یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۱۲:۳۹Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 5 خرداد 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 1 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۳:۵۱    
تیم شهید جهان نژادیان آبادان، موفق شد در هفته سوم لیگ برتر فوتبال ساحلی به سومین پیروزی خود دست یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۳:۵۰    
آبادان برای سال تحصیلی جدید 300 معلم کم دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۰    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز بزودی بروز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۳:۱۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره): بیش از 800 هزار حامی یتیم و 150 هزار خیریه در کشور فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۳:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری آناتولی، دست کم سه مامور پلیس عراق بر اثر انفجار بمب در استان صلاح الدین در شمال این کشور کشته شدند . ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۵۰    
تاثیرات این طوفان سهمگین در مناطق تجاری و غیرتجاری عمان کاملا مشهود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۵    
مدیرکل موسسات خیریه سازمان اوقاف گفت: انقلاب اسلامی با همه تهدیدها و دشمنی ها به چهل سال عمر خود رسیده است و این چهل سال قابل قیاس با دوران قبل از انقلاب نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۵    
از بازگشت وحشی بافقی به بافق تا هشدار امام جمعه یزد در خصوص برخی سیاسی بازی ها
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۰    
بیش از یک میلیون و 800 هزار تن گندم از کشاورزان خوزستانی خریداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۰    
دو طرح فرهنگی در کتابخانه های اندیمشک به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۴۰    
تایمز آو اسرائیل: دموکرات های بلندپایه مجلس نمایندگان آمریکا می خواهند علت استخدام شرکت اسرائیلی برای جاسوسی از مقامات دولت اوباما را بدانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۳۵    
وزیر انرژی روسیه: ممکن است اعضای اوپک و کشورهای دیگر تولیدکننده نفت، سطح تولید خود را به همان میزان قبلی و پیش از امضای توافقنامه در اکتبر 2016 بازگردانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۳۵    
حریق در یک پاساژ در اهواز مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۳۰    
پوتین: راه حل صلح میان روسیه و ژاپن باید منعکس کننده منافع هر دو کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه یک نظامی رژیم صهیونیستی که روز پنجشنبه در کرانه باختری اشغالی زخمی شده بود، به هلاکت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۵    
آبگیری سد نهب، جلسه ستاد مدیریت بحران آب و نایب قهرمانی تکواندوکار استان درپیکارهای قهرمانی آسیا مهم ترین خبرهای این بخش خبری است
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۱۰    
صدها سوری در اعتراض به حضور نظامیان ترکیه در عفرین، در شهر قامشلی در شمال شرق سوریه تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی،برنامه واکسیناسیون در جمهوری دموکراتیک کنگو برای ریشه کنی بیماری ابولا کلید خورد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۵    
رئیس جمهور: آرامش اقتصادی و یاری اقشار ضعیف از اهداف دولت و در راستای مدیریت نظام اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۰    
سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: استاد هتاک این دانشگاه که به مقدسات دینی اهل سنت زاهدان هتاکی کرده بود، اخراج شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۵۲    
تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم تیم ملی مردان ایران گفت: دلیل باختم در مبارزه فینال مسئله فنی نبود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه درگذشت ناصر ملک مطیع را به خانواده، دوستان و علاقمندان وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پیشوا گفت: نخستین یادواره منطقه ای ادبی 15 خرداد 42 با عنوان پیشوا نقطه آغاز قیامی مردمی در پیشوا برگزار می شود و سخنران مراسم اختتامیه آن لاریجانی، رئیس مجلس است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۰    
زنجان - ایرنا - مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان گفت: خرید تضمینی دانه های روغنی کلزا و گلرنگ از کشاورزان استان توسط این شرکت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۴۰    
130 میلیارد ریال تسهیلات برای راه اندازی، خرید ماشین آلات و سرمایه در گردش واحدهای تولیدی صنعتی شهرستان نقده اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما از برلین درباره خشم سعودی ها از اظهارات آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سفر به روسیه درخصوص پایبندی به برجام و دستور به منع تجارت با آلمان کد ویدیو ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۵    
تیم ایران در دومین دیدار خود از سری مسابقات لیگ ملت های والیبال 3 بر صفر موفق به شکست تیم استرالیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۳۵    
عصر امروز زمین لرزه هشت بار شوش ، گوریه ، شوشتر و حمیدبه در خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۹    
