سه شنبه ۲۲ آبانساعت ۰۰:۰۴Nov 2018 13

شبکه اینترنتی آفتاب (aftabir.com)

شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1393 شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1394 شبکه اینترنتی آفتاب 30 اسفند 1395 شبکه اینترنتی آفتاب 29 اسفند 1396 شبکه اینترنتی آفتاب 31 فروردین 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 اردیبهشت 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 خرداد 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 تیر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 مرداد 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 31 شهریور 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 1 مهر 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 1 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 2 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 3 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 4 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 5 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 6 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 7 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 8 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 9 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 10 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 11 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 12 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 13 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 14 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 15 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 16 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 17 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 18 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 19 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 20 آبان 1397 شبکه اینترنتی آفتاب 21 آبان 1397 
  ۵ دقیقه پیش    
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور تعیین 14 استاندار را مهمترین انتخاب دولت دانست.
  ۲۶ دقیقه پیش    
وزیر امور خارجه ترکیه در واکنش به اظهارات همتای فرانسوی اش مبنی بر بازی سیاسی رجب طیب اردوغان با پرونده قتل جمال خاشقجی تاکید کرد او باید بیاموزد که با یک رئیس جمهور چگونه سخن بگوید.
  ۵۶ دقیقه پیش    
فرماندار ارومیه از دستگیری عامل تیراندازی در خیابان عمار این شهر خبر داد.
  ۵۶ دقیقه پیش    
در حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، امیررضا شریف نیا به عنوان مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر نیرو گفت: از 7.5 میلیارد متر مکعب آب مصرفی کشور سالانه 4.3 میلیارد متر مکعب پساب تولید می شود که در صورت تصفیه این میزان پساب، می توان کسری منابع آبی کشور را جبران کرد.
  ۱ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: مقاوم ترین ساختمان جهان در مقابل زلزله در رقابت بین المللی معماری مشهور دی ای ام در آلمان، معرفی شد.
  ۱ ساعت پیش    
ائتلاف به رهبری عربستان پس از 12 ساعت وقفه، حمله های هوایی به الحدیده را ازسرگرفت.
  ۱ ساعت پیش    
تحقیق جدید نشان می دهد داروی دیابت موسوم به Farxiga (dapagliflozin) می تواند فایده ای دوگانه برای بیمار داشته باشد و احتمال نارسایی قلبی را هم در بیمار کاهش دهد.
  ۱ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی تهدید کرد حمله موشکی گسترده از غزه را به شدت پاسخ می دهد.
  ۱ ساعت پیش    
ورزشگاه های نهمین دوره رقابت های فوتبال غرب آسیا مشخص شدند.
  ۱ ساعت پیش    
نائب رئیس اتحادیه ملی صادرکنندگان و واردکنندگان محصولات کشاورزی ایران از ورود سیب تولیدی کشور در سال جاری به سمت بازارهای جدید در دنیا مثل هندوستان و روسیه خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
دبیرکل ناتو افزایش تعداد موشکهای هسته ای خود در اروپا را تکذیب کرد.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه ایران ترور یکی از فرماندهان مقاومت اسلامی و شهادت تعدادی از مبارزان فلسطینی توسط نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کرد.
  ۲ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: رئیس صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور با بیان اینکه سالانه حدود یک میلیون اختراع در آمریکا به ثبت می رسد، گفت: 40 میلیون نفر اشتغال ایجادشده در آمریکا حاصل ثبت اختراع است.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور حارجه با محکوم کردن انفجار انتحاری امروز در کابل که ده ها کشته و مجروح برجای گذاشت، با دولت و ملت افغانستان و خانواده قربانیان این جنایت ابراز همدردی کرد.
  ۲ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: زنی استرالیایی که در رابطه با توت فرنگی های سوزن دار در استرالیا دستگیر شده بود در دادگاه حاضر شد.
  ۲ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: محققان دانشگاه تهران با انجام تحقیق بر روی ماده نگه دارنده متیل پارابن که در محصولات غذایی و آرایشی بهداشتی به کار برده می شود، آثار منفی این نگه دارنده را اثبات کردند.
  ۲ ساعت پیش    
جنبش فتح با صدور بیانیه ای اعلام کرد که حمله به ملت فلسطین در غزه هرگز خللی در اراده این ملت ایجاد نخواهد کرد.
