جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۴۳Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جمعیت هلال احمر استان اصفهان (rcs-isf.ir)

جمعیت هلال احمر استان اصفهان 28 اسفند 1394 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 30 اسفند 1395 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 15 فروردین 1396 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 29 اسفند 1400 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 31 فروردین 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 31 اردیبهشت 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 1 خرداد 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 31 تیر 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 31 مرداد 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 30 شهریور 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 30 مهر 1401 جمعیت هلال احمر استان اصفهان 22 آبان 1401 
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۳:۳۸    
معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در نشست صمیمی با رابطین خبری و اعضای باشگاه باور بیان کرد: توانمندسازی جوانان در حوزه رسانه و روابط عمومی یک ضرورت است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۰۷    
حجت الاسلام و المسلمین معزی ظهر امروز با حضور در بین کارکنان هسته و هیات مرکزی گزینش از بخش ها و ادارت این مجموعه بازدید کرد و در نشستی صمیمانه با مدیران و کارکنان این مجموعه از نزدیک در جریان روند ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
امدادگران و نجاتگران هلال احمر آذربایجان غربی بیش از 12 ساعت پیمایش در شرایط صعب العبور کوهستان میرداوود را به جان خریده بودند تا به فرد مصدومی که دچار سرمازدگی شده بود، برسند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۱۳    
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی درگذشت برادر گرامی احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
یعقوب سلیمانی بر رسیدگی به امور بازنشستگان جمعیت هلال احمر تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
دکتر کولیوند در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر از راه اندازی مدرسه امداد و نجات خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آتش سوزی در کارگاه تولید روغن خودرو در مبارکه اصفهان خبر داد. ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۳۹    
این گزارش چهارشنبه گذشته در شماره 487 نشریه پیام هلال به مناسبت پنجمین سالروز زلزله کرمانشاه منتشر شد و سوال محوری آن این است: زلزله آبان 1396 چگونه از سانحه به بحران تبدیل شد؟
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران: تعداد بیماران مراجعه کننده به مرکز درمانی در 6 ماهه نخست 1401 در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 23 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر گفت: عملیات جست وجوی کوهنورد گم شده در ارتفاعات آتشکوه در شمیرانات تهران ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۰    
افتتاحیه دومین دوره آموزشی ویژه تسهیگران طرح ملی ماه نگار و طرح ملی یاس( رسانه) و واولین دوره آموزشی تدوین و گرافیک ویژه اعضای باشگاه آموزش و رسانه ( باور) برگزار شد عکس: متین جلیل زاده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین از برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در آزادراه قزوین-زنجان با یک کشته و 14 مصدوم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جوانان هلال احمر استان قم به واسطه مشارکت در طرح های مقابله با شیوع کرونا دوسال سخت و طاقت فرسا را پشت سر گذاشتند و به واسطه موفقیت هایشان دبیرکل و رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به بهانه جشن ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸    
دبیر کل هلال احمر،در جلسه و نشست صمیمانه امروز که با حضور مدیران جمعیت برگزار شد، گفت: با همکاری و مشارکت می توان موانع پیش رو در هلال احمر را رفع کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جمعیت هلال احمر بعد از هر حادثه بزرگی که در کشور رخ داده، همواره بازنگری هایی در فعالیت ها و اقدامات خود در راستای تسریع در خدمات رسانی و افزایش کیفیت و کمیت این اقدامات داشته و دارد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و معاون عملیات سازمان امداد و نجات از راه اندازی سامانه بیمه امدادگران در هفته آینده خبر دادند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۰۸:۵۸    
