دوشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۱:۳۵Jul 2017 24

دنیای مخابرات - تلنا (telna.ir)

مهمترین خبرهای دنیای مخابرات بر روی ایمیل شما

  ۸ ساعت پیش    
تلنا: احراز هویت کاربران در شبکه همراه انجام شده و به زودی کاربران شبکه ثابت نیز احراز هویت می شوند.
  ۸ ساعت پیش    
تلنا: به زودی و با فراهم شدن امکانات ، برای کارکرد تلفن ثابت بیش از 50 هزار ریال در ماه صورتحساب ماهانه صادر خواهد شد
  ۸ ساعت پیش    
تلنا: پاول دروف مدیرعامل تلگرام باوجود مردود دانستن تغییر محل سرورهای حاوی اطلاعات خصوصی کاربران، همکاری با CDN های داخلی را محتمل دانست.
  ۹ ساعت پیش    
تلنا: محدودیت سرعت در شبکه ملی اطلاعات برداشته شده و مردم می توانند از محتوای داخلی با پول کمتر، سرعت بیشتر و کیفیت بالاتر استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۷    
تلنا: همراه اول و نوکیا برای ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۱:۰۷    
تلنا: پیرو امضای تفاهم نامه میان دو نمایشگاه الکامپ و سبیت امسال نیز غرفه نمایشگاه سبیت در سالن 38 الکامپ بیست و سوم برپا خواهدشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۹    
تلنا: شرکت ال جی برای تامین دوربین های ADAS (سیستم دستیار راننده پیشرفته) و برنامه های مرتبط با آن برای نسل بعدی خودروها، توسط یک خودروساز پیشرفته آلمانی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۱    
تلنا: رییس شورای عالی انقلاب فرهنگی بر تحکیم ارزش های اسلامی و ملی در فضای مجازی تاکید کرد و دستور داد گزارش اقدامات انجام شده برای تحقق شبکه ملی اطلاعات در جلسات آینده به شورا ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۱    
تلنا: سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد گوشی های گلکسی S8 و +S8 جایزه بهترین گوشی هوشمند را از مراسم جوایز موبایل آسیا (AMO) دریافت کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۱    
تلنا: هزینه اشتراک و تعرفه مکالمه سیمکارت های دائمی ایرانسل با کاهش حدود 30 درصدی از 499 ریال در دقیقه، به 333 ریال در دقیقه به هر مقصدی در تمام خطوط اپراتورهای تلفن ثابت و همراه کشور کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۲    
تلنا: همراه اول به مناسبت عید سعید فطر، از ارائه بسته های جدید و متنوع اینترنت نوترینو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۲    
تلنا: سامسونگ از میان محصولات متنوع خود بخشی از بهترین ها را به عنوان هدایای مناسب عید فطر انتخاب و به بازار معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷    
تلنا: علیرغم اطلاع رسانی های وسیع و ارایه راهنمایی های لازم برای رفع آسیب پذیری مرتبط با حمله باج افزار Wanna Cry ، به دلیل تعلل برخی از سازمان ها و کاربران، این باج افزار طی سه روز گذشته ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۷    
تلنا: در راستای توسعه خدمات گردشگری، همراه اول و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، سامانه و اپلیکیشن ایران پلنر راه اندازی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۲    
تلنا: در پی اخباری مبنی بر از دسترس خارج شدن چندین وب سایت از جمله چند وزارتخانه، ایرانسل، بانک مرکزی و... مرکز ماهر طی اطلاعیه ای علت آنرا حملات سایبری عنوان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۴    
تلنا: سامسونگ الکترونیکس اعلام کرد؛ تمام مدل های تلویزیون UHD سال 2016 این شرکت تاییدیه کیفیت فوق العاده بالا (UHD) را از دیجیتال یورو (Digital Europe) دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۴    
تلنا: نتایج رتبه بندی استانی اپراتورهای ارایه دهنده اینترنت پرسرعت (ADSL) براساس نظرسنجی مردمی در زمستان سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۴    
تلنا: TP-Link تولیدکننده تجهیزات شبکه؛ گوشی های هوشمند میان رده ی خود X1 و X1 MAX را به بازار ایران می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴    
تلنا: X Venture با طراحی خاص، باتری با دوام، مقاومت زیاد و قابلیت های متنوع، جدیدترین گوشی ال جی برای ماجراجویی های شما در محیط بیرون از خانه.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴    
