پنجشنبه ۰۲ آذرساعت ۰۲:۰۶Nov 2017 23

عیار آنلاین (ayaronline.ir)

  ۲ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی ایران از تشکیل اتاق بازرگانی ایران و اتریش تا پایان سال 96 خبر داد و گفت: دانش فنی و تکنولوژی باید در سرمایه گذاری های مشترک منتقل شود.
  ۲ ساعت پیش    
آزمایشگاه تأیید نمونه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی، گواهی دائمی تأیید نمونه را برای آیفون 10 که پیش از این نسبت به وارداتش به کشور موضع گیریهایی وجود داشت، صادر کرد.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر صنعت گفت: اصلاحیه ثبت سفارش واردات خودرو همچنان روی میز دولت است.
  ۲ ساعت پیش    
براساس اعلام وزارت صنعت، تاکنون تعداد 17 نشان (برند) خارجی پوشاک با انجام مراحل لازم موفق به اخذ گواهی فعالیت در کشور ما شده اند و 14 متقاضی نیز در حال تکمیل مدارک خود هستند.
  ۲ ساعت پیش    
گمرک ایران از افزایش 89 درصدی واردات گوشی تلفن همراه به کشور خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر صنعت ، مهدی کرباسیان را در سمت معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ابقا کرد.
  ۲ ساعت پیش    
بر اساس اعلام اعلام سازمان توسعه تجارت ایران صادرات 40 محصول صنعتی و معدنی به 23 بازار جهانی در هفت ماهه سال 96 از افزایش خوبی برخوردار بوده است.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران اظهار داشت: خلأ حضور در سازمان تجارت جهانی باید با انعقاد تعرفه ترجیحی با کشورهای مختلف پر شود.
  ۳ ساعت پیش    
عضو کمیسیون اموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص جلسه امروز با وزیر علوم گفت: از تعداد 3600 دانشجوی بورسیه تنها 100 نفر جایابی نشده اند که این افراد هم جانمایی خواهند شد و پرونده دانشجویان ...
  ۳ ساعت پیش    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تحصیلات تکمیلی وزارت علوم گفت: بزودی شناسنامه هریک از موسسات سطح بندی شده جهت اطلاع از وضعیت موجود و جهت ارتقاء به سطح بالاتر به دانشگاه های مذکور ارائه می شود.
  ۳ ساعت پیش    
معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در سال 93 یازده میلیارد تومان عقد قرارداد پژوهشی داشتیم که امسال 24 میلیارد تومان است اگر با این روند پیش برویم میزان قراردادها 3برابر می شود.
  ۳ ساعت پیش    
بر اساس تفاهم نامه معاونت علمی با شهرداری تهران، شرکت های دانش بنیان می توانند در اماکن مجاز مسکونی مستقر شوند.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان فضایی ایران از اتمام طراحی مفهومی ماهواره سنجش از دور پارس 1 خبر داد و گفت: این ماهواره با همکاری 4 دانشگاه ساخته می شود و پیش بینی می کنیم تا 4 سال دیگر به فضا پرتاب شود.
  ۳ ساعت پیش    
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری معتقد است که آینده ایران را توسعه فناوری های هوشمند و استفاده از تفکر و ایده های جوانان می سازد.
  ۳ ساعت پیش    
وزیرعلوم در نشست هم اندیشی با معاون علمی رئیس جمهوری، بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان کشور، اعم از نخبگان فعال در داخل یا خارج از کشور، در مجموعه های آموزشی، پژوهشی و فناورانه تاکید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
دبیر انجمن شرکت های حمل ونقل ریلی با بیان این که توان مدیریتی حمل ونقل ریلی کشور متناسب انتظارات جامعه نیست ...
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی دولت گفت: انتقاد از مسکن مهر زلزله زدگان انتقاد از سازندگان آن بود و این انتقاد درست است و باید بیان شود.
  ۳ ساعت پیش    
جلسه شورای هماهنگی بخش مسکن عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۳ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نجفی تکلیف دفاتر خدمات الکترونیک را مشخص کند،گفت: تخلفات گسترده در برخی دفاتر خدمات الکترونیک شهر رخ می دهد.
