چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۶:۱۳Jan 2019 16
 

شبکه اینترنتی آفتاب (aftabir.com)

شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1393 شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1394 شبکه اینترنتی آفتاب 30 اسفند 1395 شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1396 شبکه اینترنتی آفتاب 31 فروردین 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 اردیبهشت 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 خرداد 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 تیر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 مرداد 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 شهریور 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 1 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 1 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 30 آذر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 1 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 2 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 3 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 4 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 5 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 6 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 7 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 8 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 9 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 10 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 11 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 12 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 13 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 14 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 15 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 16 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 17 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 18 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 19 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 20 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 21 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 22 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 23 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 24 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 25 دی 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 26 دی 1397 
  ۵ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - سازمان بسیج رسانه در واکنش به دستگیری مرضیه هاشمی خبرنگار مسلمان پرس تی وی در آمریکا بیانیه ای را صادر کرد و گفت: مدعیان آزادی بیان ژست های حقوق بشری را کنار زدند.
  ۵ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون شکایات اتحادیه صنف رایانه از رسیدگی به 15 پرونده شکایت از موضوعات رایانه در هر هفته خبر داد و گفت: عدم اطلاع از قانون و گرانفروشی در صدر موضوعات این پرونده ها است.
  ۵ دقیقه پیش    
تصویب ماده مربوط به تهیه سند احیای زیست شبانه در کلان شهر تهران حاشیه هایی را به همراه داشت.
  ۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- سازمان نظام پزشکی اعلام کرد؛ مجمع عمومی فوق العاده سازمان نظام پزشکی کشور 26 بهمن برای انتخاب رئیس کل جدید این سازمان تشکیل می شود.
  ۵ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا-کارشناس مسائل عراق سفر محمدجواد ظریف وزیرامور خارجه به عراق را سفری سطح بالا و در راستای بازتعریف روابط تهران - بغداد عنوان کرد و گفت:ارتباطات گسترده ایران با گروه های اهل سنت ...
  ۱۷ دقیقه پیش    
طبق نتایج یک مطالعه، افرادی که کمتر از 6 ساعت در شب می خوابند در مقایسه با افرادی که 7 تا 8 ساعت خواب شبانه دارند، 27 درصد بیشتر با افزایش ریسک مشکلات عروق خونی روبرو هستند.
  ۱۷ دقیقه پیش    
رسانه های ایرانی توقع دارند که کارلوس کی روش هر روز وعده قهرمانی بدهد و درباره پیروزی مقابل هر حریفی حرف بزند و بازی ها را آسان جلوه بدهد اما همین خبر نشان می دهد که چنین توقعی چقدر غیرحرفه ای است.
  ۱۷ دقیقه پیش    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی همواره سعی بر برخورد سنجیده و عاقلانه با تخلفات و هنجارشکنان دارد و اجازه نمی دهد جزیره امن کیش به محلی برای حیاط خلوت هنجارشکنان تبدیل شود.
  ۱۷ دقیقه پیش    
گروه نوبهار با دو اجرای بداهه نوازی و گروه نوازی در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر حضور خواهد داشت.
  ۱۷ دقیقه پیش    
باکو - ایرنا - در دیدار امروز رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و وزیر دفاع جمهوری آذربایجان ، پروتکل همکاری نظامی میان دو کشور امضا شد.
  ۱۷ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مدیر طرح سی. ان .جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از راه اندازی 40 جایگاه عرضه سی. ان. جی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و افزایش تعداد جایگاه های عرضه این سوخت به 2 هزار و 449 ...
  ۱۷ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مدیر کل سلامت روانی و اجتماعی وزارت بهداشت گفت: بحث سلامت روان نه تنها در ایران، بلکه در همه جهان برای مردم ناآشناست ...
  ۳۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- دبیر بخش مستند جشنواره جام جم با اشاره به رسیدن 39 اثر به این بخش گفت، جشنواره امسال سبد متنوعی از تولیدات را به مخاطب معرفی می کند.
  ۳۵ دقیقه پیش    
تست آمادگی جسمانی داوران و کمک داوران لیگ برتر فوتبال امروز صبح در ورزشگاه دستگردی برگزار شد.
  ۳۵ دقیقه پیش    
تهران – ایرنا - محققان یک شرکت دانش بنیان در کشورمان، موفق به ساخت شیرهای توپی مورد استفاده در صنایع نفت و گاز و خودکفایی در این عرصه شدند.
