پنجشنبه ۰۲ آذرساعت ۱۲:۳۳Nov 2017 23

خبرگزاری اهل بیت (ع) - ابنا (abna.ir)

  ۴ دقیقه پیش    
یکی از اندیشمندان اسلامی ترکیه ابراز داشت: دشمن از طریق فضای مجازی می کوشد ضربه های ضداسلامی خود را وارد کند که نباید در این فضا به دشمن اجازه عرض اندام بدهیم.
  ۹ دقیقه پیش    
اندیشمند عرافی تاکید کرد: بیداری اسلامی باید امکان ترویج افکار اهل بیت در جامعه را فراهم کند.
  ۹ دقیقه پیش    
اندیشمند افغانی تاکید کرد: بر همه کشورهای اسلامی واجب است برای خشک کردن ریشه تکفیر متحد شوند و به کتاب خدا و اهل بیت تمسک داشته باشند
  ۱۴ دقیقه پیش    
یکی از اندیشمندان اسلامی از لبنان گفت: امروز امت اسلام بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت است.
  ۱۸ دقیقه پیش    
رئیس موسسه تمهید گفت: برای برگزاری همایش علامه معرفت تلاش کردیم که کتاب التمهید به زبان فارسی ترجمه شود که در این همایش از این کتاب رونمایی خواهد شد.
  ۱۸ دقیقه پیش    
شرکت کنندگان در اجلاس جهانی محبان اهل بیت (ع) و مسئله تکفیری ها ، صبح امروز (پنجشنبه) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۳۳ دقیقه پیش    
رئیس دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم اظهار داشت: همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه معرفت جنبه محتوایی بسیار خوبی دارد و مقالات خوبی ارئه شده است.
  ۵۳ دقیقه پیش    
در همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه محمد هادی معرفت پیام تصویری آیت الله سبحانی پخش شد.
  ۵۸ دقیقه پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا پیکر مطهر بسیجی شهید شناسایی شده دوران دفاع مقدس عبدالحسین عبداللهی همایون آذر پس از 35 سال غربت امروز پنج شنبه 2 آذرماه به زادگاهش تبریز بازگشت ...
  ۱ ساعت پیش    
جانشین رئیس سازمان بسیج مردمی عراق در مراسم ترحیم و بزرگداشت اولین بانوی خبرنگار شهید الحشد الشعبی شرکت کرد.
  ۱ ساعت پیش    
استاد دانشگاه کلمبیا در اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها در مقاله ای با عنوان هویت شناسی چالش های پیش روی دوستداران اهل بیت و جهان اسلام، مسائل مرتبط با این موضوع را مورد بررسی قرار داد.
  ۲ ساعت پیش    
جمهوری اسلامی ایران کاروانی از کمک های انسان دوستانه برای آوارگان شهر البوکمال در سوریه ارسال کرد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی به رهبر انقلاب با تأکید بر آمادگی همه جانبه نیروهای مسلح برای جلوگیری از بروز فتنه های مشابه داعش گفت: جبهه دشمن را همچنان مقهور اقتدار خود خواهیم ساخت.
  ۳ ساعت پیش    
عملیات پاکسازی مناطق الجزیره که شامل مناطق حد فاصل سه استان صلاح الدین، الانبار و نینوا در عراق می شود آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش    
برخی منابع آگاه اعلام کردند عربستان سعودی با خرید مهمات هدایت شونده دقیق از پیمانکاران دفاعی آمریکا به ارزش حدود هفت میلیارد دلار موافقت کرده است.
  ۳ ساعت پیش    
معاون بین الملل سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار سلیم ارگون، معاون سازمان امور دیانت ترکیه و هیات همراه وی گفت: وحدت ...
