جمعه ۲۴ مردادساعت ۲۱:۳۳Aug 2020 14

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۲۰:۳۸    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل دفتر حفظ و احیای بناها، بافت ها و محوطه های تاریخی گفت: طرح مرمت قلعه پرتغالی های هرمز قبل از مرمت باید به ستاد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارسال و بررسی می شد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۷    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از راه اندازی پویش مردمی،110 ویژه دهه امامت و ولایت خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۵    
ایسنا/خراسان شمالی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: تاکنون 463 متقاضی از خراسان شمالی برای دریافت تسهیلات در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۵    
به دستور وزیر ورزش و جوانان تمامی اماکن ورزشی رو باز و سرپوشیده در اختیار وزارت علوم و سازمان سنجش قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۲    
شبکه مستند یکشنبه 12 مرداد ماه با پخش مستند سینایی یک مورد ویژه یاد این هنرمند را گرامی می دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۲۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران از راه اندازی سامانه الکترونیکی توزیع اقلام بهداشتی در استان تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۸    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیادمسکن لرستان از بهره برداری 2000 واحد مسکن محرومین روستایی تا پایان شهریورماه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان آتش زدن بقایای محصولات کشاورزی را جرم دانست و از برخورد با متخلفین در این خصوص خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۱    
ایسنا/لرستان سرپرست شرکت گاز لرستان از روند شتابان گازرسانی به شهر شول آباد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۱    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان برنامه و بودجه لرستان گفت: با توجه به بررسی پیشرفت کار امیدواریم هرچه زودتر باغ موزه دفاع مقدس را افتتاح کنیم تا مردم بتوانند از این مرکز فرهنگی استفاده کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۵۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان از تمدید ثبت نام و پرداخت تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا تا 15 مرداد خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی دبیر علمی بیست وهشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران گفت: این کنفرانس به صورت مجازی در روزهای 14 الی 16 مرداد ماه در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۸    
به گفته رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، حضور فعالانه استارت آپ های حوزه بهداشت می تواند نقش به سزایی را در کاهش میزان مراجعه افراد به مراکز درمانی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۵:۰۷    
نمایش داستان های سرزمین مردمان خردمند به کارگردانی سعید چنگیزیان اجرای خود را از 15 مرداد در فضای باز فرهنگسرای نیاوران آغاز می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/ایلام معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی ایلام گفت: به مناسبت فرا رسیدن دهه امامت و ولایت طرح اطعام غدیر در استان اجرا می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۲    
ایسنا/یزد مدیر دفتر مهندسی رودخانه ها و سواحل شرکت آب منطقه ای یزد با بیان این در سال جاری آزادسازی حریم و بستر پنج رودخانه استان در دستور کار این شرکت قرار دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/یزد اولین جشنواره سالیانه عدلیه و رسانه استان یزد در سه بخش اصلی، ویژه و رسانه با هدف ایجاد یک ارتباط دو سویه و هدفمند با رسانه ها و اقدامی در جهت تحقق عدالت رسانه ای برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۲۰    
سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین موارد ابتلا و فوتی ناشی از کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته را اعلام کرد و با اشاره به افزایش چهار برابری ابتلا و بستری در استان مازندران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۰    
ایسنا/کردستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: از ابتدای فصل برداشت گندم تا پایان کار مراکز خرید گندم تا به امروز بیش از 505 هزار تن گندم از کشاورزان کردستانی خریداری شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۸    
خانه لاله و لادن، دوقلوهای به هم چسبیده در شهرستان ملارد با هدف معرفی صبر و شکیبایی آن ها، به مرکز گردشگری و اقامتگاه سنتی تبدیل می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۷    
کمیته انقلاب اسلامی نخستین سازمانی بود که با فرمان امام خمینی (ره) تشکیل شد؛ نهادی که همه نیروهای آن از جان و دل مایه گذاشتند تا بتوانند وضعیت آن دوران کشور را به آرامش و امنیت تبدیل کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۸    
ایسنا/یزد رئیس پلیس فتا استان یزد گفت: خواستگاری که با شنیدن جواب منفی از سوی خانواده دختر مورد علاقه اش، شاکیه را تهدید به انتشار عکس های خصوصی وی در فضای مجازی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۲    
شهردار کاشان خبر داد که جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان به عنوان یک رویداد فرهنگی و هنری در تقویم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/فارس فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از مرگ 2 حفار غیرمجاز، براثر سقوط در یک چاه قدیمی، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۳    
