چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۹:۴۸Mar 2017 29

میراث ما (mirasema.ir)

  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفرگفت : ستادهای اجرایی خدمات سفر در 31 استان و 460 شهرستان آماده استقبال از مسافران و گردشگران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
مانور بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 96 با حضور نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، امروز سه شنبه 24 اسفند، در ضلع جنوبی مرقد مطهر امام راحل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: جشن جهانی نوروز ششم فروردین با حضور معاون اول رییس جمهوری، سفرای کشورهای خارجی و نمایندگان 12 کشور عضو پرونده نوروز در کاخ گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
مدیرکل توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از باقی ماندن شعار نوروزی این سازمان، نوروز، میراث صلح و دوستی تا 10 سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری گفت: توسعه گردشگری و صنایع دستی از اولویت های اصلی دولت در مناطق روستایی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از معرفی 42 مرکز غیرمجاز گردشگری در فضای مجازی به پلیس فتا و امنیت پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون توسعه و مدیریت سازمان میراث فرهنگی از ایجاد 31 نوروزگاه در کشور خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که به اقامتگاه های بومی بابت اجرای مناسب آیین های نوروزی جوایزی اهدا شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون میراث فرهنگی وعده ی حمایت و مرمت مشارکتی خانه های بوم گردی به شرط ثبت شدن در فهرست آثار ملی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با اعلام آمادگی برای ایجاد کارگاه های صنایع دستی در بوم گردی ها گفت: امیدواریم بوم گردی جای خارج گردی را بگیرد، بخصوص حالا که تعطیلات نوروز نزدیک است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۱:۲۱    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: به منظور ارتقای سطح علمی و تبادل دانش میراث فرهنگی با جامعه دانشگاهی، در معاونت میراث فرهنگی کشور دفتر ویژه جامعه دانشگاهیان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از آغاز اجرای طرح شناسنامه دار کردن آثار نفیس و ارزشمند صنایع دستی و هنرهای سنتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان از تصویب پیشبرد روند ثبت جهانی ابیانه در جلسه شورای راهبردی پایگاه میراث فرهنگی این روستای تاریخی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می گوید: اگر گردشگری با تغییر افراد تصمیم گیر دچار تکانه های سیاسی شود، توسعه پایدار لطمه می بیند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
پژوهشگر حوزه برندهای صنایع دستی معتقد است؛ جلب اعتماد مخاطبان مهم ترین مولفه در تاسیس و توسعه برندهای مانا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی و عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: ایران پس از برنامه جامع اقدام مشترک /برجام/ از سوی بسیاری از سازمان ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
محمدحسن طالبیان گفت: چوگان و طب سنتی ایرانی ثبت جهانی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
گردشگری به عنوان حوزه ای که رشد و پیشرفت آن می تواند به رشد اقتصادی و دستیابی به توسعه پایدار منجر شود، همواره مورد توجه مسوولان دولت یازدهم بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
برگزاری دومین همایش گردشگری سلامت و فستیوال ورزشی و گردشگری کشورهای اکو در سال آینده، از سوی کمیسیون گردشگری اتاق ایران پیشنهاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۲    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با حضور در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته گفت: باید از المان ها و عناصر صنایع دستی در ساخت هتل ها و مراکز گردشگری استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۲    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نقشه راه گردشگری برای استان ها تدوین نشده و این یک مشکل بزرگ در زمینه گردشگری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
مدیر عامل اسپیان اسپا، سهم ایران را از این صنعت ناچیز خواند و گفت: حضور توانمند در نمایشگاههای بین المللی می تواند موضوع سهم کم کشورمان از این صنعت را برای درآمدزدایی در جذب گردشگران خارجی افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دفاع و استرداد عناصر هویت ساز کشور را مانند دفاع از خاک کشور دانست و گفت: اشیای سرگردان ایرانی باید به زادگاهشان برگردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: هیچ موزه ای در دنیا نیست که اشیای ایرانی نداشته باشند. اکنون حدود 4 هزار قطعه از تخت جمشید در موزه های دنیا قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور اظهار داشت: به همکاری همه دستگاهها برای تهیه لیست قرمز آثار تاریخی نیاز داریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۲    
سفیر آفریقای جنوبی در تهران گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در 10 ساله گذشته از نظر تنوع و جاذبه های گردشگری بی سابقه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۲:۲۲    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه ثمرات انقلاب را باید به نسل بعدی سپرد، گفت: ثبت و ضبط آثار انقلاب تکلیف ما است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۲:۲۲    
نخستین جلسه چارچوب کمک توسعه ای ملل متحد – آندف (UNDAF) در دفتر معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۲    
