پنجشنبه ۲۸ دیساعت ۱۳:۵۶Jan 2018 18

9صبح (9sobh.ir)

9صبح 29 اسفند 1394 9صبح 30 اسفند 1395 9صبح 31 فروردین 1396 9صبح 31 اردیبهشت 1396 9صبح 31 خرداد 1396 9صبح 31 تیر 1396 9صبح 31 مرداد 1396 9صبح 1 شهریور 1396 9صبح 30 مهر 1396 9صبح 30 آبان 1396 9صبح 30 آذر 1396 9صبح 1 دی 1396 9صبح 2 دی 1396 9صبح 3 دی 1396 9صبح 4 دی 1396 9صبح 5 دی 1396 9صبح 6 دی 1396 9صبح 7 دی 1396 9صبح 8 دی 1396 9صبح 9 دی 1396 9صبح 10 دی 1396 9صبح 11 دی 1396 9صبح 12 دی 1396 9صبح 13 دی 1396 9صبح 15 دی 1396 9صبح 16 دی 1396 9صبح 17 دی 1396 9صبح 18 دی 1396 9صبح 19 دی 1396 9صبح 20 دی 1396 9صبح 22 دی 1396 9صبح 23 دی 1396 9صبح 24 دی 1396 9صبح 25 دی 1396 9صبح 26 دی 1396 9صبح 27 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۰    
مهدی طارمی در مراسم معارفه اش از تیم الغرافه و وضعیتش گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۰    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: زیاده خواهی های آمریکا هیچ تأثیری در مقاومت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با برجام و مطالبات ایران ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۴۰    
نیروی دریایی یونان از برخورد کشتی جنگی این کشور با کشتی جنگی ترکیه در دریای اژه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۵    
نیجریه از کشته شدن 12 نفر و مجروح شدن 48 تن دیگر در حمله انتحاری بوکوحرام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۰    
سخنگوی دبیر کل سازمان ملل در بیانیه ای به مناسبت دومین سالگرد اجرای توافق هسته ای، برجام را دستاوردی بزرگ توصیف کرد و گفت مسائل غیرمرتبط به برجام، نباید به این توافق لطمه بزند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۰    
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در واکنش به انتقادات مطرح شده در یادداشتی به شبهات مطرح شده پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۵    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی در ورزشگاه های فوتبال مسائل اخلاقی رعایت نمی شود که حضور تماشاگران مرد نیز در مخاطره قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۵    
فرزند رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: بعد از انقلاب مشروطه تحزب در ایران شکل گرفت اما متاسفانه تا به امروز ما هیچ وقت در نظام سیاسی خود حزب قوی نداشته ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۵    
سران دو کشور پرجمعیت جهان، هند و چین، کمترین حقوق را دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۵    
امروز چهارشنبه فرماندهی پلیس گذرنامه عربستان طی بخشنامه ای اعلام کرد زنان این کشور می توانند در این پلیس استخدام شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۰    
معاون اجتماعی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن خرسندی از فهرست جدید بیماران خاص گفت: مجلس بودجه جدید و مجزا در نظر بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۰    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.5 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) حوالی گوریه از توابع شهرستان شوشتر را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۰    
مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا در نشستی روز چهارشنبه درباره تجارت شرکت های بین المللی با ایران هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۰    
نقدینگی از 1424 هزار میلیارد تومان عبور کرد؛ حجمی که اگر درست هدایت نشود کم کم باید برای صعودی شدن تورم نگران شویم. رسیدن قیمت دلار به 4450 تومان می تواند یکی از نشانه های این نگرانی باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۱۰    
در بیانیه سیزدهمین کنفرانس اتحادیه پارلمان های کشور های اسلامی آمده است: از اتحادیه بین المجالس خواستاریم که عضویت کنست اسرائیل در این اتحادیه را به عنوان تنبیهی برای تجاوزگری این موجودیت صهیونیستی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۰۰    
یکی از اعضای دفتر سیاسی جریان حکمت ملی عراق در پی درخواست برخی گروههای سیاسی عراقی از نخست وزیر این کشور برای تعویق انتخابات پارلمانی، بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۰    
شهردار منطقه 18 تهران با اشاره به اخبار منتشره در فضای مجازی مبنی بر پیدا شدن جسد یک شهروند در عملیات تخریب طرحهای عمرانی منطقه گفت: اطلاعات شهرداری با آنچه در رسانه های مجازی اعلام شده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۵    
