سه شنبه ۲۲ آبانساعت ۰۲:۵۱Nov 2018 13

استان 24 (ostannews.com)

  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
استاندار بوشهر گفت: اگر چه مجموعه کلان سازمان تامین اجتماعی در تعامل مناسبی در حل مشکلات بنگاه های اقتصادی و تولیدی با کارفرمایان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن امروز(جمعه) از شلیک موفقیت آمیز یک موشک بالستیک جدید به سوی عربستان خبر داد که یک پایگاه ارتش سعودی را در منطقه نجران هدف قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و سپاهان اصفهان با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
مدیر هماهنگی امور مناطق ویژه اقتصادی گفت: به احتمال فراوان تا بهمن ماه و پس از اتمام کار کارشناسی ایجاد منطقه آزاد تجاری بوشهر در کمیسیون های مختلف مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امروز سامانه بارشی از غرب وارد کشور می شود، روند بارشی و دامنه فعالیت این سامانه را طی روزهای آینده پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
مدافع با تجربه رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا به نیکی از تیم ملی ایران یاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
رییس دفتر رییس جمهور به درخواست جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران برای استعفای حجت الاسلام روحانی از مقام ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
باشگاه المپیاکوس یونان با انتشار بیانیه ای خبر از پایان همکاری با تاکیس لمونیس سرمربی خود را داد. لمونیس در مدتی که روی نیمکت این تیم نشست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۱    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: مایکل دانداریا از دشمنان سرسخت ایران و سوریه است. اما این موضوع بسیار عجیب است که تاکنون و به ویژه در ماه های اخیر، سخن چندانی از وی نشنیده ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۱    
دبیر جشنواره هفتمین جشنواره بازی های بومی محلی استان بوشهر گفت: این مسابقات در دو بخش پسران شامل طناب کشی٬ تیرکمان سنتی ٬ زور مچ و دختران در رشته های تیرکمان سنتی و دوزپا انجام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۱    
استاندار بوشهر با اشاره به تلاش برای برطرف کردن مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان، گفت: حل مشکل واحدهای اشتغال زا اولویت استان بوشهر در بخش اقتصادی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۱    
عضو موتلفه اسلامی بوشهر گفت: جای اعتراض به مسوولین و آمدن به کف خیابان، صندوقِ رأی در زمان انتخابات است و مردم باید در رای دادن دقت کنند تا پشیمانی به بار نیاورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری ظرفیت مهمی برای توسعه اشتغال در استان بوشهر است که باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۵    
اخیرا مواضع و نطق های برخی نمایندگان استان بوشهر نسبت به دولت تند شده است، به طوری که این روزها کمتر جلسه ای پیدا میشود این بزرگواران باشند و از زبان مبارکشان به دولت کریمه حمله ای صورت نگیرد!
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۵    
برخی خبرها از تغییرات فرمانداران در استان بوشهر حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
بامداد جنوب اخیرا گزارش داد: شنیده شده یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با استفاده از لابی های مختلف و سوءاستفاده از موقعیت خود دو فرزندش را در یکی از شرکت های پتروشیمی مشغول به کار کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
خبرها حاکی از آن است که جمی ها نسبت به احتمال تغییر فرماندار جم اعتراض داشته و میگویند از فرماندار فعلی رضایت دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۵    
بر اساس اخبار منتشر شده در رسانه ها، سهم جم از چهار فرمانداری حوزه جنوب استان دو فرماندار خواهد بود، که گفته میشود عبدالنبی یوسفی از کنگان به عسلویه منتقل خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
در معاملات امروز بازار تهران سکه طرح جدید با 30 هزار تومان رشد یک میلیون و 483 هزار تومان و دلار با 52 تومان افزایش 4320 تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مردم مطالبات برحق خود را باید از طرق قانونی پیگیری کنند، بر لزوم توجه همگان به نظم و انتظام جامعه و جدا بودن مسیر اغتشاش گران و آشوبگران تاکید کرد و به دادستانهای سراسر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
رییس جمهور آمریکا باز هم در ادامه سیاست های مداخله جویانه خود پیامی در حمایت از اعتراض ها در ایران منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۰:۳۵    
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی با اعلام حمایت از اعتراضات در ایران مدعی شد: سیاست اسرائیل دخالت در امور داخلی ایران نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
