یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۵:۵۰Dec 2019 8

سازمان مدیریت بحران (ndmo.ir)

  ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران با اشاره به تلاش دولت برای اختصاص بودجه برای کاهش خسارت های ناشی از بحران های طبیعی، گفت: 300 میلیارد ریال برای اطفای حریق هوایی در ایران اختصاص داده شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: تسریع در عملیات لایروبی و تکمیل دیواره های ساحلی شهرستان مورد تاکید مدیریت ارشد استان است
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه بااشاره به تلاش ها برای امهال تسهیلات زلزله زدگان گفت: تاکنون تصمیمی برای امهال مجدد وام زلزله زدگان گرفته نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
توصیف : تشدید فعالیت سامانه بارشی 1- زمان شروع: پنجشنبه 98/9/14 نوع مخاطره: بارش شدید باران یا برف منطقه اثر: بارش باران: سواحل گیلان، و غرب مازندران حداکثر(70-50 میلی متر) ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۴:۲۱    
رئیس جمهور با اشاره به بازدید اخیر خود از مناطق زلزله زده شهرستان های میانه و سراب در استان آذربایجان شرقی، گفت: در این مناطق خانه هایی که جدیداً بازسازی و مقاوم سازی شده بود، آسیبی ندیده بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
مشایخی معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه از اسکان موقت 1809 خانوار در مناطق زلزله زده با دریافت تسهیلات بلاعوض خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۱   + ۲۶ سایت دیگر  
توصیف : تشدید بارش باران و برف زمان شروع: دوشنبه 98/09/11 پدیده جوی: بارش شدید باران و برف و وزش باد شدید منطقه: دوشنبه 98/09/11: ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۱    
شاکری شمسی مدیر کل مدیریت بحران استان یزد گفت: مانور امسال با همکاری بین محلات و مدارس برگزار شد و این شروع جریانی برای محوریت مدارس در بحث بحران ومدیریت آن است .
  ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۱    
مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت : با توجه به خطر بالای وقوع زلزله در استان و اهمیت ارتقاء سطح آمادگی و آگاهی اقشار مردم و دانش آموزان برای مقابله با حوادث طبیعی خصوصا زلزله ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آور 6 آذر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
بیست ویکمین مانور زلزله و ایمنی ، با رویکرد “مدرسه ایمن – جامعه تاب آور” روز چهارشنبه 6 آذرماه با پخش آژیر زلزله از رادیو سراسری به صورت همزمان در کلیه مدارس کشور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۵ - ۰۷:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون بازسازی و بازتوانی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: موضوع مبارزه با هجوم ملخ ها به چند شهر در جنوب کشور در دستور کار مدیریت بحران کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: اعتبارات جبران خسارت های سیلاب های فروردین امسال در سه محور شامل ترمیم زیرساخت های عمرانی، کشاورزی و پرداخت به کشاورزان خسارت دیده پیش بینی ...
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۱    
روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور در مورد مطلب "ضعف دستگاه ها در مدیریت و مهار بحران" با کد خبر 275589 در روز یکشنبه مورخ 19 آبان 1398توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی از آماده باش 68 تیم امدادی و عملیاتی در استان طی 48 ساعت آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران قم نیز دراین جلسه گفت: پدیده گرد و غبار یکی از چالش های اصلی زیست محیطی استان قم می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت که سالانه بیش از سه هزار نظر در ایران بر اثر بلایای طبیعی جان خود را از دست می دهند که نشان می دهد هنوز مدیریت ما در بحران ها مطلوب نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۲۸ سایت دیگر  
با تصویب دولت، اسماعیل نجار برای مدت پنج سال به عنوان رئیس سازمان مدیریت بحران کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس اخطاریه سازمان هواشناسی بارش شدید باران و برف از امروز پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۸:۵۹   + ۶۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای ضمن اشاره به بارش سنگین باران و برف در کشور تا دو روز آینده نسبت به بالا آمدن آب رودخانه ها و احتمال رخداد سیلاب هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
دومین جلسه ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران به منظور ارزیابی آمادگی دستگاه ها با توجه به ورود موج بارشی جدید به کشور و انجام تمهیدات لازم برای مقابله با حوادث احتمالی با حضور ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: شهروندان تهرانی از سفرهای کم اهمیت خودداری و تا حد امکان از وسایط نقلیه عمومی استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فلاح نژاد با اشاره به هشدارهای اداره کل هواشناسی مبنی بر کاهش شدید دما و بارش برف و باران گفت: تمامی دستگاه ها و مدیران استانی به حالت آماده باش هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مازندران در پی بارش برف و باران در مازندران مدیریت بحران استان از آماده باش کامل و انجام اقداماتی برای مواجهه با باران و برف خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱    
