پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۰:۵۹Oct 2018 18

ای بی نیوز (abnews.ir)

ای بی نیوز 29 اسفند 1394 ای بی نیوز 30 اسفند 1395 ای بی نیوز 27 آبان 1396 ای بی نیوز 31 فروردین 1397 ای بی نیوز 31 اردیبهشت 1397 ای بی نیوز 31 خرداد 1397 ای بی نیوز 31 تیر 1397 ای بی نیوز 31 مرداد 1397 ای بی نیوز 31 شهریور 1397 ای بی نیوز 1 مهر 1397 ای بی نیوز 2 مهر 1397 ای بی نیوز 3 مهر 1397 ای بی نیوز 4 مهر 1397 ای بی نیوز 5 مهر 1397 ای بی نیوز 6 مهر 1397 ای بی نیوز 7 مهر 1397 ای بی نیوز 8 مهر 1397 ای بی نیوز 9 مهر 1397 ای بی نیوز 10 مهر 1397 ای بی نیوز 11 مهر 1397 ای بی نیوز 12 مهر 1397 ای بی نیوز 13 مهر 1397 ای بی نیوز 14 مهر 1397 ای بی نیوز 15 مهر 1397 ای بی نیوز 16 مهر 1397 ای بی نیوز 17 مهر 1397 ای بی نیوز 18 مهر 1397 ای بی نیوز 19 مهر 1397 ای بی نیوز 21 مهر 1397 ای بی نیوز 22 مهر 1397 ای بی نیوز 23 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳    
دکتر بایبوردی ، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل ، حرکت به سمت کشف و طراحی ورزشهای نوین و مناسب منطقه کویری را از جمله ماموریت های جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به افزایش وقف ها در سال 97 گفت: تعداد وقف های استان اصفهان از ابتدای سال جاری تا کنون 5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
مهسا بهرامی نژاد بانوی کونگ فو کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان عنوان دومی مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی جوانان در بخش مبارزات نیمه آزاد را بدست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به ضرورت توسعه گردشگری در این شهرستان گفت: توسعه گردشگری مذهبی شهرستان آران و بیدگل ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: نزدیک به 120 میلیارد ریال از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف ورزش این شهرستان هزینه شده که بخشی از آن توسط کمک های بخش خصوصی و نیکوکاران بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۹    
یک عکس قدیمی از امامزاده محمد هلال بن علی که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۹    
طی آیینی با حضور سرپرست فرمانداری آران و بیدگل و دیگر میهمانان مسعود دهقانی سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکریم و خانم دکتر باقری سرپرست جدید این شبکه معارفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۹    
اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز جهانی پست با رئیس و کارکنان اداره پست این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۵۸    
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت آران و بیدگل گفت: صادرات کالا از این شهرستان به مقصد کشورهای خارجی در 6 ماهه نخست سال جاری 120 درصد به نسبت مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۷    
با رسیدن سرانه فضای ورزشی شهرستان آران و بیدگل به بیش از 75 سانتیمتر در حال حاضر مشکل کمبود فضای ورزشی در این شهرستان برطرف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۷    
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل ، هدایت فارغ التحصیلان دانشگاهی در روستاها به تأسیس شرکتهای دانش بنیان را مهم ارزیابی کرد و آن را راهی برای اشتغال و کارآفرینی جوانان روستایی ذکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۷    
مسئول نهضت سوادآموزی آران و بیدگل از افزایش سه برابری جذب افراد بی سواد در کلاس های سوادآموزی خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۷    
یک عکس قدیمی از گلزار شهدای امامزاده محمد هلال بن علی که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
سرهنگ مسعود سپهوند در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: برنامه های هفته ناجل با شعار "پلیس مقتدر، امین مردم" اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با اشاره به ضرورت رونق بیشتر گردشگری در کویر مرنجاب و آمادگی دولت در زمینه فراهم کردن زیرساخت ها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۶    
این عکسهای قدیمی از پارکینگ هلال است که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۶    
همزمان با هفته دامپزشکی دکتر اسماعیل بایبوردی ، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با سرپرست شبکه دامپزشکی این شهرستان بر نقش بی بدیل بخش دامپزشکی در پیشگیری از شیوع بیماریهای دامی و انتقال آن به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
