یکشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۳:۲۹Nov 2017 19

ای بی نیوز (abnews.ir)

ای بی نیوز 29 اسفند 1394 ای بی نیوز 30 اسفند 1395 ای بی نیوز 31 فروردین 1396 ای بی نیوز 31 اردیبهشت 1396 ای بی نیوز 31 خرداد 1396 ای بی نیوز 31 تیر 1396 ای بی نیوز 30 مرداد 1396 ای بی نیوز 31 شهریور 1396 ای بی نیوز 30 مهر 1396 ای بی نیوز 1 آبان 1396 ای بی نیوز 2 آبان 1396 ای بی نیوز 3 آبان 1396 ای بی نیوز 4 آبان 1396 ای بی نیوز 5 آبان 1396 ای بی نیوز 6 آبان 1396 ای بی نیوز 7 آبان 1396 ای بی نیوز 8 آبان 1396 ای بی نیوز 9 آبان 1396 ای بی نیوز 10 آبان 1396 ای بی نیوز 11 آبان 1396 ای بی نیوز 12 آبان 1396 ای بی نیوز 13 آبان 1396 ای بی نیوز 14 آبان 1396 ای بی نیوز 15 آبان 1396 ای بی نیوز 16 آبان 1396 ای بی نیوز 17 آبان 1396 ای بی نیوز 18 آبان 1396 ای بی نیوز 19 آبان 1396 ای بی نیوز 20 آبان 1396 ای بی نیوز 21 آبان 1396 ای بی نیوز 22 آبان 1396 ای بی نیوز 23 آبان 1396 ای بی نیوز 24 آبان 1396 ای بی نیوز 25 آبان 1396 ای بی نیوز 26 آبان 1396 ای بی نیوز 27 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آران و بیدگل گفت: از مجموع 29 گلزار شهدای موجود در دارالشهدای شهرستان آران و بیدگل، 28 گلزار، ساماندهی و بازسازی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۸    
سومین جشنواره قرآنی جَنَّت، جمعه 10 آذرماه 1396 بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۸    
رئیس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل از ارسال نخستین محموله کمک های غیر نقدی مردم این شهرستان به آسیب دیدگان حادثه زمین لرزه در استان های غربی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۸    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: استکبار جهانی و عوامل منطقه ای آنها پس از شکست توطئه های پیشین به دنبال شیطنت های جدیدی در منطقه هستند که به جایی نخواهند رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۸    
جلسه ستاد بازآفرینی شهری شهرستان آران و بیدگل با حضور رییس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۸    
دادستان آران و بیدگل گفت: از گردشگری مسئولانه در کویر مرنجاب حمایت کرده و با افرادی که موجب تخریب محیط زیست می شوند از طریق قانونی برخورد می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۸    
جلسه جمع بندی برنامه ریزی ها و هماهنگی های هفته بسیج ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۸    
مراسم تودیع و معارفه شیخ محمد باغستانی و شیخ مهدی رحمتی در حوزه یکم امیر المومنین ناحیه مقاومت بسیج آران و بید گل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۸:۲۸    
صبح روز گذشته، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان این اداره و کتابداران، این روز را به آنها تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۲:۲۸    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل گفت: 20 درصد واحدهای آموزشی در این شهرستان دارای ساختمان هایی با قدمت زیاد و تخریبی می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۸    
فرماندار آران وبیدگل، با گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی گفت: کتاب یکی از زیباترین و مهم ترین جلوه های فرهنگی است به گونه ای که تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده و می توان فرهیختگی اقوام را ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۵۸    
باتوجه به حل نشدن مشکل اداری مهندس عباس متولی جهت حضور در شهرداری ناحیه دو، حضور ایشان در این پست منتفی گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۸:۵۹    
شماره چهل و هشتم ویژه نامه نسل فردا آران و بیدگل منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۳    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آران وبیدگل از عضویت رایگان و بخشودگی جرایم دیرکرد همزمان با هفته کتاب، در کلیه کتابخانه های عمومی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۳    
مدیریت مؤسسه مهد قرآن آران و بیدگل از برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کودکان و نوجوانان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۳    
رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال آران و بیدگل با حضور نه تیم در دو گروه از آذر ماه سال جاری در استادیوم ورزشی مرحوم خوروش آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۸:۴۳    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: تاکنون 135رشته صنایع دستی در سطح کشور شناسایی و ثبت شده است که 21 رشته از این صنایع دستی شناسایی شده در شهرستان آران و بیدگل است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۰۸:۱۳    