اخطاریه شماره 52 چهارشنبه مورخ 98/08/22 توصیف مورد انتظار: بارش شدید باران زمان شروع: پنج شنبه مورخ 98/08/23 منطقه اثر: پنج شنبه غرب گیلان حداکثر بین 40 تا 60 میلی متر ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
اخطاریه شماره 53 پنج شنبه ه مورخ 98/08/23 توصیف سامانه های بارشی مورد انتظار: بارش تجمعی سنگین زمان شروع: جمعه 98/08/24 نوع مخاطره: بارش سنگین باران و برف منطقه اثر: ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۵ - ۱۱:۲۱    
توصیف سامانه های بارشی مورد انتظار: بارش اولین برف پاییزه. زمان شروع: جمعه 98/08/24 نوع مخاطره: بارش برف منطقه اثر: ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
حاجی زاده، اعلام کرد:بنا بر گزارش هواشناسی و تصمیم گیری ستاد مدیریت بحران استان به علت وارونگی و الودگی هوا تمامی مدارس در همه مقاطع در دو نوبت صبح و عصر در شهرستانهای شوش، اهواز، حمیدیه، کارون ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱    
پبروزی انقلاب اسلامی مان را مدیون " وحدت" امت اسلامی هستیم و به ثمررسیدن خون شهیدان نهضت را در سایه یکپارچگی ملت ایران بر محور " ولایت فقیه" و رهبری امام بزرگوارمان می دانیم ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: 5 هزار واحد مسکونی آسیب دیده در مناطق زلزله زده شهرستان های میانه و سراب در آذربایجان شرقی نوسازی و تعمیر می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اسماعیل نجار اظهار داشت: باید مشکلات مردم زلزله زده اولویت بندی شود و برحل عمده ترین مشکلات مردم متمرکز شده تا با برنامه ریزی دقیق و مناسب مرتفع شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه امروز به ریاست معاون اول رئیس جمهوی با اختصاص اعتبار و تسهیلات بانکی ارزان قیمت برای جبران خسارت و بازسازی بخش های آسیب دیده ناشی از زلزله در استان آذربایجان شرقی موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
اسماعیل نجار با حضور در روستاهای زلزله زده تیرشاب، اسب فروشان، هروان و دونیق از توابع بخش مرکزی شهرستان سراب، از روند کمک رسانی و ارائه خدمات به آسیب دیدگان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با توجه به نزدیکی فصل سرما و سردسیر بودن مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی باید زندگی عادی در سریع ترین زمان به مردم زلزله زده بازگردد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
اسماعیل نجار امروز شنبه به منظور پیگیری وضعیت مناطق زلزله زده و ارزیابی منطقه آسیب دیده پس از زلزله اخیر عازم استان آذربایجان شرقی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور بر لزوم امدادرسانی فوری و بسیج همه امکانات برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۹:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اخطاریه شماره 50 را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه امکانات شهری و روستایی منطقه (آب، برق و گاز)برقرار و شرایط رو به پایداری است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۰۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
نجار با اشاره به اینکه پس از زلزله ساعت 2 بامداد امروز تا ساعت 10 صبح، بیش از 82 پس لرزه در شهرستان میانه ثبت شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی از اعزام تیم های ارزیابی و امداد و نجات به شهرستان میانه خبر داد و گفت: تمام شهرستان های استان برای امدادرسانی به زلزله زدگان در آماده باش کامل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۳    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور، امیر قادری معاون بازسازی و بازتوانی به منظور بازدید و ارزیابی مناطق زلزله زده و شرکت در جلسه ستاد پیشگیری ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی چهار و هشت دهم ریشتر، حوالی گردکشانه را در استان آذربایجان غربی لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیر کشور از هموطنان خواست ضمن حفظ آرامش و خونسردی با نیروهای امداد و نجات همکاری لازم را داشته باشند و اخبار و اطلاعات خود را صرفا از مراجع رسمی دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران: گروه های ارزیابی برای بررسی میزان خسارات به استان آذربایجان شرقی اعزام شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست فصلی ستاد مدیریت بحران تهران با حضور رئیس سازمان مدیریت بحران کشور ، شهردار تهران، رئیس شورای شهر تهران و هم چنین نمایندگان ستادهای مربوطه صبح امروز در مرکز فرماندهی سازمان پیشگیری و مدیریت ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۰۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
