چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۷:۴۰May 2018 23
 

میراث ما (mirasema.ir)

  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶    
رئیس فراکسیون امید بر ضرورت استفاده از فرصت ثبت جهانی یزد برای گسترش اهداف صلح طلبانه نظام تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶    
مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی کشور گفت: 16 نمایندگی فعال در کشورهای مختلف داریم و به زودی در پنج کشور دیگر نیز نمایندگی اطلاع رسانی گردشگری ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در حال حاضر رقیب مبل و منبت ملایر آن سوی مرزها و کشورهایی همچون ایتالیا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۲    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 123 رای با یک فوریت طرح حمایت از مرمت بافت های تاریخی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۲    
جمهور با اشاره به ضرورت حمایت از صنعت گردشگری، گفت: گردشگری نقطه مهمی در معرفی جمهوری اسلامی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۲۲    
معاون جدید گردشگری کشور با تاکید بر این که برنامه هایش نفی کننده رویه پیشین نیست، گفت: نیامده ام که دوباره چرخ را اختراع کنم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲    
مرکز میراث ناملموس تهران با همکاری شهرداری شیراز پنجمین نشست سالانه هماهنگی مراکز مقوله 2 سازمان علمی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲    
رییس سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گفت: بیست و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی تهران نقش مهمی در اشتغالزایی و درآمدزایی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲    
روند منفی ورود گردشگران عراقی و حوزه خلیج فارس به کشور درحالی همچنان ادامه دارد که سفر گردشگران اروپایی و آمریکایی با رشد فزاینده ای همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲    
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: تمام جاذبه هایی که در مناطق روستایی از جمله سنت ها، آیین ها، آداب و میراث ناملموس وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۲    
مدیر کل میراث فرهنگی سیستان و بلوچستان گفت: طبق گزارش لونلی پلنت و گاردین منطقه بلوچستان از زون قرمز گردشگری خارج شد و می توان به آن مناطق گردشگر خارجی فرستاد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور حکمی، محمد محب خدایی را به عنوان معاون گردشگری این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
دبیرانجمن روابط عمومی ایران انتخاب علی اصغر مونسان به عنوان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی کشور گفت، در برخورد با خاطیان و مجرمان میراث فرهنگی خلاء قانونی وجود ندارد و تکلیف این افراد مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
مدیرکل دفتر ثبت آثار تاریخی گفت: چند پرونده از جمله بافت تاریخی ماسوله، جنگل های هیرکانی و روستای اورامان برای پیشنهاد ثبت در فهرست میراث جهانی سال 2019 مورد بررسی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۲    
مدیر عملیاتی پین تا پین از راه اندازی سرویس رزرو هتل های جهان با استفاده از کارت های بانکی ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان ابهر گفت: 16 قلم اموال منقول تاریخی و فرهنگی از طرف شهروندان ابهری جهت نگهداری در موزه باستان شناسی اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تراز منفی گردشگری شایسته کشور نیست گفت: مجلس شورای اسلامی آماده همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع و گردشگری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون اول رییس جمهور صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
رییس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: فرصتِ من در سازمان میراث فرهنگی کوتاه بود، اما امیدوارم پروژه های آغاز شده در این دوره در سازمان ادامه دار باشد تا مهمترین خلاءهای این حوزه از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
اهمیت و نقش میراث فرهنگی باید در اقتصاد کشور به خوبی دیده شود، افزود: مهمترین ماموریتم در سازمان میراث فرهنگی، احیای گردشگری با هدف توسعه ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
نخستین جلسه هم اندیشی استادکاران و هنرمندان فعال در عرصه طراحی و تولید زیورآلات اسلامی و ایرانی به منظور ارائه راهکارهای انتقال پیام های دینی، اخلاقی و فرهنگی از طریق این هنر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان گفت: تاریخ شفاهی کاخ گلستان با حضور پژوهشگران در موزه مردم شناسی این مجموعه جهانی، روز سه شنبه 31 مردادماه ثبت و رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه در دولت یازدهم، ساخت هتلها و اقامتگاهها از رشد بی نظیری برخوردار بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بنای تاریخی کوشک کی ابول به عنوان چهارمین اثر تاریخی استان در سال 1396 ثبت ملی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۹:۲۲    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای کمک به رشد و توسعه گردشگری از تعامل خوبم با وزرا بهره می گیرم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۲    
مدیر شرکت تاکسی گردشگری استان یزد با اشاره به فعالیت 27 تاکسی ویژه حمل و نقل گردشگران در این استان، از رونمایی هفت خودروی جدید در هفته دولت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۸:۲۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دهلران از کشف آثار جدیدی در تپه چیغاب در حوزه این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۳۲    
