چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۲۹Oct 2019 16

امین (aminnews.ir)

امین 26 اسفند 1396 امین 29 اسفند 1397 امین 1 فروردین 1398 امین 2 اردیبهشت 1398 امین 1 خرداد 1398 امین 1 تیر 1398 امین 31 مرداد 1398 امین 1 شهریور 1398 امین 1 مهر 1398 امین 2 مهر 1398 امین 3 مهر 1398 امین 4 مهر 1398 امین 5 مهر 1398 امین 6 مهر 1398 امین 7 مهر 1398 امین 8 مهر 1398 امین 9 مهر 1398 امین 10 مهر 1398 امین 11 مهر 1398 امین 12 مهر 1398 امین 13 مهر 1398 امین 14 مهر 1398 امین 15 مهر 1398 امین 16 مهر 1398 امین 17 مهر 1398 امین 18 مهر 1398 امین 19 مهر 1398 امین 20 مهر 1398 امین 21 مهر 1398 امین 22 مهر 1398 امین 23 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۰    
تعزیرات شهرستان مراغه موفق به کشف انبار 2 هزار و 500 تنی برنج شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
کاخ سفید از تحریم دو وزارتخانه و سه وزیر ترکیه دولت ترکیه به دلیل عملیات نظامی یک جانبه این کشور در شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال 1396 دو نفر از اعضای خانواده روح الله زم به جرم جاسوسی دستگیر شده و تحت بازجویی قرار گرفتند. مدیر آمدنیوز مدعی شد که این کار ها برای تحت فشار گذاشتن او و تیم خبری اوست.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در صورتی که حمله به نفت کش ایرانی را به تلاش های مستمر اسرائیل برای انفجار منطقه ربط دهیم، می توانیم تفسیری منطقی برای آن بیابیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
روح الله زم مالک و مدیر کانال آمدنیوز پس از بازداشت توسط اطلاعات سپاه در تلویزیون گفت: از اتفاقات سه چهار سال اخیر پشیمان هستم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵    
به ندرت می توان جلساتی از شورای شهر تبریز را یافت که در آن اشارهای به فساد و تخلف در شهرداری نباشد!
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نوشین جعفری روزنامه نگار و عکاس هنری امروز با تودیع وثیقه آزاد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
دادگاه عالی اسپانیا امروز، دوشنبه 9 تن از رهبران جدایی طلب کاتالونیا را به 9 تا 13 سال زندان به جرم شورش و اغتشاش محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۵   + ۹۳ سایت دیگر  
ترامپ یک ویژگی دارد که کار را سخت کرده؛ یک روز یک نفر را واسطه گفتگو با ما می کند، بعد می گوید من اصلا به ایشان حرفی نزده بودم / ترکیه دولت دوست ماست؛ اما شیوه آن ها را در ماجرای شمال سوریه نمی پذیریم
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۱   + ۲۳۸ سایت دیگر  
سپاه پاسداران از گرفتارشدن روح الله زم ، سرشبکه سایت آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۱   + ۳۸ سایت دیگر  
سفارت انگلیس در تهران با صدور بیانیه ای اعلام کرد: یک تیم از متخصصان هسته ای به سرپرستی پروفسور رابین گریمز مشاور ارشد علمی دولت بریتانیا امروز (دوشنبه) وارد تهران شده است تا به همراه یک تیم از ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۳۷ سایت دیگر  
هذیان گویی زنی در خواب راز تعرض دوست شوهرش را برملا کرد و باعث شد شوهر او دوستش را با 14 ضربه چاقو به قتل برساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۴۱   + ۹۵ سایت دیگر  
دفتر آیت الله مکارم شیرازی ضمن اعلام حضور این مرجع تقلید در بیمارستانی در تهران از مساعد بودن حال ایشان خبر داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
با عزل بیستمین شهردار اهر توسط شورای اسلامی شهر اهر، محمد سرقینی در آیینی به عنوان سرپرست جدید شهرداری این شهر انتخاب و شروع بکار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر سرانه مطالعه در استان حدود 11 تا 13 دقیقه است که این رقم حتی از سرانه کشوری نیز پایین تراست
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
نتایج اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری تونس، از پیروزی قیس سعید به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
سفر محرمانه طحنون به تهران و دیدار با مقامات ایرانی بلندپایه ترین جلساتی است که بین طرفین پس از بحران های چندسال اخیر تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بیش از 800 داعشی از کمپ "عین عیسی" که تحت کنترل شبه نظامیان کرد سوریه قرار دارد فرار کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
