یکشنبه ۱۲ آذرساعت ۱۰:۳۱Dec 2023 3
جستجوی پیشرفته

رصد رودسر (rasadroudsar.ir)

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار رودسر با اشاره به نقش اصناف و بازار در ایجاد اشتغال و اقتصاد شهرستان گفت: رودسر یکی از شهرستان های مسافرپذیر است که با ارائه خدمات می تواند بالاترین درآمدزایی را داشته باشد اما متاسفانه ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۰:۱۸    
جلسه شورای اداری اداره کل بیمه سلامت با حضور دکتر عاطف راد مدیر کل بیمه سلامت گیلان برگزار شد. این جلسه روز پنجشنبه ششم مهر ماه درسالن مجتمع فرهنگی اداره کل با حضور مدیر کل ...
  ۱۴۰۲/۰۸/۰۸ - ۲۰:۱۸    
دکتر محمود عاطف راد مدیر کل بیمه سلامت ، دکتر ژاله جو معاون بیمه و خدمات سلامت ، نامور رئیس اداره اسناد پزشکی با حضور در بیمارستان پیروزلاهیجان ازنحوه ارائه خدمت مطلوب به بیمه شدگان و روند رسیدگی به ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار رودسر با اشاره به نقش بانوان هنرمند در حفظ سنت های دیرینه و هویت سرزمینی و انتقال این فرهنگ به نسل آینده جامعه گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۲۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
با وجود گذشت کمتر از یک هفت ماه از زمان بهره برداری از پل تقاطع غیرهمسطح کلاچای،نقص درز انبساط و نارضایتی آسفالت پل غیرهمسطح کلاچای موجب بسته شدن پل تقاطع غیرهمسطح کلاچای شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر بر لزوم اجرایی شدن مصوبات شورای ترافیک در راستای کاهش تصادفات و ترافیک این شهرستان تاکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رصدرودسر،محمد حیدری امروز در نشست با جمعی از رزمندگان دفاع مقدس و ایثارگران در سالن اجتماعات فرمانداری رودسر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر ظرفیت بازآفرینی شهری و بافت های فرسوده در فراهم کردن شرایط زندگی بهتر برای شهروندان را مهم خواند و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به برگزاری انتخابات اسفند ماه امسال و زمینه سازی برای مشارکت گسترده مردم گفت: سلامت ، امنیت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۰:۰۰    
شهردار املش با تاکید بهسازی و نوسازی ماشین آلات این شهرداری گفت : یک دستگاه خودروی سنگین برای تجهیز ماشین آلات عمرانی این شهرداری خریداری شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
میرکل میراث فرهنگی گیلان از ثبت جشنواره انار و سوسن چلچراغ شهرستان رودبار و جشن بهارنارنج شهرستان لنگرود در فهرست رویداد های گردشگری کشور خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۱    
سردسته کسی است که هم در امر تولید و تامین امنیت غذایی کشور پیشگام است هم در ترویج سبک زندگی اسلامی نقش موثری ایفا می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان گیلان با تاکید بر لزوم تثبیت مالکیت زمین هلال احمر رودسر در راستای توسعه عمرانی این شعبه گفت:ساختمان هلال احمر رودسر فرسوده است که ساخت آن ضروری است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و طی مراسمی زنگ مهر و مقاومت در دبیرستان فنی و حرفه ای شهید قاسمی رودسر نواخته شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۱    
شهردار لنگرود از محقق شدن نیمی از بودجه شهرداری لنگرود قبل از نیمه امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
شهردار چاف و چمخاله با بیان اینکه حفاظت از رودخانه چمخاله بر عهده ادارات دیگر است، گفت: شهرداری چاف و چمخاله براساس مصوبه پدافندغیرعامل شهرستان لنگرود اقدام به جمع آوری سنبل آبی کرده که به زودی تمام ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۲۲:۰۸    
به علت ورود حجم زیادی از پسماند گیاه مهاجم سنبل آبی در ساحل رودسر کار جمع آوری آن در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای از شروع عملیات اجرایی پروژه ساماندهی بلوار معلم این شهر خبر داد و اجرا و تحقق آن را از الزامات و در راستای توسعه منطقه دانست.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۰:۳۰    
تعامل خوب و سازنده نیروهای انسانی به عنوان مهم ترین عامل پیشبرنده سیاست های مدیریت آن سازمان است که می تواند نقش موثری در رضایتمندی ارباب رجوع آن داشته باشد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت مدیره جمعیت امام رضایی ها با بیان اینکه رهبری فرمودند که دهه هفتادی ها و هشتادی ها افرادی هستند که جامعه را به اوج خود می رسانند ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 28 صفر مراسم سوگواری رحلت پیامبر اکرم (ص) و فرزند بزرگوارش امام حسن مجتبی (ع)در شهر کلاچای برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در راستای یادواره 142 شهید بخش کومله اهداء بسته های معیشتی در قالب کمک به نیازمندان و افراد بی بضاعت انجام شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار رودسر بازآفرینی و احیای بافت های تاریخی شهر را از اولویت های شهرداری و شورای اسلامی رودسر اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به حفظ اسناد هویتی افراد توسط سازمان ثبت احوال گفت:ثبت احوال نقش با ارائه آمار و اطلاعات دقیق افراد واجد شرایط شرکت در انتخابات نقش محوری و کلیدی برای برگزاری ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۰    
