جمعه ۰۸ اردیبهشتساعت ۰۱:۰۸Apr 2017 28

دنیای مخابرات - تلنا (telna.ir)

مهمترین خبرهای دنیای مخابرات بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۳    
تلنا: افزایش سرمایه همراه اول از 4000 میلیارد ریال به 12000 میلیارد ریال از محل مطالبات سهامداران و آورده های نقدی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۳    
تلنا: با موافقت هیئت رئیسه مجمع عمومی عادی سالیانه، سهامداران همراه اول سود 700 تومانی روی هر سهم گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۳    
تلنا: همایش ملی مدیریت در عصر دیجیتال روز یکشنبه سوم ادریبهشت ماه، در سالن پژوهشگاه نیرو با سخنرانی پرفسور چارلز هندی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۳    
تلنا: مرحله نخست گسترش شبکه دسترسی به فیبر نوری در منازل توسط شرکت مخابرات ایران، در هشت استان تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۳    
تلنا: یکی از مشکلات توسعه کسب و کار در حوزه فضای مجازی که باعث عدم اجرای صحیح نقش های حاکمیتی نیز می شود، کوچکی بازار است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۶:۲۳    
تلنا: ایرانسل در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولید محتوای داخلی پس از راه اندازی فاز دوم شبکه ملی اطلاعات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۲۳    
تلنا: اپراتور اول تلفن همراه، تعرفه ترافیک داخلی را 50 درصد کاهش داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۴    
تلنا: طبق برنامه ششم توسعه در حوزه زیرساخت ترانزیت بین الملل باید به 30 ترابیت بر ثانیه افزایش یابد که به خصوص در استان های مرزی ضروری است؛ برای انجام این کار آمادگی داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۶:۲۴    
تلنا: همزمان با برگزاری دومین دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری، الکامپ شهر اهواز، این شهر به جمع سایر شهرهای تحت پوشش شبکه TD-LTE پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
تلنا:سرویس تماس صوتی تلگرام با هماهنگی وزارت ارتباطات برقرار شده بود و کاربران می توانستند از طریق آن با یکدیگر مکالمه کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۵:۲۴    
تلنا: در حال حاضر اقتصاد حوزه ICT از اقتصاد شبکه سخت افزاری به اقتصاد محتوا در حال تغییر شکل است و پیش بینی می شود در چند سال آینده بیش از 80 درصد این بازار مربوط به اقتصاد محتوا باشد و این به معنی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۴:۲۴    
تلنا: مجمع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده شرکت ارتباطات سیار ایران، روزچهارشنبه 6 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۴    
تلنا: سامسونگ الکترونیکس از 24 فروردین پرچمداران جدید خود؛ گلکسی S8 و +S8 را در فروشگاه های آنلاین مایکروتل پلاس، سامتل، هماهنگ و دیجی کالا پیش فروش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۹    
تلنا: درخواست بازنگری در شبکه های اجتماعی فیلتر شده به کمیته تعیین مصادیق مجرمانه ارایه شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۹    
تلنا: کاهش 20درصدی تعرفه پهنای باند ارتباطات داخل کشور برای افزایش ترافیک داخلی در شبکه ملی اطلاعات طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در اسفندماه نهایی شد و از اول فروردین ماه 96 نیز اجرایی شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۵:۲۹    
تلنا: احتمال خطا در نقل و انتقالات الکترونیک نیز به صفر رسیده و هزینه انجام مبادلات برای مردم به نحو قابل ملاحظه ای کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۹    
تلنا: رشد ترافیکی بسته پست نسبت به سال 94 حدود 50 درصد افزایش داشته و متناسب با این افزایش هم زیرساخت ها در حال توسعه هستند و این در حالی است که در سال 93 رشد ترافیکی بسته پست منفی بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۹    
تلنا: پس از شهرهای تهران، ری، کرج، کیش، مشهد و ارومیه ششمین شهر نیز به شبکه TD-LTE مبین نت پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۹:۲۹    
تلنا: عرضه نخستین مودم CA60 با قابلیت پشتیبانی از نسل 4.5 اینترنت همراه توسط ایرانسل آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۹    
