سه شنبه ۲۷ آذرساعت ۲۳:۱۴Dec 2018 18

وکیل ملت (vakilemelat.ir)

وکیل ملت 30 اسفند 1395 وکیل ملت 29 اسفند 1396 وکیل ملت 31 فروردین 1397 وکیل ملت 31 اردیبهشت 1397 وکیل ملت 31 خرداد 1397 وکیل ملت 31 تیر 1397 وکیل ملت 31 مرداد 1397 وکیل ملت 31 شهریور 1397 وکیل ملت 30 مهر 1397 وکیل ملت 30 آبان 1397 وکیل ملت 1 آذر 1397 وکیل ملت 2 آذر 1397 وکیل ملت 3 آذر 1397 وکیل ملت 4 آذر 1397 وکیل ملت 5 آذر 1397 وکیل ملت 6 آذر 1397 وکیل ملت 7 آذر 1397 وکیل ملت 8 آذر 1397 وکیل ملت 9 آذر 1397 وکیل ملت 10 آذر 1397 وکیل ملت 11 آذر 1397 وکیل ملت 12 آذر 1397 وکیل ملت 13 آذر 1397 وکیل ملت 14 آذر 1397 وکیل ملت 15 آذر 1397 وکیل ملت 16 آذر 1397 وکیل ملت 17 آذر 1397 وکیل ملت 18 آذر 1397 وکیل ملت 19 آذر 1397 وکیل ملت 20 آذر 1397 وکیل ملت 21 آذر 1397 وکیل ملت 22 آذر 1397 وکیل ملت 23 آذر 1397 وکیل ملت 24 آذر 1397 وکیل ملت 25 آذر 1397 وکیل ملت 26 آذر 1397 وکیل ملت 27 آذر 1397 
  ۴ دقیقه پیش    
وکیل ملت: آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار فهرست نامزدهای بهترین فیلم های غیرانگلیسی زبان خود برای سال 2019 را اعلام کرد، اما نام فیلم سینمایی بدون تاریخ ...
  ۴۴ دقیقه پیش    
وکیل ملت: بازگشت مدافع چپ جوان استقلال به این تیم قطعی است و بر سر این راه تنها یک مشکل وجود دارد.
  ۴۹ دقیقه پیش    
وکیل ملت: بازیکنان پرسپولیس چند ماهی است حقوق و مزایای خود را دریافت نکرده اند و همین موضوع به بحران در اردوی سرخپوشان تبدیل شده است.
  ۴۹ دقیقه پیش    
وکیل ملت: سرمربی تیم پرسپولیس در تمرین امروز به صحبت پیرامون حواشی اخیر، خریدهای نیم فصل و وضعیت فعلی سرخپوشان پرداخت.
  ۵۴ دقیقه پیش    
وکیل ملت: گویا بدشانسی، مهدی طارمی را رها نمی کند. این بار در جدیدترین حاشیه، مصاحبه اخیر مهدی طارمی برایش دردسرساز شده است.
  ۵۹ دقیقه پیش    
وکیل ملت: سرمربی استقلال در مورد شرایط این روزهای تیمش صحبت کرد وی درباره خرید بازیکنان جدید گفت: بهترین بازیکن را جذب استقلال می کنیم.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: بررسی نوسانات قیمت خودرو طی 10ماهه گذشته نشان از آن دارد که قیمت محصولات سایپا در بازار از رشد 60 تا 90درصدی برخوردار شده است.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: روح الله سیف اللهی گفت: من به برانکو یا هیچ کس پیغامی ندادم. در مورد من گفتند که خیانتکارم و...، اما اگر خیانتکار بودم پنالتی ام را بیرون می زدم و گل نمی کردم.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: مهاجم آبی پوشان که عملکرد نسبتا خوبی هم در نیم فصل اول از خود به جای گذاشت، یکی از گزینه های پرسپولیس برای نیم فصل دوم است.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: می خواهید در روز دو کار اصلی، چند رسیدگی اداری و 5 صفحه کتاب بخوانید. در آخر شب به روزی که به پایان رسید نگاه می کنید و می بینید فقط صفحات مجازی را دیدید و کارهایتان نیمه کاره مانده و به ...