مدیرکل حفظ و احیای بناهای تاریخی کشور گفت: برای مرمت 600 خانه تاریخی در سال جاری، دچار بحران نیروی کارشناس و متخصص هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۳۲    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از ارسال نامه به رئیس جمهوری برای تأمین اعتبارات رویداد تبریز 2018 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۱:۲۷    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران درباره اخبار منتشرشده درخصوص تخریب خانه ثابت پاسال(قصر سنگی) گفت: به هیچ عنوان موضوع تخریب این بنا مطرح نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۱:۲۷    
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای اجرای تکالیف و پروژه های اولویت داری که از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سال 96 مصوب شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸    
همایون فرزند استاد محمدرضا شجریان ساعاتی پس از اعلام ثبت ملی دعای ربنا پدرَش گفت: این کار به همت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به انجام رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از بازنگری و اصلاح طرح جامع گردشگری کشور خبر داد و مشارکت بخش خصوصی در تدوین و تکمیل این طرح درشش ماه نخست سال را جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸    
رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با تأکید بر الزام شرکت تعاونی حامیان به پیش خرید صنایع دستی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۸    
دعای مشهور به ربنا با صدای استاد محمدرضا شجریان ثبت ملی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۳    
مدیرعامل منطقه آزاد قشم بیان کرد: 25 ژئوسایت در جزیره قشم وجود دارد که تلاش می شود به 50 منطقه برسد. در تلاشیم جزیره هنگام و هرمز را نیز به آن اضافه کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۳    
معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با وجود درخواست ما، صدا و سیما فرصت معرفی صنایع دستی را در محل برگزاری مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۲۳    
هفته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در شهر استانبول ترکیه روز شنبه به همت وابستگی فرهنگی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران و با همکاری و مشارکت شهرداری منطقه مال تپه استانبول و اداره کل میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۲۳    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: مجمع تشخیص مصلحت نظام برای حل موانع و مشکلات موجود در حوزه گردشگری اعلام آمادگی کرده است و ما باید تا پیش از شهریور سال جاری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۲۳    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: باید در حوزه طراحی و تولید صنایع دستی در کشور تجدید نظر کرد تا این صنعت را با طرح های جدید بالنده تر ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۳    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاخ موزه های سعدآباد و نیاوران به عنوان میراثی ارزشمند نیاز به نگهداری ویژه دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۳    
سازمان میراث فرهنگی برای معرفی ارزشهای مجموعه کاخ گلستان، همچنین ارتقای سطح کیفی و ایجاد زیرساخت های گردشگری مورد نیاز گردشگران تفاهم نامه این با معاونت علمی ریاست جمهوری منعقد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳    
مدیرکل موزه ملی ایران گفت: امیدواریم با درخواست اعتبار مورد نیاز برای موزه ملی موافقت شود تا اشیاء جدید موزه ایران باستان و هر شیء متعلق به دوره های مختلف تاریخی با توجه به جنس بتوانند در یک محدوده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳    
مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور گفت: 18 هنرمند ایرانی در هشتاد و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی صنایع دستی و هدایا در شهر فلورانس ایتالیا به هنرنمایی می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳    
صنعت گردشگری استان اصفهان پس از برجام روی ریل رونق و توسعه قرار گرفت اما زیرساخت های آن بویژه در بخش اقامت و اسکان جوابگوی گردشگران و تورهای گردشگری نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۳    
مدیرکل دفتر ثبت آثار فرهنگی و تاریخی گفت: درخواست آذربایجان برای پیوستن به پرونده ثبت جهانی کمانچه پذیرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳    
معاون گردشگری کشور، با تأکید بر اینکه روند صنعت گردشگری در کشور امیدوارکننده است و گردشگری امری سیاسی نیست، گفت: درآمد حاصل از گردشگری در بین سال های 92 تا 95 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳    
رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: علایم حیاتی سازمان میراث فرهنگی در دولت یازدهم برگشت و به تعبیری از اورژانس به بخش منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۳    
رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری طی مراسمی از برگزیدگان نخستین مسابقه طراحی و خلاقیت در صنایع دستی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳    
آمار بازدیدکنندگان از مجموعه تاریخی -فرهنگی سعدی در روز اول اردیبهشت ماه 96 همزمان با بزرگداشت این شاعر به بیش از 27 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳    
سازمان میراث فرهنگی که در روزهای اخیر یک فوریت تبدیل آن به وزارتخانه مورد تایید نمایندگان مجلس قرار گرفت، در 5 ماهه پس از انتصاب رئیس جدید چه کارنامه ای داشته است؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳    
گردشگری داخلی را می توان به عنوان رویکردی کلیدی در حفظ و پرورش پویا و داینامیک هویت ملی در نظر گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳    
"نظر قانون میراث جهانی را برای گازرسانی به روستای بهمن آباد دره شهر در استان ایلام نمی دانم، تنها کاری که کردیم گرفتن تعهد ثبتی از مردم روستا بود."
