جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۳:۲۲Jul 2018 20

شهر آشخانه (ashkhane.com)

شهر آشخانه 17 بهمن 1394 شهر آشخانه 1 فروردین 1395 شهر آشخانه 29 اسفند 1396 شهر آشخانه 2 فروردین 1397 شهر آشخانه 31 اردیبهشت 1397 شهر آشخانه 31 خرداد 1397 شهر آشخانه 1 تیر 1397 شهر آشخانه 2 تیر 1397 شهر آشخانه 3 تیر 1397 شهر آشخانه 4 تیر 1397 شهر آشخانه 5 تیر 1397 شهر آشخانه 6 تیر 1397 شهر آشخانه 7 تیر 1397 شهر آشخانه 9 تیر 1397 شهر آشخانه 10 تیر 1397 شهر آشخانه 11 تیر 1397 شهر آشخانه 12 تیر 1397 شهر آشخانه 13 تیر 1397 شهر آشخانه 14 تیر 1397 شهر آشخانه 15 تیر 1397 شهر آشخانه 16 تیر 1397 شهر آشخانه 17 تیر 1397 شهر آشخانه 18 تیر 1397 شهر آشخانه 19 تیر 1397 شهر آشخانه 21 تیر 1397 شهر آشخانه 22 تیر 1397 شهر آشخانه 23 تیر 1397 شهر آشخانه 24 تیر 1397 شهر آشخانه 25 تیر 1397 شهر آشخانه 26 تیر 1397 شهر آشخانه 27 تیر 1397 شهر آشخانه 28 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۳۱    
سنندج - سرپرست مرکز مطالعات و پژوهش شورای شهر سنندج گفت: خلاء تصمیمات علمی و پژوهشی در مدیریت شهر سنندج حس می شد که بر این اساس مرکز مطالعات و پژوهشی شورای شهر سنندج تاسیس شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۱۶    
رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد همتای روس خود را مسئول مداخله این کشور در انتخابات سال 2016 می داند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۱    
سنندج - عضو شورای شهر سنندج گفت: سند برنامه پنج ساله راهبردی شهر سنندج به عنوان اولین تعامل شورا و مراکز دانشگاهی توسط دانشگاه کردستان تنظیم شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۴۹    
سنندج-فرمانده کل ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران با پیروی از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )در عالیترین سطح آمادگی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۳۳    
ایلام-استاندار ایلام گفت: مدیران استان ایلام به دنبال راه اندازی کار مردم باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۰    
سنندج - عضو هیات امناء مرکز مطالعات و پژوهش شورای شهر سنندج گفت: هیات امناء مرکز مطالعات و پژوهش شورای شهر سنندج وظیفه بستر سازی و آماده سازی پژوهش های علمی را بر عهده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۴    
سنندج- استاندار کردستان گفت: با اجرایی شدن سه پروژه صنعتی در حوزه معادن استان کردستان در مجموع خام فروشی دو میلیون و 400 هزار تن تولیدات معدنی متوقف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۴۹    
سنندج - شهردار سنندج گفت: مرکز مطالعات و پژوهش حلقه واسطه جامعه دانشگاهی و مدیریت شهری است و دیگر بدنه های اجرایی در خود باید از چنین مرکز و اتاق فکر هایی استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۵    
ورزش فوتبال ملی - سایت فدراسیون فوتبال نوشت:بخش رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران نسبت به حرف های مدیرعامل سابق باشگاه استقلال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۱    
ورزش لیگ برتر - ورزش سه نوشت:سفر شاگردان وینفرد شفر به آلمان و برگزاری بازی تدارکاتی مقابل کارلسروهه لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۰۹    
وبلاگ مسلم، متین - گرچه آقای اردوغان بدون در نظر گرفتن ماهیت جامعه ترکیه، خود مدعی ست داشتن قدرت برتر رئیس جمهور عملا به حل بسیاری از معضلات کنونی کمک خواهد کرد ودر این زمینه ظاهرا خوش باورانه اما ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۵    
جامعه حوادث - ایران به نقل ازدادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران نوشت: مأموران نیروی انتظامی گزارشی دریافت کردند که حکایت از برگزاری یک میهمانی به مناسبت آزادی یکی از افراد شرور در روستای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۴۰    
اقتصاد جهان - ایسنا به نقل از ریانووستی نوشت:درتازه ترین مطالعه بانک بین المللی UBS AG، رتبه بندی شهرهای گران و ارزان جهان بر اساس سطح درآمد و هزینه های زندگی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۵    
جامعه حوادث - ایران نوشت:بیست و هفتم خرداد امسال، پسر بچه 9 ساله پس از پایان کلاس دفاع شخصی، با چشمانی گریان روانه خانه شد و پس از اصرار های فراوان مادرش درباره علت این گریه ها بلای وحشتناکی که مربی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱    
اقتصاد اقتصاد سیاسی - شرق نوشت:گزارشی که در روزنامه شرق با تیتر رد پای برخی سلبریتی ها و مسئولان در پرونده ثامن الحجج منتشر شد، واکنش برخی از افرادی را که از آنها در گزارش یاد شده بود، در پی داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱    