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: ارائه تسهیلات خرید لوازم خانگی به فرهنگیان 5 استان (مرحله اول - آزمایشی) با شعار خونه ات رو از نو بچین و نرخ تسهیلات ویژه 15 درصد آغاز شد.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: خیلی از ما هنوز نمی دانیم مصرف برخی میوه های خاص، باعث پیشگیری از چاقی و اضافه وزن می شود.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: عصر ایران نوشت: دیوید بکهام، فوتبالیست سابق تیم های منچستر یونایتد و رئال مادرید و تیم ملی انگلستان که یکی از خوش پوش ترین فوتبالیست های تاریخ به شمار می رود، به همراه بلا حدید ...
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: مدافع میانی سرخپوشان پایتخت گفت: بازی در پرسپولیس برای من حکم تیم ملی را دارد.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل ملت: در حالی که تاکنون مددجویان نهادهای حمایتی ، بازنشستگان کشوری، لشکری و صندوق فولاد و کارمندان ، بسته حمایتی خود را دریافت کرده اند، اما کارگران همچنان منتظر دریافت بسته حمایتی خود هستند.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: در یکی از دیدارهای فوتبال بانوان، بازیکنان دو تیم در قبال کنار رفتن حجا یکی از بازیکنان حاضر در زمین عکس العمل بسیار جالبی از خود نشان دادند.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: مدافع آبی پوشان به طور عجیبی کاپیتان استقلال را به تمسخر گرفته است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: مدافع راست جدید پرسپولیس گفت: کار با برانکو و حضور در جمع تیم قهرمان واقعاً لذت بخش است.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم دارد در نقل و انتقالات به جمع سرخپوشان بازگردد.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: با بررسی های صورت گرفته قصور مدیر و مربی آموزشی محرز شده است و در این رابطه دستور بازداشت آن ها صادر گردید.
  ۳ ساعت پیش    
وکیل ملت: دبیرکل اتاق تعاون ایران از آمادگی اتاق تعاون ایران برای حضور جدی در واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
گرفتن سلفی در کنار تزیینات کریسمسی شهر "یانگون" میانمار/ شینهوا فضای رقابت های انتخابات ریاست جمهوری در شهر "کینشازا" پایتخت کشور آفریقایی جمهوری دموکراتیک کنگو سلفی گرفتن یک گردشگر چینی در مقابل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۴۵    
وکیل ملت: روزنامه های سه شنبه 27 آذر 1397 به شرح زیر است:
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۴۰    
وکیل ملت: فشردگی بازی ها و سختی کار استقلال در نیم فصل دوم به واسطه حضور همزمان این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، کار شفر و مدیران این مجموعه را برای این مقطع بسیار سخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۴۰    
وکیل ملت: مارکوس نویمایر بعد از نیم فصل ناکامی استقلال را ترک کرد و حالا صحبت از پیوستن او به یکی از تیم های سوییسی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۴۰    
وکیل ملت: علی نظری جویباری در اظهاراتی تازه که هم قدری حقیقت از آن می بارد و هم نشانگر برخی جهت گیری های خاص است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۳۵    
وکیل ملت: علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال در مصاحبه ای ادعا کرده باشگاه استقلال در سه، چهار سال اخیر هیچ پولی بابت تبلیغات محیطی از سازمان لیگ دریافت نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۳۵    
استقلالی ها همچنان ادعای خود را تکرار می کنند علی خطیر، معاون ورزشی باشگاه استقلال در تازه ترین مصاحبه خود گفته است سازمان لیگ برتر در سال های اخیر 400 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۳۰    
وکیل ملت: گفت وگو با مجید نامجومطلق عضو کمیته فنی باشگاه استقلال هر شنونده ای را به این نتیجه می رساند که نقش اعضای کمیته فنی باشگاه استقلال در سیاستگذاری ها و تصمیم گیری های مهم نیم فصل به شدت کمرنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۲۰    
وکیل ملت: یکی از بازیکنان مورد نظر برانکو، محمد نادری است که پیش تر در تراکتورسازی بازی می کرد و این فصل به لیگ بلژیک رفته.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۲۰    
وکیل ملت: بعد از پرداخت چک 50 میلیون تومانی باشگاه پرسپولیس به باشگاه سایپا و رسمی شدن حضور مهدی ترابی در پرسپولیس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: پرسپولیس در 4 سال اخیر مهدی طارمی و علی علیپور را به عنوان آقای گل در اختیار داشته.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۱۵    