مشاور و مدیر طرح و برنامه معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: امروزه هنر و صنعت نساجی در استان یزد، از اصیل ترین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۲    
نخستین جشنواره صنایع دستی و هنرهای سنتی فجر با حضور معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و مدیرعامل خانه هنرمندان ایران عصر امروز 11بهمن ماه درخانه هنرمندان ایران گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۲    
با همکاری معاونت میراث فرهنگی، پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و هیاتی از کارشناسان آلمانی برای مطالعات سازه ای و حفاظتی برخی از آثار جهانی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۲    
رئیس سازمان جهانی گردشگری معتقد است هر سیاستی که موجب انزوای کشورهای دیگر شود، منجر به انزوای خود خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۲    
معاون صنایع دستی گفت: هدف ما رسیدن به صادرات در حد یک میلیارد تومان است و یک توزیع جغرافیایی و سیاسی برای بازارهای اقتصادی مان در نظر گرفته ایم، امیدواریم اگر روابط ثابت بماند به هدف مان برسیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۰۰:۲۲    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اعلام کرد که اقدامات عملی و اجرایی برای ثبت جهانی قله دماوند از دهه مبارک فجر امسال کلید می خورد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۷    
معاون میراث فرهنگی گفت: پرونده ثبت جهانی حرم مطهر رضوی در فهرست میراث جهانی یونسکو تا چند روز آینده به یونسکو ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۷    
محمدحسن طالبیان گفت: ایرانیان در قرن های متمادی با عشق در مسیر اعتلای هنر کوشیده اند و در این میان خراسان به عنوان مهد فرهنگ و تمدن نقش عمده ای را ایفا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۷    
رئیس انجمن علمی گردشگری ایران گفت که اتکاء کشور به درآمدهای نفتی مانع بزرگی برای توسعه گردشگری در کشور شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۷    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی راه اندازی کمیته تنظیم رویدادهای مشترک گردشگری ایران و اتریش را به عنوان گامی جدی در راستای آشنایی دو کشور از ظرفیت های متعدد موجود در این حوزه پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۷    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با وزیرخارجه آلبانی گفت: با توجه به فضای مثبت پس از برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۷    
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: احیای بناهای تاریخی به هویت های محلی، بومی و خرده فرهنگ ها جان دوباره می بخشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۰:۱۷    
مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری تاکید کرد: طبق مبانی قانونی و مصوبه دولت، اجرای تور بدون راهنما ممنوع است و در صورت شکایت، پیگرد قانونی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۴    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی در دیدار با اعضای فراکسیون گردشگری مجلس گفت: حراست از میراث ملموس و ناملموس فرهنگی نیازمند تخصیص اعتبارات مناسب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۴    
فرآیند بازگرداندن الواح هخامنشی به روزهای پایانی خود نزدیک می شود، روندی که برای بازگشت این اشیاء طی شده غیرقابل بازگشت است و فقط یک رای دیگر تا ورود این اشیاء تاریخی فاصله داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۴    
نخستین همایش تخصصی توانمند سازی بناهای تاریخی در برابر زلزله در روزهای سیزدهم و چهاردهم دی ماه به همت پژوهشکده ابنیه و بافت های فرهنگی- تاریخی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می شود .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۴    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: شهرداری ها با لودرها حرکت می کنند و آثار را از بین می برند، زیرا معتقدند این بناها فرصت های توسعه را از شهر گرفته اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۴    
مدیر پایگاه شهر تاریخی یزد اعلام کرد: در راستای ارسال پرونده بافت تاریخی شهر یزد جهت ثبت در فهرست جهانی یونسکو، اقدامات نهایی در حال اجراست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۴۴    
آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید گفت: باید سرمایه گذاران در حوزه های مختلف از جمله حفظ بناهای تاریخی و ایجاد معماری اسلامی و ایرانی که بزرگی قدرت اسلام را نشان می دهد، جذب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۳    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: استفاده از جاذبه های فرهنگی و گردشگری استان ها برای تولید ثروت ملی باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۴۳    
عضو شورای فنی صندوق احیا گفت: باید تلاش شود که بناهای تاریخی ما هر کدام تبدیل به نمونه قابل قبولی از پذیرایی و خدمات رسانی استاندارد شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۳    
معاون گردشگری کشور گفت: برگزاری کنوانسیون راهنمایان گردشگری 2017 یک رویداد ملی است و کسی اجازه ندارد با این برنامه ملی قهر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۳    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: باید به مرور این دیدگاه که موزه ها فقط از طریق دولت ایجاد و اداره می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۳    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: یک میلیون هنرمند در رشته هنرهای سنتی در کشور وجود دارد که اسامی 500 هزار نفر آنان در سازمان به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ - ۱۴:۴۳    