  ۹ ساعت پیش    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نخستین اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها، در بعدازظهر روز اول، با برگزاری چند کمیسیون تخصصی به کار خود ادامه داد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رهبر جمعیت علمای پاکستان گفت: اسلام بدون اهل بیت سرانجامش به افراط و تفریط مانند داعش ختم خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک اندیشمند مسلمان گفت: وحدت حول محور توحید مهمترین تعلیم نبی مکرم اسلام(ص) محسوب می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
اندیشمند یمنی گفت: آمریکا شیطان بزرگ و آل سعود و صهیونیست ها دست پرورده این شیطان بزرگ هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
اندیشمند اسلامی گفت: تکیه بر گفتمان ناب اسلامی ما را به سوی حقیقت رهنمون می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۱:۱۹    
اندیشمند قرقیزستانی گفت: عربستان سعودی به مجری طرح های آمریکا و صهیونیست ها در منطقه تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۱:۰۴    
اندیشمند آمریکایی گفت: جمهوری اسلامی ایران توانست پیروزی مهمی را رقم بزند، پیروزی بزرگی که قرن ها مسلمانان به دنبال آن بودند و تصورش را هم نمی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۹    
نویسنده و پژوهشگر امور سیاسی و اندیشۀ اسلامی از فرانسه در مقاله ای به بررسی دشمن شناسی از دیدگاه امام خمینی(ره) پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۴۴    
عضو انجمن رابطه علمای یمن در مقاله ای به بررسی مؤلفه های اسلام امریکایی، تناقض ها و چالش ها پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۳۹    
مدیر مؤسسه افکار اسلامی کانادا، در مقاله ای به بررسی مؤلفه های رمزگشایی از چالش ها و تهدید های پیش روی دوستداران اهل بیت و جهان اسلام پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۲۴    
یکی از پژوهشگران حوزه دین و عضو هیئت علمی دانشگاه، در مقاله ای به بررسی راهبردهای تحقق وحدت امّت اسلامی و محبان اهل بیت(ع) در مقابله با تکفیر (رژیم غاصب صهیونیستی) از دیدگاه شیخ محمد حسین کاشف ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۹    
دکتر مصطفی محمد گفت: اسلام برای تمام تاریخ بشریت از سوی خداوند و به وسیله پیامبر(ص) آمده و امروز هم از طریق به کارگیری رهنمودهای اسلامی، می توان به موفقیت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۹    
نویسنده، پژوهشگر و کارشناس دینی فرانسوی، در مقاله ای به بررسی شبح تروریسم مدرن راه ها و ابزارهای دشمنان بشریت برای تخریب و انزوای اسلام پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۴    
کارشناس تاریخ اسلام گفت: محبت نسبت به اهل بیت پیامبر، میراث مشترک تشیع و اهل سنت به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۴    
دکتر حماده اندیشمند لبنانی گفت: محبت و مودت به اهل بیت(ع) می تواند محور اصلی اتحاد میان مسلمانان برای مقابله با مکتب انحرافی وهابیت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۴۴    
رئیس شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: اجلاس محبان اهل بیت(ع) در مسیر مبارزه با افکار داعش و وهابیت گام برداشته و می کوشد تا اسلام واقعی را معنا کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا پرچم گنبد حرم مطهر امام رضا (ع) پس از 2 ماه عزاداری با حضور خادمان این بارگاه مقدس و آیین ویژه ای که با نواختن نقاره ها و ذکر صلوات همراه بود، تعویض شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۴    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نیروهای ارتش سوریه یک محموله مهمات و موشک های تروریست ها که از ریف سویداء در حال انتقال به منطقه غوطه شرقی بود را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به برگزاری اجلاس محبان اهل بیت(ع) گفت: اجلاس هایی از این دست موجب حفاظت از کیان جهان اسلام شده و در راستای وحدت دول اسلامی موثر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا یکی دیگر از رزمندگان دزفول که در جبهه مقاومت حضور داشت و به دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) و حضرت رقیه(س) مشغول بود به شهادت رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۴    
عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) در اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها به ایراد سخن پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۲۴    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از بسیجیان سراسر کشور، بسیج را پدیده ای کم نظیر ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا شهید مهدی موحدنیا از اهالی شهرستان سبزوار در استان خراسان رضوی بود که چندی پیش داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت (ع) راهی سوریه شد و در روز شنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۴    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا رسیدن کاروان انسان دوستانه ایران به اوارگان شهر البوکمال سوریه
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۴    
رئیس شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با تاکید بر اینکه مسلمانان با اتحاد و انسجام خود می توانند تمام توطئه ها و نقشه های دشمن را خنثی کنند تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۹    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا یک پزشک روحانی با حضور در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به مردم این مناطق کمک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۹    
دبیرکل موسسه محبین اهل بیت(ع) بنگلادش با تاکید بر اینکه خداوند از ما خواسته که در راه او صادق باشیم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۲:۵۹    
متفکر و نویسنده فلسطینی گفت: مسلمانان برای پیروزی و نجات از پراکندگی باید حول محور اهل بیت(ع) حرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۲:۴۴    