  ۳ ساعت پیش    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن کشور گفت: نرخ اثرگذاری سود تسهیلات ساخت مسکن بالاتر از 26درصد است و این مساله باعث شده بخش تولید شرایط بسیار سختی داشته باشد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تأکید بر اهمیت توجه به زیبایی در تولید نیوجرسی گفت: عمر این پیش ساخته های بتنی در ایران کوتاه است و به سرعت تخریب می شوند.
  ۳ ساعت پیش    
معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با تشکیل ستادهای معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مناطق زلزله زده غرب کشور کار ارزیابی برای بازسازی واحدهای مسکونی آغاز شده است.
  ۳ ساعت پیش    
یک کارشناس اقتصاد مسکن با اشاره به اینکه طی ماه های اخیر و طبق گزارش مرکز آمار، رشد 7 درصدی معاملات مسکن نوید رونق صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن را می دهد ...
  ۴ ساعت پیش    
عضو هیأت مدیره بانک مسکن از افزایش سقف تسهیلات اوراق خرید مسکن خبر داد و گفت: امکان جدیدی فراهم شده است که از هفته آینده دستورالعمل آن اعلام خواهد شد و طی آن به متقاضیان اوراق 10 میلیون تومان نیز ...
  ۴ ساعت پیش    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن کشور گفت: دولت تلاش خود را در بحث پرداخت تسهیلات به مردم برای خرید مسکن انجام داده، اما در حال حاضر به بن بستی تحت عنوان بن بست بانک مسکن رسیده است.
  ۴ ساعت پیش    
قائم مقام مدیر عامل راه آهن با تأکید بر اینکه ارتقای کیفی در حمل و نقل ریلی مسافر به خوبی تعریف نشده است، گفت: سهم راه آهن از حمل و نقل مسافر حدود 8 درصد است و برای ارتقای آن به سهم 20 درصد ...
  ۴ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: برای نگهداری از 215 هزار کیلومتر راه موجود روستایی، اصلی ...
  ۴ ساعت پیش    
با وجود گذشت بیش از 9 ماه از ابلاغ مصوبه مسکن اجتماعی، بحث بودجه این طرح هنوز لاینحل مانده و به مرحله اجرا نرسیده است.
  ۴ ساعت پیش    
قائم مقام مدیر عامل راه آهن کشور گفت: باوجود آنکه رشد جابجایی مسافر در سال جاری نسبت به سال گذشته چهار درصد افزایش یافته اما در سفرهای برون شهری ...
  ۴ ساعت پیش    
با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت مجتبی خسروتاج به عنوان معاون صادراتی وزیر منصوب و در سمت خود به عنوان رییس سازمان توسعه تجارت ایران ابقا شد.
  ۴ ساعت پیش    
محسن قاسم جهرودی به عنوان مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا جایگزین مهدی جمالی شد.
  ۴ ساعت پیش    
در حالی که حدود 5 ماه از بسته ماندن سایت ثبت سفارش می گذرد تعداد خودروهای متوقف در گمرک از مرز 10هزار دستگاه عبور کرده است.
  ۴ ساعت پیش    
بازدهی نامناسب طرح رونق تولید در سال جاری به دلایل مختلف از جمله عدم استقبال واحدهای تولیدی و سخت گیری های نظام بانکی موجب شده موجب شده تا با انتقادات تند و تیزی در این راستا همراه باشیم و ...
  ۴ ساعت پیش    
وزرات صنعت به خبر تعداد خودروهای متوقف در گمرک از 10هزار دستگاه گذشت، واکنش نشان داد.
  ۴ ساعت پیش    
معاون آموزشی وزارت علوم گفت: آیین نامه ایجاد موسسات علمی مشترک با دانشگاه های خارجی در این وزاتخانه درحال تدوین است و برای تصویب به هیات دولت ارائه خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه ها باید بپذیرند که بخشی از بودجه خود را از طریق پژوهش تامین کنند زیرا دانشگاه های معتبر دنیا از طریق فروش نفت اداره نمی شوند و باید انگیزه ای را در آنها ایجاد کنیم ...
  ۴ ساعت پیش    
وزیر علوم گفت: تلاش می کنیم دانشگاه ها در سال 97 سهم بهتری از بودجه برای رشد علم، فناوری و آموزش داشته باشند.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر علوم،تحقیقات و فناوری گفت: جذب اعضای هیأت علمی در دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری ، از مسائل مهم آموزش عالی کشور است و وزارت علوم نسبت به آن احساس تکلیف و مسئولیت ویژه ای دارد.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس مرکز جذب وزارت علوم دلایل عدم استقبال از رشته های هنر توسط متقاضیان جذب را تشریح و گفت:رشته های هنر در فراخوان اخیر مرکز جذب وزارت علوم با 2درصد کمترین متقاضی جذب را به خود اختصاص داد.