برداشت معرفتی از واقعه عاشورا در قالب شعر و قطعه ادبی
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۵    
امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به رأی اخیر دادگاه لاهه به نفع ایران گفت: رأی اخیر این دادگاه بین المللی به نفع جمهوری اسلامی ایران نشانه ای از به انزوا رفتن آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مشکل آنتن دهی تلفن همراه گفت: کویر مرنجاب تا آخر امسال به 3 آنتن BTS مجهز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به موقعیت منحصر به فرد آسمان کویر مرنجاب گفت: کویر مرنجاب بهترین منطقه برای ترویج دانش نجوم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۳    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) و دفتر امور هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۳    
3 کتاب در حوزه دفاع مقدس همزمان با هفته دفاع مقدس در آران و بیدگل منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۳    
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار اصفهان با اشاره به اینکه بحرانی در کشور وجود ندارد گفت: ایجاد فضای آرام و اعتماد بخشی وظیفه اصلی مدیران کشور در شرایط حساس کنونی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۳    
نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان آران و بیدگل با داشتن پتانسیل های فوق العاده در زمینه های مختلف ، بهشت سرمایه گذاری در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۳    
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به وجود جاذبه های بی نظیر گردشگری در این شهرستان گفت: آران و بیدگل باید به قطب گردشگری کشور تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۳    
سرپرست اورژانس 115 آران و بیدگل از مرگ دختر جوان آران و بیدگلی براثر واژگونی موتورسیکلت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۲    
طی مراسمی پوستر تئاتر شهدای مدافع حرم با عنوان کنارم باش در آران و بیدگل رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۲    
استاندار اصفهان در حکم اسماعیل بایبوردی را به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۲    
امام جمعه آران و بیدگل توسعه ورزش در مدرسه ها را ضروری برشمرد و گفت: باید در کنار هر واحد آموزشی در کشور یک ورزشگاه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۲    
پیکر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حبیب الله قاسمی راد، از پیشکسوتان قیام پانزده خرداد ، در آران و بیدگل تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۲    
به همت شورایاری و مدیریت محله عباس آباد خیابان امام رضا(ع) آران و بیدگل شاهد یک کار جهادی همانند سالهای دهه 60 ایران بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۲    
معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش گفت: نزدیک به 90 درصد از مدارس کشور از داشتن سالن یا فضای ورزشی بی بهره اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۰    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از کشف و ضبط خودروی سمند حامل افزون بر 300 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق در این شهرستان و دستگیری دو متخلف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳    
در حرکتی فرهنگی آرایشگر جوانی از اهالی کویر آران و بیدگل آرایشگاه خود را به نام شهدا مزین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: هم اکنون با حمایت های خیران فرهنگی شهرستان بیش از 15 هزار متر مربع سالن ورزشی سرپوشیده برای دانش آموزان آران و بیدگل آماده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۳    
متقاضیان می توانند در سامانه سماح یا با مراجعه به دفترهای خدمات زیارتی در کاشان، آران و بیدگل، قمصر و بادرود نسبت به نام نویسی و گرفتن روادید کشور عراق اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۳    
طرح ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای ابوزید آباد آران و بیدگل با حضور معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان، فرماندار و جمعی از مسئولان آران و بیدگل روز پنجشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آران و بیدگل با اشاره به کاهش آمار حریق در این شهرستان گفت: آمار حریق در شهرک های صنعتی این شهرستان در 6 ماهه سال جاری به صفر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۱    
زیارت آستان مقدس امامزاده محمد هلال بن علی (ع) به همراه خاطره گویی از دفاع مقدس و بازدید از گنجینه شهدا با همکاری امور فرهنگی آستان
