دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۵May 2019 20

24 آنلاین نیوز (24onlinenews.ir)

24 آنلاین نیوز 29 اسفند 1394 24 آنلاین نیوز 28 اسفند 1397 24 آنلاین نیوز 31 فروردین 1398 24 آنلاین نیوز 1 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 2 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 3 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 4 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 5 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 6 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 7 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 8 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 9 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 10 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 11 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 13 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 14 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 15 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 16 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 17 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 18 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 19 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 20 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 21 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 22 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 23 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 24 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 25 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 26 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 27 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 28 اردیبهشت 1398 24 آنلاین نیوز 29 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۰   + ۱۲۵ سایت دیگر  
سردار سلامی با تاکید بر اینکه امروز سپاه در پیشانی تقابل با دشمن قرار دارد، گفت : ما آموخته ایم که تهدیدات عامل رشد و قدرتمند شدن ما هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
پشت پرده ی خروج برخی اجناس مورد نیاز مردم صرفاً سودطلبی نیست، بلکه فکر، نقشه و مقاصد سوئی در این قضایا وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۴۵   + ۷۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: اضافه برداشت بانکها از بانک مرکزی به کمترین حد خود در چند ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
نمایندگان پارلمان اتریش روز چهارشنبه 15 مه قانونی را به تصویب رساندند که به موجب آن استفاده از حجاب در دبستانهای این کشور ممنوع خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
جزئیات ویدیو منتشر شده از جابجایی مواد مخدر از خودرو پراید در شهرستان کهنوج
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل گفت: اگر بخواهیم فیلترینگ هوشمند هم اجرا کنیم چون اینستاگرام التزامی ندارد، رمزنگاری می کند تا فیلترینگ هوشمند اصلاً کار نکند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۱۰۴ سایت دیگر  
سعید باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود 14 درصد سهام دولت در ایران خودرو و حدود 17 درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
برخی فعالان بازار ارز از اقدامات جدید بانک مرکزی در سامانه نیما و تغییرات نرخ در این سامانه خبر می دهند که بر اساس آن قرار است نرخ نیما با بازار آزاد نزدیکتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۵   + ۱۳۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی نرخ 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ همه ارزها نسبت به دیروز ثابت ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
پومپئو و ونگ یی (شنبه 18 مه) تلفنی با هم گفتگو کرده اند و وزیرخارجه چین به پومپئو گفته که آمریکا نباید در جریان اختلافات تجاری میان دو کشور “زیاده روی” کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
روبن گالگو عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا ادعاهای دولت این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران را رد کرد و گفت: اطلاعات محرمانه ای که وی مشاهده کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۳۲ سایت دیگر  
سریال گرانی خودرو و گران فروشی خودروسازان در حالی ادامه دارد که پیگیری ها در این زمینه از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همچنان بی نتیجه مانده و به پاسخی نمی رسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
چرا ازدواج نمی کنی؟ ، هنوز بچه دار نشده ای؟ ، از همسرت طلاق گرفته ای؟ این جمله ها را ممکن است شما هم از اطرافیانتان شنیده باشید. سرک کشیدن در زندگی شخصی افراد معمولا برای همه ناخوشایند است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۰   + ۲۶ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی با بیان اینکه معتقدیم هیچ گونه وقفه در امر تولید نباید ایجاد شود، گفت: در همین رابطه به دوستان و همکارانمان تاکید کرده ایم که اگر اتهامی متوجه کارخانه یا کارگاهی شد نباید به هیچ وجه به ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در قالب اطلاعیه ای قیمت مصوب شکر را 3400 تومان اعلام و به مردم توصیه کرد به هیچ عنوان شکر گران نخرید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر با بیان اینکه میزان حباب سکه 500 هزار تومان است، قیمت سکه جدید را چهار میلیون و 965 هزار تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
