سایر منابع:
سایر خبرها
مایلی کهن با ملوان صدرنشین می شود؟
خبرگزاری فارس: هفته سیزدهم لیگ دسته اول فوتبال روز جمعه با انجام سه بازی آغاز می شود که در یکی از حساس ترین بازی ها تیم ملوان در انزلی به مصاف خیبرخرم آباد می رود. ملوان 24 امتیازی که در رده دوم جدول قرار دارد در صورت پیروزی در این بازی خانگی به طور موقت صدرنشین لیگ دسته اول خواهد شد و شاگردان محمد مایلی کهن برای نخستین مرتبه مزه صدرنشینی را در این فصل می چشند. خیبرخرم آباد 13 امتیازی هم در رده ...
نفرات برتر پینگ پنگ خردسالان کشور معرفی شدند
انجام 167 بازی در دو مرحله مقدماتی و نهایی، در پایان محمدعلی صمدی و مبین نجفی هر دو از تهران، مصطفی طاهری از خراسان جنوبی، پارسا مهرابی از فارس، ایلیا عباسی از همدان، سامران کریمی از خوزستان، محمدرضا نجاتی از تهران و کیارش عبدالملکی از کردستان به ترتیب عناوین اول تا هشتم را کسب کردند و به نفرات اول تا سوم مدال و حکم اهدا شد. هشت نفر برگزیده این مسابقات در دسته برتر پینگ پنگ خردسالان کشور ...
فینال تکراری لیگ تنیس روی میز برای تعیین قهرمان جام بیست و چهارم
بازیکنان پتروشیمی بدون انجام دیدار دوم نیمه نهایی، فینالیست شدند. بدین ترتیب مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره رقابت های تنیس روی میز لیگ باشگاه های کشور همچون فصل گذشته این رقابت ها با حضور دو تیم پتروشیمی و دانشگاه آزاد برگزار می شود. پتروشیمی که فصل گذشته مسابقات به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد مصمم است اینبار جام قهرمانی را از آن خود کند. این تیم با ترکیب ترکیبی متشکل از نیما عالمیان ...
فینال تکراری/ قهرمان جام بیست و چهارم مشخص می شود
تیم از صعود به فینال بازماند. بدین ترتیب مرحله نهایی بیست و چهارمین دوره رقابت های تنیس روی میز لیگ باشگاه های کشور همچون فصل گذشته این رقابت ها با حضور دو تیم پتروشیمی و دانشگاه آزاد برگزار می شود. پتروشیمی که فصل گذشته مسابقات به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد مصمم است اینبار جام قهرمانی را از آن خود کند. این تیم با ترکیب ترکیبی متشکل از نیما عالمیان، افشین نوروزی، عارف احمدی فر، مهران ...
رقابت های لیگ باشگاهی تنیس روی میز بانوان معلول پایان یافت
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون جانبازان و معلولان، مسابقات به میزبانی هیات یزد و طی روزهای 21 و 22 آبان ماه با حضور 85 ورزشکار در دو دسته برتر و یک برگزار شد. تیم های برتر در پایان رقابتها به این شرح اعلام شدند: کلاس نشسته ، دسته برتر: 1- راهسازی 115 کرمان 2- قصر پارسیان تهران 3- بهزیستی مازندران - ثامن الحجج سبزوار کلاس ایستاده، دسته ...
بانوان پینگ پنگ باز ایران قهرمان دسته سوم جهان شدند
به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران که روز گذشته با شکست دادن ونزوئلا به از دسته سوم به دسته دوم مسابقات قهرمانی جهان صعود کرد، امروز در دیدار پایانی دسته سوم به مصاف ازبکستان رفت و با شکست دادن 3 بر یک این تیم عنوان قهرمانی این دسته را از آن خود کرد. تیم ایران با ترکیب ندا شهسواری ، محجوبه عمرانی و مریم صامت برابر ازبکستان به میدان رفت. این عنوان در حالی از آن تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران شد که در رقابت های 2006 قهرمانی جهان در آلمان نیز تیم بانوان ایران در دسته چهارم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. ...
