جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۵۷Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

تیر پرس (tirpress.ir)

  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت فاطمه معتمد آریا ، منوچهر محمدی و سید محمد خادم در هجدهمین جشن سینمای ایران شامگاه شنبه در تالار ایوان شمس برگزار شد و جایزه زنده یاد سیف الله داد نیز به علیرضا رضا داد اهداء خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پس از اظهارات حسین شریعتمداری مبنی بر احتمال رد صلاحیت احمدی نژاد به دلیل تقابل با رهبری
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
کمارد عضو هیات مدیره پژو در بخش آسیا و آفریقا، روز شنبه در نشست مشترک قطعه سازان ایران خودرو و پژو فرانسه حضور دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
این مرکز در ابتدای شهرک صنفی خاوران در منطقه 15 شهرداری دایر شده است و بدنبال بهره برداری از این مجموعه، هرگونه خرید فروش پرنده زینتی در داخل شهر ممنوع شده است .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
انفجار دیگ بخار در کارخانه بسته بندی در شهر صنعتی تونگی در شمال داکا 15 کشته و بیش از 70 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اکبر خان وزیر امور مشاور در امور خارجه هند روز شنبه با محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران دیدار و گفت و گو کرد .
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پیکر زنده یاد فرهنگ شریف استاد موسیقی و نوازنده صاحب نام تار روز شنبه با حضور هنرمندان موسیقی کشور از مقابل تالار وحدت تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۰۸:۱۳    
تصاویر از سایت پیشخوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۸    
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۱۸:۲۸    
تصاویر از سایت پیشخوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۵:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدل جدید خودروی ساندرو به نام استپ وی روز سه شنبه در مراسمی در شرکت خودرو سازی پارس خودرو (از شرکت های تابعه گروه خودرو سازی سایپا) رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
باستان شناسان ترکیه ای و مجاری در جنوب مجارستان مقبره ای پیدا کردند که گمان می رود بدن سلطان سلیمان پادشاه عثمانی در آنجا دفن شده است. وی 46 سال بر اریکه پادشاهی امپراطوری عثمانی تکیه زد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۲:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
، محمد بارکیندو دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) روز سه شنبه با حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در محل نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
کلود بارتلون رئیس مجلس ملی فرانسه روز سه شنبه با آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
کلود بارتلون رئیس مجلس ملی فرانسه روز سه شنبه با علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۱:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
کلود بارتلون رئیس مجلس ملی فرانسه روز سه شنبه با حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در محل نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۷ - ۰۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کلود بارتلون رئیس مجلس ملی فرانسه روز سه شنبه با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یک کمپانی آلمانی سال 91 برای ساخت فیلمی از زندگی من، مذاکراتی با من داشت. تقریبا 2 سال طول کشید تا سر مبلغ قرارداد با هم به تفاهم برسیم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۲:۱۲   + ۲۷ سایت دیگر  
محمدرضا خاتمی در گفت وگو با ایلنا، با بیان اینکه هفته گذشته پیامی از یک منبع ناشناس روی پیغام گیر تلفن همراه بنده بود که خود را به شعبه 26 دادگاه مراجعه کنم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۷    
دو نماینده مجلس با ارسال نامه ای به هیأت رئیسه مجلس، نسبت به سوءاستفاده از امضای آن ها برای سلب صلاحیت علی مطهری اعتراض کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
مسعود پزشکیان با تأکید بر اینکه از توافق FATF سر درنمی آورم و خبری هم ندارم، گفت: برای تعامل با دنیا باید قاعده بازی در دنیا را بپذیریم و سپاه هم برود با بانک های خودش کار کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آلخاندرو راموس اسکویل رئیس خبرگزاری مکزیک (Notimex) در سفر روز دوشنبه خود به اصفهان ضمن دیدار با رسول زرگرپور استاندار و مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان از مکان های گردشگری ، تاریخی این شهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه جشنواره هنر ایران روز دوشنبه با حضور علی جنتی وزیر ارشاد و اهالی هنر در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت پنجاه و یکمین سالگرد روز دفاع پاکستان شامگاه دوشنبه در محل اقامت سفیر پاکستان ،باحضور جمعی از سفراو وابستگان نظامی کشورهای دیگر در تهران برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۰:۲۲    
