جمعه ۰۲ تیرساعت ۰۴:۳۹Jun 2017 23

ای بی نیوز (abnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۵    
فرماندار آران و بیدگل در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان از افزایش سه برابری اعتبارات دو درصدی نفت و گاز این شهرستان برای سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۵    
به مناسبت روز جهانی قدس، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل پیامی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۵    
آیت الله سید محمد موسوی، امام جمعه محترم آران و بیدگل، با صدور بیانیه ای، مردم شهرستان را برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۵    
گرمای بی سابقه، کاهش نزولات جوی و افت آب های زیرزمینی و به دنبال آن بحران خشکسالی طی سال های گذشته، زنگ خطر جدی بحران کم آبی در شهرستان آران و بیدگل را به صدا درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۵    
به مناسبت روز جهانی قدس، حوزه مقاومت بسیج امام حسین(ع)شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۵    
ضیافت افطار و تقدیر از خادمین موکب حضرت محمد هلال ابن علی(ع) شب گذشته در مجموعه تاریخی خانه باغ شاکر به همت هیئت مهدیه ولیعصر(عج) برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۸:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: در طول یکسال گذشته تا کنون 16 مورد حکم قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی آران و بیدگل صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۵    
فرماندار آران و بیدگل در پیامی آحاد مردم را به حضور با شکوه در روز جهانی قدس دعوت نمود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۵    
شهردار ابوزیدآباد، در پیامی یه مناسبت روز جهانی قدس، با گرامیداشت این روز ، مردم را به راهپیمایی روز جمعه دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل از اجرای یک موقوفه 215 ساله به نیت اطعام فقرا و مساکین با نان گندم در ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۵    
روز جهانی قدس، برای ما نشانه ای است تا راه تمیز حق از باطل گم نشود و تلنگری است برای وجدان های جهانی تا از آرمان قدس غافل نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۲:۱۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آران و بیدگل گفت: با توجه به ارتقای دو پله ای منطقه شکار ممنوع یخاب و تبدیل آن به پناهگاه حیات وحش، بزودی پاسگاه حیات وحش دراین منطقه احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۰:۱۵    
یادداشتی منتقدانه بر عملکرد متصدیان و متولیان امور فرهنگی شهرستان در باب کم کاری های فرهنگی در مناسبت های مذهبی در آران و بیدگل
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۸:۱۵    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل از انتخاب دبیرستان های شهیدان عبدالهی و شهید شمس الدین به عنوان مدارس سرآمد استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۵    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: شب قدر، شب تقدیر است و خداوند در این شب حوادث یک سال از زندگی، مرگ، رزق، سعادت و شقاوت انسان ها و اموری از این قبیل را در این شب مقدر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۰:۱۵    
ضیافت روبه اتمام است و سفره ی ویژه و پر نعمت الهی کم کم جمع می شود، مهمانی خوبی بود، ان شاء الله که صاحب سفره هم از مهمانان راضی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۵    
مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: سالانه 200 هزار تن محصولات کشاورزی و دامی در این شهرستان تولید می شود که این مقدار بالای تولید، آران و بیدگل را در جایگاه ویژه ای قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۵    
شب گذشته، محفل انس با قرآن کریم همراه با یادواره حجت الاسلام مرحوم آقامحمد متوسل نخستین مؤسس انجمن های قرائت قرآن آران و بیدگل شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۵    
مدیر پایگاه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نوش آباد از تهیه طرح محتوایی موزه در این شهر تاریخی خبر داد. راه اندازی می شود
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۴۵    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: ساخت پروژه مجتمع قرآنی مهد قرآن کریم و ولایت شهرستان یک حرکت ارزشی و جهادی است و روند پیشرفت فیزیکی این مجموعه بزرگ قرانی یک الگوی ممتاز به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل، نیروی انسانی و پناهگاه حیات وحش یخاب را دو سرمایه شهرستان در حوزه محیط زیست برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۵    
در ماه مبارک رمضان و همزمان با هفته اطعام نیازمندان، یک نیکوکار آران و بیدگلی، بیش از 450 سبد کالا بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان توزیع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۷:۴۵    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: مردم ایران هیچ گاه در مقابل تهدید های دشمنان کوتاه نخواهد آمد و همواره بر سر آرمان های خود خواهد ماند و راه خود را ادامه می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۵    