معاون ارتباطات دفتر رییس جمهوری در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: فیلم سخنان روز گذشته دکتر روحانی رییس جمهوری در هیات دولت درباره حوادث اخیر به طور کامل از صدا و سیما پخش شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: حمایت عالی ترین مقام آمریکا از اغتشاشگران همراه با رسانه های استکباری از جمله بی بی سی، حاکی از برنامه ریزی آنها برای راه اندازی فتنه جدید در ایران بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گت: سهمیه طرح ترافیک مهمترین ابزار لابی قدرت شهرداری بوده و 441 مرکز از ما سهمیه می گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
روحانی گفت: اگر همه با هم شویم من تردید ندارم مردم از ما حمایت می کنند؛ مردم 80 میلیون جمعیت است که اگر روزی لازم باشد این مردم در روزهای آینده بیایند و از نظام حمایت کنند خواهید دید که چه جمعیت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار هر شانه تخم مرغ 12 هزار و 600 تومان و هر دانه از این محصول 420 تومان باید در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد و متقاضیان در صورت مواجه شدن با قیمت های بالاتر می توانند موضوع ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
مدیر فضای مجازی ستاد اقامه نماز کشور گفت: جامع ترین ربات نمازی کشور تحت عنوان بات نمازی حاوی 2000 مورد مطلب و محتوای جذاب و کاربردی طراحی و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
کارشناس امور برنامه ریزی و بودجه معاونت پیشگیری از وقوع جرم اداره کل دادگستری استان بوشهر گفت: با راه اندازی سامانه سجام در دستگاه قوه قضاییه مردم براحتی می توانند مسائل و مشکلات جامعه به ویژه معضلات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
نماینده مردم شهرستان های جنوبی استان بوشهر با قدردانی از وزارت نفت در تحقق مسئولیت های اجتماعی درمنطقه پارس جنوبی گفت: برای اجرایی شدن طرح های مسئولیت اجتماعی 600 میلیارد تومان اعتبار مصوب شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
استاندار بوشهر گفت: مسئولان استان بوشهر باید در مورد قیمت انواع کالاها به مردم اطلاع رسانی کنند و واقعیت بازار را به اطلاع مردم برسانند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه فتنه های دشمنان هرگز پایان نمی پذیرد، گفت: مردم ایران همواره می توانند حماسه بیافرینند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: سبدهای غذایی مربوط به هدایای رهبر معظم انقلاب با همکاری بنیاد علوی بین 80 مادر باردار و شیرده واجد شرایط در شهرستان دیر توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
کارشناس هواشناسی استان بوشهر از افزایش سرعت وزش باد خبر داد و گفت: دمای هوا در استان بوشهر کاهش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: 10 شهر این استان نامزد کسب عنوان پایتخت کتاب کشور برای سال 1397 شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۱۸:۳۵    
فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: سارق سیم و کابل برق در شهرستان بوشهر شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
شباهت ظاهری علی النمر بازیکن تیم ملی عربستان به عمر عبد الرحمان
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
وزیر دفاع روسیه بر این باور است که مسکو ایجاد یک حضور دائمی در پایگاه های نظامی خود در خاک سوریه را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
حضور شهردار تهران در مراسم افتتاح سومین کنفرانس ملی شهر سایبری.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
حضور شهردار تهران در مراسم افتتاح سومین کنفرانس ملی شهر سایبری.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
بسیج دانشجویی پردیس هنرهای زیبا در نامه به نماینده مردم رشت در واکنش به اظهارات وی درباره افزایش حقوق نمایندگان اعلام کرد: پاسخگوی عملکرد خود باشید تا مشخص شود پول بیت المال برای شما هدر نرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
شباهت ظاهری علی النمر بازیکن تیم ملی عربستان به عمر عبد الرحمان
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر گفت: بر اساس بررسی به عمل آمده از سوی جایکا و محققین ژاپنی در سال 2004 در صورت بروز زلزله به طور متوسط بین 1 تا 2 میلیون نفر جان خود را از دست خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۲۰:۵۴    
توله یوزپلنگ کشف شده از قاچاقچیان در تهران پس از تایید سلامت به سایت نگهداری کوشکی و دلبر در پردیسان منتقل شد. نام این یوزپلنگ کوچولوی زیبا را ایران گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهرستان جم با توقیف پنج دستگاه خودروی حامل کالای قاچاق یک میلیارد و 100 میلیون ریال انواع کالای قاچاق را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
در 9 دی سال 88 ، حماسه ماندگاری شکل گرفت که طی آن آبروی شب پرستانی بر باد رفت که با حضرت ماه دشمنی کردند و در امواج خروشان بصیرت و بیداری ملت غرق شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
نظریه حذف جهانی عفونت هپاتیت C توسط محقق جوان بوشهری و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با زمین خواران گفت: زمین های ملی از دست متصرفان در روستاهای راهدار و قراول خانه دشتستان به ارزش 25 میلیارد ریال خارج شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۵۴    
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از کاهش چهار تا هشت درجه ای دما در استان بوشهر خبر داد و گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با رویکرد مبارزه با عوامل تهیه و توزیع و فروش مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۵ - ۱۹:۲۴    
نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مصوبه دولت در مورد ساماندهی ته لنجی گفت: این مصوبه زندگی و معیشت لنج داران و ملوانان جنوب را سخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۵۴    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتی از مرگ دختر جوانی در شهر کاکی این شهرستان خبر داد که به دلیل مصرف ترامادل جانش را از دست داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۴    
رئیس هیات ورزشهای معلولان و جانبازان استان بوشهر گفت: دور مقدماتی مسابقات گروه چهارم لیگ دسته یک والیبال نشسته کشور روز پنجشنبه با حضور 6 تیم در بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از مشارکت مردم استان بوشهر در ساخت 100 واحد مسکونی برای یک روستای کرمانشاه با اعتبار چهار میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۴    
فرماندار بوشهر گفت: از زمان تقدیم لایحه بودجه سال 1397 توسط رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی هجمه جدیدی علیه دولت به راه افتاده که بی انصافی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۴    
استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت های بالای شهرستان عسلویه در حوزه انرژی، گفت: صنایع پائین دستی حوزه نفت و گاز در شهرستان عسلویه گسترش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۴    
برخورد 2 دستگاه خودرو پژو 405 و پژو پارس درمحور خورموج - کاکی از توابع شهرستان دشتی بوشهر یک کشته و هفت مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۴    
فرمانده یگان حاظت فرودگاه های استان بوشهر گفت: سپاه فرودگاه های استان بوشهر در بازرسی ها نمره خیلی خوبی گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۹:۵۴    
خدری همچنین با نطق امروز خود مسیر جدیدی را نیز پیش پای دیگر نمایندگان استان باز کرد، که به جای یقه همدیگر را گرفتن باید یقه کسانی را گرفت که سبب دردسرهای اصلی برای مردم هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۴    
سروش رفیعی، هافبک پیشین پرسپولیس که نیم فصل دوم لیگ شانزدهم در این تیم عضویت داشته و اکنون در تیم الخور قطر عضویت دارد، امشب در اردوی سرخ پوشان حضور یافت و دیدار صمیمانه ای با هم تیمی های سابقش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۴    
انتظار می رفت چاه 147 رگ سفید با تلاش هایی که انجام می شود، طی هفته گذشته مهار شود، اما با وجود سپری شدن 50 روز از فوران این چاه، همه عملیات های کنترل چاه به شکست انجامیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۴    
در زیمباوه بنیادی برای مقابله با شکارچیان غیرقانونی تشکیل شده که زنان به عضویت آن درمی آیند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۰۰:۲۴    
آل سعود اخیرا به انیمیشن سازی روی آورده و تلاش می کند در فضای مجازی و کارتونی، جمهوری اسلامی ایران را شکست دهد که این کشور را عامل تمام شکست هایش می داند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۳:۵۴    
تیم فوتبال خونه به خونه در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال ایران موفق شد گسترش فولاد را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۳:۵۴    
دبیر جبهه پیشرو ملی سوریه با اشاره به بازی آمریکا با کُردها در شمال این کشور، خاطر نشان کرد که زندگی در مناطق گسترده ای از استان رقه به حالت عادی خود بازگشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
سرپرست نظارت گمرکات استان بوشهر گفت: در 8 ماه امسال شاهد صادرات 25 میلیون و 507 هزار تن کالا به ارزش 9.7 میلیارد دلار از گمرکات استان بوشهر به کشورهای مختلف بوده ایم
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه ازاجرای دو مرحله طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر با هدف مقابله با توزیع کنندگان خرد و کلان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
معاون امور عمرانی استانداری بوشهر گفت: امسال پنج هزار میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در شهرهای این استان اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
مدیرکل فرودگاه های استان بوشهر گفت: با برقراری پرواز جدید هفتگی در مسیر بوشهر به اصفهان و تهران شمار پروازهای فرودگاه بوشهر افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه از توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 حامل مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
پس از ارائه هشت سال خدمات صادقانه، معاونت درمان سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۱:۲۴    
بخشدار آب پخش با تاکید بر لزوم تسریع در ساخت مرکز اورژانس آبپخش، گفت: ساماندهی دستفروشان با جدیت دنبال شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۰۱:۲۳    
اولین جلسه کانون توسعه بخش ریگ 25 آذرماه با حضور اعضای هیئت موسس کانون در بخشداری بندرریگ برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳    
مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با تمام قوا از تیم فوتبال لیگ برتری پارس جنوبی جم حمایت می کنیم و خیال هواداران این تیم در این زمینه راحت باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳    