16 شهریور 57 – حدود دو میلیون نفر از مردم تهران در مخالفت با خشونت دولت پهلوی، راهپیمایی آرامی را از مسجد قبا آغاز و با گسترش تظاهرات در کل سطح شهر تهران در میدان آزادی به پایان رساندند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
نیکلاس هاپتون سفیر جدید انگلستان در ایران روز دوشنبه ضمن دیدار با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران استوارنامه خود را به وی تقدیم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۲    
تصاویر از سایت پیشخوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۶:۳۷    
گروه سیاسی: در پی انتشار اخبار واگذاری های املاک شهرداری و فیلتر سایت معماری نیوز، از ساعاتی قبل خبرگزاری های موج و برنا و همچنین سایت اصلاح طلب پویش هم فیلتر شدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
آلخاندرو راموس اسکویل رئیس خبرگزاری رسمی مکزیک نوتیمکس (Notimex) روز یکشنبه از سازمان انرژی اتمی ایران بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۵:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سید محمود فیصل آلبو سعیدی وزیر کشور عمان روز یکشنبه با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۵:۲۷    
هشتمین دوره فعالیت مجلس دانش آموزی تا عصر روز یکشنبه در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی ادامه دارد و نامزدهای هیات رئیسه مجلس دانش آموزی به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود می پردازند و هفت نفر از میان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استفان اوبراین معاون دبیر کل سازمان ملل متحد در امور انسان دوستانه و هماهنگ کننده امداد اضطراری روز یکشنبه با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
تصویر مراسم ازدواج 100 زوج جوان در شب پیوند حضرت علی(ع) و حضرت زهرا(س) در اصفهان را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۵:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
14 شهریور 1360- مراسم تشییع پیکر های شهیدان حجت الاسلام علی قدوسی دادستان کل انقلاب اسلامی و سرتیپ هوشنگ وحید دستجردی رئیس شهربانی کل کشور که به وسیله منافقین به شهادت رسیدند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۵:۱۲    
تصاویر از سایت پیشخوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۴ - ۰۲:۵۸    
به گزارش تیر پرس، ارائه پیتزا با نوشابه به قیمت 5 هزار تومان در حالی در سراسر کشور رایج شده است که بیگمان استفاده از مواد اولیه با استانداردهای لازم در آن رعایت نمی شود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۳۴   + ۸۵ سایت دیگر  
سرپرست روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت و درمان با بیان اینکه هیچ عمل جراحی بر روی نیلوفر خرم نیک انجام نشده است؛ علت فوت وی را ایست قلبی و شدت آسیب های مغزی ناشی از وضعیت تنفسی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
کسی به استقبال او نیامد و برنامه ای هم برای استقبال از او تدارک دیده نشده بود. نکته قابل تامل آنجاست که محمود احمدی نژاد به مناسبت هفته دولت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۴   + ۳۰ سایت دیگر  
کیمیا علیزاده بانوی تکواندو کار و مدال آور ایران در المپیک دیروز به آسایشگاه کهریزک رفت و از کسانی که در آنجا اقامت دارند عیادت کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تابستان امسال جمعی از دانشجویان بسیجی استان کردستان روزهای فراغتشان را با روزهای جهادی در عمق محرومیت معاوضه کرده اند و آستین های همت را بالا زده اند و به میان مردم در روستاهای کم برخوردار شهرستان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
بارش باران که از اواخر وقت پنجشنبه دهم شهریور در استان گیلان آغاز شده موجب کاهش 5 الی 10 درجه ای دمای هوا در این استان شده و تا امروز شنبه سیزدهم ادامه دارد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
طوفان نسبتاً شدید در تهران بعدازظهر روز دوازدهم شهریور هوای پایتخت را برای ساعتی غبارآلود کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نمایش سیرک ایران و روسیه شامگاه جمعه در بوستان ولایت برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