  ۷ ساعت پیش    
طبق سند چشم انداز 1404طول شبکه ریلی ایران باید به 25 هزار کیلومتر برسد این در حالی است که هم اکنون طول خطوط اصلی حدود 10 هزار کیلومتر است ...
  ۸ ساعت پیش    
دولت نهم برای کند کردن سرعت رشد قیمت زمین و مسکن، جلوگیری از نارضایتی ها و شورش های شهری و همچنین فعال کردن چرخه صنعت کشور ...
  ۹ ساعت پیش    
مجری طرح دانه های روغنی گفت: اخذ یارانه به روغن، به منظور افزایش سرانه مصرف نادرست است چرا که بسیاری از بیماری های قلبی و عروقی، ناشی از ازدیاد مصرف این محصول است.
  ۹ ساعت پیش    
باکری در خصوص توزیع شیر در مدارس از اول آذر ماه، گفت: تاکنون ستاد تنظیم بازار مصوبه ای مبنی بر توزیع شیر به انجمن ابلاغ نکرده است.
  ۹ ساعت پیش    
موقعیت ویژه ایران در تولید محصولات کشاورزی، نظر بسیاری از کشورها را برای سرمایه گذاری و توسعه روابط تجاری به خود جلب کرده است که تحقق این امر در پایداری اقتصاد نقش بسزایی دارد.
  ۹ ساعت پیش    
جلسه ستاد تنظیم بازار ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفظ نباتات با بیان این که 150 قلم برند سم ثبت شده است، گفت: تولید و واردات دو سم دیازرم و بوتاکلر از سال 97 ممنوع می شود.
  ۹ ساعت پیش    
سید حامد ترابی پیرامون تحریم ها و استراتژی جدید آمریکا گفت: هر چه لیست تحریمی افزایش پیدا کند، بانک برای کاهش اثر اقتصادی می گویند ما الزامات fatf را رعایت می کنیم و خودمان را شفاف می کنیم و به بانک ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون فنی معاونت درمان وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: سازمان بیمه سلامت ایران با دریافت کد همه مصدومان زلزله غرب کشور را که به خدمات درمان بستری نیاز داشتند بیمه کرده است و تمام خدمات درمانی ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، اجرای قانون برنامه ششم و تشکیل پرونده الکترونیک سلامت را دو عامل اصلی تداوم اجرای طرح تحول سلامت و مدیریت صحیح هزینه کردها در حوزه سلامت دانست.
  ۱۰ ساعت پیش    
قائم مقام دبیر شورای آموزش پزشکی گفت: به طور کلی معضلی در آموزش عالی کشور وجود دارد که طبیعتا حوزه سلامت و پزشکی هم از این موضوع مستثنی نیست و آن معضل این است که آموزش عالی در کشور متناسب و متناظر با ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با یادآوری اینکه تامین کمبود نیروی انسانی در حوزه پرستاری یک مطالبه عمومی است، از دولت خواست تا با اجرای قانون خدمات کشوری برای کمک به وزارت بهداشت آستین بالا بزند.