دستکم 35 تن در اثر توفان هاگیبیس در استان های کاناگاوا، توچیگی، گونما، میاگی، سایتاما، فوکوشیما، ایواته، شیزوئوکا، ایباراکی و ناگانو ژاپن جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تلویزیون دولتی سوریه از حرکت ارتش سوریه به سمت شمال این کشور برای مقابله برای تجاوزات ارتش ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: 300 نفر نیروی جدید به شهرداری تبریز وارد شده اند که ورود این افراد کاملا غیرقانونی بوده و بدون تشریفات قانونی انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نتیجه سیاست فعلی ترامپ و همکاری او با اردوغان قربانی شدن کردها خواهد بود. کردها مجبور به اتحاد با اسد برای حفاظت از خود و یا حرکت به سوی اعلام استقلال خواهند بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۱    
ایران منتظر توضیحات مکفی عمران خان در قابل حادثه سابیتی است تا بر اساس آن اقدام نماید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وکیل مدافع تعدادی از فعالان محیط زیست بازداشتی خبر از تغییر عنوان اتهامی موکلانش داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: آمریکایی ها با رفتار خصمانه ای که با سپاه نشان دادند، عزت سپاه را بیشتر کردند. امروز سپاه بحمدالله هم در داخل، هم در خارج از کشور دارای عزت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۵   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور در نشستی مطبوعاتی با نخست وزیر پاکستان تاکید کرد که تهران و اسلام آباد بر این نکته اشتراک نظر دارند که مسایل منطقه راه حل سیاسی دارد و این مسایل باید از طریق گفتگو بین کشورها حل و فصل شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۷۹ سایت دیگر  
دادستان کل کشور گفت: برای از بین بردن جرم باید دستگاه قضایی از آلودگی مبرا باشد و هیچ تعارفی هم با هیچ کس در هیچ سمتی نیست به طور مثال روز گذشته پنج قاضی فاسد را از دستگاه قضا جدا کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا بامداد یکشنبه گفت: به فرماندهان نظامی اطلاع دادم باید نیروهای ما که 19 سال است در افغانستان باقی ماندند، بازگردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تبریز گفت: در عمل باید برای مردم ثابت کنیم تا انتخابات را قانونمند و رقابتی برگزار می کنیم و تمامی کاندیداها انتظار دارند ما امانت دار باشیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل مخابرات آذربایجان شرقی گفت: قبض کاغذی برای هیچ مشترک ثابتی صادر نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۸۱ سایت دیگر  
اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 20 کیلومتر بعد از مرز مهران و در خاک عراق با یک اتوبوس دیگر برخورد کرده که 6 نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه هیچ کس حق ندارد واحدی صنعتی و یا تولیدی را به هر دلیلی به تعطیلی بکشاند، گفت: این کار خلاف فرمایش رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از این واحدها است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
سردار شش گل برای رسیدن به علی کریمی و هفت گل هم تا جواد نکونام فاصله دارد. دژاگه هم کافی است 7 گل بزند تا جزو ده گلزن برتر تاریخ تیم ملی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تکمیل و افتتاح خط آهن میانه - تبریز اولویت مدیریت ارشد استان است، گفت: این طرح راهبردی حوزه حمل و نقل تا دهه فجر سال آینده به طور کامل به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
لنین مورنو رئیس جمهوری اکوادور در پی تداوم ناآرامی ها در این کشور، دستور اجرای منع آمد و شد در "کیتو" پایتخت صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
"عمران خان" نخست وزیر پاکستان برای انجام دومین سفر به جمهوری اسلامی ایران لحظاتی پیش اسلام آباد را به مقصد تهران ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به مشی مبارزاتی امام خمینی(س) و ابراز این که امام با دستور صریح حضرت ولی عصر(عج) انقلاب را شروع کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیران خارجه اتحادیه عرب امروز (شنبه) پس از پایان نشست فوق العاده این اتحادیه در قاهره با موضوع تجاوز ترکیه به شمال سوریه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۵    
