پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۲:۴۷Jul 2018 19

ای بی نیوز (abnews.ir)

ای بی نیوز 29 اسفند 1394 ای بی نیوز 30 اسفند 1395 ای بی نیوز 27 آبان 1396 ای بی نیوز 31 فروردین 1397 ای بی نیوز 31 اردیبهشت 1397 ای بی نیوز 31 خرداد 1397 ای بی نیوز 2 تیر 1397 ای بی نیوز 3 تیر 1397 ای بی نیوز 4 تیر 1397 ای بی نیوز 5 تیر 1397 ای بی نیوز 6 تیر 1397 ای بی نیوز 7 تیر 1397 ای بی نیوز 8 تیر 1397 ای بی نیوز 9 تیر 1397 ای بی نیوز 11 تیر 1397 ای بی نیوز 12 تیر 1397 ای بی نیوز 13 تیر 1397 ای بی نیوز 14 تیر 1397 ای بی نیوز 16 تیر 1397 ای بی نیوز 17 تیر 1397 ای بی نیوز 19 تیر 1397 ای بی نیوز 20 تیر 1397 ای بی نیوز 21 تیر 1397 ای بی نیوز 22 تیر 1397 ای بی نیوز 23 تیر 1397 ای بی نیوز 24 تیر 1397 ای بی نیوز 25 تیر 1397 ای بی نیوز 26 تیر 1397 ای بی نیوز 27 تیر 1397 ای بی نیوز 28 تیر 1397 
  ۵۸ دقیقه پیش    
معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در جلسه شورای مشترک حفاظت از منابع شهرستان کاشان و آران و بیدگل خواستار هماهنگی بیشتر این دو شهرستان برای حل مشکلات آبی منطقه شد.
  ۵۸ دقیقه پیش    
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: حدود 600 لیتر عرقیات غیرمجاز گیاهی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان کشف و ضبط شد.
  ۱ ساعت پیش    
کاربران عزیز میتوانید برنامه قطعی برق روز 28 تیر در آران و بیدگل را با حجم کم دانلود کنید
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۴۸    
طی آیینی با حضور فرماندار آران و بیدگل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثار گران استان اصفهان و جمعی از مسئولان ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آران و بیدگل تکریم و معارفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۶:۱۸    
رئیس جمعیت هلال احمر آران و بیدگل طی آیینی با حضور فرماندار ، معاونت جمعیت هلال احمر استان اصفهان و جمعی از رؤسای جمعیت هلال احمر شهرهای همجوار و مسئولان استانی تکریم و معارفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۸    
فرماندار آران و ببدگل با اشاره به پیگیری مشکلات اقتصادی و نوسانات خرید و فروش مواد اولیه صنایع نساجی و برگزاری نشستهای مختلف طی هفته اخیر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۸    
کاربران عزیز میتوانید برنامه قطعی برق روز 27 تیر در آران و بیدگل را با حجم کم دانلود کنید
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس امور آب شهرستان آران و بیدگل ضمن هشدار به روند افزایشی افت آب های زیر زمینی در این شهرستان گفت: افت آب های زیرزمینی در سال 96 افزایشی 42 درصدی نسبت به سال های قبل از آن داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۸    
250 تن زباله های شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در محل سکونت مردم بخش کویرات آران و بیدگل به صورت روزانه تخلیه و دفن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۱۸    
برای اصلاح و تعمیر شبکه آبرسانی روستای محمد آباد از توابع شهرستان آران و بیدگل 14میلیارد ریال اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۸    
فرماندار آران و بیدگل در گردهمایی مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان آران و بیدگل بر رسالت خطیر آنان و رسانه ها در جنگ اقتصادی و رسانه ای با دشمن تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۱۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل از کشف و ضبط 600 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق و توقیف یک خودرو در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۸    
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل از افزایش 14 درصدی تعداد مستمری بگیران شهرستان در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل گفت: خشکسالی های اخیر موجب پدید آمدن 102 هزار هکتار کانون بحرانی فرسایش بادی در آران و بیدگل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۸    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آران و بیدگل از کشف و ضبط 600 کیلوگرم چوب تاغ قاچاق و توقیف یک خودرو در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۸    
جام جهانی به پایان رسید و تیم های اول تا سوم این جام هم مشخص شدند. همچنین بهترین بازیکن های جام نیز جوایز خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۸    
مدیر توزیع برق آران و بیدگل: میزان مصرف برق در آران و بیدگل نسبت به سال گذشته رشدی حدود 4 درصد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۴۸    
معاون وزیر محیط زیست کشور نیجریه در رأس هیاتی از مدیران وزارت محیط زیست این کشور روز یکشنبه از طرح های بیابانزدایی آران و بیدگل دیدن کردند و با اقدامات ایران در زمینه مبارزه با بیابان زدایی آشنا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۸    
احمد محمود عثمان در حاشیه بازدید از طرح های بیابان زدایی آران و بیدگل گفت: دیدن طرح های بیابان زدایی در ایران لذت بخش و آموزنده بود که امیدواریم بتوانیم از تجربه های جمهوری اسلامی در کشور نیجریه هم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۸    
