شنبه ۲۷ آبانساعت ۰۴:۲۲Nov 2017 18

9صبح (9sobh.ir)

9صبح 29 اسفند 1394 9صبح 30 اسفند 1395 9صبح 31 فروردین 1396 9صبح 31 اردیبهشت 1396 9صبح 31 خرداد 1396 9صبح 31 تیر 1396 9صبح 31 مرداد 1396 9صبح 1 شهریور 1396 9صبح 30 مهر 1396 9صبح 1 آبان 1396 9صبح 2 آبان 1396 9صبح 3 آبان 1396 9صبح 4 آبان 1396 9صبح 5 آبان 1396 9صبح 6 آبان 1396 9صبح 7 آبان 1396 9صبح 8 آبان 1396 9صبح 9 آبان 1396 9صبح 10 آبان 1396 9صبح 11 آبان 1396 9صبح 12 آبان 1396 9صبح 13 آبان 1396 9صبح 14 آبان 1396 9صبح 15 آبان 1396 9صبح 16 آبان 1396 9صبح 17 آبان 1396 9صبح 18 آبان 1396 9صبح 19 آبان 1396 9صبح 20 آبان 1396 9صبح 21 آبان 1396 9صبح 22 آبان 1396 9صبح 23 آبان 1396 9صبح 24 آبان 1396 9صبح 25 آبان 1396 9صبح 26 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۳    
معاون اجتماعی وزیر بهداشت با اشاره به وضعیت نامطلوب سازه ای در بیمارستان های تهران، گفت: شهر تهران بر روی گسل های متفاوت زلزله قرار دارد و حوادث طبیعی و غیرطبیعی زیادی آن را تهدید می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۳    
کانال تلگرامی تاریخ ایرانی در بازخوانی اتفاقات 25 آبان ماه سال 81 به نامه ای که روح الله حسینیان در آن روز خطاب به رئیس وقت مجلس یعنی مهدی کروبی نوشته بود اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری تاکید دارد بازگشت ناطق به سیاست به نفع جریان اصولگراست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه تمامی دستگاه ها و بانک های سرپل ذهاب باید صبح روز شنبه باز و به مردم ارائه خدمت کنند، گفت: مدیران کل نیز موظف به تامین نیازهای دستگاه های اجرایی و مردم هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: تصاویر ماهواره ای از تلاش کره شمالی برای ساخت نخستین زیردریایی عملیاتی با قابلیت استقرار موشک بالستیک حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اعمال نظارت در ساختمان های تازه سازی که در زلزله اخیر فروریخت، موج می زند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۰    
با یک حساب سرانگشتی، اگر نیمی از هیأت های رسمی تهران، 6 هزار هیأت، تنها برای یک شب صد پرس قیمه نذری توزیع کنند، هزینه آن به 3 میلیارد و 600 هزار تومان می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۷    
کریم اکبری مبارکه، مجتبی مهدی، افسانه زمانی، احمد سلیمانی و گلزار محمدی انتخاب نمایش های بخش تئاتر کودک و نوجوان ششمین جشنواره تئاتر شهر را بر عهده گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۷    
دبیر کارگروه ملی زلزله با هشدار از وقوع پس لرزه ها و حوادث ناشی از آن عنوان کرد: پس لرزه ها را حداقل تا دو ماه آینده پیش بینی می کنیم و امکاندارد که برخی از این پس لرزه ها از خود زلزله اصلی خسارت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۷    
براساس آمار گمرک در 6 ماهه نخست سال 96 بیش از 5 هزار و 764 تن ذرت شیرین از کشور های مختلف جهان وارد ایران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴    
مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: هموطنان آسیب دیده از زلزله اخیر چنانچه پیکر جان باختگان خود را بدون جواز دفن کردند، برای طی مراحل قانونی و کارشناسی به پزشکی قانونی این استان مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۴    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: با عملیاتی شدن اقتصادمقاومتی فاصله زیادی وجود دارد و طی شدن این مسیر به عزم ملی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۰    
کمیته کلیستنیکس زیر مجموعه انجمن آمادگی جسمانی
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱    
مرکز فرماندهی نُجَباء در سوریه از حضور سرزده فرمانده نیروی قدس در جمع رزمندگان این گروه مقاومت در شهر مرزی البوکمال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱    
قیمت انواع سکه در حالی در بازار آزاد صعودی شده است که بخش قابل توجهی از این قیمت، حباب ناشی از فضای روانی است که به دلیل افزایش نرخ ارز ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱    
ثروت جهان به شکل فزاینده ای بیشتر حول ثروتمندان جهان متمرکز می شود. 1 درصد از ثروتمندترین های دنیا حالا صاحب 50.1 درصد ثروت جهان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۸    
قرار است سعد حریری ظرف روزهای آینده به پیشنهاد ریاست جمهوری فرانسه به پاریس منتقل شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۸    