همایش تبیین دستاوردهای فرهنگی دولت تدبیر و امید بعد از ظهر امروز شنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مرکز همایش های کتابخانه ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
چهارمین نمایشگاه بین المللی پوشاک ایران (ایران مد) با حضور 50 شرکت داخلی و 30 شرکت کننده خارجی از امروز شنبه آغاز و تا 16 شهریور در محل دائمی نمایشگاه تهران ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
مقامات مصری بعد از هفتاد روز گذرگاه رفح در مرز نوار غزه و مصر را به روی تعدادی از فلسطینیان به ویژه دانشجویان و بیماران گشودند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نورالدین بوطرقه وزیر انرژی الجزایر روز شنبه با اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در محل نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری اعلام برنامه های ستاد بزرگداشت شهدای منا روز شنبه با حضور سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت کشور (سمت راست) و محسن انصاری قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سازمان حج و زیارت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
پس از تحویل گرفتن جهیزیه خانواده عروس (به اتفاق بستگان) ، عروس را سوار بر اسب کرده و طی مراسمی به سمت خانه داماد می برند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و حجت الاسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات روز شنبه در شصت و یکمین همایش سراسری سازمان حراست کل کشور در اردوگاه شهید باهنر حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۹    
به گزارش تیر پرس، در برنامه خانه مهر که از شبکه باران، سیمای استان گیلان پخش می شود روز شنبه یک استاد زن حوزه به نام خانم “مهدوی” حضور یافت که با پوشش عجیب و غریب خود موجب تعجب بینندگان را فراهم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
آیین سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه کشور با سخنرانی آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید و جمعی از استادان برجسته حوزه علمیه قم در سالن اجتماعات مدرسه فیضیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
در پی بروز بارندگی شدید که از بامداد روز جمعه تا ابتدای صبح ادامه داشت، به تعدادی از منازل مسکونی، جاده ها و خیابان های شهر گرگان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
13 شهریور 1364 – مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری آیت الله سید علی خامنه ای از سوی حضرت امام خمینی (ره) رهبر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حسینیه جماران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۶:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
مراسم یادبود مرحوم داوود رشیدی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون بعد از ظهر جمعه با حضور احترام برومند همسر آن مرحوم در مسجد بلال صدا وسیما برگزار شد. 16
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۵:۵۹    
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۳ - ۱۵:۴۹    
تصاویر از سایت پیشخوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۰ - ۱۲:۱۷    
تصاویر از سایت پیشخوان
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در آخرین مرحله از سفر خود به آمریکای لاتین وارد ونزوئلا شد و با رییس جمهوری و وزیر خارجه این کشور دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در سالروز هفته دولت به استان لرستان سفر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۸:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه شانزدهمین جشنواره نمایش عروسکی تهران-مبارک شامگاه یکشنبه در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار شد.16
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۸:۲۹    
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس منابع تاریخی برگزاری اولین کارناوال ها در ایران به سال 1311 و دوران رضاشاه پهلوی برمی گردد. در سال 1311 خورشیدی حداقل دو کارناوال شادی در ایران برگزار شد که از آن ها تعداد معدودی عکس به جا ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
عکاس نشریه “لایف” شاید تنها عکاسی بود که مجوز عکاسی از زندان “آدلف آیشمن” عامل کشتار یهودیان را به دست آورد و توانست ماه های پایانی زندگی او را به تصویر بکشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر محیط زیست فرانسه در سفر دو روزه خود به تهران ابتدا با معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست دیدار کرد. ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
سیگار برگی که در تصویر می بینید، از تنباکوی درجه یک کوبایی و لایه ای از طلا ساخته شده است.هر نخ از این سیگار معادل یک میلیون و 500 هزار تومان قیمت دارد!
