سه شنبه ۱۴ تیرساعت ۰۲:۰۸Jul 2022 5
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1401 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1401 
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۲    
رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه بخشی از مشکلات دانشجویان خارجی در دانشگاه های ایران رفع شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۸    
اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با سفر به شهرستان های نطنز، بادرود و قمصر از نحوه اجرای پروژه های عمرانی در این منطقه بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/یزد شهردار شهر میراث جهانی یزد با اشاره به تعامل خوب مجموعه مدیریت شهری یزد با دستگاه قضا در استان، خواستار افزایش این تعامل به صورت علمی و فنی شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۶    
ایسنا/کردستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، گفت: ظرفیت ها و پتانسیل های گردشگری استان به درستی در سطح کشور و جهان معرفی شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۰    
نمایندگان اوزان 77 و 82 کیلوگرم کشتی فرنگی ایران در روز پایانی تورنمنت رنکینگ ایتالیا، مقابل حریفان خود تن به شکست دادند تا ایران با یک طلا، 2 نقره و یک برنز به کار خود پایان دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری آذربایجان شرقی با تاکید بر تغییر نگرش در مدیریت امور شهری، ایجاد درآمد پایدار شهری را یکی از عوامل دستیابی به اهداف شهرداری و شورای شهر دانست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۶    
ایسنا/خوزستان پیکرهای پاک و مطهر 32 شهید دوران هشت سال دفاع مقدس همزمان با شهادت امام جواد(ع) به وطن بازمی گردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/همدان دبیر چندین دوره از جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان گفت: سال ها پیش، پیشنهاد داده شد که مدت زمان جشنواره را زیاد کنیم تا به عنوان یک برند بتواند منجر به جذب توریست به همدان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۰    
دانشگاه تربیت مدرس در دوره دکتری پیوسته (از کارشناسی به دکتری تخصصی) رشته "ریاضی محض" در سال 1401 اقدام به جذب دانشجو می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۲۵    
شبکه جهانی جام جم برنامه های تابستانی اش را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۶    
ویدئو / اولین سالگرد درگذشت مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۹    
ایسنا/خراسان رضوی کتاب آن؛ برداشتی از تعلیمات عارف واصل، آیت الله محمدتقی بهجت فومنی به قلم حامد حجتی منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۴    
ایسنا/خوزستان جانشین فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان با اشاره به بحث مهارت آموزی در مجموعه نیروهای مسلح گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۴    
ایسنا/خوزستان معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مسمومیت 84 نفر در پی مصرف الکل تقلبی در خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی خوشاب گفت: پیش بینی می شود بیش از 7000 تن خربزه از مزارع این شهرستان برداشت شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۴    
چندین والدین شهید در 24 ساعت گذشته در کشور به فرزندان شهید خود پیوستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۹    
یک زن 47 ساله ژاپنی که سال ها از عمر خود را ساکن بلژیک بوده است به عنوان شهردار یکی از نواحی توکیو انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۲:۳۶    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از اجرای طرح نشاط معنوی در 15 بقعه و امامزاده شاخص استان در تابستان امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۹    
ایسنا/مازندران رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: 11 نفر از افراد سابقه دار و مخلین امنیت عمومی که در یک نزاع دسته جمعی در بلوار کشاورز شهرستان ساری با سلاح سرد به یکدیگر حمله ور شده بودند شناسایی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۶    
ایسنا/هرمزگان معاون اموربازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت هرمزگان گفت: طرح نظارت ملی بر بازار همزمان با سراسر کشور در هرمزگان آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۳۳    
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه اکنون تنها 57 درصد مردم هرمزگان از ماسک استفاده می کنند که آمار خوبی نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۵    
رئیس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهیدبهشتی با بیان این که یکی از مشکلات کشور بحث بیکاری دانش آموختگان دانشگاهی است، گفت: آموزش های مبتنی بر صلاحیت با مهارت های شغلی و حرفه ای گره خورده است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۴    
در ادامه سلسله نشست های بررسی فرصت های علوم پایه برای پیشرفت پایدار ایران نشست بررسی وضع کلی علوم ریاضی در کشور در محل مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۱    
ایسنا/اصفهان فرماندار گلپایگان گفت: به دنبال سفر رئیس جمهور و هیئت همراه به استان اصفهان مبالغ خوبی در قالب تسهیلات جهت سرمایه ثابت و در گردش برای صنایع شهرستان گلپایگان در نظر گرفته شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۱    