خشونت یکی از عوامل فروپاشی زندگی هنرپیشه های هالیوودی است. دنیا فیورنتینو همسر سابق گری اولدمن ، در بهمن ماه 1396 از او به خاطر اعمال خشونت خانگی در دهه 1990 شکایت کرد و زندگی مشترک شان را یک کابوس ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
جدیدترین تصویر از مهران غفوریان و دخترش هانا را که در مراسم خیریه مهر لیلا حضور پیدا کرده بودند، ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه انگلیسی سان گزارش داد رئیس جمهور آمریکا در دیدار با همتای سوئیسی خود در کاخ سفید، خواستار میانجی گری وی در تنش های اخیر منطقه ای با ایران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تصویر قرآن میرزا کوچک جنگلی از خانه قدیمی پدر میرزا در رشت تهیه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
ابن مسعود می گوید روزی با پنج تن از اصحاب بر نبی اکرم (ص) وارد شدیم و در آن وقت به چنان قحطی شدید گرفتار بودیم که جز آب و برگ درختان چیزی به دستمان نمی رسید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۲۳ سایت دیگر  
قیمت هر کیلوگرم پیاز در سطح خرده فروشی تا 4 هزار تومان کاهش یافت، این درحالی است که قیمت این محصول تا 15 هزار تومان نیز افزایش یافته بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
سخنگوی دولت آمریکا در پاسخ به سوالی در مورد تخلیه محموله نفتی ایران در یک بندر چینی گفت واشنگتن با متخلفان از تحریم های ایران با جدیت برخورد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی این روزهای فولاد خوزستان که پیش از این سابقه قهرمانی با پرسپولیس را داشته است، در گفت وگویی مدعی شده است قبل از حضور برانکو در ایران قرار بود او یکبار دیگر سرمربی پرسپولیس شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: مالیات بر خانه های خالی موجب عرضه بیش از 2 میلیون خانه خالی به بازار خرید و اجاره می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: می توان با واردات خودروی دست دوم بازار خودرو را سامان داد چراکه قشر متوسط جامعه نیز توانایی خرید این خودروها را دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
سفیر کشورمان در لندن تشریح کرد که ایران از چارچوب برجام به عنوان ابزاری برای ترغیب بیشتر شرکای اروپایی به اجرای تعهدات شان در برجام استفاده کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده کره شمالی در سازمان ملل متحد با تبهکار خواندن آمریکا و اشاره به پای بند نبودن این کشور به قوانین بین المللی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۵۰   + ۴۳ سایت دیگر  
سه شبکه سازمان یافته مدلینگ و ابتذال در استان مرکزی با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه روح الله شناسایی و عوامل به مراجع قضایی معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مقامات ارشد اروپایی می گویند که معتقدند ترامپ به دنبال جنگ در خاورمیانه نیست، اما انها براین باورند که بولتون چنین خواسته ای دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۷۷ سایت دیگر  
دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان با حواشی زیادی همراه بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
یکی از مقامات دولت ایالات متحده آمریکا از انتظار سردمداران این کشور برای دریافت تماس از سوی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۳۸ سایت دیگر  
حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در انگلیس ضمن رد هشدار وزارت خارجه انگلیس درباره سفر به ایران در پیامی توئیتری نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و موضوع اخبار جعلی و فیک نیوز نوشته است: منشاء فیک نیوز، مشاورانت هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۴۲ سایت دیگر  
مهدی طارمی (الغرافه قطر) و جو آریبو (چارلتون) در فهرست خریدهای قطعی تابستانی تیم هادرسفیلد قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری به سفر اخیر خود به چند کشور آسیایی اشاره کرد. وی در این پیام نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در توئیتی درخصوص اقدامات اخیر ایالات متحده آمریکا نوشت: پیام مردم ایران این است که ما تسلیم فشار غیرقانونی و نامشروع نخواهیم شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۳۱ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان شامگاه جمعه در پیامی توئیتری به اظهارات اخیر دونالد ترامپ مبنی بر سر در گم شدن ایران به دلیل شایعات رسانه های آمریکایی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
آبان ماه پارسال بود که برای نخستین بار رهبر انقلاب، در سخنان خود بخش مهم و جدیدی را مطرح کردند؛ محوری با عنوان افول آمریکا. آنجا که گفتند: “کسانی که گرایش به سازش دارند بدانند آمریکا رو به افول است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
یحیی گل محمدی حضور در تیم ملی امید را همانند تاج تقریباً تایید کرد، اما ظاهراً مالک پدیده راضی به این انتقال نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
ماهایا پطروسیان، بازیگر سینما و تلویزیون، با انتشار یک سلفی از خود، صفحه اینستاگرامش را به روز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