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۱    
به مناسبت هفته دفاع مقدس بسیجیان حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین علی(ع) گلزار شهدا را شست و شو دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۱    
در هفته دفاع مقدس بسیجیان نونهال حوزه مقاومت بسیج امیرالمومنین علی(ع) قبور شهدا را عطرافشانی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از صدور حکم یک نفر متخلف سابقه دار به حبس تعزیری و پرداخت جریمه نقدی به جرم قطع درختان تاغ در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۱    
هیئت دانش آموزی انصارالمهدی (عج) آران و بیدگل محفلی است برای شناخت ، ارتباط و انس با اهل بیت علیهم السلام و اتصال به دریای بی کران قرآن مجید که برای دانش آموزان تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۹    
قرار است 2 هزار متر از فرش های صحن حضرت زهرا (س) در حرم علوی با دستان بیش از 330 بانوی هنرمند در آران و بیدگل بافته شود که 800 متر از این فرش ها آماده تحویل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت : تشکیل شورای فرهنگی روستا ، پاسخ به نیازهای فرهنگی روستا و ابتکاری نتیجه بخش است .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل گفت: مداحان و شاعران آئینی ، آئینه داران معرفت حسینی و مروّجان فرهنگ عاشورایی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
حجه الاسلام والمسلمین دکتر انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در روز یازدهم محرّم با سفر به شهرستان آران و بیدگل در آئین های عزاداری این شهرستان حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از ساخت دهکده مهربانی با رویکرد رفاهی با مشارکت خیران این شهرستان از ابتدای سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۹    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: آموزش و پرورش این شهرستان با 125 واحد آموزشی میزبان حدود 20 هزار دانش آموز است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۹    
پایان عملیات عمرانی پروژه کتابخانه عمومی ابوزیدآباد وآماده سازی این مرکز فرهنگی برای افتتاح
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۹    
مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) گفت: همزمان با روز تاسوعا و عاشورای حسینی ، بیش از یکصد هزار بسته تبرکی ویژه حضرت محمد هلال بن علی (ع) توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۸:۰۹    
مراسم آینی عصر عاشور هر ساله در جوارملکوتی امامزاده بی بی زینب (س) یزدل ازتوابع شهرستان آران و بیدگل برگزارمیشود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۷:۳۸    
آیین شام غریبان شهادت سید و سالار شهیدان کربلا، حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش، در آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۸    
مطهره عسگری ،مریم حقیقی و علیرضا سادات اسکواش بازان آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان در مسابقات اسکواش قهرمانی کشور رده سنی کمتراز 17 و 19 سال حائزه رتبه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۸    
حسن بادپی قهرمان و مربی با سابقه دوومیدانی آران و بیدگلی تنها نماینده استان اصفهان در دوره مربیگری بین المللی سطج یک دوومیدانی بود و موفق به دریافت گواهینامه بین المللی این دوره شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۳۸    
مراسم العطش کودکان در صبح تاسوعای 97 مسجد جامع قاضی آران و بیدگل
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۷    
مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت هلال بن علی (ع) گفت: با حضور خدام حرم مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، عطر بهشت، در حرم نورانی حضرت محمد هلال بن علی (ع) می پیچد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۷    
مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع) گفت: همزمان با دهه ی اول محرم، ضیافت خانه ی حرم مطهر حضرت محمد هلال بن علی(ع)، آماده ی پذیرایی از زائران حسینی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۸    
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۸    
آئین اختتامیه طرح تابستانی والعصر ویژه اعضای کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) عباس آباد آران و بیدگل با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۸    
آئین اختتامیه طرح تابستانی اوقات فراغت " طرح آسمانیها 1397" مسجد خاتم الانبیاء محله کوی بهار آران و بیدگل .