عضو شورای سیاسی انصار الله گفت: یمنی ها در نبرد امروز علیه دشمنان خدا می جنگند و قدرت خود را از پیوند با اهل بیت(ع) می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۴    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران پس از یورش گروهک تروریستی داعش به عراق و سوریه، فرماندهی عملیاتی این مناطق را برعهده گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۹    
امام جمعه شیعیان استانبول گفت: هرکس به مقدسات برادران اهل سنت توهین کند ما از او تبری می جوییم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۹    
دبیرکل عصائب اهل الحق عراق گفت: بسیج مردمی عراق تنها در برگیرنده شیعیان نیست بلکه اهل سنت را هم در آغوش دارد، به همین خاطر بود که توانستیم داعش را پشت سر گذاشته و پیروزی را محقق کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۸:۱۹    
یک شهروند اسرائیلی با حضور در اماکن مقدس اسلامی از جمله مدینه منوره و نیز شهر مقدس قم و مسجد مقدس جمکران، و انتشار این تصاویر، موجی از اعتراضات را در فضای مجازی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۴    
رئیس جمهور اسبق افغانستان با تاکید بر اینکه محبت اهل بیت(ع) در نزد اهل سنت جز ایمان است، گفت: اهل سنت بلا شک از محبان اهل بیت(ع) هستند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۴    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نخستین اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها به همت مجمع جهانی بیداری اسلامی و با همکاری نهادهای مختلف - از جمله مجمع جهانی اهل بیت علیهم السلام - در سالن اجلاس ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۹    
روسای جمهوری ایران و ترکیه در سوچی روسیه دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۹    
آیت الله صافی گلپایگانی به مناسبت نابودی گروه جنایتکار داعش و پیروزی جبهه مقاومت پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۹    
همایش ملی بررسی آرای تفسیری علامه معرفت(ره) فردا در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی قم برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۴    
دادگاه جنایات جنگی سازمان ملل متحد روز چهارشنبه راتکو ملادیچ فرمانده نظامی سابق صرب های بوسنی را به جرم نسل کشی و دست داشتن در کشتار جمعی و پاکسازی نژادی در جنگ بوسنی ، به حبس ابد محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۴    
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام کاظم صدیقی در مصلای امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۴    
به مناسبت پیروزی رزمندگان اسلام و جبهه مقاومت در مقابل گروه تکفیری و تروریستی داعش آیت الله نوری همدانی پیامی صادر نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
به مناسبت هفته بسیج، نشست علمی و تخصصی "تبیین گفتمان مقاومت و استکبارستیزی"، باهمکاری مجمع جهانی اهل بیت(ع) در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۴    
دادگاه استیناف بحرین حکم دو سال حبس بر ضد نبیل رجب را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۴    
با اتمام تعطیلی دروس حوزه های علمیه به مناسبت ایام دهه پایانی ماه صفر، دروس خارج فقه و تفسیر آیت الله العظمی جوادی آملی از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۹    
در مسابقه ای که جمعه گذشته در بحرین برگزار شد "روی نیسانی" راننده 23 ساله اسرائیلی موفق به کسب مقام سوم شد اما پرچم اسرائیل به نمایش در نیامد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۳۴    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به نقش کلیدی و تعیین کننده سردار سلیمانی در هدایت عملیات های منطقه علیه گروههای تروریستی و داعش گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۹    
عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) امروزدر جلسه درس اخلاق مدیران استان مرکزی بیان داشت: تجزیه شرق رود فرات در سوریه هدف اصلی داعش بود که آزادسازی بوکمال و تخریب پایگاه اصلی این گروهک تکفیری همه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۴    
یک باند کلاهبرداری که از طریق جعل عنوان دفتر مقام معظم رهبری و وزارت اطلاعات اقدام به اخاذی می نمود متلاشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۱۴    
موسسه حقوقی خلیج در گزارشی آورده است: علیمات دینی در مدارس دولتی بحرین تنها به آموزش تعالیم "مذهب مالکی" منحصر می گردد و آموزش تعالیم "مذهب جعفری" ممنوع می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۹    
آیت الله مکارم شیرازی صبح امروز در درس خارج فقه در مسجد اعظم قم، به قرائت بیانیه ای با موضوع نابودی قدرت داعش پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۴    
آیت الله علیرضا اعرافی عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور به مناسبت پیروزی میدانی نظامی جبهه مقاومت بر خلافت دروغین داعش پیامی صادر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۹    
عضو هندی مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) به دلیل کارشکنی مقامات هند نتوانست در نخستین اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها در تهران شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۹    
یکی از منابع محلی در استان کرکوک عراق امروز از کشف گوردسته جمعی در جنوب شرق این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۴    
رهبر انقلاب اسلامی عامل حقیقی نابودی و دفع غده سرطانی داعش را روحیه و احساس بسیجی خواندند و افزودند: دشمنان سعی کردند بوسیله این گروه تکفیری غیرانسانی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۴    
یک منبع محلی در استان دیالی عراق امروز از ترور یکی از اعضای اتحاد میهنی کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۸    
مسئول امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه(س) از برگزاری 20 حلقه معرفتی مهدویت از ابتدای مهرماه تاکنون در رواق حضرت خدیجه(س) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۳    
معاون پژوهش جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از چاپ نشریه چکامه انتظار در حوزه مهدویت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۳    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تا منشا فکری داعش از بین نرود جهان اسلام آسوده نخواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۸    
