چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۱۷:۵۷Dec 2018 12

ای بی نیوز (abnews.ir)

  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۹    
فرماندارشهرستان آران و بیدگل گفت: راه اندازی دانشگاه فرهنگیان در این شهرستان، گامی در توسعه پایدار این منطقه است
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۲۹    
رییس اداره مخابرات آران وبیدگل گفت: 4هزار متر کابل فیبر نوری با اعتبار دومیلیارد و500 میلیون ریال درشهرک پردیسان این شهرستان به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۹    
سومین جشنواره ادبی شکوه امامت ویژه ولادت امام حسن عسکری(ع) برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال آثار تا 20 آذرماه 1397 می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۵:۲۹    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: کتابگردی و سرزدن به اهالی زحمتکش و بی ادعای حوزه نشر ؛حداقل کاری است که می توان به بهانه هفته کتاب انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۹    
یک سکه متعلق به دوران اشکانی در سفید شهر آران و بیدگل شناسایی و کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۹    
پنج بازیکن اسکواش استان اصفهان متشکل از چهار اسکواش باز آران و بیدگلی در بخش دختران و پسران به نخستین اردوی غربالگری تیم ملی اسکواش دعوت شدند
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۴:۲۹    
در راستای افزایش سرانه فضای ورزشی در شهرستان آران و بیدگل؛ قرارداد احداث دو مجموعه خیّرساز ورزشی در این شهرستان به امضاء رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۹    
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در همایش دانش آموزی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در هنرستان زنده یاد اکرمیان آران و بیدگل گفت: آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۹    
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل از آزادسازی 80 هزار متر مربع از اراضی دولتی این شهرستان طی هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۲:۲۹    
کارشناس اداره هواشناسی آران و بیدگل گفت: هفته خوبی از نظر بارندگی داشتیم و تا روز گذشته چیزی حدود 10.5 میلی متر باران باریده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۹    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد از مسجد و کانون فرهنگی هنری امام زمان (عج) شهرستان آران و بیدگل بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۰:۲۹    
با تجلیل از پاکبانان محله عباس آباد، پروژه تجلیل از خادمین محله در آران و بیدگل کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۲:۳۰    
شجره طیبه بسیج به چهلمین سال تأسیس خود بر اساس اندیشه بلند مؤسس این نهاد معجزه گون حضرت امام خمینی(ره) ورود می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: حضور بی شمار گردشگران در کویر مرنجاب فرصتی طلایی برای توسعه پایدار شهرستان آران و بیدگل است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۱    
دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار صمیمانه با خبرنگاران و مدیران کانال های خبری شهرستان اظهار داشت: شهرستان آران و بیدگل در مقوله های صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۹:۳۰    
سرهنگ پاسدار مرتضی فرمانیان در جمع خبرنگاران از اجرای 270 برنامه در آران و بیدگل به مناسبت هفته بسیج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۳۰    
سرهنگ مرتضی فرمانیان ظهر شنبه در محل ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل اظهار داشت: راهنمایی، بررسی مشکلات و تکریم ارباب رجوع از وظایف اصلی میز های خدمت در پایگاه های بسیج است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۳۰    
کارشناس اداره هواشناسی آران و بیدگل گفت: در روزهای پنجشنبه و جمعه حدود 10 میلی متر باران در آران و بیدگل باریده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۲۰:۳۰    
با فرا رسیدن ایام ربیع الاول و هفته وحدت ، طرح تجلیل از خادمین محله کلید خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: اعتبارهای فرهنگی اختصاص یافته ، هیچ تناسبی با ظرفیت های ویژه کاشان ندارد که باید با برنامه ریزی بهتر در تخصیص اعتبارها ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس گفت: خیرین در حوزه های نرم افزاری و بنیادی وقف در کاشان ورود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: دولت تدبیر و امید از زمان روی کار آمدن تا کنون افزون بر 42 میلیارد ریال جهت بازسازی اثرهای تاریخی این شهرستان هزینه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۰    
فرماندار آران و بیدگل گفت: شرایط کنونی گردشگری در کویر مرنجاب پذیرفتنی نبوده و تمهید زیرساخت ها با مشارکت بخش خصوصی ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۳۰    
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با وی، با اشاره به فرارسیدن هفته کتاب و کتابخوانی بر اجرایی شدن فعالیت های کتابخانه های سیار در شهرها و روستاهای این ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۳۰    
در جلسه ای با حضور حمیدرضا امیرخانی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ، سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۰    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک دهه وقف از ثبت 10 موقوفه جدید از ابتدای سال جاری تا کنون در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: ورود بدون مجوز خودروهای دو دیفرانسیل به کویر مرنجاب ممنوع شده و آفرود نیاز به دریافت مجوزهای لازم خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۱    
امدادگران جمعیت هلال احمر آران و بیدگل 4 گردشگر را در نزدیکی باتلاق دریاچه نمک مرنجاب نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۶    