اقتصاد مسکن - دنیای اقتصاد با انتشار جدول زیر از این موضوع خبر داد که مشاوران املاک می گویند با اینکه بازار در رکود نسبی به سر می برد اما برخی فروشندگان مسکن ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱    
جامعه حوادث - روزنامه ایران نوشت:پسر عاشق پیشه که دوستش را با شلیک گلوله کشته بود، صبح دیروز از زندان به شعبه یازدهم دادگاه کیفری منتقل شد و پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۱:۲۱    
فرهنگ رسانه - کیهان نوشت:به دنبال عمل هنجارشکنانه کولیندا کیتاروویچ، رئیس جمهوری زن کرواسی که در مراسم اهدای جام جهانی روسیه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۷    
از آیات و روایات اسلامی به دست می آید، جنیان می توانند متمثل و حتی متجسم و قابل رویت شوند و مصادیق فراوانی که در نقل وارد شده است، هم تمثل و هم تجسم جن را اثبات می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۳۲    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی اخیرا در اظهار نظر اعلام کرده است که این رژیم در شرایط نبرد با گروه های مقاومت فلسطین در نوار غزه به سر می بَرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۷    
هدف اصلی تحقیق، اثبات ضرورت وجودی امر به معروف و نهی از منکر در حوزة اجتماعی و پاس داشت آن است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۰۴    
جنگ سی و سه روزه از این حیث که دارای ویژگی هایی تعیین کننده برای معادلات منطقه ای و در رابطه بین لبنان – اسرائیل از یک سو و حزب الله لبنان از دیگر سو داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۹    
این برای رهبران اسراییلی توهین بزرگی است که شهروند اسراییلی در آن مرد عمامه مشکی، شخصی صادق تر و با کفایت تر از بیشتر رهبرانش می بیند.. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۷    
پارلمان رژیم صهیونیستی امروز در رای گیری نهایی، لایحه تبعیض آمیز کشور یهود را تصویب و به قانون تبدیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۲    
عراق از حدود دو هفته پیش صحنه اعتراضات عمومی به وضعیت نابسامان خدماتی به ویژه مشکل برق و نیز معضلات کهنه ای همچون بیکاری و فساد است که کانون اعتراضات هم جنوب این کشور و به ویژه استان بصره بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۷    
در منابع روایی برای مصرف این نوع خاص از شیر خواص متعددی از جمله "زیاد شدن عقل کودکان" ذکر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۵    
مدیرعامل مستعفی باشگاه استقلال تصمیم به کناره گیری از هیئت مدیره این باشگاه نیز گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۴    
بعد از مذاکرات مسئولان استقلال با نماینده های سرور جباروف و مامه تیام در ترکیه این بازیکنان شروط خود را مطرح کردند اما در نهایت قرارداد امضا نشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۶    
یک رسانه عربی گزارش داد دولت عربستان برنامه های آموزشی تحت عنوان " آگاهی اسلامی"(آن هم بر اساس آموزه های فرقه وهابیت) را از مدارس حذف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۶    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنانم بابت اولین قهرمانی امسال تبریک می گویم. اگرچه دوست داشتم این قهرمانی در زمین فوتبال به دست می آمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۶    
استاندار تهران گفت: با پایان ضرب الاجل کاهش ساعات کاری ادارات، احتمال تمدید تغییر ساعت کاری ادارات از اول مردادماه نیز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۶    
راننده خودروی تیبا پس از تصادف شدید با خودروی کامیون داخل اتاقک خودرو گرفتار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به تصمیم سازمان لیگ مبنی بر قهرمان کردن پرسپولیس در سوپر جام اعتراض کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار امیدواری کرد، ظرف یک تا دو ماه آینده ضابطه مشخص و تعریف شده ای برای تعیین موقعیت ایران درباره ارز دیجیتال تعریف شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
متولی اجرای طرح رجیستری گوشیهای تلفن همراه اعلام کرد که فرآیند شناسایی تخلفات صورت گرفته در ثبت گوشیهای مسافری در روزهای آتی نیز ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
فاش شدن ایمیل های گروه های فشار امارات و تعدادی از دیپلمات های بلند پایه این کشور با مضمون اعمال فشار بر مراجع تصمیم گیری سیاسی انگلیس سبب رسوایی ابوظبی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
