بازرسی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهر مریانج با اشاره به برگزاری پویش مهر حرم به منظور کمک به توسعه حرم امام حسین(ع) گفت: بالغ بر 3 هزار تن کیسه سیمان و گچ جمع آوری و به کربلای معلی ارسال خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از انجام هفت پرواز از فرودگاه همدان برای اعزام حجاج خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: با همکاری تمام دستگاه های اجرایی به عنوان یک مسئولیت اجتماعی، یک خط دشت بان تشکیل و در راستای پاکسازی محیط پیرامونی ورودی و خروجی شهر ها اقدام شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: از 11 تا 15 خردادماه سال 1401، 325 هزار و 255 مسافر از جاذبه های تاریخی، طبیعی، تفریحی و مذهبی استان همدان بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۶ - ۱۳:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر از بازدید 18 هزار گردشگر طی تعطیلات چند روز گذشته از این جاذبه طبیعی خبر داد و گفت: حضور این میزان گردشگر نوید بخش رونق گردشگری در استان همدان و این منطقه است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمام دستاوردهای مادی و معنوی خود را مدیون شهدا هستیم، گفت: ثبات اقتصادی را به کشور باز می گردانیم.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: شهید حاج محمد میرزا سلگی همواره مدافع حریم ولایت بود و همانند دیگر همرزمانش ذره ای با دشمنان ولایت کنار نیامد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: دهه کرامت فرصتی فرهنگی در زمینه معرفی الگوهای موفق تربیتی، رفتاری و راهبردهای هدفمند زندگی متعالی در حوزه تربیت و سلامت اجتماعی است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از صدور گواهینامه با تراز عالی برای 2 تصفیه خانه آب شهید بهشتی و اکباتان از سوی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک مدرس دانشگاه و مسئول واحد قرآنی تبلیغات اسلامی ملایر گفت: در تعبیر بسیار جالبی خداوند در آیه 49 سوره شوری از دختر به عنوان هدیه یاد می کند و انسان ها باید از این هدیه خداوند خوشحال شوند ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس هیات تنیس روی میز همدان گفت: شیما صفایی نابغه تنیس روی میز این استان در ترکیب تیم ملی جوانان کشورمان عازم مسابقات آسیای میانه شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سفر شهردار همدان به بالی اندونزی و حضور در کنفرانس جهانی کاهش خطرپذیری برای رایزنی های بین المللی در زمینه استفاده از انرژی خورشیدی و مدیریت پسماند ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای همدان گفت: همزمان با آغاز دهه کرامت طرح واکنش سریع(طوس) راهداری در محور های ارتباطی استان آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان همدان از توزیع 88 تن گوشت گوساله و گوسفند منجمد از محل منابع داخلی و وارداتی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به اظهارات یکی از اعضای شورای شهر همدان گفت: بهتر است بدون اطلاع موضع گیری نشود چراکه جلسه با نماینده سرمایه گذار میدان بار از باب هم اندیشی بود نه تصمیم ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کنترل دخانیات دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه 80 درصد فروشگاه های استان مجوز فروش سیگار ندارند گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان با بیان اینکه در سال جاری برابر برنامه جامع تدوین شده 4 هدف کلی را دنبال میکنیم گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
برگزاری اولین مرحله قرعه کشی فروش خودرو در سامانه جدید با نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بیمارستان فاطمیه همدان از افتتاح به زودی مرکز ناباروری فاطمیه همدان خبر داد و گفت:16 میلیارد تومان برای خرید تجهیزات ساختمان جدید این بیمارستان هزینه شده است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان از ریزش آوار بر روی دو چوپان همدانی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه استان همدان گفت: جاده قدیم همدان - ساوه دارای عرض کم و ناایمنی برای تردد 2طرفه(یک لاین رفت و برگشت) خودروهاست که به همین دلیل اقدام برای تعریض و ایمن سازی این محوری بسیار ضروری است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: گرداننده صفحه مجازی تبلیغ و فروش محصولات غیرمجاز جنسی با انجام یک عملیات فنی و اطلاعاتی غافلگیرانه، شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: این اداره کل با هدف پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی و افزایش مهارت های زندگی از کتاب و پایان نامه های دانشگاهی مرتبط با این حوزه حمایت می کند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: همدان در قله ادبیات پایداری ایران اسلامی با افتخار می درخشد و این به لطف قهرمانی های رزمندگان اسلام در جبهه های نبرد و قلم های مستحکم نویسندگان ادبیات ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان همدان گفت: فرد حین سرقت کابل های انتقال شبکه(برق) در روستای منگاوی از توابع شهرستان ملایر بر اثر برق گرفتگی، جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور تجاری و مشتریان مخابرات منطقه همدان با بیان اینکه تعدیل نیرو نداشتیم گفت: در ارتباط با موضوع کارکنان 2020 مخابرات برنامه بر این است که در بخش دیگری به کار گرفته شوند.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با اشاره به برگزاری جشنواره ملی راه روشن به میزبانی همدان گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان نهاوند از کشف 10 تن آرد قاچاق و خارج از شبکه توزیع به ارزش 150 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه در موضوع سلامت مردم با هیچ مجموعه و فردی تعارف و مسامحه نخواهیم داشت گفت: آن دسته از واحدهای تولیدی که برای سلامت مردم و محیط زیست خطر ایجاد کنند، تعطیل خواهند شد.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان با بیان اینکه سایت موزه همدان افتتاح رسمی نشده است گفت: شناسنامه دوزبانه اشیای داخل سایت موزه در حال تهیه است.