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳    
یک دهه می شود که می خواهند هتل های دولتی را واگذار کنند اما هربار از نیمه ی راه پشیمان شده اند. حالا هم انگار درگیر تعارف شده اند و هتل های دولتی را برای فروش طوری قیمت گذاری کرده اند که کسی نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۳    
پدر موزه های مردم شناسی ایران فاکتورهای ایجاد یک موزه را برای بخش های خصوصی تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۳    
معاون رئیس جمهوری ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: در سال 95 میزان صادرات صنایع دستی کشور ما بالغ بر 237 میلیون دلار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۴    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار، حفاظت و مرمت میراث فرهنگی باید به دغدغه ملی تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۲۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: لغو روادید گردشگری سفر به روسیه جامع است و شامل همه شهرهای این کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
بهشتی با بیان اینکه نگاه باستان شناسانه داشتن در ملاقات بین رشته های مختلف باستان شناسی حاصل می شود، گفت: در کشور از نگاه باستان شناسانه محروم هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت که 500 مقاله علمی تاکنون به 30 کنگره استانی تاریخ معماری و شهرسازی در 30 استان ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت که هفت اثر تاریخی ملموس و ناملموس ظرف حدود چهار سال گذشته و در دولت یازدهم در فهرست آثار جهانی(یونسکو) ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۲۱:۲۴    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: توجه مضاعف به میراث فرهنگی استان های مرزی و مناطق کمتر توسعه یافته از اولویت های جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۴    
معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، از نمایشگاه تخصصی صندوق احیا و بهره برداری از اماکن تاریخی در مجلس شورای اسلامی بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۴    
هنرمندان صنایع دستی و هنرهای سنتی در پی توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی به این حوزه و نامگذاری سال 96 با عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال ، نامه ای به ایشان نوشتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۴    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در راستای توسعه صادرات محصولات صنایع دستی سومین بازار بین المللی صنایع دستی ایران فصل بهار در اروپا راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۱:۲۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با اشاره به اینکه مدیریت یکپارچه گردشگری را باید در تهران اعمال کرد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۴    
ایران پهناور اگرچه غنی از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری است اما چالش ها و مشکلات نه چندان عمیق در صنعت هتلداری، مانع اصلی بر سر راه توسعه صنعت گردشگری به شمار می آید .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۴    
مدیر کل موزه ها و اموال منقول تاریخی کشور گفت: 9 تا 10 میلیون گردشگر در طول ایام نوروز از بناها و موزه های زیر نظر سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۴    
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در نوروز امسال، 260 نوروزگاه در سطح کشور برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۴    
معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در نوروز امسال بازدید از سایت و محوطه های تاریخی رشد 20 تا 40 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۴    
معاون گردشگری کشور گفت: می توان از ظرفیت ساختمان ها و مهمان سراهای دانشگاه آزاد برای اقامتهای نوروزی استفاده کرد
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفرگفت : ستادهای اجرایی خدمات سفر در 31 استان و 460 شهرستان آماده استقبال از مسافران و گردشگران هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
مانور بزرگ ترافیکی و خدمات سفر نوروز 96 با حضور نمایندگان دستگاه های عضو ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، امروز سه شنبه 24 اسفند، در ضلع جنوبی مرقد مطهر امام راحل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: جشن جهانی نوروز ششم فروردین با حضور معاون اول رییس جمهوری، سفرای کشورهای خارجی و نمایندگان 12 کشور عضو پرونده نوروز در کاخ گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۳:۲۴    