تلنا: ایرانسل پس از کاهش 50 درصدی تعرفه مصرف آزاد اینترنت برای دریافت محتوای وب سایت های داخلی، این تخفیف را روی بسته های اینترنت همراه نیز اعمال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴    
تلنا: علیرغم ظرفیت سازی در تمام استان ها تمرکز بیشتر روی 8 شهر انجام شده و استقبال از اتصال فیبر نوری به منازل در سال اول را ه اندازی پایین است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۴    
تلنا: در راستای اجرای سیاستها و اهداف شبکه ملی اطلاعات و با هدف رونق محتوای فاخر ایرانی و توسعه کسب و کارهای بومی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۳    
تلنا: با تجهیز27 هزار روستا به اینترنت امکان راه اندازی هزار ATM در روستاها برای ارایه خدمات جدید بانکی فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۳    
تلنا: پراتور اول تلفن همراه کشور همزمان با 27 اردیبهشت ماه، روز جهانی ارتباطات، مهمترین دستاوردهای خود را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۳    
تلنا: جدیدترین تلویزیون های OLED علاوه بر بهبود قابلیت های پیشین با چند فناوری فوق پیشرفته عرضه می شوند و تلویزیون را به مرکز سرگرمی خانه تبدیل می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۳    
تلنا: جزئیات برگزاری بیست و سومین نمایشگاه الکامپ که از 30 تیر تا دوم مردادماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۳    
تلنا: با هدف جلوگیری از اختلال در ارتباطات در زمان برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراها؛ برنامه های توسعه ای مخابرات متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۰    
تلنا: براساس قرارداد میان ایرنیان نت و MTN ایجاد شبکه فیبرنوری در 8 کلان شهر کشور برای ایجاد دسترسی دانشگاه ها، بنگاه های اقتصادی و منازل و همه مراکز تجاری و فرهنگی انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۰    
تلنا: مشترکین تلفن همراه می توانند از طریق سامانه "استعلام تعداد خطوط مشترکین ارتباطات سیار" یا پیامک از تعداد سیم کارتهائی که به نام آنها ثبت شده است، مطلع شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۰    
تلنا: سامسونگ با همکاری تلویزیون اینترنتی آیو ، اولین تلویزیون اینترنتی کشور، امکان ویژه ای را برای خریداران تلویزیون خود در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۴۰    
تلنا: یکی از اصول حقوق شهروندی این است که مردم دسترسی آزاد به اطلاعات داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۰    
تلنا: سامسونگ از گوشی های گلکسی S8 و S8+ به عنوان جدیدترین پرچم دار خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۳    
تلنا: افزایش دسترسی به باند پهن (شبکه داده پرسرعت موبایل و ثابت)، افزایش ظرفیت دیتاسنترهای داخلی (کارخانه های دوران جدید) ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۳    
تلنا: مدیر مخابرات منطقه تهران با اشاره به تجهیز مناطق هفت گانه تهران به فیبرنوری با پروژه اتصال فیبر نوری به منازل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۳    
تلنا: رئیس جمهور دولت یازدهم و نامزد دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری گفت: ارتباط جوانان و ملت با دنیا را به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات سپردم تا مردم برای تماس با جهان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۴:۲۳    
تلنا: پرچمدار جدید ال جی با صفحه نمایش جدید، حالت ارگونومیک فوق العاده ، طراحی ساده و مدرن و دوام بالا با حضور اصحاب رسانه و فروشندگان این شرکت به بازار ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۱:۲۳    
تلنا: ایرانسل قیمت سیم کارت های دائمی خود را تا 50 درصد کاهش داد و تمامی سیم کارت های دائمی این اپراتور با مبلغ 60 هزارتومان از طریق سایت ایرانسل، مراکز فروش و نمایندگی ها به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۹:۲۳    
تلنا: ایجاد بازار مصرف بزرگ در کشور در گرو تولیدات داخلی است و گسترش این بازار نیازمند ارتقای کیفیت و رضایت مشتریان است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۳    
تلنا: افزایش سرمایه همراه اول از 4000 میلیارد ریال به 12000 میلیارد ریال از محل مطالبات سهامداران و آورده های نقدی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۳    