بعضا نمایندگان محترم و البته مسئولان ما به گونه ای سخن می گویند که انگار در یک کشور دیگر زندگی می کنند و مشکلات کمر شکن اقتصادی فعلی را نمی بینند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در بسیاری از کشور ها سوء مصرف مواد مخدر به یک معضل بزرگ اجتماعی تبدیل شده که عواقب آن بسیار فراتر از بعد اجتماعی آن است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عدالت آموزشی، نقش و وجود یا عدم وجود مافیای آموزشی در کشور، نقش صداوسیما و اعتماد عمومی به این نهاد ملی و حاکمیتی و نقش آن در بسط عدالت آموزشی و مسائلی از این دست موضوع گفت وگو با یک کارشناس آموزشی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۳۳ سایت دیگر  
تایوان برترین کشور برای شاغلان خارجی در سال 2019 معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سیستم بانکی کشور باید هر ماه اطلاعات تراکنش های بانکی مؤدیان را به سازمان مالیاتی ارسال کند. این گفته مدیرکل دفتر مبارزه با پول شویی و فرار مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
ایزه صلح نوبل امسال 2019 به آبی احمد علی نخست وزیر اتیوپی تعلق گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
آیت الله سیستانی از دولت این کشور به دلیل کشتار معترضان در روزهای اخیر به شدت انتقاد کرد و اعلام نمود: خون معترضان عراقی به گردن دولت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۶۵ سایت دیگر  
بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی در گفتگو با برنامه رو در رو ، درباره وضعیت مناسب حال حاضر صنعت هسته ای گفت: این صنعت همیشه برای ایران و همه کشورهایی که از آن استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۲۴ سایت دیگر  
کیهان کلهر موسیقی دان و نوازنده برجسته ایرانی در جریان برگزاری یک کنسرت در لندن ضمن اجرای قطعه ای برای کودکان کرد، در اعتراض به حملات ترکیه به مناطق کردنشین شمال سوریه، کنسرتش در استانبول را لغو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان جاسوسی اسرائیل موساد گفت که سردار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران تاکنون در فهرست ترور اسرائیل قرار نگرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۲   + ۵۷ سایت دیگر  
بانک جهانی پیش بینی کرد اقتصاد ایران در سال 2020 میلادی از رکود خارج شود. براساس ارزیابی های این نهاد اگرچه در پایان سال 2019 اقتصاد ایران رشد منفی تجربه خواهد کرد و در مجموع سال های 2018 و 2019 بیش ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
ستاد عملیات مشترک عراق، شایعات مربوط به حضور گروههایی از نظامیان ایرانی برای کمک به تامین امنیت مراسم میلیونی اربعین را نادرست خواند و آن تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
با انتقال مجروحان دو اتوبوس زائران ایرانی در واسط عراق به بیمارستان امام حسین (ع) مهران اقدامات درمانی برای مجروحان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۰۰ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر توقف فوری حملات و خروج نظامیان ترکیه از خاک سوریه تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
بدنه یک فروند نفتکش ایرانی متعلق به شرکت ملی نفتکش صبح امروز (جمعه) در 60 مایلی بندر جده عربستان سعودی دچار انفجارشده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۵    
کاش اجازه داده بودیم تا مردم خوشان باشند، آزاد و اختیار در کنار هم، تا می دیدیم که استادیوم آزادی در روز پنجشنبه تبلور فرهنگ اسلامی- ایرانی است و حیثیت و شرافت زن و مرد ایرانی ریشه در اصالت مردمان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۲۳ سایت دیگر  
تارنمای شبکه بلومبرگ فاش کرد؛ دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا از رکس تیلرسون وزیر خارجه سابق این کشور خواسته بود تا وزارت دادگستری را برای رفع اتهام از رضا ضراب تاجر ایرانی- ترکیه ای تحت فشار قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ین تیراندازی در نیمروز چهارشنبه 17 مهر در شهر هاله ، واقع در نزدیکی لایپزیگ روی داد و دقایقی پس از آن پلیس محلی هاله اعلام کرد یک نفر در پیوند با این حمله بازداشت شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۲۸ سایت دیگر  
: پلیس فدرال آمریکا اعلام کرد یک زندانی که مدعی است بیش از 90 زن را در سراسر این کشور به قتل رسانده اکنون مخوف ترین قاتل زنجیره ای تاریخ ایالات متحده محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
مجمع جهانی اقتصاد متوسط رشد اقتصادی 10 سال اخیر ایران را 1.3 درصد برآورد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
درحالی که هفت ماه از سال می گذرد، تعرفه عوارض آزادراه تبریز-زنجان حدود 50 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