  ۳۵ دقیقه پیش    
نماینده بعثه مقام رهبری در عراق زیارت امام حسین علیه السلام را موجب تحول فکری و رفتاری زائر خواند و رسالت دست اندرکاران عتبات عالیات عالیات را خطیر و سنگین عنوان نمود.
  ۳۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا - رییس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که رویکرد جوان ترین وزیر دولت دوازدهم باید الگوی همه مدیران باشد ...
  ۳۵ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: 14 مورد از 50 کیفرخواست در مورد پرونده حقوق های نجومی به صدور حکم منجر شده و از آنجایی که در مرحله اعتراض است، جزییات حکم پس از قطعی شدن اعلام می شود.
  ۳۵ دقیقه پیش    
تهران-ایرنا- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، پروژه های بزرگ مسکن مهر پردیس افتتاح می شود.
  ۵۶ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- مرحله سوم بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر واترپلو با پیروزی سایپا و تعویق یک مسابقه آغاز شد.
  ۵۶ دقیقه پیش    
عاون صنایع وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: اعمال سلیقه در برخی از گمرکات کشور، تغییرات طبیعی در شرایط فیزیکی برخی از کالا ها به دلیل شرایط حمل یا نگهداری آن ها در گمرک ...
  ۵۶ دقیقه پیش    
سفیر مؤسسه بین المللی صلح از طریق گردشگری گفت: در بیرون از ایران گمان می کنند اینجا چه کشور ترسناکی است، هرچند که این نگرش از یک دستور کار سیاسی ناشی می شود ...
  ۵۶ دقیقه پیش    
بر اساس مطالعات انجام شده تغییرات فناورانه را می توان در سه دسته اصلی و سه پیشرانِ کلان همچون هوشمند سازی، دیجیتالی شدن و پایداری دسته بندی کرد.
  ۵۶ دقیقه پیش    
سفیر اسبق ایران در عراق گفت: آمریکا علیرغم برخورداری از برخی امکانات و ابزارها جهت فشار به دولت عراق مبنی بر عدم همکاری با ایران نتیجه ای از این سیاست نخواهد گرفت.
  ۵۶ دقیقه پیش    
سخنگوی شورای شهر تهران، از افزایش سرعت رسیدگی به برنامه 5 ساله سوم شهرداری خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: بزودی شهرهای بالای 20 هزار نفر جمعیت تحت پوشش نظام ارجاع قرار می گیرند.
  ۱ ساعت پیش    
ارتباط تلفنی مشترکان 3 مرکز مخابراتی در تهران با انجام عملیات کابل برگردان به مدت 3 روز با اختلال همراه است.
  ۱ ساعت پیش    
پکن- ایرنا- رئیس پارلمان کره جنوبی با اشاره به روابط دیرینه تهران - سئول از توسعه و گسترش روابط ایران و کره جنوبی در حوزه های مختلف حمایت کرد.
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی صنایع پتروشیمی گفت: با بومی سازی کاتالیست های پالایشی و افزایش تولید بنزین نه تنها گزینه تحریم بنزین از روی میز آمریکا برداشته شده ...
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- ازدواج مجدد بعد از طلاق یا فوت همسر به خودی خود اقدامی مثبت است اما بنا به گفته یک روانشناس ...
  ۱ ساعت پیش    
مجموعه تلویزیونی گشت پلیس به کارگردانی مهرداد خوشبخت امشب (چهارشنبه 26 دی) به دلیل پخش مسابقه فوتبال ایران در جام ملت های آسیا و فشردگی کنداکتور شبکه سه، پخش نمی شود.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو با اشاره به ممنوعیت واردات مکمل های تغذیه ای مشابه تولید داخل، گفت: واردات 46 قلم از مکمل هایی مشابه تولید داخل ممنوع شده است.
  ۱ ساعت پیش    
شاگردان قلعه نویی دیداری تدارکاتی با امیدهای سپاهان برگزار می کنند.
  ۱ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: آمریکا با بازداشت خبرنگار پرس تی وی، نشان داد به اصولی که آن را دستاویز حمله به منتقدانش قرار می دهد، پایبند نیست و به کشوری خطرناک برای خبرنگاران تبدیل شده است.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان های اصفهان و همدان و شهرستان های استان تهران خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت در واکنش به اعتراض امروز(چهارشنبه) برخی خریداران خودرو در مقابل این وزارتخانه تاکید کرد، خودروهایی که پیش از این با قیمت قطعی پیش فروش شده اند ...