رئیس جمهور عزت و استقلال کشور را نتیجه روش مدیریتی امام راحل و همراهی مردم دانست و با بیان اینکه انقلاب اسلامی فرصتی برای اثبات کارامدی دین در اداره جامعه بود، تاکید کرد: تعامل سازنده با دنیا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۲۳    
دروازه بان فصل گذشته پیکان تهران قراردادی رسمی با سپاهان اصفهان امضاء کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۱:۰۰    
به منظور کاهش ترافیک، فاز اول پارکینگ مصلای بزرگ امام خمینی (ره) شهرستان اردکان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۵۶    
قدس انلاین : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی با بیان اینکه نسبت مدیران زن به کل پست های مدیریتی استان 9 درصد است، گفت: اما با توجه به اینکه برخی پست ها بلاتصدی است، این نسبت 13 درصد است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۳۲    
تعداد 21 شرکت و دارایی دولتی در برنامه های دولت برای واگذاری در خردادماه قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۵    
خبرهای دریافتی و رصد و پایش انجام گرفته، خبر از انتشار احتمالی بدافزار VPNFilter در ساعات و روزهای آینده در کشور می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۲۰    
شیراز- ایرنا- سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فراشنبد گفت: در سال جاری 148 میلیارد و 100 میلیون ریال تسهیلات در قالب اشتغال فراگیر و پایدار روستایی عشایری به این شهرستان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۷    
دکتر جهانگیر در مراسم افتتاح کارخانه گلاب گیری و بسته بندی آب معدنی در شهر بردسیر کرمان گفت: پدیده جرم یکی از مهمترین معضلات جوامع است که قدمت دیرینه دارد و در هر برهه ای راه های مختلفی برای مقابله ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۲۰:۰۷    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل و جاده ای استان اصفهان گفت: از ابتدای خرداد 20 درصد نرخ کرایه بار کامیون ها افزایش یافت اما کامیون داران بدنبال افزایش 40 درصدی کرایه ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۹    
ساعت 24- دادگاه عالی مصر در پی شکایت از سایت یوتیوب به دلیل اهانت به پیامبر اکرم (ص)، حکم مسدودسازی این سایت را به مدت یک ماه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۷    
گناباد- ایرنا- 224 مبلغ و مبلغه برای تبلیغ علوم دینی در ماه مبارک رمضان به نقاط مختلف شهری و روستایی شهرستانهای گناباد، بجستان و خواف در جنوب خراسان رضوی اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۹:۳۷    
طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، مهندس رامین میرزایی به سمت معاون برنامه ریزی، توسعه مدیریت و منابع منصوب شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۲    
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری قم تحقق تخصیص 4.5 میلیون مترمکعبی پساب به فضای سبز را عامل تحول فضای سبز شهر دانست. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۴    
سبزوار- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی سبزوار گفت: طرح های آبیاری کم فشار و تحت فشار در سه هزار و 150 هکتار اراضی این شهرستان با هزینه 200 میلیارد ریال طی سال زراعی جاری اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۹:۰۴    
مشهد- ایرنا- ناظر گمرکات خراسان رضوی گفت: براساس میزان صادرات و واردات کالا در گمرکات و بازارچه های مرزی، مبادلات تجاری این استان طی 2 ماه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۵۰    
مشکل روشنایی بافت تاریخی شهر یزد در حال پیگیری است که ان شاءالله تا پایان امسال شاهد تجهیزات و روشنایی مناسب با بافت سنتی، خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۶    
سرهنگ محمدی گفت: افرادی که اقدام به سنگ پرانی به سمت کامیون های عبوری در برخی از جاده های مواصلاتی استان کرده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۴۶    
بجنورد - ایرنا - مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: بر اساس اهداف برنامه ریزی شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۳۹    
بوشهر- ایرنا- سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیر استان بوشهر گفت: به دلیل انجام تخلف بهداشتی و بی اعتنایی متصدیان در برطرف کردن کمبودهای بهداشتی سه مرکز تهیه غذای بیرون بر در این شهرستان تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۲۰    
خبر استان:معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: ساخت پلاژ بانوان بوشهر بزودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۹    
گروه فعالیت های قرآنی- مراسم افتتاحیه پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان، به عنوان بزرگ ترین رویداد قرآنی استان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۸:۰۰    
پیک مصرف برق کشور شب گذشته ( جمعه 4 خرداد ماه ) 39 هزار و 878 مگاوات گزارش شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۹    
یاسوج- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 400 میلیون ریال به یارانه (بن خرید) نمایشگاه کتاب علوم قرآنی شهر یاسوج مرکز این استان اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۹    
گچساران- ایرنا- مدیر کل زندان ها و نائب رئیس ستاد دیه کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش خیران انجمن حمایت از زندانیان این استان در سال گذشته 32 زندانی از زندان های این استان آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۹    