عباس عبدی نوشت: اگر آقای جنتی تاکنون نتوانسته اند در حوزه خود مدیران جوان و انقلابی را تربیت کرده یا پیدا کنند، چگونه انتظار دارند که دیگران چنین کاری را کرده باشند؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
به دنبال عملیات نظامی ارتش ترکیه به شمال شرقی خاک سوریه، اتحادیه اروپا ضمن محکوم کردن این اقدام، آنکارا را تهدید به قطع کمک های مالی کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
روزنامه جوان نوشت:نظریه پزشکی قانونی دست زن خیانتکاری که با همدستی مرد دیگری همسرش را به قتل رسانده بود، رو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مایکروسافت در رویداد سرفیس از یک نسخه جدید ویندوز موسوم به ویندوز 10X رونمایی کرد. این سیستم عامل همراه با گجت تاشو سرفیس نئو در سال 2020 در دسترس کاربران قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: فرد بازداشت شده سرپرست یکی از ادارات در این شهرستان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۶    
خاورمیانه جدیدی در حال شکل گیری است که شاید به لحاظ جغرافیایی دچار تغییر و تحول خاصی نشود، اما به لحاظ قدرت سیاسی و نحوه اداره خود دچار تحولات جدی خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
علی دایی گفت: دوستان می گویند بانوان به استادیوم نروند، چون آنجا فحش می دهند و فلان و بهمان! مگر در کوچه و خیابان خانواده ها هر روز فحش نمی شنوند؟ فحاشی فقط در استادیوم ها اتفاق می افتد؟
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رامین آذری مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی از افزایش 24 پرواز فوق العاده تبریز – مشهد وبالعکس از فرودگاه تبریز بمناسبت دهه آخر ماه صفر خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۳۰ سایت دیگر  
در جریان مجالس پنجم و ششم هم خود من از نزدیک شاهد نمونه ای از این اعترافات در رابطه با قتل های زنجیره ای بودم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
دبیر کارگروه ملی کنترل و کاهش طلاق شورای عالی انقلاب فرهنگی کشور، گفت: 10 استان کشور از نظر افزایش طلاق و کاهش ازدواج وضعیت بحرانی دارند که استان کردستان ازجمله این استان ها است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا درباره آغاز عملیات ترکیه در شمال سوریه بیانیه صادر کرده و گفته است که آمریکا این حمله را تایید نمی کند .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
در تمرین روز سه شنبه تیم ملی ایران اتفاقاتی رخ داد که می شد گمانه زنی هایی درباره ترکیب اصلی مارک ویلموتس برای بازی با هنگ کنگ داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد عملیات نظامی جدید در شمال سوریه با اسم رمز چشمه صلح آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۷۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به موضع قاطعانه و شجاعانه جمهوری اسلامی درباره حرمت شرعی استفاده از بمب هسته ای تأکید کردند: ما با وجود اینکه می توانستیم در این راه قدم برداریم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۵۱ سایت دیگر  
سفارت روسیه در تهران بامداد پنجشنبه از آزادی یک روزنامه نگار این کشور که به دلیل برخی مشکلات در زمینه روادید در ایران بازداشت شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد: اقدامات آمریکا علیه مردم ایران نوعی جنایت جنگی است؛ چرا که در جنگ اقتصادی خود علیه ایران ، شهروندان غیر نظامی را هدف اصلی قرار داده است .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان "تأثیر اراده بیگانگان بر ایران اسلامی را حذف کرده ایم" گفت: جامعه در تمام شئون خود باید خودکفا باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نوشیدنی الکلی داماد جوان را در شب عروسی مجرم جنسی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مسؤولان و شاهدان محلی یمنی سه شنبه شب گزارش دادند که دولت امارات بخشی از نیروهایش را از شهر عدن در جنوب یمن خارج کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۷    
جدایی تلخ است و برای اهل هنر تلخ تر! چرا که آن ها هم روح لطیف و احساسات شکننده ترین دارند و هم دیگران از طریق رسانه ها از قصه و غصه آن ها با خبر می شوند و گاه این وجه ماجرا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۳۶ سایت دیگر  
هیلاری کلینتون در پاسخ به طعنه های توییتری رئیس جمهوری آمریکا گفت شاید نیازی به رقابت دوباره در انتخابات باشد که "در آن صورت قطعا می توانم او را بار دیگر شکست دهم."