در آستانه دهه کرامت و همزمان با ولادت حضرت معصومه(س) نشست صمیمی و مشترک با حضور کارکنان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل و کارکنان نمایندگی ولی فقیه در کاشان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت : کارگاه آموزشی نقاشی بر روی چوب و سفال به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب در محل بوستان مهربانو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۷    
معاون اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آران و بیدگل از انجام طرح مدیریت 2500 هکتار از تاغزارهای این شهرستان در قالب عملیات مبارزه با آفات ( موش صحرایی و ملخ کوهاندار ) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۷    
درمانگاه تامین اجتماعی حضرت ابوالفضل (ع) آران و بیدگل روز شنبه با حضور دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۷    
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی در طول 5 سال دولت روحانی 104 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۷    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: حدود 300 هزار نفر از جمعیت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل از خدمات تامین اجتماعی بهره مند هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۲    
مدیر اجرایی آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی(ع)، از برگزاری جشنواره ی بزرگ مردمی کرامت، در حرم مطهر اولین سفیر فاطمی در ایران، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۲    
معاون خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل گفت: تغییر الگوی آبیاری از غرقابی به تحت فشار و بارانی در سطح 70 درصد از فضای سبز پارک ها و سطح شهر انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۲    
فرماندار آران و بیدگل با تاکید بر اطلاع رسانی شفاف و صحیح به مردم گفت: وزارت نیرو در مورد کمبود برق هشدارهایی داده است و با وجود تغییر ساعت اداری در استان های گرمسیر و همچنین شهرستان های گرمسیر استان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۲    
معاون خدمات شهری شهرداری آران و بیدگل گفت: تغییر الگوی آبیاری از غرقابی به تحت فشار و بارانی در سطح 70 درصد از فضای سبز پارک ها و سطح شهر انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۲    
ستاد برگزاری جشنواره مردمی کرامت شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تحت نظارت آستان مقدس حضرت معصومه برنامه برگزاری این جشنواره مردمی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۳۲    
تیم های صعودکننده به فینال جام جهانی 2018 روسیه برای کسب عنوان قهرمانی و تیم های بازنده مرحله نیمه نهایی برای کسب مقام سومی طبق این برنامه با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۲    
بازیهای مرحله نیمه نهایی جام جهانی هم به سرانجام رسید و تیم ها حریفان خود را در فینال و رده بندی شناختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۲    
خانواده مهم ترین و اساسی ترین نهاد اجتماعی برای ترویج حجاب و عفاف محسوب می شود و نقش اساسی در انتقال ارزش های دینی به افراد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۳۲    
به شرکتهای عضو شرکت تعاونی تولیدکنندگان فرش ماشینی آران و بیدگل 20 میلیون دلار اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۲    
دمای هوای کاشان و همچنین آران و بیدگل و بادرود روز یکشنبه به بیشترین میزان از ابتدای امسال تا کنون به میزان 46 درجه سانتیگراد بالای صفر رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۲    
نماینده مردم نطنز و قمصر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طرح هوشمندسازی چاه های کشاورزی شهرستان نطنز عادلانه نیست، گفت: مشکل قطعی آب در شهرستان نطنز برطرف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۲    
مردم کاشان و آران و بیدگل امروز ، گرم ترین روز سال را تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۲    
ساداتی نژاد ، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: در سالهای اخیر حدود 17هزار کارگر در آران و بیدگل و حدود 15هزار کارگر کارخانجات فرش در آستانه بیکاری و قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۲    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از ثبت 37 وقف جدید در استان اصفهان در امسال خبر داد. این وقف ها در موضوع قرآنی ، ساخت مساجد و تکایا و ... بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۲    
همزمان با بیست و پنجم شوال سالروز شهادت ششمین اختر تابناک ولایت و امامت و رئیس مذهب تشیع، امام جعفرصادق(ع)،هیئات مذهبی و مردم مؤمن و خداجوی ابوزیدآباد در قالب کاروان عزا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
خادم و خدمتگزار اهل بیت بودن سعادتی می خواهد که شاید در این روزگار پر پیچ وخم زندگی رسیدن به این سعادت نوعی افتخار الهی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
برای مصرف بهینه در مصرف آب کشاورزی هزار و صد هکتار از زمین های کشاورزی آران و بیدگل به سیستم های آبیاری نوین مجهز شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
