پنجشنبه ۳۰ آبانساعت ۱۴:۴۷Nov 2019 21

ای بی نیوز (abnews.ir)

ای بی نیوز 29 اسفند 1394 ای بی نیوز 30 اسفند 1395 ای بی نیوز 27 آبان 1396 ای بی نیوز 19 اسفند 1397 ای بی نیوز 20 فروردین 1398 ای بی نیوز 30 مهر 1398 ای بی نیوز 3 آبان 1398 ای بی نیوز 6 آبان 1398 ای بی نیوز 7 آبان 1398 ای بی نیوز 8 آبان 1398 ای بی نیوز 10 آبان 1398 ای بی نیوز 12 آبان 1398 ای بی نیوز 13 آبان 1398 ای بی نیوز 14 آبان 1398 ای بی نیوز 15 آبان 1398 ای بی نیوز 17 آبان 1398 ای بی نیوز 18 آبان 1398 ای بی نیوز 19 آبان 1398 ای بی نیوز 20 آبان 1398 ای بی نیوز 21 آبان 1398 ای بی نیوز 22 آبان 1398 ای بی نیوز 25 آبان 1398 ای بی نیوز 26 آبان 1398 ای بی نیوز 27 آبان 1398 ای بی نیوز 28 آبان 1398 ای بی نیوز 29 آبان 1398 
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در پی بازرسی نامحسوس بازرسان فرمانداری این شهرستان و با همکاری دستگاه های نظارتی، امنیتی و قضایی یک محموله 1360 کیلویی کالای قاچاق شامل 34 کیسه 40 کیلویی آرد دولتی در شهرستان آران و بیدگل شناسایی و ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دیدار و بخش کودک کتابخانه موذن پور را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
همایش ماه مهربانی به مناسبت ماه ربیع الاول و با هدف تجلیل از عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری آیین ها و همایش های مذهبی در ایام سوگواری محرم و صفر، در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: در طول سال تحصیلی گذشته 75 برنامه گفتمان دینی با موضوعات مختلف در مدارس این شهرستان برگزار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین نشست شورای مدیران فرهنگی شهرستان آران و بیدگل در اداره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل همراه با تشریح برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه برخورد جدی و مبارزه با مفسدان اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال حوزه گردشگری منطقه ابوزیدآباد از توابع شهرستان آران و بیدگل گفت: خلأ پیوست فرهنگی بزرگترین چالش صنعت گردشگری در این منطقه است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیر نخستین جشنواره نمایش نامه نویسی طنز آران و بیدگل از برگزاری این جشنواره در دهه فجر خبر داد و گفت: طنزپردازان تا اول دی ماه فرصت دارندآثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آران و بیدگل از تشکیل 110 پرونده سرمایه گذاری طی یک سال گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از 90 درصد این پرونده ها در حوزه گردشگری و میراث فرهنگی است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
جواد رنج کش از اجرای 105 برنامه فرهنگی همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی در کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندارآران وبیدگل از واگذاری سه قطعه زمین به محرومان این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با مدیران مؤسسات فرهنگی پژوهشی سردار شهید حسین صیادیان، گوهرهای ماندگار و آل یاسین شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
باند خانوادگی سارقان طلافروشی های آران و بیدگل دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) ، سلمان صادقی گفت: در آستانه سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مسوول نهضت سواد آموزی آران و بیدگل از جذب بیش از 190 نفر از سواد آموزان شهرستان برای شرکت در دوره های نهضت سواد آموزی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
کتاب رساله در علم حساب اثر قوام الدین بیدگلی ریاضیدان قرون نهم و دهم هجری با تصحیح و تحقیق محمدرضا عرشی پژوهشگر کاشانی تاریخ علم در دانشگاه کاشان رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۶:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نخبه جوان آران و بیدگلی از رؤیاهای شیرین کودکی تا خادمی اهل بیت(ع)، اختراع پهپاد، کسب رتبه برتر المپیاد جهانی و قبولی در دوره خلبانی هواپیمای مسافربری می گوید.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایشگاه تخصصی، همایش و فن بازار فرش ماشینی و صنایع وابسته، 26 تا 30 آذرماه 98 - کاشان با رویکرد توسعه صادرات - کاشان، آران و بیدگل
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
برداشت پاییزه آفتابگردان از 15 هکتار مزارع شهرستان آران وبیدگل آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت در سفر به آران و بیدگل از مجتمع فولاد کویر این شهرستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۰    