همزمان با سالروز شهادت امام رضا (ع) در جوار بارگاه خواهر گرامی آن حضرت امامزاده بی بی زینب (س) یزدل مراسم آیینی گلباران خورشید برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۲:۴۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل از پرداخت چهار میلیارد ریال تسهیلات کارگشایی به مددجویان زیر پوشش این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۳    
شب گذشته، زلزله خفیف اما محسوسی، آران وبیدگل را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۳    
رییس شورای شهر آران و بیدگل گفت: پروژه کنارگذر شهرستان یکی از بزرگترین دغدغه های مسئولان و مردم است که مسئولان کاشان برای اتمام آن باید همکاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۳    
صبح امروز، وسایل و چادر موکب باب المراد در کربلای معلی جهت بازگشت به کشور ایران، جمع آوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۴۴    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: با بررسی و اجرای برنامه های لازم آسیب های عزاداری محرم، امسال در آران و بیدگل کاهش چشمگیر داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۸:۱۴    
سرپرست اداره منابع آب آران و بیدگل با اشاره به خطر افتادن سفره های زیر زمینی این شهرستان در نتیجه حفر چاه های غیرمجاز، از انسداد 12 حلقه چاه در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۳:۱۵    
هفتمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با حضور فرماندار آران و بیدگل و اعضای این کارگروه تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۲:۴۵    
طرح بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آران و بیدگل، از 20 تا 25 آبان ماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۵    
مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور دانش آموزان و معلمین مدرسه شهدای دهنو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۵    
دهها کیلوگرم زباله های به جا مانده از گردشگران در منطقه نمونه گردشگری کویر مرنجاب شهرستان آران و بیدگل روز پنجشنبه از سوی جمعی از فعالان محیط زیست و گردشگری جمع آوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۵    
رئیس اداره منابع طبیعی آران و بیدگل ضمن اشاره به کشف و ضبط بیش از نیم تن چوب قاچاق تاغ در آران و بیدگل گفت: سه قاچاقچی سابقه دار دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۰۸:۱۵    
امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به حضور میلیونی مسلمانان در راهپیمایی اربعین حسینی، این آئین را نمادی از یکپارچگی امت اسلامی به ویژه شیعیان عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۶:۱۵    
زینب(س)، ای وارث نجابت خاک، ای سرو ایستاده تا افلاک، کمی آرام تر!
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۵    
ارائه خدمات بستری و سرپائی به بیمه شدگان صندوق بیمه سلامت همگانی فقط در مراکز دولتی
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۱:۱۵    
حضور مهندس امینیان، مدیر کل سابق میراث فرهنگی استان در نقش مجری، حاج اسماعیل اخباری و مهندس یوسفیان عضو شورای شهر در مسجد اعظم دهنو آران و بیدگل
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل از ممنوعیت ورود خودروهای دو دیفرانسیل به کویر مرنجاب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۰۸:۴۵    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل از پرداختن مبلغی نزدیک به هفت میلیارد و 400 میلیون ریال مستمری به مددجویان تحت پوشش در این شهرستان طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۵    
حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید فهمیده شهرستان آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی بیانیه ای صادر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۵    
به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی، جمعی از دانش آموزان آران و بیدگلی مزار شهدای آستان امام زاده محمدهلال ابن علی(ع) و امام زاده هادی(ع) را گلباران و عطر افشانی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۳:۱۵    
همزمان با هفته بسیج دانش آموزی، فرمانده بسیج دانش آموزی و شورای بسیج دانش آموزی با امام جمعه شهرستان آران و بیدگل دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۲:۴۵    
کلیپ عزاداری زائرین حسینی در محل موکب امام حسن مجتبی(ع) در کربلای معلی-باب بغداد، ارسالی از : حسن حفیظیان
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۴۵    
کلیپی از فعالیت های روزانه موکب باب المراد در روز دوشنبه 15 آبان ماه 1396 عمود 1431 . شارع قبله العباس . کربلای معلی
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۰۹:۱۵    
چهارمین دوره افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای صبح روز گذشته، در سالن ورزشی مدرسه ی دخترانه ی امام زمان(عج) با حضور مدیریت آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۵    