  ۲ ساعت پیش    
بانک مرکزی در واکنش به قطع خدمات سوئیف برخی بانک ها اعلام کرد: این سامانه نقشی در نگهداری حساب ها و تسویه ارزی ندارد و با قطع خدمات سوئیف، خللی در مبادلات ارزی و تجارت خارجی پیش بینی نمی شود.
  ۲ ساعت پیش    
رییس جمهوری آمریکا گفت که کاهش ارزش بورس نیویورک ارتباط مستقیم با مخالفت های حزب دموکرات با سیاست های کاخ سفید دارد.
  ۲ ساعت پیش    
سرکنسول ایران در اربیل با مشاور و مسئول کمیته اقتصادی نخست وزیر اقلیم کردستان عراق دیدار کرد.
  ۳ ساعت پیش    
مرجع تقلید شیعیان، خطر مواد مخدر را به میزان خطر گروه تروریستی داعش خواند و گفت: اعتیاد منجر به بروز مفاسد بسیاری از جمله طلاق، بزهکاری، خشنونت، قتل، همسرآزاری و... می شود.
  ۳ ساعت پیش    
پرونده دور رفت رقابت های لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور امروز دوشنبه با قهرمانی شهرداری ورامین بسته شد.
  ۳ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: انجمن قلب آمریکا دستورالعمل جدیدی برای کاهش کلسترول بالای خون منتشر کرده است که بر مبنای رویکردی شخصی شده و مادام العمر است.
  ۳ ساعت پیش    
ظاهراً شورای نگهبان در بررسی های خود مغایرت های لایحه حفاظت از خاک با قانون اساسی را موردتوجه قرار نداده و صرفاً چهار مورد ابهام در متن لایحه را ایراد گرفته است.
  ۳ ساعت پیش    
تصفیه خانه فاضلاب بخش شرقی شهر اهواز با حضور معاون اول رییس جمهور مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۳ ساعت پیش    
مرجع تقلید شیعیان در دیدار با دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر ریشه کنی فقر و بیکاری در مرزها به منظور مبارزه با قاچاق مواد مخدر تاکید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
زمان برگزاری تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان برای آماده سازی جام ملت های امارات مشخص شد.
  ۳ ساعت پیش    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در افغانستان حمله تروریستی امروز کابل را محکوم و به دولت و ملت افغانستان و خانواده قربانیان تسلیت گفت.
  ۳ ساعت پیش    
پرواز کیش به مقصد تهران که قرار بود ساعت 14:30 انجام شود پس از تاخیرهای متعدد انجام شد اما با گذشت نیم ساعت از پرواز مجبور به بازگشت به فرودگاه کیش شد.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه تاکید کرد: آقای پمپئو با گستاخی و تهدید به جنایت علیه بشریت شهروندان عادی ایران را مورد هدف قرار می دهد، بعد به رسانه ها به خاطر اینکه سخنان خودش را نقل کرده اند، حمله می کند.
  ۳ ساعت پیش    
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک این پلیس گفت: با شروع بارندگی در شهر تهران در2 روز گذشته در مقایسه با سایر روزها شاهد افزایش30 درصدی تصادفات خسارتی بوده ایم.
  ۳ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه سابق آلمان به همراه اعضای هیئت تجاری انجمن خاورمیانه و دور آلمان(NUMOV) با رئیس کل بانک مرکزی دیدار و درباره کانال مالی ایران و اروپا گفتگو کردند.
  ۳ ساعت پیش    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جریان شرکت در دهمین سالگرد تشکیل اجلاس فرماندهان نیروهای دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند با فرمانده نیروی دریایی ارتش هند دیدار و گفت وگو کرد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت گفت: بسیاری از برنامه های وزارت بهداشت، پیوست اقتصادی دارند، اما با متدلوژی مشخص، مدون و متناسب با استانداردهای جهانی نبوده اند.
  ۴ ساعت پیش    
بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اعلام کرد: این نهاد انقلابی همواره مالیات فعالیت های اقتصادی شرکت های تابعه را پرداخت کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
وزارت خزانه داری آمریکا از قطع ارتباط سوئیفت با نهادهای مالی تحت تحریم در ایران خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صبح امروز (دوشنبه 21 آبان) در نشست با دبیر کل، معاونان و مدیران کمیسیون ملی یونسکو – ایران بر ضرورت حفظ و ارائه میراث ایران بزرگ در بین کشورهای مختلف منطقه به صورت اشتراکی ...