العرییه مدعی شده است که حمله شدید بی سابقه ای را که رئیس جمهوری لبنان علیه سعودی شروع کرده، کودتایی علیه روابط مشترک تاریخی دو کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۸    
یک عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: کشوری مثل کره شمالی که یک جوجه کمونیست است از آمریکا نمی ترسد اما کسانی در انقلاب اسلامی هستند که می گویند آمریکا می تواند هر غلطی بکند و ما نمی توانیم هیچ کاری ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۸    
وصیتنامه مرحوم هاشمی احتمالا از کشوی میز او در مجمع تشخیص مصلحت برداشته شده است. این را فاطمه، دختر بزرگ او می گوید و اطمینان دارد که پدر هر از گاهی وصیتنامه خود را به روز کرده و در یک جای امن ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۱    
نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو با تاکید بر اینکه مردم باید به آمار ارائه شده از سوی ستاد بحران درخصوص تعداد فوت شدگان و مجروحان توجه کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۲    
مهمت شیمشک معاون نخست وزیر ترکیه ادعاهای اخیر درباره تحقیق آمریکا در مورد فعالیت تعدادی از بانک های این کشور را در زمینه همکاری با ایران رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۲    
جاری شدن سیل روز چهارشنبه در شهر آتن و حومه آن جان 15 نفر را گرفت و تعداد زیادی را مجروح و مفقودالاثر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۲    
منابع خبری شامگاه چهارشنبه گزارش دادند: در پی سقوط یک فروند هواپیما در تانزانیا، 11 تن از سرنشینان هواپیما کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۴۲    
تاکنون ازگله به عنوان کانون وقوع زلزله در ثلاث باباجانی و این شهرستان خدمات امدادی کمتری دریافت کرده اند و مردم از این موضوع ناراضی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۹    
سخنگوی ناجا در واکنش به فیلم منتشر شده در فضای مجازی که نشان از برخورد فیزیکی یکی از ماموران پلیس در حال توزیع کمکهای مردمی را نشان می دهد گفت: با فرد خاطی برخورد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۹    
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همانطور که مردم غیور استان کرمانشاه در طول دفاع مقدس پشتیبان ما بودند، ما نیز امروز تا آخر با آن ها خواهیم بود و تا رفع نیازهای اولیه مردم عزیز مصیبت دیده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۹    
هیچ گزارشی مبنی بر خسارات جانی و مصدومیتی ناشی از زمین لرزه اردبیل نداشتیم. تنها دیوار برخی از منازل ترک خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۹    
یک عضو سازمان نظام مهندسی با بیان این که تهران در برابر زلزله تسلیم محض است گفت: بساز و بفروش ها از کار می زنند؛ شهرداری ها برای منافع خودشان مقررات را نادیده می گیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۶    
انتشار فهرست و مشخص کردن نام و تعداد اعضا راهکاری است که امیدی های مجلس یافته اند تا به انتقادات وارد شده به فراکسیون امید پاسخ دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۶    
ایران دارای مزیت ها و پتانسیل های زیادی در زمینه لجستیک است که شاید کمتر کشوری در جهان بتوان یافت که دارای چنین مزیت هایی به صورت یک جا باشد، اما درخصوص عملکرد لجستیکی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۶    
روزنامه ایران در گزارشی به زندگی سخت یک زن پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۷:۳۶    
روزنامه جوان با دکتر بیژن حیدری داور فوتبال که قضاوتش در لیگ را برای کمک به مصدومان زلزله لغو کرد،مصاحبه ای انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۵    
دقایقی پیش قطار تهران به تبریز از ریل خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۳    
رییس کمیته مشارکت های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین حسینی از انتقال موکب های اربعین به مناطق زلزله زده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۴    
نماینده مردم کرمانشاه با انتقاد از مدیرات بحران در مناطق زلزله زده گفت:به روستای قلمه ذهاب و بیامه علیا هیچ کمکی نرسیده است و بیش از هزار نفر تا الان جانباختند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۵    
کارشناس سازمان هواشناسی از ورود موج بارشی جدید از یکشنبه خبرداد و گفت: این موج بارشی غرب کشور را تحت تاثیر قرار می دهد و مناطق زلزله زده در روزهای هفته آتی بارانی خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۹    
