شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۳۶Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

نافع (nafee.ir)

  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات انتظامی استان همدان گفت: 2 زن در همدان که با استفاده از نرم افزار اقدام به ارائه رسید جعلی به فروشنده می کردند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی همدان با انتقاد از عدم حضور معاون عمرانی استاندار برای پاسخگویی در مورد ابعاد پروژه اسکای مال و ارجاع موضوع به شورای شهر و شهرداری گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر گفت: در سال جاری 120 هکتار جنگل کاری در منطقه گلپرآباد ملایر انجام شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: پیراسته شدن آموزش و پرورش از افرادی که تفکرات ضد دینی دارند، حتی اگر اندک هم باشند، بسیار ضروری است چراکه وجود این تفکرات به لحاظ تاثیر و ارتباط مستقیمی که با دانش آموز دارند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: در ادامه بررسی تبصره های بودجه سال آینده موضوع تعیین سقف میزان پرداخت پاداش پایان خدمت کارکنان مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد حداکثری برای آن تعیین شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: بیماران مبتلا به کووید 19 که پوشش بیمه ای ندارند می توانند با ارائه درخواست و در کمتر از 24 ساعت، دفترچه بیمه سلامت دریافت و از خدمات حمایتی مربوطه بهره مند شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تاکید بر ثبت کالا های موجود در سامانه جامع انبار ها گفت: سرپیچی از این قانون احتکار و قاچاق کالا محسوب می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدتی است که به همت امام جماعت مسجد رضوی در تویسرکان، در همان مسجد کلاس های آموزشی تقویتی برای تعدادی از دانش آموزانی که گوشی هوشمند در راستای استفاده از شبکه شاد ندارند در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی دیده بان شفافیت و عدالت استان همدان با بیان اینکه پروژه اسکای مال به شکلی تضییع حقوق عامه مردم بوده و قانون به صراحت دادستان را متولی و مدعی العموم می داند گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری همدان تحقق سهمیه 11 هکتاری توسعه گلخانه ای شهرستان در سال جاری را ضروری دانست و گفت: سال گذشته نیز سهمیه توسعه کشت گلخانه ای شهرستان 11 هکتار بوده که تحقق 2.1 هکتار جای تاسف دارد
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با اشاره به توسعه همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت: باید اولویت های آموزش و پرورش نیازسنجی شده و حوزه علمیه و روحانیت برای آن برنامه ریزی کنند و در عرصه های مختلف متناسب ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهاوند گفت: به منظور آغاز عملیات اجرایی حفاری ششمین مرحله کاوش معبد لائودیسه در نهاوند 300 میلیون تومان اعتبار به این اداره اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بنیاد شهید تویسرکان با اشاره به اینکه تویسرکان 32 بانو شهید و جانباز تقدیم انقلاب کرده است گفت: آیین تجلیل از خانواده بانوان شهید و جانباز در شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان گفت: مسکن و شهرسازی در تحویل مساکن مهر کوتاهی می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان، از کشف 101 کیلوگرم تریاک در شهرستان "نهاوند"، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی ممنوع است. اگر آمریکایی ها توانسته بودند واکسن تولید کنند این افتضاح در کشور خودشان به بار نمی آمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: آمریکا به نام دموکراسی به ملت های مظلوم جهان لشکرکشی و حمله می کند تا تفکرات پلیدش را اجرا کند، اما مردم بابصیرت ایران فریب این سیاست را نمی خورند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مجاهدت های آیت الله مصباح در دفاع از مکتب شیعه و ایستادگی در مقابل هجمه ها و شبهات گفت: این عالم فرزانه در این مسیر اسوه و نمونه بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۶    
ماجرای اولین ورود ایدز به کشور و خون های آلوده فرانسوی که رهبر انقلاب امروز به آن اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار همدان گفت: کمبود و مشکلاتی در زمینه امکانات و زیرساخت های رفاهی و خدماتی در مجتمع های مسکونی کوی فردوس شهر همدان وجود دارد که با کمک دستگاه های متولی به زودی رفع می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت: پرونده میل کوره های آجرپزی این شهرستان در ورودی شهر ملایر از سمت سامن تهیه و برای ثبت در فهرست آثار ملی کشور ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه آب روستای چشمه ملک در دیوین از طریق چشمه ها انجام می شود که امسال یکی از آنها لایروبی شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: 9 کتابخانه عمومی در استان با پیشرفت بیش از 90 درصد آماده بهره برداری و افتتاح است که فرمانداران به هر نحو ممکن باید اعتبار مورد نیاز برای تکمیل آنها را تأمین ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: بر اساس عملکرد صورت گرفته در خصوص پرداخت تسهیلات تبصره 16 کمیته امداد و بهزیستی، شهرستان نهاوند از وضعیت رضایت بخشی برخوردار نیست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی همدان با بیان اینکه همدان پایلوت طرح کشوری مدیریت اختلالات اوتیسم شد گفت: مرکز اوتیسم با هدف شناسایی سریع کودکان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۸:۱۶   + ۱۷ سایت دیگر  