دوره مقدماتی رشته فن بیان و خلاقیت نمایش در دو رده سنی 4 تا 9 و 9 تا 12 سال به همراه اجرای 8 نمایش توسط کودکان مهد رنگین کمان در شهرستان آران و بیدگل خاتمه یافت.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سه حادثه رانندگی در 24 ساعت گذشته به آسیب دیدن 15 نفر در شهرستان آران وبیدگل منجر شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
یک واحد دندانپزشکی غیرمجاز در شهرستان آران و بیدگل پلمب شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار آران وبیدگل گفت: با وجود تهدیدها، تحریم های ظالمانه و ایران هراسی از سوی دشمن، از ابتدای سال جاری تا کنون شاهد افزایش 50 درصدی ورود گردشگران خارجی به این شهرستان بودیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۰    
هفتاد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل همزمان با بزرگداشت روز "فرهنگ عمومی" در دفتر امام جمعه شهرستان با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۰    
نمایش اجتماعی مذهبی " قهوه خانه مش قنبر " در شهرستان آران و بیدگل به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۷ - ۱۱:۲۰    
هما آران و بیدگل 5 صالحین مبارکه
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰    
دومین اردوی بسترسازی تیم های منتخب کشتی آزاد خردسالان و نونهالان استان اصفهان به میزبانی شهرستان آران و بیدگل در آکادمی کشتی پهلوان کربلا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل، به مناسبت بزرگداشت "دهه وقف" با ریاست و کارکنان اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) ، روز سه شنبه 14 آبانماه، جلسه هم اندیشی و تبادل نظر در راستای توانمند سازی و دانش افزایی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مرکز آران و بیدگل و با حضور صاحبان خرد و ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم آران و بیدگل مقام سوم لیگ امیدهای کشور را در ورزقان کسب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
طرح سنجش بینایی کودکان 3 تا 6 سال در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برداشت چای ترش از هزار متر مربع مزرعه این محصول در محمد آباد آران و بیدگل آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر فریدونی با اشاره به غربالگری دیابت 60 درصد از جمعیت بالای 30 سال شهرستان آران و بیدگل گفت: تاکنون 5 هزار بیمار دیابتی سطح دو و 70 بیمار دیابتی تیپ یک در این شهرستان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱    
دانش آموزان آموزشگاه شهیدان شبانپور در پیامی رحلت ابوالشهیدین شبانپور را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری آران و بیدگل نیوز ( abnews.ir ) ، صبح امروز 12 آبان ماه، مجید نوری رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل با اعلام این مطلب افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل همزمان با هفته بیمه سلامت و سالروز تصویب قانون بیمه همگانی با رئیس و کارکنان اداره بیمه سلامت این شهرستان دیدار و از خدمات آنان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عصر یکشنبه از مرحله نهایی لیگ یک امیدهای کشور تیم هیات فوتبال آران و بیدگل با نتیجه 3 بر ی1 استراباد گرگان را شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید ضابطی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت سالروز "فرهنگ عمومی " پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
250کیلوگرم چوب تاغ قاچاق در شهرستان آران و بیدگل کشف و جمع آوری شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۳ - ۲۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
روح اله باقری خبرنگار خبرگزاری شبستان از شهرستان آران و بیدگل، رتبه برتر "یازدهمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های الکترونیک استان اصفهان" را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی تسخیر لانه جاسوسی را یکی از مهم ترین اتفاقات تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: این رویداد، ابهت پوشالی امریکا و اسرائیل را شکست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ - ۱۷:۲۲    
صبح امروز، همایش بزرگ دوچرخه سواری پدربزرگ و نوه ها همراه با افتتاح گذر فرهنگی، ورزشی شهید ابوالفضل عباسی به همت شورایاری محله عباس آباد در پارک احمدآباد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حاج بصیراله نعمت الهی، خیر مدرسه ساز نوش آبادی، به فاصله پنج سال عملیات ساخت دومین واحد آموزشی را در زادگاه خود آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