تلنا: با موافقت هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی سالیانه، سهامداران همراه اول سود 700 تومانی روی هر سهم گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۳    
تلنا: همایش ملی مدیریت در عصر دیجیتال روز یکشنبه سوم ادریبهشت ماه، در سالن پژوهشگاه نیرو با سخنرانی پرفسور چارلز هندی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۳    
تلنا: مرحله نخست گسترش شبکه دسترسی به فیبر نوری در منازل توسط شرکت مخابرات ایران، در هشت استان تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۳    
تلنا: یکی از مشکلات توسعه کسب و کار در حوزه فضای مجازی که باعث عدم اجرای صحیح نقش های حاکمیتی نیز می شود، کوچکی بازار است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۳    
تلنا: ایرانسل در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید محتوای داخلی پس از راه اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۳    
تلنا: اپراتور اول تلفن همراه، تعرفه ترافیک داخلی را 50 درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۴    
تلنا: طبق برنامه ششم توسعه در حوزه زیرساخت ترانزیت بین الملل باید به 30 ترابیت بر ثانیه افزایش یابد که به خصوص در استان های مرزی ضروری است؛ برای انجام این کار آمادگی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۴    
تلنا: همزمان با برگزاری دومین دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری، الکامپ شهر اهواز، این شهر به جمع سایر شهرهای تحت پوشش شبکه TD-LTE پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
تلنا:سرویس تماس صوتی تلگرام با هماهنگی وزارت ارتباطات برقرار شده بود و کاربران می توانستند از طریق آن با یکدیگر مکالمه کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
تلنا: در حال حاضر اقتصاد حوزه ICT از اقتصاد شبکه سخت افزاری به اقتصاد محتوا در حال تغییر شکل است و پیش بینی می شود در چند سال آینده بیش از 80 درصد این بازار مربوط به اقتصاد محتوا باشد و این به معنی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۴    
تلنا: مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت ارتباطات سیار ایران، روزچهارشنبه 6 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۴    
تلنا: سامسونگ الکترونیکس از 24 فروردین پرچمداران جدید خود؛ گلکسی S8 و +S8 را در فروشگاه های آنلاین مایکروتل پلاس، سامتل، هماهنگ و دیجی کالا پیش فروش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۹    
تلنا: درخواست بازنگری در شبکه های اجتماعی فیلتر شده به کمیته تعیین مصادیق مجرمانه ارایه شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۹    
تلنا: کاهش 20درصدی تعرفه پهنای باند ارتباطات داخل کشور برای افزایش ترافیک داخلی در شبکه ملی اطلاعات طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در اسفندماه نهایی شد و از اول فروردین ماه 96 نیز اجرایی شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۹    
تلنا: احتمال خطا در نقل و انتقالات الکترونیک نیز به صفر رسیده و هزینه انجام مبادلات برای مردم به نحو قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۹    
تلنا: رشد ترافیکی بسته پست نسبت به سال 94 حدود 50 درصد افزایش داشته و متناسب با این افزایش هم زیرساخت ها در حال توسعه هستند و این در حالی است که در سال 93 رشد ترافیکی بسته پست منفی بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۹    
تلنا: پس از شهرهای تهران، ری، کرج، کیش، مشهد و ارومیه ششمین شهر نیز به شبکه TD-LTE مبین نت پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۹    
تلنا: عرضه نخستین مودم CA60 با قابلیت پشتیبانی از نسل 4.5 اینترنت همراه توسط ایرانسل آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۹    
تلنا: هوشمندسازی منطقه آزاد انزلی در راستای استقرار دولت هوشمند با هدایت مرکز فاوا ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تلنا: در حال حاضر 2800 شرکت فاوا در استان تهران فعال هستند که این تعداد نسبت به دو سال گذشته و ابتدای دوره چهارم سازمان رشد چشمگیری را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تلنا: سرعت تحول در حوزه فناوری اطلاعات بسیار زیاد است و ما باید خود را برای تحلیل شرایط آماده کنیم و به سرعت با آن هماهنگ شویم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تلنا: طراحی نمایشگرهای حرفه ای سامسونگ با ویژگی های منحصربه فردی همچون طول عمر بالا، کارکرد 24 ساعته، پنل ضدتابش، شخصی سازی محتوا، امکان تقسیم صفحه نمایش به چند بخش و طراحی سازگار با محیط زیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۴    
