سه شنبه ۰۳ خردادساعت ۰۰:۵۰May 2022 24
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1401 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1401 
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۹    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 17 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/خوزستان مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان، راه یابی تیم فولاد را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تبریک گفتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۵    
بور عنصری است که به طور طبیعی در سبزیجات با برگ سبز مانند کلم پیچ و اسفناج یافت می شود. همچنین می توان آن را در غلات، آلو، کشمش، میوه های غیر اسیدی و دانه ها نیز یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۱    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، طی 24 ساعت گذشته، 1307 بیمار کووید 19 در کشور شناسایی شده و از این میان 251 نفر از آنها در مراکز درمانی بستری شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۷    
ایسنا/همدان مسئول امور مشارکت های مردمی مجمع خیرین سلامت استان همدان از کمک بیش از 52 میلیون تومانی این مجمع به بیماران سخت درمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۴    
وزیر اقتصاد در کانون اصلاح و تربیت تهران حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه روایت و به تصویر کشیدن کرامات حضرت رضا(ع) در برنامه مثل ماه حرکتی نو و تازه است، اظهار کرد: چون این پرونده ها ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۰    
ایسنا/گیلان مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: بلافاصله پس از دریافت گزارش حادثه، عوامل امدادی جمعیت هلال از شعبه و پایگاه های شهرستان های مذکور به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۱۱    
سازمان هواشناسی نسبت به رگبار و رعد و برق در نقاط مختلف کشور، تشدید بارش در 17 استان و افزایش ارتفاع موج در خلیج فارس هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۰۸    
کشف بیش از پنج تُن انواع موادمخدر، جلوگیری از قاچاق بیش از 14 هزار رأس دام و دستگیری بالغ بر 21 هزار قاچاقچی و متجاوز مرزی از جمله مهم ترین اقدامات مرزبانی در فروردین ماه سال 1401 است که فرمانده این ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا زمانی که همه دستگاه ها به پایگاه رفاه ایرانیان متصل شوند، دهک بندی در سیستم به صورت محتاطانه انجام می شود یعنی اصل بر این است که افراد درآمد و دارایی ندارند مگر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/کردستان کارشناس هواشناسی استان کردستان، گفت: یک سامانه بارشی از اوایل شب یکشنبه استان را در بر می گیرد که بارش های آن به صورت متناوب تا پایان هفته ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۱    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی از راه اندازی پایگاه اطلاعات و داده حوزه کشاورزی استان به زودی با حضور استاندار خبر داد و افزود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۹    
معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت گفت: ساخت و تجهیز خوابگاه های متاهلی را با جدیت دنبال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۱:۲۱    
ایسنا/خراسان جنوبی کارشناس ثبت میراث طبیعی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان خراسان جنوبی از ابلاغ حکم ثبتی دو ژئوسایت ارزشمند شهرستان طبس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۴    
ایسنا/فارس استاندار فارس با اشاره به اهمیت بهسازی مساجد به عنوان پایگاه های ترویج فرهنگ اسلامی و سنگر مسلمانان، خواستار ارائه لیستی از مساجدی که در سطح استان نیازمند بهسازی هستند، شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۶    
یک منبع عراقی با اشاره به حضور نخست وزیر این کشور در مذاکرات ایران و عربستان در بغداد، جزئیات جدید درخصوص این نشست اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۳    
ایسنا/خوزستان دوره توانمندسازی جوامع محلی با بهره گیری از ظرفیت گردشگری آثار ثبت جهانی، با نظارت اداره کل مجامع و تشکل های مردم نهاد و توسط اداره کل میراث فرهنگی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۳    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: سال گذشته با برگزاری جلسات متعدد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۶    
مدیر کل زندان های استان تهران از فراهم سازی آزادی 6 مددجوی ندامتگاه زنان استان تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری از سقوط یک خانم در محل دره گردشگری بارز لردگان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از راه اندازی سامانه برخط پایش رضایت مردم از کارکنان دستگاه های اجرایی خبر داده تا هر شهروند پس از مراجعه به هر واحد اداری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
ایسنا/فارس سرپرست شرکت عمران صدرا اعلام کرد که تا پایان تیرماه امسال 10هزار و 400 واحد در راستای اقدام ملی نهضت تولید مسکن اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: در اثر سانحه رانندگی بین دو دستگاه خودروی سمند و پژو 206 در محور مرند- خوی پنج نفر جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/آذربایجان شرقی امور ارتباطات شهرداری منطقه 3 تبریز در جوابیه ای به مطالب منتشرشده در برخی رسانه ها، موضوع حصارکشی در پارک مشروطه تبریز را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۷:۵۹    
