جمعه ۰۴ تیرساعت ۰۴:۲۸Jun 2021 25
جستجوی پیشرفته

نافع (nafee.ir)

  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت که حضور چشمگیر مردم در انتخابات 28 خرداد پاسخی دندان شکن به بدخواهان نظام بود که برای تحریم انتخابات و کمرنگ کردن حضور و مشارکت مردم تلاش می کردند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی علوم پزشکی استان همدان گفت: 637 واحد بهداشتی متخلف در استان به علت بی توجهی به شیوه نامه های بهداشتی در یک هفته گذشته به مرجع قضایی معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس گروه بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان همدان اظهار داشت: به طور میانگین روزانه 17 تا 20 مورد حیوان گزیدگی در این استان رخ می دهد که بیشترین میزان حیوان گزیدگی به ترتیب مربوط به شهرستان های ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با اشاره به اینکه خشکسالی و کم آبی یکی از مهمترین بحران های مناطق تحت مدیریت در سال جاری به شمار می رود گفت: کاهش نزولات جوی و به تبع آن مهاجرت گونه ها ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
صعود تیم شهرداری همدان به لیگ یک با توجه به شکست امشب مقابل ویستاتوربین تهران، به مسابقات 2 هفته پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشیده شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
مسئول هماهنگی خانه های هلال استان همدان گفت: تهیه شناسنامه خطرپذیری خانه های هلال در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت: 95 درصد عامل آتش سوزی مراتع انسانی است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با اشاره به اعتراضات نسنجیده برخی کاندیداها گفت: اعتراض باید کتبی و با مستندات باشد که این دسته از موارد بررسی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس مرکز آموزشی درمانی سینا (فرشچیان) همدان گفت: دستگاه سونو - اکو پرتابل پیشرفته با برند معتبر جهانی و تجهیزات جانبی شامل 2 پروب سونوگرافی و یک پروب اکو در مرکز آموزشی درمانی سینا نصب و راه اندازی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با اشاره به ثبت نام 665 واحد صنفی در سامانه توسعه تجارت استان افزود: همه واحدهای صنفی باید هرگونه معامله و موجودی اجناس خود را در این سامانه ثبت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری همدان گفت: اقدامات فناورانه و هوشمندسازی فرآیندهای اداری و عملیاتی در اولویت برنامه های معاونت خدمات شهری شهرداری همدان می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: گرمای هوا در بیشتر نقاط استان همدان تداوم دارد و تا پایان هفته تغییر خاصی را در شرایط آب و هوایی استان شاهد نخواهیم بود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: رتبه نخست سازش در پرونده های قضایی کشور به استان همدان تعلق گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از رشد کسب و کارهای اینترنتی خبر داد و گفت: 210 مجوز برای فعالیت این دسته از اصناف در استان صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت چهار بیمار مبتلا به کووید 19 در 24 ساعت گذشته، آمار متوفیان کرونایی استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به 2 هزار و 240 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
برترین های رقابت های ووشو بانوان قهرمانی استان همدان روز دوشنبه با برگزاری یکدوره مسابقه در محل خانه ووشو استان معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت که بیش از 51 درصد از جمعیت واجد شرایط این شهرستان در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده و رای خود را برای انتخاب رییس جمهوری به صندوق انداختند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان از عضویت رایگان در سراسر کتابخانه های عمومی استان به مناسبت میلاد امام رضا(ع) و دهه کرامت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه بیش از 55 هزار واحد صنفی در قالب 184 اتحادیه در استان فعالیت می کند از صدور 210 مجوز کسب و کار اینترنتی در همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از احداث بزرگترین شرکت زنجیره تولید مرغ استان با ظرفیت تولید 800 هزار مرغ تخمگذار در شهر قهاوند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس تعاون روستایی شهرستان همدان از آغاز برداشت گندم در همدان خبر داد و گفت: سه مرکز برای خرید گندم کشاورزان پیش بینی شده است .