وزارت دفاع روسیه در بیانیه ای روز سه شنبه تصریح کرد این کشور آماده تقویت تعاملات نظامی با آمریکا در سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
رئیس جمهور آمریکا که به دنبال دیدار با همتای روس خود به شدت تحت فشارهای اکثریت مقام های جمهوریخواه و دموکرات و رسانه های این کشور قرار گرفته، باز هم از این دیدار دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
یک منبع خبری ترکیه ای مدعی موافقت حماس با طرح مصر جهت آشتی با فتح و تشکیل دولت وحدت ملی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
رسانه های آمریکایی دستگیری زنی که در آمریکا به جاسوسی برای روسیه متهم شده را اولین برگ از پرونده نفوذ مسکو به حزب جمهوری خواه در این کشور می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
امارات متحده عربی در حالی این روزها گرفتار پرونده ها و مشکلات متعددی است که تا اتهام به جنایت جنگی در یمن پیش رفته است و ضربات حاصل از تجاوز به یمن یکی پس از دیگری بر سر آن آوار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
فکر می کنید مهمترین تفاوت میان ما و رهبرانقلاب چیست؟ بصیرت؟ پیش بینی؟ اطلاعات روز؟ دشمن شناسی؟ همه این ها هست و دهها عنوان دیگر که می شود به آنها اضافه کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
سردبیر روزنامه همبستگی از تعطیلی این روزنامه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
دیوان دادگستری بین المللی خبر شکایت ایران از آمریکا به دلیل بازگرداندن تحریم های یکجانبه را تأیید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با برگزاری جلسه اضطراری با حضور مقامات نظامی ارشد جهت بررسی وضعیت غزه، اعلام کرد که برای هر سناریویی آماده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۳    
با تصویب پارلمان رژیم صهیونیستی، اختیارات قضائی کرانه باختری سلب شد و لذا فلسطینیان باید برای شکایت از صهیونیست ها به دادگاه آن ها مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
انتقادات گسترده دانشگاهیان از بازرسی آژانس از دانشگاه های کشور درحالی است که وزارت خارجه و سازمان انرژی اتمی تأکید دارند پاسخ به این موضوع ملی در حیطه وظایف آنها نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
یک مقام بلندپایه آمریکا در حوزه انرژی گفت که واشنگتن پیش بینی می کند چین بخش اعظمی از محموله های نفتی ایران را خریداری کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
سه ماه از سال 1397 سپری شده و وقت آن است که دولت، کارنامه سه ماهه حمایت از کالای ایرانی را ارائه کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
خزانه دار پادشاه خواب طولانی را که دیده بود با آب و تاب برای پادشاه تعریف کرد. پادشاه بلافاصله دستور داد عزلش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
دلیل آویزان بودن آن جریان خاص نفوذ کرده به بدنه دولت به آمریکا و آن چند کشور بدعهد اروپایی آن هم تحت هر شرایطی هرچه هست، قطعا به خاطر منافع ملی و رساندن کشور به قله های پیشرفت نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
کارشناسان بر این عقیده اند که نگاه کلان دولت به جناحی گری و محفلی گری باید پایان بپذیرد و در انجام تغییرات در بخش های اقتصادی کابینه این نگاه حاکم نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
رئیس جمهور آمریکا که بابت تبرئه روسیه از دخالت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا مورد انتقادات شدید قرار گرفته روز سه شنبه از سخنانش عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
یکی از اعضای شورای نیروهای دموکراتیک سوریه از تلاش این شورا برای تشکیل هیأتی برای مذاکره با دولت سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
نخست وزیر عراق از معترضان خواست که برای شناسایی عناصر فرصت طلب و کسانی که امنیت عمومی را هدف قرار می دهند، با دولت همکاری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از بیانیه شماری از شخصیت های سیاسی کشورهای اسلامی برای توقف سه ماهه جنگ در یمن حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم انتصاب سرپرست جدید مرکز روابط عمومی این وزارتخانه گفت: با وجود اقدمات بسیار بزرگ برای کاهش تورم به زیر 10 درصد اما نتوانستیم آن را به مردم اطلاع دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
نخست وزیر رژیم صهیونستی می گوید او عامل متقاعد شدن رئیس جمهور آمریکا به خروج از برجام بوده و حتی زمانی که همه دنیا طرفدار برجام بوده اند، از تلاش برای از بین بردن این توافق دست برنداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
