چهارشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۱۰:۴۱Apr 2017 26

ای بی نیوز (abnews.ir)

  ۵۳ دقیقه پیش    
در سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر استان اصفهان، شهرستان آران وبیدگل، در رشته آمادگی جسمانی دوره تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول، به مقام قهرمانی رسید.
  ۱ ساعت پیش    
طلبه جوان آران و بیدگلی موفق به کسب رتبه نخست مسابقات بین المللی قرآن کریم طلاب جهان اسلام شد
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از پرداخت 8 میلیارد ریال وام اشتغال زایی در سال 95 به مددجویان بهزیستی این شهرستان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل، به مناسبت هفته کار و کارگر( 5 تا 11 اردیبهشت ماه) بیانیه ای منتشر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۵    
با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل و فرمانده حوزه بسیج امیر المومنین(ع)، پایگاه بسیج شهید بهشتی در مسجد ملاشکرالله افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۵    
امروز شهرستان آران و بیدگل به افراد متخصص در بحث مقابله با مواد مخدر و ارایه الگوی مناسب علمی نیازمند است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۵    
همایش علمی کفائت در ازدواج با حضور دانشجویانی از دانشگاه پیام نور آران و بیدگل، کاشان و نوش آباد در دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
در آستانه مبعث حضرت رسول اکرم(ص) و آغاز نزول قرآن، جشن شکرانه قرآن آموزی 120دانش آموز عضو دارالقرآن آموزش و پرورش شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۵    
مدیر دارالقرآن آموزش و پرورش آران و بیدگل از کسب بیش از 50 رتبه برتر دانش آموزان آران و بیدگل در مسابقات کشوری و استانی قرآن کریم در سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۵    
آیین تودیع و معارفه مسؤول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
فرماندار آران و بیدگل گفت: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی در حوزه انتخابیه شهر آران و بیدگل برای نخستین بار بصورت تمام الکترونیک برگزار می شود و تمهیدات لازم برای تأمین زیرساخت های موردنیاز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۵    
بخشدار بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل از آغاز آزاد سازی و ساخت خیابان راه آهن روستای محمدآباد مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۰۵    
اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده آران و بیدگل در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا به صورت غیر رسمی منتشر می شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۵    
مراسم کلنگ زنی ساختمان آموزش مجمع قاریان و حافظان هلال با حضور مسئولین شهرستان آران و بیدگل، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۵    
وزارت کشور دستور العمل تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۵    
فرماندار آران و بیدگل یکی از دلایل گسترش آسیب های اجتماعی را نداشتن آگاهی و علم روز بعضی از خانواده ها برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۳۵    
مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل از آغاز آئین سنتی گلاب گیری همزمان با برداشت گل محمدی از سطح 25 هکتار از گلستان های شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۵    
بازی رایانه ای ما می توانیم که توسط جمعی از جوانان بسیجی شهرستان آران و بیدگل طراحی و ساخته شده است، طی مراسمی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۵    
پنج شنبه 31 فروردین و جمعه 1 اردیبهشت ماه 1396، آران و بیدگل میزبان برنامه محبوب "موج جوونی" رادیو جوان بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۵    
جمعی از فعالان و دوستداران محیط زیست و طبیعت به مناسبت روز جهانی زمین پاک، منطقه یخاب و کویر سیازگه را از آلودگی پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۵    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل از آزادسازی موانع مسیر کنارگذر شرقی کاشان و آران و بیدگل و ادامه عملیات عمرانی این پروژه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
رئیس اداره تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: عملیات مبارزه با سِن مادر در سطح 300 هکتار از مزرعه های گندم و 50 هکتار از مزرعه های جو در منطقه سفید شهر این شهرستان انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۰۵    
مدیر طرح احیا و تعادل بخشی آب های زیرزمینی شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: از 609 دشت کشور، 300 دشت از جمله دشت آران و بیدگل در وضعیت بحرانی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۵    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: وظیفه همه داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری، گروه های سیاسی و مردم پذیرش رای و نظر شورای نگهبان در اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۳:۰۵    