ایسنا/یزد معاون گردشگری استان یزد اعلام کرد: یزد به همراه شهرهای اردبیل، شیراز، کرمان و همدان به عنوان پرقدرت ترین برندهای گردشگری ایران معرفی شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۱۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی دارنده سهمیه ریکرو بازی های المپیک 2020 گفت: به توصیه پزشکم و با توجه به آسیب دیدگی شانه ام مدتی است که فشار تمریناتم را کم کرده ام و از هفته آینده تمرینات تخصصی را آغاز میکنم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۰    
آیت الله صانعی به پرسشی در خصوص نذری دادن در ماه محرم پاسخ داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۰    
بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار عوارض صادراتی، هر کیلوگرم تخم مرغ تا پایان مردادماه امسال 4000 تومان و سقف میزان صادرات ماهانه تخم مرغ معادل میانگین صادرات چهار ماه اخیر، حداکثر 8500 تن در ماه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۴۰    
در هفته های اخیر درگیری های پراکنده در مرز ارمنستان و جمهوری آذربایجان خطر ایجاد بحرانی تازه را افزایش داده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۳    
وزارت خارجه آمریکا به دستگیری سرکرده گروهک تروریستی "تندر" توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: دهه ولایت بهترین فرصت برای بازخوانی و ترویج فرهنگ ولایت مداری در جامعه است و تبعیت محض از ولایت فقیه مؤلفه اصلی رشد و تعالی دینی و معنوی مسلمانان و پیش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۱    
ایسنا/یزد مخابرات منطقه یزد در حوزه نگهداری سایت های شبکه ارتباطات سیار و بهینه سازی شبکه تلفن همراه توانست رتبه های نخست را به خود اختصاص دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۳    
مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک تجارت تا ساعت 24 چهارشنبه پانزدهم مردادماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۲:۱۰    
ایسنا/گیلان رئیس پارک علم و فناوری گیلان گفت: دفتر فن بازار منطقه ای گیلان در پارک علم و فناوری استان با حضور مسئولان کشوری و استانی تاسیس و راه اندازی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۳    
ایسنا/گیلان رئیس پلیس راه گیلان از اجرای طرح ویژه برخورد با تخلفات خودرویی در محورهای ییلاقی و کوهستانی در هفته جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز پذیره نویسی صندوق ثروت صندوق بازنشستگی کشوری با نماد مدیر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۶    
اسماعیل سعادت در پیامی درگذشت بدرالزمان قریب، زبان شناس و نویسنده فقید را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۲    
ایسنا/البرز مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز در خصوص نحوه برگزاری مراسم ماه محرم گفت: ما تبعیت از ستاد ملی مبارزه با کرونا را بنا به فرمایش رهبری الزامی می دانیم .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۸    
خیلی ها با شنیدن نام خرید اقساطی خودرو و احیانا تجربه تلخ وام گرفتن از شرکت های نامعتبری که با تبلیغات بسیار اقدام به کلاه برداری کرده و سپس در ارائه خدمات به مشتریان خود سرباز زده اند، میافتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/فارس مدیرکل انتقال خون فارس، وضعیت این استان به لحاظ ذخایر خون و فرآورده های خونی را در وضعیت هشدار ارزیابی کرد و از هموطنان برای اهدای خون، دعوت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: جانبازان سلامت خود را در راه دفاع از نظام، کشور و ملت فدا کرده و همچنان ایثارگرانه، مجدانه و با آمادگی در عرصه های مختلف فعالیت می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون دانشجویی دانشگاه تبریز، نحوه اسکان دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در خوابگاه های این دانشگاه را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از جذب 100 درصدی اعتبارات یک میلیارد و 120 میلیون تومانی پژوهشی استان در سال 1399 خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۸    
یک منبع آگاه از مذاکرات نظامی پیشرفته میان ترکیه و عمان و احتمال احداث پایگاه نظامی دریایی ترکیه در عمان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/یزد فرمانده انتظامی استان یزد گفت: دو سارق حرفه ای با 40 فقره سرقت از منازل طی یک عملیات ظربتی پلیس شناسایی و دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۴۸    
طی ماههای گذشته بارها اعلام شد که مشترکان می توانند از طریق سامانه بیمه مشترکان برق، نسبت به ثبت درخواست ها و خسارت های مالی، جانی و نقص عضو ناشی از حوادث شبکه برق اقدام کنند که پس از بررسی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/مازندران متخصص طب اورژانس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه 40 درصد بیمارستان های بابل توسط بیماران کرونایی اشغال شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۷    
ایسنا/فارس سرپرست مدیریت بیمارستان حضرت زینب(س) گفت: از ابتدای شیوع کروناویروس تاکنون، چهل نوزاد سالم از مادران مبتلا یا مشکوک به کووید 19 در این بیمارستان متولد شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۰    
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تشکر از هم استانی ها که در هفته های اخیر از ماسک استفاده کردند از آنان خواست فاصله گذاری فیزیکی را بیشتر رعایت کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷    