  ۱ ساعت پیش    
تعدادی از سینماگران و اهالی رسانه با ارسال نامه ای به وزیر ارشاد خواستار رفع توقف اکران مستند مثل یک زن شدند.
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر گفت: تجهیزات لجستیکی و پشتیبانی در پایگاه های امدادی و شعب هلال احمر نیازمند تقویت است ...
  ۱ ساعت پیش    
خلاصه اخبار داغ روز آفتاب را در ویدئو زیر ببینید.
  ۱ ساعت پیش    
خبرنگار ورزشی شرق آسیا معتقد است تیم ملی فوتبال ایران می تواند یکی از اصلی ترین مدعیان برای فتح جام هفدهم در قاره آسیا باشد.
  ۱ ساعت پیش    
بغداد – ایرنا – به دنبال تاکید مجدد وزیر امور خارجه کشورمان در جریان سفر به عراق، مبنی بر آمادگی ایران برای لغو روادید، بازرگانان ایرانی و عراقی ...
  ۱ ساعت پیش    
بسیاری معتقدند چشم های نقاشی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی هنگامی که در سراسر اتاق حرکت می کنند آنها را دنبال می کند ...
  ۱ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد: برخی اتاق های بازرگانی استان ها، از یک سال پیش به صورت غیرقانونی اقدام به صدور کارت های عضویت و بازرگانی کرده اند تا امروز در انتخابات ...
  ۱ ساعت پیش    
نخست وزیر اسرائیل، از ایالات متحده آمریکا خواست برای حل مشکل پیش آمده برای موساد که مدعی هستند چندی قبل به آرشیو مخفیانه اطلاعات هسته ای ایران حمله کرده بودند، به آنها کمک کند.
  ۱ ساعت پیش    
مدافع تیم فوتبال امید باوجود باخت این تیم به تاجیکستان گفت: فاصله ما با حریف زیاد بود!
  ۱ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - رییس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: یکی از راهبردهای مهم و اساسی در سال آینده الکترونیکی کردن بخش عمده ماموریت های پلیس در کلانتری و پاسگاه ها است.
  ۱ ساعت پیش    
پکن- ایرنا- چین در مواجهه با فشارهای اقتصادی و تعرفه ای آمریکا تصمیم گرفته است سهمیه سرمایه گذاری خارجی را در کشور و در بازارهای اوراق بهادار از 150 میلیارد به 300 میلیارد دلار افزایش دهد.
  ۱ ساعت پیش    
آخرین مصاحبه این هنرمند در پشت صحنه سریال 87متر شبکه یک سیما در ادامه آمده است.
  ۱ ساعت پیش    
سبزوار - ایرنا - وقف با تنوع و کارکردهای مختلف در تعظیم شعایر اسلامی و رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی موثر است اما این مقوله با تمام ظرفیت های ممکن ...
  ۱ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - رییس جمهوری گفت: مردم در سختی هستند، اما مشکلات کشور را به خوبی می دانند و به طور کامل ریشه های داخلی و خارجی آن را می شناسند.
  ۱ ساعت پیش    
تیم های ملی ایران و عراق برای بیست و هشتمین بار در تاریخ فوتبال دو کشور به مصاف هم می روند.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح که به جمهوری آذربایجان سفر کرده است، با رئیس جمهور این کشور دیدار و گفت وگو کرد.
  ۲ ساعت پیش    
نیم فصل دوم رقابت های بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور از فردا آغاز می شود و طی آن تیم های شرکت کننده برای تثبیت یا بهبود جایگاه خود به مصاف حریفان شان می روند.
  ۲ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای کلانشهرهای مشهد با شاخص 119 و اراک 107 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
  ۲ ساعت پیش    
نمایش تن شوری دقیقا از ثابت ترین و موفق ترین نقطه رابطه یک زوج شروع می شود. رابطه ای موفق که به واسطه آسیب پذیری (هرچند نامحسوس یا کم محسوس) ...
  ۲ ساعت پیش    
مدیر فناوری اطلاعات سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان اینکه معاملات الگوریتمی، زمین بازی در بورس را تغییر می دهد، گفت: این معاملات در بازار سرمایه نیازمند تغییر زیرساختها است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: اجرای طرح زوج و فرد به طور دائم کارایی ندارد و باید در زمان های اضطرار اجرایی شود.
  ۲ ساعت پیش    
جام جهانی کشتی آزاد 2019 با حضور 8 تیم برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- رئیس یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین به پیشرفت های ایران در حوزه دارویی و کیت های آزمایشگاهی اشاره کرد و گفت ...