نخست وزیر لبنان در سخنرانی خود در کاخ ریاست جمهوری این کشور گفت: امروز استعفایم را به میشل عون رئیس جمهوری لبنان تقدیم کردم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۸    
تولیت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) از مساجد به عنوان یکی از برترین ظرفیت های بسیج نام برد و گفت: کارکرد مسجد به میزانی قوی است که پویایی آنها می تواند سبب تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردها ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۲۸    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه آموزش و پرورش نیازمند تحول اساسی است، گفت: مدارس به تربیت دینی دانش آموزان توجه بیشتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۸    
وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص پایان دولت خود خوانده و تروریستی داعش و پیروزی جبهه مقاومت بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۳    
سرپرست مدیریت آموزش و تربیت مسجد مقدس جمکران از برگزاری دومین دوره تربیت مربی کودک مهدوی در این مکان مقدس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۸    
رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) گفت: مسابقه کتابخانی امر به معروف و نهی از منکر در آستان کریمه اهل بیت(س) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۸    
پیکر پاک علیرضا نظری و بابک نوری هریس شهدای مدافع حرم با حضور گسترده مسئولان و اقشار مختلف مردم در شهر رشت تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۸    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در فرودگاه بین المللی سوچی، از سوی مقامات ارشد محلی در سوچی و سفیر کشورمان در روسیه مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۱۳    
یکی از نیروهای شیعه ارتش پاکستان در درگیری با تروریست های وابسته به لشکر جنگهوی به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۸    
عضو شورای عالی مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: امروز هیمنه استکبار و شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی در بین مردم مسلمان منطقه فرو ریخته و پیکره آن را در معرض ضربات کاری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۸    
به مناسبت فرارسیدن هفته ی بسیج، جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور، صبح امروز (چهارشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۳    
مدیر مرکز آفرینش های فرهنگی هنری مسجد مقدس جمکران از برگزاری اختتامیه جشنواره ادبی عهد و تجلیل از دانشجویان برتر شرکت کننده در این جشنواره هم زمان با نهم ربیع الاول خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۴۳    
نخستین اجلاس محبان اهل بیت(ع) و مساله تکفیری ها در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۸    
کنفرانس ادبی "شعر عاشورایی در فارسی و اردو" با تأکید بر اشعار عاشورایی عمان سامانی(فارسی سرای) و میر ببرعلی انیس(اردوسرای) در کراچی پاکستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۲۳    
رییس جمهور، آینده سوریه را نه در دست قدرتهای خارجی بلکه در اختیار مردم سوریه دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران بر خلاف آمریکا و صهیونیست ها به دنبال تشنج در منطقه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۸    
اجلاس وزرای فرهنگ کشورهای کنفرانس اسلامی، دیروز با حضور 54 وزیر فرهنگ از کشورهای اسلامی عضو کنفرانس اسلامی و معاون فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۳    
رهبر انقلاب اسلامی، تعصب دینی و حساسیت در مقابل انحرافات فکری را ویژگی دیگر علامه جعفری خواندند و افزودند: علامه جعفری به شدّت نسبت به مسائل دینی متعصب و پایبند بود و در مقابل انحرافات فکری ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۸    
مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) از مشارکت هفت هزار و 200 نفر از زائران این آستان مقدس در راستای قرائت 60 ختم قرآن کریم در ماه صفر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۳    
وزیر امور خارجه سوریه تصمیمات اتحادیه عرب را برضد حزب الله محکوم و تاکید کرد که هر کس حزب الله را به تروریستی بودن متهم می کند، تروریست اصلی خود او است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۳    
تولیت آستان قدس رضوی از مساعدت 60 میلیارد تومانی این آستان مقدس به روستائیان محروم و نیازمند شهرستان سرخس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۲:۴۱    
پس از شش سال مبارزه و جانفشانی مجاهدان فی سبیل الله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، و با نقش آفرینی بی بدیل وشجاعانه آن فرمانده رشید مقاومت، و نیز رزمندگان مجاهد مدافع حرم از کشورهای ایران، عراق، لبنان ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۲:۱۱    
بی تردید این نصر کبیر، مرهون درایت های حکیمانه و حمایت های تعیین کننده حضرت مستطاب عالی است که باعث شد مبارزه و جانفشانی مجاهدان فی سبیل الله از کشورهای ایران، عراق، لبنان، سوریه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۲:۰۶    
نخست وزیر لبنان دو هفته پس از استعفای ناگهانی در ریاض بالاخره به کشورش برگشت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۱:۵۱    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا کودکان یمنی در اعتراض به ادامه تهاجم رژیم سعودی به کشورشان در مقابل دفتر سازمان ملل در شهر صنعا تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۶    
مردم زنجان پیکر شهید "خیرالله صمدی" را از مقابل مسجد جامع این شهر به طرف مزار شهدای پایین شهر زنجان تشییع خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۴۶    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا مراسم قرائت دعای توسل با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین ناصر رفیعی و مداحی و قرائت دعا توسط مهدی سلحشور و باحضور منتظران مهدوی در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...