یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۳:۱۴May 2017 28

عیار آنلاین (ayaronline.ir)

  ۴۷ دقیقه پیش    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه وقف زمینه ساز تداوم راه اقتصاد دانش بنیان است گفت ...
  ۴۷ دقیقه پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد گفت: درحال برنامه ریزی برای تفکیک فعالیت های آموزشی از مالی دانشگاه هستیم که در این راستا هلدینگ هایی جدا از فعالیتهای دانشگاه در کنار واحدهای دانشگاه ایجاد می شود.
  ۴۷ دقیقه پیش    
سرپرست دانشگاه آزاد با بیان اینکه جذب نخبگان در دانشگاه آزاد یکی از راهبردهای مدیریت جدید این دانشگاه است، گفت: برنامه عملیاتی جذب نخبگان در دانشگاه آزاد تا شهریورماه ارائه می شود.
  ۴۷ دقیقه پیش    
رئیس سازمان امور دانشجویان از اختصاص درآمد حدود 14 تا 15 میلیارد تومانی حاصله از پرونده دانشجویان بورسیه مستنکف خارج از کشور به پیشرفت دانشگاه های درحال توسعه خبر داد.
  ۴۷ دقیقه پیش    
بهره گیری از مزیت های رقابتی روند های راهبردی فناوری خارج از توان و ظرفیت کشور نیست اما خلاهای قانونی و مقرراتی فضای رشد و توسعه را برای نوآوری در کشور ناهموار ساخته است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مناطق جدید آزاد و ویژه اقتصادی نباید محلی برای دپوی واردات باشد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با تاکید بر اینکه موضوع ته لنجی در اختیار گمرک است و به این سازمان مربوط نمی شود، گفت: سازمان مناطق آزاد سهمی در قاچاق کالا ندارند.
  ۱ ساعت پیش    
به گزارش عیارآنلاین، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حجم عملیات اکتشافی در سال های گذشته، 5/ 2 برابر کل اکتشاف 80 سال گذشته بوده است ...
  ۱ ساعت پیش    
سیدجلال ابراهیمی، دبیر کل شورای بازرگانی ایران و ترکیه از برگزاری دو نشست تجاری میان ایران و ترکیه با محوریت مسائل بانکی ...
  ۱ ساعت پیش    
وزیر صنعت، معدن و تجارت شاه بیت توسعه صنعتی کشور را صادرات برشمرد و از برنامه ریزی برای افزایش 25 درصدی صادرات غیرنفتی تا پایان سال خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کنفدراسیون صادرات گفت: خطی که باید برای واحدهای تولیدی در نظر گرفته شود این است که کالایی تولید کنند در بازار خارجی به فروش رود و نباید به بازار داخل نگاه داشته باشند ...
  ۱ ساعت پیش    
معاون توسعه صادرات کالا و خدمات به صادرات محصولات صنایع غذایی طی سال 1395 در مقایسه با سال 1394 اشاره کرد و گفت: صادرات صنایع غذایی با افزایش 8 درصد در ارزش به 5 ...
  ۱ ساعت پیش    
حسن روحانی در اولین نشست خبری خود بعد از انتخابات در پاسخ به سوالی مبنی بر برنامه دولت دوازدهم در خصوص رابطه اقتصادی با دولت چین و چگونگی سطح مبادلات اقتصادی با این کشور گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
با تصویب و ابلاغ مصوبه ای تازه، سازمان امور مالیاتی امکان قسط بندی دوباره بدهی مالیاتی بنگاه های تولید را فراهم کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مهدی گلشنی با اشاره به اینکه سندهایی مانند 2030 راه نفوذ را باز می کنند، بیان داشت: نباید خودمان را چشم و گوش بسته تسلیم این اسناد کنیم و شورا باید به این مسئله ورود پیدا کند.
  ۱ ساعت پیش    
پیشنهاد می شود به جای پرداخت 1٫5 میلیارد دلار تسهیلات اشتغالزایی که امکان انحراف منابع مانند تجربیات شکست خورده ای مشابه همچون طرح خوداشتغالی ...