جانبازان 70 درصد دوران دفاع مقدس محمدباقر پورعزیزان ، مهدی عزتی مصلح ، کاظم اسکندری به همرزمان شهیدشان پیوستند و پدر شهیدان محمد و محمدعلی سلطان حسینی آسمانی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تداوم بردهای تیم خانه بسکتبال اسدآباد در فصل جدید رقابت های لیگ دسته یک کشور، امید به صعود و پایان طلسم ناکامی های این تیم در ادوار گذشته را دوچندان کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر بورس منطقه ای همدان از کلیه سهامداران سهام عدالت که تاکنون کد بورسی دریافت نکرده اند، درخواست کرد هر چه سریع تر نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت از طریق دفاتر منتخب پیشخوان دولت و یا ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با بیان اینکه طرح جامع شهر همدان باید با حداقل ایرادات تدوین و تصویب شود گفت: با بررسی برخی از مصوبات این سند بالادستی توسعه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: شکارچی متخلف پس از انتشار تصویر شکار چهار سر(واحد شمارش جوندگان) خرگوش در شبکه فضای اینستاگرام، شناسایی و به دام افتاد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
زمین لرزه به بزرگی3.4 ریشتر حوالی ساعت 6:30 دقیقه صبح امروز(سه شنبه) فیروزان در استان همدان را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با اشاره به ادعای غرب مبنی بر رفع تحریم ها با مذاکره در خصوص مسئله هسته ای و عدم انجام آن گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی از پیگیری جذب اعتبارات لازم به منظور اجرای طرح های دانشگاه ملایر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر همدان از فعالیت 180 واحد جمع آوری و تفکیک ضایعات و بازیافت در شهر همدان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده طلاب همدان در قم گفت: حاج قاسم سلیمانی مالک اشتر زمان بود زیرا هم با کلام و هم با برنامه ریزی عملیات نظامی توانست سایه داعش خون آشام را از سر ملت های منطقه کوتاه و ریشه داعش را برکند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: جابجایی مدیرکل سابق ورزش همدان دستور وزارت خانه بوده و هنوز هیچ حکمی برای وی صادر نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند با تاکید بر اینکه هیچ عملی بدون ولایت قبول نیست گفت: بنیانگذار دفاع از ولایت حضرت فاطمه(س) بود و سردار سلیمانی به تبعیت از ایشان تسلیم ولایت شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و حمل و جاده ای همدان گفت: انسداد جاده گنجنامه - تویسرکان تصمیم استانی است زیرا این مسیر در زمستان بهمن گیر است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: از خانواده های 357 شهیده و 247 نفر از جانبازان زن این استان در نخستین کنگره ملی ارج نهادن به مقام شامخ شهدا تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با بیان اینکه اگر مدیری از مشکلات زیر مجموعه خود اطلاع نداشته باشد، این یک ضعف است گفت: خدمت رسانی نادرست، منکری است که باید به آن رسیدگی شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۷۰ سایت دیگر  
یکی از برنامه های مستمر حضرت آیت الله خامنه ای که از سالهای گذشته برقرار بوده، برگزاری جلسات گوناگون با طیف های مختلف علمی، اجتماعی، فرهنگی و هنری است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره دامپزشکی ملایر از انجام یک هزار مورد بازرسی از واحدهای مواد خام دامی و لبنی در ملایر در یک ماه گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد استان همدان از شناسایی و معرفی 55 واحد تولیدی و صنفی استان به دلیل تولید و توزیع محصولات غیراستاندارد، به مراجع قضایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا گفت: تعداد موارد مثبت ابتلا به کرونا از ابتدای شیوع این ویروس در استان همدان به 9 هزار و 787 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ملایر از اهدای تجهیزات جدید اتاق عمل به بیمارستان امام حسین(ع) ملایر به ارزش 120 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان همدان از افزایش 11.5 درصدی مصرف گاز در همدان خبر داد و گفت: صد درصد جمعیت شهری و 99.8 درصد جمعیت روستایی استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول مجمع خیرین قرآنی نهاوند گفت: به مناسبت فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مسابقه دلنوشته با عنوان پیمان ماندگار برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
روح الله زاهدی امروز -شنبه 6دی ماه- را سردترین روز سال جاری اعلام کرد و گفت: امروز همدان سردترین روز سال را تجربه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تویسرکان در مجلس از اجرای پروژه دو بانده شدن جاده تویسرکان _ گنجنامه به همدان به روش BOT خبر داد و گفت: این پروژه از سوی دولت در بودجه امسال گنجانده شده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