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
زیارت ناحیه مقدسه نام یک دعای مورد استفاده شیعیان دوازده امامی است. دعای زیارت ناحیه مقدسه در روز عاشورا خوانده می شود و به زیارت حسین بن علی در روز عاشورا معروف است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ضمن اعلام وضعیت قطعات هدف گذاری شده برای تعمیق ساخت داخل، اظهار کرد: با توجه به تمرکزی که بر این فضا شکل گرفته ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
خواص حنا برای مو واقعا شگفت انگیز است. اگر فکر می کردید حنا را می توان فقط برای رنگ کردن و دادن رنگی قهوه ای یا روشن به مو، به کار برد، باید طرز فکرتان را تغییر دهید ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تستی که در زیر مشاهده می کنید، شاید در عین حال که ساده ترین، بلکه تعیین کننده ترین تست هوش آی کیو باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه امام سجاد استان هرمزگان از برگزاری کنگره ملی شهدای روحانی در نیمه اول دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان این اداره کل حتی در دور افتاده ترین مناطق استان نیز بر سلامت دام و طیور و گوشت آن ها نظارت دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سفیر کره جنوبی در کشورمان گفت: در صورت برنامه ریزی مناسب، ایران می تواند مقصد خوبی برای گردشگران کره ای باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیر ارشد اقتصادی بانک جهانی روز چهارشنبه گفت: با تداوم جنگ های تجاری در جهان، سرمایه گذاری ها به تعویق خواهد افتاد و در نتیجه با کاهش رشد اقتصادی سطح فقر نیز افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه "واشنگتن پست" به نقل از "رقیه" که مدتی است از اردوگاه دولتی چین فرار کرده، می نویسد تمام مسلمانان اویغور زیر 35 سال (چه زن و چه مرد) از سوی ماموران دولتی چین مورد تجاوز و آزار و اذیت قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
عدل هاشمی پور گفت: 52 درصد از مردم این مناطق تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
اگر ترامپ می توانست که با ما وارد جنگ شود یک لحظه هم صبر نمی کرد ولی امروز شرایط ایران به گونه ای است که خود آن ها بهتر از هرکسی می دانند که کمترین تجاوز به مرزهای کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد تبصره 14 قانون بودجه در گفتگویی جزئیات جالبی را از پس لرزه های حذف یارانه ثروتمندان تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۴۳ سایت دیگر  
در فیلم سینمایی مست عشق ساخته حسن فتحی نقش کیمیا را بازی خواهد کرد. پیش تر نام شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول و حسام منظور به عنوان بازیگران این فیلم اعلام شده بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۹    
حضور قدرتمند ترکیه در سوریه به عنوان یک عضو ناتو در غیاب آمریکا میتواند منافع آمریکا را در آینده این کشور تا حدودی تامین نماید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
قاضی سراج گفت: با تاکید آیت الله رئیسی جرایم سیاسی هم این هیات باید طبق قانون رسیدگی کند و علاوه بر جرایم مطبوعاتی، جرایم سیاسی را نیز هیات منصفه مطبوعات رسیدگی خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری هزینه هر نفر بورسیه را از 500 میلیون تا یک میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: در فاصله سال های 89 تا 92، معاون فرهنگی وقت این وزارتخانه 736 نفر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۵۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان این که 100 آقازاده و آقا با رانت از بورس تحصیلی برخوردار شده اند، گفت: رئیس قوه قضاییه با فسادعلمی در دانشگاه ها برخورد کند که زمینه ساز فسادهای دیگر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ارتش ترکیه به یک منطقه مرزی در شمال شرق سوریه حمله کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دولت می توانست عواید درآمد سرشار نفتی در دولت احمدی نژاد را صرف امور زیربنایی و بحث اشتغال و ... نماید و با رقم خجالت آور 45 هزار تومان سر مردم شیره نمالد ...
مشاهده نتایج بیشتر...