تلنا: هوشمندسازی منطقه آزاد انزلی در راستای استقرار دولت هوشمند با هدایت مرکز فاوا ریاست جمهوری، سازمان فناوری اطلاعات، بانک مرکزی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تلنا: در حال حاضر 2800 شرکت فاوا در استان تهران فعال هستند که این تعداد نسبت به دو سال گذشته و ابتدای دوره چهارم سازمان رشد چشمگیری را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تلنا: سرعت تحول در حوزه فناوری اطلاعات بسیار زیاد است و ما باید خود را برای تحلیل شرایط آماده کنیم و به سرعت با آن هماهنگ شویم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۸:۱۴    
تلنا: طراحی نمایشگرهای حرفه ای سامسونگ با ویژگی های منحصربه فردی همچون طول عمر بالا، کارکرد 24 ساعته، پنل ضدتابش، شخصی سازی محتوا، امکان تقسیم صفحه نمایش به چند بخش و طراحی سازگار با محیط زیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۱۷:۱۴    
تلنا: قرارداد همکاری ایرانسل با دو اپراتور مجازی نگین ارتباطات آوا و همراه هوشمند آینده نهایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
تلنا: شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل پروانه نوع اول و شرکت نگین ارتباطات آوا پروانه نوع دوم اپراتور مجازی تلفن همراه (MVNO) را دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
تلنا: ایرانسل برای نخستین بار در ایران از فناوری NB-IoT یکی از به روزترین بسترها در حوزه اینترنت اشیا برای مدیریت هوشمند منابع و انرژی رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۵    
تلنا: ال جی G6 به عنوان بهترین گوشی هوشمند کنگره حهانی موبایل 2017، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۱۰:۱۵    
تلنا: شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) موفق به دریافت "پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه" (Full MVNO) بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور از سوی سازمان تنظیم مقررات و ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۵    
تلنا: تعرفه رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکین همراه اول در 46 کشور مهم کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵    
تلنا: با توجه به مخالفت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز ، به افزایش قیمت اینترنت، رأی مخالف دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵    
تلنا: معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات با اشاره به تذکری که به اپراتورهای موبایل برای حل معضل پیامکهای تبلیغاتی که برای مشترکان ارسال می شود، داده شد، گفت: به زودی این مشکل حل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۸:۱۵    
تلنا: ایرانسل تنها اپراتور دریافت کننده تندیس و گواهینامه شانزدهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۵    
تلنا: روزانه حدود 15 میلیون بازدیدیکتا از ابر آروان عبور داده می شود که از بین آنها روزانه یک میلیارد درخواست را پاسخ می دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۴    
تلنا: : فعالیت کسب و کارهای آنلاین باید رونق بگیرد اما به هیچ وجه به کسب و کارهای سنتی لطمه وارد نشود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۴    
تلنا: شرکت سامسونگ الکترونیکس حوزه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) سری تلویزیون های QLED خود شامل Q7، Q9 , Q8 را برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا در همایش منای سامسونگ در سنگاپور رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۴    
تلنا: طیف جوان و نوآور مشاغلی را ایجاد کرده اند که باعث مقابله کسب و کارهای سنتی در این فضا شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۰۴    
تلنا: نشست بررسی مشکلات و رفع موانع کسب و کارهای آنلاین و اینترنتی با حضور فعالان این کسب و کارها در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۷    
تلنا: در فاز دوم شبکه ملی اطلاعات، دسترسی به خدمات ویدئویی داخلی با هزینه مقرون به صرفه در کلانشهرها و خدمات الکترونیکی عمومی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۸    
تلنا: افرانت با همکاری شرکت های بزرگ خارجی از طریق Federation هم اکنون در بیش از 178 نقطه در 110 شهر از 55 کشور دنیا امکان دسترسی به خدمات CDN را برای کاربران فراهم نموده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۸    
سفیر هند در ایران در نشستی که با موضوع تجارت برنج هندی برگزار شد برخی اخبار منتشر شده درباره جنس برنج باسماتی و آلودگی با آرسنیک را تکذیب کرده و در عین حال از افزایش مبادلات تجاری ایران و هند به ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۸    
تلنا: جدیدترین تکنولوژی اینترنت پرسرعت موبایل مبتنی بر فناوری LTE و وای فای که امکان سرعت دانلود 5 برابر بیشتر از نسل چهارم موبایل را فراهم می کند، تست شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۸    