در سیزدهمین عصرانه های انجمن سواد رسانه ای عنوان شد که تنها 8 درصد از محتوای تلگرام تولید می شود و 92 درصد آن کپی و ارسال مطالب است لذا باید در حوزه تولید محتوا اقدامات جدی تری صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۳۰    
دقایقی پیش، زلزله ای به بزرگی 3.4 ریشتر سومار استان کرمانشاه را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی وزارت خارجه کانادا مدعی شد هیچ یک از شهروندان این کشور در آشوب های اخیر در برخی از شهرهای ایران دستگیر نشده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۲۰    
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای از ورود سامانه بارشی از روز جمعه خبر داد و اعلام کرد که این سامانه بارشی بخشهایی از 22 استان کشور را با افزایش ابر، وزش باد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۱۵    
رئیس جمهور آمریکا در تماس تلفنی با امیر کویت از نقش این کشور در حفظ وحدت شورای همکاری خلیج فارس تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۰    
متن کامل هشتمین گزارش سه ماهه اجرای برجام در بازه زمانی 26 مهر لغایت 26 دی 1396، از سوی وزارت امور خارجه منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۰    
معاون درمان وزارت بهداشت با اشاره به کاهش خطاهای پزشکی گفت: سال آینده نیز نظام ارجاع را آغاز و در کشور اجرا می کنیم و تلاش می شود، افرادی که می خواهند از خدمات درمانی بخش خصوصی استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ظهور جریان های تروریستی نشان می دهد نظامی گری یک عامل گسترش جریان تروریستی در منطقه ما شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۵    
در جریان رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، مسی و رونالدو در همسایگی تیم ملی ایران اردو خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه بعد از ظهر امروز طی مراسمی معاونان جدید خود را بر اساس ساختار جدید معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۵    
فرماندار تنگستان گفت: آتش سوزی دو فروند شناور باری در بندر عامری بخش دلوار از توابع این شهرستان مهار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۵    
محمدرضا عارف گفت: رفع حصر را باید با نگاه امنیتی و به نفع نظام تمام کنیم و اینکه کی و چه زمانی تمام می شود مساله ای است که در حال حاضر شورای عالی امنیت ملی آن را مورد بررسی قرار می دهد و دبیرخانه این ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۹:۰۰    
وزیر اطلاعات تاکید کرد: نباید انرژی کشور صرف دامن زدن به اختلافات درونی شود؛ چراکه موجب تحقق اهداف دشمنان خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۰    
شلیک پلیس میانمار به تظاهرات کنندگان 7 کشته و 12 زخمی برجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۵    
استاندار تهران گفت: در صورتی طرح شهرداری تهران برای اخذ عوارض تردد شهری را می پذیرد که منجر به کاهش ترافیک و آلودگی هوا شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۴۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: امروز رئیس جمهور لایحه دائمی کردن قانون مدیریت خدمات کشوری را امضا کرد و دبیر دولت آن را به من داد تا به مجلس تقدیم کنم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۳۰    
شرکت هواپیماسازی ایرباس اعلام کرده است در صورتی که هواپیمایی امارات، تنها خریدار مدل آ-380 ایرباس، این محصول را سفارش ندهد تولید آن را متوقف خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۲۰    
رئیس جمهور در دیدار نبیه بری رئیس مجلس لبنان ضمن ابراز خرسندی از ایجاد شرایط باثبات در این کشور، گفت: تقویت و استحکام ثبات، توسعه و وحدت در لبنان موجب خوشحالی ملت ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۵    
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: آیا بهتر نیست بجای تجویز نقد معصوم، لائیک ها و سکولارها را نقد کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۸:۰۰    
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: سرمایه اصلی سپاه مردم است، اما دشمن در تلاش است سپاه را از این سرمایه محروم کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۰    
کره جنوبی و کره شمالی امروز (چهارشنبه) توافق کردند با یک پرچم مشترک در بازی های المپیک زمستانی در کره جنوبی حضور یابند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۵    
وزیر دادگستری در واکنش به صحبت های معاون دادستان کل کشور درباره بی تفاوتی دولت نسبت به فعالیت مجرمانه تلگرام گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۴۰    