وکیل ملت: با قرار گرفتن نام علی علیپور در فهرست تیم ملی، حالا پرسپولیسی ها منتظر حضور او در یکی از بازی های قبل از جام ملت ها خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۱۰    
وکیل ملت: فرمانده انتظامی ایلام گفت: لحظاتی پیش بر اثر اختلاف بین دو برادر در ایلام یک نفر از برادران زخمی و راهی بیمارستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۱۰    
عرب از پرسپولیس می رود؟ ایرج عرب که هفته قبل به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس معرفی شد، شاید به زودی این باشگاه را ترک کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۰۰:۰۵    
وکیل ملت: 13 سال قبل برانکو در آستانه جام جهانی 2006 با مشکلاتی بزرگ مواجه شد که لطماتش را در آن مسابقات دید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۳:۴۰    
وکیل ملت: شنیده می شود، مسئولان تیم فوتبال پرسپولیس تهران قصد دارند وحید خشتان را در فصل نقل و انتقالات زمستانی جذب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۳:۳۵    
وکیل ملت: کی روش برای اعلام فهرست نهایی جام ملت ها دست نگه داشته و می خواهد تا آخرین لحظه برای انتخاب بازیکنانش صبر کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۳:۳۵    
وکیل ملت: رضا رجبی معتقد است استقلال نیازی به خرید بازیکن ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: رئیس سازمان هواشناسی گفت که هواشناسی وضعیت بارش در پاییز امسال را نرمال و بیشتر از نرمال پیش بینی کرده بود که این محقق شد و برای زمستان هم وضعیت نرمال و زیرنرمال را پیش بینی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۳:۲۵    
وکیل ملت: مصاحبه امروز مهاجم تیم ملی در خصوص اهداف شاگردان کارلوس کی روش در جام ملت ها برای او بار دیگر دردسرساز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۲۳:۲۵    
وکیل ملت: عملکرد درخشان محمدحسین مرادمند در ترکیب پدیده، نام او را در فهرست خرید برانکو و باشگاه پرسپولیس قرار داده.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۳:۰۵    
وکیل ملت: رضا رحمانی، وزیر صنعت با تاکید بر اینکه نسبت داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست، می گوید که داماد رییس جمهور را بر اساس شایسته سالاری به عنوان معاون خود انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۰    
وکیل ملت: مشاور عالی سازمان سنجش گفت: داوطلبان و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد 98 می توانند از فرصت مجدد ثبت نام در روزهای 28 بهمن تا اول اسفندماه 97 استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۵    
وکیل ملت: مدیرکل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت رفاه از اعلام نتایج برنامه وزارت رفاه برای شناسایی علل بازماندگی از تحصیل کودکان شش تا 11 ساله تا 15 روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۲۰    
وکیل ملت: بازیگران ایرانی با حضور در پروژه های خارجی تجربیات تازه ای را در کارنامه هنری شان به ثبت رساندند و به عنوان لژیونر سینما شناخته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۵    
وکیل ملت: رئیس کانون بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش گفت: رتبه بندی طبق مقرراتی که اعلام شده است شامل تلاش ها و کوشش های معلمان هنگامی که کار می کنند، است بنابراین رتبه بندی خاص معلمان شاغل است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۱۰    
وکیل ملت: پتاسیم موجود در موز، به حفظ ضربان منظم قلب، تحریک ترشح انسولین برای کنترل قند خون، و پشتیبانی از فشار خون مطلوب کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۲:۰۰    
خرید کاج برای تزیین در جشن کریسمس/ ایرلند برگزاری جشن چهل و هشتمین سالگرد پیروزی بنگلادش بر پاکستان در جنگ استقلال در دانشگاه شهر داکا بنگلادش فعالیت کوه آتشفشانی"سوپوتان" در اندونزی آکواریوم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۱۰:۱۵    
وکیل ملت: اکبر کارگرجم از بهترین مدافعان مرکزی فوتبال ایران و یکی از وفادارترین در عرصه فوتبال باشگاهی است، کسی که طبق روال آن سال ها از زمین خاکی های محلات تهران تا قهرمانی ایران و آسیا پیش رفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۰    