  ۲ ساعت پیش    
پژوهشگر و کارشناس حوزه سلامت، با اشاره به هزینه های تحمیلی بر نظام سلامت کشور، گفت: انتظار بر این است که در دولت دوازدهم، چرخ اقتصاد سلامت کشور در ریل خودش قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۵۲    
مازیار نبی زاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه گیلان گفت: در مورد سند 2030 درست ترین بیان را حضرت آقا داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۳۲    
دبیرکل مجمع جهانی تقریب گفت: آنچه که در سند 2030 قید شده است در بسیاری از موارد در تعارض با هویت فرهنگی کشور است و دولت ملزم است که تمام بندهای آن را اجرا کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۲    
کوچکی گفت:خودفروختگی عزت و شرف برخی لیبرال ها که در قالب حذف فرهنگ جهاد و شهادت ، آموزش بی حد و مرز جنسی به کودکان ، برابری جنسیتی بین زن و مرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۲    
کیخا گفت: دولت ما در اوج ذلت 2030 را امضا کرده است؛ این سند یک فاجعه است زیرا متأثر از غرب بوده و از این جهت باید بر گلستان و ترکمنچای بارها درود فرستاد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۴۲    
مسئول دفتربسیج دانشجویی شهرستان شهربابک افزود: خرمشهرهای ما مقابله با سند 2030 ومقابله با عوامل فتنه در کشورمی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۲    
سارائی گفت: سندشیطانی 2030 در تقابل با اسلام ناب است و هدف از اجرای آن تربیت انسانهای ایرانی با فرهنگ لیبرالی غرب است و سیطره کامل آمریکا برجهان بدون لشگرکشی و جنگ.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۲    
جمعی از اساتید و تشکل های دانشجویی دانشگاه ها با صدور بیانیه ای، مخالفت خود را با اجرای سند 2030 در کشور اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۲    
مدیر مرکز رصد کنکاش با بیان ادلّه موافقان و مخالفان توافق پاریس، در خصوص تبعات خروج از این معاهده، اظهار داشت: در توافق ذکر شده است که تا سه سال امکان خروج از این معاهده وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۴    
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: بنا داریم تا سال 1400 تعداد شرکت های دانش بنیان و کارآفرینان را دو برابر کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۵۴    
رویترز اعلام کرد: وزیر نفت عربستان با سفر به عراق نظر وزیر نفت عراق را برای تمدید 9 ماه توافق اوپک جلب کرد و هر دو رسما در کنفرانس خبری اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۵۴    
کاخ سفید با هدف کاهش بدهی ملی، قصد دارد نیمی از ذخایر نفت استراتژیک را به فروش رساند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۴    
معاون وزیر نفت در امور گاز گفت:بر سر قیمت صادراتی گاز به هندوستان گپی وجود دارد، در حالی که هندی ها مدعی هستند فناوری مورد نیاز برای انتقال گاز ایران از طریق آب را به این کشور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۴    
مدیرعامل موسسه مشورتی سی ان اچ سی قبرس گفت، شانس رسیدن گاز ایران به بازار اروپا به دلیل پایین بودن قیمت گاز در این بازار چندان بالا نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۳۴    
قرارداد ساخت لوله های سی.آر.ای(CRA) به ارزش تقریبی 550 میلیون دلار به عنوان مهمترین قرارداد خارجی شرکت ملی نفت ایران در دوره پسابرجام ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۴    
برخلاف تصور رایج، پیوستن به توافق نامه آب و هوایی پاریس کمکی به حل آلودگی هوای تهران و سایر کلان شهرها نخواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۴    
با پذیرش سند 2030 علاوه بر تغییراتی که در نظام آموزشی کشور پدید می آید، این تعهد به وجود می آید که مهم ترین آمار ها و اطلاعات که مربوط به نسل جوان و نوجوان کشور است به صورت گزارش های مداوم به نهادهای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۴    
رییس سازمان ملی استاندارد پیش بینی کرد تا پایان دی ماه سال 1397 خط تولید چهار خودرو که نمی توانند استانداردهای خودرویی را از 52 به 83 مورد ارتقاء و پلت فرم جدید را مدنظر قرار دهند، متوقف شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۹:۵۴    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با بیان اینکه بیش از 70 درصد لوازم خانگی موجود در بازار با برندهای خارجی است، گفت: تولید صادرات محور در حوزه لوازم خانگی صورت نمی گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۴    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: توسط هیأت وزیران مراحل تصویب ممنوعیت ثبت سفارش و محدودیت در واردات کالاهای مشابه داخل تصویب و ابلاغ شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۴    
در واپسین روزهای کاری دولت یازدهم و آستانه شروع کار دولت دوازدهم، پیشنهاداتی در خصوص تغییر ساختارهای اقتصادی مطرح می شود که از جمله آن پیشنهادی برای تشکیل وزارتخانه مستقل “معادن و صنایع معدنی” است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۴    