پیکر ناوسروان بیژن زارع که در حادثه ناوشکن دماوند در دریای خزر مفقود شده بود، کشف شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۵    
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: رئیس جمهور رئیس شورای امنیت ملی است و رفع فیلتر تلگرام با نظر شورای امنیت و دستور رئیس جمهور انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۵    
به باور صادق زیباکلام آقای قالیباف امروز چه در میان اذهان عمومی جامعه و چه در میان اصولگرایان و دیگر طیف های سیاسی به عنوان یک نیروی سیاسی و اجرایی پایان یافته است و نمی توان برای او آینده ای مشخص ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۵    
روز جمعه هفته جاری به دلیل افزایش سرعت وزش باد در جنوب غرب کشور، احتمال بروز پدیده گردوخاک و کاهش کیفیت دید در غرب استان بوشهر، خوزستان و ایلام وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۵    
مدیر شبکه سه سیما از اجرای سری جدید برنامه تلویزیونی هفت توسط مهران مدیری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۲۰    
وزارت حمل و نقل چین اعلام کرد سرگرم تدارک ارسال یک ربات زیردریایی و احتمالاغواصانی برای کاوش نفتکش غرق شده سانچی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۵    
هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، گزارش مرکز ملی فضای مجازی درخصوص اقتصاد مجازی را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰    
وزیر امور خارجه با تمجید از مقاومت دولت و ملت سوریه در برابر توطئه ها و پیروزی بر تروریست ها گفت: این پیروزی ها باعث شد آمریکا و رژیم صهیونیستی طرح های تخریبی خود را به نفع تروریست ها تشدید نمایند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۷:۱۰    
وزیر نفت گفت: اینکه گفته می شود که مقصد نفتکش سانچی کره شمالی بوده دروغی شاخدار است چرا که مالک محموله شرکت هانماتوتال کره جنوبی بوده که این محموله را برای یکی از پالایشگاه های خود حمل می کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
سردار نقدی در نامه ای به رئیس جمهور درباره مدیریت بومی فضای مجازی، نوشت: همین امروز راه را بر ظرفیت های بی شمار داخلی باز کنید و آن ها را جایگزین اجانب نمایید که فردا دیر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
آیت الله جعفر شبیری زنجانی گفت: من فکر کردم که آقای هاشمی را به عنوان رئیس دیوان عالی کشور به امام پیشنهاد دهم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ابتدای جلسه رئیس جمهور مطالبی از اعضای جلسه خواستند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
نایب رئیس فراکسیون امید اظهار کرد: هنوز تعداد دقیق بازداشتی ها مشخص نیست و از هر یک از نمایندگان هم بپرسید اعداد تقریبی را عنوان می کنند چون گزارشات متقن و دقیقی به دست ما نمی رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور گفت: صرف نظر از اینکه محتوای کلام دقیقاً چه بوده است، معصومین خط قرمز ما هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۵    
واردکنندگان آسیایی نفت ایران هفته جاری به احتمال وضع مجدد تحریم های آمریکا علیه تهران در اواخر سال میلادی جاری واکنش خونسردانه ای نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۰    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر آغاز تحولات بنیادین در این بانک گفت: با توجه به تدوین راهبردها و برنامه ریزی های صورت گرفته، این بانک به یک بانک مدرن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۰    
نماینده فلاورجان گفت: شخصا به رفتاری که در هیئت رئیسه وجود دارد، معترض هستم. آیا اعضای هیئت رئیسه تافته جدا بافته هستند یا نماینده تر از دیگران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۳۰    
معاون اول قوه قضائیه تصریح کرد: این حرف که نظام و دولت جمهوری اسلامی کاری به جهم و بهشت مردم ندارد و نمی خواهد کسی را به زور به بهشت ببرد، کاملا غلط است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۲۵    
مدیرعامل شرکت پیک آسا در نشست با رییس سازمان سینمایی کشور درباره فعالیت های این شرکت در زمینه تولید محتوا گفت: در صورتی که بتوانیم بازار تولید محتوا را از طریق سامانه آفرینک با عرضه گسترده پوشش دهیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰    
فردی که 10 سال قبل و در روز روشن، جوانی را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی در مشهد دستگیر شد اما با ادعاهای وی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰    