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۸    
نمایشگاه خیابانی هنرهای تجسمی "روایت عشق" در ماه محرم در جای جای آران و بیدگل برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۳:۰۸    
نخستین دوره آموزشی طلایه داران عفاف به همت امور بانوان دفتر نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی پنج شنبه و جمعه 22 و23 شهریورماه در شهرستان آران و بیدگل برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۸    
خانه تاریخی کرباسی ها بعنوان قدیمی ترین خانه تاریخی در شهرستان آران و بیدگل به دلیل عدم توجه و بازسازی در آستانه نابودی و تخریب کامل قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۸    
به گزارش روابط عمومی هیات کشتی استان اصفهان روز سه شنبه 97/6/20 سرپرست هیات کشتی استان اصفهان همراه با اعضاء کمیته های هیات استان از شهر آران و بیدگل بازدید نمودند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۸    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل، ضریب اشغال تخت های بیمارستانی در این شهرستان را اندکی پایین و نزدیک به 60 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۳:۰۴    
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از پلمب یک آب انبار غیر بهداشتی در جوار آستان یکی از امامزادگان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۴    
نمایش اقتدار بسیجیان گردان های بیت المقدس ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آران و بیدگل
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۴    
معاون خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل از اجرای طرح ساماندهی ایستگاه های صلواتی این شهرستان در ایام محرم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۱    
برنامه عزاداری هیئت ابوالفضلی بیدگل . کوی فخارخانه برای دهه اول محرم به صورت تصویر زیر میباشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۱    
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: دریاچه نمک آران و بیدگل در کار گروه ثبت و حریم میراث طبیعی کشور به عنوان میراثی با ارزش جهت ثبت در فهرست آثار ملی طبیعی کشور شناخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
تیم کوهنوردی شهرستان آران و بیدگل طی یک برنامه یک روزه موفق به صعود به قله 4180متر متری کلون بستک در منطقه دیزین شدند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۴۵    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل گفت:در شش ماهه نخست امسال قطع درختان تاغ نسبت به مدت مشابه در سال قبل 50 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۱:۱۵    
مدیر جهاد کشاورزی آران و بیدگل به آغاز برداشت پسته از باغ های این شهرستان اشاره کرد و خبر داد: 90 درصد محصول پسته آران و بیدگل امسال از بین رفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۵    
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۵    
رئیس انجمن دیابت ایران گفت: بیش از هشت میلیون نفر در کشور مبتلا به بیماری دیابت هستند که از این میان تنها پنج میلیون نفر شناسایی شده و از بیماری خود اطلاع دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۵    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: در حال حاضر بیش از 6 هزار نفر در آران و بیدگل مبتلا به دیابت هستند که تا کنون برای 3900 نفر آنان بعد از شناسایی پرونده تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۵    
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۲    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون حدود 4 تن چوب قاچاق تاغ از قاچاقچیان کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۱    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به مشکلات صنعت فرش کاشان و آران و بیدگل در حوزه تامین مواد اولیه اشاره کرد و خطاب به رئیس جمهور گفت: در خصوص صنعت فرش ماشینی کاشان کارگروهی ویژه تشکیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۱    
3 عکس قدیمی از پارک احمد آباد آران و بیدگل واقع در خیابان امام رضا
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از فعالیت 12 هزار سفیر سلامت در این شهرستان از آغاز اجرای طرح تحول سلامت و به منظور ارتقای سلامت در سطح جامعه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۰    
یک تصویر قدیمی و خاطره انگیز از بازار هادی واقع در خیابان شهدا آران و بیدگل
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۰    
مسئول واحد حقوقی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از محکومیت یک متخلف قطع درختان تاغ به پرداخت 360 میلیون ریال جزای نقدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۰    
دانشجویان مرکز آران و بیدگل با کسب رتبه های نخست مرحله استانی بیست و دومین دوره جشنواره سراسری قرآن و عترت به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۱:۰۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل اعلام کرد: یک قلاده از گونه کمیاب و ارزشمند شاه روباه برای اولین بار در جریان گشت و کنترل شبانه محیط بانان شهرستان آران و بیدگل در منطقه یخاب مشاهده شد.
مشاهده نتایج بیشتر...