خانه ترویج و آموزش صنایع دستی سرچشمه روستای محمدآباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل در آیین تجلیل از حامیان و کارافرینان برتر صنایع دستی استان اصفهان بعنوان طرح حامی و کارافرینی برتر انتخاب شد و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۱:۴۵    
حامیان نیکوکار، سال گذشته 337میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به ایتام و مشمولان طرح محسنین کمیته امداد شهرستان آران و بیدگل کمک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۱۱:۱۵    
همزمان با لیالی قدر و ایام نزول قرآن، محفل انس با قرآن کریم همراه با یادواره حجت الاسلام مرحوم آقامحمد متوسل نخستین مؤسس انجمن های قرائت قرآن آران و بیدگل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۸:۱۵    
حاج رمضانعلی آقابیکی آرانی، جانباز جنگ تحمیلی و دانشجوی مقطع ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد نراق در شب نوزدهم ماه مبارک رمضان شب ضربت خوردن مولا علی(ع) به همرزمان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ - ۰۷:۴۵    
حسین منصوری فر- فرش دستباف کاشان و آران و بیدگل به عنوان یکی از شاهکارهای صنایع دستی در جهان شناخته می شود که علیرغم این اهمیت و حمایت دولت تدبیر و امید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۵    
استاد حوزه علمیه قم گفت: امیرالمؤمنین علی(ع) بدلیل عدم بینش و درک صحیح مردم در جامعه دینی خانه نشین شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۵    
امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه شب قدر شب نزول رحمت الهی است، گفت: ساعات لیالی قدر را مغتنم شماریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۵    
روایت سرپرست سابق فرمانداری آران و بیدگل، آقای رضایی علی آبادی شاهد عینی حادثه تروریستی در مجلس
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۵    
ویژه برنامه های حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) آران و بیدگل در شب های قدر اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۵    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واگذاری بهره بردای دریاچه نمک به مجتمع اقتصادی کمیته امداد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۷:۴۵    
رئیس اداره محیط زیست آران و بیدگل گفت: روزانه بیش از 250 تن زباله شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در چاله زباله ابوزیدآباد از توابع این شهرستان دفن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۷:۴۵    
معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: اقدام های ارزشمندی در حوزه حمایت از زنان در سال های اخیر در دولت یازدهم اتفاق افتاده که توانسته دستاوردهای بسیار ارزشمندی را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۰۹:۱۵    
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به ظرفیت های بالقوه گردشگری این شهرستان گفت: با توجه به شروع فصل گرما و آمادگی گردشگران برای بازدید از جاذبه های گردشگری این شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۰۸:۱۵    
روز گذشته، همایش تجلیل از پیشکسوتان صنایع دستی آران و بیدگل با حضور معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در سالن اجتماعات کانون بنی طبا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۰۰:۴۵    
محفل ادبی انس با رمضان، به همت کانون بسیج هنرمندان شهرستان آران وبیدگل در تالار مدرسه شهروند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۳:۱۵    
گزارشی از لذت تلاوت جزء خوانی قرآن در حرم هلال ابن علی(ع) به قلم دکترجواد دهقانی ارانی و کوشش منیره ملکیان آرانی و اشرف ساداتی مقدم
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۵    
اجرای طرح همیان مولا و برپایی سفره های افطاری در شب های ماه مبارک رمضان، مددجویان را میهمان سفره بی ریای خیران کمیته امداد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۵    
نخستین نشست هم اندیشی منتخبین دوره پنجم شورای اسلامی شهر آران و بیدگل در شهرک صنعتی صباحی این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۵    
رئیس ستاد اعتکاف شهرستان آران و بیدگل از برگزاری اعتکاف رمضانیه برای سومین سال متوالی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۸:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل از آغاز برداشت طالبی از هزار هکتار سطح زیر کشت این محصول در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۵    
فرماندار آران و بیدگل گفت: میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع)، آغاز هفته اطعام نیازمندان و اکرام ایتام از پرشکوه ترین جلوه های انسانیت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۵    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل از اجرای ششمین دوره طرح ملی حفظ قرآن کریم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۸:۱۵    
