شنبه ۲۷ دیساعت ۰۴:۱۰Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

روزنامه وقایع اتفاقیه (vaghayedaily.ir)

روزنامه وقایع اتفاقیه 27 اسفند 1394 روزنامه وقایع اتفاقیه 26 اسفند 1395 روزنامه وقایع اتفاقیه 18 مهر 1396 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 فروردین 1398 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 فروردین 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 اردیبهشت 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 31 خرداد 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 تیر 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 مرداد 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 2 شهریور 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 30 مهر 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 30 آبان 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 آذر 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 1 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 2 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 3 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 4 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 5 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 6 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 7 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 8 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 9 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 10 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 11 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 12 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 13 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 14 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 15 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 16 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 17 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 18 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 19 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 20 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 21 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 22 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 23 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 24 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 25 دی 1399 روزنامه وقایع اتفاقیه 26 دی 1399 
  ۷ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه باید به خاطر رئیس جمهور اجاره ای (حسن روحانی) توبه کنیم و بپذیریم که اشتباه کردیم ...
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نساجی از سمت خودش برکنار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
پس از آنکه فیس بوک و توئیتر ترامپ را در پلتفرم های خود ممنوع کردند، در کل ارزش بازاری دو شرکت 51.2 میلیارد دلار کاهش یافت.
  ۹ ساعت پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در سال 2021 هم به صورت متمرکز برگزار می شود. این مسابقات در منطقه غرب از 25 فروردین شروع می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت اله فیروزی درباره طرح توسعه و تولید پایدار فولاد که کلیات آن در صحن علنی مجلس تصویب شده است، گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری منتخب آمریکا به صورت رسمی، "دیوید کوهن" را به عنوان معاون مدیر آژانس اطلاعات مرکزی این کشور اعلام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷۸ سایت دیگر  
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از مرحله اول رزمایش پیامبر اعظم (ص) 15 به عنوان عملیات شبیه سازی تهاجم به نقاط قوت و ارکان دفاعی دشمن نام برد و گفت ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رفتار تبعیض آمیز اداره مالیات هلند با هزاران خانواده مهاجر خواهان یارانه مراقبت از کودکان خود، به استعفای دولت این کشور منجر شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
هزاران مسافر با خودرو و شناور خود را به قشم رسانده اند تا هم تعطیلات پیشِ رو را در این جزیره بگذرانند و هم از هوای مطبوع این روز های هرمزگان و جزایر آن بهره برند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
دولت ترامپ شرکت CNOOC چین را با متهم کردن این شرکت به کمک به پکن برای ارعاب همسایگانش در دریای چین جنوبی به لیست سیاه اقتصادی اضافه کرد و تنشهای میان دو کشور را در روزهای پایانی عمر خود تشدید کرد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: انتظارم از فعالین سیاسی این است، رقابتهای حزبی و جناحی خود را به تلاشهای بانک مرکزی برای بهبود شرایط اقتصاد و استفاده از فرصتهای بین المللی برای خنثی سازی و کاهش تحریم و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به درخواست های بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برای بهره برداری از سامانه ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