رئیس اداره ی حفاظت محیط زیست آران و بیدگل از دستگیری متخلف شکار و صید در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵    
مجتبی شبانه دوومیدانی کار آران و بیدگلی عضو تیم دوومیدانی کارگران استان اصفهان، در ماده پرتاب دیسک قهرمان کارگران کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۱:۰۵    
زمزمه دعای کمیل، نماز حضرت جعفر(ع) و دعای شب جمعه، پنج شنبه 31 فروردین ماه از ساعت 23 تا 1 بامداد در آستان مقدس هفت امام زاده(ع) آران و بیدگل
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۵    
جلسه ستاد امنیت انتخابات استان اصفهان ویژه شهرستان های شمال استان برای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به میزبانی فرمانداری ویژه کاشان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۸:۳۵    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان آران و بیدگل گفت: با آغاز اجرای طرح ملی ایمن سازی فلج اطفال اتباع خارجی در سال 96 ، یک هزار و 29 کودک زیر پنج سال اتباع بیگانه ساکن در این شهرستان ایمن سازی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۳۵    
به مناسبت هفته ارتش،جمعی از فرماندهان و مسولان گروه 840 موشکی شهید کبریایی به همراه نماینده بنیاد شهید شهرستان آران و بیدگل با دو خانواده معظم شهدای ارتش دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۲:۰۵    
ریحانه مبینی دوومیدانی کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان در ماده پرش طول با متراژ 5.60 متر قهرمان رقابتهای نوجوانان کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۹:۳۵    
فرماندار آران و بیدگل گفت: تداوم پدیده خشکسالی و بحران آب تهدید جدی برای این شهرستان است که نیاز به اقدام های جدی در این زمینه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۸:۰۵    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت در حالی برنامه ریزی است تا 50 درصد تخفیف در پرداختی های سرمایه گذاران به دولت به عنوان مشوق برای سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی در نظر گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۵    
رئیس اداره ی حفاظت محیط زیست آران و بیدگل از دستگیری متخلف شکار و صید در شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی از حل مشکل اسناد مالکیت شهرک صنعتی هلال آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
حبیب الله ارباب پور، باستانی کار آران و بیدگلی توانست با کسب اکثریت آرا به عنوان مسئول کمیته داوران منطقه 6 زورخانه ای کشور انتخاب شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از آغاز به کار عملیات تکمیل پروژه محور کنارگذر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۵    
نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، در پیامی، درگذشت آقای غلامعلی غفوری، دهیار روستای کاغذی ابوزیدآباد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۹:۳۵    
مادر شهید سیف اللّه سلطانی، دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۰۰:۳۶    
به مناسبت هفته ارتش، جمعی از فرماندهان و مسئولان گروه 840 موشکی شهید کبریایی با امام جمعه آران وبیدگل دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶    
امیر فرماندهی گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا با صدور پیامی، فرا رسیدن 29 فروردین، گرامیداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶    
اردوی عملی آمادگی دفاعی ویژه دانش آموزان سال دوم دبیرستان طی 3 روز در اردوگاه قدس ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۶    
فرماندار با گرامیداشت 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران مظهر ایثار، دلیری و شجاعت و آیینه تمام نمای رشادت های بزرگ مردان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۳۶    
رئیس هیات بازرسی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت:هیات بازرسی انتخابات بر اساس قانون، وظیفه کنترل و بازرسی جریان انتخابات و حصول اطمینان از انجام صحیح ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۶    
اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آران و بیدگل مجموعه اقدام هایی را در سال 1395 با هدف بهبود کیفیت محیط زیست در شهرستان آران و بیدگل به مرحله انجام رسانده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۶    
هر انسانی دارای استعداد خاصی است که باید با توجه به تواناییها و تخصصش،وارد میدان شود.ما نیز باید مدیریت کارها را به اهلش بسپاریم تا به واسطه ی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۹:۰۶    