در دیدار منتخبین شورای شهر و معتمدین آران و بیدگل، با امام جمعه آران و بیدگل بر حفظ وحدت، تلاش مستمر و خدمت صادقانه در جهت پیشرفت متوازن شهر آران و بیدگل تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۵    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: امروز جریان تروریسم در کل کشورهای اسلامی فعال شده است که کارگردان آن آمریکا و رژیم صهیونیستی است و مجری آن یک سری خوارج زمان و وهابیت سلفی و متحجر است که دست به جنایت می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۵    
نیروهای عملیاتی امداد و نجات آتش نشانی شهرستان آران و بیدگل، یک جوان 25 ساله را از عمق 40 متری چاه نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵    
فرماندار آران و بیدگل گفت: اسلام برای مسئولیت انسان در برابر محیط زیست اهمیت بسیاری قائل شده و طبیعت را امانت خداوند در دست انسان می داند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵    
فرماندار آران و بیدگل در پی حادثه تروریستی تهران طی بیانیه ای این حادثه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۴:۱۵    
دادستان شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک هفته محیط زیست، گفت: حفظ و حراست از عرصه های طبیعی همیشه با مخاطرات زیادی همراه بوده و دستگاه قضا با تمام قدرت و به صورت قانونی از محیط زیست حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و170 تن جو و یک هزار و 18 تن گندم تاکنون از کشاورزان این شهرستان خریداری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۸:۴۵    
سپهسالار انقلاب اسلامی ایران، حضرت سید علی چه زیبا و مقتدرانه فرمود: این ترقه بازی ها تاثیری در اراده ملت ایران ندارد و ان شاء الله کلک اینها کنده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۵    
پرسنل یگان حفاظت اداره محیط زیست آران و بیدگل، به مناسبت هفته محیط زیست با حضور در سازمان انتقال خون نسبت به اهدا خون خود اقدام نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۱:۴۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل گفت: حفاران غیرمجاز میراث فرهنگی با اقدام به موقع عوامل یگان حفاظت این اداره و نیروی انتظامی شهرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۸:۱۵    
به مناسبت هفته محیط زیست و در اولین روز از این هفته، رییس و محیطبانان اداره محیط زیست شهرستان آران و بیدگل با امام جمعه محترم، آیت الله سیدمحمد موسوی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۰    
به مناسبت سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد،شب گذشته، مراسم بزرگداشتی با حضور پرشور مردم مومن و انقلابی آران و بیدگل در مصلی نماز جمعه شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۰    
مجمع سالیانه هیأت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی استان اصفهان با معرفی آران و بیدگل به عنوان هیأت برتر استان اصفهان همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۰    
مدیر اجرایی آستان مقدس امامزاده محمد هلال (ع) آران و بیدگل گفت: کتابخانه این امامزاده 45 درصد کل کتاب های امامزادگان استان اصفهان را در خود جای داده است که می توان آن را غنی ترین کتابخانه در سطح بقاع ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۰    
حریق صبح روز گذشته در یک شرکت تولید فرش ماشینی در شهرک صنعتی هلال شهرستان آران و بیدگل با تلاش مأموران آتش نشانی اطفا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۰۷:۴۰    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع اصلاح تعرفه برق این دو شهرستان و احتساب آن بر اساس منطقه 3 گرمسیری، سرانجام به هیأت دولت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۱۲:۱۰    
به مناسبت سالروز رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد، مراسم بزرگداشتی روز دوشنبه 15خردادماه ساعت 21:30 در مصلی نماز جمعه آران و بیدگل برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۰۹:۴۰    
فرماندار آران و بیدگل در پیامی فرارسیدن 14 خرداد سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین 15 خرداد 42 را تسلیت کفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۰۹:۴۰    
دبیر شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل گفت: آیین ملی جزء خوانی قرآن کریم در حرم هلال بن علی(ع) از بزرگترین رویدادهای قرآنی شهر در سطح کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ - ۰۹:۴۰    
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آران و بیدگل از برگزاری اولین کار گروه مدیریت پسماند شهرستان در سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۰    
منتخب شورای شهر آران و بیدگل گفت: توسعه با آگاهی و دانایی مردم نسبت به حقوق شان و تکالیف شان در قبال اداره امور شهر تحقق می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۰    
امام جمعه موقت آران و بیدگل گفت: با تشکیل شورای شهر ائتلافی در آران و بیدگل، نهال همدلی، وحدت و یکپارچگی در این شهرستان به بار نشسته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۸:۱۰    