محسن رضایی اظهار داشت: همه نیروهای انقلاب باید در دولت آینده حضور داشته باشند، نه اینکه یک برادر حزب اللهی رییس جمهور شود و بیاید بگوید من تیم خودم را دارم و با هر کسی نمی توانم کار کنم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
موسسه علمی آلمان اعلام کرد: 10 نفر در این کشور پس از دریافت واکسن فایزر جان خود را از دست دادند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
وقوع زمین لرزه 6.2 ریشتری در اندونزی منجر به تخریب یک بیمارستان و ویرانی ها خانه ها شد و ده ها کشته برجای گذاشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
برای سال آینده تمام کارگران مشمول قانون کار بین 3 میلیون و 820 هزار تومان تا 5میلیون و 730 هزار تومان عیدی خواهند گرفت. پرداخت عیدی کارگران از بهمن ماه شروع می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ترامپ در آخرین روزهای ریاست جمهوری خود باز هم جنگ تجاری با چین را تشدید کرد و این بار شرکت شیائومی را که دومین غول تلفن هوشمند چین است، در لیست سیاه تجاری آمریکا قرار داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی حزب اعتماد ملی گفت: درباره پیشنهاد استعفای دبیرکل بحث شد و در نهایت اکثریت اعضای شورای مرکزی به استعفای دبیرکل حزب رای ندادند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های اروپایی اعلام کردند، واکسن آمریکایی فایزر منجر به مرگ 23 نفری شده است که این واکسن را دریافت کرده بودند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۵۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: جهت بررسی رانتها و مفاسد رخ داده و حمایت از حقوق سهامداران، طرح ⁧ تحقیق و تفحص از سازمان بورس⁩ با امضای 50 نماینده تدوین و در کمیسیون اقتصادی تصویب و بزودی در جلسه علنی مطرح ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
فارس : همزمان با ثبت رکورد جدیدی از ابتلای روزانه به ویروس کرونا در فلسطین اشغالی، واکسن هایی که رژیم صهیونیستی از آمریکا دریافت کرده باعث فلج شدن صورت تعدادی از دریافت کنندگان واکسن شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۱   + ۳۷ سایت دیگر  
مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات طرح حمپاد برای 5 هزار و 409 نفر از واجدین شرایط در روز شنبه (27 دی) خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس جمهوری منتخب ایالات متحده آمریکا در جریان یک سخنرانی طرح 1.9 تریلیون دلاری دولت خود برای مقابله با کرونا و اجرای طرح واکسیناسیون را ارائه کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۰۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: رقم دقیق وام ازدواج سال 1400 هنوز مشخص نیست، این روندی طبیعی است که با تغییر دولت ها پروسه های اجرایی کشور چند ماهی مختل می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان در پستی توییتری از لغو غربالگری اجباری زایمان توسط مجلس خبر داد اما واکنش ها به توییت کبری خزعلی به قدری زیاد بود که او ساعاتی پس از انتشار در نهایت توئیت خود را حذف ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بالا بودن قند خون یک تغییر متابولیکی نگران کننده است و لازم است بیمار به سرعت تحت درمان قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۶   + ۹۶ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار، از میان بیش از 49 میلیون مشمول سهام عدالت، حدود سه میلیون نفر فوت شده اند و وراث این افراد باید برای تعیین تکلیف سهام عدالت آن ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۱   + ۲۰ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت روند قیمت ها در بازار خودرو تقریبا نزولی بود به طوری که امروز قیمت پراید 111 نسبت به جمعه هفته گذشته 3 میلیون تومان کاهش نرخ داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
پیام رسان سیگنال که اخیراً با استقبال بسیاری مواجه شده بود از کافه بازار و مایکت حذف شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱    
موضوع سهمیه های کنکور سالهاست بحث برانگیز بوده و منتقدان، آن را عامل بی عدالتی و بی انگیزگی داوطلبان می دانند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کوری جانسون سیاه پوست آمریکایی که به ویروس کرونا هم مبتلا بود، در فاصله کمتر از یک هفته تا پایان دولت دونالد ترامپ هدف حکم اعدام فدرال قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱    
آخرین آمار مربوط به موارد مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در جهان نشان می دهد که شمار قربانیان این ویروس کشنده از دو میلیون نفر فراتر رفته است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۱   + ۲۳ سایت دیگر  