اساتید حوزه علمیه استان همدان نسبت به اظهارات شیخ محمود امجد بیانیه اعتراض آمیز صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه همدان گفت: حضور مردم در 9 دی نماد بصیرت ملت در برابر فتنه انگیزی بود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی که روز گذشته به مناسبت تجلیل از پرستاران نمونه و قدردانی از زحمات شبانه روزی کادر درمان در بیمارستان ارتش برگزار شد، شهرداری منطقه چهار همدان از 10 پرستار نمونه این بیمارستان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۹   + ۱۰۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرایط اختصاصی و عمومی داوطلبان ریاست جمهوری را مشخص کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون منابع طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست همدان گفت: سرشماری گونه های حیات وحش این استان برای نخستین بار با استفاده از فناوری های نوین نظیر هلی شات انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: پرستار، فرشته رحمت بیمار است، این یک تعبیر واقعی است. به هیچ وجه مبالغه آمیز نیست، هم با جسم بیمار سر و کار دارد هم با روح بیمار.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان همدان گفت: تا پایان هفته جاری کلیه خدمات ثبتی برای کادر درمان خارج از نوبت انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت: 40 درصد خودروهای عبوری از جاده های این استان تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ به همراه ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
در پی عروج ملکوتی جانبازسرافراز سردار رشید اسلام سرتیپ دوم پاسدار غلامعلی ابوحمزه فرمانده سابق سپاه انصارالحسین علیه السلام استان همدان ، پیام تسلیتی از طرف سردارمجیدی و حجت الاسلام علی صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
یلدا شبی خاطره انگیز برای بزرگترها و کوچکترهاست اما یلدای امسال کرونایی است و باید سعی کنیم با شعار دور از هم به یاد هم طلسم این بیماری نحس را بشکنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توصیه می کنم آمار اشتغال و بیکاری استان راستی آزمایی شود گفت: مسوولان باید پاسخگوی زمین های واگذار شده در شهرک های صنعتی باشند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ربیعه علی محمدی از برگزاری جشنواره بانوی پرافتخار الوند در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: برخی از ورزش ها متعلق به کشورهای دیگر است، اما ریشه ورزش کشتی در ایران برای پیشرفت و توسعه نیازمند حمایت مسئولان است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان همدان گفت: افرادی پس از ناتوانی در نگهداری سنجاب در منزل مسکونی اقدام به رهاسازی آنها در طبیعت کرده که این امر سبب خسارت زدن این گونه جانوری به باغ ها می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان کبودراهنگ گفت: حمام سنگی در روستای چارلی کبودراهنگ به دلیل عدم استفاده در طول سالیان گذشته تخریب شده که نیازمند اعتباری حدود سه میلیارد ریال ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی همدان گفت: هشت رستوران متخلف طی یک هفته گذشته در سطح استان به علت رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مقابله با کرونا استان همدان گفت: محدودیت های کرونایی استان همدان در هفته آینده نیز اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نهاوند با اشاره به نتایج خوب اجرای طرح شهیدسلیمانی در این شهرستان از کاهش 50 درصدی میزان بستری بیماران کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولین کشور باید مشکل تخصیص آب به طرح های عمرانی نهاوند را حل کنند گفت: طرح های نیمه کاره و تعطیل را فعال کردیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
نفرات برتر مسابقات نیمه نهایی قرآن کریم سپاه انصارالحسین (ع) همدان در بخش مفاهیم جزء 23 و حفظ قرآن کریم اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منتظریم قانون تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران اجرایی شودگفت: اگر این امر از سوی دستگاهی نادیده گرفته شود از منظر نظارتی ورود می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
جانشین پلیس راه استان همدان گفت: واژگونی یک دستگاه سواری پراید در جاده لالجین - طاهرلو شهرستان بهار یک کشته و یک مجروح بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان گفت: آسمان بیشتر نقاط استان از امروز/ سه شنبه/ تا اواسط هفته آینده در اکثر ساعات نیمه ابری و هوای سرد در این استان ماندگار است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه احیای شخصیت افراد زندانی، برای جلوگیری از بازگشت مجدد جرم ضروری است، گفت: سیاست کاهش زندان باید با ترویج مجازات های جایگزین تقویت شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۰:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان اظهار داشت: جوانترین زندانی این استان پس از تحمل سه و نیم سال حبس با کمک ستاد دیه آزاد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون نظارت، بازرسی و امور اداری شورای شهر همدان گفت: پیگیر تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در شهرداری هستیم و این قانونی است که باید اجرا شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۱۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری سارق خودرو با 10 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بقعه