سخنگوی وزارت خارجه فرانسه بدون توجه به ماهیت دفاعی برنامه موشکی ایران، از نگرانی پاریس در این خصوص خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۶    
رئیس کمیته امداد امام اعلام کرد این کمیته، مسکن آسیب دیده سه هزار خانوار مددجو استان کرمانشاه را بازسازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۰۴    
نایب قهرمان کشتی آزاد المپیک 2004 آتن، در اقدامی خداپسندانه مدال خود را برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه به حراج گذاشت تا پس از طلای المپیک کیانوش رستمی در وزنه برداری و برنز المپیک صباح شریعتی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۸    
رویترز روز چهارشنبه گزارش داد سفر ژان ایو لودریان وزیر امور خارجه فرانسه به ایران به تعویق افتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۳    
خبرگزاری آسوشیتدپرس از واشنگتن گزارش داد: پنج نماینده دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه موارد استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور را معرفی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۱    
پایگاه پولیتیکو در گزارشی با اشاره به جایگاه مطلوب مدیر سیا در نزد دونالد ترامپ، از احتمال جایگزینی او به عنوان وزیر خارجه آمریکا خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۲    
این همراه اول کی می خواهد مشکل تلفن را حل کند؟ من با هر کدام از مدیرانم می خواهم تماس بگیرم نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۷    
دادستان کرمانشاه آخرین وضعیت مناطق زلزله زده کرمانشاه و اقدامات مربوط به تقویت نظم و امنیت اجتماعی و نحوه دسترسی آسیب دیدگان به کمک های دولتی و مردمی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۴    
روز دوشنبه هشتم ربیع الاول (ششم آذرماه 96) روز شهادت امام حسن عسگری (ع) و آغاز ولایت امام زمان (عج) تعطیل رسمی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۶    
تاثیر آلودگی هوا بر افراد با گروه های خونی A، B و AB نسبت به گروه خونی O بیشتر است و در نتیجه این افراد بیشتر دچار حمله های قلبی و درد در قفسه سینه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۳    
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: آمادگی کامل داریم تا بلافاصله پس از آواربرداری بازسازی مناطق خسارت دیده را آغاز کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۴    
فرزند مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: در حوزه سیاست داخلی، آیت الله هاشمی محور تعادل بود و سعی می کرد بین جناح های سیاسی تعادل ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۲    
رئیس مجلس سنای پاکستان در پی وقوع زلزله کرمانشاه در تماسی تلفنی با رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۱۹    
شهرام ناظری و گروه کامکارها کنسرت خیریه بزرگی را در تالار وزارت کشور برگزار می کنند که تمامی عواید آن به زلزله زدگان کرمانشاه اختصاص پیدا می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۴    
برخی با شانتاژ های تبلیغاتی نمی توانند برای خود وجهه و آبرو درست کنند/ فضاسازی اثری در روند دادرسی پرونده ها نخواهد داشت
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۵۵    
هواپیمای شیراز کرمانشاه شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل نقص فنی در موتور هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد و در فرودگاه شیراز به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۹    
زلزله ای به بزرگی 3.2 ریشتر شهرستان مهران از توابع استان ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۰    
پایگاه خبری المانیتور گزارش داد: کمیته خدمات مجلس نمایندگان آمریکا در تلاش برای تصویب طرحی علیه ایران است که می تواند اجرای برنامه جامع اقدام مشترک را در معرض خطر قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۷    
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران تاکید کرد: اجرای درست طرح مدیر خدمات ویژه می تواند تحول بزرگی در خدمات رسانی نظام بانکی کشور ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۲۵    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که همواره از اصطلاح "اخبار جعلی" استفاده می کند در واقعیت خودش استاد دروغگویی و اخبار جعلی و نادرست است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۶    