تلنا: قرارداد همکاری ایرانسل با دو اپراتور مجازی نگین ارتباطات آوا و همراه هوشمند آینده نهایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
تلنا: شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل پروانه نوع اول و شرکت نگین ارتباطات آوا پروانه نوع دوم اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) را دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
تلنا: ایرانسل برای نخستین بار در ایران از فناوری NB-IoT یکی از به روزترین بسترها در حوزه اینترنت اشیا برای مدیریت هوشمند منابع و انرژی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
تلنا: ال جی G6 به عنوان بهترین گوشی هوشمند کنگره حهانی موبایل 2017، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
تلنا: شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور از سوی سازمان تنظیم مقررات و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۵    
تلنا: تعرفه رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکین همراه اول در 46 کشور مهم کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵    
تلنا: با توجه به مخالفت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز ، به افزایش قیمت اینترنت، رأی مخالف دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵    
تلنا: معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات با اشاره به تذکری که به اپراتورهای موبایل برای حل معضل پیامکهای تبلیغاتی که برای مشترکان ارسال می شود، داده شد، گفت: به زودی این مشکل حل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵    
تلنا: ایرانسل تنها اپراتور دریافت کننده تندیس و گواهینامه شانزدهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۵    
تلنا: روزانه حدود 15 میلیون بازدیدیکتا از ابر آروان عبور داده می شود که از بین آنها روزانه یک میلیارد درخواست را پاسخ می دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۴    
تلنا: : فعالیت کسب و کارهای آنلاین باید رونق بگیرد اما به هیچ وجه به کسب و کارهای سنتی لطمه وارد نشود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۴    
تلنا: شرکت سامسونگ الکترونیکس حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) سری تلویزیون های QLED خود شامل Q7، Q9 , Q8 را برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در همایش منای سامسونگ در سنگاپور رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۴    
تلنا: طیف جوان و نوآور مشاغلی را ایجاد کرده اند که باعث مقابله کسب و کارهای سنتی در این فضا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
تلنا: نشست بررسی مشکلات و رفع موانع کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی با حضور فعالان این کسب و کارها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۷    
تلنا: در فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، دسترسی به خدمات ویدئویی داخلی با هزینه مقرون به صرفه در کلانشهرها و خدمات الکترونیکی عمومی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۸    
تلنا: افرانت با همکاری شرکت های بزرگ خارجی از طریق Federation هم اکنون در بیش از 178 نقطه در 110 شهر از 55 کشور دنیا امکان دسترسی به خدمات CDN را برای کاربران فراهم نموده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۸    
سفیر هند در ایران در نشستی که با موضوع تجارت برنج هندی برگزار شد برخی اخبار منتشر شده درباره جنس برنج باسماتی و آلودگی با آرسنیک را تکذیب کرده و در عین حال از افزایش مبادلات تجاری ایران و هند به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۸    
تلنا: جدیدترین تکنولوژی اینترنت پرسرعت موبایل مبتنی بر فناوری LTE و وای فای که امکان سرعت دانلود 5 برابر بیشتر از نسل چهارم موبایل را فراهم می کند، تست شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۸    