مدیرکل توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری از باقی ماندن شعار نوروزی این سازمان، نوروز، میراث صلح و دوستی تا 10 سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رییس جمهوری گفت: توسعه گردشگری و صنایع دستی از اولویت های اصلی دولت در مناطق روستایی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از معرفی 42 مرکز غیرمجاز گردشگری در فضای مجازی به پلیس فتا و امنیت پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون توسعه و مدیریت سازمان میراث فرهنگی از ایجاد 31 نوروزگاه در کشور خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این است که به اقامتگاه های بومی بابت اجرای مناسب آیین های نوروزی جوایزی اهدا شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون میراث فرهنگی وعده ی حمایت و مرمت مشارکتی خانه های بوم گردی به شرط ثبت شدن در فهرست آثار ملی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۱    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی با اعلام آمادگی برای ایجاد کارگاه های صنایع دستی در بوم گردی ها گفت: امیدواریم بوم گردی جای خارج گردی را بگیرد، بخصوص حالا که تعطیلات نوروز نزدیک است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۱:۲۱    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: به منظور ارتقای سطح علمی و تبادل دانش میراث فرهنگی با جامعه دانشگاهی، در معاونت میراث فرهنگی کشور دفتر ویژه جامعه دانشگاهیان ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از آغاز اجرای طرح شناسنامه دار کردن آثار نفیس و ارزشمند صنایع دستی و هنرهای سنتی استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲    
مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان از تصویب پیشبرد روند ثبت جهانی ابیانه در جلسه شورای راهبردی پایگاه میراث فرهنگی این روستای تاریخی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۰۱:۲۲    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری می گوید: اگر گردشگری با تغییر افراد تصمیم گیر دچار تکانه های سیاسی شود، توسعه پایدار لطمه می بیند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
پژوهشگر حوزه برندهای صنایع دستی معتقد است؛ جلب اعتماد مخاطبان مهم ترین مولفه در تاسیس و توسعه برندهای مانا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی و عضو فراکسیون گردشگری مجلس شورای اسلامی گفت: ایران پس از برنامه جامع اقدام مشترک /برجام/ از سوی بسیاری از سازمان ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
محمدحسن طالبیان گفت: چوگان و طب سنتی ایرانی ثبت جهانی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
گردشگری به عنوان حوزه ای که رشد و پیشرفت آن می تواند به رشد اقتصادی و دستیابی به توسعه پایدار منجر شود، همواره مورد توجه مسوولان دولت یازدهم بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۰:۲۲    
برگزاری دومین همایش گردشگری سلامت و فستیوال ورزشی و گردشگری کشورهای اکو در سال آینده، از سوی کمیسیون گردشگری اتاق ایران پیشنهاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۲    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با حضور در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته گفت: باید از المان ها و عناصر صنایع دستی در ساخت هتل ها و مراکز گردشگری استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۲۲    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نقشه راه گردشگری برای استان ها تدوین نشده و این یک مشکل بزرگ در زمینه گردشگری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
مدیر عامل اسپیان اسپا، سهم ایران را از این صنعت ناچیز خواند و گفت: حضور توانمند در نمایشگاههای بین المللی می تواند موضوع سهم کم کشورمان از این صنعت را برای درآمدزدایی در جذب گردشگران خارجی افزایش دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، دفاع و استرداد عناصر هویت ساز کشور را مانند دفاع از خاک کشور دانست و گفت: اشیای سرگردان ایرانی باید به زادگاهشان برگردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
رئیس پژوهشگاه میراث فرهنگی گفت: هیچ موزه ای در دنیا نیست که اشیای ایرانی نداشته باشند. اکنون حدود 4 هزار قطعه از تخت جمشید در موزه های دنیا قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۲    
طالبیان معاون میراث فرهنگی کشور اظهار داشت: به همکاری همه دستگاهها برای تهیه لیست قرمز آثار تاریخی نیاز داریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۲    
سفیر آفریقای جنوبی در تهران گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در 10 ساله گذشته از نظر تنوع و جاذبه های گردشگری بی سابقه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۲:۲۲    
رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه ثمرات انقلاب را باید به نسل بعدی سپرد، گفت: ثبت و ضبط آثار انقلاب تکلیف ما است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۲۲:۲۲    
نخستین جلسه چارچوب کمک توسعه ای ملل متحد – آندف (UNDAF) در دفتر معاونت میراث فرهنگی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۲۲    
مشاور و مدیر طرح و برنامه معاونت صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: امروزه هنر و صنعت نساجی در استان یزد، از اصیل ترین ...
مشاهده نتایج بیشتر...