امیر سرتیپ دوم ستاد امیر رضا آذریان گفت: در موضوع کرونا ارتش از همان ابتدا تمام ظرفیت های خود برای کمک به بهبود این بیماران به میدان آورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۸    
هیات وزیران به منظور رفع ابهام ایرادهای سازمان بازرسی کل کشور در خصوص حد نصاب تشکیل جلسات و حق رأی اعضای شورای عالی حفاظت محیط زیست، آیین نامه اجرایی قانون حفاظت و بهسازی محیط زیست را اصلاح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی از دو قطعه پروژه باند دوم محور بیرجند - قاین بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۹:۱۵    
تفاهم نامه ی مشارکت در امور فرهنگی و هنری میان انجمن صنفی هنرمندان تئاتر تهران در راستای وظیفه ی کارآفرینی و اشتغال زایی و مجموعه تئاتر محراب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران عصر سه شنبه 7 ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/گلستان فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: با اشراف اطلاعاتی پلیس، راز قتل وکیل آزادشهری برملا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۳    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز دو طرح مالیات بر خانه های خالی و قیر رایگان را مورد بررسی قرار می دهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/خراسان رضوی محمد توکلی فریمانی با حکم مدیر عالی حرم مطهر رضوی به عنوان معاون جدید اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۲۴    
ایسنا/هرمزگان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام آغاز به کار اداره تصفیه امور ورشکستگی استان هرمزگان از انتصاب محمد شنبه زاده به سمت رئیس این اداره خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با قدردانی از سال ها خدمات فرهنگی و هنری استاد کریمی مراغه ای، گفت: توسعه جوامع بیشتر از منابع و مواهب طبیعی، مدیون انسان های اندیشمند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت پژوهش در برنامه های توسعه ای، گفت: هیچ گرهی بدون تحقیق و پژوهش باز نمی شود و این حوزه باید در اولویت دستگاه های اجرایی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۲    
ایسنا/هرمزگان مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس گفت: در چهار ماه ابتدایی سال جاری با انجام اقدامات به موقع و ضربتی از5657 مورد تخلف مربوط به ساخت و ساز و سد معابر در بندرعباس ممانعت به ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۱:۱۶    
ایسنا/خراسان رضوی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای خوشاب گفت: راه ارتباطی 6 روستای این شهرستان که شامگاه پنجشنبه در پی بارش شدید باران و سیلاب مسدود شده بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۱:۰۵    
رییس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این که این سازمان در خصوص برگزاری کنکور وارد مباحث حاشیه ای نمی شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۵۹    
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر اینکه کنکور برگزار می شود و نباید در این زمینه تردید ایجاد کنیم،گفت: برگزاری کنکور سراسری سال 99 تا این لحظه حتمی است و فکر می کنم این جمله باید قوی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۱۴    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادعای روزهای اخیر سازمان عفو بین الملل، در رابطه با بهداشت ندامتگاه های کشور در زمینه مبارزه با بیماری کرونا و بی توجهی وزارت بهداشت به درخواست های سازمان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: انتظار می رود المان یادمان شهدای گمنام یاسوج به یکی از زیباترین المان های کشور تبدیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان نخستین نمایندگی دفتر کارگزاری مشاوران بورس کهگیلویه و بویراحمد در دهدشت راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی استان به هیچ وجه کارمندان مبتلا به بیماری کووید 19 را نباید وادار به حضور در ادارات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۵۸    
ایسنا/قم رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: جریاناتی خزنده به دنبال کاهش اعتبار نظام در دیدگاه مردم است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۶    
دومین مرحله از نصب و بهره برداری از مجهزترین تونل ضدعفونی استادیوم های کشور در ورزشگاه آزادی اجرایی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۲    
ایسنا/همدان مدیرعامل خانه مطبوعات استان همدان گفت: به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و با توجه به تآکید استاندار و ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم روز خبرنگار امسال برگزار نمی شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۰    
آرسنال یک بار دیگر نشان داد که راه قهرمانی در جام حذفی انگلیس را بلد است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۳۲    
ایسنا/خوزستان مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از کاهش ساعت اداری در روزهای یکشنبه و دوشنبه به علت افزایش دما و رطوبت بالا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۹    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش قهرمانانه برابر نساجی مازندران بازی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۸    
ایسنا/قم در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر قم کلیات سند مبارزه با عرضه مواد مخدر در این استان شامل روانگردان ها و پیش سازها به تصویب رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۷    