دکتر اسماعیل بایبوردی از انتخاب 9 واحد تولیدی صنعتی شهرستان آران و بیدگل به عنوان صادرکننده نمونه استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار آران و بیدگل گفت: تک محصولی بودن بخش قابل توجهی از حوزه اقتصاد به عنوان تهدیدی برای بخش صنعت این شهرستان به شمار می رود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۸ - ۰۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز فصل پاییز و خنک شدن هوا در مناطق کویری، تورهای کویرگردی هم فعالت خود را آغاز کردند چرا که مناسب ترین زمان برای کویر گردی اواسط فصل پاییز است.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام (ره) آران و بیدگل از وجود 3200 خانواده تحت حمایت این سازمان در منطقه خبر داد و گفت: در 6 ماهه نخست سال جاری برای 46 نفر وام اشتغال به ارزش 800 میلیون تومان دریافت کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان آران وبیدگل اقدامات انجام شده در حوزه راه وشهرسازی شهرستان طی یک فصل قبل را تشریح نمود.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۸:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
آیین سنتی - مذهبی گلباران خورشید همزمان با شهادت امام رضا(ع) در یزدل آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۲    
رئیس دانشگاه فرهنگیان آران وبیدگل از انتقال حدود 110 نفر از ورودی های 98و 97 دانشگاه فرهنگیان که در اصفهان و نجف آباد مشغول تحصیل بودند جهت تحصیل در دانشگاه فرهنگیان شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره کاهش محسوس دمای هوا، گفت: بارش رگبارهای متناوب در مناطق غربی پیش بینی می شود و احتمال بارش برف در ارتفاعات استان نیز دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۲    
"هجدهمین سوگواره ادبی عاشورایی" در دهه آخر صفر با معرفی نفرات برگزیده در بخش آزاد و دانش آموزی، در شهرستان آران و بیدگل به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد بزرگداشت هفته کتاب در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه آران و بیدگل گفت: بدون شک نقش رهبری در آرامش جامعه مورد نظر دوست و دشمن است و باید قدردان همراهی مردم باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اسماعیل بایبوردی گفت: افزون بر 14 هزار نفر در شهرستان آران و بیدگل در دولت تدبیر و امید آموزش های مهارتی را فراگرفته اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
رییس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از دستگیری 2 نفر قاچاقچی سابقه دار چوب تاغ در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت کاشان از برپایی نمایشگاه ملی فرش ماشینی در کاشان خبر داد و گفت: نمایشگاه ملی فرش ماشینی در ارزیابی ظرفیت های منطقه کاشان نقش بسزایی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سلیمانی جوینانی گفت: با دستگیری سرکرده های گروه ها و شبکه های معاند، در واقع پشتوانه ضد انقلاب یعنی آمریکا، انکلیس، فرانسه و استعمار جهانی تضعیف می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه گروهی نقاشی حس خوب جمعی از هنرمندان آران و بیدگل پس از دو هفته بازدید علاقه مندان به هنر نقاشی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
سید حسین حسینی از برگزاری پیاده روی و اجتماع عزاداران اربعین حسینی در 5 نقطه شهری و دو نقطه روستایی شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۶ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ علی اصغر محمدی از کشف 28 فقره سرقت با دستگیری 5 سارق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان، امام جمعه جدید آران و بیدگل را معرفی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سعید ضابطی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت بیستم فروردین روز "هنر انقلاب اسلامی" پیامی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: مسجد یکی از مهم ترین پایگاه های انسان سازی و ظرفیت سازی در عرصه تربیت نیروهای مدیریتی است لذا مبدا گام دوم انقلاب هم باید از مساجد باشد و در این ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
المپیاد فرهنگی، ورزشی بانوان محله عباس آباد، برای اولین بار در یک محله در شهرستان و در روزهای آخر تعطیلات نوروز 98 به مدت 3 روز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۶    
مراسم تجلیل از چهل سال خدمات انقلابی بانوی قرآنی، بانو سلطانی فر، مدیر موسسه فرهنگی قرآنی جامعه بیت الزهرا آران و بیدگل در کانون شهید عربیان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۳    