ایسنا/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: با حضور و اقدام به موقع مأموران پلیس جوان 30 ساله حین خودکشی از مرگ حتمی نجات یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۸    
ایسنا/قم فرمانده قرارگاه عمار گفت: اقتصاد ایران به ارز 4200 تومنی اعتیاد پیدا کرده بود که دولت سیزدهم اگر این مواد را به اقتصاد کشور می داد شاهد مرگ اقتصاد می بودیم اما دولت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/قم استاندار قم با بیان اینکه امسال محور و تمرکز میزبانی استان قم از زائران امام حسین(ع) در مسجد جمکران است، گفت: این مکان مقدس فضای خوبی همچون صحن ها، رواق ها ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/قم فرمانده انتظامی شهرستان قم از دستگیری اعضای باند هفت نفره حفاران غیرمجاز در بخش خلجستان قم خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/قم مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان قم با بیان اینکه بسیج الهامی الهی به قلب امام خمینی(ره) بود، گفت: امام راحل با تشکیل بسیج توانست انسان های بزرگی همچون شهید چمران را تربیت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/قم تولیت حرم حضرت معصومه (س) با بیان اینکه اگر نگذاریم بچه ها بچگی کنند در بزرگسالی بچگی خواهند کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/قم مدیرکل آموزش و پرورش قم گفت: در سال آینده برای همه مقاطع تحصیلی مبلغ در نظر گرفتیم و طلبه ها برای تبیین مسائل دینی و احکام در مدارس حضور فعال دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۶    
ایسنا/قم استاندار قم با اشاره به بهبود وضعیت فرهنگی اجتماعی استان، از کاهش نسبی آمارهای طلاق در قم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/بوشهر در آیینی با حضور استاندار بوشهر، 150 هکتار از اراضی پرورش میگوی رودشور به عنوان بزرگترین شهرک شیلاتی کشور به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۷    
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت از رشد 10 درصدی صادرات فولاد به لحاظ وزنی طی دو ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۲    
سفیر ایران در قطر از بازدید از زندان مرکزی قطر و دیدار با زندانیان ایرانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۸    
ایسنا/کرمانشاه رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: به منظور دسترسی راحت تر سرمایه گذاران به واحدهای فناور، بزودی بانک اطلاعات جامع فناوری کرمانشاه راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی عمارت ساعت، اولین و تنها موزه شهر و شهرداری ایران در تبریز، شهر اولین ها است که با فرا رسیدن فصل تابستان و مساعد بودن شرایط جوی مسافرت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۴    
ایسنا/سیستان و بلوچستان سرپرست پلیس راهورسیستان و بلوچستان گفت: عامل انسانی بیشترین نقش را در بروز تصادفات و سوانح رانندگی دارد که 80درصد از علل بروز تصادفات را به خود اختصاص داده است .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: بانک ها باید از انجام رفتار سلیقه ای در پرداخت تسهیلات مربوط به اشتغالزایی پرهیز کنند و همه آنها از یک دستور العمل واحد به منظور تسریع و تسهیل در درخواست های ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/قم رئیس اتاق فکر اسلامی سازی دانشگاه های کشور با بیان اینکه افق دید شهید چمران تنها عالم ماده نبود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۷:۲۱    
ایسنا/فارس تفاهم نامه سرمایه گذاری در سه پروژه بزرگ عمرانی با ارزش بیش از 16 هزار میلیارد تومان در فارس با حضور استاندار منعقد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۶:۱۹    
تقویم آزمون های دانشجویان علوم پزشکی برای سال 1401 مجدد از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی ویرایش شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۱:۴۳    
دادستان کل کشور بر ضرورت تعامل و همکاری بین قوا بویژه دولت و دستگاه قضایی تاکید کرد و گفت: خوشبختانه در دولت سیزدهم همکاری بیشتری را شاهد هستیم و هر جلسه ای که به تبادل اطلاعات و تصمیمات جامع نیاز ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۱:۴۲    
سخنگوی دولت گفت: هیچ گونه برنامه ای برای تغییر قیمت نان و بنزین در دستور کار دولت نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۵۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 300 روستا در این استان فاقد مبلغ و روحانی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۴۱    
ایسنا/کردستان رییس کل دادگستری استان کردستان گفت: در رسیدگی به پرونده قضایی در دادگستری استان کردستان دو اصل دقت و سرعت رعایت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۳۶    
تلویزیون اعلام کرده است؛ در ایام تابستان 5 هزار و 900 ساعت برنامه در شبکه های سیما با هدف غنی سازی اوقات فراغت مخاطبان روی آنتن می برد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۲۰    
تلویزیون این هفته 41 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن آماده پخش کرده است که از شبکه های سیما به روی آنتن می برد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۱۱    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک گفت: طول عمر مفید ساختمان در کشور به حدود 30 سال و کمتر رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۱۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از انحراف 730 میلیارد ریالی در تسهیلات بانکی جلوگیری شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۶    