  ۱۰ ساعت پیش    
کشاورز: برای کنترل ورود بیمه شدگان به صندوق بیمه همگانی منتظر اجرای آزمون وسع از طرف وزارت رفاه هستیم، بر اساس مصوبه دولت و قانون بودجه، باید برای ورود به صندوق بیمه همگانی ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: دولت باید از ابتدا برای دریافت هزینه های دفترچه بیمه سلامت دهک بندی می کرد تا خدمات برای افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد رایگان انجام می شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با نادرست خواندن این تفکر که هزینه کرد در بخش اجتماعی، هزینه صرف است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، گفت: در حال حاضر 80 تا 90 درصد هزینه های دندانپزشکی از جیب مردم پرداخت می شود و بعید است این خدمات بیمه شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
اصغری: تامین همزمان امنیت و ایمنی غذایی در راس برنامه های سازمان غذا و دارو قرار گرفته و این مهم از طریق تسهیل صدور مجوزهای بهداشتی برای فراورده های تولید داخل و اقلام وارداتی و تشدید نظارت و پایش ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: طرح تحول سلامت نباید به سرنوشت مسکن مهر دچار شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه رویکرد حاکم در فضای آموزش و پرورش تربیتی نیست و آموزشی است، گفت: نتیجه این عملکرد انباشتی از دانش و مطالب علمی در ذهن دانش آموزان است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶    
سقط جنین به سه شکل جنایی ، درمانی و خود به خودی شناخته می شود. سقط جنایی، همان نوع از سقط جنین است که به عنوان سقط غیرقانونی شناخته شده و معمولا در مراکز غیرمجاز و به صورت زیرزمینی انجام می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶    
رئیس کمسیون حقوق بشر اسلامی گفت: 17درصد دختران در کشور ازدواج درسنین کمتر از 18سال را تجربه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶    
مدیر آموزش از راه دور وزارت آموزش و پرورش از تحصیل 170 هزار دانش آموز در 1615 مدرسه آموزش از راه دور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۶    
عراق بازار مستعدی است و شرایط بسیار خوبی دارد اما به دلیل وجود برخی مشکلات و ضعف دیپلماسی، عرصه صادرات به این کشور به سایر کشورهای رقیب واگذار شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر حذف تدریجی کنکور، عنوان کرد: آموزش و پرورش در حال حاضر توان حذف کنکور و جایگزینی امتحانات نهایی به جای آن را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۱    
وزیر آموزش و پرورش از رصد حرکت 2 هزار اتوبوس حامل دانش آموزان طی 45 روز گذشته خبر داد و گفت: تا 10 روز آینده حرکت اتوبوس های اردویی فقط با ارسال کد حرکت از مرکز به سرپرستان اردو، امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۱    
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با تشریح جایگاه پژوهش در آموزش و پرورش، گفت: برخوردی که با پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش شده، در شأن تعلیم و تربیت نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۱    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: در برنامه بودجه سال 97، ردیف بودجه ای به صندوق توسعه حمایت از مدارس غیردولتی اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور گفت: برای پوشش تحصیلی اتباع خارجی در استان های مختلف کشور مدرسه ساختیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶    
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از افتتاح مدرسه ای جدید برای ادامه تحصیل فرزندان اتباع فاقد هویت پاکستانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از کاهش معاونت های این وزارتخانه به پنج معاونت طی یک تا دو ماه آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۲۶    
معاون آموزشی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه امسال پیش بینی می کنیم بیش از 10 هزار نفر در آزمون استخدامی پذیرفته شوند، گفت: باید قبل از دی ماه نتایح اعلام شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۱    
اسفندیار چهاربند گفت: اصرار وزارت آموزش و پرورش و مقررات قانون خدمات کشوری، شرکت حق التدریس ها و نیروهای نهضت سواد آموزی در آزمون استخدامی است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۱    
رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: بر اساس ماده 10 قانون تشکیل مدارس غیردولتی، بانک مرکزی موظف به تهیه دستورالعمل برای صندوق حمایت از مؤسسان مدارس غیردولتی شده است و ما منتظر همکاری بانک مرکزی برای تهیه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۱۱    
وزیر آموزش و پرورش گفت: باید در بازگشایی مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه تعجیل کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶    
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: با توجه به تغییر نظام آموزشی احتمال برگزاری کنکور مستقل اما همزمان با سایر گروه ها برای دانش آموزان نظام قدیم آموزشی وجود دارد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶    
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش گفت: یکی از معضلات اساسی در برنامه درسی این است که نظام آموزشی به شدت تحت تاثیر برگزاری آزمون مدارس خاص در فرآیند تحصیلی و کنکور در پایان دوره متوسطه دوم است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶    