یکی از سران فتنه که نقش مهمی در القای خوش بینی به آمریکا و غرب و کشاندن دولت به ورطه ناکارآمدی و بی عملی داشت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰    
وزنامه جوان به نقل ازفرهاد تجری، نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی نوشت: به رغم کمک های زیادی که برای زلزله زدگان استان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰    
مرد جوان که درجریان نزاع خیابانی، ناخواسته دوست جوانش را به قتل رسانده بود، سحرگاه دیروز و پس از آخرین وداع با خانواده اش پای چوبه دار رفت .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰    
روزنامه پیروزی نوشته علی دایی از حق 2/3 میلیارد تومانی خود در قبال پرسپولیس گذشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۰۰    
مردی که در دو جنایت جداگانه برادرزن و همسرش را به قتل رسانده بود در آخرین مراحل تحقیقات مدعی شد که به تنهایی دست به این جنایت زده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
دادستان جیرفت از رسیدگی خارج از نوبت به پرونده مدیر مدرسه شهید فاریابی خبر داد و گفت: مدیرخاطی پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تامین مناسب به دلیل عجز از تودیع وثیقه بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
مسابقات ورزشی پنج گانه نیروی زمینی سپاه به میزبانی تیپ نیرو مخصوص 33 المهدی(عج) در جهرم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
معاون حقوقی و بین الملل وزارت خارجه اعلام کرد: از اول بهمن ماه معاون اقتصادی وزارت خارجه آغاز به کار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
صبح امروز 27 دی ماه طی تماس تلفنی با پلیس 110مبنی برقتل چهار نفر از اعضای یک خانواده بلافاصله ماموران انتظامی وکارآگاهان پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اگر بر آنچه که در گذشته، اتفاق افتاده است، مروری داشته باشیم به این نتیجه خواهیم رسید که بهتر است از وضعیت سهم خواهی جناحی که در نهایت موجب خسارت برای نظام می ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
سخنگوی آموزش و پرورش مازندران گفت: پرونده تنبیه بدنی دانش آموزان مدرسه ای در نوشهر از سوی مدیر خاطی آن در هیئت بدوی پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم از آزادی بیش از 90 درصد دانشجویان بازداشتی تجمعات اخیر خبر داد و گفت: با جدیت پیگیری وضعیت دانشجویانی که هنوز آزاد نشده اند نیز هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک شی تاریخی با قدمت سه هزار ساله به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان خاش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۵    
روزنامه شرق نوشت:اواخر سال گذشته، بدون اشاره به اتهام و دلیل خاصی، قائم مقام شهردار تهران دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰    
پیام رسان بله که این روزها در فضای مجازی جای خود را به خوبی باز کرده، جوایز قابل توجهی نیز برای کاربرانش در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰    
تعداد کاربران سامانه بانکداری الکترونیکی بانک ملی ایران موسوم به بام از مرز دو میلیون نفر عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۰    
بانک ملی ایران موفق شد گواهی استاندارد بین المللی ایزو 10002:2014 را که به حوزه روند بررسی شکایات مشتریان و کسب رضایتمندی آنها مربوط است، دریافت کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۵    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از توضیحات زنگنه درباره قراردادهای جدید نفتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۰    
نمایندگان اتحادیه اروپا می گویند برجام خوب است و باید حفظ شود ولی بحث ناآرامی های اخیر ایران نباید فراموش شود و یکی از راه های حمایت از مردم کف خیابان اعمال تحریم های جدید علیه ایران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۵    
وزیر خارجه آمریکا گفت این کشور تحریم ها علیه کره شمالی را تا زمانی که برنامه هسته ای این کشور متوقف شود، ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۳۰    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: انقلاب اسلامی ما یک دانشگاه بزرگ انسان سازی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رمز موفقیت در برگزاری هر انتخابات به حضور و مشارکت حداکثری مردم بستگی دارد و امیدوارم که انتخابات آتی پارلمان عراق در موعد مقرر و با مشارکت مردم عراق باشکوه برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۵    