با توجه به مشکلات مالی همه شهرداری ها ،عملکرد شهرداری املش در اجرای پروژه های شهری و رضایتمندی شهروندان قابل تقدیر است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم شهرداری کلاچای چهارمین برد خود را در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان باشگاه های گیلان ،تجربه کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۴    
شهرداری شلمان با اجرای پروژه پیاده راه در حاشیه رودخانه شلمانرود گام موثری برای توسعه گردشگری و اقتصاد این شهر برداشته است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۹    
شهرداری رودسر با آماده سازی تجهیزات ،امکانات و نیروهای خدمات رسان برای مقابله با حوادث احتمالی آبگرفتگی ها و سیلاب ها آمادگی کامل دارد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۸    
نماینده مردم لنگرود به مسؤولین مرتبط با آّبندان پاپکیاده گفت: کوتاهی و سهل انگاری از هیچ مدیری پذیرفته نیست و اجازه نمی دهم حق مردم پایمال شود .
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به مدیران دستگاه های اجرایی برای آماده سازی تجهیزات،امکانات و نیروهای خدمات رسان گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
برگزاری مسابقات دوچرخه سواری و برپایی میز خدمت در راستای یادواره 142 شهید کومله و تکریم فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه توسط شهرداری کومله برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
از اختصاص 50 میلیارد تومان منابع در راستای تعریض و روکش آسفالت راه های این شهرستان تا تجهیز اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای لنگرود
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه تاکنون 24 هزار و 250 تن برگ سبز چای به ارزش 307 میلیارد تومان توسط چایکاران این شهرستان برداشت شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۵:۱۲    
با تجهیز و راه اندازی ایستگاه پمپاژ رضامحله سارسر کلاچای 45 هکتار از اراضی شالیزاری منطقه از کم آبی رهایی یافتند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۶    
رئیس اداره بهزیستی رودسر با اشاره به پرداخت 16 میلیارد تومان تسهیلات برای 240 نفر گفت: توانمندسازی و اشتغال پایدار جامعه هدف از سیاست های اصلی سازمان بهزیستی است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۵    
مدیر امور توزیع برق شهرستان رودسر با اشاره به افتتاح 71 پروژه برق رسانی به مناسبت هفته دولت در این شهرستان گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۰    
رئیس کمیته امداد رودسر توانمندسازی و خودکفایی را از رسالت های اصلی این سازمان خواند و گفت:در هفته دولت بالغ بر 11 میلیارد ریال پروژه توسط کمیته امداد رودسر مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۱    
ساماندهی گلزار شهدای کیاسرای بخش کلاچای با هدف پاسداشت مقام شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در هفته دولت مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه در توزیع شبکه آرد ما شاهد بی نظمی و اخلال هستیم، گفت: شرکت های مخاطب بایستی ظرف 48 ساعت پس از دریافت سهمیه آرد آن را توزیع و اعلام کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شهردار املش با اشاره به اینکه روزانه تا 15 تن زباله توسط 14 نفر از نیروهای خدمات شهری املش جمع آوری می شوند، گفت: بیش از 70 درصد معابر شهری و کوچه های املش ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۲:۰۷    
عضو شورای اسلامی شهر کومله با اشاره به همدلی و همسویی شهردار و اعضای شورای اسلامی این شهر گفت:شهردای تلاش کرده با اجرای پروژه های زیرساختی به مطالبات شهروندان پاسخ دهد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۲۰:۲۲    
به مناسبت هفته دولت زمین چمن مصنوعی در مدرسه ملکوتیان از آموزش و پرورش چابکسر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۷    
همزمان با هفته دولت پروژه آبرسانی به روستای لمینجوب بخش کلاچای مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۱:۰۹    
همزمان با هفته دولت پروژه آبرسانی روستای ماه سایه بخش مرکزی رودسر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۶:۴۴    
پروژه های توسعه عمران شهری واجارگاه با حضور سرپرست فرمانداری رودسر و جمعی از مسؤولان شهرستان رودسر و بخش کلاچای به مناسبت هفته دولت مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۵۱    
به مناسبت هفته دولت 4 پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری شلمان با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 120 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت 8 پروژه توسعه عمرانی شهر کلاچای با حجم سرمایه گذاری 48 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت 25 پروژه زیرساختی شهرداری چابکسر با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 17 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت گیلان با اشاره به اینکه این تشکل بر پایه اعتماد عمومی شکل گرفته است،گفت: این سازمان در مبارزه با فسادهیچگونه مماشاتی نخواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۹:۲۸    
به مناسبت هفته دولت چهار پروژه شهرداری املش با اعتباری بالغ بر 124 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۷:۴۶    
همزمان با هفته دولت 30 پروژه خدماتی و عمرانی شهرداری رحیم آباد با حجم سرمایه گذاری 120 میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری و شورای اسلامی شهر شلمان با گزارش عملکرد ماهیانه خود همه مسائل شهرداری را شفاف سازی و به مردم ارائه می کنند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شرکت نخ و قرقره چابک ریز خزر پس از 2 سال تعطیلی، احیا و با تولید 224 تن محصول شامل سه نوع نخ از الیاف طبیعی، مواد مصنوعی و مخلوطی، به سال های شکوفایی رونق خود بازگشت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۲۷    