ایسنا/کرمان مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: شیوع اعتیاد در جامعه ایرانی سالیانه دو تا سه درصد رشد می کند و موید این است جامعه آگاه نیست و نمی داند معضل اعتیاد خانمان سوز است و این را باور نکرده است و ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۲۱    
سرمربی گل گهر می گوید نتایج اخیر تیمش در لیگ برتر موجب امیدواری آن ها برای بقا در بالاترین سطح فوتبال ایران شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶    
پرافتخارترین تیم جام حذفی انگلیس به یک قهرمانی دیگر در این رقابت ها دست یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۶    
وزیر اطلاعات با تاکید بر این که تندر خشن ترین جریان در میان جریانات سلطنت طلب بود، اظهار کرد: آدمی که جای خود را در طبقه ششم FBI می دانست ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۳    
ایسنا/قم تولیت حرم حضرت معصومه(س) گفت: مراسم های عزاداری ماه محرم و صفر باید با رعایت دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا برگزار شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۱۰    
سرمربی فولاد می گوید بازی های فشرده لیگ برتر و سفر از شهری به شهر دیگر کار این تیم را سخت کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۸    
ایسنا/قم استاندار قم با تأکید بر رعایت سخت گیرانه پروتکل های بهداشتی در ایام محرم گفت: باید متولیان برگزاری مراسم محرم و عزاداری نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی اهتمام ویژه داشته باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۸    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به تصمیم گیری برای برگزاری مراسم عید غدیر در شرایط شیوع کرونا گفت: در عید غدیر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۳:۰۷    
ایسنا/کرمان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: با بررسی های صورت گرفته در سال گذشته 1800 نفر معتاد متجاهر در استان کرمان داشتیم که شاید آمار کمتر از این باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۷    
ایسنا/اردبیل در حالی که اواسط تابستان در اوج گرما اغلب مناطق کشور را خشکی فراگرفته در جنوب استان اردبیل بارش شدید باران سیل به راه انداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۶    
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید تیمش برابر تیم قهرمان لیگ نتیجه گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۳    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی گفت: استان در کووید 19 از وضعیت قرمز به وضعیت هشدار تغییر یافته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۴۲    
جدال السیلیه برابر الشحانیه که داربی ایرانی های لیگ ستارگان قطر بود با تساوی دو بر دو به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۷    
رییس مجلس شورای اسلامی از اهدای تابلوی منقش به تصویر رهبری از سوی فرستادۀ رئیس دومای روسیه به خود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۴    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به جایگاه و اهمیت کوه دماوند در فرهنگ و تمدن ایران، گفت: دماوند در طول تاریخ نماد استواری و ایستادگی ملت ایران در برابر بحران ها و مشکلات بوده است و در هیچ شرایطی هیچ ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۳۳    
شهرآورد بوشهر با برتری شاهین شهرداری بوشهر به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۴    
مصاف استقلال و سپاهان در نیمه اول با تساوی بدون گل پایان یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۳    
دیدار تیم های گل گهر و فولاد در سیرجان با تساوی بدون گل تمام شد تا هیچ یک از دو تیم در کورس بالا و پایین جدول تحولی ایجاد نکنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۳    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر تقریبا بیش از 80 درصد از کادر درمان مشهد در مبارزه با بیماری کرونا در حال فعالیتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۲    
رئیس جمهور صلح در افغانستان را صلح و ثبات برای همه منطقه عنوان و تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت و دولت افغانستان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۲۲    
زلزله 4.2 ریشتری در مقیاس امواج درونی امشب، حوالی لاله زار در استان کرمان را لرزاند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۹    
ایسنا/خوزستان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به روند کاهشی فعلی شیوع بیماری کرونا در خوزستان، نسبت به نگرانی های موجود برای فصل پاییز هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۷    
ایسنا/گیلان احمد رمضانپور نرگسی با کسب هشت رای موافق رئیس شورای شهر رشت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۷    
ایسنا/خراسان رضوی عضو هیات مدیره سازمان نظام پزشکی مشهد با اشاره به آخرین وضعیت کادردرمان در مبارزه با کروناویروس گفت: کادر درمان در حال مستهلک شدن است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۱۰    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در خصوص وضعیت عرضه ماسک گفت: نباید اجازه دهیم از نیاز مردم به ماسک سوءاستفاده و فشار بر مردم وارد شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۲:۰۶    
تصاویر ویدیویی منتشر شده در حساب کاربری یک فعال سعودی در توییتر گستردگی مساحت جغرافیایی یک زندان و مرکز پلیس را نشان می دهد که مقامات سعودی در غرب منطقه شیعه نشین العوامیه احداث کرده اند.