تمرین مراسم تحلیف بایدن به دلایل امنیتی به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۲۳ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین ارزیابی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، وضعیت کرونایی چهار شهرستان دیگر مازندران هم قرمز شد و تعداد مناطق قرمز استان به 9 شهرستان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
از نگاه حضرت زهرا(ع) رویگردانی از قرآن موجب بی بهرگی از آثار حضور قرآن در زندگی ، محرومیت از نور هدایت و در نهایت خروج از دین می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۶    
آژانس ملی مدیریت بلایای طبیعی در اندونزی از مرگ بیش از 25 نفر و جراحت صدها تن دیگر در نتیجه وقوع یک زمین لرزه شدید در مرکز این کشور خبر می دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۱    
حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها دخت پاک و مطهر عالی ترین عنصر خلقت، محمد مصطفی(ص) و یگانه کفو و همتای امیرالمؤمنین(ع) مورد احترام خاک تا افلاک و ملک تا ملکوت اعلی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دفتر تحقیقات فدرال آمریکا اعلام کرد که بیش از 100 فردی که چهارشنبه گذشته به ساختمان کنگره حمله کردند را بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نمای دیدنی از خارج شدن موشک ماهواره بر فالکن 9 از جو زمین را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ترکیه از روز چهارشنبه، تزریق واکسن چینی کرونا (کروناواکس) را رسما آغاز کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۶   + ۳۵ سایت دیگر  
دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش با ارسال نامه ای رسمی به پرسپولیس، از این باشگاه خواست تا هرچه زودتر مالیات قرارداد موکلانش را پرداخت کرده و تسویه حساب مالیاتی برای سالهای 2015، 2016 ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
کره شمالی در رژه ای نظامی در پیونگ یانگ نمونه ای جدید از موشک بالستیک و قابل پرتاب از زیردریایی خود را به معرض نمایش گذارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر فنی تیم ملی تکواندو کشورمان گفت: خیلی بد است آدم در خانه خودش شناخته شده نباشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پروش اعلام کرد: لایحه رتبه بندی به دولت ارائه شده و در کمیسیون است که کلیت آن تصویب شده و جزئیات آن نیز به زودی نهایی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
ائتلاف با لاریجانی بعید نیست. به نظر می رسد که اکثریت اصلاح طلبان با لاریجانی ائتلاف می کنند البته اگر خودش بخواهد، شاید هم نخواهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۶   + ۴۹ سایت دیگر  
عماد ادوارد شرقی معاون بین الملل سرآوا که مسئولیت تعامل با شرکا و سرمایه گذاران خارجی این شرکت را بر عهده داشت، در حین فرار و خروج غیر قانونی از مرز های غربی کشور دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رامشیر در رابطه با انفجار ایستگاه گاز در روستای چم گفت: خط لوله 56 اینچ شرکت نفت وگاز در حین انجام تست نشت خط لوله گاز دچار انفجار شد که به دنبال این حادثه دو نفر از نیرو های شرکت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بنکداران تهران می گوید: قیمت تن ماهی به 40 هزار تومان رسیده است. علت افزایش قیمت تن ماهی به افزایش هزینه دلاری تامین ماهی وارداتی و گرانی قوطی کنسرو ارتباط دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
جنگنده های ائتلاف سعودی 20 نقطه در یمن از جمله فرودگاه صنعاء را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شهرداری تهران پروانه ساختمان جدید پلاسکو را صادر و فردا صبح با حضور مسوولان شهرداری و بنیاد مستضعفان ارائه می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
بسیاری از دارندگان خودرو اعتقاد به تمیز کردن و تمیز نگه داشتن موتور خودرو و به طور کلی اجزای زیر کاپوت ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
خمیر بازی اسلایم که به خمیر جادویی معروف است از وسایل بازی محبوب کودکان به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
جهانی با بیان اینکه بنابراعلام وزارت بهداشت، هفت شهرستان ساری، آمل، فریدونکنار، قائمشهر و نکا در استان مازندران و بندرگز و کردکوی در استان گلستان در وضعیت قرمز قرار دارند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
راشاتودی نوشت: اقتصاددانان می گویند احتمالاً در آینده و پس از فروپاشی ارزی، طلا به عنوان پول دنیا خواهد شدوبانک های مرکزی هم ذخیره کافی در این زمینه دارند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۴۷ سایت دیگر  
عاملان پخش "پوسترهای خیابان انقلاب" کارگرانی بودند که دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل توانیر از توافق با ماینر های دارای مجوز برای قطع فعالیت تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: با همکاری دستگاه های نظارتی و قضایی، با ماینر های غیرمجاز به شدت برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی سپاه قدس ادعای رسانه های بیگانه در خصوص تلفات حمله اخیر رژیم صهیونیستی به مواضعی در سوریه را از اساس کذب و جنگ رسانه ای محور غربی- عبری – عربی علیه مقاومت دانست.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۱   + ۶۶ سایت دیگر  