  ۲ ساعت پیش    
بیرجند - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی گفت: فرد حامل سوخت قاچاق در شهرستان طبس علاوه بر ضبط سوخت های مکشوفه به پرداخت یک میلیارد و 700 میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.
  ۲ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بازنگری آیین نامه های حفاظت فنی و بهداشت کار متناسب با پیشرفت تکنولوژی و ماشین آلات جدید در دستور کار قرار گرفته است.
  ۲ ساعت پیش    
سند راهبردی پدافند غیرعامل حوزه فضایی کشور در جلسه کمیته دائمی(شورای عالی)پدافند غیرعامل کشور تصویب شد.
  ۲ ساعت پیش    
پلیس مشهد با صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد و با استفاده از بایگانی تصاویر مجرمان سابقه دار، زورگیران خشنی را به دام انداخت که متهم به آزار و اذیت یک زن جوان هستند.
  ۲ ساعت پیش    
رییس پلیس پیشگیری ناجا در حاشیه بازدید از کشفیات پلیس استان اصفهان گفت: نیروی انتظامی در تلاش است از فناوری استفاده بیشتری بکند و بر همین اساس تبادل پرونده با دستگاه قضا الکترونیک خواهد شد.
  ۲ ساعت پیش    
بلیت بازی تیم ملی فوتبال ایران و عراق در بازار سیاه دبی مبادله می شود.
  ۲ ساعت پیش    
تهران - ایرنا -دبیر ستاد توسعه فناوری های فضایی، حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، از تلاش این ستاد به منظور ثبت نشان تجاری پهبادهای ایرانی طی یک فرآیند کوتاه مدت خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
اولین جشنواره فیلم های ایرانی نیویورک با نمایش ده فیلم بلند سینمایی، دو فیلم مستند و سه فیلم کوتاه به کار خود پایان داد.
  ۲ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - نشست مشترک دولت و استانداران برای تبیین سیاست ها و بررسی مسائل و مشکلات استان ها در تهران برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- پلیس راهور محدودیت های ترافیکی پایان هفته (تا 29 دی) را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- بانک مرکزی در راستای تامین حواله های ارزی واردات کشور، ارزهای یورو، درهم، یوان چین،وون کره، ربل روسیه و لیر ترکیه را تامین و به اندازه کافی به بازار تزریق کرد.
  ۲ ساعت پیش    
حسین محب اهری: درهیچ نمایشی نیست که بازی کنم و در آن نمایش بود و نبود من فرق نکند.
  ۲ ساعت پیش    
در حاشیه طرح رعد که در مقر پلیس پیشگیری برگزار شد، سارق حرفه ای دستگیر شده
  ۲ ساعت پیش    
آیت الله مکارم شیرازی خواستار نامگذاری روز یا هفته ای به عنوان روز حوزه در تقویم رسمی کشور شد و تاکید کرد: خدمات حوزه باید معرفی شود تا منفی بافان، ناآگاهان بدانند حوزه بیکار نبوده و نیست.
  ۲ ساعت پیش    
تمرین امروز پرسپولیس در قطر با حضور بورا میلوتینوویچ چهره نامدار فوتبال جهان برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
اخیرا برخی خبرها از این حکایت دارد که طرحی در مجلس برای افزایش سن استخدام در جریان بررسی قرار دارد. این در حالی است که اعلام سازمان اداری و استخدامی نشانی از چنین طرحی ندارد و در عین حال که شرایط سنی ...
  ۲ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : طی هشت سال اخیر روند حوادث ناشی از کار کم شده و بر اساس آمارها میزان حوادث منجر به فوت در واحدهای تولیدی نسبت به سال گذشته 20 درصد ...
  ۳ ساعت پیش    
تعدادی از مربیان شرکت کننده در کلاس A گرجستانی در تمرین آبی پوشان شرکت کردند.
  ۳ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - منتخبان سه بخش کارتون و کاریکاتور، نقاشی دیجیتال و تصویر سازی پنجمین جشنواره هنر مقاومت از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: وضعیت فعلی مدیریت پسماند شهر تهران وهن پایتخت است.
  ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- نماینده کارگری در شورای عالی گفت: دوشنبه هفته آینده(یکم بهمن ماه) تکلیف میزان افزایش و یا ثابت ماندن حق مسکن کارگران در جلسه شورای عالی کار مشخص می شود.
  ۳ ساعت پیش    
قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک ها 11 هزار و 346 تومان تعیین شد.