آیت الله نجفی،مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق از موکب باب المراد این شهرستان در کربلای معلی بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۹:۱۵    
سخنگوی شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: جایگاه سمن ها در حوزه تصمیم سازی و تصمیم گیری شهرستان تعریف درست و دقیقی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۰۸:۴۵    
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل از تصویب حریم کاروانسرای تاریخی مرنجاب در کمیته حرایم آثار ملی غیرمنقول کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۹:۱۵    
اولین دوره مسابقات شطرنج فکری قهرمانی شهرستان آران و بیدگل با معرفی نفرات برتر این مسابقات به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۵    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آران و بیدگل از ناپدید شدن دست کم سه نفر در منطقه گردشگری کویر مرنجاب از توابع این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۸:۴۵    
رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان از پیدا شدن سه نفر مسافر مفقود شده در کویر مرنجاب و پایان عملیان جست و جو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۵    
مسابقات مینی والیبال گرامیداشت 13 آبانماه با حضور تیم های دانش آموزی در روز جمعه 12 آبانماه در سالن ورزشی شهدای فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۵    
لیگ فوتسال بانوان آران و بیدگل با حضور 6 تیم از روز پنج شنبه 11 آبانماه در سالن ورزشی کوثر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۵    
2 واحد آموزشی در آران و بیدگل که با مشارکت خیرین مدرسه ساز احداث شده، روز جمعه طی آئینی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۸:۴۵    
رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان با اشاره به وضعیت نامناسب و بی برنامه کویر مرنجاب گفت: سافاری و آفرود در این منطقه گردشگری به زودی ساماندهی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۸:۱۵    
امام جمعه موقت آران و بیدگل بر بازبینی و ارتقای ساز و کارهای موجود در حوزه آموزش و پرورش کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۵    
صبح امروز، درالشفای باب المراد در محل موکب، عمود 1431 با حضور پزشک متخصص داخلی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۵    
کلیپ تصویری حال و هوای با صفای مسیر پیاده روی اربعین ارسالی از خبرنگار ای بی نیوز در کربلای معلی، حسن حفیظیان
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۵    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: توجیهی وجود ندارد که در این استان با تمدن و زرخیز نارضایتی در بخش های مختلف داشته باشیم و در ایجاد عدالت و رسیدگی دچار چالش باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۵    
کلیپ زیبای" حال و هوای بین الحرمین در این روزها" ارسالی از خبرنگار ای بی نیوز در کربلای معلی
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۵    
موکب محمدهلال شهرستان آران و بیدگل در مسیر پیاده روی زائران اربعین در عمود 1124، افتخار خدمت رسانی به زائرین را در این ایام خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۱۵    
آئین معارفه مسئولان جدید اداره های صنعت، معدن و تجارت، ورزش و جوانان و امور مالیاتی شهرستان آران و بیدگل شامگاه سه شنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۴۵    
به مناسبت 13 آبان، بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شهرستان آران و بیدگل بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۸:۴۵    
رئیس مرکز فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: با وجود شرکت های متعدد فرش و صنعتی بودن شهرستان نیاز به آموزش های فنی و حرفه ای وجود دارد و ما مکمل صنعت هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۱۵    
به بهانه 10 آبان، نخستین سالگرد درگذشت استاد دهقانی آرانی
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۰:۱۵    
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل از افزایش 12 درصدی کمک های مردمی به مددجویان این شهرستان در نیمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۵    
طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان، علیرضا عابدی به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آران و بیدگل منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۵    
نخستین ماهنامه تخصصی خانواده موفق از سوی پژوهش سرای علوم اسلامی ثقلین به همت مهد قرآن کریم و ولایت آران و بیدگل منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۸:۴۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل با اشاره به جزییات انتقال پساب شهری تصفیه شده کاشان به مجتمع فولاد کویر آران و بیدگل گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۶    
