یکشنبه ۰۵ تیرساعت ۲۲:۵۶Jun 2022 26
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری کار ایران 25 اردیبهشت 1401 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری کار ایران 1 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 2 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 3 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 4 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 5 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 6 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 7 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 8 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 9 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 10 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 12 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 13 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 14 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 15 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 16 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 17 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 18 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 19 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 20 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 21 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 22 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 23 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 24 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 25 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 26 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 27 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 28 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 29 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 30 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1401 
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
نگهداری از خودرو در روزهای گرم تابستانی نیاز به دانش پیچیده ای ندارد بلکه با داشتن آگاهی مختصر در مورد نحوه عملکرد قطعات در فصول مختلف سال می توانید کارآیی بیشتری را از خودروی خود انتظار داشته باشید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت: ثبت اعتراض خانوارهای محذوف از یارانه از طریق سامانه حمایت انجام می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۲۴    
بستنی میوه ای یکی از انواع رنگارنگ بستنی هاست که طرفداران زیادی به خصوص در میان کودکان دارد و می توان آن را با روشی بسیار آسان در منزل تهیه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۴    
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث تونل دوم اردبیل- حیران با پیشرفت مناسب در حال اجرا است و عملیات حفاری این تونل تا آخر خردادماه به پایان می رسد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۹    
خاکشیر یکی از بهترین شربت ها برای رفع تشنگی است که دارای خواص دیگری هم می باشد و به دلیل ریز بودن ذراتش، شستن آن روشی خاص دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۴    
جشنواره گل و گلاب در بوستان آب و آتش منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۴    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نخستین همایش برترین های بورس کالای ایران از روند مطلوب بورس کالا تقدیر و با اشاره به تداوم این مسیر روبه بهبود ظرفیت های مغفول بورس کالا را برای اقتصاد ایران تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۵    
بعضی افراد معتقدند برای سلامتی خود اگر شده بی دلیل بخندید، ادعایی که از منظر روان شناسی، اما و اگر های زیادی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵    
پنجمین نمایشگاه صنعتی کشور های حاشیه دریای خزر روز یکشنبه در باکو، پایتخت جمهوری آذربایجان آغاز به کار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۵    
در نخستین همایش تجلیل از برترین های بورس کالا با حضور وزیر اقتصاد، شرکت ملی صنایع مس ایران به عنوان پنج شرکت برتر به لحاظ ارزشی شناخته شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۶    
خواننده سرشناس کشور گفت: هنوز سعادت پیدا نکرده ام از اشعار فردوسی کاری بخوانم اما به زودی اشعار فردوسی را در اجراهایم استفاده خواهم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵    
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه درباره آخرین وضعیت درگیری شهرستان ساوه با بیماری سالک، گفت: طرح لانه کوبی و جونده کشی برای پیشگیری از ابتلا به بیماری سالک در ساوه آغاز شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۸    
تولید و اشتغال جزو کلید واژه هایی است که در سال های اخیر مورد تأکید مقام معظم رهبری قرار گرفته و ایشان در انتخاب شعار سال همواره این مهم را در نظر داشته اند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۴۵    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات هفته روابط عمومی را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۶    
وزیر فرهنگ جمهوری لبنان پس از حضور بر سر مزار شهید سلیمانی یادداشتی به یادگار نوشت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۰    
مدیرعامل شرکت حفاری شمال از انعقاد تفاهم نامه همکاری با شرکت نفت فلات قاره به منظور توسعه میدان نفتی هندیجان – بهرگانسر واقع در آب های کم عمق خلیج فارس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۶    
مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مشکلی در عرضه کالاهای اساسی از جمله شکر و روغن در استان مرکزی وجود ندارد و مردم می توانند کالاهای مورد نیاز خود را با آرامش از فروشگاه های مختلف استان تهیه ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۰    
فدراسیون بدن سازی و پرورش اندام در نظر دارد برای اولین بار فستیوال جایزه بزرگ مسابقات رشته های زیر مجموعه این فدراسیون را از تاریخ 9 الی 12 خرداد ماه در نمایشگاه تخصصی ورزش اصفهان برگزار کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۰    
مدیرعامل نفت سپاهان گفت: اکنون 70 درصد از تولیدات سپاهان صادر می شود و با کشورهای اروپایی قرارداد صادراتی داریم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۵    
نماینده سیستان و بلوچستان در شورای عالی استان ها با بیان اینکه هوتگ ها بلای جان کودکان شده اند، گفت: دولت باید یک فکر جدی برای ایجاد شبکه آبرسانی کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۸    
سخنگوی فرماندهی کل انتظامی کشور با سرگرد حسین پیری زرینی ناجی سرباز حادثه دیده مهدی سنجابی دیدار کرد و ضمن ابلاغ سلام و قدردانی فرماند کل انتظامی کشور ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۳    
توی چرخۀ زندگی روزمره، همۀ ماها، کم و بیش هر هفته 44 ساعت، فعالیت می کنیم. اینجا توی شرکت RGE، من و تمامی همکارانم تصمیم گرفتیم برای یه ساعت تو هفته ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۵    
میزان تخلیه و بارگیری کالا در بنادر مالکیتی و حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی طی فرودین سال 1401، معادل 16 میلیون و 445 هزار تن بود که در قیاس با مدت مشابه سال گذشته، رشد 4 درصدی را نشان می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۱    
سخنگوی دولت گفت: از سال 1393 ثبت نام جدیدی متاسفانه صورت نگرفته است و این عقب ماندگی در این سال ها باید جبران شود. به زودی از طریق پیامک و لینک سامانه مربوطه، اطلاع رسانی صورت خواهد گرفت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۰    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با حضور در مصلی امام خمینی (ره)، از سی وسومین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب بازدید و با یاسر احمدوند ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰    
شهردار مشهد گفت: شهرداری این شهر آماده همکاری همه جانبه در خصوص فردوسی عزیز و اثر به یاد ماندنی او شاهنامه در عرصه بین المللی دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰    
رئیس کل دادگستری گلستان در نشست مشترک با هیأت تاجیکستانی گفت: ارتقای ظرفیت دیپلماسی قضایی به عنوان یکی از اولویت های مهم در دستور کار قوه قضاییه قرار گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰    
محمد مهدی اسماعیلی اعلام کرد با استفاده از شرکت های دانش بنیان و فناوری های نوین امکان سرقت و قاچاق فیلم های سینمایی را از بین خواهیم برد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۴    
معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان گفت: ملت ایران همواره در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ثابت قدم بوده و با بصیرت عمل کرده است بنابراین نباید اجازه داد با کوتاهی و سستی در امور شهروندان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۹    
استاندار لرستان با تاکید بر اینکه همه شرایط برای اجرای طرح اصلاح یارانه ها در استان فراهم است، افزود: تولید و ذخیره کالاهای اساسی به میزان کافی صورت گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از ذخیره سازی 525 تن مرغ منجمد در استان افزایش ظرفیت آن تا یک هزار تن خبر داد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۳    
استاندار قزوین گفت: هر چقدر ترویج عفاف و حجاب به صورت مردمی و به دور از مداخلات حاکمیتی دنبال شود، تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت و این موضوع باید در استان قزوین با توجه به ظرفیت مطلوب مجموعه های مردمی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۳    
وزیر بهداشت گفت: بر اساس مطالعات، اثربخشی حدود 96 درصدی واکسن پاستوکووک یا سوبرانا ثابت شده که یکی از ویژگی های آن، استفاده برای کودکان و نیز نوبت یادآور است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۸    
رئیس کل دادگستری لرستان بر صیانت، مراقبت و تقویت معتادان پس از خروج از مراکز نگه داری توسط دستگاه های ذی ربط تاکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۳    
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اولین نشست هم اندیشی روسای کمیسیون های حقوقی شوراهای اسلامی مراکز استان ها، نیمه دوم تیر ماه سال جاری به میزبانی مشهد برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۳    
استاندار خراسان رضوی گفت: در بطن شاهنامه ضمن اینکه هنرمندانه داستان سرایی و حماسه تولید می شود، روح حماسه نیز در آن جلوه گری می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۳    
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: سال قبل از تعهد 104 هزار نفری اشتغال در استان ، 127 هزار شغل تحقق یافته است و برای امسال نیز 115 هزار شغل هدف گذاری شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۵    
بر اساس آخرین نتایج انتخابات در ایالت نوردراین وستفالن آلمان، حزب دموکرات مسیحی با کسب 35 و هشت درصد آرا به پیروزی رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۰۶:۵۹    
اداره کل هواشناسی خوزستان در اطلاعیه ای نسبت به تغییرات فشار هوا و افزایش سرعت باد از امروز دوشنبه هشدار سطح زرد صادر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۰    
تیم فوتبال برنتفورد در غیاب سامان قدوس موفق به کسب یک پیروزی خارج از خانه برابر اورتون شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۸    