گچساران- ایرنا- کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای مناطق مختلف این استان در روزهای آینده 2 تا چهار درجه سانتیگراد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۹    
گچساران-ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزار و 850 متر مربع از اراضی دولتی به ارزش 37 میلیارد ریال در گچساران رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۹    
یاسوج- ایرنا- معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسابقه کتابخوانی دیدگاه و اندیشه های امام خمینی (ره) راجع به زنان خرداد امسال در این استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۷    
معاون میراث فرهنگی مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان از مرمت تعدادی از اشیای سنگی و منقوش پایگاه میراث فرهنگی آیاپیر ایذه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۶    
یک دستگاه رادیوگرافی دندان به ارزش 140 میلیون ریال به بیمارستان آنکولوژی امیر اهداء شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۲۶    
مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: سیلاب بیش از یک میلیارد ریال به قنوات روستاهای نطنز خسارت وارد کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۹    
تهران- ایرنا- فرمانده هوادریای نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از تجهیز این یگان به امکانات جدید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۹    
اهواز - ایرنا - مدیرعامل برق منطقه ای خوزستان گفت: خوزستان تابستان امسال به طور قطع 2هزار مگاوات کمبود انرژی دارد که در مواردی تا سه هزار مگاوات هم می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۷    
ساعت24-جانشین سازمان بسیج با بیان اینکه کلید حل مشکلات کشور مدیریت جهادی است، گفت: جهادگران موانع را سدّی در راه خدمت رسانی ها نبینند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۰    
کاشان- ایرنا- رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کاشان از واردن شدن 30 میلیارد ریال خسارت به محورهای ارتباطی این شهرستان در نتیجه بارش های رگباری اردیبهشت امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۷:۰۱    
سردرد یکی از بیماری های شایع در بین افراد به شمار می رود، اما مبتلایان به سردرد می توانند با رعایت نکات اصولی، روزه بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- معاون خدمات شهری شهرداری تهران از آمادگی صد درصدی شهرداری تهران و نیز اتخاذ تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم بیست و نهمین بزرگداشت ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۰۲    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان فارس از ثبت اختراع دستبافت تلفیقی هنرمند صنایع دستی استان فارس با بهره گیری از هنر گره قالی و گره های جدید گلیم، برای اولین بار در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۴    
تهران- ایرنا- رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: کارهای خلاقانه مانند استفاده از بلیت الکترونیک و نورپردازی سه بعدی (تری دی مپینگ) در موزه ها و اماکن فرهنگی تاریخی ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۱    
نمایشگاه عکس سوم خرداد در دانشکده سما دانشگاه ازاد اسلامی اراک دایر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۸    
شهرکرد-ایرنا- 480 میلیارد ریال تسهیلات بانکی از سوی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری برای بهسازی، نوسازی و رونق 9 واحد صنعتی این استان تصویب و اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۴    
رئیس اتحادیه هتلداران خراسان رضوی گفت: هزینه اقامت در هتل های مشهد در طول ایام سال یک چهارم هزینه سایر شهرها و کلانشهرهای کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: در حال حاضر شاهد چرخه بدهی سازمان های مختلف به یکدیگر هستیم که این موضوع مشکلاتی را برای شهروندان ایجاد کرده است و از سوی دیگر طرح تحول سلامت فشار زیادی را به بیمه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۲۶    
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: قطعاً اجرای مدیریت یکپارچه شهری می تواند بخش عمده ای از مشکلات سلامت و بهداشت شهروندان را حل کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۵:۱۴    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در سال گذشته 154 نفر با اجرای طرح اشتغال فراگیر، 241 نفر در بخش اشتغال روستایی و عشایری و 639 نفر در حوزه مشاغل خانگی شاغل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۵    
در مراسم افطاری استهبانی های مقیم تهران که در باغ موزه دفاع مقدس و با حضور برخی مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد، تعداد 150 نفر از ایتام استهبان تحت پوشش خیرین قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۵۴    
اصفهان- ایرنا- رئیس اداره امور عشایر چادگان گفت: یکهزار و 250 خانوار عشایر اوائل خرداد ماه جاری وارد مناطق ییلاقی این شهرستان شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۲    
حساب توییتری مشهور سعودی که اخبار خاندان آل سعود را فاش می کند، می گوید احتمالا ولی عهد سعودی برای تکذیب اخبار زخمی شدنش، رؤیت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۳۲    