تلنا: میزان ترافیک دیتای موبایل در دنیا طی یک سال 400 هزار پتابایت برآورد می شود، که سهم ایران از این ترافیک 15 صدم درصد دنیا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۸    
تلنا:سامسونگ از سه مدل A7، A5 و A3 گوشی جدید سری A به صورت رسمی در ایران رونمایی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۷:۴۸    
تلنا: برای نخستین بار در ایران، ایرانسل با همکاری شرکت ارتباطات زیرساخت و سازمان فناوری اطلاعات، IPv6 را بر بستر موبایل به بهره برداری تجاری رساند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۴۸    
تلنا: مرکز داده و شبکه TD-LTE شرکت ارتباطات مبین نت با حضور وزیر ارتباطات به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۸    
تلنا: 350 راهنمای گردشگری از 50 کشور در هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری به مدت 9 روز در ایران حضور دارند و اپراتور اول با توجه به همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۴:۱۸    
تلنا: شرکت ارتباطات مبین نت در نوزدهمین همایش معرفی شرکت های برتر ایران (IMI100)، رتبه 207 را کسب کرده است که نسبت به رتبه خود در سال گذشته 41 رتبه ارتقاء داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۸    
تلنا: حذف کادمیوم در تلویزیون های کوانتوم دات چند سال پیش از الزام قانونی حذف این ماده خطرناک، سری SUHDهای سامسونگ را به یکی از محصولات پیشرو در حفظ محیط زیست تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۸    
تلنا: بخش لوازم خانگی، تهویه هوا، صوتی و تصویری بیشترین سود عملیاتی سال 2016 ال جی را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۸    
تلنا: طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه ترافیک اینترنت داخلی نصف قیمت ترافیک اینترنت خارجی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۲:۴۸    
تلنا: پروژه های عمرانی و هوشمندسازی پست با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در آستانه سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۱:۴۸    
تلنا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اتصال رایگان مراکز داده غیردولتی مجاز را به مراکز تبادل ترافیک اطلاعات (IXP ) شرکت ارتباطات زیرساخت، تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۷    
تلنا: در حوزه ICT هم اکنون همه اختیارات در دست بخش خصوصی است جز هر آنچه که مربوط به امنیت کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۷    
تلنا: 22 هزار شرکت و فرد،نماد فعالیت در فضای مجازی دارند و در حال حاضر روند اخذ پروانه کسب را طی می کنند اما عده ای هم به صورت غیرمجاز در حال فعالیت هستند که سعی داریم آنها را به مسیر مجاز سوق دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
تلنا: جذب سرمایه گذار مناسب در حوزه فیبرنوری، شرایط فعالیت مناسبی برای همه اپراتورها توسعه فیبرنوری ایجاد می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
تلنا: تولیدکنندگان محتوا از سهم کم تولیدکننده محتوا نسبت به واسطه ها از درآمد، عدم شفافیت خط قرمزها، قوانین حقوقی در محتوای تصویری آنلاین و ضعف مالکیت مادی و معنوی تولید محتوا انتقاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
تلنا: برای دومین سال متوالی، نشان مهم و افتخارآمیز بهترین نوآوری CES به تلویزیون اولِد LG SIGNATURE تعلق گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
تلنا: ایرانسل برای ارائه سرویس امضای دیجیتال همراه در ایران اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
تلنا: گوشی های سری A سامسونگ با تحول در طراحی، بهبود دوربین ها و افزایش ظرفیت باتری، از مدل 2017 سری A محصولی نو و متفاوت ساخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۹    
تلنا: گولاتوری ICT باید ارتباط نزدیک تری با رگولاتوری بانکی داشته باشند که در این صورت قطعاً می توانیم در عرصه تحولات الکترونیکی بانکی گام مثبتی برداریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸    
تلنا: استارتاپ های IT برای عرضه سهام خود در بورس ابتدا باید دارای مجوز فعالیت باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸    
تلنا: اپراتور اول در اطلاعیه ای به مشترکین خود هشدار داد، سیم کارت همراه اول را فقط از درگاه های معتبر فروش، خریداری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۶    