تظاهرات کنندگان آمریکایی مقابل کاخ سفید با سر دادن شعار خائن!خائن! اعتراضشان را به سخنان رئیس جمهور کشورشان در کنفرانس خبری مشترک با رئیس جمهور روسیه نشان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
رئیس جمهور روحیه بالای خانواده شهدا و جانبازان را بسیار ارزشمند دانست و گفت: این روحیه برای همه ما درس و نشان دهنده مسیر مستقیم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
چهارراه طالقانی کرج به سمت میدان شهدا به دلیل خطر سقوط تاور جرثقیل و مصالح ساختمانی مسدود شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۰    
رئیس جریان حکمت ملی عراق در دیدار با نماینده سازمان ملل در امور عراق به موضع گیری درباره اعتراضات این کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
به نظرم، حکایت خاموشی این روزها بی شباهت به رفتار میرزا فتحعلی آخوندزاده در تغییر الفبای زبان فارسی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
امام رضا علیه السلام در کلامی گهربار توصیه پیامبر صلی الله علیه و آله در مذمت دروغ گویی را بیان فرموده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
محققان دریافتند افرادی که سیگار می کشند در معرض از دست دادن شنوایی شان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
آنچه در زیر می آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان های ارزان قیمت فروخته شده در شهر تهران که در تیر ماه سال 97 معامله شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
احتمالا تا حالا بارها با مشکل داغ شدن گوشی مواجه شده اید. این یک پدیده ی شایع به حساب می آید که معمولا در فصل تابستان بیشتر هم می شود. روش های جلوگیری از داغ شدن گوشی و خنک کردن آن را می دانید؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
براساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران میانگین مصرف ماهانه مواد پروتئینی خانوارهای ایرانی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
در دنیای بلاک چین، اطلاعات در طول زنجیره ای از تعداد بسیار زیادی رایانه شخصی ذخیره می شود به طوریکه هیچکس نقش واسطه را در آن بازی نمی کند...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
یک جوان استرالیایی که با سرعت زیادی در جاده حرکت می کرد، برای جلوگیری از برخورد با خودرویی که از آن سبقت می گرفت کنترل خود را از دست داد و وارد منزلی مسکونی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
یکی از بزرگترین قاتلان رابطه عاشقانه عدم پذیرش است که بیشتر در خانم ها دیده می شود و به نق زدن مشهور است! به خاطر داشته باشید ما با همسرمان برای هر آنچه که بوده است و هر آنچه هست ازدواج کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
فلوشیپ جراحی سر و گردن با اشاره به اینکه سابقه فامیلی ابتلا به تومورهای تیروئید در اعضای خانواده زنگ خطری برای سایر اعضا است گفت: اینکه لمس هر توده ای در گردن حتماً باید مورد پیگیری قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
جعفری دولت آبادی دادستان تهران از برخی نهادهای محلی در پرونده کوه خواری و زمین خواری بزرگ در شرق تهران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
متخلفان یک خرس نر بالغ را در حاشیه جاده ییلاقی منطقه اولسبلانگاه استان گیلان به ضرب گلوله از پای درآوردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
مشاور رئیس جمهوری گفت: سازمان برنامه و بودجه برای کاهش نرخ سود تسهیلات برای توسعه گران از محل وجوه اداره شده در برنامه مذکور مشارکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
فساد مالی و ریخت و پاش های شاهزاده ها و حکام سعودی از جمله دلایلی است که نظامیان این کشور نمی توانند برابر مشکلات مالی و بی عدالتی ساکت بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
عناصر تروریستی داعش در روزهای گذشته حملات گسترده ای و غافلگیرانه ای را علیه مواضع گروه تروریستی هیات تحریرالشام در محله های مختلف شهر ادلب ترتیب دادند و درگیری ها به اوج رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
رادیو زمانه در نوحه سرایی برای عضو گروهک غیرقانونی جبهه ملی، متوسل به ایرج مصداقی عضو سابق گروهک منافقین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
ایران با وجود این که به لحاظ جمعیتی در رتبه 18جهان قرار دارد رتبه های 2 تا 9در تولید 21محصول مهم کشاورزی جهان رابه خود اختصاص داده که نشان دهنده ضریب بالای خودکفایی ایران درتامین غذای مردم خود است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۷    
عضو مرکزیت مجمع روحانیون می گوید چرا باید رابطه اصلاح طلبان با رهبری کمرنگ یا قطع باشد؟!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۴    