نمایشگاه عکس زلزله کرمانشاه به روایت تصویر به مناسبت پنجمین سالروز زلزله ازگله و سرپل ذهاب از امروز در نگارخانه صلح افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس گفت: خانه هلال منطقه جوادالائمه (ع) شهرستان فردوس با هدف ارائه آموزش های امدادی و آموزش کمک های اولیه به اهالی افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر با اشاره به فرا رسیدن سالروز زلزله سرپل ذهاب از آمادگی خانه های هلال برای برپایی مانور اسکان اضطراری با برپایی اردوگاه های اسکان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرضا عسکری از تولید بیش از 5 و نیم میلیون سرنگ در هفته گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 492 نفر در عملیات جاده ای سه روز گذشته و در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 156 نفر متاثر از سیل و آبگرفتگی در 48 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی گفت: پیمایش و تلاش 12 ساعته نجاتگران جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی برای یافتن 4 مفقودی در ارتفاعات قارنسا ارومیه نتیجه داد و مفقودین پس از دریافت کمک های ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۳:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون امداد سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از وقوع زلزله 4.5 ریشتری در هرمزگان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور تیم های سحر در حوادث و بلایا، از بازتوانی این تیم ها و افزایش تعداد آن ها به 391 تیم خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از آماده باش نیروهای امدادی در 5 استان کشور با توجه به هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۲:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: تاکنون ارزش ریالی خدمات ارائه شده در طرح ملی نذر آب 5، بیش از 170 میلیارد ریال بوده است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۲۱:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد از ارائه خدمات درمانی بهداشت به 350 بیمار در حاشیه سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به منطقه دیشموک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اجرای طرح پنج شنبه های امدادی از سه ماه گذشته خبر داد و گفت: در قالب اجرای این طرح ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محموله 49 تنی آنتی بیوتیک درست در بحبوحه کمبود این نوع دارو در داروخانه های کشور توسط هلال احمر به ایران وارد شد ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۱    
یعقوب سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر از همایش جوانان در مسیر تعالی در قم حاضر شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر عصر امروز از مقر لجستیک و پشتیبانی فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر بازدید و شرایط همکاری دوجانبه با این مجموعه را بررسی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جوانان: زوج های هلال احمری که تاریخ عقد آن ها در سال گذشته است از اول آذرماه امسال به زیارت امام رضا اعزام می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر کل جمعیت هلال احمر در جمع کودکان، جوانان و داوطلبان قم گفت: سرمایه گذاری برای آموزش غنچه های هلال، اعطای مسئولیت و نقش موثر به جوانان و آموزش تخصصی امداد و نجات به زنان افزایش می یابد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
در چهارصد و هشتاد و هفتمین شماره پیام هلال گزارش هایی از زلزله کرمانشاه و اجرای طرح دادرس با توجه به سالروز وقوع زلزله و همچنین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر پرداخته ایم.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
این سفر در چارچوب سفرهای استانی کارگروه مولدسازی جمعیت هلال احمر است که با هدف افزایش بهره وری امکانات بالفعل و فعال شدن امکانات بالقوه این جمعیت در کشور ایجاد شده است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله حسینی بوشهری ایثارگری داوطلبان و کارکنان هلال احمر را ستود و در جمع دبیرکل و مدیران عالی این جمعیت از ارزش ایثارگری در اسلام گفت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگروه مولدسازی جمعیت هلال احمر برنامه بررسی میدانی در سفرهای استانی را از قم آغاز کرد. ساعتی پیش دبیر کل، معاون ستادی و روسای سازمان های داوطلبان و جوانان به قم رسیدند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر در نشست بررسی ارزیابی عملکرد 6 ماهه شرکت کشت و صنعت با استقبال از اقدامات اخیر این مجموعه، همکاری با شرکت های دانش بنیان را به سود کشور دانست.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۳    
دبیر کل جمعیت هلال احمر به منظور دیدار با رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه و استاندار قم و همچنین حضور در جلسه شورای اداری و همایش جوانان در مسیر تعالی امروز صبح به قم سفر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه سلامت باروری در سوانح، با مشارکت وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر به منظور آمادگی در مواجه با بحران ها برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا عسکری از تولید 40 هزار و 320 عدد ست دیالیز در مجموعه تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر در هفته گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۰۸:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