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۲:۳۵    
شهید محمود شهبازی فرمانده سپاه همدان بود که در فتح خرمشهر نقش بی بدیلی داشت و رزمندگان همدانی به بیان خاطرات وی پرداختند .
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل زندان های استان به صورت سرزده در زندان نهاوند حضور یافت و از نزدیک در جریان اقدامات انجام شده آن مجموعه قرار گرفت
  ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسلم غلامی دانشجوی دکتری مدیریت و از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس به عنوان فرماندار کبودراهنگ منصوب شد
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان احداث و تامین مسکن را یکی از برنامه های اولویت دار دولت برای توسعه اقتصادی کشور دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر ستاد اجرایی دومین کنگره ملی هشت هزار شهید استان همدان گفت: این کنگره از رویدادهای بزرگ و مهم کشور است که باید متفاوت تر از گذشته و در همه شهرستان های تابعه استان همدان برگزار شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی مخابرات منطقه همدان از جبران ADSL مشترکانی که کابل تلفنشان به سرقت می رود خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی مدارس ابتدایی استان در نوبت بعدازظهر به علت آلودگی هوا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: زمینه انتشار کتاب اشعار استاد احمد خوانساری با نام هنری رها فراهم شده و به زودی منتشر می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: کتابخانه عمومی سیار یار مهربان همزمان با سی وسومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در پیاده راه امام خمینی(ره) شهر همدان مستقر شده است و به علاقه مندان ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: 226 طرح کشاورزی این استان سال گذشته در بخش های مختلف از جمله دام و طیور، آبزیان، کشت های گلخانه ای ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از صدور هشدار سطح زرد با توجه به فعالیت یک موج ناپایدار جوی و افزایش سرعت وزش باد همراه با گرد و غبار در بیشتر نقاط استان طی 48 ساعت آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
رزمایش الی بیت مقدس 12 از روز 29 اردیبهشت به مدت 2 روز توسط بسیج ناحیه مقاومت و مشارکت سایر نهادها با شعار ما مقاوم هستیم در شهرستان همدان اجرا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ضرغام احمدوند در شورای اداری نهاوند به عنوان فرماندار جدید این شهرستان معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: تمام مجازات ها و جزای نقدی این سازمان از جمله قانون نظام صنفی و تعزیرات حکومتی در امور بهداشتی و درمانی و قانون تعزیرات حکومتی عام ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی همدان از توزیع 2 هزار و 100 تن برنج تنظیم بازار در همدان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه فراخوان جشنواره مد و لباس ایرانی اسلامی استان همدان منتشر شد گفت: این جشنواره تیرماه در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون روابط عمومی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از کشف 78 تن شکر احتکار شده در تویسرکان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس هیات تنیس روی میز همدان گفت: شیما صفایی نابغه تنیس همدان موفق به کسب سهمیه آسیایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: عملیات اجرایی ساخت 87 واحد مسکونی محرومان براساس تفاهم نامه با کمیته امداد و بنیاد مسکن به همت بسیج سازندگی در سطح این استان آغاز شده است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: در شرایط خشکسالی و با وجود کاهش میزان بارندگی در استان همدان، آبرسانی به 160 روستای محروم استان با همکاری قرارگاه بسیج سازندگی سپاه پاسداران، اجرا می شود.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: با توجه به خشکسالی و کاهش منابع آبی، کشت گیاهان کم آب از جمله گیاهان دارویی راهی مناسب برای مدیریت آب است.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان همدان از روند کاهشی شدن قیمت میوه های نوبرانه در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با بیان اینکه رانندگی کودکان در همدان باب شده است، گفت: با هماهنگی دادستان همدان با والدین این کودکان به شدت برخورد خواهد شد و باید پاسخگو باشند.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: سه تن پسماند شیمیایی و دارویی از این استان به سایت مدیریت پسماندهای ویژه و صنعتی استان اصفهان منتقل شد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه همدان گفت: اقبال طیف های مختلف مردم به مشارکت در خدمت رسانی به محرومین در قالب حرکت های جهادی با سرعت فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک جریان عمومی و خودجوش است و همین موضوع می ...
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: هوای خنک شبانه تا روز سه شنبه در این استان ماندگار است و در چند روز آینده دما تغییرات قابل ملاحظه ای ندارد.
  ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات کشتی استان همدان گفت: 2 کشتی گیر مستعد استان برای حضور در مسابقات کشتی آزاد جام پهلوان عبدالله موحد دعوت شدند.
مشاهده نتایج بیشتر...