هفدهمین سوگواره ادبی عاشورایی به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل و کانون فرهنگی تربیتی سردارشهید قاسم عربیان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۵:۴۶    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت: "شعر آئینی" ، تبلور و تجلّی دریافت های معنوی از واقعه ای است که ریشه در ملکوت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۴    
احمد امیرآبادی در جلسه علنی دوشنبه مجلس اعلام کرد که سوال ملی جواد ساداتی نژاد نماینده آران و بیدگل از وزیر خارجه در مورد امضای غیرکارشناسی سند 2030 و اقدامات وزارت خارجه به منظور پیشگیری از تکرار ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۴۴    
فرماندار آران و بیدگل از راه اندازی هنرستان نساجی در مجاور واحدهای نساجی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۴۳    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل گفت :در دومین روز از سیزدهمین نمایشگاه کتاب اصفهان ،از 7 کتاب تازه منتشر شده نویسندگان آران و بیدگل رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۳    
رئیس کلوب سافاری استان های جنوب غرب کشور گفت: ورود خودروهای آفرود و سافاری در کویر مرنجاب ممنوع نشده ، بلکه در حال ساماندهی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۳    
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: نزدیک به 2 میلیارد و 420 میلیون ریال از ابتدای سال جاری تا کنون تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان زیر پوشش در این شهرستان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۴۳    
عباس نیکونیا رئیس اداره حج و زیارت کاشان از فراخوان عمومی تمام دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۲۰:۴۳    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی آران و بیدگل ، از عضویت رایگان در روز یکشنبه 13 آبان ماه در کتابخانه های عمومی شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۱    
امام جمعه آران و بیدگل گفت: استکبار جهانی به خیال خود می خواهد 13 آبان ملت ایران را تحریم کند، در حالی که تحریم ها چیز جدیدی نیست و با مقاومت مردم ایران همواره شکست خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۰:۱۱    
بی احتیاطی یک خودرو در جاده مرنجاب و واژگونی آن چهار مصدوم به جا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۵:۰۹    
13 آبان نماد استکبار آمریکایی است. نماد روح تعدی و تجاوز نسبت به ملتها از جمله ملت ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۱۴:۳۹    
از مجموع 1737170 نفر ثبت نامی در کل کشور ، تعداد 16522 نفر متعلق به شهرستان کاشان و آران و بیدگل بودند که این تعداد نسبت به سال گذشته رشد بیش از 4 برابری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۳۹    
همزمان با فرا رسیدن اربعین حسینی و چهلمین روز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش ، کاروان عزاداری همراه با مراسم تعزیه در شهر ابوزیدآباد برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۷    
نماینده مردم کاشان ، آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه وزارت ارشاد 98 درصد روستاهای کشور را رها کرده است ، بر تغییر این رویه وزارت ارشاد در روستاها تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۷    
بیستمین کتاب گنجینه انقلاب اسلامی در حوزه ایثار و شهادت و شصت و سومین اثر از حوزه پایداری و مقاومت شهرستان آران و بیدگل با عنوان طائران قدسی ( جلد 7) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۷    
رئیس اداره راه و شهرسازی آران و بیدگل گفت: حدود 236 هزار و 298 مترمربع از زمین های دولتی این شهرستان در 5 سال گذشته آزادسازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۱:۰۷    
داشتن نگاه راهبردی به مقوله گردشگری کویری از عوامل اثرگذار توسعه اقتصادی ضروری است که راهکارهای تحقق این ظرفیت مهم در کویر مرکزی ایران در اینجا مورد بحث و بررسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۴    
رئیس اداره بهزیستی آران و بیدگل گفت: 3 میلیارد و 293 میلیون ریال در 6 ماه ابتدایی امسال کمک های مردمی در بخش دولتی و غیردولتی برای ارتقای خدمت رسانی به مددجویان زیر پوشش در این شهرستان جذب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۲    
بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی با شرکت 1860 نفر از دانش آموزان مدارس شهر ابوزیدآباد و بخش کویرات در روز سه شنبه یکم آبان ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۲    
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با مدیر بیمه سلامت شهرستان و مدیر سرپرستی بیمه سلامت شمال استان اصفهان، حضور پزشکان متخصص و بهبود روند پذیرش بیماران اورژانسی در شهرستان را ضروری ذکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۲    
مرحله نخست مرمت کاروانسرای قلعه مرنجاب در آران و بیدگل آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۲    
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل گفت: از ابتدای اجرای طرح های اشتغال پایدار روستایی و فراگیر ( آذرماه سال 96) تاکنون 176 میلیارد و 662 میلیون ریال تسهیلات در آران و بیدگل از سوی بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۱:۲۲    
عکسهای قدیمی از ترمینال آران و بیدگل که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۲    
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل بیان داشت: هیات های ورزشی با ایجاد محیط های با نشاط در توسعه اقتصادی و کارآفرینی در شهرستان نقش به سزایی در سلامت پایدار شهرستان ایفا می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آران و بیدگل ار آغاز طرح مطالعاتی و مکان سنجی برای پرورش ماهی آرتمیا در آران و بیدگل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آران و بیدگل گفت: آموزش های فنی و حرفه ای در این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون از طرف بخش های دولتی و غیر دولتی به قشرهای مختلف ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲    
روح الله خدمتی ، امیرحسین تابان ، مهدی ناظر حضرتی از باستانی کاران آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان موفق به کسب مقام برتر در مسابقات مسابقات تیمی زورخانه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۲    