در هفتمین روز از هفته دولت 23 طرح عمران شهری کومله با اعتباری بالغ بر 37 میلیارد تومان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به احیا و راه اندازی پروژه سایت نفتی رودسر گفت: اجرای این طرح بستر لازم برای اشتغال و اقتصاد منطقه را فراهم می کند و باید تلاش کنیم که این طرح دوباره احیا شود.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۲۵    
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به انتخابات اسفندماه امسال گفت: دهیار حق تبلیغ له و علیه هیچ کاندیدایی را ندارد ضمن داشتن بینش سیاسی بایستی اقتدار سیاسی خود را نیز حفظ کند.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار رودسر از افتتاح، بهره برداری و آغاز اجرای 31 پروژه عمرانی و خدماتی شهری رودسر در هفته دولت سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه گره گشایی از کار مردم از اولویت های دولت سیزدهم است ،بیان کرد: اولویت اساسی دولت سیزدهم خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان است.
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۰۰    
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه بالاترین حجم اعتبارات شهرستان به بخش رحیم آباد اختصاص یافته است ...
  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر هفته دولت را فرصت مناسبی برای ادای احترام و تجلیل از مقام شامخ شهدای دولت دانست و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه سلامت جامعه را مدیون تلاش های بی دریغ پزشکان هستیم،گفت:لوازم و تجهیزات پزشکی مراکز درمانی شهرستان رودسر نیازمند تامین و تقویت است تا پزشکان که پیشتازان جبهه ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از برگزاری جشنواره بین المللی قصه گویی در اول آبان ماه امسال در استان گیلان خبر داد و گفت: قصص قرآنی، دینی ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۲    
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه این شهرستان دارای ظرفیت های اقتصادی فراوانی است ، گفت: بسیاری از مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی با استفاده از ظرفیت های شهرستانی قابل حل است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۱    
فرمانده انتظامی شهرستان املش به تلاش شبانه روزی نیروهای پلیس در برقراری نظم و امنیت در جامعه اشاره کرد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۲۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در بحث مقاوم سازی مساکن روستایی ، شهرستان رودسر را با 64 درصد پیشرو خواند و گفت:متوسط استانی در مقاوم سازی مساکن روستایی 57 درصد و متوسط کشوری 51 درصد است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۸    
امام جمعه رودسر با اشاره به حادثه دلخراش حرم شاهچراغ در شیراز گفت: دست آمریکا و اسرائیل در جنایت تروریستی شاهچراغ دیده می شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به افزایش دمای هوا استان در روزهای پایانی هفته جاری گفت: به دلیل بالا بودن رطوبت هوا در ساعاتی از روز دمای هوا به 40 درجه می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لنگرود در راستای پیگیری مشکلات حوزه درمان این شهرستان با وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی دیدار کرد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر شناسایی نیازهای اولویت دار روستاها را مورد تاکید قرار داد و گفت:محرومیت زدایی و رفع مشکلات یکی از رویکردهای دولت سیزدهم بوده که نیازمند تلاش همگانی است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش رصدرودسر به نقل از روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، کیوان مرتضوی با اشاره به اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای از ابتدای خردادماه اظهار کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به افزایش میزان بهره مندی گاز روستایی این استان به 98 درصد تا پایان سال آینده گفت: گازرسانی به 15 روستا در هفته دولت امسال افتتاح می شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رضوانشهر از کشف بیش از پنج تن آرد احتکاری در بازرسی از انبار یک رستوران در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مطالبه نماینده مردم لنگرود در مجلس از وزیر جهاد کشاورزی در خصوص حل مشکلات کشاورزان و تعیین تکلیف برنج و چای.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر همدلی ،همکاری و همراهی شهرداری و شورای اسلامی شهر را در پیگیری موضوعات و حل مشکلات شهری را مهم خواند و گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۰۶    
خبرنگاران و اصحاب رسانه توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر اطاقور به مناسبت روز خبرنگار تجلیل شدند.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۶    
سرپرست فرمانداری رودسر از پیش ثبت نام 122 نفر برای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه رودسر و املش خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۸:۴۶    
امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم ترویج قرآن در جامعه و دستورات آن در زندگی گفت: رودسر در هفته دولت امسال میزبان چهل و ششمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم لنگرود با تاکید بر لزوم حمایت دولت از کشاورزان و تولید کنندگان گفت: از دولت انتظار داریم برای حمایت از کشاورزان و تولیدکنندگان از صدور مجوز واردات چای و برنج در فصل برداشت این محصولات ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۲۰ - ۱۰:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت گاز گیلان با اشاره به نیروگاه های تولید برق استان گفت:در بهار امسال حجم گاز تحویلی به نیروگاه های تولید برق گیلان با 880 میلیون مترمکعب بالغ بر 8 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۲۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه سواحل شهرستان دارای ظرفیت های بی نظیری برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال است ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۲۲:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به میزبانی این شهرستان در مسابقات شنای آبهای آزاد قهرمانی کشور گفت:شهرستان رودسر با دارا بودن ظرفیت های بالا برای میزبانی مسابقات استانی و ملی نیازمند برنامه ریزی است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به گستردگی جغرافیایی ، سرانه جمعیت و 47 کیلومتر نوار ساحلی شهرستان گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
شهردار رودسر با اشاره به اینکه خدمت رسانی مطلوب به شهروندان از اولویت های این شهرداری است،گفت: طرح بزرگ نهضت آسفالت معابر و محلات رودسر با مساحت 45 هزار مترمربع آغاز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۸    
سرپرست فرمانداری رودسر با اشاره به اینکه مکتب عاشورا در قلب و جان مردم جا گرفته است، گفت: به رغم تمام تلاش های دشمن برای تحت شعاع قرار دادن سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) ...
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۱    
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت توجه به مباحث فرهنگی را ضروری خواند و گفت: بقعه متبرکه فاطمه اخری(س) تبدیل به قطب گردشگری و مذهبی شود.
  ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۰    
مدیریت در جامعه اسلامی امانتی در جهت خدمتگزاری به مردم است اما متاسفانه برخی از مدیران هرگز برای ارباب رجوع فرصت ندارند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با اشاره به302 نقطه خطرآفرین در سواحل استان گفت: برای امنیت مسافران و گردشگران 27 طرح سالم سازی در سطح نوار ساحلی گیلان فعال است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم رودسر و املش با اشاره به اینکه در حوزه راه بیش از یک هزار کیلومتر در شهرستان رودسر وجود دارد که بخش عمده این راه ها آسفالت شان مربوط به 25 تا 30 سال پیش است ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان پیروی از مقام معظم رهبری را مورد تاکید مدیران استان قرار داد و گفت:فساد سیاسی ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست جدید فرمانداری رودسر نیز با اشاره به اینکه دولت سیزدهم دولت اقدام و عمل است ، گفت:راهبرد دشمن برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلام جداسازی مردم از مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است باید ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به ارائه خدمات از سوی مجموعه درمان استان به یک میلیون و 350 نفر گفت ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۹:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم رودسر و املش در مجلس گفت: استان گیلان 120 هزار تن برنج ذخیره شده در انبارهای شخصی و غیرشخصی قرار دارد که چالش بسیار بزرگ در آستانه برداشت محصول جدید برای کشاورزان است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نونهالان کانون صبوحی پرچمدار والیبال پایه در گیلان هستند.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷ - ۱۸:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
یازدهمین دوره مسابقات عملیاتی – ورزشی امدادگران شرکت گاز استان گیلان با حضور مدیران و کارکنان این شرکت در سالن ورزشی گاز برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی گیلان از پرداخت ماهیانه یک میلیارد و 500 میلیون تومان تعهدات به بیمه شدگان و مستمری بگیران استان در بخش های بیمه ای و درمانی خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور با بیان اینکه کتابخانه مرکز نشر و گسترش دانش عمومی و اطلاعات در هر منطقه است ...
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بهزیستی رودسر با اشاره به پرداخت 16 میلیارد تومان تسهیلات به 178 مددجوی این شهرستان گفت: با پرداخت این میزان تسهیلات برای 240 نفر اشتغال در حوزه های مختلف فراهم شده است.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۳:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه المپیک ریو و در انتخابی خاص، فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران سکان هدایت تیم ملی بزرگسالان را به آلکنو سپرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل پست گیلان در راستای گسترش همکاری های دوجانبه با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر املش دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۴۰۲/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در مراسم گرامیداشت روز شهرداری ها ، مهندس مازیار صفائی اصلی به عنوان شهردار برتر استان معرفی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...