رییس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه معلوم نیست در ماه های بهمن و اسفند و فروردین و اردیبهشت و خرداد چه اتفاق هایی بیفتد و پیوست تبلیغاتی دشمن با افکار عمومی چه بکند ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
هادی ساعی دارنده مدال المپیک با سیلی از خجالت دبیر سازمان لیگ تکواندو درآمد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بالاخره از حواشی عبور کرد و به تمرینات تیمش بازگشت اما این اتفاق چگونه رخ داد؟
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
عفونت های ویروسی تنفسی به طور کلی می توانند باعث درد و التهاب مفاصل شوند؛ به همین دلیل ممکن است علائم اسکلتی عضلانی طی عفونت ویروس کرونا رخ دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
روابط عمومی نیروی دریایی ارتش اعلام کرد در مرحله نهایی رزمایش اقتدار دریایی 99 نداجا، یک فروند زیر دریایی بیگانه، مورد شناسایی و رصد قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک پرس غذا در گران ترین رستوران های پایتخت، معادل یک ماه درآمد برخی از افراد جامعه ایران است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۱۷ سایت دیگر  
تحقیقات دانشمندان نشان می دهد که تعریق شدید شبانه می تواند از علائم ابتلا به یک بیماری خطرناک باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
چین از ورود دو تن از اعضای تیم بهداشت جهانی که در مورد منشأ ویروس کرونا تحقیق میکنند ممانعت به عمل آورد. آزمایشات ثابت کرده است این دوعضو تیم بهداشت جهانی حامل آنتی بادی ویروس کرونا هستند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در ادامه تحریم فعالیت های مالی رئیس جمهور آمریکا، دو بانک آمریکایی نیز روابط اقتصادی با او را در آخرین روزهای ریاستش در کاخ سفید، قطع کردند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بچه گربه شما امکان دارد مستقل به نظر برسد ، اما برای حفظ سلامتی خود به شما وابسته می باشد. شما باید او را برای چکاب های دوره ای و واکسیناسیون به نزد دامپزشک ببرید.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: دولت باید تسهیل کننده باشد و حمایت کند و این بسیار جالب توجه است که بتوانیم در همه مناطق آزاد در کشور در سرمایه گذاری ها شرایطی را فراهم کنیم که بخش خصوصی ما فعال شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
طرح توانمند سازی و پایداری سازمان تامین اجتماعی در حالی با امضای 34 نماینده تقدیم هیات رئیسه شده که بر همین اساس دولت مکلف است نسبت به ساماندهی و اصلاح سهم (درصد) پرداخت های حق بیمه از محل منابع ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سوال تعدادی از نمایندگان از وزیر خارجه در دستور کار جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته آینده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با ثبت نخستین قربانی کرونا پس از 8 ماه بازرسان سازمان جهانی بهداشت وارد چین شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲۵ سایت دیگر  
پارک گئون-های اولین زن منتخب رئیس جمهوری کره جنوبی در سال 2018 به جرم فساد و سوءاستفاده از قدرت به 30 سال زندان محکوم شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۳۶ سایت دیگر  
به گفته محققان در طول درمان بیماران مبتلا به کرونا نباید از برخی داروها استفاده شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۱   + ۱۸۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر نگران بازگشت خیز بیماری هستیم چون موارد سرپایی در حال افزایش است و این یک اعلان و هشدار برای یک خیز جدید در بهمن و اسفندماه می تواند باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۱:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
یک رسانه بلژیکی در گزارشی به احتمال شکوفایی دروازه بان ایرانی در دوران مربی جدید آنتورپ پرداخت.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 160 قرار گرفته و هوای تهران برای همه افراد جامعه همچنان آلوده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شپش ها جان دختری 12 ساله را در آمریکا گرفتند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۱   + ۴۷ سایت دیگر  