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سعید درویشی زنبوردار نمونه کشوری که سال گذشته توانست در برداشت عسل و مشتقات آن رکوردزنی کرد، امسال نیز از هر کندو 110 کیلو عسل برداشت کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان گفت: از ابتدای امسال 12 هزار و 400 نفر از مددجویان کمیته امداد که به طور مستقیم زیر پوشش خدمات درمانی این مجموعه بودند، به عضویت بیمه سلامت درآمدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) درهمدان با بیان اینکه تسهیلات اشتغالرایی خرد با شرایط آسان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان همدان گفت: به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا(ع) و دهه کرامت عضویت در سراسر کتابخانه های عمومی رایگان است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر منطقه چهار شهرداری همدان گفت: با اتمام ساخت وسازها در اطراف پارک پدر، مهستان 8 و 10 با 14 میلیارد ریال اعتبار زیرسازی و آسفالت شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در همدان گفت: پس از جمع بندی و بررسی تخلفات انتخاباتی، نتایج تا پایان هفته جاری اعلام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند گفت: از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون کرونا بیش از 10 هزار دز واکسن در نهاوند تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
استاندار همدان با تأکید بر لزوم حمایت از واحدهای تولیدی و سرمایه گذاری در راستای اشتغالزایی گفت: در حال حاضر بیش از 300 پروژه در استان همدان در دست اجراست.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست مرکز کنترل ترافیک شهرداری همدان با بیان اینکه به زودی 15 دوربین جدید کنترل ترافیک در سطح شهر همدان نصب می شود گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۰۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
سپاه ناحیه همدان با صدور بیانیه ای از حضور پرشور و حماسی مردم دارالمومنین در انتخابات تقدیر و تشکر کرد
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ملایر از متلاشی شدن باند سارقان منزل و کشف 20 فقره سرقت به ارزش 30 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان همدان نتایج و جزییات آماری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان همدان و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ را اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین احمد حسین فلاحی اظهار کرد: بعلت عدم آموزش کافی برخی شعب در سطح شهر رای گیری را با تاخیر شروع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بعد از اتمام زمان رای گیری در ساعت 2 بامداد، شمارش آرا در شعب اخذ رای در نقاط مختلف استان همدان آغاز و نتایج انتخابات شوراهای شهر در شهرستان های همدان اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان همدان از مشارکت 45.62 درصدی مردم استان در انتخابات خبر داد و گفت: در انتخابات میان دوره ای بهار و کبودراهنگ فتح الله توسلی به عنوان نماینده منتخب دو حوزه از سوی مردم انتخاب ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از حضور حماسی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تقدیر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: برنده اصلی این میدان، قطعا مردم هستند که با همه مشکلات و کوتاهی ها و برخی کندی ها در روند انتخابات، باز هم به صحنه آمدند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۷:۵۸   + ۹ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه همدان یکی از استان های موفق کشور در زمینه کنترل و مقابله ویروس کرونا بوده است گفت: بیش از 95 هزار نفر از مردم همدان واکسن دریافت کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: مردم همدان از همین ساعات آغازین صبح در سراسر استان همدان حضور پرشوری در پای صندوق های رای دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار همدان با بیان اینکه همه امکانات برای اجرای انتخابات سالم و بی حاشیه در این شهرستان آماده شده است گفت: صیانت از آرای مردم اولویت ما در این رویداد سیاسی اجتماعی بزرگ است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: دختر 3.5 ساله به خاطر ناتوانی راننده فاقد گواهینامه در کنترل خودرو دچار سانحه شده و جان باخت
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی استان از شناسایی و دستگیری باند سارقان و کشف15 دستگاه موتورسیکلت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: برای حل مشکلات اقتصادی باید ضمن شرکت در انتخابات، در عرصه دعوت دیگران به مشارکت در این راه حضوری جدی داشته باشیم تا با آمدن یک دولت تازه نفس ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان از آمادگی استان برای برگزاری انتخاباتی پرشور در روز 28 خردادماه خبر داد و گفت: طبق اعلام وزارت کشور یک میلیون و 425 هزار و 970 نفر در همدان واجد شرایط رای دادن هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم با حضور پرشور در پای صندوق های رای به وضعیت فعلی در کشور پایان دهند و اجازه ندهند دولت سوم روحانی شکل گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دو دهه تجربه مبارزه با مفاسد را دارم، نباید ضعیف کشی کرد بلکه باید ریشه فساد را خشکاند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر اسبق بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه آیت الله رئیسی برنامه ای برای کاهش 50 درصدی هزینه های سلامت دارند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۴۳ سایت دیگر  