وکیل ملت: وزیر راه و شهرسازی در شرایطی وعده تحرک مسکن در سال های 98 و 99 را داده که هزینه های تولید مسکن با توجه به گرانی مصالح ساختمانی بالا رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۳۰    
وکیل ملت: طرح آمارگیری هزینه و درآمد خانوار با هدف برآورد متوسط هزینه ها و درآمد یک خانوار شهری و یک خانوار روستایی انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۵    
وکیل ملت: قیمت ارز طی دو روز ابتدایی هفته تحت تأثیر ریزش شدید هفته قبل روز های آرامی را پشت سر گذاشت. گرچه پیش بینی می شود که این آرامش قبل از طوفان است و موج بعدی ریزش قیمت ارز در راه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۰    
وکیل ملت: تهیه کننده سرشناس آمریکایی ادعا کرده که بازیگر زن مشهور روابط غیر اخلاقی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۰    
وکیل ملت: پزشک 70 ساله به اتهام تجاوز به کودکان دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۲۰    
وکیل ملت: معلم اقتصاد یک دبیرستان به جرم پیشنهاد رابطه جنسی به دانش آموزش دستگیر و زندانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۱۵    
وکیل ملت: جوان فوتبالیست که در اقدامی شیطانی با همدستی دوستش دختری را باردار کرده است در آستانه مجازاتی سنگین قرار گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۱۰    
وکیل ملت: یکی از معروف ترین زنان خلافکار و سارق هند فولان دوی است که بعدها به نام ملکه راهزنان مشهور شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۱۰    
وکیل ملت: محمد مهاجری، روزنامه نگار، در یادداشتی تلگرامی از مراسم ازدواج دختر حسن روحانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۹:۰۵    
وکیل ملت: یکی از مسئولان وزارت خارجه اسرائیل در گفتگو با الایلاف گفت: در صورتی که فیفا در جریان جام جهانی 2022 هرگونه نقشی به ایران بدهد، اسرائیل برای لغو این تصمیم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۳۵    
وکیل ملت: مارکوس نویمایر هافبک آلمانی تیم استقلال هم قراردادش را با این تیم به صورت توافقی فسخ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۳۰    
وکیل ملت: هافبک تیم ملی فوتبال ایران پس از همراهی این تیم در رقابتهای جام ملت های آسیا به تمرینات پرسپولیس می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۵    
وکیل ملت: مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز شنبه رسیدگی به موارد اختلافی بین مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان و هیئت عالی نظارت را درباره لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی آغاز کرد و در یک الی دو جلسه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۲۵    
وکیل ملت: مجله تایم لیستی از نامزدهای عنوان چهره سال را منتشر کرد که برای اولین بار مگان مارکل عروس جدید خانواده سلطنتی برای رقابت وارد این لیست شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۰۵    
وکیل ملت: بحث بازگشت مهدی طارمی به تیم پرسپولیس باز هم مطرح شده اما نه این بازیکن و نه باشگاه پرسپولیس موضع رسمی و جدی تا این لحظه درباره این انتقال از خود ارائه نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۵۵    
وکیل ملت: خبرنگار ارشد نیوریورک تایمز می گوید مقامات ارشد سعودی اذعان می کنند که ولیعهد این کشور دستور قتل روزنامه نگار عربستانی را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۵۰    
وکیل ملت: تصویب یک قطعنامه در سنای آمریکا در زمینه دست داشتن بن سلمان در قتل جمال خاشقچی خشم مقامات سعودی را برانگیخته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۵۰    
وکیل ملت: ادوارد فیلیپ نخست وزیر فرانسه در پی ادامه اعتراضات موسوم به جلیقه زردها اظهار داشت که دولت اشتباهاتی مرتکب شده و به اندازه کافی به سخن مردم گوش نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۴۵    
وکیل ملت: دروازه بان جوان استقلال قصد دارد در نقل و انتقالات از این تیم جدا شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۴۰    
وکیل ملت: مهاجم جدید سرخ پوشان پایتخت پست جدیدی را منتشر کرد و از حال و هوای خوب تمرین سرخ پوشان خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۴۰    
وکیل ملت: مدافع چپ استقلال تهران گفت: با عذرخواهی داوران امتیازات ما برنمی گردد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۴۰    