محمدرضا کارگر گفت: در جامعه به یک درد بزرگ گرفتار شده ایم و آن درد بی هویتی، بی توجهی به خانواده و حافظه کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۰:۴۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: جزئیات جدیدی از سازه تاریخی که دیروز در زیر مسجد امام این شهر کشف شد، به دست آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۰:۴۳    
ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور نمایندگان دستگاه های دولتی و بخش خصوصی تشکیل جلسه داد تا برای نوروزی متفاوت در سال 96 برنامه ریزی کند که طی آن بر ارائه راهکاری به منظور کاهش سوانح جاده ای و ترافیکی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۰۰:۰۲    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از شهردار تهران خواست از تخریب ویلای نمازی جلوگیری کند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۹ - ۰۰:۰۲    
محمد بهشتی فرش های بافته شده در اروپا و سایر کشورها را نشانی از تأثیرپذیری و دادوستد فرهنگ ایرانی با سایر فرهنگ ها دانست و گفت: این که امروز ما از بافت فرش در کشورهای دیگر بی اطلاعیم ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۲۳:۰۲    
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ژئو پارک جزیره قشم با توجه به دریافت میزبانی نشست روسای ژئوپارک های یونسکو به پل ارتباطی جهان شرق و غرب در برنامه ژئوپارک های این سازمان ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۲    
جانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به اینکه امنیت شرط اساسی توسعه صنعت گردشگری در کشور است، به تشکیل اداره مشارکت های مردمی در یگان حفاظت میراث فرهنگی اشاره و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ - ۰۰:۰۲    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران می گوید: شرکت توسعه فضاهای فرهنگی تهران برخلاف قول و قرارهایی که دو سال پیش و در زمان خرید خانه سیمین و جلال برای دعوت از میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۰۲:۰۰    
در نخستین جشن تولید ملی صنایع دستی، ضمن رونمایی از گواهی کیفیت کارگاه های صنعتی، به برترین تولیدکنندگان کشور جایزه ویژه طاووس نقره کوب اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۰    
مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی اعلام کرد که لحظاتی پیش، پرونده چندملیتی نوروز در فهرست میراث ناملموس جهانی در یونسکو ثبت شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ - ۰۱:۰۰    
معاون میراث فرهنگی کشور از ثبت جهانی فرهنگ پخت نان لواش به عنوان دومین پرونده چندملیتی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: صندوق احیا باید نمونه های سرمایه گذاری موفق را در سطح عمومی تبلیغ کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: مسعود سلطانی فر مانند نادرشاه است که به همه کشور سفر کرده و بنابراین باید مدال دوندگی بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
زهرا احمدی پور تأکید کرد: سیاست ها و برنامه های این سازمان همچنان ادامه خواهد یافت و با خلاقیت و تحرک بیشتری سعی می کنم این سازمان مراحل بهبود خود را طی کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۰    
معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بودجه این سازمان در دولت یازدهم به میزان 257 درصد نسبت به گذشته رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ - ۰۱:۰۰    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: پیشنهاد ثبت فن و هنر فیروزه تراشی در فهرست میراث ناملموس جهانی به شورای سیاست گذاری ثبت جهانی ارائه شده و موافقیت اولیه در این زمینه صورت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۲:۰۰    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مقررات نحوه تعیین تعرفه های ارزیابی کیفیت خدمات تاسیسات گردشگری با رویکرد کاهش هزینه های مربوطه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ - ۰۲:۰۰    
رئیس جمهوری در حکمی خانم زهرا احمدی پور را به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ - ۰۰:۰۰    
صد و چهارمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) و پنجمین نشست جهانی گردشگری شهری با حضور نماینده کشورمان امروز در شهر اقصر مصر آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۰    
باستان شناس آلمانی گفت: ساخت تصاویر سه بعدی از مردان نمکی کشف شده در معدن نمک چهرآباد زنجان علاوه بر ارائه اطلاعات گسترده در هر لحظه و هر نقطه از جهان، می تواند چهره مردان نمکی را بازسازی کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۰    
مدیرکل میراث فرهنگی کرمان گفت: پس از سرمایه گذاری در هتل کپری قلعه گنج، سرمایه گذاری دیگری در حوزه گردشگری با اعتبار هزار میلیارد تومان در منطقه هنزای انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۰    
معاون گردشگری کشور گفت: اگر تاکنون یارانه بسته سفر به تورهای گردشگری استان های کمتر شناخته شده آنطور که باید داده نشده به این دلیل است که فصل سفر برخی از استان ها نیمه دوم سال است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۲ - ۰۲:۰۰    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خبر داد: شورای عالی معماری و شهرسازی کشور، طرح جامع شهر تبریز را با توجه به ضوابط میراث فرهنگی و قوانین یونسکو اجرایی می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۱:۰۰    