احمدی گفت: صبح روز دوشنبه ضمن بازدید از مناطق سیل زده شهرستان گلوگاه، ستاد پیشگیری؛هماهنگی و فرماندهی پاسخ به بحران به ریاست استاندار تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سرمست گفت:سال گذشته با هم افزایی و انسجام و هم چنین هماهنگی با اعضای ستاد بحران توانستیم بحران سیل را مدیریت کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۵:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان خوزستان از احتمال وقوع مجدد سیل در این استان هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس با شعار مدرسه ایمن، جامعه تاب آ ور در 6 آذر برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به قانون جدید مدیریت بحران گفت: در حال حاضر پنج سند اصلی راهبرد ملی در ذیل این قانون در حال تدوین است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت چهار دهه از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و تحقیرش در جهان، تحلیل های درونی غربگرایان و افراد مذبذب پشیمان، ذره ایی نخواهد توانست واقعیت های این حادثه را محو، انکار و تحریف کند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک کمیته برآورد، تعیین خسارات و تخصیص منابع و مدیران عامل بانکها عصر امروز یکشنبه 12 آبان ماه با حضور نجار جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده در سالن پیامبر اعظم وزارت کشور برگزار ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
قادری از توزیع استانی 2 هزار میلیارد تومان هزینه استمهال وام کشاورزان آسیب دیده از سیل ابتدای سال در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: شهرداری های موظف هستند نسبت به لایروبی مستمرانهار اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان با بیان اینکه خسارات سیلاب اخیر لرستان مستندسازی و برآورد می شود گفت: هیچ سرفصل و اعتباری جهت پرداخت خسارت اخیر به هم استانی ها در بخش های مختلف کشاورزی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۴    
محمود شاکری شمسی مدیرکل مدیریت بحران استان یزد در جلسه هم اندیشی نمایندگان hse پیمانکاران صنعت گاز استان از نمایندگان خواست تا آموزشهای امدادی لازم را در به نیروهای تحت امر خود منتقل نمایند
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی اطلاعیه شماره 113 صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
29 صفر سالروز شهادت حضرت رضا (ع) امام هشتم شیعیان جهان است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیریت بحران خوزستان در خصوص تقویت سامانه بارشی در بخشهایی از استان به روسای ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان و شهرستانها اخطاریه آنی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس درخصوص فعالیت سامانه بارشی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: روز گذشته در استان شاهد بروز سیل در استان بودیم که بر اثر آن تخریب پنج واحد مسکونی، تلفات 18راس دام، آبگرفتگی در روستاهای جم جرد، بوئینک ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری البرزگفت: سامانه بارشی از 3تا 6 آبان ماه 98در استان البرز به سبب سامانه بارشی رگبار، رعد و برق، وزش باد، مه آلودگی و روند کاهش دما ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۶:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: در راستای جلوگیری از حوادث احتمالی دستور العمل های اقدامات پیشگیرانه در دستور کار مدیریت بحران استان زنجان است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از هواشناسی، زمان شروع: بعداز ظهر جمعه مورخ 98/8/3 نوع مخاطره: رگبار باران گاهی رعدوبرق منطقه اثر: ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت بحران کشور به نقل از هواشناسی، توصیف سامانه های بارشی مورد انتظار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
طی ابلاغی از سوی استاندار البرز محمدرضا فلاح نژاد به عنوان سرپرست اداره کل مدیریت بحران استانداری البرز منصوب شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نشست تخصصی تدوین دستورالعمل ساده بهسازی لرزه ای نسبی ساختمان های متداول شهر تهران صبح امروز دوشنبه 29 مهرماه با سخنرانی رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران آغاز ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵    
دهقانی مدیرکل مدیریت بحران استان به اهمیت آموزش و مانور برای کلیه مدیران، معلمین و دانش آموزان و محلات همجوار مدارس تاکید نموده و خواستار برگزاری مستمر جلسات و اجرای بموقع مصوبات توسط دستگاههای ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به تمام نیروهای این سازمان در استان های مسیر پیاده روی اربعین آماده باش دادیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۵    
ششمین کنفرانس منطقه ای تغییر اقلیم طی روزهای 27 و 28 آبان ماه 1398 توسط سازمان هواشناسی کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، محمود شاکری شمسی ساعتی پیش در ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان یزد که در سالن مدیریت بحران استانداری برگزار شد با بیان اینکه اتفاق اخیری که ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد در نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان گفت: باید با استفاده از ظرفیت دهیاری ها در جهت مدیریت بحران، ایجاد مسئولیت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور از آغاز اقدامات مقدماتی برای برگزاری مانور سراسری زلزله و ایمنی مدارس از 28 مهرماه خبر داد و جزئیات آن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی در خصوص ورود سامانه بارشی اخطاریه صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۵    