با برگزاری مراسم افتتاحییه مسابقات والیبال جام رمضان گرامیداشت شهدای محله ولیعصر(عج) آران و بیدگل، این دوره از مسابقات آغاز گردید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۶    
هنرمند نوجوان آران وبیدگلی دیپلم افتخار چهاردهمین مسابقه ی بین المللی نقاشی محیط زیست بوسان کره جنوبی را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۶    
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات آران و بیدگل از جمع آوری بیش از 600 میلیون ریال وجه نقد برای کمک به فعالیت های عمرانی اماکن متبرکه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۶    
عضو هیات مدیره انجمن تولید کنندگان فولاد کشور گفت: صنعت فولاد کشور بویژه در بخش خصوصی برای خروج از رکود و کاهش تولید، نیازمند حمایت جدی دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۶    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: بمناسبت حلول ماه مبارک رمضان نمایشگاه عکس آیین جزء خوانی قرآن کریم در محوطه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۶    
با پیگیری نماینده مردم کاشان و آران بیدگل دستور احداث مجموعه آب شیرین کن برای سفیدشهر صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۶    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل گفت: در راستای ترویج فرهنگ رضوی و گسترش کتابخوانی، هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۶    
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به شیوع بیماری تب کریمه کنگو در چند استان گفت: باتوجه به شروع فصل گرما و فعالیت کنه ها و احتمال بروز و شیوع بیماری تب خونریزی دهنده کنگو رعایت بهداشت در راستای پیشگیری ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۶    
مدیر بخش تخصصی حفظ خواهران مؤسسه مهد قرآن و ولایت آران و بیدگل گفت: این مؤسسه تاکنون 220 حافظ کل و صدها حافظ اجزای مختلف قرآن را تربیت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۶    
فرماندار آران و بیدگل اظهار داشت: آران و بیدگل با کمترین میزان بهره گیری از امکانات دولتی، بالاترین رقم صادرات و تولید را در استان پهناور و صنعتی اصفهان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۳۶    
مدیر اجرایی حرم امامزاده محمد هلال بن علی (ع) گفت: روزانه یک هزار نفر مهمان ضیافت افطار ساده در این حرم مطهر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۶    
آنچه می خوانید نقد و بررسی تآتر کاندیداتور است که طی گپ وگفت صمیمانه ای با کارگردان و عوامل آن، به دست آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۵    
فرماندار آران و بیدگل گفت: مشکل فضای آموزشی و بهداشتی در منطقه حاشیه نشین یحیی آباد نیازمند همکاری همه دستگاه های اداری و دولتی است و باید هر چه زودتر حل شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۵    
شماره چهل و ششم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۵    
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آران و بیدگل، اجرا و موفقیت برنامه های گسترده و فراگیر این کمیته برای کمک بیشتر به نیازمندان در ماه مبارک رمضان را در گرو مساعدت و یاری خیراندیشان و نیکوکاران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۵    
چهارمین دوره مسابقات فوتسال یادواره شهدای دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۵    
هرکاری را که ما انجام می دهیم باید خود را درقبال آن مسئول بدانیم و درباره ی نتیجه آن باید پاسخگو باشیم .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۵    
به مناسبت هفته میراث فرهنگی، همایش تجلیل از حافظان یگان حفاظت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در سالن جهاد کشاورزی ابوزیدآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۰۷:۵۵    
مراسم ترتیل خوانی حرم امامزاده آقاعلی عباس(ع) و شاهزاده محمد(ع) بادرود با تلاوت قاری ممتاز آران و بیدگل و استاد مجمع قاریان و حافظان هلال، هر روز از رسانه ملی به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۵    
مرکز علمی کاربردی آران و بیدگل، اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار یکی از دانشجویان رشته گرافیک نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۵    
هم زمان با حلول ماه مبارک رمضان سالروز میلاد حضرت محمد هلال بن علی (ع)، مردم متدین و ولایت مدار آران و بیدگل، با حضور خود در کنار مضجع شریف و نورانی فرزند بلافصل امیرالمومنین علی (ع) ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل، از آسفالت معابر شهرک آزادگان خبر داد و گفت: به زودی پروژه های این شهرک قابل واگذاری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۵    
مراسم مناجات شب های ماه رمضان همراه با زمزمه دعای ابوحمزه ثمالی، دعای افتتاح و ... هرشب از ساعت 11 الی 12 در مسجد اعظم محقق(ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۲۵    
آیت الله سید محمد موسوی روز جمعه، چهارصد و هفتادو سومین نمازجمعه خود در آران و بیدگل را برگزار کرد و این در حالی است که حاج آقا یوسفیان در 15 دیماه 1359 اولین نمازجمعه را در آران و بیدگل برگزار کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...