مدیر پایگاه مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی از پایان عملیات مرمت گنبد شاه اسماعیل صفوی این مجموعه جهانی پس از یک ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای حفاظت از آثار تاریخی نیازمند استفاده از فناوری های جدید بویژه فناوری هسته ای هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۰۰:۰۰    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه بیش از 60 بنای ما در لیست انتظار ثبت یونسکو قرار دارند گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰    
فصل جدید همکاری مشترک هیاتی از کارشناسان و متخصصان ایران و ایتالیا برای حفاظت و استحکام بخشی سازه های سنگی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰    
اتحادیه اروپا برای نخستین بار جایزه ی "شایستگی مدیریت" را به یک بانوی ایرانی کارآفرین در حوزه گردشگری اعطا می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۰    
سید محمد بهشتی با اشاره به اینکه ایران، پل ارتباطی بین شرق و غرب بوده است، گفت: ایران در موقعیت خاص جغرافیایی قرار داشته و نقطه اتصال جهان به شمار می رفته ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۲    
رئیس فراکسیون میراث فرهنگی مجلس گفت: احیا جاده ابریشم و بناهای تاریخی آن باعث تقویت شخصیت فرهنگی کشور می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۲۲:۳۲    
رئیس جامعه هتلداران کشور گفت: آزادسازی نرخ هتل های کشور موجب ارتقای کیفیت خدمات و کم شدن دخالت دولت در فرایند تعیین نرخ می شود نه افزایش قیمت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۲    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: خوشبختانه شاهد گسترش اعتیاد به میراث فرهنگی در شهرداری ها هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۲    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: امروز فقط فاز اول بازارچه عودلاجان افتتاح شده و قرار است توسعه این بافت تاریخی و فرهنگی به بافت مسکونی و حاشیه بازارچه عودلاجان تسری پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۲    
مدیرکل بازرگانی سازمان میراث فرهنگی گفت: تلاش داریم تا سهم صنایع دستی و هنرهای سنتی را در سبد خانوارهای ایران افزایش دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۲    
رئیس سازمان گردشگری و میراث فرهنگی گفت: 20 درصد از هزینه سفر به 7 مقصد گردشگری در قالب یارانه سفر پرداخته می شود تا گردشگران بیشتری به مناطق کمترشناخته شده سفر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۲    
چگونه قرار است گردشگری برای همه باشد، وقتی در تابستانِ امسال تقریبا نیمی از مردم نتوانسته اند محل زندگی خود را ترک کنند تا سفری داشته باشند؟!
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۱:۳۲    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مسئولان کشور بهتر است در مناطق تاریخی ساکن شوند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۰ - ۲۰:۳۲    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در افتتاحیه بازارچه صنایع دستی اودلاجان گفت: همکاری ما با شهرداری تهران سقف ندارد و اعتباری که به بازارچه اودلاجان برای افتتاح فاز نخست آن تعلق گرفته شش ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۹    
موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه کاخ موزه های سعد آباد امروز همزمان با روز جهانی گردشگری سیزده ساله شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۹    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: امروز عصر توسعه گردشگری فرهنگی با رویکرد رویداد محوری برای جذب گردشگران است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۹    
فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی عصر امروز در جلسه ای با سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی تشکیل جلسه داد. می
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۹    
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: 170 مجموعه فرهنگی و بناهای تاریخی که امکان درآمدهای اقتصادی و فرهنگی دارند به بخش خصوصی واگذار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۰۰:۴۶    
نخستین و منحصرترین مجتمع دائمی نمایشگاهی از کالاهای صنایع دستی ایرانی در شهر لایدندورپ کشور هلند توسط معاون رئیس جمهوری گشایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۷    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در حال حاضر در اغلب پرونده ها، دادگاه ها رای به نفع میراث فرهنگی می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۷    
مدیرکل میراث فرهنگی استان فارس خواستار فراهم شدن زیر ساخت های ایجاد بانک جامع اطلاعات گردشگری فارس شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۲۳:۴۷    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به هلند سفرکرده است ، با خانم بوسمیکر وزیر آموزش، فرهنگ و علوم هلند در شهر لاهه ملاقات کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۰۳:۴۵    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اعلام کرد که نخستین مرکزفروش صنایع دستی ایرانی درکشور هلند در روزهای آینده افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ - ۰۳:۴۵    
معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: افتتاح پروژه های حوزه گردشگری یکی از عوامل انتخاب سازمان میراث فرهنگی به عنوان دستگاه برتردر جشنواره شهید رجایی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ - ۰۱:۴۶    
مدیرعامل صندوق احیاء و بهره برداری از بناهای تاریخی گفت: واگذاری 700 بنای تاریخی به بخش خصوصی در دستور کار این صندوق است.
مشاهده نتایج بیشتر...