متبرکه امامزاده محمد(ع) در نهاوند این روزها به قرارگاه و پایگاه اعزام نیروهای جهادی به خط مقدم کمک به بیماران کرونایی در بیمارستان ها تبدیل شده و در این بین اصرار حضور افراد کم سن و سال برای کمک ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فنی و عمرانی شورای شهر همدان در نطق پیش از دستور پنجاه ونهمین جلسه صحن شورا به قرائت بیانیه ای از سوی اعضای شورا در زمینه شهادت مظلومانه دکتر محسن فخری زاده ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۰۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: یک سامانه بارشی امروز - چهارشنبه - از سمت غرب و جنوب غرب وارد استان می شود که عمده فعالیت آن بارش باران و ریزش برف در ارتفاعات است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۹    
دشمنانی که گرفتند شهید از من و تو وای از آن دم که بگیرند امید از من و تو
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
"تا زمانی که وحدت داشته باشید هیچ قدرتی شما را از هم جدا نمی کند"، قسمتی از وصیتنامه شهید "سید جواد هزاوه ای" است که در نهم آذر سال 1361 به دست منافقین کوردل ترور شد و به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: 70 میلیارد ریال تسهیلات مرتبط با تاسیسات گردشگری به منظور جبران آسیب های وارده ناشی از هم گیری کرونا به فعالان این صنعت این استان پرداخت شده ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان گفت: در راستای ارائه آموزش های مجازی در دوران کرونا، یک هزار و 170 مدرسه روستایی در این استان به اینترنت رایگان مجهز شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از راه اندازی و فعالیت 2 واحد تولید و بسته بندی الکل در همدان خبر داد و گفت: این استان در زمینه تولید این محصول بهداشتی هم به خودکفایی رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس گروه پیشگیری و مبارزه با بیماریهای واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: به منظور پیشگیری از ابتلا به آنفلوآنزا پرندگان مردم از مصرف موادغذایی به صورت نیم پز و کبابی خودداری ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر برخورد 6 دستگاه خودروی سواری در کیلومتر 15 جاده همدان - ملایر و نزدیکی قهاوند 2 تن مجروح شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دانشجویان همدان با حضور در مزار شهدای دانشگاه علوم پزشکی و رعایت پروتکل های بهداشتی ترور دانشمند هسته ای، شهید محسن فخری زاده را محکوم و خواستار مجازات عاملان آن شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
این بار پویش در خانه بمانیم کتاب بخوانیم به مناسبت سالروز شهادت بزرگمرد تاریخ ایران زمین، شهید سید حسن مدرس به سراغ کتاب چای خوش عطر پیرمرد رفته است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: به منظور اجرای طرح شهید سلیمانی سه تیم عملیاتی شامل تیم های مراقبتی و نظارتی، حمایتی و عملیاتی برای مقابله با کرونا فعال هستند .
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۲۸۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی در پی ترور شهید محسن فخری زاده در پیامی فرمودند: دو موضوع مهم را همه ی دست اندرکاران باید به جِدّ در دستور کار قرار دهند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
متخصص زنان و زایمان گفت: اگر تولد در روز خاص و یا تاریخ لاکچری منجر به زایمان زودهنگام یا دیرهنگام نوزاد شود و به علت القای کاذب زایمان از طریق آمپول اُکسی توسین یا سزارین انتخابی باشد عوارض جبران ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس ضمن محکومیت ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای کشورمان گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: جشنواره وقف چشمه همیشه جاری فرصتی است که هنرمندان استان به وسیله ابزار هنر به معرفی موقوفات بپردازند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ یکی از کارهای جهادی و فرهنگی که برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در مجموعه سپاه شهرستان کبودراهنگ انجام شده و ادامه دارد را برگزاری رزمایش های مؤمنانه دانست و ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از 13 تن برنج احتکار شده توسط ماموران کلانتری 13 همدان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
شهید محسن فخری زاده مهابادی کیست و نقش او در پروژه آماد چیست!
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه بارش برف و باران طی فعالیت سامانه بارشی در استان تا فردا ادامه دارد گفت: شاهد اولین بارش برف در همدان هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مسوول واحد بهبود تغذیه معاونت بهداشتی شهرستان اسدآباد از آموزش نحوه تغذیه در کرونا توسط کارشناسان این مجموعه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سردار سلمان امیری در پیامی ترور ناجوانمردانه دانشمند هسته ای، شهید دکتر محسن فخری زاده را به دست دشمنان کوردل کشور ایران اسلامی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار ملایر گفت: طرح جدید محدودیت های کرونایی از بامداد دیروز در ملایر آغاز شده و 99 درصد مشاغل گروه های 2، 3 و 4 محل کسب خود را تعطیل کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...