درگیری دو نفر از اراذل و اوباش در منطقه بیسیم پایتخت با قتل یکی از آنها رنگ خون گرفت. با دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت تلاش برای دستگیری متهمان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۳    
گروهک تروریستی منافقین اقدام به اعلام شماره حساب در فرانسه برای جمع آوری پول به منظور کمک به زلزله زدگان کرمانشاه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۰    
آخرین آمار کشته شدگان زلزله کرمانشاه، 474 نفر و مصدومان 9388 نفر اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۰۱    
در پی وقوع زلزله در غرب ایران، ملکه انگلیس و نخست وزیر این کشور با دولت و ملت ایران ابراز همدردی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۸    
رئیس سابق مرکز ژئوفیزیک دانشگاه تهران گفت: ساز و کار زمین لرزه ای که در غرب کشور رخ داده، بسیار به گسل شمال تهران نزدیک است با این تفاوت که در غرب کشور، جمعیت به اندازه تهران فشرده نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
تلگرام امروز در نقاط مختلف ایران به قطعی و اختلال دچار شد و این در حالی بود که دیگر برنامه های اجتماعی فعال و در دسترس بودند و ظاهرا اختلال تلگرام از اشکال در شبکه داخلی نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: قطعنامه وضعیت حقوق بشر در ایران که توسط کانادا و تعداد دیگری از کشورهای غربی ارایه شده است اقدامی مردود و غیرقابل قبول است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۱    
مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: باید تا فرداشب هرخانواده مناطق زلزله زده یک چادر دریافت کرده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۲    
بازیکنان استقلال در اقدامی خیرخواهانه پیراهن های خود را به حراج گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۷    
رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: از شب گذشته تا کنون 5000 دستگاه چادر در سرپل ذهاب، 3000 دستگاه چادر در ثلاث باباجانی، 3000 چادر در قصرشیرین، 3000 دستگاه چادر در ازگله ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۵۵    
سخنگوی آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان 4 طبقه در خیابان کمیل خبر داد و گفت: احتمالا افرادی زیر آوار این ساختمان محبوس شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۳    
تعداد کشته های لزلزه کرمانشاه به 474 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۰    
رئیس اداره روابط عمومی راه و شهر سازی کرمانشاه اخبر مربوط به تعداد کشته شدگان مسکن مهر در مناطق زلزله زده به نقل از خود را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۵    
سردار منتظرالمهدی با تکذیب ادعای حمله راهزنان به محموله های امدادی گفت: ارتباط دادن برخی ضعف ها و کمبودها در کمک به این مناطق با آنچه به عنوان ناامنی از آن یاد می کنند قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۲    
یک منبع عراقی اعلام کرد عراق از میزبانی ولیعهد سعودی، که قرار بود در ماه میلاری جاری به بغداد سفر کند، معذور است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۹    
سعد الحریری نخست وزیر لبنان که هفته پیش در عربستان سعودی استعفایش را اعلام کرد، امروز (چهارشنبه) در توئیتی نوشت که طبق وعده ای که داده به لبنان برمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۰    
معاون رسانه ای مرکز اطلاعات و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: مدارس کشور روز شنبه 27 آبان ماه دایر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۷    
خانواده آیت الله هاشمی از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۴    
در تصویر زیر کودکی را می بینید که امروز چهارشنبه از زیر آوار زلزله 7.3 ریشتری در سرپل ذهاب استان کرمانشاه، زنده و سالم بیرون آورده شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵    
دومین جلسه شورای عالی مدیریت بحران صبح امروز به ریاست وزیر کشور و قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت کشور در محل وزارت کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵    
سپرده گذاران موسسه مالی اعتباری آرمان بیرون دیوارکشی مجلس تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵    
سومین جلسه دادستانی تهران با موضوع آسیب های اجتماعی در سال 1396، با حضور تعدادی از معاونان دادستان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران، فرمانده پلیس اخلاقی ناجا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵    