پرونده مرد شروری که با ورود به خانه ها 20 کودک و زن را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، به اتهام مفسد فی الارض به دادگاه انقلاب فرستاده شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران با بیان اینکه رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم بر موضوع توجه به جوانان و نیروی جوانی تأکید کرده اند، گفت: به کارگیری جوانان در مسئولیت ها موجب رفع مشکلات اقتصادی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پنج برابر شدن واردات غذای سگ و گربه به کشور در فروردین ماه امسال با هزینه ای بیش از یک میلیون دلار، سوژه کارتونی از فیروزه مظفری در خبرآنلاین شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بازیگر و کارگردان سینما تصویری از کودکی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۴۷ سایت دیگر  
نود و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه پنجشنبه 26 اردیبهشت 98 ساعت 24 به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
با تصمیم بانک مرکزی، استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف برای مشتریان نظام بانکی، تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مریم امیرجلالی ضمن اشاره به دلایل حضور کمرنگش در آثار طنز سال های اخیر سیما یکی از ویژگی های مهم سریال های ماندگاری مانند خانه به دوش را حجب و حیای کاراکترها توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
وزیرامورخارجه کشورمان گفت که جامعه بین المللی برای حفظ برجام باید نسبت به عادی سازی روابط اقتصادی ایران تعهد و اقدام کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
نمایندگی ایران در سازمان ملل، ادعاها اخیر آمریکا از جمله دستور تخلیه کارمندان غیرضروری این کشور در عراق را آخرین پرده از جنگ تبلیغاتی آمریکا علیه ایران با استفاده از “گزارش های اطلاعاتی تقلبی”دانست ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا گفت که نظرات مختلفی درباره ایران مطرح می شود، اما تصمیم گیر نهایی در این زمینه خودش است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر پایدار نبودن نرخ های فعلی ارز، به مردم توصیه کرد که در این بازار سرمایه گذاری نکنند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
در این مراسم جمعی از هنرمندان از جمله سیروان و زانیار خسروی، مهدی مقدم، حسین کشتکار بوشهری و دیگر هنرمندان عرصه موسیقی حضور داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سپیده خداوردی با انتشار این عکس نوشت: نفس نفس می زنم در دستان بزرگت
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وقتی فناوری نظامی آمریکا درمورد قایق های تندرو 30 سال عقب تر از فناوری نظامی ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
صادرات چین به ایران در سه ماهه نخست سال جاری میلادی به حدود 1.8 میلیارد دلار رسید که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل تقریبا نصف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۱۷۳ سایت دیگر  
توقف برخی تعهدات برجامی بر اساس دستور شورای عالی امنیت ملی آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۹   + ۲۶ سایت دیگر  
عادل عبدالمهدی گفت: در صورت تشدید هر نوع تنش، امنیت عراق تهدید نخواهد شد. دولت عراق در صورت وقوع هر نوع در گیری، برنامه های اصطراری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
هادی قندی این عکس از کودکی عادل فردوسی پور را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یک پایگاه خبری مدعی شده وزیر خارجه آمریکا در سفرش اخیرش به بغداد از طریق نخست وزیر عراق برای تهران پیام فرستاده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال ایران، ویلموتس بلژیکی را به عنوان جانشین کارلوس کی روش در تیم ملی معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
محمدعبدالسلام سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز سه شنبه با تاکید بر حمله پهپادی نیروهای این کشور به تأسیسات نفتی عربستان هشداد داد که تاسیسات راهبردی امارات نیز از حملات پهپادی در امان نخواهند ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۴۰ سایت دیگر  
نماینده ایران در سازمان ملل با بیان اینکه هیچ کس از درگیری در منطقه سود نمی برد، گفت: ایران پیشنهاد گفت وگو بر پایه فشار و زور را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این شرایط که آمریکا در عرصه جنگ روانی با ایران مقابله می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا سه شنبه ادعاهای مطرح شده در یک روزنامه آمریکایی در خصوص طرح پنتاگون برای اعزام 120 هزار نظامی به منطقه را رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
همچنان گفته می شود محتمل ترین گزینه برای نیمکت تراکتورسازی تبریز علی دایی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه ابن سینا از مسمومیت 985 نفر به علت گازگرفتگی گوگرد در شهرستان کبودرآهنگ در ساعاتی پیش خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۹   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات درباره توصیه رهبر انقلاب به خود درخصوص شبکه ملی اطلاعات توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۷۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار مسئولان نظام تاکید کردند که مذاکره با دولت کنونی آمریکا سم مضاعف است و هیچ ایرانی غیرتمند و باشعوری درباره ی نقاط قوت خود معامله نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۶۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان در رابطه با بررسی استانی شدن انتخابات در شواری نگهبان گفت: کلیات استانی شدن انتخابات قابل قبول است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور در واکنش به درگیری های روز دوشنبه در دانشگاه تهران نوشت: به دانشجو درهر سطحی باید حرمت گذاشت و حرف و اعتراضش را شنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