نماینده مردم شهرستانهای کنگان، دیر، عسلویه وجم در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبه اختصاص 50 درصد فرصت های اشتغال تاسیسات نفت گاز در استان بوشهر به بومیان مربوط به کل این استان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: با تخصیص 500 میلیارد ریال اعتبار، به زودی 30 کیلومتر شبکه فاضلاب در بوشهر اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳    
یکی از جوانان شهر جم با بی احتیاطی از ساختمانی که در بالای تپه چگاسه در حال ساخت است به پایین تپه سقوط کرد که جراحات شدیدی در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۵۳    
رئیس هیات ورزشهای معلولان و جانبازان استان بوشهر گفت: فاطمه انصاری و سعیده عبدالهی در مسابقات پارا آسیایی امارات موفق به کسب چهار مدال طلا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: تاکنون 85 درصد از سند چشم انداز حوزوی استان بوشهر محقق شده که 139 هزار مترمربع حوزه ساخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۲۳    
نایب رئیس شورای اسلامی استان بوشهر گفت: انتظار می رفت نمایندگان و به خصوص نماینده دشتستان با درایت بیشتری به موضوع ورود می کردند تا موجب نگرانی مردم استان بوشهر نمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۱۴:۱۲    
راه آهن استان بوشهر دفتر نقاشی نیست که در آن ماه و خورشید و رنگین کمان بکشیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۸    
برخی صاحبنظران اعتقاد دارند تلاش برای اتصال ریلی عسلویه به استان فارس، اگر قبل از اینکه ارتباط ریلی منطقه پارس جنوبی با بوشهر بعنوان مرکز استان برقرار شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۸    
انداختن تقصیرها گردن اصلاح طلبان جفایی است در حق حامیان این جریان که اتفاقا بیشمار هم هستند!
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۱۰:۰۸    
شنیده میشود جلسه دیروز شورای شهر بوشهر که به منظور انتخاب شهردار برگزار شده بود، به دلیل غیبت 4 عضو اصلاح طلب شورا بی نتیجه به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
در بسیاری از مطالعات سعی شده بهترین زمان ورزش در روز را مشخص کنند اما اکثر این مطالعات مربوط به ورزشکاران حرفه ای بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
در حاشیه دیدار دو تیم پرسپولیس و صنعت نفت آبادان وینفرد شفر به هنراه ساناک دستیارش در ورزشگاه آزادی جهت تماشای این دیدار حضور یافت. هوادار پرسپولیس نیز فرصت را غنیمت شمرد و با وی عکس سلفی انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان دشتستان از پایان فاز دوم واکسیناسیون تب برفکی گاو و گوساله خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
استاندار بوشهر گفت: راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در جزیره خارگ یک ضرورت است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
شهردار بندر دیر از جابجایی معدن زباله این شهر خبر داد و گفت: شهر سالم وشهروند سالم به عنوان استراتژی شهرداری دیر مطرح است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های صیادی استان بوشهر گفت: جستجو برای یافتن لنج ناپدیدشده در خلیج فارس و صیادان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
سلطان عمان از رویدادهای ایران نگران به نظر می رسید و در حین صحبت چندین بار گفت برای او قابل درک نیست که چرا شاه نتوانسته بود دریابد که مردمش در مورد او چگونه می اندیشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
تصویری متفاوت از راهپیمایی روزگذشته در ضاحیه ی بیروت خطاب به همسر ترامپ (شوهرتو جمع کن).
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
به گزارش استان24 ؛ توییتی که شمریت مئیر روزنامه نگار اسرائیلی، آن راحذف کرد: عادل جبیر در نشست اضطراری اتحادیه عرب درمورد قدس، وقتش را با گوشی همراهش گذراند. اگر از من بپرسید این خلاصه ماجراست. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
حضور خودروی لوکس کرایسلر 300C با پلاک ملی که در ایران ارزشی نزدیک به 700 میلیون تومان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: سامانه بارشی از روز پنجشنبه وارد استان بوشهر می شود که فعالیت این سامانه ابتدا بر روی خلیج فارس و مناطق ساحلی استان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس مقدمه نابودی رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
تصویری متفاوت از راهپیمایی روزگذشته در ضاحیه ی بیروت خطاب به همسر ترامپ (شوهرتو جمع کن).
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
حضور خودروی لوکس کرایسلر 300C با پلاک ملی که در ایران ارزشی نزدیک به 700 میلیون تومان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۲:۳۳    
فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: ماموران کلانتری سیراف یک کامیون حامل 180 میلیون ریال برنج قاچاق را توقیف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۹:۳۳    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برنامه های متنوع ویژه 9 دی در استان بوشهر برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...