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: بازنگری در طرح جامع شهری آران و بیدگل زیر نظر شهرداری این شهرستان با همکاری اداره راه و شهرسازی انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۳۵    
مرکز آموزش، مشاوره، تحکیم و سلامت خانواده مهر طوبی فاطمه (س) آران و بیدگل، اولین اردوی زیارتی و آموزشی ویژه زوج های جوان به مقصد قم و جمکران را برگزار می نماید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۵    
فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده آران و بیدگل گفت: هفته بسیج دانش آموزی با شعار "دانش آموز انقلابی،مدرسه انقلابی" از 7 آبان ماه آغاز و تا 13 آبان ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۸:۳۵    
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از پلمب یک باب سفره خانه به دلیل عرضه قلیان در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۵    
موکب شهدای مدافع حرم شهرستان آران و بیدگل در مسیر پیاده روی زائران اربعین در شارع البوبیات، افتخار خدمت رسانی به زائرین را در این ایام خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۵    
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان در سالن 4 دی فرمانداری تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۵    
فرماندار و رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری شهرستان آران و بیدگل از منطقه نمونه گردشگری کویر مرنجاب و کاروانسرا بازدید نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۰:۰۵    
رئیس نمایندگی آموزش و پرورش بخش کویرات گفت: دانش آموزان ابوزیدآباد و بخش کویرات در 14 مدرسه ابتدایی،6 مدرسه متوسطه اول و 2 مدرسه متوسطه دوم مشغول به تحصیل هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۰۵    
کوهنوردان آران و بیدگلی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش به قله 3580 متری یخچال (بام استان همدان) صعود نمودند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۶    
بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل، از ساخت و راه اندازی استخر ذخیره آب با حجم 1200 متر مکعب در روستای محمدآباد بخش مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۱    
مسابقات جایزه بزرگ ددلیفت شهرستان آران و بیدگل به صورت آزاد گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در قالب 7 تیم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۱    
رئیس کلوپ سافاری استان اصفهان از برنامه ریزی ها جهت ساماندهی سافاری در کویرهای این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۱    
نتایج انتخابات شورای هیآت مذهبی شهرستان آران و بیدگل در دو منطقه این شهرستان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۹:۰۲    
امام جمعه آران و بیدگل با محکوم کردن سخنان رئیس جمهوری ایالات متحده و وضع تحریم های جدید گفت: دشمنی آمریکا با ایران هیچگاه تمام نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۲    
شهروند نیکوکار اهل روستای محمد آباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل در اقدامی خیرخواهانه و عام المنفعه، قطعه زمینی را با هدف تسهیل در رفت و آمد ساکنان روستا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۲    
پنجمین دوره انتخابات شورای هیآت مذهبی آران و بیدگل جمعه پنجم آبان ماه همزمان با سراسر کشور در این شهرستان برگزار می شود، 18 نامزد برای رقابت در این انتخابات نام نویسی کرده اند
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۹:۲۲    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) آران و بیدگل گفت: مردم شهرستان در 6 ماهه اول سال در مجموع وجوهات امانی و کمک های مردمی در حدود 9 میلیارد ریال به کمیته امداد کمک کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۲    
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با اشاره به استقبال مناسب مسافران داخلی و گردشگران خارجی از منطقه کویر مرنجاب ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۲    
معاون فرماندار آران و بیدگل گفت: متوسط میزان سرانه مصرفی آب شرب در آران و بیدگل 224 لیتر در شبانه روز است که این میزان در کشور 194 لیتر در شبانه روز است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۳:۲۲    
در تذکر امروز نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل به وزیر صنعت، مشکلات حل نشده کارخانجات فولاد نورد کشور از جمله فولاد کویر آران و بیدگل و کارگران بیکار شده مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۲    
همزمان با شب شهادت حضرت رقیه(س)، بزرگترین سفره حضرت رقیه(س) با حضور دختران 3 تا 5 سال در صحن مطهر امام زاده هلال ابن علی(ع) گسترده شد.
مشاهده نتایج بیشتر...