تلنا: میزان ترافیک دیتای موبایل در دنیا طی یک سال 400 هزار پتابایت برآورد می شود، که سهم ایران از این ترافیک 15 صدم درصد دنیا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۸    
تلنا:سامسونگ از سه مدل A7، A5 و A3 گوشی جدید سری A به صورت رسمی در ایران رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۸    
تلنا: برای نخستین بار در ایران، ایرانسل با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات، IPv6 را بر بستر موبایل به بهره برداری تجاری رساند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۸    
تلنا: مرکز داده و شبکه TD-LTE شرکت ارتباطات مبین نت با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۸    
تلنا: 350 راهنمای گردشگری از 50 کشور در هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری به مدت 9 روز در ایران حضور دارند و اپراتور اول با توجه به همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۸    
تلنا: شرکت ارتباطات مبین نت در نوزدهمین همایش معرفی شرکت های برتر ایران (IMI100)، رتبه 207 را کسب کرده است که نسبت به رتبه خود در سال گذشته 41 رتبه ارتقاء داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۸    
تلنا: حذف کادمیوم در تلویزیون های کوانتوم دات چند سال پیش از الزام قانونی حذف این ماده خطرناک، سری SUHDهای سامسونگ را به یکی از محصولات پیشرو در حفظ محیط زیست تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۸    
تلنا: بخش لوازم خانگی، تهویه هوا، صوتی و تصویری بیشترین سود عملیاتی سال 2016 ال جی را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۸    
تلنا: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه ترافیک اینترنت داخلی نصف قیمت ترافیک اینترنت خارجی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۸    
تلنا: پروژه های عمرانی و هوشمندسازی پست با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۸    
تلنا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اتصال رایگان مراکز داده غیردولتی مجاز را به مراکز تبادل ترافیک اطلاعات (IXP ) شرکت ارتباطات زیرساخت، تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۷    
تلنا: در حوزه ICT هم اکنون همه اختیارات در دست بخش خصوصی است جز هر آنچه که مربوط به امنیت کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۷    
تلنا: 22 هزار شرکت و فرد،نماد فعالیت در فضای مجازی دارند و در حال حاضر روند اخذ پروانه کسب را طی می کنند اما عده ای هم به صورت غیرمجاز در حال فعالیت هستند که سعی داریم آنها را به مسیر مجاز سوق دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
تلنا: جذب سرمایه گذار مناسب در حوزه فیبرنوری، شرایط فعالیت مناسبی برای همه اپراتورها توسعه فیبرنوری ایجاد می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
تلنا: تولیدکنندگان محتوا از سهم کم تولیدکننده محتوا نسبت به واسطه ها از درآمد، عدم شفافیت خط قرمزها، قوانین حقوقی در محتوای تصویری آنلاین و ضعف مالکیت مادی و معنوی تولید محتوا انتقاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
تلنا: برای دومین سال متوالی، نشان مهم و افتخارآمیز بهترین نوآوری CES به تلویزیون اولِد LG SIGNATURE تعلق گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
تلنا: ایرانسل برای ارائه سرویس امضای دیجیتال همراه در ایران اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
تلنا: گوشی های سری A سامسونگ با تحول در طراحی، بهبود دوربین ها و افزایش ظرفیت باتری، از مدل 2017 سری A محصولی نو و متفاوت ساخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۹    
تلنا: گولاتوری ICT باید ارتباط نزدیک تری با رگولاتوری بانکی داشته باشند که در این صورت قطعاً می توانیم در عرصه تحولات الکترونیکی بانکی گام مثبتی برداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸    
تلنا: استارتاپ های IT برای عرضه سهام خود در بورس ابتدا باید دارای مجوز فعالیت باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸    
تلنا: اپراتور اول در اطلاعیه ای به مشترکین خود هشدار داد، سیم کارت همراه اول را فقط از درگاه های معتبر فروش، خریداری کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...