متخصصان توصیه می کنند در تابستان بیشتر از گذشته خیار بخورید، اما هرگز آن را همراه با بادام زمینی مصرف نکنید.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار همدان با اشاره به افزایش بی رویه نرخ مسکن در این شهرستان و نارضایتی مردم، گفت: سامانه ای برای کنترل و نظارت بر معاملات مسکن در شهرستان راه اندازی به منظور حذف نقش واسطه ها و سوداگران از این ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان همدان با بیان اینکه به ازای هر 250 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده از سوی این بانک یک فرصت شغلی پایدار برای استان ایجاد شده است گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: جشنواره ملی زیبایی اسب عرب از امروز(شنبه) و به مدت 2 روز در شهرستان اسدآباد از توابع این استان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: مرد معتاد سابقه دار پس از 26 فقره سرقت وسایل اماکن خصوصی در همدان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: پدیده خشکسالی موجب شروع زودهنگام آتش سوزی در مراتع و اراضی تحت مدیریت محیط زیست این استان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: تصادف موتورسیکلت در این شهرستان افزایشی بوده و طی سالجاری 52 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر امور طیور سازمان جهاد کشاورزی استان همدان گفت: سه شهرک مخصوص پرورش شترمرغ در شهرستان های فامنین، کبودراهنگ و ملایر احداث می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده بازاریان و اصناف همدان گفت: بازاریان و اصناف همدان حمایت قاطع خود را از آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه باید یک دولت کاربلد و با برنامه روی کار آید گفت: از مردم می خواهم فردی را به عنوان رئیس جمهور آینده کشور انتخاب کنند که برای مردم کار کند ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس امور عشایر استان همدان از صدورت کارت هوشمند و انجام 95 درصد کارت تردد برای عشایر همدان خبر داد و گفت: تنها 10 درصد از مراتع استان در اختیار عشایر است در حالی که 25 درصد تولید قرمز را دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با باین اینکه نباید به افراد و یا جریانی که هزار دروغ تحویل مردم داده، اعتماد کنیم گفت: نباید کشور را به دست کسی که چشم به خارج از کشور دارد، بسپاریم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلام با بیان اینکه ریل مدیریت اجرایی کشور که به لحاظ جریان شناسی نام آن را الگوی تکنوکرات می گذارم باید تغییر اساسی کند گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه اصلح کسی است که درد مردم را بداند و از برنامه اقتصادی قابل اجرا برخوردار باشد گفت: البته این موضوع بدان معنا نیست که به مسائل فرهنگی و دینی توجهی نشود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مشکل معیشت مردم با تداوم انزوا و تحریم ها حل نمی شود، گفت: معتقدم با تقابل به جایی نمی رسیم.
  ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته دانشگاهیان ستاد انتخاباتی آیت الله رئیسی با بیان اینکه FATF و سفارت عربستان را بهانه می کنند برای کار نکردن گفت: تصویب دلار 4 هزار تومانی در زمان ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضاییه نبود ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۱:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از متلاشی شدن باند سرقت قطعات ریلی در ملایر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی( ره) نهاوند گفت: مردم نهاوند یک میلیارد و 117 میلیون تومان فطریه پرداخت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان با بیان اینکه در پی نفوذ هوای گرم از منطقه جنوب کشور دمای هوای استان گرم می شود گفت: تا پایان هفته دمای هوای همدان تا 38 درجه افزایش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان با اشاره به پیشرفت فیزکی بیش از 95 درصدی پروژه در دست احداث کشتارگاه طیور این شهرستان گفت: حدود چهار ماه آینده پروژه به بهره برداری می رسد
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان همدان از تهیه 25 عنوان کتاب گویا در همدان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت که همزمان با دومین روز از هفته محیط زیست زباله های رها شده در نزدیکی کشتارگاه این شهرستان واقع در 2 راهی صالح آباد جمع آوری شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد آیت الله رئیسی در شهرستان همدان نقش رسانه ها در روشنگری برای انتخاب اصلح و مقابله با شبهه افکنی ها را اثرگذار عنوان کرد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: همه مردم در سعادت و شقاوت کشور سهیم و مسئول هستند و حضور در انتخابات به عنوان یک عمل صالح ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند گفت: بیش از 4 هزار و 500 نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی، امنیتی و تدارکات کار برگزاری انتخابات پیش رو در شهرستان را بر عهده دارند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نهاوند از تحویل یک بهله جوجه "سارگپه" توسط آتش نشان