کودکان عضو کانون غنچه های هلال سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، با صدور بیانیه ای خطاب به شرکت کنندگان حاضر در cop27 از آن ها خواستند ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۲۳:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات هلال احمر با اشاره به اطلاعیه فوری سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال وقوع سیل و سیلاب در بوشهر و خوزستان ظرف یکی دو ساعت آینده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کشورمان در دیدار با وزیر بهداشت دولت امارات متحده عربی از آمادگی هلال احمر برای توسعه همکاری های دوجانبه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دومین مرحله از اردوهای آموزشی تشکیلاتی فرماندهان تیم های دادرس سازمان جوانان با حضور جوانان هلال احمر شش استان در آذربایجان شرقی به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بازتعریف مفاهیم سازمانی و خدمات داوطلبانه در قالب دستورالعمل عضویت و آیین نامه خدمات داوطلبانه و بازنگری در شاخص های کمی و کیفی برای سطح بندی خدمات داوطلبانه ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تغییرات اقلیمی استراتژی جمعیت هلال احمر ایران در پاسخگویی به سوانح را تغییر داده و برنامه ریزی جدیدی برای عملکرد این نهاد شکل داده است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر ر بازدید از روزنامه شهروند گفت: این روزنامه می تواند به ترویج و توسعه فعالیت های بشردوستانه کمک کند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۳:۰۹    
دبیرکل جمعیت هلال احمر به همراه سرپرست اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی این جمعیت از روزنامه شهروند بازدید و با خبرنگاران و مسئولان آن دیدار و گفت وگو کرد. عکس: فائزه کابلی ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۲۱:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
تیم های واکنش سریع هلال احمر خوزستان به محل حادثه آتش سوزی در جنب بخش اورژانس بیمارستان آریا اعزام شدند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۷:۴۳    
دفتر باشگاه آموزش و رسانه (باور) با هدف ارتقای آموزش های رسانه ای و استفاده از پتانسیل داوطلبان حوزه رسانه در جمعیت هلال احمر افتتاح شد
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
دفتر باشگاه آموزش و رسانه (باور) با هدف ارتقا و اعتلای روابط عمومی و اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر با محوریت داوطلبان و زمینه سازی برای ترویج و گسترش دانش اطلاع رسانی و مهارت های مرتبط در جمعیت هلال ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت: برنامه ریزی های دقیق و منظمی برای حفظ و نگهداشت بیش از 670 هزار عضو که سرمایه های اصلی هلال احمر هستند انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
وحید سلیمی از تخصیص 800 میلیارد ریال اعتبار برای کمک به بیماران نیازمند در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
علیرضا عسکری با اشاره به این که هلال احمر با تمام توان در زمینه تامین دارو فعال است، از تولید بیش از 9 میلیون عدد دارو در 12 روز ابتدایی آبان ماه خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۰۸:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از تجهیز ایستگاه های سیار و موقت آموزش همگانی به شبیه ساز واقعیت افزوده و واقعیت مجازی VR و AR خبر داد ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۶:۵۰    
رئیس جمعیت هلال احمر امروز با حضور در بین غنچه های هلال از مسابقه نقاشی که به مناسب هفتاد و پنجمین سالگرد سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار شد، بازدید کرد. عکاس: محمد جوادزاده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۶:۴۰    
نشست شورای معاونین جمعیت هلال احمر با حضور دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر امروز در ساختمان صلح برگزار شد. عکاس: محمد جوادزاده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۰    
نشست خبری رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس سازمان جوانان امروز با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. عکاس: محمد جوادزاده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۵:۱۵    
به مناسبت گرامیداشت هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر، مسابقه نقاشی بین غنچه های هلال در ساختمان صلح برگزار شد. عکاس: فائزه کابلی ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: در حال حاضر 14 هزار و 600 کانون دانشگاهی، دانش آموزی، غنچه های هلال، طلاب و روستایی در قالب تفاهم نامه با مراکز آموزش عالی، حوزه های علمیه ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر داروخانه جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: واکسن 4 ظرفیتی ویروس آنفولانزا در داروخانه هلال احمر موجود است و متقاضیان می توانند این واکسن را تهیه کنند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سلیمانی دبیر کل جمعیت هلال احمر، با اشاره به اتمام و رضایت مندی از اردو تشکیلاتی پیشرفته تیم های دادرس گفت:پشتکار دختران تلاشگر سازمان جوانان قابل تحسین است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اتباعی که کد و شناسه سرشماری ندارند و فاقد مدارک هویتی و شناسایی هستند این روزها امیدشان به دریافت خدمات مددکاری از مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران است.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از اجرای طرح نذر آب 5 و عزیمت کاروان سلامت پزشکان داوطلب به روستاهای کم برخوردار بخش اسحاق آباد شهرستان زبرخان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیربازرگانی شرکت کشت و صنعت و فرآوری گیاهان دارویی سهاجیسا با حضور در غرفه این شرکت در ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۱    
سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس خود از جوانان دعوت می کند تا با عضویت در امور بشردوستانه مشارکت داشته باشند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر در پیامی سالروز تاسیس سازمان جوانان را گرامی داشت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سال گذشته در چنین روزهایی 25 هزار نفر در جریان کنفرانس جهانی تغییرات اقلیمی cop26 درگلاسکو اسکاتلند بودند ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۰:۲۹    
در ششمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی، فرآورده های طبیعی و طب سنتی ایران اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: خانم کوهنورد 48 ساله توسط نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان کرج از ارتفاعات روستای کلها به به بیمارستان مدنی منتقل شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از ارائه 12 هزار و 25 خدمت رایگان توانبخشی به کودکان دارای نیازهای ویژه در یک سال گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۰۸:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که تعدادی از مراکز بهداشتی و درمانی کشور از پذیرش اتباع افغانستانی امتناع می کنند؛ مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران نه تنها نسبت به پذیرش سرپایی و بستری آن ها در بخش های تخصصی و فوق تخصصی ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک مصدوم 45 ساله آسیب دیده در ارتفاعات صعب العبور قلعه ماران در رامیان استان گلستان پس از 18 ساعت با بالگرد هلال احمر به پایین دست انتقال داده شد
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از پوشش امدادی مراسم 13 آبان توسط 260 نیروی عملیاتی خبر داد و گفت: 26 تیم عملیاتی وظیفه خدمات رسانی به هموطنان را در پایتخت بر عهده داشتند.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر به همراه مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از مجتمع امدادی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی جمعیت هلال احمر استان تهران در شهرستان شهریار دیدن کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۶:۵۷    
این کتاب در حضور شورای تأمین، کارگروه امداد و نجات، شورای کمیته پدافند غیرعامل و ستاد مدیریت بحران شهرستان جلفا با حضور خلیل فرخنده ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از توزیع 200 بسته حمایتی، معیشتی و بهداشتی بین خانوارهای کم برخوردار شهرستان خاش در آبانماه جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۱۵:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران از اجرایی شدن دومین دوره طرح مهر، بانی مهر توسط هلال احمر استان تهران در استان خراسان جنوبی خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۶   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 750 نفر متاثر از سیل و آبگرفتگی در 72 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دکتر پیرحسین کولیوند در این پیام تقارن روز دانش آموز و سالروز تاسیس سازمان جوانان هلال احمر را مبارک دانست.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۲:۲۱    
رئیس جمعیت هلال احمر با صدور حکمی به تاریخ 11 آبان ماه 1401 دکتر بهنام سعیدی را به سرپرستی معاونت امور بین الملل و حقوق بشردوستانه این جمعیت منصوب کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۲۰:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور مجلس جمعیت هلال احمر بر لزوم افزایش بودجه جمعیت هلال احمر و ضرورت توجه ویژه نمایندگان مجلس به این موضوع تاکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۸:۵۶    
گردهمایی 2 روزه معاونین امداد و نجات جمعیت های استانی هلال احمر، ظهر امروز با حضور دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر و محمدحسن نامی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور به پایان رسید ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۸:۰۱    
دوره تربیت مربی زنان در رشته جست وجو و نجات در کوهستان با حضور 31 استان کشور در مرکز آموزش های تخصصی جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۶    
رئیس سازمان امداد و نجات کشور با اشاره به صدور هشدار سطح نارنجی سازمان هواشناسی کشور از آماده باش نیروهای امدادگر جمعیت هلال احمر در 10 استان برای امروز و فردا خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۷:۰۱    
اولین دوره از اردوهای آموزشی تشکیلاتی تیم های دادرس پیشرفته به میزبانی استان آذربایجان شرقی و با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان جوانان خاتمه یافت.
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی محقق، هماهنگ کننده ارشد مرکز سازمان ملل متحد برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا در آسیا و اقیانوسیه با حضور در گردهمایی معاونین امداد و نجات جمعیت های استانی هلال احمر از سراسر کشور گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۱۱:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با حضور در گردهمایی معاونین امداد و نجات هلال احمر سراسر کشور گفت: بر اساس قانون مدیریت بحران کشور مصوب 1398 همه سازمان های عضو مدیریت بحران بایستی برای پاسخ به سوانح در ...
  ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 206 نفر متاثر از سیل و آبگرفتگی در 48 ساعت گذشته خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...