در گزارش زیر ضمن بازخوانی بخشنامه دانشگاه تهران به مناسبت ماه رمضان به مقایسه قوانین انضباطی دانشگاه های معتبر جهان با دانشگاه های ایران پرداخته ایم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۹   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: تاکید می کنم که شرایط سخت فرصت خوبی است برای اصلاحات ساختاری . تصمیمات سخت را در شرایط سخت آسان تر می شود گرفت و ما باید از این فرصت برای جراحی های شفا بخش استفاده کنیم .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۴   + ۲۹ سایت دیگر  
برای سومین بار در سال جاری در منطقه باشقالا در مرز ایران و ترکیه٬ چند جسد ناشناس کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال تهران با حضور در برنامه سلام صبح بخیر (98/2/24) به سوالات مجری پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کار آمریکا و کره شمالی چطور به تعقیب و گریز ختم شد ؟
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه گفت، در دیدار با “پامپئو” سعی دارد دریابد آمریکا چگونه می خواهد از بحران کنونی پیرامون برجام که به خاطر تصمیم یک جانبه واشنگتن در خروج از توافق هسته ای به وجود آمده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات پرس، وزارت ارشاد در یکسال گذشته بیش از 3 میلیارد تومان به سه نماینده مجلس که روزنامه دارند، کمک کرده که جزئیات آن اینگونه است: ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران گفت که این نگرانی وجود دارد که برخی با اقدامات و خرابکاری های مشکوک به دنبال دامن زدن به تنش در منطقه هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۹   + ۸۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه به ادعاها درباره شروط مطرح شده از جانب ایران برای باقی ماندن در برجام واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
به گفته قاضی مسعودی مقام، حکم حسین هدایتی صادر شده و در روزهای آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۹   + ۴۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد کشورش با توجه به اقدامات ایران در آینده سیاست هایی را اتخاذ خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۴۴   + ۳۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: پتروپالایشگاه ها ازجمله طرح های جذاب برای سرمایه گذاران بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مایک پمپئو قرار است امروز در مسکو با ولادیمیر پوتین دیدار و درباره مسائل مختلف از جمله ایران گفتگو کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
حساب توییتری فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصویری متفاوت از سفر اخیر او به عراق به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۴۱ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: دولت برای مردم نسخه ای نمی پیچد بلکه درصدد است که با آزاد سازی قیمت ها، کسری بودجه خود را جبران کند و اقتصاد را از بین ببرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه آمریکا در امور جنوب آسیا در دیدار با وزیر خارجه افغانستان از معافیت بندر چابهار از تحریم های وضع شده علیه جمهوری اسلامی ایران خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان با اشاره به اینکه تعداد زیادی خودرو در خودروسازی ها انبار شده است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
جشن تولد 35 سالگی بهنام صفوی در کنار همسرش.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
پروانه هایی که به شهر مشهد و خراسان رضوی آمده اند، برای معدودی از گیاهان دارویی مانند پنیرک و گل گاوزبان تهدید هستند، بنابراین می توانند به عنوان آفت گیاهان دارویی مطرح باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رضا آزاد فعال رسانه ای و تاریخ پژوه که با هشتگ تاریخ هویت ماست اقدام به انتشار فرازهایی از تاریخ معاصر ایران می کند طی توییتی درباره تماس تلفنی آمریکا با ایران نوشت:
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سرهنگ “تورج کاظمی به تشریح این خبر پرداخت و گفت: با شکایت خانمی 31 ساله ساکن تهران مبنی بر کلاهبرداری 25 میلیون ریال یک رمال و فالگیر از وی در یکی از شبکه های اجتماعی فضای مجازی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
عادل فردوسی پور به هندوانه فروشی روی میز برنامه نود در رباط کریم واکنشی طعنه آمیز داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران روز دوشنبه در اعتراض به ضوابط جدید پوششی که مسئولان این دانشگاه طی دستورالعملی رعایت آن را الزامی اعلام کرده بودند، در محوطه داخلی دانشگاه تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
وزیرخارجه روسیه در جریان دیدار با همتای چینی خود، اقدام ایران برای تعلیق نسبی برخی تعهدات در برجام را حق تهران دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
پدر علم آب و هواشناسی سینوپتیک گفت: نباید به شروع ترسالی امیدوار باشیم چون سیل های اخیر نتیجه فرآیند تغییر اقلیم است، ما باید منتظر سیل های بیشتر و عمیق تر باشیم و خود را برای وقوع آنها آماده کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که امارات و عربستان حادثه اخیر در بندر فجیره را تحت سانسور شدید خبری قرار داده اند یک روزنامه نگار اسرائیلی فیلم لحظه وقوع این حادثه را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ضمن تاکید بر پایبندی اروپا به اجرای کامل برجام ابراز امیدواری کرد: نخستین تراکنش اینستکس ظرف چند هفته انجام شود.
مشاهده نتایج بیشتر...