فردا؛ آغاز اردوی تیم های ملی تنیس روی میز بانوان
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون تنیس روی میز، آکادمی بین المللی تنیس روی میز از فردا به صورت همزمان میزبان اردوی بانوان پینگ پنگ باز ایرانی در سه رده سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان است. اردوی تیم ملی بانوان بزرگسال ایران با هدف کسب آمادگی لازم جهت حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا برگزار می شود. ندا شهسواری (کرمانشاه)، محجوبه عمرانی (مازندران) و مریم صامت (گلستان ...
هفته اول با 3 منهای یک بازی
این دیدار نیز تیم پتروشیمی بندر امام، نایب قهرمان فصل گذشته از ساعت 16 برابر میزبانش رعد پدافند هوایی خاتم الانبیاء قرار خواهد گرفت. حضور نفراتی همچون نوشاد عالمیان و پوریا عمرانی در تیم رعد و نیما عالمیان، افشین نوروزی و مهران احدی در تیم پتروشیمی بر جذابیت های این دیدار اضافه خواهد کرد. همچنین دیدار تیم های دانشگاه آزاد، مدافع عنوان قهرمانی با شهرداری تبریز به دلیل نرسیدن به موقع بازیکنان چینی تیم تبریزی به تعویق افتاد. بازی های هفته دوم لیگ برتر تنیس روی میز قرار است روز 22 آذر پیگیری شود. لینک اصلی؛ گردآوری توسط میکس نیوز ...
تیم بانوان ایران قهرمان شد
تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران با غلبه بر ازبکستان در دیدار پایانی رقابت های تیمی دسته سوم قهرمانی جهان عنوان قهرمانی این دسته را از آن خود کرد. تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران که روز گذشته با شکست دادن ونزوئلا به از دسته سوم به دسته دوم مسابقات قهرمانی جهان صعود کرد، امروز در دیدار پایانی دسته سوم به مصاف ازبکستان رفت و با شکست دادن 3 بر یک این تیم عنوان قهرمانی این دسته را از آن ...
نفرات و تیم های برتر معرفی شدند
...> کلاس نشسته، دسته برتر: 1- راهسازی 115 کرمان 2- قصر پارسیان 3- بهزیستی مازندران و ثامن الحجج سبزوار کلاس ایستاده، دسته برتر: 1- ثامن الحجج سبزوار 2- قصر پارسیان تهران 3- هیات مرکزی و هیات فارس کلاس نشسته، دسته یک: 1- هیات فارس 2- هیات خوزستان 3- هیات آذربایجان شرقی و هیات ...
رقابت های تنیس روی میز نونهالان کشور به میزبانی قزوین آغاز شد
ابوالفضل حمزه ای در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات آزاد و رده بندی نونهالان تنیس روی میز پسر از امروز در خانه تنیس روی میز غدیر قزوین برگزار می شود. وی بابیان اینکه در این رقابت ها 136 ورزشکار از 20 استان کشور شرکت دارند افزود: امروز و فردا رقابت های بخش آزاد برگزار و با معرفی 6شش بازیکن برتر به پایان می رسد. حمزه ای خاطرنشان کرد: مرحله دوم این رقابت ها با شرکت ...
پورموسوی به قهرمانی رسید
حسین زاده از تهران 16 امتیاز 13- مشکات بهمئی از خوزستان 16 امتیاز 14- ملیکا عامرطاس از فارس 13 امتیاز در پایان مسابقات دسته برتر نفرات اول تا هشتم در این دسته باقی ماندند و مابقی به رقابت های آزاد سقوط کردند.
صعود رعد به رتبه دوم/ پدر داوری ایران در لیگ
هفته هشتم بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ برتر باشگاه های کشور با انجام یک دیدار دیگر امروز دوشنبه 19 بهمن ماه از ساعت 13 در مجموعه انقلاب تهران پیگیری شد که طی آن یاران نوشاد عالمیان در تیم رعد دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء موفق شدند با حساب 6 بر 2 مقابل تیم نفت آبادان به پیروزی دست یابند. در این دیدار امین احمدیان و سجاد حسینی از تیم نفت به ترتیب مقابل نعیم نوبخت و پوریا عمرانی ...