  ۴ ساعت پیش    
بازی پرسپولیس و پیکان 28 آبان برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش    
بنیاد مسکن اعلام کرد: به استناد قانون مالیات های مستقیم، کلیه نهادهای انقلاب اسلامی بابت فعالیت های اقتصادی خود از هیچ نوع معافیت مالیاتی برخوردار نیستند.
  ۴ ساعت پیش    
وزارت امور خارجه آمریکا با صدور بیانیه ای برگزاری انتخابات در دونباس را محکوم و روسیه را تهدید به ادامه تحریم ها کرد.
  ۴ ساعت پیش    
ذوب آهن بعد از شکست سنگین مقابل تراکتورسازی، با بحران عجیبی مواجه شده است. بحرانی که هم فنی است و هم حاشیه ای.
  ۴ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: سازمان هواشناسی اعلام کرد طی دو روز آینده بارش باران در مناطقی از کشور ادامه دارد و در بخشی از ارتفاعات البرز و زاگرس برف می بارد.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه برانکو یک مربی اصولگرا است، گفت: تفاوت پرسپولیس و کاشیما در بازیکنان خارجی تیم ژاپنی بود که تیم های ایرانی هم باید الگوبرداری کنند.
  ۴ ساعت پیش    
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد تا زمان اتمام بار ترافیکی فعلی تهران از تردد در محدوده های شریعتی، پاسداران و دولت خودداری کنند.
  ۴ ساعت پیش    
پرواز کیش ایر به سمت تهران با نقص فنی مواجه شد.
  ۴ ساعت پیش    
آژانس بین المللی انرژی هسته ای بار دیگر پایبندی کشورمان به مفاد توافق هسته ای را تایید کرد.
  ۴ ساعت پیش    
کریم انصاریفرد روزهای تازه ای در زندگی فوتبالی اش در انگلیس آغاز کرده است و امیدوار است در چهارمین تجربه اروپایی اش اینبار نیز سربلند خارج شود.
  ۵ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور گفت: برای آنکه بین حق و باطل، حقانیت را پیش ببریم، راهی جز مسلح شدن به علم نداریم که این باید همواره در نظر گرفته شود.
  ۵ ساعت پیش    
سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان های بین المللی در وین تاکید کرد: سیزدهمین گزارش آژانس پایبندی ایران به تعهدات برجامی را تأیید کرد و اعلام کرده که آژانس مشکلی در فرآیند بازرسی و دسترسی به سایت ...
  ۵ ساعت پیش    
دومین بازی تدارکاتی تیم ملی در ماه نوامبر 2018، مقابل ونزوئلا در دوحه برگزار می شود. دیداری که ابتدا قرار بود به میزبانی ورزشگاه آزادی انجام شود اما مخالفت ونزوئلا باعث شد محل برگزاری این بازی از ...
  ۵ ساعت پیش    
تحلیلگر مشهور جهان عرب با اشاره به مراسم یکصدمین سالگرد پایان جنگ جهانی اول و نیرنگ انگلیس و فرانسه ضد اعراب و مسلمانان پس از آن جنگ، درباره خدعه و فریب بزرگتری با ناتوی عربی هشدار داد.
  ۵ ساعت پیش    
رقابت علمی کنز که یکی از برنامه های جایزه مصطفی (ص) است، امروز با معرفی 15 برگزیده به کار خود پایان می دهد.
  ۵ ساعت پیش    
معاون عملیات ارتش گفت: نیروهای مسلح آمادگی دارند از ناوگان تجاری و نفتکش کشورمان همانگونه که تاکنون در مقابل تهدیدات دفاع کرده اند، این حمایت را به صورت مستمر ادامه دهند.
  ۵ ساعت پیش    
از سوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز و با همکاری انجمن علمی دانشجویی گروه زیست شناسی دانشگاه خوارزمی ...
  ۵ ساعت پیش    
پلیس راهور از ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج - قزوین در دو باند شمالی و جنوبی خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
سازمان لیگ فوتبال ایران زمان دیدار معوقه پرسپولیس و پیکان تهران را مشخص کرد.
  ۵ ساعت پیش    
شهردار تهران اعلام کرد : به درخواست اعضای شورا تا پایان مهلت قانونی در شهرداری می مانم.