رئیس جمهور لبنان اعلام کرد هیچ چیز عدم بازگشت سعد حریری را به کشور توجیه نمی کند بنابراین ما اینطور در نظر می گیریم که وی در بازداشت به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۲    
مدیرعامل بانک ملی ایران امروز برای اطلاع از آخرین وضعیت زلزله زدگان مناطق غربی کشور، راهی کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۲    
وزیر کشور عربستان دستور بازرسی چمدان ها و وسایل تمامی شاهزادگان و وزرا در فرودگاه ها را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۲    
امیر کویت بر حمایتش از تلاش های رئیس جمهوری لبنان و نیز حاکمیت، استقلال و آزادی لبنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
معاون مالی شهرداری تهران اعلام کرد: بانک ها بزرگترین طلبکار شهرداری تهران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
جهانبخش محبی نیا که امروز سوالش از وزیر خارجه را در صحن علنی مجلس به جریان انداخته بود، گریزی به شعر مولانا زد و محمدجواد ظریف را صنم گریزپا توصیف کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
بازیگر نقش اسپایدرمن، هنگام بازی در فیلم انتقام جویان4 دماغش را شکست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
مصطفی کواکبیان نماینده اصلاح طلب مجلس در اخطاری به خواندن گزارش های بدون تأثیرگذاری در مجلس گلایه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
وزارت خزانه داری آمریکا از طریق 'دفتر کنترل دارایی های خارجی' خود موسوم به (OFAC) و در پی وقوع زمین لرزه یکشنبه گذشته در غرب ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۹    
یکی ازمشکلات در مواقع بحران، حضور هیجانی مردم در شهرهای آسیب دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
دادستان عمومی و انقلاب اسلام آباد غرب در تشریح جزئیات خبر بازداشت پیمانکار بیمارستان این شهرستان گفت: این فرد با عنوان اتهامی تقلب در ساخت بنای دولتی و نیز داشتن شاکی خصوصی در بازداشت است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 659 میلیارد تومان تسهیلات و 281 میلیارد تومان بصورت بلاعوض به این مناطق تخصیص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
سید عباس عراقچی ، در سمینار "روندهای تسلیحاتی و امنیت منطقه ای در غرب آسیا" با موضوع برجام و امنیت منطقه ای سخنرانی کرد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
شرکت هواپیمایی ایرباس فرانسه قرار دادی را به ارزش 49.5 میلیارد دلار با شرکت مادر خطوط هوایی ایندیگو پارتنرز منعقد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۶    
کاردینال بشاره پطرس راعی اسقف اعظم مارونی های لبنان حمایت خود را از نخست وزیر لبنان ابراز داشته و اعلام کرد، با دلایل مطرح شده از سوی حریری برای استعفا قانع شدم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۳    
اینکه خانه ساخته خود مردم در منطقه سرپل ذهاب سالم مانده و در مقابل یک ساختمان دولتی فرو ریخته، نشان دهنده وقوع فساد در این زمینه است و مشخص است که در بخش پیمانکاری ساخت و ساز فساد وجود داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۳    
رییس دفتر رییس جمهور، توافق میان دولت و مجلس برای تغییر ساختار دولت را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۳    
ایرنا به نقل از معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی کشور نوشت: مزایده تعیین اپراتور بندری بندر شهید رجایی در مراحل پایانی قرار دارد و تلاش می شود تا یک ماه آینده مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۴۰    
نطق امروز جواد کریمی قدوسی نماینده اصولگرای مشهد، پاسخی بود به نطق دو روز پیش مسعود پزشکیان نایب رئیس اصلاح طلب مجلس که با اشاره به حواشی انتخابات ریاست جمهوری سال 88 خواستار حل مشکل محصورین شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۳:۳۷    
دکتر پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان و رییس کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی، درپیامی درگذشت هموطنان عزیز در زلزله غرب کشور را تسلیت گفت
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۱:۳۹    
تیم تولید برنامه رادیو هفت که در تولید برنامه ای مشابه در فضای مجازی شکست خورده بود، بار دیگر مسیر بازگشت به تلویزیون را در پیش گرفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...