ترکیب اینتر مقابل کالیاری مشخص و اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۸    
در این برنامه اینستاگرامی با عنوان کارگر ایرانی حسن صادقی و محسن باقری از فعالان کارگری به سوالات کارگران و بازنشستگان در زمینه مطالبات و حقوق شان پاسخ گفتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۳    
آث میلان با برتری قاطع مقابل آتالانتا فاصله بسیار اندکی تا قهرمانی سری آ دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۳    
سرپرست تیم ملی فوتبال ایران از شرایط آماده سازی صحبت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۲    
گل اول رئال مادرید مقابل کادیز توسط ماریانو در دقیقه 5 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۲    
گل دوم میلان مقابل آتالانتا توسط تئو هرناندز در دقیقه 75 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۷    
سرپرست معاونت توسعه آبزی پروری سازمان شیلات ایران تاکید کرد: 607 هزار تن تولید آبزی برای سال 1401 در کشور هدفگذاری شده که نزدیک به 20 درصد آن دریا محور است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۲    
گل اول میلان مقابل آتالانتا توسط لیائو در دقیقه 57 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۶    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر توضیحاتی درباره دیدارش با وزیر امور خارجه ارائه کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۸    
ترکیب رئال مادرید جهت دیدار مقابل کادیز مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۸    
ترکیب اتلتیکو مادرید مقابل سویا مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۶    
ترکیب بارسلونا جهت دیدار مقابل ختافه اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۳    
رئیس جمهور با اطمینان بخشی نسبت به ذخایر کالاهای اساسی در کشور این نکته را متذکر شد که همه کسانی که در دهک های اول تا نهم قرار داشته و مستحق دریافت یارانه هستند حتما یارانه می گیرند و جای نگرانی نیست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۸    
دبیرکل ناتو، با اشاره به شبهات به وجود آمده در مورد مخالفت ترکیه با عضویت فنلاند و سوئد در سازمان ناتو گفت که آنکارا قصدی برای ممانعت از پیوستن این دو کشور ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۴    
تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار برابر سپاهان و بازگشت به تهران، امروز (یکشنبه) از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی به تمرین و ریکاوری پرداخت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۴    
مدیریت اکتشاف و شرکت اهداف از زیرمجموعه های صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت برای فعالیت های اکتشافی، توسعه ای و بهره برداری تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۷    
عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد جلسه امروز این هیات رییسه صحبت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۳    
با تصمیم مسئولان برگزاری مسابقات لیگ برتر، هفته های آتی بدون تماشاگر برگزار می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۲    
با برگزاری رقابت های هفته سوم الی پنجم از مرحله نهایی، رقابتهای لیگ تکواندو بانوان "جام کوثر "، تیم تکواندو لوازم خانگی کن صدرنشینی خود را تثبیت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
من سیتی هفته ماقبل پایانی لیگ جزیره را با تساوی مقابل وستهام به پایان رساند تا مشخص شدن قهرمان لیگ جزیره به هفته پایانی کشیده شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
رضا درویش بعدازظهر امروز نشستی را با یحیی گل محمدی برگزار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
در چارچوب مسابقات هفته سی و هفتم ناپولی مقابل جنوا به پیروزی رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
فاینورد در حضور 56 دقیقه ای مهاجم ایرانی مقابل توئنته متحمل شکست شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
ترکیب برنتفورد مقابل اورتون مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
گل دوم منچسترسیتی مقابل وستهم با گل به خودی کوفال در دقیقه 69 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
ترکیب میلان مقابل آتالانتا برای بازی امشب مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
تیم پیکان تهران در دومین دیدار خود در قهرمانی باشگاه های مردان آسیا 2022، سانتوری سانبردز ژاپن را شکست داد و به دومین برد متوالی خود در این رقابت ها دست یافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۷    
جلسه تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید شبکه های یک، دو، چهار، قرآن، آموزش و امید تلویزیون با حضور معاون سیما و دیگر اعضای شورای مدیران این معاونت برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
در رقابت فوتبال انگلیس، تاتنهام عصر امروز مقابل برنلی به برتری رسید تا به سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نزدیک شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
گل دوم وستهم مقابل منچسترسیتی توسط جارد بوون در دقیقه 45 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
فیلم های بخش رقابتی و غیررقابتی سیزدهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه دانشجویی سایه و همچنین اسامی هیات انتخاب این رویداد اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
گل اول منچسترسیتی مقابل وستهم توسط جک گریلیش در دقیقه 49 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
مجری طرح برق رسانی روستایی شرکت توانیر با اشاره به اقدامات برق رسانی به روستاهای کشور، از بهسازی شبکه برق 7000 روستای کشور تا پایان سال در قالب طرح بهارستان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