مدیرعامل شرکت “ایران یاسا تایر و رابر” تصریح کرده که این شرکت تصمیم بر کاهش تولید گرفته و تولید شرکت از رقم پیش بینی شده 13608941 کیلوگرم به رقم 12576883 کیلو گرم در سال مالی 95 کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۴    
رئیس کل گمرک ایران از اعمال تمهیدات جدید برای ارزشگذاری کالاهای صادراتی تا 10 روز آینده خبر داد و گفت: از این پس مرز خروج کالا، پروانه صادرات را نیز صادر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۴    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی عنوان کرد: در جدیدترین گزارش سهولت انجام کسب و کار هم رتبه ایران، سه رتبه بدتر شد و از 117 به 120 رسید که هر سه رتبه آن ناشی از بدتر شدن نسبی وضعیت ایران بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت به وضعیت رو به پیشرفت صنعت خودرو کشور اشاره کرد و گفت: همکاری با شرکت دایملر بنز در زمینه خودروهای تجاری تقریبا در مراحل نهایی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۴    
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به قدمت 100 ساله قانون تجارت ایران گفت: وجود تبصره های متناظر، متقابل و نافی یکدیگر، بازنگری قانون تجارت را ضروری کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۴    
مبادلات تجاری ایران و چین در 4 ماهه نخست سال جاری میلادی با افزایش 49 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شد و از مرز 12 میلیارد دلار گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴    
مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان از تشکیل کنسرسیومی با حضور شرکت راه آهن، ذوب آهن و یک شرکت هندی برای تولید ریل در کشور خبر داد و گفت: مشکل اصلی در تولید ریل محدودیت منابع ریالی دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴    
یک کارشناس مسکن با بیان اینکه نابرابری در قیمت مسکن و توان مردم وجود دارد و کشور با یک مازاد تولید مسکن مواجه است، گفت: سرمایه زیادی در بخش مسکن حبس شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴    
مرکز پژوهش های مجلس ضمن مخالفت با به کارگیری و استخدام معلمان حق التدریسی در وزارت آموزش وپرورش به هر شیوه ای جز برگزاری آزمون استخدامی یا آزمون های ورودی دانشگاه فرهنگیان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۸:۰۴    
باتوجه به تجربیات شکست خورده قبلی می توان نتیجه گرفت که تزریق پول و اعتبار به روستاها، مناطق عشایری و شهرهای کوچک، به تنهایی نمی تواند مفید باشد؛ بلکه برنامه ریزی دقیق ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۴    
عضو هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با بیان این که شهروندان تهرانی هم اکنون با پنج معضل در این کلانشهر درگیر هستند گفت: یکی از دلایل ایجاد 490 هزار واحد مسکونی لوکس در استان تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۴    
یک کارشناس مسکن معتقد است از وقتی وزارت مسکن به معاونت مسکن تقلیل یافت، نیمی از اقتصاد کشور به حاشیه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۴    
مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران با بیان اینکه دولت در نوسازی مسکن در بافتهای فرسوده دخالت نمی کند، گفت: باید سالانه 300هزار واحد مسکونی نوسازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۴    
مدیر مطالعات علمی طرح جامع مسکن گفت: براساس مطالعات انجام شده در بخش مسکن در سال 92 به میزان دو میلیون و پانصد هزار خانوار کم درآمد زیر خط فقر، مستاجر شناسایی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۴    
وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد که اصلی ترین مسئله حوزه مسکن خانه اولی ها و بد مسکنی در حاشیه شهرها و بافت های فرسوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۴۴    
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به وجود انگیزه هایی برای تضعیف آثار و درس های دوران دفاع مقدس، فرمودند: همان انگیزه هایی که به کشورهای اسلامی فشار می آورند تا موضوعات جهاد و شهادت را از کتاب های درسی حذف ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۴    
شرکت فرودگاه ها از رشد 15 درصدی اعزام و پذیرش مسافران و رشد 10 درصدی نشست و برخاست هواپیما در فروردین ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۴    
معاون برنامه ریزی ومدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: 53 هزار کیلومتر راه و شبکه ریلی در کشور درحال ساخت است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۴    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: همه مسکن های مهر در کشور متقاضی دارند و نبود متقاضی برای این مساکن شایعه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۴    
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری ایران از تصویب کلیات پهنه بندی سند توسعه مکران در شورای عالی شهرسازی و معماری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۴    