الهام اکرمیان، بانوی ورزشکار آران و بیدگلی در اولین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان استان اصفهان، در رده سنگین وزن راست دست عنوان سومی مسابقات را بدست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۶    
بخشدار بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل از انسداد خط سراسری راه آهن اصفهان-قم در روز اول اردیبشهت ماه سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ - ۰۸:۰۶    
مادر شهید عبداللهی گفت: زمانی که علی اعلامیه امام خمینی (ره) را در لا به لای خامه های رنگارنگ نخ های قالی پنهان کرده بود با امن یجیب ... و وجعلنا من بین ایدیهم .. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۳:۰۶    
مراسم محفل با انس قرآن کریم به مناسبت هفته ارتش، با حضور قاریان و حافظان مطرح شهرستان کاشان و آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۶    
کویر ابوزیدآباد در شمال استان اصفهان، خطه ای شگفت انگیز و اسرارآمیز است که می تواند سفر و تجربه ای منحصر بفرد برای هر گردشگری بوجود آورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: اعضای یک خانواده که برای تفریح به کویر مرنجاب رفته و گم شده بودند پس از یک شبانه روز توسط ماموران پلیس شهرستان آران و بیدگل از مرگ حتمی نجات یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۹:۳۶    
رئیس اداره امور اراضی جهاد کشاورزی آران و بیدگل گفت: 32 پرونده تغییر کاربری غیرمجاز زمین در سال 95 در این شهرستان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۶    
برنامه موج جوونی، به صورت زنده از رادیو جوان، روز پنج شنبه 31 فروردین و جمعه یکم اردیبهشت ماه در خانه باغ شاکر آران و بیدگل، به اجرای برنامه می پردازد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۰۸:۰۶    
فرماندار آران و بیدگل، از انتخاب اعضای هیات اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از اختصاص زمینی به مساحت بیش از 11000 متر مربع جهت احداث ایستگاه نیروگاه برق 63 کیلو ولت در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۶    
دوره آموزشی مبانی محیط زیست کوهستان ویژه کوهنوردان آران و بیدگلی به همت هیات کوهنوردی شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: نهادهای نظارتی و اجرایی وظیفه سنگینی در برابر بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۰۸:۳۶    
انتخابات مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری امام زمان(عج) در مسجد امام زمان(عج) عباس آباد شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل از عضویت رایگان در روز یکشنبه 27 فروردین ماه 96 در کتابخانه های عمومی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۲:۰۶    
فرماندار آران و بیدگل گفت: بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی در این شهرستان می تواند در حل مشکلات تولید، اشتغال و حتی مشکلات اجتماعی چاره ساز باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۶    
همزمان با شب شهادت عقیله بنی هاشم،حضرت زینب کبر(س)، مراسم سوگواری با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی ئر موسسه فرهنگی، عبادی و آموزشی زینبیه آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۱۰:۳۶    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: چرخش و رویکرد فرهنگی در گفتمان شهری امروزه بعنوان یک ضرورت است و شکاف نسل امروز با معیارهای هویتی، نشانگر عدم توجه این رویکرد قلمداد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۶    
جمعی از فرماندهان و مسئولان گروه 840 موشکی با معتکفین مسجد جامع قاضی آران وبیدگل دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۸:۰۶    
همزمان با میلاد با سعادت امیرالمؤمنین علی (ع) و روز مرد، کلنگ احداث یک باب مدرسه در سفیدشهر توسط خیر ارجمند مهندس برزویی، به زمین زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۷:۳۶    
شهردار سفید شهر گفت: نمایشگاه دائمی هنرمند معلول سفید شهری در آیینی با حضور ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۴:۰۶    
حضور اهالی روستای ابوزیدآباد با لباس محلی در مراسم جشن مدرسه عنصری- سال 1355 خورشیدی
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل گفت: با نظارت و کنترل شبانه روزی صورت گرفته شده توسط این اداره، حدود 70 درصد تخریب عرصه های منابع طبیعی کنترل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۱:۰۶    
دوره آموزشی هواشناسی کوهستان ویژه کوهنوردان آران و بیدگلی به همت هیات کوهنوردی شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۱۰:۳۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل از فعالیت 8 باشگاه سوارکاری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ - ۰۹:۳۶    
ریحانه مبینی، دوومیدانی کار آران و بیدگلی، نماینده استان اصفهان در ماده پرش طول مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور(آغاز فصل) به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۲۰:۳۶    