در این فیلم مشاهده می کنید که چگونه جوانان آمریکایی به خاطر پست های فیسبوک خود دستگیر می شوند!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۵۴    
تداوم امیدواری برخی جریانات به گشایش از سوی اروپا، حواشی دیدار پوتین و ترامپ،مخالفت مجمع تشخیص مصلحت نظام با الحاق ایران به FATF و ادامه گمانه زنی ها درباره ترمیم کابینه،تیتر روزنامه های چهارشنبه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
ایران اسلامی هیچ گاه خواستار خصومت و مجادله با کشورها نبوده و نیست اما درجایی که حقوق اولیه و قانونی اش نادیده گرفته شود، از تمام ابزارها و مسیرهای قانونی استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
دین اسلام به عنوان دین جاوید و آخرین دین الاهی برای همه انسان‫ها تا قیامت قوانین ثابتی را پایه‫گذاری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
پس از افشای اطلاعات مربوط به طرح نقاب، بلافاصله ستادی مرکب از واحدهای سپاه پاسداران، گروه مهندسی، انجمن اسلامی نیروی هوایی ارتش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
دیدار سران آمریکا و روسیه درحالی در هلسینکی فنلاند برگزار شد که دو کشور بر سر موضوعات متعددی با یکدیگر اختلاف نظر جدی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۸    
نشست اخیر گروه هفت که متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا می باشد شاهد تقابل متحدین دیرین ایالات متحده با ترامپ و سیاست های اقتصادی وی بود که این امر زمینه ساز انزوا و کاهش نقش برتر آمریکا در اقتصاد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
معامله قرن، یعنی طرحی که سرتاسر منافع صهیونیست ها را در نظر گرفته، همچون سایر طرح هایی که روسای جمهور قبلی آمریکا در خصوص صلح خاورمیانه و فلسطین مطرح می کردند، راهی جز شکست نخواهد پیمود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
اگرچه آمریکا از لحاظ توان، بودجه و استقرار تجهیزات نظامی و همچنین از لحاظ اقتصادی و قدرت نرم همچنان برتری خود را نسبت به دیگران حفظ کرده است اما، شکل گیری مناطق و قطب های جدید اقتصادی و حتی نظامی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
واژه ایمان و مشتقاتش در بیش از هفتصد آیۀ قرآن یاد شده است که این خود اهمیت این واژه را در جهان بینی قرآن نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
با وجود اهمیت فوق العاده تربیت دینی در نظام آموزشی کشور ما، هنوز کاستی های زیادی در این زمینه وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
هدف پژوهش بررسی تاثیر برنامه های پرورشی بر جامعه پذیری دانش آموزان دوره ابتدایی در سال تحصیلی 95-1394 می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
مهمترین پیام فرمایشات مقام معظم انقلاب اسلامی را باید باور معظم له به توانایی دولت در حل مشکلات اقتصادی کشور و عبور از این شرایط دانست که در واقع عامل اصلی توفیق کشور در مقطع کنونی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
واژگان با مرور زمان، تحول می یابند که براساس مطالعات زبان شناسی، مهم ترین گونه های این تحول، عبارتند از: تعمیم معنایی، تخصیص معنایی، مجاز، استعاره، تنزُّل معنایی و یا ترفیع معنایی.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۵    
معلمان سرمایه های اجتماعی نظام آموزشی در هر کشوری محسوب میشوند، از این رو توانمندسازی آنان زمینه شکوفایی نسل آتی کشور را تضمین می نماید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲    
حزب الله شهرهای زیر زمینی برای مقابله با اسراییل آماده کرده و نصرالله به فرماندهان ارشدش این اجازه را داده که اگر اسراییل وارد خاک لبنان شود و یا اقدام مسلحانه ای در مرز با لبنان انجام دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲    
با توجه به مؤلفه های لادمیرال (1994)، رویکرد مترجم در بخش هایی از ترجمه، مقصدگرایی و در بخشی دیگر مبدأگرایی بوده و با وجود پایبندی به واژگان زبان مبدأ ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲    
دشمن اگر در تحلیل ها و ارزیابی هایش به این نتیجه برسد که اعمال فشارها حتی موجب تقویت استقامت ملت ایران خواهد شد طبعا عقب نشینی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲    
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه بیش از 70 درصد مشکلات کشور ناشی از سوءمدیریت در حوزه داخلی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۲    
متأسفانه نبود اشراف و کنترل بر اختصاص ارز دولتی و پذیرش ثبت سفارش کالا در مجموعه هایی مثل بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت یا احتمالاً وجود منافذ فساد ...
مشاهده نتایج بیشتر...