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: یک هزار و 100 میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی باغات استان هرمزگان اختصاص یافته، اما متاسفانه از این تسهیلات استقبال خوبی نشده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۰۱:۰۶    
مهدی صفری، معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه، با تاکید بر ضرورت تلاش همه نهادهای ذیربط برای کمک به معرفی و عرضه هرچه بهتر دستاوردها و توانایی های تولید کنندگان ایرانی به بازارهای جهانی به ویژه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۸    
وزیر خارجه ترکیه از بسته شدن حریم هوایی این کشور به روی هواپیماهای نظامی روسیه که به سوریه نیرو منتقل می کنند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۳:۰۸    
بایرن مونیخ با شکست بوروسیا دورتموند برای دهمین بار پیاپی قهرمان بوندسلیگا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۸    
ایسنا/قم کارآفرین برتر کشور در سال 98 و 99 گفت: من در ابتدای فعالیت هیچ سرمایه ای نداشتم و با وام های متعدد توانستم فعالیت خود را آغاز کنم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۸    
ایسنا/قم عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: رسانه هایی که جیره خوار فرهنگ های غربی هستند، مردم را از خدا دور می کنند و دشمن معنویت هستند و ارزش های دینی را به تمسخر گرفته و برهنگی را ترویج میکنند و جایگاه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۵۸    
ایسنا/قم استاد حوزه علمیه گفت: حضرت علی (ع) در کلامی نورانی می فرماید از چند چیز تعجب می کنم که اولین تعجب در خصوص انسان های بخیل است که بخیل فقری که هراس دارد را زودتر برای خود فراهم می کند و راحتی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۲    
"در راستای حفظ سلامت مادر و جنین در ماده 53 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نحوه استاندارد سازی چگونگی تجویز و عملکرد پزشکان و اصلاح روشهای غربالگری و تشخیصی به خوبی مشخص و معین شده است."
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
رئیس جمهور اوکراین گفت که وی روز یکشنبه در کی یف با وزرای خارجه و دفاع آمریکا درباره تحویل گرفتن محموله های سلاح از واشنگتن گفت وگو می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۱۰    
مهاجم ایرانی درباره درخشش و گلزنی در بوندسلیگا به صحبت پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۶    
ایسنا/گیلان معاون روابط عمومی سپاه گیلان گفت: در دو سال گذشته بیش از 2000 واحد مسکن محرومین در گیلان احداث و همچنین 331 واحد مسکن مددجویان و کمیته امداد نیز تکمیل شده و این روند در استان با ساخت 500 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۰۴    
ایسنا/گیلان مدیرکل محیط زیست گیلان گفت: جایگاه های دفن زباله در سطح استان هم اینک در وضعیت بسیار خطرناکی از لحاظ امنیت بهداشت قرار دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۱:۵۶    
مرزبان درجه یک و فرمانده هنگ مرزی "تایباد" گفت: با اشراف و تسلط اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانان غیور فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۶    
بیش از 100 نفر بر اثر انفجار یک پالایشگاه نفت غیرقانونی در جنوب نیجریه کشته شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۵    
حسن روحانی در پیامی درگذشت مرحوم آیت الله حاج سید مهدی موسوی بجنوردی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۱    
عناصر مسلح وابسته به ارتش ترکیه صبح امروز ناحیه تل رفعت در حومه حلب را هدف حملات خمپاره ای خود قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۸    
ایسنا/یزد آیین سنتی نخل برداری و عزاداری سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) در حسینه اعظم خورمیز علیا شهرستان مهریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۴۰    
شرکت تسلیحاتی آلمان از صدر اعظم این کشور خواست تا با فروش 100 خودروی زرهی به کی یف موافقت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۰    
ایسنا/خوزستان دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک از دستگیری 14 تن از عاملان یک درگیری طائفه ای در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۹    
ایسنا/فارس مدیرکل مدیریت بحران استانداری فارس از ترک خوردگی تعدادی از منازل قدیمی روستایی در منطقه خانه زنیان در پی وقوع زمین لرزه عصر سوم اردیبهشت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۷    
ایسنا/فارس مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد که تا زمان اعلام این خبر، براثر زمین لرزه 4.3 ریشتری عصر امروز در منطقه خانه زنیان، یکنفر مصدوم شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۲۴    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی خراسان رضوی از بسته شدن مرز دوغارون از دو طرف به دلیل به دلیل مشکلات بین مرزبانان ایران و طالبان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۶    
لورکوزن در حالی که سردار آزمون موفق به گلزنی و پاس گل شد توانست پیروزی قاطعی را در بوندسلیگا به دست آورد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۱    
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) یادداشت
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۶    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با بیان اینکه نظام روابط بین الملل در حال دگرگونی عمیق است، اظهار کرد که کشورهای عضو بریکس در حال حاضر به هسته یک جهان چند قطبی تبدیل شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۳    