مجمع عمومی سازمان ملل متحد 13 اکتبر را به عنوان روز جهانی کاهش خطرپذیری بلایا تعیین کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵    
به گزارش روابط عمومی، شاکری شمسی مدیر کل مدیریت بحران استان پیش از ظهر امروز در جلسه بررسی وضعیت بیمه منازل مسکونی و تجاری استان که با حضور نمایندگانی از بیمه، اقتصاد و دارائی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵    
جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بافق صبح امروز با حضور شاکری شمسی مدیرکل مدیریت بحران استان یزد، فرماندار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر کشور و رئیس " ستاد ملی پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران" احکام نمایندگان دستگاه های عضو را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به آغاز فصل بارندگی، گفت: باید سدها و رودخانه های استان را برای شروع بارش ها آماده کنیم. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه با اشاره به تصویب قانون جدید مدیریت بحران گفت: قانون جدید مشمول همه دستگاه های اجرایی، بخش خصوصی، تعاونی ها و افراد جامعه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به احتمال وقوع سیلاب در حوضه کرخه گفت: بحث اصلی در زمینه سیلاب در حوضه کرخه است زیرا آسیب پذیرترین نقطه در بحث سیلاب سال گذشته و سیلاب احتمالی امسال این حوضه است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی های شدید و طغیان رودخانه های محلی از شب گذشته تاکنون سبب بسته شدن 9 راه ارتباطی در جنوب این استان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در استانهای گلستان، مازندران، خوزستان، لرستان، همدان، اصفهان، کردستان، فارس، ایلام، چهارمحال و بختیاری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۳۵    
مجمع عمومی سازمان ملل متحد 13 اکتبر را به عنوان روز بین المللی کاهش خسارات سوانح نامگذاری نموده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان مدیریت بحران کشور تدابیر این سازمان برای راهپیمایی اربعین حسینی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: تسهیلات جعاله 120 میلیون ریالی به واحدهای تخریبی تکمیل نشده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعطا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: استان خوزستان به دلیل مشکلاتی که در حوزه زیرساخت ها دارد با وقوع هر بحران دچار تزلزل می شود که نمونه آن معضل فاضلاب است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: برمبنای شاخص های مصوب عملکرد، از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور در جشنواره شهید رجایی سال 97 سازمان مدیریت بحران کشور برای سومین سال متوالی رتبه عالی را کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: مسیر فنوج به اسپکه در جنوب این استان دیشب براثر طغیان رودخانه های محلی بسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان از جان باختن سه نفر بر اثر برخورد صاعقه در شهرستان های عنبرآباد و رودبار جنوب استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: انتظار داریم در سفر معاون وزیر فناوری و ارتباطات به استان خوزستان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: اصفهان در شرایط بحران پشتیبان تهران و معین هشت استان کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی آخرین وضعیت بازسازی و پرداخت تسهیلات در مناطق سیل زده استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده پیش از ظهر شنبه 6 مهرماه به ریاست دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور و با حضور ، دبیران کمیته ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی، محمود شاکری شمسی در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان خاتم گفت: فرمانداران شهرستانها مکلف هستند که هرگونه کوتاهی و قصور مدیران ادارات در حوزه مدیریت بحران را به هیئت های رسیدگی به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استان قزوین گفت: افزایش تعداد پایگاه های امداد و نجات استان و تجهیز پایگاه های موجود در دستور کار قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۵:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان با اعلام آماده باش به سه شهرستان برای خاموش کردن آتش سوزی منطقه نخودکار باغملک گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۴    
به گزارش روابط عمومی مدیریت بحران یزد، شاکری شمسی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان تفت ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همچنین فرا رسیدن سال تحصیلی جدید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نقشه پهنه بندی خطر سیل مرکز جمعیتی شهری و روستایی و شهرک های صنعتی و تولیدی با سیلاب های با دوره بازگشت مختلف به همراه طرح ها و برنامه های کاهش خطرپذیری سیلاب تهیه خواهد شد
مشاهده نتایج بیشتر...