  ۵ ساعت پیش    
پس از ارتباط تلفنی اشرف غنی با تظاهرات کنندگان در کابل، اعتراضات پایان یافت.
  ۵ ساعت پیش    
19 بانک و موسسه مالی ایرانی در فهرست تحریم های ثانویه آمریکا قرار ندارند و به احتمال بسیار زیاد دسترسی شان به سوئیفت قطع نمی شود.
  ۵ ساعت پیش    
ربیعی خطاب به شریعتمداری: آش کشک خاله اتم،توزیع بسته حمایتی کارمندان با حقوق ماه جاری،نامه نگاری وزیر بهداشت برای ممنوع شدن تبلیغ 36 کالا ...
  ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: شکایت ایران از اعمال محدودیت ها و تحریم های ظالمانه آمریکا علیه حمل و نقل دریایی، هفته آینده تقدیم سازمان بین المللی دریانوردی در لندن می شود.
  ۵ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه این روزها کشور مشکلات زیادی را تجربه می کند، گفت: ما برای حمایت از شرکت های دانش بنیان در شرایط تحریمی برنامه های مفصلی را تدارک دیدیم و درصدد هستم تا ...
  ۵ ساعت پیش    
معاون سازمان تامین اجتماعی از وجود طلب 15 هزار میلیاردی این سازمان از بیمه شدگان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاکید کرد:تحریم های آمریکا می تواند در اجرای پروژه های محیط زیستی ایران اختلال جدی ایجاد کند.
  ۶ ساعت پیش    
استاد فلسفه حقوق دانشگاه شهید بهشتی در مراسم بزرگداشت علم در خدمت صلح و توسعه ضمن تاکید بر اینکه علم در ایران بیشتر از آنکه حق باشد موضوع منفعت عمومی است از شکل نگرفتن گفت وگو بین سیاست گذاران انتقاد ...
  ۶ ساعت پیش    
معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به انتشار خبری با عنوان عمل لاغری در یزد قربانی گرفت گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
پلیس لندن از مسدود کردن چندین جاده در مرکز پایتخت انگلیس خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
یوونتوس با از پیش رو برداشتن آث میلان موفق شد به رکورد تاریخی در سری آ دست پیدا کند.
  ۶ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: پرسپولیس برای نیم فصل دوم علاوه بر بازیکنانی که حذب کرده احتمالا به دنبال حجت حق وردی مدافع مستحکم پیکان خواهد رفت.
  ۶ ساعت پیش    
منابع لبنانی از تحرکات نظامیان رژیم صهیونیستی در مزارع اشغالی شبعا و پرواز پهپاد جاسوسی این رژیم همزمان با این تحرکات خبر دادند.
  ۶ ساعت پیش    
رییس سابق دانشگاه امیرکبیر جایگاه علمی و اخلاقی دکتر حقیقت کیش از اساتید پیشکسوت عرصه نساجی دانشگاه امیرکبیر را بسیار بی بدیل و ماندگار توصیف کرد و گفت ...
  ۶ ساعت پیش    
وزیر جدید راه و شهرسازی به معاون خود دستور داد که نسبت به رفع تعلیق پروانه اشتغال فرج الله رجبی، رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اقدام کند.
  ۶ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره لایحه رتبه بندی معلمان گفت: برنامه ششم، دولت را موظف کرده است که این لایحه را از اول فروردین 96 اجرا شود و ما همچنان منتظریم.
  ۶ ساعت پیش    
انهدام خودرو نظامیان سعودی در جیزان با موشک هدایت شونده یمنی ها و تداوم بمباران مناطق مسکونی الحدیده و صعده از سوی ائتلاف سعودی-آمریکایی از مهمترین اخبار یمن است.
  ۶ ساعت پیش    
همشهری آنلاین: متهمان پرونده واردات تلفن همراه به حبس های بالای 5 سال و جزای نقدی میلیاردی محکوم شدند.
  ۶ ساعت پیش    
سومین جلسه شورای اجرایی بیست و ششمین هفته کتاب با حضور دبیر این دوره هفته کتاب و دیگر عوامل اجرایی این هفته برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با اعلام خبر بارش پراکنده برف در محدوده کندوان در جاده کرج-چالوس از لغزنده بودن این محور خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر نفت هند در مصاحبه با رویترز گفت که دهلی نو مذاکراتی را برای ذخیره سازی نفت عربستان در تأسیساتی در منطقه بادور واقع در جنوب هند انجام می دهد.