ایسنا/اصفهان گوهر کرمی از نخستین زنان عکاس اصفهان بر اثر کهولت سن درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۵    
ملی پوش رویینگ ایران به کشور آذربایجان مهاجرت کرد. رییس فدراسیون قایقرانی می گوید که او دغدغه استخدام داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۹    
رئیس جمهور از پروژه نیمه تمام بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی شهریار که احداث آن 30 سال پیش آغاز شده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۸    
پیام همدردی رهبر انقلاب به خانواده شهدای حوادث تروریستی اخیر افغانستان ابلاغ شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۲    
رئیس جمهور در بازدید از مجموعه بزرگ صنایع لبنی کاسپین با ابراز ناراحتی از راکد بودن آن، دستور داد مشکل سرمایه در گردش این مجموعه بلافاصله با هماهنگی بانک برطرف شده و حداکثر تا یکماه آینده به افتتاح ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۰    
ایسنا/مازندران مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مازندران در جلسه میز خدمت شهرستان نور گفت: میانگین کشوری در استفاده از آب های سطحی 53 درصد است در حالی که مازندران فقط 12 درصد از آب های سطحی استفاده می ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۳    
ایسنا/فارس زمین لرزه ای نسبتا شدید، حوالی خانه زنیان در 30 کیلومتری شیراز را لرزاند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۳    
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه شاهد هستیم بهانه هایی از سوی خودروسازان برای توجیه کیفیت و ایمنی پایین خودروها طرح می شود که مردم را بیشتر عصبانی می ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۲    
سفارت آلمان در واشنگتن اعلام کرد که اروپا تصمیم گرفته است که هر چه زودتر از وابستگی به انرژی روسیه رهایی یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۹    
رئیس جمهور در بازدید از کمپ بازپروری اخوان شهرستان ملارد، مددجویان این کمپ را به تقویت اراده و تصمیم جدی برای ترک اعتیاد در کنار فراگیری شغل مناسب به منظور بازگشت به جامعه و زندگی شرافتمندانه توصیه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۳۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: یک کودک 10 ساله با هوشیاری و اقدام به موقع، 9 نفر را از چنگال مرگ خاموش نجات داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۳    
ایسنا/لرستان سرپرست دانشگاه لرستان با بیان اینکه نهج البلاغه دارای جنبه ها و ابعاد آموزنده در بخش های فردی، اجتماعی، سیاسی، مدیریتی و .. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۶    
ایسنا/خوزستان هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: اگر فولاد چنین شرایطی را اکنون در آسیا دارد و قهرمانی هایی که به دست آورده است، مهم ترین عاملش نکونام است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۴    
ایسنا/البرز مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز با اشاره به حواشی ایجاد شده توسط برخی رسانه نماها در خصوص عزل و نصب شهردار کرج ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۲    
وزارت تحصیلات عالی طالبان اعلام کرده که پس از این دانشجویان دختر و پسر در افغانستان باید در روزهای جداگانه به دانشگاه رفته و در کلاس حاضر شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۸:۰۱    
توپچی های لندن توانستند 3 بر یک یونایتد را در لیگ برتر شکست دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۵۴    
وزیر دفاع هند گفت، این کشور می خواهد که با کشورهای دنیای لیبرال دوستی قدرتمندی داشته باشد، اما برای حفاظت از مرزهایش به کمک روسیه نیاز دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مراسم وداع با پیکر مطهر شهید والامقام محمود ابسالان امروز در زاهدان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۴۳    
یک استاد حوزه گفت: از خداوند بخواهیم که راهنمایی های خودش را برای ما بفرستد و زمانی که راهنما ارسال می کند شرایطی فراهم کند آن را ببینیم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۳۲    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر پاسدار شهید محمود آبسالان دقاقیقی پیش با حضور نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و مردم شیعه و سنی از میدان امام حسین(ع) به سمت گلزار ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۷    
ایسنا/کرمان معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان کرمان از تلاش 15 ساعته نیروهای امدادی هلال احمر راین برای نجات جان یک کوهنورد در ارتفاعات کوه هزار راین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۳    
تیم ملی کشتی آزاد ایران در پایان رقابت های 5 وزن نخست قهرمانی آسیا به 3 مدال طلا دست یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۷    
ایسنا/مازندران رئیس مرکز مدیریت راه های استان مازندران از لغو انسداد محور هراز به دلیل حضور تیم نساجی قائمشهر در فینال جام حذفی فوتبال کشور و سهولت حضور هواداران این تیم در ورزشگاه آزادی تهران خبر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۱۲    
معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر با تاکید بر این که هلال احمر آماده خدمت رسانی به زائرین حج است از ممنوعیت اعزام افراد بالای 65 سال به حج خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۸    