استونی حریف بانوان ایران شد
تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران در مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان و برای تعیین رده بندی تیم های 49 تا 60 جهان به مصاف استونی می رود. در ادامه مرحله دوم رقابت های تیمی جهان در مالزی، امروز پنجشنبه با برگزاری دیدار تیم های آرژانتین و استونی، حریف ایران مشخص شد. در این مرحله که برای کسب رتبه های 49 الی 60 جهان و صعود دو تیم به دسته دوم جهان برگزار می شود، تیم استونی با نتیجه ...
بانوان ایران به دسته دوم جهان صعود کردند
در ادامه رقابت های تنیس روی میز قهرمانی جهان در مالزی و در مرحله نیمه نهایی مسابقات دسته سوم بانوان، ملی پوشان ایران با پیروزی 3 بر یک مقابل ونزوئلا به دسته دوم جهان صعود کردند . در این دیدار سیما لیموچی بازیکنانش را مانند بازی های قبل به میدان فرستاد. در بازی نخست محجوبه عمرانی 3 بر 2 مسابقه را واگذار کرد، در بازی دوم ندا شهسواری 3 بر بک مقابل نینو به برتری دست یافت، در مسابقه سوم ...
دلیل غیبت احمدی فر در اردوی تیم ملی تنیس روی میز مشخص شد
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اردوی تیم های ملی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان پسر برای کسب آمادگی لازم جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به صورت همزمان از فردا (پنجشنبه) در آکادمی بین المللی تنیس روی میز در تهران آغاز خواهد شد. در این اردو افشین نوروزی (خوزستان)، نوشاد عالمیان (مازندران)، نیما عالمیان (مازندران)، پوریا عمرانی (مازندران)، محمدرضا اخلاق پسند (گیلان) در تیم اصلی یا ...
حداقل یک نماینده در المپیک خواهیم داشت/ مربی خارجی می تواند در پینگ پنگ تحول ایجاد کند
...: مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند و در اول مهر برگزار می شود که با اتمام اولین اردوی تیم ملی طی هفته گذشته 5 مرد و 4 زن برای شرکت در این مسابقات انتخاب شدند. این 9 نفر یک اردوی دو هفته ای در اتریش خواهند داشت که بعد از آن دو مسابقه در اتریش و بلژیک شرکت می کنند. وی پیرامون کیفیت اردوی برگزار شده و آمادگی شرکت کنندگان توضیح داد: سطح اردوها خوب و رضایت بخش بود و کسانی که به اردو دعوت شده ...
اعلام آمادگی 7 تیم برای حضور در لیگ برتر تنیس روی میز
مرحله اول 12 و 13 شهریور در سنندج، مرحله دوم 16 و 17 مهر در آبادان، مرحله سوم 14 و 15 آبان در بندرعباس و مرحله چهارم و پایانی نیز که هنوز زمانش مشخص نشده است، در تهران برگزار خواهد شد. تیم های مناطق نفت خیز، شهرداری سنندج، پتروشمی بندر امام (ره)، مقاومت، نخل بندرعباس، پالایش و نفت آبادان و هیئت مشهد در این دوره از مسابقات لیگ جوانان و امید به یکدیگر رقابت خواهند کرد. در لیگ دسته ...
دو سهمیه المپیک می خواهیم/ لزوم درخواست از وزارت برای تغییر دبیر
اینکه در این قرارداد امتیازی برای بخش بانوان در نظر گرفته نشده به همین منظور و جهت اصلاح قرارداد و امضای نهایی آن دو هفته آینده به اتریش می روم چون در نظر داریم قبل از مسابقات قهرمانی آسیا و قهرمانی جهان ملی پوشان را به این کمپ تمرینی اعزام کنیم. سرپرست فدراسیون تنیس روی میز همکاری با بازیکن- مربی از کشورهایی مانند چین، روسیه و کره جنوبی و شمالی را از جمله برنامه های این فدراسیون عنوان ...