تمرین بازیکنان تیم استقلال تهران پس از دیدار برابر فولاد خوزستان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۶    
مدیر مرکز مستند سوره درباره تولیدات جدید این مرکز از جمله سه برنامه تلویزیونی، چهار مجموعه مستند و پنج مستند تک قسمتی و حمایت از مستندسازان خارج از تهران در قالب طرح سینما حماسه توضیحاتی را ارائه داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۰    
فیلم های کوتاه خنده بی دلیل گوزن ها ، جان داد ، دشنه و پرنده باز در دومین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۰    
به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت ، هیئت وزیران در جلسه مورخ 18 اردیبهشت 1401 ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۵    
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از آمادگی این پایانه برای صادرات حداکثری نفت خبر داد و گفت: ظرفیت ذخیره سازی نفت خام خارک 4 میلیون و 200 هزار بشکه افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۲    
رئیس مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی بر ضرورت بازارسازی ایران در کشورهای مختلف جهان تأکید کرد و گفت: با تکیه بر توان داخلی، تحریم اثرگذاری ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۷    
مدیرکل صنایع خودرویی وزارت صمت تاکید کرد: نخستین مرحله فروش سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از سه شنبه 27 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۹    
مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از فرآورش بیش از 270 میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه های کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۲    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران تأکید کرد: شرکت ملی نفت ایران در بازه های زمانی 10 تا 20 ساله تأمین خوراک هلدینگ های پتروشیمی حاضر در بخش های بالادستی صنعت نفت را تضمین می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۸    
مدیرعامل یک شرکت پیمانکاری با بیان اینکه مشکل اصلی در اجرای پروژه ها تحریم های ظالمانه است و باید به هر ترتیبی شده آن را خنثی کرد، گفت: دنیا، دنیای ارتباطات ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۷    
هیات وزیران در جلسه بعد از ظهر امروز یکشنبه که به ریاست رئیس جمهور برگزار شد، با اختصاص تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی دام و طیور کشور با نرخ ترجیحی 10 درصد موافقت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۲    
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: ما در حال احصاء چندین موضوع مهم در داخل ستاد حقوق بشر برای تعامل با سازمان های مردم نهاد هستیم و درصددیم میز فعال سمن ها را در ستاد حقوق بشر تشکیل ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۲    
مدیرعامل نفت سپاهان با اشاره به مشارکت با شرکت های اروپایی برای تولید روغن موتورهای ویژه، گفت: با این اقدام می توانیم بازار اروپا را به دست بیاوریم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۱    
احکام و الزامات تشکیلات واحدهای مبارزه با پولشویی و نحوه احراز صلاحیت مدیر ارشد واحد مبارزه با پولشویی در اشخاص مشمول قانون مبارزه با پولشویی مصوب سال 1386 تصویب و به شبکه بانکی ابلاغ شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۷    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از برنامه این شرکت برای رساندن تولید نفت مناطق عملیاتی این شرکت به 3 میلیون و 300 هزار بشکه در روز خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۶    
دادستان عمومی و انقلاب تهران به همراه رئیس کمیسیون بهداشت و درمان و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دادسرای ناحیه 26 (جرایم پزشکی) تهران بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۵    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در رأس هیات بلندپایه نظامی و به دعوت رسمی وزیر دفاع جمهوری تاجیکستان فردا عازم این کشور خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۲    
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی از امکان عرضه و صدور خدمات فنی مهندسی و تجهیزات صنایع پالایشی به خارج از کشور و نیز اجرای طرح کاهش نفت کوره در پالایشگاه بندرعباس خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۰    
نشست هم اندیشی گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و چین و پاکستان با حضور وزیر امور خارجه کشورمان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۷    
کمیته اخلاق رای خود را در خصوص پرونده رییس معزول و برخی از مسئولان وقت فدراسیون فوتبال اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۵    
انتشارات صدرا در پی نشر کتب جعلی به نام شهید مطهری نسبت به این مسئله واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۵    
مدیرعامل هلدینگ خلیج فارس با اشاره به امضای تفاهم نامه تازه با شرکت ملی نفت برای مطالعه توسعه مخزن مارون خامی و جمع آوری گازهای مشعل دارخوین و غرب کارون ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۹    
ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای شهادت خبرنگار فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست را محکوم کرد و خواستار پاسخگو کردن رژیم صهیونیستی از سوی جامعه بین المللی شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۴    
با دستور رئیس دادگستری استان تهران، ویلایی که در منطقه صعب العبور روخانه آهار در حال ساخت بود، تخریب شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۹    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بر ضرورت توجه هر چه بیشتر به بخش تعاون در تدوین سیاست های ابلاغی برنامه هفتم توسعه تاکید کرد.