تلنا: کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در مصوبه ای تمامی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات دسترسی را موظف کرد تا پایان دی ماه امکان تفکیک ترافیک داخل از بین الملل را برای همه کاربران ایجاد کنند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۱    
تلنا: 10 راه حفظ امنیت و حریم خصوصی کودکان در شبکه های مجازی که خانواده ها نباید از آن غافل شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۱۱    
تلنا: اعلام موجودیت کنسرسیوم LTE با عضویت 11 شرکت بزرگ FCP از سوی حلماگستر
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۳:۱۱    
تلنا:ایرانسل اعلام کرد هم اکنون 121 شهر ایران تحت پوشش سرویس نسل 4.5 اینترنت همراه (+4G) هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۰۹    
تلنا: در پی برگزاری جلسه هیات داوری در هفته گذشته که بدون صدور رای در خصوص لغو قرارداد واگذاری بلوک 50 درصد بعلاوه یک سهمی شرکت مخابرات به پایان رسید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۱۸:۰۹    
تلنا: چهار مدل جدید از سر K و مدل Stylus 3 به زودی به عنوان برترین میان رده ها رونمایی می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۸    
تلنا: بدهی های متعددی در استان ها و سازمان های مختلف وجود دارد که در این میان بخش بزرگی سهم دولت و سازمان های خدماتی و عمومی می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۸    
تلنا: مرکز گواهی میانی سلامت مربوط به موضوع امضاء الکترونیکی از اول دی ماه تاسیس می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ - ۲۰:۰۸    
تلنا: با برداشتن محدودیت های استفاده از ابزارهای معاملاتی به عنوان یکی از بهترین اتفاقات سازمان بورس و اوراق بهادار، استارتاپ ها می توانند با ارائه برنامه های توسعه ای خود و ایده های مدنظر ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۸    
تلنا: سامسونگ با تازه ترین محصولات B2B خود که شامل مانیتورهای خمیده و نمایشگرهای حرفه ای می شود، در بیست ودومین دوره نمایشگاه های الکامپ حاضر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۸    
تلنا: تلنا: امیدوارم بازار ارتباطات و فناوری اطلاعات به 120 هزار میلیارد تومان افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۸    
تلنا:برآوردها و محاسبات نشان می دهد که هم اکنون بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور حدود 32هزار میلیارد تومان است که حدود 2 ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۸    
تلنا: مشترکان رایتل در جاهایی که تحت پوشش رومینگ قرار می گیرند به جای استفاده از رومینگ دیتای 3G و 4G از دیتای 2G هماهنگ شده بهره می برند و این موضوع نارضایتی مشترکین رایتل را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۸    
تلنا: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک و کامپیوتر ایران (ایران الکامپ 2016) به عنوان بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور، از امروز به مدت 4 روز آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۸    
تلنا: تفاهم نامه USO مناطق روستایی با موضوع خدمات رسانی الکترونیکی به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته میان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۴ - ۰۰:۰۲    
تلنا: سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه ای مهم، فسخ قرارداد واگذاری بلوک سهام شرکت مخابرات ایران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۲    
تلنا: سهم ICTدر تولید ناخالص ملی کشور 2.7 درصد است که البته امیدواریم این سهم در برنامه ششم توسعه به چهار درصد برسد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۲    
تلنا: ظهور نسل پنجم ارتباطی در آینده نه چندان دور در فضای تکنولوژی تغییرات عمده ایجاد می کند و باید از حالا به فکر این تحول باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۲    
تلنا: سرمایه گذاری یک هزارمیلیاردی در حوزه شبکه های اجتماعی باید به گونه ای باشد که این سرمایه گذاری با سود منطقی همراه باشد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۲    
تلنا: وزارت ارتباطات کارهای خوبی انجام داده است؛ اما از نظر من فعالیت های این وزارت خانه قابل قبول نیست الان در مرحله ای هستیم که برخی از وزرا به خاطر فعالیت هایی که در فضای مجازی انجام می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۴:۰۲    
تلنا: در آخرین جلسه شورای عالی فضای مجازی، مصوب شد کانال هایی که در شبکه های اجتماعی مختلف بیش از حد خاصی عضو دارند و مشغول به فعالیت های خبری و اطلاع رسانی هستند باید از مراجع مرتبط مجوزهای لازم را ...