فرماندار آران و بیدگل در دومین جلسه شورای اداری شهرستان در دبیرستان توسعه دانش شهر ابوزیدآباد ، وظیفه همگان در برابر جنگ اقتصادی مهم برشمرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
چهار بازی مرحله یک چهارم جام جهانی هم به سرانجام رسید و تیم ها حریفان خود را در مرحله نیمه نهایی شناختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
تیم های صعودکننده به مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2018 روسیه طبق این برنامه با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
طی مراسمی که در سالن 4 دی با حضور فرماندار و شهردار آران و بیدگل ، شهرداران و اعضای شورای اسلامی منطقه برگزار گردید از طرح تحول مالی و استقرار حسابداری تعهدی در شهرداری آران و بیدگل رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۲    
مدیر بازرگانی شرکت غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان (منطقه 10 کشور) از خرید 39 هزار تن گندم به قیمت تضمینی از کشاورزان این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۶    
ابوالفضل معینی نژاد ، فرماندار آران و بیدگل به مناسبت 14 تیرماه ، روز شهرداری و دهیاری پیامی را صادر کرد و به حضور مخاطبان میرسانیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۵    
الهیاری ، مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: پرونده های 9 میراث ثبتی در نوش آباد برای ثبت ملی شدن آماده سازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۶    
آموزش نقاشخانه باران با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار میکند. جزئیات این خبر را در تصویر زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۶    
دومین مسابقه عکاسی با عنوان عفاف و حجاب. جزئیات این فراخوان را در تصویر زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۶    
دومین دوره آزمون جامع عملی استانداردهای مهارت آموزی کاردانش مراکز مهارتی ( سال تحصیلی 97 96) ،در تاریخ 13 تیرماه 97 و در محل هنرستان دخترانه امام خامنه ای شهرستان آران و بیدگل برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۶    
تیم های صعودکننده به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2018 روسیه طبق این برنامه با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۶    
چهار بازی دوم مرحله یک هشتم جام جهانی هم به سرانجام رسید و تیم ها حریفان خود را در مرحله یک چهارم شناختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۶    
مدیرکل اداره صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت ، معدن و تجارت امروز در آران و بیدگل گفت: در دو ماه ابتدای امسال صادرات فرش ماشینی و محصولات نساجی به کشورهای هدف نسبت به مدت مشابه پارسال 45 درصد افزایش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۶    
نشست صاحبان واحدهای تولیدی ریسندگی و بافندگی شهرستان کاشان و آران و بیدگل امروز با حضور معاون وزارت صنعت ، معدن و تجارت در شهرک صنعتی صباحی بیدگلی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۲۳:۰۶    
نشست فعالان اقتصادی منطقه کاشان با حضور محسن صالحی نیا ، معاون وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، گلنار نصرالهی مشاور وزیر صنعت ، معدن ، تجارت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۷    
محمود تولایی رئیس اتاق کاشان معتقد است مالیات حق حقه حاکمیت است و باید پرداخت شود ولی این پرداخت باید بدون تبعیض و با عدالت همراه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۴:۳۷    
ابوالفضل معینی نژاد ، فرماندار با اشاره مشکلات صنایع ریسندگی و بافندگی شهرستان در حوزه تأمین منابع مالی مواد اولیه اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل به عنوان نماد اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۷    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل گفت: پرونده 10 واحد آلاینده زیست محیطی این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون به مراجع قضایی ارجاع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۷    
مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل از پلمب 3 باب سفره خانه بدون مجوز به دلیل عرضه قلیان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۷    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل گفت: پرونده 10 واحد آلاینده زیست محیطی این شهرستان از ابتدای امسال تا کنون به مراجع قضایی ارجاع شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۷    
در چهار بازی اول مرحله یک هشتم اتفاقات جالب توجهی رخ داد. ستاره های جام جهانی کمتر از نصف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۷    
مسئول واحد بهداشت شبکه بهداشت و درمان آران و بیدگل گفت: به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی ، هشت واحد صنفی در آران و بیدگل در سه ماهه اول سال تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۷    
به گفته نماینده آران و بیدگل در مجلس ، در صورتی وزارت کار و صنعت مواد اولیه و منابع مالی صنایع فرش منطقه کاشان و آران و بیدگل را تامین نکنند، کارگران این کارخانه ها به بیمه بیکاری معرفی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۳۸    