ملی پوشان تنیس روی میز فردا معرفی می شوند
به گزارش خبرنگار مهر، بازیکنانی که در پایان مسابقات تنیس روی میز دسته برتر بزرگسالان در رده های اول تا هشتم قرار گرفتند، برگزار کننده مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم ملی هستند. این هشت بازیکن فردا سه شنبه در محل آکادمی بین المللی تهران طی یک دور با هم به رقابت می پردازند. نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، پوریا عمرانی، عارف احمدی فر، حمید رضا طاهر خانی، افشین نوروزی، میعاد لطفی و محمدرضا ...
تلاش چهار تیم برای صعود / تقابل نفت و پیام نور
قم می رود. ضمن اینکه دیدار کاتای دو تیم دانشگاه و شهرداری سنندج هم این هفته برگزار خواهد شد. در گروه دوم پاس قوامین 18 امتیازی است و هر چند باید با دانشگاه پیام نور و بیمه فرزام دیدار کند ولی به نظر نمی رسد برای صعود به عنوان تیم نخست مشکلی داشته باشد. در این گروه دو تیم مناطق نفت خیز جنوب و دانشگاه پیام نور 12 امتیازی هستند که در دیدار رودرو تکلیف تیم دوم صعود کننده از این گروه را مشخص خواهند کرد. البته اگر پیام نور بازنده دیدار با قوامین باشد ، نفتی ها با پیروزی برابر تصتا می توانند شرایط بهتری برای خود در راه رفتن به نیمه نهایی فراهم کنند. ...
سعید احمدی به اردوی تیم ملی کاراته راه یافت
رقابتهای انتخابی ها راه پیدا کردند. بر اساس تصمیم کادر فنی نفرات اول اوزان مختلف مسابقات انتخابی به صورت مستقیم به اردو دعوت شده و سایر نفرات باید از مرحله دوم مسابقات انتخابی( 25 و 26 اردیبهشت ماه) جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کنند. فردا جمعه 17 اردیبهشت ماه در آخرین روز مسابقات انتخابی کاراته کاهای وزن 60-کیلوگرم به روی تاتامی می روند. تیم ملی کاراته ایران برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان (آبان ماه - اتریش) آماده می شود. ...
برترین های دو وزن مشخص شدند/ احمدی نفر اول 67- کیلو
این رقابت ها و در روز سوم در وزن 67- که با حضور 137 کاراته کا برگزار شد، سعید احمدی از کرمانشاه و رضا عنایتی از مازندران عناوین اول و دوم را به دست آورند و سید امیر موسوی پور از قزوین و علیرضا شیرصفت از فارس عنوان سوم مشترک را کسب کردند. بدین ترتیب برترین های وزن 84-،84+، 75- و 67- مشخص شده است و رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته فردا جمعه 17 اردیبهشت ماه با رقابت بین کاراته کا های وزن 60- کیلوگرم به پایان می رسد. #رقابتهای_انتخابی_کاراته #1ورزش ...
برترین های دو وزن رقابت های انتخابی کاراته مشخص شدند
اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد. در پایان روز نخست انتخابی در وزن 84- کیلو گرم که با حضور 71 کاراته کا برگزار شد، ذبیح الله پورشیب از ایلام اول شد، علی فداکار از تهران دوم و یونس نوروزی از مرکزی و رضا بهرام پور از مازندران نفرات سوم و چهارم شدند و در وزن 84+ کیلوگرم با 62 کاراته کا، سجاد گنج زاده از تهران، ایمان سنچولی از گلستان و هادی عرب از اصفهان و سجاد فرخی از مازندران عناوین اول تا چهارم را کسب کردند. فردا و در ادامه این رقابت ها کاراته کاهای وزن 75- کیلو گرم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ...