ایسنا/خراسان شمالی امروز 1 تیر ماه در آستانه سفر استانی سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری به خراسان شمالی میز ارتباط مردمی نمایندگان تام الاختیار دستگاه های اجرایی در نقاط مختلف شهر برپا شد تا عصر فردا 2 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۴    
ایسنا/خراسان شمالی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد درخواست رسیدگی رییس جمهور به مشکلات فرهنگی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۴    
مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئیس ستاد گرامیداشت دهه تولید و تجارت، در نشست خبری ستاد گرامیداشت دهه تولید و تجارت به برنامه های تحولی وزارت صمت اشاره کرد و گفت که این ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اورژانس و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از برخورد خودرو سمند و پراید در محور شمس آباد به خراجی خبر داد و گفت: این حادثه موجب مصدوم شدن 6 نفر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۵    
مدیرکل فرودگاه های استان خراسان رضوی، ترکیدن لاستیک هواپیما را به عنوان عامل بازگشت و فرود اضطراری پرواز امشب مشهد - یزد در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد اعلام کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۴    
ایسنا/گیلان فرماندار رشت گفت: ضروری است تا با پرهیز از سطحی نگری به مسائل زنان، خانواده و جوانان و نیز به کارگیری متخصصین امر نسبت به حمایت های عملی از خانواده ها و ترغیب زوج های جوان به فرزندآوری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۸    
ایسنا/همدان در نخستین روز از بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، نمایش یک روز بخصوص به نویسندگی و کارگردانی مهدی حبیبی از ملایر به اجرا در آمد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۴    
ایسنا/گیلان مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به اهمیت چگونگی مواجهه کارگزاران نظام با اصحاب رسانه، یادآور شد: رسانه روابط عمومی سازمان نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۳    
ولیعهد عربستان سعودی روز چهارشنبه با استقبال رسمی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه وارد مجتمع ریاست جمهوری بش تپه آنکارا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۲    
رئیس کل دادگستری استان تهران از احیا و راه اندازی 48 شرکت و واحد تولیدی با پیگیری های اداره تصفیه امور ورشکستگی دادگستری استان تهران که طی سنوات گذشته دچار ورشکستگی شده بودند، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۲۰    
ایسنا/خراسان شمالی معاون صنایع عمومی وزیر صمت از فعال شدن 1300 واحد صنعتی متوقف شده طی امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۷    
ایسنا/گیلان اعضای ستاد اربعین حسینی استان گیلان از گذرگاه بین المللی آستارا در مرز جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۵    
ایسنا/گیلان امام جمعه آستارا خواستار تقویت زیرساخت های مرز آستارا برای پذیرایی از زائران خارجی اربعین شد و تاکید کرد: مسئولان برای رفع مشکلات موجود در مرز آستارا همت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۴    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس مرکز ملی فرش ایران از ایجاد 35 هزار شغل جدید در زنجیره فرش دستباف طی امسال خبر داد و گفت: با حضور دولت سیزدهم در خراسان شمالی، زنجیره فرش دستباف راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۹    
ایسنا/کردستان در اولین روز از هفته قوه قضاییه رییس کل دادگستری استان و اعضای شورای قضایی استان کردستان ضمن حضور در دفتر امام جمعه سنندج با ایشان دیدار و گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۶    
یک سایت خارجی مدعی شد که علی مرادی از کاندیداتوری انتخابات ریاست فدراسیون جهانی وزنه برداری خارج شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۷    
مراسم یادبود مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، خبرنگاران فقید ایسنا و ایرنا، عصر چهارشنبه یکم تیرماه در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۳    
پایگاه نظامی ارتش ترکیه در استان دهوک واقع در شمال عراق هدف حمله راکتی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۵۲    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان گفت: تذکرات لازم برای حمایت از تولید و طرح های دانش بنیان برای اشتغالزایی بیشتر در استان به بانک ها داده شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد از بروز حادثه در لاستیک هواپیمای مشهد یزد هنگام تیک آف خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۰    
در سال جام جهانی هستیم و پنج ماه دیگر تب فوتبال در سراسر جهان به حداکثر خواهد رسید. آن زمان است که مثلا قبل از بازی ایران و آمریکا یا ایران و انگلستان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۳    
ایسنا/گلستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی مزدا در محدوده سه راهی چاد 16 مصدوم و 2 فوتی بر جای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۲۱    
در روزهایی که حملات رگباری و بی وقفه به دراگان اسکوچیچ ادامه دارد، دست کم یک نفر از بازیکنان تیم ملی به شدت از او پشتیبانی می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۹    
ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان سینمایی با بیان اینکه مخاطبان سینما در کشور ما تنها 10 تا 12 درصد جمعیت هستند، گفت: مشکل اساسی صنعت سینما در کشور ما کمبود مخاطب است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۸    
گذر زمان نشان داد سیاست برانکو در قبال فوتبالیست های که او آنها را سلبریتی می خواند درست بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۴    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حرکت فناورانه باید متناسب با تحولات اقتصادی باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۴    
ایسنا/آذربایجان غربی جانشین فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از اجرای رزمایش مدیریت بهینه مصرف آب و برق در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۰:۰۰    
مدیر عامل صندوق کار آفرینی امید گفت: اولویت فعالیت صندوق، مشارکت در ساخت و آبادانی مناطق محروم و روستایی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۶    
آن زمان که با پلیس مبارزه با مواد مخدر همکاری می کردم و در روابط عمومی ستاد بودم، برخی نوارهای ضبط شده مکالمات تلفنی قاچاقچی ها توسط پلیس را گوش می کردم و برایم جالب بود که یکی از آنها به همکارش می ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تحقق توسعه فرهنگ عمومی نیازمند سرمایه گذاری در حوزه آموزش هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۶    
ایسنا/مازندران اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ترنم فتح ویژه یگان های موزیک نیروهای مسلح کشور برای پاسداشت هنر موسیقی حماسی با اهداف بازآفرینی حماسه های دوران هشت سال دفاع مقدس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۵    
ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیرجند اظهار کرد: کارگر حدود 40 سال بر اثر سقوط در آسانسور فوت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۳    
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: ملت هوشمند در صورت وجود محدودیت با درک اولویت ها و تغییر مسیر، حرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۰    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی گفت: غیبت مردم به شکل ملموس در شورای فرهنگ عمومی مرکز و استان ها احساس می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۰    
ایسنا/خراسان جنوبی بازرس کل خراسان جنوبی گفت: حادثه خارج شدن قطار مشهد – یزد همچنان روی میز بازرسی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۹    
معاون اول رئیس جمهور از توسعه ترانزیت به عنوان امری پردرآمد و اشتغال زا برای کشور یاد کرد و گفت: اگر ظرفیت های ترانزیتی کشور به شکل مناسب فعال و عملیاتی شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۹    
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری عامل قدرت نمایی و شرور مسلح در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۵    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: رفع مشکلات کارخانه کک شهرستان طبس و پایداری تولید و اشتغال در این واحد اقتصادی، مهمترین انتظار ما از مدیران این مجموعه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۴    
وزارت حمل و نقل سوریه ازسرگیری فعالیت فرودگاه بین المللی دمشق از روز پنجشنبه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۳    
رییس فدراسیون کشتی که برای پیگیری افزایش بودجه فدراسیون کشتی در سال جاری به وزارت ورزش در خیابان سئول رفته بود، پس از آنکه پولادگر عنوان کرد هیچ بودجه ای برای کشتی در نظر نگرفته است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۳    
ایسنا/خراسان رضوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شورای فرهنگ عمومی مهم ترین شاخه شجره شورای عالی انقلاب فرهنگی است و حفظ، احیا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۹    
عباس کیارستمی هیچ کاری را مثل دیگران انجام نمی داد و فیلم هایش نیز شباهتی به فیلم های دیگران نداشت. در جایی نوشته بود که می خواهد به مرگ خودش بمیرد و نه به مرگ پزشکان و بزرگ ترین افسوسم در رابطه با ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۹    
فین تک ها با ابراز نگرانی از ایجاد سامانه ای از سوی بیمه مرکزی آن را موجب انحصار و از میان بردن استارت آپ ها می دانند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۱    
ایسنا/لرستان حجت الاسلام والمسلمین حجت الله ساکی، روحانی مبارز، مجاهد و فاضل لرستانی دار فانی را وداع گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۲۱    
براساس گزارش بودجه نهایی، بازی های المپیک 2020 توکیو که در سال 2021 پس از یک سال به تعویق افتادن به دلیل همه گیری ویروس کرونا برگزار شد، 1.42 تریلیون ین (14 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۱۸    
منابع عراقی از حمله راکتی به شرکت اماراتی دانا گاز در نزدیکی استان کرکوک واقع در شمال عراق خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۱۵    
ایسنا/خوزستان یک خانه تاریخی در اهواز تخریب شده و رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اهواز در این باره گفته است: تخریب این خانه تاریخی بدون دریافت استعلام بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۹:۱۳    
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی رامهرمز از کشف بیش از 4 تُن لوله نفت سرقتی در این شهرستان خبر داد.