مدیر ترویج سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: از بین 12 سایت موجود پسته در استان اصفهان تنها سایت پسته آران و بیدگل به عنوان سایت ملی استان معرفی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۸    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: دمای هوای آران و بیدگل طی 24 ساعت آینده به 44 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۸    
رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل از تقاضای 950 نفر برای استفاده از بیمه بیکاری در سه ماهه اول سال جاری در آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۸    
در جریان کنکور سال 1397 ، ابوالفضل و علی دادخواه بیدگلی با هم دیگر در کنکور شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۸    
آیین تودیع فرمانده پادگان شهید کبریایی نیروی زمینی ارتش(گروه 840 موشکی)مستقر در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۸    
ساختمان امور بانوان شهر ابوزیدآباد تحت نظارت شهرداری به منظور برگزاری کلاس های آموزش فنی و حرفه ای و دوره های آموزش خانواده در ابوزیدآباد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۸    
تیم های صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه طبق این برنامه با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۲۸    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از راه اندازی انجمن هنرهای تجسمی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۸    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه G جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۸    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه F جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۸    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه H جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۸    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه E جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۰    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: یک پرنده فلامینگو و یک سارگپه توسط هم استانی ها به محیط زیست تحویل شد که فلامینگو در محیط طبیعی خود رهاسازی و سارگپه به باغ وحش صفه منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۰    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: شاخص تابش فرابنفش اصفهان در حال حاضر بر روی 11 است و با این شرایط بهتر است که شهروندان اصفهان بیشتر از 15 دقیقه زیر نور مستقیم آفتاب نمانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۰    
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل گفت: متصدیان متخلف واحدهای صنفی این منطقه در سه ماه نخست امسال به پرداخت چهار میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۰    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه A جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۰    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی، جدول گروه B جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۱:۰۰    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه C جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: آران و بیدگل به عنوان گرم ترین شهرستان استان اصفهان با 43 درجه سانتی گراد و بوئین میان دشت به عنوان خنک ترین شهرستان با دمای 12 درجه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
رئیس اداره تامین اجتماعی آران و بیدگل از اجرای طرح بخشودگی جرایم حق بیمه ای برای کارفرمایان خوش حساب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
صاحبان صنایع آران وبیدگل به تعطیلات اجباری تابستانی می روند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۰    
دو وقف جدید در ابوزیدآباد آران و بیدگل ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۰    
فرماندار آران و بیدگل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه مبارزه با مواد مخدر و همچنین گرامیداشت پنجم تیر ماه سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۰    
بعد از پایان بازیهای دوم ، جدول گروه G جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۰    
بعد از پایان بازیهای دوم ، جدول گروه F جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۰    
بعد از پایان بازیهای دوم ، جدول گروه H جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۰    
ملی پوشان ایرانی در بازی آخر خود مقابل پرتغال نشان دادند که امیدواری ایرانی ها برای صعود به مرحله بعدی بی مورد نبوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۰    
آمار و اطاعات بازی ایران مقابل پرتغال در جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۰    
رئیس هیات مدیره شهرک صنعتی سلیمان صباحی آران و بیدگل گفت: تولیدکنندگان فرش ماشینی در آران و بیدگل نیازمند حمایت جدی دولت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۰    
بعد از پایان بازیهای مرحله گروهی ، جدول گروه A جام جهانی به شرح زیر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۲:۵۰    
مدیر آموزش و پرورش آران و بیدگل از صدور مجوز ساخت شش آموزشگاه برکت در آران و بیدگل خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...