تردد در جاده چالوس و آزادراه تهران-شمال از ساعتی پیش به صورت یکطرفه از شمال به جنوب برقرار شد و بر اساس اطلاعیه صادر شده از سوی پلیس راهور تا ساعت 24 امروز ادامه خواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۷:۰۶    
رییس سازمان بهزیستی از ارسال لیست اسامی دستگاه هایی که در زمینه قانون حمایت از معلولین کوتاهی کردند به رییس جمهور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۸    
منابع خبری سوریه از کشته و زخمی شدن چند نفر از شبه نظامیان گروه مسلح موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) در حمله راکتی افراد ناشناس به شرق دیرالزور خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۵۵    
حمید شاه آبادی، معاون سیما از پشت صحنه دو مجموعه تلویزیونی "نجلا 2" و "حکم رشد" که هر دو محصول شبکه سه سیما هستند، بازدید کرد و از نزدیک در جریان ساخت آنها قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۸    
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور از یک طرفه شدن محور چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۸    
لغو اختتامیه نمایشگاهی که بخشی از آن به نمایش آثار بهمن محصص اختصاص داشت و در پی آن مخالفت برخی برای تبدیل خانه این هنرمند گیلانی به موزه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۳    
رئیس جمهوری پیشین آمریکا گفت که او هرگز به ایفای نقش در جریان حمله ششم ژانویه 2021 به ساختمان کنگره در واشنگتن اذعان نکرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۳    
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از بررسی وضعیت ویزیت پزشکان در جلسه فردای هیات دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۳۳    
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان درباره وجود لکه هایی بر آب زاینده رود و تغییر رنگ آب در منطقه فلاورجان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۸    
فرمانده نیروهای دفاع هسته ای، بیولوژیک و شیمیایی نیروهای مسلح روسیه، امروز (شنبه) بیانیه سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) درباره استفاده احتمالی مسکو از تسلیحات هسته ای تاکتیکی در جنگ اوکراین را پوچ ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۶    
بنا به گفته مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن، اراضی دولتی در مقاطع مختلف مورد تعرض قرار می گرفت که با تشکیل یگان حفاظت از اراضی این سازمان، دست اندازی ها با رفع تصرف فوری به صفر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۶    
فرزندانی که از سال 1400 به بعد به دنیا بیایند، پدر آن ها می تواند تسهیلات قرض الحسنه دریافت کند که کارمزد این تسهیلات 4 درصد است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۲۰    
رئیس جمهور در بازدید از منطقه محمدآباد شهر قدس مشکلات مردم این منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۵    
وزارت خارجه روسیه در واکنش به کشف گور دسته جمعی در مالی اعلام کرد که رسانه های فرانسه می خواهند مسئولیت تمام گناهان را بر دوش دیگران بگذارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۲    
در پی تکرار وقوع انفجارهای تروریستی جنایت بار در مدارس و مساجد مناطق مختلف افغانستان که به شهادت و مجروحیت شمار قابل توجهی از مردم این کشور انجامیده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۱۲    
دانشمندان چینی با استفاده از مولکول های شیمیایی، سلول های سوماتیک انسان را به سلول های بنیادی پرتوان(نسخه ای بالغ از سلول های جنینی اولیه) تبدیل کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۸    
ایسنا/خوزستان مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش بینی آغاز فعالیت سامانه بارشی در سطح استان از فردا و وزش باد شدید و برخاستن گرد و خاک همرفتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۷    
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از توقیف یک محموله لوازم آشپرخانه قاچاق به ارزش 65 میلیارد ریال در اندیمشک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۷    
ایسنا/خوزستان در جدیدترین رنگ بندی اعلام شده کرونا، در استان خوزستان یک شهر در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۴    
سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به 41 سفر استانی وزیر بهداشت در طول 7 ماه گذشته ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۶:۰۱    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت، ایالات متحده از همکاری بین دو کره که بتواند به ایجاد ثبات بیشتر در شبه جزیره کره کمک کند، حمایت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با 21 رمضان سالروز شهادت حضرت علی (ع)، 500 بسته معیشتی بین زلزله زدگان شهرستان کوهرنگ توزیع شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۲    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: هم اکنون هفت بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۲    
نماینده وزن 65 کیلوگرم ایران با شکست حریف عنوان دار خود به مدال طلای آسیا رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۱۵:۴۱    
ایسنا/اصفهان عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی شهرستان اصفهان گفت: متاسفانه اکنون بخشی از اراضی زیر کشت گندم در شرق اصفهان به دلیل نرسیدن آب به آنها از بین رفته است و گندم این اراضی خوراک دام و گوسفند ...