وکیل ملت: فتحی گفت: هنوز با چپارف به توافق نهایی نرسیده ایم و هر گاه این اتفاق افتاد، آن را رسانه یی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۲۵    
وکیل ملت: اما این اتفاق موانع زیادی دارد. قرارداد امیری با ترابزون دو ساله است و پرسپولیس توان مالی برای جلب رضایت این تیم ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۲۵    
وکیل ملت: برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا با انتخاب یک جایگزین برای پست سرپرستی تیم فوتبال پرسپولیس، پایان کار قنبرپور در این سمت را رقم بزنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۲۰    
وکیل ملت: هافبک چپ پرسپولیس گلش به تیم پارس جنوبی را به علی پروین اسطوره باشگاهش تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۲۰    
وکیل ملت: اوضاع برای جدا شدگان پرسپولیس در تیم جدیدشان اصلا خوب نیست و جالب این که زمزمه های بازگشت شان به پرسپولیس شنیده می شود. اتفاقی که با استقبال هواداران این تیم مواجه نشده.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۲۰    
وکیل ملت: مدافع کلیدی پدیده به حضور در سرخ پوشان پایتخت ابراز علاقه کرد. او ترسی از رقابت با شجاع و سید جلال ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۱۵    
وکیل ملت: آخرین بازیکنی که با پیراهن شماره 7 استقلال خوش درخشید کاپیتان تکرار نشدنی این تیم، فرهاد مجیدی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۱۵    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس بخشی از قرارداد بازیکنان این تیم را به حساب آنها واریز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۱۵    
وکیل ملت: بعد از فسخ قرارداد با گرو و مارکوس نیومایر، لیست بازیکنان بزرگسال استقلال دارای دو جای خالی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۱۰    
وکیل ملت: باز و بسته شدن این پنجره اما مثل همه اتفاقات دیگر برنده و بازنده هایی داشت. آنهایی که توانستند این اتفاق بد را به یک برگ برنده تبدیل کنند و آنهایی که باختند و مشخص نیست فرصتی برای جبران ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۱۰    
وکیل ملت: بازیکنان استقلال در حمایت از رحمتی علیه بیرانوند در اینستاگرامشان پست گذاشتند به نظر می رسد حالا جنگ دو طرف به فضای مجازی کشیده است و ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۷:۰۵    
وکیل ملت: باشگاه استقلال رسما وارد بازار نقل و انتقالات شد و بعد از فسخ قرارداد با دو بازیکن خارجی، به زودی اولین خرید جدید این تیم معرفی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۰۵    
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۰۰    
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۰۰    
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۵۵    
وکیل ملت: مرادمند : بازیکنی را می شناسید به پرسپولیس نه بگوید
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۵۰    
وکیل ملت: مرتضی تبریزی ابتدای فصل به عنوان یکی از ستاره های نقل و انتقالات با استقلال قرارداد امضا کرد و حتی در بازی اول با تراکتورسازی هم موفق شد گل دوم تیمش را بزند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۰:۰۰    
وکیل ملت: مهدی ترابی پس از دیدار صنعت نفت و سایپا با هم تیمی هایش خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۵۰    
وکیل ملت: صفحه اینستاگرام جام ملت های 2019، صحنه ای از دیدار تاریخی ایران و کره جنوبی در جام ملت های 1996 امارات را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۴۰    
وکیل ملت: مدیرعامل تراکتورسازی می گوید حاضر نیست اجازه حضور استوکس در دیگر تیم های ایرانی صادر کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۴۰    
وکیل ملت: باشگاه پرسپولیس بخشی از قرارداد بازیکنان این تیم را به حساب آنها واریز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۵    
وکیل ملت: جابر انصاری از پدیده پیشنهاد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران درصدد جذب محمد مسلمی پور، مدافع جوان تیم تراکتورسازی تبریز هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این اواخر وضعیت مصدومان پرسپولیس برای ما تبدیل به کابوس می شد و فقط آرامش برانکو بود که به ما آرامش می داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۳:۳۰    
وکیل ملت: مهاجم جوان استقلالی ها نیم فصل اول حضور خود در لیگ برتر را با موفقیت های زیاد و یک کارت قرمز به پایان رساند.
مشاهده نتایج بیشتر...