صومعه سرا- رئیس جهاد کشاورزی صومعه سرا از آغاز اجرای طرح مبارزه بیولوژیک با کرم ساقه خوار برنج در دو هزار و 500 هکتار از اراضی شالیزاری این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۵    
زاهدان - ایرنا - رئیس گروه هشدار و پیش بینی اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک از روز دوشنبه به مدت پنج روز شمال استان را فرا می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: در دو ماهه نخست سال جاری 527 گردشگر خارجی از این استان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۵۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: از بودجه 16 میلیاردی اختصاصی به توس در مرحله اول، 7 میلیارد تومان برای اجرای طرح مرمت برج و باروی توس درنظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۴۷    
رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت: یک هزار و 800 دانش آموز از شهرهای شاهرود و سمنان در طرح ملی کودک و اینترنت شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۷    
گروه استان ها_چهار محال و بختیاری_فرمانده انتظامی شهرستان لردگان از تصادف یک دستگاه سواری پیکان با نیسان در این شهرستان با 4 کشته و یک مجروح، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۴۷    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از آغاز ثبت نام بیست و پنجمین آزمون ادواری استانداردهای مهارتی کار و دانش در سراسر استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۵    
گروه اجتماعی - 300 تابلوی تبلیغات شهروندی مناطق 15 گانه شهر اصفهان با عنوان وضعیت آب قرمز است به موضوع آب اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۷    
قم - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم گفت: گشت های سیار کنترل بارنامه از آمد و شد و بارگیری کامیون های دارای بارنامه های فرااستانی جلوگیری به عمل می آورند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۷    
خبرگزاری شبستان: مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نهبندان از راه اندازی 2 باب آسباد در روستای خوانشرف و روستای خونیک سفلی از محل اعتبارات استانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۳:۰۳    
خبرگزاری میزان- یکصد و بیست و هفتمین نشست خبری حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه فردا برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری اولین جشنواره منطقه ای فیلم و عکس تلفن همراه با حضور استان های اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۶    
عبدالحسین محمدی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 50 هکتار این زمین ها در فروردین ماه امسال و 213 هکتار نیز در اردیبهشت ماه جاری در قالب 26 فقره پرونده با صدور احکام قضایی و با تلاش یگان حفاظت از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۱۰    
محمود زمانی قمی در بیانیه ای اعلام کرد: دهم ماه مبارک رمضان که یادآور سالروز شهادت مجاهد نستوه و فقیه فرزانه شهید آیت الله صدوقی (ره) است فرا می رسد و یاد و خاطره خدمات عظیم و مجاهدت های فداکارانه آن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۸    
شناخت چالش های عملیاتی و فنی پیش روی صادرات، سوآپ و ترانزیت گاز از طریق خط لوله و کشتی های FLNG، بازاریابی محصولات جانبی تولید گاز مانندLPG ، گوگرد و انجام مذاکرات مقدماتی با مشتریان احتمالی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۹    
طی حکمی از سوی مدیرعامل راه آهن، حسین عاشوری به عنوان قائم مقام راه آهن منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۱    
دبیرکل کمیته کمیته ملی المپیک از هزینه 150 میلیارد ریالی اعزام کاروان ورزشی کشورمان به بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و المپیک نوجوانان بوینس آیرس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۰۲    
یزد نمایشگاه اسناد و تصاویر آیت الله صدوقی در آستانه سالروز شهادت شهید محراب استان یزد در تالار اندیشه خانه لاری ها گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۵    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان خمینی شهر دراین خصوص گفت : در راستای نظارت بر داروخانه های دامپزشکی ، کارشناسان واحد دارو ودرمان این شبکه در حین بازدید و بازرسی ازیکی از داروخانه های دامپزشکی سطح شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۵    
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان شوش از توزیع آب شرب مورد نیاز اهالی روستای سد شاوور این شهرستان از طریق تانکر سیار خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۱۴    
اتحاد خبر: عملیات نصب اولین سکوی دریایی طرح توسعه فازهای 22، 23 و 24 در موقعیت میدان گازی پارس جنوبی با تکیه بر توان مهندسان ایرانی با موفقیت انجام شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۰۱    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شیراز گفت: سازمان مدیریت پسماند شهرداری شیراز به منظور جمع آوری زباله های خشک، جشنواره آخرین امتحان را در بین دانش آموزان شهر شیراز برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۸:۵۶    
اراک - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: سطح زیر کشت واحدهای گلخانه ای این استان با هدف مدیریت بهینه منابع آبی در سال زراعی جاری به 620 هکتار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۸:۴۲    
برنامه شنبه 5 خرداد ماه 97 سینما های شیراز را مشاهده کنید.