فرمانده انتظامی آران و بیدگل گفت: عامل توزیع ویزای جعلی در شهرستان آران و بیدگل شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به سهم بالای این شهرستان در صادرات غیرنفتی کشور گفت: سالانه حدود 100 میلیون دلار فرش ماشینی از این شهرستان به کشورهای دیگر صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰    
آستان مقدس حضرت محمد هلال بن علی (ع) یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری مذهبی آران و بیدگل به شمار می رود. با بررسی معماری آن از گذشته تا امروز ، از شگفتی های معماری آن اطلاع پیدا می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۰    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال شمال به جنوب کشور از طریق جاده ابریشم امکان سنجی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۹    
رئیس اداره حج و زیارت کاشان گفت: با توجه به ازدحام متقاضیان ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول ننمایند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳    
دکتر بایبوردی ، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل ، حرکت به سمت کشف و طراحی ورزشهای نوین و مناسب منطقه کویری را از جمله ماموریت های جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۳    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با اشاره به افزایش وقف ها در سال 97 گفت: تعداد وقف های استان اصفهان از ابتدای سال جاری تا کنون 5 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
مهسا بهرامی نژاد بانوی کونگ فو کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان عنوان دومی مسابقات قهرمانی کشور در رده سنی جوانان در بخش مبارزات نیمه آزاد را بدست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۳    
فرماندار آران و بیدگل با اشاره به ضرورت توسعه گردشگری در این شهرستان گفت: توسعه گردشگری مذهبی شهرستان آران و بیدگل ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۲    
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۱    
رئیس اداره ورزش و جوانان آران و بیدگل گفت: نزدیک به 120 میلیارد ریال از آغاز فعالیت دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف ورزش این شهرستان هزینه شده که بخشی از آن توسط کمک های بخش خصوصی و نیکوکاران بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۵۹    
یک عکس قدیمی از امامزاده محمد هلال بن علی که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۹    
طی آیینی با حضور سرپرست فرمانداری آران و بیدگل و دیگر میهمانان مسعود دهقانی سرپرست سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان تکریم و خانم دکتر باقری سرپرست جدید این شبکه معارفه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۰۹:۵۹    
اسماعیل بایبوردی، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز جهانی پست با رئیس و کارکنان اداره پست این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۸:۵۸    
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت آران و بیدگل گفت: صادرات کالا از این شهرستان به مقصد کشورهای خارجی در 6 ماهه نخست سال جاری 120 درصد به نسبت مدت مشابه در سال گذشته افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۰:۵۷    
با رسیدن سرانه فضای ورزشی شهرستان آران و بیدگل به بیش از 75 سانتیمتر در حال حاضر مشکل کمبود فضای ورزشی در این شهرستان برطرف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۷    
سرپرست فرمانداری آران و بیدگل ، هدایت فارغ التحصیلان دانشگاهی در روستاها به تأسیس شرکتهای دانش بنیان را مهم ارزیابی کرد و آن را راهی برای اشتغال و کارآفرینی جوانان روستایی ذکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۲۰:۲۷    
مسئول نهضت سوادآموزی آران و بیدگل از افزایش سه برابری جذب افراد بی سواد در کلاس های سوادآموزی خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۷    
یک عکس قدیمی از گلزار شهدای امامزاده محمد هلال بن علی که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
سرهنگ مسعود سپهوند در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: برنامه های هفته ناجل با شعار "پلیس مقتدر، امین مردم" اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اصفهان با اشاره به ضرورت رونق بیشتر گردشگری در کویر مرنجاب و آمادگی دولت در زمینه فراهم کردن زیرساخت ها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۵۶    
این عکسهای قدیمی از پارکینگ هلال است که در تاریخ 13 مرداد 1377 عکسبرداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۶    
همزمان با هفته دامپزشکی دکتر اسماعیل بایبوردی ، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در دیدار با سرپرست شبکه دامپزشکی این شهرستان بر نقش بی بدیل بخش دامپزشکی در پیشگیری از شیوع بیماریهای دامی و انتقال آن به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۵    
برداشت معرفتی از واقعه عاشورا در قالب شعر و قطعه ادبی
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۲۵    
امام جمعه آران و بیدگل با اشاره به رأی اخیر دادگاه لاهه به نفع ایران گفت: رأی اخیر این دادگاه بین المللی به نفع جمهوری اسلامی ایران نشانه ای از به انزوا رفتن آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به مشکل آنتن دهی تلفن همراه گفت: کویر مرنجاب تا آخر امسال به 3 آنتن BTS مجهز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۱:۲۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به موقعیت منحصر به فرد آسمان کویر مرنجاب گفت: کویر مرنجاب بهترین منطقه برای ترویج دانش نجوم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۳    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با همکاری بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع) و دفتر امور هنر های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزاری می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...