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
سوال نمایندگان از وزرا یکی از اختیارات قانونی مجلس است اما گاه به نظر می رسد سوالات برخی نمایندگان، بیشتر جنبه سوال پیچ کردن دارد تا سوال برای یافتن پاسخ ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سفیران جدید پاکستان، استرالیا و بلاروس روز یکشنبه استوارنامه های خود را به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری تقدیم کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
در نشست روز شنبه دولتمردان دفاع مقدس ادای احترام سرلشکر فیروزآبادی به آیت الله هاشمی رفسنجانی، سوژه جذابی برای عکاسان بود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه پس از علی لاریجانی رئیس مجلس، ریاست جلسه را بر عهده گرفت و...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه روز یکشنبه در یکصد و یکمین نشست خبری خود به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۲۳   + ۶۱ سایت دیگر  
خانواده جانباز شهید حاج رجب محمدزاده روز یکشنبه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۰۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهان و مسئولان قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش روز یکشنبه با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب و فرمانده کل قوا دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۳:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر زنده یاد داود رشیدی صبح روز یکشنبه با حضور گسترده مردم از مقابل تالار وحدت تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
تیر پرس/ گروه داعش ویدیویی منتشر کرده که در آن
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فیلم سلامت شامگاه شنبه با حضور سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت و جمعی از سینماگران در سالن همایش های رازی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
حسین فریدون در میان علی مصفا و علی نصیریان
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۹    
به گزارش تیر پرس، وحید ایمانی مجری تندروی برنامه “متن، حاشیه” که به عقیده دکتر شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان تنها “مجری” ست ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۲۴ سایت دیگر  
عزت الله انتظامی بازیگر سینما و تئاتر ایران برای ابراز همدردی با خانواده ی داود رشیدی به خانه این هنرمند فقید رفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
کنسرت علی زندوکیلی با همراهی گروه زند شامگاه شنبه با اجرای قطعات آلبوم یادی به رنگ امروز در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.10
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۹:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
نشست دولتمردان دفاع مقدس عصر شنبه با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری و آیت الله اکبر هاشمی رفسجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سالن اجلاس سران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۵۹    
زبان کیانوش رستمی که زحمات مربی خود را نادیده گرفته و پس از کسب مدال طلا گفته بود خودم مربی خودم بودم و همچنین در اقدامی اعتراضی بدون اطلاع و هماهنگی به زادگاهش کرمانشاه برگشته بود با لحنی طلبکارانه ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۹    
محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس جمهوری با سفر به قم با مراجع تقلید دیدار کرد.در این دیدار عموم مراجع از زحمات دولت قدردانی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام روز شنبه به ریاست آیت الله اکبر هاشمی رفسجانی و با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
صادق زیباکلام در روزنامه آرمان نوشت:
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تصویر مهران مدیری در حال سیگار کشیدن در نشست خبری فیلم ساعت 5 عصر بازتاب قابل تاملی در مطبوعات و فضای مجازی داشته است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به وزیر دادگستری درباره اظهارات اخیر وی در خصوص فایل صوتی آیت الله منتظری بر لزوم ارائه توضیحاتی در زمینه شایعات مربوط به سال 67 تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
هاشمی رفسنجانی در واکنش به انتشار فایل صوتی ایت الله منتظری در مورد اعدام های سال67 می گوید: یکی از اهداف شوم دشمنان از طرح مسائل اخیر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۹    
به گزارش تیر پرس، اهدای یک خانه، یک ماشین، 300 سکه طلا، 50 میلیون نقد و 10 هزار دلار به کیمیا زاده اعتراض مردم را در پی داشته است...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: از سخنان من رنجیده خاطر نشوید، این موضوع درست نیست که بر روی برخی مسائل تحلیل سیاسی گذاشته شود بلکه ما باید وظیفه خود را انجام دهیم و امیدواریم شرمنده امام زمان و ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
هدایای زیر به کیمیا علیزاده دارنده مدال برنز تکواندو المپیک ریو و اولین خانم ایرانی دارنده مدال المپیک اهدا شد: – 300 سکه بهارآزادی (معادل مدال طلا – از طرف وزارت ورزش) ...
مشاهده نتایج بیشتر...