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۲    
تلنا: علی رغم گذشت ماه ها از برگزاری مزایده سه باند فرکانسی توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اما هنوز پروانه کنسرسیوم تصاحب کننده باند 2300 مگاهرتز صادر نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۲    
تلنا: طبق پیش بینی سند مالی مربوط به سال آینده از سوی دولت، بودجه در نظر گرفته شده برای مرکز ملی فضای مجازی با رشد 45.5 درصدی مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۱:۰۲    
تلنا: دولت در پیش بینی سند مالی سال 96 بودجه مجموعه وزارت ارتباطات را 312 میلیارد و 402 میلیون و 600 هزار تومان در نظر گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶    
تلنا: ظرفیت کارخانه تولیددستگاه کارتخوان در فاز اول، تولید سالانه 250 هزار پایانه فروش است، که برای 100 نفر اشتغال مستقیم ایجاد می کند و حدود دو و نیم تا سه میلیون دلار صرفه جویی ارزی خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶    
تلنا: بر اساس مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، بلااستفاده بودن سیم کارت های اعتباری به مدت بیش از سه ماه برای مشترک هزینه معادل 20 دقیقه مکالمه را به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶    
تلنا: سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی برخط در جلسه شورای عالی فضای مجازی با حضور رییس جمهور بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۶ - ۲۰:۵۷    
تلنا: سامسونگ برای دومین سال متوالی المپیاد تکنسین های ایران را با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در 32 استان برگزار می کند تا برترین تکنسین های هر رشته مشخص شوند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۸    
تلنا: در استان البرز متقاضیان زیادی برای دریافت تلفن ثابت داریم که در اولین فرصت باید این مشکل حل شود. ضمن اینکه موضوع بعدی بحث پوشش تلفن همراه در روستاهاست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۸    
تلنا: طی دو سال گذشته مراکز آپای سراسر کشور بیش از 5 میلیون حمله را در فضای مجازی شناسایی و دفع کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۸    
تلنا: نمایشگرهای حرفه ای سامسونگ در بخش Smart Signage با طراحی و کاربرد مخصوص به خود بهترین گزینه برای انجام مقاصد تجاری و تبلیغاتی در فضای عمومی هستند ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۸    
طبق آمار فصلی ارائه شده از سوی معاونت برنامه ریزی وزارت ارتباطات، دو اپراتور ظرف سه ماه اقدام به جمع آوری 2,687,837 سیم کارت از سطح بازار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۷    
تلنا: مراکز 24 ساعته خدمات مشترکان ایرانسل با هدف بهبود خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی (ع) در سه نقطه مرزی با کشور عراق و نیز در شهرهای نجف و کربلا و مسیر راهپیمایی بین این دو شهر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۷    
تلنا: بلک فرایدی یا حراجمعه، جمعه ای از سال است که در آن فروشگاه های بزرگ با ارائه کالاهای محدود ولی با تخفیف های بیشتر از عرف بازار اقدام به فروش می کنند ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۶ - ۲۱:۵۷    
تلنا: 9 پروژه شامل مرکز داده استان البرز که باعث رونق کسب و کار در این استان می شود و اتصال 220 روستا به اینترنت پرسرعت، تجهیز 13 شهر به نسل سوم و 12 شهر به خدمات تلفن همراه کلید خورد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۲۱:۲۷    
تلنا: کالاهای خارجی که از طریق پست به کشور وارد می شود برای حمایت از تولیدات داخلی مشمول مقررات کالاهای تجاری شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۳ - ۲۱:۲۷    
تلنا: طبق گزارش ها شرکت ال جی و beats در نیمه اول امسال بازار هدست های بلوتوثی را تماما در اختیار خود گرفته و این محصولات حدود 65 درصد از فروش دلاری بازار آمریکا را مال خود کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۱۹ - ۲۰:۲۲    
تلنا: همزمان با روز ملی کیفیت، شرکت ارتباطات مبین نت موفق به دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت چهار ستاره شد.
مشاهده نتایج بیشتر...