آیت الله رشاد عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به مبانی سکولاریستی و الحادی سند 2030 یونسکو پذیرش آن را یادآور قراردادهای عهد قجری و پهلوی دانست وگفت: بر اساس مسلمات فقه و قانون ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در خصوص علت واردات واگن به کشور علی رغم وجود داشتن پتانسیل های تولید داخلی آن گفت: عدم حمایت مسئولین ازتولیدکنندگان داخلی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۴    
رئیس پلیس راه راهور ناجا گفت: اگر به جمجمه راننده خودروی با سرعت 200 کیلومتر گلوله اصابت کند و خودرویش واژگون و سرنشینان کشته شوند، جزء کشته های سوانح رانندگی خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۳۹    
اولین سمپوزیوم علمی ایران و چین با هدف گسترش و توسعه همکاریهای دوجانبه در صندوق علم و فناوری جاده ابریشم روز چهارشنبه در شهر پکن پایتخت چین گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۹    
رئیس بنیاد علم ایران گفت: دوره های پسا دکتری با حمایت مالی بنیاد علم ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۹    
سخنگوی دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه با صرفه جویی و تغییر ساختار واحدهای دانشگاهی می تواند مشکل واحدهای زیان ده دانشگاه را مدیریت کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۹    
رئیس سازمان امور دانشجویان با تأکید بر ضرورت حمایت از طرح های کارآفرینی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۰:۱۹    
مهم ترین راهکار پیش بینی شده برای تحقق هزینه کرد %4 از درآمد ناخالص ملی در حوزه پژوهش و ایجاد ثروت از آن، توسعه شرکت های دانش بنیان است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۹:۱۹    
تامین مسکن مناسب روستایی اگر با توجه به تحولات اجتماعی، اقتصادی و استفاده از امکانات روز و با ویژگی ها و مختصات معماری روستایی و سنت های فرهنگی و تنوع اقلیمی موجود در مناطق مختلف کشور منطبق باشد می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۸:۳۹    
طبق قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات مجلس شورای اسلامی مصوب 1388 هر یک از مؤسسات عمومی باید جز در مواردی که اطلاعات دارای طبقه بندی باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مجلس از دولت انتظار دارد که سند تحول بنیادین آ موزش و پرورش که مدت هاست به تصویب رسیده و ابلاغ شده به درستی و در موعد مقرر اجرا کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
کمیسیون آموزش سی و هشتمین کنفرانس عمومی، امروز وارد پنجمین جلسه دستور کار خود می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
خانم ایرینا بوکووا ، مدیرکل یونسکو دردیدار با دکترمحمد فرهادی ، وزیر علوم، تحقیقات وفناوری کشورمان که در حاشیه اجلاس سی وهشتم کنفرانس عمومی یونسکو برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
مهرمحمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به پرسشی پیرامون طرح 2+2 خاطرنشان کرد:طرح به این صورت است که دانشگاه های دیگر از طریق کنکور سراسری 20 هزار دانشجو می پذیرند که این پذیرفته شدگان 2 سال در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
روح افزا، معاون شورای فرهنگی اجتماعی زنان: اصرار مسئولان برای پیوستن به کنوانسیون حقوق کودک بدون در نظر گرفتن حق تحفظ تعهد آنها به صندوق جمعیت، یونیسف و یونسکو است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
نصیری قیداری، رئیس کمیسیون ملی یونسکو: در ایران کمیته آموزش پایدار 31 کار گروه برای تدوین سند آموزش 2030 در نظر گرفته شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری مصوبه تشکیل کارگروه ملی آموزش 2030 را برای اجرا به وزارت آموزش و پرورش ابلاغ کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
فلاحت پیشه، نماینده مجلس شورای اسلامی: ایشان مهندسی راه و ساختمان و مهندسی زلزله دارند، سوابق غیر آموزش و پرورشی دارند و سابقه ای هم که هست در برخی موارد مثل مجتمع مفید است که خودش در میان غیرانتفاعی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
بیانیه کانون تربیت اسلامی// الگوهای سکولاری نظیر مونته سوری تبلیغ می شود و نیز توافقنامه هایی با سازمان های تحت سیطره استکبار جهانی به امضا می رسد و تفسیرهای غلطی از سند تحول و انطباق آن با برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
وزیر علوم و رئیس کمیسیون ملی یونسکو گفت: هدف اصلی از تدوین سند ملی آموزش2030، ارتقای حضور جمهوری اسلامی ایران در جامعه بین المللی در حوزه آموزش و ارتقای مرجعیت علمی و آموزشی جمهوری اسلامی ایران در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
با توجه به ضرورت ترویج گفت و گوهای ملی در راستای بومی سازی و اجرای آموزش 2030 کمیسیون ملی یونسکو نشست مشورتی عالی رتبه را در زمینه آموزش 2030روز شنبه برگزار و در این نشست از سند ملی آموزش 2030 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
دانش آشتیانی، وزیر آموزش و پرورش: آموزش و پرورش ایران از ظرفیت بالایی برای مشارکت در طرح های ملی و بین المللی برخوردار است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