  ۶ ساعت پیش    
رئیس پلیس پیشگری ناجا گفت: 5 هزار پلیس کشور در مرحله نخست طرح نظارتی این نیرو به لباس های دوربین دار مجهز می شوند.
  ۷ ساعت پیش    
یک اندیشکده آمریکایی مدعی است 13 پایگاه موشکی را در کره شمالی شناسایی کرده که مخفیانه به فعالیت موشکی خود ادامه می دهند، حال آنکه ظاهراً تعداد آنها از این رقم فراتر می رود.
  ۷ ساعت پیش    
یکی از غایبان بزرگ در بین تماشاگران دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران بود.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس کلانتری 181 عوارضی از دستگیری سارقانی که در محدوده دریاچه چیتگر خودروی شهروندان را سرقت می کردند، خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
از صبح امروز تاکنون هوای تهران شاهد بارش باران پاییزی است.
  ۷ ساعت پیش    
طبق آخرین اطلاعیه سازمان خصوصی سازی، ارزش سهام عدالت یک خانواده پنج نفره مشمول سهام عدالت که تخفیف نداشتند و مبلغی به حساب سازمان خصوصی سازی واریز نکرده اند ...
  ۷ ساعت پیش    
شهردار تهران اعلام کرد که با شادی فراوان از مسئولیتم در شهرداری تهران خداحافظی می کنم.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: صحبت های خوبی با کارلوس کی روش درباره برنامه ها و اردوهای تیم ملی فوتبال داشتم.
  ۷ ساعت پیش    
مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به عرضه آزمایشی موفق حدود یک میلیون بشکه نفت خام در بورس انرژی ایران، اعلام کرد: فرایند عرضه نفت خام در بورس انرژی ادامه خواهد یافت.
  ۷ ساعت پیش    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی، عدالت اجتماعی و احترام به آزادی ها را از شروط لازم برای جلوگیری از انحطاط جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: ما نمی توانیم برای حفظ نظام عدالت را زیر پا بگذاریم.
  ۷ ساعت پیش    
مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری با سخنرانی آیت الله جاودان و مداحی حاج منصور ارضی در مسجد گیاهی تجریش برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
دبیرکل سازمان ملل متحد امروز در واکنش به حملات ائتلاف سعودی به یمن اعلام کرد که تخریب بندر الحدیده در یمن فاجعه خواهد بود.
  ۷ ساعت پیش    
دومین روز از اردوی جدید تیم ملی فوتبال ایران در حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
یک کارشناس صنعت ریلی تأکید کرد: در حالی که ما از کمبود زیرساخت های ریلی در جهت توسعه ترانزیت بار رنج می بریم، آخوندی محورهای ریلی بدون تقاضای باری و مسافری را افتتاح کرد.
  ۷ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوایی ارتش بر ضرورت تقویت بنیه علمی و تلاش بیش از پیش دانشجویان برای آمادگی علمی تاکید کرد.
  ۷ ساعت پیش    
بنیاد " بلاواتیک" 200 میلیون دلار به دانشکده پزشکی دانشگاه هاروارد اهدا کرد.
  ۷ ساعت پیش    
علیرضا سهرابیان نایب رئیس و دبیر اسبق فدراسیون به عنوان نخستین نفر برای احراز پست ریاست فدراسیون قایقرانی ثبت نام کرد.
  ۷ ساعت پیش    
هلدینگ تاپیکو در واکنش به گزارش دیروز خبرگزاری مهر، جوابیه ای را به دفتر خبرگزاری ارسال کرد.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: 5000 نیروی پلیس به لباس های دوربین دار مجهز می شوند که امسال تاکنون به 1000 نفر این لباس ها اعطا شده است.
  ۷ ساعت پیش    
در نخستین روز از سفر معاون اول رئیس جمهوری به استان خوزستان خط دوم طرح آبرسانی به 78 روستای شهرستان آبادان و 14 روستای خرمشهر به بهره برداری رسید.
  ۷ ساعت پیش    
فرهنگ در اندیشه مادی در حاشیه و در کنج یک جامعه قرار می گیرد. سطح آن چنان تنزل داده می شود که دیگر نه قابل مدیریت پذیری است و نه صلاحیت و شأن حضور و بروز در مناسبات دیگر ابعاد دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...