برترین های اوزان 84- و 84+ کیلو مشخص شدند
، علی فداکار از تهران دوم و یونس نوروزی از مرکزی و رضا بهرام پور از مازندران نفرات سوم و چهارم شدند و در وزن 84+ کیلوگرم با 62 کاراته کا، سجاد گنج زاده از تهران، ایمان سنچولی از گلستان و هادی عرب از اصفهان و سجاد فرخی از مازندران عناوین اول تا چهارم را کسب کردند. فردا و در ادامه این رقابت ها کاراته کاهای وزن 75- کیلو گرم به مصاف یکدیگر خواهند رفت. #رقابتهای_انتخابی_کاراته #1ورزش ...
علیپور در 61 کیلوگرم به قهرمانی رسید
روز دوم رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در رده سنی بزرگسالان با انجام مبارزات وزن 61-کیلوگرم پیگیری شد. در پایان مسابقات امروز رزیتا علیپور از مازندران مقام اولی را بدست آورد، بهنوش نجفی از زنجان دوم شد. زهرا یاوری از تهران و هنگامه جعفری از اصفهان مشترکاً بر سکوی سوم قرار گرفتند. در این وزن 109 کاراته کا شرکت داشتند. فردا و در ادامه این رقابت ها مسابقات وزن 68-کیلوگرم برگزار خواهد شد. #کاراته_بانوان #رزیتا_علیپور #1ورزش ...
عسگری به دیدار نهایی رسید/ حذف نمایندگان پرتعداد ایران
جدول شانس مجدد برابر کاراته کایی از تونس پس از تساوی در وقت قانونی مبارزه با رای داوران بازنده میدان شد و در مکان هفتم قرار گرفت. سمیرا ملکی پور دیگر نماینده این وزن بود که از دو رقابتها کنار رفت. در بخش کاتای انفرادی هم، سعیده یاوری، مریم کریمی، غزل نادری، نوشین خلفیان، زهره میرزاخانیان در بخش بانوان، روزبه روشنی، امیربهادر تدین، ابوالفضل شهجردی، علی مردانی، علی زند، شایگان اسفندیاری، امیر یزدان تدین، امیر محمدی بقا، سهیل ساجدی فر، امیر حسین آرمیده ومیلاد دلیخون در بخش مردان از دست یابی به مدال بازماندند. این مسابقات فردا یکشنبه در سایر اوزان پیگیری می شود. ...
دانشگاه آزاد قهرمان شد
...> سوپر لیگ کاراته بانوان در دو گروه یک و دو برگزار شد که در گروه یک دو تیم دانشگاه آزاد و مقاومت بسیج دو تیم اول و دوم گروه خود بودند و در دیگر گروه نیز دو تیم علمدارکربلا و آکادمی هایترا به عنوان تیم های اول و دوم گروه خود به مرحله بعد صعود کردند. در تنها بازی گروه دوم امروز تیم علمدار کربلا با نتیجه 18 بر 8 آکادمی هایترا را شکست داد تا به عنوان تیم نخست گروه دوم راهی مرحله نیمه نهایی ...
رقابتهای انتخابی کاراته نوجوانان و جوانان برگزار شد
به گزارش خبرنگار مهر، این رقابتها در حالی بعد از مراسم افطار برگزار شد که برخی مربیان نسبت به شیوه حضور چند کاراته کا در اردو و نحوه برگزاری مسابقات اعتراض داشتند که متاسفانه سرمربی تیم ملی به جای پاسخگویی با شیوه نامناسب با این مربیان برخورد کرد. هر چند برخی نفراتی که به صورت سفارشی وارد اردو شده بودند بازهم توفیقی نداشته و با شکست برابر رقبا جواز حضور در اردو را پیدا کردند ولی مازیار ...
جدول کامل گلزنان لیگ دسته دوم در پایان هفته نهم
به گزارش" دی اسپورت"؛هفته هشتم مسابقات لیگ دسته دوم هفته پر گلی از آب در نیامد و در مجموع18بازی برگزار شده تنها 35بار توپ از خط دروازه ها گذشت و میانگین1/9گل در هربازی که آمار ضعیفی می باشد برای این هفته به ثبت رسید. علی محمد چراغی با گلزنی در این هفته ها فاصله خودش را با دیگر مدعیان کسب عنوان آقای گلی بیشتر کرده و با 9گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد. حجت چهار محالی با 3گلی ...