معاون سابق وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دانش آموزان از دوره ابتدایی خواب قبولی در دانشگاه را می بینند، گفت: کنکور باعث شده است نظام علمی کشور دچار بحران شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از آموزش و پرورش به دلیل پرداخت سالانه 700 هزار دلار به آیسسکو انتقاد کرد و آن را غیرضروری خواند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۳:۵۶    
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران گفت: در سالهای اخیر خیرین و واقفین به کمک آمدند و بخش عمده ای از فضاهای آموزشی که نیاز اولویت دار دانش آموزان است را با کمک دولت ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۱    
علی اکبر کدخدایی در گفت و گو با عیارآنلاین گفت: فقهای محترم شورای نگهبان در مورد سند عادی هم آن دسته از اسناد را معتبر دانسته اند که صحتشان به اثبات برسد نه اینکه به هر دلیلی سند رسمی کنار گذاشته ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مساله فروش هواپیماهای متعلق به ایران ایر توسط ایرباس به سایر متقاضیان شایعه ای بیش نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با تاکید بر اینکه با منطقی شدن نرخ سود تسهیلات مسکن فاصله عرضه و تقاضا کم می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در جریان سفر به مناطق زلزله زده غرب استان کرمانشاه و دیدار با مردم شهر ازگله(کانون زلزله) از توابع شهرستان ثلاث باباجانی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: کریدور شمال به جنوب، از آبادان و خرمشهر تا مرز بازرگان برای استفاده مردم شمال غرب از بنادر جنوب، تا سه سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: در پی نا ایمن بودن مسکن مهر سرپل ذهاب، به دستور وزیر راه و شهرسازی، ایمنی مسکن های مهر شهر تهران بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به این که با توجه به جایگاه و قطب گردشگری مذهبی بودن استان قم، تکمیل قطار شهری قم یک ضرورت است، گفت: در تصویب بودجه سال 97 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۷    
عضو شورای شهر تهران، گفت: نوسازی بافت های فرسوده یکی از مهمترین اقداماتی است که در راستای آمادگی تهران در برابر زلزله باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۲    
هیأت وزیران مجوز ضمانت نامه لازم الاجرا شدن موافقتنامه مالی پروژه برقی کردن راه آهن تهران مشهد را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۲    
معاون وزیر و راه و شهرسازی و رئیس سازمان ملی زمین ومسکن کشور گفت: همکاری و هماهنگی بین بخشی پیش نیاز حل معضل حاشیه نشینی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
وزیر راه و شهرسازی با یبان اینکه ایران آماده تسهیل در مناسبات و روابط اقتصادی با همسایگان است، گفت: ایران حاضر است برای بهبود و تسهیل مناسبات تجاری دوجانبه و تسهیل در رفت و آمد کامیون های ترکمنی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
مدیرعامل بیمه آرمان با انتقاد از نوع و کیفیت ساختمان های مسکن مهر می گوید این شرکت با توجه به قراردادش با بانک مسکن ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
رئیس کمیسیون عمران مجلس در برنامه تلویزیونی از وجود 130هزار هکتار بافت نامناسب و فرسوده در کشور سخن گفت و معاون وزیر راه تایید کرد که در بازسازی آنها سرعت کافی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، گفت: حدود 94 کیلومتر تا تحقق وعده ساخت 919 کیلومتر ریل در کشور، باقی مانده که تا پایان سال جاری، به این هدف دست خواهیم یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه برخورد با خاطیان و مجازات آنها در مورد سهل انگاری در ساخت و سازهای مسکن مهر می تواند درس عبرتی باشد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
تفاهم نامه همکاری بنیادمسکن انقلاب اسلامی و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) سپاه برای بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به امضای رییس بنیاد مسکن و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۱    
بررسی ها نشان می دهد که تخلف بانک ها در عدم پرداخت وام ازدواج صف این وام را افزایش داده بود که با پیگیری بانک مرکزی، این مشکل در طرح ضربتی برطرف گردید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۱    
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نامه ای به رئیس سازمان برنامه وبودجه پیشنهاد داده است بدهی دولت به بخش خصوصی و بدهی بخش خصوصی به بانک ها، با مطالبات دولت از بانک ها در لایحه بودجه سال 1397 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۱    
همتی: تأسیس صندوق بیمه حوادث طبیعی، نظیر آنچه در ترکیه، ژاپن، آمریکا و چند کشور زلزله خیر دیگر انجام گرفته است انقلابی در بیمه زلزله کشورمان خواهد بود و مشارکت صنعت بیمه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۵    
ساعی: ما با برابری حقوق زن و مرد موافق نیستیم؛ چرا که این، تعبیری غربی است و برای ما که مسلمان هستیم باید شاهد عدالت جنسیتی باشیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۶:۰۵    
رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به طرح آزمایشی غربالگری زنان باردار برای اچ.آی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۵    
نشستی علمی با موضوع فساد در نظام سلامت با حضور دکتر حسین جودکی مولف کتاب شناسایی فساد در نظام سلامت و دکتر رضا تویسرکان منش مدیر مطالعات سلامت موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی ...
مشاهده نتایج بیشتر...