صندوق کودکان سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد که یک میلیون و 800 هزار کودک یمنی از سوء تغذیه شدید رنج می برند و حدود 400 هزار نفر برای زنده ماندن به درمان فوری نیاز دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۰    
یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن از شلیک یک فروند موشک بالستیک به سمت فرودگاه منطقه ای جیزان در عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۵    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت:تحقق رشد 8 درصدی، ایجاد بیش از یک میلیون فرصت شغلی در سال 1397 و برنامه ریزی برای تسریع در پروژه های نیمه تمام کاری مشکل اما شدنی و دست یافتنی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۵    
رئیس هیأت مؤسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه های مختلف کشورهای غربی به دلیل اقتدار روزافزون ایران به دنبال یادگیری زبان و ادبیات فارسی و همچنین فرهنگ شیعه و اسلام هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۴۰    
معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه گفت: برجام تمام موانعی را که باید از سر راه اقتصاد برمی داشت ، برداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۳۵    
شصت و سه درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کردند از عملکرد ترامپ ناراضی هستند
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۰    
اعتراضات اخیر و ابعاد حادثه نفتکش سانچی در جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی مجلس مورد بررسی قرار گرفت و در این جلسه اعلام شد که در جریان اعتراضات در تهران کمتر از 2000 نفر بازداشت شده که در ساعات اولیه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۵    
افسر نگهبان سازمان آتش نشانی مشهد از حادثه مرگبار سقوط در چاه و مرگ یک کودک چهار ساله در یکی ازویلاهای حومه مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۰    
بنده جسارتا بودجه سال گذشته 44موسسه، سازمان، نهاد و بنیادی که در امور فرهنگی - مذهبی فعالیت می کنند را جهت استحضار به محضر ارجمندتان جمع آوری کرده و در پایان با بودجه های برخی از دانشگاه ها بعلاوه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۰    
سید ابوالحسن فیروزآبادی در پاسخ به این سوال که رفع فیلتر تلگرام با دستور چه نهادی انجام شد، گفت: رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۵    
روابط عمومی وزارت نفت در خصوص نفکتش سانچی توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۵    
آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در کتاب جامعه و تاریخ از نگاه قران نوشت: رهبر باید نسبت به انتقادات و عیب جویی های گوناگون زیردستانش گوش شنوا داشته باشد؛ زیرا هرکسی، به جز انسان های معصوم، در معرض جهل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۰    
معاون سیاسی، امنیتی واجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: متاسفانه ما خیلی سیاسی شده ایم و آسیبی که در فرهنگ سیاسی ما شکل گرفته، باعث شده در رقابت های سیاسی که بحق و قانونی است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۰    
تلویزیون دولتی ژاپن امروز (سه شنبه) به اشتباه اقدام به پخش صدای آژیر هشدار پرتاب موشک از سوی کره شمالی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۰    
سرپرست گروه سلامت هوای وزارت بهداشت اظهارکرد: آلودگی هوا بار اقتصادی بسیاری بر وزارت بهداشت و دولت تحمیل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۲۵    
عضو هیئت تحقیق و تفحص از مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت از تدوین گزارش تحقیق و تفحص هیئت متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۵    
سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در شانگهای با تشریح فرایند ارسال پیکرهای جان باختگان نفتکش سانچی به ایران گفت: احتمالا روند ارسال پیکرها به ایران حدود یک ماه طول بکشد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به تلاش ایران و روسیه در خصوص لغو روادید سفر بین اتباع دو کشور، تصریح کرد قطعا تا انجام بازی های جام جهانی این اتفاق صورت نمی گیرد .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۱۰    
نماینده اصلاح طلب مردم دماوند در مجلس از جمع آوری امضاء برای نامه ای خطاب به روسای جمهور و قوه قضاییه به منظور آزادی هرچه سریع تر بازداشت شدگان در جریان اعتراض های اخیر خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...