کیهان نوشت: بازی رسانه ای نشریات اصلاح طلب با نام سید حسن خمینی به عنوان نامزد اصلاح طلبان در حالی است که وی فاقد کمترین سابقه اجرایی به عنوان شرط ضروری برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد اقتصاد دانشگاه علامه گفت: در همه جای دنیا دولت ها به عنوان قوه مجریه، بودجه را تهیه و مجلس نیز آن را تصویب می کند و نمایندگان مجلس حتی حق افزایش سقف بودجه را نداشته و تنها قادر به جابه جایی ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در روزهای پایانی هفته فیلم سینمایی نبات با بازی چون شهاب حسینی و تاراج با نقش آفرینی جمشید هاشم پور از تلویزیون پخش می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله سوم مسکن ملی در 22 استان ساعت 24 امروز به پایان می رسد و همزمان تا پایان دی ماه آخرین فرصت تعیین وضعیت متقاضیان طرح برای تمامی استان ها و دستگاه های مجری است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
پس از اعلام خبر قصاص علی حسینی کشتی گیر متهم به قتل، باز هم بیرق تحریم ورزش ایران توسط برخی دلواپسان بلند شد ما اتحادیه جهانی کشتی ضمن واکنش به این اتفاق، اعلام کرد این موضوع صرفا یک پرونده جنایی است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۶   + ۲۸ سایت دیگر  
هافبک پیشین تیم پرسپولیس گفت: بدون درنظر گرفتن جایگاه اول و دوم به نظرم عراق و ایران صعود خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ترکیه از آغاز واکسیناسیون کادر درمان این کشور از فردا خبر داده و خود نیز نخستین دوز از یک واکسن چینی را تزریق کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شاگردان فیلیک در جام حذفی در مقابل حریف گمنام خود حذف شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تلفات کووید19 در 24 ساعت گذشته در دو کشور آمریکا و انگلیس رکوردشکنی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
پرونده قاضی منصوری و مرگ او دوباره چند روزی است که به صدر اخبار آمده؛ مصاحبه روزهای اخیر سیدمحمود علیزاده طباطبایی به عنوان وکیل خانواده منصوری و صحبت از همراهی زنی در روزهای پایانی زندگی آقای قاضی و ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
بانک جهانی در جدیدترین گزارش خود از چشم انداز اقتصاد روسیه، پیش بینی کرد قیمت هر بشکه نفت به 44 دلار در سال 2021 و به 50 دلار در سال 2022 افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۶   + ۲۹ سایت دیگر  
آمار شرکت تحلیل اپلیکیشن "سنسور تاور" نشان می دهد سرویس پیام رسان رمزگذاری شده سیگنال در پی اعلام تصمیم واتس اپ با رشد عظیمی در شمار کاربرانش روبرو شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۶۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری در پاسخ به این پرسش که چه تضمینی وجود دارد تا قطع برق روزهای گذشته، مجدداً اتفاق نیفتد، گفت: ان شاءالله جلوی قطع برق گرفته خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
پراید 131 که به رغم توقف تولید همچنان در بازار جولان می دهد در ابتدای آذر امسال با قیمت 101 میلیون تومان قابل خریداری بود ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۶   + ۷۸ سایت دیگر  
رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس درباره شایعات اخیر پیرامون این باشگاه نوشت: شایعاتی مبنی بر برگزاری جلسه فوق العاده اعضای هیئت مدیره باشگاه در فضای رسانه ای و فضای مجازی مطرح شده که این شایعات کذب محض است ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا با انتشار توییتی از خاتمه دوره کاری خود تا یک هفته دیگر و بایگانی شدن حساب رسمی اش در شبکه های اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا روز چهارشنبه فردی را که بعد از شهادت ابومهدی المهندس به عنوان جانشین ایشان تعیین شده بود را در فهرست تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خزانه داری آمریکا اسامی 2 فرد و 16 نهاد ایرانی از جمله شرکت تولیدکننده واکسن کرونا در ایران را تحریم کرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مقام های ارشد سازمان جهانی بهداشت هشدار دادندکه با توجه به نحوه انتشار ویروس کرونا، ممکن است سال دوم همه گیری این بیماری نسبت به سال اول به ویژه در نیمکره شمالی شدیدتر باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۶۰ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز با ادعای دستیابی به گزارش محرمانه آژانس اتمی، نوشت که این سازمان آغاز فعالیت تحقیق و توسعه ایران برای تولید اورانیوم فلزی به عنوان سوخت راکتور تحقیقاتی تهران را تایید کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۶   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: امروز با اطمینان بیشتری می گویم که بنای ما بر این است که تحریم ها برداشته شود و دولت سیزدهم بدون تحریم به مردم خدمت کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
مجلس نمایندگان آمریکا طرح استیضاح مجدد رئیس جمهور این کشور را تصویب کرد تا او به اولین رئیس جمهور تاریخ آمریکا تبدیل شود که در دوره حضورش در کاخ سفید، دو بار استیضاح می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
رهبر جمهوری خواهان سنا با رد احتمال استیضاح و برکناری رئیس جمهور آمریکا پیش از تحلیف رئیس جمهور منتخب، گفت این فرایندی وقت گیر است و نمی توان پیش بینی کرد که پیش از بیستم ژانویه انجام شود.
مشاهده نتایج بیشتر...