همزمان با آغاز هفته ارتش، مراسم گرامیداشت شهادت امیر سپهبد صیاد شیرازی در گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۶    
" حاج حسین دادخواه "، جانباز و آزاده گرانقدر، پس از سالها فراق به همرزمانش پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۶    
حاج سیف الله گل پیرا، پدر معظم شهید ابوالفضل گل پیرا به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۶    
مادر شهید علی روحانی یزدلی، دارفانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۱۰:۳۶    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از کشف و ضبط 3 تن چوب قاچاق تاغ در بخش مرکزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۶    
دل در دل کعبه نیست که مقرر است زادگاه قطب عالم امکان شود، دل در دل فاطمه بنت اسد نیست که قرار است آسمان نور تراوش کند و فرش خود را به عرش رساند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ - ۰۹:۰۶    
شیخ علی اکبر انتهایی، مسن ترین جانباز شهرستان آران و بیدگل و پیر غلام حضرت علی اصغر(ع)، پس از ماه ها رنج .به لقاء خدا پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۴:۳۶    
رئیس عقیدتی سیاسی گروه 840 موشکی شهید کبریایی نزاجا، اظهار داشت: ویژه برنامه های هفته ی ارتش در آران و بیدگل، با گرامیداشت سالروز شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی، در گروه 840 آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۷    
مسجد جامع قاضی آران و بیدگل یکی از اولین مساجدی است که در سطح شهرستان از سال 1370 تاکنون، 27 سال است که در آن مراسم معنوی اعتکاف برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۷    
فرماندار آران و بیدگل، از آغاز فرایند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر در هیات اجرایی پس از استعلامات مراجع چهارگانه به مدت یک هفته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۷    
کارشناسان محیط زیست معتقدند اگر روند تخریب و استفاده بی رویه و بدون برنامه از طبیعت به شکل امروزی ادامه داشته باشد، در آینده ای بسیار نزدیک بحران های غیرقابل جبرانی را متحمل می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۷    
شهر زیرزمینی نوش آباد با نام محلی اویی ، شهردست کن زیرزمینی با راهروها و اتاق های متعدد یکی از منحصر به فردترین شهرهای زیرزمینی جهان به شمار می رود که براساس پیشینه اش به دوران پیش از اسلام باز می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۱۰:۰۷    
روز مرد و پدر امسال با سالروز شهادت دو تن از شهدای شاخص و انقلابی ارتش جمهوری اسلامی ایران(سپهبد شهید علی صیاد شیرازی و سرباز قهرمان شهید رضا شمس ابادی)همزمان شده است،که قابل توجه و تامل است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۰۹:۰۷    
با حضور استاد محمدحسین طباطبایی، و مدیر موسسه جامعه القرآن کریم کشور، دارالقرآن حضرت جواد الائمه(ع) شهرابوزیدآباد افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۷    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: کتاب طب سنتی با موضوع الحجامه شفا لک داء نوشته محمد شراد حسانی توسط یک فرهنگی آران و بیدگلی به زبان فارسی ترجمه شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۱:۰۷    
در دل کویر سوزان آران و بیدگل و در مناطق چاله سنبک و چهارطاقی شاهد کندن چاله هایی توسط کشاورزان سخت کوش کویری هستیم که در کف آن ها هندوانه دیمی کاشته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۱۰:۳۷    
فرماندار آران و بیدگل گفت: با توجه به شرایط خاص آب و هوایی امکان آسفالت 20 کیلومتر زیرسازی شده جاده ترازیت آران و بیدگل به سه راهی چرمشهر گرمسار غیر ممکن شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۷    
امام جمعه آران و بیدگل اعتکاف را بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن ذکر کرد و گفت: مردم و جوانان کشور ما با شرکت در این مراسم معنوی بیمه می شوند و از ترکش شیاطین انس و جن در امان می مانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۷    
حاج محمدعلی خنده رو، پدر شهید حبیب اله خنده رو دار فانی را وداع گفت و به فرزند شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۷    
مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل از آغاز کشت هندوانه دیم در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۷    
بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل از اجرای پروژه لوله گذاری فضای سبز روستاهای بخش مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۷    
مسئول امور مناطق اورژانس 115 آران و بیدگل گفت: این مرکز از شروع تعطیلات نوروز 53 مورد ماموریت را در قالب طرح امداد نوروزی انجام داده است.
مشاهده نتایج بیشتر...