  ۳ ساعت پیش    
مطالعات نشان می دهد قرارگیری بلندمدت در معرض آلودگی هوا نه تنها بر سلامت تاثیر می گذارد بلکه موجب کاهش میزان بهره وری کاری در افراد شاغل هم می شود.
  ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مجمع عمومی سازمان ملل، سال 2019 را سال بین المللی تکریم زبان های بومی با هدف ارتقای سطح آگاهی جهانی نسبت به خطرات بزرگی که زبان های اصلی را تهدید می کند، اعلام کرد.
  ۳ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - دبیر علمی یازدهمین کنگره بین المللی آزمایشگاه و بالین به پیشرفت های کشور در علم پزشکی اشاره کرد و گفت:ایران در علم ژنتیک رتبه نخست منطقه را دارد و از ترکیه پیشی گرفته ایم.
  ۳ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتسال مس سونگون به شائبه باخت عمدی این تیم مقابل فرش آرا در لیگ برتر واکنش نشان داد.
  ۳ ساعت پیش    
باکو - ایرنا - سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری ، رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه با الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان دیدار کرد.
  ۳ ساعت پیش    
برخی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نسبت به ادبیات معاون امور برنامه ریزی و امور شوراهای شهردار تهران انتقاد کردند و آن را برخلاف جایگاه نظارتی فرادست شوراها دانستند.
  ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی (ناجا) گفت: سرقت از منازل از فراوانی بیشتری نسبت به سرقت های دیگر برخوردار است به طوری که نسبت به سال گذشته در حوزه سرقت از منازل 19 درصد افزایش داشتیم ...
  ۳ ساعت پیش    
همان گونه که می دانید شمال کشور زیبا و پهناور ایران دارای مناطق و مکان هایی با وسعت نسبتاً کم و در عین حال سر سبز و حاصل خیز و جلگه ای می باشد که به دلیل هوای بسیار عالی و سرسبزی و زیبایی چشم گیر خود ...
  ۳ ساعت پیش    
علیرضا خمسه در پی درگذشت حسین محب اهری نوشت: او عاشق ماندن بود و برای ادامه حیاتش از هیچ تلاشی فرونگذاشت ...
  ۳ ساعت پیش    
بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که در لیگ ایسلند بازی می کرد به تیم سوون سامسونگ کره جنوبی پیوست.
  ۳ ساعت پیش    
یک گوشی هوشمند اندرویدی مجهز به بلاک چین قادر است به کاربران این امکان را بدهد در صورت تمایل، تمامی تماس و پیام های خود را رمزنگاری کنند.
  ۳ ساعت پیش    
یک استارت آپ هدبندی ابداع کرده که میزان تمرکز دانش آموزان در کلاس درس را رصد می کند. این هد بند طی آزمایشی 21 روزه روی 10 هزار دانش آموز چینی آزمایش شد.
  ۳ ساعت پیش    
همایش تجاری مشترک ایران و عراق با حضور وزیر امور خارجه کشورمان در شهر مقدس کربلا برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس انجمن علمی تغذیه با شیر مادر ایران گفت: کودکانی که با شیر مادر تغذیه می کنند، ضریب هوشی بالاتری دارند اما اگر خانواده مجبور به استفاده از شیرخشک هستند از سوپرمارکت ها تهیه نکنند ...
  ۳ ساعت پیش    
جانشین فرمانده ناجا با اشاره به افتتاح نمایشگاه کشفیات اموال مکشوفه اعلام کرد: ورود به این سامانه مستلزم این است که مالباخته ها از قبل شکایت مجازی کرده باشند و پرونده ای تشکیل داده باشند.
  ۳ ساعت پیش    
بازار مسکن در سالهای گذشته شاهد تغییرات و نوسانهای بسیاری بوده است. این تغییرات تحت تاثیر عوامل مختلفی رخ میدهند.
  ۴ ساعت پیش    
معاون اجتماعی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: ایرانی ها سالانه 10 هزار میلیارد تومان سیگار می خرند، و 35 هزار میلیارد تومان هزینه درمان بیماری های ناشی از مصرف سیگار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
رقابت های کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا به عنوان دومین مسابقه مهم در طرح رنکینگ سیستم در سال 2019 میلادی، اردیبهشت ماه سال 98 در چین برگزار خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: هلال احمر در دانشگاه های علوم پزشکی داروخانه راه اندازی کند.
مشاهده نتایج بیشتر...