کارخانه سیمان این شهرستان به این اداره خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان گفت: بهترین ها راهی مسابقات جهانی می شوند و البته اساس انتخاب محمد طلایی سرمربی تیم، اعزام نفرات اول است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در نهاوند گفت: ساخت واحد های اقدام ملی مسکن در نهاوند وارد فاز اجرایی شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه حضور حداکثری در انتخابات یک حرکت اسلامی است گفت: باید در بین مردم نگاه گفتمانی را تقویت کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان از واکسیناسیون قریب به 39 هزار نفر علیه کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: جاماندگان با مراجعه به مراکز بهداشتی واکسینه می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی باید خدمت به جامعه هدف و رسیدگی به اوضاع آنها را در اولویت قرار دهد گفت: یکی از مصادیق صرف بیت المال در مباحث بودجه ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: طرح بهارانه کتاب 1400 از امروز همزمان با سراسر کشور، در همدان آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از افزایش 80 درصد فوتی تصادف موتورسیکلت در همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: سرانه تولید زباله در شهر همدان 810 گرم برای هر شهروند در روز است که 160 گرم بیشتر از میانگین کشوری است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۰۷:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: در راستای اجرای طرح نسخه الکترونیک با حذف دفترچه تامین اجتماعی از چرخه درمان کشور ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه اقامه عدل در جامعه از مهمترین اهداف امام خمینی (ره) بود گفت: شرکت در انتخابات از مهمترین مصادیق دفاع و حمایت از انقلاب اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه استان همدان گفت: رای مردم در حکومت مردم سالاری دینی، کیفیت مدیریت اجرایی کشور را تعیین می کند و به همین دلیل سرنوشت ساز است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه باید زیست اخلاقی در عرصه سیاست نهادینه شود گفت: اینکه عرصه سیاست ما باید عرصه رعایت مسائل اخلاقی باشد موضوعی است که اجرا کردن آن تنها در توان روحانیت و طلاب حوزه های ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۹:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان گفت: تصفیه خانه فاضلاب شهر همدان به عنوان یک اقدام ارزشمند و ماندگار با 500 میلیارد تومان اعتبار تیرماه به طور افتتاح خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن سالروز رحلت امام خمینی (ره) در 14 خرداد و همچنین قیام خونین 15 خرداد در سال 42 برنامه های بزرگداشت این دو مناسبت در همدان اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان گفت که دفتر مهندسی مطالعات با همکاری معاونت جنگل و معاونت آبخیرداری این سازمان نقشه پوشش گیاهی مناطق بحرانی منابع طبیعی استان به لحاظ بروز آتش سوزی را مشخص ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی با صدور حکمی حمدالله چاروسایی را به عنوان سرپرست هیات این رشته ورزشی در استان همدان منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: بارندگی های سال آبی جاری (ابتدای مهر 1399 تاکنون) در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 200 میلی متر و معادل 45 درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون امور جنگل سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: هر ساله 6 میلیارد متر مکعب معادل 40 درصد از آب کشور توسط پوشش گیاهی زاگرس ذخیره و به تدریج آزاد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از بستری 14 بیمار مبتلا به کرونا در بخش ICU در استان همدان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: مردم باید در انتخابات به فرد اصلح رای دهند، یعنی کسی که با برنامه جلو آمده باشد و به جای شعار دادن، راهکارهای حل تورم و مشکلات معیشتی جامعه را بداند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند با اشاره به پیشرفت 40 درصدی کارخانه فرآوری سنگ معدنی دولومیت نهاوند گفت: با افتتاح کارخانه 200 نفر از نیروهای شهرستان مشغول به کار می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ملایر از برگزاری بیست و سومین یادواره شهدای روستای علی آباد دمق ملایر در شب شهادت امام صادق(ع) خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۰۸:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی پایانه های مسافربری همدان با بیان اینکه نرخ گذاری کرایه اتوبوس سلیقه ای نیست گفت: افزایش کرایه بستگی به نوع و تعداد صندلی اتوبوس دارد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخابات تویسرکان با اشاره به برخورد قاطع دستگاه قضای تویسرکان با متخلفان انتخاباتی از راه اندازی دو شعبه ویژه برای رسیدگی به تخلفات احتمالی انتخاباتی در ...
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ملایر با بیان اینکه امام خمینی(ره) پرورش یافته مکتب اهل بیت(ع) بود از برگزاری مراسم 14 خرداد در ملایر خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
کارشناسان حقوقی، شهری و فرهنگی همدان چالش های موجود در شورای اسلامی شهر همدان را در حال حاضر کمرنگ بودن بعد نظارتی ...
مشاهده نتایج بیشتر...