نویدادهم، دبیر شورای عالی آموزش و پرورش: در سال های 2000 تا 2015 برنامه آموزش برای همه EFA که با حضور همه کشورها تنظیم شده بود، علی رغم تلاش های فراوان ، 40 تا50 درصد آن اجرایی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
مولاوردی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری: نشست عالی رتبه مشورتی د ر زمینه آموزش 2030 در ایران گامی مهم در جهت اولویت بندی اهداف توسعه پایدار یعنی دست یابی به آموزش با کیفیت فراگیر و ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
باقرزاده، رئیس سازمان نهضت سوادآموزی: تضمین آموزش با کیفیت، عادلانه و فراگیر و ترویج فرصت های یادگیری مادام العمر برای همه از اهداف توسعه پایدار در سند ملی آموزش 2030 در ایران است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش: دستیابی به نرخ خالص ثبت نام در دوره متوسطه اول از 40/93 در سال 2015 به 04/96 در سال 2020 از اهداف تعریف شده در برنامه های دوره او ل متوسطه است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: به باور من هرچه فاصله میان دو نظام آموزشی پیش از دانشگاه با نظام آموزش عالی کمتر شود و ارتباط هدفمند و مؤثر بین این دو نظام آموزشی برقرار شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
نصیری قیداری، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو: چارچوب عمل جهانی آموزش 2030 با عنوان به سوی آموزش و یادگیری مادام العمر با کیفیت، برابر و فراگیر ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
محمدیان، رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی: سند 2030 نیز مطرح شده که لازم اجرا نیست اما در مواردی اهدافی مشترک با چشم انداز 1404 داشته که در این راستا حرکت می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
کبگانیان، دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی: تهیه و امضای سند آموزش 2030 مورد اعتراض و انتقاد اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی قرار گرفته است و این سند نیازمند رسیدگی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
فرشیدی، دبیر کل کانون تربیت اسلامی: محتوای سند تحول بنیادین مغفول مانده است به همین دلیل ممکن است هر کسی بر اساس سلیقه خودش یک تفسیری از سند تحول بنیادین داشته باشد و این جای نگرانی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
گزارش// سند جهانی توسعه پایدار 2030 با موضوع ارتقای سطح سواد و افزایش کیفیت آموزش، یکی از اسنادی است که به نظر قرار است در کشورمان نیز اجرا شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
نوید ادهم، دبیر شورای عالی آموزش و پرورش: اقدامات انجام شده در سند تحول بنیادین انجام می شود و در مواجه با سندی 2030 نیز بخش های که هم خوانی با برنامه عمل کشور را داشته باشد در دستور کار قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل در پاسخ به انتقاد اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص امضای سند 2030 گفت: تا جایی که من مطلع هستم هیچ گونه سندی با یونسکو به امضا نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
نصیری قیداری، دبیر کمیسیون ملی یونسکو: آنچه که توسط کمیسیون ملی یونسکو تدوین شده، چارچوب و برنامه اقدام ملی است و سند محسوب نمی شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
سحرخیز، معاون اسبق آموزش و پرورش: معتقدیم با تولید سند تحول بنیادین که تمام موارد آموزشی در آن لحاظ شده و حتی ارتباط با مجامع بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور: وضع کشور در تولید اسناد و برنامه ریزی ها خیلی بد نیست، بلکه در برنامه ها و اسنادی که در مجلس و سایر نهادها تهیه می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
میرزاده با اشاره به اینکه تعاملات بین المللی در چارچوب اسناد بالادستی بلامانع است، اظهار داشت: اگر در سند آموزش یونسکو در سال 2030 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: متاسفانه اصلاحات لازم در سند 2030انجام نشده و در جلسه بعدی ستاد نیز در دستور کار قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
میرزاده، سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بر ضرورت تطابق اهداف سند 2030 یونسکو با اسناد بالادستی در حوزه آموزش و پرورش و نقشه جامع علمی کشور تاکید کردند و در ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
سلیمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: سند بین المللی 2030 متناسب با ارزش های بومی و اسلامی ایران نیست و انتظار می رود که مسئولان به جای صرف وقت و انرژی برای اجرای سند بین المللی 2030 به فکر اجرای ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۴    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از عدم بررسی برنامه اقدام مشترک 2030 در جلسه اخیر این شورا ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۱۵:۰۴    
رانندگان فاقد دفترچه کار رانندگی نیز با معرفی راننده از طریق سازمان های حمل ونقل جاده ای به سازمان تأمین اجتماعی و پرداخت 3 ماه حق بیمه علی الحساب و انجام معاینات پزشکی ...
مشاهده نتایج بیشتر...