استاد حبیب الله صالحی، چاووش خوان و موذن خوش صدای آران و بیدگلی درگذشت. گفتگو با پیرغلام اهل بیت(ع) و چاووش خوان قدیمی شهر " استاد حبیب الله صالحی "
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۳    
آموزشگاه نقاشخانه باران سومین کارگاه آموزشی نقاشی روی چوب، سنگ و سفال ویژه بانوان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بوستان مهربانو برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۳    
همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نمایشگاهی از دستاوردهای پژوهش و کارآفرینی با عنوان سومین نمایشگاه طلوع فجر ، در مرکز علمی کاربردی آران و بیدگل برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر محله شورایاری محله عباس آباد آران و بیدگل، از افتتاح اولین کانون سلامت محله اران و بیدگل، در محله عباس آباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آران و بیدگل گقت: 47 حلقه چاه کشاورزی این شهرستان به کنتورهای هوشمند مجهز شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
پهپاد ساخته دست جوان آران و بیدگلی در مسابقات دانشگاهیان در گرجستان موفق به کسب رتبه برتر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل گفت: عملیات احداث بند خاکی روستای محمد آران و بیدگل با تخصیص 10 میلیارد ریال اعتبار ملی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آران و بیدگل از اقامه نماز در بیش از 90 درصد ادارات این شهرستان خبر داد و گفت: برپایی نماز جماعت در ادارات، روحیه مسئولیت پذیری و مردم داری را در کارمندان افزایش می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مجتمع فولاد کویر آران وبیدگل در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین سنتی مذهبی چاووشی خوانی به شیوه استاد واصف بیدگلی با بیش از یکصد و پنجاه سال قدمت در زمره آثار ملی در سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: با موافقت معاون وزیر آموزش و پرورش برای بهره برداری از تنها طرح نیمه تمام آموزشی آران و بیدگل 25 میلیارد ریال اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۴:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی شهرستان آران و بیدگل، از برگزاری هفدهمین آزمون قرآن و عترت در قالب 18 رشته در آران و بیدگل خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مسئول نهضت سوادآموزی آران و بیدگل گفت: از سال 1378 تاکنون بیش از هشت هزار نفر با تشکیل نهضت سواد آموزی به صورت مستقل در آران و بیدگل باسواد شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۴:۴۴    
یادواره شهید آبروی محله با هدف قدردانی از خانواده های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و معرفی حماسه ها و فداکاری های شهیدان به نسل امروزی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان غیرمجاز در دشت قاضی آران و بیدگل با دستور قضایی تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 4 دی، زنگ حماسه و ایثار شهرستان، با حضور فرماندار آران و بیدگل، خانواده معظم سرداران شهید اربابی و جمعی از مسئولان این شهرستان در مدرسه شهیدان اربابی طنین انداز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۴    
به مناسبت 4 دی ماه، بزرگداشت روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل، فراخوان خاطره نویسی و عکس های یادگاری از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
میثم نمکی گفت: با تشکیل دبیرخانه دائمی حماسه و ایثار، فعالیت های حوزه ایثار و شهادت محدود به زمان و دوره خاصی نخواهد بود و هدف محتواسازی با برنامه تر و غنی تر دنبال خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت 4 دی ماه، روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر، آسمان شهر در شب 4 و 5 دی ماه نورافشانی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
واحد طلا فروشی متخلف در شهرستان آران و بیدگل پلمپ شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در سفر یک روزه وزیر آموزش و پرورش به شهرستان آران و بیدگل، 5 پروژه آموزشی و ورزشی خیّر ساز کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سه پروژه آموزشی و ورزشی با اعتباری بالغ بر 59 میلیارد ریال با حضور وزیر آموزش و پرورش در شهرستان آران و بیدگل به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان آران و بیدگل از کشف و ضبط هفت کیلو و 800 گرم مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...